Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I
130. 09. 2016 18:30SDH Petroupim ASDH Olbramovice A10:8
130. 09. 2016 18:00Stolní tenis Benešov BSK Mrač9:9
130. 09. 2016 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Pyšely A10:8
130. 09. 2016 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem AStolní tenis Benešov C6:12
130. 09. 2016 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Kavalier Sázava A5:13
113. 10. 2016 17:00SKST Vlašim ASokol Neveklov A14:4
207. 10. 2016 18:00TJ Kavalier Sázava ASKST Vlašim A11:7
207. 10. 2016 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Slavoj Čerčany A16:2
207. 10. 2016 17:30Sokol Pyšely ASokol Louňovice pod Blaníkem A3:15
207. 10. 2016 18:30SK MračKST Týnec nad Sázavou A5:13
206. 10. 2016 18:30SDH Olbramovice AStolní tenis Benešov B7:11
207. 10. 2016 18:00TJ Sokol Votice ASDH Petroupim A14:4
314. 10. 2016 18:00Stolní tenis Benešov BTJ Sokol Votice A11:7
314. 10. 2016 17:30KST Týnec nad Sázavou ASDH Olbramovice A9:9
314. 10. 2016 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASK Mrač13:5
314. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Pyšely A9:9
314. 10. 2016 17:00SKST Vlašim AStolní tenis Benešov C9:9
314. 10. 2016 18:00Sokol Neveklov ATJ Kavalier Sázava A9:9
417. 10. 2016 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Neveklov A9:9
421. 10. 2016 17:30Sokol Pyšely ASKST Vlašim A4:14
401. 11. 2016 18:30SK MračTJ Slavoj Čerčany A12:6
420. 10. 2016 18:30SDH Olbramovice ASokol Louňovice pod Blaníkem A9:9
421. 10. 2016 18:00TJ Sokol Votice AKST Týnec nad Sázavou A12:6
421. 10. 2016 18:30SDH Petroupim AStolní tenis Benešov B12:6
518. 10. 2016 17:30KST Týnec nad Sázavou ASDH Petroupim A9:9
528. 10. 2016 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Sokol Votice A5:13
528. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Čerčany ASDH Olbramovice A4:14
528. 10. 2016 17:00SKST Vlašim ASK Mrač10:8
528. 10. 2016 18:00Sokol Neveklov ASokol Pyšely A12:6
524. 10. 2016 18:00TJ Kavalier Sázava AStolní tenis Benešov C7:11
604. 11. 2016 17:30Sokol Pyšely ATJ Kavalier Sázava A3:15
609. 11. 2016 18:30SK MračSokol Neveklov A5:13
603. 11. 2016 18:30SDH Olbramovice ASKST Vlašim A9:9
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Votice ATJ Slavoj Čerčany A16:2
604. 11. 2016 18:30SDH Petroupim ASokol Louňovice pod Blaníkem A11:7
604. 11. 2016 18:00Stolní tenis Benešov BKST Týnec nad Sázavou A10:8
711. 11. 2016 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem AStolní tenis Benešov B12:6
711. 11. 2016 18:00TJ Slavoj Čerčany ASDH Petroupim A5:13
711. 11. 2016 17:00SKST Vlašim ATJ Sokol Votice A7:11
711. 11. 2016 18:00Sokol Neveklov ASDH Olbramovice A14:4
711. 11. 2016 18:00TJ Kavalier Sázava ASK Mrač15:3
711. 11. 2016 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Pyšely A17:1
818. 11. 2016 18:30SK MračStolní tenis Benešov C5:13
817. 11. 2016 18:30SDH Olbramovice ATJ Kavalier Sázava A3:15
804. 12. 2016 18:00TJ Sokol Votice ASokol Neveklov A14:4
815. 11. 2016 18:30SDH Petroupim ASKST Vlašim A7:11
818. 11. 2016 18:00Stolní tenis Benešov BTJ Slavoj Čerčany A14:4
818. 11. 2016 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Louňovice pod Blaníkem A10:8
925. 11. 2016 18:00TJ Slavoj Čerčany AKST Týnec nad Sázavou A6:12
925. 11. 2016 17:00SKST Vlašim AStolní tenis Benešov B13:5
925. 11. 2016 18:00Sokol Neveklov ASDH Petroupim A15:3
925. 11. 2016 18:00TJ Kavalier Sázava ATJ Sokol Votice A10:8
925. 11. 2016 18:00Stolní tenis Benešov CSDH Olbramovice A13:5
925. 11. 2016 17:30Sokol Pyšely ASK Mrač10:8
1001. 12. 2016 18:30SDH Olbramovice ASokol Pyšely A8:10
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Votice AStolní tenis Benešov C8:10
1002. 12. 2016 18:30SDH Petroupim ATJ Kavalier Sázava A4:14
1002. 12. 2016 18:00Stolní tenis Benešov BSokol Neveklov A9:9
1002. 12. 2016 17:30KST Týnec nad Sázavou ASKST Vlašim A4:14
1021. 12. 2016 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Slavoj Čerčany A9:9
1109. 12. 2016 17:00SKST Vlašim ASokol Louňovice pod Blaníkem A12:6
1109. 12. 2016 18:00Sokol Neveklov AKST Týnec nad Sázavou A3:15
1109. 12. 2016 18:00TJ Kavalier Sázava AStolní tenis Benešov B13:5
1109. 12. 2016 18:00Stolní tenis Benešov CSDH Petroupim A12:6
1109. 12. 2016 17:30Sokol Pyšely ATJ Sokol Votice A4:14
1109. 12. 2016 18:30SK MračSDH Olbramovice A7:11
1214. 12. 2016 18:00TJ Sokol Votice ASK Mrač17:1
1216. 12. 2016 18:30SDH Petroupim ASokol Pyšely A14:4
1216. 12. 2016 18:00Stolní tenis Benešov BStolní tenis Benešov C6:12
1216. 12. 2016 17:30KST Týnec nad Sázavou ATJ Kavalier Sázava A6:12
1216. 12. 2016 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Neveklov A12:6
1216. 12. 2016 18:00TJ Slavoj Čerčany ASKST Vlašim A8:10
1323. 12. 2016 18:00Sokol Neveklov ATJ Slavoj Čerčany A12:6
1323. 12. 2016 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Louňovice pod Blaníkem A14:4
1323. 12. 2016 18:00Stolní tenis Benešov CKST Týnec nad Sázavou A16:2
1323. 12. 2016 17:30Sokol Pyšely AStolní tenis Benešov B11:7
1323. 12. 2016 18:30SK MračSDH Petroupim A7:11
1322. 12. 2016 18:30SDH Olbramovice ATJ Sokol Votice A6:12
1405. 01. 2017 18:30SDH Olbramovice ASDH Petroupim A12:6
1406. 01. 2017 18:30SK MračStolní tenis Benešov B4:14
1406. 01. 2017 17:30Sokol Pyšely AKST Týnec nad Sázavou A6:12
1406. 01. 2017 18:00Stolní tenis Benešov CSokol Louňovice pod Blaníkem A11:7
1406. 01. 2017 18:00TJ Kavalier Sázava ATJ Slavoj Čerčany A13:5
1406. 01. 2017 18:00Sokol Neveklov ASKST Vlašim A9:9
1513. 01. 2017 17:00SKST Vlašim ATJ Kavalier Sázava A7:11
1513. 01. 2017 18:00TJ Slavoj Čerčany AStolní tenis Benešov C1:17
1513. 01. 2017 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASokol Pyšely A12:6
1513. 01. 2017 17:30KST Týnec nad Sázavou ASK Mrač13:5
1513. 01. 2017 18:00Stolní tenis Benešov BSDH Olbramovice A14:4
1513. 01. 2017 18:30SDH Petroupim ATJ Sokol Votice A5:13
1620. 01. 2017 18:00TJ Sokol Votice AStolní tenis Benešov B15:3
1619. 01. 2017 17:30SDH Olbramovice AKST Týnec nad Sázavou A13:5
1620. 01. 2017 18:30SK MračSokol Louňovice pod Blaníkem A9:9
1620. 01. 2017 17:30Sokol Pyšely ATJ Slavoj Čerčany A11:7
1620. 01. 2017 18:00Stolní tenis Benešov CSKST Vlašim A14:4
1620. 01. 2017 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Neveklov A13:5
1727. 01. 2017 18:00Sokol Neveklov AStolní tenis Benešov C10:8
1727. 01. 2017 17:00SKST Vlašim ASokol Pyšely A14:4
1727. 01. 2017 18:00TJ Slavoj Čerčany ASK Mrač9:9
1727. 01. 2017 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASDH Olbramovice A10:8
1727. 01. 2017 17:30KST Týnec nad Sázavou ATJ Sokol Votice A9:9
1727. 01. 2017 18:00Stolní tenis Benešov BSDH Petroupim A16:2
1803. 02. 2017 18:30SDH Petroupim AKST Týnec nad Sázavou A10:8
1803. 02. 2017 18:00TJ Sokol Votice ASokol Louňovice pod Blaníkem A14:4
1802. 02. 2017 17:30SDH Olbramovice ATJ Slavoj Čerčany A11:7
1803. 02. 2017 18:30SK MračSKST Vlašim A11:7
1803. 02. 2017 17:30Sokol Pyšely ASokol Neveklov A4:14
1803. 02. 2017 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Kavalier Sázava A10:8
1910. 02. 2017 18:00TJ Kavalier Sázava ASokol Pyšely A15:3
1910. 02. 2017 18:00Sokol Neveklov ASK Mrač9:9
1910. 02. 2017 17:00SKST Vlašim ASDH Olbramovice A9:9
1910. 02. 2017 18:00TJ Slavoj Čerčany ATJ Sokol Votice A2:16
1910. 02. 2017 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASDH Petroupim A12:6
1910. 02. 2017 17:30KST Týnec nad Sázavou AStolní tenis Benešov B9:9
2017. 02. 2017 18:00Stolní tenis Benešov BSokol Louňovice pod Blaníkem A13:5
2017. 02. 2017 18:30SDH Petroupim ATJ Slavoj Čerčany A15:3
2017. 02. 2017 18:00TJ Sokol Votice ASKST Vlašim A14:4
2016. 02. 2017 17:30SDH Olbramovice ASokol Neveklov A5:13
2017. 02. 2017 18:30SK MračTJ Kavalier Sázava A4:14
2017. 02. 2017 17:30Sokol Pyšely AStolní tenis Benešov C5:13
2124. 02. 2017 18:00Stolní tenis Benešov CSK Mrač12:6
2124. 02. 2017 18:00TJ Kavalier Sázava ASDH Olbramovice A11:7
2124. 02. 2017 18:00Sokol Neveklov ATJ Sokol Votice A7:11
2124. 02. 2017 17:00SKST Vlašim ASDH Petroupim A16:2
2124. 02. 2017 18:00TJ Slavoj Čerčany AStolní tenis Benešov B4:14
2124. 02. 2017 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem AKST Týnec nad Sázavou A8:10
2203. 03. 2017 17:30KST Týnec nad Sázavou ATJ Slavoj Čerčany A11:7
2203. 03. 2017 18:00Stolní tenis Benešov BSKST Vlašim A8:10
2203. 03. 2017 18:30SDH Petroupim ASokol Neveklov A4:14
2203. 03. 2017 18:00TJ Sokol Votice ATJ Kavalier Sázava A11:7
2202. 03. 2017 17:30SDH Olbramovice AStolní tenis Benešov C6:12
2203. 03. 2017 18:00SK MračSokol Pyšely A7:11
2310. 03. 2017 17:30Sokol Pyšely ASDH Olbramovice A8:10
2310. 03. 2017 18:00Stolní tenis Benešov CTJ Sokol Votice A12:6
2310. 03. 2017 18:00TJ Kavalier Sázava ASDH Petroupim A13:5
2310. 03. 2017 18:00Sokol Neveklov AStolní tenis Benešov B10:8
2310. 03. 2017 17:00SKST Vlašim AKST Týnec nad Sázavou A7:11
2310. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Louňovice pod Blaníkem A7:11
2417. 03. 2017 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ASKST Vlašim A7:11
2417. 03. 2017 17:30KST Týnec nad Sázavou ASokol Neveklov A2:16
2417. 03. 2017 18:00Stolní tenis Benešov BTJ Kavalier Sázava A11:7
2417. 03. 2017 18:30SDH Petroupim AStolní tenis Benešov C4:14
2417. 03. 2017 18:00TJ Sokol Votice ASokol Pyšely A13:5
2416. 03. 2017 17:30SDH Olbramovice ASK Mrač10:8
2524. 03. 2017 18:30SK MračTJ Sokol Votice A8:10
2524. 03. 2017 17:30Sokol Pyšely ASDH Petroupim A6:12
2524. 03. 2017 18:00Stolní tenis Benešov CStolní tenis Benešov B13:5
2524. 03. 2017 18:00TJ Kavalier Sázava AKST Týnec nad Sázavou A13:5
2524. 03. 2017 18:00Sokol Neveklov ASokol Louňovice pod Blaníkem A7:11
2524. 03. 2017 17:00SKST Vlašim ATJ Slavoj Čerčany A9:9
2631. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Čerčany ASokol Neveklov A7:11
2631. 03. 2017 19:00Sokol Louňovice pod Blaníkem ATJ Kavalier Sázava A10:8
2631. 03. 2017 17:30KST Týnec nad Sázavou AStolní tenis Benešov C9:9
2631. 03. 2017 18:00Stolní tenis Benešov BSokol Pyšely A11:7
2631. 03. 2017 18:30SDH Petroupim ASK Mrač11:7
2631. 03. 2017 18:00TJ Sokol Votice ASDH Olbramovice A11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS