Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
124. 09. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Sokol Buk10:3
124. 09. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk BT.J. Sokol Šternberk8:10
124. 09. 2016 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Postřelmov10:4
124. 09. 2016 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BTTC Mohelnice7:10
124. 09. 2016 10:00SK Přerov BT.J. Sokol Olomouc-Neředín A10:8
124. 09. 2016 10:00SK Přerov CTJ Sokol Čechovice3:10
224. 09. 2016 17:00EXITERIA KST Jeseník BT.J. Sokol Šternberk10:1
224. 09. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Buk8:10
221. 09. 2016 19:30TJ Sokol OndraticeTTC Mohelnice10:5
224. 09. 2016 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Postřelmov7:10
224. 09. 2016 15:00SK Přerov BTJ Sokol Čechovice7:10
224. 09. 2016 15:00SK Přerov CT.J. Sokol Olomouc-Neředín A0:10
315. 10. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín AEXITERIA KST Jeseník B10:2
315. 10. 2016 11:00TJ Sokol ČechoviceTTC Pramet Šumperk B10:5
315. 10. 2016 10:00TJ PostřelmovSK Přerov B8:10
315. 10. 2016 10:00TTC MohelniceSK Přerov C10:4
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Ondratice10:5
315. 10. 2016 10:00T.J. Sokol ŠternberkT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:2
415. 10. 2016 15:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín ATTC Pramet Šumperk B10:0
415. 10. 2016 17:00TJ Sokol ČechoviceEXITERIA KST Jeseník B10:6
415. 10. 2016 15:00TJ PostřelmovSK Přerov C7:10
415. 10. 2016 15:00TTC MohelniceSK Přerov B8:10
415. 10. 2016 15:00TJ Sokol BukT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:3
415. 10. 2016 15:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Ondratice8:10
508. 09. 2016 18:15SK Přerov BSK Přerov C10:0
527. 10. 2016 18:30T.J. Sokol Olomouc-Neředín ATJ Sokol Čechovice10:2
529. 10. 2016 10:00TJ PostřelmovTTC Mohelnice4:10
524. 10. 2016 18:30TJ Sokol BukT.J. Sokol Šternberk10:4
527. 10. 2016 18:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:5
529. 10. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník BTTC Pramet Šumperk B10:0
612. 11. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Sokol Ondratice10:0
612. 11. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk BT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:0
612. 11. 2016 10:00SK Přerov BTJ Sokol Buk10:6
612. 11. 2016 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Šternberk5:10
612. 11. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín ATJ Postřelmov10:3
612. 11. 2016 11:00TJ Sokol ČechoviceTTC Mohelnice10:8
712. 11. 2016 17:00EXITERIA KST Jeseník BT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:2
712. 11. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Ondratice8:10
712. 11. 2016 15:00SK Přerov BT.J. Sokol Šternberk10:0
712. 11. 2016 15:00SK Přerov CTJ Sokol Buk1:10
712. 11. 2016 15:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín ATTC Mohelnice10:3
712. 11. 2016 17:00TJ Sokol ČechoviceTJ Postřelmov10:1
826. 11. 2016 10:00TJ PostřelmovEXITERIA KST Jeseník B1:10
826. 11. 2016 10:00TTC MohelniceTTC Pramet Šumperk B10:8
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol BukT.J. Sokol Olomouc-Neředín A10:8
826. 11. 2016 10:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Čechovice3:10
826. 11. 2016 11:00TJ Sokol OndraticeSK Přerov B2:10
826. 11. 2016 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BSK Přerov C10:7
926. 11. 2016 15:00TJ PostřelmovTTC Pramet Šumperk B9:9
926. 11. 2016 15:00TTC MohelniceEXITERIA KST Jeseník B8:10
926. 11. 2016 15:00TJ Sokol BukTJ Sokol Čechovice4:10
926. 11. 2016 15:00T.J. Sokol ŠternberkT.J. Sokol Olomouc-Neředín A5:10
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol OndraticeSK Přerov C5:10
926. 11. 2016 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BSK Přerov B1:10
1010. 12. 2016 10:00SK Přerov BEXITERIA KST Jeseník B10:7
1010. 12. 2016 10:00SK Přerov CTTC Pramet Šumperk B10:5
1015. 12. 2016 18:30T.J. Sokol Olomouc-Neředín ATJ Sokol Ondratice10:2
1010. 12. 2016 11:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:3
1010. 12. 2016 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Buk5:10
1010. 12. 2016 10:00TTC MohelniceT.J. Sokol Šternberk10:4
1110. 12. 2016 15:00SK Přerov BTTC Pramet Šumperk B10:4
1110. 12. 2016 15:00SK Přerov CEXITERIA KST Jeseník B2:10
1117. 09. 2016 10:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín AT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:3
1110. 12. 2016 17:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Ondratice10:0
1110. 12. 2016 15:00TJ PostřelmovT.J. Sokol Šternberk4:10
1110. 12. 2016 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Buk10:4
1214. 01. 2017 10:00EXITERIA KST Jeseník BSK Přerov B5:10
1214. 01. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BSK Přerov C10:0
1212. 01. 2017 18:30TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Olomouc-Neředín A0:10
1214. 01. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Sokol Čechovice5:10
1214. 01. 2017 10:00TJ Sokol BukTJ Postřelmov10:4
1214. 01. 2017 10:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Mohelnice4:10
1314. 01. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BSK Přerov B10:8
1314. 01. 2017 17:00EXITERIA KST Jeseník BSK Přerov C10:0
1317. 09. 2016 15:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BT.J. Sokol Olomouc-Neředín A3:10
1327. 01. 2017 18:30TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Čechovice1:10
1314. 01. 2017 15:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Postřelmov10:3
1314. 01. 2017 15:00TJ Sokol BukTTC Mohelnice10:3
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol BukEXITERIA KST Jeseník B10:4
1428. 01. 2017 10:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Pramet Šumperk B10:4
1428. 01. 2017 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Ondratice6:10
1428. 01. 2017 10:00TTC MohelniceT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:1
1428. 01. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín ASK Přerov B6:10
1428. 01. 2017 11:00TJ Sokol ČechoviceSK Přerov C10:2
1528. 01. 2017 15:00T.J. Sokol ŠternberkEXITERIA KST Jeseník B3:10
1528. 01. 2017 15:00TJ Sokol BukTTC Pramet Šumperk B10:6
1526. 01. 2017 19:00TTC MohelniceTJ Sokol Ondratice10:7
1528. 01. 2017 15:00TJ PostřelmovT.J. Sokol Olomouc-Neředín B9:9
1528. 01. 2017 17:00TJ Sokol ČechoviceSK Přerov B7:10
1528. 01. 2017 15:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín ASK Přerov C10:0
1613. 09. 2016 18:15SK Přerov CSK Přerov B3:10
1617. 02. 2017 19:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Olomouc-Neředín A7:10
1611. 02. 2017 10:00TTC MohelniceTJ Postřelmov10:3
1611. 02. 2017 10:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Buk5:10
1602. 03. 2017 18:30T.J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Sokol Ondratice9:9
1611. 02. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BEXITERIA KST Jeseník B8:10
1725. 02. 2017 10:00EXITERIA KST Jeseník BT.J. Sokol Olomouc-Neředín A4:10
1725. 02. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Čechovice4:10
1725. 02. 2017 10:00SK Přerov BTJ Postřelmov10:4
1725. 02. 2017 10:00SK Přerov CTTC Mohelnice10:3
1725. 02. 2017 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Buk1:10
1725. 02. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BT.J. Sokol Šternberk10:7
1825. 02. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BT.J. Sokol Olomouc-Neředín A3:10
1825. 02. 2017 17:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Sokol Čechovice8:8
1825. 02. 2017 15:00SK Přerov CTJ Postřelmov10:0
1825. 02. 2017 15:00SK Přerov BTTC Mohelnice10:3
1825. 02. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BTJ Sokol Buk5:10
1825. 02. 2017 17:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Šternberk9:9
1911. 03. 2017 11:00TJ Sokol OndraticeEXITERIA KST Jeseník B9:9
1911. 03. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BTTC Pramet Šumperk B4:10
1911. 03. 2017 10:00TJ Sokol BukSK Přerov B9:9
1911. 03. 2017 10:00T.J. Sokol ŠternberkSK Přerov C10:0
1911. 03. 2017 10:00TJ PostřelmovT.J. Sokol Olomouc-Neředín A0:10
1911. 03. 2017 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Čechovice8:10
2011. 03. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín BEXITERIA KST Jeseník B7:10
2011. 03. 2017 17:00TJ Sokol OndraticeTTC Pramet Šumperk B10:4
2011. 03. 2017 15:00T.J. Sokol ŠternberkSK Přerov B3:10
2011. 03. 2017 15:00TJ Sokol BukSK Přerov C10:0
2011. 03. 2017 15:00TTC MohelniceT.J. Sokol Olomouc-Neředín A7:10
2011. 03. 2017 15:00TJ PostřelmovTJ Sokol Čechovice5:10
2125. 03. 2017 10:00EXITERIA KST Jeseník BTJ Postřelmov10:7
2125. 03. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BTTC Mohelnice10:8
2125. 03. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín ATJ Sokol Buk10:2
2122. 03. 2017 19:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Šternberk10:4
2125. 03. 2017 10:00SK Přerov BTJ Sokol Ondratice10:1
2125. 03. 2017 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Olomouc-Neředín B6:10
2225. 03. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Postřelmov10:8
2225. 03. 2017 17:00EXITERIA KST Jeseník BTTC Mohelnice9:9
2224. 03. 2017 18:30TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Buk10:8
2223. 03. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín AT.J. Sokol Šternberk10:4
2225. 03. 2017 12:30SK Přerov CTJ Sokol Ondratice2:10
2225. 03. 2017 15:00SK Přerov BT.J. Sokol Olomouc-Neředín B10:1
Krajský přebor 1
124. 09. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Krnov10:5
124. 09. 2016 10:00SK KolšovTJ Olympia Bruntál9:9
124. 09. 2016 11:00TJ Sokol BludovKST Město Albrechtice9:9
124. 09. 2016 08:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CEXITERIA KST Jeseník C4:10
124. 09. 2016 10:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Čechovice B3:10
119. 09. 2016 19:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Tovačov10:5
224. 09. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Olympia Bruntál10:7
224. 09. 2016 15:00SK KolšovTJ Krnov9:9
224. 09. 2016 17:00TJ Sokol BludovEXITERIA KST Jeseník C10:4
224. 09. 2016 14:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CKST Město Albrechtice6:10
223. 09. 2016 19:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Tovačov2:10
221. 09. 2016 18:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Čechovice B10:4
315. 10. 2016 08:00TJ Sokol Čechovice BTTC Pramet Šumperk C8:10
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol TovačovSK Kolšov10:8
315. 10. 2016 11:00KST Město AlbrechticeSportovní klub Rakov10:4
315. 10. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Jezernice2:10
315. 10. 2016 10:00TJ KrnovTJ Sokol Bludov10:2
315. 10. 2016 10:00TJ Olympia BruntálT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:1
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Čechovice BSK Kolšov10:1
429. 10. 2016 15:00
TTC Pramet Šumperk
TJ Sokol TovačovTTC Pramet Šumperk C10:7
415. 10. 2016 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Jezernice9:9
415. 10. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník CSportovní klub Rakov9:9
415. 10. 2016 15:00TJ KrnovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:4
415. 10. 2016 15:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Bludov10:6
529. 10. 2016 10:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Jezernice4:10
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Tovačov7:10
525. 10. 2016 18:00KST Město AlbrechticeEXITERIA KST Jeseník C10:5
527. 10. 2016 18:00TJ KrnovTJ Olympia Bruntál10:5
529. 10. 2016 15:00TJ Sokol BludovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:4
529. 10. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk CSK Kolšov6:10
612. 11. 2016 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Bludov7:10
612. 11. 2016 10:00
herna TJ Sokol Bludov
SK KolšovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:1
612. 11. 2016 10:00Sportovní klub RakovTJ Krnov6:10
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol JezerniceTJ Olympia Bruntál10:2
612. 11. 2016 08:00TJ Sokol Čechovice BKST Město Albrechtice7:10
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol TovačovEXITERIA KST Jeseník C10:6
712. 11. 2016 15:00TTC Pramet Šumperk CT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:4
712. 11. 2016 15:00
herna TJ Sokol Bludov
SK KolšovTJ Sokol Bludov5:10
712. 11. 2016 15:00Sportovní klub RakovTJ Olympia Bruntál6:10
712. 11. 2016 15:00TJ Sokol JezerniceTJ Krnov10:3
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Čechovice BEXITERIA KST Jeseník C9:9
712. 11. 2016 15:00TJ Sokol TovačovKST Město Albrechtice4:10
826. 11. 2016 11:00KST Město AlbrechticeTTC Pramet Šumperk C10:2
826. 11. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník CSK Kolšov10:5
826. 11. 2016 10:00TJ KrnovTJ Sokol Čechovice B9:9
826. 11. 2016 10:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Tovačov10:5
826. 11. 2016 11:00TJ Sokol BludovSportovní klub Rakov10:4
826. 11. 2016 08:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Jezernice1:10
926. 11. 2016 17:00KST Město AlbrechticeSK Kolšov10:6
926. 11. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník CTTC Pramet Šumperk C10:5
926. 11. 2016 15:00TJ KrnovTJ Sokol Tovačov8:10
926. 11. 2016 15:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Čechovice B6:10
926. 11. 2016 17:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Jezernice8:10
926. 11. 2016 14:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CSportovní klub Rakov2:10
1010. 12. 2016 10:00Sportovní klub RakovTTC Pramet Šumperk C7:10
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol JezerniceSK Kolšov10:7
1010. 12. 2016 08:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Bludov2:10
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol TovačovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:2
1010. 12. 2016 11:00KST Město AlbrechticeTJ Krnov10:5
1010. 12. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál10:4
1110. 12. 2016 15:00Sportovní klub RakovSK Kolšov7:10
1110. 12. 2016 15:00TJ Sokol JezerniceTTC Pramet Šumperk C10:2
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:4
1110. 12. 2016 15:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Bludov4:10
1110. 12. 2016 17:00KST Město AlbrechticeTJ Olympia Bruntál10:8
1110. 12. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Krnov10:7
1214. 01. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk CSportovní klub Rakov10:4
1214. 01. 2017 10:00SK KolšovTJ Sokol Jezernice9:9
1214. 01. 2017 11:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Čechovice B10:5
1214. 01. 2017 08:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Tovačov6:10
1214. 01. 2017 10:00TJ KrnovKST Město Albrechtice7:10
1214. 01. 2017 10:00TJ Olympia BruntálEXITERIA KST Jeseník C6:10
1314. 01. 2017 15:00SK KolšovSportovní klub Rakov10:4
1314. 01. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Jezernice2:10
1314. 01. 2017 14:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Čechovice B5:10
1314. 01. 2017 17:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Tovačov10:8
1314. 01. 2017 15:00TJ Olympia BruntálKST Město Albrechtice4:10
1314. 01. 2017 15:00TJ KrnovEXITERIA KST Jeseník C10:8
1428. 01. 2017 10:00TJ KrnovTTC Pramet Šumperk C10:5
1428. 01. 2017 10:00TJ Olympia BruntálSK Kolšov4:10
1428. 01. 2017 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Bludov10:6
1428. 01. 2017 10:00EXITERIA KST Jeseník CT.J. Sokol Olomouc-Neředín C8:10
1428. 01. 2017 08:00TJ Sokol Čechovice BSportovní klub Rakov10:4
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Jezernice4:10
1528. 01. 2017 15:00TJ Olympia BruntálTTC Pramet Šumperk C10:8
1528. 01. 2017 15:00TJ KrnovSK Kolšov9:9
1528. 01. 2017 15:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Bludov6:10
1528. 01. 2017 17:00KST Město AlbrechticeT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:2
1528. 01. 2017 15:00TJ Sokol TovačovSportovní klub Rakov10:7
1528. 01. 2017 14:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Jezernice5:10
1608. 02. 2017 20:00TJ Sokol JezerniceSportovní klub Rakov10:2
1611. 02. 2017 15:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Čechovice B9:9
1611. 02. 2017 10:00EXITERIA KST Jeseník CKST Město Albrechtice6:10
1611. 02. 2017 10:00TJ Olympia BruntálTJ Krnov9:9
1611. 02. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Sokol Bludov10:4
1611. 02. 2017 10:00SK KolšovTTC Pramet Šumperk C10:4
1725. 02. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Čechovice B10:4
1725. 02. 2017 10:00SK KolšovTJ Sokol Tovačov8:10
1725. 02. 2017 10:00Sportovní klub RakovKST Město Albrechtice4:10
1725. 02. 2017 10:00
Hlinsko 49 (bývalá škola)
TJ Sokol JezerniceEXITERIA KST Jeseník C10:3
1725. 02. 2017 11:00TJ Sokol BludovTJ Krnov10:4
1725. 02. 2017 08:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Olympia Bruntál9:9
1825. 02. 2017 15:00SK KolšovTJ Sokol Čechovice B10:8
1825. 02. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk CTJ Sokol Tovačov7:10
1825. 02. 2017 15:00
Hlinsko 49 (bývalá škola)
TJ Sokol JezerniceKST Město Albrechtice10:8
1825. 02. 2017 15:00Sportovní klub RakovEXITERIA KST Jeseník C10:3
1825. 02. 2017 14:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTJ Krnov5:10
1825. 02. 2017 17:00TJ Sokol BludovTJ Olympia Bruntál10:8
1911. 03. 2017 11:00TJ Sokol BludovTTC Pramet Šumperk C10:2
1911. 03. 2017 08:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CSK Kolšov6:10
1911. 03. 2017 10:00TJ KrnovSportovní klub Rakov10:4
1911. 03. 2017 10:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Jezernice5:10
1911. 03. 2017 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Čechovice B10:2
1911. 03. 2017 10:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Tovačov10:6
2011. 03. 2017 14:00T.J. Sokol Olomouc-Neředín CTTC Pramet Šumperk C3:10
2011. 03. 2017 17:00TJ Sokol BludovSK Kolšov10:3
2011. 03. 2017 15:00TJ Olympia BruntálSportovní klub Rakov6:10
2011. 03. 2017 15:00TJ KrnovTJ Sokol Jezernice8:10
2011. 03. 2017 15:00EXITERIA KST Jeseník CTJ Sokol Čechovice B10:3
2011. 03. 2017 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Tovačov10:5
2125. 03. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk CKST Město Albrechtice10:8
2125. 03. 2017 10:00SK KolšovEXITERIA KST Jeseník C10:6
2125. 03. 2017 08:00TJ Sokol Čechovice BTJ Krnov10:6
2125. 03. 2017 10:00TJ Sokol TovačovTJ Olympia Bruntál9:9
2125. 03. 2017 10:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Bludov9:9
2125. 03. 2017 10:00TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:1
2225. 03. 2017 15:00SK KolšovKST Město Albrechtice10:5
2225. 03. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk CEXITERIA KST Jeseník C9:9
2225. 03. 2017 15:00TJ Sokol TovačovTJ Krnov8:10
2225. 03. 2017 14:00TJ Sokol Čechovice BTJ Olympia Bruntál10:6
2225. 03. 2017 15:00TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Bludov10:3
2225. 03. 2017 15:00Sportovní klub RakovT.J. Sokol Olomouc-Neředín C10:2
Kvalifikace o KP1
122. 04. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Nový Malín15:3
229. 04. 2017 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Chropyně B9:9
Krajský přebor 2A
124. 09. 2016 10:00TJ OP ProstějovTJ Sigma Hranice11:7
129. 09. 2016 18:00TJ Sigma LutínSportklub Štarnov5:13
124. 09. 2016 09:30TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Kojetín4:14
124. 09. 2016 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Chropyně B4:14
124. 09. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Otaslavice8:10
124. 09. 2016 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Němčice nad Hanou12:6
224. 09. 2016 15:00TJ OP ProstějovSportklub Štarnov8:10
224. 09. 2016 15:00TJ Sigma LutínTJ Sigma Hranice5:13
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Čechovice CTJ Chropyně B5:13
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Kojetín8:10
224. 09. 2016 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice nad Hanou14:4
224. 09. 2016 15:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Otaslavice10:8
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol OtaslaviceTJ OP Prostějov6:12
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Lutín9:9
308. 10. 2016 18:30TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Šternberk B7:11
315. 10. 2016 10:00TJ Chropyně BTJ Granitol Moravský Beroun14:4
315. 10. 2016 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Čechovice C17:1
315. 10. 2016 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Ondratice B16:2
415. 10. 2016 15:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sigma Lutín12:6
415. 10. 2016 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ OP Prostějov8:10
415. 10. 2016 15:00TJ Sokol KojetínTJ Granitol Moravský Beroun12:6
415. 10. 2016 17:00TJ Chropyně BT.J. Sokol Šternberk B11:7
415. 10. 2016 15:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Ondratice B10:8
415. 10. 2016 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice C18:0
529. 10. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Granitol Moravský Beroun17:1
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sokol Němčice nad Hanou9:9
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol KojetínTJ Chropyně B8:10
519. 11. 2016 18:00TJ Sigma HraniceSportklub Štarnov9:9
529. 10. 2016 18:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Ondratice B10:8
529. 10. 2016 10:00TJ OP ProstějovTJ Sigma Lutín8:10
612. 11. 2016 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Čechovice C13:5
612. 11. 2016 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Ondratice B14:4
612. 11. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Hranice14:4
617. 11. 2016 17:00TJ Granitol Moravský BerounSportklub Štarnov4:14
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sokol Kojetín10:8
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Chropyně B6:12
712. 11. 2016 15:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Ondratice B13:5
712. 11. 2016 16:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Čechovice C14:4
710. 11. 2016 18:30T.J. Sokol Šternberk BSportklub Štarnov9:9
712. 11. 2016 15:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sigma Hranice7:11
712. 11. 2016 15:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Chropyně B7:11
712. 11. 2016 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Kojetín7:11
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol KojetínTJ OP Prostějov6:12
826. 11. 2016 10:00TJ Chropyně BTJ Sigma Lutín7:11
826. 11. 2016 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Otaslavice10:8
826. 11. 2016 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Němčice nad Hanou13:5
826. 11. 2016 09:30TJ Sokol Čechovice CT.J. Sokol Šternberk B6:12
826. 11. 2016 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Granitol Moravský Beroun8:10
926. 11. 2016 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Lutín10:8
926. 11. 2016 17:00TJ Chropyně BTJ OP Prostějov10:8
926. 11. 2016 15:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Němčice nad Hanou11:7
926. 11. 2016 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Otaslavice13:5
926. 11. 2016 14:00TJ Sokol Čechovice CTJ Granitol Moravský Beroun10:8
926. 11. 2016 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Šternberk B3:15
1010. 12. 2016 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ OP Prostějov10:8
1010. 12. 2016 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sigma Lutín8:10
1029. 11. 2016 19:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sokol Čechovice C11:7
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Ondratice B8:10
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Hranice10:8
1010. 12. 2016 10:00TJ Chropyně BSportklub Štarnov13:5
1110. 12. 2016 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Lutín11:7
1110. 12. 2016 15:00TJ Granitol Moravský BerounTJ OP Prostějov6:12
1120. 01. 2017 19:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sokol Ondratice B7:11
1110. 12. 2016 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Čechovice C7:11
1110. 12. 2016 15:00TJ Sokol KojetínSportklub Štarnov4:14
1110. 12. 2016 17:00TJ Chropyně BTJ Sigma Hranice14:4
1214. 01. 2017 10:00TJ OP ProstějovT.J. Sokol Šternberk B5:13
1214. 01. 2017 10:00TJ Sigma LutínTJ Granitol Moravský Beroun14:4
1214. 01. 2017 09:30TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Otaslavice11:7
1214. 01. 2017 10:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Němčice nad Hanou13:5
1214. 01. 2017 10:00TJ Sigma HraniceTJ Sokol Kojetín8:10
1214. 01. 2017 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Chropyně B17:1
1314. 01. 2017 15:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Šternberk B12:6
1314. 01. 2017 15:00TJ OP ProstějovTJ Granitol Moravský Beroun11:7
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Otaslavice11:7
1313. 01. 2017 18:30TJ Sokol Čechovice CTJ Sokol Němčice nad Hanou14:4
1314. 01. 2017 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Kojetín17:1
1314. 01. 2017 15:00TJ Sigma HraniceTJ Chropyně B12:6
1428. 01. 2017 10:00TJ Sigma HraniceTJ OP Prostějov6:12
1428. 01. 2017 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Sigma Lutín11:7
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Čechovice C10:8
1428. 01. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Ondratice B12:6
1417. 01. 2017 19:00TJ Sokol OtaslaviceT.J. Sokol Šternberk B6:12
1418. 02. 2017 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Granitol Moravský Beroun11:7
1528. 01. 2017 15:00Sportklub ŠtarnovTJ OP Prostějov15:3
1528. 01. 2017 15:00TJ Sigma HraniceTJ Sigma Lutín7:11
1528. 01. 2017 17:00TJ Chropyně BTJ Sokol Čechovice C17:1
1528. 01. 2017 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Ondratice B9:9
1523. 01. 2017 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Šternberk B5:13
1503. 02. 2017 18:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Granitol Moravský Beroun9:9
1611. 02. 2017 10:00TJ Granitol Moravský BerounT.J. Sokol Šternberk B11:7
1611. 02. 2017 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Otaslavice8:10
1611. 02. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Kojetín14:4
1616. 02. 2017 17:45Sportklub ŠtarnovTJ Sigma Hranice14:4
1611. 02. 2017 10:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Čechovice C10:8
1611. 02. 2017 10:00TJ Sigma LutínTJ OP Prostějov9:9
1725. 02. 2017 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Otaslavice9:9
1725. 02. 2017 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Němčice nad Hanou16:2
1725. 02. 2017 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín13:5
1725. 02. 2017 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Chropyně B8:10
1727. 02. 2017 18:30TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Hranice10:8
1725. 02. 2017 08:00TJ Sokol Ondratice BSportklub Štarnov1:17
1824. 02. 2017 18:30TJ Sigma LutínTJ Sokol Otaslavice8:10
1825. 02. 2017 15:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Němčice nad Hanou17:1
1825. 02. 2017 15:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Kojetín7:11
1825. 02. 2017 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Chropyně B7:11
1828. 02. 2017 18:30TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Hranice12:6
1815. 02. 2017 18:30TJ Sokol Čechovice CSportklub Štarnov7:11
1911. 03. 2017 09:30TJ Sokol Čechovice CTJ OP Prostějov7:11
1911. 03. 2017 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Lutín11:7
1911. 03. 2017 10:00TJ Sigma HraniceT.J. Sokol Šternberk B5:13
1911. 03. 2017 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Granitol Moravský Beroun15:3
1911. 03. 2017 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Otaslavice11:7
1911. 03. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Němčice nad Hanou10:8
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Ondratice BTJ OP Prostějov11:7
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Čechovice CTJ Sigma Lutín8:10
2009. 03. 2017 18:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Šternberk B17:1
2011. 03. 2017 15:00TJ Sigma HraniceTJ Granitol Moravský Beroun10:8
2011. 03. 2017 17:00TJ Chropyně BTJ Sokol Otaslavice8:10
2011. 03. 2017 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Němčice nad Hanou14:4
2125. 03. 2017 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Kojetín11:7
2125. 03. 2017 10:00TJ Sigma LutínTJ Chropyně B11:7
2125. 03. 2017 10:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sigma Hranice10:8
2125. 03. 2017 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouSportklub Štarnov4:14
2125. 03. 2017 10:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Čechovice C11:7
2125. 03. 2017 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Ondratice B12:6
2225. 03. 2017 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Kojetín8:10
2225. 03. 2017 15:00TJ OP ProstějovTJ Chropyně B16:2
2225. 03. 2017 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Hranice9:9
2225. 03. 2017 15:00TJ Sokol OtaslaviceSportklub Štarnov1:17
2225. 03. 2017 15:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Čechovice C13:5
2225. 03. 2017 15:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Ondratice B12:6
Krajský přebor 2B
124. 09. 2016 10:00TTC Mohelnice BSVČ Rýmařov9:9
124. 09. 2016 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Nový Malín9:9
124. 09. 2016 08:00TJ Sokol Bludov BEXITERIA KST Jeseník D15:3
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol JestřebíKST Město Albrechtice B14:4
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem13:5
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sport Mikulovice14:4
224. 09. 2016 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Nový Malín8:10
224. 09. 2016 15:00SK Kolšov BSVČ Rýmařov8:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Bludov BKST Město Albrechtice B10:8
224. 09. 2016 15:00TJ Sokol JestřebíEXITERIA KST Jeseník D17:1
224. 09. 2016 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sport Mikulovice16:2
224. 09. 2016 15:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem12:6
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTTC Mohelnice B5:13
315. 10. 2016 10:00TJ Sport MikuloviceSK Kolšov B6:12
315. 10. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Štíty4:14
315. 10. 2016 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Jedlí9:9
315. 10. 2016 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Bludov B15:3
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jestřebí2:16
415. 10. 2016 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSK Kolšov B4:14
415. 10. 2016 15:00TJ Sport MikuloviceTTC Mohelnice B5:13
415. 10. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Jedlí6:12
415. 10. 2016 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Štíty10:8
415. 10. 2016 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jestřebí6:12
415. 10. 2016 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Bludov B14:4
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jedlí10:8
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sport Mikulovice12:6
529. 10. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník DKST Město Albrechtice B12:6
529. 10. 2016 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Nový Malín10:8
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Jestřebí3:15
526. 10. 2016 18:00TTC Mohelnice BSK Kolšov B10:8
612. 11. 2016 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Bludov B9:9
604. 11. 2016 18:00
herna TJ Sokol Jestřebí
SK Kolšov BTJ Sokol Jestřebí6:12
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol ŠtítySVČ Rýmařov12:6
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Nový Malín7:11
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemEXITERIA KST Jeseník D9:9
612. 11. 2016 10:00TJ Sport MikuloviceKST Město Albrechtice B11:7
711. 11. 2016 17:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Jestřebí10:8
711. 11. 2016 18:00
herna TJ Sokol Bludov
SK Kolšov BTJ Sokol Bludov B9:9
712. 11. 2016 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Nový Malín3:15
712. 11. 2016 15:00TJ Sokol JedlíSVČ Rýmařov10:8
712. 11. 2016 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Město Albrechtice B14:4
712. 11. 2016 15:00TJ Sport MikuloviceEXITERIA KST Jeseník D7:11
826. 11. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník DTTC Mohelnice B9:9
826. 11. 2016 08:00KST Město Albrechtice BSK Kolšov B8:10
826. 11. 2016 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Vrbno pod Pradědem11:7
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sport Mikulovice14:4
826. 11. 2016 08:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Štíty7:11
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Jedlí16:2
926. 11. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník DSK Kolšov B6:12
926. 11. 2016 14:00KST Město Albrechtice BTTC Mohelnice B7:11
926. 11. 2016 15:00SVČ RýmařovTJ Sport Mikulovice11:7
926. 11. 2016 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Vrbno pod Pradědem17:1
926. 11. 2016 14:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Jedlí11:7
926. 11. 2016 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Štíty13:5
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol ŠtítyTTC Mohelnice B12:6
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol JedlíSK Kolšov B13:5
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Bludov B12:6
1010. 12. 2016 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Jestřebí5:13
1010. 12. 2016 10:00EXITERIA KST Jeseník DSVČ Rýmařov9:9
1010. 12. 2016 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Nový Malín8:10
1110. 12. 2016 15:00TJ Sokol ŠtítySK Kolšov B12:6
1110. 12. 2016 15:00TJ Sokol JedlíTTC Mohelnice B10:8
1110. 12. 2016 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jestřebí3:15
1110. 12. 2016 15:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Bludov B7:11
1110. 12. 2016 15:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Nový Malín4:14
1110. 12. 2016 14:00KST Město Albrechtice BSVČ Rýmařov13:5
1214. 01. 2017 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Štíty10:8
1214. 01. 2017 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Jedlí14:4
1214. 01. 2017 08:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem7:11
1214. 01. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sport Mikulovice15:3
1214. 01. 2017 10:00SVČ RýmařovEXITERIA KST Jeseník D10:8
1214. 01. 2017 10:00TJ Sokol Nový MalínKST Město Albrechtice B11:7
1314. 01. 2017 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Štíty9:9
1313. 01. 2017 18:30TTC Mohelnice BTJ Sokol Jedlí8:10
1314. 01. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Vrbno pod Pradědem16:2
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Bludov BTJ Sport Mikulovice11:7
1314. 01. 2017 15:00TJ Sokol Nový MalínEXITERIA KST Jeseník D9:9
1314. 01. 2017 15:00SVČ RýmařovKST Město Albrechtice B7:11
1428. 01. 2017 10:00SVČ RýmařovTTC Mohelnice B8:10
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov B12:6
1428. 01. 2017 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Bludov B17:1
1428. 01. 2017 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Jestřebí14:4
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Štíty10:8
1428. 01. 2017 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Jedlí8:10
1528. 01. 2017 15:00TJ Sokol Nový MalínTTC Mohelnice B7:11
1528. 01. 2017 15:00SVČ RýmařovSK Kolšov B11:7
1528. 01. 2017 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Bludov B11:7
1528. 01. 2017 15:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Jestřebí11:7
1528. 01. 2017 15:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Štíty6:12
1528. 01. 2017 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Jedlí12:6
1611. 02. 2017 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Štíty9:9
1611. 02. 2017 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Vrbno pod Pradědem8:10
1611. 02. 2017 10:00KST Město Albrechtice BEXITERIA KST Jeseník D7:11
1609. 02. 2017 19:00TJ Sokol Nový MalínSVČ Rýmařov11:7
1611. 02. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Bludov B13:5
1609. 02. 2017 18:30SK Kolšov BTTC Mohelnice B12:6
1725. 02. 2017 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem8:10
1725. 02. 2017 10:00SK Kolšov BTJ Sport Mikulovice12:6
1725. 02. 2017 10:00TJ Sokol ŠtítyEXITERIA KST Jeseník D14:4
1725. 02. 2017 10:00TJ Sokol JedlíKST Město Albrechtice B5:13
1725. 02. 2017 08:00TJ Sokol Bludov BSVČ Rýmařov10:8
1725. 02. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Nový Malín11:7
1825. 02. 2017 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem8:10
1825. 02. 2017 15:00TTC Mohelnice BTJ Sport Mikulovice12:6
1825. 02. 2017 15:00TJ Sokol JedlíEXITERIA KST Jeseník D9:9
1825. 02. 2017 15:00TJ Sokol ŠtítyKST Město Albrechtice B9:9
1825. 02. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíSVČ Rýmařov13:5
1825. 02. 2017 14:00TJ Sokol Bludov BTJ Sokol Nový Malín7:11
1910. 03. 2017 19:00TJ Sokol Bludov BTTC Mohelnice B12:6
1911. 03. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíSK Kolšov B14:4
1911. 03. 2017 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty13:5
1911. 03. 2017 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Jedlí10:8
1911. 03. 2017 10:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sokol Vrbno pod Pradědem10:8
1911. 03. 2017 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sport Mikulovice14:4
2011. 03. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíTTC Mohelnice B15:3
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Bludov BSK Kolšov B8:10
2011. 03. 2017 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty14:4
2011. 03. 2017 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Jedlí10:8
2011. 03. 2017 14:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem11:7
2011. 03. 2017 15:00EXITERIA KST Jeseník DTJ Sport Mikulovice14:4
2125. 03. 2017 10:00TTC Mohelnice BEXITERIA KST Jeseník D8:10
2125. 03. 2017 10:00SK Kolšov BKST Město Albrechtice B9:9
2125. 03. 2017 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov10:8
2125. 03. 2017 10:00TJ Sport MikuloviceTJ Sokol Nový Malín8:10
2125. 03. 2017 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Bludov B11:7
2125. 03. 2017 10:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Jestřebí6:12
2225. 03. 2017 15:00SK Kolšov BEXITERIA KST Jeseník D7:11
2225. 03. 2017 15:00TTC Mohelnice BKST Město Albrechtice B8:10
2225. 03. 2017 15:00TJ Sport MikuloviceSVČ Rýmařov6:12
2225. 03. 2017 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Nový Malín4:14
2225. 03. 2017 15:00TJ Sokol JedlíTJ Sokol Bludov B9:9
2225. 03. 2017 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Jestřebí11:7
Kvalifikace o KP2
114. 05. 2017 10:00
herna T.J. Sokol Olomouc Neředín
TJ Sokol DubickoSK Přerov D10:8
Český pohár, 1. stupeň
120. 02. 2017 18:00TJ Sokol Kojetín BTJ Sokol Ondratice B6:4
110. 02. 2017 19:00TJ Sigma Hranice CTJ OP Prostějov0:10
110. 02. 2017 19:00KST Město Albrechtice BTJ Olympia Bruntál6:4
123. 02. 2017 18:30TJ Sokol OtaslaviceSTK Hradčany5:5
110. 02. 2017 19:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Kojetín A6:4
110. 02. 2017 19:00TJ Sigma Hranice BTJ Sokol Nový Malín1:9
110. 02. 2017 19:00TJ Sokol Ondratice CTJ Sigma Hranice A1:9
224. 02. 2017 19:00TJ Sokol Kojetín BTJ OP Prostějov3:7
224. 02. 2017 19:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Otaslavice4:6
224. 02. 2017 19:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Nový Malín3:7
224. 02. 2017 19:00TJ Sigma Hranice AKST Město Albrechtice A4:6
310. 03. 2017 19:00TJ OP ProstějovSK Přerov B1:9
310. 03. 2017 19:00TJ Sokol OtaslaviceT.J. Sokol Olomouc Neředín B4:6
310. 03. 2017 19:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Ondratice A2:8
310. 03. 2017 19:00KST Město Albrechtice ATTC Mohelnice5:5
401. 04. 2017 10:00KST Město Albrechtice ATJ Sokol Ondratice A4:6
401. 04. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BSK Přerov B0:6
501. 04. 2017 13:30T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Ondratice A2:6
501. 04. 2017 13:30KST Město Albrechtice ASK Přerov B5:5
601. 04. 2017 16:00TJ Sokol Ondratice ASK Přerov B0:6
601. 04. 2017 16:00KST Město Albrechtice AT.J. Sokol Olomouc Neředín B6:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline