Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I. třídy
101. 10. 2016 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Záluží A11:7
101. 10. 2016 16:00TJ Zdejcina ATJ Slovan Lochovice C8:10
101. 10. 2016 16:00TJ Chaloupky BTJ Broumy13:5
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Sokol Králův Dvůr C15:3
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Lokomotiva Zdice A6:12
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hořovice CTJ Lokomotiva Zdice B10:8
208. 10. 2016 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Hořovice C13:5
208. 10. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Hudlice C8:10
208. 10. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Žebrák B7:11
208. 10. 2016 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Chaloupky B7:11
208. 10. 2016 16:00TJ Zdejcina ATJ Broumy4:14
208. 10. 2016 13:00TJ Záluží ATJ Slovan Lochovice C11:7
315. 10. 2016 00:00TJ Slovan Lochovice BTJ Slovan Lochovice C12:6
315. 10. 2016 13:00TJ Záluží ATJ Broumy6:12
315. 10. 2016 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Karlštejn A6:12
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Lokomotiva Zdice A6:12
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Žebrák BTJ Lokomotiva Zdice B11:7
315. 10. 2016 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Sokol Hudlice C12:6
422. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Slovan Lochovice B4:14
422. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hořovice CTJ Sokol Žebrák B6:12
422. 10. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Králův Dvůr C16:2
422. 10. 2016 16:00TJ Chaloupky BTJ Lokomotiva Zdice A6:12
422. 10. 2016 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Záluží A12:6
422. 10. 2016 11:00TJ Slovan Lochovice CTJ Broumy13:5
529. 10. 2016 10:00TJ Slovan Lochovice BTJ Broumy12:6
529. 10. 2016 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Karlštejn A10:8
529. 10. 2016 16:00TJ Zdejcina ATJ Lokomotiva Zdice A18:0
529. 10. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Chaloupky B13:5
528. 10. 2016 17:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Hořovice C9:9
529. 10. 2016 10:00TJ Sokol Žebrák BTJ Sokol Hudlice C13:5
605. 11. 2016 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Slovan Lochovice B10:8
605. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Králův Dvůr C5:13
605. 11. 2016 16:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Hořovice C12:6
605. 11. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Zdejcina A13:5
605. 11. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Záluží A16:2
603. 11. 2016 18:30TJ Sokol Karlštejn ATJ Broumy8:10
712. 11. 2016 10:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Karlštejn A15:3
712. 11. 2016 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Lokomotiva Zdice A8:10
712. 11. 2016 13:00TJ Záluží ATJ Lokomotiva Zdice B10:8
712. 11. 2016 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Hořovice C5:13
712. 11. 2016 16:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Hudlice C15:3
712. 11. 2016 10:00TJ Sokol Žebrák BTJ Sokol Králův Dvůr C15:3
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Slovan Lochovice B3:15
826. 11. 2016 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Chaloupky B12:6
826. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Zdejcina A11:7
826. 11. 2016 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Záluží A7:11
826. 11. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Slovan Lochovice C8:10
826. 11. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Broumy13:5
903. 12. 2016 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Lokomotiva Zdice A5:13
903. 12. 2016 16:00TJ BroumyTJ Lokomotiva Zdice B12:6
903. 12. 2016 16:00
TJ Sokol Hořovice
TJ Sokol Hořovice CTJ Slovan Lochovice C11:7
903. 12. 2016 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Hudlice C14:4
903. 12. 2016 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Žebrák B0:18
903. 12. 2016 16:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Králův Dvůr C9:9
1010. 12. 2016 13:00TJ Chaloupky BTJ Slovan Lochovice B12:6
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Zdejcina A7:11
1010. 12. 2016 10:00TJ Sokol Žebrák BTJ Záluží A11:7
1010. 12. 2016 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Slovan Lochovice C5:13
1010. 12. 2016 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Broumy7:11
1010. 12. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Karlštejn A8:10
1117. 12. 2016 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Lokomotiva Zdice A5:13
1117. 12. 2016 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Sokol Hořovice C13:5
1117. 12. 2016 16:00TJ BroumyTJ Sokol Hudlice C15:3
1117. 12. 2016 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Žebrák B9:9
1117. 12. 2016 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Králův Dvůr C10:8
1117. 12. 2016 16:00TJ Zdejcina ATJ Chaloupky B5:13
1207. 01. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Zdejcina A12:6
1207. 01. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Chaloupky B1:17
1207. 01. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Slovan Lochovice C8:10
1207. 01. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Broumy11:7
1207. 01. 2017 00:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Lokomotiva Zdice A12:6
1207. 01. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Karlštejn A9:9
1314. 01. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Slovan Lochovice B12:6
1314. 01. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Hořovice C15:3
1314. 01. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Sokol Karlštejn A14:4
1314. 01. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Broumy4:14
1314. 01. 2017 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Chaloupky B8:10
1314. 01. 2017 16:00TJ Zdejcina ATJ Záluží A6:12
1421. 01. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Slovan Lochovice B11:7
1421. 01. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Zdejcina A15:3
1421. 01. 2017 16:00TJ BroumyTJ Chaloupky B11:7
1421. 01. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Karlštejn A8:10
1421. 01. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Hudlice C14:4
1421. 01. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Hořovice C8:10
1528. 01. 2017 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Slovan Lochovice B8:10
1528. 01. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Lokomotiva Zdice B10:8
1528. 01. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák BTJ Lokomotiva Zdice A10:8
1528. 01. 2017 13:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Karlštejn A14:4
1528. 01. 2017 16:00TJ BroumyTJ Zdejcina A14:4
1528. 01. 2017 15:00TJ Slovan Lochovice CTJ Záluží A5:13
1604. 02. 2017 00:00TJ Slovan Lochovice CTJ Slovan Lochovice B10:8
1604. 02. 2017 16:00TJ BroumyTJ Záluží A13:5
1604. 02. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Zdejcina A14:4
1604. 02. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Králův Dvůr C12:6
1604. 02. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Žebrák B4:14
1604. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Hořovice C13:5
1711. 02. 2017 10:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Hudlice C12:6
1711. 02. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák BTJ Sokol Hořovice C11:7
1711. 02. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Lokomotiva Zdice B6:12
1711. 02. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Chaloupky B8:10
1711. 02. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Karlštejn A11:7
1711. 02. 2017 13:00TJ BroumyTJ Slovan Lochovice C14:4
1818. 02. 2017 16:00TJ BroumyTJ Slovan Lochovice B11:7
1818. 02. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Slovan Lochovice C7:11
1818. 02. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Zdejcina A11:7
1818. 02. 2017 16:00TJ Chaloupky BTJ Lokomotiva Zdice B9:9
1818. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hořovice CTJ Sokol Králův Dvůr C13:5
1818. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Žebrák B5:13
1925. 02. 2017 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Žebrák B4:14
1924. 02. 2017 19:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Hudlice C10:8
1925. 02. 2017 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Chaloupky B8:10
1925. 02. 2017 16:00TJ Zdejcina ATJ Lokomotiva Zdice B7:11
1925. 02. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Lokomotiva Zdice A4:14
1925. 02. 2017 16:00TJ BroumyTJ Sokol Karlštejn A13:5
2004. 03. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Slovan Lochovice B10:8
2004. 03. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Slovan Lochovice C14:4
2004. 03. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Záluží A13:5
2004. 03. 2017 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Zdejcina A15:3
2004. 03. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Chaloupky B9:9
2004. 03. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák B4:14
2118. 03. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Králův Dvůr C6:12
2118. 03. 2017 16:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Žebrák B8:10
2118. 03. 2017 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Hudlice C10:8
2118. 03. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Hořovice C12:6
2118. 03. 2017 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Lokomotiva Zdice B7:11
2118. 03. 2017 16:00TJ BroumyTJ Lokomotiva Zdice A4:14
2225. 03. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Karlštejn A13:5
2225. 03. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Broumy11:7
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Hořovice CTJ Slovan Lochovice C12:6
2225. 03. 2017 10:00TJ Sokol Hudlice CTJ Záluží A9:9
2225. 03. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák BTJ Zdejcina A15:3
2225. 03. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Chaloupky B10:8
2301. 04. 2017 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Chaloupky B5:13
2301. 04. 2017 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Králův Dvůr C7:11
2301. 04. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Žebrák B11:7
2301. 04. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Hudlice C7:11
2301. 04. 2017 16:00TJ BroumyTJ Sokol Hořovice C10:8
2301. 04. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Lokomotiva Zdice B11:7
2408. 04. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Slovan Lochovice B18:0wo
2408. 04. 2017 16:00TJ Sokol Hořovice CTJ Sokol Karlštejn A15:3
2408. 04. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Broumy12:6
2408. 04. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Slovan Lochovice C13:5
2408. 04. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Záluží A8:10
2408. 04. 2017 16:00TJ Chaloupky BTJ Zdejcina A14:4
2515. 04. 2017 16:00TJ Zdejcina ATJ Slovan Lochovice B13:5
2515. 04. 2017 16:00TJ Chaloupky BTJ Záluží A10:8
2515. 04. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Králův Dvůr C7:11
2515. 04. 2017 16:00TJ BroumyTJ Sokol Žebrák B12:6
2515. 04. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Sokol Hudlice C8:10
2515. 04. 2017 00:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Lokomotiva Zdice B10:8
2622. 04. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Lokomotiva Zdice B6:12
2622. 04. 2017 16:00TJ Sokol Hořovice CTJ Lokomotiva Zdice A3:15
2622. 04. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Sokol Žebrák B11:7
2622. 04. 2017 16:00TJ BroumyTJ Sokol Králův Dvůr C16:2
2622. 04. 2017 16:00TJ Chaloupky BTJ Slovan Lochovice C9:9
2622. 04. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Zdejcina A11:7
Okresní přebor II. třídy
101. 10. 2016 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Záluží B15:3
101. 10. 2016 16:00TJ Olešná BTJ Chaloupky C17:1
101. 10. 2016 13:00TJ Zdejcina BTJ Sokol Karlštejn B6:12
101. 10. 2016 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Lokomotiva Zdice C16:2
101. 10. 2016 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Hudlice D13:5
208. 10. 2016 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Slovan Lochovice D2:16
208. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Žebrák C6:12
208. 10. 2016 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Zdejcina B12:6
208. 10. 2016 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Olešná B0:18
208. 10. 2016 16:00TJ Chaloupky CTJ Záluží B11:7
315. 10. 2016 16:00TJ Slovan Lochovice DTJ Chaloupky C6:12
315. 10. 2016 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Karlštejn B5:13
315. 10. 2016 16:00TJ Olešná BTJ Lokomotiva Zdice C18:0
315. 10. 2016 13:00TJ Zdejcina BTJ Sokol Hudlice D3:15
315. 10. 2016 00:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Žebrák D8:10
422. 10. 2016 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Slovan Lochovice D13:5
422. 10. 2016 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Zdejcina B12:6
422. 10. 2016 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Olešná B7:11
422. 10. 2016 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Záluží B10:8
422. 10. 2016 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Chaloupky C3:15
529. 10. 2016 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Sokol Karlštejn B10:8
529. 10. 2016 13:00TJ Chaloupky CTJ Lokomotiva Zdice C15:3
529. 10. 2016 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Hudlice D6:12
529. 10. 2016 13:00TJ Olešná BTJ Sokol Žebrák D15:3
529. 10. 2016 13:00TJ Zdejcina BTJ Sokol Žebrák C4:14
605. 11. 2016 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Zdejcina B13:5
602. 11. 2016 18:00TJ Sokol Žebrák CTJ Olešná B5:13
605. 11. 2016 08:00TJ Sokol Žebrák DTJ Záluží B13:5
605. 11. 2016 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Chaloupky C12:6
605. 11. 2016 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Karlštejn B11:7
712. 11. 2016 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Lokomotiva Zdice C13:5
712. 11. 2016 10:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Karlštejn B9:9
711. 11. 2016 19:30TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák D11:7
712. 11. 2016 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Žebrák C4:14
712. 11. 2016 13:00TJ Zdejcina BTJ Olešná B3:15
826. 11. 2016 16:00TJ Olešná BTJ Slovan Lochovice D16:2
826. 11. 2016 16:00TJ Záluží BTJ Zdejcina B12:6
826. 11. 2016 10:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák C6:12
826. 11. 2016 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Karlštejn B3:15
826. 11. 2016 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Lokomotiva Zdice C10:8
903. 12. 2016 16:00
Sokolovna Hudlice
TJ Slovan Lochovice DTJ Sokol Hudlice D1:17
903. 12. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák D6:12
903. 12. 2016 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák C5:13
903. 12. 2016 13:00TJ Zdejcina BTJ Chaloupky C4:14
903. 12. 2016 16:00TJ Záluží BTJ Olešná B1:17
1007. 01. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Slovan Lochovice D8:10
1007. 01. 2017 16:00TJ Chaloupky CTJ Olešná B11:7
1007. 01. 2017 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Zdejcina B10:8
1007. 01. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák C5:13
1007. 01. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Žebrák D17:1
1114. 01. 2017 10:00TJ Slovan Lochovice DTJ Sokol Žebrák D6:12
1114. 01. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Hudlice D6:12
1114. 01. 2017 13:00TJ Zdejcina BTJ Lokomotiva Zdice C10:8
1114. 01. 2017 16:00TJ Olešná BTJ Sokol Karlštejn B16:2
1114. 01. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Chaloupky C1:17
1220. 01. 2017 18:00TJ Chaloupky CTJ Slovan Lochovice D13:5
1221. 01. 2017 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Záluží B15:3
1221. 01. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Olešná B4:14
1221. 01. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Zdejcina B6:12
1221. 01. 2017 00:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Žebrák C10:8
1328. 01. 2017 13:00TJ Slovan Lochovice DTJ Sokol Žebrák C8:10
1325. 01. 2017 18:00
Sokolovna Žebrák
TJ Zdejcina BTJ Sokol Žebrák D3:15
1328. 01. 2017 16:00TJ Olešná BTJ Sokol Hudlice D11:7
1328. 01. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Lokomotiva Zdice C4:14
1328. 01. 2017 10:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Karlštejn B15:3
1404. 02. 2017 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Slovan Lochovice D9:9
1404. 02. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Chaloupky C7:11
1404. 02. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Záluží B14:4
1404. 02. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Olešná B1:17
1404. 02. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Zdejcina B18:0wo
1511. 02. 2017 13:00TJ Zdejcina BTJ Slovan Lochovice D8:10
1511. 02. 2017 13:00TJ Olešná BTJ Sokol Žebrák C12:6
1511. 02. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Žebrák D7:11
1511. 02. 2017 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Hudlice D9:9
1511. 02. 2017 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Lokomotiva Zdice C8:10
1614. 02. 2017 18:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Slovan Lochovice D12:6
1618. 02. 2017 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Hudlice D3:15
1618. 02. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák DTJ Chaloupky C13:5
1618. 02. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Záluží B15:3
1618. 02. 2017 13:00TJ Olešná BTJ Zdejcina B17:1
1725. 02. 2017 10:00TJ Slovan Lochovice DTJ Olešná B1:17
1725. 02. 2017 13:00TJ Zdejcina BTJ Záluží B15:3
1725. 02. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Chaloupky C11:7
1725. 02. 2017 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák D8:10
1725. 02. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Hudlice D5:13
1804. 03. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Slovan Lochovice D9:9
1804. 03. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Lokomotiva Zdice C11:7
1804. 03. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Karlštejn B18:0
1804. 03. 2017 13:00TJ Chaloupky CTJ Zdejcina B15:3
1804. 03. 2017 16:00TJ Olešná BTJ Záluží B17:1
Okresní přebor III. třídy
101. 10. 2016 16:00TJ SrbskoTJ Chaloupky D15:3
101. 10. 2016 16:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Králův Dvůr D12:6
101. 10. 2016 13:00TJ Sokol Hořovice DTJ Sokol Karlštejn C14:4
101. 10. 2016 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák E7:11
208. 10. 2016 16:00TJ Olešná CTJ Srbsko12:6
208. 10. 2016 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Karlštejn C14:4
208. 10. 2016 13:00TJ Sokol Hořovice DTJ Lokomotiva Zdice D14:4
208. 10. 2016 13:00TJ Chaloupky DTJ Sokol Králův Dvůr D8:10
315. 10. 2016 16:00TJ SrbskoTJ Sokol Králův Dvůr D12:6
315. 10. 2016 10:00TJ Sokol Hořovice DTJ Chaloupky D13:5
315. 10. 2016 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Žebrák E8:10
315. 10. 2016 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Karlštejn C13:5
422. 10. 2016 16:00TJ SrbskoTJ Sokol Karlštejn C15:3
422. 10. 2016 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Olešná C7:11
422. 10. 2016 13:00TJ Chaloupky DTJ Sokol Žebrák E6:12
422. 10. 2016 13:00TJ Sokol Hořovice DTJ Sokol Králův Dvůr D13:5
529. 10. 2016 16:00TJ SrbskoTJ Sokol Hořovice D9:9
528. 10. 2016 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Žebrák E6:12
529. 10. 2016 10:00TJ Chaloupky DTJ Olešná C3:15
529. 10. 2016 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Karlštejn C12:6
605. 11. 2016 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Srbsko5:13
605. 11. 2016 16:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Chaloupky D7:11
605. 11. 2016 16:00TJ Olešná CTJ Sokol Králův Dvůr D15:3
605. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hořovice DTJ Sokol Žebrák E11:7
712. 11. 2016 16:00TJ SrbskoTJ Sokol Žebrák E17:1
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Hořovice DTJ Olešná C13:5
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Sokol Králův Dvůr D8:10
712. 11. 2016 10:00TJ Chaloupky DTJ Lokomotiva Zdice D7:11
807. 01. 2017 13:00TJ Chaloupky DTJ Srbsko9:9
807. 01. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Lokomotiva Zdice D8:10
807. 01. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Sokol Hořovice D0:18
807. 01. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Olešná C9:9
914. 01. 2017 13:00TJ SrbskoTJ Olešná C13:5
914. 01. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Sokol Žebrák E9:9
914. 01. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Hořovice D4:14
914. 01. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Chaloupky D10:8
1021. 01. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Srbsko6:12
1021. 01. 2017 10:00TJ Chaloupky DTJ Sokol Hořovice D5:13
1021. 01. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák ETJ Lokomotiva Zdice D10:8
1021. 01. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Olešná C12:6
1128. 01. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Srbsko3:15
1128. 01. 2017 13:00TJ Olešná CTJ Lokomotiva Zdice D8:10
1128. 01. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Chaloupky D8:10
1128. 01. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Hořovice D6:12
1204. 02. 2017 13:00TJ Sokol Hořovice DTJ Srbsko12:6
1204. 02. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Králův Dvůr D10:8
1204. 02. 2017 16:00TJ Olešná CTJ Chaloupky D5:13
1204. 02. 2017 10:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Lokomotiva Zdice D0:18
1311. 02. 2017 16:00TJ SrbskoTJ Lokomotiva Zdice D7:11
1311. 02. 2017 10:00TJ Chaloupky DTJ Sokol Karlštejn C18:0
1311. 02. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Olešná C0:18
1311. 02. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Hořovice D6:12
1418. 02. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Srbsko4:14
1418. 02. 2017 16:00TJ Olešná CTJ Sokol Hořovice D9:9
1415. 02. 2017 18:30TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Karlštejn C13:5
1418. 02. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Chaloupky D12:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS