Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Kutná Hora C17:1
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Chlístovice7:11
120. 09. 2016 18:00SKP Olympia Kutná Hora ASKP Olympia Kutná Hora B14:4
124. 09. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou CTJ Sokol Uhlířské Janovice A7:11
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Čáslav C8:10
208. 10. 2016 09:00SKP Olympia Kutná Hora BSKC Zruč nad Sázavou C8:10
205. 10. 2016 18:00TJ Sokol ChlístoviceSKP Olympia Kutná Hora A7:11
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice B10:8
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Uhlířské Janovice B13:5
315. 10. 2016 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Kutná Hora C9:9
315. 10. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou CTJ Sokol Chlístovice10:8
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKP Olympia Kutná Hora B9:9
429. 10. 2016 09:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav C5:13
429. 10. 2016 09:00TJ Sokol ChlístoviceTJ Sokol Uhlířské Janovice A9:9
428. 10. 2016 19:00TJ Sokol Kutná Hora CSKC Zruč nad Sázavou C5:13
429. 10. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKP Olympia Kutná Hora A7:11
512. 11. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav CSKP Olympia Kutná Hora A10:8
512. 11. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou CTJ Sokol Uhlířské Janovice B13:5
508. 11. 2016 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Kutná Hora C13:5
510. 11. 2016 17:30SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Chlístovice10:8
625. 11. 2016 18:30TJ Sokol ChlístoviceTJ Sokol Čáslav C5:13
626. 11. 2016 09:00TJ Sokol Kutná Hora CSKP Olympia Kutná Hora B9:9
621. 09. 2016 17:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Uhlířské Janovice A6:10
626. 11. 2016 13:00SKP Olympia Kutná Hora ASKC Zruč nad Sázavou C12:6
710. 12. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou CTJ Sokol Čáslav C11:7
710. 12. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKP Olympia Kutná Hora A9:9
710. 12. 2016 09:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Uhlířské Janovice B8:10
707. 12. 2016 19:00TJ Sokol ChlístoviceTJ Sokol Kutná Hora C13:5
807. 01. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Čáslav C3:15
802. 01. 2017 19:30TJ Sokol ChlístoviceTJ Sokol Uhlířské Janovice B12:6
822. 09. 2016 18:00SKP Olympia Kutná Hora BSKP Olympia Kutná Hora A3:15
807. 01. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKC Zruč nad Sázavou C8:10
914. 01. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav CSKC Zruč nad Sázavou C11:7
912. 01. 2017 18:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Uhlířské Janovice A12:6
914. 01. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKP Olympia Kutná Hora B8:10
914. 01. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Chlístovice13:5
1028. 01. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Uhlířské Janovice A15:3
1028. 01. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou CSKP Olympia Kutná Hora B6:12
1026. 01. 2017 18:30SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Chlístovice11:7
1028. 01. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Kutná Hora C13:5
1111. 02. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Čáslav C3:15
1111. 02. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora CSKP Olympia Kutná Hora A11:7
1103. 02. 2017 19:30
Herna SKC Zruč nad Sázavou
TJ Sokol ChlístoviceSKC Zruč nad Sázavou C4:14
1111. 02. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Uhlířské Janovice A10:8
1225. 02. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav CSKP Olympia Kutná Hora B18:0
1225. 02. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Chlístovice13:5
1225. 02. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou CTJ Sokol Kutná Hora C8:10
1217. 02. 2017 18:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Uhlířské Janovice B16:2
1311. 03. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav C9:9
1310. 03. 2017 19:30
Herna SKC Zruč nad Sázavou
TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKC Zruč nad Sázavou C7:11
1310. 03. 2017 19:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice A9:9
1311. 03. 2017 09:00TJ Sokol ChlístoviceSKP Olympia Kutná Hora B14:4
1425. 03. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Chlístovice15:3
1425. 03. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Kutná Hora C3:15
1420. 09. 2016 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice B13:5
1424. 03. 2017 19:30SKC Zruč nad Sázavou CSKP Olympia Kutná Hora A5:13
1/101. 04. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Čáslav C2:10
1/131. 03. 2017 18:30SKP Olympia Kutná Hora ASKC Zruč nad Sázavou C8:10
1/208. 04. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Uhlířské Janovice A9:1
1/208. 04. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou CSKP Olympia Kutná Hora A9:3
2/121. 04. 2017 19:30SKC Zruč nad Sázavou CTJ Sokol Čáslav C6:10
2/229. 04. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav CSKC Zruč nad Sázavou C10:0wo
Regionální přebor 2. třídy
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Kutná Hora D7:11
123. 09. 2016 19:15TJ Sokol StarkočTJ Sokol Zbraslavice A12:6
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Čáslav D8:10
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Močovice A5:13
124. 09. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Kácov3:15
213. 10. 2016 17:30TJ Sokol KácovTJ Sokol Chlístovice B15:3
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Močovice ASKC Zruč nad Sázavou D18:0
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Malešov9:9
207. 10. 2016 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Močovice B14:4
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Starkoč7:11
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Starkoč0:18
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Kutná Hora D10:8
312. 10. 2016 19:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Zbraslavice A7:11
315. 10. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Čáslav D1:17
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol KácovTJ Sokol Močovice A4:14
422. 10. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Chlístovice B10:8
420. 10. 2016 18:00TJ Sokol KácovTJ Sokol Malešov8:10
420. 09. 2016 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Močovice B4:14
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Starkoč4:14
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Kutná Hora D17:1
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Chlístovice B11:7
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Kácov15:3
528. 10. 2016 19:00TJ Sokol Zbraslavice ASKC Zruč nad Sázavou D17:1
530. 10. 2016 17:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Malešov9:9
528. 10. 2016 19:15TJ Sokol StarkočTJ Sokol Močovice B15:3
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Močovice B0:18
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Starkoč5:13
612. 11. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Kutná Hora D3:15
627. 10. 2016 18:00TJ Sokol KácovTJ Sokol Zbraslavice A6:12
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Čáslav D10:8
716. 11. 2016 19:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Zbraslavice A2:16
719. 11. 2016 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Čáslav D4:14
719. 11. 2016 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Močovice A10:8
719. 11. 2016 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Kácov13:5
719. 11. 2016 09:00TJ Sokol MalešovSKC Zruč nad Sázavou D17:1
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Chlístovice B17:1
825. 11. 2016 18:30TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Močovice A7:11
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Kácov13:5
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol StarkočSKC Zruč nad Sázavou D18:0
823. 11. 2016 19:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Malešov4:14
907. 12. 2016 19:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Chlístovice B18:0
910. 12. 2016 09:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Močovice B0:18
910. 12. 2016 09:00TJ Sokol KácovTJ Sokol Starkoč3:15
908. 12. 2016 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Kutná Hora D12:6
909. 12. 2016 19:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Zbraslavice A17:1
1017. 12. 2016 09:00TJ Sokol Chlístovice BSKC Zruč nad Sázavou D6:12
1017. 12. 2016 09:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Kácov11:7
1022. 09. 2016 18:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Močovice A4:14
1017. 12. 2016 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav D11:7
1013. 12. 2016 18:15TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Zbraslavice A9:9
1107. 01. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Chlístovice B14:4
1106. 01. 2017 19:30TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Starkoč7:11
1107. 01. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Močovice B18:0
1107. 01. 2017 09:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Malešov13:5
1107. 01. 2017 09:00TJ Sokol KácovSKC Zruč nad Sázavou D12:6
1215. 01. 2017 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Malešov3:15
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Močovice BSKC Zruč nad Sázavou D15:3
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kácov17:1
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Močovice A8:10
1213. 01. 2017 18:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Čáslav D12:6
1325. 01. 2017 18:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Kácov4:14
1328. 01. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Močovice A1:17
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Čáslav D7:11
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Zbraslavice A6:12
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kutná Hora D13:5
1410. 02. 2017 19:30TJ Sokol StarkočTJ Sokol Chlístovice B18:0
1411. 02. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Močovice B11:7
1410. 02. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Malešov13:5
1411. 02. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DSKC Zruč nad Sázavou D13:5
1407. 02. 2017 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Kácov13:5
1525. 02. 2017 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Močovice A2:16
1525. 02. 2017 09:00TJ Sokol KácovTJ Sokol Čáslav D1:17
1517. 02. 2017 20:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Zbraslavice A5:13
1528. 02. 2017 19:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Kutná Hora D5:13
1525. 02. 2017 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Starkoč5:13
1603. 03. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Chlístovice B16:2
1604. 03. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Kutná Hora D16:2
1603. 03. 2017 19:00
Sokolovna Starkoč
TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Starkoč3:15
1604. 03. 2017 09:00TJ Sokol KácovTJ Sokol Močovice B8:10
1604. 03. 2017 13:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Malešov6:12
1715. 03. 2017 19:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Chlístovice B16:2
1711. 03. 2017 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Malešov16:2
1711. 03. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora DSKC Zruč nad Sázavou D11:7
1710. 03. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Kácov16:2
1711. 03. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Močovice A13:5
1825. 03. 2017 09:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Čáslav D1:17
1825. 03. 2017 09:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Zbraslavice A10:8
1823. 03. 2017 18:00TJ Sokol KácovTJ Sokol Kutná Hora D7:11
1825. 03. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou DTJ Sokol Starkoč6:12
1801. 03. 2017 19:00TJ Sokol MalešovTJ Sokol Močovice B5:13
1/131. 03. 2017 19:30TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Starkoč10:4
1/101. 04. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Močovice A10:8
1/208. 04. 2017 10:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Zbraslavice A10:0
1/208. 04. 2017 09:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Čáslav D9:9
1/308. 04. 2017 13:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Zbraslavice A9:2
2/122. 04. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Starkoč4:10
2/229. 04. 2017 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav D10:0wo
Regionální přebor 3. třídy
129. 09. 2016 19:00TJ Sokol Chlístovice CSTC 2013 Církvice1:17
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Malešov B14:4
123. 09. 2016 18:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Čáslav E10:8
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Močovice C15:3
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Chlístovice C11:7
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Zbraslavice B11:7
206. 10. 2016 19:00TJ Sokol Malešov BSKP Olympia Kutná Hora C5:13
208. 10. 2016 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Uhlířské Janovice C11:7
315. 10. 2016 13:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice C0:18
315. 10. 2016 13:00SKP Olympia Kutná Hora CSTC 2013 Církvice14:4
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Malešov B11:7
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Močovice C3:15
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Zbraslavice B3:15
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Močovice CSKP Olympia Kutná Hora C5:13
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Uhlířské Janovice C13:5
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Malešov BSTC 2013 Církvice10:8
529. 10. 2016 13:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Chlístovice C16:2
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Uhlířské Janovice D16:2
529. 10. 2016 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Zbraslavice B7:11
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSKP Olympia Kutná Hora C10:6
610. 11. 2016 19:00TJ Sokol Chlístovice CSKP Olympia Kutná Hora C1:17
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Uhlířské Janovice C12:6
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Malešov B0:18
612. 11. 2016 13:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Čáslav E5:13
718. 11. 2016 18:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Malešov B0:18
725. 11. 2016 19:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Čáslav E1:17
719. 11. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Močovice C14:4
719. 11. 2016 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice D17:1
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Chlístovice C18:0
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Močovice C11:7
826. 11. 2016 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Uhlířské Janovice D18:0
826. 11. 2016 09:30SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Zbraslavice B7:11
910. 12. 2016 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Chlístovice C15:3
922. 09. 2016 17:30TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Uhlířské Janovice C5:13
910. 12. 2016 13:00TJ Sokol Močovice CSTC 2013 Církvice9:9
910. 12. 2016 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Malešov B13:5
1002. 12. 2016 18:30TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Uhlířské Janovice D15:3
1017. 12. 2016 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Močovice C13:5
1017. 12. 2016 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Čáslav E4:14
1017. 12. 2016 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Malešov B14:4
1107. 01. 2017 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Chlístovice C18:0
1107. 01. 2017 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Uhlířské Janovice C6:12
1106. 01. 2017 18:30TJ Sokol Čáslav ESKP Olympia Kutná Hora C13:5
1107. 01. 2017 13:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Zbraslavice B5:13
1213. 01. 2017 19:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Zbraslavice B0:18
1221. 09. 2016 17:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice D13:5
1214. 01. 2017 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Močovice C10:8
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Čáslav E5:13
1328. 01. 2017 13:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice D8:10
1303. 02. 2017 18:30TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Čáslav E7:11
1320. 01. 2017 18:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Malešov B10:8
1328. 01. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSTC 2013 Církvice11:7
1411. 02. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Chlístovice C13:5
1411. 02. 2017 09:00STC 2013 CírkviceSKP Olympia Kutná Hora C6:12
1404. 02. 2017 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Zbraslavice B2:16
1418. 02. 2017 09:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice D12:6
1525. 02. 2017 13:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Močovice C1:17
1525. 02. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Čáslav E1:17
1527. 02. 2017 18:00TJ Sokol Zbraslavice BSTC 2013 Církvice11:7
1527. 02. 2017 18:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice C16:2
1617. 02. 2017 19:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Chlístovice C14:4
1604. 03. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav ESTC 2013 Církvice12:4
1608. 03. 2017 18:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice C7:11
1607. 03. 2017 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DSKP Olympia Kutná Hora C0:18
1711. 03. 2017 13:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Chlístovice C18:0
1711. 03. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Zbraslavice B5:13
1711. 03. 2017 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Uhlířské Janovice D10:8
1717. 03. 2017 18:30TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Močovice C15:3
1825. 03. 2017 13:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Čáslav E0:18
1825. 03. 2017 13:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Malešov B15:3
1825. 03. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DSTC 2013 Církvice1:17
1824. 03. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice BSKP Olympia Kutná Hora C8:10
1/101. 04. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Čáslav E2:10
1/101. 04. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Zbraslavice B10:6
1/208. 04. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Uhlířské Janovice C10:0wo
1/208. 04. 2017 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSKP Olympia Kutná Hora C0:10wo
2/122. 04. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Čáslav E9:9
2/229. 04. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav ESKP Olympia Kutná Hora C8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline