Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor
114. 09. 2016 18:00Dražice AVS Tábor D10:8
115. 09. 2016 19:00ST Podhradí Choustník ASK Oldřichov A9:9
119. 09. 2016 18:00DDM Soběslav CJiskra Bechyně B13:5
116. 09. 2016 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Sokol Mezno A10:8
115. 09. 2016 19:00VS Tábor CTJ SDH Nové Dvory A8:10
113. 09. 2016 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ASokol Tábor A10:8
221. 09. 2016 18:30VS Tábor DSokol Tábor A8:10
220. 09. 2016 18:30TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Mladá Vožice A6:12
223. 09. 2016 18:30TJ Sokol Mezno AVS Tábor C12:6
220. 09. 2016 18:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ADDM Soběslav C10:8
223. 09. 2016 18:30SK Oldřichov AJiskra Bechyně B6:12
221. 09. 2016 18:00Dražice AST Podhradí Choustník A10:8
306. 10. 2016 19:00ST Podhradí Choustník AVS Tábor D7:11
307. 10. 2016 20:00Jiskra Bechyně BDražice A10:8
307. 10. 2016 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ASK Oldřichov A12:6
306. 10. 2016 19:00VS Tábor CDDM Soběslav C5:13
304. 10. 2016 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Sokol Mezno A6:12
321. 10. 2016 18:15Sokol Tábor ATJ SDH Nové Dvory A13:5
412. 10. 2016 18:30VS Tábor DTJ SDH Nové Dvory A13:5
414. 10. 2016 18:30TJ Sokol Mezno ASokol Tábor A12:6
411. 10. 2016 18:00DDM Soběslav CTJ Sokol Mladá Vožice A15:3
414. 10. 2016 18:30SK Oldřichov AVS Tábor C10:8
412. 10. 2016 18:00Dražice ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A8:10
414. 10. 2016 20:00Jiskra Bechyně BST Podhradí Choustník A11:7
521. 10. 2016 20:00Jiskra Bechyně BVS Tábor D12:6
521. 10. 2016 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AST Podhradí Choustník A17:1
520. 10. 2016 19:00VS Tábor CDražice A9:9
518. 10. 2016 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ASK Oldřichov A12:6
520. 10. 2016 18:15Sokol Tábor ADDM Soběslav C5:13
518. 10. 2016 18:30TJ Sokol Mezno ATJ SDH Nové Dvory A11:7
602. 11. 2016 18:30VS Tábor DTJ Sokol Mezno A12:6
601. 11. 2016 18:00DDM Soběslav CTJ SDH Nové Dvory A14:4
604. 11. 2016 18:30SK Oldřichov ASokol Tábor A7:11
602. 11. 2016 18:00Dražice ATJ Sokol Mladá Vožice A11:7
603. 11. 2016 19:00ST Podhradí Choustník AVS Tábor C8:10
604. 11. 2016 20:00Jiskra Bechyně BTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A11:7
711. 11. 2016 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AVS Tábor D16:2
710. 11. 2016 19:00VS Tábor CJiskra Bechyně B5:13
708. 11. 2016 18:30TJ Sokol Mladá Vožice AST Podhradí Choustník A9:9
710. 11. 2016 18:15Sokol Tábor ADražice A15:3
708. 11. 2016 18:30TJ SDH Nové Dvory ASK Oldřichov A12:6
711. 11. 2016 18:30DDM Soběslav CTJ Sokol Mezno A10:8
823. 11. 2016 18:30VS Tábor DDDM Soběslav C14:4
825. 11. 2016 18:30SK Oldřichov ATJ Sokol Mezno A10:8
823. 11. 2016 18:00Dražice ATJ SDH Nové Dvory A11:7
824. 11. 2016 19:00ST Podhradí Choustník ASokol Tábor A6:12
825. 11. 2016 20:00Jiskra Bechyně BTJ Sokol Mladá Vožice A13:5
825. 11. 2016 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AVS Tábor C13:5
901. 12. 2016 19:00VS Tábor CVS Tábor D7:11
929. 11. 2016 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A7:11
901. 12. 2016 18:15Sokol Tábor AJiskra Bechyně B14:4
929. 11. 2016 18:30TJ SDH Nové Dvory AST Podhradí Choustník A17:1
902. 12. 2016 18:30TJ Sokol Mezno ADražice A10:8
929. 11. 2016 18:00DDM Soběslav CSK Oldřichov A5:13
1007. 12. 2016 18:30VS Tábor DSK Oldřichov A11:7
1007. 12. 2016 18:00Dražice ADDM Soběslav C13:5
1008. 12. 2016 19:00ST Podhradí Choustník ATJ Sokol Mezno A1:17
1009. 12. 2016 20:00Jiskra Bechyně BTJ SDH Nové Dvory A12:6
1009. 12. 2016 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ASokol Tábor A8:10
1008. 12. 2016 19:00VS Tábor CTJ Sokol Mladá Vožice A7:11
1113. 12. 2016 18:30TJ Sokol Mladá Vožice AVS Tábor D11:7
1115. 12. 2016 18:15Sokol Tábor AVS Tábor C14:4
1113. 12. 2016 18:30TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A8:10
1110. 01. 2017 20:00Jiskra Bechyně BTJ Sokol Mezno A12:6
1113. 12. 2016 18:00DDM Soběslav CST Podhradí Choustník A17:1
1116. 12. 2016 18:30SK Oldřichov ADražice A11:7
1211. 01. 2017 18:30VS Tábor DDražice A12:6
1213. 01. 2017 18:30SK Oldřichov AST Podhradí Choustník A11:7
1213. 01. 2017 20:00Jiskra Bechyně BDDM Soběslav C12:6
1213. 01. 2017 18:30TJ Sokol Mezno ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A7:11
1210. 01. 2017 18:30TJ SDH Nové Dvory AVS Tábor C10:8
1212. 01. 2017 18:15Sokol Tábor ATJ Sokol Mladá Vožice A10:8
1319. 01. 2017 18:15Sokol Tábor AVS Tábor D12:6
1317. 01. 2017 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ATJ SDH Nové Dvory A10:8
1319. 01. 2017 19:00VS Tábor CTJ Sokol Mezno A11:7
1317. 01. 2017 18:00DDM Soběslav CTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A11:7
1320. 01. 2017 20:00Jiskra Bechyně BSK Oldřichov A12:6
1319. 01. 2017 19:00ST Podhradí Choustník ADražice A4:14
1425. 01. 2017 18:30VS Tábor DST Podhradí Choustník A13:5
1425. 01. 2017 18:00Dražice AJiskra Bechyně B9:9
1427. 01. 2017 18:30SK Oldřichov ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A7:11
1424. 01. 2017 18:00DDM Soběslav CVS Tábor C9:9
1427. 01. 2017 18:30TJ Sokol Mezno ATJ Sokol Mladá Vožice A10:8
1424. 01. 2017 18:30TJ SDH Nové Dvory ASokol Tábor A11:7
1531. 01. 2017 18:30TJ SDH Nové Dvory AVS Tábor D11:7
1502. 02. 2017 18:15Sokol Tábor ATJ Sokol Mezno A10:8
1531. 01. 2017 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ADDM Soběslav C9:9
1502. 02. 2017 19:00VS Tábor CSK Oldřichov A13:5
1503. 02. 2017 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ADražice A7:11
1502. 02. 2017 19:00ST Podhradí Choustník AJiskra Bechyně B1:17
1608. 02. 2017 18:30VS Tábor DJiskra Bechyně B10:8
1609. 02. 2017 19:00ST Podhradí Choustník ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A8:10
1608. 02. 2017 18:00Dražice AVS Tábor C9:9
1610. 02. 2017 18:30SK Oldřichov ATJ Sokol Mladá Vožice A6:12
1607. 02. 2017 18:00DDM Soběslav CSokol Tábor A13:5
1610. 02. 2017 18:30TJ SDH Nové Dvory ATJ Sokol Mezno A15:3
1717. 02. 2017 18:30TJ Sokol Mezno AVS Tábor D13:5
1714. 02. 2017 18:30TJ SDH Nové Dvory ADDM Soběslav C12:6
1716. 02. 2017 18:15Sokol Tábor ASK Oldřichov A13:5
1714. 02. 2017 18:30TJ Sokol Mladá Vožice ADražice A11:7
1716. 02. 2017 19:00VS Tábor CST Podhradí Choustník A15:3
1717. 02. 2017 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora AJiskra Bechyně B9:9
1822. 02. 2017 18:30VS Tábor DTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A5:13
1824. 02. 2017 20:00Jiskra Bechyně BVS Tábor C10:8
1823. 02. 2017 19:00ST Podhradí Choustník ATJ Sokol Mladá Vožice A1:17
1822. 02. 2017 18:00Dražice ASokol Tábor A8:10
1824. 02. 2017 18:30SK Oldřichov ATJ SDH Nové Dvory A4:14
1821. 02. 2017 18:00TJ Sokol Mezno ADDM Soběslav C13:5
1928. 02. 2017 18:00DDM Soběslav CVS Tábor D7:11
1903. 03. 2017 19:00TJ Sokol Mezno ASK Oldřichov A13:5
1928. 02. 2017 18:30TJ SDH Nové Dvory ADražice A13:5
1902. 03. 2017 18:15Sokol Tábor AST Podhradí Choustník A14:4
1928. 02. 2017 18:30TJ Sokol Mladá Vožice AJiskra Bechyně B8:10
1902. 03. 2017 19:00VS Tábor CTJ Sokol Sudoměřice u Tábora A15:3
2015. 03. 2017 18:30VS Tábor DVS Tábor C7:11
2017. 03. 2017 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ Sokol Mladá Vožice A10:8
2017. 03. 2017 20:00Jiskra Bechyně BSokol Tábor A13:5
2016. 03. 2017 19:00ST Podhradí Choustník ATJ SDH Nové Dvory A7:11
2015. 03. 2017 18:00Dražice ATJ Sokol Mezno A9:9
2017. 03. 2017 18:30SK Oldřichov ADDM Soběslav C9:9
2124. 03. 2017 18:30SK Oldřichov AVS Tábor D9:9
2121. 03. 2017 18:00DDM Soběslav CDražice A11:7
2124. 03. 2017 18:30TJ Sokol Mezno AST Podhradí Choustník A13:5
2121. 03. 2017 18:30TJ SDH Nové Dvory AJiskra Bechyně B9:9
2123. 03. 2017 18:15Sokol Tábor ATJ Sokol Sudoměřice u Tábora A7:11
2121. 03. 2017 18:30TJ Sokol Mladá Vožice AVS Tábor C10:8
2229. 03. 2017 18:30VS Tábor DTJ Sokol Mladá Vožice A8:10
2230. 03. 2017 19:00VS Tábor CSokol Tábor A11:7
2231. 03. 2017 19:00TJ Sokol Sudoměřice u Tábora ATJ SDH Nové Dvory A9:9
2231. 03. 2017 18:30TJ Sokol Mezno AJiskra Bechyně B11:7
2230. 03. 2017 19:00ST Podhradí Choustník ADDM Soběslav C10:8
2229. 03. 2017 18:00Dražice ASK Oldřichov A11:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy