Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální soutěž 1. třídy
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kosmonosy B6:12
102. 10. 2016 10:00TTC Josefův Důl ATJ Slavoj Čistá A10:8
102. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DST Dolní Bousov A12:6
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ AŠ Mladá Boleslav C5:13
102. 10. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Otradovice A10:8
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol KochánkySK Dolní Stakory A6:12
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Kosmonosy B4:14
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ASK Dolní Stakory A14:4
209. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Bělá pod Bezdězem C8:10
209. 10. 2016 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
209. 10. 2016 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav D12:6
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Slavoj Čistá A10:8
316. 10. 2016 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Kosmonosy B10:8
316. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Chotětov A11:7
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETTC Josefův Důl A4:14
316. 10. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CST Dolní Bousov A12:6
316. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav C9:9
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Otradovice A3:15
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Otradovice A9:9
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTJ AŠ Mladá Boleslav C8:10
423. 10. 2016 10:00ST Dolní Bousov ASK Dolní Stakory A6:12
423. 10. 2016 10:00TTC Josefův Důl ATTC Bělá pod Bezdězem C10:8
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E16:2
423. 10. 2016 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav D12:6
530. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Kosmonosy B6:12
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Slavoj Čistá A9:9
530. 10. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Chotětov A11:7
530. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory ATTC Josefův Důl A8:10
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyST Dolní Bousov A10:8
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ AŠ Mladá Boleslav C9:9
606. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav C4:14
606. 11. 2016 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Otradovice A5:13
606. 11. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Josefův Důl A10:8
606. 11. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov ASK Dolní Stakory A9:9
606. 11. 2016 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Bělá pod Bezdězem C8:10
606. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Kosmonosy B5:13
713. 11. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav D12:6
713. 11. 2016 10:00SK Dolní Stakory ATJ Slavoj Čistá A10:8
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Chotětov A6:12
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Josefův Důl A10:8
713. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CST Dolní Bousov A12:6
820. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy BST Dolní Bousov A11:7
820. 11. 2016 10:00TTC Josefův Důl ATJ AŠ Mladá Boleslav C8:10
820. 11. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Otradovice A2:16
820. 11. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Slavoj Čistá A8:10
820. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DSK Dolní Stakory A7:11
820. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETTC Bělá pod Bezdězem C5:13
927. 11. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Kosmonosy B10:8
927. 11. 2016 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTJ AŠ Mladá Boleslav D9:9
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Slavoj Čistá A12:6
927. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Chotětov A9:9
927. 11. 2016 10:00ST Dolní Bousov ATTC Josefův Důl A6:12
1004. 12. 2016 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kosmonosy B11:7
1004. 12. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov AST Dolní Bousov A10:8
1004. 12. 2016 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ AŠ Mladá Boleslav C7:11
1004. 12. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Otradovice A8:10
1004. 12. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTJ Sokol Mnichovo Hradiště E13:5
1004. 12. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CSK Dolní Stakory A11:7
1111. 12. 2016 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kosmonosy B11:7
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol KochánkyTTC Bělá pod Bezdězem C6:12
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E16:2
1111. 12. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ AŠ Mladá Boleslav D7:11
1111. 12. 2016 10:00ST Dolní Bousov ATJ Slavoj Čistá A10:8
1111. 12. 2016 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Chotětov A11:7
1215. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Chotětov A9:9
1215. 01. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATTC Josefův Důl A9:9
1215. 01. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ AŠ Mladá Boleslav D9:9
1215. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Mnichovo Hradiště E14:4
1215. 01. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATTC Bělá pod Bezdězem C10:8
1215. 01. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Kochánky12:6
1322. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Kochánky10:8
1322. 01. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATJ Sokol Otradovice A10:8
1322. 01. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ AŠ Mladá Boleslav C5:13
1322. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště EST Dolní Bousov A7:11
1322. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Josefův Důl A7:11
1322. 01. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Chotětov A10:8
1429. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Slavoj Čistá A7:11
1429. 01. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ AŠ Mladá Boleslav D11:7
1429. 01. 2017 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
1407. 03. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATTC Bělá pod Bezdězem C6:12
1429. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CSK Dolní Stakory A14:4
1429. 01. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Kochánky10:8
1505. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Kosmonosy B13:5
1505. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Kochánky13:5
1505. 02. 2017 10:00SK Dolní Stakory AST Dolní Bousov A12:6
1505. 02. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTTC Josefův Důl A11:7
1505. 02. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Chotětov A7:11
1505. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Slavoj Čistá A4:14
1612. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ AŠ Mladá Boleslav D6:12
1612. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Mnichovo Hradiště E9:9
1612. 02. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATTC Bělá pod Bezdězem C8:10
1606. 02. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATTC Josefův Důl A10:8
1612. 02. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Kochánky7:11
1612. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Otradovice A13:5
1719. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Sokol Kosmonosy B14:4
1722. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice AST Dolní Bousov A15:3
1719. 02. 2017 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Kochánky6:12
1719. 02. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ASK Dolní Stakory A5:13
1719. 02. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Slavoj Čistá A13:5
1719. 02. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ AŠ Mladá Boleslav D10:8
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTJ Sokol Mnichovo Hradiště E11:7
1826. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTTC Bělá pod Bezdězem C7:11
1826. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ASK Dolní Stakory A9:9
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ Sokol Kochánky7:11
1826. 02. 2017 10:00TTC Josefův Důl ATJ Sokol Otradovice A4:14
1826. 02. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ AŠ Mladá Boleslav C2:16
1912. 03. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Kosmonosy B9:9
1912. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTTC Josefův Důl A16:2
1912. 03. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ Sokol Chotětov A17:1
1912. 03. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Kochánky8:10
1912. 03. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATJ AŠ Mladá Boleslav D13:5
1912. 03. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Mnichovo Hradiště E11:7
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Bělá pod Bezdězem C6:12
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ESK Dolní Stakory A6:12
2019. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ Sokol Kochánky9:9
2019. 03. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá ATJ Sokol Otradovice A5:13
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATJ AŠ Mladá Boleslav C5:13
2019. 03. 2017 10:00TTC Josefův Důl AST Dolní Bousov A8:10
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BTTC Josefův Důl A10:8
2126. 03. 2017 10:00ST Dolní Bousov ATJ Sokol Chotětov A11:7
2126. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav CTJ Slavoj Čistá A15:3
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ATJ AŠ Mladá Boleslav D12:6
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Kochánky12:6
2126. 03. 2017 10:00SK Dolní Stakory ATTC Bělá pod Bezdězem C7:11
2202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy BSK Dolní Stakory A15:3
2202. 04. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem CTJ Sokol Kochánky11:7
2202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště ETJ Sokol Otradovice A8:10
2202. 04. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav DTJ AŠ Mladá Boleslav C4:14
2202. 04. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá AST Dolní Bousov A11:7
2202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov ATTC Josefův Důl A12:6
Regionální soutěž 2. třídy
102. 10. 2016 10:00Sokol Březno ST ASK Dolní Stakory B13:5
102. 10. 2016 10:00TJ Březovice ATTC Bělá pod Bezdězem D10:8
102. 10. 2016 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Podlázky B4:14
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ AŠ Mladá Boleslav E13:5
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Březno A6:12
209. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Březno A5:13
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Kosmonosy C14:4
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Podlázky A6:12
209. 10. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Plazy A11:7
209. 10. 2016 10:00Sokol Březno ST ATJ Březovice A7:11
316. 10. 2016 10:00TJ Březovice ASK Dolní Stakory B10:8
316. 10. 2016 10:00TJ Plazy ASokol Březno ST A5:13
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky ATTC Bělá pod Bezdězem D8:10
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ AŠ Mladá Boleslav E7:11
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Otradovice B10:8
423. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Otradovice B7:11
423. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Březno A7:11
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Kosmonosy C12:6
423. 10. 2016 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Podlázky A11:7
423. 10. 2016 10:00TJ Březovice ATJ Plazy A12:6
530. 10. 2016 10:00TJ Plazy ASK Dolní Stakory B10:8
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Březovice A7:11
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTTC Bělá pod Bezdězem D4:14
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Podlázky B15:3
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ AŠ Mladá Boleslav E9:9
606. 11. 2016 10:00SK Dolní Stakory BTJ AŠ Mladá Boleslav E3:15
606. 11. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Otradovice B4:14
606. 11. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Březno A9:9
606. 11. 2016 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Kosmonosy C13:5
606. 11. 2016 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Podlázky A11:7
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky ASK Dolní Stakory B16:2
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Březovice A6:12
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Březno ASokol Březno ST A8:10
720. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice BTTC Bělá pod Bezdězem D4:14
713. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Podlázky B11:7
820. 11. 2016 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Podlázky B8:10
827. 11. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ AŠ Mladá Boleslav E11:7
820. 11. 2016 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Otradovice B10:8
820. 11. 2016 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Březno A8:10
820. 11. 2016 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Kosmonosy C10:8
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Podlázky A4:14
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Březno ATJ Plazy A15:3
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Březovice A11:7
927. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ESokol Březno ST A5:13
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky BTTC Bělá pod Bezdězem D6:12
1004. 12. 2016 10:00SK Dolní Stakory BTTC Bělá pod Bezdězem D6:12
1004. 12. 2016 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Podlázky B16:2
1004. 12. 2016 10:00TJ Březovice ATJ AŠ Mladá Boleslav E7:11
1004. 12. 2016 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Otradovice B7:11
1004. 12. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Březno A12:6
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Kosmonosy CSK Dolní Stakory B13:5
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Podlázky A9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Plazy A9:9
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Březovice A5:13
1111. 12. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSokol Březno ST A7:11
1215. 01. 2017 10:00SK Dolní Stakory BSokol Březno ST A0:18
1215. 01. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Březovice A11:7
1215. 01. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Plazy A8:10
1215. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Podlázky A9:9
1215. 01. 2017 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Kosmonosy C12:6
1322. 01. 2017 10:00TJ Sokol Březno ASK Dolní Stakory B12:6
1322. 01. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Otradovice B6:12
1322. 01. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Podlázky B9:9
1322. 01. 2017 10:00TJ Plazy ATTC Bělá pod Bezdězem D7:11
1322. 01. 2017 10:00TJ Březovice ASokol Březno ST A10:8
1429. 01. 2017 10:00SK Dolní Stakory BTJ Březovice A6:12
1429. 01. 2017 10:00Sokol Březno ST ATJ Plazy A14:4
1429. 01. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Podlázky A11:7
1429. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Kosmonosy C11:7
1429. 01. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Březno A13:5
1505. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BSK Dolní Stakory B11:7
1505. 02. 2017 10:00TJ Sokol Březno ATJ AŠ Mladá Boleslav E10:8
1505. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Sokol Podlázky B8:10
1505. 02. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ASokol Březno ST A6:12
1505. 02. 2017 10:00TJ Plazy ATJ Březovice A6:12
1612. 02. 2017 10:00SK Dolní Stakory BTJ Plazy A6:12
1612. 02. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Podlázky A14:4
1612. 02. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Kosmonosy C10:8
1612. 02. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ Sokol Březno A2:16
1612. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Sokol Otradovice B5:13
1719. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ESK Dolní Stakory B12:6
1719. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Sokol Podlázky B18:0
1719. 02. 2017 10:00TJ Sokol Březno ATTC Bělá pod Bezdězem D9:9
1719. 02. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CSokol Březno ST A6:12
1719. 02. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Plazy A8:10
1826. 02. 2017 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Podlázky A5:13
1826. 02. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Kosmonosy C11:7
1826. 02. 2017 10:00Sokol Březno ST ATJ Sokol Březno A8:10
1826. 02. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Otradovice B10:8
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BTJ AŠ Mladá Boleslav E5:13
1912. 03. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BSK Dolní Stakory B7:11
1912. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETTC Bělá pod Bezdězem D8:10
1912. 03. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BSokol Březno ST A9:9
1912. 03. 2017 10:00TJ Sokol Březno ATJ Březovice A7:11
1912. 03. 2017 10:00TJ Sokol Kosmonosy CTJ Plazy A13:5
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Kosmonosy C5:13
2019. 03. 2017 10:00TJ Plazy ATJ Sokol Březno A11:7
2019. 03. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Otradovice B13:5
2019. 03. 2017 10:00Sokol Březno ST ATJ AŠ Mladá Boleslav E14:4
2019. 03. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DTJ Sokol Podlázky B17:1
2126. 03. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem DSK Dolní Stakory B11:7
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky BSokol Březno ST A2:16
2126. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav ETJ Březovice A10:8
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice BTJ Plazy A13:5
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Březno ATJ Sokol Podlázky A9:9
2202. 04. 2017 10:00SK Dolní Stakory BTJ Sokol Kosmonosy C7:11
2202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky ATJ Sokol Otradovice B10:8
2202. 04. 2017 10:00TJ Plazy ATJ AŠ Mladá Boleslav E7:11
2202. 04. 2017 10:00TJ Březovice ATJ Sokol Podlázky B17:1
2202. 04. 2017 10:00Sokol Březno ST ATTC Bělá pod Bezdězem D6:12
Regionální soutěž 3. třídy
102. 10. 2016 10:00Sokol Březno ST BSK Dolní Stakory D16:2
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Podlázky C10:8
102. 10. 2016 10:00TJ Plazy BTJ AŠ Mladá Boleslav F17:1
102. 10. 2016 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Mnichovo Hradiště F10:8
102. 10. 2016 10:00TTC Josefův Důl BTJ Březovice B11:7
102. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Chotětov B11:7
209. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Chotětov B11:7
209. 10. 2016 10:00TJ Březovice BSK Dolní Stakory C0:18
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FTTC Josefův Důl B11:7
209. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FST Dolní Bousov B9:9
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Plazy B5:13
209. 10. 2016 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Otradovice C7:11
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice CSK Dolní Stakory D15:3
316. 10. 2016 10:00TJ Plazy BSokol Březno ST B9:9
316. 10. 2016 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Podlázky C15:3
316. 10. 2016 10:00TTC Josefův Důl BTJ AŠ Mladá Boleslav F9:9
316. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Mnichovo Hradiště F8:10
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Březovice B10:8
423. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory DTJ Březovice B12:6
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FTJ Sokol Chotětov B7:11
423. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSK Dolní Stakory C3:15
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky CTTC Josefův Důl B11:7
423. 10. 2016 10:00Sokol Březno ST BST Dolní Bousov B8:10
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Plazy B3:15
530. 10. 2016 10:00TJ Plazy BSK Dolní Stakory D13:5
530. 10. 2016 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Otradovice C12:6
530. 10. 2016 10:00TTC Josefův Důl BSokol Březno ST B10:8
530. 10. 2016 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Podlázky C18:0
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ AŠ Mladá Boleslav F5:13
530. 10. 2016 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště F5:13
606. 11. 2016 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Mnichovo Hradiště F7:11
606. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Březovice B16:2
606. 11. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Chotětov B13:5
606. 11. 2016 10:00Sokol Březno ST BSK Dolní Stakory C8:10
606. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice CTTC Josefův Důl B8:10
606. 11. 2016 10:00TJ Plazy BST Dolní Bousov B10:8
713. 11. 2016 10:00ST Dolní Bousov BSK Dolní Stakory D16:2
713. 11. 2016 10:00TTC Josefův Důl BTJ Plazy B9:9
713. 11. 2016 10:00SK Dolní Stakory CTJ Sokol Otradovice C5:13
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov BSokol Březno ST B8:10
713. 11. 2016 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Podlázky C4:14
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FTJ AŠ Mladá Boleslav F11:7
820. 11. 2016 10:00SK Dolní Stakory DTJ AŠ Mladá Boleslav F1:17
820. 11. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Mnichovo Hradiště F7:11
820. 11. 2016 10:00Sokol Březno ST BTJ Březovice B14:4
820. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Chotětov B14:4
820. 11. 2016 10:00TJ Plazy BSK Dolní Stakory C14:4
820. 11. 2016 10:00ST Dolní Bousov BTTC Josefův Důl B6:12
927. 11. 2016 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory D11:7
927. 11. 2016 10:00SK Dolní Stakory CST Dolní Bousov B7:11
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Plazy B1:17
927. 11. 2016 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Otradovice C2:16
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FSokol Březno ST B7:11
927. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Podlázky C10:8
1004. 12. 2016 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Podlázky C2:16
1004. 12. 2016 10:00Sokol Březno ST BTJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
1004. 12. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Sokol Mnichovo Hradiště F8:10
1004. 12. 2016 10:00TJ Plazy BTJ Březovice B14:4
1004. 12. 2016 10:00ST Dolní Bousov BTJ Sokol Chotětov B13:5
1004. 12. 2016 10:00TTC Josefův Důl BSK Dolní Stakory C9:9
1111. 12. 2016 10:00SK Dolní Stakory CSK Dolní Stakory D15:3
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Chotětov BTTC Josefův Důl B3:15
1111. 12. 2016 10:00TJ Březovice BST Dolní Bousov B3:15
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FTJ Plazy B2:16
1111. 12. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Otradovice C12:6
1111. 12. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky CSokol Březno ST B6:12
1215. 01. 2017 10:00SK Dolní Stakory DSokol Březno ST B2:16
1215. 01. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Sokol Otradovice C7:11
1215. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Plazy B8:10
1215. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FST Dolní Bousov B5:13
1215. 01. 2017 10:00TJ Březovice BTTC Josefův Důl B11:7
1215. 01. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory C9:9
1322. 01. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BSK Dolní Stakory D10:8
1322. 01. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTJ Březovice B18:0
1322. 01. 2017 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Mnichovo Hradiště F11:7
1322. 01. 2017 10:00ST Dolní Bousov BTJ AŠ Mladá Boleslav F12:6
1322. 01. 2017 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Podlázky C11:7
1322. 01. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CSokol Březno ST B7:11
1429. 01. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Sokol Otradovice C6:12
1429. 01. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Plazy B14:4
1429. 01. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CST Dolní Bousov B4:14
1429. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTTC Josefův Důl B6:12
1429. 01. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FSK Dolní Stakory C3:15
1429. 01. 2017 10:00TJ Březovice BTJ Sokol Chotětov B10:8
1505. 02. 2017 10:00TJ Březovice BSK Dolní Stakory D13:5
1505. 02. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Mnichovo Hradiště F8:10
1505. 02. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTJ AŠ Mladá Boleslav F14:4
1505. 02. 2017 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Podlázky C11:7
1505. 02. 2017 10:00ST Dolní Bousov BSokol Březno ST B5:13
1505. 02. 2017 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Otradovice C15:3
1612. 02. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTJ Plazy B4:14
1612. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CST Dolní Bousov B6:12
1606. 02. 2017 10:00Sokol Březno ST BTTC Josefův Důl B7:11
1612. 02. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CSK Dolní Stakory C5:13
1612. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Chotětov B13:5
1612. 02. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FTJ Březovice B18:0
1719. 02. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FSK Dolní Stakory D14:4
1719. 02. 2017 10:00TJ Březovice BTJ AŠ Mladá Boleslav F11:7
1719. 02. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Podlázky C9:9
1719. 02. 2017 10:00SK Dolní Stakory CSokol Březno ST B8:10
1719. 02. 2017 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Otradovice C5:13
1719. 02. 2017 10:00ST Dolní Bousov BTJ Plazy B9:9
1826. 02. 2017 10:00SK Dolní Stakory DST Dolní Bousov B3:15
1826. 02. 2017 10:00TJ Plazy BTTC Josefův Důl B13:5
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CSK Dolní Stakory C6:12
1826. 02. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Chotětov B12:6
1826. 02. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ Březovice B7:11
1826. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FTJ Sokol Mnichovo Hradiště F7:11
1912. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSK Dolní Stakory D13:5
1912. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FTJ Sokol Podlázky C5:13
1912. 03. 2017 10:00TJ Březovice BSokol Březno ST B2:16
1912. 03. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BTJ Sokol Otradovice C9:9
1912. 03. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTJ Plazy B4:14
1912. 03. 2017 10:00TTC Josefův Důl BST Dolní Bousov B5:13
2019. 03. 2017 10:00SK Dolní Stakory DTTC Josefův Důl B8:10
2019. 03. 2017 10:00ST Dolní Bousov BSK Dolní Stakory C10:8
2019. 03. 2017 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Chotětov B12:6
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ Březovice B10:8
2019. 03. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Mnichovo Hradiště F11:7
2019. 03. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CTJ AŠ Mladá Boleslav F10:8
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky CSK Dolní Stakory D13:5
2126. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav FSokol Březno ST B3:15
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo Hradiště FTJ Sokol Otradovice C13:5
2126. 03. 2017 10:00TJ Březovice BTJ Plazy B11:7
2126. 03. 2017 10:00TJ Sokol Chotětov BST Dolní Bousov B5:13
2126. 03. 2017 10:00SK Dolní Stakory CTTC Josefův Důl B8:10
2202. 04. 2017 10:00SK Dolní Stakory DSK Dolní Stakory C2:16
2202. 04. 2017 10:00TTC Josefův Důl BTJ Sokol Chotětov B11:7
2202. 04. 2017 10:00ST Dolní Bousov BTJ Březovice B17:1
2202. 04. 2017 10:00TJ Plazy BTJ Sokol Mnichovo Hradiště F12:6
2202. 04. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice CTJ AŠ Mladá Boleslav F13:5
2202. 04. 2017 10:00Sokol Březno ST BTJ Sokol Podlázky C12:6
Regionální soutěž 4. třídy
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC Bělá pod Bezdězem E11:7
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ETTC HESO Nepřevázka7:11
102. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Plazy C6:12
102. 10. 2016 10:00ST Dolní Bousov CTJ Slavoj Čistá B6:12
102. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Březno B11:7
209. 10. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Březno B9:9
209. 10. 2016 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Podlázky D16:2
209. 10. 2016 10:00TJ Plazy CST Dolní Bousov C17:1
209. 10. 2016 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ AŠ Mladá Boleslav G1:17
209. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Otradovice E13:5
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ETTC Bělá pod Bezdězem E6:12
316. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Otradovice D9:9
316. 10. 2016 10:00ST Dolní Bousov CTTC HESO Nepřevázka12:6
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Plazy C1:17
316. 10. 2016 10:00TJ Sokol Březno BTJ Slavoj Čistá B4:14
423. 10. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Slavoj Čistá B3:15
423. 10. 2016 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Březno B15:3
423. 10. 2016 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Podlázky D15:3
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice DST Dolní Bousov C14:4
423. 10. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ AŠ Mladá Boleslav G5:13
530. 10. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTTC Bělá pod Bezdězem E14:4
530. 10. 2016 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice E5:13
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice D10:8
530. 10. 2016 10:00TJ Sokol Březno BTTC HESO Nepřevázka10:8
530. 10. 2016 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Plazy C10:8
606. 11. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Plazy C3:15
606. 11. 2016 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Slavoj Čistá B6:12
606. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Březno B12:6
606. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Podlázky D8:10
606. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GST Dolní Bousov C15:3
713. 11. 2016 10:00ST Dolní Bousov CTTC Bělá pod Bezdězem E5:13
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ AŠ Mladá Boleslav G6:12
713. 11. 2016 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice E11:7
713. 11. 2016 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Otradovice D12:6
713. 11. 2016 10:00TJ Plazy CTTC HESO Nepřevázka12:6
820. 11. 2016 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETTC HESO Nepřevázka13:5
820. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Plazy C6:12
820. 11. 2016 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Slavoj Čistá B0:18
820. 11. 2016 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Březno B14:4
820. 11. 2016 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Podlázky D5:13
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC Bělá pod Bezdězem E12:6
927. 11. 2016 10:00TJ Sokol Březno BST Dolní Bousov C8:10
927. 11. 2016 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ AŠ Mladá Boleslav G13:5
927. 11. 2016 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Otradovice E15:3
927. 11. 2016 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Otradovice D8:10
1015. 01. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice D8:10
1015. 01. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Otradovice E11:7
1015. 01. 2017 10:00TJ Plazy CTJ AŠ Mladá Boleslav G9:9
1015. 01. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BST Dolní Bousov C15:3
1015. 01. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Podlázky D9:9
1122. 01. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTTC Bělá pod Bezdězem E7:11
1122. 01. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Slavoj Čistá B5:13
1122. 01. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTJ Plazy C3:15
1122. 01. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTTC HESO Nepřevázka16:2
1122. 01. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Otradovice D3:15
1229. 01. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Otradovice E10:8
1229. 01. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ AŠ Mladá Boleslav G5:13
1229. 01. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaST Dolní Bousov C7:11
1229. 01. 2017 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Podlázky D13:5
1229. 01. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Březno B12:6
1305. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC Bělá pod Bezdězem E14:4
1305. 02. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Plazy C6:12
1305. 02. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTTC HESO Nepřevázka11:7
1305. 02. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Otradovice D8:10
1305. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Otradovice E15:3
1412. 02. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ AŠ Mladá Boleslav G6:12
1412. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice EST Dolní Bousov C14:4
1412. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Sokol Podlázky D14:4
1412. 02. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Sokol Březno B9:9
1412. 02. 2017 10:00TJ Plazy CTJ Slavoj Čistá B9:9
1519. 02. 2017 10:00TJ Plazy CTTC Bělá pod Bezdězem E9:9
1519. 02. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BTTC HESO Nepřevázka15:3
1519. 02. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ Sokol Otradovice D6:12
1519. 02. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DTJ Sokol Otradovice E13:5
1519. 02. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTJ AŠ Mladá Boleslav G4:14
1626. 02. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem EST Dolní Bousov C14:4
1626. 02. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Sokol Podlázky D17:1
1626. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Sokol Březno B8:10
1626. 02. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTJ Slavoj Čistá B9:9
1626. 02. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTJ Plazy C5:13
1712. 03. 2017 10:00TTC HESO NepřevázkaTTC Bělá pod Bezdězem E8:10
1712. 03. 2017 10:00TJ Plazy CTJ Sokol Otradovice D12:6
1712. 03. 2017 10:00TJ Slavoj Čistá BTJ Sokol Otradovice E14:4
1712. 03. 2017 10:00TJ Sokol Březno BTJ AŠ Mladá Boleslav G8:10
1712. 03. 2017 10:00TJ Sokol Podlázky DST Dolní Bousov C8:10
1819. 03. 2017 10:00TTC Bělá pod Bezdězem ETJ Sokol Podlázky D6:12
1819. 03. 2017 10:00ST Dolní Bousov CTJ Sokol Březno B3:15
1819. 03. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav GTJ Slavoj Čistá B12:6
1819. 03. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice ETJ Plazy C4:14
1819. 03. 2017 10:00TJ Sokol Otradovice DTTC HESO Nepřevázka11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS