Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
107. 10. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TTC Říčany "D"9:9
107. 10. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TTC Brandýs nad Labem "F"12:6
104. 10. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "A"TJ Mnichovice "A"10:8
103. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TJ Aero Odolena Voda "C"5:13
105. 10. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TJ Aero Odolena Voda "B"10:8
107. 10. 2016 18:30TTC Říčany "C"Sokol Přezletice "C"11:7
212. 10. 2016 18:30TTC Říčany "D"Sokol Přezletice "C"12:6
213. 10. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TTC Říčany "C"9:9
211. 10. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TTC Brandýs nad Labem "E"9:9
214. 10. 2016 19:00TJ Mnichovice "A"TJ Sokol Velké Popovice "B"14:4
212. 10. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TJ Sokol Líbeznice "A"7:11
214. 10. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TJ Spartak Čelákovice "B"8:10
321. 10. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TTC Říčany "D"13:5
318. 10. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "A"TJ Spartak Čelákovice "A"9:9
317. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TTC Brandýs nad Labem "F"9:9
319. 10. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TJ Mnichovice "A"13:5
321. 10. 2016 18:30TTC Říčany "C"TJ Aero Odolena Voda "C"8:10
320. 10. 2016 19:30Sokol Přezletice "C"TJ Aero Odolena Voda "B"7:11
426. 10. 2016 18:30TTC Říčany "D"TJ Aero Odolena Voda "B"14:4
425. 10. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"Sokol Přezletice "C"13:5
428. 10. 2016 19:00TJ Mnichovice "A"TTC Říčany "C"9:9
426. 10. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TTC Brandýs nad Labem "E"3:15
428. 10. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TJ Sokol Velké Popovice "B"10:8
428. 10. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TJ Sokol Líbeznice "A"13:5
501. 11. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "A"TTC Říčany "D"7:11
531. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TJ Spartak Čelákovice "B"8:10
502. 11. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TJ Spartak Čelákovice "A"7:11
504. 11. 2016 18:30TTC Říčany "C"TTC Brandýs nad Labem "F"12:6
503. 11. 2016 19:30Sokol Přezletice "C"TJ Mnichovice "A"9:9
503. 11. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TJ Aero Odolena Voda "C"12:6
609. 11. 2016 18:30TTC Říčany "D"TJ Aero Odolena Voda "C"13:5
611. 11. 2016 19:00TJ Mnichovice "A"TJ Aero Odolena Voda "B"8:10
609. 11. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"Sokol Přezletice "C"8:10
611. 11. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TTC Říčany "C"11:7
611. 11. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TTC Brandýs nad Labem "E"13:5
608. 11. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "A"TJ Sokol Velké Popovice "B"12:6
714. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TTC Říčany "D"4:14
716. 11. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TJ Sokol Líbeznice "A"8:10
718. 11. 2016 18:30TTC Říčany "C"TJ Spartak Čelákovice "B"9:9
717. 11. 2016 19:30Sokol Přezletice "C"TJ Spartak Čelákovice "A"9:9
717. 11. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TTC Brandýs nad Labem "F"12:6
715. 11. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TJ Mnichovice "A"13:5
823. 11. 2016 18:30TTC Říčany "D"TJ Mnichovice "A"13:5
823. 11. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TJ Aero Odolena Voda "C"8:10
825. 11. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TJ Aero Odolena Voda "B"14:4
825. 11. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"Sokol Přezletice "C"12:6
822. 11. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "A"TTC Říčany "C"7:11
821. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TTC Brandýs nad Labem "E"8:10
930. 11. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TTC Říčany "D"8:10
902. 12. 2016 18:30TTC Říčany "C"TJ Sokol Velké Popovice "B"10:8
901. 12. 2016 19:30Sokol Přezletice "C"TJ Sokol Líbeznice "A"11:7
901. 12. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TJ Spartak Čelákovice "B"8:10
929. 11. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TJ Spartak Čelákovice "A"10:8
902. 12. 2016 19:00TJ Mnichovice "A"TTC Brandýs nad Labem "F"16:2
1007. 12. 2016 18:30TTC Říčany "D"TTC Brandýs nad Labem "F"13:5
1009. 12. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TJ Mnichovice "A"10:8
1009. 12. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TJ Aero Odolena Voda "C"12:6
1006. 12. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "A"TJ Aero Odolena Voda "B"7:11
1005. 12. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"Sokol Přezletice "C"13:5
1007. 12. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TTC Říčany "C"8:10
1116. 12. 2016 18:30TTC Říčany "C"TTC Říčany "D"10:8
1115. 12. 2016 19:30Sokol Přezletice "C"TTC Brandýs nad Labem "E"6:12
1115. 12. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TJ Sokol Velké Popovice "B"10:8
1113. 12. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TJ Sokol Líbeznice "A"9:9
1116. 12. 2016 19:00TJ Mnichovice "A"TJ Spartak Čelákovice "B"9:9
1114. 12. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TJ Spartak Čelákovice "A"7:11
1211. 01. 2017 18:30TTC Říčany "D"TJ Spartak Čelákovice "A"12:6
1211. 01. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TJ Spartak Čelákovice "B"5:13
1213. 01. 2017 19:00TJ Mnichovice "A"TJ Sokol Líbeznice "A"15:3
1210. 01. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TJ Sokol Velké Popovice "B"6:12
1212. 01. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TTC Brandýs nad Labem "E"11:7
1212. 01. 2017 19:30Sokol Přezletice "C"TTC Říčany "C"13:5
1319. 01. 2017 19:30Sokol Přezletice "C"TTC Říčany "D"6:12
1320. 01. 2017 18:30TTC Říčany "C"TJ Aero Odolena Voda "B"9:9
1318. 01. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TJ Aero Odolena Voda "C"8:10
1316. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TJ Mnichovice "A"8:10
1317. 01. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "A"TTC Brandýs nad Labem "F"18:0
1320. 01. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TJ Spartak Čelákovice "A"8:10
1425. 01. 2017 18:30TTC Říčany "D"TJ Spartak Čelákovice "B"8:10
1427. 01. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TJ Sokol Líbeznice "A"9:9
1425. 01. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TJ Sokol Velké Popovice "B"6:12
1427. 01. 2017 19:00TJ Mnichovice "A"TTC Brandýs nad Labem "E"5:13
1424. 01. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TTC Říčany "C"10:8
1426. 01. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"Sokol Přezletice "C"12:6
1502. 02. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TTC Říčany "D"10:8
1502. 02. 2017 19:30Sokol Přezletice "C"TJ Aero Odolena Voda "C"13:5
1503. 02. 2017 18:30TTC Říčany "C"TJ Mnichovice "A"12:6
1501. 02. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TTC Brandýs nad Labem "F"9:9
1530. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TJ Spartak Čelákovice "A"9:9
1531. 01. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "A"TJ Spartak Čelákovice "B"4:14
1608. 02. 2017 18:30TTC Říčany "D"TJ Sokol Líbeznice "A"11:7
1610. 02. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TJ Sokol Velké Popovice "B"16:2
1610. 02. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TTC Brandýs nad Labem "E"7:11
1608. 02. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TTC Říčany "C"9:9
1610. 02. 2017 19:00TJ Mnichovice "A"Sokol Přezletice "C"12:6
1607. 02. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TJ Aero Odolena Voda "B"10:8
1714. 02. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TTC Říčany "D"13:5
1716. 02. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TJ Mnichovice "A"9:9
1716. 02. 2017 19:30Sokol Přezletice "C"TTC Brandýs nad Labem "F"15:3
1717. 02. 2017 18:30TTC Říčany "C"TJ Spartak Čelákovice "A"9:9
1715. 02. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TJ Spartak Čelákovice "B"4:14
1713. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TJ Sokol Líbeznice "A"11:7
1822. 02. 2017 18:30TTC Říčany "D"TJ Sokol Velké Popovice "B"17:1
1821. 02. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "A"TTC Brandýs nad Labem "E"11:7
1824. 02. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TTC Říčany "C"12:6
1824. 02. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"Sokol Přezletice "C"11:7
1822. 02. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TJ Aero Odolena Voda "B"7:11
1824. 02. 2017 19:00TJ Mnichovice "A"TJ Aero Odolena Voda "C"11:7
1903. 03. 2017 19:00TJ Mnichovice "A"TTC Říčany "D"4:14
1928. 02. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TTC Brandýs nad Labem "F"13:5
1902. 03. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TJ Spartak Čelákovice "A"10:8
1902. 03. 2017 19:30Sokol Přezletice "C"TJ Spartak Čelákovice "B"2:16
1903. 03. 2017 18:30TTC Říčany "C"TJ Sokol Líbeznice "A"5:13
1901. 03. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"TJ Sokol Velké Popovice "B"11:7
2008. 03. 2017 18:30TTC Říčany "D"TTC Brandýs nad Labem "E"13:5
2006. 03. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TTC Říčany "C"8:10
2007. 03. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "A"Sokol Přezletice "C"11:7
2010. 03. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TJ Aero Odolena Voda "B"17:1
2010. 03. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TJ Aero Odolena Voda "C"10:8
2008. 03. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TJ Mnichovice "A"4:14
2115. 03. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "F"TTC Říčany "D"4:14
2117. 03. 2017 19:00TJ Mnichovice "A"TJ Spartak Čelákovice "A"8:10
2114. 03. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "C"TJ Spartak Čelákovice "B"9:9
2116. 03. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "B"TJ Sokol Líbeznice "A"10:8
2116. 03. 2017 19:30Sokol Přezletice "C"TJ Sokol Velké Popovice "B"10:8
2117. 03. 2017 18:30TTC Říčany "C"TTC Brandýs nad Labem "E"9:9
2222. 03. 2017 18:30TTC Říčany "D"TTC Říčany "C"10:8
2222. 03. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "E"Sokol Přezletice "C"8:10
2220. 03. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "B"TJ Aero Odolena Voda "B"12:6
2221. 03. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "A"TJ Aero Odolena Voda "C"10:8
2224. 03. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "B"TJ Mnichovice "A"11:7
2224. 03. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "A"TTC Brandýs nad Labem "F"13:5
Okresní přebor 2.třídy
107. 10. 2016 19:15SKST Úvaly "A"SKST Úvaly "C"18:0
104. 10. 2016 19:15SKST Úvaly "B"TJ Sokol Líbeznice "B"12:6
104. 10. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"TJ Sokol Velké Popovice "C"4:14
106. 10. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "A"TJ Slavoj Veleň9:9
105. 10. 2016 18:30TTC Říčany "E"TJ Spartak Čelákovice "C"4:14
215. 10. 2016 10:00SKST Úvaly "C"TJ Spartak Čelákovice "C"2:16
210. 10. 2016 19:15TJ Slavoj VeleňTTC Říčany "E"12:6
210. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"TJ Mnichovice "B"10:8
213. 10. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "B"TJ Aero Odolena Voda "D"15:3
214. 10. 2016 19:15SKST Úvaly "A"SKST Úvaly "B"11:7
318. 10. 2016 19:15SKST Úvaly "B"SKST Úvaly "C"17:1
318. 10. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"SKST Úvaly "A"6:12
321. 10. 2016 19:00TJ Mnichovice "B"TJ Sokol Líbeznice "B"6:12
320. 10. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "A"TJ Sokol Velké Popovice "C"5:13
321. 10. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"TJ Slavoj Veleň12:6
429. 10. 2016 10:00SKST Úvaly "C"TJ Slavoj Veleň4:14
424. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"TTC Říčany "E"16:2
427. 10. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "B"TJ Sokol Mratín "A"9:9
428. 10. 2016 19:15SKST Úvaly "A"TJ Mnichovice "B"12:6
425. 10. 2016 19:15SKST Úvaly "B"TJ Aero Odolena Voda "D"15:3
501. 11. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"SKST Úvaly "C"17:1
504. 11. 2016 19:00TJ Mnichovice "B"SKST Úvaly "B"7:11
503. 11. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "A"SKST Úvaly "A"6:12
502. 11. 2016 18:30TTC Říčany "E"TJ Sokol Líbeznice "B"5:13
516. 11. 2016 19:30TJ Spartak Čelákovice "C"TJ Sokol Velké Popovice "C"13:5
607. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"TJ Slavoj Veleň12:6
610. 11. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "B"TJ Spartak Čelákovice "C"14:4
611. 11. 2016 19:15SKST Úvaly "A"TTC Říčany "E"18:0
608. 11. 2016 19:15SKST Úvaly "B"TJ Sokol Mratín "A"14:4
608. 11. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"TJ Mnichovice "B"10:8
718. 11. 2016 19:00TJ Mnichovice "B"SKST Úvaly "C"16:2
717. 11. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "A"TJ Aero Odolena Voda "D"15:3
716. 11. 2016 18:30TTC Říčany "E"SKST Úvaly "B"8:10
718. 11. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"SKST Úvaly "A"7:11
714. 11. 2016 19:15TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Líbeznice "B"8:10
826. 11. 2016 10:00SKST Úvaly "C"TJ Sokol Velké Popovice "C"5:13
825. 11. 2016 19:15SKST Úvaly "A"TJ Slavoj Veleň12:6
822. 11. 2016 19:15SKST Úvaly "B"TJ Spartak Čelákovice "C"15:3
822. 11. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"TTC Říčany "E"14:4
825. 11. 2016 19:00TJ Mnichovice "B"TJ Sokol Mratín "A"5:13
901. 12. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "A"SKST Úvaly "C"13:5
930. 11. 2016 18:30TTC Říčany "E"TJ Mnichovice "B"9:9
902. 12. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"TJ Aero Odolena Voda "D"13:5
928. 11. 2016 19:15TJ Slavoj VeleňSKST Úvaly "B"10:8
928. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"TJ Sokol Líbeznice "B"6:12
1010. 12. 2016 10:00SKST Úvaly "C"TJ Sokol Líbeznice "B"7:11
1009. 12. 2016 19:15SKST Úvaly "A"TJ Sokol Velké Popovice "C"11:7
1006. 12. 2016 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"TJ Slavoj Veleň9:9
1009. 12. 2016 19:00TJ Mnichovice "B"TJ Spartak Čelákovice "C"12:6
1008. 12. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "A"TTC Říčany "E"17:1
1104. 01. 2017 18:30TTC Říčany "E"SKST Úvaly "C"6:12
1116. 12. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"TJ Sokol Mratín "A"12:6
1112. 12. 2016 19:15TJ Slavoj VeleňTJ Mnichovice "B"7:11
1112. 12. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"SKST Úvaly "B"7:11
1115. 12. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "B"SKST Úvaly "A"9:9
1214. 01. 2017 10:00SKST Úvaly "C"SKST Úvaly "A"1:17
1212. 01. 2017 19:30
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "B"SKST Úvaly "B"10:8
1209. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"TJ Aero Odolena Voda "D"15:3
1209. 01. 2017 19:15TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Mratín "A"4:14
1213. 01. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"TTC Říčany "E"11:7
1320. 01. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"SKST Úvaly "C"16:2
1318. 01. 2017 18:30TTC Říčany "E"TJ Slavoj Veleň15:3
1320. 01. 2017 19:00TJ Mnichovice "B"TJ Sokol Velké Popovice "C"9:9
1317. 01. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"TJ Sokol Líbeznice "B"9:9
1317. 01. 2017 19:15SKST Úvaly "B"SKST Úvaly "A"5:13
1428. 01. 2017 10:00SKST Úvaly "C"SKST Úvaly "B"4:14
1427. 01. 2017 19:15SKST Úvaly "A"TJ Aero Odolena Voda "D"13:5
1426. 01. 2017 19:30
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "B"TJ Mnichovice "B"12:6
1423. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"TJ Sokol Mratín "A"4:14
1423. 01. 2017 19:15TJ Slavoj VeleňTJ Spartak Čelákovice "C"4:14
1506. 02. 2017 19:15TJ Slavoj VeleňSKST Úvaly "C"12:6
1501. 02. 2017 18:30TTC Říčany "E"TJ Sokol Velké Popovice "C"10:8
1502. 02. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "A"TJ Sokol Líbeznice "B"7:11
1521. 02. 2017 19:30TJ Mnichovice "B"SKST Úvaly "A"5:13
1531. 01. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"SKST Úvaly "B"9:9
1611. 02. 2017 10:00SKST Úvaly "C"TJ Aero Odolena Voda "D"5:13
1607. 02. 2017 19:15SKST Úvaly "B"TJ Mnichovice "B"13:5
1610. 02. 2017 19:15SKST Úvaly "A"TJ Sokol Mratín "A"14:4
1609. 02. 2017 19:30
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "B"TTC Říčany "E"8:10
1606. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"TJ Spartak Čelákovice "C"11:7
1713. 02. 2017 19:15TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Velké Popovice "C"8:10
1717. 02. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"TJ Sokol Líbeznice "B"7:11
1715. 02. 2017 18:30TTC Říčany "E"SKST Úvaly "A"12:6
1716. 02. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "A"SKST Úvaly "B"7:11
1717. 02. 2017 19:00TJ Mnichovice "B"TJ Aero Odolena Voda "D"6:12
1825. 02. 2017 10:00SKST Úvaly "C"TJ Mnichovice "B"5:13
1821. 02. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"TJ Sokol Mratín "A"8:10
1821. 02. 2017 19:15SKST Úvaly "B"TTC Říčany "E"7:11
1824. 02. 2017 19:15SKST Úvaly "A"TJ Spartak Čelákovice "C"14:4
1823. 02. 2017 19:30
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "B"TJ Slavoj Veleň10:8
1927. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"SKST Úvaly "C"15:3
1927. 02. 2017 19:15TJ Slavoj VeleňSKST Úvaly "A"9:9
1903. 03. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"SKST Úvaly "B"8:10
1901. 03. 2017 18:30TTC Říčany "E"TJ Aero Odolena Voda "D"7:11
1902. 03. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "A"TJ Mnichovice "B"10:8
2011. 03. 2017 10:00SKST Úvaly "C"TJ Sokol Mratín "A"4:14
2010. 03. 2017 19:00TJ Mnichovice "B"TTC Říčany "E"9:9
2007. 03. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda "D"TJ Spartak Čelákovice "C"7:11
2007. 03. 2017 19:15SKST Úvaly "B"TJ Slavoj Veleň13:5
2009. 03. 2017 19:30
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "B"TJ Sokol Velké Popovice "C"14:4
2116. 03. 2017 19:30
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "B"SKST Úvaly "C"15:3
2113. 03. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "C"SKST Úvaly "A"6:12
2113. 03. 2017 19:15TJ Slavoj VeleňTJ Aero Odolena Voda "D"12:6
2117. 03. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "C"TJ Mnichovice "B"9:9
2115. 03. 2017 18:30TTC Říčany "E"TJ Sokol Mratín "A"9:9
2225. 03. 2017 10:00SKST Úvaly "C"TTC Říčany "E"4:14
2223. 03. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "A"TJ Spartak Čelákovice "C"7:11
2224. 03. 2017 19:00TJ Mnichovice "B"TJ Slavoj Veleň10:8
2221. 03. 2017 19:15SKST Úvaly "B"TJ Sokol Velké Popovice "C"14:4
2224. 03. 2017 19:15SKST Úvaly "A"TJ Sokol Líbeznice "B"11:7
1/128. 03. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice "B"SKST Úvaly "B"11:7
1/204. 04. 2017 18:30SKST Úvaly "B"TJ Sokol Líbeznice "B"10:8
1/309. 04. 2017 00:00TJ Sokol Líbeznice "B"SKST Úvaly "B"19:17
Okresní přebor 3.třídy
106. 10. 2016 19:30Sokol Přezletice "D"TTC Říčany "F"16:2
107. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"TJ Sokol Mratín "B"8:10
107. 10. 2016 18:30ASK Stará BoleslavTJ Jizera Káraný "B"8:10
108. 10. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "A"TJ Sokol Líbeznice "C"17:1
104. 10. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"SKST Úvaly "D"18:0
214. 10. 2016 18:30TTC Říčany "F"TJ Spartak Čelákovice "D"0:18
211. 10. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "C"TTC Brandýs nad Labem "G"15:3
215. 10. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "B"TJ Jizera Káraný "A"1:17
212. 10. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "B"ASK Stará Boleslav9:9
213. 10. 2016 19:30Sokol Přezletice "D"TJ Sokol Velké Popovice "D"10:8
321. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"TTC Říčany "F"14:4
321. 10. 2016 18:30ASK Stará BoleslavSokol Přezletice "D"8:10
322. 10. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "A"TJ Sokol Mratín "B"15:3
318. 10. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"TJ Jizera Káraný "B"10:8
321. 10. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"SKST Úvaly "D"11:7
417. 12. 2016 10:00TTC Říčany "F"SKST Úvaly "D"7:11
425. 10. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "C"TJ Spartak Čelákovice "D"10:8
426. 10. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "B"TTC Brandýs nad Labem "G"8:10
427. 10. 2016 19:30Sokol Přezletice "D"TJ Jizera Káraný "A"10:8
428. 10. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"ASK Stará Boleslav13:5
504. 11. 2016 18:30ASK Stará BoleslavTTC Říčany "F"11:7
505. 11. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "A"TJ Sokol Velké Popovice "D"15:3
501. 11. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"Sokol Přezletice "D"8:10
504. 11. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"TJ Jizera Káraný "B"12:6
501. 11. 2016 19:15SKST Úvaly "D"TJ Sokol Líbeznice "C"1:17
611. 11. 2016 18:30TTC Říčany "F"TJ Sokol Líbeznice "C"1:17
612. 11. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "B"SKST Úvaly "D"16:2
609. 11. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "B"TJ Spartak Čelákovice "D"14:4
611. 11. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"TTC Brandýs nad Labem "G"4:14
611. 11. 2016 18:30ASK Stará BoleslavTJ Jizera Káraný "A"2:16
719. 11. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "A"TTC Říčany "F"18:0
715. 11. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"ASK Stará Boleslav15:3
718. 11. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"Sokol Přezletice "D"5:13
715. 11. 2016 19:15SKST Úvaly "D"TJ Sokol Mratín "B"7:11
715. 11. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "C"TJ Jizera Káraný "B"11:7
825. 11. 2016 18:30TTC Říčany "F"TJ Jizera Káraný "B"3:15
823. 11. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "B"TJ Sokol Líbeznice "C"8:10
824. 11. 2016 19:30Sokol Přezletice "D"SKST Úvaly "D"17:1
825. 11. 2016 18:30
herna Čelákovice
TJ Sokol Velké Popovice "D"TJ Spartak Čelákovice "D"9:9
826. 11. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "A"TTC Brandýs nad Labem "G"13:5
929. 11. 2016 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"TTC Říčany "F"15:3
902. 12. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"ASK Stará Boleslav7:11
929. 11. 2016 19:15SKST Úvaly "D"TJ Sokol Velké Popovice "D"12:6
929. 11. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "C"Sokol Přezletice "D"8:10
903. 12. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "B"TJ Sokol Mratín "B"8:10
1009. 12. 2016 18:30TTC Říčany "F"TJ Sokol Mratín "B"10:8
1008. 12. 2016 19:30Sokol Přezletice "D"TJ Jizera Káraný "B"14:4
1009. 12. 2016 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"TJ Sokol Líbeznice "C"7:11
1009. 12. 2016 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly "D"9:9
1010. 12. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "A"TJ Spartak Čelákovice "D"16:2
1116. 12. 2016 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"TTC Brandýs nad Labem "G"6:12
1113. 12. 2016 19:15SKST Úvaly "D"TJ Jizera Káraný "A"7:11
1113. 12. 2016 18:30TJ Sokol Líbeznice "C"ASK Stará Boleslav12:6
1117. 12. 2016 10:00TJ Jizera Káraný "B"TJ Sokol Velké Popovice "D"5:13
1114. 12. 2016 19:15TJ Sokol Mratín "B"Sokol Přezletice "D"12:6
1213. 01. 2017 18:30TTC Říčany "F"Sokol Přezletice "D"1:17
1211. 01. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "B"TJ Sokol Velké Popovice "D"15:3
1214. 01. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "B"ASK Stará Boleslav13:5
1210. 01. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "C"TJ Jizera Káraný "A"6:12
1210. 01. 2017 19:15SKST Úvaly "D"TTC Brandýs nad Labem "G"8:10
1320. 01. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"TTC Říčany "F"8:10
1317. 01. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"TJ Sokol Líbeznice "C"8:10
1321. 01. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "A"TJ Jizera Káraný "B"17:1
1320. 01. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Mratín "B"7:11
1320. 01. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"Sokol Přezletice "D"8:10
1427. 01. 2017 18:30TTC Říčany "F"TJ Sokol Velké Popovice "D"4:14
1426. 01. 2017 19:30Sokol Přezletice "D"ASK Stará Boleslav12:6
1425. 01. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "B"TJ Jizera Káraný "A"10:8
1428. 01. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "B"TTC Brandýs nad Labem "G"9:9
1424. 01. 2017 19:15SKST Úvaly "D"TJ Spartak Čelákovice "D"6:12
1531. 01. 2017 19:15SKST Úvaly "D"TTC Říčany "F"9:9
1503. 02. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"TJ Sokol Líbeznice "C"5:13
1531. 01. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"TJ Sokol Mratín "B"6:12
1504. 02. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "A"Sokol Přezletice "D"6:12
1503. 02. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Velké Popovice "D"7:11
1610. 02. 2017 18:30TTC Říčany "F"ASK Stará Boleslav11:7
1610. 02. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"TJ Jizera Káraný "A"6:12
1609. 02. 2017 19:30Sokol Přezletice "D"TTC Brandýs nad Labem "G"11:7
1611. 02. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "B"TJ Spartak Čelákovice "D"7:11
1607. 02. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "C"SKST Úvaly "D"17:1
1714. 02. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "C"TTC Říčany "F"14:4
1714. 02. 2017 19:15SKST Úvaly "D"TJ Jizera Káraný "B"1:17
1717. 02. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"TJ Sokol Mratín "B"8:10
1714. 02. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"TJ Sokol Velké Popovice "D"9:9
1718. 02. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "A"ASK Stará Boleslav13:5
1824. 02. 2017 18:30TTC Říčany "F"TJ Jizera Káraný "A"1:17
1824. 02. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTTC Brandýs nad Labem "G"7:11
1823. 02. 2017 19:30Sokol Přezletice "D"TJ Spartak Čelákovice "D"13:5
1822. 02. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "B"SKST Úvaly "D"11:7
1825. 02. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "B"TJ Sokol Líbeznice "C"9:9
1904. 03. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "B"TTC Říčany "F"14:4
1902. 03. 2017 19:30
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "C"TJ Sokol Mratín "B"2:16
1928. 02. 2017 19:15SKST Úvaly "D"Sokol Přezletice "D"2:16
1903. 03. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"TJ Sokol Velké Popovice "D"9:9
1928. 02. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"TJ Jizera Káraný "A"3:15
2010. 03. 2017 18:30TTC Říčany "F"TTC Brandýs nad Labem "G"7:11
2010. 03. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTJ Spartak Čelákovice "D"6:12
2010. 03. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"SKST Úvaly "D"16:2
2009. 03. 2017 19:30Sokol Přezletice "D"TJ Sokol Líbeznice "C"12:6
2008. 03. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "B"TJ Jizera Káraný "B"11:7
2115. 03. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "B"TTC Říčany "F"13:5
2118. 03. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "B"Sokol Přezletice "D"4:14
2114. 03. 2017 19:15
nová hala
TJ Sokol Líbeznice "C"TJ Sokol Velké Popovice "D"6:12
2114. 03. 2017 19:15SKST Úvaly "D"ASK Stará Boleslav13:5
2117. 03. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice "D"TJ Jizera Káraný "A"2:16
2221. 03. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem "G"TJ Spartak Čelákovice "D"8:10
2225. 03. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "A"SKST Úvaly "D"11:7
2224. 03. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Líbeznice "C"7:11
2224. 03. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice "D"TJ Jizera Káraný "B"9:9
2223. 03. 2017 19:30Sokol Přezletice "D"TJ Sokol Mratín "B"13:5
1/101. 04. 2017 10:00TJ Jizera Káraný "A"TJ Sokol Mratín "B"10:8
1/205. 04. 2017 19:15TJ Sokol Mratín "B"TJ Jizera Káraný "A"8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline