Výsledky
Divize, muži
124. 09. 2016 17:00SK Spartak HulínTJ DDM Valašské Meziříčí B5:10
124. 09. 2016 10:00ST AMON KunoviceTJ Nivnice10:8
124. 09. 2016 17:00Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice10:5
124. 09. 2016 17:00KST Dolní Němčí ATJ Bystřice pod Hostýnem10:5
124. 09. 2016 17:00TJ HolešovKST Dolní Němčí B10:0
124. 09. 2016 17:00TJ FryštákTJ Sokol Kostelec B4:10
225. 09. 2016 10:30SK Spartak HulínTJ Nivnice5:10
225. 09. 2016 10:30ST AMON KunoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B7:10
225. 09. 2016 10:30Orel ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem10:2
225. 09. 2016 11:00KST Dolní Němčí ATJ Jiskra Otrokovice6:10
225. 09. 2016 10:30TJ HolešovTJ Sokol Kostelec B10:5
225. 09. 2016 10:30TJ FryštákKST Dolní Němčí B9:9
315. 10. 2016 17:00KST Dolní Němčí BSK Spartak Hulín9:9
315. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec BST AMON Kunovice8:10
315. 10. 2016 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Holešov4:10
315. 10. 2016 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Fryšták10:1
315. 10. 2016 15:00TJ DDM Valašské Meziříčí BOrel Zlín3:10
315. 10. 2016 17:00TJ NivniceKST Dolní Němčí A2:10
416. 10. 2016 11:00KST Dolní Němčí BST AMON Kunovice10:8
415. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kostelec BSK Spartak Hulín6:10
416. 10. 2016 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Fryšták10:1
416. 10. 2016 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Holešov5:10
415. 10. 2016 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí A10:6
416. 10. 2016 11:00TJ NivniceOrel Zlín7:10
529. 10. 2016 17:00TJ HolešovTJ Fryšták10:1
529. 10. 2016 17:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec B6:10
529. 10. 2016 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Bystřice pod Hostýnem10:8
529. 10. 2016 17:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice9:9
523. 10. 2016 09:30Orel ZlínKST Dolní Němčí A4:10
529. 10. 2016 17:00SK Spartak HulínST AMON Kunovice8:10
612. 11. 2016 17:00SK Spartak HulínOrel Zlín2:10
612. 11. 2016 17:00ST AMON KunoviceKST Dolní Němčí A2:10
612. 11. 2016 17:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí B10:6
612. 11. 2016 17:00TJ FryštákTJ Nivnice10:8
612. 11. 2016 17:00KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice4:10
612. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec BTJ Bystřice pod Hostýnem6:10
713. 11. 2016 10:30SK Spartak HulínKST Dolní Němčí A4:10
713. 11. 2016 10:30ST AMON KunoviceOrel Zlín3:10
713. 11. 2016 10:30TJ HolešovTJ Nivnice10:2
713. 11. 2016 10:30TJ FryštákTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
713. 11. 2016 11:00KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem9:9
712. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kostelec BTJ Jiskra Otrokovice6:10
826. 11. 2016 17:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Spartak Hulín10:0
826. 11. 2016 17:00TJ Bystřice pod HostýnemST AMON Kunovice10:8
826. 11. 2016 17:30TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí B10:4
826. 11. 2016 17:00TJ NivniceTJ Sokol Kostelec B9:9
826. 11. 2016 17:00Orel ZlínTJ Holešov6:10
826. 11. 2016 17:00KST Dolní Němčí ATJ Fryšták10:3
927. 11. 2016 10:00TJ Jiskra OtrokoviceST AMON Kunovice10:3
927. 11. 2016 11:00TJ Bystřice pod HostýnemSK Spartak Hulín10:2
926. 11. 2016 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Sokol Kostelec B10:5
927. 11. 2016 11:00TJ NivniceKST Dolní Němčí B10:8
927. 11. 2016 10:30Orel ZlínTJ Fryšták10:1
927. 11. 2016 11:00KST Dolní Němčí ATJ Holešov10:4
1010. 12. 2016 17:00TJ HolešovSK Spartak Hulín10:4
1010. 12. 2016 17:00TJ FryštákST AMON Kunovice9:9
1010. 12. 2016 17:00KST Dolní Němčí BOrel Zlín4:10
1010. 12. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec BKST Dolní Němčí A3:10
1010. 12. 2016 13:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B10:6
1010. 12. 2016 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Nivnice10:5
1111. 12. 2016 10:30TJ HolešovST AMON Kunovice9:9
1111. 12. 2016 10:30TJ FryštákSK Spartak Hulín7:10
1120. 09. 2016 18:30KST Dolní Němčí BKST Dolní Němčí A8:10
1110. 12. 2016 10:00TJ Sokol Kostelec BOrel Zlín9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Nivnice10:4
1111. 12. 2016 11:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
1214. 01. 2017 15:00SK Spartak HulínTJ Holešov4:10
1214. 01. 2017 17:00ST AMON KunoviceTJ Fryšták7:10
1214. 01. 2017 17:00Orel ZlínKST Dolní Němčí B10:1
1214. 01. 2017 17:00KST Dolní Němčí ATJ Sokol Kostelec B10:2
1209. 01. 2017 17:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice10:4
1214. 01. 2017 17:00TJ NivniceTJ Bystřice pod Hostýnem10:7
1315. 01. 2017 10:30ST AMON KunoviceTJ Holešov6:10
1315. 01. 2017 10:30SK Spartak HulínTJ Fryšták10:5
1323. 09. 2016 18:30KST Dolní Němčí AKST Dolní Němčí B10:7
1315. 01. 2017 10:30Orel ZlínTJ Sokol Kostelec B10:2
1306. 01. 2017 19:00TJ NivniceTJ Jiskra Otrokovice10:6
1314. 01. 2017 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem5:10
1428. 01. 2017 17:30TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Spartak Hulín8:10
1428. 01. 2017 17:00TJ NivniceST AMON Kunovice10:7
1428. 01. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceOrel Zlín10:8
1428. 01. 2017 17:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Dolní Němčí A5:10
1428. 01. 2017 17:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov6:10
1428. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec BTJ Fryšták10:4
1529. 01. 2017 11:00TJ NivniceSK Spartak Hulín7:10
1507. 01. 2017 16:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice10:6
1529. 01. 2017 11:00TJ Bystřice pod HostýnemOrel Zlín10:4
1529. 01. 2017 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí A5:10
1528. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec BTJ Holešov6:10
1529. 01. 2017 11:00KST Dolní Němčí BTJ Fryšták10:8
1611. 02. 2017 17:00TJ FryštákTJ Holešov2:10
1611. 02. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec BKST Dolní Němčí B10:3
1608. 02. 2017 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Jiskra Otrokovice9:9
1611. 02. 2017 15:00TJ NivniceTJ DDM Valašské Meziříčí B6:10
1611. 02. 2017 17:00KST Dolní Němčí AOrel Zlín9:9
1611. 02. 2017 17:00ST AMON KunoviceSK Spartak Hulín10:7
1725. 02. 2017 15:00SK Spartak HulínKST Dolní Němčí B10:3
1725. 02. 2017 17:00ST AMON KunoviceTJ Sokol Kostelec B1:10
1725. 02. 2017 17:00TJ HolešovTJ Jiskra Otrokovice10:3
1725. 02. 2017 17:00TJ FryštákTJ Bystřice pod Hostýnem3:10
1725. 02. 2017 17:00Orel ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B7:10
1725. 02. 2017 17:00KST Dolní Němčí ATJ Nivnice10:4
1826. 02. 2017 10:30ST AMON KunoviceKST Dolní Němčí B10:6
1826. 02. 2017 10:30SK Spartak HulínTJ Sokol Kostelec B10:5
1826. 02. 2017 10:30TJ FryštákTJ Jiskra Otrokovice2:10
1823. 02. 2017 18:00TJ HolešovTJ Bystřice pod Hostýnem10:3
1826. 02. 2017 11:00KST Dolní Němčí ATJ DDM Valašské Meziříčí B10:4
1824. 02. 2017 18:30Orel ZlínTJ Nivnice8:10
1909. 03. 2017 18:30Orel ZlínSK Spartak Hulín10:4
1911. 03. 2017 17:00KST Dolní Němčí AST AMON Kunovice10:5
1911. 03. 2017 17:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Holešov4:10
1911. 03. 2017 17:00TJ NivniceTJ Fryšták10:5
1911. 03. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí B10:1
1911. 03. 2017 17:00TJ Bystřice pod HostýnemTJ Sokol Kostelec B10:6
2012. 03. 2017 11:00KST Dolní Němčí ASK Spartak Hulín10:3
2012. 03. 2017 10:30Orel ZlínST AMON Kunovice10:5
2012. 03. 2017 11:00TJ NivniceTJ Holešov6:10
2008. 03. 2017 18:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Fryšták10:5
2012. 03. 2017 11:00TJ Bystřice pod HostýnemKST Dolní Němčí B10:0
2008. 03. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Sokol Kostelec B9:9
2125. 03. 2017 17:00SK Spartak HulínTJ Jiskra Otrokovice4:10
2125. 03. 2017 17:00ST AMON KunoviceTJ Bystřice pod Hostýnem10:2
2125. 03. 2017 17:00KST Dolní Němčí BTJ DDM Valašské Meziříčí B8:10
2125. 03. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec BTJ Nivnice9:9
2125. 03. 2017 17:00TJ HolešovOrel Zlín10:5
2125. 03. 2017 17:00TJ FryštákKST Dolní Němčí A4:10
2218. 03. 2017 17:00ST AMON KunoviceTJ Jiskra Otrokovice9:9
2224. 03. 2017 18:30SK Spartak HulínTJ Bystřice pod Hostýnem10:7
2225. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kostelec BTJ DDM Valašské Meziříčí B10:7
2224. 03. 2017 19:00
ve Sportovní hale TJ Nivnice
KST Dolní Němčí BTJ Nivnice6:10
2226. 03. 2017 10:30TJ FryštákOrel Zlín7:10
2226. 03. 2017 10:30TJ HolešovKST Dolní Němčí A10:5
Krajská soutěž I.třídy, muži
124. 09. 2016 17:00TJ VidčeKST Zlín B11:7
124. 09. 2016 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSport centrum Bylnice16:2
124. 09. 2016 17:00SKST SlušoviceSK Slavičín5:13
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
124. 09. 2016 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Sokol Šarovy B14:4
124. 09. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Vlčnov15:3
225. 09. 2016 11:00TJ VidčeSport centrum Bylnice9:9
225. 09. 2016 11:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Zlín B16:2
225. 09. 2016 10:30SKST SlušoviceTJ Bystřice pod Hostýnem B10:8
225. 09. 2016 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSK Slavičín8:10
225. 09. 2016 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Sokol Vlčnov14:4
225. 09. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Šarovy B13:5
315. 10. 2016 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Vidče14:4
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Jiskra Otrokovice B7:11
315. 10. 2016 17:00SK SlavičínTJ Slavia Kroměříž3:15
315. 10. 2016 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BT.J. Sokol Vsetín6:12
315. 10. 2016 17:00KST Zlín BSKST Slušovice11:7
315. 10. 2016 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Újezdec - Těšov6:12
407. 10. 2016 16:30TJ Sokol Šarovy BTJ Jiskra Otrokovice B9:9
416. 10. 2016 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Vidče9:9
416. 10. 2016 10:00SK SlavičínT.J. Sokol Vsetín9:9
416. 10. 2016 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Slavia Kroměříž4:14
416. 10. 2016 10:30KST Zlín BTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
416. 10. 2016 11:00Sport centrum BylniceSKST Slušovice9:9
525. 10. 2016 18:00TJ Slavia KroměřížT.J. Sokol Vsetín10:8
525. 10. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Vlčnov9:9
529. 10. 2016 17:00SK SlavičínTJ Bystřice pod Hostýnem B16:2
529. 10. 2016 17:00KST Zlín BSport centrum Bylnice7:11
529. 10. 2016 17:00SKST SlušoviceTJ Sokol Újezdec - Těšov6:12
528. 10. 2016 17:00TJ VidčeTJ Jiskra Otrokovice B10:8
612. 11. 2016 17:00TJ VidčeSKST Slušovice5:13
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Jiskra Otrokovice B12:6
609. 11. 2016 18:00TJ Slavia KroměřížKST Zlín B11:7
612. 11. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínSport centrum Bylnice13:5
612. 11. 2016 17:30TJ Sokol Šarovy BSK Slavičín11:7
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Bystřice pod Hostýnem B6:12
712. 11. 2016 10:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Vidče13:5
713. 11. 2016 11:00TJ Jiskra Otrokovice BSKST Slušovice12:6
713. 11. 2016 10:30TJ Slavia KroměřížSport centrum Bylnice16:2
713. 11. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínKST Zlín B16:2
710. 11. 2016 18:00TJ Sokol Šarovy BTJ Bystřice pod Hostýnem B6:12
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol VlčnovSK Slavičín6:12
826. 11. 2016 17:00SK SlavičínTJ Vidče13:5
826. 11. 2016 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Jiskra Otrokovice B7:11
826. 11. 2016 17:00KST Zlín BTJ Sokol Šarovy B8:10
826. 11. 2016 17:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Vlčnov12:6
826. 11. 2016 17:00SKST SlušoviceTJ Slavia Kroměříž8:10
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovT.J. Sokol Vsetín9:9
927. 11. 2016 10:30SK SlavičínTJ Jiskra Otrokovice B7:11
927. 11. 2016 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Vidče10:8
906. 11. 2016 10:30KST Zlín BTJ Sokol Vlčnov10:8
927. 11. 2016 11:00Sport centrum BylniceTJ Sokol Šarovy B8:10
927. 11. 2016 10:30SKST SlušoviceT.J. Sokol Vsetín5:13
927. 11. 2016 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Slavia Kroměříž4:14
1010. 12. 2016 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Vidče16:2
1010. 12. 2016 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Jiskra Otrokovice B10:8
1010. 12. 2016 17:30TJ Sokol Šarovy BSKST Slušovice9:9
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Sokol Újezdec - Těšov5:13
1010. 12. 2016 17:00SK SlavičínKST Zlín B14:4
1010. 12. 2016 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSport centrum Bylnice9:9
1111. 12. 2016 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Jiskra Otrokovice B11:7
1111. 12. 2016 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Vidče18:0
1108. 12. 2016 18:30TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
1111. 12. 2016 10:30TJ Sokol VlčnovSKST Slušovice8:10
1111. 12. 2016 10:00SK SlavičínSport centrum Bylnice14:4
1111. 12. 2016 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BKST Zlín B12:6
1214. 01. 2017 17:00TJ VidčeTJ Slavia Kroměříž4:14
1214. 01. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BT.J. Sokol Vsetín11:7
1214. 01. 2017 17:00SKST SlušoviceTJ Sokol Šarovy B9:9
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Sokol Vlčnov15:3
1214. 01. 2017 17:00KST Zlín BSK Slavičín6:12
1214. 01. 2017 17:00Sport centrum BylniceTJ Bystřice pod Hostýnem B6:12
1315. 01. 2017 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Slavia Kroměříž10:8
1315. 01. 2017 11:00TJ VidčeT.J. Sokol Vsetín3:15
1315. 01. 2017 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Sokol Šarovy B15:3
1315. 01. 2017 10:30SKST SlušoviceTJ Sokol Vlčnov13:5
1315. 01. 2017 11:00Sport centrum BylniceSK Slavičín8:10
1315. 01. 2017 10:30KST Zlín BTJ Bystřice pod Hostýnem B11:7
1428. 01. 2017 17:00KST Zlín BTJ Vidče15:3
1428. 01. 2017 17:00Sport centrum BylniceTJ Jiskra Otrokovice B9:9
1428. 01. 2017 17:00SK SlavičínSKST Slušovice9:9
1428. 01. 2017 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
1426. 01. 2017 18:00TJ Sokol Šarovy BTJ Slavia Kroměříž6:12
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol VlčnovT.J. Sokol Vsetín4:14
1529. 01. 2017 11:00Sport centrum BylniceTJ Vidče14:4
1529. 01. 2017 10:30KST Zlín BTJ Jiskra Otrokovice B7:11
1529. 01. 2017 08:00TJ Bystřice pod Hostýnem BSKST Slušovice10:8
1529. 01. 2017 10:00SK SlavičínTJ Sokol Újezdec - Těšov6:12
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol VlčnovTJ Slavia Kroměříž2:16
1528. 01. 2017 10:00TJ Sokol Šarovy BT.J. Sokol Vsetín4:14
1611. 02. 2017 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Slavia Kroměříž9:9
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol VlčnovTJ Sokol Šarovy B10:8
1611. 02. 2017 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSK Slavičín4:14
1611. 02. 2017 17:00Sport centrum BylniceKST Zlín B9:9
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSKST Slušovice10:8
1611. 02. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Vidče7:11
1725. 02. 2017 15:30TJ VidčeTJ Sokol Šarovy B13:5
1725. 02. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Vlčnov11:7
1725. 02. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížSK Slavičín14:4
1725. 02. 2017 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Bystřice pod Hostýnem B17:1
1725. 02. 2017 17:00SKST SlušoviceKST Zlín B14:4
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSport centrum Bylnice7:11
1817. 02. 2017 15:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Šarovy B8:10
1826. 02. 2017 11:00TJ VidčeTJ Sokol Vlčnov18:0wo
1826. 02. 2017 11:00T.J. Sokol VsetínSK Slavičín14:4
1826. 02. 2017 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem B17:1
1826. 02. 2017 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Zlín B15:3
1826. 02. 2017 10:30SKST SlušoviceSport centrum Bylnice11:7
1911. 03. 2017 17:00SKST SlušoviceTJ Vidče15:3
1911. 03. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Újezdec - Těšov11:7
1911. 03. 2017 17:00KST Zlín BTJ Slavia Kroměříž9:9
1911. 03. 2017 17:00Sport centrum BylniceT.J. Sokol Vsetín5:13
1911. 03. 2017 17:00SK SlavičínTJ Sokol Šarovy B17:1
1911. 03. 2017 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Vlčnov18:0
2012. 03. 2017 10:30TJ VidčeTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
2009. 03. 2017 17:00SKST SlušoviceTJ Jiskra Otrokovice B9:9
2012. 03. 2017 11:00Sport centrum BylniceTJ Slavia Kroměříž6:12
2012. 03. 2017 10:30KST Zlín BT.J. Sokol Vsetín6:12
2008. 03. 2017 18:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Šarovy B9:9
2012. 03. 2017 10:00SK SlavičínTJ Sokol Vlčnov11:7
2125. 03. 2017 17:00TJ VidčeSK Slavičín6:12
2125. 03. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice pod Hostýnem B12:6
2125. 03. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BKST Zlín B8:10
2125. 03. 2017 17:00TJ Sokol VlčnovSport centrum Bylnice7:11
2118. 03. 2017 09:30TJ Slavia KroměřížSKST Slušovice14:4
2125. 03. 2017 17:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Újezdec - Těšov14:4
2226. 03. 2017 10:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Slavičín11:7
2226. 03. 2017 11:00TJ VidčeTJ Bystřice pod Hostýnem B7:11
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol VlčnovKST Zlín B7:11
2226. 03. 2017 07:30TJ Sokol Šarovy BSport centrum Bylnice6:12
2226. 03. 2017 11:00T.J. Sokol VsetínSKST Slušovice12:6
2218. 03. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Sokol Újezdec - Těšov10:8
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
124. 09. 2016 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Fryšták B7:11
124. 09. 2016 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm B14:4
124. 09. 2016 17:00Orel Uherské HradištěST AMON Kunovice C8:10
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ ST Bystřice pod Lopeníkem11:7
124. 09. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CKST Dolní Němčí D12:6
118. 09. 2016 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Spartak Hluk11:7
225. 09. 2016 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Rožnov pod Radhoštěm B10:8
225. 09. 2016 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Fryšták B11:7
225. 09. 2016 10:30Orel Uherské HradištěTJ ST Bystřice pod Lopeníkem10:8
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol MorkoviceST AMON Kunovice C12:6
225. 09. 2016 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Spartak Hluk6:12
225. 09. 2016 10:30Orel Ostrožská Nová VesKST Dolní Němčí D13:5
315. 10. 2016 13:30KST Dolní Němčí DTJ Bystřice pod Hostýnem C11:7
315. 10. 2016 17:00TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice C11:7
315. 10. 2016 17:00ST AMON Kunovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm C8:10
315. 10. 2016 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemOrel Ostrožská Nová Ves7:11
315. 10. 2016 17:00TJ Fryšták BOrel Uherské Hradiště12:6
315. 10. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Sokol Morkovice15:3
416. 10. 2016 08:00KST Dolní Němčí DTJ Jiskra Otrokovice C11:7
416. 10. 2016 10:30TJ Spartak HlukTJ Bystřice pod Hostýnem C11:7
416. 10. 2016 10:30Orel Ostrožská Nová VesST AMON Kunovice C18:0
416. 10. 2016 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Rožnov pod Radhoštěm C8:10
416. 10. 2016 10:30TJ Fryšták BTJ Sokol Morkovice9:9
416. 10. 2016 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BOrel Uherské Hradiště15:3
530. 10. 2016 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm COrel Ostrožská Nová Ves5:13
529. 10. 2016 13:30KST Dolní Němčí DTJ Spartak Hluk7:11
529. 10. 2016 17:00ST AMON Kunovice CTJ ST Bystřice pod Lopeníkem8:10
520. 10. 2016 17:30TJ Fryšták BTJ Rožnov pod Radhoštěm B9:9
529. 10. 2016 17:00Orel Uherské HradištěTJ Sokol Morkovice11:7
529. 10. 2016 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Jiskra Otrokovice C7:11
612. 11. 2016 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem COrel Uherské Hradiště13:5
612. 11. 2016 17:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Morkovice13:5
612. 11. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Fryšták B15:3
612. 11. 2016 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Rožnov pod Radhoštěm B11:7
612. 11. 2016 13:30KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice C13:5
612. 11. 2016 17:00TJ Spartak HlukTJ ST Bystřice pod Lopeníkem12:6
713. 11. 2016 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Sokol Morkovice9:9
713. 11. 2016 08:00TJ Jiskra Otrokovice COrel Uherské Hradiště13:5
716. 09. 2016 18:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Rožnov pod Radhoštěm BWO
713. 11. 2016 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Fryšták B18:0wo
713. 11. 2016 08:00KST Dolní Němčí DTJ ST Bystřice pod Lopeníkem15:3
713. 11. 2016 10:30TJ Spartak HlukST AMON Kunovice C16:2
826. 11. 2016 17:00ST AMON Kunovice CTJ Bystřice pod Hostýnem C11:7
826. 11. 2016 18:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Jiskra Otrokovice C9:9
826. 11. 2016 17:00TJ Fryšták BKST Dolní Němčí D7:11
826. 11. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Spartak Hluk10:8
826. 11. 2016 17:00Orel Uherské HradištěTJ Rožnov pod Radhoštěm C8:10
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol MorkoviceOrel Ostrožská Nová Ves5:13
927. 11. 2016 10:30ST AMON Kunovice CTJ Jiskra Otrokovice C8:10
927. 11. 2016 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Bystřice pod Hostýnem C10:8
927. 11. 2016 10:30TJ Fryšták BTJ Spartak Hluk7:11
927. 11. 2016 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BKST Dolní Němčí D11:7
927. 11. 2016 10:30Orel Uherské HradištěOrel Ostrožská Nová Ves5:13
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm C4:14
1010. 12. 2016 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Bystřice pod Hostýnem C12:6
1010. 12. 2016 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Jiskra Otrokovice C8:10
1010. 12. 2016 13:30KST Dolní Němčí DOrel Uherské Hradiště11:7
1010. 12. 2016 17:00TJ Spartak HlukTJ Sokol Morkovice10:8
1010. 12. 2016 17:00ST AMON Kunovice CTJ Fryšták B6:12
1010. 12. 2016 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Rožnov pod Radhoštěm B8:10
1111. 12. 2016 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Jiskra Otrokovice C10:8
1111. 12. 2016 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem C11:7
1111. 12. 2016 08:00KST Dolní Němčí DTJ Sokol Morkovice11:7
1111. 12. 2016 10:30TJ Spartak HlukOrel Uherské Hradiště11:7
1111. 12. 2016 10:30ST AMON Kunovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm B8:10
1111. 12. 2016 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Fryšták B9:9
1214. 01. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Rožnov pod Radhoštěm C9:9
1214. 01. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice COrel Ostrožská Nová Ves5:13
1214. 01. 2017 17:00Orel Uherské HradištěKST Dolní Němčí D5:13
1214. 01. 2017 18:00TJ Sokol MorkoviceTJ Spartak Hluk9:9
1214. 01. 2017 17:00TJ Fryšták BST AMON Kunovice C12:6
1214. 01. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem15:3
1315. 01. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm C18:0wo
1315. 01. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem COrel Ostrožská Nová Ves4:14
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol MorkoviceKST Dolní Němčí D8:10
1315. 01. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Spartak Hluk6:12
1315. 01. 2017 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BST AMON Kunovice C11:7
1315. 01. 2017 10:30TJ Fryšták BTJ ST Bystřice pod Lopeníkem6:12
1428. 01. 2017 17:00TJ Fryšták BTJ Bystřice pod Hostýnem C12:6
1428. 01. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Jiskra Otrokovice C11:7
1428. 01. 2017 17:00ST AMON Kunovice COrel Uherské Hradiště7:11
1428. 01. 2017 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Sokol Morkovice8:10
1428. 01. 2017 13:30KST Dolní Němčí DTJ Rožnov pod Radhoštěm C11:7
1428. 01. 2017 14:00TJ Spartak HlukOrel Ostrožská Nová Ves9:9
1529. 01. 2017 11:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Bystřice pod Hostýnem C18:0
1529. 01. 2017 10:30TJ Fryšták BTJ Jiskra Otrokovice C9:9
1529. 01. 2017 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemOrel Uherské Hradiště8:10
1529. 01. 2017 10:30ST AMON Kunovice CTJ Sokol Morkovice10:8
1529. 01. 2017 10:30TJ Spartak HlukTJ Rožnov pod Radhoštěm C6:12
1529. 01. 2017 08:00KST Dolní Němčí DOrel Ostrožská Nová Ves8:10
1611. 02. 2017 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Rožnov pod Radhoštěm C12:6
1611. 02. 2017 17:00TJ Spartak HlukKST Dolní Němčí D13:5
1611. 02. 2017 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice C13:5
1607. 02. 2017 18:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Fryšták B15:3
1611. 02. 2017 17:00TJ Sokol MorkoviceOrel Uherské Hradiště9:9
1611. 02. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Bystřice pod Hostýnem C15:3
1725. 02. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CKST Dolní Němčí D12:6
1725. 02. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Spartak Hluk12:6
1725. 02. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CST AMON Kunovice C7:11
1724. 02. 2017 18:00Orel Ostrožská Nová VesTJ ST Bystřice pod Lopeníkem8:10
1725. 02. 2017 09:30Orel Uherské HradištěTJ Fryšták B13:5
1724. 02. 2017 17:15TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm B11:7
1826. 02. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CKST Dolní Němčí D10:8
1826. 02. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ Spartak Hluk11:7
1826. 02. 2017 08:00ST AMON Kunovice COrel Ostrožská Nová Ves6:12
1819. 02. 2017 11:30TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ ST Bystřice pod Lopeníkem9:9
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Fryšták B15:3
1826. 02. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Rožnov pod Radhoštěm B6:12
1911. 03. 2017 17:00Orel Uherské HradištěTJ Bystřice pod Hostýnem C15:3
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Jiskra Otrokovice C10:8
1911. 03. 2017 17:00TJ Fryšták BTJ Rožnov pod Radhoštěm C6:12
1911. 03. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BOrel Ostrožská Nová Ves6:12
1911. 03. 2017 18:00ST AMON Kunovice CKST Dolní Němčí D11:7
1911. 03. 2017 17:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemTJ Spartak Hluk14:4
2012. 03. 2017 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Bystřice pod Hostýnem C12:6
2012. 03. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Jiskra Otrokovice C11:7
2020. 09. 2016 18:00TJ Rožnov pod Radhoštěm BTJ Rožnov pod Radhoštěm C10:8
2012. 03. 2017 10:30TJ Fryšták BOrel Ostrožská Nová Ves4:14
2012. 03. 2017 11:00TJ ST Bystřice pod LopeníkemKST Dolní Němčí D10:8
2012. 03. 2017 10:30ST AMON Kunovice CTJ Spartak Hluk15:3
2125. 03. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem CST AMON Kunovice C10:8
2125. 03. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ ST Bystřice pod Lopeníkem6:12
2125. 03. 2017 13:30KST Dolní Němčí DTJ Fryšták B11:7
2125. 03. 2017 17:00TJ Spartak HlukTJ Rožnov pod Radhoštěm B11:7
2125. 03. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm COrel Uherské Hradiště14:4
2125. 03. 2017 10:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Morkovice9:9
2222. 03. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice CST AMON Kunovice C7:11
2226. 03. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem CTJ ST Bystřice pod Lopeníkem10:8
2226. 03. 2017 10:30TJ Spartak HlukTJ Fryšták B7:11
2226. 03. 2017 08:00KST Dolní Němčí DTJ Rožnov pod Radhoštěm B9:9
2226. 03. 2017 10:30Orel Ostrožská Nová VesOrel Uherské Hradiště4:14
2221. 03. 2017 18:00TJ Rožnov pod Radhoštěm CTJ Sokol Morkovice11:7
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
124. 09. 2016 13:30TJ Vidče BT.J. Sokol Vsetín B11:7
124. 09. 2016 17:00ST AMON Kunovice BTJ Holešov B9:9
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec CSK Slavičín B15:3
124. 09. 2016 13:00KST Dolní Němčí CSK Spartak Hulín B16:2
124. 09. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceST Bílovice8:10
124. 09. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva6:12
225. 09. 2016 08:00TJ Vidče BTJ Holešov B6:12
225. 09. 2016 10:30ST AMON Kunovice BT.J. Sokol Vsetín B11:7
225. 09. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec CSK Spartak Hulín B15:3
225. 09. 2016 08:00KST Dolní Němčí CSK Slavičín B8:10
225. 09. 2016 11:00TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Horní Bečva11:7
225. 09. 2016 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CST Bílovice9:9
315. 10. 2016 17:00ST BíloviceTJ Vidče B17:1
315. 10. 2016 16:00TJ Sokol Horní BečvaST AMON Kunovice B8:10
315. 10. 2016 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Mysločovice11:7
315. 10. 2016 16:00SK Spartak Hulín BTJ DDM Valašské Meziříčí C10:8
315. 10. 2016 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Kostelec C6:12
315. 10. 2016 17:00TJ Holešov BKST Dolní Němčí C14:4
416. 10. 2016 10:30ST BíloviceST AMON Kunovice B13:5
416. 10. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Vidče B14:4
416. 10. 2016 10:00SK Slavičín BTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
416. 10. 2016 10:30SK Spartak Hulín BTJ Sokol Mysločovice4:14
416. 10. 2016 11:00T.J. Sokol Vsetín BKST Dolní Němčí C18:0wo
416. 10. 2016 10:30TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec C8:10
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
529. 10. 2016 17:00ST BíloviceTJ Sokol Horní Bečva15:3
529. 10. 2016 17:00SK Slavičín BSK Spartak Hulín B15:3
529. 10. 2016 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov B1:17
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec CKST Dolní Němčí C14:4
529. 10. 2016 13:30TJ Vidče BST AMON Kunovice B1:17
612. 11. 2016 13:30TJ Vidče BTJ Sokol Kostelec C4:14
611. 11. 2016 18:30ST AMON Kunovice BKST Dolní Němčí C14:4
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceT.J. Sokol Vsetín B14:4
612. 11. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Holešov B3:15
612. 11. 2016 17:00ST BíloviceSK Slavičín B15:3
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Horní BečvaSK Spartak Hulín B11:7
713. 11. 2016 10:30TJ Vidče BKST Dolní Němčí C13:5
713. 11. 2016 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Kostelec C12:6
713. 11. 2016 11:00TJ Sokol MysločoviceTJ Holešov B9:9
713. 11. 2016 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CT.J. Sokol Vsetín B8:10
713. 11. 2016 10:30ST BíloviceSK Spartak Hulín B16:2
713. 11. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaSK Slavičín B13:5
826. 11. 2016 17:00SK Slavičín BTJ Vidče B13:5
826. 11. 2016 17:00SK Spartak Hulín BST AMON Kunovice B2:16
826. 11. 2016 18:00T.J. Sokol Vsetín BST Bílovice2:16
826. 11. 2016 17:00TJ Holešov BTJ Sokol Horní Bečva12:6
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Kostelec CTJ Sokol Mysločovice11:7
826. 11. 2016 13:00KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí C15:3
927. 11. 2016 10:30SK Slavičín BST AMON Kunovice B2:16
927. 11. 2016 10:30SK Spartak Hulín BTJ Vidče B12:6
927. 11. 2016 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Horní Bečva7:11
927. 11. 2016 10:30TJ Holešov BST Bílovice9:9
927. 11. 2016 10:30TJ Sokol Kostelec CTJ DDM Valašské Meziříčí C15:3
927. 11. 2016 08:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Mysločovice6:12
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Vidče B16:2
1010. 12. 2016 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CST AMON Kunovice B6:12
1010. 12. 2016 17:00ST BíloviceTJ Sokol Kostelec C7:11
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Horní BečvaKST Dolní Němčí C15:3
1010. 12. 2016 17:00SK Slavičín BT.J. Sokol Vsetín B12:6
1010. 12. 2016 17:00SK Spartak Hulín BTJ Holešov B3:15
1111. 12. 2016 11:00TJ Sokol MysločoviceST AMON Kunovice B14:4
1111. 12. 2016 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vidče B12:6
1111. 12. 2016 10:30ST BíloviceKST Dolní Němčí C17:1
1111. 12. 2016 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Kostelec C11:7
1111. 12. 2016 10:00SK Slavičín BTJ Holešov B8:10
1111. 12. 2016 10:30SK Spartak Hulín BT.J. Sokol Vsetín B9:9
1214. 01. 2017 13:30TJ Vidče BTJ Sokol Mysločovice10:8
1214. 01. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ DDM Valašské Meziříčí C11:7
1214. 01. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec CST Bílovice9:9
1214. 01. 2017 13:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Horní Bečva9:9
1214. 01. 2017 18:00
tělocvična ZŠ Trávníky, Matouše Václavka 1217, Vsetín
T.J. Sokol Vsetín BSK Slavičín B3:15
1205. 01. 2017 18:00TJ Holešov BSK Spartak Hulín B16:2
1315. 01. 2017 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Mysločovice14:4
1315. 01. 2017 08:00TJ Vidče BTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
1315. 01. 2017 09:00KST Dolní Němčí CST Bílovice5:13
1315. 01. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec CTJ Sokol Horní Bečva9:9
1315. 01. 2017 10:30TJ Holešov BSK Slavičín B11:7
1315. 01. 2017 13:00
utkání se bude hrát v Hulíně
T.J. Sokol Vsetín BSK Spartak Hulín B12:6
1428. 01. 2017 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Vidče B9:9
1428. 01. 2017 17:00TJ Holešov BST AMON Kunovice B14:4
1428. 01. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Kostelec C1:17
1428. 01. 2017 16:00SK Spartak Hulín BKST Dolní Němčí C8:10
1428. 01. 2017 17:00ST BíloviceTJ Sokol Mysločovice14:4
1428. 01. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
1529. 01. 2017 10:30TJ Holešov BTJ Vidče B17:1
1529. 01. 2017 11:00T.J. Sokol Vsetín BST AMON Kunovice B8:10
1529. 01. 2017 10:30SK Spartak Hulín BTJ Sokol Kostelec C4:14
1529. 01. 2017 10:00SK Slavičín BKST Dolní Němčí C7:11
1529. 01. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Mysločovice11:7
1529. 01. 2017 10:30ST BíloviceTJ DDM Valašské Meziříčí C15:3
1611. 02. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Mysločovice4:14
1611. 02. 2017 16:00TJ Sokol Horní BečvaST Bílovice5:13
1611. 02. 2017 17:00SK Spartak Hulín BSK Slavičín B12:6
1611. 02. 2017 17:00TJ Holešov BT.J. Sokol Vsetín B15:3
1611. 02. 2017 13:00KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec C9:9
1611. 02. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Vidče B17:1
1725. 02. 2017 13:30TJ Vidče BST Bílovice5:13
1725. 02. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Horní Bečva10:8
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol MysločoviceSK Slavičín B10:8
1725. 02. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Spartak Hulín B8:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec CT.J. Sokol Vsetín B13:5
1725. 02. 2017 13:00KST Dolní Němčí CTJ Holešov B4:14
1826. 02. 2017 11:00ST AMON Kunovice BST Bílovice2:16
1826. 02. 2017 08:00TJ Vidče BTJ Sokol Horní Bečva10:8
1826. 02. 2017 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Slavičín B10:8
1823. 02. 2017 18:30TJ Sokol MysločoviceSK Spartak Hulín B8:10
1826. 02. 2017 08:00KST Dolní Němčí CT.J. Sokol Vsetín B10:8
1826. 02. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec CTJ Holešov B6:12
1911. 03. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec CTJ Vidče B17:1
1911. 03. 2017 13:00KST Dolní Němčí CST AMON Kunovice B10:8
1911. 03. 2017 18:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Sokol Mysločovice7:11
1911. 03. 2017 17:00TJ Holešov BTJ DDM Valašské Meziříčí C12:6
1911. 03. 2017 17:00SK Slavičín BST Bílovice7:11
1911. 03. 2017 17:00SK Spartak Hulín BTJ Sokol Horní Bečva14:4
2012. 03. 2017 08:00KST Dolní Němčí CTJ Vidče B15:3
2012. 03. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec CST AMON Kunovice B9:9
2012. 03. 2017 10:30TJ Holešov BTJ Sokol Mysločovice13:5
2012. 03. 2017 11:00T.J. Sokol Vsetín BTJ DDM Valašské Meziříčí C15:3
2012. 03. 2017 10:30SK Spartak Hulín BST Bílovice3:15
2012. 03. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Sokol Horní Bečva13:5
2125. 03. 2017 13:30TJ Vidče BSK Slavičín B8:10
2121. 03. 2017 17:30ST AMON Kunovice BSK Spartak Hulín B7:11
2125. 03. 2017 17:00ST BíloviceT.J. Sokol Vsetín B15:3
2125. 03. 2017 15:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Holešov B6:12
2117. 03. 2017 18:00TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Kostelec C5:13
2125. 03. 2017 16:00TJ DDM Valašské Meziříčí CKST Dolní Němčí C14:4
2226. 03. 2017 10:30ST AMON Kunovice BSK Slavičín B9:9
2226. 03. 2017 08:00TJ Vidče BSK Spartak Hulín B13:5
2226. 03. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaT.J. Sokol Vsetín B10:8
2226. 03. 2017 10:30ST BíloviceTJ Holešov B10:8
2224. 03. 2017 18:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Kostelec C8:10
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol MysločoviceKST Dolní Němčí C13:5
Divize, ženy
129. 10. 2016 14:00TJ HolešovT.J. Sokol Vsetín B1:9
201. 03. 2017 17:00
v Holešově
T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov7:3
301. 03. 2017 18:30TJ HolešovT.J. Sokol Vsetín B2:8
404. 03. 2017 16:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov6:3
Český pohár - I.stupeň muži
1/322. 04. 2017 17:00
v Kunovicích
ST AMON Kunovice BT.J. Sokol Vsetín B3:7
2/103. 05. 2017 18:00T.J. Sokol Vsetín ATJ Fryšták7:3
2/205. 05. 2017 18:00ST AMON Kunovice AT.J. Sokol Vsetín B6:4
3/109. 05. 2017 18:00ST AMON Kunovice AT.J. Sokol Vsetín A4:6
Kvalifikace o KS II.tř 2017/18
108. 04. 2017 17:00TJ Vidče BTJ Fryšták B11:7
222. 04. 2017 17:00TJ Fryšták BTJ Vidče B11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline