Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
124. 09. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Lomnice A5:10
124. 09. 2016 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Loket nad Ohří A10:3
124. 09. 2016 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slovan Karlovy Vary B3:10
122. 09. 2016 18:30TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim10:0
124. 09. 2016 14:00
hala KST KV
TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czKST Karlovy Vary A5:10
124. 09. 2016 14:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
215. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov A9:9
215. 10. 2016 09:00TJ Lomnice ATJ Slovan Karlovy Vary A10:3
215. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz5:10
215. 10. 2016 09:00TJ Loket nad Ohří AKST Karlovy Vary A3:10
215. 10. 2016 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A3:10
215. 10. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim10:7
315. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
315. 10. 2016 14:00TJ Lomnice ATJ Ostrov A10:1
306. 10. 2016 17:00TJ Jiskra Březová AKST Karlovy Vary A10:7
315. 10. 2016 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz3:10
315. 10. 2016 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ASK Toužim0:10
315. 10. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A4:10
429. 10. 2016 09:00TJ Ostrov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A7:10
427. 10. 2016 18:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim9:9
429. 10. 2016 09:00
hala 3. ZŠ Chodov, Husova 788
TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Spartak Horní Slavkov A10:3
429. 10. 2016 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:0
429. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Březová A10:6
429. 10. 2016 09:00TJ Lomnice ATJ Loket nad Ohří A10:2
529. 10. 2016 14:00TJ Ostrov ASK Toužim10:2
529. 10. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A1:10
529. 10. 2016 17:00
hala 3. ZŠ Chodov, Husova 788
TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Slovan Karlovy Vary B10:1
529. 10. 2016 14:00KST Karlovy Vary ATJ Spartak Horní Slavkov A10:3
529. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Loket nad Ohří A10:3
529. 10. 2016 14:00TJ Lomnice ATJ Jiskra Březová A10:5
612. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A10:4
612. 11. 2016 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
612. 11. 2016 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slavoj Kynšperk A1:10
612. 11. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Lomnice A4:10
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz10:7
612. 11. 2016 09:00SK ToužimKST Karlovy Vary A5:10
712. 11. 2016 13:30TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A10:7
712. 11. 2016 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Ostrov A5:10
712. 11. 2016 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Lomnice A5:10
712. 11. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk A2:10
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe AKST Karlovy Vary A10:7
712. 11. 2016 14:00SK ToužimTJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz5:10
826. 11. 2016 09:00TJ Ostrov ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz2:10
823. 11. 2016 18:00TJ Slovan Karlovy Vary AKST Karlovy Vary A5:10
826. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe A8:10
826. 11. 2016 09:00TJ Lomnice ASK Toužim10:0
826. 11. 2016 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Spartak Horní Slavkov A10:0
826. 11. 2016 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary B7:10
918. 11. 2016 19:00TJ Ostrov AKST Karlovy Vary A6:10
926. 11. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz1:10
926. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk ASK Toužim10:0
926. 11. 2016 14:00TJ Lomnice ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:3
926. 11. 2016 13:30TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary B10:4
926. 11. 2016 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Spartak Horní Slavkov A10:0
1010. 12. 2016 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Ostrov A1:10
1023. 09. 2016 18:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A10:1
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová A10:6
1010. 12. 2016 09:00SK ToužimTJ Loket nad Ohří A10:7
1010. 12. 2016 09:00TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Slavoj Kynšperk A10:6
1010. 12. 2016 09:00KST Karlovy Vary ATJ Lomnice A7:10
1110. 12. 2016 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slovan Karlovy Vary A5:10
1110. 12. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov A9:9
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Loket nad Ohří A10:2
1110. 12. 2016 14:00SK ToužimTJ Jiskra Březová A2:10
1110. 12. 2016 14:00TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Lomnice A10:7
1110. 12. 2016 14:00KST Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A10:6
1214. 01. 2017 09:00TJ Lomnice ATJ Slavoj Kynšperk A10:2
1214. 01. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Březová A10:7
1214. 01. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Spartak Horní Slavkov A10:1
1214. 01. 2017 09:00SK ToužimTJ Sokol Velká Hleďsebe A8:10
1214. 01. 2017 10:00
hala TJ Batesta Chodov
KST Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz5:10
1213. 01. 2017 17:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov A9:9
1328. 01. 2017 09:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A10:3
1328. 01. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Lomnice A3:10
1328. 01. 2017 09:00TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Jiskra Březová A10:8
1328. 01. 2017 09:00KST Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří A10:6
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Spartak Horní Slavkov A10:0
1328. 01. 2017 09:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary B10:8
1428. 01. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A2:10
1428. 01. 2017 14:00TJ Ostrov ATJ Lomnice A7:10
1428. 01. 2017 14:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A7:10
1428. 01. 2017 14:00TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Loket nad Ohří A10:2
1428. 01. 2017 14:00SK ToužimTJ Spartak Horní Slavkov A10:1
1428. 01. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary B10:5
1511. 02. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Ostrov A10:8
1502. 02. 2017 18:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary A9:9
1511. 02. 2017 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz2:10
1511. 02. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BKST Karlovy Vary A10:4
1511. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk A3:10
1511. 02. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Lomnice A2:10
1611. 02. 2017 14:00SK ToužimTJ Ostrov A9:9
1611. 02. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A10:2
1611. 02. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz10:5
1611. 02. 2017 14:00TJ Spartak Horní Slavkov AKST Karlovy Vary A6:10
1611. 02. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slavoj Kynšperk A10:8
1611. 02. 2017 13:30TJ Jiskra Březová ATJ Lomnice A2:10
1725. 02. 2017 09:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Březová A10:0
1725. 02. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Loket nad Ohří A10:7
1725. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Spartak Horní Slavkov A10:5
1725. 02. 2017 09:00
Sportovní hala TJ Luby při ZŠ Masarykova
TJ Lomnice ATJ Slovan Karlovy Vary B10:6
1725. 02. 2017 09:00TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:6
1725. 02. 2017 09:00KST Karlovy Vary ASK Toužim10:3
1825. 02. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A10:0
1825. 02. 2017 14:00TJ Ostrov ATJ Loket nad Ohří A10:0
1825. 02. 2017 14:00
Sportovní hala TJ Luby při ZŠ Masarykova
TJ Lomnice ATJ Spartak Horní Slavkov A10:0
1825. 02. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary B4:10
1825. 02. 2017 14:00KST Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A7:10
1825. 02. 2017 14:00TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czSK Toužim10:1
1911. 03. 2017 09:00TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Ostrov A10:3
1911. 03. 2017 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary A9:9
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slavoj Kynšperk A10:5
1911. 03. 2017 09:00SK ToužimTJ Lomnice A4:10
1911. 03. 2017 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Březová A2:10
1911. 03. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří A10:2
2011. 03. 2017 14:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:5
2011. 03. 2017 14:00TJ Batesta Chodov B TTSTAR.czTJ Slovan Karlovy Vary A10:4
2011. 03. 2017 14:00SK ToužimTJ Slavoj Kynšperk A9:9
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Lomnice A9:9
2011. 03. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová A10:4
2011. 03. 2017 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Loket nad Ohří A5:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Ostrov ATJ Spartak Horní Slavkov A10:0
2112. 01. 2017 17:30TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:1
2125. 03. 2017 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Sokol Velká Hleďsebe A6:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří ASK Toužim3:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz3:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Lomnice AKST Karlovy Vary A10:2
2225. 03. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Spartak Horní Slavkov A10:0
2225. 03. 2017 14:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary B9:9
2225. 03. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Sokol Velká Hleďsebe A0:10
2225. 03. 2017 13:30TJ Jiskra Březová ASK Toužim10:2
2225. 03. 2017 14:00TJ Lomnice ATJ Batesta Chodov B TTSTAR.cz10:5
2225. 03. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKST Karlovy Vary A9:9
Krajský přebor 1. třídy
124. 09. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Baník Svatava10:2
124. 09. 2016 09:00KST Karlovy Vary BSK Merklín5:10
124. 09. 2016 09:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary C3:10
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Aš10:3
124. 09. 2016 13:30TJ Jiskra Březová BTJ Baník Sokolov A9:9
215. 10. 2016 09:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B9:9
215. 10. 2016 09:00SK MerklínTJ Baník Sokolov A6:10
215. 10. 2016 09:00TJ Ostrov BTJ Sokol Velká Hleďsebe B3:10
215. 10. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Aš3:10
315. 10. 2016 14:00KST Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A4:10
315. 10. 2016 14:00SK MerklínTJ Jiskra Březová B10:6
315. 10. 2016 14:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Aš8:10
315. 10. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Sokol Velká Hleďsebe B3:10
429. 10. 2016 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Ostrov B10:1
429. 10. 2016 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary C9:9
429. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk BKST Karlovy Vary B10:7
429. 10. 2016 09:00TJ Baník SvatavaSK Merklín6:10
529. 10. 2016 13:30TJ Jiskra Březová BTJ Slovan Karlovy Vary C6:10
529. 10. 2016 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Ostrov B10:3
529. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk BSK Merklín10:2
529. 10. 2016 14:00TJ Baník SvatavaKST Karlovy Vary B4:10
612. 11. 2016 09:00TJ Ostrov BTJ Slavoj Kynšperk B9:9
612. 11. 2016 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Baník Svatava6:10
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Březová B10:8
612. 11. 2016 09:00TJ Jiskra AšTJ Baník Sokolov A10:5
712. 11. 2016 14:00TJ Ostrov BTJ Baník Svatava10:6
712. 11. 2016 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk B10:8
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Sokolov A10:3
712. 11. 2016 14:00TJ Jiskra AšTJ Jiskra Březová B10:3
826. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Sokol Velká Hleďsebe B7:10
826. 11. 2016 09:00TJ Baník SvatavaTJ Jiskra Aš5:10
826. 11. 2016 09:00KST Karlovy Vary BTJ Ostrov B7:10
826. 11. 2016 09:00SK MerklínTJ Slovan Karlovy Vary C10:8
926. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Aš9:9
926. 11. 2016 14:00TJ Baník SvatavaTJ Sokol Velká Hleďsebe B4:10
926. 11. 2016 14:00KST Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary C10:4
926. 11. 2016 14:00SK MerklínTJ Ostrov B10:4
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKST Karlovy Vary B10:3
1010. 12. 2016 09:00TJ Jiskra AšSK Merklín10:6
1010. 12. 2016 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Slavoj Kynšperk B10:8
1010. 12. 2016 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Baník Svatava10:0
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BSK Merklín10:0
1110. 12. 2016 14:00TJ Jiskra AšKST Karlovy Vary B10:8
1110. 12. 2016 13:30TJ Jiskra Březová BTJ Baník Svatava10:1
1110. 12. 2016 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Slavoj Kynšperk B10:6
1214. 01. 2017 09:00TJ Baník SvatavaTJ Slavoj Kynšperk B7:10
1214. 01. 2017 09:00SK MerklínKST Karlovy Vary B7:10
1214. 01. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Ostrov B10:4
1210. 01. 2017 18:00TJ Jiskra AšTJ Sokol Velká Hleďsebe B6:10
1214. 01. 2017 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová B10:4
1328. 01. 2017 09:00TJ Jiskra Březová BKST Karlovy Vary B10:7
1328. 01. 2017 09:00TJ Baník Sokolov ASK Merklín10:2
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Ostrov B9:9
1328. 01. 2017 09:00TJ Jiskra AšTJ Slovan Karlovy Vary C10:4
1428. 01. 2017 14:00TJ Baník Sokolov AKST Karlovy Vary B10:0
1428. 01. 2017 13:30TJ Jiskra Březová BSK Merklín9:9
1428. 01. 2017 14:00TJ Jiskra AšTJ Ostrov B9:9
1428. 01. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slovan Karlovy Vary C10:4
1511. 02. 2017 09:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Březová B10:7
1511. 02. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Baník Sokolov A5:10
1511. 02. 2017 09:00KST Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk B9:9
1511. 02. 2017 09:00SK MerklínTJ Baník Svatava10:1
1611. 02. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Březová B10:2
1611. 02. 2017 14:00TJ Ostrov BTJ Baník Sokolov A8:10
1611. 02. 2017 14:00SK MerklínTJ Slavoj Kynšperk B9:9
1611. 02. 2017 14:00KST Karlovy Vary BTJ Baník Svatava10:3
1725. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Ostrov B7:10
1725. 02. 2017 09:00TJ Baník SvatavaTJ Slovan Karlovy Vary C3:10
1725. 02. 2017 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:8
1725. 02. 2017 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Aš10:4
1825. 02. 2017 14:00TJ Baník SvatavaTJ Ostrov B4:10
1825. 02. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Slovan Karlovy Vary C5:10
1825. 02. 2017 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B9:9
1825. 02. 2017 13:30TJ Jiskra Březová BTJ Jiskra Aš9:9
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slavoj Kynšperk B9:9
1911. 03. 2017 09:00TJ Jiskra AšTJ Baník Svatava10:4
1911. 03. 2017 09:00TJ Ostrov BKST Karlovy Vary B9:9
1911. 03. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CSK Merklín9:9
2011. 03. 2017 14:00TJ Jiskra AšTJ Slavoj Kynšperk B10:4
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Baník Svatava7:10
2011. 03. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CKST Karlovy Vary B9:9
2011. 03. 2017 14:00TJ Ostrov BSK Merklín10:8
2125. 03. 2017 09:00KST Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe B8:10
2125. 03. 2017 09:00SK MerklínTJ Jiskra Aš8:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Březová B10:4
2125. 03. 2017 09:00TJ Baník SvatavaTJ Baník Sokolov A2:10
2225. 03. 2017 14:00SK MerklínTJ Sokol Velká Hleďsebe B2:10
2225. 03. 2017 14:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš10:7
2225. 03. 2017 14:00TJ Baník SvatavaTJ Jiskra Březová B2:10
2225. 03. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Baník Sokolov A3:10
Krajský přebor 2. třídy
124. 09. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Luby6:10
124. 09. 2016 09:00KST Karlovy Vary CTJ Baník Vintířov A6:10
124. 09. 2016 09:00TJ Ostrov CTJ Baník Sokolov B10:3
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CSKST Cheb B10:8
124. 09. 2016 09:00
hala TJ Loket
TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czTJ Loket nad Ohří B10:2
215. 10. 2016 09:00KST Karlovy Vary CTJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz0:10
215. 10. 2016 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Loket nad Ohří B7:10
215. 10. 2016 09:00TJ Ostrov CTJ Sokol Velká Hleďsebe C2:10
215. 10. 2016 09:00TJ Baník Sokolov BSKST Cheb B1:10
315. 10. 2016 14:00KST Karlovy Vary CTJ Loket nad Ohří B0:10
315. 10. 2016 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz4:10
315. 10. 2016 14:00TJ Ostrov CSKST Cheb B9:9
315. 10. 2016 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Sokol Velká Hleďsebe C3:10
429. 10. 2016 09:00
hala 3. ZŠ Chodov, Husova 788
TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czTJ Ostrov C10:7
429. 10. 2016 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Sokolov B10:0
429. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk CKST Karlovy Vary C10:1
429. 10. 2016 09:00TJ LubyTJ Baník Vintířov A10:7
529. 10. 2016 16:00
hala 3. ZŠ Chodov, Husova 788
TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czTJ Baník Sokolov B10:2
529. 10. 2016 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Ostrov C10:3
529. 10. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Baník Vintířov A1:10
529. 10. 2016 14:00TJ LubyKST Karlovy Vary C10:0
612. 11. 2016 09:00TJ Ostrov CTJ Slavoj Kynšperk C10:8
612. 11. 2016 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Luby0:10
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz7:10
612. 11. 2016 09:00SKST Cheb BTJ Loket nad Ohří B9:9
712. 11. 2016 14:00TJ Ostrov CTJ Luby4:10
712. 11. 2016 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Slavoj Kynšperk C1:10
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Loket nad Ohří B10:8
712. 11. 2016 14:00SKST Cheb BTJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz2:10
826. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:4
826. 11. 2016 09:00TJ LubySKST Cheb B4:10
826. 11. 2016 09:00KST Karlovy Vary CTJ Ostrov C10:4
826. 11. 2016 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Sokolov B10:3
926. 11. 2016 14:00TJ Slavoj Kynšperk CSKST Cheb B10:5
926. 11. 2016 14:00TJ LubyTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:7
926. 11. 2016 14:00KST Karlovy Vary CTJ Baník Sokolov B10:4
926. 11. 2016 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Ostrov C10:6
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CKST Karlovy Vary C10:7
1010. 12. 2016 09:00SKST Cheb BTJ Baník Vintířov A10:7
1010. 12. 2016 09:00TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czTJ Slavoj Kynšperk C10:3
1010. 12. 2016 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Luby2:10
1110. 12. 2016 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Baník Vintířov A9:9
1110. 12. 2016 14:00SKST Cheb BKST Karlovy Vary C10:2
1110. 12. 2016 13:00TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czTJ Luby10:3
1110. 12. 2016 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Slavoj Kynšperk C10:5
1214. 01. 2017 09:00TJ LubyTJ Slavoj Kynšperk C10:3
1214. 01. 2017 09:00TJ Baník Vintířov AKST Karlovy Vary C10:6
1214. 01. 2017 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Ostrov C7:10
1214. 01. 2017 09:00SKST Cheb BTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:3
1214. 01. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz2:10
1328. 01. 2017 09:00TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czKST Karlovy Vary C10:3
1328. 01. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Vintířov A10:6
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Ostrov C7:10
1328. 01. 2017 09:00SKST Cheb BTJ Baník Sokolov B10:1
1428. 01. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří BKST Karlovy Vary C10:1
1428. 01. 2017 13:00TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czTJ Baník Vintířov A10:3
1428. 01. 2017 14:00SKST Cheb BTJ Ostrov C10:7
1428. 01. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Baník Sokolov B10:3
1511. 02. 2017 09:00TJ Ostrov CTJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz6:10
1511. 02. 2017 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Loket nad Ohří B1:10
1511. 02. 2017 09:00KST Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk C9:9
1511. 02. 2017 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Luby9:9
1611. 02. 2017 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz3:10
1611. 02. 2017 14:00TJ Ostrov CTJ Loket nad Ohří B10:8
1611. 02. 2017 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Slavoj Kynšperk C9:9
1611. 02. 2017 14:00KST Karlovy Vary CTJ Luby8:10
1725. 02. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Ostrov C10:5
1725. 02. 2017 09:00TJ LubyTJ Baník Sokolov B10:1
1725. 02. 2017 09:00TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:2
1725. 02. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří BSKST Cheb B10:7
1825. 02. 2017 14:00TJ LubyTJ Ostrov C10:5
1825. 02. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Baník Sokolov B10:5
1825. 02. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Sokol Velká Hleďsebe C10:8
1825. 02. 2017 13:00TJ Batesta Chodov C TTSTAR.czSKST Cheb B10:4
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Slavoj Kynšperk C10:3
1911. 03. 2017 09:00SKST Cheb BTJ Luby10:4
1911. 03. 2017 09:00TJ Ostrov CKST Karlovy Vary C10:3
1911. 03. 2017 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Baník Vintířov A2:10
2010. 03. 2017 18:00SKST Cheb BTJ Slavoj Kynšperk C10:4
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe CTJ Luby9:9
2011. 03. 2017 14:00TJ Baník Sokolov BKST Karlovy Vary C5:10
2011. 03. 2017 14:00TJ Ostrov CTJ Baník Vintířov A10:7
2125. 03. 2017 09:00KST Karlovy Vary CTJ Sokol Velká Hleďsebe C3:10
2125. 03. 2017 09:00TJ Baník Vintířov ASKST Cheb B9:9
2125. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz6:10
2125. 03. 2017 09:00TJ LubyTJ Loket nad Ohří B10:4
2222. 03. 2017 18:30TJ Baník Vintířov ATJ Sokol Velká Hleďsebe C10:7
2225. 03. 2017 14:00KST Karlovy Vary CSKST Cheb B6:10
2225. 03. 2017 14:00TJ LubyTJ Batesta Chodov C TTSTAR.cz10:4
2225. 03. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk CTJ Loket nad Ohří B10:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline