Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž I. třídy
106. 10. 2016 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Kladno F12:6
106. 10. 2016 18:00KST Slatina ADTJ Sparta Kladno A8:10
105. 10. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Slovan Kladno C8:10
106. 10. 2016 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Jemníky A10:8
105. 10. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad BSTC Slaný B7:11
103. 10. 2016 18:30TTC Kladno ETJ Sokol Stochov Honice B11:7
210. 10. 2016 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Stochov Honice B14:4
211. 10. 2016 18:30STC Slaný BTTC Kladno E12:6
212. 10. 2016 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Buštěhrad B13:5
229. 09. 2016 18:00TTC Slovan Kladno CTTC Slovan Kladno B10:8
213. 10. 2016 18:40DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Unhošť B9:9
213. 10. 2016 18:00ST Viktorie Černuc AKST Slatina A9:9
320. 10. 2016 18:00KST Slatina ATTC Kladno F15:3
319. 10. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť BST Viktorie Černuc A10:8
320. 10. 2016 18:00TTC Slovan Kladno BDTJ Sparta Kladno A10:8
319. 10. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Slovan Kladno C9:9
317. 10. 2016 18:30TTC Kladno ETTC Jemníky A14:4
311. 11. 2016 18:00TJ Sokol Stochov Honice BSTC Slaný B4:14
424. 10. 2016 18:30TTC Kladno FSTC Slaný B6:12
426. 10. 2016 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Stochov Honice B11:7
427. 10. 2016 18:00TTC Slovan Kladno CTTC Kladno E11:7
408. 12. 2016 18:40DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Buštěhrad B18:0
427. 10. 2016 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Slovan Kladno B12:6
422. 12. 2016 18:00KST Slatina ATJ Sokol Unhošť B12:6
502. 11. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Kladno F11:7
503. 11. 2016 18:00TTC Slovan Kladno BKST Slatina A6:12
502. 11. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad BST Viktorie Černuc A14:4
531. 10. 2016 18:30TTC Kladno EDTJ Sparta Kladno A9:9
522. 11. 2016 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTTC Slovan Kladno C4:14
501. 11. 2016 18:30STC Slaný BTTC Jemníky A12:6
607. 11. 2016 18:30TTC Kladno FTTC Jemníky A6:12
610. 11. 2016 18:00TTC Slovan Kladno CSTC Slaný B7:11
610. 11. 2016 18:40DTJ Sparta Kladno ATJ Sokol Stochov Honice B11:7
610. 11. 2016 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Kladno E9:9
610. 11. 2016 18:00KST Slatina ATJ Sokol Buštěhrad B11:7
609. 11. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Slovan Kladno B11:7
717. 11. 2016 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno F11:7
716. 11. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Unhošť B9:9
714. 11. 2016 18:30TTC Kladno EKST Slatina A13:5
718. 11. 2016 18:00TJ Sokol Stochov Honice BST Viktorie Černuc A5:13
715. 11. 2016 18:30STC Slaný BDTJ Sparta Kladno A12:6
716. 11. 2016 19:00TTC Jemníky ATTC Slovan Kladno C17:1
821. 11. 2016 18:30TTC Kladno FTTC Slovan Kladno C10:8
824. 11. 2016 18:40DTJ Sparta Kladno ATTC Jemníky A9:9
824. 11. 2016 18:00ST Viktorie Černuc ASTC Slaný B8:10
824. 11. 2016 18:00KST Slatina ATJ Sokol Stochov Honice B18:0
823. 11. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Kladno E10:8
824. 11. 2016 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Buštěhrad B10:8
930. 11. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Kladno F10:8
928. 11. 2016 18:30TTC Kladno ETTC Slovan Kladno B12:6
902. 12. 2016 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Unhošť B8:10
929. 11. 2016 18:30STC Slaný BKST Slatina A11:7
930. 11. 2016 19:00TTC Jemníky AST Viktorie Černuc A17:1
901. 12. 2016 18:00TTC Slovan Kladno CDTJ Sparta Kladno A8:10
1005. 12. 2016 18:30TTC Kladno FDTJ Sparta Kladno A13:5
1022. 12. 2016 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Slovan Kladno C13:5
1008. 12. 2016 18:00KST Slatina ATTC Jemníky A13:5
1007. 12. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť BSTC Slaný B5:13
1008. 12. 2016 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Stochov Honice B14:4
1007. 12. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Kladno E8:10
1126. 09. 2016 18:30TTC Kladno ETTC Kladno F8:10
1120. 12. 2016 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTJ Sokol Buštěhrad B7:11
1113. 12. 2016 18:30STC Slaný BTTC Slovan Kladno B17:1
1114. 12. 2016 19:00TTC Jemníky ATJ Sokol Unhošť B10:8
1115. 12. 2016 18:00TTC Slovan Kladno CKST Slatina A8:10
1114. 12. 2016 18:40DTJ Sparta Kladno AST Viktorie Černuc A11:7
1209. 01. 2017 18:30TTC Kladno FST Viktorie Černuc A9:9
1212. 01. 2017 18:40DTJ Sparta Kladno AKST Slatina A6:12
1219. 01. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Unhošť B11:7
1211. 01. 2017 19:00TTC Jemníky ATTC Slovan Kladno B10:8
1210. 01. 2017 18:30STC Slaný BTJ Sokol Buštěhrad B13:5
1213. 01. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTTC Kladno E4:14
1320. 01. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTTC Kladno F3:15
1316. 01. 2017 18:30TTC Kladno ESTC Slaný B3:15
1318. 01. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Jemníky A12:6
1303. 01. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Slovan Kladno C13:5
1318. 01. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BDTJ Sparta Kladno A10:8
1319. 01. 2017 18:00KST Slatina AST Viktorie Černuc A14:4
1423. 01. 2017 18:30TTC Kladno FKST Slatina A11:7
1423. 03. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATJ Sokol Unhošť B15:3
1423. 03. 2017 18:40DTJ Sparta Kladno ATTC Slovan Kladno B10:8
1423. 03. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Buštěhrad B8:10
1425. 01. 2017 19:00TTC Jemníky ATTC Kladno E16:2
1424. 01. 2017 18:30STC Slaný BTJ Sokol Stochov Honice B13:5
1531. 01. 2017 18:30STC Slaný BTTC Kladno F14:4
1517. 03. 2017 18:30TJ Sokol Stochov Honice BTTC Jemníky A7:11
1530. 01. 2017 18:30TTC Kladno ETTC Slovan Kladno C9:9
1501. 02. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BDTJ Sparta Kladno A13:5
1502. 02. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BST Viktorie Černuc A8:10
1527. 02. 2017 19:00TJ Sokol Unhošť BKST Slatina A7:11
1606. 02. 2017 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Unhošť B12:6
1606. 03. 2017 18:00KST Slatina ATTC Slovan Kladno B11:7
1609. 02. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATJ Sokol Buštěhrad B10:8
1609. 02. 2017 18:40DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno E12:6
1609. 02. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTJ Sokol Stochov Honice B16:2
1608. 02. 2017 19:00TTC Jemníky ASTC Slaný B8:10
1715. 02. 2017 19:00TTC Jemníky ATTC Kladno F14:4
1714. 02. 2017 18:30STC Slaný BTTC Slovan Kladno C7:11
1717. 02. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BDTJ Sparta Kladno A8:10
1713. 02. 2017 18:30TTC Kladno EST Viktorie Černuc A12:6
1715. 02. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BKST Slatina A5:13
1722. 02. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BTJ Sokol Unhošť B11:7
1820. 03. 2017 18:30TTC Kladno FTTC Slovan Kladno B9:9
1801. 03. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Buštěhrad B9:9
1802. 03. 2017 18:00KST Slatina ATTC Kladno E5:13
1802. 03. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATJ Sokol Stochov Honice B18:0
1802. 03. 2017 18:40DTJ Sparta Kladno ASTC Slaný B7:11
1802. 03. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTTC Jemníky A17:1
1909. 03. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CTTC Kladno F8:10
1908. 03. 2017 19:00TTC Jemníky ADTJ Sparta Kladno A18:0
1907. 03. 2017 18:30STC Slaný BST Viktorie Černuc A11:7
1910. 03. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BKST Slatina A5:13
1906. 03. 2017 18:30TTC Kladno ETJ Sokol Unhošť B13:5
1908. 03. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTTC Slovan Kladno B10:8
2013. 03. 2017 18:30TTC Kladno FTJ Sokol Buštěhrad B11:7
2016. 03. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BTTC Kladno E7:11
2015. 03. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BTJ Sokol Stochov Honice B18:0
2022. 03. 2017 18:00KST Slatina ASTC Slaný B6:12
2016. 03. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ATTC Jemníky A17:1
2016. 03. 2017 18:40DTJ Sparta Kladno ATTC Slovan Kladno C13:5
2130. 03. 2017 18:40DTJ Sparta Kladno ATTC Kladno F12:6
2130. 03. 2017 18:00TTC Slovan Kladno CST Viktorie Černuc A11:7
2129. 03. 2017 19:00TTC Jemníky AKST Slatina A7:11
2128. 03. 2017 18:30STC Slaný BTJ Sokol Unhošť B13:5
2131. 03. 2017 18:00TJ Sokol Stochov Honice BTTC Slovan Kladno B3:15
2127. 03. 2017 18:30TTC Kladno ETJ Sokol Buštěhrad B9:9
2202. 01. 2017 18:30TTC Kladno FTTC Kladno E9:9
2205. 04. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad BTJ Sokol Stochov Honice B16:2
2206. 04. 2017 18:00TTC Slovan Kladno BSTC Slaný B3:15
2205. 04. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť BTTC Jemníky A10:8
2206. 04. 2017 18:00KST Slatina ATTC Slovan Kladno C18:0wo
2206. 04. 2017 18:00ST Viktorie Černuc ADTJ Sparta Kladno A14:4
Regionální soutěž II. třídy
103. 10. 2016 18:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno H18:0
104. 10. 2016 18:30STC Slaný CTJ Sokol Buštěhrad C15:3
104. 10. 2016 17:30STC Slaný DKST Slatina B10:8
105. 10. 2016 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Unhošť C12:6
105. 10. 2016 18:10DTJ Sparta Kladno BKST Slatina C11:7
104. 10. 2016 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Dříň B14:4
213. 10. 2016 18:00TTC Kladno HTJ Sokol Dříň B0:18
214. 10. 2016 19:00KST Slatina CTTC Kladno G2:16
212. 10. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť CDTJ Sparta Kladno B11:7
212. 10. 2016 18:30KST Slatina BTSM Kladno B10:8
212. 10. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad CSTC Slaný D7:11
210. 10. 2016 18:00TJ Sokol Dříň ASTC Slaný C8:10
318. 10. 2016 18:30STC Slaný CTTC Kladno H16:2
318. 10. 2016 17:30STC Slaný DTJ Sokol Dříň A7:11
319. 10. 2016 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Buštěhrad C9:9
319. 10. 2016 18:10DTJ Sparta Kladno BKST Slatina B7:11
318. 10. 2016 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Unhošť C16:2
317. 10. 2016 18:00TJ Sokol Dříň BKST Slatina C13:5
427. 10. 2016 18:00TTC Kladno HKST Slatina C5:13
426. 10. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť CTJ Sokol Dříň B5:13
426. 10. 2016 18:30KST Slatina BTTC Kladno G9:9
426. 10. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad CDTJ Sparta Kladno B10:8
424. 10. 2016 18:00TJ Sokol Dříň ATSM Kladno B16:2
427. 09. 2016 18:30STC Slaný CSTC Slaný D8:10
501. 11. 2016 17:30STC Slaný DTTC Kladno H17:1
502. 11. 2016 17:30TSM Kladno BSTC Slaný C3:15
502. 11. 2016 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Dříň A8:10
501. 11. 2016 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Buštěhrad C12:6
531. 10. 2016 18:00TJ Sokol Dříň BKST Slatina B8:10
504. 11. 2016 19:00KST Slatina CTJ Sokol Unhošť C8:10
610. 11. 2016 18:00TTC Kladno HTJ Sokol Unhošť C0:18
627. 09. 2016 18:30KST Slatina BKST Slatina C9:9
609. 11. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad CTJ Sokol Dříň B12:6
607. 11. 2016 18:00TJ Sokol Dříň ATTC Kladno G12:6
608. 11. 2016 18:30STC Slaný CDTJ Sparta Kladno B16:2
608. 11. 2016 17:30STC Slaný DTSM Kladno B8:10
716. 11. 2016 17:30TSM Kladno BTTC Kladno H16:2
716. 11. 2016 18:10DTJ Sparta Kladno BSTC Slaný D6:12
715. 11. 2016 18:30TTC Kladno GSTC Slaný C4:14
720. 09. 2016 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Dříň A4:14
718. 11. 2016 19:00KST Slatina CTJ Sokol Buštěhrad C5:13
716. 11. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť CKST Slatina B11:7
812. 12. 2016 18:00TTC Kladno HKST Slatina B0:18
823. 11. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad CTJ Sokol Unhošť C10:8
821. 11. 2016 18:00TJ Sokol Dříň AKST Slatina C15:3
822. 11. 2016 18:30STC Slaný CTJ Sokol Dříň B15:3
822. 11. 2016 17:30STC Slaný DTTC Kladno G8:10
823. 11. 2016 17:30TSM Kladno BDTJ Sparta Kladno B13:5
930. 11. 2016 18:10DTJ Sparta Kladno BTTC Kladno H14:4
929. 11. 2016 18:30TTC Kladno GTSM Kladno B12:6
928. 11. 2016 18:00TJ Sokol Dříň BSTC Slaný D7:11
902. 12. 2016 19:00KST Slatina CSTC Slaný C8:10
930. 11. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť CTJ Sokol Dříň A4:14
930. 11. 2016 18:30KST Slatina BTJ Sokol Buštěhrad C14:4
1008. 12. 2016 18:00TTC Kladno HTJ Sokol Buštěhrad C1:17
1005. 12. 2016 18:00TJ Sokol Dříň AKST Slatina B12:6
1020. 12. 2016 18:30STC Slaný CTJ Sokol Unhošť C14:4
1013. 12. 2016 17:30STC Slaný DKST Slatina C9:9
1007. 12. 2016 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Dříň B13:5
1007. 12. 2016 18:10DTJ Sparta Kladno BTTC Kladno G6:12
1127. 09. 2016 18:30TTC Kladno GTTC Kladno H18:0
1112. 12. 2016 18:00TJ Sokol Dříň BDTJ Sparta Kladno B10:8
1116. 12. 2016 19:00KST Slatina CTSM Kladno B3:15
1114. 12. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť CSTC Slaný D9:9
1114. 12. 2016 18:30KST Slatina BSTC Slaný C6:12
1114. 12. 2016 19:30TJ Sokol Buštěhrad CTJ Sokol Dříň A3:15
1212. 01. 2017 18:00TTC Kladno HTJ Sokol Dříň A0:18
1211. 01. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad CSTC Slaný C3:15
1211. 01. 2017 18:30KST Slatina BSTC Slaný D7:11
1211. 01. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CTSM Kladno B13:5
1213. 01. 2017 19:00KST Slatina CDTJ Sparta Kladno B9:9
1209. 01. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Kladno G6:12
1316. 01. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTTC Kladno H18:0
1317. 01. 2017 18:30TTC Kladno GKST Slatina C16:2
1322. 03. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Unhošť C11:7
1318. 01. 2017 17:30TSM Kladno BKST Slatina B10:8
1317. 01. 2017 17:30STC Slaný DTJ Sokol Buštěhrad C9:9
1317. 01. 2017 18:30STC Slaný CTJ Sokol Dříň A6:12
1423. 03. 2017 18:00TTC Kladno HSTC Slaný C0:18
1423. 01. 2017 18:00TJ Sokol Dříň ASTC Slaný D4:14
1425. 01. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad CTSM Kladno B11:7
1425. 01. 2017 18:30KST Slatina BDTJ Sparta Kladno B9:9
1425. 01. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CTTC Kladno G8:10
1427. 01. 2017 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň B10:8
1503. 02. 2017 19:00KST Slatina CTTC Kladno H18:0
1530. 01. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Unhošť C9:9
1531. 01. 2017 18:30TTC Kladno GKST Slatina B12:6
1501. 02. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Buštěhrad C14:4
1501. 02. 2017 17:30TSM Kladno BTJ Sokol Dříň A2:16
1503. 01. 2017 17:30STC Slaný DSTC Slaný C12:6
1609. 02. 2017 18:00TTC Kladno HSTC Slaný D2:16
1607. 02. 2017 18:30STC Slaný CTSM Kladno B16:2
1606. 02. 2017 18:00TJ Sokol Dříň ADTJ Sparta Kladno B14:4
1608. 02. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad CTTC Kladno G1:17
1608. 02. 2017 18:30KST Slatina BTJ Sokol Dříň B11:7
1608. 02. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CKST Slatina C15:3
1715. 02. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CTTC Kladno H17:1
1706. 01. 2017 19:00KST Slatina CKST Slatina B10:8
1713. 02. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTJ Sokol Buštěhrad C7:11
1721. 03. 2017 18:30TTC Kladno GTJ Sokol Dříň A10:8
1715. 02. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BSTC Slaný C16:2
1715. 02. 2017 17:30TSM Kladno BSTC Slaný D11:7
1802. 03. 2017 18:00TTC Kladno HTSM Kladno B2:16
1828. 02. 2017 17:30STC Slaný DDTJ Sparta Kladno B4:14
1828. 02. 2017 18:30STC Slaný CTTC Kladno G11:7
1802. 01. 2017 18:00TJ Sokol Dříň ATJ Sokol Dříň B13:5
1801. 03. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad CKST Slatina C13:5
1801. 03. 2017 18:30KST Slatina BTJ Sokol Unhošť C13:5
1908. 03. 2017 18:30KST Slatina BTTC Kladno H12:6
1920. 03. 2017 19:15TJ Sokol Unhošť CTJ Sokol Buštěhrad C8:10
1910. 03. 2017 19:00KST Slatina CTJ Sokol Dříň A0:18
1906. 03. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BSTC Slaný C6:12
1907. 03. 2017 18:30TTC Kladno GSTC Slaný D15:3
1908. 03. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BTSM Kladno B9:9
2016. 03. 2017 18:00TTC Kladno HDTJ Sparta Kladno B0:18
2015. 03. 2017 17:30TSM Kladno BTTC Kladno G13:5
2014. 03. 2017 17:30STC Slaný DTJ Sokol Dříň B11:7
2014. 03. 2017 18:30STC Slaný CKST Slatina C17:1
2013. 03. 2017 18:00TJ Sokol Dříň ATJ Sokol Unhošť C14:4
2015. 03. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad CKST Slatina B11:7
2129. 03. 2017 19:30TJ Sokol Buštěhrad CTTC Kladno H11:7
2129. 03. 2017 18:30KST Slatina BTJ Sokol Dříň A3:15
2129. 03. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť CSTC Slaný C8:10
2131. 03. 2017 19:00KST Slatina CSTC Slaný D10:8
2127. 03. 2017 18:00TJ Sokol Dříň BTSM Kladno B11:7
2128. 03. 2017 18:30TTC Kladno GDTJ Sparta Kladno B17:1
2205. 01. 2017 18:00TTC Kladno HTTC Kladno G0:18
2205. 04. 2017 18:10DTJ Sparta Kladno BTJ Sokol Dříň B8:10
2205. 04. 2017 17:30TSM Kladno BKST Slatina C15:3
2204. 04. 2017 17:30STC Slaný DTJ Sokol Unhošť C10:8
2204. 04. 2017 18:30STC Slaný CKST Slatina B17:1
2231. 03. 2017 19:00TJ Sokol Dříň ATJ Sokol Buštěhrad C18:0wo
Regionální soutěž III. třídy
104. 10. 2016 18:00TJ Sokol Dříň DTSM Kladno C10:8
107. 10. 2016 19:00TJ Sokol Buštěhrad DSTC Slaný E0:18
105. 10. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť DST Viktorie Černuc B2:16
212. 10. 2016 17:30TSM Kladno CTJ Sokol Dříň C4:14
220. 12. 2016 18:30STC Slaný ETJ Sokol Unhošť D5:13
211. 10. 2016 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Buštěhrad D10:8
321. 10. 2016 19:00TJ Sokol Buštěhrad DTSM Kladno C4:14
319. 10. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť DTJ Sokol Dříň D5:13
318. 10. 2016 18:00TJ Sokol Dříň CST Viktorie Černuc B15:3
423. 11. 2016 18:00TSM Kladno CST Viktorie Černuc B5:13
425. 10. 2016 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň C4:14
428. 10. 2016 19:00TJ Sokol Buštěhrad DTJ Sokol Unhošť D3:15
502. 11. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť DTSM Kladno C8:10
501. 11. 2016 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Dříň D12:6
503. 11. 2016 18:00ST Viktorie Černuc BSTC Slaný E7:11
609. 11. 2016 17:30TSM Kladno CSTC Slaný E12:6
622. 11. 2016 18:00TJ Sokol Dříň DST Viktorie Černuc B4:14
611. 11. 2016 19:00
Herna Sokol Dříň
TJ Sokol Buštěhrad DTJ Sokol Dříň C0:18
715. 11. 2016 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Unhošť D14:4
715. 11. 2016 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Buštěhrad D0:18wo
715. 11. 2016 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň D7:11
830. 11. 2016 17:30TSM Kladno CTJ Sokol Dříň D9:9
829. 11. 2016 17:30STC Slaný ETJ Sokol Buštěhrad D16:2
809. 12. 2016 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Unhošť D12:6
906. 12. 2016 18:00TJ Sokol Dříň CTSM Kladno C15:3
907. 12. 2016 18:30TJ Sokol Unhošť DSTC Slaný E11:7
909. 12. 2016 19:00TJ Sokol Buštěhrad DTJ Sokol Dříň D0:18
1014. 12. 2016 17:30TSM Kladno CTJ Sokol Buštěhrad D18:0
1013. 12. 2016 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Unhošť D7:11
1015. 12. 2016 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Dříň C10:8
1105. 01. 2017 18:00ST Viktorie Černuc BTSM Kladno C14:4
1103. 01. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CSTC Slaný E16:2
1104. 01. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť DTJ Sokol Buštěhrad D16:2
1211. 01. 2017 17:30TSM Kladno CTJ Sokol Unhošť D5:13
1210. 01. 2017 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Dříň C4:14
1210. 01. 2017 17:30STC Slaný EST Viktorie Černuc B7:11
1331. 01. 2017 17:30STC Slaný ETSM Kladno C12:5
1319. 01. 2017 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Dříň D11:7
1320. 01. 2017 19:00
Herna Sokol Buštěhrad
TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Buštěhrad D16:2
1425. 01. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť DTJ Sokol Dříň C4:14
1427. 01. 2017 19:00TJ Sokol Buštěhrad DST Viktorie Černuc B3:15
1424. 01. 2017 18:00TJ Sokol Dříň DSTC Slaný E10:8
1507. 02. 2017 18:00TJ Sokol Dříň DTSM Kladno C16:2
1510. 02. 2017 19:00TJ Sokol Buštěhrad DSTC Slaný E2:16
1508. 02. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť DST Viktorie Černuc B8:10
1622. 03. 2017 17:30TSM Kladno CTJ Sokol Dříň C3:15
1614. 02. 2017 17:30STC Slaný ETJ Sokol Unhošť D6:12
1614. 02. 2017 18:00TJ Sokol Dříň DTJ Sokol Buštěhrad D16:2
1703. 03. 2017 19:00TJ Sokol Buštěhrad DTSM Kladno C12:6
1701. 03. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť DTJ Sokol Dříň D12:6
1728. 02. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CST Viktorie Černuc B11:7
1808. 03. 2017 17:30TSM Kladno CST Viktorie Černuc B4:14
1807. 03. 2017 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň C0:18
1810. 03. 2017 19:00TJ Sokol Buštěhrad DTJ Sokol Unhošť D2:16
1915. 03. 2017 18:30TJ Sokol Unhošť DTSM Kladno C11:7
1914. 03. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Dříň D10:8
1923. 03. 2017 18:00ST Viktorie Černuc BSTC Slaný E11:7
2029. 03. 2017 17:30TSM Kladno CSTC Slaný E8:10
2028. 03. 2017 18:00TJ Sokol Dříň DST Viktorie Černuc B6:12
2031. 03. 2017 19:00TJ Sokol Buštěhrad DTJ Sokol Dříň C0:18
2110. 04. 2017 18:00TJ Sokol Dříň CTJ Sokol Unhošť D15:3
2113. 04. 2017 18:00ST Viktorie Černuc BTJ Sokol Buštěhrad D18:0wo
2111. 04. 2017 17:30STC Slaný ETJ Sokol Dříň D10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS