Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
124. 09. 2016 17:00SK SvinovTJ TŽ Třinec10:5
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol KlimkoviceSK Stolní tenis Pstruží6:10
124. 09. 2016 17:00TJ OdryTTC FRÝDLANT B10:8
122. 09. 2016 18:00TJ Frenštát p. R.TTC Siko Orlová C9:9
124. 09. 2016 17:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Sokol Kateřinky9:9
124. 09. 2016 10:00TJ Ostrava KST ETTC Bolatice6:10
225. 09. 2016 10:00SK SvinovSK Stolní tenis Pstruží10:5
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol KlimkoviceTJ TŽ Třinec6:10
225. 09. 2016 10:00TJ OdryTTC Siko Orlová C10:0
225. 09. 2016 10:00TJ Frenštát p. R.TTC FRÝDLANT B10:5
201. 10. 2016 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Bolatice10:4
225. 09. 2016 14:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Kateřinky10:6
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol KateřinkySK Svinov8:10
315. 10. 2016 17:00TTC BolaticeTJ Sokol Klimkovice9:9
315. 10. 2016 17:00TTC FRÝDLANT BTTC MG Odra GAS Vratimov10:4
314. 10. 2016 17:00TTC Siko Orlová CTJ Ostrava KST E10:6
315. 10. 2016 15:00TJ TŽ TřinecTJ Odry10:8
315. 10. 2016 17:00SK Stolní tenis PstružíTJ Frenštát p. R.10:3
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Klimkovice10:5
416. 10. 2016 10:00TTC BolaticeSK Svinov10:2
416. 10. 2016 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Ostrava KST E10:3
416. 10. 2016 10:00TTC Siko Orlová CTTC MG Odra GAS Vratimov10:3
416. 10. 2016 10:00TJ TŽ TřinecTJ Frenštát p. R.10:2
416. 10. 2016 10:00SK Stolní tenis PstružíTJ Odry9:9
529. 10. 2016 17:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Ostrava KST E10:5
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC Bolatice3:10
528. 10. 2016 18:15TTC FRÝDLANT BTTC Siko Orlová C10:4
529. 10. 2016 15:00TJ TŽ TřinecSK Stolní tenis Pstruží10:4
527. 10. 2016 18:00TJ OdryTJ Frenštát p. R.10:0
526. 10. 2016 18:00SK SvinovTJ Sokol Klimkovice10:5
612. 11. 2016 17:00SK SvinovTJ Odry10:7
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol KlimkoviceTJ Frenštát p. R.9:9
612. 11. 2016 17:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ TŽ Třinec10:6
612. 11. 2016 10:00TJ Ostrava KST ESK Stolní tenis Pstruží6:10
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC FRÝDLANT B10:8
612. 11. 2016 17:00TTC BolaticeTTC Siko Orlová C10:8
713. 11. 2016 10:00SK SvinovTJ Frenštát p. R.10:3
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol KlimkoviceTJ Odry2:10
713. 11. 2016 10:00TTC MG Odra GAS VratimovSK Stolní tenis Pstruží10:1
713. 11. 2016 14:00TJ Ostrava KST ETJ TŽ Třinec10:5
710. 11. 2016 18:00TJ Sokol KateřinkyTTC Siko Orlová C7:10
713. 11. 2016 10:00TTC BolaticeTTC FRÝDLANT B10:1
826. 11. 2016 17:00TTC FRÝDLANT BSK Svinov10:6
826. 11. 2016 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Klimkovice10:6
826. 11. 2016 15:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Kateřinky10:8
826. 11. 2016 17:00SK Stolní tenis PstružíTTC Bolatice6:10
826. 11. 2016 17:00TJ OdryTTC MG Odra GAS Vratimov10:7
826. 11. 2016 10:00TJ Frenštát p. R.TJ Ostrava KST E4:10
927. 11. 2016 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Sokol Klimkovice10:1
927. 11. 2016 10:00TTC Siko Orlová CSK Svinov10:8
927. 11. 2016 10:00TJ TŽ TřinecTTC Bolatice4:10
927. 11. 2016 10:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Kateřinky10:7
927. 11. 2016 10:00TJ OdryTJ Ostrava KST E10:4
927. 11. 2016 10:00TJ Frenštát p. R.TTC MG Odra GAS Vratimov5:10
1010. 12. 2016 17:00TTC MG Odra GAS VratimovSK Svinov10:5
1010. 12. 2016 09:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Klimkovice10:6
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Odry6:10
1010. 12. 2016 17:00TTC BolaticeTJ Frenštát p. R.10:0
1010. 12. 2016 17:00TTC FRÝDLANT BTJ TŽ Třinec10:4
1010. 12. 2016 17:00TTC Siko Orlová CSK Stolní tenis Pstruží10:2
1111. 12. 2016 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Sokol Klimkovice10:3
1111. 12. 2016 14:00TJ Ostrava KST ESK Svinov5:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Frenštát p. R.10:2
1111. 12. 2016 10:00TTC BolaticeTJ Odry10:2
1111. 12. 2016 14:00TTC FRÝDLANT BSK Stolní tenis Pstruží10:0
1108. 12. 2016 17:30TTC Siko Orlová CTJ TŽ Třinec10:5
1214. 01. 2017 15:00TJ TŽ TřinecSK Svinov10:6
1214. 01. 2017 17:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Klimkovice9:9
1214. 01. 2017 17:00TTC FRÝDLANT BTJ Odry10:7
1210. 01. 2017 18:00TTC Siko Orlová CTJ Frenštát p. R.10:2
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC MG Odra GAS Vratimov5:10
1214. 01. 2017 09:00TTC BolaticeTJ Ostrava KST E10:6
1315. 01. 2017 10:00SK Stolní tenis PstružíSK Svinov2:10
1315. 01. 2017 10:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Klimkovice10:5
1312. 01. 2017 18:00TTC Siko Orlová CTJ Odry10:3
1315. 01. 2017 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Frenštát p. R.10:0
1315. 01. 2017 10:00TTC BolaticeTTC MG Odra GAS Vratimov10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Ostrava KST E4:10
1428. 01. 2017 17:00SK SvinovTJ Sokol Kateřinky10:4
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol KlimkoviceTTC Bolatice5:10
1428. 01. 2017 17:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC FRÝDLANT B10:8
1428. 01. 2017 10:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová C8:10
1428. 01. 2017 17:00TJ OdryTJ TŽ Třinec10:8
1428. 01. 2017 17:00TJ Frenštát p. R.SK Stolní tenis Pstruží6:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol KlimkoviceTJ Sokol Kateřinky5:10
1529. 01. 2017 10:00SK SvinovTTC Bolatice9:9
1529. 01. 2017 14:00TJ Ostrava KST ETTC FRÝDLANT B8:10
1529. 01. 2017 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Siko Orlová C4:10
1526. 01. 2017 18:00TJ Frenštát p. R.TJ TŽ Třinec4:10
1529. 01. 2017 10:00TJ OdrySK Stolní tenis Pstruží9:9
1611. 02. 2017 10:00TJ Ostrava KST ETTC MG Odra GAS Vratimov10:6
1611. 02. 2017 17:00TTC BolaticeTJ Sokol Kateřinky10:8
1602. 02. 2017 17:30TTC Siko Orlová CTTC FRÝDLANT B10:1
1611. 02. 2017 17:00SK Stolní tenis PstružíTJ TŽ Třinec9:9
1607. 02. 2017 18:00TJ Frenštát p. R.TJ Odry1:10
1610. 02. 2017 19:20TJ Sokol KlimkoviceSK Svinov9:9
1725. 02. 2017 17:00TJ OdrySK Svinov6:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Frenštát p. R.TJ Sokol Klimkovice6:10
1725. 02. 2017 15:00TJ TŽ TřinecTTC MG Odra GAS Vratimov10:5
1725. 02. 2017 17:00SK Stolní tenis PstružíTJ Ostrava KST E6:10
1725. 02. 2017 17:00TTC FRÝDLANT BTJ Sokol Kateřinky10:8
1725. 02. 2017 17:00TTC Siko Orlová CTTC Bolatice1:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Frenštát p. R.SK Svinov3:10
1826. 02. 2017 10:00TJ OdryTJ Sokol Klimkovice10:8
1826. 02. 2017 10:00SK Stolní tenis PstružíTTC MG Odra GAS Vratimov2:10
1823. 02. 2017 18:00TJ TŽ TřinecTJ Ostrava KST E9:9
1824. 02. 2017 17:30TTC Siko Orlová CTJ Sokol Kateřinky10:3
1826. 02. 2017 14:00TTC FRÝDLANT BTTC Bolatice5:10
1911. 03. 2017 17:00SK SvinovTTC FRÝDLANT B10:0wo
1910. 03. 2017 19:20TJ Sokol KlimkoviceTTC Siko Orlová C5:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ TŽ Třinec4:10
1911. 03. 2017 17:00TTC BolaticeSK Stolní tenis Pstruží10:1
1908. 03. 2017 17:30TTC MG Odra GAS VratimovTJ Odry10:1
1908. 03. 2017 18:30TJ Ostrava KST ETJ Frenštát p. R.10:4
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol KlimkoviceTTC FRÝDLANT B10:4
2012. 03. 2017 10:00SK SvinovTTC Siko Orlová C10:5
2012. 03. 2017 10:00TTC BolaticeTJ TŽ Třinec10:7
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol KateřinkySK Stolní tenis Pstruží10:7
2012. 03. 2017 14:00TJ Ostrava KST ETJ Odry10:8
2010. 03. 2017 17:30TTC MG Odra GAS VratimovTJ Frenštát p. R.10:0
2125. 03. 2017 17:00SK SvinovTTC MG Odra GAS Vratimov9:9
2122. 03. 2017 18:30TJ Sokol KlimkoviceTJ Ostrava KST E10:2
2125. 03. 2017 17:00TJ OdryTJ Sokol Kateřinky10:6
2125. 03. 2017 17:00TJ Frenštát p. R.TTC Bolatice4:10
2121. 03. 2017 17:00TJ TŽ TřinecTTC FRÝDLANT B10:0
2125. 03. 2017 17:00SK Stolní tenis PstružíTTC Siko Orlová C2:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol KlimkoviceTTC MG Odra GAS Vratimov4:10
2226. 03. 2017 10:00SK SvinovTJ Ostrava KST E10:1
2216. 03. 2017 18:00TJ Frenštát p. R.TJ Sokol Kateřinky9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ OdryTTC Bolatice10:6
2226. 03. 2017 10:00SK Stolní tenis PstružíTTC FRÝDLANT B9:9
2226. 03. 2017 10:00TJ TŽ TřinecTTC Siko Orlová C8:10
Krajská soutěž I. třídy
124. 09. 2016 17:00Slavoj Český TěšínTJ TŽ Třinec B9:9
123. 09. 2016 18:30TTC FRÝDLANT CVento Komorní Lhotka10:1
124. 09. 2016 10:00TJ Odry BSKST Baník Havířov D3:10
124. 09. 2016 17:00Orel PaskovASK Tatra Kopřivnice B3:10
124. 09. 2016 17:00SK Slavia OrlováTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:3
124. 09. 2016 10:00TTC Poruba Ostrava BVSK VŠB - TU Ostrava10:1
225. 09. 2016 10:00Slavoj Český TěšínVento Komorní Lhotka10:7
225. 09. 2016 10:00TTC FRÝDLANT CTJ TŽ Třinec B10:7
225. 09. 2016 14:00TJ Odry BASK Tatra Kopřivnice B1:10
225. 09. 2016 10:00Orel PaskovSKST Baník Havířov D2:10
225. 09. 2016 10:00SK Slavia OrlováVSK VŠB - TU Ostrava10:7
225. 09. 2016 14:00TTC Poruba Ostrava BTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:0
315. 10. 2016 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSlavoj Český Těšín0:10
313. 10. 2016 19:30VSK VŠB - TU OstravaTTC FRÝDLANT C10:7
315. 10. 2016 10:00SKST Baník Havířov DSK Slavia Orlová10:1
315. 10. 2016 17:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC Poruba Ostrava B10:4
315. 10. 2016 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Odry B6:10
315. 10. 2016 17:00Vento Komorní LhotkaOrel Paskov10:0
412. 10. 2016 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTTC FRÝDLANT C1:10
416. 10. 2016 10:00VSK VŠB - TU OstravaSlavoj Český Těšín9:9
416. 10. 2016 14:00SKST Baník Havířov DTTC Poruba Ostrava B10:8
416. 10. 2016 13:30ASK Tatra Kopřivnice BSK Slavia Orlová10:0
416. 10. 2016 14:00TJ TŽ Třinec BOrel Paskov10:2
416. 10. 2016 10:00Vento Komorní LhotkaTJ Odry B9:9
529. 10. 2016 17:00SK Slavia OrlováTTC Poruba Ostrava B9:9
526. 10. 2016 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BVSK VŠB - TU Ostrava3:10
529. 10. 2016 10:00SKST Baník Havířov DASK Tatra Kopřivnice B10:8
529. 10. 2016 18:00TJ TŽ Třinec BVento Komorní Lhotka10:4
529. 10. 2016 10:00TJ Odry BOrel Paskov10:4
529. 10. 2016 17:00Slavoj Český TěšínTTC FRÝDLANT C10:7
612. 11. 2016 17:00Slavoj Český TěšínTJ Odry B10:7
612. 11. 2016 14:00TTC FRÝDLANT COrel Paskov10:7
612. 11. 2016 17:00SK Slavia OrlováTJ TŽ Třinec B9:9
612. 11. 2016 10:00TTC Poruba Ostrava BVento Komorní Lhotka10:6
612. 11. 2016 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSKST Baník Havířov D0:10
612. 11. 2016 17:00VSK VŠB - TU OstravaASK Tatra Kopřivnice B1:10
713. 11. 2016 10:00Slavoj Český TěšínOrel Paskov10:4
713. 11. 2016 10:00TTC FRÝDLANT CTJ Odry B1:10
713. 11. 2016 10:00SK Slavia OrlováVento Komorní Lhotka7:10
713. 11. 2016 14:00TTC Poruba Ostrava BTJ TŽ Třinec B10:2
713. 11. 2016 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BASK Tatra Kopřivnice B3:10
713. 11. 2016 10:00VSK VŠB - TU OstravaSKST Baník Havířov D3:10
826. 11. 2016 10:00SKST Baník Havířov DSlavoj Český Těšín10:3
825. 11. 2016 17:30ASK Tatra Kopřivnice BTTC FRÝDLANT C10:4
826. 11. 2016 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:1
826. 11. 2016 17:00Vento Komorní LhotkaVSK VŠB - TU Ostrava10:6
826. 11. 2016 10:00TJ Odry BSK Slavia Orlová10:7
826. 11. 2016 17:00Orel PaskovTTC Poruba Ostrava B5:10
927. 11. 2016 14:00SKST Baník Havířov DTTC FRÝDLANT C10:3
927. 11. 2016 13:30ASK Tatra Kopřivnice BSlavoj Český Těšín10:3
927. 11. 2016 14:00TJ TŽ Třinec BVSK VŠB - TU Ostrava10:6
927. 11. 2016 10:00Vento Komorní LhotkaTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:2
927. 11. 2016 14:00TJ Odry BTTC Poruba Ostrava B10:4
927. 11. 2016 10:00Orel PaskovSK Slavia Orlová10:8
1010. 12. 2016 17:00SK Slavia OrlováSlavoj Český Těšín10:6
1010. 12. 2016 10:00TTC Poruba Ostrava BTTC FRÝDLANT C10:6
1010. 12. 2016 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ Odry B3:10
1010. 12. 2016 17:00VSK VŠB - TU OstravaOrel Paskov7:10
1010. 12. 2016 10:00SKST Baník Havířov DTJ TŽ Třinec B10:2
1010. 12. 2016 17:00ASK Tatra Kopřivnice BVento Komorní Lhotka10:0
1111. 12. 2016 10:00SK Slavia OrlováTTC FRÝDLANT C9:9
1111. 12. 2016 14:00TTC Poruba Ostrava BSlavoj Český Těšín10:5
1108. 12. 2016 18:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BOrel Paskov3:10
1111. 12. 2016 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Odry B4:10
1107. 12. 2016 18:30SKST Baník Havířov DVento Komorní Lhotka10:1
1111. 12. 2016 13:30ASK Tatra Kopřivnice BTJ TŽ Třinec B10:1
1214. 01. 2017 18:00TJ TŽ Třinec BSlavoj Český Těšín10:6
1214. 01. 2017 17:00Vento Komorní LhotkaTTC FRÝDLANT C10:8
1214. 01. 2017 10:00SKST Baník Havířov DTJ Odry B8:10
1214. 01. 2017 17:00ASK Tatra Kopřivnice BOrel Paskov10:0
1214. 01. 2017 17:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BSK Slavia Orlová0:10
1214. 01. 2017 17:00VSK VŠB - TU OstravaTTC Poruba Ostrava B5:10
1315. 01. 2017 10:00Vento Komorní LhotkaSlavoj Český Těšín10:2
1311. 01. 2017 17:00TJ TŽ Třinec BTTC FRÝDLANT C9:9
1315. 01. 2017 13:30ASK Tatra Kopřivnice BTJ Odry B8:10
1315. 01. 2017 14:00SKST Baník Havířov DOrel Paskov10:1
1315. 01. 2017 10:00VSK VŠB - TU OstravaSK Slavia Orlová10:8
1315. 01. 2017 10:00TJ Frenštát pod Radhoštěm BTTC Poruba Ostrava B4:10
1428. 01. 2017 17:00Slavoj Český TěšínTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:1
1427. 01. 2017 18:15TTC FRÝDLANT CVSK VŠB - TU Ostrava10:3
1428. 01. 2017 17:00SK Slavia OrlováSKST Baník Havířov D3:10
1428. 01. 2017 10:00TTC Poruba Ostrava BASK Tatra Kopřivnice B1:10
1428. 01. 2017 10:00TJ Odry BTJ TŽ Třinec B10:5
1428. 01. 2017 17:00Orel PaskovVento Komorní Lhotka10:8
1529. 01. 2017 17:00TTC FRÝDLANT CTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:3
1529. 01. 2017 10:00Slavoj Český TěšínVSK VŠB - TU Ostrava10:6
1529. 01. 2017 14:00TTC Poruba Ostrava BSKST Baník Havířov D2:10
1529. 01. 2017 10:00SK Slavia OrlováASK Tatra Kopřivnice B3:10
1529. 01. 2017 10:00Orel PaskovTJ TŽ Třinec B10:8
1529. 01. 2017 14:00TJ Odry BVento Komorní Lhotka10:4
1611. 02. 2017 10:00TTC Poruba Ostrava BSK Slavia Orlová10:7
1606. 02. 2017 18:15VSK VŠB - TU OstravaTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:5
1611. 02. 2017 17:00ASK Tatra Kopřivnice BSKST Baník Havířov D10:5
1611. 02. 2017 17:00Vento Komorní LhotkaTJ TŽ Třinec B10:5
1611. 02. 2017 17:00Orel PaskovTJ Odry B2:10
1611. 02. 2017 14:00TTC FRÝDLANT CSlavoj Český Těšín9:9
1725. 02. 2017 10:00TJ Odry BSlavoj Český Těšín5:10
1721. 02. 2017 17:45Orel PaskovTTC FRÝDLANT C6:10
1725. 02. 2017 18:00TJ TŽ Třinec BSK Slavia Orlová10:5
1725. 02. 2017 17:00Vento Komorní LhotkaTTC Poruba Ostrava B10:8
1725. 02. 2017 10:00SKST Baník Havířov DTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:0
1725. 02. 2017 17:00ASK Tatra Kopřivnice BVSK VŠB - TU Ostrava10:1
1826. 02. 2017 10:00Orel PaskovSlavoj Český Těšín9:9
1826. 02. 2017 14:00TJ Odry BTTC FRÝDLANT C10:3
1826. 02. 2017 10:00Vento Komorní LhotkaSK Slavia Orlová7:10
1826. 02. 2017 14:00TJ TŽ Třinec BTTC Poruba Ostrava B10:2
1826. 02. 2017 13:30ASK Tatra Kopřivnice BTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:5
1826. 02. 2017 14:00SKST Baník Havířov DVSK VŠB - TU Ostrava10:1
1911. 03. 2017 17:00Slavoj Český TěšínSKST Baník Havířov D1:10
1910. 03. 2017 18:15TTC FRÝDLANT CASK Tatra Kopřivnice B8:10
1902. 03. 2017 18:15TJ Frenštát pod Radhoštěm BTJ TŽ Třinec B2:10
1911. 03. 2017 17:00VSK VŠB - TU OstravaVento Komorní Lhotka9:9
1909. 03. 2017 17:30SK Slavia OrlováTJ Odry B10:5
1911. 03. 2017 10:00TTC Poruba Ostrava BOrel Paskov7:10
2012. 03. 2017 17:00TTC FRÝDLANT CSKST Baník Havířov D3:10
2012. 03. 2017 10:00Slavoj Český TěšínASK Tatra Kopřivnice B0:10
2012. 03. 2017 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ TŽ Třinec B10:4
2009. 03. 2017 18:15TJ Frenštát pod Radhoštěm BVento Komorní Lhotka3:10
2012. 03. 2017 14:00TTC Poruba Ostrava BTJ Odry B9:9
2012. 03. 2017 10:00SK Slavia OrlováOrel Paskov10:4
2125. 03. 2017 17:00Slavoj Český TěšínSK Slavia Orlová9:9
2125. 03. 2017 14:00TTC FRÝDLANT CTTC Poruba Ostrava B10:6
2120. 03. 2017 18:00TJ Odry BTJ Frenštát pod Radhoštěm B8:10
2125. 03. 2017 17:00Orel PaskovVSK VŠB - TU Ostrava10:2
2125. 03. 2017 16:00TJ TŽ Třinec BSKST Baník Havířov D9:9
2123. 03. 2017 18:30Vento Komorní LhotkaASK Tatra Kopřivnice B1:10
2226. 03. 2017 10:00TTC FRÝDLANT CSK Slavia Orlová7:10
2223. 03. 2017 17:30Slavoj Český TěšínTTC Poruba Ostrava B10:6
2223. 03. 2017 18:00Orel PaskovTJ Frenštát pod Radhoštěm B10:0
2226. 03. 2017 14:00TJ Odry BVSK VŠB - TU Ostrava10:4
2226. 03. 2017 10:00Vento Komorní LhotkaSKST Baník Havířov D6:10
2226. 03. 2017 14:00TJ TŽ Třinec BASK Tatra Kopřivnice B2:10
Krajská soutěž II. třídy sk. A
124. 09. 2016 17:00ST KozloviceTJ Sokol Příbor10:6
124. 09. 2016 17:00TTC FRÝDLANT DVento Komorní Lhotka B6:10
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol PalkoviceTJ Nový Jičín B1:10
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Brušperk BASK Tatra Kopřivnice C10:4
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol RopiceOrel Paskov B0:10wo
124. 09. 2016 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:2
225. 09. 2016 10:00ST KozloviceVento Komorní Lhotka B10:2
225. 09. 2016 14:00TTC FRÝDLANT DTJ Sokol Příbor6:10
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol PalkoviceASK Tatra Kopřivnice C10:3
225. 09. 2016 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Nový Jičín B5:10
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol RopiceTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:7
225. 09. 2016 10:00TJ TŽ Třinec COrel Paskov B10:1
315. 10. 2016 17:00Orel Paskov BST Kozlovice10:6
315. 10. 2016 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTTC FRÝDLANT D5:10
315. 10. 2016 17:00TJ Nový Jičín BTJ Sokol Ropice10:3
315. 10. 2016 10:00ASK Tatra Kopřivnice CTJ TŽ Třinec C9:9
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Palkovice10:3
315. 10. 2016 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Sokol Brušperk B7:10
416. 10. 2016 10:00Orel Paskov BTTC FRÝDLANT D10:6
416. 10. 2016 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovST Kozlovice2:10
416. 10. 2016 10:00TJ Nový Jičín BTJ TŽ Třinec C10:0
416. 10. 2016 16:30ASK Tatra Kopřivnice CTJ Sokol Ropice9:9
416. 10. 2016 10:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Brušperk B10:2
416. 10. 2016 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Sokol Palkovice10:4
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol RopiceTJ TŽ Třinec C9:9
529. 10. 2016 17:00Orel Paskov BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov9:9
529. 10. 2016 17:00TJ Nový Jičín BASK Tatra Kopřivnice C10:0
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol PříborVento Komorní Lhotka B10:3
525. 10. 2016 18:30TJ Sokol PalkoviceTJ Sokol Brušperk B1:10
529. 10. 2016 17:00ST KozloviceTTC FRÝDLANT D10:1
612. 11. 2016 17:00ST KozloviceTJ Sokol Palkovice10:3
612. 11. 2016 17:00TTC FRÝDLANT DTJ Sokol Brušperk B7:10
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Příbor7:10
612. 11. 2016 14:00TJ TŽ Třinec CVento Komorní Lhotka B10:7
612. 11. 2016 17:00Orel Paskov BTJ Nový Jičín B2:10
612. 11. 2016 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovASK Tatra Kopřivnice C10:3
713. 11. 2016 10:00ST KozloviceTJ Sokol Brušperk B6:10
713. 11. 2016 14:00TTC FRÝDLANT DTJ Sokol Palkovice10:3
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol RopiceVento Komorní Lhotka B10:7
713. 11. 2016 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Příbor9:9
713. 11. 2016 10:00Orel Paskov BASK Tatra Kopřivnice C10:4
713. 11. 2016 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Nový Jičín B3:10
826. 11. 2016 17:00TJ Nový Jičín BST Kozlovice10:2
826. 11. 2016 10:00ASK Tatra Kopřivnice CTTC FRÝDLANT D2:10
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol PříborOrel Paskov B10:8
826. 11. 2016 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:4
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol PalkoviceTJ Sokol Ropice3:10
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ TŽ Třinec C1:10
927. 11. 2016 10:00TJ Nový Jičín BTTC FRÝDLANT D10:0
927. 11. 2016 16:30ASK Tatra Kopřivnice CST Kozlovice2:10
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol PříborTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:5
927. 11. 2016 14:00Vento Komorní Lhotka BOrel Paskov B10:4
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol PalkoviceTJ TŽ Třinec C5:10
927. 11. 2016 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Ropice2:10
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol RopiceST Kozlovice10:4
1010. 12. 2016 14:00TJ TŽ Třinec CTTC FRÝDLANT D9:9
1010. 12. 2016 17:00Orel Paskov BTJ Sokol Palkovice10:8
1010. 12. 2016 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Sokol Brušperk B10:8
1010. 12. 2016 17:00TJ Nový Jičín BTJ Sokol Příbor10:0
1010. 12. 2016 10:00ASK Tatra Kopřivnice CVento Komorní Lhotka B7:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol RopiceTTC FRÝDLANT D10:2
1111. 12. 2016 10:00TJ TŽ Třinec CST Kozlovice6:10
1111. 12. 2016 10:00Orel Paskov BTJ Sokol Brušperk B9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Sokol Palkovice6:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Nový Jičín BVento Komorní Lhotka B10:3
1111. 12. 2016 16:30ASK Tatra Kopřivnice CTJ Sokol Příbor9:9
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol PříborST Kozlovice10:8
1214. 01. 2017 14:00Vento Komorní Lhotka BTTC FRÝDLANT D7:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Nový Jičín BTJ Sokol Palkovice10:2
1214. 01. 2017 10:00ASK Tatra Kopřivnice CTJ Sokol Brušperk B1:10
1214. 01. 2017 17:00Orel Paskov BTJ Sokol Ropice7:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ TŽ Třinec C10:5
1315. 01. 2017 14:00Vento Komorní Lhotka BST Kozlovice10:4
1315. 01. 2017 10:00TJ Sokol PříborTTC FRÝDLANT D10:7
1315. 01. 2017 10:00ASK Tatra Kopřivnice CTJ Sokol Palkovice6:10
1315. 01. 2017 14:00TJ Nový Jičín BTJ Sokol Brušperk B10:1
1315. 01. 2017 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Sokol Ropice4:10
1315. 01. 2017 10:00Orel Paskov BTJ TŽ Třinec C10:7
1428. 01. 2017 17:00ST KozloviceOrel Paskov B10:1
1428. 01. 2017 17:00TTC FRÝDLANT DTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:6
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol RopiceTJ Nový Jičín B0:10
1428. 01. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CASK Tatra Kopřivnice C10:1
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol PalkoviceTJ Sokol Příbor10:8
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Brušperk BVento Komorní Lhotka B8:10
1529. 01. 2017 14:00TTC FRÝDLANT DOrel Paskov B10:5
1529. 01. 2017 10:00ST KozloviceTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:3
1529. 01. 2017 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Nový Jičín B3:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol RopiceASK Tatra Kopřivnice C10:0
1529. 01. 2017 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Příbor8:10
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol PalkoviceVento Komorní Lhotka B7:10
1611. 02. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Ropice10:5
1611. 02. 2017 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovOrel Paskov B7:10
1611. 02. 2017 10:00ASK Tatra Kopřivnice CTJ Nový Jičín B0:10
1611. 02. 2017 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Sokol Příbor9:9
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Palkovice10:3
1611. 02. 2017 17:00TTC FRÝDLANT DST Kozlovice5:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol PalkoviceST Kozlovice5:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Brušperk BTTC FRÝDLANT D7:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Ropice10:7
1725. 02. 2017 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ TŽ Třinec C10:8
1725. 02. 2017 17:00TJ Nový Jičín BOrel Paskov B10:0
1725. 02. 2017 10:00ASK Tatra Kopřivnice CTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov9:9
1826. 02. 2017 13:00TJ Sokol Brušperk BST Kozlovice8:10
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol PalkoviceTTC FRÝDLANT D10:7
1826. 02. 2017 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Sokol Ropice9:9
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol PříborTJ TŽ Třinec C7:10
1826. 02. 2017 16:30ASK Tatra Kopřivnice COrel Paskov B4:10
1826. 02. 2017 14:00
v původním termínu kolize s 2.ligou
TJ Nový Jičín BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:5
1911. 03. 2017 11:00ST KozloviceTJ Nový Jičín B9:9
1911. 03. 2017 17:00TTC FRÝDLANT DASK Tatra Kopřivnice C9:9
1911. 03. 2017 17:00Orel Paskov BTJ Sokol Příbor8:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovVento Komorní Lhotka B10:3
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Palkovice8:10
1911. 03. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Brušperk B10:4
2012. 03. 2017 14:00TTC FRÝDLANT DTJ Nový Jičín B3:10
2012. 03. 2017 10:00ST KozloviceASK Tatra Kopřivnice C10:0
2012. 03. 2017 10:00TJ Slovan Karviná-Lázně DarkovTJ Sokol Příbor3:10
2012. 03. 2017 10:00Orel Paskov BVento Komorní Lhotka B8:10
2012. 03. 2017 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Palkovice10:8
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Brušperk B6:10
2125. 03. 2017 17:00ST KozloviceTJ Sokol Ropice9:9
2125. 03. 2017 17:00TTC FRÝDLANT DTJ TŽ Třinec C10:4
2123. 03. 2017 17:30TJ Sokol PalkoviceOrel Paskov B10:3
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Brušperk BTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:3
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol PříborTJ Nový Jičín B6:10
2125. 03. 2017 14:00Vento Komorní Lhotka BASK Tatra Kopřivnice C10:1
2226. 03. 2017 14:00TTC FRÝDLANT DTJ Sokol Ropice8:10
2226. 03. 2017 10:00ST KozloviceTJ TŽ Třinec C10:8
2226. 03. 2017 13:00TJ Sokol Brušperk BOrel Paskov B10:0
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol PalkoviceTJ Slovan Karviná-Lázně Darkov10:7
2226. 03. 2017 14:00Vento Komorní Lhotka BTJ Nový Jičín B2:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol PříborASK Tatra Kopřivnice C10:1
Krajská soutěž II. třídy sk. B
124. 09. 2016 17:00SK Svinov BT.J. Sokol Záblatí A9:9
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC MG Odra GAS Vratimov B10:6
124. 09. 2016 17:00TTC Bolatice BTTC Siko Orlová D6:10
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Kateřinky BKST Slezan Opava B8:10
124. 09. 2016 17:00Orel Stará BěláTJ Sokol Chvalíkovice10:0
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Odry C6:10
225. 09. 2016 10:00SK Svinov BTTC MG Odra GAS Vratimov B5:10
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceT.J. Sokol Záblatí A9:9
221. 09. 2016 18:00TTC Bolatice BKST Slezan Opava B10:4
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Siko Orlová D7:10
225. 09. 2016 10:00Orel Stará BěláTJ Odry C10:5
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Chvalíkovice4:10
315. 10. 2016 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceSK Svinov B3:10
315. 10. 2016 17:00TJ Odry CTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:7
315. 10. 2016 17:00TTC Siko Orlová DOrel Stará Bělá1:10
315. 10. 2016 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Nová Bělá10:6
315. 10. 2016 17:00T.J. Sokol Záblatí ATTC Bolatice B4:10
315. 10. 2016 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Kateřinky B9:9
416. 10. 2016 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceTJ Sokol Radvanice-Bartovice3:10
416. 10. 2016 10:00TJ Odry CSK Svinov B4:10
416. 10. 2016 10:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Nová Bělá10:1
406. 10. 2016 18:00KST Slezan Opava BOrel Stará Bělá10:3
416. 10. 2016 10:00T.J. Sokol Záblatí ATJ Sokol Kateřinky B10:8
416. 10. 2016 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Bolatice B9:9
529. 10. 2016 17:00Orel Stará BěláTJ Sokol Nová Bělá10:0
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceTJ Odry C3:10
527. 10. 2016 17:00TTC Siko Orlová DKST Slezan Opava B10:4
529. 10. 2016 17:00T.J. Sokol Záblatí ATTC MG Odra GAS Vratimov B9:9
529. 10. 2016 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Kateřinky B9:9
526. 10. 2016 16:30SK Svinov BTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:7
612. 11. 2016 17:00SK Svinov BTTC Bolatice B9:9
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Kateřinky B10:6
612. 11. 2016 17:00Orel Stará BěláT.J. Sokol Záblatí A10:7
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Nová BěláTTC MG Odra GAS Vratimov B9:9
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol ChvalíkoviceTTC Siko Orlová D6:10
612. 11. 2016 17:00TJ Odry CKST Slezan Opava B5:10
713. 11. 2016 10:00SK Svinov BTJ Sokol Kateřinky B10:5
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Bolatice B4:10
713. 11. 2016 10:00Orel Stará BěláTTC MG Odra GAS Vratimov B10:2
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Nová BěláT.J. Sokol Záblatí A1:10
713. 11. 2016 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceKST Slezan Opava B6:10
713. 11. 2016 10:00TJ Odry CTTC Siko Orlová D4:10
826. 11. 2016 17:00TTC Siko Orlová DSK Svinov B10:8
826. 11. 2016 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:4
826. 11. 2016 17:00T.J. Sokol Záblatí ATJ Sokol Chvalíkovice10:5
826. 11. 2016 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Odry C3:10
826. 11. 2016 17:00TTC Bolatice BOrel Stará Bělá6:10
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Nová Bělá10:7
927. 11. 2016 10:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:8
922. 11. 2016 18:00KST Slezan Opava BSK Svinov B10:2
927. 11. 2016 10:00T.J. Sokol Záblatí ATJ Odry C10:5
927. 11. 2016 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Chvalíkovice10:4
927. 11. 2016 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Nová Bělá10:8
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kateřinky BOrel Stará Bělá7:10
1010. 12. 2016 17:00Orel Stará BěláSK Svinov B10:5
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Radvanice-Bartovice4:10
1010. 12. 2016 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceTTC Bolatice B6:10
1010. 12. 2016 17:00TJ Odry CTJ Sokol Kateřinky B10:6
1010. 12. 2016 17:00TTC Siko Orlová DT.J. Sokol Záblatí A10:5
1006. 12. 2016 18:00KST Slezan Opava BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:5
1111. 12. 2016 10:00Orel Stará BěláTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:5
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Nová BěláSK Svinov B9:9
1111. 12. 2016 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceTJ Sokol Kateřinky B5:10
1111. 12. 2016 10:00TJ Odry CTTC Bolatice B1:10
1111. 12. 2016 10:00TTC Siko Orlová DTTC MG Odra GAS Vratimov B10:4
1111. 12. 2016 10:00KST Slezan Opava BT.J. Sokol Záblatí A10:0
1214. 01. 2017 17:00T.J. Sokol Záblatí ASK Svinov B3:10
1214. 01. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:7
1214. 01. 2017 17:00TTC Siko Orlová DTTC Bolatice B10:7
1214. 01. 2017 17:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Kateřinky B10:6
1214. 01. 2017 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceOrel Stará Bělá1:10
1214. 01. 2017 17:00TJ Odry CTJ Sokol Nová Bělá10:0
1315. 01. 2017 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Svinov B10:5
1315. 01. 2017 10:00T.J. Sokol Záblatí ATJ Sokol Radvanice-Bartovice6:10
1309. 01. 2017 18:00KST Slezan Opava BTTC Bolatice B10:0wo
1313. 01. 2017 17:00TTC Siko Orlová DTJ Sokol Kateřinky B10:6
1315. 01. 2017 10:00TJ Odry COrel Stará Bělá7:10
1315. 01. 2017 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceTJ Sokol Nová Bělá10:3
1428. 01. 2017 16:30SK Svinov BTJ Sokol Chvalíkovice10:2
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Odry C7:10
1428. 01. 2017 17:00Orel Stará BěláTTC Siko Orlová D9:9
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Nová BěláKST Slezan Opava B1:10
1428. 01. 2017 17:00TTC Bolatice BT.J. Sokol Záblatí A10:1
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kateřinky BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:1
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Chvalíkovice7:10
1529. 01. 2017 10:00SK Svinov BTJ Odry C10:1
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Nová BěláTTC Siko Orlová D3:10
1529. 01. 2017 14:00Orel Stará BěláKST Slezan Opava B10:4
1529. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kateřinky BT.J. Sokol Záblatí A10:6
1529. 01. 2017 10:00TTC Bolatice BTTC MG Odra GAS Vratimov B10:1
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Nová BěláOrel Stará Bělá0:10
1611. 02. 2017 17:00TJ Odry CTJ Sokol Chvalíkovice9:9
1611. 02. 2017 17:00KST Slezan Opava BTTC Siko Orlová D2:10
1611. 02. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BT.J. Sokol Záblatí A9:9
1609. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Bolatice B10:6
1612. 02. 2017 09:30TJ Sokol Radvanice-BartoviceSK Svinov B10:4
1725. 02. 2017 17:00TTC Bolatice BSK Svinov B5:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Radvanice-Bartovice8:10
1725. 02. 2017 17:00T.J. Sokol Záblatí AOrel Stará Bělá6:10
1725. 02. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Sokol Nová Bělá10:7
1724. 02. 2017 18:30TTC Siko Orlová DTJ Sokol Chvalíkovice10:6
1725. 02. 2017 17:00KST Slezan Opava BTJ Odry C10:1
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kateřinky BSK Svinov B4:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:5
1826. 02. 2017 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BOrel Stará Bělá4:10
1826. 02. 2017 10:00T.J. Sokol Záblatí ATJ Sokol Nová Bělá10:3
1826. 02. 2017 14:00KST Slezan Opava BTJ Sokol Chvalíkovice10:2
1822. 02. 2017 17:30TTC Siko Orlová DTJ Odry C10:5
1911. 03. 2017 17:00SK Svinov BTTC Siko Orlová D1:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceKST Slezan Opava B3:10
1911. 03. 2017 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceT.J. Sokol Záblatí A4:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Odry CTTC MG Odra GAS Vratimov B10:3
1911. 03. 2017 17:00Orel Stará BěláTTC Bolatice B10:7
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Nová BěláTJ Sokol Kateřinky B3:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Siko Orlová D7:10
2012. 03. 2017 10:00SK Svinov BKST Slezan Opava B10:2
2012. 03. 2017 10:00TJ Odry CT.J. Sokol Záblatí A10:3
2012. 03. 2017 14:00TJ Sokol ChvalíkoviceTTC MG Odra GAS Vratimov B5:10
2012. 03. 2017 10:00TJ Sokol Nová BěláTTC Bolatice B3:10
2012. 03. 2017 14:00Orel Stará BěláTJ Sokol Kateřinky B10:2
2125. 03. 2017 17:00SK Svinov BOrel Stará Bělá6:10
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Nová Bělá10:5
2125. 03. 2017 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Chvalíkovice10:7
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Odry C10:3
2119. 03. 2017 10:00T.J. Sokol Záblatí ATTC Siko Orlová D3:10
2125. 03. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BKST Slezan Opava B5:10
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceOrel Stará Bělá6:10
2226. 03. 2017 10:00SK Svinov BTJ Sokol Nová Bělá10:0
2226. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Chvalíkovice10:5
2226. 03. 2017 10:00TTC Bolatice BTJ Odry C10:1
2226. 03. 2017 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Siko Orlová D4:10
2226. 03. 2017 10:00T.J. Sokol Záblatí AKST Slezan Opava B2:10
Kvalifikace o KS II. třídy
115. 04. 2017 17:00TJ Sokol PalkoviceT.J. Sokol Záblatí A10:3
220. 04. 2017 17:30T.J. Sokol Záblatí ATJ Sokol Palkovice10:4
Český pohár I. stupeň
1/124. 03. 2017 18:00KLUBsten KarvináTJ TTC Vendryně6:4
1/117. 03. 2017 18:00TJ Janovice BVSK VŠB - TU Ostrava3:7
1/118. 03. 2017 17:00Stolní tenis KozloviceTJ Frenštát pod Radhoštěm0:10wo
1/117. 03. 2017 18:00TJ Janovice ATJ Sokol Bobrovníky6:4
2/105. 04. 2017 16:30KLUBsten KarvináVSK VŠB - TU Ostrava6:4
2/107. 04. 2017 18:00TJ Janovice ATJ Frenštát pod Radhoštěm4:6
3/121. 04. 2017 18:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Kateřinky1:9
3/129. 04. 2017 17:00TJ Frenštát pod RadhoštěmSlavoj Český Těšín6:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline