Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
121. 09. 2016 18:00TJ Neratovice DSokol Mělník - Pšovka A8:10
119. 09. 2016 19:00TJ Neratovice ETJ Dynamo Nelahozeves A2:16
120. 09. 2016 18:30TJ Kralupy ATJ Sokol Dřínov10:8
123. 09. 2016 19:00TJ Sokol Tišice ATJ Sokol Tišice B17:1
123. 09. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Dolní Beřkovice B13:5
226. 09. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B2:16
226. 09. 2016 19:00TJ Sokol Tišice BTJ Dynamo Nelahozeves B10:8
226. 09. 2016 18:30TJ Sokol DřínovTJ Sokol Tišice A3:15
230. 09. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Kralupy A4:14
226. 09. 2016 18:00TJ Neratovice DTJ Neratovice E16:2
303. 10. 2016 19:00TJ Neratovice ESokol Mělník - Pšovka A3:15
304. 10. 2016 18:30TJ Kralupy ATJ Neratovice D8:10
307. 10. 2016 19:00TJ Sokol Tišice ATJ Dynamo Nelahozeves A11:7
304. 10. 2016 19:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Dřínov3:15
303. 10. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BTJ Sokol Tišice B15:3
414. 10. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka ASokol Dolní Beřkovice B18:0
413. 10. 2016 18:30TJ Sokol DřínovTJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B10:8
414. 10. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Dynamo Nelahozeves B10:8
412. 10. 2016 18:00TJ Neratovice DTJ Sokol Tišice A7:11
410. 10. 2016 19:00TJ Neratovice ETJ Kralupy A0:18
518. 10. 2016 18:30TJ Kralupy ASokol Mělník - Pšovka A8:10
521. 10. 2016 19:00TJ Sokol Tišice ATJ Neratovice E14:4
518. 10. 2016 19:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice D6:12
517. 10. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves A14:4
517. 10. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Tišice B3:15
604. 11. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Tišice B14:4
603. 11. 2016 18:30TJ Sokol DřínovSokol Dolní Beřkovice B13:5
631. 10. 2016 18:00TJ Neratovice DTJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B13:5
631. 10. 2016 19:00TJ Neratovice ETJ Dynamo Nelahozeves B1:17
601. 11. 2016 18:30TJ Kralupy ATJ Sokol Tišice A6:12
707. 11. 2016 19:00TJ Sokol Tišice ASokol Mělník - Pšovka A14:4
711. 11. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Kralupy A6:12
707. 11. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BTJ Neratovice E18:0
707. 11. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Dynamo Nelahozeves A8:10
707. 11. 2016 19:00TJ Sokol Tišice BTJ Sokol Dřínov6:12
818. 11. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Dřínov5:13
818. 11. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Tišice B10:8
816. 11. 2016 18:00TJ Neratovice DSokol Dolní Beřkovice B12:6
815. 11. 2016 18:30TJ Kralupy ATJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B3:15
818. 11. 2016 19:00TJ Sokol Tišice ATJ Dynamo Nelahozeves B14:4
925. 11. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BSokol Mělník - Pšovka A2:16
921. 11. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BTJ Sokol Tišice A7:11
921. 11. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice E15:3
921. 11. 2016 19:00TJ Sokol Tišice BTJ Neratovice D4:14
924. 11. 2016 18:30TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves A12:6
1002. 12. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Dynamo Nelahozeves A13:5
1030. 11. 2016 18:00TJ Neratovice DTJ Sokol Dřínov5:13
1028. 11. 2016 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Tišice B1:17
1029. 11. 2016 18:30TJ Kralupy ASokol Dolní Beřkovice B14:4
1002. 12. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B2:16
1105. 12. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka A9:9
1105. 12. 2016 18:30Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Tišice A0:18
1105. 12. 2016 19:00TJ Sokol Tišice BTJ Kralupy A8:10
1108. 12. 2016 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice E13:5
1109. 12. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Neratovice D15:3
1213. 01. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice D14:4
1213. 01. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Neratovice E17:1
1212. 01. 2017 18:30TJ Sokol DřínovTJ Kralupy A9:9
1210. 10. 2016 19:00TJ Sokol Tišice BTJ Sokol Tišice A7:11
1209. 01. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Dynamo Nelahozeves B12:6
1316. 01. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BSokol Dolní Beřkovice B14:4
1320. 01. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Tišice B6:12
1316. 01. 2017 18:30
herna Dřínov (OÚ Dřínov 38)
TJ Sokol Tišice ATJ Sokol Dřínov8:10
1317. 01. 2017 18:30TJ Kralupy ATJ Dynamo Nelahozeves A10:8
1314. 09. 2016 18:00TJ Neratovice ETJ Neratovice D1:17
1427. 01. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Neratovice E16:2
1425. 01. 2017 19:00TJ Neratovice DTJ Kralupy A6:12
1426. 01. 2017 19:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Tišice A8:10
1426. 01. 2017 18:30TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves B13:5
1423. 01. 2017 19:00TJ Sokol Tišice BTJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B5:13
1530. 01. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BSokol Mělník - Pšovka A2:16
1530. 01. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BTJ Sokol Dřínov12:6
1513. 09. 2016 19:00TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Dynamo Nelahozeves A5:13
1502. 02. 2017 19:00TJ Sokol Tišice ATJ Neratovice D16:2
1531. 01. 2017 18:30TJ Kralupy ATJ Neratovice E18:0wo
1610. 02. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Kralupy A15:3
1606. 02. 2017 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Tišice A11:7
1608. 02. 2017 19:00TJ Neratovice DTJ Dynamo Nelahozeves B12:6
1610. 02. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B11:7
1606. 02. 2017 19:00TJ Sokol Tišice BSokol Dolní Beřkovice B13:5
1720. 02. 2017 19:00TJ Sokol Tišice BSokol Mělník - Pšovka A6:12
1720. 02. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Sokol Dřínov5:13
1720. 02. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BTJ Neratovice D9:9
1722. 02. 2017 19:00
SH Neratovice
TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Neratovice E12:6
1724. 02. 2017 19:00TJ Sokol Tišice ATJ Kralupy A16:2
1803. 03. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Tišice A4:14
1828. 02. 2017 18:30TJ Kralupy ATJ Dynamo Nelahozeves B11:7
1827. 02. 2017 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B4:14
1827. 02. 2017 18:30
Herna Dolní Beřkovice
TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Dolní Beřkovice B16:2
1802. 03. 2017 18:30TJ Sokol DřínovTJ Sokol Tišice B16:2
1909. 03. 2017 18:30TJ Sokol DřínovSokol Mělník - Pšovka A18:0
1903. 03. 2017 19:00TJ Sokol Tišice BTJ Dynamo Nelahozeves A4:14
1906. 03. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Neratovice D9:9
1906. 03. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BTJ Kralupy A14:4
1910. 03. 2017 18:30
SH Neratovice
TJ Dynamo Nelahozeves BTJ Sokol Tišice A4:14
2017. 03. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Dynamo Nelahozeves B15:3
2017. 03. 2017 19:00TJ Sokol Tišice ATJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B9:9
2013. 03. 2017 19:00TJ Neratovice ESokol Dolní Beřkovice B7:11
2015. 03. 2017 19:00TJ Neratovice DTJ Sokol Tišice B13:5
2017. 03. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ATJ Sokol Dřínov11:7
2124. 03. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves ASokol Mělník - Pšovka A9:9
2123. 03. 2017 18:30TJ Sokol DřínovTJ Neratovice D16:2
2120. 03. 2017 19:00TJ Sokol Tišice BTJ Neratovice E15:3
2120. 03. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice BTJ Kralupy A2:16
2120. 03. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty-Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves B13:5
2231. 03. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka ATJ Sokol Všetaty-Mlékojedy B11:7
2231. 03. 2017 19:00TJ Sokol Tišice ASokol Dolní Beřkovice B15:3
2228. 03. 2017 18:30TJ Kralupy ATJ Sokol Tišice B9:9
2227. 03. 2017 19:00TJ Neratovice ETJ Sokol Dřínov1:17
2229. 03. 2017 19:00TJ Neratovice DTJ Dynamo Nelahozeves A8:10
Regionální přebor 2.třídy
120. 09. 2016 19:00TJ Sokol ByšiceSK Liběchov8:10
121. 09. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Mšeno12:6
123. 09. 2016 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C17:1
121. 09. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy B12:6
123. 09. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Kralupy B1:17
123. 09. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSokol Mělník - Pšovka C6:12
119. 09. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Neratovice F14:4
230. 09. 2016 18:00SK LiběchovTJ Neratovice F10:8
229. 09. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Sokol Všetaty C9:9
227. 09. 2016 18:30TJ Kralupy BSokol Mělník - Pšovka B11:7
228. 09. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
230. 09. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CTJ Start Mlékojedy A0:18
230. 09. 2016 18:00SK MšenoTJ Sokol Horní Počaply11:7
227. 09. 2016 19:00TJ Sokol ByšiceSokol Dolní Beřkovice C2:16
305. 10. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSK Liběchov16:2
307. 10. 2016 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Byšice15:3
305. 10. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Mšeno10:8
307. 10. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C17:1
307. 10. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy B18:0
303. 10. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Kralupy B6:12
305. 10. 2016 18:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka C0:18
414. 10. 2016 18:00SK LiběchovSokol Mělník - Pšovka C4:14
411. 10. 2016 18:30TJ Kralupy BTJ Neratovice F16:2
412. 10. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Všetaty C1:17
414. 10. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CSokol Mělník - Pšovka B0:18
414. 10. 2016 18:00SK MšenoTJ Dynamo Nelahozeves C14:4
411. 10. 2016 19:00TJ Sokol ByšiceTJ Start Mlékojedy A5:13
412. 10. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Horní Počaply8:10
521. 10. 2016 18:00TJ Sokol Horní PočaplySK Liběchov14:4
519. 10. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Dolní Beřkovice C12:6
521. 10. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Byšice10:8
521. 10. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Mšeno11:7
517. 10. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C18:0
519. 10. 2016 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy B4:14
520. 10. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Kralupy B8:10
604. 11. 2016 18:00SK LiběchovTJ Kralupy B2:16
602. 11. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka C7:11
604. 11. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CTJ Neratovice F5:13
621. 12. 2016 18:00SK MšenoTJ Sokol Všetaty C7:11
601. 11. 2016 19:00TJ Sokol ByšiceSokol Mělník - Pšovka B1:17
602. 11. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Dynamo Nelahozeves C11:7
604. 11. 2016 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy A10:8
709. 11. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy ASK Liběchov17:1
711. 11. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Horní Počaply9:9
711. 11. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSokol Dolní Beřkovice C12:6
707. 11. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Byšice16:2
709. 11. 2016 18:00TJ Neratovice FSK Mšeno4:14
710. 11. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C17:1
708. 11. 2016 18:30TJ Kralupy BTJ Start Mlékojedy B18:0
818. 11. 2016 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy B11:7
818. 11. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CTJ Kralupy B1:17
818. 11. 2016 18:00SK MšenoSokol Mělník - Pšovka C6:12
815. 11. 2016 19:00TJ Sokol ByšiceTJ Neratovice F7:11
816. 11. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Všetaty C6:12
818. 11. 2016 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Mělník - Pšovka B9:9
816. 11. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Dynamo Nelahozeves C17:1
925. 11. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Liběchov7:11
925. 11. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy A9:9
921. 11. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Sokol Horní Počaply9:9
923. 11. 2016 18:00TJ Neratovice FSokol Dolní Beřkovice C4:14
924. 11. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Sokol Byšice16:2
922. 11. 2016 18:30TJ Kralupy BSK Mšeno14:4
926. 09. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C17:1
1002. 12. 2016 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C14:4
1002. 12. 2016 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy B13:5
1029. 11. 2016 19:00TJ Sokol ByšiceTJ Kralupy B0:18
1030. 11. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka C10:8
1002. 12. 2016 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Neratovice F13:5
1030. 11. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Všetaty C8:10
1002. 12. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka B5:13
1109. 12. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka BSK Liběchov15:3
1105. 12. 2016 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Dynamo Nelahozeves C13:5
1107. 12. 2016 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy A6:12
1108. 12. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Sokol Horní Počaply7:11
1102. 12. 2016 18:00TJ Kralupy BSokol Dolní Beřkovice C12:6
1107. 12. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Byšice10:8
1109. 12. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CSK Mšeno0:18
1216. 12. 2016 18:00SK LiběchovSK Mšeno4:14
1213. 12. 2016 19:00TJ Sokol ByšiceTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C13:5
1214. 12. 2016 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy B12:6
1216. 12. 2016 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Kralupy B9:9
1214. 12. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka C9:9
1216. 12. 2016 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Neratovice F7:11
1216. 12. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Všetaty C9:9
1302. 01. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CSK Liběchov13:5
1304. 01. 2017 18:00TJ Neratovice FSokol Mělník - Pšovka B4:14
1305. 01. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Dynamo Nelahozeves C11:7
1303. 01. 2017 18:30TJ Kralupy BTJ Start Mlékojedy A12:6
1304. 01. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Sokol Horní Počaply5:13
1302. 01. 2017 18:30Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C15:3
1306. 01. 2017 18:00SK MšenoTJ Sokol Byšice14:4
1413. 01. 2017 18:00SK LiběchovTJ Sokol Byšice11:7
1413. 01. 2017 18:00SK MšenoSokol Dolní Beřkovice C11:7
1413. 01. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CTJ Sokol Horní Počaply1:17
1419. 09. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Start Mlékojedy A6:12
1410. 01. 2017 18:30TJ Kralupy BTJ Dynamo Nelahozeves C17:1
1411. 10. 2016 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSokol Mělník - Pšovka B6:12
1411. 01. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Všetaty C2:16
1518. 01. 2017 18:00TJ Neratovice FSK Liběchov11:7
1516. 01. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Mělník - Pšovka C7:11
1520. 01. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Kralupy B6:12
1520. 01. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy B10:8
1503. 10. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C18:0
1520. 01. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplySK Mšeno12:6
1518. 01. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Sokol Byšice12:6
1627. 01. 2017 18:00SK LiběchovSokol Dolní Beřkovice C6:12
1624. 01. 2017 19:00TJ Sokol ByšiceTJ Sokol Horní Počaply5:13
1627. 01. 2017 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy A7:11
1627. 01. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CTJ Dynamo Nelahozeves C9:9
1625. 01. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Mělník - Pšovka B5:13
1624. 01. 2017 18:30TJ Kralupy BTJ Sokol Všetaty C6:12
1626. 01. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Neratovice F12:6
1702. 02. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSK Liběchov14:4
1701. 02. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Kralupy B4:14
1730. 01. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Start Mlékojedy B16:2
1703. 02. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C18:0
1703. 02. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSK Mšeno6:12
1701. 02. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Byšice16:2
1703. 02. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Dolní Beřkovice C10:8
1810. 02. 2017 18:00SK LiběchovTJ Sokol Horní Počaply7:11
1808. 02. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Start Mlékojedy A5:13
1807. 02. 2017 19:00TJ Sokol ByšiceTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
1810. 02. 2017 18:00SK MšenoSokol Mělník - Pšovka B6:12
1810. 02. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CTJ Sokol Všetaty C0:18
1808. 02. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Neratovice F9:9
1807. 02. 2017 18:30TJ Kralupy BSokol Mělník - Pšovka C11:7
1921. 02. 2017 18:30TJ Kralupy BSK Liběchov15:3
1923. 02. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy B16:2
1922. 02. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C17:1
1920. 02. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CSK Mšeno15:3
1924. 02. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Byšice18:0
1924. 02. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Dolní Beřkovice C10:8
1920. 02. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Sokol Horní Počaply6:12
2003. 03. 2017 18:00SK LiběchovTJ Start Mlékojedy A5:13
2003. 03. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Dynamo Nelahozeves C14:4
2001. 03. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CSokol Mělník - Pšovka B3:15
2028. 02. 2017 19:00TJ Sokol ByšiceTJ Sokol Všetaty C1:17
2003. 03. 2017 18:00SK MšenoTJ Neratovice F15:3
2027. 02. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CSokol Mělník - Pšovka C1:17
2001. 03. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BTJ Kralupy B2:16
2108. 03. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Liběchov12:6
2107. 03. 2017 18:30TJ Kralupy BTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C16:2
2109. 03. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSK Mšeno14:4
2108. 03. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Byšice13:5
2106. 03. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Dolní Beřkovice C16:2
2110. 03. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Sokol Horní Počaply12:6
2110. 03. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Start Mlékojedy A4:14
2217. 03. 2017 18:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves C13:5
2215. 03. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ASokol Mělník - Pšovka B6:12
2217. 03. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Sokol Všetaty C5:13
2215. 03. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Neratovice F11:7
2214. 03. 2017 19:00TJ Sokol ByšiceSokol Mělník - Pšovka C2:16
2217. 03. 2017 18:00SK MšenoTJ Kralupy B4:14
2210. 10. 2016 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CTJ Start Mlékojedy B3:15
2324. 03. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CSK Liběchov3:15
2322. 03. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BSK Mšeno3:15
2321. 03. 2017 18:30TJ Kralupy BTJ Sokol Byšice18:0
2323. 03. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CSokol Dolní Beřkovice C9:9
2322. 03. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Sokol Horní Počaply2:16
2320. 03. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CTJ Start Mlékojedy A16:2
2324. 03. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Dynamo Nelahozeves C17:1
2431. 03. 2017 18:00SK LiběchovSokol Mělník - Pšovka B3:15
2431. 03. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CTJ Sokol Všetaty C1:17
2429. 03. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Neratovice F11:7
2431. 03. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplySokol Mělník - Pšovka C6:12
2429. 03. 2017 18:00Sokol Dolní Beřkovice CTJ Kralupy B5:13
2428. 03. 2017 19:00TJ Sokol ByšiceTJ Start Mlékojedy B10:8
2431. 03. 2017 18:00SK MšenoTJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch C14:4
2507. 04. 2017 18:00SK MšenoSK Liběchov16:2
2507. 04. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CTJ Sokol Byšice5:13
2505. 04. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy BSokol Dolní Beřkovice C5:13
2504. 04. 2017 18:30TJ Kralupy BTJ Sokol Horní Počaply15:3
2506. 04. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka CTJ Start Mlékojedy A14:4
2505. 04. 2017 18:00TJ Neratovice FTJ Dynamo Nelahozeves C10:8
2503. 04. 2017 18:30TJ Sokol Všetaty CSokol Mělník - Pšovka B13:5
2621. 04. 2017 18:00SK LiběchovTJ Sokol Všetaty C1:17
2621. 04. 2017 18:30Sokol Mělník - Pšovka BTJ Neratovice F15:3
2621. 04. 2017 18:00TJ Dynamo Nelahozeves CSokol Mělník - Pšovka C2:16
2619. 04. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy ATJ Kralupy B7:11
2621. 04. 2017 18:00TJ Sokol Horní PočaplyTJ Start Mlékojedy B16:2
2621. 04. 2017 18:30TJ Start Mlékojedy - SKK Zdravý Duch CSokol Dolní Beřkovice C5:13
2618. 04. 2017 19:00TJ Sokol ByšiceSK Mšeno4:14
Regionální přebor žactva
119. 10. 2016 17:00TJ Sokol DřínovTJ Neratovice B3:7
119. 10. 2016 17:00TJ Neratovice ATJ Dynamo Nelahozeves6:4
118. 10. 2016 17:00TJ KralupyTJ Kly10:0
201. 11. 2016 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Kralupy4:6
202. 11. 2016 17:00TJ Neratovice BTJ Neratovice A4:6
202. 11. 2016 17:00SK LiběchovTJ Sokol Dřínov3:7
309. 11. 2016 17:00TJ Neratovice ASK Liběchov7:3
308. 11. 2016 17:00TJ KralupyTJ Neratovice B7:3
309. 11. 2016 17:00TJ KlyTJ Dynamo Nelahozeves0:10
414. 12. 2016 17:00TJ Neratovice BTJ Kly8:2
416. 11. 2016 17:00SK LiběchovTJ Kralupy2:8
416. 11. 2016 17:00TJ Sokol DřínovTJ Neratovice A5:5
522. 11. 2016 17:00TJ KralupyTJ Sokol Dřínov8:2
523. 11. 2016 17:00TJ KlySK Liběchov5:5
522. 11. 2016 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice B6:4
630. 11. 2016 17:00SK LiběchovTJ Dynamo Nelahozeves0:10
630. 11. 2016 17:00TJ Sokol DřínovTJ Kly9:1
630. 11. 2016 17:00TJ Neratovice ATJ Kralupy8:2
707. 12. 2016 17:00TJ KlyTJ Neratovice A0:10
706. 12. 2016 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Sokol Dřínov10:0
701. 12. 2016 16:30
ZŠ Liběchov
TJ Neratovice BSK Liběchov5:5
808. 02. 2017 17:00TJ Neratovice BTJ Sokol Dřínov5:5
807. 02. 2017 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Neratovice A4:6
808. 02. 2017 17:00TJ KlyTJ Kralupy0:10
921. 02. 2017 17:00TJ KralupyTJ Dynamo Nelahozeves3:7
922. 02. 2017 17:00TJ Neratovice ATJ Neratovice B6:4
922. 02. 2017 17:00TJ Sokol DřínovSK Liběchov2:8
1001. 03. 2017 17:00SK LiběchovTJ Neratovice A2:8
1001. 03. 2017 17:00TJ Neratovice BTJ Kralupy4:6
1013. 12. 2016 17:00TJ Dynamo NelahozevesTJ Kly9:1
1101. 02. 2017 17:00TJ KlyTJ Neratovice B1:9
1107. 03. 2017 17:00TJ KralupySK Liběchov8:2
1108. 03. 2017 17:00TJ Neratovice ATJ Sokol Dřínov9:1
1215. 03. 2017 17:00TJ Sokol DřínovTJ Kralupy0:10
1215. 03. 2017 17:00SK LiběchovTJ Kly9:1
1215. 03. 2017 17:00TJ Neratovice BTJ Dynamo Nelahozeves5:5
1321. 03. 2017 17:00TJ Dynamo NelahozevesSK Liběchov7:3
1322. 03. 2017 17:00TJ KlyTJ Sokol Dřínov1:9
1321. 03. 2017 17:00TJ KralupyTJ Neratovice A3:7
1429. 03. 2017 17:00TJ Neratovice ATJ Kly9:1
1429. 03. 2017 17:00TJ Sokol DřínovTJ Dynamo Nelahozeves1:9
1429. 03. 2017 17:00
SH Neratovice
SK LiběchovTJ Neratovice B5:5

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS