Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
I. třída
107. 10. 2016 19:00Sokol Rakovník BTJ Sokol Hředle B8:10
107. 10. 2016 18:30Sokol Lány CTJ Sokol Nesuchyně A8:10
109. 10. 2016 10:00Sokol Olešná ATJ Sokol Nové Strašecí A9:9
104. 10. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník ATJ Čistá A11:7
109. 10. 2016 18:00TJ Sokol Hředle CKST Rakovník E8:10
213. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hředle BKST Rakovník E4:14
216. 10. 2016 10:00TJ Čistá ATJ Sokol Hředle C6:12
215. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ASK Pšovlky A10:8
216. 10. 2016 10:00TJ Sokol Nesuchyně ASokol Olešná A11:7
214. 10. 2016 19:00Sokol Rakovník BSokol Lány C8:10
321. 10. 2016 18:30Sokol Lány CTJ Sokol Hředle B10:8
323. 10. 2016 10:00Sokol Olešná ASokol Rakovník B13:5
323. 10. 2016 14:00SK Pšovlky ATJ Sokol Nesuchyně A8:10
318. 10. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník ATJ Sokol Nové Strašecí A7:11
321. 10. 2016 17:30KST Rakovník ETJ Čistá A12:6
427. 10. 2016 18:30TJ Sokol Hředle BTJ Čistá A10:8
429. 10. 2016 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ATJ Sokol Hředle C6:12
430. 10. 2016 10:00TJ Sokol Nesuchyně ARed Crayfisch Rakovník A9:9
428. 10. 2016 19:00Sokol Rakovník BSK Pšovlky A9:9
428. 10. 2016 18:30Sokol Lány CSokol Olešná A5:13
506. 11. 2016 10:00Sokol Olešná ATJ Sokol Hředle B15:3
506. 11. 2016 14:00SK Pšovlky ASokol Lány C8:10
501. 11. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník ASokol Rakovník B8:10
506. 11. 2016 18:00TJ Sokol Hředle CTJ Sokol Nesuchyně A7:11
504. 11. 2016 17:30KST Rakovník ETJ Sokol Nové Strašecí A11:7
612. 11. 2016 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ATJ Čistá A17:1
613. 11. 2016 10:00TJ Sokol Nesuchyně AKST Rakovník E6:12
611. 11. 2016 19:00Sokol Rakovník BTJ Sokol Hředle C6:12
611. 11. 2016 18:30Sokol Lány CRed Crayfisch Rakovník A10:8
613. 11. 2016 10:00Sokol Olešná ASK Pšovlky A14:4
720. 11. 2016 14:00SK Pšovlky ATJ Sokol Hředle B10:8
715. 11. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník ASokol Olešná A6:12
720. 11. 2016 18:00TJ Sokol Hředle CSokol Lány C11:7
718. 11. 2016 17:30KST Rakovník ESokol Rakovník B13:5
720. 11. 2016 10:00TJ Čistá ATJ Sokol Nesuchyně A4:14
824. 11. 2016 18:30TJ Sokol Hředle BTJ Sokol Nové Strašecí A5:13
825. 11. 2016 19:00Sokol Rakovník BTJ Čistá A12:6
825. 11. 2016 18:30Sokol Lány CKST Rakovník E3:15
827. 11. 2016 10:00Sokol Olešná ATJ Sokol Hředle C12:6
827. 11. 2016 14:00SK Pšovlky ARed Crayfisch Rakovník A12:6
929. 11. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník ATJ Sokol Hředle B11:7
904. 12. 2016 18:00TJ Sokol Hředle CSK Pšovlky A13:5
902. 12. 2016 17:30KST Rakovník ESokol Olešná A11:7
904. 12. 2016 10:00TJ Čistá ASokol Lány C8:10
903. 12. 2016 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ATJ Sokol Nesuchyně A10:8
1008. 12. 2016 18:30TJ Sokol Hředle BTJ Sokol Nesuchyně A8:10
1009. 12. 2016 19:00Sokol Rakovník BTJ Sokol Nové Strašecí A4:14
1011. 12. 2016 10:00Sokol Olešná ATJ Čistá A15:3
1011. 12. 2016 14:00SK Pšovlky AKST Rakovník E10:8
1006. 12. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník ATJ Sokol Hředle C10:8
1118. 12. 2016 18:00TJ Sokol Hředle CTJ Sokol Hředle B5:13
1116. 12. 2016 17:30KST Rakovník ERed Crayfisch Rakovník A6:12
1118. 12. 2016 10:00TJ Čistá ASK Pšovlky A6:12
1117. 12. 2016 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ASokol Lány C9:9
1118. 12. 2016 10:00TJ Sokol Nesuchyně ASokol Rakovník B16:2
1216. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hředle CTJ Sokol Hředle B12:6
1214. 03. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník AKST Rakovník E8:10
1219. 03. 2017 14:00SK Pšovlky ATJ Čistá A10:8
1217. 03. 2017 18:30Sokol Lány CTJ Sokol Nové Strašecí A5:13
1217. 03. 2017 19:00Sokol Rakovník BTJ Sokol Nesuchyně A8:10
1305. 01. 2017 18:30TJ Sokol Hředle BSokol Rakovník B11:7
1308. 01. 2017 10:00TJ Sokol Nesuchyně ASokol Lány C11:7
1307. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ASokol Olešná A7:11
1308. 01. 2017 10:00TJ Čistá ARed Crayfisch Rakovník A9:9
1306. 01. 2017 17:30KST Rakovník ETJ Sokol Hředle C14:4
1413. 01. 2017 17:30KST Rakovník ETJ Sokol Hředle B10:8
1415. 01. 2017 18:00TJ Sokol Hředle CTJ Čistá A15:3
1415. 01. 2017 14:00SK Pšovlky ATJ Sokol Nové Strašecí A6:12
1415. 01. 2017 10:00Sokol Olešná ATJ Sokol Nesuchyně A12:6
1413. 01. 2017 18:30Sokol Lány CSokol Rakovník B11:7
1519. 01. 2017 18:30TJ Sokol Hředle BSokol Lány C9:9
1520. 01. 2017 19:00Sokol Rakovník BSokol Olešná A4:14
1522. 01. 2017 10:00TJ Sokol Nesuchyně ASK Pšovlky A10:8
1521. 01. 2017 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ARed Crayfisch Rakovník A14:4
1522. 01. 2017 10:00TJ Čistá AKST Rakovník E9:9
1629. 01. 2017 10:00TJ Čistá ATJ Sokol Hředle B7:11
1629. 01. 2017 18:00TJ Sokol Hředle CTJ Sokol Nové Strašecí A6:12
1624. 01. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník ATJ Sokol Nesuchyně A9:9
1629. 01. 2017 14:00SK Pšovlky ASokol Rakovník B17:1
1629. 01. 2017 10:00Sokol Olešná ASokol Lány C7:11
1702. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hředle BSokol Olešná A5:13
1703. 02. 2017 18:30Sokol Lány CSK Pšovlky A6:12
1703. 02. 2017 19:00Sokol Rakovník BRed Crayfisch Rakovník A9:9
1705. 02. 2017 10:00TJ Sokol Nesuchyně ATJ Sokol Hředle C9:9
1704. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nové Strašecí AKST Rakovník E9:9
1812. 02. 2017 10:00TJ Čistá ATJ Sokol Nové Strašecí A2:16
1810. 02. 2017 17:30KST Rakovník ETJ Sokol Nesuchyně A10:8
1812. 02. 2017 18:00TJ Sokol Hředle CSokol Rakovník B16:2
1807. 02. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník ASokol Lány C10:6
1812. 02. 2017 14:00SK Pšovlky ASokol Olešná A9:9
1916. 02. 2017 18:30TJ Sokol Hředle BSK Pšovlky A6:12
1919. 02. 2017 10:00Sokol Olešná ARed Crayfisch Rakovník A11:7
1917. 02. 2017 18:30Sokol Lány CTJ Sokol Hředle C9:9
1917. 02. 2017 19:00Sokol Rakovník BKST Rakovník E5:13
1919. 02. 2017 10:00TJ Sokol Nesuchyně ATJ Čistá A16:2
2025. 02. 2017 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ATJ Sokol Hředle B14:4
2026. 02. 2017 10:00TJ Čistá ASokol Rakovník B6:12
2024. 02. 2017 17:30KST Rakovník ESokol Lány C13:5
2026. 02. 2017 18:00TJ Sokol Hředle CSokol Olešná A6:12
2021. 02. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník ASK Pšovlky A8:10
2102. 03. 2017 18:30TJ Sokol Hředle BRed Crayfisch Rakovník A8:10
2105. 03. 2017 14:00SK Pšovlky ATJ Sokol Hředle C7:11
2105. 03. 2017 10:00Sokol Olešná AKST Rakovník E9:9
2103. 03. 2017 18:30Sokol Lány CTJ Čistá A15:3
2105. 03. 2017 10:00TJ Sokol Nesuchyně ATJ Sokol Nové Strašecí A6:12
2212. 03. 2017 10:00TJ Sokol Nesuchyně ATJ Sokol Hředle B11:7
2211. 03. 2017 17:30TJ Sokol Nové Strašecí ASokol Rakovník B15:3
2212. 03. 2017 10:00TJ Čistá ASokol Olešná A2:16
2210. 03. 2017 17:30KST Rakovník ESK Pšovlky A11:7
2212. 03. 2017 18:00TJ Sokol Hředle CRed Crayfisch Rakovník A9:9
II. třída
109. 10. 2016 14:00SK Skryje ARed Crayfisch Rakovník B12:6
109. 10. 2016 10:00PřílepyTJ Sokol Janov A10:8
108. 10. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BSK Pavlíkov A13:5
109. 10. 2016 10:00SK Pšovlky BSokol Olešná B4:14
105. 10. 2016 19:00TJ Sokol Nesuchyně BSokol Křivoklát A3:15
105. 10. 2016 18:00Železniční stanice RakovníkSokol Rakovník C6:12
211. 10. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník BSokol Rakovník C3:15
213. 10. 2016 18:00Sokol Křivoklát AŽelezniční stanice Rakovník11:7
216. 10. 2016 10:00Sokol Olešná BTJ Sokol Nesuchyně B16:2
216. 10. 2016 10:00SK Pavlíkov ASK Pšovlky B6:12
213. 10. 2016 18:00TJ Sokol Janov ATJ Sokol Nové Strašecí B10:8
216. 10. 2016 14:00SK Skryje APřílepy9:9
323. 10. 2016 10:00PřílepyRed Crayfisch Rakovník B18:0
322. 10. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BSK Skryje A15:3
323. 10. 2016 10:00SK Pšovlky BTJ Sokol Janov A6:12
319. 10. 2016 19:00TJ Sokol Nesuchyně BSK Pavlíkov A1:17
319. 10. 2016 18:00Železniční stanice RakovníkSokol Olešná B4:14
323. 10. 2016 15:30Sokol Rakovník CSokol Křivoklát A10:8
425. 10. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník BSokol Křivoklát A3:15
430. 10. 2016 10:00Sokol Olešná BSokol Rakovník C12:6
430. 10. 2016 10:00SK Pavlíkov AŽelezniční stanice Rakovník9:9
427. 10. 2016 18:00TJ Sokol Janov ATJ Sokol Nesuchyně B17:1
430. 10. 2016 14:00SK Skryje ASK Pšovlky B12:6
430. 10. 2016 10:00PřílepyTJ Sokol Nové Strašecí B8:10
505. 11. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BRed Crayfisch Rakovník B16:2
506. 11. 2016 10:00SK Pšovlky BPřílepy3:15
502. 11. 2016 19:00TJ Sokol Nesuchyně BSK Skryje A4:14
502. 11. 2016 18:00Železniční stanice RakovníkTJ Sokol Janov A6:12
506. 11. 2016 15:30Sokol Rakovník CSK Pavlíkov A10:8
503. 11. 2016 18:00Sokol Křivoklát ASokol Olešná B9:9
608. 11. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník BSokol Olešná B3:15
613. 11. 2016 10:00SK Pavlíkov ASokol Křivoklát A9:9
610. 11. 2016 18:00TJ Sokol Janov ASokol Rakovník C12:6
613. 11. 2016 14:00SK Skryje AŽelezniční stanice Rakovník10:8
613. 11. 2016 10:00PřílepyTJ Sokol Nesuchyně B16:2
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BSK Pšovlky B17:1
720. 11. 2016 10:00SK Pšovlky BRed Crayfisch Rakovník B12:6
716. 11. 2016 19:00TJ Sokol Nesuchyně BTJ Sokol Nové Strašecí B2:16
716. 11. 2016 18:00Železniční stanice RakovníkPřílepy7:11
720. 11. 2016 15:30Sokol Rakovník CSK Skryje A12:6
717. 11. 2016 18:00Sokol Křivoklát ATJ Sokol Janov A8:10
720. 11. 2016 10:00Sokol Olešná BSK Pavlíkov A12:6
822. 11. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník BSK Pavlíkov A9:9
824. 11. 2016 18:00TJ Sokol Janov ASokol Olešná B13:5
827. 11. 2016 14:00SK Skryje ASokol Křivoklát A4:14
827. 11. 2016 10:00PřílepySokol Rakovník C13:5
826. 11. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BŽelezniční stanice Rakovník15:3
827. 11. 2016 10:00SK Pšovlky BTJ Sokol Nesuchyně B14:4
926. 11. 2014 19:00TJ Sokol Nesuchyně BRed Crayfisch Rakovník B11:7
926. 11. 2014 18:00Železniční stanice RakovníkSK Pšovlky B13:5
930. 11. 2014 15:30Sokol Rakovník CTJ Sokol Nové Strašecí B6:12
927. 11. 2014 18:00Sokol Křivoklát APřílepy8:10
930. 11. 2014 10:00Sokol Olešná BSK Skryje A14:4
930. 11. 2014 10:00SK Pavlíkov ATJ Sokol Janov A8:10
1006. 12. 2016 18:00Red Crayfisch Rakovník BTJ Sokol Janov A2:16
1011. 12. 2016 14:00SK Skryje ASK Pavlíkov A7:11
1011. 12. 2016 10:00PřílepySokol Olešná B8:10
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BSokol Křivoklát A10:8
1011. 12. 2016 10:00SK Pšovlky BSokol Rakovník C11:7
1007. 12. 2016 19:00TJ Sokol Nesuchyně BŽelezniční stanice Rakovník3:15
1114. 12. 2016 18:00Železniční stanice RakovníkRed Crayfisch Rakovník B14:4
1118. 12. 2016 15:30Sokol Rakovník CTJ Sokol Nesuchyně B16:2
1115. 12. 2016 18:00Sokol Křivoklát ASK Pšovlky B12:6
1118. 12. 2016 10:00Sokol Olešná BTJ Sokol Nové Strašecí B7:11
1118. 12. 2016 10:00SK Pavlíkov APřílepy8:10
1115. 12. 2016 18:00TJ Sokol Janov ASK Skryje A16:2
1217. 03. 2015 18:00Red Crayfisch Rakovník BŽelezniční stanice Rakovník10:8
1218. 03. 2015 19:00TJ Sokol Nesuchyně BSokol Rakovník C4:14
1222. 03. 2015 10:00SK Pšovlky BSokol Křivoklát A10:8
1221. 03. 2015 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BSokol Olešná B12:6
1222. 03. 2015 10:00PřílepySK Pavlíkov A8:10
1222. 03. 2015 14:00SK Skryje ATJ Sokol Janov A9:9
1303. 01. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník BSK Skryje A3:15
1305. 01. 2017 18:00TJ Sokol Janov APřílepy14:4
1308. 01. 2017 10:00SK Pavlíkov ATJ Sokol Nové Strašecí B9:9
1308. 01. 2017 10:00Sokol Olešná BSK Pšovlky B15:3
1305. 01. 2017 18:00Sokol Křivoklát ATJ Sokol Nesuchyně B15:3
1308. 01. 2017 15:30Sokol Rakovník CŽelezniční stanice Rakovník15:3
1415. 01. 2017 15:30Sokol Rakovník CRed Crayfisch Rakovník B15:3
1411. 01. 2017 18:00Železniční stanice RakovníkSokol Křivoklát A6:12
1411. 01. 2017 19:00TJ Sokol Nesuchyně BSokol Olešná B8:10
1415. 01. 2017 10:00SK Pšovlky BSK Pavlíkov A4:14
1414. 01. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BTJ Sokol Janov A11:7
1415. 01. 2017 10:00PřílepySK Skryje A15:3
1517. 01. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník BPřílepy1:17
1522. 01. 2017 14:00SK Skryje ATJ Sokol Nové Strašecí B7:11
1519. 01. 2017 18:00TJ Sokol Janov ASK Pšovlky B14:4
1522. 01. 2017 10:00SK Pavlíkov ATJ Sokol Nesuchyně B17:1
1522. 01. 2017 10:00Sokol Olešná BŽelezniční stanice Rakovník14:4
1519. 01. 2017 18:00Sokol Křivoklát ASokol Rakovník C8:10
1626. 01. 2017 18:00Sokol Křivoklát ARed Crayfisch Rakovník B16:2
1629. 01. 2017 15:30Sokol Rakovník CSokol Olešná B7:11
1625. 01. 2017 18:00Železniční stanice RakovníkSK Pavlíkov A5:13
1625. 01. 2017 19:00TJ Sokol Nesuchyně BTJ Sokol Janov A1:17
1629. 01. 2017 10:00SK Pšovlky BSK Skryje A6:12
1628. 01. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BPřílepy11:7
1731. 01. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník BTJ Sokol Nové Strašecí B1:17
1705. 02. 2017 10:00PřílepySK Pšovlky B18:0
1705. 02. 2017 14:00SK Skryje ATJ Sokol Nesuchyně B11:7
1702. 02. 2017 18:00TJ Sokol Janov AŽelezniční stanice Rakovník14:4
1705. 02. 2017 10:00SK Pavlíkov ASokol Rakovník C10:8
1705. 02. 2017 10:00Sokol Olešná BSokol Křivoklát A16:2
1812. 02. 2017 10:00Sokol Olešná BRed Crayfisch Rakovník B17:1
1809. 02. 2017 18:00Sokol Křivoklát ASK Pavlíkov A10:8
1812. 02. 2017 15:30Sokol Rakovník CTJ Sokol Janov A7:11
1808. 02. 2017 18:00Železniční stanice RakovníkSK Skryje A8:10
1808. 02. 2017 19:00TJ Sokol Nesuchyně BPřílepy3:15
1812. 02. 2017 10:00SK Pšovlky BTJ Sokol Nové Strašecí B5:13
1914. 02. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník BSK Pšovlky B9:9
1918. 02. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BTJ Sokol Nesuchyně B17:1
1919. 02. 2017 10:00PřílepyŽelezniční stanice Rakovník9:9
1919. 02. 2017 14:00SK Skryje ASokol Rakovník C6:12
1916. 02. 2017 18:00TJ Sokol Janov ASokol Křivoklát A13:5
1919. 02. 2017 10:00SK Pavlíkov ASokol Olešná B9:9
2026. 02. 2017 10:00SK Pavlíkov ARed Crayfisch Rakovník B5:13
2026. 02. 2017 10:00Sokol Olešná BTJ Sokol Janov A6:12
2023. 02. 2017 18:00Sokol Křivoklát ASK Skryje A13:5
2026. 02. 2017 15:30Sokol Rakovník CPřílepy9:9
2022. 02. 2017 18:00Železniční stanice RakovníkTJ Sokol Nové Strašecí B2:16
2022. 02. 2017 19:00TJ Sokol Nesuchyně BSK Pšovlky B7:11
2128. 02. 2017 18:00Red Crayfisch Rakovník BTJ Sokol Nesuchyně B10:8
2105. 03. 2017 10:00SK Pšovlky BŽelezniční stanice Rakovník6:12
2104. 03. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí BSokol Rakovník C12:6
2105. 03. 2017 10:00PřílepySokol Křivoklát A11:7
2105. 03. 2017 14:00SK Skryje ASokol Olešná B5:13
2102. 03. 2017 18:00TJ Sokol Janov ASK Pavlíkov A13:5
2209. 03. 2017 18:00TJ Sokol Janov ARed Crayfisch Rakovník B17:1
2212. 03. 2017 10:00SK Pavlíkov ASK Skryje A11:7
2212. 03. 2017 10:00Sokol Olešná BPřílepy11:7
2209. 03. 2017 18:00Sokol Křivoklát ATJ Sokol Nové Strašecí B8:10
2212. 03. 2017 15:30Sokol Rakovník CSK Pšovlky B14:4
2208. 03. 2017 18:00Železniční stanice RakovníkTJ Sokol Nesuchyně B14:4
III. třída
108. 10. 2016 19:30Baník SDH LubnáFC Jesenice7:11
106. 10. 2016 18:00Sokol Křivoklát BRekrea Třtice A4:14
107. 10. 2016 19:00TJ Sokol KroučováTTC Nové Strašecí11:7
107. 10. 2016 19:00SK HřebečníkySokol Olešná C4:14
109. 10. 2016 17:00TJ Sokol Janov BTJ Sokol Všetaty A9:9
109. 10. 2016 14:00TJ Sokol Hředle DSokol Rakovník D12:6
216. 10. 2016 17:30FC JeseniceSokol Rakovník D14:4
216. 10. 2016 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Hředle D8:10
216. 10. 2016 14:00Sokol Olešná CTJ Sokol Janov B12:6
216. 10. 2016 10:00TTC Nové StrašecíSK Hřebečníky9:9
216. 10. 2016 17:30Rekrea Třtice ATJ Sokol Kroučová14:4
215. 10. 2016 19:30Baník SDH LubnáSokol Křivoklát B9:9
320. 10. 2016 18:00Sokol Křivoklát BFC Jesenice9:9
321. 10. 2016 19:00TJ Sokol KroučováBaník SDH Lubná8:10
321. 10. 2016 19:00SK HřebečníkyRekrea Třtice A8:10
323. 10. 2016 17:00TJ Sokol Janov BTTC Nové Strašecí11:7
323. 10. 2016 14:00TJ Sokol Hředle DSokol Olešná C8:10
323. 10. 2016 18:00Sokol Rakovník DTJ Sokol Všetaty A11:7
430. 10. 2016 17:30FC JeseniceTJ Sokol Všetaty A10:8
430. 10. 2016 14:00Sokol Olešná CSokol Rakovník D10:8
430. 10. 2016 10:00TTC Nové StrašecíTJ Sokol Hředle D8:10
430. 10. 2016 17:30Rekrea Třtice ATJ Sokol Janov B9:9
429. 10. 2016 19:30Baník SDH LubnáSK Hřebečníky10:8
427. 10. 2016 18:00Sokol Křivoklát BTJ Sokol Kroučová13:5
504. 11. 2016 19:00TJ Sokol KroučováFC Jesenice9:9
504. 11. 2016 19:00SK HřebečníkySokol Křivoklát B9:9
506. 11. 2016 17:00TJ Sokol Janov BBaník SDH Lubná10:8
506. 11. 2016 14:00TJ Sokol Hředle DRekrea Třtice A7:11
506. 11. 2016 18:00Sokol Rakovník DTTC Nové Strašecí13:5
506. 11. 2016 10:00TJ Sokol Všetaty ASokol Olešná C7:11
613. 11. 2016 17:30FC JeseniceSokol Olešná C11:7
613. 11. 2016 10:00TTC Nové StrašecíTJ Sokol Všetaty A13:5
613. 11. 2016 17:30Rekrea Třtice ASokol Rakovník D11:7
612. 11. 2016 19:30Baník SDH LubnáTJ Sokol Hředle D16:2
610. 11. 2016 18:00Sokol Křivoklát BTJ Sokol Janov B12:6
611. 11. 2016 19:00TJ Sokol KroučováSK Hřebečníky8:10
718. 11. 2016 19:00SK HřebečníkyFC Jesenice7:11
720. 11. 2016 17:00TJ Sokol Janov BTJ Sokol Kroučová12:6
720. 11. 2016 14:00TJ Sokol Hředle DSokol Křivoklát B10:8
720. 11. 2016 18:00Sokol Rakovník DBaník SDH Lubná12:6
720. 11. 2016 10:00TJ Sokol Všetaty ARekrea Třtice A4:14
720. 11. 2016 14:00Sokol Olešná CTTC Nové Strašecí8:10
827. 11. 2016 17:30FC JeseniceTTC Nové Strašecí12:6
827. 11. 2016 17:30Rekrea Třtice ASokol Olešná C8:10
826. 11. 2016 19:30Baník SDH LubnáTJ Sokol Všetaty A12:6
824. 11. 2016 18:00Sokol Křivoklát BSokol Rakovník D12:6
825. 11. 2016 19:00TJ Sokol KroučováTJ Sokol Hředle D6:12
825. 11. 2016 19:00SK HřebečníkyTJ Sokol Janov B8:10
904. 12. 2016 17:00TJ Sokol Janov BFC Jesenice10:8
904. 12. 2016 14:00TJ Sokol Hředle DSK Hřebečníky11:7
904. 12. 2016 18:00Sokol Rakovník DTJ Sokol Kroučová10:8
904. 12. 2016 10:00TJ Sokol Všetaty ASokol Křivoklát B14:4
904. 12. 2016 14:00Sokol Olešná CBaník SDH Lubná11:7
904. 12. 2016 10:00TTC Nové StrašecíRekrea Třtice A2:16
1011. 12. 2016 17:30FC JeseniceRekrea Třtice A3:15
1010. 12. 2016 19:30Baník SDH LubnáTTC Nové Strašecí8:10
1008. 12. 2016 18:00Sokol Křivoklát BSokol Olešná C1:17
1009. 12. 2016 19:00TJ Sokol KroučováTJ Sokol Všetaty A8:10
1009. 12. 2016 19:00SK HřebečníkySokol Rakovník D9:9
1011. 12. 2016 17:00TJ Sokol Janov BTJ Sokol Hředle D14:4
1118. 12. 2016 14:00TJ Sokol Hředle DFC Jesenice11:7
1118. 12. 2016 18:00Sokol Rakovník DTJ Sokol Janov B6:12
1118. 12. 2016 10:00TJ Sokol Všetaty ASK Hřebečníky13:5
1118. 12. 2016 14:00Sokol Olešná CTJ Sokol Kroučová11:7
1118. 12. 2016 10:00TTC Nové StrašecíSokol Křivoklát B7:11
1118. 12. 2016 17:30Rekrea Třtice ABaník SDH Lubná11:7
1219. 03. 2017 17:30FC JeseniceTJ Sokol Hředle D12:6
1219. 03. 2017 17:00TJ Sokol Janov BSokol Rakovník D7:11
1217. 03. 2017 19:00SK HřebečníkyTJ Sokol Všetaty A9:9
1217. 03. 2017 19:00TJ Sokol KroučováSokol Olešná C7:11
1216. 03. 2017 18:00Sokol Křivoklát BTTC Nové Strašecí10:8
1218. 03. 2017 19:30Baník SDH LubnáRekrea Třtice A10:8
1308. 01. 2017 17:30FC JeseniceBaník SDH Lubná10:8
1308. 01. 2017 17:30Rekrea Třtice ASokol Křivoklát B16:2
1308. 01. 2017 10:00TTC Nové StrašecíTJ Sokol Kroučová12:6
1308. 01. 2017 14:00Sokol Olešná CSK Hřebečníky11:7
1308. 01. 2017 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Janov B8:10
1308. 01. 2017 18:00Sokol Rakovník DTJ Sokol Hředle D14:4
1415. 01. 2017 18:00Sokol Rakovník DFC Jesenice9:9
1415. 01. 2017 14:00TJ Sokol Hředle DTJ Sokol Všetaty A6:12
1415. 01. 2017 17:00TJ Sokol Janov BSokol Olešná C4:14
1413. 01. 2017 19:00SK HřebečníkyTTC Nové Strašecí10:8
1413. 01. 2017 19:00TJ Sokol KroučováRekrea Třtice A3:15
1412. 01. 2017 18:00Sokol Křivoklát BBaník SDH Lubná8:10
1522. 01. 2017 17:30FC JeseniceSokol Křivoklát B16:2
1521. 01. 2017 19:30Baník SDH LubnáTJ Sokol Kroučová9:9
1522. 01. 2017 17:30Rekrea Třtice ASK Hřebečníky14:4
1522. 01. 2017 10:00TTC Nové StrašecíTJ Sokol Janov B9:9
1522. 01. 2017 14:00Sokol Olešná CTJ Sokol Hředle D10:8
1522. 01. 2017 10:00TJ Sokol Všetaty ASokol Rakovník D6:12
1629. 01. 2017 10:00TJ Sokol Všetaty AFC Jesenice8:10
1629. 01. 2017 18:00Sokol Rakovník DSokol Olešná C10:8
1629. 01. 2017 14:00TJ Sokol Hředle DTTC Nové Strašecí14:4
1629. 01. 2017 17:00TJ Sokol Janov BRekrea Třtice A2:16
1627. 01. 2017 19:00SK HřebečníkyBaník SDH Lubná9:9
1627. 01. 2017 19:00TJ Sokol KroučováSokol Křivoklát B11:7
1705. 02. 2017 17:30FC JeseniceTJ Sokol Kroučová12:6
1702. 02. 2017 18:00Sokol Křivoklát BSK Hřebečníky6:12
1704. 02. 2017 19:30Baník SDH LubnáTJ Sokol Janov B16:2
1705. 02. 2017 17:30Rekrea Třtice ATJ Sokol Hředle D17:1
1705. 02. 2017 10:00TTC Nové StrašecíSokol Rakovník D13:5
1705. 02. 2017 14:00Sokol Olešná CTJ Sokol Všetaty A13:5
1812. 02. 2017 14:00Sokol Olešná CFC Jesenice11:7
1812. 02. 2017 10:00TJ Sokol Všetaty ATTC Nové Strašecí10:8
1812. 02. 2017 18:00Sokol Rakovník DRekrea Třtice A12:6
1812. 02. 2017 14:00TJ Sokol Hředle DBaník SDH Lubná6:12
1812. 02. 2017 17:00TJ Sokol Janov BSokol Křivoklát B6:12
1810. 02. 2017 19:00SK HřebečníkyTJ Sokol Kroučová12:6
1919. 02. 2017 17:30FC JeseniceSK Hřebečníky11:7
1917. 02. 2017 19:00TJ Sokol KroučováTJ Sokol Janov B10:8
1916. 02. 2017 18:00Sokol Křivoklát BTJ Sokol Hředle D10:8
1918. 02. 2017 19:30Baník SDH LubnáSokol Rakovník D9:9
1919. 02. 2017 17:30Rekrea Třtice ATJ Sokol Všetaty A13:5
1919. 02. 2017 10:00TTC Nové StrašecíSokol Olešná C8:10
2026. 02. 2017 10:00TTC Nové StrašecíFC Jesenice7:11
2026. 02. 2017 14:00Sokol Olešná CRekrea Třtice A10:8
2026. 02. 2017 10:00TJ Sokol Všetaty ABaník SDH Lubná9:9
2026. 02. 2017 18:00Sokol Rakovník DSokol Křivoklát B13:5
2026. 02. 2017 14:00TJ Sokol Hředle DTJ Sokol Kroučová9:9
2026. 02. 2017 17:00TJ Sokol Janov BSK Hřebečníky12:6
2105. 03. 2017 17:30FC JeseniceTJ Sokol Janov B9:9
2103. 03. 2017 19:00SK HřebečníkyTJ Sokol Hředle D9:9
2103. 03. 2017 19:00TJ Sokol KroučováSokol Rakovník D9:9
2102. 03. 2017 18:00Sokol Křivoklát BTJ Sokol Všetaty A9:9
2104. 03. 2017 19:30Baník SDH LubnáSokol Olešná C8:10
2105. 03. 2017 17:30Rekrea Třtice ATTC Nové Strašecí13:5
2212. 03. 2017 17:30Rekrea Třtice AFC Jesenice11:7
2212. 03. 2017 10:00TTC Nové StrašecíBaník SDH Lubná7:11
2212. 03. 2017 14:00Sokol Olešná CSokol Křivoklát B11:7
2212. 03. 2017 10:00TJ Sokol Všetaty ATJ Sokol Kroučová12:6
2212. 03. 2017 18:00Sokol Rakovník DSK Hřebečníky11:7
2212. 03. 2017 14:00TJ Sokol Hředle DTJ Sokol Janov B9:9
IV. třída
107. 10. 2016 18:00TJ Sokol BranovSK Šanov4:14
106. 10. 2016 18:00Sokol Křivoklát CRekrea Třtice B4:14
106. 10. 2016 19:00TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Nové Strašecí C7:11
109. 10. 2016 10:00SK Pavlíkov BVelká Buková A6:12
107. 10. 2016 18:00ST Nouzov ATJ Sokol Skřivaň16:2
109. 10. 2016 10:00TJ Sokol Hředle ESokol Lány D6:12
216. 10. 2016 14:00SK ŠanovSokol Lány D7:11
216. 10. 2016 10:00TJ Sokol SkřivaňTJ Sokol Hředle E5:13
216. 10. 2016 18:00Velká Buková AST Nouzov A7:11
215. 10. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CSK Pavlíkov B7:11
214. 10. 2016 18:30Rekrea Třtice BTJ Sokol Všetaty B12:6
214. 10. 2016 18:00TJ Sokol BranovSokol Křivoklát C10:8
320. 10. 2016 18:00Sokol Křivoklát CSK Šanov2:16
320. 10. 2016 19:00TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Branov8:10
323. 10. 2016 10:00SK Pavlíkov BRekrea Třtice B5:13
321. 10. 2016 18:00ST Nouzov ATJ Sokol Nové Strašecí C10:8
323. 10. 2016 10:00TJ Sokol Hředle EVelká Buková A10:8
323. 10. 2016 10:00Sokol Lány DTJ Sokol Skřivaň11:7
430. 10. 2016 14:00SK ŠanovTJ Sokol Skřivaň12:6
430. 10. 2016 18:00Velká Buková ASokol Lány D6:12
429. 10. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CTJ Sokol Hředle E12:6
428. 10. 2016 18:30Rekrea Třtice BST Nouzov A8:10
428. 10. 2016 18:00TJ Sokol BranovSK Pavlíkov B12:6
427. 10. 2016 18:00Sokol Křivoklát CTJ Sokol Všetaty B10:8
503. 11. 2016 19:00TJ Sokol Všetaty BSK Šanov6:12
506. 11. 2016 10:00SK Pavlíkov BSokol Křivoklát C11:7
504. 11. 2016 18:00ST Nouzov ATJ Sokol Branov12:6
506. 11. 2016 10:00TJ Sokol Hředle ERekrea Třtice B7:11
506. 11. 2016 10:00Sokol Lány DTJ Sokol Nové Strašecí C12:6
506. 11. 2016 10:00TJ Sokol SkřivaňVelká Buková A6:12
613. 11. 2016 14:00SK ŠanovVelká Buková A15:3
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CTJ Sokol Skřivaň11:7
611. 11. 2016 18:30Rekrea Třtice BSokol Lány D9:9
611. 11. 2016 18:00TJ Sokol BranovTJ Sokol Hředle E11:7
610. 11. 2016 18:00Sokol Křivoklát CST Nouzov A5:13
610. 11. 2016 19:00TJ Sokol Všetaty BSK Pavlíkov B11:7
720. 11. 2016 10:00SK Pavlíkov BSK Šanov2:16
718. 11. 2016 18:00ST Nouzov ATJ Sokol Všetaty B12:6
720. 11. 2016 10:00TJ Sokol Hředle ESokol Křivoklát C5:13
720. 11. 2016 10:00Sokol Lány DTJ Sokol Branov17:1
720. 11. 2016 10:00TJ Sokol SkřivaňRekrea Třtice B5:13
720. 11. 2016 18:00Velká Buková ATJ Sokol Nové Strašecí C5:13
827. 11. 2016 14:00SK ŠanovTJ Sokol Nové Strašecí C14:4
825. 11. 2016 18:30Rekrea Třtice BVelká Buková A10:8
825. 11. 2016 18:00TJ Sokol BranovTJ Sokol Skřivaň13:5
824. 11. 2016 18:00Sokol Křivoklát CSokol Lány D5:13
824. 11. 2016 19:00TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Hředle E14:4
827. 11. 2016 10:00SK Pavlíkov BST Nouzov A10:8
902. 12. 2016 18:00ST Nouzov ASK Šanov9:9
904. 12. 2016 10:00TJ Sokol Hředle ESK Pavlíkov B7:11
904. 12. 2016 10:00Sokol Lány DTJ Sokol Všetaty B15:3
904. 12. 2016 10:00TJ Sokol SkřivaňSokol Křivoklát C6:12
904. 12. 2016 18:00Velká Buková ATJ Sokol Branov7:11
903. 12. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CRekrea Třtice B8:10
1011. 12. 2016 14:00SK ŠanovRekrea Třtice B10:8
1009. 12. 2016 18:00TJ Sokol BranovTJ Sokol Nové Strašecí C12:6
1008. 12. 2016 18:00Sokol Křivoklát CVelká Buková A14:4
1008. 12. 2016 19:00TJ Sokol Všetaty BTJ Sokol Skřivaň12:6
1011. 12. 2016 10:00SK Pavlíkov BSokol Lány D2:16
1009. 12. 2016 18:00ST Nouzov ATJ Sokol Hředle E11:7
1118. 12. 2016 10:00TJ Sokol Hředle ESK Šanov9:9
1118. 12. 2016 10:00Sokol Lány DST Nouzov A12:6
1118. 12. 2016 10:00TJ Sokol SkřivaňSK Pavlíkov B8:10
1118. 12. 2016 18:00Velká Buková ATJ Sokol Všetaty B7:11
1117. 12. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CSokol Křivoklát C10:8
1116. 12. 2016 18:30Rekrea Třtice BTJ Sokol Branov9:9
1219. 03. 2017 14:00SK ŠanovTJ Sokol Hředle E13:5
1217. 03. 2017 18:00ST Nouzov ASokol Lány D3:15
1219. 03. 2017 10:00SK Pavlíkov BTJ Sokol Skřivaň9:9
1216. 03. 2017 19:00TJ Sokol Všetaty BVelká Buková A14:4
1216. 03. 2017 18:00Sokol Křivoklát CTJ Sokol Nové Strašecí C5:13
1217. 03. 2017 18:00TJ Sokol BranovRekrea Třtice B12:6
1308. 01. 2017 14:00SK ŠanovTJ Sokol Branov18:0
1306. 01. 2017 18:30Rekrea Třtice BSokol Křivoklát C14:4
1307. 01. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CTJ Sokol Všetaty B9:9
1308. 01. 2017 18:00Velká Buková ASK Pavlíkov B7:11
1308. 01. 2017 10:00TJ Sokol SkřivaňST Nouzov A7:11
1308. 01. 2017 10:00Sokol Lány DTJ Sokol Hředle E10:8
1415. 01. 2017 10:00Sokol Lány DSK Šanov10:8
1415. 01. 2017 10:00TJ Sokol Hředle ETJ Sokol Skřivaň12:6
1413. 01. 2017 18:00ST Nouzov AVelká Buková A16:2
1415. 01. 2017 10:00SK Pavlíkov BTJ Sokol Nové Strašecí C5:13
1412. 01. 2017 19:00TJ Sokol Všetaty BRekrea Třtice B7:11
1412. 01. 2017 18:00Sokol Křivoklát CTJ Sokol Branov3:15
1522. 01. 2017 14:00SK ŠanovSokol Křivoklát C16:2
1520. 01. 2017 18:00TJ Sokol BranovTJ Sokol Všetaty B10:8
1520. 01. 2017 18:30Rekrea Třtice BSK Pavlíkov B14:4
1521. 01. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CST Nouzov A4:14
1522. 01. 2017 18:00Velká Buková ATJ Sokol Hředle E6:12
1522. 01. 2017 10:00TJ Sokol SkřivaňSokol Lány D8:10
1629. 01. 2017 10:00TJ Sokol SkřivaňSK Šanov4:14
1629. 01. 2017 10:00Sokol Lány DVelká Buková A16:2
1629. 01. 2017 10:00TJ Sokol Hředle ETJ Sokol Nové Strašecí C6:12
1627. 01. 2017 18:00ST Nouzov ARekrea Třtice B12:6
1629. 01. 2017 10:00SK Pavlíkov BTJ Sokol Branov2:16
1626. 01. 2017 19:00TJ Sokol Všetaty BSokol Křivoklát C9:9
1705. 02. 2017 14:00SK ŠanovTJ Sokol Všetaty B16:2
1702. 02. 2017 18:00Sokol Křivoklát CSK Pavlíkov B10:8
1703. 02. 2017 18:00TJ Sokol BranovST Nouzov A6:12
1703. 02. 2017 18:30Rekrea Třtice BTJ Sokol Hředle E17:1
1704. 02. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CSokol Lány D11:7
1705. 02. 2017 18:00Velká Buková ATJ Sokol Skřivaň8:10
1812. 02. 2017 18:00Velká Buková ASK Šanov6:12
1812. 02. 2017 10:00TJ Sokol SkřivaňTJ Sokol Nové Strašecí C1:17
1812. 02. 2017 10:00Sokol Lány DRekrea Třtice B10:8
1812. 02. 2017 10:00TJ Sokol Hředle ETJ Sokol Branov11:7
1810. 02. 2017 18:00ST Nouzov ASokol Křivoklát C14:4
1812. 02. 2017 10:00SK Pavlíkov BTJ Sokol Všetaty B7:11
1919. 02. 2017 14:00SK ŠanovSK Pavlíkov B16:2
1916. 02. 2017 19:00TJ Sokol Všetaty BST Nouzov A4:14
1916. 02. 2017 18:00Sokol Křivoklát CTJ Sokol Hředle E4:14
1917. 02. 2017 18:00TJ Sokol BranovSokol Lány D5:13
1917. 02. 2017 18:30Rekrea Třtice BTJ Sokol Skřivaň17:1
1918. 02. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CVelká Buková A14:4
2025. 02. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CSK Šanov11:7
2026. 02. 2017 18:00Velká Buková ARekrea Třtice B1:17
2026. 02. 2017 10:00TJ Sokol SkřivaňTJ Sokol Branov5:13
2026. 02. 2017 10:00Sokol Lány DSokol Křivoklát C18:0
2026. 02. 2017 10:00TJ Sokol Hředle ETJ Sokol Všetaty B10:8
2024. 02. 2017 18:00ST Nouzov ASK Pavlíkov B18:0
2105. 03. 2017 14:00SK ŠanovST Nouzov A8:10
2105. 03. 2017 10:00SK Pavlíkov BTJ Sokol Hředle E2:16
2102. 03. 2017 19:00TJ Sokol Všetaty BSokol Lány D6:12
2102. 03. 2017 18:00Sokol Křivoklát CTJ Sokol Skřivaň6:12
2103. 03. 2017 18:00TJ Sokol BranovVelká Buková A12:6
2103. 03. 2017 18:30Rekrea Třtice BTJ Sokol Nové Strašecí C9:9
2210. 03. 2017 18:30Rekrea Třtice BSK Šanov9:9
2211. 03. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí CTJ Sokol Branov17:1
2212. 03. 2017 18:00Velká Buková ASokol Křivoklát C11:7
2212. 03. 2017 10:00TJ Sokol SkřivaňTJ Sokol Všetaty B5:13
2212. 03. 2017 10:00Sokol Lány DSK Pavlíkov B13:5
2212. 03. 2017 10:00TJ Sokol Hředle EST Nouzov A7:11
V. třída
109. 10. 2016 10:00SK Skryje BST Nouzov B8:10
109. 10. 2016 10:00TJ Čistá BRekrea Třtice C14:4
108. 10. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DTTC Rynholec8:10
109. 10. 2016 17:00SK Pšovlky CVelká Buková B18:0
108. 10. 2016 13:00TJ Sokol Janov CSokol Lány E3:15
216. 10. 2016 15:30Velká Buková BTJ Sokol Janov C12:6
216. 10. 2016 10:00TTC RynholecSK Pšovlky C8:10
216. 10. 2016 14:00Rekrea Třtice CTJ Sokol Nové Strašecí D8:10
216. 10. 2016 10:00SK Skryje BTJ Čistá B7:11
323. 10. 2016 10:00TJ Čistá BST Nouzov B12:6
322. 10. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DSK Skryje B5:13
323. 10. 2016 17:00SK Pšovlky CRekrea Třtice C11:7
322. 10. 2016 13:00TJ Sokol Janov CTTC Rynholec6:12
430. 10. 2016 17:00ST Nouzov BSokol Lány E13:5
430. 10. 2016 14:00Rekrea Třtice CTJ Sokol Janov C12:6
430. 10. 2016 10:00SK Skryje BSK Pšovlky C9:9
430. 10. 2016 10:00TJ Čistá BTJ Sokol Nové Strašecí D8:10
505. 11. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DST Nouzov B7:11
506. 11. 2016 17:00SK Pšovlky CTJ Čistá B11:7
505. 11. 2016 13:00TJ Sokol Janov CSK Skryje B11:7
504. 11. 2016 17:30Sokol Lány EVelká Buková B12:6
613. 11. 2016 17:00ST Nouzov BVelká Buková B13:5
613. 11. 2016 10:00TTC RynholecSokol Lány E8:10
613. 11. 2016 10:00TJ Čistá BTJ Sokol Janov C13:5
612. 11. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DSK Pšovlky C4:14
720. 11. 2016 17:00SK Pšovlky CST Nouzov B9:9
719. 11. 2016 13:00TJ Sokol Janov CTJ Sokol Nové Strašecí D8:10
718. 11. 2016 17:30Sokol Lány ERekrea Třtice C11:7
720. 11. 2016 15:30Velká Buková BTTC Rynholec6:12
827. 11. 2016 17:00ST Nouzov BTTC Rynholec10:8
827. 11. 2016 14:00Rekrea Třtice CVelká Buková B13:5
827. 11. 2016 10:00SK Skryje BSokol Lány E9:9
827. 11. 2016 17:00SK Pšovlky CTJ Sokol Janov C16:2
903. 12. 2016 13:00TJ Sokol Janov CST Nouzov B5:13
902. 12. 2016 17:30Sokol Lány ETJ Čistá B7:11
904. 12. 2016 15:30Velká Buková BSK Skryje B8:10
904. 12. 2016 10:00TTC RynholecRekrea Třtice C8:10
1011. 12. 2016 17:00ST Nouzov BRekrea Třtice C12:6
1011. 12. 2016 10:00SK Skryje BTTC Rynholec8:10
1011. 12. 2016 10:00TJ Čistá BVelká Buková B16:2
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DSokol Lány E11:7
1116. 12. 2016 17:30Sokol Lány ESK Pšovlky C7:11
1118. 12. 2016 15:30Velká Buková BTJ Sokol Nové Strašecí D8:10
1118. 12. 2016 10:00TTC RynholecTJ Čistá B5:13
1118. 12. 2016 14:00Rekrea Třtice CSK Skryje B4:14
1219. 03. 2017 17:00SK Pšovlky CSokol Lány E13:5
1218. 03. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DVelká Buková B8:10
1219. 03. 2017 10:00TJ Čistá BTTC Rynholec11:7
1219. 03. 2017 10:00SK Skryje BRekrea Třtice C13:5
1308. 01. 2017 17:00ST Nouzov BSK Skryje B8:10
1308. 01. 2017 14:00Rekrea Třtice CTJ Čistá B7:11
1308. 01. 2017 10:00TTC RynholecTJ Sokol Nové Strašecí D12:6
1308. 01. 2017 15:30Velká Buková BSK Pšovlky C10:8
1306. 01. 2017 17:30Sokol Lány ETJ Sokol Janov C13:5
1414. 01. 2017 13:00TJ Sokol Janov CVelká Buková B12:6
1415. 01. 2017 17:00SK Pšovlky CTTC Rynholec13:5
1414. 01. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DRekrea Třtice C12:6
1415. 01. 2017 10:00TJ Čistá BSK Skryje B13:5
1522. 01. 2017 17:00ST Nouzov BTJ Čistá B12:6
1522. 01. 2017 10:00SK Skryje BTJ Sokol Nové Strašecí D14:4
1522. 01. 2017 14:00Rekrea Třtice CSK Pšovlky C3:15
1522. 01. 2017 10:00TTC RynholecTJ Sokol Janov C15:3
1627. 01. 2017 17:30Sokol Lány EST Nouzov B8:10
1628. 01. 2017 13:00TJ Sokol Janov CRekrea Třtice C8:10
1629. 01. 2017 17:00SK Pšovlky CSK Skryje B7:11
1628. 01. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DTJ Čistá B7:11
1705. 02. 2017 17:00ST Nouzov BTJ Sokol Nové Strašecí D12:6
1705. 02. 2017 10:00TJ Čistá BSK Pšovlky C12:6
1705. 02. 2017 10:00SK Skryje BTJ Sokol Janov C13:5
1705. 02. 2017 15:30Velká Buková BSokol Lány E6:12
1812. 02. 2017 15:30Velká Buková BST Nouzov B5:13
1810. 02. 2017 17:30Sokol Lány ETTC Rynholec9:9
1811. 02. 2017 13:00TJ Sokol Janov CTJ Čistá B3:15
1812. 02. 2017 17:00SK Pšovlky CTJ Sokol Nové Strašecí D14:4
1919. 02. 2017 17:00ST Nouzov BSK Pšovlky C11:7
1918. 02. 2017 17:00TJ Sokol Nové Strašecí DTJ Sokol Janov C7:11
1919. 02. 2017 14:00Rekrea Třtice CSokol Lány E7:11
1919. 02. 2017 10:00TTC RynholecVelká Buková B12:6
2026. 02. 2017 10:00TTC RynholecST Nouzov B5:13
2026. 02. 2017 15:30Velká Buková BRekrea Třtice C7:11
2024. 02. 2017 17:30Sokol Lány ESK Skryje B8:10
2025. 02. 2017 13:00TJ Sokol Janov CSK Pšovlky C5:13
2105. 03. 2017 17:00ST Nouzov BTJ Sokol Janov C10:8
2105. 03. 2017 10:00TJ Čistá BSokol Lány E14:4
2105. 03. 2017 10:00SK Skryje BVelká Buková B14:4
2105. 03. 2017 14:00Rekrea Třtice CTTC Rynholec3:15
2212. 03. 2017 14:00Rekrea Třtice CST Nouzov B3:15
2212. 03. 2017 10:00TTC RynholecSK Skryje B4:14
2212. 03. 2017 15:30Velká Buková BTJ Čistá B1:17
2210. 03. 2017 17:30Sokol Lány ETJ Sokol Nové Strašecí D12:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline