Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
124. 09. 2016 08:30SK Telč ASKST Třešť A10:6
124. 09. 2016 17:30TJ Sokol Jemnice ATJ Třebíč A10:2
124. 09. 2016 13:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A10:4
120. 09. 2016 18:00HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B4:10
124. 09. 2016 11:30SK Jihlava ATJ CHS Chotěboř A10:2
124. 09. 2016 12:30TJ Slavoj Polná ATJ Žďár nad Sázavou B8:10
224. 09. 2016 11:30SK Telč ATJ Třebíč A10:1
224. 09. 2016 14:30TJ Sokol Jemnice ASKST Třešť A10:7
223. 09. 2016 18:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:4
224. 09. 2016 17:30HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov A3:10
224. 09. 2016 17:00SK Jihlava ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
224. 09. 2016 17:00TJ Slavoj Polná ATJ CHS Chotěboř A9:9
315. 10. 2016 11:30TJ CHS Chotěboř ASK Telč A3:10
315. 10. 2016 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sokol Jemnice A9:9
315. 10. 2016 12:30TJ Spartak Pelhřimov ASK Jihlava A10:5
315. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Slavoj Polná A10:5
315. 10. 2016 08:30SKST Třešť ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A9:9
315. 10. 2016 09:00TJ Třebíč AHB Ostrov Havlíčkův Brod A7:10
415. 10. 2016 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sokol Jemnice A10:4
415. 10. 2016 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Telč A3:10
415. 10. 2016 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Slavoj Polná A10:0
415. 10. 2016 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSK Jihlava A10:3
415. 10. 2016 14:30SKST Třešť AHB Ostrov Havlíčkův Brod A7:10
415. 10. 2016 14:00TJ Třebíč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:0
529. 10. 2016 10:00
Herna v Polné
SK Jihlava ATJ Slavoj Polná A10:7
529. 10. 2016 14:00TJ CHS Chotěboř ATJ Žďár nad Sázavou B6:10
529. 10. 2016 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:3
529. 10. 2016 10:00SKST Třešť ATJ Třebíč A10:4
528. 10. 2016 18:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou AHB Ostrov Havlíčkův Brod A7:10
522. 10. 2016 09:00SK Telč ATJ Sokol Jemnice A10:4
612. 11. 2016 08:30SK Telč ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
612. 11. 2016 17:30TJ Sokol Jemnice AHB Ostrov Havlíčkův Brod A10:6
612. 11. 2016 11:30SK Jihlava ASKST Třešť A10:3
612. 11. 2016 12:30TJ Slavoj Polná ATJ Třebíč A8:10
612. 11. 2016 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Spartak Pelhřimov A4:10
612. 11. 2016 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:2
712. 11. 2016 11:30SK Telč AHB Ostrov Havlíčkův Brod A10:8
712. 11. 2016 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:5
712. 11. 2016 17:00SK Jihlava ATJ Třebíč A4:10
712. 11. 2016 17:00TJ Slavoj Polná ASKST Třešť A8:10
712. 11. 2016 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:4
712. 11. 2016 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Spartak Pelhřimov A9:9
824. 11. 2016 18:00TJ Spartak Pelhřimov ASK Telč A6:10
826. 11. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sokol Jemnice A6:10
826. 11. 2016 08:30SKST Třešť ATJ CHS Chotěboř A10:7
826. 11. 2016 09:00TJ Třebíč ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
826. 11. 2016 13:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Jihlava A9:9
825. 11. 2016 18:00HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ Slavoj Polná A10:5
926. 11. 2016 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Jemnice A8:10
926. 11. 2016 18:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSK Telč A4:10
926. 11. 2016 14:30SKST Třešť ATJ Žďár nad Sázavou B6:10
926. 11. 2016 14:00TJ Třebíč ATJ CHS Chotěboř A9:9
926. 11. 2016 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Slavoj Polná A10:6
926. 11. 2016 17:30HB Ostrov Havlíčkův Brod ASK Jihlava A10:6
1010. 12. 2016 11:30SK Jihlava ASK Telč A2:10
1010. 12. 2016 12:30TJ Slavoj Polná ATJ Sokol Jemnice A5:10
1010. 12. 2016 11:30TJ CHS Chotěboř ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:5
1010. 12. 2016 10:00TJ Žďár nad Sázavou BHB Ostrov Havlíčkův Brod A6:10
1010. 12. 2016 12:30TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A10:3
1010. 12. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Třebíč A9:9
1110. 12. 2016 17:00SK Jihlava ATJ Sokol Jemnice A3:10
1110. 12. 2016 17:00TJ Slavoj Polná ASK Telč A8:10
1110. 12. 2016 17:30TJ CHS Chotěboř AHB Ostrov Havlíčkův Brod A10:8
1110. 12. 2016 17:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:2
1110. 12. 2016 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Třebíč A10:0
1110. 12. 2016 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BSKST Třešť A6:10
1214. 01. 2017 08:30SK Telč ASK Jihlava A10:4
1214. 01. 2017 17:30TJ Sokol Jemnice ATJ Slavoj Polná A10:2
1214. 01. 2017 13:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ CHS Chotěboř A10:4
1214. 01. 2017 13:30HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ Žďár nad Sázavou B10:7
1214. 01. 2017 08:30SKST Třešť ATJ Spartak Pelhřimov A10:7
1214. 01. 2017 09:00TJ Třebíč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B8:10
1314. 01. 2017 14:30TJ Sokol Jemnice ASK Jihlava A10:2
1314. 01. 2017 11:30SK Telč ATJ Slavoj Polná A10:2
1314. 01. 2017 17:30HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ CHS Chotěboř A10:6
1314. 01. 2017 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Žďár nad Sázavou B6:10
1314. 01. 2017 14:00TJ Třebíč ATJ Spartak Pelhřimov A10:8
1314. 01. 2017 14:30SKST Třešť ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:5
1428. 01. 2017 08:30SKST Třešť ASK Telč A3:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Třebíč ATJ Sokol Jemnice A2:10
1428. 01. 2017 12:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:1
1428. 01. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BHB Ostrov Havlíčkův Brod A8:10
1428. 01. 2017 11:30TJ CHS Chotěboř ASK Jihlava A9:9
1428. 01. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Slavoj Polná A10:6
1528. 01. 2017 14:00TJ Třebíč ASK Telč A0:10
1528. 01. 2017 14:30SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A2:10
1528. 01. 2017 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A9:9
1528. 01. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov AHB Ostrov Havlíčkův Brod A10:1
1528. 01. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSK Jihlava A4:10
1528. 01. 2017 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Slavoj Polná A10:4
1625. 02. 2017 08:30SK Telč ATJ CHS Chotěboř A10:4
1625. 02. 2017 17:30TJ Sokol Jemnice ATJ Žďár nad Sázavou B10:8
1626. 02. 2017 11:00SK Jihlava ATJ Spartak Pelhřimov A4:10
1625. 02. 2017 12:30TJ Slavoj Polná ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B9:9
1625. 02. 2017 13:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASKST Třešť A8:10
1625. 02. 2017 13:30HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ Třebíč A10:4
1725. 02. 2017 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ CHS Chotěboř A10:6
1725. 02. 2017 11:30SK Telč ATJ Žďár nad Sázavou B10:3
1711. 02. 2017 15:00TJ Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov A4:10
1725. 02. 2017 17:00SK Jihlava ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:4
1725. 02. 2017 17:30HB Ostrov Havlíčkův Brod ASKST Třešť A10:8
1725. 02. 2017 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Třebíč A5:10
1811. 03. 2017 13:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Telč A1:10
1811. 03. 2017 13:30HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ Sokol Jemnice A7:10
1811. 03. 2017 08:30SKST Třešť ASK Jihlava A1:10
1811. 03. 2017 09:00TJ Třebíč ATJ Slavoj Polná A10:2
1811. 03. 2017 12:30TJ Spartak Pelhřimov ATJ CHS Chotěboř A9:9
1811. 03. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Žďár nad Sázavou B7:10
1911. 03. 2017 17:30HB Ostrov Havlíčkův Brod ASK Telč A7:10
1911. 03. 2017 17:30TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Sokol Jemnice A4:10
1911. 03. 2017 14:00TJ Třebíč ASK Jihlava A10:6
1911. 03. 2017 14:30SKST Třešť ATJ Slavoj Polná A9:9
1911. 03. 2017 17:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ CHS Chotěboř A3:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Žďár nad Sázavou B9:9
2025. 03. 2017 08:30SK Telč ATJ Spartak Pelhřimov A8:10
2025. 03. 2017 17:30TJ Sokol Jemnice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:2
2025. 03. 2017 11:30TJ CHS Chotěboř ASKST Třešť A10:3
2025. 03. 2017 10:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ Třebíč A10:4
2025. 03. 2017 11:30SK Jihlava ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:3
2025. 03. 2017 12:30TJ Slavoj Polná AHB Ostrov Havlíčkův Brod A9:9
2125. 03. 2017 14:30TJ Sokol Jemnice ATJ Spartak Pelhřimov A10:8
2125. 03. 2017 11:30SK Telč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod B10:0
2125. 03. 2017 17:00TJ Žďár nad Sázavou BSKST Třešť A10:5
2125. 03. 2017 17:30TJ CHS Chotěboř ATJ Třebíč A9:9
2125. 03. 2017 17:00TJ Slavoj Polná ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A8:10
2125. 03. 2017 17:00SK Jihlava AHB Ostrov Havlíčkův Brod A9:9
2201. 04. 2017 14:00TJ Slavoj Polná ASK Jihlava A9:9
2228. 03. 2017 18:00TJ Žďár nad Sázavou BTJ CHS Chotěboř A10:3
2201. 04. 2017 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod BTJ Spartak Pelhřimov A2:10
2201. 04. 2017 10:00TJ Třebíč ASKST Třešť A9:9
2229. 03. 2017 18:00HB Ostrov Havlíčkův Brod ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A10:5
2224. 03. 2017 19:00TJ Sokol Jemnice ASK Telč A9:9
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
012. 09. 2016 18:00TJ Chmelná BTJ Chmelná A1:10
013. 09. 2016 18:00TJ Chmelná ATJ Chmelná B10:7
124. 09. 2016 11:30TJ Chmelná ATJ Jiskra Humpolec A10:3
124. 09. 2016 12:00SK Kamenice nad Lipou ASK Jihlava B10:2
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A6:10
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Rouchovany A10:1
124. 09. 2016 08:30TJ Chmelná BTJ CHS Chotěboř B6:10
124. 09. 2016 09:00SK Tenis Polesí AStolní tenis Velké Meziříčí A8:10
224. 09. 2016 17:30TJ Chmelná ASK Jihlava B10:5
224. 09. 2016 17:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Jiskra Humpolec A10:2
224. 09. 2016 15:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Rouchovany A10:4
224. 09. 2016 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:5
224. 09. 2016 14:30TJ Chmelná BStolní tenis Velké Meziříčí A5:10
224. 09. 2016 14:00SK Tenis Polesí ATJ CHS Chotěboř B9:9
315. 10. 2016 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Chmelná A10:4
308. 10. 2016 15:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Kamenice nad Lipou A10:7
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Chmelná B10:4
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Rouchovany ASK Tenis Polesí A1:10
315. 10. 2016 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Nížkov A1:10
315. 10. 2016 11:30SK Jihlava BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A3:10
415. 10. 2016 14:30TJ CHS Chotěboř BSK Kamenice nad Lipou A10:0
415. 10. 2016 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná A2:10
415. 10. 2016 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Tenis Polesí A7:10
415. 10. 2016 14:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Chmelná B8:10
415. 10. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A3:10
415. 10. 2016 17:30SK Jihlava BTJ Sokol Nížkov A10:5
522. 10. 2016 10:00TJ Chmelná BSK Tenis Polesí A5:10
529. 10. 2016 10:00TJ CHS Chotěboř BStolní tenis Velké Meziříčí A10:3
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Rouchovany A10:6
529. 10. 2016 14:00TJ Jiskra Humpolec ASK Jihlava B5:10
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A9:9
525. 10. 2016 18:00TJ Chmelná ASK Kamenice nad Lipou A10:2
612. 11. 2016 11:30TJ Chmelná ATJ Sokol Nížkov A10:4
612. 11. 2016 12:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A8:10
612. 11. 2016 08:30TJ Chmelná BTJ Jiskra Humpolec A10:4
612. 11. 2016 09:00SK Tenis Polesí ASK Jihlava B10:8
612. 11. 2016 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:6
612. 11. 2016 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Rouchovany A10:4
712. 11. 2016 17:30TJ Chmelná ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:1
712. 11. 2016 17:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Nížkov A10:8
712. 11. 2016 14:30TJ Chmelná BSK Jihlava B6:10
712. 11. 2016 14:00SK Tenis Polesí ATJ Jiskra Humpolec A10:3
712. 11. 2016 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Rouchovany A10:6
712. 11. 2016 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Chmelná A0:10
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Rouchovany ASK Kamenice nad Lipou A7:10
826. 11. 2016 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ CHS Chotěboř B7:10
826. 11. 2016 11:30SK Jihlava BStolní tenis Velké Meziříčí A10:6
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Chmelná B10:6
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Tenis Polesí A4:10
926. 11. 2016 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Kamenice nad Lipou A9:9
926. 11. 2016 14:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Chmelná A3:10
926. 11. 2016 17:00TJ Jiskra Humpolec AStolní tenis Velké Meziříčí A5:10
926. 11. 2016 17:30SK Jihlava BTJ CHS Chotěboř B10:6
926. 11. 2016 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Tenis Polesí A9:9
926. 11. 2016 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Chmelná B9:9
1010. 12. 2016 14:00SK Tenis Polesí ASK Kamenice nad Lipou A10:5
1010. 12. 2016 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Nížkov A8:10
1010. 12. 2016 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A5:10
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Jiskra Humpolec A10:5
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol Rouchovany ASK Jihlava B7:10
1110. 12. 2016 09:00TJ Chmelná BSK Kamenice nad Lipou A9:9
1110. 12. 2016 09:00SK Tenis Polesí ATJ Chmelná A10:6
1110. 12. 2016 14:30TJ CHS Chotěboř BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A9:9
1110. 12. 2016 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Sokol Nížkov A6:10
1110. 12. 2016 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ASK Jihlava B1:10
1110. 12. 2016 14:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Jiskra Humpolec A9:9
1214. 01. 2017 12:00SK Kamenice nad Lipou ASK Tenis Polesí A9:9
1214. 01. 2017 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ CHS Chotěboř B9:9
1214. 01. 2017 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem AStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
1214. 01. 2017 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A7:10
1214. 01. 2017 11:30SK Jihlava BTJ Sokol Rouchovany A10:4
1314. 01. 2017 09:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Chmelná B10:3
1314. 01. 2017 17:30TJ Chmelná ASK Tenis Polesí A9:9
1314. 01. 2017 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ CHS Chotěboř B10:7
1314. 01. 2017 15:00TJ Sokol Nížkov AStolní tenis Velké Meziříčí A9:9
1314. 01. 2017 17:30SK Jihlava BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
1314. 01. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Rouchovany A7:10
1428. 01. 2017 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Chmelná A2:10
1428. 01. 2017 11:30SK Jihlava BSK Kamenice nad Lipou A9:9
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Nížkov A7:10
1428. 01. 2017 10:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A6:10
1428. 01. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Chmelná B10:6
1428. 01. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Tenis Polesí A2:10
1528. 01. 2017 17:30SK Jihlava BTJ Chmelná A10:8
1528. 01. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec ASK Kamenice nad Lipou A5:10
1528. 01. 2017 14:30TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Nížkov A8:10
1528. 01. 2017 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A5:10
1528. 01. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Chmelná B5:10
1528. 01. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř BSK Tenis Polesí A10:8
1625. 02. 2017 15:00
Herna Spartaku Pelhřimov
TJ Chmelná ATJ CHS Chotěboř B10:3
1625. 02. 2017 14:00SK Kamenice nad Lipou AStolní tenis Velké Meziříčí A5:10
1625. 02. 2017 08:30TJ Chmelná BTJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:5
1625. 02. 2017 09:00SK Tenis Polesí ATJ Sokol Rouchovany A10:1
1625. 02. 2017 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Jiskra Humpolec A10:2
1625. 02. 2017 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Jihlava B10:4
1725. 02. 2017 10:00SK Kamenice nad Lipou ATJ CHS Chotěboř B4:10
1725. 02. 2017 10:00
Herna Spartaku Pelhřimov
TJ Chmelná AStolní tenis Velké Meziříčí A10:3
1725. 02. 2017 14:00SK Tenis Polesí ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:3
1725. 02. 2017 14:30TJ Chmelná BTJ Sokol Rouchovany A10:7
1725. 02. 2017 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Jiskra Humpolec A10:6
1725. 02. 2017 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Jihlava B10:2
1811. 03. 2017 10:00TJ Sokol Nížkov ATJ Chmelná A9:9
1811. 03. 2017 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ASK Kamenice nad Lipou A10:6
1811. 03. 2017 12:30TJ Jiskra Humpolec ATJ Chmelná B4:10
1811. 03. 2017 11:30SK Jihlava BSK Tenis Polesí A3:10
1811. 03. 2017 10:00TJ Sokol Náměšť nad Oslavou ATJ CHS Chotěboř B9:9
1811. 03. 2017 10:00TJ Sokol Rouchovany AStolní tenis Velké Meziříčí A3:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Chmelná A8:10
1911. 03. 2017 15:00TJ Sokol Nížkov ASK Kamenice nad Lipou A8:10
1911. 03. 2017 17:30SK Jihlava BTJ Chmelná B8:10
1911. 03. 2017 17:00TJ Jiskra Humpolec ASK Tenis Polesí A1:10
1911. 03. 2017 14:30TJ Sokol Rouchovany ATJ CHS Chotěboř B4:10
1911. 03. 2017 14:30TJ Sokol Náměšť nad Oslavou AStolní tenis Velké Meziříčí A4:10
2025. 03. 2017 11:30TJ Chmelná ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A10:1
2025. 03. 2017 12:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Rouchovany A10:1
2025. 03. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř BTJ Jiskra Humpolec A10:2
2025. 03. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí ASK Jihlava B10:8
2025. 03. 2017 08:30TJ Chmelná BTJ Sokol Nížkov A10:4
2025. 03. 2017 09:00SK Tenis Polesí ATJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:7
2125. 03. 2017 17:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
2125. 03. 2017 17:30TJ Chmelná ATJ Sokol Rouchovany A10:0
2125. 03. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ Jiskra Humpolec A10:5
2125. 03. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř BSK Jihlava B10:3
2125. 03. 2017 14:00SK Tenis Polesí ATJ Sokol Nížkov A9:9
2125. 03. 2017 14:30TJ Chmelná BTJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem A10:6
2201. 04. 2017 10:00SK Tenis Polesí ATJ Chmelná B9:9
2201. 04. 2017 10:00Stolní tenis Velké Meziříčí ATJ CHS Chotěboř B9:9
2201. 04. 2017 10:00TJ Sokol Rouchovany ATJ Sokol Náměšť nad Oslavou A9:9
2201. 04. 2017 14:00SK Jihlava BTJ Jiskra Humpolec A10:4
2201. 04. 2017 10:00TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem ATJ Sokol Nížkov A10:2
2201. 04. 2017 14:00SK Kamenice nad Lipou ATJ Chmelná A5:10
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
010. 09. 2016 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
017. 09. 2016 10:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
124. 09. 2016 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice ASKST Třešť B10:6
124. 09. 2016 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Spartak Pelhřimov B10:5
124. 09. 2016 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:8
124. 09. 2016 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice B10:5
124. 09. 2016 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Polnička A9:9
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol Puklice AStolní tenis Velké Meziříčí B10:4
224. 09. 2016 17:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Spartak Pelhřimov B10:5
224. 09. 2016 08:30TJ Sokol Jemnice BSKST Třešť B10:8
224. 09. 2016 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Moravské Budějovice B6:10
224. 09. 2016 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:4
224. 09. 2016 15:30TJ Jiskra Humpolec BStolní tenis Velké Meziříčí B10:7
224. 09. 2016 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Polnička A10:7
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
315. 10. 2016 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Jemnice B4:10
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Jiskra Humpolec B6:10
315. 10. 2016 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Puklice A7:10
315. 10. 2016 11:30SKST Třešť BTJ Žďár nad Sázavou C4:10
315. 10. 2016 12:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ CHS Chotěboř C5:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Jemnice B9:9
415. 10. 2016 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Moravské Budějovice A8:10
415. 10. 2016 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Puklice A10:3
415. 10. 2016 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Jiskra Humpolec B1:10
415. 10. 2016 17:30SKST Třešť BTJ CHS Chotěboř C2:10
415. 10. 2016 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Žďár nad Sázavou C3:10
529. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Puklice A7:10
526. 10. 2016 18:30
Herna ve Velkém Meziřičí
TJ Sokol Polnička AStolní tenis Velké Meziříčí B10:3
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:4
529. 10. 2016 14:00SKST Třešť BTJ Spartak Pelhřimov B6:10
529. 10. 2016 10:00TJ Žďár nad Sázavou CTJ CHS Chotěboř C8:10
528. 10. 2016 15:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Jemnice B9:9
612. 11. 2016 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Žďár nad Sázavou C10:7
612. 11. 2016 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ CHS Chotěboř C6:10
629. 10. 2016 17:00
Herna v Třešti
TJ Jiskra Humpolec BSKST Třešť B10:3
612. 11. 2016 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Spartak Pelhřimov B9:9
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:7
612. 11. 2016 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:4
712. 11. 2016 08:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ CHS Chotěboř C10:7
712. 11. 2016 08:30TJ Sokol Jemnice BTJ Žďár nad Sázavou C9:9
705. 11. 2016 10:00
herna Spartaku Pelhřimov
TJ Jiskra Humpolec BTJ Spartak Pelhřimov B10:5
712. 11. 2016 15:00TJ Sokol Puklice ASKST Třešť B10:0
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
712. 11. 2016 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:6
821. 11. 2016 19:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Moravské Budějovice A3:10
826. 11. 2016 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Jemnice B4:10
826. 11. 2016 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Polnička A10:7
826. 11. 2016 12:30TJ Spartak Pelhřimov BStolní tenis Velké Meziříčí B1:10
826. 11. 2016 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Jiskra Humpolec B10:3
826. 11. 2016 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Puklice A10:8
926. 11. 2016 14:30
v herně KD Římov
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Jemnice B10:4
926. 11. 2016 17:30SKST Třešť BStolní tenis Velké Meziříčí B10:7
926. 11. 2016 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Polnička A10:2
926. 11. 2016 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Puklice A9:9
926. 11. 2016 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Jiskra Humpolec B10:0
1010. 12. 2016 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice A2:10
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Jemnice B2:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Polnička ATJ Žďár nad Sázavou C7:10
1010. 12. 2016 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ CHS Chotěboř C7:10
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ASKST Třešť B10:3
1010. 12. 2016 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Spartak Pelhřimov B10:3
1110. 12. 2016 15:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Jemnice B10:3
1110. 12. 2016 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Moravské Budějovice A9:9
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Polnička ATJ CHS Chotěboř C6:10
1110. 12. 2016 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Žďár nad Sázavou C1:10
1110. 12. 2016 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Spartak Pelhřimov B10:3
1110. 12. 2016 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice BSKST Třešť B10:8
1214. 01. 2017 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Jiskra Humpolec B10:3
1214. 01. 2017 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Puklice A10:7
1214. 01. 2017 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Polnička A10:1
1214. 01. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř CStolní tenis Velké Meziříčí B5:10
1214. 01. 2017 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A4:10
1214. 01. 2017 12:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Moravské Budějovice B8:10
1314. 01. 2017 08:30TJ Sokol Jemnice BTJ Jiskra Humpolec B10:6
1314. 01. 2017 17:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Puklice A10:2
1314. 01. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Polnička A10:2
1314. 01. 2017 14:30TJ Žďár nad Sázavou CStolní tenis Velké Meziříčí B10:2
1314. 01. 2017 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A5:10
1314. 01. 2017 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Moravské Budějovice B9:9
1428. 01. 2017 11:30SKST Třešť BTJ Sokol Moravské Budějovice A4:10
1428. 01. 2017 12:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Jemnice B3:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Žďár nad Sázavou C7:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ CHS Chotěboř C10:6
1428. 01. 2017 09:00
Sokolovna Nové Veselí
TJ Sokol Polnička ATJ Jiskra Humpolec B6:10
1428. 01. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Puklice A6:10
1528. 01. 2017 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Moravské Budějovice A8:10
1528. 01. 2017 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Jemnice B10:7
1528. 01. 2017 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Žďár nad Sázavou C10:2
1528. 01. 2017 13:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ CHS Chotěboř C3:10
1528. 01. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Jiskra Humpolec B9:9
1528. 01. 2017 14:00
Sokolovna Nové Veselí
TJ Sokol Polnička ATJ Sokol Puklice A1:10
1625. 02. 2017 13:00TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Polnička A10:4
1625. 02. 2017 11:30TJ Sokol Jemnice BStolní tenis Velké Meziříčí B10:8
1625. 02. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A1:10
1625. 02. 2017 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Moravské Budějovice B10:7
1625. 02. 2017 08:30TJ Žďár nad Sázavou CSKST Třešť B10:0
1625. 02. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Spartak Pelhřimov B10:2
1725. 02. 2017 08:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Polnička A10:4
1725. 02. 2017 17:00TJ Sokol Moravské Budějovice AStolní tenis Velké Meziříčí B10:3
1725. 02. 2017 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A7:10
1725. 02. 2017 15:30TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Moravské Budějovice B10:6
1725. 02. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř CSKST Třešť B10:2
1725. 02. 2017 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Spartak Pelhřimov B10:4
1811. 03. 2017 08:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Moravské Budějovice A10:8
1811. 03. 2017 08:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Jemnice B10:6
1811. 03. 2017 11:30SKST Třešť BTJ Jiskra Humpolec B4:10
1811. 03. 2017 12:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Sokol Puklice A2:10
1811. 03. 2017 10:00TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou ATJ Sokol Polnička A9:9
1811. 03. 2017 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BStolní tenis Velké Meziříčí B10:2
1911. 03. 2017 14:30TJ CHS Chotěboř CTJ Sokol Moravské Budějovice A4:10
1911. 03. 2017 14:30TJ Žďár nad Sázavou CTJ Sokol Jemnice B10:6
1911. 03. 2017 17:30TJ Spartak Pelhřimov BTJ Jiskra Humpolec B6:10
1911. 03. 2017 17:30SKST Třešť BTJ Sokol Puklice A3:10
1911. 03. 2017 14:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Polnička A10:3
1911. 03. 2017 14:30TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou AStolní tenis Velké Meziříčí B8:10
2016. 03. 2017 18:30TJ Sokol Moravské Budějovice ATJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A10:7
2025. 03. 2017 11:30TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Moravské Budějovice B9:9
2025. 03. 2017 09:00TJ Sokol Polnička ASKST Třešť B10:5
2025. 03. 2017 09:00Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Spartak Pelhřimov B10:5
2025. 03. 2017 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Žďár nad Sázavou C2:10
2025. 03. 2017 10:00TJ Sokol Puklice ATJ CHS Chotěboř C10:2
2117. 03. 2017 18:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
2125. 03. 2017 14:00Stolní tenis Velké Meziříčí BSKST Třešť B10:0
2125. 03. 2017 14:00TJ Sokol Polnička ATJ Spartak Pelhřimov B10:6
2125. 03. 2017 15:00TJ Sokol Puklice ATJ Žďár nad Sázavou C9:9
2125. 03. 2017 15:30TJ Jiskra Humpolec BTJ CHS Chotěboř C10:6
2201. 04. 2017 10:00TJ Sokol Puklice ATJ Jiskra Humpolec B10:5
2201. 04. 2017 14:00
Herna v Polničce
Stolní tenis Velké Meziříčí BTJ Sokol Polnička A10:6
2201. 04. 2017 10:30TJ Sokol Moravské Budějovice BTJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A9:9
2201. 04. 2017 14:00TJ Spartak Pelhřimov BSKST Třešť B10:2
2201. 04. 2017 10:00TJ CHS Chotěboř CTJ Žďár nad Sázavou C9:9
2231. 03. 2017 18:00TJ Sokol Jemnice BTJ Sokol Moravské Budějovice A8:10
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
124. 09. 2016 14:30SK Telč BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:5
124. 09. 2016 13:00TJ Sokol Brtnice ASK Jihlava C10:6
124. 09. 2016 11:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Sokol Lhotky A3:10
124. 09. 2016 12:30TJ Nové Město na Moravě ATJ Třebíč B6:10
124. 09. 2016 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A4:10
124. 09. 2016 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Výčapy A10:5
224. 09. 2016 17:30SK Telč BSK Jihlava C10:1
224. 09. 2016 09:00TJ Sokol Brtnice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C9:9
224. 09. 2016 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Třebíč B5:10
224. 09. 2016 17:00TJ Nové Město na Moravě ASK Sokol Lhotky A3:10
224. 09. 2016 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Výčapy A5:10
224. 09. 2016 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A6:10
315. 10. 2016 12:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASK Telč B10:0
315. 10. 2016 12:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Brtnice A10:7
315. 10. 2016 09:00SK Sokol Lhotky ATJ Spartak Pelhřimov C10:6
315. 10. 2016 09:00TJ Třebíč BTJ Slavoj Pacov A10:7
315. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Žďár nad Sázavou D10:7
315. 10. 2016 08:30SK Jihlava CTJ Nové Město na Moravě A2:10
415. 10. 2016 16:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Brtnice A9:9
415. 10. 2016 16:30TJ Sokol Výčapy ASK Telč B10:5
415. 10. 2016 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Slavoj Pacov A10:3
415. 10. 2016 14:00TJ Třebíč BTJ Spartak Pelhřimov C10:1
415. 10. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Nové Město na Moravě A8:10
415. 10. 2016 14:30SK Jihlava CTJ Žďár nad Sázavou D3:10
529. 10. 2016 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Slavoj Pacov A7:10
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Sokol Výčapy A9:9
529. 10. 2016 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Třebíč B10:6
529. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CSK Jihlava C10:2
529. 10. 2016 14:00TJ Žďár nad Sázavou DTJ Nové Město na Moravě A10:7
529. 10. 2016 14:00SK Telč BTJ Sokol Brtnice A9:9
612. 11. 2016 14:30SK Telč BTJ Žďár nad Sázavou D6:10
612. 11. 2016 13:00TJ Sokol Brtnice ATJ Nové Město na Moravě A2:10
612. 11. 2016 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:4
612. 11. 2016 10:00TJ Slavoj Pacov ASK Jihlava C10:2
612. 11. 2016 12:00
herna ZŠ v Rouchovanech
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASK Sokol Lhotky A5:10
612. 11. 2016 12:00TJ Sokol Výčapy ATJ Třebíč B3:10
712. 11. 2016 17:30SK Telč BTJ Nové Město na Moravě A6:10
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Brtnice ATJ Žďár nad Sázavou D5:10
712. 11. 2016 15:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Jihlava C7:10
712. 11. 2016 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C9:9
712. 11. 2016 16:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Třebíč B7:10
712. 11. 2016 16:30TJ Sokol Výčapy ASK Sokol Lhotky A5:10
826. 11. 2016 09:00SK Sokol Lhotky ASK Telč B10:1
826. 11. 2016 09:00TJ Třebíč BTJ Sokol Brtnice A9:9
826. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A2:10
826. 11. 2016 08:30SK Jihlava CTJ Sokol Výčapy A9:9
826. 11. 2016 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Spartak Pelhřimov C10:2
826. 11. 2016 12:30TJ Nové Město na Moravě ATJ Slavoj Pacov A10:3
926. 11. 2016 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Brtnice A10:0
926. 11. 2016 14:00TJ Třebíč BSK Telč B10:4
926. 11. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Výčapy A9:9
926. 11. 2016 14:30SK Jihlava CTJ Sokol Hrotovice-Valeč A5:10
926. 11. 2016 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Slavoj Pacov A4:10
926. 11. 2016 17:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Spartak Pelhřimov C10:2
1010. 12. 2016 09:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Telč B8:10
1010. 12. 2016 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Sokol Brtnice A6:10
1010. 12. 2016 12:00
hraje se v tělocvičně ZŠ v Rouchovanech
TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Žďár nad Sázavou D10:5
1010. 12. 2016 12:00TJ Sokol Výčapy ATJ Nové Město na Moravě A5:10
1010. 12. 2016 09:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:4
1010. 12. 2016 09:00TJ Třebíč BSK Jihlava C10:0wo
1110. 12. 2016 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Sokol Brtnice A10:8
1110. 12. 2016 15:00TJ Slavoj Pacov ASK Telč B3:10
1110. 12. 2016 16:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Nové Město na Moravě A7:10
1110. 12. 2016 16:30TJ Sokol Výčapy ATJ Žďár nad Sázavou D10:7
1110. 12. 2016 14:00SK Sokol Lhotky ASK Jihlava C10:0wo
1110. 12. 2016 14:00TJ Třebíč BTJ Jiskra Havlíčkův Brod C9:9
1214. 01. 2017 14:30SK Telč BTJ Spartak Pelhřimov C10:2
1214. 01. 2017 13:00TJ Sokol Brtnice ATJ Slavoj Pacov A10:8
1214. 01. 2017 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
1214. 01. 2017 12:30TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Výčapy A10:2
1214. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CSK Sokol Lhotky A7:10
1214. 01. 2017 08:30SK Jihlava CTJ Třebíč B4:10
1314. 01. 2017 09:00TJ Sokol Brtnice ATJ Spartak Pelhřimov C6:10
1314. 01. 2017 17:30SK Telč BTJ Slavoj Pacov A10:4
1314. 01. 2017 17:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
1314. 01. 2017 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Výčapy A10:4
1314. 01. 2017 14:30SK Jihlava CSK Sokol Lhotky A2:10
1314. 01. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Třebíč B7:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CSK Telč B10:2
1428. 01. 2017 08:30SK Jihlava CTJ Sokol Brtnice AWO
1428. 01. 2017 09:00SK Sokol Lhotky ATJ Žďár nad Sázavou D10:4
1428. 01. 2017 09:00TJ Třebíč BTJ Nové Město na Moravě A6:10
1428. 01. 2017 12:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Spartak Pelhřimov C9:9
1428. 01. 2017 12:00TJ Sokol Výčapy ATJ Slavoj Pacov A10:4
1528. 01. 2017 14:30SK Jihlava CSK Telč B2:10
1528. 01. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Sokol Brtnice A10:8
1528. 01. 2017 14:00TJ Třebíč BTJ Žďár nad Sázavou D9:9
1528. 01. 2017 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Nové Město na Moravě A10:2
1528. 01. 2017 16:30TJ Sokol Výčapy ATJ Spartak Pelhřimov C10:1
1528. 01. 2017 16:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Slavoj Pacov A10:2
1625. 02. 2017 14:30SK Telč BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:3
1625. 02. 2017 13:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Výčapy A10:7
1625. 02. 2017 10:00TJ Spartak Pelhřimov CSK Sokol Lhotky A7:10
1625. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Třebíč B10:6
1625. 02. 2017 11:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:5
1625. 02. 2017 12:30TJ Nové Město na Moravě ASK Jihlava C10:0wo
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Brtnice ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:6
1725. 02. 2017 17:30SK Telč BTJ Sokol Výčapy A10:8
1725. 02. 2017 15:00TJ Slavoj Pacov ASK Sokol Lhotky A10:6
1725. 02. 2017 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Třebíč B6:10
1725. 02. 2017 17:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C10:7
1725. 02. 2017 17:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Jihlava C10:0wo
1811. 03. 2017 11:30TJ Žďár nad Sázavou DSK Telč B10:3
1811. 03. 2017 12:30TJ Nové Město na Moravě ATJ Sokol Brtnice A10:6
1811. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Spartak Pelhřimov C10:0
1811. 03. 2017 08:30SK Jihlava CTJ Slavoj Pacov A2:10
1811. 03. 2017 09:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:7
1811. 03. 2017 09:00TJ Třebíč BTJ Sokol Výčapy A10:3
1911. 03. 2017 17:00TJ Nové Město na Moravě ASK Telč B10:2
1911. 03. 2017 17:30TJ Žďár nad Sázavou DTJ Sokol Brtnice A9:9
1911. 03. 2017 14:30SK Jihlava CTJ Spartak Pelhřimov C10:2
1911. 03. 2017 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod CTJ Slavoj Pacov A10:4
1911. 03. 2017 14:00TJ Třebíč BTJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:3
1911. 03. 2017 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Sokol Výčapy A10:0
2025. 03. 2017 14:30SK Telč BSK Sokol Lhotky A8:10
2025. 03. 2017 13:00TJ Sokol Brtnice ATJ Třebíč B6:10
2025. 03. 2017 12:00TJ Sokol Hrotovice-Valeč ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C7:10
2025. 03. 2017 12:00TJ Sokol Výčapy ASK Jihlava C10:0wo
2025. 03. 2017 10:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Žďár nad Sázavou D3:10
2025. 03. 2017 10:00TJ Slavoj Pacov ATJ Nové Město na Moravě A6:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Brtnice ASK Sokol Lhotky A10:8
2125. 03. 2017 17:30SK Telč BTJ Třebíč B0:10
2125. 03. 2017 16:30TJ Sokol Výčapy ATJ Jiskra Havlíčkův Brod C9:9
2125. 03. 2017 16:30TJ Sokol Hrotovice-Valeč ASK Jihlava C10:0wo
2125. 03. 2017 15:00TJ Slavoj Pacov ATJ Žďár nad Sázavou D9:9
2125. 03. 2017 15:00TJ Spartak Pelhřimov CTJ Nové Město na Moravě A0:10
2230. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Pacov ATJ Spartak Pelhřimov C10:0
2201. 04. 2017 14:00TJ Sokol Výčapy ATJ Sokol Hrotovice-Valeč A10:5
2201. 04. 2017 10:00TJ Třebíč BSK Sokol Lhotky A10:6
2201. 04. 2017 10:00SK Jihlava CTJ Jiskra Havlíčkův Brod C2:10
2230. 03. 2017 18:00TJ Nové Město na Moravě ATJ Žďár nad Sázavou D10:5
2201. 04. 2017 10:00TJ Sokol Brtnice ASK Telč B10:4
KVALIFIKACE
108. 04. 2017 08:15TJ Spartak Pelhřimov DSK Nové Dvory A2:9
108. 04. 2017 08:15SB Světlá n. S. BTJ Lukov A4:9
208. 04. 2017 10:30SK Nové Dvory ASB Světlá n. S. B9:1
208. 04. 2017 10:30SKST Třešť CTJ Spartak Pelhřimov D9:4
308. 04. 2017 12:45SB Světlá n. S. BSKST Třešť C9:6
308. 04. 2017 12:45TJ Lukov ASK Nové Dvory A4:9
408. 04. 2017 15:00SKST Třešť CTJ Lukov A9:8
408. 04. 2017 15:00TJ Spartak Pelhřimov DSB Světlá n. S. B2:9
508. 04. 2017 17:15TJ Lukov ATJ Spartak Pelhřimov D5:9
508. 04. 2017 17:15SK Nové Dvory ASKST Třešť C7:9
ČESKÝ POHÁR
127. 08. 2016 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A8:2
127. 08. 2016 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Spartak Pelhřimov A8:2
127. 08. 2016 10:00SKST Třešť ATJ Sokol Jemnice A3:7
127. 08. 2016 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Slavoj Polná A9:1
127. 08. 2016 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Humpolec A4:6
203. 09. 2016 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Jiskra Humpolec B5:5
203. 09. 2016 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Humpolec A8:2
203. 09. 2016 10:00SKST Třešť ASK Sokol Lhotky A6:4
203. 09. 2016 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ Slavoj Polná A5:5
303. 09. 2016 14:00SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Jiskra Humpolec A9:1
303. 09. 2016 14:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Jiskra Humpolec B0:10
303. 09. 2016 14:00SKST Třešť ATJ Slavoj Polná A5:5
303. 09. 2016 14:00TJ Sokol Jemnice ASK Sokol Lhotky A8:2
417. 09. 2016 10:00
Herna v Třešti
TJ Jiskra Humpolec BSKST Třešť A10:0
417. 09. 2016 10:00
Herna v Jemnici
TJ Jiskra Humpolec ATJ Sokol Jemnice A5:5
417. 09. 2016 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Kamenice nad Lipou z.s. A8:2
417. 09. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Spartak Pelhřimov A9:1
517. 09. 2016 14:00
Herna v Jemnici
TJ Jiskra Humpolec BTJ Sokol Jemnice A7:3
517. 09. 2016 14:00
Herna v Třešti
TJ Jiskra Humpolec ASKST Třešť A4:6
517. 09. 2016 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Spartak Pelhřimov A8:2
517. 09. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Kamenice nad Lipou z.s. A10:0
601. 10. 2016 10:00SKST Třešť ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A0:10
601. 10. 2016 10:00TJ Sokol Jemnice ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A4:6
601. 10. 2016 10:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec B5:5
601. 10. 2016 10:00TJ Slavoj Polná ATJ Jiskra Humpolec A1:9
701. 10. 2016 14:00SKST Třešť ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A2:8
701. 10. 2016 14:00TJ Sokol Jemnice ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A2:8
701. 10. 2016 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Jiskra Humpolec A6:4
701. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Polná ATJ Jiskra Humpolec B2:8
808. 10. 2016 10:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ASK Sokol Lhotky A6:4
808. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ATJ Slavoj Polná A10:0
808. 10. 2016 10:00SK Kamenice nad Lipou z.s. ASKST Třešť A7:3
808. 10. 2016 10:00TJ Spartak Pelhřimov ATJ Sokol Jemnice A3:7
908. 10. 2016 14:00TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou ATJ Slavoj Polná A8:2
908. 10. 2016 14:00TJ Jiskra Havlíčkův Brod ASK Sokol Lhotky A0:10
908. 10. 2016 14:00SK Kamenice nad Lipou z.s. ATJ Sokol Jemnice A0:10wo
908. 10. 2016 14:00TJ Spartak Pelhřimov ASKST Třešť A7:3
1022. 10. 2016 10:00SK Sokol Lhotky ASK Kamenice nad Lipou z.s. A10:0wo
1022. 10. 2016 10:00TJ Slavoj Polná ATJ Spartak Pelhřimov A4:6
1022. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A8:2
1022. 10. 2016 10:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Jiskra Havlíčkův Brod A6:4
1122. 10. 2016 14:00SK Sokol Lhotky ATJ Spartak Pelhřimov A8:2
1122. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Polná ASK Kamenice nad Lipou z.s. A10:0wo
1122. 10. 2016 14:00TJ Jiskra Humpolec BTJ Jiskra Havlíčkův Brod A5:5
1122. 10. 2016 14:00TJ Jiskra Humpolec ATJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou A5:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
insportline