Výsledky
Divize
101. 10. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A8:10
101. 10. 2016 16:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A10:4
101. 10. 2016 16:00SKST Děčín ATJ Sokol Filipov A10:2
101. 10. 2016 16:00SKST Teplice BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B3:10
101. 10. 2016 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most C10:2
101. 10. 2016 16:00TTC Roudnice ASK Štětí A10:4
208. 10. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Roudnice A6:10
208. 10. 2016 16:00SKST Teplice ASK Štětí A3:10
208. 10. 2016 16:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:6
208. 10. 2016 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most C10:5
208. 10. 2016 16:00SKST Děčín ASKST Teplice B10:1
208. 10. 2016 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B5:10
309. 10. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASK Štětí A8:10
309. 10. 2016 10:00SKST Teplice ATTC Roudnice A9:9
309. 10. 2016 10:00SKST Baník Most BSKST Baník Most C10:6
309. 10. 2016 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A10:6
309. 10. 2016 10:00SKST Děčín ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B7:10
309. 10. 2016 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice B10:7
422. 10. 2016 16:00TTC Roudnice ASKST Teplice B10:6
422. 10. 2016 16:00SK Štětí ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:6
422. 10. 2016 16:00TTC Litvínov ASKST Děčín A10:7
422. 10. 2016 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Filipov A10:8
422. 10. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B4:10
422. 10. 2016 16:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A10:7
523. 10. 2016 10:00TTC Roudnice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B5:10
523. 10. 2016 10:00SK Štětí ASKST Teplice B10:3
523. 10. 2016 10:00TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A8:10
523. 10. 2016 10:00SKST Baník Most CSKST Děčín A9:9
523. 10. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A3:10
523. 10. 2016 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B10:8
605. 11. 2016 16:00SKST Baník Most BTTC Roudnice A9:9
605. 11. 2016 16:00TJ Sever Žatec ASK Štětí A5:10
605. 11. 2016 16:00SKST Děčín ASKP Sever Ústí nad Labem A10:4
605. 11. 2016 16:00
herna Varnsdorf
TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A8:10
605. 11. 2016 16:00SKST Teplice BTTC Litvínov A1:10
605. 11. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Baník Most C10:2
706. 11. 2016 10:00SKST Baník Most BSK Štětí A4:10
706. 11. 2016 10:00TJ Sever Žatec ATTC Roudnice A9:9
706. 11. 2016 10:00SKST Děčín ASKST Teplice A10:1
706. 11. 2016 10:00
herna Varnsdorf
TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
706. 11. 2016 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most C6:10
706. 11. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Litvínov A10:1
819. 11. 2016 16:00TTC Roudnice ATTC Litvínov A8:10
819. 11. 2016 16:00SK Štětí ASKST Baník Most C10:0
819. 11. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice B10:3
819. 11. 2016 16:00SKST Teplice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B7:10
819. 11. 2016 16:00SKST Baník Most BSKST Děčín A6:10
819. 11. 2016 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A10:7
920. 11. 2016 10:00TTC Roudnice ASKST Baník Most C10:4
920. 11. 2016 10:00SK Štětí ATTC Litvínov A10:5
920. 11. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:8
917. 09. 2016 10:00SKST Teplice ASKST Teplice B10:4
920. 11. 2016 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A10:6
920. 11. 2016 10:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín A3:10
1003. 12. 2016 16:00SKST Děčín ATTC Roudnice A10:3
1003. 12. 2016 16:00TJ Sokol Filipov ASK Štětí A6:10
1003. 12. 2016 16:00SKST Teplice BSKST Baník Most B7:10
1003. 12. 2016 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sever Žatec A10:7
1003. 12. 2016 16:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:8
1003. 12. 2016 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice A6:10
1104. 12. 2016 10:00SKST Děčín ASK Štětí A7:10
1104. 12. 2016 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Roudnice A10:8
1104. 12. 2016 10:00SKST Teplice BTJ Sever Žatec A2:10
1104. 12. 2016 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Baník Most B9:9
1104. 12. 2016 10:00TTC Litvínov ASKST Teplice A5:10
1104. 12. 2016 10:00SKST Baník Most CSKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1222. 01. 2017 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A5:10
1221. 01. 2017 16:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B9:9
1222. 01. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Děčín A6:10
1222. 01. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Teplice B10:2
1222. 01. 2017 10:00SKST Baník Most CTTC Litvínov A1:10
1222. 01. 2017 10:00SK Štětí ATTC Roudnice A10:8
1304. 02. 2017 16:00TTC Roudnice ASKP Sever Ústí nad Labem A10:4
1304. 02. 2017 15:00SK Štětí ASKST Teplice A10:6
1304. 02. 2017 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B10:3
1304. 02. 2017 16:00SKST Baník Most CTJ Sever Žatec A10:2
1304. 02. 2017 16:00SKST Teplice BSKST Děčín A7:10
1304. 02. 2017 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTJ Sokol Filipov A10:2
1405. 02. 2017 10:00SK Štětí ASKP Sever Ústí nad Labem A10:6
1405. 02. 2017 10:00TTC Roudnice ASKST Teplice A10:6
1427. 10. 2016 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most B9:9
1405. 02. 2017 10:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:5
1405. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Děčín A10:0
1405. 02. 2017 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Filipov A9:9
1518. 02. 2017 16:00SKST Teplice BTTC Roudnice A3:10
1516. 02. 2017 18:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSK Štětí A10:5
1518. 02. 2017 16:00SKST Děčín ATTC Litvínov A10:5
1518. 02. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most C9:9
1518. 02. 2017 16:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A10:2
1518. 02. 2017 16:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A7:10
1619. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BTTC Roudnice A10:8
1619. 02. 2017 10:00SKST Teplice BSK Štětí A5:10
1619. 02. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A10:8
1619. 02. 2017 10:00SKST Děčín ASKST Baník Most C10:1
1619. 02. 2017 10:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
1619. 02. 2017 10:00SKST Baník Most BSKST Teplice A10:4
1704. 03. 2017 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most B10:7
1701. 03. 2017 18:00SK Štětí ATJ Sever Žatec A10:2
1704. 03. 2017 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín A0:10
1704. 03. 2017 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A10:6
1704. 03. 2017 16:00TTC Litvínov ASKST Teplice B10:5
1704. 03. 2017 16:00SKST Baník Most CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
1802. 03. 2017 18:30SK Štětí ASKST Baník Most B9:9
1805. 03. 2017 10:00TTC Roudnice ATJ Sever Žatec A10:0
1805. 03. 2017 10:00SKST Teplice ASKST Děčín A4:10
1805. 03. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A7:10
1805. 03. 2017 10:00SKST Baník Most CSKST Teplice B10:6
1805. 03. 2017 10:00TTC Litvínov ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B4:10
1918. 03. 2017 16:00TTC Litvínov ATTC Roudnice A10:6
1916. 03. 2017 18:00SKST Baník Most CSK Štětí A10:7
1918. 03. 2017 16:00SKST Teplice BSKP Sever Ústí nad Labem A4:10
1918. 03. 2017 16:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Teplice A10:3
1918. 03. 2017 16:00SKST Děčín ASKST Baník Most B10:8
1918. 03. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A10:8
2019. 03. 2017 10:00SKST Baník Most CTTC Roudnice A10:8
2017. 03. 2017 18:00TTC Litvínov ASK Štětí A9:9
2019. 03. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKP Sever Ústí nad Labem A5:10
2012. 10. 2016 19:00SKST Teplice BSKST Teplice A5:10
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B9:9
2019. 03. 2017 10:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec A10:2
2101. 04. 2017 16:00TTC Roudnice ASKST Děčín A3:10
2101. 04. 2017 15:00SK Štětí ATJ Sokol Filipov A9:9
2101. 04. 2017 16:00SKST Baník Most BSKST Teplice B10:3
2101. 04. 2017 16:00TJ Sever Žatec ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B10:6
2101. 04. 2017 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A10:2
2101. 04. 2017 16:00SKST Teplice ASKST Baník Most C10:6
2202. 04. 2017 10:00SK Štětí ASKST Děčín A10:4
2202. 04. 2017 10:00TTC Roudnice ATJ Sokol Filipov A5:10
2202. 04. 2017 10:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice B10:4
2202. 04. 2017 10:00SKST Baník Most BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B9:9
2202. 04. 2017 10:00SKST Teplice ATTC Litvínov A10:7
2202. 04. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most C10:6
1/122. 04. 2017 16:00SKST Baník Most BSK Štětí A2:9
1/122. 04. 2017 16:30SKST Děčín ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B0:9
1/223. 04. 2017 10:00SK Štětí ASKST Baník Most B9:0wo
1/223. 04. 2017 10:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSKST Děčín A9:1
2/126. 04. 2017 18:00SK Štětí ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. B1:9
2/227. 04. 2017 18:30TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. BSK Štětí A9:1
Krajský přebor I. třídy
124. 09. 2016 16:00TTC Litvínov BSKST Teplice C10:7
124. 09. 2016 16:00TJ Sokol Spořice ATJ Krupka B10:5
124. 09. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov B9:9
124. 09. 2016 16:00TJ Pevato Smolnice AKST Jirkov C10:7
124. 09. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litoměřice C8:10
124. 09. 2016 16:00KST Most ATJ Sever Žatec B9:9
225. 09. 2016 10:00TTC Litvínov BTJ Krupka B9:9
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Spořice ASKST Teplice C10:6
225. 09. 2016 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov C10:6
225. 09. 2016 10:00TJ Pevato Smolnice AKST Jirkov B10:8
225. 09. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sever Žatec B7:10
225. 09. 2016 10:00KST Most ATTC Litoměřice C5:10
315. 10. 2016 10:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov B10:2
315. 10. 2016 16:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Spořice A10:7
315. 10. 2016 16:00ASK Lovosice ATJ Spartak Lubenec A5:10
308. 10. 2016 15:00SKST Děčín BKST Most A2:10
315. 10. 2016 17:30SKST Teplice CTJ Sokol Dobroměřice A10:4
315. 10. 2016 16:00TJ Krupka BTJ Pevato Smolnice A5:10
416. 10. 2016 14:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Spořice A10:2
416. 10. 2016 10:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov B10:6
416. 10. 2016 10:00ASK Lovosice AKST Most A10:8
416. 10. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Děčín B10:5
416. 10. 2016 10:00SKST Teplice CTJ Pevato Smolnice A2:10
416. 10. 2016 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Dobroměřice A9:9
529. 10. 2016 16:00KST Jirkov BTTC Litvínov B9:9
522. 10. 2016 16:00KST Jirkov CTJ Sokol Spořice A6:10
529. 10. 2016 16:00SKST Teplice CASK Lovosice A6:10
529. 10. 2016 16:00TJ Krupka BSKST Děčín B9:9
529. 10. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litoměřice C5:10
529. 10. 2016 16:00TJ Pevato Smolnice ATJ Sever Žatec B10:5
623. 10. 2016 10:00KST Jirkov BTJ Sokol Spořice A6:10
630. 10. 2016 10:00KST Jirkov CTTC Litvínov B10:4
630. 10. 2016 10:00SKST Teplice CSKST Děčín B10:0
630. 10. 2016 10:00TJ Krupka BASK Lovosice A10:8
630. 10. 2016 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sever Žatec B5:10
630. 10. 2016 10:00TJ Pevato Smolnice ATTC Litoměřice C5:10
712. 11. 2016 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Dobroměřice A10:8
712. 11. 2016 14:00TJ Sokol Spořice ATJ Pevato Smolnice A6:10
712. 11. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov B10:4
712. 11. 2016 16:00KST Most AKST Jirkov C10:6
712. 11. 2016 10:00TTC Litoměřice CASK Lovosice A10:5
712. 11. 2016 16:00TJ Sever Žatec BSKST Děčín B10:3
805. 11. 2016 13:00TTC Litvínov BTJ Pevato Smolnice A2:10
813. 11. 2016 10:00TJ Sokol Spořice ATJ Sokol Dobroměřice A5:10
813. 11. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov C6:10
813. 11. 2016 10:00KST Most AKST Jirkov B7:10
813. 11. 2016 14:00TTC Litoměřice CSKST Děčín B10:7
813. 11. 2016 10:00TJ Sever Žatec BASK Lovosice A10:8
926. 11. 2016 16:00ASK Lovosice ATTC Litvínov B10:6
926. 11. 2016 16:00SKST Děčín BTJ Sokol Spořice A10:2
926. 11. 2016 16:00KST Jirkov BTTC Litoměřice C1:10
926. 11. 2016 16:00KST Jirkov CTJ Sever Žatec B6:10
922. 11. 2016 18:00SKST Teplice CTJ Spartak Lubenec A8:10
926. 11. 2016 16:00TJ Krupka BKST Most A10:7
1027. 11. 2016 10:00ASK Lovosice ATJ Sokol Spořice A10:2
1027. 11. 2016 10:00SKST Děčín BTTC Litvínov B6:10
1027. 11. 2016 10:00KST Jirkov BTJ Sever Žatec B9:9
1027. 11. 2016 10:00KST Jirkov CTTC Litoměřice C6:10
1024. 11. 2016 18:00SKST Teplice CKST Most A10:3
1027. 11. 2016 10:00TJ Krupka BTJ Spartak Lubenec A6:10
1110. 12. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B10:5
1110. 12. 2016 16:00KST Most ATJ Sokol Spořice A10:3
1110. 12. 2016 11:00ASK Lovosice ATJ Sokol Dobroměřice A10:4
1110. 12. 2016 16:00SKST Děčín BTJ Pevato Smolnice A10:5
1110. 12. 2016 16:00KST Jirkov BSKST Teplice C10:7
1110. 12. 2016 16:00KST Jirkov CTJ Krupka B10:2
1211. 12. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Spořice A10:5
1211. 12. 2016 10:00KST Most ATTC Litvínov B8:10
1211. 12. 2016 10:00ASK Lovosice ATJ Pevato Smolnice A10:7
1211. 12. 2016 10:00SKST Děčín BTJ Sokol Dobroměřice A7:10
1211. 12. 2016 10:00KST Jirkov BTJ Krupka B8:10
1211. 12. 2016 10:00KST Jirkov CSKST Teplice C10:4
1317. 12. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Dobroměřice A1:10
1317. 12. 2016 16:00KST Most ATJ Pevato Smolnice A9:9
1317. 12. 2016 18:00TTC Litoměřice CSKST Teplice C10:6
1317. 12. 2016 16:00TJ Krupka BTJ Sever Žatec B5:10
1317. 12. 2016 17:00ASK Lovosice AKST Jirkov B7:10
1317. 12. 2016 16:00SKST Děčín BKST Jirkov C8:10
1418. 12. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Pevato Smolnice A10:3
1418. 12. 2016 10:00KST Most ATJ Sokol Dobroměřice A9:9
1418. 12. 2016 14:00TTC Litoměřice CTJ Krupka B10:3
1418. 12. 2016 10:00SKST Teplice CTJ Sever Žatec B9:9
1418. 12. 2016 10:00ASK Lovosice AKST Jirkov C10:6
1418. 12. 2016 12:00SKST Děčín BKST Jirkov B8:10
1522. 10. 2016 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Most A10:7
dvojička
1510. 12. 2016 10:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec B10:5
dvojička
1524. 09. 2016 16:00ASK Lovosice ASKST Děčín B10:4
dvojička
1517. 09. 2016 15:00KST Jirkov BKST Jirkov C8:10
dvojička
1512. 11. 2016 15:00SKST Teplice CTJ Krupka B10:3
dvojička
1526. 11. 2016 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Pevato Smolnice A10:6
dvojička
1517. 12. 2016 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Spořice A9:9
dvojička
1614. 01. 2017 16:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A9:9
1614. 01. 2017 16:00TJ Sokol Spořice AKST Most A10:7
1614. 01. 2017 10:30TJ Sokol Dobroměřice AASK Lovosice A7:10
1614. 01. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice ASKST Děčín B10:2
1614. 01. 2017 16:00SKST Teplice CKST Jirkov B9:9
1614. 01. 2017 16:00TJ Krupka BKST Jirkov C10:6
1715. 01. 2017 10:00TJ Sokol Spořice ATJ Spartak Lubenec A5:10
1715. 01. 2017 10:00TTC Litvínov BKST Most A10:8
1715. 01. 2017 10:00TJ Pevato Smolnice AASK Lovosice A3:10
1715. 01. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Děčín B10:3
1715. 01. 2017 10:00TJ Krupka BKST Jirkov B10:6
1715. 01. 2017 10:00SKST Teplice CKST Jirkov C3:10
1828. 01. 2017 16:00SKST Teplice CTTC Litvínov B10:7
1828. 01. 2017 16:00TJ Krupka BTJ Sokol Spořice A10:8
1828. 01. 2017 16:00KST Jirkov BTJ Sokol Dobroměřice A10:4
1828. 01. 2017 10:00KST Jirkov CTJ Pevato Smolnice A9:9
1828. 01. 2017 10:00TTC Litoměřice CTJ Spartak Lubenec A10:4
1828. 01. 2017 16:00TJ Sever Žatec BKST Most A9:9
1929. 01. 2017 10:00TJ Krupka BTTC Litvínov B10:6
1929. 01. 2017 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Spořice A10:8
1929. 01. 2017 10:00KST Jirkov CTJ Sokol Dobroměřice A10:5
1929. 01. 2017 10:00KST Jirkov BTJ Pevato Smolnice A10:8
1929. 01. 2017 10:00TJ Sever Žatec BTJ Spartak Lubenec A6:10
1929. 01. 2017 14:00TTC Litoměřice CKST Most A10:2
2011. 02. 2017 16:00TTC Litvínov BKST Jirkov B5:10
2011. 02. 2017 16:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov C9:9
2011. 02. 2017 16:00ASK Lovosice ASKST Teplice C10:5
2011. 02. 2017 16:00SKST Děčín BTJ Krupka B9:9
2011. 02. 2017 10:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Dobroměřice A10:7
2011. 02. 2017 16:00TJ Sever Žatec BTJ Pevato Smolnice A10:3
2112. 02. 2017 10:00TJ Sokol Spořice AKST Jirkov B9:9
2112. 02. 2017 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov C10:8
2112. 02. 2017 10:00SKST Děčín BSKST Teplice C10:3
2112. 02. 2017 10:00ASK Lovosice ATJ Krupka B8:10
2112. 02. 2017 10:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Dobroměřice A10:8
2112. 02. 2017 14:00TTC Litoměřice CTJ Pevato Smolnice A10:4
2225. 02. 2017 16:00TTC Litvínov BTTC Litoměřice C4:10
2225. 02. 2017 16:00TJ Sokol Spořice ATJ Sever Žatec B8:10
2225. 02. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec AASK Lovosice A9:9
2225. 02. 2017 16:00KST Most ASKST Děčín B10:4
2225. 02. 2017 15:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Teplice C10:3
2225. 02. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice ATJ Krupka B7:10
2326. 02. 2017 10:00TJ Sokol Spořice ATTC Litoměřice C4:10
2326. 02. 2017 10:00TTC Litvínov BTJ Sever Žatec B7:10
2326. 02. 2017 10:00KST Most AASK Lovosice A10:7
2326. 02. 2017 10:00SKST Děčín BTJ Spartak Lubenec A9:9
2326. 02. 2017 10:00TJ Pevato Smolnice ASKST Teplice C10:8
2326. 02. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Krupka B10:5
2411. 03. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litvínov B10:4
2411. 03. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice ATJ Sokol Spořice A6:10
2411. 03. 2017 16:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A10:3
2411. 03. 2017 16:00KST Jirkov CKST Most A10:4
2411. 03. 2017 16:00ASK Lovosice ATTC Litoměřice C10:4
2411. 03. 2017 16:00SKST Děčín BTJ Sever Žatec B4:10
2512. 03. 2017 10:00TJ Pevato Smolnice ATTC Litvínov B9:9
2512. 03. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sokol Spořice A10:5
2512. 03. 2017 10:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A10:5
2512. 03. 2017 10:00KST Jirkov BKST Most A9:9
2512. 03. 2017 10:00SKST Děčín BTTC Litoměřice C10:8
2512. 03. 2017 10:00ASK Lovosice ATJ Sever Žatec B10:6
2625. 03. 2017 16:00TTC Litvínov BASK Lovosice A6:10
2625. 03. 2017 16:00TJ Sokol Spořice ASKST Děčín B7:10
2625. 03. 2017 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov B10:4
2625. 03. 2017 16:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov C10:1
2625. 03. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice C8:10
2625. 03. 2017 16:00KST Most ATJ Krupka B10:7
2726. 03. 2017 10:00TJ Sokol Spořice AASK Lovosice A1:10
2726. 03. 2017 10:00TTC Litvínov BSKST Děčín B9:9
2726. 03. 2017 10:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov B10:4
2726. 03. 2017 14:00TTC Litoměřice CKST Jirkov C10:4
2726. 03. 2017 10:00KST Most ASKST Teplice C10:7
2726. 03. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka B8:10
2808. 04. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Spartak Lubenec A10:0
2808. 04. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice AKST Most A10:8
2808. 04. 2017 17:00SKST Teplice CTTC Litoměřice C10:0
2808. 04. 2017 16:00TJ Sever Žatec BTJ Krupka B10:4
2808. 04. 2017 16:00KST Jirkov BASK Lovosice A6:10
2808. 04. 2017 16:00KST Jirkov CSKST Děčín B10:0
2909. 04. 2017 10:00TJ Pevato Smolnice ATJ Spartak Lubenec A6:10
2909. 04. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Most A10:4
2907. 04. 2017 18:00TJ Krupka BTTC Litoměřice C10:1
2909. 04. 2017 10:00TJ Sever Žatec BSKST Teplice C10:1
2909. 04. 2017 10:00KST Jirkov CASK Lovosice A10:7
2908. 04. 2017 10:00KST Jirkov BSKST Děčín B10:6
3011. 02. 2017 13:00KST Most ATJ Spartak Lubenec A10:8
dvojička
3005. 03. 2017 10:00
odloženo
TJ Sever Žatec BTTC Litoměřice C3:10
dvojička
3028. 01. 2017 16:00SKST Děčín BASK Lovosice A4:10
dvojička
3025. 10. 2016 17:30KST Jirkov CKST Jirkov B9:9
dvojička
3011. 03. 2017 16:00TJ Krupka BSKST Teplice C6:10
dvojička
3025. 03. 2017 16:00TJ Pevato Smolnice ATJ Sokol Dobroměřice A2:10
dvojička
3008. 04. 2017 16:00TJ Sokol Spořice ATTC Litvínov B4:10
dvojička
Krajský přebor II. třídy A
101. 10. 2016 16:00TJ Krupka CSKST Teplice D14:4
101. 10. 2016 14:00SKST Baník Most ETTC Litvínov C11:7
122. 09. 2016 18:00TJ Smolnice BKST Libořice A10:8
101. 10. 2016 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASokol Horní Jiřetín A6:12
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bořislav ATTC Duchcov A7:11
130. 09. 2016 18:00TTC Roudnice DSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
208. 10. 2016 10:00TJ Krupka CTTC Roudnice D13:5
208. 10. 2016 10:00SKST Teplice DSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
208. 10. 2016 14:00SKST Baník Most ETJ Sokol Bořislav A11:7
208. 10. 2016 16:00TTC Litvínov CTTC Duchcov A8:10
205. 10. 2016 18:00TJ Smolnice BTJ Baník Březenecká Chomutov A9:9
208. 10. 2016 16:00KST Libořice ASokol Horní Jiřetín A10:8
309. 10. 2016 10:00TJ Krupka CSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
309. 10. 2016 13:00SKST Teplice DTTC Roudnice D16:2
309. 10. 2016 10:00SKST Baník Most ETTC Duchcov A10:8
309. 10. 2016 10:00TTC Litvínov CTJ Sokol Bořislav A10:8
306. 10. 2016 18:00TJ Smolnice BSokol Horní Jiřetín A6:12
309. 10. 2016 10:00KST Libořice ATJ Baník Březenecká Chomutov A5:13
414. 10. 2016 18:00TTC Roudnice DTJ Baník Březenecká Chomutov A8:10
422. 10. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem DSokol Horní Jiřetín A2:16
422. 10. 2016 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Smolnice B14:4
422. 10. 2016 16:00TTC Duchcov AKST Libořice A12:6
422. 10. 2016 16:00TJ Krupka CSKST Baník Most E8:10
422. 10. 2016 10:00SKST Teplice DTTC Litvínov C14:4
521. 10. 2016 18:00TTC Roudnice DSokol Horní Jiřetín A11:7
523. 10. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Baník Březenecká Chomutov A1:17
523. 10. 2016 10:00TJ Sokol Bořislav AKST Libořice A11:7
515. 10. 2016 16:00TTC Duchcov ATJ Smolnice B7:11
523. 10. 2016 10:00TJ Krupka CTTC Litvínov C11:7
523. 10. 2016 13:00SKST Teplice DSKST Baník Most E10:8
605. 11. 2016 15:00SKST Baník Most ETTC Roudnice D14:4
605. 11. 2016 16:00TTC Litvínov CSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
627. 10. 2016 18:00TJ Smolnice BTJ Krupka C11:7
605. 11. 2016 16:00KST Libořice ASKST Teplice D7:11
605. 11. 2016 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Sokol Bořislav A14:4
624. 10. 2016 18:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Duchcov A8:10
706. 11. 2016 10:00SKST Baník Most ESKP Sever Ústí nad Labem D12:6
706. 11. 2016 10:00TTC Litvínov CTTC Roudnice D12:6
703. 11. 2016 18:00TJ Smolnice BSKST Teplice D7:11
706. 11. 2016 10:00KST Libořice ATJ Krupka C9:9
706. 11. 2016 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATTC Duchcov A12:6
731. 10. 2016 18:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Sokol Bořislav A11:7
811. 11. 2016 18:00TTC Roudnice DTJ Sokol Bořislav A10:8
819. 11. 2016 16:00SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Duchcov A2:16
819. 11. 2016 16:00TJ Krupka CTJ Baník Březenecká Chomutov A16:2
819. 11. 2016 10:00SKST Teplice DSokol Horní Jiřetín A17:1
819. 11. 2016 14:00SKST Baník Most ETJ Smolnice B13:5
819. 11. 2016 16:00TTC Litvínov CKST Libořice A15:3
918. 11. 2016 18:00TTC Roudnice DTTC Duchcov A11:7
920. 11. 2016 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Sokol Bořislav A0:18
920. 11. 2016 10:00TJ Krupka CSokol Horní Jiřetín A9:9
920. 11. 2016 13:00SKST Teplice DTJ Baník Březenecká Chomutov A10:8
920. 11. 2016 10:00SKST Baník Most EKST Libořice A14:4
920. 11. 2016 10:00TTC Litvínov CTJ Smolnice B12:6
1024. 11. 2016 18:00TJ Smolnice BTTC Roudnice D11:7
1003. 12. 2016 16:00KST Libořice ASKP Sever Ústí nad Labem D14:4
1003. 12. 2016 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASKST Baník Most E9:9
1021. 11. 2016 18:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov C10:8
1003. 12. 2016 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka C9:9
1003. 12. 2016 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice D8:10
1101. 12. 2016 18:00TJ Smolnice BSKP Sever Ústí nad Labem D17:1
1104. 12. 2016 10:00KST Libořice ATTC Roudnice D8:10
1104. 12. 2016 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATTC Litvínov C6:12
1128. 11. 2016 18:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Baník Most E9:9
1104. 12. 2016 10:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice D6:12
1126. 11. 2016 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka C13:5
1221. 01. 2017 16:00SKST Teplice DTJ Krupka C9:9
1222. 01. 2017 10:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E8:10
1222. 01. 2017 10:00KST Libořice ATJ Smolnice B11:7
1222. 01. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Baník Březenecká Chomutov A18:0wo
1221. 01. 2017 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Bořislav A12:6
1222. 01. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Roudnice D6:12
1327. 01. 2017 18:00TTC Roudnice DTJ Krupka C5:13
1306. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DSKST Teplice D0:18
1304. 02. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ASKST Baník Most E12:6
1304. 02. 2017 16:00TTC Duchcov ATTC Litvínov C9:9
1304. 02. 2017 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Smolnice B9:9
1329. 01. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín AKST Libořice A11:7
1403. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Krupka C5:13
1403. 02. 2017 18:00TTC Roudnice DSKST Teplice D6:12
1428. 01. 2017 16:00TTC Duchcov ASKST Baník Most E9:9
1405. 02. 2017 10:00TJ Sokol Bořislav ATTC Litvínov C6:12
1405. 02. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Smolnice B9:9
1405. 02. 2017 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov AKST Libořice A10:8
1518. 02. 2017 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATTC Roudnice D17:1
1512. 02. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ASKP Sever Ústí nad Labem D12:6
1509. 02. 2017 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Bořislav A11:7
1518. 02. 2017 16:00KST Libořice ATTC Duchcov A5:13
1518. 02. 2017 14:00SKST Baník Most ETJ Krupka C5:13
1518. 02. 2017 16:00TTC Litvínov CSKST Teplice D9:9
1619. 02. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Roudnice D9:9
1619. 02. 2017 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASKP Sever Ústí nad Labem D16:2
1611. 02. 2017 16:00KST Libořice ATJ Sokol Bořislav A6:12
1616. 02. 2017 18:00TJ Smolnice BTTC Duchcov A3:15
1619. 02. 2017 10:00TTC Litvínov CTJ Krupka C11:7
1619. 02. 2017 10:00SKST Baník Most ESKST Teplice D7:11
1724. 02. 2017 18:00TTC Roudnice DSKST Baník Most E13:5
1704. 03. 2017 16:00SKP Sever Ústí nad Labem DTTC Litvínov C4:14
1704. 03. 2017 16:00TJ Krupka CTJ Smolnice B13:5
1704. 03. 2017 10:00SKST Teplice DKST Libořice A11:7
1704. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Baník Březenecká Chomutov A8:10
1704. 03. 2017 16:00TTC Duchcov ASokol Horní Jiřetín A16:2
1805. 03. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DSKST Baník Most E5:13
1803. 03. 2017 18:00TTC Roudnice DTTC Litvínov C12:6
1807. 03. 2017 18:00SKST Teplice DTJ Smolnice B17:1
1805. 03. 2017 10:00TJ Krupka CKST Libořice A13:5
1825. 02. 2017 16:00TTC Duchcov ATJ Baník Březenecká Chomutov A10:8
1805. 03. 2017 10:00TJ Sokol Bořislav ASokol Horní Jiřetín A14:4
1918. 03. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ATTC Roudnice D12:6
1918. 03. 2017 16:00TTC Duchcov ASKP Sever Ústí nad Labem D18:0
1918. 03. 2017 16:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Krupka C4:14
1912. 03. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Teplice D5:13
1909. 03. 2017 18:00TJ Smolnice BSKST Baník Most E14:4
1918. 03. 2017 16:00KST Libořice ATTC Litvínov C5:13
2011. 03. 2017 16:00TTC Duchcov ATTC Roudnice D12:6
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Bořislav ASKP Sever Ústí nad Labem D15:3
2019. 03. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Krupka C7:11
2019. 03. 2017 10:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASKST Teplice D7:11
2019. 03. 2017 10:00KST Libořice ASKST Baník Most E8:10
2016. 03. 2017 18:00TJ Smolnice BTTC Litvínov C5:13
2124. 03. 2017 18:00TTC Roudnice DTJ Smolnice B14:4
2101. 04. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DKST Libořice A12:6
2101. 04. 2017 14:00SKST Baník Most ETJ Baník Březenecká Chomutov A7:11
2101. 04. 2017 16:00TTC Litvínov CSokol Horní Jiřetín A7:11
2101. 04. 2017 16:00TJ Krupka CTJ Sokol Bořislav A9:9
2128. 03. 2017 18:30SKST Teplice DTTC Duchcov A10:8
2202. 04. 2017 10:00SKP Sever Ústí nad Labem DTJ Smolnice B4:14
2231. 03. 2017 18:00TTC Roudnice DKST Libořice A14:4
2202. 04. 2017 10:00TTC Litvínov CTJ Baník Březenecká Chomutov A10:8
2202. 04. 2017 10:00SKST Baník Most ESokol Horní Jiřetín A6:12
2202. 04. 2017 13:00SKST Teplice DTJ Sokol Bořislav A3:15
2202. 04. 2017 10:00TJ Krupka CTTC Duchcov A14:4
Krajský přebor II. třídy B
130. 09. 2016 18:30KST Libědice ATJ Sokol Třebívlice A8:10
126. 09. 2016 18:00SKST Baník Most DTTC Litvínov D16:2
130. 09. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Baník Březenecká Chomutov B11:7
130. 09. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Lenešice A6:12
126. 09. 2016 18:00KST Most BTJ Klášterec nad Ohří A11:7
126. 09. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Spartak Lubenec B16:2
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Spartak Lubenec B13:5
207. 10. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ASKP Sever Ústí nad Labem C7:11
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice AKST Most B15:3
205. 10. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Baník Meziboří A6:12
207. 10. 2016 18:00TTC Litvínov DOÚ Blažim A Tygři7:11
207. 10. 2016 18:30KST Libědice ASKST Baník Most D6:12
310. 10. 2016 18:00SKST Baník Most DTJ Sokol Třebívlice A8:10
314. 10. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiKST Libědice A9:9
314. 10. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATTC Litvínov D14:4
310. 10. 2016 18:00KST Most BTJ Baník Březenecká Chomutov B16:2
310. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Lenešice A5:13
314. 10. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Klášterec nad Ohří A8:10
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Klášterec nad Ohří A12:6
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Spartak Lubenec B18:0
419. 10. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BSKP Sever Ústí nad Labem C3:15
421. 10. 2016 18:00TTC Litvínov DKST Most B6:12
421. 10. 2016 18:30KST Libědice ATJ Baník Meziboří A9:9
417. 10. 2016 18:00SKST Baník Most DOÚ Blažim A Tygři13:5
526. 10. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Sokol Třebívlice A8:10
527. 10. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ASKST Baník Most D6:12
524. 10. 2016 18:00KST Most BKST Libědice A13:5
524. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Litvínov D12:6
528. 10. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Baník Březenecká Chomutov B7:11
528. 10. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Lenešice A7:11
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Sokol Lenešice A8:10
602. 11. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Klášterec nad Ohří A7:11
604. 11. 2016 18:00TTC Litvínov DTJ Spartak Lubenec B13:5
608. 11. 2016 18:00KST Libědice ASKP Sever Ústí nad Labem C12:6
631. 10. 2016 18:00SKST Baník Most DKST Most B11:7
604. 11. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Baník Meziboří A12:6
711. 11. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sokol Třebívlice A12:6
707. 11. 2016 18:00KST Most BOÚ Blažim A Tygři16:2
707. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSKST Baník Most D5:13
711. 11. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Libědice A3:15
711. 11. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov D8:10
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Baník Březenecká Chomutov B14:4
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Březenecká Chomutov B15:3
818. 11. 2016 18:00TTC Litvínov DTJ Sokol Lenešice A4:14
818. 11. 2016 18:30KST Libědice ATJ Klášterec nad Ohří A14:4
814. 11. 2016 18:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec B16:2
818. 11. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiSKP Sever Ústí nad Labem C3:15
815. 11. 2016 18:00TJ Baník Meziboří AKST Most B12:6
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice AKST Most B9:9
925. 11. 2016 18:00
herna Meziboří
SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Baník Meziboří A9:9
925. 11. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BOÚ Blažim A Tygři6:12
925. 11. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ASKST Baník Most D4:14
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice AKST Libědice A6:12
923. 11. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTTC Litvínov D6:12
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Třebívlice ATTC Litvínov D9:9
1002. 12. 2016 18:30KST Libědice ATJ Baník Březenecká Chomutov B12:6
1028. 11. 2016 18:00SKST Baník Most DTJ Sokol Lenešice A12:6
1002. 12. 2016 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Klášterec nad Ohří A6:12
1002. 12. 2016 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Spartak Lubenec B16:2
1007. 12. 2016 18:00KST Most BSKP Sever Ústí nad Labem C6:12
1105. 12. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Třebívlice A10:8
1109. 12. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec BKST Most B0:18
1109. 12. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Meziboří A8:10
1109. 12. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice AOÚ Blažim A Tygři13:5
1107. 12. 2016 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BSKST Baník Most D2:16
1109. 12. 2016 18:00TTC Litvínov DKST Libědice A10:8
1220. 01. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice AKST Libědice A13:5
1220. 01. 2017 18:00TTC Litvínov DSKST Baník Most D5:13
1218. 01. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BOÚ Blažim A Tygři9:9
1220. 01. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Baník Meziboří A12:6
1220. 01. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Most B10:8
1219. 01. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BSKP Sever Ústí nad Labem C3:15
1327. 01. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Třebívlice A7:11
1323. 01. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Klášterec nad Ohří A11:7
1323. 01. 2017 18:00KST Most BTJ Sokol Lenešice A4:14
1327. 01. 2017 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká Chomutov B12:6
1327. 01. 2017 18:00OÚ Blažim A TygřiTTC Litvínov D7:11
1323. 01. 2017 19:00SKST Baník Most DKST Libědice A12:6
1403. 02. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice ASKST Baník Most D7:11
1403. 02. 2017 18:30KST Libědice AOÚ Blažim A Tygři10:8
1403. 02. 2017 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Meziboří A13:5
1401. 02. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BKST Most B12:6
1426. 01. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ASKP Sever Ústí nad Labem C13:5
1403. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Spartak Lubenec B15:3
1510. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sokol Třebívlice A11:7
1510. 02. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Sokol Lenešice A6:12
1506. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Baník Březenecká Chomutov B8:10
1506. 02. 2017 18:00KST Most BTTC Litvínov D10:8
1510. 02. 2017 18:00TJ Baník Meziboří AKST Libědice A17:1
1510. 02. 2017 18:00OÚ Blažim A TygřiSKST Baník Most D0:18
1617. 02. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice AOÚ Blažim A Tygři12:6
1613. 02. 2017 18:00SKST Baník Most DTJ Baník Meziboří A14:4
1617. 02. 2017 18:30KST Libědice AKST Most B12:6
1617. 02. 2017 17:00TTC Litvínov DSKP Sever Ústí nad Labem C6:12
1615. 02. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Spartak Lubenec B14:4
1617. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Klášterec nad Ohří A15:3
1724. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sokol Třebívlice A12:6
1724. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká Chomutov B14:4
1724. 02. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTTC Litvínov D11:7
1720. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CKST Libědice A15:3
1720. 02. 2017 18:00KST Most BSKST Baník Most D5:13
1724. 02. 2017 18:00TJ Baník Meziboří AOÚ Blažim A Tygři13:5
1803. 03. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice ATJ Baník Meziboří A16:2
1805. 03. 2017 16:00OÚ Blažim A TygřiKST Most B4:14
1827. 02. 2017 18:00SKST Baník Most DSKP Sever Ústí nad Labem C17:1
1803. 03. 2017 18:30KST Libědice ATJ Spartak Lubenec B13:5
1803. 03. 2017 18:00TTC Litvínov DTJ Klášterec nad Ohří A9:9
1801. 03. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Sokol Lenešice A6:12
1908. 03. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BTJ Sokol Třebívlice A13:5
1910. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litvínov D12:6
1910. 03. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Libědice A15:3
1910. 03. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BSKST Baník Most D4:14
1906. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem COÚ Blažim A Tygři12:6
1906. 03. 2017 18:00KST Most BTJ Baník Meziboří A10:8
2013. 03. 2017 18:00KST Most BTJ Sokol Třebívlice A10:8
2016. 03. 2017 18:00TJ Baník Meziboří ASKP Sever Ústí nad Labem C5:13
2017. 03. 2017 18:00OÚ Blažim A TygřiTJ Spartak Lubenec B12:6
2013. 03. 2017 18:00SKST Baník Most DTJ Klášterec nad Ohří A17:1
2017. 03. 2017 18:30KST Libědice ATJ Sokol Lenešice A7:11
2028. 03. 2017 18:00TTC Litvínov DTJ Baník Březenecká Chomutov B4:14
2121. 03. 2017 17:30TTC Litvínov DTJ Sokol Třebívlice A11:7
2122. 03. 2017 18:00TJ Baník Březenecká Chomutov BKST Libědice A8:10
2124. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice ASKST Baník Most D11:7
2124. 03. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AOÚ Blažim A Tygři14:4
2124. 03. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec BTJ Baník Meziboří A10:8
2120. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CKST Most B15:3
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Třebívlice ASKP Sever Ústí nad Labem C13:5
2227. 03. 2017 18:00KST Most BTJ Spartak Lubenec B14:4
2231. 03. 2017 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Klášterec nad Ohří A7:11
2231. 03. 2017 17:00OÚ Blažim A TygřiTJ Sokol Lenešice A10:8
2227. 03. 2017 18:00SKST Baník Most DTJ Baník Březenecká Chomutov B15:3
2231. 03. 2017 18:30KST Libědice ATTC Litvínov D13:5
Krajský přebor II. třídy C
130. 09. 2016 18:00SK Markvartice ATJ Sokol Filipov B7:11
105. 10. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9
129. 09. 2016 18:00SK Štětí BTTC Roudnice C8:10
130. 09. 2016 18:00TTC Roudnice BGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4
129. 09. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno AKST Kalich Litoměřice A13:5
129. 09. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Sokol Terezín A11:7
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín A8:10
207. 10. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín B13:5
204. 10. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AINPEKO Krásné Březno A6:12
207. 10. 2016 18:00TTC Roudnice CTTC Roudnice B3:15
207. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí B14:4
207. 10. 2016 18:00SK Markvartice ATJ Chemička Ústí nad Labem A8:10
314. 10. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov B9:9
313. 10. 2016 18:00SK Štětí BSK Markvartice A14:4
314. 10. 2016 18:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem B12:6
313. 10. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ATTC Roudnice C11:7
313. 10. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Terezín AKST Kalich Litoměřice A6:12
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BKST Kalich Litoměřice A8:10
421. 10. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín A8:10
401. 11. 2016 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín B12:6
421. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BINPEKO Krásné Březno A6:12
421. 10. 2016 18:00SK Markvartice ATTC Roudnice B9:9
421. 10. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí B14:4
527. 10. 2016 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B7:11
527. 10. 2016 18:00TTC Roudnice BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
518. 10. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ASK Markvartice A11:7
527. 10. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BSKP Sever Ústí nad Labem B7:11
525. 10. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice C9:9
528. 10. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
604. 11. 2016 18:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice A8:10
604. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín A11:7
604. 11. 2016 18:00SK Markvartice ATJ Sokol Terezín B10:8
603. 11. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Chemička Ústí nad Labem A11:7
603. 11. 2016 18:00SK Štětí BTTC Roudnice B7:11
711. 11. 2016 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Filipov B14:4
710. 11. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ASK Štětí B11:7
710. 11. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Chemička Ústí nad Labem A2:16
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ASK Markvartice A14:4
711. 11. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B15:3
711. 11. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C9:9
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C14:4
818. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
818. 11. 2016 18:00SK Markvartice AKST Kalich Litoměřice A9:9
818. 11. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín A12:6
817. 11. 2016 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín B11:7
815. 11. 2016 18:00TTC Roudnice BINPEKO Krásné Březno A10:8
924. 11. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Filipov B12:6
924. 11. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice B4:14
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí B12:6
925. 11. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A10:8
925. 11. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Markvartice A10:8
925. 11. 2016 18:00TTC Roudnice CSKP Sever Ústí nad Labem B14:4
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí nad Labem B10:8
1002. 12. 2016 18:00SK Markvartice ATTC Roudnice C14:4
1002. 12. 2016 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
1002. 12. 2016 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A6:12
1002. 12. 2016 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Terezín A13:5
1001. 12. 2016 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Terezín B11:7
1108. 12. 2016 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Sokol Filipov B5:13
1109. 12. 2016 18:00TJ Sokol Terezín AINPEKO Krásné Březno A11:7
1109. 12. 2016 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice B15:3
1108. 12. 2016 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B10:8
1109. 12. 2016 18:00TTC Roudnice CTJ Chemička Ústí nad Labem A5:13
1109. 12. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Markvartice A8:10
1220. 01. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BSK Markvartice A8:10
1220. 01. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1220. 01. 2017 18:00TTC Roudnice CSK Štětí B11:7
1220. 01. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice B8:10
1220. 01. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice AINPEKO Krásné Březno A8:10
1226. 09. 2016 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Terezín B8:10
1327. 01. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B9:9
1326. 01. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BKST Kalich Litoměřice A10:8
1326. 01. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno AGPD Benešov nad Ploučnicí A10:8
1318. 10. 2016 18:00TTC Roudnice BTTC Roudnice C14:4
1326. 01. 2017 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem B5:13
1327. 01. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Markvartice A9:9
1403. 02. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem A14:4
1403. 02. 2017 18:00SK Markvartice ASK Štětí B14:4
1403. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice B7:11
1403. 02. 2017 18:00TTC Roudnice CINPEKO Krásné Březno A14:4
1403. 02. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín B8:10
1403. 02. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín A12:6
1510. 02. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Filipov B9:9
1510. 02. 2017 18:00TJ Sokol Terezín AGPD Benešov nad Ploučnicí A14:4
1509. 02. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice C8:10
1509. 02. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ASKP Sever Ústí nad Labem B14:4
1510. 02. 2017 18:00TTC Roudnice BSK Markvartice A12:6
1509. 02. 2017 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem A4:14
1617. 02. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B18:0
1617. 02. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice B8:10
1617. 02. 2017 18:00SK Markvartice AINPEKO Krásné Březno A5:13
1617. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín B10:8
1617. 02. 2017 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín A11:7
1617. 02. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Kalich Litoměřice A5:13
1724. 02. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B12:6
1724. 02. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice C12:6
1724. 02. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9
1723. 02. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BSK Markvartice A10:8
1724. 02. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AINPEKO Krásné Březno A8:10
1724. 02. 2017 18:00TTC Roudnice BSK Štětí B14:4
1803. 03. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice B5:13
1820. 02. 2017 18:00SK Štětí BINPEKO Krásné Březno A8:10
1803. 03. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín B10:8
1803. 03. 2017 18:00SK Markvartice ATJ Sokol Terezín A9:9
1803. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A10:8
1803. 03. 2017 18:00TTC Roudnice CGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
1910. 03. 2017 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Filipov B10:8
1910. 03. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKP Sever Ústí nad Labem B6:12
1910. 03. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Markvartice A7:11
1910. 03. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Chemička Ústí nad Labem A11:7
1909. 03. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BSK Štětí B14:4
1909. 03. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ATTC Roudnice B8:10
2017. 03. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BINPEKO Krásné Březno A8:10
2017. 03. 2017 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Terezín B8:10
2016. 03. 2017 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín A7:11
2017. 03. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A11:7
2017. 03. 2017 18:00SK Markvartice AGPD Benešov nad Ploučnicí A12:6
2017. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice C8:10
2124. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov B10:8
2124. 03. 2017 18:00TTC Roudnice CSK Markvartice A13:5
2124. 03. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem A7:11
2124. 03. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B13:5
2124. 03. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice B7:11
2123. 03. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BINPEKO Krásné Březno A12:6
2231. 03. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín B9:9
2230. 03. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Terezín A9:9
2231. 03. 2017 18:00TTC Roudnice BKST Kalich Litoměřice A4:14
2223. 03. 2017 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A7:11
2231. 03. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice C13:5
2229. 03. 2017 17:00SK Markvartice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8
Český pohár
1/110. 09. 2016 15:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice1:9
1/110. 09. 2016 15:00Sokol Horní Jiřetín AKST Libědice A5:5
1/110. 09. 2016 15:00TJ Baník MeziboříKST Most1:9
1/110. 09. 2016 15:00TTC Duchcov BTJ Sokol Dobroměřice0:10
1/110. 09. 2016 13:00KST Libědice BTJ Smolnice Pevato2:8
1/110. 09. 2016 15:00TJ Spartak LubenecTTC Duchcov A5:5
1/111. 09. 2016 10:00Sokol Horní Jiřetín BTJ Sokol Terezín A0:10
1/110. 09. 2016 15:00OÚ VýškovTTC Litvínov1:9
2/117. 09. 2016 15:00TTC RoudniceKST Libědice A6:4
2/118. 09. 2016 16:00
herna SKST Baník Most
KST MostTJ Sokol Dobroměřice4:6
2/117. 09. 2016 10:00
herna Spartak Lubenec
TJ Smolnice PevatoTJ Spartak Lubenec6:4
2/117. 09. 2016 15:00
herna Sokol Terezín
TJ Sokol Terezín ATTC Litvínov9:1
3/129. 09. 2016 18:00TTC RoudniceTJ Sokol Dobroměřice7:3
3/102. 10. 2016 10:00
herna Terezín
TJ Smolnice PevatoTJ Sokol Terezín A6:4
Divize
126. 03. 2017 10:00TTC Litoměřice AKST Jirkov B7:3
201. 04. 2017 09:00TTC Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B7:3
318. 05. 2017 17:00KST Jirkov BSKP Sever Ústí nad Labem BWO
Kvalifikace o KP2
106. 05. 2017 10:00OÚ Blažim A TygřiTJ Smolnice B10:7
206. 05. 2017 14:00TJ Sokol Terezín BOÚ Blažim A Tygři10:5
306. 05. 2017 18:00TJ Smolnice BTJ Sokol Terezín B3:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline