Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
128. 09. 2016 17:00KST Jirkov DKST Jirkov E6:12
130. 09. 2016 17:00TJ Slovan VejprtyKST Kadaň A9:9
129. 09. 2016 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká Chomutov D6:12
129. 09. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CTJ VTŽ Chomutov17:1
129. 09. 2016 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká Chomutov E12:6
129. 09. 2016 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Klášterec nad Ohří B10:8
205. 10. 2016 17:30KST Jirkov ETJ Klášterec nad Ohří B17:1
204. 10. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov ETJ Sokol Spořice B8:10
206. 10. 2016 17:00TJ VTŽ ChomutovKST Kadaň B9:9
211. 10. 2016 17:30
přeloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov DTJ Baník Březenecká Chomutov C8:10
206. 10. 2016 17:00KST Kadaň ATJ Baník Vysoká Pec A17:1
205. 10. 2016 17:00KST Jirkov DTJ Slovan Vejprty13:5
313. 10. 2016 17:00TJ Slovan VejprtyKST Jirkov E2:16
313. 10. 2016 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Jirkov D1:17
313. 10. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CKST Kadaň A14:4
313. 10. 2016 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká Chomutov D14:4
313. 10. 2016 18:00TJ Sokol Spořice BTJ VTŽ Chomutov16:2
312. 10. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká Chomutov E14:4
414. 12. 2016 17:30
přeloženo
KST Jirkov ETJ Baník Březenecká Chomutov E15:3
420. 10. 2016 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Klášterec nad Ohří B7:11
420. 10. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov DTJ Sokol Spořice B5:13
420. 10. 2016 17:00KST Kadaň AKST Kadaň B9:9
419. 10. 2016 17:00KST Jirkov DTJ Baník Březenecká Chomutov C7:11
420. 10. 2016 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Vysoká Pec A15:3
527. 10. 2016 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Jirkov E0:18
527. 10. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CTJ Slovan Vejprty15:3
527. 10. 2016 17:00KST Kadaň BKST Jirkov D13:5
527. 10. 2016 18:00TJ Sokol Spořice BKST Kadaň A14:4
526. 10. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká Chomutov D12:6
525. 10. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov ETJ VTŽ Chomutov12:6
602. 11. 2016 17:30KST Jirkov ETJ VTŽ Chomutov17:1
603. 11. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov DTJ Baník Březenecká Chomutov E7:11
603. 11. 2016 17:00KST Kadaň ATJ Klášterec nad Ohří B7:11
602. 11. 2016 17:00KST Jirkov DTJ Sokol Spořice B15:3
603. 11. 2016 17:00TJ Slovan VejprtyKST Kadaň B5:13
603. 11. 2016 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká Chomutov C0:18
710. 11. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CKST Jirkov E4:14
710. 11. 2016 17:00KST Kadaň BTJ Baník Vysoká Pec A18:0
710. 11. 2016 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Slovan Vejprty16:2
709. 11. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Jirkov D8:10
708. 11. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov EKST Kadaň A8:10
710. 11. 2016 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Baník Březenecká Chomutov D10:8
816. 11. 2016 17:30KST Jirkov ETJ Baník Březenecká Chomutov D16:2
820. 12. 2016 17:00
přeloženo
KST Kadaň ATJ VTŽ Chomutov5:13
816. 11. 2016 17:00KST Jirkov DTJ Baník Březenecká Chomutov E12:6
817. 11. 2016 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Klášterec nad Ohří B5:13
817. 11. 2016 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Sokol Spořice B4:14
817. 11. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CKST Kadaň B14:4
924. 11. 2016 17:00KST Kadaň BKST Jirkov E6:12
924. 11. 2016 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Březenecká Chomutov C11:7
923. 11. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Vysoká Pec A18:0
922. 11. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov ETJ Slovan Vejprty12:6
924. 11. 2016 17:00TJ VTŽ ChomutovKST Jirkov D6:12
901. 12. 2016 17:30
přeloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov DKST Kadaň A12:6
1030. 11. 2016 17:30KST Jirkov EKST Kadaň A18:0
1030. 11. 2016 17:00KST Jirkov DTJ Baník Březenecká Chomutov D12:6
1001. 12. 2016 17:00TJ Slovan VejprtyTJ VTŽ Chomutov12:6
1001. 12. 2016 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Baník Březenecká Chomutov E4:14
1001. 12. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CTJ Klášterec nad Ohří B4:14
1001. 12. 2016 17:00KST Kadaň BTJ Sokol Spořice B14:4
1108. 12. 2016 18:00TJ Sokol Spořice BKST Jirkov E2:16
1107. 12. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Kadaň B14:4
1106. 12. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov ETJ Baník Březenecká Chomutov C6:10
1108. 12. 2016 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Baník Vysoká Pec A15:3
1108. 12. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov DTJ Slovan Vejprty10:8
1108. 12. 2016 17:00KST Kadaň AKST Jirkov D8:10
1211. 01. 2017 17:30KST Jirkov EKST Jirkov D11:7
1212. 01. 2017 17:00
přeloženo
KST Kadaň ATJ Slovan Vejprty11:7
1212. 01. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov DTJ Baník Vysoká Pec A16:2
1212. 01. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Baník Březenecká Chomutov C6:12
1210. 01. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov EKST Kadaň B5:13
1211. 01. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Sokol Spořice B12:6
1318. 01. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Jirkov E5:13
1319. 01. 2017 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Březenecká Chomutov E11:7
1319. 01. 2017 17:00KST Kadaň BTJ VTŽ Chomutov14:4
1319. 01. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CTJ Baník Březenecká Chomutov D11:7
1308. 02. 2017 17:00
přeloženo
TJ Baník Vysoká Pec AKST Kadaň A3:15
1319. 01. 2017 17:00
přeloženo
TJ Slovan VejprtyKST Jirkov D11:7
1425. 01. 2017 17:30
přeloženo
KST Jirkov ETJ Slovan Vejprty9:9
1425. 01. 2017 17:00KST Jirkov DTJ Baník Vysoká Pec A17:1
1426. 01. 2017 17:00KST Kadaň ATJ Baník Březenecká Chomutov C6:12
1426. 01. 2017 17:30
přeloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov DKST Kadaň B11:7
1426. 01. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Sokol Spořice B11:7
1424. 01. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov ETJ Klášterec nad Ohří B4:14
1531. 01. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov EKST Jirkov E7:11
1501. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ VTŽ Chomutov9:9
1502. 02. 2017 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Březenecká Chomutov D11:7
1502. 02. 2017 17:00KST Kadaň BKST Kadaň A7:11
1502. 02. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CKST Jirkov D14:4
1502. 02. 2017 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Slovan Vejprty6:12
1608. 02. 2017 17:30KST Jirkov ETJ Baník Vysoká Pec A14:4
1609. 02. 2017 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká Chomutov C6:12
1608. 02. 2017 17:00KST Jirkov DKST Kadaň B7:11
1609. 02. 2017 17:00KST Kadaň ATJ Sokol Spořice B10:8
1609. 02. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov DTJ Klášterec nad Ohří B2:16
1609. 02. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Baník Březenecká Chomutov E14:4
1716. 02. 2017 17:00
odlozeno
TJ VTŽ ChomutovKST Jirkov E7:11
1714. 02. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov ETJ Baník Březenecká Chomutov D7:11
1715. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BKST Kadaň A14:4
1716. 02. 2017 18:00TJ Sokol Spořice BKST Jirkov D7:11
1716. 02. 2017 17:00KST Kadaň BTJ Slovan Vejprty14:4
1716. 02. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CTJ Baník Vysoká Pec A18:0
1822. 02. 2017 17:30KST Jirkov ETJ Baník Březenecká Chomutov C17:1
1823. 02. 2017 17:00TJ Baník Vysoká Pec AKST Kadaň B3:15
1823. 02. 2017 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Sokol Spořice B9:9
1822. 02. 2017 17:00KST Jirkov DTJ Klášterec nad Ohří B5:13
1823. 02. 2017 17:00
odloženo
KST Kadaň ATJ Baník Březenecká Chomutov E9:9
1823. 02. 2017 17:30
odloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov DTJ VTŽ Chomutov12:6
1909. 03. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov DKST Jirkov E0:18
1909. 03. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovKST Kadaň A9:9
1907. 03. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov EKST Jirkov D5:13
1908. 03. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Slovan Vejprty13:5
1909. 03. 2017 18:00TJ Sokol Spořice BTJ Baník Vysoká Pec A14:4
1909. 03. 2017 17:00KST Kadaň BTJ Baník Březenecká Chomutov C9:9
2015. 03. 2017 17:30KST Jirkov EKST Kadaň B14:4
2016. 03. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CTJ Sokol Spořice B5:13
2016. 03. 2017 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ Klášterec nad Ohří B1:17
2028. 03. 2017 17:30
přeloženo
TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká Chomutov E12:6
2015. 03. 2017 17:00KST Jirkov DTJ VTŽ Chomutov9:9
2016. 03. 2017 17:00KST Kadaň ATJ Baník Březenecká Chomutov D10:8
2123. 03. 2017 17:00KST Kadaň AKST Jirkov E2:16
2123. 03. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov DKST Jirkov D9:9
2123. 03. 2017 17:00TJ VTŽ ChomutovTJ Slovan Vejprty9:9
2121. 03. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov ETJ Baník Vysoká Pec A16:2
2122. 03. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří BTJ Baník Březenecká Chomutov C18:0wo
2106. 04. 2017 18:00
přeloženo
TJ Sokol Spořice BKST Kadaň B8:10
2229. 03. 2017 17:30KST Jirkov ETJ Sokol Spořice B15:3
2230. 03. 2017 17:00KST Kadaň BTJ Klášterec nad Ohří B12:6
2230. 03. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov CTJ Baník Březenecká Chomutov E7:11
2230. 03. 2017 17:00TJ Baník Vysoká Pec ATJ VTŽ Chomutov5:13
2230. 03. 2017 17:00TJ Slovan VejprtyTJ Baník Březenecká Chomutov D8:10
2229. 03. 2017 17:00
odlozeno
KST Jirkov DKST Kadaň A12:6
Okresní přebor 2. třídy
102. 10. 2016 17:00
přeloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov FTJ Baník Březenecká Chomutov G10:8
103. 10. 2016 17:30
přeloženo
TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Vysoká Pec B17:1
129. 09. 2016 17:00
přeloženo
KST Jirkov FKST Jirkov G15:3
207. 10. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov GKST Jirkov G11:7
204. 10. 2016 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov F4:14
205. 10. 2016 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FTJ Klášterec nad Ohří C14:4
314. 10. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Březenecká Chomutov G14:4
312. 10. 2016 17:00KST Jirkov FTJ Baník Březenecká Chomutov F13:5
311. 10. 2016 17:00KST Jirkov GTJ Baník Vysoká Pec B4:14
421. 10. 2016 17:30
odloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov GTJ Baník Vysoká Pec B11:7
419. 10. 2016 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FKST Jirkov G13:5
421. 10. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov F9:9
526. 10. 2016 17:00KST Jirkov FTJ Baník Březenecká Chomutov G15:3
525. 10. 2016 17:00KST Jirkov GTJ Klášterec nad Ohří C2:16
525. 10. 2016 18:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Baník Březenecká Chomutov F5:13
604. 11. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov GTJ Baník Březenecká Chomutov F7:11
601. 11. 2016 18:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Klášterec nad Ohří C5:13
601. 11. 2016 17:00KST Jirkov GKST Jirkov F5:13
708. 11. 2016 17:00KST Jirkov GTJ Baník Březenecká Chomutov G9:9
709. 11. 2016 17:00KST Jirkov FTJ Baník Vysoká Pec B13:5
711. 11. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Březenecká Chomutov F13:5
818. 11. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov GTJ Klášterec nad Ohří C6:12
816. 11. 2016 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FKST Jirkov F6:12
815. 11. 2016 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov G11:7
922. 11. 2016 18:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Baník Březenecká Chomutov G8:10
922. 11. 2016 17:00KST Jirkov GTJ Baník Březenecká Chomutov F7:11
923. 11. 2016 17:00KST Jirkov FTJ Klášterec nad Ohří C14:4
1002. 12. 2016 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov GKST Jirkov F9:9
1002. 12. 2016 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov G13:5
1030. 11. 2016 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FTJ Baník Vysoká Pec B4:14
1111. 01. 2017 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FTJ Baník Březenecká Chomutov G18:0wo
1123. 01. 2017 17:30
přeloženo
TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Vysoká Pec B14:4
1112. 01. 2017 17:00
přeloženo
KST Jirkov FKST Jirkov G17:1
1210. 02. 2017 17:30
přeloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov GKST Jirkov G9:9
1217. 01. 2017 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov F9:9
1218. 01. 2017 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FTJ Klášterec nad Ohří C0:18wo
1327. 01. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Březenecká Chomutov G18:0wo
1325. 01. 2017 17:00KST Jirkov FTJ Baník Březenecká Chomutov F17:1
1324. 01. 2017 17:00KST Jirkov GTJ Baník Vysoká Pec B9:9
1403. 02. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov GTJ Baník Vysoká Pec B0:18wo
1401. 02. 2017 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FKST Jirkov G9:9
1403. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov F5:13
1508. 02. 2017 17:00KST Jirkov FTJ Baník Březenecká Chomutov G15:3
1507. 02. 2017 17:00KST Jirkov GTJ Klášterec nad Ohří C4:14
1507. 02. 2017 18:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Baník Březenecká Chomutov F9:9
1610. 03. 2017 17:30
přeloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov GTJ Baník Březenecká Chomutov F9:9
1614. 02. 2017 18:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Klášterec nad Ohří C7:11
1614. 02. 2017 17:00KST Jirkov GKST Jirkov F1:17
1721. 02. 2017 17:00KST Jirkov GTJ Baník Březenecká Chomutov G12:6
1722. 02. 2017 17:00KST Jirkov FTJ Baník Vysoká Pec B11:7
1724. 02. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří CTJ Baník Březenecká Chomutov F13:5
1817. 03. 2017 17:30
přeloženo
TJ Baník Březenecká Chomutov GTJ Klášterec nad Ohří C12:6
1808. 03. 2017 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FKST Jirkov F6:12
1807. 03. 2017 18:00TJ Baník Vysoká Pec BKST Jirkov G15:3
1914. 03. 2017 18:00TJ Baník Vysoká Pec BTJ Baník Březenecká Chomutov G15:3
1914. 03. 2017 17:00KST Jirkov GTJ Baník Březenecká Chomutov F9:9
1915. 03. 2017 17:00KST Jirkov FTJ Klášterec nad Ohří C11:7
2024. 03. 2017 17:30TJ Baník Březenecká Chomutov GKST Jirkov F8:10
2024. 03. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří CKST Jirkov G14:4
2022. 03. 2017 17:00TJ Baník Březenecká Chomutov FTJ Baník Vysoká Pec B5:13

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy