Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
129. 09. 2016 18:00TJ Klučov "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"5:13
103. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velim A8:10
pokuta 100
130. 09. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "C"ST EUROMASTER Kolín D16:2
126. 09. 2016 18:30Viktoria Radim "A"SK Nová Ves I. "A"14:4
203. 10. 2016 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"SK Nová Ves I. "A"11:7
206. 10. 2016 19:00ST EUROMASTER Kolín DStolní tenis Kolín "A"11:7
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Velký Osek "C"6:12
206. 10. 2016 18:00TJ Klučov "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B4:14
310. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Starý Kolín "A"3:15
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Klučov "A"11:7
311. 10. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Velim A10:8
313. 10. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "B"ST EUROMASTER Kolín D16:2
420. 10. 2016 19:00ST EUROMASTER Kolín DViktoria Radim "A"10:8
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Velim AStolní tenis Kolín "B"13:5
pokuta 100
420. 10. 2016 18:00TJ Klučov "A"Stolní tenis Kolín "A"5:13
417. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Sokol Velký Osek "C"6:12
502. 12. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Starý Kolín "A"14:4
odloženo
525. 10. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B11:7
527. 10. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Klučov "A"10:8
524. 10. 2016 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velim A6:12
525. 10. 2016 18:30
předehrávka
SK Nová Ves I. "A"ST EUROMASTER Kolín D17:1
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Velim ASK Nová Ves I. "A"12:6
603. 11. 2016 18:00TJ Klučov "A"Viktoria Radim "A"9:9
pokuta 100
631. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Kolín "B"13:5
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "C"Stolní tenis Kolín "A"4:14
708. 11. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"14:4
715. 12. 2016 18:30
odloženo
Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "C"6:12
707. 11. 2016 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B13:5
711. 11. 2016 18:30SK Nová Ves I. "A"TJ Klučov "A"4:14
814. 11. 2016 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"ST EUROMASTER Kolín D15:3
814. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BSK Nová Ves I. "A"9:9
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "C"Viktoria Radim "A"18:0
820. 09. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "A"Stolní tenis Kolín "B"14:4
předehráno
924. 11. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Starý Kolín "A"9:9
921. 11. 2016 18:30Viktoria Radim "A"Stolní tenis Kolín "A"5:13
925. 11. 2016 18:30SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Velký Osek "C"7:11
924. 11. 2016 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Sokol Velim A11:7
1028. 11. 2016 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Velim A7:11
1001. 12. 2016 18:00TJ Klučov "A"ST EUROMASTER Kolín D13:5
1029. 11. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "A"SK Nová Ves I. "A"13:5
1001. 12. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "B"Viktoria Radim "A"6:12
1105. 12. 2016 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"8:10
1109. 12. 2016 18:30SK Nová Ves I. "A"Stolní tenis Kolín "B"9:9
1108. 12. 2016 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B10:8
1109. 12. 2016 19:00TJ Sokol Velim ATJ Klučov "A"13:5
1209. 01. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Klučov "A"12:6
1231. 01. 2017 19:00
odloženo
TJ Sokol Velim ATJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B6:12
1210. 01. 2017 19:00
předehrávka
ST EUROMASTER Kolín DTJ Sokol Velký Osek "C"11:7
1213. 01. 2017 18:30SK Nová Ves I. "A"Viktoria Radim "A"5:13
1320. 01. 2017 18:30SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Starý Kolín "A"8:10
1317. 01. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "A"ST EUROMASTER Kolín D17:1
1320. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Velim A15:3
1316. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BTJ Klučov "A"12:6
1423. 01. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B10:8
1426. 01. 2017 18:00TJ Klučov "A"TJ Sokol Velký Osek "C"3:15
1425. 01. 2017 19:00
předehrávka
TJ Sokol Velim AStolní tenis Kolín "A"7:11
1424. 01. 2017 19:00
předehráno
ST EUROMASTER Kolín DStolní tenis Kolín "B"13:5
1530. 01. 2017 18:30Viktoria Radim "A"ST EUROMASTER Kolín D15:3
1502. 02. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Velim A7:11
1531. 01. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Klučov "A"18:0
1503. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B12:6
1606. 02. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Velký Osek "C"8:10
1606. 02. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BStolní tenis Kolín "A"8:10
1602. 03. 2017 18:00
odloženo
TJ Klučov "A"Stolní tenis Kolín "B"12:6
1610. 02. 2017 19:00TJ Sokol Velim AViktoria Radim "A"11:7
1609. 02. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín DSK Nová Ves I. "A"12:6
1726. 03. 2017 18:00
odloženo
SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Velim A8:10
1713. 02. 2017 18:30Viktoria Radim "A"TJ Klučov "A"7:11
1716. 02. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B7:11
1714. 02. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Velký Osek "C"9:9
1815. 03. 2017 18:30
odloženo
TJ Sokol Starý Kolín "A"Stolní tenis Kolín "A"8:10
1820. 03. 2017 18:30
odloždno
TJ Sokol Velký Osek "C"Stolní tenis Kolín "B"14:4
1820. 02. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BViktoria Radim "A"9:9
1823. 02. 2017 18:00TJ Klučov "A"SK Nová Ves I. "A"12:6
1902. 03. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Sokol Starý Kolín "A"11:7
1903. 03. 2017 18:30SK Nová Ves I. "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy B10:8
pokuta 100
1927. 02. 2017 18:30Viktoria Radim "A"TJ Sokol Velký Osek "C"11:7
1922. 09. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "B"Stolní tenis Kolín "A"12:6
2006. 03. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Stolní tenis Kolín "B"13:5
2007. 03. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "A"Viktoria Radim "A"11:7
2010. 03. 2017 18:00TJ Sokol Velký Osek "C"SK Nová Ves I. "A"13:5
2010. 03. 2017 19:00TJ Sokol Velim AST EUROMASTER Kolín D10:8
2117. 03. 2017 19:00TJ Sokol Velim ATJ Sokol Starý Kolín "A"0:18
2116. 03. 2017 19:00ST EUROMASTER Kolín DTJ Klučov "A"12:6
2117. 03. 2017 18:30SK Nová Ves I. "A"Stolní tenis Kolín "A"4:14
2113. 03. 2017 18:30Viktoria Radim "A"Stolní tenis Kolín "B"12:6
2220. 03. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín "A"Viktoria Radim "A"10:8
2223. 03. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "B"SK Nová Ves I. "A"13:5
2220. 03. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy BST EUROMASTER Kolín D13:5
2223. 03. 2017 18:00TJ Klučov "A"TJ Sokol Velim A10:8
Regionální soutěž 2. třídy
126. 09. 2016 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Viktoria Radim "B"6:12
předeh.
130. 09. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Klučov "B"11:7
130. 09. 2016 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "A"TJ Sokol Velký Osek "D"10:8
106. 12. 2016 18:30SK Nová Ves I. "B"SK Křečhoř "A"9:9
odloženo
203. 10. 2016 18:30Viktoria Radim "B"SK Křečhoř "A"9:9
předehr.
207. 10. 2016 19:00Sokol Zásmuky "A"SK Nová Ves I. "B"14:4
207. 10. 2016 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Týnec nad Labem "A"9:9
209. 10. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C7:11
314. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Starý Kolín "B"15:3
314. 10. 2016 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "A"Stolní tenis Kolín "C"12:6
312. 10. 2016 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Velký Osek "D"4:14
312. 10. 2016 18:00SK Křečhoř "A"Sokol Zásmuky "A"7:11
419. 10. 2016 18:30Viktoria Radim "B"Sokol Zásmuky "A"6:12
431. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "D"SK Křečhoř "A"15:3
odloženo
421. 10. 2016 18:00TJ Klučov "B"SK Nová Ves I. "B"8:10
419. 10. 2016 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Týnec nad Labem "A"5:13
528. 10. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CViktoria Radim "B"13:5
526. 10. 2016 18:30SK Nová Ves I. "B"Stolní tenis Kolín "C"14:4
528. 11. 2016 18:00
odloženo
SK Křečhoř "A"TJ Klučov "B"11:7
528. 10. 2016 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Velký Osek "D"6:12
602. 11. 2016 18:30Viktoria Radim "B"TJ Sokol Velký Osek "D"5:13
604. 11. 2016 18:00TJ Klučov "B"Sokol Zásmuky "A"5:13
606. 11. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "C"SK Křečhoř "A"17:1
602. 11. 2016 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"SK Nová Ves I. "B"7:11
604. 11. 2016 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Týnec nad Labem "A"12:6
711. 11. 2016 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "A"Viktoria Radim "B"6:12
709. 11. 2016 18:00SK Křečhoř "A"TJ Sokol Starý Kolín "B"11:7
711. 11. 2016 19:00Sokol Zásmuky "A"Stolní tenis Kolín "C"13:5
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Klučov "B"16:2
816. 11. 2016 18:30Viktoria Radim "B"TJ Klučov "B"12:6
820. 11. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Velký Osek "D"3:15
816. 11. 2016 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Sokol Zásmuky "A"5:13
811. 11. 2016 18:30
předehrávka
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CSK Nová Ves I. "B"11:7
923. 11. 2016 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Týnec nad Labem "A"11:7
923. 11. 2016 18:00SK Křečhoř "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C3:15
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Starý Kolín "B"12:6
925. 11. 2016 18:00TJ Klučov "B"Stolní tenis Kolín "C"12:6
1030. 11. 2016 18:30Viktoria Radim "B"Stolní tenis Kolín "C"12:6
1030. 11. 2016 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Klučov "B"9:9
1016. 12. 2016 18:30
odloženo
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CSokol Zásmuky "A"4:14
1002. 12. 2016 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "A"SK Křečhoř "A"12:6
1107. 12. 2016 18:30SK Nová Ves I. "B"Viktoria Radim "B"6:12
1109. 12. 2016 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Týnec nad Labem "A"14:4
1109. 12. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C14:4
1111. 12. 2016 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Starý Kolín "B"10:8
1209. 01. 2017 18:30
předehrávka
Viktoria Radim "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"13:5
1213. 01. 2017 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C12:6
1213. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"TJ Sokol Týnec nad Labem "A"13:5
1211. 01. 2017 18:00SK Křečhoř "A"SK Nová Ves I. "B"6:12
1316. 01. 2017 18:00
předehrávka
SK Křečhoř "A"Viktoria Radim "B"5:13
1314. 03. 2017 18:30
odloženo
SK Nová Ves I. "B"Sokol Zásmuky "A"6:12
1319. 01. 2017 18:30
předehrávka
TJ Sokol Týnec nad Labem "A"TJ Klučov "B"11:7
1320. 01. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CStolní tenis Kolín "C"11:7
1425. 01. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C4:14
1426. 03. 2017 18:30
odloženo
Stolní tenis Kolín "C"TJ Sokol Týnec nad Labem "A"8:10
1427. 01. 2017 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"SK Nová Ves I. "B"15:3
1431. 03. 2017 19:00
odloženo
Sokol Zásmuky "A"SK Křečhoř "A"18:0
1503. 02. 2017 19:00Sokol Zásmuky "A"Viktoria Radim "B"11:7
1501. 02. 2017 18:00SK Křečhoř "A"TJ Sokol Velký Osek "D"5:13
1521. 02. 2017 18:30
odloženo
SK Nová Ves I. "B"TJ Klučov "B"7:11
1503. 02. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "A"TJ Sokol Starý Kolín "B"13:5
1608. 02. 2017 18:30Viktoria Radim "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C5:13
1612. 02. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "C"SK Nová Ves I. "B"9:9
1621. 03. 2017 18:00
odloženo
TJ Klučov "B"SK Křečhoř "A"13:5
1610. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"Sokol Zásmuky "A"8:10
1717. 02. 2017 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"Viktoria Radim "B"16:2
1717. 02. 2017 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Klučov "B"12:6
1715. 02. 2017 18:00SK Křečhoř "A"Stolní tenis Kolín "C"7:11
1715. 03. 2017 18:30
odloženo
SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"16:2
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C6:12
1801. 03. 2017 18:00
odloženo
Viktoria Radim "B"TJ Sokol Týnec nad Labem "A"12:6
1801. 03. 2017 18:00
odloženo
TJ Sokol Starý Kolín "B"SK Křečhoř "A"10:8
1826. 02. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "C"Sokol Zásmuky "A"6:12
1824. 02. 2017 18:00TJ Klučov "B"TJ Sokol Velký Osek "D"9:9
1903. 03. 2017 18:00TJ Klučov "B"Viktoria Radim "B"8:10
1903. 03. 2017 18:00TJ Sokol Velký Osek "D"Stolní tenis Kolín "C"12:6
1903. 03. 2017 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Starý Kolín "B"15:3
1901. 03. 2017 18:30SK Nová Ves I. "B"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C5:13
2010. 03. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "A"SK Nová Ves I. "B"8:10
2010. 03. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CSK Křečhoř "A"18:0
2008. 03. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"TJ Sokol Velký Osek "D"7:11
2012. 03. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "C"TJ Klučov "B"14:4
2119. 03. 2017 18:30Stolní tenis Kolín "C"Viktoria Radim "B"14:4
2110. 03. 2017 18:00
předehrávka
TJ Klučov "B"TJ Sokol Starý Kolín "B"14:4
2117. 03. 2017 19:00Sokol Zásmuky "A"TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy C13:5
2129. 03. 2017 18:00
odloženo
SK Křečhoř "A"TJ Sokol Týnec nad Labem "A"11:7
2222. 03. 2017 18:30Viktoria Radim "B"SK Nová Ves I. "B"13:5
2224. 03. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "A"Sokol Zásmuky "A"8:10
2224. 03. 2017 18:30TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy CTJ Sokol Velký Osek "D"7:11
2222. 03. 2017 18:30TJ Sokol Starý Kolín "B"Stolní tenis Kolín "C"4:14
Regionální soutěž 3. třídy
128. 09. 2016 18:30SK Nová Ves I. "D"SK Nová Ves I. "C"4:14
130. 09. 2016 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Týnec nad Labem "B"14:4
126. 09. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"Sokol Zásmuky "B"9:9
128. 09. 2016 18:30Viktoria Radim "C"ST Býchory16:2
204. 10. 2016 18:30SK Nová Ves I. "C"ST Býchory7:11
205. 10. 2016 19:00Sokol Zásmuky "B"Viktoria Radim "C"12:6
203. 10. 2016 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Velký Osek "E"5:13
314. 10. 2016 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"SK Nová Ves I. "D"17:1
310. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TJ Sokol Týnec nad Labem "B"10:8
312. 10. 2016 18:30Viktoria Radim "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"6:12
312. 10. 2016 19:00ST BýchorySokol Zásmuky "B"6:12
418. 10. 2016 18:30SK Nová Ves I. "C"Sokol Zásmuky "B"6:12
417. 10. 2016 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"ST Býchory13:5
421. 10. 2016 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "B"Viktoria Radim "C"5:13
504. 11. 2016 18:00
odklad
TTC Dobřichovská Pivnice "B"SK Nová Ves I. "C"15:3
524. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"SK Nová Ves I. "D"18:0
526. 10. 2016 19:00ST BýchoryTJ Sokol Týnec nad Labem "B"3:15
526. 10. 2016 19:00Sokol Zásmuky "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"9:9
601. 11. 2016 18:30SK Nová Ves I. "C"TTC Dobřichovská Pivnice "A"5:13
604. 11. 2016 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "B"Sokol Zásmuky "B"6:12
604. 11. 2016 18:30
odloženo
SK Nová Ves I. "D"Viktoria Radim "C"0:18
707. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TTC Dobřichovská Pivnice "B"8:10
709. 11. 2016 19:00ST BýchorySK Nová Ves I. "D"10:7
707. 11. 2016 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"TJ Sokol Týnec nad Labem "B"13:5
815. 11. 2016 18:30SK Nová Ves I. "C"TJ Sokol Týnec nad Labem "B"7:11
816. 11. 2016 18:30SK Nová Ves I. "D"Sokol Zásmuky "B"1:17
814. 12. 2016 18:00
odklad
TTC Dobřichovská Pivnice "B"Viktoria Radim "C"11:7
921. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"SK Nová Ves I. "C"15:3
923. 11. 2016 19:00ST BýchoryTTC Dobřichovská Pivnice "B"7:11
pokuta 100
921. 11. 2016 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"SK Nová Ves I. "D"17:1
1030. 11. 2016 18:30SK Nová Ves I. "D"TJ Sokol Týnec nad Labem "B"2:16
1002. 12. 2016 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"Sokol Zásmuky "B"13:5
1028. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"Viktoria Radim "C"12:6
1105. 12. 2016 18:30
předehrávka
Viktoria Radim "C"SK Nová Ves I. "C"11:7
1107. 12. 2016 19:00ST BýchoryTJ Sokol Velký Osek "E"4:14
1109. 12. 2016 18:00
odloženo
TTC Dobřichovská Pivnice "A"TTC Dobřichovská Pivnice "B"8:10
1210. 01. 2017 18:30SK Nová Ves I. "C"SK Nová Ves I. "D"15:3
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "B"TTC Dobřichovská Pivnice "B"6:12
1211. 01. 2017 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Velký Osek "E"11:7
1211. 01. 2017 19:00ST BýchoryViktoria Radim "C"6:12
1318. 01. 2017 19:00ST BýchorySK Nová Ves I. "C"9:9
1318. 01. 2017 18:30Viktoria Radim "C"Sokol Zásmuky "B"6:12
1316. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek "E"TTC Dobřichovská Pivnice "A"13:5
1427. 01. 2017 18:30
odloženo
SK Nová Ves I. "D"TTC Dobřichovská Pivnice "B"5:13
1427. 01. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "B"TJ Sokol Velký Osek "E"6:12
1423. 01. 2017 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Viktoria Radim "C"15:3
1425. 01. 2017 19:00Sokol Zásmuky "B"ST Býchory15:3
1501. 02. 2017 19:00Sokol Zásmuky "B"SK Nová Ves I. "C"13:5
1508. 02. 2017 18:00
odloženo
ST BýchoryTTC Dobřichovská Pivnice "A"8:10
1501. 02. 2017 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Týnec nad Labem "B"8:10
1607. 02. 2017 18:30SK Nová Ves I. "C"TTC Dobřichovská Pivnice "B"7:11
1608. 02. 2017 18:30SK Nová Ves I. "D"TJ Sokol Velký Osek "E"2:16
1610. 02. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "B"ST Býchory13:5
1606. 02. 2017 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"Sokol Zásmuky "B"8:10
1713. 02. 2017 19:00TTC Dobřichovská Pivnice "A"SK Nová Ves I. "C"12:6
1715. 02. 2017 19:00Sokol Zásmuky "B"TJ Sokol Týnec nad Labem "B"13:5
1715. 02. 2017 18:30Viktoria Radim "C"SK Nová Ves I. "D"18:0
1824. 02. 2017 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"TJ Sokol Velký Osek "E"6:12
1822. 02. 2017 18:30SK Nová Ves I. "D"ST Býchory7:11
1824. 02. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"5:13
1903. 03. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "B"SK Nová Ves I. "C"14:4
1922. 03. 2017 19:00
odloženo
Sokol Zásmuky "B"SK Nová Ves I. "D"17:1
1901. 03. 2017 18:30Viktoria Radim "C"TTC Dobřichovská Pivnice "B"6:12
2007. 03. 2017 18:30SK Nová Ves I. "C"TJ Sokol Velký Osek "E"4:14
2010. 03. 2017 18:00TTC Dobřichovská Pivnice "B"ST Býchory13:5
2008. 03. 2017 18:30SK Nová Ves I. "D"TTC Dobřichovská Pivnice "A"1:17
2117. 03. 2017 18:30TJ Sokol Týnec nad Labem "B"SK Nová Ves I. "D"18:0
2115. 03. 2017 19:00Sokol Zásmuky "B"TTC Dobřichovská Pivnice "B"13:5
2115. 03. 2017 18:30Viktoria Radim "C"TJ Sokol Velký Osek "E"3:15
2221. 03. 2017 18:30SK Nová Ves I. "C"Viktoria Radim "C"8:10
2224. 03. 2017 18:00
odloženo
TJ Sokol Velký Osek "E"ST Býchory13:5
2217. 03. 2017 18:00
předehrávka
TTC Dobřichovská Pivnice "B"TTC Dobřichovská Pivnice "A"10:8
Regionální soutěž 4. třídy
102. 10. 2016 16:00Sokol PlaňanyTJ Sokol Český Brod "A"10:8
129. 09. 2016 18:00SK Křečhoř "B"TJ Sokol Velký Osek "F"15:3
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Velký Osek "G"Stolní tenis Kolín "D"9:9
208. 10. 2016 10:30Stolní tenis Kolín "D"ST EUROMASTER Kolín "E"10:8
203. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "F"TJ Sokol Velký Osek "G"14:4
209. 10. 2016 16:00Sokol PlaňanySK Křečhoř "B"9:9
313. 10. 2016 18:00SK Křečhoř "B"TJ Sokol Český Brod "A"9:9
314. 10. 2016 18:00TJ Sokol Velký Osek "G"Sokol Plaňany6:12
313. 10. 2016 18:00ST EUROMASTER Kolín "E"TJ Sokol Velký Osek "F"9:9
316. 10. 2016 16:00TJ Sokol Velim BStolní tenis Kolín "D"6:12
422. 10. 2016 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Český Brod "B"10:8
417. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "F"TJ Sokol Velim B10:8
423. 10. 2016 16:00Sokol PlaňanyST EUROMASTER Kolín "E"12:6
420. 10. 2016 18:00SK Křečhoř "B"TJ Sokol Velký Osek "G"14:4
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Velký Osek "G"TJ Sokol Český Brod "A"7:11
527. 10. 2016 18:00ST EUROMASTER Kolín "E"SK Křečhoř "B"3:15
530. 10. 2016 16:00TJ Sokol Velim BSokol Plaňany7:11
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velký Osek "F"10:8
606. 11. 2016 16:00Sokol PlaňanyTJ Sokol Český Brod "B"17:1
603. 11. 2016 18:00SK Křečhoř "B"TJ Sokol Velim B9:9
604. 11. 2016 17:00
předehrávka
TJ Sokol Velký Osek "G"ST EUROMASTER Kolín "E"11:7
710. 11. 2016 18:00ST EUROMASTER Kolín "E"TJ Sokol Český Brod "A"2:16
713. 11. 2016 16:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Velký Osek "G"7:11
711. 11. 2016 18:00TJ Sokol Český Brod "B"SK Křečhoř "B"2:16
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Český Brod "A"Stolní tenis Kolín "D"17:1
817. 11. 2016 18:00
předehrávka
TJ Sokol Velký Osek "G"TJ Sokol Český Brod "B"11:7
815. 11. 2016 18:00
předehrávka
ST EUROMASTER Kolín "E"TJ Sokol Velim B16:2
927. 11. 2016 16:00TJ Sokol Velim BTJ Sokol Český Brod "A"6:12
925. 11. 2016 18:00TJ Sokol Český Brod "B"ST EUROMASTER Kolín "E"11:7
926. 11. 2016 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velký Osek "F"7:11
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velký Osek "F"12:6
1004. 12. 2016 16:00Sokol PlaňanyStolní tenis Kolín "D"18:0
1001. 12. 2016 18:00
předehrávka
TJ Sokol Velim BTJ Sokol Český Brod "B"14:4
1113. 12. 2016 18:00
odklad
TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Český Brod "A"6:12
1110. 12. 2016 10:30Stolní tenis Kolín "D"SK Křečhoř "B"1:17
1105. 12. 2016 18:30TJ Sokol Velký Osek "F"Sokol Plaňany7:11
1215. 02. 2017 18:00
odloženo
TJ Sokol Český Brod "A"Sokol Plaňany11:7
1209. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek "F"SK Křečhoř "B"6:12
1214. 01. 2017 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velký Osek "G"7:11
1319. 01. 2017 18:00ST EUROMASTER Kolín "E"Stolní tenis Kolín "D"14:4
1320. 01. 2017 17:00
předehrávka
TJ Sokol Velký Osek "G"TJ Sokol Velký Osek "F"6:12
1319. 01. 2017 18:00SK Křečhoř "B"Sokol Plaňany9:9
1427. 01. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"SK Křečhoř "B"9:9
1419. 02. 2017 16:00
odloženo
Sokol PlaňanyTJ Sokol Velký Osek "G"10:8
1423. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek "F"ST EUROMASTER Kolín "E"10:8
1428. 01. 2017 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Velim B2:16
1503. 02. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "B"Stolní tenis Kolín "D"4:14
1530. 01. 2017 18:00
předehrávka
TJ Sokol Velim BTJ Sokol Velký Osek "F"14:4
1502. 02. 2017 18:00ST EUROMASTER Kolín "E"Sokol Plaňany0:18
1505. 02. 2017 10:00TJ Sokol Velký Osek "G"SK Křečhoř "B"3:15
1610. 02. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velký Osek "G"17:1
1609. 02. 2017 18:00SK Křečhoř "B"ST EUROMASTER Kolín "E"16:2
1612. 02. 2017 16:00Sokol PlaňanyTJ Sokol Velim B5:13
1606. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek "F"TJ Sokol Český Brod "B"14:4
1717. 02. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "B"Sokol Plaňany2:16
1719. 03. 2017 18:00
odloženo
TJ Sokol Velim BSK Křečhoř "B"15:3
1716. 02. 2017 18:00ST EUROMASTER Kolín "E"TJ Sokol Velký Osek "G"8:10
1824. 02. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"ST EUROMASTER Kolín "E"9:9
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Velký Osek "G"TJ Sokol Velim B8:10
1823. 02. 2017 18:00SK Křečhoř "B"TJ Sokol Český Brod "B"14:4
1904. 03. 2017 10:30Stolní tenis Kolín "D"TJ Sokol Český Brod "A"2:16
1903. 03. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velký Osek "G"9:9
1905. 03. 2017 16:00TJ Sokol Velim BST EUROMASTER Kolín "E"15:3
2010. 03. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Velim B18:0
2009. 03. 2017 18:00ST EUROMASTER Kolín "E"TJ Sokol Český Brod "B"10:8
2006. 03. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek "F"Stolní tenis Kolín "D"12:6
2113. 03. 2017 18:30TJ Sokol Velký Osek "F"TJ Sokol Český Brod "A"4:14
2118. 03. 2017 10:30Stolní tenis Kolín "D"Sokol Plaňany3:15
2117. 03. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "B"TJ Sokol Velim B8:10
2224. 03. 2017 18:00TJ Sokol Český Brod "A"TJ Sokol Český Brod "B"15:3
2223. 03. 2017 18:00SK Křečhoř "B"Stolní tenis Kolín "D"14:4
2226. 03. 2017 16:00Sokol PlaňanyTJ Sokol Velký Osek "F"18:0
Region. soutěž 1.tř.-PLAYOFF
101. 04. 2017 08:00Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Velim A9:2
101. 04. 2017 08:00
tělocvična ZŠ, Velký Osek
TJ Sokol Velký Osek "C"TJ Sokol Starý Kolín "A"9:8
201. 04. 2017 12:10TJ Sokol Starý Kolín "A"TJ Sokol Velim A9:6
201. 04. 2017 12:10Stolní tenis Kolín "A"TJ Sokol Velký Osek "C"8:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS