Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
102. 10. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATJ Tesla Pardubice B8:10
101. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň B9:9
101. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim B3:10
101. 10. 2016 09:00TTC Skuteč ATTC Medovinka Hlinsko A10:6
101. 10. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí B10:6
129. 09. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lanškroun A10:2
215. 10. 2016 09:00TJ Lanškroun ATTC Skuteč A1:10
215. 10. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Medovinka Hlinsko A8:10
208. 10. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň CTJ Jiskra Holice B10:4
208. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim B10:5
209. 10. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A10:5
209. 10. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice BSK US Steinerová Choceň B2:10
315. 10. 2016 13:30TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko A1:10
315. 10. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATTC Skuteč A7:10
308. 10. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Chrudim B7:10
308. 10. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Holice B10:2
309. 10. 2016 13:30KST Linea Chrudim ASK US Steinerová Choceň B4:10
309. 10. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí A2:10
421. 10. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A10:2
429. 10. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Česká Třebová A10:4
422. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim A6:10
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice B10:7
422. 10. 2016 09:00TTC Skuteč ASK US Steinerová Choceň C10:6
422. 10. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
526. 10. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Česká Třebová A10:7
522. 10. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň BTJ Lanškroun A10:1
522. 10. 2016 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice B0:10
522. 10. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim A7:10
522. 10. 2016 13:30TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí B9:9
522. 10. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko ASK US Steinerová Choceň C10:5
605. 11. 2016 09:00TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň C4:10
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B6:10
606. 11. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATTC Skuteč A7:10
606. 11. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko A8:10
605. 11. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATJ Jiskra Holice B10:1
605. 11. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň BTJ Sokol Chrudim B10:6
705. 11. 2016 13:30TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí B1:10
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň C10:6
706. 11. 2016 13:30KST Linea Chrudim ATTC Medovinka Hlinsko A10:4
706. 11. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč A6:10
705. 11. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim B10:8
705. 11. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň BTJ Jiskra Holice B10:3
808. 11. 2016 18:00TJ Jiskra Holice BTJ Lanškroun A10:0
811. 11. 2016 19:00TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Česká Třebová A9:9
819. 11. 2016 09:00TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí A9:9
819. 11. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko ASK US Steinerová Choceň B7:10
819. 11. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň CKST Linea Chrudim A6:10
819. 11. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Tesla Pardubice B10:8
922. 11. 2016 18:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Česká Třebová A9:9
910. 11. 2016 18:00TJ Sokol Chrudim BTJ Lanškroun A10:0
919. 11. 2016 13:30TTC Skuteč ASK US Steinerová Choceň B10:4
919. 11. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A10:2
919. 11. 2016 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Tesla Pardubice B9:9
919. 11. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A10:8
1004. 12. 2016 09:00KST Linea Chrudim ATJ Lanškroun A10:0
1004. 12. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Česká Třebová A10:4
1002. 12. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň C10:0
1003. 12. 2016 09:00SK US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí B10:8
1003. 12. 2016 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč A0:10
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko A10:8
1104. 12. 2016 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A10:4
1104. 12. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Lanškroun A10:0
1129. 09. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Ústí nad Orlicí B7:10
1127. 09. 2016 18:00SK US Steinerová Choceň BSK US Steinerová Choceň C10:0
1103. 12. 2016 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Medovinka Hlinsko A3:10
1103. 12. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Skuteč A10:7
1222. 01. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim A6:10
1222. 01. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň BTTC Ústí nad Orlicí A10:5
1222. 01. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Holice B9:9
1222. 01. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATTC Skuteč A10:6
1222. 01. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BSK US Steinerová Choceň C9:9
1222. 01. 2017 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Česká Třebová A1:10
1307. 01. 2017 09:00TTC Skuteč ATJ Lanškroun A10:0
1307. 01. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Česká Třebová A10:6
1307. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Holice BSK US Steinerová Choceň C10:6
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí B9:9
1307. 01. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí AKST Linea Chrudim A10:1
1307. 01. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň BTJ Tesla Pardubice B10:4
1407. 01. 2017 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun A10:1
1407. 01. 2017 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Česká Třebová A10:8
1407. 01. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim BSK US Steinerová Choceň C10:2
1407. 01. 2017 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí B10:7
1407. 01. 2017 13:30SK US Steinerová Choceň BKST Linea Chrudim A5:10
1407. 01. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATJ Tesla Pardubice B10:5
1504. 02. 2017 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A3:10
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová ASK US Steinerová Choceň B7:10
1512. 02. 2017 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B6:10
1512. 02. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim B10:3
1504. 02. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň CTTC Skuteč A1:10
1504. 02. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Medovinka Hlinsko A10:2
1602. 02. 2017 18:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí A9:9
1604. 02. 2017 13:30TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň B4:10
1612. 02. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Holice B10:4
1612. 02. 2017 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:5
1604. 02. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTTC Skuteč A10:6
1604. 02. 2017 13:30SK US Steinerová Choceň CTTC Medovinka Hlinsko A8:10
1710. 02. 2017 17:30SK US Steinerová Choceň CTJ Lanškroun A10:3
1718. 02. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A10:3
1718. 02. 2017 09:00TTC Skuteč AKST Linea Chrudim A9:9
1718. 02. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice B10:1
1718. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí A3:10
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BSK US Steinerová Choceň B6:10
1816. 02. 2017 19:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lanškroun A10:4
1818. 02. 2017 13:30SK US Steinerová Choceň CTJ Sokol Česká Třebová A2:10
1818. 02. 2017 13:30TTC Medovinka Hlinsko AKST Linea Chrudim A9:9
1818. 02. 2017 13:30TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice B10:0
1818. 02. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí A8:10
1818. 02. 2017 13:30TJ Jiskra Holice BSK US Steinerová Choceň B4:10
1904. 03. 2017 09:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Holice B0:10
1904. 03. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim B10:6
1904. 03. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí ATTC Skuteč A10:8
1904. 03. 2017 09:00SK US Steinerová Choceň BTTC Medovinka Hlinsko A10:6
1905. 03. 2017 09:00KST Linea Chrudim ASK US Steinerová Choceň C10:2
1905. 03. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí B10:7
2004. 03. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Holice B5:10
2004. 03. 2017 13:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim B4:10
2004. 03. 2017 13:30SK US Steinerová Choceň BTTC Skuteč A10:4
2004. 03. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko A10:3
2005. 03. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice BSK US Steinerová Choceň C10:0
2005. 03. 2017 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B10:4
2118. 03. 2017 09:00TJ Lanškroun AKST Linea Chrudim A2:10
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Tesla Pardubice B10:5
2117. 03. 2017 18:00SK US Steinerová Choceň CTTC Ústí nad Orlicí A0:10
2118. 03. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BSK US Steinerová Choceň B6:10
2118. 03. 2017 09:00TTC Skuteč ATJ Jiskra Holice B8:10
2118. 03. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim B7:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST Linea Chrudim A10:4
2218. 03. 2017 13:30TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice B0:10
2230. 09. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Ústí nad Orlicí A8:10
2228. 09. 2016 18:00SK US Steinerová Choceň CSK US Steinerová Choceň B10:8
2218. 03. 2017 13:30TTC Medovinka Hlinsko ATJ Jiskra Holice B9:9
2218. 03. 2017 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim B9:9
Krajská soutěž A
101. 10. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTTC Skuteč B10:6
101. 10. 2016 09:00TJ Trojovice ATJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
101. 10. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim B10:5
130. 09. 2016 19:00TJ Sokol Chrudim DTJ Jiskra Holice C9:9
229. 09. 2016 18:00TJ Sokol Chrudim DTJ Sokol Chrudim C8:10
208. 10. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Trojovice A4:10
208. 10. 2016 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec6:10
215. 10. 2016 09:00TTC Skuteč BTJ Lokomotiva Pardubice B6:10
307. 10. 2016 19:00TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Chrudim C10:5
308. 10. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Heřmanův Městec9:9
308. 10. 2016 13:30KST Linea Chrudim BTJ Trojovice A6:10
315. 10. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Lokomotiva Pardubice B7:10
418. 10. 2016 18:30TJ Sokol Chrudim DTJ Lokomotiva Pardubice B5:10
422. 10. 2016 09:00TJ Trojovice ATTC Skuteč B10:2
422. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Medovinka Hlinsko B10:1
422. 10. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim C10:6
519. 10. 2016 19:00TJ Jiskra Holice CTJ Lokomotiva Pardubice B5:10
522. 10. 2016 13:30TJ Trojovice ATTC Medovinka Hlinsko B10:3
522. 10. 2016 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Skuteč B10:1
522. 10. 2016 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim C10:6
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Tesla Pardubice C4:10
605. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Holice CKST Linea Chrudim B8:10
605. 11. 2016 09:00TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim C7:10
605. 11. 2016 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Trojovice A5:10
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol Chrudim DKST Linea Chrudim B9:9
705. 11. 2016 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Tesla Pardubice C10:8
705. 11. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim C3:10
708. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec6:10
819. 11. 2016 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim D10:3
819. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Jiskra Holice C10:2
817. 11. 2016 18:00TJ Sokol Chrudim CTJ Lokomotiva Pardubice B3:10
819. 11. 2016 09:00TJ Tesla Pardubice CTTC Skuteč B10:0
819. 11. 2016 09:00KST Linea Chrudim BTTC Medovinka Hlinsko B10:3
919. 11. 2016 13:30TJ Trojovice ATJ Jiskra Holice C10:1
919. 11. 2016 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrudim D10:4
919. 11. 2016 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Medovinka Hlinsko B10:8
919. 11. 2016 13:30KST Linea Chrudim BTTC Skuteč B10:0
1003. 12. 2016 09:00TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim D8:10
1003. 12. 2016 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Jiskra Holice C9:9
1029. 11. 2016 19:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice C10:7
1003. 12. 2016 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim C10:5
1103. 12. 2016 13:30TTC Skuteč BTJ Jiskra Holice C9:9
1103. 12. 2016 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Sokol Chrudim D4:10
1101. 12. 2016 19:00TJ Lokomotiva Pardubice BKST Linea Chrudim B9:9
1129. 11. 2016 18:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrudim C10:3
1222. 01. 2017 09:00TTC Skuteč BTTC Medovinka Hlinsko B9:9
1222. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Trojovice A8:10
1222. 01. 2017 09:00KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice C9:9
1222. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Chrudim D1:10
1322. 09. 2016 18:00TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Chrudim D5:10
1307. 01. 2017 09:00TJ Trojovice ATJ Tesla Pardubice C10:6
1307. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST Linea Chrudim B10:2
1307. 01. 2017 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Skuteč B10:3
1406. 01. 2017 18:00TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Holice C10:1
1407. 01. 2017 13:30TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tesla Pardubice C10:0
1407. 01. 2017 13:30TJ Trojovice AKST Linea Chrudim B10:6
1407. 01. 2017 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Medovinka Hlinsko B10:6
1531. 01. 2017 18:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim D10:4
1504. 02. 2017 09:00TTC Skuteč BTJ Trojovice A5:10
1504. 02. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko BTJ Jiskra Heřmanův Městec0:10
1525. 01. 2017 19:00TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice C7:10
1605. 02. 2017 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Holice C10:1
1604. 02. 2017 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Trojovice A1:10
1604. 02. 2017 13:30TTC Skuteč BTJ Jiskra Heřmanův Městec1:10
1602. 02. 2017 19:00TJ Sokol Chrudim CKST Linea Chrudim B5:10
1718. 02. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim D10:4
1718. 02. 2017 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Holice C10:0
1717. 02. 2017 18:00TJ Sokol Chrudim CTTC Skuteč B10:8
1718. 02. 2017 09:00TJ Trojovice ATJ Lokomotiva Pardubice B10:6
1818. 02. 2017 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim D10:8
1818. 02. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Holice C6:10
1819. 02. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim CTTC Medovinka Hlinsko B10:5
1817. 02. 2017 19:00TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Lokomotiva Pardubice B10:5
1904. 03. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Trojovice A3:10
1904. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Jiskra Heřmanův Městec4:10
1928. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:3
1904. 03. 2017 09:00TTC Skuteč BTJ Tesla Pardubice C8:10
1904. 03. 2017 09:00TTC Medovinka Hlinsko BKST Linea Chrudim B3:10
2004. 03. 2017 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Trojovice A0:10
2004. 03. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Jiskra Heřmanův Městec6:10
2004. 03. 2017 13:30TTC Medovinka Hlinsko BTJ Tesla Pardubice C4:10
2004. 03. 2017 13:30TTC Skuteč BKST Linea Chrudim B10:4
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim DTTC Skuteč B7:10
2118. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Holice CTTC Medovinka Hlinsko B10:0
2118. 03. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Lokomotiva Pardubice B4:10
2110. 03. 2017 19:00TJ Sokol Chrudim CTJ Trojovice A2:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Jiskra Holice CTTC Skuteč B3:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim DTTC Medovinka Hlinsko B10:0
2218. 03. 2017 13:30KST Linea Chrudim BTJ Lokomotiva Pardubice B3:10
2217. 03. 2017 19:00TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec10:5
Krajská soutěž B
102. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B10:7
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice A10:6
101. 10. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Česká Třebová B10:1
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol ŘetováTJ Vidlatá Seč4:10
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava AOrel Vysoké Mýto A4:10
102. 10. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Borová B5:10
208. 10. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Řetová9:9
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Borová BTJ Vidlatá Seč10:5
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Slovan Moravská Třebová A6:10
208. 10. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Česká Třebová B10:7
209. 10. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Žamberk A7:10
209. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Orlice A10:8
308. 10. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Vidlatá Seč7:10
308. 10. 2016 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Řetová10:2
308. 10. 2016 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Česká Třebová B10:4
308. 10. 2016 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová A7:10
309. 10. 2016 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice A10:7
309. 10. 2016 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Žamberk A8:10
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Slovan Moravská Třebová B10:2
422. 10. 2016 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Borová B10:6
422. 10. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATTC Ústí nad Orlicí C10:1
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Jiskra Litomyšl B1:10
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Sudslava A7:10
422. 10. 2016 09:00TJ Vidlatá SečOrel Vysoké Mýto A10:7
522. 10. 2016 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Borová B10:8
522. 10. 2016 13:30Orel Orlice ATJ Slovan Moravská Třebová B10:2
522. 10. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Jiskra Litomyšl B10:4
522. 10. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTTC Ústí nad Orlicí C3:10
522. 10. 2016 13:30TJ Sokol ŘetováOrel Vysoké Mýto A3:10
522. 10. 2016 13:30TJ Vidlatá SečTJ Sokol Sudslava A5:10
605. 11. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Sudslava A2:10
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Borová BOrel Vysoké Mýto A10:4
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol ŘetováTTC Ústí nad Orlicí C4:10
605. 11. 2016 09:00TJ Vidlatá SečTJ Jiskra Litomyšl B6:10
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Slovan Moravská Třebová A5:10
605. 11. 2016 09:00Orel Orlice ATJ Sokol Česká Třebová B10:2
705. 11. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BOrel Vysoké Mýto A4:10
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Sudslava A10:4
705. 11. 2016 13:30TJ Vidlatá SečTTC Ústí nad Orlicí C9:9
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol ŘetováTJ Jiskra Litomyšl B10:4
705. 11. 2016 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Česká Třebová B10:1
705. 11. 2016 13:30Orel Orlice ATJ Slovan Moravská Třebová A6:10
827. 09. 2016 18:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Slovan Moravská Třebová B8:10
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Borová B3:10
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Žamberk A8:10
819. 11. 2016 09:00TJ Vidlatá SečOrel Orlice A4:10
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C10:5
819. 11. 2016 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Jiskra Litomyšl B8:10
919. 11. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Borová B10:4
919. 11. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Slovan Moravská Třebová B10:6
919. 11. 2016 13:30TJ Sokol ŘetováOrel Orlice A10:8
919. 11. 2016 13:30TJ Vidlatá SečTJ Sokol Žamberk A1:10
919. 11. 2016 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl B10:6
919. 11. 2016 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí C9:9
1001. 12. 2016 18:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Slovan Moravská Třebová B10:3
1003. 12. 2016 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Borová B10:2
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A10:7
1003. 12. 2016 09:00Orel Orlice AOrel Vysoké Mýto A10:2
1003. 12. 2016 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Řetová10:0
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Vidlatá Seč5:10
1103. 12. 2016 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Borová B10:5
1102. 12. 2016 18:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Slovan Moravská Třebová B10:3
1103. 12. 2016 13:30TJ Sokol Žamberk AOrel Vysoké Mýto A10:8
1103. 12. 2016 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Sudslava A10:7
1103. 12. 2016 13:30TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Vidlatá Seč10:5
1103. 12. 2016 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Řetová10:4
1222. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí C10:4
1219. 01. 2017 17:00Orel Orlice ATJ Sokol Žamberk A7:10
1222. 01. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová BTJ Slovan Moravská Třebová A0:10
1220. 01. 2017 18:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Řetová10:2
1222. 01. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava A10:6
1222. 01. 2017 09:00TJ Sokol Borová BTJ Slovan Moravská Třebová B10:0
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol ŘetováTJ Slovan Moravská Třebová B10:8
1307. 01. 2017 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Borová B6:10
1307. 01. 2017 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Sudslava A10:2
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová BOrel Vysoké Mýto A7:10
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C10:5
1307. 01. 2017 09:00Orel Orlice ATJ Jiskra Litomyšl B10:2
1407. 01. 2017 13:30TJ Vidlatá SečTJ Slovan Moravská Třebová B10:0
1407. 01. 2017 13:30TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Borová B8:10
1407. 01. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Sudslava A2:10
1407. 01. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová AOrel Vysoké Mýto A10:4
1407. 01. 2017 13:30Orel Orlice ATTC Ústí nad Orlicí C10:8
1407. 01. 2017 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Litomyšl B10:4
1525. 01. 2017 18:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Žamberk A1:10
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Borová BOrel Orlice A10:0
1527. 01. 2017 18:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Slovan Moravská Třebová A7:10
1505. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Česká Třebová B10:2
1504. 02. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Řetová10:4
1504. 02. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Vidlatá Seč6:10
1604. 02. 2017 13:30TJ Sokol Borová BTJ Sokol Žamberk A7:10
1604. 02. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BOrel Orlice A2:10
1603. 02. 2017 18:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Slovan Moravská Třebová A6:10
1605. 02. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Česká Třebová B10:1
1604. 02. 2017 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Řetová10:4
1604. 02. 2017 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Vidlatá Seč10:4
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Slovan Moravská Třebová B10:0
1718. 02. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Borová B9:9
1712. 02. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Řetová10:2
1712. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Vidlatá Seč8:10
1718. 02. 2017 09:00TJ Slovan Moravská Třebová ATJ Sokol Žamberk A10:6
1718. 02. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová BOrel Orlice A5:10
1818. 02. 2017 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Slovan Moravská Třebová B10:2
1818. 02. 2017 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Borová B9:9
1812. 02. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Vidlatá Seč10:5
1812. 02. 2017 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Řetová10:2
1818. 02. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová BTJ Sokol Žamberk A0:10
1818. 02. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová AOrel Orlice A10:3
1929. 09. 2016 18:00TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Slovan Moravská Třebová A6:10
1904. 03. 2017 09:00TJ Sokol Borová BTJ Sokol Česká Třebová B10:2
1905. 03. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Řetová10:4
1905. 03. 2017 09:00Orel Orlice ATJ Vidlatá Seč10:0
1905. 03. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A10:7
1905. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Vysoké Mýto A10:5
2004. 03. 2017 13:30TJ Sokol Borová BTJ Slovan Moravská Třebová A10:5
2004. 03. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Sokol Česká Třebová B9:9
2005. 03. 2017 13:30Orel Orlice ATJ Sokol Řetová10:0
2005. 03. 2017 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Vidlatá Seč10:6
2005. 03. 2017 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Sudslava A10:7
2005. 03. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Vysoké Mýto A10:7
2118. 03. 2017 09:00TJ Slovan Moravská Třebová BTTC Ústí nad Orlicí C4:10
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Borová BTJ Jiskra Litomyšl B7:10
2118. 03. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk A3:10
2118. 03. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto AOrel Orlice A4:10
2117. 03. 2017 18:00TJ Sokol ŘetováTJ Slovan Moravská Třebová A0:10
2117. 03. 2017 18:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Česká Třebová B10:4
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol Borová BTTC Ústí nad Orlicí C4:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Slovan Moravská Třebová BTJ Jiskra Litomyšl B9:9
2218. 03. 2017 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Žamberk A2:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice A3:10
2218. 03. 2017 10:00TJ Vidlatá SečTJ Slovan Moravská Třebová A3:10
2218. 03. 2017 13:30TJ Sokol ŘetováTJ Sokol Česká Třebová B10:4
Divize staršího žactva
109. 10. 2016 09:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Tesla Pardubice A5:5
109. 10. 2016 10:30
herna Hlinsko
TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí A4:6
109. 10. 2016 12:00
herna Hlinsko
TTC Ústí nad Orlicí ATTC Medovinka Hlinsko A6:4
108. 10. 2016 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ASK US Steinerová Choceň A8:2
108. 10. 2016 10:30
herna Lanškroun
SK US Steinerová Choceň ATJ Sokol Chrudim A4:6
108. 10. 2016 12:00
herna Lanškroun
TJ Sokol Chrudim ATJ Lanškroun A6:4
223. 10. 2016 09:00
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad Orlicí ASK US Steinerová Choceň A8:2
205. 03. 2017 13:30
herna Chrudim
TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice A10:0wo
223. 10. 2016 10:30
herna Ústí n/O
TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí A3:7
223. 10. 2016 10:30
herna Ústí n/O
TJ Tesla Pardubice ASK US Steinerová Choceň A7:3
317. 11. 2016 09:00
herna Choceň
SK US Steinerová Choceň ATTC Medovinka Hlinsko A8:2
317. 11. 2016 10:30
herna Choceň
TTC Medovinka Hlinsko ATTC Ústí nad Orlicí A1:9
317. 11. 2016 12:00
herna Choceň
SK US Steinerová Choceň ATTC Ústí nad Orlicí A1:9
430. 12. 2016 09:00
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Sokol Chrudim A7:3
418. 12. 2016 12:30
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATJ Tesla Pardubice A4:6
422. 01. 2017 16:00
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Tesla Pardubice A8:2
403. 12. 2016 13:00
herna Choceň
SK US Steinerová Choceň ATJ Lanškroun A7:3
403. 12. 2016 14:30
herna Choceň
TJ Lanškroun ATTC Medovinka Hlinsko A7:3
403. 12. 2016 16:00
herna Choceň
TTC Medovinka Hlinsko ASK US Steinerová Choceň A3:7
518. 12. 2016 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATTC Medovinka Hlinsko A7:3
518. 12. 2016 10:30
herna Chrudim
TJ Tesla Pardubice ATTC Medovinka Hlinsko A9:1
518. 12. 2016 12:00
herna Chrudim
TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim A7:3
615. 01. 2017 14:00
herna Tesla Pce
TJ Tesla Pardubice ATJ Lanškroun A4:6
615. 01. 2017 14:00
herna Tesla Pce
TJ Sokol Chrudim ASK US Steinerová Choceň A3:7
615. 01. 2017 15:30
herna Tesla Pce
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Lanškroun A4:6
615. 01. 2017 15:30
herna Tesla Pce
SK US Steinerová Choceň ATJ Tesla Pardubice A1:9
717. 02. 2017 17:00
herna Hlinsko
TTC Medovinka Hlinsko ATJ Sokol Chrudim A3:7
805. 03. 2017 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí A3:7
805. 03. 2017 10:30
herna Chrudim
TTC Ústí nad Orlicí ATJ Lanškroun A8:2
805. 03. 2017 12:00
herna Chrudim
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim A0:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline