Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol Plánice AST Nýrsko A6:12
101. 10. 2016 09:00KST Klatovy DKOC Sušice C12:6
101. 10. 2016 09:00TJ Žichovice ABageta Dolany A3:15
101. 10. 2016 09:00Ekomont Svrčovec ATK Volšovy A11:7
101. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy ATJ Sokol Strážov A7:11
208. 10. 2016 09:00TK Volšovy ATJ Sokol Klatovy A4:14
208. 10. 2016 09:00Bageta Dolany AEkomont Svrčovec A12:6
208. 10. 2016 09:00TJ Žichovice AKOC Sušice C3:15
208. 10. 2016 09:00ST Nýrsko AKST Klatovy D7:11
208. 10. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice CTJ Sokol Plánice A12:6
315. 10. 2016 09:00KST Klatovy DTJ Sokol Horažďovice C16:2
315. 10. 2016 09:00TJ Žichovice AST Nýrsko A2:16
315. 10. 2016 09:00Ekomont Svrčovec AKOC Sušice C3:15
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy ABageta Dolany A8:10
315. 10. 2016 09:00TJ Sokol Strážov ATK Volšovy A12:6
422. 10. 2016 09:00Bageta Dolany ATJ Sokol Strážov A10:8
422. 10. 2016 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Klatovy A8:10
422. 10. 2016 09:00ST Nýrsko AEkomont Svrčovec A9:9
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice CTJ Žichovice A15:3
422. 10. 2016 09:00TJ Sokol Plánice AKST Klatovy D8:10
529. 10. 2016 09:00TJ Žichovice ATJ Sokol Plánice A6:12
529. 10. 2016 09:00Ekomont Svrčovec ATJ Sokol Horažďovice C13:5
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy AST Nýrsko A10:8
529. 10. 2016 09:00TJ Sokol Strážov AKOC Sušice C6:12
529. 10. 2016 09:00TK Volšovy ABageta Dolany A2:16
605. 11. 2016 09:00KOC Sušice CTK Volšovy A15:3
605. 11. 2016 09:00ST Nýrsko ATJ Sokol Strážov A9:9
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice CTJ Sokol Klatovy A9:9
605. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plánice AEkomont Svrčovec A10:8
605. 11. 2016 09:00KST Klatovy DTJ Žichovice A13:5
712. 11. 2016 09:00Ekomont Svrčovec AKST Klatovy D7:11
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy ATJ Sokol Plánice A14:4
712. 11. 2016 09:00TJ Sokol Strážov ATJ Sokol Horažďovice C11:7
712. 11. 2016 09:00TK Volšovy AST Nýrsko A6:12
712. 11. 2016 09:00Bageta Dolany AKOC Sušice C10:8
819. 11. 2016 09:00ST Nýrsko ABageta Dolany A9:9
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice CTK Volšovy A12:6
819. 11. 2016 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Strážov A6:12
819. 11. 2016 09:00KST Klatovy DTJ Sokol Klatovy A9:9
819. 11. 2016 09:00TJ Žichovice AEkomont Svrčovec A7:11
926. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy ATJ Žichovice A16:2
926. 11. 2016 09:00TJ Sokol Strážov AKST Klatovy D9:9
926. 11. 2016 09:00TK Volšovy ATJ Sokol Plánice A9:9
926. 11. 2016 09:00Bageta Dolany ATJ Sokol Horažďovice C18:0
926. 11. 2016 09:00KOC Sušice CST Nýrsko A10:8
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice CKOC Sušice C5:13
1003. 12. 2016 09:00TJ Sokol Plánice ABageta Dolany A12:6
1003. 12. 2016 09:00KST Klatovy DTK Volšovy A9:9
1003. 12. 2016 09:00TJ Žichovice ATJ Sokol Strážov A3:15
1003. 12. 2016 09:00Ekomont Svrčovec ATJ Sokol Klatovy A4:14
1110. 12. 2016 09:00TJ Sokol Strážov AEkomont Svrčovec A10:8
1110. 12. 2016 09:00TK Volšovy ATJ Žichovice A9:9
1118. 12. 2016 19:00Bageta Dolany AKST Klatovy D4:14
1110. 12. 2016 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Plánice A11:7
1110. 12. 2016 09:00ST Nýrsko ATJ Sokol Horažďovice C14:4
1207. 01. 2017 09:00ST Nýrsko ATJ Sokol Plánice A11:7
1207. 01. 2017 09:00KOC Sušice CKST Klatovy D9:9
1207. 01. 2017 09:00Bageta Dolany ATJ Žichovice A13:5
1207. 01. 2017 09:00TK Volšovy AEkomont Svrčovec A12:6
1207. 01. 2017 09:00TJ Sokol Strážov ATJ Sokol Klatovy A9:9
1325. 01. 2017 18:30TK Volšovy ATJ Sokol Klatovy A2:16
1314. 01. 2017 09:00Ekomont Svrčovec ABageta Dolany A3:15
1314. 01. 2017 09:00KOC Sušice CTJ Žichovice A15:3
1314. 01. 2017 09:00KST Klatovy DST Nýrsko A14:4
1314. 01. 2017 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Horažďovice C14:4
1421. 01. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice CKST Klatovy D8:10
1421. 01. 2017 09:00ST Nýrsko ATJ Žichovice A15:3
1421. 01. 2017 09:00KOC Sušice CEkomont Svrčovec A13:5
1421. 01. 2017 09:00Bageta Dolany ATJ Sokol Klatovy A10:8
1421. 01. 2017 09:00TK Volšovy ATJ Sokol Strážov A4:14
1528. 01. 2017 09:00TJ Sokol Strážov ABageta Dolany A11:7
1528. 01. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy AKOC Sušice C7:11
1528. 01. 2017 09:00Ekomont Svrčovec AST Nýrsko A7:11
1528. 01. 2017 09:00TJ Žichovice ATJ Sokol Horažďovice C9:9
1528. 01. 2017 09:00KST Klatovy DTJ Sokol Plánice A14:4
1604. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Žichovice A15:3
1604. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice CEkomont Svrčovec A6:12
1604. 02. 2017 09:00ST Nýrsko ATJ Sokol Klatovy A9:9
1604. 02. 2017 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Strážov A11:7
1604. 02. 2017 09:00Bageta Dolany ATK Volšovy A14:4
1711. 02. 2017 09:00TK Volšovy AKOC Sušice C5:13
1711. 02. 2017 09:00TJ Sokol Strážov AST Nýrsko A12:6
1711. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy ATJ Sokol Horažďovice C18:0
1711. 02. 2017 09:00Ekomont Svrčovec ATJ Sokol Plánice A11:7
1711. 02. 2017 09:00TJ Žichovice AKST Klatovy D5:13
1818. 02. 2017 09:00KST Klatovy DEkomont Svrčovec A11:7
1818. 02. 2017 09:00TJ Sokol Plánice ATJ Sokol Klatovy A9:9
1818. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice CTJ Sokol Strážov A5:13
1818. 02. 2017 09:00ST Nýrsko ATK Volšovy A11:7
1818. 02. 2017 09:00KOC Sušice CBageta Dolany A11:7
1925. 02. 2017 09:00Bageta Dolany AST Nýrsko A11:7
1925. 02. 2017 09:00TK Volšovy ATJ Sokol Horažďovice C3:15
1925. 02. 2017 09:00TJ Sokol Strážov ATJ Sokol Plánice A10:8
1925. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy AKST Klatovy D11:7
1925. 02. 2017 09:00Ekomont Svrčovec ATJ Žichovice A12:6
2004. 03. 2017 09:00TJ Žichovice ATJ Sokol Klatovy A4:14
2004. 03. 2017 09:00KST Klatovy DTJ Sokol Strážov A14:4
2004. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plánice ATK Volšovy A16:2
2004. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice CBageta Dolany A7:11
2004. 03. 2017 09:00ST Nýrsko AKOC Sušice C6:12
2111. 03. 2017 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Horažďovice C14:4
2111. 03. 2017 09:00Bageta Dolany ATJ Sokol Plánice A11:7
2111. 03. 2017 09:00TK Volšovy AKST Klatovy D8:10
2111. 03. 2017 09:00TJ Sokol Strážov ATJ Žichovice A17:1
2111. 03. 2017 09:00Ekomont Svrčovec ATJ Sokol Klatovy A8:10
2218. 03. 2017 09:00Ekomont Svrčovec ATJ Sokol Strážov A7:11
2218. 03. 2017 09:00TJ Žichovice ATK Volšovy A8:10
2218. 03. 2017 09:00KST Klatovy DBageta Dolany A12:6
2218. 03. 2017 09:00TJ Sokol Plánice AKOC Sušice C8:10
2218. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice CST Nýrsko A6:12
Okresní přebor 2.třídy
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy CST Nýrsko B6:4
124. 09. 2016 09:00Ekomont Svrčovec BTJ Sokol Strážov C7:3
124. 09. 2016 09:00AC Lhůta ATJ Sokol Strážov B4:6
124. 09. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy BKOC Sušice D9:1
103. 10. 2016 09:00Ekomont Svrčovec CPeruň Janovice A5:5
124. 09. 2016 09:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Horažďovice D2:8
103. 10. 2016 19:00TJ Sokol Horažďovice ESDH Dolany A1:9
201. 10. 2016 09:00ST Nýrsko BTJ Sokol Horažďovice E9:1
203. 10. 2016 19:00TJ Sokol Horažďovice DSDH Dolany A9:1
205. 10. 2016 19:00Peruň Janovice ALapák Třebomyslice A7:3
201. 10. 2016 09:00KOC Sušice DEkomont Svrčovec C2:8
201. 10. 2016 09:00TJ Sokol Strážov BTJ Sokol Klatovy B7:3
201. 10. 2016 09:00TJ Sokol Strážov CAC Lhůta A4:6
201. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy CEkomont Svrčovec B8:2
308. 10. 2016 09:00Ekomont Svrčovec BST Nýrsko B5:5
308. 10. 2016 09:00AC Lhůta ATJ Sokol Klatovy C9:1
308. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy BTJ Sokol Strážov C6:4
308. 10. 2016 09:00Ekomont Svrčovec CTJ Sokol Strážov B0:10
308. 10. 2016 09:00Lapák Třebomyslice AKOC Sušice D8:2
308. 10. 2016 09:00SDH Dolany APeruň Janovice A6:4
324. 09. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice ETJ Sokol Horažďovice D6:4
415. 10. 2016 09:00ST Nýrsko BTJ Sokol Horažďovice D7:3
415. 10. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice EPeruň Janovice A0:10
415. 10. 2016 09:00KOC Sušice DSDH Dolany A1:9
415. 10. 2016 09:00TJ Sokol Strážov BLapák Třebomyslice A10:0
415. 10. 2016 09:00TJ Sokol Strážov CEkomont Svrčovec C6:4
424. 09. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy CTJ Sokol Klatovy B7:3
415. 10. 2016 09:00Ekomont Svrčovec BAC Lhůta A3:7
522. 10. 2016 09:00AC Lhůta AST Nýrsko B8:2
522. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy BEkomont Svrčovec B3:7
522. 10. 2016 09:00Ekomont Svrčovec CTJ Sokol Klatovy C1:9
520. 10. 2016 18:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Strážov C8:2
522. 10. 2016 09:00SDH Dolany ATJ Sokol Strážov B2:8
522. 10. 2016 09:00KOC Sušice DTJ Sokol Horažďovice E2:8
522. 10. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice DPeruň Janovice A0:10
629. 10. 2016 09:00ST Nýrsko BPeruň Janovice A0:10
629. 10. 2016 09:00KOC Sušice DTJ Sokol Horažďovice D4:6
629. 10. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice ETJ Sokol Strážov B0:10
629. 10. 2016 09:00TJ Sokol Strážov CSDH Dolany A3:7
629. 10. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy CLapák Třebomyslice A9:1
624. 09. 2016 09:00Ekomont Svrčovec BEkomont Svrčovec C10:0
629. 10. 2016 09:00AC Lhůta ATJ Sokol Klatovy B10:0
705. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy BST Nýrsko B3:7
705. 11. 2016 09:00Ekomont Svrčovec CAC Lhůta A0:10
705. 11. 2016 09:00Lapák Třebomyslice AEkomont Svrčovec B3:7
705. 11. 2016 09:00SDH Dolany ATJ Sokol Klatovy C5:5
705. 11. 2016 09:00TJ Sokol Strážov CTJ Sokol Horažďovice E5:5
705. 11. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice DTJ Sokol Strážov B1:9
705. 11. 2016 09:00Peruň Janovice AKOC Sušice D10:0
812. 11. 2016 09:00ST Nýrsko BKOC Sušice D8:2
812. 11. 2016 09:00TJ Sokol Strážov BPeruň Janovice A4:6
812. 11. 2016 09:00TJ Sokol Strážov CTJ Sokol Horažďovice D2:8
812. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy CTJ Sokol Horažďovice E9:1
812. 11. 2016 09:00Ekomont Svrčovec BSDH Dolany A3:7
812. 11. 2016 09:00AC Lhůta ALapák Třebomyslice A10:0
812. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy BEkomont Svrčovec C7:3
919. 11. 2016 09:00Ekomont Svrčovec CST Nýrsko B3:7
919. 11. 2016 09:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Klatovy B5:5
919. 11. 2016 09:00SDH Dolany AAC Lhůta A2:8
919. 11. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice EEkomont Svrčovec B0:10
919. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy CTJ Sokol Horažďovice D7:3
919. 11. 2016 09:00Peruň Janovice ATJ Sokol Strážov C9:1
919. 11. 2016 09:00KOC Sušice DTJ Sokol Strážov B0:10
1026. 11. 2016 09:00ST Nýrsko BTJ Sokol Strážov B0:10
1026. 11. 2016 09:00TJ Sokol Strážov CKOC Sušice D7:3
1026. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy CPeruň Janovice A6:4
1026. 11. 2016 09:00Ekomont Svrčovec BTJ Sokol Horažďovice D5:5
1026. 11. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice EAC Lhůta A1:9
1026. 11. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy BSDH Dolany A2:8
1026. 11. 2016 09:00Ekomont Svrčovec CLapák Třebomyslice A4:6
1103. 12. 2016 09:00Lapák Třebomyslice AST Nýrsko B6:4
1103. 12. 2016 09:00SDH Dolany AEkomont Svrčovec C9:1
1103. 12. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice ETJ Sokol Klatovy B6:4
1103. 12. 2016 09:00AC Lhůta ATJ Sokol Horažďovice D10:0
1111. 12. 2016 18:00Peruň Janovice AEkomont Svrčovec B6:4
1103. 12. 2016 09:00KOC Sušice DTJ Sokol Klatovy C1:9
1103. 12. 2016 09:00TJ Sokol Strážov BTJ Sokol Strážov C7:3
1210. 12. 2016 09:00ST Nýrsko BTJ Sokol Strážov C9:1
1210. 12. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy CTJ Sokol Strážov B5:5
1221. 12. 2016 19:00Ekomont Svrčovec BKOC Sušice D8:2
1210. 12. 2016 09:00AC Lhůta APeruň Janovice A4:6
1210. 12. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy BTJ Sokol Horažďovice D5:5
1210. 12. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice EEkomont Svrčovec C6:4
1210. 12. 2016 09:00Lapák Třebomyslice ASDH Dolany A2:8
1317. 12. 2016 09:00SDH Dolany AST Nýrsko B5:5
1317. 12. 2016 09:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Horažďovice E5:5
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice DEkomont Svrčovec C9:1
1317. 12. 2016 09:00Peruň Janovice ATJ Sokol Klatovy B8:2
1317. 12. 2016 09:00KOC Sušice DAC Lhůta A3:7
1306. 01. 2017 19:00TJ Sokol Strážov BEkomont Svrčovec B7:3
1317. 12. 2016 09:00TJ Sokol Strážov CTJ Sokol Klatovy C1:9
1407. 01. 2017 09:00ST Nýrsko BTJ Sokol Klatovy C4:6
1407. 01. 2017 09:00TJ Sokol Strážov CEkomont Svrčovec B3:7
1407. 01. 2017 09:00TJ Sokol Strážov BAC Lhůta A6:4
1407. 01. 2017 09:00KOC Sušice DTJ Sokol Klatovy B4:6
1407. 01. 2017 09:00Peruň Janovice AEkomont Svrčovec C8:2
1409. 01. 2017 18:30TJ Sokol Horažďovice DLapák Třebomyslice A5:5
1407. 01. 2017 09:00SDH Dolany ATJ Sokol Horažďovice E10:0
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice EST Nýrsko B3:7
1514. 01. 2017 09:00SDH Dolany ATJ Sokol Horažďovice D5:5
1514. 01. 2017 09:00Lapák Třebomyslice APeruň Janovice A0:10
1514. 01. 2017 09:00Ekomont Svrčovec CKOC Sušice D5:5
1514. 01. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy BTJ Sokol Strážov B2:8
1514. 01. 2017 09:00AC Lhůta ATJ Sokol Strážov C10:0
1514. 01. 2017 09:00Ekomont Svrčovec BTJ Sokol Klatovy C3:7
1621. 01. 2017 09:00ST Nýrsko BEkomont Svrčovec B5:5
1621. 01. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy CAC Lhůta A5:5
1621. 01. 2017 09:00TJ Sokol Strážov CTJ Sokol Klatovy B2:8
1621. 01. 2017 09:00TJ Sokol Strážov BEkomont Svrčovec C10:0
1621. 01. 2017 09:00KOC Sušice DLapák Třebomyslice A3:7
1621. 01. 2017 09:00Peruň Janovice ASDH Dolany A7:3
1624. 09. 2016 09:00TJ Sokol Horažďovice DTJ Sokol Horažďovice E6:4
1728. 01. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice DST Nýrsko B3:7
1728. 01. 2017 09:00Peruň Janovice ATJ Sokol Horažďovice E7:3
1728. 01. 2017 09:00SDH Dolany AKOC Sušice D6:4
1728. 01. 2017 09:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Strážov B1:9
1728. 01. 2017 09:00Ekomont Svrčovec CTJ Sokol Strážov C5:5
1724. 09. 2016 09:00TJ Sokol Klatovy BTJ Sokol Klatovy C7:3
1728. 01. 2017 09:00AC Lhůta AEkomont Svrčovec B9:1
1804. 02. 2017 09:00ST Nýrsko BAC Lhůta A3:7
1804. 02. 2017 09:00Ekomont Svrčovec BTJ Sokol Klatovy B8:2
1804. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy CEkomont Svrčovec C8:2
1804. 02. 2017 09:00TJ Sokol Strážov CLapák Třebomyslice A3:7
1804. 02. 2017 09:00TJ Sokol Strážov BSDH Dolany A9:1
1804. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice EKOC Sušice D2:8
1804. 02. 2017 09:00Peruň Janovice ATJ Sokol Horažďovice D7:3
1911. 02. 2017 09:00Peruň Janovice AST Nýrsko B9:1
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice DKOC Sušice D5:5
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Strážov BTJ Sokol Horažďovice E10:0
1911. 02. 2017 09:00SDH Dolany ATJ Sokol Strážov C9:1
1911. 02. 2017 09:00Lapák Třebomyslice ATJ Sokol Klatovy C4:6
1924. 09. 2016 09:00Ekomont Svrčovec CEkomont Svrčovec B0:10
1911. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy BAC Lhůta A2:8
2018. 02. 2017 09:00ST Nýrsko BTJ Sokol Klatovy B8:2
2018. 02. 2017 09:00AC Lhůta AEkomont Svrčovec C10:0
2018. 02. 2017 09:00Ekomont Svrčovec BLapák Třebomyslice A9:1
2018. 02. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy CSDH Dolany A7:3
2018. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice ETJ Sokol Strážov C6:4
2018. 02. 2017 09:00TJ Sokol Strážov BTJ Sokol Horažďovice D10:0
2018. 02. 2017 09:00KOC Sušice DPeruň Janovice A5:5
2125. 02. 2017 09:00KOC Sušice DST Nýrsko B2:8
2125. 02. 2017 09:00Peruň Janovice ATJ Sokol Strážov B6:4
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice DTJ Sokol Strážov C2:8
2125. 02. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice ETJ Sokol Klatovy C3:7
2125. 02. 2017 09:00SDH Dolany AEkomont Svrčovec B3:7
2125. 02. 2017 09:00Lapák Třebomyslice AAC Lhůta A4:6
2125. 02. 2017 09:00Ekomont Svrčovec CTJ Sokol Klatovy B2:8
2204. 03. 2017 09:00ST Nýrsko BEkomont Svrčovec C8:2
2204. 03. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy BLapák Třebomyslice A8:2
2204. 03. 2017 09:00AC Lhůta ASDH Dolany A8:2
2204. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice EEkomont Svrčovec B1:9
2204. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice DTJ Sokol Klatovy C0:10
2204. 03. 2017 09:00TJ Sokol Strážov CPeruň Janovice A3:7
2204. 03. 2017 09:00KOC Sušice DTJ Sokol Strážov B3:7
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Strážov BST Nýrsko B6:4
2311. 03. 2017 09:00KOC Sušice DTJ Sokol Strážov C7:3
2311. 03. 2017 09:00Peruň Janovice ATJ Sokol Klatovy C7:3
2311. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice DEkomont Svrčovec B0:10
2311. 03. 2017 09:00AC Lhůta ATJ Sokol Horažďovice E10:0
2311. 03. 2017 09:00SDH Dolany ATJ Sokol Klatovy B8:2
2311. 03. 2017 09:00Lapák Třebomyslice AEkomont Svrčovec C7:3
2418. 03. 2017 09:00ST Nýrsko BLapák Třebomyslice A10:0
2418. 03. 2017 09:00Ekomont Svrčovec CSDH Dolany A0:10
2418. 03. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy BTJ Sokol Horažďovice E4:6
2418. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice DAC Lhůta A0:10
2418. 03. 2017 09:00Ekomont Svrčovec BPeruň Janovice A3:7
2418. 03. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy CKOC Sušice D8:2
2418. 03. 2017 09:00TJ Sokol Strážov CTJ Sokol Strážov B6:4
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Strážov CST Nýrsko B2:8
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Strážov BTJ Sokol Klatovy C9:1
2525. 03. 2017 09:00KOC Sušice DEkomont Svrčovec B4:6
2525. 03. 2017 09:00Peruň Janovice AAC Lhůta A5:5
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice DTJ Sokol Klatovy B2:8
2525. 03. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice EEkomont Svrčovec C10:0
2525. 03. 2017 09:00SDH Dolany ALapák Třebomyslice A9:1
2601. 04. 2017 09:00ST Nýrsko BSDH Dolany A5:5
2601. 04. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice ELapák Třebomyslice A6:4
2601. 04. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice DEkomont Svrčovec C3:7
2601. 04. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy BPeruň Janovice A0:10
2601. 04. 2017 09:00AC Lhůta AKOC Sušice D9:1
2601. 04. 2017 09:00Ekomont Svrčovec BTJ Sokol Strážov B0:10
2601. 04. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy CTJ Sokol Strážov C8:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS