Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
124. 09. 2016 18:00SKST Hodonín DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B6:10
124. 09. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno DOrel Silůvky A3:10
124. 09. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BKST Oltec Brno A0:10
124. 09. 2016 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Lanžhot A10:6
124. 09. 2016 17:30SK Slatina - Brno AKST Blansko B10:3
124. 09. 2016 16:00TJ Sokol Brno I ATJ Jiskra Strážnice A9:9
223. 09. 2016 18:00SKST Hodonín DOrel Silůvky A10:7
225. 09. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B5:10
225. 09. 2016 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Lanžhot A0:10
223. 09. 2016 19:00MK Řeznovice BKST Oltec Brno A8:10
224. 09. 2016 10:00SK Slatina - Brno ATJ Jiskra Strážnice A10:7
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Brno I AKST Blansko B10:8
315. 10. 2016 17:30KST Blansko BSKST Hodonín D10:5
315. 10. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice ATTC Moravská Slavia Brno D10:6
315. 10. 2016 17:00KST Oltec Brno ASK Slatina - Brno A7:10
315. 10. 2016 14:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Brno I A10:4
315. 10. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Koral Tišnov B10:0
315. 10. 2016 17:30
herna Vojtova 12, Brno
Orel Silůvky AMK Řeznovice B2:10
416. 10. 2016 10:30KST Blansko BTTC Moravská Slavia Brno D10:8
416. 10. 2016 10:30TJ Jiskra Strážnice ASKST Hodonín D10:3
416. 10. 2016 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Brno I A3:10
415. 10. 2016 10:00TJ Sokol Lanžhot ASK Slatina - Brno A9:9
415. 10. 2016 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BMK Řeznovice B10:5
416. 10. 2016 10:00Orel Silůvky ATTC Koral Tišnov B10:0
529. 10. 2016 17:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I A4:10
529. 10. 2016 17:30KST Blansko BTJ Jiskra Strážnice A10:7
529. 10. 2016 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Lanžhot A7:10
529. 10. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel Silůvky A10:8
529. 10. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BMK Řeznovice B4:10
529. 10. 2016 18:00SKST Hodonín DTTC Moravská Slavia Brno D10:7
612. 11. 2016 18:00SKST Hodonín DTTC Koral Tišnov B10:4
612. 11. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno DMK Řeznovice B9:9
612. 11. 2016 17:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
612. 11. 2016 16:00TJ Sokol Brno I AOrel Silůvky A10:2
612. 11. 2016 17:30KST Blansko BKST Oltec Brno A3:10
612. 11. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Lanžhot A7:10
711. 11. 2016 18:00SKST Hodonín DMK Řeznovice B1:10
713. 11. 2016 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTTC Koral Tišnov B10:5
712. 11. 2016 10:00SK Slatina - Brno AOrel Silůvky A10:3
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Brno I AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:7
713. 11. 2016 10:30KST Blansko BTJ Sokol Lanžhot A4:10
713. 11. 2016 10:30TJ Jiskra Strážnice AKST Oltec Brno A9:9
826. 11. 2016 17:00KST Oltec Brno ASKST Hodonín D9:9
826. 11. 2016 14:30TJ Sokol Lanžhot ATTC Moravská Slavia Brno D10:0
826. 11. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Blansko B10:5
826. 11. 2016 17:30Orel Silůvky ATJ Jiskra Strážnice A3:10
826. 11. 2016 16:00TTC Koral Tišnov BSK Slatina - Brno A4:10
826. 11. 2016 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I A7:10
927. 11. 2016 10:30KST Oltec Brno ATTC Moravská Slavia Brno D4:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Lanžhot ASKST Hodonín D10:3
926. 11. 2016 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Jiskra Strážnice A9:9
927. 11. 2016 10:00Orel Silůvky AKST Blansko B5:10
927. 11. 2016 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Brno I A2:10
925. 11. 2016 18:00MK Řeznovice BSK Slatina - Brno A5:10
1010. 12. 2016 17:30SK Slatina - Brno ASKST Hodonín D10:2
1010. 12. 2016 16:00TJ Sokol Brno I ATTC Moravská Slavia Brno D10:2
1010. 12. 2016 17:30KST Blansko BTTC Koral Tišnov B10:4
1010. 12. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice AMK Řeznovice B10:6
1010. 12. 2016 17:00KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:6
1010. 12. 2016 14:30TJ Sokol Lanžhot AOrel Silůvky A10:3
1110. 12. 2016 10:00SK Slatina - Brno ATTC Moravská Slavia Brno D10:6
1111. 12. 2016 10:30TJ Sokol Brno I ASKST Hodonín D10:4
1111. 12. 2016 10:30KST Blansko BMK Řeznovice B10:6
1111. 12. 2016 10:30TJ Jiskra Strážnice ATTC Koral Tišnov B10:3
1111. 12. 2016 10:30KST Oltec Brno AOrel Silůvky A10:4
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Lanžhot AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:1
1214. 01. 2017 18:00SKST Hodonín DSK Slatina - Brno A1:10
1214. 01. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Brno I A9:9
1214. 01. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BKST Blansko B0:10
1214. 01. 2017 13:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice BTJ Jiskra Strážnice A4:10
1214. 01. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Oltec Brno A10:8
1214. 01. 2017 15:00
herna MS, Brno Vojtova 12
Orel Silůvky ATJ Sokol Lanžhot A4:10
1315. 01. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno A2:10
1313. 01. 2017 18:00SKST Hodonín DTJ Sokol Brno I A10:7
1315. 01. 2017 10:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice BKST Blansko B10:3
1315. 01. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Jiskra Strážnice A1:10
1315. 01. 2017 10:00Orel Silůvky AKST Oltec Brno A9:9
1314. 01. 2017 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Lanžhot A5:10
1428. 01. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Hodonín D4:10
1428. 01. 2017 15:00Orel Silůvky ATTC Moravská Slavia Brno D10:8
1428. 01. 2017 17:00KST Oltec Brno ATTC Koral Tišnov B10:2
1428. 01. 2017 14:30TJ Sokol Lanžhot AMK Řeznovice B10:3
1428. 01. 2017 17:30KST Blansko BSK Slatina - Brno A3:10
1428. 01. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Brno I A6:10
1529. 01. 2017 10:00Orel Silůvky ASKST Hodonín D5:10
1528. 01. 2017 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Moravská Slavia Brno D10:8
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot ATTC Koral Tišnov B10:3
1529. 01. 2017 10:30KST Oltec Brno AMK Řeznovice B10:8
1529. 01. 2017 10:30TJ Jiskra Strážnice ASK Slatina - Brno A10:7
1529. 01. 2017 10:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I A10:8
1611. 02. 2017 16:00TJ Sokol Brno I ASK Slatina - Brno A8:10
1611. 02. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice AKST Blansko B10:6
1611. 02. 2017 14:30TJ Sokol Lanžhot AKST Oltec Brno A10:4
1611. 02. 2017 17:30Orel Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
1611. 02. 2017 18:00MK Řeznovice BTTC Koral Tišnov B10:3
1611. 02. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno DSKST Hodonín D10:3
1725. 02. 2017 18:00SKST Hodonín DKST Blansko B4:10
1725. 02. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jiskra Strážnice A3:10
1725. 02. 2017 17:30SK Slatina - Brno AKST Oltec Brno A10:8
1725. 02. 2017 16:00TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Lanžhot A9:9
1725. 02. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B1:10
1725. 02. 2017 09:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice BOrel Silůvky A9:9
1826. 02. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Blansko B4:10
1824. 02. 2017 18:00SKST Hodonín DTJ Jiskra Strážnice A2:10
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Brno I AKST Oltec Brno A5:10
1825. 02. 2017 10:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Lanžhot A10:5
1826. 02. 2017 10:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:8
1823. 02. 2017 17:30TTC Koral Tišnov BOrel Silůvky A0:10
1911. 03. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BSKST Hodonín D5:10
1911. 03. 2017 18:00MK Řeznovice BTTC Moravská Slavia Brno D10:4
1911. 03. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno A10:5
1911. 03. 2017 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I A4:10
1911. 03. 2017 17:00KST Oltec Brno AKST Blansko B5:10
1911. 03. 2017 14:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Jiskra Strážnice A10:1
2010. 03. 2017 18:00MK Řeznovice BSKST Hodonín D10:6
2012. 03. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTTC Moravská Slavia Brno D0:10
2007. 03. 2017 18:30Orel Silůvky ASK Slatina - Brno A10:4
2011. 03. 2017 09:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I A7:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot AKST Blansko B10:6
2012. 03. 2017 10:30KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A2:10
2123. 03. 2017 18:30SKST Hodonín DKST Oltec Brno A1:10
2125. 03. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Lanžhot A6:10
2125. 03. 2017 17:30KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:3
2125. 03. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice AOrel Silůvky A10:7
2125. 03. 2017 17:30SK Slatina - Brno ATTC Koral Tišnov B10:0
2125. 03. 2017 16:00TJ Sokol Brno I AMK Řeznovice B10:4
2226. 03. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Oltec Brno A3:10
2224. 03. 2017 20:00SKST Hodonín DTJ Sokol Lanžhot A9:9
2226. 03. 2017 10:30TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:8
2226. 03. 2017 10:30KST Blansko BOrel Silůvky A10:5
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Brno I ATTC Koral Tišnov B10:0
2225. 03. 2017 10:00SK Slatina - Brno AMK Řeznovice B9:9
1/102. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot ATJ Jiskra Strážnice A9:7
1/101. 04. 2017 17:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I A9:6
1/208. 04. 2017 16:00TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Lanžhot A9:8
1/208. 04. 2017 16:00TJ Sokol Brno I ASK Slatina - Brno A9:7
1/309. 04. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot ATJ Jiskra Strážnice A9:3
1/309. 04. 2017 10:00SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I A7:9
2/116. 04. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Brno I A9:1
2/222. 04. 2017 13:00TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Lanžhot A9:4
2/323. 04. 2017 10:30TJ Sokol Lanžhot ATJ Sokol Brno I A9:7
Krajská soutěž I. třídy
124. 09. 2016 17:30TTC Komořany ATJ Sokol Brno I B4:10
124. 09. 2016 19:00SKST Hodonín ESK Slatina - Brno C10:7
124. 09. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Oltec Brno B10:8
124. 09. 2016 10:00STK Zbraslavec AKST Blansko C9:9
124. 09. 2016 13:30SK Slatina - Brno BTJ Brno-Bystrc A7:10
124. 09. 2016 17:30TJ Sokol Hlubočany AOrel Ivančice A10:3
225. 09. 2016 10:30TTC Komořany ASK Slatina - Brno C10:5
224. 09. 2016 10:00SKST Hodonín ETJ Sokol Brno I B10:8
223. 09. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSTK Zbraslavec A6:10
223. 09. 2016 18:30KST Blansko CKST Oltec Brno B10:8
225. 09. 2016 10:30SK Slatina - Brno BOrel Ivančice A10:7
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Brno-Bystrc A6:10
315. 10. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc ATTC Komořany A8:10
315. 10. 2016 17:00Orel Ivančice ASKST Hodonín E10:7
315. 10. 2016 14:00KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno B3:10
315. 10. 2016 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A10:3
315. 10. 2016 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Agrotec Hustopeče B10:2
315. 10. 2016 17:30SK Slatina - Brno CKST Blansko C10:7
415. 10. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc ASKST Hodonín E10:7
408. 10. 2016 17:00Orel Ivančice ATTC Komořany A6:10
416. 10. 2016 10:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Hlubočany A7:10
416. 10. 2016 10:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno B7:10
416. 10. 2016 10:30TJ Sokol Brno I BKST Blansko C10:4
415. 10. 2016 10:00SK Slatina - Brno CTJ Agrotec Hustopeče B10:7
529. 10. 2016 13:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Hlubočany A10:2
527. 10. 2016 18:00TJ Brno-Bystrc AOrel Ivančice A10:4
529. 10. 2016 14:00KST Oltec Brno BSTK Zbraslavec A5:10
524. 10. 2016 18:00TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno C10:1
529. 10. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče BKST Blansko C10:5
529. 10. 2016 17:30TTC Komořany ASKST Hodonín E10:7
612. 11. 2016 17:30TTC Komořany ATJ Agrotec Hustopeče B9:9
612. 11. 2016 19:00SKST Hodonín EKST Blansko C10:4
612. 11. 2016 13:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Brno I B5:10
612. 11. 2016 17:30TJ Sokol Hlubočany ASK Slatina - Brno C10:7
612. 11. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc AKST Oltec Brno B10:0
612. 11. 2016 17:00Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A3:10
713. 11. 2016 10:30TTC Komořany AKST Blansko C10:4
712. 11. 2016 10:00SKST Hodonín ETJ Agrotec Hustopeče B10:7
726. 10. 2016 18:30SK Slatina - Brno BSK Slatina - Brno C3:10
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Brno I B2:10
712. 11. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc ASTK Zbraslavec A2:10
712. 11. 2016 10:00Orel Ivančice AKST Oltec Brno B10:4
826. 11. 2016 14:00KST Oltec Brno BTTC Komořany A6:10
826. 11. 2016 17:30STK Zbraslavec ASKST Hodonín E10:2
826. 11. 2016 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Brno-Bystrc A10:6
826. 11. 2016 17:30SK Slatina - Brno COrel Ivančice A10:7
826. 11. 2016 17:30TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno B10:3
826. 11. 2016 10:00KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany A5:10
927. 11. 2016 10:30KST Oltec Brno BSKST Hodonín E4:10
927. 11. 2016 09:00STK Zbraslavec ATTC Komořany A5:10
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol Brno I BOrel Ivančice A10:3
926. 11. 2016 10:00SK Slatina - Brno CTJ Brno-Bystrc A4:10
925. 11. 2016 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Hlubočany A10:7
925. 11. 2016 18:30KST Blansko CSK Slatina - Brno B10:4
1010. 12. 2016 13:30SK Slatina - Brno BTTC Komořany A7:10
1003. 12. 2016 10:00SKST Hodonín ETJ Sokol Hlubočany A7:10
1006. 12. 2016 18:00
herna ST Hustopeče, Šafaříkova 22
TJ Brno-Bystrc ATJ Agrotec Hustopeče B10:5
1029. 11. 2016 17:30Orel Ivančice AKST Blansko C9:9
1010. 12. 2016 14:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Brno I B3:10
1010. 12. 2016 17:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno C10:2
1111. 12. 2016 10:30SK Slatina - Brno BSKST Hodonín E10:7
1111. 12. 2016 10:30TJ Sokol Hlubočany ATTC Komořany A1:10
1110. 12. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc AKST Blansko C2:10
1103. 12. 2016 10:00Orel Ivančice ATJ Agrotec Hustopeče B10:6
1111. 12. 2016 10:30KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno C6:10
1111. 12. 2016 10:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Brno I B10:8
1214. 01. 2017 17:30TTC Komořany ASK Slatina - Brno B10:4
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Hlubočany ASKST Hodonín E6:10
1212. 01. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Brno-Bystrc A4:10
1214. 01. 2017 18:30KST Blansko COrel Ivančice A6:10
1214. 01. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BKST Oltec Brno B10:0
1214. 01. 2017 17:30SK Slatina - Brno CSTK Zbraslavec A4:10
1314. 01. 2017 10:00SKST Hodonín ESK Slatina - Brno B9:9
1315. 01. 2017 10:30TTC Komořany ATJ Sokol Hlubočany A10:3
1313. 01. 2017 18:30KST Blansko CTJ Brno-Bystrc A9:9
1307. 01. 2017 17:00TJ Agrotec Hustopeče BOrel Ivančice A9:9
1314. 01. 2017 10:00SK Slatina - Brno CKST Oltec Brno B3:10
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BSTK Zbraslavec A10:5
1428. 01. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BTTC Komořany A10:7
1428. 01. 2017 17:30SK Slatina - Brno CSKST Hodonín E9:9
1428. 01. 2017 14:00KST Oltec Brno BTJ Agrotec Hustopeče B9:9
1426. 01. 2017 19:30KST Blansko CSTK Zbraslavec A10:5
1426. 01. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno B5:10
1428. 01. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A10:6
1528. 01. 2017 10:30SK Slatina - Brno CTTC Komořany A3:10
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BSKST Hodonín E10:2
1529. 01. 2017 10:30STK Zbraslavec ATJ Agrotec Hustopeče B10:4
1529. 01. 2017 10:30KST Oltec Brno BKST Blansko C4:10
1528. 01. 2017 10:00Orel Ivančice ASK Slatina - Brno B5:10
1528. 01. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Hlubočany A5:10
1611. 02. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany ASK Slatina - Brno B5:10
1611. 02. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Brno-Bystrc A10:8
1611. 02. 2017 17:30STK Zbraslavec AKST Oltec Brno B10:2
1608. 02. 2017 18:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Brno I B6:10
1611. 02. 2017 14:30KST Blansko CTJ Agrotec Hustopeče B9:9
1611. 02. 2017 17:00
sportovní hala Kollárova, Holíč
SKST Hodonín ETTC Komořany A4:10
1725. 02. 2017 17:30TTC Komořany ATJ Brno-Bystrc A10:4
1725. 02. 2017 19:00SKST Hodonín EOrel Ivančice A10:3
1725. 02. 2017 13:30SK Slatina - Brno BKST Oltec Brno B10:2
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A0:10
1725. 02. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Brno I B3:10
1723. 02. 2017 18:30KST Blansko CSK Slatina - Brno C10:5
1825. 02. 2017 10:00SKST Hodonín ETJ Brno-Bystrc A10:3
1826. 02. 2017 10:30TTC Komořany AOrel Ivančice A10:4
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Hlubočany AKST Oltec Brno B10:4
1826. 02. 2017 10:30SK Slatina - Brno BSTK Zbraslavec A10:8
1824. 02. 2017 18:30KST Blansko CTJ Sokol Brno I B5:10
1824. 02. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno C8:10
1911. 03. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče BTTC Komořany A10:8
1911. 03. 2017 10:00KST Blansko CSKST Hodonín E8:10
1909. 03. 2017 18:30TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno B10:4
1911. 03. 2017 17:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Hlubočany A10:3
1911. 03. 2017 14:00KST Oltec Brno BTJ Brno-Bystrc A2:10
1911. 03. 2017 17:30STK Zbraslavec AOrel Ivančice A10:3
2010. 03. 2017 18:30KST Blansko CTTC Komořany A10:8
2010. 03. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Hodonín E10:5
2028. 10. 2016 08:30SK Slatina - Brno CSK Slatina - Brno B8:10
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Hlubočany A10:4
2012. 03. 2017 10:30STK Zbraslavec ATJ Brno-Bystrc A3:10
2012. 03. 2017 10:30KST Oltec Brno BOrel Ivančice A2:10
2125. 03. 2017 17:30TTC Komořany AKST Oltec Brno B10:2
2125. 03. 2017 19:00SKST Hodonín ESTK Zbraslavec A10:5
2125. 03. 2017 17:30TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Brno I B2:10
2125. 03. 2017 17:00Orel Ivančice ASK Slatina - Brno C10:4
2125. 03. 2017 13:30SK Slatina - Brno BTJ Agrotec Hustopeče B10:3
2125. 03. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko C10:6
2225. 03. 2017 10:00SKST Hodonín EKST Oltec Brno B10:4
2226. 03. 2017 10:30TTC Komořany ASTK Zbraslavec A5:10
2225. 03. 2017 10:00Orel Ivančice ATJ Sokol Brno I B4:10
2223. 03. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno C10:2
2224. 03. 2017 19:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Agrotec Hustopeče B5:10
2226. 03. 2017 10:30SK Slatina - Brno BKST Blansko C10:7
Krajská soutěž II. třídy A
124. 09. 2016 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C7:10
124. 09. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:3
124. 09. 2016 17:30SK Kuřim BTJ Sokol Brno-Židenice A2:10
124. 09. 2016 17:30Orel Silůvky BTJ Brno-Bystrc B9:9
116. 09. 2016 19:00TJ Holásky CTJ Jevišovka-Drnholec A10:7
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:3
225. 09. 2016 09:00TJ Sokol Klobouky u Brna AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
225. 09. 2016 10:30SK Kuřim BTJ Sokol Křepice A7:10
225. 09. 2016 10:00Orel Silůvky BTJ Jevišovka-Drnholec A6:10
225. 09. 2016 10:00TJ Holásky CTJ Brno-Bystrc B5:10
315. 10. 2016 15:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Rebešovice A6:10
315. 10. 2016 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:7
308. 10. 2016 17:00TJ Sokol Křepice AOrel Silůvky B1:10
315. 10. 2016 17:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Holásky C10:3
315. 10. 2016 15:00
Sokolovna Znojmo, Sokolská 12, Znojmo
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSK Kuřim B10:7
415. 10. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Klobouky u Brna A7:10
414. 10. 2016 18:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Rebešovice A6:10
414. 10. 2016 19:30TJ Holásky CTJ Sokol Křepice A10:0
414. 10. 2016 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AOrel Silůvky B9:9
415. 10. 2016 09:30
Sokolovna Znojmo, Sokolská 12, Znojmo
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Kuřim B10:0
528. 10. 2016 18:00Orel Silůvky BTJ Holásky C10:5
529. 10. 2016 17:30TJ Brno-Bystrc BTJ Jevišovka-Drnholec A9:9
509. 11. 2016 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Křepice A10:1
529. 10. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:4
527. 10. 2016 18:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:5
612. 11. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Kuřim B10:1
612. 11. 2016 14:30
herna Vojtova 12, Brno
Orel Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C5:10
612. 11. 2016 13:00TJ Holásky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:4
612. 11. 2016 15:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Křepice A10:1
612. 11. 2016 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Brno-Židenice A7:10
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Rebešovice ASK Kuřim B10:1
713. 11. 2016 10:00
herna Vojtova 12, Brno
Orel Silůvky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:3
713. 11. 2016 10:00TJ Holásky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C6:10
712. 11. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Brno-Židenice A10:8
711. 11. 2016 18:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Křepice A10:0wo
826. 11. 2016 15:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Křepice A10:2
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Klobouky u Brna A9:9
826. 11. 2016 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Brno-Bystrc B10:1
826. 11. 2016 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Jevišovka-Drnholec A6:10
826. 11. 2016 17:30SK Kuřim BTJ Holásky C4:10
928. 11. 2016 18:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Klobouky u Brna A2:10
925. 11. 2016 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Rebešovice A10:8
926. 11. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Jevišovka-Drnholec A10:1
927. 11. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Brno-Bystrc B6:10
927. 11. 2016 10:30SK Kuřim BOrel Silůvky B4:10
1010. 12. 2016 17:30Orel Silůvky BTJ Sokol Rebešovice A5:10
1010. 12. 2016 13:00TJ Holásky CTJ Sokol Klobouky u Brna A9:9
1010. 12. 2016 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ASK Kuřim B10:2
1005. 12. 2016 19:00TJ Sokol Křepice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C3:10
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:4
1111. 12. 2016 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Klobouky u Brna A10:5
1111. 12. 2016 10:00TJ Holásky CTJ Sokol Rebešovice A1:10
1110. 12. 2016 10:00TJ Brno-Bystrc BSK Kuřim B10:5
1109. 12. 2016 18:30TJ Sokol Křepice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:2
1109. 12. 2016 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C8:10
1214. 01. 2017 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Silůvky B10:3
1214. 01. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Holásky C8:10
1203. 12. 2016 17:30SK Kuřim BTJ Jevišovka-Drnholec A1:10
1214. 01. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Křepice A10:2
1214. 01. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Brno-Židenice A9:9
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Klobouky u Brna AOrel Silůvky B9:9
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky C10:3
1321. 01. 2017 17:30SK Kuřim BTJ Brno-Bystrc B5:10
1314. 01. 2017 20:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Křepice A10:3
1314. 01. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Brno-Židenice A10:8
1428. 01. 2017 18:00
sokolovna Znojmo, Sokolská 12
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Rebešovice A6:10
1428. 01. 2017 14:30
sokolovna Znojmo, Sokolská 12
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Klobouky u Brna A10:8
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ASK Kuřim B10:4
1428. 01. 2017 17:30TJ Brno-Bystrc BOrel Silůvky B4:10
1426. 01. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Holásky C10:0
1529. 01. 2017 10:00
sokolovna Znojmo, Sokolská 12
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Rebešovice A1:10
1528. 01. 2017 09:30
sokolovna Znojmo, Sokolská 12
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Klobouky u Brna A10:5
1527. 01. 2017 18:30TJ Sokol Křepice ASK Kuřim B9:9
1522. 01. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec AOrel Silůvky B7:10
1528. 01. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Holásky C10:4
1611. 02. 2017 13:00
orlovna Silůvky
TJ Holásky COrel Silůvky B2:10
1611. 02. 2017 17:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Brno-Bystrc B10:2
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Brno-Židenice A0:10
1616. 10. 2016 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C3:10
1611. 02. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rebešovice A5:10
1725. 02. 2017 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Brno-Bystrc B10:6
1725. 02. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka-Drnholec A10:3
1718. 02. 2017 16:00Orel Silůvky BTJ Sokol Křepice A10:1
1724. 02. 2017 18:30TJ Holásky CTJ Sokol Brno-Židenice A9:9
1725. 02. 2017 17:30SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D4:10
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Brno-Bystrc B10:6
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Jevišovka-Drnholec A10:5
1820. 02. 2017 18:30TJ Sokol Křepice ATJ Holásky C8:10
1826. 02. 2017 14:00Orel Silůvky BTJ Sokol Brno-Židenice A10:3
1826. 02. 2017 10:30SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C2:10
1911. 03. 2017 17:30SK Kuřim BTJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
1911. 03. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel Silůvky B7:10
1911. 03. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Holásky C10:5
1911. 03. 2017 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Brno-Bystrc B5:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Jevišovka-Drnholec A10:8
2012. 03. 2017 10:30SK Kuřim BTJ Sokol Rebešovice A0:10
2012. 03. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DOrel Silůvky B4:10
2011. 03. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Holásky C10:0
2010. 03. 2017 18:30TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Brno-Bystrc B7:10
2010. 03. 2017 18:30TJ Sokol Křepice ATJ Jevišovka-Drnholec A0:10
2125. 03. 2017 15:30TJ Sokol Křepice ATJ Sokol Rebešovice A3:10
2125. 03. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Brno-Židenice A10:6
2125. 03. 2017 14:00TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:5
2123. 03. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:8
2125. 03. 2017 13:00TJ Holásky CSK Kuřim B10:7
2224. 03. 2017 18:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Křepice A10:2
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Brno-Židenice A7:10
2224. 03. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
2225. 03. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:4
2225. 03. 2017 16:30Orel Silůvky BSK Kuřim B10:6
Krajská soutěž II. třídy B
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol Otnice ATJ Cemo Mokrá A8:10
108. 10. 2016 14:00TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Silůvky C3:10
124. 09. 2016 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Velešovice A7:10
124. 09. 2016 18:00MK Řeznovice CSTK Zbraslavec B10:1
124. 09. 2016 09:30TJ Holásky BSK Kuřim A10:4
124. 09. 2016 18:00Orel Boskovice ATJ Šošůvka A5:10
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Otnice AOrel Silůvky C10:4
202. 10. 2016 09:00TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Cemo Mokrá A6:10
225. 09. 2016 13:30STK Zbraslavec BTJ Velešovice A10:5
225. 09. 2016 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Drnovice A10:1
225. 09. 2016 12:00TJ Holásky BTJ Šošůvka A3:10
225. 09. 2016 10:30Orel Boskovice ASK Kuřim A7:10
311. 10. 2016 17:30SK Kuřim ATJ Sokol Otnice A10:3
315. 10. 2016 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Moravské Prusy A10:3
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Drnovice ATJ Holásky B3:10
315. 10. 2016 10:30STK Zbraslavec BOrel Boskovice A10:2
315. 10. 2016 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Velešovice A10:3
315. 10. 2016 09:00MK Řeznovice COrel Silůvky C10:5
408. 10. 2016 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ASK Kuřim A9:9
416. 10. 2016 10:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Otnice A10:1
416. 10. 2016 11:00TJ Sokol Drnovice AOrel Boskovice A4:10
414. 10. 2016 18:30STK Zbraslavec BTJ Holásky B2:10
416. 10. 2016 09:00TJ Cemo Mokrá AMK Řeznovice C3:10
414. 10. 2016 19:00Orel Silůvky CTJ Velešovice A10:8
529. 10. 2016 17:30TJ Holásky BOrel Boskovice A10:3
528. 10. 2016 17:30SK Kuřim ATJ Šošůvka A4:10
529. 10. 2016 18:00TJ Sokol Drnovice ASTK Zbraslavec B10:3
529. 10. 2016 17:00TJ Cemo Mokrá AOrel Silůvky C10:4
529. 10. 2016 09:00MK Řeznovice CTJ Velešovice A10:2
529. 10. 2016 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:7
630. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A7:10
612. 11. 2016 17:30TJ Sokol Moravské Prusy AMK Řeznovice C7:10
630. 10. 2016 09:00TJ Holásky BTJ Cemo Mokrá A10:4
618. 11. 2016 18:30Orel Boskovice AOrel Silůvky C10:8
612. 11. 2016 18:30SK Kuřim ATJ Sokol Drnovice A9:9
612. 11. 2016 17:30TJ Šošůvka ASTK Zbraslavec B10:1
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Otnice AMK Řeznovice C0:10
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Velešovice A8:10
712. 11. 2016 09:30TJ Holásky BOrel Silůvky C10:5
711. 11. 2016 18:30Orel Boskovice ATJ Cemo Mokrá A2:10
713. 11. 2016 10:30SK Kuřim ASTK Zbraslavec B10:1
705. 11. 2016 16:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Drnovice A10:2
826. 11. 2016 19:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Drnovice A10:5
826. 11. 2016 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Moravské Prusy A9:9
826. 11. 2016 17:00TJ Cemo Mokrá ASK Kuřim A9:9
826. 11. 2016 10:00Orel Silůvky CTJ Šošůvka A0:10
819. 11. 2016 17:30TJ Velešovice ATJ Holásky B5:10
826. 11. 2016 18:00MK Řeznovice COrel Boskovice A10:3
927. 11. 2016 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:8
925. 11. 2016 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Otnice A9:9
927. 11. 2016 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Šošůvka A8:10
925. 11. 2016 19:00Orel Silůvky CSK Kuřim A5:10
920. 11. 2016 10:30TJ Velešovice AOrel Boskovice A10:6
926. 11. 2016 10:00MK Řeznovice CTJ Holásky B10:5
1010. 12. 2016 17:30TJ Holásky BTJ Sokol Otnice A10:3
1010. 12. 2016 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:3
1010. 12. 2016 16:00SK Kuřim ATJ Velešovice A10:2
1010. 12. 2016 09:00MK Řeznovice CTJ Šošůvka A9:9
1007. 12. 2016 18:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Drnovice A10:8
1010. 12. 2016 10:30STK Zbraslavec BOrel Silůvky C4:10
1110. 12. 2016 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Moravské Prusy A10:7
1109. 12. 2016 18:30Orel Boskovice ATJ Sokol Otnice A10:4
1111. 12. 2016 10:30SK Kuřim AMK Řeznovice C6:10
1111. 12. 2016 10:30TJ Velešovice ATJ Šošůvka A3:10
1111. 12. 2016 11:00TJ Sokol Drnovice AOrel Silůvky C10:5
1104. 12. 2016 10:00STK Zbraslavec BTJ Cemo Mokrá A1:10
1214. 01. 2017 16:00TJ Sokol Otnice ATJ Holásky B10:5
1214. 01. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Prusy AOrel Boskovice A5:10
1214. 01. 2017 17:30TJ Velešovice ASK Kuřim A2:10
1214. 01. 2017 17:30TJ Šošůvka AMK Řeznovice C10:3
1214. 01. 2017 17:00
Tělocvična ZŠ Mokrá
TJ Sokol Drnovice ATJ Cemo Mokrá A3:10
1214. 01. 2017 10:00Orel Silůvky CSTK Zbraslavec B10:4
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Holásky B8:10
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Otnice AOrel Boskovice A5:10
1314. 01. 2017 09:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice CSK Kuřim A10:2
1315. 01. 2017 10:30TJ Šošůvka ATJ Velešovice A10:4
1320. 12. 2016 18:30Orel Silůvky CTJ Sokol Drnovice A10:5
1315. 01. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec B10:0
1428. 01. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Otnice A10:0
1428. 01. 2017 10:00Orel Silůvky CTJ Sokol Moravské Prusy A10:6
1408. 12. 2016 19:00TJ Velešovice ATJ Sokol Drnovice A10:4
1426. 01. 2017 18:00STK Zbraslavec BMK Řeznovice C2:10
1428. 01. 2017 18:30SK Kuřim ATJ Holásky B8:10
1428. 01. 2017 17:30TJ Šošůvka AOrel Boskovice A10:1
1527. 01. 2017 19:00Orel Silůvky CTJ Sokol Otnice A9:9
1529. 01. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Moravské Prusy A10:3
1527. 01. 2017 17:30TJ Velešovice ASTK Zbraslavec B9:9
1528. 01. 2017 09:00
sokolovna Moravský Krumlov
TJ Sokol Drnovice AMK Řeznovice C4:10
1529. 01. 2017 10:30TJ Šošůvka ATJ Holásky B10:2
1529. 01. 2017 10:30SK Kuřim AOrel Boskovice A10:0wo
1607. 02. 2017 18:30Orel Boskovice ATJ Holásky B10:8
1611. 02. 2017 17:30TJ Šošůvka ASK Kuřim A10:0
1610. 02. 2017 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Drnovice A10:5
1611. 02. 2017 09:00Orel Silůvky CTJ Cemo Mokrá A1:10
1611. 02. 2017 17:30TJ Velešovice AMK Řeznovice C10:8
1611. 02. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Otnice A8:10
1725. 02. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ASK Kuřim A10:5
1725. 02. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Šošůvka A1:10
1725. 02. 2017 12:00TJ Holásky BTJ Sokol Drnovice A10:3
1721. 02. 2017 18:30Orel Boskovice ASTK Zbraslavec B9:9
1724. 02. 2017 18:00TJ Velešovice ATJ Cemo Mokrá A3:10
1724. 02. 2017 19:00Orel Silůvky CMK Řeznovice C10:7
1825. 02. 2017 13:00SK Kuřim ATJ Sokol Moravské Prusy A10:2
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Otnice ATJ Šošůvka A0:10
1826. 02. 2017 10:30Orel Boskovice ATJ Sokol Drnovice A9:9
1825. 02. 2017 09:00TJ Holásky BSTK Zbraslavec B10:4
1825. 02. 2017 09:00
změna kvůli extralize žen
MK Řeznovice CTJ Cemo Mokrá A2:10
1826. 02. 2017 15:00TJ Velešovice AOrel Silůvky C4:10
1911. 03. 2017 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A9:9
1911. 03. 2017 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Moravské Prusy A10:1
1908. 03. 2017 18:30TJ Cemo Mokrá ATJ Holásky B10:3
1911. 03. 2017 10:00Orel Silůvky COrel Boskovice A10:8
1903. 03. 2017 18:30TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim A7:10
1911. 03. 2017 10:30STK Zbraslavec BTJ Šošůvka A5:10
2011. 03. 2017 10:00MK Řeznovice CTJ Sokol Otnice A10:2
2012. 03. 2017 10:30TJ Velešovice ATJ Sokol Moravské Prusy A10:5
2010. 03. 2017 19:00Orel Silůvky CTJ Holásky B6:10
2001. 03. 2017 19:00TJ Cemo Mokrá AOrel Boskovice A10:1
2010. 03. 2017 18:30STK Zbraslavec BSK Kuřim A10:5
2012. 03. 2017 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Šošůvka A0:10
2124. 03. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Otnice A10:7
2125. 03. 2017 17:30TJ Sokol Moravské Prusy ASTK Zbraslavec B7:10
2125. 03. 2017 16:45SK Kuřim ATJ Cemo Mokrá A3:10
2125. 03. 2017 17:30TJ Šošůvka AOrel Silůvky C10:5
2124. 03. 2017 18:00TJ Holásky BTJ Velešovice A10:3
2124. 03. 2017 18:00Orel Boskovice AMK Řeznovice C2:10
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Sokol Drnovice A9:9
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Otnice ASTK Zbraslavec B10:8
2226. 03. 2017 10:30TJ Šošůvka ATJ Cemo Mokrá A10:4
2226. 03. 2017 10:30SK Kuřim AOrel Silůvky C10:4
2226. 03. 2017 10:30Orel Boskovice ATJ Velešovice A10:4
2225. 03. 2017 09:30TJ Holásky BMK Řeznovice C10:6
Krajská soutěž II. třídy C
124. 09. 2016 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Lanžhot B9:9
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Vracov B5:10
122. 09. 2016 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Hodonín F0:10
124. 09. 2016 16:30SKST Rohatec ASKST Hodonín G10:4
124. 09. 2016 17:00SK Baník Ratíškovice AT.J. Sokol Hodonín A10:8
122. 09. 2016 19:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:3
225. 09. 2016 10:30SKST Dubňany ATJ Sokol Vracov B0:10wo
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B10:5
220. 09. 2016 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Hodonín G0:10
225. 09. 2016 10:00SKST Rohatec ASKST Hodonín F7:10
225. 09. 2016 10:30SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice B7:10
225. 09. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín AT.J. Sokol Hodonín A10:7
314. 10. 2016 19:15T.J. Sokol Hodonín ASKST Dubňany A3:10
315. 10. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí A9:9
315. 10. 2016 18:00SKST Hodonín FSK Baník Ratíškovice A6:10
315. 10. 2016 18:00SKST Hodonín GTJ Slovan Hodonín A0:10
315. 10. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
313. 10. 2016 18:00TJ Sokol Vracov BSKST Rohatec A10:4
416. 10. 2016 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí A7:10
415. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Dubňany A10:1
414. 10. 2016 18:00SKST Hodonín FTJ Slovan Hodonín A9:9
416. 10. 2016 10:00SKST Hodonín GSK Baník Ratíškovice A2:10
416. 10. 2016 10:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Rohatec A4:10
406. 10. 2016 18:30TJ Sokol Vracov BTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
529. 10. 2016 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Slovan Hodonín A6:10
529. 10. 2016 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice B10:7
521. 09. 2016 18:30SKST Hodonín FSKST Hodonín G10:8
529. 10. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Vracov B7:10
521. 10. 2016 19:00TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Rohatec A1:10
529. 10. 2016 17:30SKST Dubňany ATJ Sokol Kobylí A5:10
609. 11. 2016 18:30SKST Dubňany ATJ Jevišovka-Drnholec B10:1
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Rohatec A9:9
612. 11. 2016 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Lanžhot B1:10
612. 11. 2016 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Vracov B6:10
612. 11. 2016 17:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín F10:8
612. 11. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín G10:5
713. 11. 2016 10:30SKST Dubňany ASKST Rohatec A8:10
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
713. 11. 2016 10:30SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Vracov B5:10
713. 11. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B3:10
713. 11. 2016 10:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Hodonín G9:9
712. 11. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín F7:10
826. 11. 2016 18:00SKST Hodonín FSKST Dubňany A6:10
816. 09. 2016 18:15SKST Hodonín GTJ Sokol Kobylí A9:9
826. 11. 2016 17:30TJ Sokol Lanžhot BT.J. Sokol Hodonín A10:8
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Vracov BTJ Jiskra Strážnice B10:6
825. 11. 2016 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BSK Baník Ratíškovice A1:10
825. 11. 2016 17:30SKST Rohatec ATJ Slovan Hodonín A1:10
927. 11. 2016 10:00SKST Hodonín FTJ Sokol Kobylí A9:9
922. 11. 2016 18:30SKST Hodonín GSKST Dubňany A9:9
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice B5:10
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol Vracov BT.J. Sokol Hodonín A10:4
924. 11. 2016 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Slovan Hodonín A1:10
927. 11. 2016 10:00SKST Rohatec ASK Baník Ratíškovice A4:10
1010. 12. 2016 17:00SK Baník Ratíškovice ASKST Dubňany A10:5
1010. 12. 2016 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí A10:8
1010. 12. 2016 14:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1010. 12. 2016 17:30TJ Jiskra Strážnice BSKST Rohatec A10:4
1010. 12. 2016 18:00SKST Hodonín FTJ Sokol Lanžhot B8:10
1010. 12. 2016 18:00SKST Hodonín GTJ Sokol Vracov B2:10
1111. 12. 2016 10:30SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí A8:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Dubňany A10:4
1111. 12. 2016 10:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Rohatec A10:8
1110. 12. 2016 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
1109. 12. 2016 18:00SKST Hodonín FTJ Sokol Vracov B10:2
1109. 12. 2016 18:00SKST Hodonín GTJ Sokol Lanžhot B1:10
1214. 01. 2017 17:30SKST Dubňany ASK Baník Ratíškovice A6:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Slovan Hodonín A9:9
1210. 01. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BT.J. Sokol Hodonín A0:10
1214. 01. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice B6:10
1214. 01. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín F10:8
1212. 01. 2017 18:00TJ Sokol Vracov BSKST Hodonín G10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ASK Baník Ratíškovice A9:9
1315. 01. 2017 10:30SKST Dubňany ATJ Slovan Hodonín A10:8
1315. 01. 2017 10:00SKST Rohatec AT.J. Sokol Hodonín A8:10
1312. 01. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Jiskra Strážnice B0:10
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Vracov BSKST Hodonín F9:9
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Hodonín G10:5
1428. 01. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Dubňany A10:8
1428. 01. 2017 10:00
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí A6:10
1426. 01. 2017 20:30SKST Hodonín FTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
1428. 01. 2017 18:00SKST Hodonín GSKST Rohatec A7:10
1428. 01. 2017 17:30T.J. Sokol Hodonín ASK Baník Ratíškovice A7:10
1428. 01. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Slovan Hodonín A10:2
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol Vracov BSKST Dubňany A6:10
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A2:10
1526. 01. 2017 18:30SKST Hodonín GTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1527. 01. 2017 18:00SKST Hodonín FSKST Rohatec A10:5
1528. 01. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BSK Baník Ratíškovice A10:3
1529. 01. 2017 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Slovan Hodonín A10:5
1611. 02. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ASK Baník Ratíškovice A9:9
1611. 02. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice BT.J. Sokol Hodonín A10:7
1618. 09. 2016 13:00SKST Hodonín GSKST Hodonín F8:10
1611. 02. 2017 14:00
herna Bzenecká 1538,Strážnice
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Lanžhot B10:3
1611. 02. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0wo
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Dubňany A10:4
1725. 02. 2017 17:30SKST Dubňany AT.J. Sokol Hodonín A10:5
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice B9:9
1725. 02. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín F6:10
1721. 02. 2017 18:00TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín G10:2
1723. 02. 2017 18:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Lanžhot B1:10
1725. 02. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Vracov B4:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí AT.J. Sokol Hodonín A10:5
1826. 02. 2017 10:30SKST Dubňany ATJ Jiskra Strážnice B6:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Hodonín F10:7
1826. 02. 2017 10:30SK Baník Ratíškovice ASKST Hodonín G10:3
1826. 02. 2017 09:00SKST Rohatec ATJ Sokol Lanžhot B3:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Vracov B0:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Dubňany A1:10
1911. 03. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí A4:10
1911. 03. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BSK Baník Ratíškovice A10:1
1909. 03. 2017 18:15TJ Sokol Vracov BTJ Slovan Hodonín A10:5
1911. 03. 2017 18:00SKST Hodonín FT.J. Sokol Hodonín A10:8
1907. 03. 2017 18:30SKST Hodonín GTJ Jiskra Strážnice B3:10
2012. 03. 2017 10:00SKST Rohatec ASKST Dubňany A5:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Kobylí A1:10
2012. 03. 2017 10:30TJ Sokol Vracov BSK Baník Ratíškovice A7:10
2012. 03. 2017 10:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Slovan Hodonín A10:4
2008. 03. 2017 18:30SKST Hodonín GT.J. Sokol Hodonín A9:9
2010. 03. 2017 18:00SKST Hodonín FTJ Jiskra Strážnice B1:10
2125. 03. 2017 18:00
herna SKST Hodonín, Lipová alej 23 B
SKST Dubňany ASKST Hodonín F7:10
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín G10:3
2125. 03. 2017 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Lanžhot B10:0wo
2125. 03. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vracov B1:10
2124. 03. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
2125. 03. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ASKST Rohatec A10:6
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST Hodonín F7:10
2226. 03. 2017 10:30SKST Dubňany ASKST Hodonín G10:2
2225. 03. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot B10:4
2226. 03. 2017 10:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Vracov B10:7
2221. 03. 2017 18:30TJ Slovan Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec B10:1
2225. 03. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST Rohatec A4:10
Divize ženy
115. 10. 2016 09:30TJ Sokol Vranovice ASKST Hodonín E6:4
115. 10. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna AMK Řeznovice C7:3
115. 10. 2016 11:00SKST Dubňany BTTC Moravská Slavia Brno B2:8
115. 10. 2016 11:00MSK Břeclav BTJ Sokol Drnovice B3:7
215. 10. 2016 12:30SKST Hodonín EMK Řeznovice C4:6
215. 10. 2016 12:30TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Klobouky u Brna A8:2
215. 10. 2016 14:00TJ Sokol Drnovice BSKST Dubňany B5:5
215. 10. 2016 14:00TJ Sokol Vranovice AMSK Břeclav B7:3
329. 10. 2016 09:30MSK Břeclav BSKST Hodonín E4:6
329. 10. 2016 09:30MK Řeznovice CTTC Moravská Slavia Brno B0:10
326. 11. 2016 08:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Drnovice B7:3
329. 10. 2016 09:30SKST Dubňany BTJ Sokol Vranovice A7:3
429. 10. 2016 11:30SKST Hodonín ETTC Moravská Slavia Brno B2:8
411. 02. 2017 12:30TJ Sokol Drnovice BMK Řeznovice C4:6
429. 10. 2016 11:30TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A6:4
429. 10. 2016 11:30MSK Břeclav BSKST Dubňany B4:6
512. 11. 2016 09:30SKST Dubňany BSKST Hodonín E4:6
512. 11. 2016 09:30TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Drnovice B8:2
512. 11. 2016 11:00MK Řeznovice CTJ Sokol Vranovice A3:7
512. 11. 2016 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav B7:3
612. 11. 2016 12:30SKST Hodonín ETJ Sokol Drnovice B6:4
612. 11. 2016 12:30TJ Sokol Vranovice ATTC Moravská Slavia Brno B3:7
612. 11. 2016 14:00MSK Břeclav BMK Řeznovice C3:7
612. 11. 2016 14:00SKST Dubňany BTJ Sokol Klobouky u Brna A0:10
726. 11. 2016 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Hodonín E7:3
726. 11. 2016 09:30TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Vranovice A3:7
726. 11. 2016 11:00TTC Moravská Slavia Brno BMSK Břeclav B9:1
726. 11. 2016 11:00MK Řeznovice CSKST Dubňany B5:5
826. 11. 2016 12:30SKST Hodonín ETJ Sokol Vranovice A3:7
826. 11. 2016 12:30TJ Sokol Drnovice BMSK Břeclav B6:4
826. 11. 2016 14:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Dubňany B9:1
826. 11. 2016 14:00MK Řeznovice CTJ Sokol Klobouky u Brna A5:5
911. 02. 2017 09:30MK Řeznovice CSKST Hodonín E6:4
911. 02. 2017 09:30MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A4:6
911. 02. 2017 11:00SKST Dubňany BTJ Sokol Drnovice B5:5
925. 02. 2017 12:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATTC Moravská Slavia Brno B0:10
1011. 02. 2017 12:30SKST Hodonín EMSK Břeclav B8:2
1011. 02. 2017 12:30TJ Sokol Vranovice ASKST Dubňany B2:8
1011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Drnovice BTJ Sokol Klobouky u Brna A3:7
1011. 02. 2017 14:00TTC Moravská Slavia Brno BMK Řeznovice C8:2
1125. 02. 2017 09:30TTC Moravská Slavia Brno BSKST Hodonín E7:3
1122. 03. 2017 18:00SKST Dubňany BMSK Břeclav B6:4
1125. 02. 2017 11:00TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vranovice A2:8
1125. 02. 2017 11:00MK Řeznovice CTJ Sokol Drnovice B6:4
1223. 02. 2017 18:30
hala Lipová alej, Hodonín
SKST Hodonín ESKST Dubňany B7:3
1224. 03. 2017 17:00
tělocvična ZŠ Klobouky
MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna A4:6
1225. 02. 2017 09:30TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice C5:5
1225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Drnovice BTTC Moravská Slavia Brno B0:10
1311. 03. 2017 09:30TJ Sokol Drnovice BSKST Hodonín E5:5
1311. 03. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Dubňany B5:5
1311. 03. 2017 11:00MK Řeznovice CMSK Břeclav B7:3
1311. 03. 2017 11:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol Vranovice A8:2
1411. 03. 2017 12:30SKST Hodonín ETJ Sokol Klobouky u Brna A6:4
1411. 03. 2017 12:30SKST Dubňany BMK Řeznovice C3:7
1411. 03. 2017 14:00MSK Břeclav BTTC Moravská Slavia Brno B1:9
1411. 03. 2017 14:00TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Drnovice B7:3
Kvalifikace o KS1
101. 04. 2017 09:00TJ Holásky BTJ Brno-Bystrc B10:7
101. 04. 2017 09:00KST Oltec Brno BTJ Sokol Lanžhot B10:8
201. 04. 2017 13:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Lanžhot B8:10
201. 04. 2017 13:00TJ Holásky BKST Oltec Brno B7:10
301. 04. 2017 17:00KST Oltec Brno BTJ Brno-Bystrc B9:9
301. 04. 2017 17:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Holásky B4:10
Kvalifikace o KS2
101. 04. 2017 09:00TJ Sokol Moravské Prusy ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
101. 04. 2017 09:00Adamov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E2:10
201. 04. 2017 11:30TJ Jevišovka-Drnholec BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E2:10
201. 04. 2017 11:30TJ Sokol Moravské Prusy AAdamov A5:10
301. 04. 2017 14:00Adamov ATJ Jevišovka-Drnholec B10:8
301. 04. 2017 14:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Moravské Prusy A10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline