Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní Přebor
101. 10. 2016 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Osek u Rokycan A6:12
101. 10. 2016 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Skomelno A10:8
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol Břasy BST Cheznovice10:8
102. 10. 2016 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Hrádek A8:10
101. 10. 2016 17:00TJ Sokol Klabava CSK Kornatice A3:15
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol PodmoklySK Rokycany B10:8
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ASK Rokycany B7:11
209. 10. 2016 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Podmokly9:9
209. 10. 2016 09:30TJ Hrádek ATJ Sokol Klabava C14:4
209. 10. 2016 09:30ST CheznoviceTJ Spartak Strašice A3:15
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Břasy B10:8
208. 10. 2016 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Radnice6:12
315. 10. 2016 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Osek u Rokycan A8:10
316. 10. 2016 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Baník Kříše A12:6
316. 10. 2016 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Skomelno A10:8
315. 10. 2016 17:00TJ Sokol Klabava CST Cheznovice8:10
316. 10. 2016 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Hrádek A7:11
316. 10. 2016 09:30SK Rokycany BSK Kornatice A12:6
423. 10. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ASK Kornatice A9:9
423. 10. 2016 09:30TJ Hrádek ASK Rokycany B16:2
423. 10. 2016 09:30ST CheznoviceTJ Sokol Podmokly9:9
423. 10. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava C17:1
422. 10. 2016 16:00TJ Baník Kříše ATJ Spartak Strašice A2:16
422. 10. 2016 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Břasy B12:6
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Osek u Rokycan A10:8
530. 10. 2016 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Radnice12:6
529. 10. 2016 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Baník Kříše A12:6
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Skomelno A8:10
530. 10. 2016 09:30SK Rokycany BST Cheznovice15:3
530. 10. 2016 09:30SK Kornatice ATJ Hrádek A3:15
606. 11. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Hrádek A3:15
606. 11. 2016 09:30ST CheznoviceSK Kornatice A11:7
606. 11. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno ASK Rokycany B8:10
605. 11. 2016 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Podmokly6:12
605. 11. 2016 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Klabava C11:7
606. 11. 2016 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Spartak Strašice A8:10
713. 11. 2016 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Osek u Rokycan A5:13
712. 11. 2016 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Břasy B4:14
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Radnice7:11
713. 11. 2016 09:30SK Rokycany BTJ Baník Kříše A17:1
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno ASK Kornatice A11:7
713. 11. 2016 09:30TJ Hrádek AST Cheznovice16:2
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan AST Cheznovice11:7
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Hrádek A5:13
819. 11. 2016 16:00TJ Baník Kříše ASK Kornatice A10:8
819. 11. 2016 09:30TJ Sokol RadniceSK Rokycany B10:8
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Podmokly10:8
820. 11. 2016 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Klabava C11:7
926. 11. 2016 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Osek u Rokycan A7:11
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Spartak Strašice A8:10
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Břasy BSK Rokycany B2:16
927. 11. 2016 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Radnice9:9
927. 11. 2016 09:30TJ Hrádek ATJ Baník Kříše A13:5
927. 11. 2016 09:30ST CheznoviceTJ Sokol Skomelno A7:11
1011. 12. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Skomelno A6:12
1010. 12. 2016 16:00TJ Baník Kříše AST Cheznovice9:9
1010. 12. 2016 09:30TJ Sokol RadniceTJ Hrádek A6:12
1011. 12. 2016 09:30TJ Sokol Břasy BSK Kornatice A8:10
1011. 12. 2016 09:30SK Rokycany BTJ Spartak Strašice A9:9
1010. 12. 2016 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Podmokly9:9
1118. 12. 2016 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Osek u Rokycan A5:13
1118. 12. 2016 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Klabava C13:5
1118. 12. 2016 09:30SK Kornatice ATJ Spartak Strašice A7:11
1118. 12. 2016 09:30TJ Hrádek ATJ Sokol Břasy B14:4
1118. 12. 2016 09:30ST CheznoviceTJ Sokol Radnice6:12
1118. 12. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Baník Kříše A13:5
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Baník Kříše A13:5
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Radnice11:7
1208. 01. 2017 09:30ST CheznoviceTJ Sokol Břasy B8:10
1208. 01. 2017 09:30TJ Hrádek ATJ Spartak Strašice A13:5
1208. 01. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Klabava C12:6
1208. 01. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Podmokly12:6
1315. 01. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Osek u Rokycan A6:12
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklySK Kornatice A9:9
1314. 01. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Hrádek A2:16
1315. 01. 2017 09:30TJ Spartak Strašice AST Cheznovice13:5
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Skomelno A7:11
1314. 01. 2017 09:30TJ Sokol RadniceTJ Baník Kříše A11:7
1429. 01. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Radnice9:9
1428. 01. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Břasy B10:8
1429. 01. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Spartak Strašice A10:8
1429. 01. 2017 09:30ST CheznoviceTJ Sokol Klabava C14:4
1429. 01. 2017 09:30TJ Hrádek ATJ Sokol Podmokly13:5
1429. 01. 2017 09:30SK Kornatice ASK Rokycany B10:8
1505. 02. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Osek u Rokycan A6:12
1505. 02. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Hrádek A8:10
1505. 02. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklyST Cheznovice9:9
1504. 02. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Skomelno A7:11
1505. 02. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Baník Kříše A15:3
1505. 02. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Radnice12:6
1612. 02. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Břasy B17:1
1611. 02. 2017 09:30TJ Sokol RadniceTJ Spartak Strašice A4:14
1611. 02. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Klabava C7:11
1612. 02. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Podmokly13:5
1612. 02. 2017 09:30ST CheznoviceSK Rokycany B12:6
1612. 02. 2017 09:30TJ Hrádek ASK Kornatice A15:3
1719. 02. 2017 09:30TJ Hrádek ATJ Sokol Osek u Rokycan A16:2
1719. 02. 2017 09:30SK Kornatice AST Cheznovice10:8
1719. 02. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Skomelno A9:9
1719. 02. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Baník Kříše A9:9
1719. 02. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Břasy B13:5
1717. 02. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Radnice5:13
1826. 02. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Spartak Strašice A7:9
1826. 02. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Klabava C9:9
1825. 02. 2017 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Podmokly14:4
1825. 02. 2017 16:00TJ Baník Kříše ASK Rokycany B6:12
1826. 02. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Skomelno A12:6
1826. 02. 2017 09:30ST CheznoviceTJ Hrádek A7:11
1905. 03. 2017 09:30ST CheznoviceTJ Sokol Osek u Rokycan A9:9
1905. 03. 2017 09:30TJ Hrádek ATJ Sokol Skomelno A12:6
1905. 03. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Baník Kříše A15:3
1905. 03. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Radnice15:3
1905. 03. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Břasy B9:9
1904. 03. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Spartak Strašice A7:11
2012. 03. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Klabava C14:4
2012. 03. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Podmokly12:6
2012. 03. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Břasy B9:9
2011. 03. 2017 09:30TJ Sokol RadniceSK Kornatice A5:13
2011. 03. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Hrádek A11:7
2012. 03. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno AST Cheznovice9:9
2119. 03. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Osek u Rokycan A12:6
2119. 03. 2017 09:30ST CheznoviceTJ Baník Kříše A15:3
2119. 03. 2017 09:30TJ Hrádek ATJ Sokol Radnice9:9
2119. 03. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Břasy B17:1
2119. 03. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ASK Rokycany B18:0wo
2119. 03. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Klabava C5:13
2226. 03. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Podmokly15:3
2225. 03. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CSK Rokycany B18:0wo
2226. 03. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ASK Kornatice A9:9
2226. 03. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Hrádek A6:12
2225. 03. 2017 09:30TJ Sokol RadniceST Cheznovice10:8
2225. 03. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Skomelno A7:11
Okresní soutěž 1. třídy
102. 10. 2016 09:30SK LíšnáTJ Sokol Skomelno B6:12
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Osek u Rokycan B3:15
102. 10. 2016 09:30Sokol Holoubkov ATJ Sokol Těně B12:6
102. 10. 2016 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Těně C8:10
101. 10. 2016 09:30TJ Sokol Mýto ASK Rokycany C10:6
102. 10. 2016 09:30SK Mostiště 2003 ASK Nevid B14:4
209. 10. 2016 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Nevid B16:2
209. 10. 2016 09:30SK Rokycany CSK Mostiště 2003 A8:10
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Mýto A9:9
209. 10. 2016 14:00TJ Sokol Těně BTJ Hrádek B10:8
208. 10. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSokol Holoubkov A9:9
209. 10. 2016 09:30SK LíšnáTJ Sokol Dobřív6:12
316. 10. 2016 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Skomelno B10:8
316. 10. 2016 09:30Sokol Holoubkov ASK Líšná12:6
316. 10. 2016 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Osek u Rokycan B11:7
315. 10. 2016 09:30TJ Sokol Mýto ATJ Sokol Těně B4:14
316. 10. 2016 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Těně C9:9
316. 10. 2016 09:30SK Nevid BSK Rokycany C8:10
423. 10. 2016 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Rokycany C10:8
423. 10. 2016 09:30TJ Sokol Těně CSK Nevid B11:7
423. 10. 2016 14:00TJ Sokol Těně BSK Mostiště 2003 A12:6
422. 10. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Mýto A14:4
423. 10. 2016 09:30SK LíšnáTJ Hrádek B7:11
423. 10. 2016 09:30TJ Sokol DobřívSokol Holoubkov A8:10
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno BSokol Holoubkov A7:11
530. 10. 2016 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Dobřív10:8
529. 10. 2016 09:30TJ Sokol Mýto ASK Líšná9:9
530. 10. 2016 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Osek u Rokycan B10:8
530. 10. 2016 09:30SK Nevid BTJ Sokol Těně B4:14
530. 10. 2016 09:30SK Rokycany CTJ Sokol Těně C8:10
606. 11. 2016 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Těně C8:10
606. 11. 2016 14:00TJ Sokol Těně BSK Rokycany C15:3
605. 11. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Nevid B12:6
606. 11. 2016 09:30SK LíšnáSK Mostiště 2003 A7:11
606. 11. 2016 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Mýto A11:7
606. 11. 2016 09:30Sokol Holoubkov ATJ Hrádek B11:7
713. 11. 2016 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Skomelno B11:7
712. 11. 2016 09:30TJ Sokol Mýto ASokol Holoubkov A2:16
713. 11. 2016 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Dobřív13:5
713. 11. 2016 09:30SK Nevid BSK Líšná10:8
713. 11. 2016 09:30SK Rokycany CTJ Sokol Osek u Rokycan B5:13
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Těně B9:9
820. 11. 2016 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Těně B5:13
819. 11. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Těně C13:5
820. 11. 2016 09:30SK Rokycany CSK Líšná15:3
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol DobřívSK Nevid B13:5
820. 11. 2016 09:30Sokol Holoubkov ASK Mostiště 2003 A12:6
820. 11. 2016 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Mýto A16:2
926. 11. 2016 09:30TJ Sokol Mýto ATJ Sokol Skomelno B4:14
927. 11. 2016 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Hrádek B6:12
927. 11. 2016 09:30SK Nevid BSokol Holoubkov A3:15
927. 11. 2016 09:30SK Rokycany CTJ Sokol Dobřív11:7
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Těně CSK Líšná8:10
927. 11. 2016 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Osek u Rokycan B12:6
1011. 12. 2016 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Osek u Rokycan B13:5
1011. 12. 2016 09:30SK LíšnáTJ Sokol Těně B0:18wo
1011. 12. 2016 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Těně C10:8
1011. 12. 2016 09:30Sokol Holoubkov ASK Rokycany C11:7
1011. 12. 2016 09:30TJ Hrádek BSK Nevid B16:2
1010. 12. 2016 09:30TJ Sokol Mýto ASK Mostiště 2003 A9:9
1118. 12. 2016 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Skomelno B9:9
1118. 12. 2016 09:30SK Nevid BTJ Sokol Mýto A12:6
1118. 12. 2016 09:30SK Rokycany CTJ Hrádek B9:9
1118. 12. 2016 09:30TJ Sokol Těně CSokol Holoubkov A5:13
1118. 12. 2016 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Dobřív18:0
1117. 12. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Líšná10:8
1208. 01. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Líšná9:9
1207. 01. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Dobřív9:9
1208. 01. 2017 14:00TJ Sokol Těně BSokol Holoubkov A11:7
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Hrádek B7:11
1208. 01. 2017 09:30SK Rokycany CTJ Sokol Mýto A14:4
1208. 01. 2017 09:30SK Nevid BSK Mostiště 2003 A1:17
1315. 01. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Skomelno B9:9
1315. 01. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ASK Rokycany C9:9
1314. 01. 2017 09:30TJ Sokol Mýto ATJ Sokol Těně C9:9
1315. 01. 2017 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Těně B6:12
1315. 01. 2017 09:30Sokol Holoubkov ATJ Sokol Osek u Rokycan B14:4
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol DobřívSK Líšná10:8
1429. 01. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Dobřív9:9
1429. 01. 2017 09:30SK LíšnáSokol Holoubkov A4:14
1428. 01. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Hrádek B15:3
1429. 01. 2017 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Mýto A15:3
1429. 01. 2017 09:30TJ Sokol Těně CSK Mostiště 2003 A4:14
1429. 01. 2017 09:30SK Rokycany CSK Nevid B8:10
1505. 02. 2017 09:30SK Rokycany CTJ Sokol Skomelno B11:7
1505. 02. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Těně C9:9
1505. 02. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Těně B2:16
1504. 02. 2017 09:30TJ Sokol Mýto ATJ Sokol Osek u Rokycan B9:9
1505. 02. 2017 09:30TJ Hrádek BSK Líšná9:9
1505. 02. 2017 09:30Sokol Holoubkov ATJ Sokol Dobřív16:2
1612. 02. 2017 14:00Sokol Holoubkov ATJ Sokol Skomelno B13:5
1612. 02. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Hrádek B9:9
1612. 02. 2017 09:30SK LíšnáTJ Sokol Mýto A8:10
1611. 02. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Mostiště 2003 A2:16
1612. 02. 2017 14:00TJ Sokol Těně BSK Nevid B16:2
1612. 02. 2017 09:30SK Rokycany CTJ Sokol Těně C13:5
1719. 02. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Skomelno B10:8
1719. 02. 2017 09:30TJ Sokol Těně BSK Rokycany C14:4
1719. 02. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Osek u Rokycan B3:15
1719. 02. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ASK Líšná15:3
1718. 02. 2017 09:30TJ Sokol Mýto ATJ Sokol Dobřív9:9
1719. 02. 2017 09:30TJ Hrádek BSokol Holoubkov A9:9
1826. 02. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Hrádek B11:7
1826. 02. 2017 09:30Sokol Holoubkov ATJ Sokol Mýto A13:5
1826. 02. 2017 09:30TJ Sokol DobřívSK Mostiště 2003 A11:7
1826. 02. 2017 09:30SK LíšnáSK Nevid B13:5
1825. 02. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Rokycany C11:7
1826. 02. 2017 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Těně C10:8
1905. 03. 2017 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Skomelno B16:2
1905. 03. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Osek u Rokycan B5:13
1905. 03. 2017 09:30SK LíšnáSK Rokycany C13:5
1905. 03. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Dobřív9:9
1905. 03. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ASokol Holoubkov A12:6
1904. 03. 2017 09:30TJ Sokol Mýto ATJ Hrádek B6:12
2012. 03. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Mýto A7:11
2012. 03. 2017 09:30TJ Hrádek BSK Mostiště 2003 A13:5
2012. 03. 2017 09:30Sokol Holoubkov ASK Nevid B16:2
2012. 03. 2017 09:30TJ Sokol DobřívSK Rokycany C11:7
2012. 03. 2017 09:30SK LíšnáTJ Sokol Těně C13:5
2011. 03. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Těně B5:13
2118. 03. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Skomelno B10:8
2119. 03. 2017 14:00TJ Sokol Těně BSK Líšná12:6
2119. 03. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Dobřív9:9
2119. 03. 2017 09:30SK Rokycany CSokol Holoubkov A2:16
2119. 03. 2017 09:30SK Nevid BTJ Hrádek B10:8
2119. 03. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Mýto A6:12
2226. 03. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Mostiště 2003 A9:9
2225. 03. 2017 09:30TJ Sokol Mýto ASK Nevid B6:12
2226. 03. 2017 09:30TJ Hrádek BSK Rokycany C9:9
2226. 03. 2017 09:30Sokol Holoubkov ATJ Sokol Těně C16:2
2226. 03. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Těně B8:10
2226. 03. 2017 09:30SK LíšnáTJ Sokol Osek u Rokycan B8:10
Okresní soutěž 2.třídy
102. 10. 2016 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Skomelno C10:8
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CSK Kornatice B6:12
101. 10. 2016 14:00TJ Sokol Mýto BTJ Volduchy10:8
102. 10. 2016 09:30SK Němčovice ATJ Spartak Strašice B5:13
209. 10. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Spartak Strašice B7:11
209. 10. 2016 09:30TJ VolduchySK Němčovice A7:11
209. 10. 2016 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Mýto B9:9
209. 10. 2016 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Osek u Rokycan C8:10
316. 10. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Sokol Skomelno C10:8
315. 10. 2016 14:00TJ Sokol Mýto BTJ Město Zbiroh B14:4
316. 10. 2016 09:30SK Němčovice ASK Kornatice B11:7
316. 10. 2016 09:30TJ VolduchyTJ Spartak Strašice B4:14
423. 10. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Volduchy7:11
423. 10. 2016 09:30SK Kornatice BTJ Spartak Strašice B10:8
423. 10. 2016 09:30TJ Město Zbiroh BSK Němčovice A2:16
423. 10. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Sokol Mýto B7:11
529. 10. 2016 14:00TJ Sokol Mýto BTJ Sokol Skomelno C17:1
530. 10. 2016 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Osek u Rokycan C10:8
530. 10. 2016 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Město Zbiroh B12:6
530. 10. 2016 09:30TJ VolduchySK Kornatice B5:13
606. 11. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno CSK Kornatice B7:11
606. 11. 2016 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Volduchy7:11
606. 11. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Spartak Strašice B6:12
605. 11. 2016 14:00TJ Sokol Mýto BSK Němčovice A8:10
713. 11. 2016 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Skomelno C15:3
713. 11. 2016 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Mýto B10:8
713. 11. 2016 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Osek u Rokycan C12:6
713. 11. 2016 09:30SK Kornatice BTJ Město Zbiroh B16:2
820. 11. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Město Zbiroh B12:6
820. 11. 2016 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Osek u Rokycan C9:9
820. 11. 2016 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Mýto B6:12
820. 11. 2016 09:30TJ Spartak Strašice BSK Němčovice A4:14
927. 11. 2016 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Skomelno C15:3
927. 11. 2016 09:30SK Němčovice ATJ Volduchy9:9
926. 11. 2016 14:00TJ Sokol Mýto BSK Kornatice B8:10
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Město Zbiroh B11:7
1011. 12. 2016 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Sokol Osek u Rokycan C9:9
1011. 12. 2016 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Mýto B4:14
1011. 12. 2016 09:30SK Kornatice BSK Němčovice A6:12
1011. 12. 2016 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Volduchy17:1
1118. 12. 2016 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Skomelno C10:8
1118. 12. 2016 09:30TJ Spartak Strašice BSK Kornatice B12:6
1118. 12. 2016 09:30SK Němčovice ATJ Město Zbiroh B13:5
1117. 12. 2016 14:00TJ Sokol Mýto BTJ Sokol Osek u Rokycan C12:6
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Sokol Mýto B8:10
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CSK Němčovice A8:10
1208. 01. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Spartak Strašice B4:14
1208. 01. 2017 09:30SK Kornatice BTJ Volduchy12:6
1315. 01. 2017 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Skomelno C7:11
1315. 01. 2017 09:30TJ VolduchyTJ Město Zbiroh B12:6
1315. 01. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Osek u Rokycan C15:3
1315. 01. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Mýto B13:5
1429. 01. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CSK Němčovice A9:9
1428. 01. 2017 14:00TJ Sokol Mýto BTJ Spartak Strašice B6:12
1429. 01. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Volduchy13:5
1429. 01. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BSK Kornatice B8:10
1505. 02. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Spartak Strašice B11:7
1504. 02. 2017 14:00TJ Sokol Mýto BSK Kornatice B12:6
1505. 02. 2017 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Skomelno C14:4
1505. 02. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Osek u Rokycan C5:13
1611. 02. 2017 14:00TJ Sokol Mýto BSK Němčovice A7:11
1612. 02. 2017 09:30SK Kornatice BTJ Spartak Strašice B5:13
1612. 02. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Sokol Skomelno C4:14
1612. 02. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Volduchy8:10
1719. 02. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Město Zbiroh B10:8
1719. 02. 2017 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Osek u Rokycan C15:3
1719. 02. 2017 09:30SK Němčovice ASK Kornatice B8:10
1719. 02. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Mýto B13:5
1826. 02. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BSK Němčovice A10:8
1826. 02. 2017 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Mýto B10:8
1826. 02. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Volduchy7:11
1826. 02. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Město Zbiroh B11:7
1905. 03. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Mýto B9:9
1905. 03. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BSK Kornatice B10:8
1905. 03. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Sokol Osek u Rokycan C11:7
1905. 03. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Volduchy6:12
2012. 03. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Skomelno C13:5
2012. 03. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Volduchy0:18wo
2012. 03. 2017 09:30SK Kornatice BSK Němčovice A11:7
2011. 03. 2017 14:00TJ Sokol Mýto BTJ Spartak Strašice B5:13
Okresní soutěž 3.třídy
101. 10. 2016 13:00TJ Baník Kříše BSK Mostiště 2003 B12:6
102. 10. 2016 14:00Sokol Holoubkov BTJ Sokol Hůrky B6:12
102. 10. 2016 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Sokol Hůrky A14:4
102. 10. 2016 09:30TJ Sokol Mirošov BSK Němčovice B16:2
209. 10. 2016 09:30SK Mostiště 2003 BVUM Terešov17:1
209. 10. 2016 09:30SK Němčovice BTJ Sokol Hůrky A1:17
208. 10. 2016 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Spartak Strašice C0:18
208. 10. 2016 13:00TJ Baník Kříše BSokol Holoubkov B14:4
316. 10. 2016 14:00Sokol Holoubkov BSK Mostiště 2003 B0:18
316. 10. 2016 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Baník Kříše B16:2
315. 10. 2016 09:30TJ Sokol Hůrky BSK Němčovice B17:1
316. 10. 2016 09:30VUM TerešovTJ Sokol Mirošov B1:17
423. 10. 2016 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Mirošov B8:10
422. 10. 2016 16:00TJ Sokol Hůrky AVUM Terešov16:2
423. 10. 2016 09:30SK Němčovice BTJ Baník Kříše B9:9
423. 10. 2016 09:30TJ Spartak Strašice CSokol Holoubkov B18:0
530. 10. 2016 09:30TJ Spartak Strašice CSK Mostiště 2003 B13:5
530. 10. 2016 14:00Sokol Holoubkov BSK Němčovice B8:10
530. 10. 2016 09:30VUM TerešovTJ Sokol Hůrky B5:13
530. 10. 2016 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Sokol Hůrky A7:11
606. 11. 2016 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Hůrky A8:10
605. 11. 2016 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Mirošov B1:17
605. 11. 2016 13:00TJ Baník Kříše BVUM Terešov17:1
606. 11. 2016 09:30SK Němčovice BTJ Spartak Strašice C1:17
713. 11. 2016 09:30SK Mostiště 2003 BSK Němčovice B12:6
713. 11. 2016 09:30VUM TerešovSokol Holoubkov B10:8
713. 11. 2016 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Baník Kříše B9:9
712. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Sokol Hůrky B17:1
820. 11. 2016 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Hůrky B18:0
819. 11. 2016 13:00TJ Baník Kříše BTJ Sokol Hůrky A12:6
820. 11. 2016 14:00Sokol Holoubkov BTJ Sokol Mirošov B1:17
820. 11. 2016 09:30VUM TerešovTJ Spartak Strašice C3:15
927. 11. 2016 09:30SK Němčovice BVUM Terešov10:8
927. 11. 2016 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Spartak Strašice C9:9
926. 11. 2016 16:00TJ Sokol Hůrky ASokol Holoubkov B17:1
926. 11. 2016 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Baník Kříše B1:17
1011. 12. 2016 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Baník Kříše B4:14
1010. 12. 2016 09:30TJ Sokol Hůrky BSokol Holoubkov B12:6
1010. 12. 2016 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Spartak Strašice C9:9
1011. 12. 2016 09:30SK Němčovice BTJ Sokol Mirošov B0:18
1118. 12. 2016 09:30VUM TerešovSK Mostiště 2003 B6:12
1117. 12. 2016 16:00TJ Sokol Hůrky ASK Němčovice B17:1
1118. 12. 2016 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Sokol Hůrky B18:0
1118. 12. 2016 14:00Sokol Holoubkov BTJ Baník Kříše B5:13
1208. 01. 2017 09:30SK Mostiště 2003 BSokol Holoubkov B13:5
1207. 01. 2017 13:00TJ Baník Kříše BTJ Spartak Strašice C4:14
1208. 01. 2017 09:30SK Němčovice BTJ Sokol Hůrky B11:7
1208. 01. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BVUM Terešov18:0
1315. 01. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BSK Mostiště 2003 B14:4
1315. 01. 2017 09:30VUM TerešovTJ Sokol Hůrky A2:16
1314. 01. 2017 13:00TJ Baník Kříše BSK Němčovice B10:8
1315. 01. 2017 14:00Sokol Holoubkov BTJ Spartak Strašice C3:15
1429. 01. 2017 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Spartak Strašice C8:10
1429. 01. 2017 09:30SK Němčovice BSokol Holoubkov B10:8
1428. 01. 2017 09:30TJ Sokol Hůrky BVUM Terešov12:6
1428. 01. 2017 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Sokol Mirošov B6:12
1504. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hůrky ASK Mostiště 2003 B9:9
1505. 02. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Sokol Hůrky B18:0
1505. 02. 2017 09:30VUM TerešovTJ Baník Kříše B2:16
1505. 02. 2017 09:30TJ Spartak Strašice CSK Němčovice B15:3
1612. 02. 2017 09:30SK Němčovice BSK Mostiště 2003 B5:13
1612. 02. 2017 14:00Sokol Holoubkov BVUM Terešov14:4
1611. 02. 2017 13:00TJ Baník Kříše BTJ Sokol Mirošov B3:15
1611. 02. 2017 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Hůrky A1:17
1718. 02. 2017 09:30TJ Sokol Hůrky BSK Mostiště 2003 B1:17
1718. 02. 2017 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Baník Kříše B16:2
1719. 02. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BSokol Holoubkov B14:4
1719. 02. 2017 09:30TJ Spartak Strašice CVUM Terešov16:2
1826. 02. 2017 09:30VUM TerešovSK Němčovice B3:15
1826. 02. 2017 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Sokol Mirošov B7:11
1826. 02. 2017 14:00Sokol Holoubkov BTJ Sokol Hůrky A1:17
1825. 02. 2017 13:00TJ Baník Kříše BTJ Sokol Hůrky B5:13

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS