Výsledky
Okresní přebor 1.třída
130. 09. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Únětice A14:4
126. 09. 2016 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Roztoky C15:3
127. 09. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Libčice B3:15
127. 09. 2016 19:00TJ Sokol Lety ATJ Viktoria Vestec A7:11
127. 09. 2016 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech B10:8
205. 10. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Úholičky A13:5
208. 10. 2016 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Lety A13:5
206. 10. 2016 20:00TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Středokluky A12:6
203. 10. 2016 19:00TJ Sokol Únětice ASokol Rudná A0:18
204. 10. 2016 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C8:10
310. 10. 2016 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Černošice A13:5
311. 10. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Únětice A10:8
311. 10. 2016 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Roztoky C13:5
311. 10. 2016 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Libčice B8:10
314. 10. 2016 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Viktoria Vestec A8:10
422. 10. 2016 09:30TJ Sokol Libčice BSK Viktorie Ořech B14:4
420. 10. 2016 20:00TJ Sokol Roztoky CTJ Úholičky A10:8
417. 10. 2016 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Lety A9:9
418. 10. 2016 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Středokluky A14:4
421. 10. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSokol Rudná A6:12
525. 10. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C8:10
525. 10. 2016 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Černošice A6:12
525. 10. 2016 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Únětice A16:2
528. 10. 2016 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Roztoky C6:12
526. 10. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Libčice B9:9
603. 11. 2016 20:00TJ Sokol Roztoky CTJ Viktoria Vestec A9:9
631. 10. 2016 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech B4:14
601. 11. 2016 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Úholičky A9:9
604. 11. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Lety A16:2
631. 10. 2016 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Středokluky A14:4
708. 11. 2016 19:00TJ Sokol Lety ASokol Rudná A8:10
708. 11. 2016 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C8:10
711. 11. 2016 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Černošice A7:11
709. 11. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Únětice A12:6
712. 11. 2016 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Roztoky C13:5
814. 11. 2016 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Libčice B1:17
815. 11. 2016 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Viktoria Vestec A9:9
818. 11. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSK Viktorie Ořech B14:4
814. 11. 2016 19:00Sokol Rudná ATJ Úholičky A10:8
815. 11. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Lety A3:15
922. 11. 2016 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Středokluky A11:7
925. 11. 2016 19:30SK Viktorie Ořech BSokol Rudná A2:16
923. 11. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C11:7
926. 11. 2016 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Černošice A5:13
924. 11. 2016 20:00TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Únětice A14:4
1029. 11. 2016 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Roztoky C10:8
1002. 12. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Libčice B8:10
1028. 11. 2016 19:00Sokol Rudná ATJ Viktoria Vestec A13:5
1029. 11. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky ASK Viktorie Ořech B4:14
1029. 11. 2016 19:00TJ Sokol Lety ATJ Úholičky A7:11
1109. 12. 2016 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Lety A5:13
1107. 12. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Středokluky A15:3
1110. 12. 2016 09:30TJ Sokol Libčice BSokol Rudná A3:15
1108. 12. 2016 20:00TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy C7:11
1105. 12. 2016 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Černošice A5:13
1212. 12. 2016 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C12:6
1215. 12. 2016 20:00TJ Sokol Roztoky CSokol Rudná A5:13
1217. 12. 2016 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Středokluky A17:1
1214. 12. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Lety A8:10
1216. 12. 2016 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Úholičky A7:11
1310. 01. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Viktoria Vestec A8:10
1310. 01. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Libčice B9:9
1310. 01. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Roztoky C8:10
1309. 01. 2017 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Únětice A14:4
1313. 01. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Černošice A7:11
1417. 01. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ASokol Rudná A7:11
1416. 01. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Středokluky A6:12
1419. 01. 2017 20:00TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Lety A7:11
1421. 01. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Úholičky A12:6
1418. 01. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ASK Viktorie Ořech B13:5
1527. 01. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Libčice B10:8
1524. 01. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Roztoky C13:5
1524. 01. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Únětice A16:2
1524. 01. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Černošice A6:12
1523. 01. 2017 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C13:5
1603. 02. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Středokluky A14:4
1631. 01. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Lety A15:3
1630. 01. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Úholičky A7:11
1602. 02. 2017 20:00TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech B10:8
1604. 02. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Viktoria Vestec A18:0
1708. 02. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Roztoky C12:6
1710. 02. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Únětice A12:6
1707. 02. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Černošice A13:5
1707. 02. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C7:11
1707. 02. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ASokol Rudná A3:15
1820. 02. 2017 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Lety A16:2
1824. 02. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Úholičky A12:6
1821. 02. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech B15:3
1820. 02. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Viktoria Vestec A8:10
1823. 02. 2017 20:00TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Libčice B9:9
1904. 03. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Únětice A12:6
1901. 03. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Černošice A5:13
1903. 03. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C2:16
1928. 02. 2017 19:00TJ Úholičky ASokol Rudná A7:11
1928. 02. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Středokluky A14:4
2007. 03. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Úholičky A5:13
2006. 03. 2017 19:00Sokol Rudná ASK Viktorie Ořech B17:1
2010. 03. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Viktoria Vestec A13:5
2007. 03. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Libčice B8:10
2006. 03. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Roztoky C7:11
2116. 03. 2017 20:00TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Černošice A6:12
2118. 03. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C15:3
2115. 03. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ASokol Rudná A2:16
2117. 03. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Středokluky A9:9
2114. 03. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Lety A14:4
2221. 03. 2017 19:00TJ Sokol Lety ASK Viktorie Ořech B12:6
2221. 03. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Viktoria Vestec A8:10
2220. 03. 2017 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Libčice B11:7
2224. 03. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Roztoky C13:5
2221. 03. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Únětice A18:0
Okresní přebor 2.třída
130. 09. 2016 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Viktoria Vestec B6:12
129. 09. 2016 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Lety B11:7
102. 10. 2016 18:00Sokol Rudná BTJ Slavoj Davle15:3
126. 09. 2016 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D2:16
126. 09. 2016 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Černošice B9:9
207. 10. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Černošice B14:4
205. 10. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSK Viktorie Ořech C4:14
203. 10. 2016 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Únětice B17:1
204. 10. 2016 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice C9:9
207. 10. 2016 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Úholičky B11:7
313. 10. 2016 19:00TJ Úholičky BTJ Viktoria Vestec B9:9
315. 10. 2016 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech D13:5
316. 10. 2016 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Lety B9:9
310. 10. 2016 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Slavoj Davle10:8
311. 10. 2016 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D10:8
421. 10. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D5:13
417. 10. 2016 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Černošice B9:9
418. 10. 2016 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Únětice B14:4
421. 10. 2016 19:30SK Viktorie Ořech DSokol Rudná B12:6
420. 10. 2016 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice C3:15
529. 10. 2016 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Viktoria Vestec B17:1
530. 10. 2016 18:00Sokol Rudná BTJ Úholičky B12:6
524. 10. 2016 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech D6:12
524. 10. 2016 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Lety B8:10
526. 10. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Slavoj Davle16:2
604. 11. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Slavoj Davle9:9
601. 11. 2016 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Černošice B16:2
612. 09. 2016 19:30SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech C5:13
603. 11. 2016 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Únětice B14:4
605. 11. 2016 09:30TJ Sokol Libčice CSokol Rudná B12:6
713. 11. 2016 18:00Sokol Rudná BTJ Viktoria Vestec B10:8
707. 11. 2016 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Libčice C5:13
707. 11. 2016 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Úholičky B9:9
708. 11. 2016 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech D8:10
709. 11. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Lety B7:11
815. 11. 2016 19:00TJ Sokol Lety BTJ Slavoj Davle11:7
818. 11. 2016 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Mníšek pod Brdy D9:9
817. 11. 2016 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Černošice B9:9
819. 11. 2016 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech C15:3
820. 11. 2016 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Únětice B8:10
921. 11. 2016 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Viktoria Vestec B9:9
921. 11. 2016 19:30SK Viktorie Ořech CSokol Rudná B4:14
922. 11. 2016 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice C7:11
923. 11. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Úholičky B11:7
921. 11. 2016 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech D7:11
1002. 12. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Lety B12:6
1001. 12. 2016 19:00TJ Úholičky BTJ Slavoj Davle12:6
1003. 12. 2016 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy D5:13
1004. 12. 2016 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Černošice B9:9
1028. 11. 2016 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech C3:15
1105. 12. 2016 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Viktoria Vestec B12:6
1106. 12. 2016 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Únětice B18:0
1107. 12. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSokol Rudná B10:8
1105. 12. 2016 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Libčice C5:13
1106. 12. 2016 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech D2:16
1216. 12. 2016 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech D2:16
1213. 12. 2016 19:00TJ Sokol Lety BTJ Úholičky B8:10
1212. 12. 2016 19:00TJ Slavoj DavleSokol Rudná B9:9
1214. 12. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Únětice B17:1
1213. 12. 2016 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech C13:5
1310. 01. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Viktoria Vestec B8:10
1309. 01. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Mníšek pod Brdy D1:17
1309. 01. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Slavoj Davle4:14
1314. 01. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Lety B15:3
1312. 01. 2017 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech D7:11
1420. 01. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky B9:9
1420. 01. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice C11:7
1417. 01. 2017 19:00TJ Sokol Lety BSokol Rudná B10:8
1416. 01. 2017 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech C8:10
1418. 01. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Černošice B12:6
1525. 01. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Viktoria Vestec B14:4
1524. 01. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Slavoj Davle11:7
1523. 01. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Lety B4:14
1529. 01. 2017 18:00Sokol Rudná BSK Viktorie Ořech D9:9
1528. 01. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Úholičky B11:7
1603. 02. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice C6:12
1602. 02. 2017 19:00TJ Úholičky BSokol Rudná B5:13
1603. 02. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Únětice B13:5
1631. 01. 2017 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech C11:7
1630. 01. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Mníšek pod Brdy D9:9
1706. 02. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Viktoria Vestec B11:7
1707. 02. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Lety B12:6
1723. 09. 2016 19:00SK Viktorie Ořech CSK Viktorie Ořech D11:7
1706. 02. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky B5:13
1712. 02. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Libčice C6:12
1824. 02. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BSokol Rudná B10:8
1825. 02. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Únětice B12:6
1823. 02. 2017 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech C14:4
1824. 02. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Černošice B9:9
1821. 02. 2017 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D10:8
1927. 02. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Lety B10:8
1901. 03. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSK Viktorie Ořech D6:12
1928. 02. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Úholičky B9:9
1927. 02. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice C6:12
1927. 02. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BSokol Rudná B7:11
2010. 03. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Únětice B13:5
2012. 03. 2017 18:00Sokol Rudná BSK Viktorie Ořech C14:4
2011. 03. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Černošice B13:5
2009. 03. 2017 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D9:9
2010. 03. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Slavoj Davle15:3
2114. 03. 2017 19:00TJ Sokol Lety BTJ Viktoria Vestec B9:9
2113. 03. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky B7:11
2115. 03. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Libčice C13:5
2114. 03. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BSokol Rudná B6:12
2113. 03. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Únětice B12:6
2224. 03. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech C11:7
2220. 03. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Černošice B9:9
2226. 03. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D12:6
2225. 03. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Slavoj Davle11:7
2224. 03. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Lety B13:5
Okresní přebor 3.třída
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Úholičky C14:4
101. 10. 2016 09:30SK Viktorie Ořech FSokol Rudná C5:13
102. 10. 2016 09:00TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech E5:13
129. 09. 2016 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceTJ Úholičky D15:3
128. 09. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E14:4
204. 10. 2016 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E15:3
206. 10. 2016 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Středokluky B5:13
208. 10. 2016 09:30SK Viktorie Ořech EŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice4:14
209. 10. 2016 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Roztoky D15:3
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Černošice C8:10
310. 10. 2016 20:15TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky C10:8
315. 10. 2016 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Libčice D2:16
313. 10. 2016 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceSokol Rudná C11:7
312. 10. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech E14:4
311. 10. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Úholičky D6:12
412. 09. 2016 19:00TJ Úholičky CTJ Úholičky D16:2
422. 10. 2016 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Mníšek pod Brdy E16:2
423. 10. 2016 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Středokluky B17:1
423. 10. 2016 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Roztoky D14:4
417. 10. 2016 20:15TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech F13:5
529. 10. 2016 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky C13:5
530. 10. 2016 09:00TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Černošice C2:16
527. 10. 2016 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceTJ Sokol Libčice D10:8
525. 10. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESokol Rudná C5:13
527. 10. 2016 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech E6:12
601. 11. 2016 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech E9:9
606. 11. 2016 18:00Sokol Rudná CTJ Úholičky D13:5
606. 11. 2016 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Středokluky B12:6
631. 10. 2016 20:15TJ Sokol Černošice CŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice4:14
605. 11. 2016 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Roztoky D17:1
713. 11. 2016 09:00TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky C9:9
710. 11. 2016 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceSK Viktorie Ořech F14:4
709. 11. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Černošice C10:8
708. 11. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Libčice D1:17
712. 11. 2016 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Rudná C8:10
815. 11. 2016 19:00TJ Úholičky CSokol Rudná C5:13
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Úholičky D15:3
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E13:5
819. 11. 2016 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Středokluky B5:13
820. 11. 2016 09:00TJ Sokol Roztoky DŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice6:12
924. 11. 2016 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceTJ Úholičky C16:2
923. 11. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Roztoky D11:7
922. 11. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech F6:12
924. 11. 2016 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Černošice C5:13
926. 11. 2016 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Libčice D7:11
1004. 12. 2016 09:30TJ Sokol Libčice DSokol Rudná C11:7
1028. 11. 2016 20:15TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech E8:10
1003. 12. 2016 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D7:11
1004. 12. 2016 09:00TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E13:5
1001. 12. 2016 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceTJ Sokol Středokluky B15:3
1106. 12. 2016 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky C9:9
1106. 12. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy EŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice3:15
1108. 12. 2016 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Roztoky D8:10
1112. 09. 2016 19:00SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech F12:6
1111. 12. 2016 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Černošice C10:8
1213. 12. 2016 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Libčice D9:9
1218. 12. 2016 18:00Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech F14:4
1217. 12. 2016 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Roztoky D14:4
1215. 12. 2016 19:00TJ Úholičky DŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice2:16
1213. 12. 2016 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Středokluky B0:18
1310. 01. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Úholičky C3:15
1311. 01. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky D11:7
1312. 01. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceSK Viktorie Ořech E13:5
1315. 01. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky DSokol Rudná C3:15
1314. 01. 2017 09:00TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Libčice D7:11
1417. 01. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Černošice C11:7
1422. 01. 2017 09:30TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech F13:5
1422. 01. 2017 18:00Sokol Rudná CŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice3:15
1421. 01. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Středokluky B10:8
1419. 01. 2017 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E13:5
1512. 09. 2016 19:00TJ Úholičky DTJ Úholičky C1:17
1524. 01. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech E2:16
1525. 01. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BSokol Rudná C3:15
1529. 01. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Libčice D2:16
1528. 01. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Černošice C8:10
1631. 01. 2017 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech F13:5
1604. 02. 2017 09:00TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Roztoky D10:8
1605. 02. 2017 09:30TJ Sokol Libčice DŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice5:13
1605. 02. 2017 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E15:3
1604. 02. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky D10:8
1711. 02. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky C13:5
1709. 02. 2017 19:00TJ Úholičky DSokol Rudná C5:13
1708. 02. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Libčice D6:12
1709. 02. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceTJ Sokol Černošice C14:4
1712. 02. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech F11:7
1821. 02. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Roztoky D13:5
1825. 02. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice7:11
1825. 02. 2017 09:00TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Středokluky B9:9
1819. 02. 2017 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E13:5
1826. 02. 2017 18:00Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech E10:8
1905. 03. 2017 18:00Sokol Rudná CTJ Úholičky C11:7
1902. 03. 2017 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Libčice D2:16
1928. 02. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Černošice C9:9
1901. 03. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech F9:9
1928. 02. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceTJ Sokol Roztoky D16:2
2007. 03. 2017 19:00TJ Úholičky CŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice5:13
2012. 03. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Středokluky B12:6
2011. 03. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Mníšek pod Brdy E13:5
2006. 03. 2017 20:15TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky D10:8
2012. 03. 2017 09:30TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech E14:4
2119. 03. 2017 18:00Sokol Rudná CTJ Sokol Libčice D8:10
2110. 03. 2017 19:00SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Černošice C15:3
2116. 03. 2017 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F9:9
2114. 03. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Roztoky D18:0wo
2115. 03. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BŘevnická sportovní s.r.o Liďák Řevnice3:15
2221. 03. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Středokluky B12:6
2223. 03. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.o Liďák ŘevniceTJ Sokol Mníšek pod Brdy E14:4
2226. 03. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky D5:13
2212. 09. 2016 19:00
nehlášeno 25.9. ve 20:00
SK Viktorie Ořech FSK Viktorie Ořech E7:11
řeší STK
2225. 03. 2017 09:00TJ Sokol Černošice CSokol Rudná C4:14
Sokolský pohár SP 1A
127. 03. 2017 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Černošice B8:2
128. 03. 2017 19:00TJ Sokol Lety letíTJ Úholičky A5:5
204. 04. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Úholičky A1:9
203. 04. 2017 19:00Sokol Rudná ATJ Sokol Lety letí7:3
318. 04. 2017 19:00TJ Sokol Lety letíTJ Sokol Černošice B10:0
310. 04. 2017 19:00Sokol Rudná ATJ Úholičky A7:3
425. 04. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BSokol Rudná A1:9
425. 04. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Lety letí8:2
502. 05. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Černošice B9:1
502. 05. 2017 19:00TJ Sokol Lety letíSokol Rudná A2:8
609. 05. 2017 19:00TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Lety letí4:6
609. 05. 2017 19:00TJ Úholičky ASokol Rudná A1:9
Sokolský pohár SP 1B
130. 03. 2017 19:30TJ Sokol RoztokySokol Rudná B9:1
128. 03. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Středokluky A8:2
209. 04. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Středokluky A3:7
206. 04. 2017 19:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Černošice A1:9
318. 04. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ASokol Rudná B8:2
318. 04. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Roztoky7:3
430. 04. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Roztoky0:10
425. 04. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Černošice A6:4
502. 05. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ASokol Rudná B9:1
502. 05. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Roztoky9:1
614. 05. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Černošice A0:10
611. 05. 2017 19:30TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Středokluky A8:2
Sokolský pohár SP 1C
127. 03. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Únětice dvanáctka5:5
129. 03. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Úholičky B7:3
203. 04. 2017 19:00TJ Únětice dvanáctkaTJ Úholičky B8:2
203. 04. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Viktoria Vestec A3:7
310. 04. 2017 19:00TJ Únětice dvanáctkaTJ Viktoria Vestec A5:5
310. 04. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Úholičky B7:3
424. 04. 2017 19:00TJ Únětice dvanáctkaSK Viktorie Ořech C6:4
427. 04. 2017 19:00TJ Úholičky BTJ Viktoria Vestec A3:7
504. 05. 2017 19:00TJ Úholičky BTJ Únětice dvanáctka5:5
503. 05. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ASK Viktorie Ořech C8:2
610. 05. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Únětice dvanáctka8:2
611. 05. 2017 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech C3:7
Sokolský pohár SP 2A
128. 03. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Lety srdcaři7:3
101. 04. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Viktoria Vestec B4:6
204. 04. 2017 19:00TJ Sokol Lety srdcařiTJ Viktoria Vestec B5:5
204. 04. 2017 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech E2:8
322. 04. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Lety srdcaři6:4
318. 04. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Viktoria Vestec B4:6
425. 04. 2017 19:00TJ Sokol Lety srdcařiTJ Úholičky C6:4
428. 04. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech E2:8
505. 05. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Lety srdcaři3:7
506. 05. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky C5:5
609. 05. 2017 19:00TJ Sokol Lety srdcařiSK Viktorie Ořech E5:5
612. 05. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky C8:2
Sokolský pohár SP 2B
130. 03. 2017 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Středokluky B4:6
127. 03. 2017 19:00TJ Únětice desítkaSK Viktorie Ořech D3:7
205. 04. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech D1:9
206. 04. 2017 19:00TJ Úholičky DTJ Únětice desítka5:5
319. 04. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Únětice desítka3:7
320. 04. 2017 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech D6:4
426. 04. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky D4:6
428. 04. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Únětice desítka5:5
505. 05. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Středokluky B10:0wo
504. 05. 2017 19:00TJ Únětice desítkaTJ Úholičky D6:4
611. 05. 2017 19:00TJ Únětice desítkaTJ Sokol Středokluky B8:2
612. 05. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Úholičky D9:1
Sokolský pohár 1 finále
120. 05. 2017 10:00Sokol Rudná ATJ Sokol Černošice A4:0
220. 05. 2017 10:00TJ Úholičky ATJ Sokol Černošice A4:3
320. 05. 2017 10:00Sokol Rudná ATJ Úholičky A4:2
Sokolský pohár 2 finále
120. 05. 2017 13:00SK Viktorie Ořech DSK Viktorie Ořech E4:1

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline