Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C10:7
124. 09. 2016 09:00KOC Sušice ADioss Nýřany A4:10
124. 09. 2016 09:00KST Klatovy ATJ Dobřany A10:4
124. 09. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice AUnion Plzeň B10:5
124. 09. 2016 09:00TJ Slavoj Stod AUnion Plzeň C9:9
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. C10:3
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
224. 09. 2016 14:00KOC Sušice ATJ Dobřany A4:10
224. 09. 2016 14:00KST Klatovy ADioss Nýřany A10:7
224. 09. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice AUnion Plzeň C9:9
224. 09. 2016 14:00TJ Slavoj Stod AUnion Plzeň B10:8
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Břasy AUnion Plzeň B8:10
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta AUnion Plzeň C7:10
315. 10. 2016 09:00Dioss Nýřany ASK Jiskra Domažlice A10:7
315. 10. 2016 09:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Stod A10:6
315. 10. 2016 08:30TJ Sokol Plzeň V. BKOC Sušice A10:5
315. 10. 2016 08:30TJ Sokol Plzeň V. CKST Klatovy A4:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta AUnion Plzeň B8:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Břasy AUnion Plzeň C9:9
415. 10. 2016 14:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod A9:9
415. 10. 2016 14:00TJ Dobřany ASK Jiskra Domažlice A6:10
415. 10. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. BKST Klatovy A7:10
415. 10. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. CKOC Sušice A8:10
528. 10. 2016 19:00SK Jiskra Domažlice ATJ Slavoj Stod A10:0
517. 09. 2016 09:00Union Plzeň BUnion Plzeň C10:4
525. 10. 2016 19:15TJ Dobřany ADioss Nýřany A9:9
517. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. C10:5
528. 10. 2016 18:00KOC Sušice AKST Klatovy A3:10
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Lhůta A10:5
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A10:4
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta AKST Klatovy A9:9
612. 11. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
612. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
612. 11. 2016 09:00Dioss Nýřany AUnion Plzeň B2:10
612. 11. 2016 09:00TJ Dobřany AUnion Plzeň C10:6
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Břasy AKST Klatovy A10:7
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta AKOC Sušice A6:10
712. 11. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
712. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. B10:4
712. 11. 2016 14:00TJ Dobřany AUnion Plzeň B5:10
712. 11. 2016 14:00Dioss Nýřany AUnion Plzeň C9:9
826. 11. 2016 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Břasy A3:10
826. 11. 2016 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Lhůta A10:8
826. 11. 2016 08:30TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň B10:7
826. 11. 2016 09:00
herna Unionu Plzeň
TJ Sokol Plzeň V. CUnion Plzeň C2:10
826. 11. 2016 09:00KOC Sušice ASK Jiskra Domažlice A0:10
826. 11. 2016 09:00KST Klatovy ATJ Slavoj Stod A10:1
926. 11. 2016 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Lhůta A10:7
926. 11. 2016 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A1:10
926. 11. 2016 13:30
herna Unionu Plzeň
TJ Sokol Plzeň V. BUnion Plzeň C5:10
926. 11. 2016 13:30TJ Sokol Plzeň V. CUnion Plzeň B1:10
926. 11. 2016 14:00KOC Sušice ATJ Slavoj Stod A10:2
926. 11. 2016 14:00KST Klatovy ASK Jiskra Domažlice A5:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Břasy ASK Jiskra Domažlice A6:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Slavoj Stod A9:9
1010. 12. 2016 09:00KOC Sušice AUnion Plzeň B10:3
1010. 12. 2016 09:00KST Klatovy AUnion Plzeň C10:3
1010. 12. 2016 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. B5:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. C10:4
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Slavoj Stod A10:2
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice A3:10
1110. 12. 2016 14:00KST Klatovy AUnion Plzeň B10:7
1110. 12. 2016 14:00KOC Sušice AUnion Plzeň C7:10
1110. 12. 2016 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. C10:1
1110. 12. 2016 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
1214. 01. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Břasy A10:3
1214. 01. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Lhůta A10:3
1214. 01. 2017 09:00Union Plzeň BKOC Sušice A10:4
1214. 01. 2017 09:00Union Plzeň CKST Klatovy A10:7
1214. 01. 2017 08:30TJ Sokol Plzeň V. BDioss Nýřany A10:3
1214. 01. 2017 08:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Dobřany A9:9
1314. 01. 2017 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A7:10
1314. 01. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Sokol Lhůta A10:7
1314. 01. 2017 14:00Union Plzeň BKST Klatovy A1:10
1314. 01. 2017 14:00Union Plzeň CKOC Sušice A10:4
1314. 01. 2017 13:30TJ Sokol Plzeň V. CDioss Nýřany A5:10
1312. 01. 2017 18:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A10:4
1428. 01. 2017 08:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A4:10
1428. 01. 2017 08:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Lhůta A7:10
1428. 01. 2017 09:00Dioss Nýřany AKOC Sušice A3:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Dobřany AKST Klatovy A4:10
1428. 01. 2017 08:00SK Jiskra Domažlice AUnion Plzeň B10:4
1428. 01. 2017 09:00Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A10:4
1528. 01. 2017 13:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Břasy A2:10
1528. 01. 2017 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Lhůta A10:5
1528. 01. 2017 14:00TJ Dobřany AKOC Sušice A10:7
1528. 01. 2017 14:00Dioss Nýřany AKST Klatovy A2:10
1528. 01. 2017 13:00SK Jiskra Domažlice AUnion Plzeň C10:6
1528. 01. 2017 14:00Union Plzeň BTJ Slavoj Stod A10:5
1608. 02. 2017 19:00TJ Slavoj Stod ASK Jiskra Domažlice A8:10
1617. 09. 2016 09:00Union Plzeň CUnion Plzeň B9:9
1611. 02. 2017 09:00Dioss Nýřany ATJ Dobřany A10:8
1617. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Plzeň V. B9:9
1611. 02. 2017 09:00KST Klatovy AKOC Sušice A10:5
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Břasy A5:10
1725. 02. 2017 09:00Union Plzeň BTJ Sokol Břasy A7:10
1725. 02. 2017 09:00Union Plzeň CTJ Sokol Lhůta A10:1
1725. 02. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice ADioss Nýřany A10:0
1725. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Dobřany A10:4
1725. 02. 2017 09:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. B4:10
1725. 02. 2017 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
1825. 02. 2017 14:00Union Plzeň BTJ Sokol Lhůta A10:6
1825. 02. 2017 14:00Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A9:9
1825. 02. 2017 14:00TJ Slavoj Stod ADioss Nýřany A9:9
1825. 02. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice ATJ Dobřany A10:0wo
1825. 02. 2017 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
1825. 02. 2017 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
1911. 03. 2017 09:00KOC Sušice ATJ Sokol Břasy A6:10
1911. 03. 2017 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Lhůta A10:3
1911. 03. 2017 08:30TJ Sokol Plzeň V. BSK Jiskra Domažlice A0:10
1911. 03. 2017 08:30TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod A0:10
1911. 03. 2017 09:00Union Plzeň BDioss Nýřany A10:1
1911. 03. 2017 09:00Union Plzeň CTJ Dobřany A10:6
2011. 03. 2017 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Břasy A7:10
2011. 03. 2017 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Lhůta A10:4
2011. 03. 2017 13:30TJ Sokol Plzeň V. CSK Jiskra Domažlice A0:10
2011. 03. 2017 13:30TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Stod A6:10
2011. 03. 2017 14:00Union Plzeň BTJ Dobřany A10:7
2011. 03. 2017 14:00Union Plzeň CDioss Nýřany A9:9
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ADioss Nýřany A10:4
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta ATJ Dobřany A1:10
2125. 03. 2017 09:00Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. B10:2
2124. 03. 2017 18:00Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. C10:1
2125. 03. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice AKOC Sušice A10:0
2125. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Stod AKST Klatovy A10:7
2225. 03. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta ADioss Nýřany A9:9
2225. 03. 2017 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A10:8
2225. 03. 2017 14:00
herna Sokol Plzeň V.
Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B10:3
2225. 03. 2017 14:00Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C10:1
2225. 03. 2017 14:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice A9:9
2225. 03. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice AKST Klatovy A10:3
Krajská soutěž 1.třídy
124. 09. 2016 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A7:10
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B8:10
124. 09. 2016 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Kdyně A10:8
124. 09. 2016 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice A3:10
124. 09. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BSK Nevid A10:6
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Klabava A2:10
224. 09. 2016 14:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod B4:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:7
224. 09. 2016 14:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A4:10
224. 09. 2016 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně A9:9
224. 09. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A10:2
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Nevid A6:10
315. 10. 2016 09:00SK Nevid ADioss Nýřany B10:6
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
315. 10. 2016 10:30TJ Sokol Horažďovice ASK Jiskra Domažlice B10:6
315. 10. 2016 10:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. D10:5
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ASKUŘ Plzeň B3:10
315. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A10:6
415. 10. 2016 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A10:7
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Klabava ADioss Nýřany B10:3
415. 10. 2016 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. D10:0
411. 10. 2016 19:00TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice B8:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda AST DDM Stříbro A3:10
415. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B5:10
529. 10. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. D10:3
527. 10. 2016 18:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A9:9
525. 10. 2016 19:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Kdyně A10:1
528. 10. 2016 19:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Slavoj Stod B7:10
529. 10. 2016 09:30SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A6:10
529. 10. 2016 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Horní Bělá A5:10
612. 11. 2016 09:00Dioss Nýřany BSKUŘ Plzeň B5:10
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Horní Bělá AST DDM Stříbro A8:10
612. 11. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:2
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Stod B10:7
612. 11. 2016 09:00SK Nevid ATJ Sokol Horažďovice A0:10
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Kdyně A4:10
712. 11. 2016 14:00Dioss Nýřany BST DDM Stříbro A6:10
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B10:6
712. 11. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B10:5
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:4
712. 11. 2016 14:00SK Nevid ATJ Sokol Kdyně A3:10
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horažďovice A2:10
826. 11. 2016 10:30TJ Sokol Horažďovice ADioss Nýřany B10:0
826. 11. 2016 10:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ASK Nevid A7:10
826. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A10:2
826. 11. 2016 09:30SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B10:8
826. 11. 2016 09:30ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. D10:1
926. 11. 2016 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Horní Bělá A10:2
926. 11. 2016 15:30TJ Sokol Kdyně ADioss Nýřany B10:2
926. 11. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Klabava A9:9
926. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A10:3
926. 11. 2016 14:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D10:2
926. 11. 2016 14:30ST DDM Stříbro ASK Jiskra Domažlice B10:2
1010. 12. 2016 09:00SK Jiskra Domažlice BDioss Nýřany B10:2
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horní Bělá A4:10
1010. 12. 2016 09:00SK Nevid ASKUŘ Plzeň B10:4
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A6:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice A1:10
1010. 12. 2016 08:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:2
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. DDioss Nýřany B9:9
1110. 12. 2016 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A10:2
1110. 12. 2016 14:00SK Nevid AST DDM Stříbro A5:10
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň B7:10
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:4
1110. 12. 2016 14:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně A4:10
1214. 01. 2017 09:00Dioss Nýřany BSK Jiskra Domažlice B10:7
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. D10:8
1214. 01. 2017 09:30SKUŘ Plzeň BSK Nevid A10:5
1214. 01. 2017 09:30ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A5:10
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Horažďovice A3:10
1219. 01. 2017 18:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod B10:2
1314. 01. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. D10:6
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice B6:10
1314. 01. 2017 14:30ST DDM Stříbro ASK Nevid A8:10
1314. 01. 2017 14:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A8:10
1320. 01. 2017 17:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod B10:6
1314. 01. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Kdyně A6:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ADioss Nýřany B10:3
1428. 01. 2017 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A7:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň B8:10
1428. 01. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice AST DDM Stříbro A10:1
1428. 01. 2017 09:00SK Nevid ASK Jiskra Domažlice B6:10
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
1528. 01. 2017 14:00TJ Slavoj Stod BDioss Nýřany B9:9
1528. 01. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Horní Bělá A7:10
1528. 01. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň B10:4
1528. 01. 2017 15:30TJ Sokol Kdyně AST DDM Stříbro A10:2
1528. 01. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ASK Jiskra Domažlice B9:9
1528. 01. 2017 14:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Jiskra Domažlice B6:10
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A9:9
1607. 02. 2017 19:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice A4:10
1611. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:5
1609. 02. 2017 18:30ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B4:10
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ADioss Nýřany B10:3
1725. 02. 2017 09:00Dioss Nýřany BSK Nevid A8:10
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A7:10
1725. 02. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice A3:10
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně A4:10
1725. 02. 2017 09:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:2
1725. 02. 2017 09:30ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod B10:6
1825. 02. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A10:4
1825. 02. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Klabava A9:9
1825. 02. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Horažďovice A4:10
1824. 02. 2017 18:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně A9:9
1825. 02. 2017 14:30ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:7
1825. 02. 2017 14:30SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B8:10
1911. 03. 2017 09:30SKUŘ Plzeň BDioss Nýřany B10:7
1911. 03. 2017 09:30ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ASK Jiskra Domažlice B6:10
1911. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. D10:7
1911. 03. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice ASK Nevid A10:1
1911. 03. 2017 10:30TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Klabava A10:4
2011. 03. 2017 14:30ST DDM Stříbro ADioss Nýřany B10:5
2011. 03. 2017 14:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A10:2
2008. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Stod BSK Jiskra Domažlice B10:5
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda ATJ Sokol Plzeň V. D7:10
2011. 03. 2017 15:30TJ Sokol Kdyně ASK Nevid A10:5
2011. 03. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Klabava A10:2
2125. 03. 2017 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Horažďovice A3:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Kdyně A6:10
2125. 03. 2017 09:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A3:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B10:7
2125. 03. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B10:7
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DST DDM Stříbro A10:8
2225. 03. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horažďovice A7:10
2225. 03. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně A2:10
2225. 03. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A10:5
2225. 03. 2017 14:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod B9:9
2221. 03. 2017 19:00TJ Sokol Plzeň V. DSKUŘ Plzeň B10:2
2225. 03. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BST DDM Stříbro A5:10
Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováUnion Plzeň D10:7
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Těně A9:9
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Mirošov1:10
120. 09. 2016 19:00TJ Sokol Klabava BTJ Zdemyslice A10:4
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Starý Plzenec A10:1
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Bor BSK Rokycany A10:3
124. 09. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Město Zbiroh A4:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Mirošov6:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Těně A1:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Starý Plzenec A4:10
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Zdemyslice A10:2
224. 09. 2016 14:00TJ Sokol Bor BTJ Město Zbiroh A10:3
224. 09. 2016 14:00TJ Slavoj Tachov ASK Rokycany A4:10
315. 10. 2016 09:00SK Rokycany ATJ Město Zbiroh A10:5
315. 10. 2016 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Bor B1:10
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Slavoj Tachov A10:5
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Klabava B10:3
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Nezvěstice A3:10
315. 10. 2016 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. E10:3
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. F10:4
415. 10. 2016 14:00TJ Zdemyslice ATJ Slavoj Tachov A10:6
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Bor B4:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Klabava B10:4
415. 10. 2016 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Plzeň V. F10:2
415. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. E8:10
517. 09. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. F9:9
529. 10. 2016 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Klabava B10:3
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Nezvěstice A8:10
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Těně A7:10
529. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Mirošov2:10
529. 10. 2016 09:00SK Rokycany ATJ Zdemyslice A10:2
529. 10. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Starý Plzenec A10:2
629. 10. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Klabava B10:6
629. 10. 2016 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Nezvěstice A9:9
629. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Těně A1:10
629. 10. 2016 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Mirošov9:9
629. 10. 2016 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Starý Plzenec A10:7
629. 10. 2016 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Zdemyslice A10:7
712. 11. 2016 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Starý Plzenec A9:9
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Těně ASK Rokycany A3:10
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol MirošovTJ Město Zbiroh A10:5
712. 11. 2016 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Bor B4:10
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Tachov A10:2
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Klabava B10:3
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Nezvěstice A4:10
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Město Zbiroh A10:3
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol MirošovSK Rokycany A7:10
812. 11. 2016 14:00Union Plzeň DTJ Slavoj Tachov A10:4
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Bor B3:10
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Nezvěstice A8:10
812. 11. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Klabava B10:4
924. 11. 2016 18:30TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Nezvěstice A4:10
926. 11. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. E10:2
926. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Plzeň V. F9:9
926. 11. 2016 09:00SK Rokycany AUnion Plzeň D5:10
926. 11. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Lhůta B - Trnová3:10
926. 11. 2016 09:00TJ Sokol Těně ATJ Zdemyslice A10:7
926. 11. 2016 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Starý Plzenec A10:0
1026. 11. 2016 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. F10:1
1026. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Plzeň V. E5:10
1026. 11. 2016 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Lhůta B - Trnová9:9
1026. 11. 2016 14:00TJ Město Zbiroh AUnion Plzeň D4:10
1026. 11. 2016 14:00TJ Sokol MirošovTJ Zdemyslice A10:5
1026. 11. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Starý Plzenec A10:2
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Mirošov6:10
1110. 12. 2016 09:00Union Plzeň DTJ Zdemyslice A10:5
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Starý Plzenec A10:5
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Rokycany A5:10
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Město Zbiroh A4:10
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Klabava B10:1
1110. 12. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Nezvěstice A6:10
1210. 12. 2016 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Starý Plzenec A10:0
1210. 12. 2016 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Zdemyslice A10:4
1210. 12. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Město Zbiroh A10:5
1210. 12. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. FSK Rokycany A8:10
1210. 12. 2016 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Klabava B9:9
1210. 12. 2016 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Nezvěstice A10:1
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Slavoj Tachov A10:0
1317. 12. 2016 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Klabava B10:4
1317. 12. 2016 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
1317. 12. 2016 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Plzeň V. E2:10
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Plzeň V. F6:10
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol Těně AUnion Plzeň D3:10
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:1
1417. 12. 2016 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
1417. 12. 2016 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava B10:8
1417. 12. 2016 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Plzeň V. F7:10
1417. 12. 2016 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Plzeň V. E4:10
1417. 12. 2016 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:8
1417. 12. 2016 14:00TJ Sokol MirošovUnion Plzeň D10:3
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Těně A10:8
1514. 01. 2017 09:00TJ Zdemyslice AUnion Plzeň D6:10
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Lhůta B - Trnová7:10
1514. 01. 2017 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. E10:2
1514. 01. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. F10:3
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Bor B0:10
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Slavoj Tachov A10:0
1614. 01. 2017 14:00TJ Sokol Starý Plzenec AUnion Plzeň D2:10
1614. 01. 2017 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
1614. 01. 2017 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Plzeň V. E10:2
1614. 01. 2017 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Plzeň V. F10:4
1614. 01. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Slavoj Tachov A10:2
1614. 01. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Bor B5:10
1728. 01. 2017 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Lhůta B - Trnová7:10
1728. 01. 2017 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. E9:9
1728. 01. 2017 09:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Plzeň V. F10:6
1728. 01. 2017 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Klabava B5:10
1728. 01. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Nezvěstice A3:10
1728. 01. 2017 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Bor B2:10
1728. 01. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Slavoj Tachov A10:0
1828. 01. 2017 14:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Plzeň V. E7:10
1828. 01. 2017 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Plzeň V. F10:1
1828. 01. 2017 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Klabava B3:10
1828. 01. 2017 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Nezvěstice A1:10
1828. 01. 2017 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Bor B1:10
1828. 01. 2017 14:00SK Rokycany ATJ Slavoj Tachov A10:1
1917. 09. 2016 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Plzeň V. E10:4
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BUnion Plzeň D9:9
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová9:9
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Bor B4:10
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol MirošovTJ Slavoj Tachov A10:1
1911. 02. 2017 09:00TJ Zdemyslice ASK Rokycany A10:6
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Město Zbiroh A4:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:8
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice AUnion Plzeň D2:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Těně ATJ Slavoj Tachov A10:4
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol MirošovTJ Sokol Bor B4:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ASK Rokycany A6:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Zdemyslice ATJ Město Zbiroh A10:6
2125. 02. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ASK Rokycany A7:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Bor BTJ Zdemyslice A7:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Starý Plzenec A2:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Těně A6:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Mirošov10:4
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. EUnion Plzeň D10:7
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:4
2225. 02. 2017 14:00TJ Slavoj Tachov ATJ Zdemyslice A4:10
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Starý Plzenec A10:2
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A10:2
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Mirošov9:9
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. FUnion Plzeň D5:10
2225. 02. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Lhůta B - Trnová10:3
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Zdemyslice A5:10
2311. 03. 2017 09:00SK Rokycany ATJ Sokol Těně A10:8
2311. 03. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Mirošov10:7
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Bor BUnion Plzeň D10:3
2311. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Lhůta B - Trnová3:10
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Plzeň V. E5:10
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. F10:3
2411. 03. 2017 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Těně A9:9
2411. 03. 2017 14:00SK Rokycany ATJ Sokol Mirošov10:8
2411. 03. 2017 14:00TJ Slavoj Tachov AUnion Plzeň D6:10
2411. 03. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:2
2411. 03. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Plzeň V. E10:5
2411. 03. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Plzeň V. F9:9
2523. 03. 2017 18:30TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Klabava B8:10
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Bor B0:10
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Slavoj Tachov A10:2
2525. 03. 2017 09:00Union Plzeň DSK Rokycany A10:3
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Město Zbiroh A10:3
2525. 03. 2017 09:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Těně A10:8
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Mirošov9:9
2625. 03. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Bor B2:10
2625. 03. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Tachov A10:2
2625. 03. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováSK Rokycany A10:8
2625. 03. 2017 14:00Union Plzeň DTJ Město Zbiroh A10:2
2625. 03. 2017 14:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Mirošov10:6
2625. 03. 2017 14:00TJ Sokol Starý Plzenec ATJ Sokol Těně A4:10
2701. 04. 2017 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Bor B1:10
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BSK Rokycany A10:6
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Město Zbiroh A10:4
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Zdemyslice A10:8
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Sokol Starý Plzenec A10:3
2701. 04. 2017 09:00Union Plzeň DTJ Sokol Těně A10:2
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Mirošov7:10
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Rokycany A9:9
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Město Zbiroh A10:8
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. FTJ Zdemyslice A10:1
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Starý Plzenec A10:4
2801. 04. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Těně A3:10
2801. 04. 2017 14:00Union Plzeň DTJ Sokol Mirošov10:3
Krajská soutěž 2.třídy, sk. B
124. 09. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AST DDM Stříbro B10:8
124. 09. 2016 09:00Dioss Nýřany CKST Klatovy B5:10
124. 09. 2016 09:00TJ Dobřany BKST Klatovy C10:3
124. 09. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Horažďovice B4:10
124. 09. 2016 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKOC Sušice B9:9
124. 09. 2016 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Stod C10:5
124. 09. 2016 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Baník Líně A10:4
224. 09. 2016 14:00Dioss Nýřany CKST Klatovy C10:2
224. 09. 2016 14:00TJ Dobřany BKST Klatovy B9:9
224. 09. 2016 14:00SK Drahotín AKOC Sušice B6:10
224. 09. 2016 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Horažďovice B5:10
224. 09. 2016 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Baník Líně A10:4
224. 09. 2016 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Slavoj Stod C10:3
315. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Baník Líně A10:3
315. 10. 2016 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice A9:9
315. 10. 2016 08:00KOC Sušice BSK Sokol Domažlice C10:5
315. 10. 2016 09:00KST Klatovy BSK Drahotín A9:9
315. 10. 2016 09:00KST Klatovy CTJ Dynamo Horšovský Týn A8:10
315. 10. 2016 09:00ST DDM Stříbro BDioss Nýřany C7:10
315. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dobřany B10:2
415. 10. 2016 13:00TJ Sokol Horažďovice BSK Sokol Domažlice C10:4
415. 10. 2016 13:00KOC Sušice BTJ Sokol Pocinovice A7:10
415. 10. 2016 14:00KST Klatovy BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:3
415. 10. 2016 14:00KST Klatovy CSK Drahotín A4:10
415. 10. 2016 14:00ST DDM Stříbro BTJ Dobřany B10:2
415. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ADioss Nýřany C9:9
518. 10. 2016 18:30
herna TJ Dobřany
Dioss Nýřany CTJ Dobřany B10:5
529. 10. 2016 09:00ST DDM Stříbro BSK Drahotín A5:10
529. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol Pocinovice AKST Klatovy B9:9
529. 10. 2016 09:00SK Sokol Domažlice CKST Klatovy C10:2
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod C10:4
529. 10. 2016 08:00KOC Sušice BTJ Baník Líně A10:3
629. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Drahotín A10:6
629. 10. 2016 14:00ST DDM Stříbro BTJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
629. 10. 2016 15:00TJ Sokol Pocinovice AKST Klatovy C10:1
629. 10. 2016 14:00SK Sokol Domažlice CKST Klatovy B10:7
629. 10. 2016 13:00KOC Sušice BTJ Slavoj Stod C10:5
629. 10. 2016 14:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Baník Líně A10:1
709. 11. 2016 18:30KOC Sušice BTJ Sokol Horažďovice B10:8
712. 11. 2016 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod C10:1
712. 11. 2016 09:00KST Klatovy CTJ Baník Líně A10:4
712. 11. 2016 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Pocinovice A10:7
712. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Sokol Domažlice C9:9
712. 11. 2016 09:00SK Drahotín ADioss Nýřany C9:9
712. 11. 2016 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Dobřany B6:10
812. 11. 2016 14:00KST Klatovy BTJ Baník Líně A10:0
812. 11. 2016 14:00KST Klatovy CTJ Slavoj Stod C10:8
812. 11. 2016 14:00ST DDM Stříbro BSK Sokol Domažlice C9:9
812. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Pocinovice A7:10
812. 11. 2016 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ADioss Nýřany C7:10
812. 11. 2016 14:00SK Drahotín ATJ Dobřany B10:7
926. 11. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
926. 11. 2016 10:00TJ Sokol Pocinovice ADioss Nýřany C10:7
926. 11. 2016 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Dobřany B9:9
926. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CST DDM Stříbro B10:7
926. 11. 2016 09:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Chodová Planá A7:10
926. 11. 2016 08:00TJ Sokol Horažďovice BKST Klatovy B10:7
926. 11. 2016 08:00KOC Sušice BKST Klatovy C10:8
1026. 11. 2016 15:00
Sokolovna Chodská Lhota 56
TJ Sokol Pocinovice ATJ Dobřany B10:5
1026. 11. 2016 14:00SK Sokol Domažlice CDioss Nýřany C9:9
1026. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A3:10
1026. 11. 2016 14:00TJ Baník Líně AST DDM Stříbro B3:10
1026. 11. 2016 13:00TJ Sokol Horažďovice BKST Klatovy C10:7
1026. 11. 2016 13:00KOC Sušice BKST Klatovy B8:10
1117. 09. 2016 09:00KST Klatovy BKST Klatovy C10:5
1110. 12. 2016 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Horažďovice B3:10
1110. 12. 2016 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AKOC Sušice B10:7
1110. 12. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CDioss Nýřany C9:9
1110. 12. 2016 09:00TJ Baník Líně ATJ Dobřany B10:8
1110. 12. 2016 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Pocinovice A6:10
1110. 12. 2016 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASK Sokol Domažlice C7:10
1210. 12. 2016 14:00ST DDM Stříbro BKOC Sušice B10:3
1210. 12. 2016 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Horažďovice B3:10
1210. 12. 2016 14:00TJ Baník Líně ADioss Nýřany C9:9
1210. 12. 2016 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Dobřany B9:9
1210. 12. 2016 14:00SK Drahotín ASK Sokol Domažlice C10:8
1210. 12. 2016 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice A2:10
1308. 12. 2016 18:30TJ Sokol Pocinovice ASK Sokol Domažlice C10:8
1317. 12. 2016 09:00TJ Slavoj Stod CSK Drahotín A10:8
1317. 12. 2016 09:00TJ Baník Líně ATJ Dynamo Horšovský Týn A7:10
1317. 12. 2016 08:00TJ Sokol Horažďovice BDioss Nýřany C10:6
1317. 12. 2016 08:00KOC Sušice BTJ Dobřany B10:6
1317. 12. 2016 09:00KST Klatovy BST DDM Stříbro B10:8
1317. 12. 2016 09:00KST Klatovy CTJ Slavoj Chodová Planá A5:10
1417. 12. 2016 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
1417. 12. 2016 14:00TJ Baník Líně ASK Drahotín A8:10
1417. 12. 2016 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Dobřany B10:3
1417. 12. 2016 13:00KOC Sušice BDioss Nýřany C10:4
1417. 12. 2016 14:00KST Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1417. 12. 2016 14:00KST Klatovy CST DDM Stříbro B10:8
1517. 09. 2016 14:00KST Klatovy CKST Klatovy B5:10
1514. 01. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro B9:9
1514. 01. 2017 08:00KOC Sušice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1514. 01. 2017 09:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Stod C6:10
1514. 01. 2017 09:00TJ Dobřany BTJ Baník Líně A9:9
1514. 01. 2017 10:00TJ Sokol Pocinovice ASK Drahotín A5:10
1514. 01. 2017 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Dynamo Horšovský Týn A10:4
1614. 01. 2017 13:00KOC Sušice BST DDM Stříbro B10:2
1614. 01. 2017 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:2
1614. 01. 2017 14:00Dioss Nýřany CTJ Baník Líně A10:7
1614. 01. 2017 14:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Stod C10:3
1614. 01. 2017 14:00SK Sokol Domažlice CSK Drahotín A10:5
1614. 01. 2017 15:00
herna Chodová Lhota 56
TJ Sokol Pocinovice ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:8
1728. 01. 2017 09:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1728. 01. 2017 09:00KST Klatovy BDioss Nýřany C10:8
1728. 01. 2017 09:00KST Klatovy CTJ Dobřany B3:10
1728. 01. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BSK Drahotín A10:3
1728. 01. 2017 08:00KOC Sušice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:4
1728. 01. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Pocinovice A2:10
1728. 01. 2017 09:00TJ Baník Líně ASK Sokol Domažlice C10:6
1828. 01. 2017 14:00KST Klatovy CDioss Nýřany C10:6
1828. 01. 2017 14:00KST Klatovy BTJ Dobřany B9:9
1828. 01. 2017 13:00KOC Sušice BSK Drahotín A10:3
1828. 01. 2017 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:3
1828. 01. 2017 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Pocinovice A5:10
1828. 01. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CSK Sokol Domažlice C9:9
1911. 02. 2017 09:00TJ Dobřany BDioss Nýřany C5:10
1911. 02. 2017 09:00SK Drahotín AST DDM Stříbro B10:6
1911. 02. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Slavoj Chodová Planá A10:8
1911. 02. 2017 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Pocinovice A8:10
1911. 02. 2017 09:00KST Klatovy CSK Sokol Domažlice C9:9
1911. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Horažďovice B1:10
1911. 02. 2017 09:00TJ Baník Líně AKOC Sušice B9:9
2011. 02. 2017 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Chodová Planá A8:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn AST DDM Stříbro B8:10
2011. 02. 2017 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Pocinovice A9:9
2011. 02. 2017 14:00KST Klatovy BSK Sokol Domažlice C10:8
2011. 02. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CKOC Sušice B4:10
2011. 02. 2017 14:00TJ Baník Líně ATJ Sokol Horažďovice B7:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Baník Líně ATJ Slavoj Stod C10:6
2125. 02. 2017 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Horažďovice B10:7
2125. 02. 2017 09:00SK Sokol Domažlice CKOC Sušice B9:9
2125. 02. 2017 09:00SK Drahotín AKST Klatovy B7:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKST Klatovy C10:6
2125. 02. 2017 09:00Dioss Nýřany CST DDM Stříbro B2:10
2125. 02. 2017 09:00TJ Dobřany BTJ Slavoj Chodová Planá A8:10
2225. 02. 2017 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Horažďovice B9:9
2225. 02. 2017 15:00TJ Sokol Pocinovice AKOC Sušice B10:8
2225. 02. 2017 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKST Klatovy B5:10
2225. 02. 2017 14:00SK Drahotín AKST Klatovy C7:10
2225. 02. 2017 14:00TJ Dobřany BST DDM Stříbro B2:10
2225. 02. 2017 14:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
2311. 03. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BKOC Sušice B10:4
2311. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy B5:10
2311. 03. 2017 09:00TJ Baník Líně AKST Klatovy C8:10
2311. 03. 2017 10:00TJ Sokol Pocinovice AST DDM Stříbro B10:6
2311. 03. 2017 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
2311. 03. 2017 09:00Dioss Nýřany CSK Drahotín A7:10
2311. 03. 2017 09:00TJ Dobřany BTJ Dynamo Horšovský Týn A4:10
2411. 03. 2017 14:00TJ Baník Líně AKST Klatovy B7:10
2411. 03. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy C10:5
2411. 03. 2017 14:00SK Sokol Domažlice CST DDM Stříbro B3:10
2411. 03. 2017 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Slavoj Chodová Planá A10:2
2411. 03. 2017 14:00Dioss Nýřany CTJ Dynamo Horšovský Týn A6:10
2411. 03. 2017 14:00TJ Dobřany BSK Drahotín A10:4
2525. 03. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASK Drahotín A9:9
2525. 03. 2017 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Pocinovice A1:10
2525. 03. 2017 09:00TJ Dobřany BSK Sokol Domažlice C10:7
2525. 03. 2017 09:00ST DDM Stříbro BTJ Slavoj Stod C4:10
2525. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Baník Líně A10:3
2525. 03. 2017 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Horažďovice B3:10
2525. 03. 2017 09:00KST Klatovy CKOC Sušice B5:10
2625. 03. 2017 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Pocinovice A9:9
2625. 03. 2017 14:00Dioss Nýřany CSK Sokol Domažlice C10:8
2625. 03. 2017 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C8:10
2625. 03. 2017 14:00ST DDM Stříbro BTJ Baník Líně A10:4
2625. 03. 2017 14:00KST Klatovy CTJ Sokol Horažďovice B3:10
2625. 03. 2017 14:00KST Klatovy BKOC Sušice B7:10
2731. 03. 2017 17:30SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Pocinovice A8:10
2701. 04. 2017 09:00SK Drahotín ATJ Slavoj Stod C10:5
2701. 04. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Baník Líně A10:5
2701. 04. 2017 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Horažďovice B2:10
2701. 04. 2017 09:00TJ Dobřany BKOC Sušice B7:10
2701. 04. 2017 09:00ST DDM Stříbro BKST Klatovy B7:10
2701. 04. 2017 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy C10:8
2801. 04. 2017 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Slavoj Stod C10:3
2801. 04. 2017 14:00SK Drahotín ATJ Baník Líně A10:7
2801. 04. 2017 14:00TJ Dobřany BTJ Sokol Horažďovice B2:10
2801. 04. 2017 14:00Dioss Nýřany CKOC Sušice B7:10
2801. 04. 2017 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy B10:3
2801. 04. 2017 14:00ST DDM Stříbro BKST Klatovy C10:2
Divize ženy
116. 10. 2016 09:00
herna TJ Sokol Horažďovice
TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. D3:7
116. 10. 2016 09:00
herna TJ Sokol Horažďovice
Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C10:0wo
116. 10. 2016 12:00
herna TJ Sokol Horažďovice
TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C10:0wo
116. 10. 2016 12:00
herna TJ Sokol Horažďovice
TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň B0:10
116. 10. 2016 15:00
herna TJ Sokol Horažďovice
Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D6:4
116. 10. 2016 15:00
herna TJ Sokol Horažďovice
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A0:10wo
203. 12. 2016 09:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. D1:9
203. 12. 2016 09:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C3:6
203. 12. 2016 15:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C2:7
203. 12. 2016 15:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň B0:10
203. 12. 2016 12:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D9:1
203. 12. 2016 12:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A7:3
315. 01. 2017 09:00
herna Union Plzeň
TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. D3:7
315. 01. 2017 09:00
herna Union Plzeň
Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C9:1
315. 01. 2017 12:00
herna Union Plzeň
TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C8:2
315. 01. 2017 12:00
herna Union Plzeň
TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň B0:10
315. 01. 2017 15:00
herna Union Plzeň
Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D8:2
315. 01. 2017 15:00
herna Union Plzeň
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A4:6
426. 02. 2017 09:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. D5:5
426. 02. 2017 09:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C6:4
426. 02. 2017 12:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. C0:10
426. 02. 2017 12:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Horažďovice AUnion Plzeň B2:8
426. 02. 2017 15:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. D7:3
426. 02. 2017 15:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A10:0
Český pohár - vítězové
0/129. 09. 2016 19:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Nezvěstice A0:10
0/130. 09. 2016 17:30TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Pocinovice A8:2
0/104. 10. 2016 18:00TJ Sokol Domažlice ATJ Sokol Starý Plzenec A1:9
0/105. 10. 2016 19:00TJ Sokol Starý Plzenec BSKUŘ Plzeň B4:6
0/129. 09. 2016 19:00TJ Hrádek AKOC Sušice B7:3
0/120. 09. 2016 19:00TJ Sokol Pocinovice BKOC Sušice C2:8
0/102. 10. 2016 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Dynamo Horšovský Týn A4:6
0/330. 10. 2016 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Union Plzeň B2:8
0/330. 10. 2016 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. B8:2
0/330. 10. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro A6:3
0/330. 10. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec AKOC Sušice A6:4
0/330. 10. 2016 09:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice A7:3
0/330. 10. 2016 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Horažďovice A1:9
0/330. 10. 2016 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Lhůta - Trnová A5:5
0/330. 10. 2016 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn AKST Klatovy A1:9
0/408. 01. 2017 09:00TJ Sokol Bor BTJ Union Plzeň B3:7
0/408. 01. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Starý Plzenec A10:0
0/408. 01. 2017 09:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A4:6
0/408. 01. 2017 09:00KOC Sušice CKST Klatovy A3:7
0/519. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Union Plzeň B2:8
0/519. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy A4:6
0/626. 03. 2017 09:00KST Klatovy ATJ Union Plzeň B6:4
Český pohár - poražení
0/127. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Tachov "A"TJ Dynamo Horšovský Týn "A"3:7
0/127. 11. 2016 09:00byeTJ Sokol Lhůta-Trnová "A"0:10wo
0/127. 11. 2016 09:00TJ Hrádek "A"TJ Sokol Pocinovice "A"9:1
0/127. 11. 2016 09:00TJ Sokol Domažlice "A"SK Jiskra Domažlice "A"6:4
0/127. 11. 2016 09:00TJ Sokol Starý Plzenec "B"KOC Sušice "A"10:0wo
0/127. 11. 2016 09:00KOC Sušice "B"ST DDM Stříbro "A"3:7
0/127. 11. 2016 09:00TJ Sokol Pocinovice "B"TJ Sokol Plzeň V. "B"0:10
0/127. 11. 2016 09:00TJ Sokol Mirošov "A"TJ Sokol Nezvěstice "A"4:6
0/208. 01. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn "A"TJ Sokol Lhůta-Trnová "A"5:5
0/208. 01. 2017 09:00TJ Hrádek "A"TJ Sokol Domažlice "A"8:2
0/208. 01. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec "B"ST DDM Stříbro "A"1:9
0/208. 01. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice "A"TJ Sokol Plzeň V. "B"4:6
0/305. 02. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta-Trnová "A"TJ Sokol Bor "B"6:4
0/305. 02. 2017 09:00TJ Hrádek "A"TJ Sokol Starý Plzenec "A"8:2
0/305. 02. 2017 09:00ST DDM Stříbro "A"SKUŘ Plzeň "B"5:5
0/305. 02. 2017 09:00KOC Sušice "C"TJ Sokol Plzeň V. "B"3:7
0/419. 02. 2017 09:00TJ Hrádek "A"TJ Sokol Lhůta-Trnová "A"7:3
0/419. 02. 2017 09:00SKUŘ Plzeň "B"TJ Sokol Plzeň V. "B"5:5
0/512. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "A"TJ Hrádek "A"8:2
0/512. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "B"SKUŘ Plzeň "B"6:4
0/622. 03. 2017 18:30TJ Sokol Horažďovice "B"TJ Sokol Horažďovice "A"3:7
0/709. 04. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "A"TJ Union Plzeň "B"5:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline