Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
124. 09. 2016 09:00Tatran Sedlčany CTJ Sokol Hluboš14:4
124. 09. 2016 09:00TTC Příbram ATJ Sokol Voznice A9:9
124. 09. 2016 09:00SK Březnice DTJ Spartak Čenkov B3:15
124. 09. 2016 09:00TJ Spartak Rožmitál ATJ Klučenice12:6
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Spartak Rožmitál B4:14
124. 09. 2016 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Drahlín A7:11
224. 09. 2016 13:00Tatran Sedlčany CTJ Sokol Voznice A4:14
224. 09. 2016 13:00TTC Příbram ATJ Sokol Hluboš15:3
224. 09. 2016 13:00SK Březnice DTJ Klučenice11:7
224. 09. 2016 13:00TJ Spartak Rožmitál ATJ Spartak Čenkov B6:12
224. 09. 2016 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Drahlín A10:8
224. 09. 2016 13:00SK Chraštice ATJ Spartak Rožmitál B7:11
315. 10. 2016 09:00TJ Spartak Rožmitál BTatran Sedlčany C8:10
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Drahlín ATTC Příbram A7:11
315. 10. 2016 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Příbram C8:10
315. 10. 2016 09:00TJ KlučeniceSK Chraštice A3:15
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol HlubošSK Březnice D10:8
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Spartak Rožmitál A14:4
415. 10. 2016 13:00TJ Spartak Rožmitál BTTC Příbram A9:9
415. 10. 2016 13:00TJ Sokol Drahlín ATatran Sedlčany C8:10
415. 10. 2016 13:00TJ Spartak Čenkov BSK Chraštice A3:15
415. 10. 2016 13:00TJ KlučeniceTJ Sokol Příbram C8:10
415. 10. 2016 13:00TJ Sokol HlubošTJ Spartak Rožmitál A11:7
415. 10. 2016 13:00TJ Sokol Voznice ASK Březnice D14:4
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Příbram CSK Chraštice A12:6
529. 10. 2016 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Drahlín A14:4
529. 10. 2016 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Klučenice15:3
520. 10. 2016 18:30TJ Sokol HlubošTJ Sokol Voznice A4:14
505. 11. 2016 09:00SK Březnice DTJ Spartak Rožmitál A12:6
529. 10. 2016 09:00Tatran Sedlčany CTTC Příbram A9:9
612. 11. 2016 09:00Tatran Sedlčany CSK Březnice D17:1
612. 11. 2016 09:00TTC Příbram ATJ Spartak Rožmitál A13:5
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Hluboš12:6
612. 11. 2016 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Voznice A7:11
612. 11. 2016 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Spartak Čenkov B12:6
612. 11. 2016 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Klučenice10:8
712. 11. 2016 13:00Tatran Sedlčany CTJ Spartak Rožmitál A14:4
712. 11. 2016 13:00TTC Příbram ASK Březnice D14:4
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Sokol Voznice A7:11
712. 11. 2016 13:00SK Chraštice ATJ Sokol Hluboš15:3
712. 11. 2016 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Klučenice9:9
712. 11. 2016 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Čenkov B7:11
826. 11. 2016 09:00TJ Spartak Čenkov BTatran Sedlčany C12:6
826. 11. 2016 09:00TJ KlučeniceTTC Příbram A5:13
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol HlubošTJ Spartak Rožmitál B5:13
826. 11. 2016 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Drahlín A12:6
826. 11. 2016 09:00SK Březnice DTJ Sokol Příbram C12:6
825. 11. 2016 18:00TJ Spartak Rožmitál ASK Chraštice A8:10
926. 11. 2016 13:00TJ Spartak Čenkov BTTC Příbram A10:8
926. 11. 2016 13:00TJ KlučeniceTatran Sedlčany C8:10
926. 11. 2016 13:00TJ Sokol HlubošTJ Sokol Drahlín A7:11
926. 11. 2016 13:00TJ Sokol Voznice ATJ Spartak Rožmitál B9:9
926. 11. 2016 13:00SK Březnice DSK Chraštice A6:12
902. 12. 2016 18:00TJ Spartak Rožmitál ATJ Sokol Příbram C4:14
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Příbram CTatran Sedlčany C5:13
1010. 12. 2016 09:00SK Chraštice ATTC Příbram A8:10
1010. 12. 2016 09:00TJ Spartak Rožmitál BSK Březnice D16:2
1010. 12. 2016 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Rožmitál A13:5
1010. 12. 2016 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Hluboš15:3
1010. 12. 2016 09:00TJ KlučeniceTJ Sokol Voznice A4:14
1110. 12. 2016 13:00TJ Sokol Příbram CTTC Příbram A2:16
1110. 12. 2016 13:00SK Chraštice ATatran Sedlčany C12:6
1111. 10. 2016 18:00TJ Spartak Rožmitál ATJ Spartak Rožmitál B10:8
1110. 12. 2016 13:00TJ Sokol Drahlín ASK Březnice D9:9
1110. 12. 2016 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Voznice A8:10
1110. 12. 2016 13:00TJ KlučeniceTJ Sokol Hluboš8:10
1214. 01. 2017 09:00Tatran Sedlčany CTJ Sokol Příbram C10:8
1214. 01. 2017 09:00TTC Příbram ASK Chraštice A7:11
1214. 01. 2017 09:00SK Březnice DTJ Spartak Rožmitál B4:14
1214. 01. 2017 09:00TJ Spartak Rožmitál ATJ Sokol Drahlín A12:6
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol HlubošTJ Spartak Čenkov B3:15
1214. 01. 2017 09:00TJ Sokol Voznice ATJ Klučenice15:3
1314. 01. 2017 13:00TTC Příbram ATJ Sokol Příbram C14:4
1314. 01. 2017 13:00Tatran Sedlčany CSK Chraštice A7:11
1314. 10. 2016 18:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Spartak Rožmitál A10:8
1314. 01. 2017 13:00SK Březnice DTJ Sokol Drahlín A7:11
1314. 01. 2017 13:00TJ Sokol Voznice ATJ Spartak Čenkov B13:5
1314. 01. 2017 13:00TJ Sokol HlubošTJ Klučenice13:5
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol HlubošTatran Sedlčany C5:13
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Voznice ATTC Příbram A6:12
1428. 01. 2017 09:00TJ Spartak Čenkov BSK Březnice D14:4
1428. 01. 2017 09:00TJ KlučeniceTJ Spartak Rožmitál A5:13
1428. 01. 2017 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Příbram C14:4
1428. 01. 2017 09:00TJ Sokol Drahlín ASK Chraštice A7:11
1528. 01. 2017 13:00TJ Sokol Voznice ATatran Sedlčany C12:6
1528. 01. 2017 13:00TJ Sokol HlubošTTC Příbram A7:11
1528. 01. 2017 13:00TJ KlučeniceSK Březnice D9:9
1528. 01. 2017 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Spartak Rožmitál A9:9
1528. 01. 2017 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Příbram C11:7
1528. 01. 2017 13:00TJ Spartak Rožmitál BSK Chraštice A7:11
1611. 02. 2017 09:00SK Chraštice ATJ Sokol Příbram C14:4
1611. 02. 2017 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Spartak Rožmitál B9:9
1611. 02. 2017 09:00TJ KlučeniceTJ Spartak Čenkov B3:15
1602. 02. 2017 18:30TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Hluboš15:3
1611. 02. 2017 09:00TJ Spartak Rožmitál ASK Březnice D13:5
1611. 02. 2017 09:00TTC Příbram ATatran Sedlčany C8:10
1725. 02. 2017 09:00Tatran Sedlčany CTJ Spartak Rožmitál B11:7
1725. 02. 2017 09:00TTC Příbram ATJ Sokol Drahlín A12:6
1725. 02. 2017 09:00TJ Sokol Příbram CTJ Spartak Čenkov B7:11
1725. 02. 2017 09:00SK Chraštice ATJ Klučenice18:0
1716. 03. 2017 19:00SK Březnice DTJ Sokol Hluboš11:7
1725. 02. 2017 09:00TJ Spartak Rožmitál ATJ Sokol Voznice A7:11
1825. 02. 2017 13:00TTC Příbram ATJ Spartak Rožmitál B11:7
1825. 02. 2017 13:00Tatran Sedlčany CTJ Sokol Drahlín A12:6
1825. 02. 2017 13:00SK Chraštice ATJ Spartak Čenkov B12:6
1825. 02. 2017 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Klučenice13:5
1818. 03. 2017 13:00TJ Spartak Rožmitál ATJ Sokol Hluboš12:6
1825. 02. 2017 13:00SK Březnice DTJ Sokol Voznice A5:13
1911. 03. 2017 09:00SK Březnice DTatran Sedlčany C7:11
1910. 03. 2017 18:00TJ Spartak Rožmitál ATTC Příbram A6:12
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol HlubošTJ Sokol Příbram C10:8
1911. 03. 2017 09:00TJ Sokol Voznice ASK Chraštice A18:0
1911. 03. 2017 09:00TJ Spartak Čenkov BTJ Spartak Rožmitál B13:5
1911. 03. 2017 09:00TJ KlučeniceTJ Sokol Drahlín A8:10
2011. 03. 2017 13:00TJ Spartak Rožmitál ATatran Sedlčany C8:10
2011. 03. 2017 13:00SK Březnice DTTC Příbram A7:11
2011. 03. 2017 13:00TJ Sokol Voznice ATJ Sokol Příbram C14:4
2011. 03. 2017 13:00TJ Sokol HlubošSK Chraštice A5:13
2011. 03. 2017 13:00TJ KlučeniceTJ Spartak Rožmitál B9:9
2011. 03. 2017 13:00TJ Spartak Čenkov BTJ Sokol Drahlín A12:6
2125. 03. 2017 09:00Tatran Sedlčany CTJ Spartak Čenkov B9:9
2125. 03. 2017 09:00TTC Příbram ATJ Klučenice13:5
2125. 03. 2017 09:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Hluboš9:9
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Voznice A5:13
2125. 03. 2017 09:00TJ Sokol Příbram CSK Březnice D7:11
2125. 03. 2017 09:00SK Chraštice ATJ Spartak Rožmitál A15:3
2225. 03. 2017 13:00TTC Příbram ATJ Spartak Čenkov B11:7
2225. 03. 2017 13:00Tatran Sedlčany CTJ Klučenice15:3
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Drahlín ATJ Sokol Hluboš5:13
2225. 03. 2017 13:00TJ Spartak Rožmitál BTJ Sokol Voznice A11:7
2225. 03. 2017 13:00SK Chraštice ASK Březnice D11:7
2225. 03. 2017 13:00TJ Sokol Příbram CTJ Spartak Rožmitál A6:12
Regionální přebor 2. třídy
108. 10. 2016 09:00SK Chraštice BTatran Sedlčany D7:11
108. 10. 2016 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Slavoj Obecnice C2:16
108. 10. 2016 09:00TTC Příbram BSK Březnice E6:12
108. 10. 2016 09:00TJ Sokol Dom. PasekySK Březnice F16:2
108. 10. 2016 09:00TJ Sokol Voznice BSehaz Příbram8:10
108. 10. 2016 09:00TJ Spartak Čenkov CTJ Sokol Voznice C11:7
208. 10. 2016 13:00SK Chraštice BTJ Slavoj Obecnice C11:7
208. 10. 2016 13:00TJ Sokol Příbram DTatran Sedlčany D0:18
208. 10. 2016 13:00TTC Příbram BSK Březnice F14:4
208. 10. 2016 13:00TJ Sokol Dom. PasekySK Březnice E10:8
208. 10. 2016 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Drahlín B14:4
322. 10. 2016 09:00Sehaz PříbramTJ Sokol Drahlín B13:5
322. 10. 2016 09:00SK Březnice ETJ Sokol Voznice B8:10
322. 10. 2016 09:00Tatran Sedlčany DTTC Příbram B15:3
322. 10. 2016 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Dom. Paseky6:12
322. 10. 2016 09:00TJ Spartak Čenkov CSK Chraštice B17:1
322. 10. 2016 09:00TJ Sokol Voznice CTJ Sokol Příbram D15:3
422. 10. 2016 13:00SK Březnice FTJ Sokol Voznice B0:18
422. 10. 2016 13:00Tatran Sedlčany DTJ Sokol Dom. Paseky16:2
422. 10. 2016 13:00TJ Slavoj Obecnice CTTC Příbram B18:0
422. 10. 2016 13:00TJ Spartak Čenkov CTJ Sokol Příbram D18:0
422. 10. 2016 13:00TJ Sokol Voznice CSK Chraštice B11:7
529. 10. 2016 09:00Sehaz PříbramSK Březnice E11:7
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Drahlín BSK Březnice F15:3
529. 10. 2016 09:00TTC Příbram BTJ Spartak Čenkov C3:15
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Sokol Voznice C10:8
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Voznice BTatran Sedlčany D9:9
529. 10. 2016 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Příbram D18:0
629. 10. 2016 13:00Sehaz PříbramSK Březnice F18:0
629. 10. 2016 13:00TJ Sokol Drahlín BSK Březnice E5:13
629. 10. 2016 13:00TTC Příbram BTJ Sokol Voznice C12:6
629. 10. 2016 13:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Spartak Čenkov C6:12
629. 10. 2016 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Slavoj Obecnice C12:6
705. 11. 2016 09:00Tatran Sedlčany DSehaz Příbram8:10
705. 11. 2016 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Drahlín B11:7
705. 11. 2016 09:00TJ Spartak Čenkov CTJ Sokol Voznice B6:12
705. 11. 2016 09:00SK Chraštice BTTC Příbram B12:6
705. 11. 2016 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Dom. Paseky3:15
705. 11. 2016 09:00SK Březnice ESK Březnice F10:8
805. 11. 2016 13:00Tatran Sedlčany DTJ Sokol Drahlín B12:6
805. 11. 2016 13:00TJ Slavoj Obecnice CSehaz Příbram9:9
805. 11. 2016 13:00TJ Sokol Voznice CTJ Sokol Voznice B7:11
805. 11. 2016 13:00SK Chraštice BTJ Sokol Dom. Paseky6:12
805. 11. 2016 13:00TJ Sokol Příbram DTTC Příbram B14:4
919. 11. 2016 09:00TJ Sokol Voznice BSK Chraštice B11:7
919. 11. 2016 09:00Sehaz PříbramTJ Spartak Čenkov C10:8
919. 11. 2016 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Voznice C8:10
919. 11. 2016 09:00SK Březnice ETatran Sedlčany D8:10
919. 11. 2016 09:00SK Březnice FTJ Slavoj Obecnice C7:11
919. 11. 2016 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Dom. Paseky3:15
1019. 11. 2016 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Příbram D15:3
1019. 11. 2016 13:00Sehaz PříbramTJ Sokol Voznice C14:4
1019. 11. 2016 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Spartak Čenkov C5:13
1019. 11. 2016 13:00SK Březnice ETJ Slavoj Obecnice C8:10
1019. 11. 2016 13:00SK Březnice FTatran Sedlčany D0:18
1103. 12. 2016 09:00TJ Spartak Čenkov CSK Březnice E11:7
1103. 12. 2016 09:00TJ Sokol Voznice CSK Březnice F17:1
1103. 12. 2016 09:00SK Chraštice BSehaz Příbram5:13
1103. 12. 2016 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Drahlín B3:15
1103. 12. 2016 09:00TTC Příbram BTJ Sokol Voznice B5:13
1103. 12. 2016 09:00Tatran Sedlčany DTJ Slavoj Obecnice C5:13
1203. 12. 2016 13:00TJ Spartak Čenkov CSK Březnice F17:1
1203. 12. 2016 13:00TJ Sokol Voznice CSK Březnice E6:12
1203. 12. 2016 13:00SK Chraštice BTJ Sokol Drahlín B9:9
1203. 12. 2016 13:00TJ Sokol Příbram DSehaz Příbram2:16
1203. 12. 2016 13:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Sokol Voznice B10:8
1307. 01. 2017 09:00Sehaz PříbramTTC Příbram B16:2
1307. 01. 2017 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Dom. Paseky5:13
1307. 01. 2017 09:00SK Březnice ESK Chraštice B7:11
1307. 01. 2017 09:00SK Březnice FTJ Sokol Příbram D3:15
1307. 01. 2017 09:00Tatran Sedlčany DTJ Spartak Čenkov C12:6
1307. 01. 2017 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Voznice C14:4
1407. 01. 2017 13:00Sehaz PříbramTJ Sokol Dom. Paseky16:2
1407. 01. 2017 13:00TJ Sokol Drahlín BTTC Příbram B14:4
1407. 01. 2017 13:00SK Březnice ETJ Sokol Příbram D14:4
1407. 01. 2017 13:00SK Březnice FSK Chraštice B1:17
1407. 01. 2017 13:00Tatran Sedlčany DTJ Sokol Voznice C14:4
1407. 01. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Spartak Čenkov C12:6
1521. 01. 2017 09:00Tatran Sedlčany DSK Chraštice B13:5
1521. 01. 2017 09:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Příbram D8:10
1521. 01. 2017 09:00SK Březnice ETTC Příbram B4:14
1521. 01. 2017 09:00SK Březnice FTJ Sokol Dom. Paseky2:16
1521. 01. 2017 09:00Sehaz PříbramTJ Sokol Voznice B4:14
1521. 01. 2017 09:00TJ Sokol Voznice CTJ Spartak Čenkov C4:14
1621. 01. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice CSK Chraštice B6:12
1621. 01. 2017 13:00Tatran Sedlčany DTJ Sokol Příbram D17:1
1621. 01. 2017 13:00SK Březnice FTTC Příbram B2:16
1621. 01. 2017 13:00SK Březnice ETJ Sokol Dom. Paseky3:15
1621. 01. 2017 13:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Voznice B4:14
1704. 02. 2017 09:00TJ Sokol Drahlín BSehaz Příbram6:12
1704. 02. 2017 09:00TJ Sokol Voznice BSK Březnice E17:1
1704. 02. 2017 09:00TTC Příbram BTatran Sedlčany D1:17
1704. 02. 2017 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Slavoj Obecnice C16:2
1704. 02. 2017 09:00SK Chraštice BTJ Spartak Čenkov C8:10
1704. 02. 2017 09:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Voznice C0:18
1804. 02. 2017 13:00TJ Sokol Voznice BSK Březnice F16:2
1804. 02. 2017 13:00TJ Sokol Dom. PasekyTatran Sedlčany D11:7
1804. 02. 2017 13:00TTC Příbram BTJ Slavoj Obecnice C13:5
1804. 02. 2017 13:00TJ Sokol Příbram DTJ Spartak Čenkov C1:17
1804. 02. 2017 13:00SK Chraštice BTJ Sokol Voznice C12:6
1911. 02. 2017 09:00SK Březnice ESehaz Příbram4:14
1911. 02. 2017 09:00SK Březnice FTJ Sokol Drahlín B6:12
1911. 02. 2017 09:00TJ Spartak Čenkov CTTC Příbram B10:8
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Voznice CTJ Sokol Dom. Paseky6:12
1911. 02. 2017 09:00Tatran Sedlčany DTJ Sokol Voznice B6:12
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Příbram DSK Chraštice B8:10
2011. 02. 2017 13:00SK Březnice FSehaz Příbram2:16
2011. 02. 2017 13:00SK Březnice ETJ Sokol Drahlín B9:9
2011. 02. 2017 13:00TJ Sokol Voznice CTTC Příbram B13:5
2011. 02. 2017 13:00TJ Spartak Čenkov CTJ Sokol Dom. Paseky8:10
2011. 02. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice CTJ Sokol Voznice B5:13
2118. 02. 2017 09:00Sehaz PříbramTatran Sedlčany D13:5
2118. 02. 2017 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Slavoj Obecnice C12:6
2118. 02. 2017 09:00TJ Sokol Voznice BTJ Spartak Čenkov C9:9
2118. 02. 2017 09:00TTC Příbram BSK Chraštice B13:5
2118. 02. 2017 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Sokol Příbram D16:2
2118. 02. 2017 09:00SK Březnice FSK Březnice E10:8
2218. 02. 2017 13:00TJ Sokol Drahlín BTatran Sedlčany D10:8
2218. 02. 2017 13:00Sehaz PříbramTJ Slavoj Obecnice C18:0
2218. 02. 2017 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Voznice C14:4
2218. 02. 2017 13:00TJ Sokol Dom. PasekySK Chraštice B14:4
2218. 02. 2017 13:00TTC Příbram BTJ Sokol Příbram D17:1
2304. 03. 2017 09:00SK Chraštice BTJ Sokol Voznice B0:18
2304. 03. 2017 09:00TJ Spartak Čenkov CSehaz Příbram5:13
2304. 03. 2017 09:00TJ Sokol Voznice CTJ Sokol Drahlín B9:9
2304. 03. 2017 09:00Tatran Sedlčany DSK Březnice E13:4
2304. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Obecnice CSK Březnice F16:2
2304. 03. 2017 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTTC Příbram B13:5
2404. 03. 2017 13:00TJ Sokol Příbram DTJ Sokol Voznice B0:18
2404. 03. 2017 13:00TJ Sokol Voznice CSehaz Příbram2:16
2404. 03. 2017 13:00TJ Spartak Čenkov CTJ Sokol Drahlín B8:10
2404. 03. 2017 13:00TJ Slavoj Obecnice CSK Březnice E11:6
2404. 03. 2017 13:00Tatran Sedlčany DSK Březnice F18:0
2518. 03. 2017 09:00SK Březnice ETJ Spartak Čenkov C4:14
2518. 03. 2017 09:00SK Březnice FTJ Sokol Voznice C2:16
2518. 03. 2017 09:00Sehaz PříbramSK Chraštice B17:1
2518. 03. 2017 09:00TJ Sokol Drahlín BTJ Sokol Příbram D10:8
2518. 03. 2017 09:00TJ Sokol Voznice BTTC Příbram B12:6
2518. 03. 2017 09:00TJ Slavoj Obecnice CTatran Sedlčany D8:10
2618. 03. 2017 13:00SK Březnice FTJ Spartak Čenkov C1:17
2618. 03. 2017 13:00SK Březnice ETJ Sokol Voznice C4:14
2618. 03. 2017 13:00TJ Sokol Drahlín BSK Chraštice B14:4
2618. 03. 2017 13:00Sehaz PříbramTJ Sokol Příbram D18:0
2618. 03. 2017 13:00TJ Sokol Voznice BTJ Sokol Dom. Paseky11:7
2701. 04. 2017 09:00TTC Příbram BSehaz Příbram4:14
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Dom. PasekyTJ Sokol Drahlín B11:7
2701. 04. 2017 09:00SK Chraštice BSK Březnice E8:10
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Příbram DSK Březnice F16:2
2701. 04. 2017 09:00TJ Spartak Čenkov CTatran Sedlčany D10:8
2701. 04. 2017 09:00TJ Sokol Voznice CTJ Slavoj Obecnice C18:0
2801. 04. 2017 13:00TJ Sokol Dom. PasekySehaz Příbram7:11
2801. 04. 2017 13:00TTC Příbram BTJ Sokol Drahlín B3:15
2801. 04. 2017 13:00TJ Sokol Příbram DSK Březnice E8:10
2801. 04. 2017 13:00SK Chraštice BSK Březnice F12:6
2801. 04. 2017 13:00TJ Sokol Voznice CTatran Sedlčany D5:13
2801. 04. 2017 13:00TJ Spartak Čenkov CTJ Slavoj Obecnice C18:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS