Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
123. 09. 2016 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Výškov A5:13
123. 09. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Lenešice B12:6
123. 09. 2016 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný C12:6
123. 09. 2016 18:00SK Cítoliby ASK Cítoliby B11:7
123. 09. 2016 18:00TJ Sever Žatec CTJ Sever Žatec D1:17
122. 09. 2016 18:30TJ Sokol Dobroměřice BOÚ Blažim B Medvědi14:4
228. 09. 2016 18:00OÚ Blažim B MedvědiKST Libědice B9:9
230. 09. 2016 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sokol Dobroměřice B14:4
230. 09. 2016 18:00SK Cítoliby BTJ Sever Žatec C11:7
230. 09. 2016 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CSK Cítoliby A5:13
229. 09. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Peruc A10:8
229. 09. 2016 18:30OÚ Výškov AOÚ Blšany u Loun A8:10
306. 10. 2016 18:00KST Libědice BTJ Sokol Černčice A13:5
307. 10. 2016 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Výškov A13:5
307. 10. 2016 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Lenešice B18:0
307. 10. 2016 18:00TJ Sever Žatec CTJ Smolnice řeznictví Stříbrný C12:6
306. 10. 2016 18:30TJ Sokol Dobroměřice BSK Cítoliby B14:4
305. 10. 2016 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sever Žatec D3:15
414. 10. 2016 18:00TJ Sever Žatec DKST Libědice B13:5
414. 10. 2016 18:00SK Cítoliby BOÚ Blažim B Medvědi16:2
414. 10. 2016 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CTJ Sokol Dobroměřice B9:9
413. 10. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sever Žatec C7:11
413. 10. 2016 18:30OÚ Výškov ASK Cítoliby A6:12
411. 10. 2016 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blšany u Loun A3:15
520. 10. 2016 18:00KST Libědice BOÚ Blšany u Loun A10:8
517. 10. 2016 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Černčice A16:2
521. 10. 2016 18:00TJ Sever Žatec COÚ Výškov A10:8
520. 10. 2016 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Sokol Lenešice B12:6
519. 10. 2016 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Smolnice řeznictví Stříbrný C10:8
521. 10. 2016 18:00TJ Sever Žatec DSK Cítoliby B14:4
628. 10. 2016 18:00SK Cítoliby BKST Libědice B7:11
628. 10. 2016 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CTJ Sever Žatec D3:15
627. 10. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BOÚ Blažim B Medvědi4:14
627. 10. 2016 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Dobroměřice B5:13
625. 10. 2016 18:00TJ Sokol Černčice ASK Cítoliby A2:16
628. 10. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Peruc A10:8
704. 11. 2016 18:00TJ Sokol Peruc AKST Libědice B11:7
704. 11. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun ASK Cítoliby A6:12
704. 11. 2016 18:00TJ Sever Žatec CTJ Sokol Černčice A12:6
702. 11. 2016 18:00OÚ Blažim B MedvědiOÚ Výškov A6:12
704. 11. 2016 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sokol Lenešice B12:6
704. 11. 2016 18:00SK Cítoliby BTJ Smolnice řeznictví Stříbrný C15:3
811. 11. 2016 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CKST Libědice B10:8
810. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BSK Cítoliby B11:7
810. 11. 2016 18:30OÚ Výškov ATJ Sever Žatec D3:15
811. 11. 2016 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Dobroměřice B4:14
811. 11. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sever Žatec C11:7
811. 11. 2016 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Peruc A9:9
915. 11. 2016 18:00KST Libědice BSK Cítoliby A8:10
918. 11. 2016 18:00TJ Sever Žatec CTJ Sokol Peruc A7:11
917. 11. 2016 18:30TJ Sokol Dobroměřice BOÚ Blšany u Loun A15:3
916. 11. 2016 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sokol Černčice A12:6
915. 11. 2016 18:00SK Cítoliby BOÚ Výškov A8:10
918. 11. 2016 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CTJ Sokol Lenešice B14:4
1024. 11. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BKST Libědice B8:10
1024. 11. 2016 18:30OÚ Výškov ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný C11:7
1025. 11. 2016 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sever Žatec D4:14
1025. 11. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Blažim B Medvědi12:6
1025. 11. 2016 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Dobroměřice B10:8
1025. 11. 2016 18:00SK Cítoliby ATJ Sever Žatec C13:5
1101. 12. 2016 18:00KST Libědice BTJ Sever Žatec C11:7
1101. 12. 2016 18:30TJ Sokol Dobroměřice BSK Cítoliby A11:7
1130. 11. 2016 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sokol Peruc A7:11
1102. 12. 2016 18:00TJ Sever Žatec DOÚ Blšany u Loun A11:7
1102. 12. 2016 18:00SK Cítoliby BTJ Sokol Černčice A14:4
1101. 12. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BOÚ Výškov A12:6
1208. 12. 2016 18:30OÚ Výškov AKST Libědice B5:13
1209. 12. 2016 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný C11:7
1209. 12. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun ASK Cítoliby B11:7
1209. 12. 2016 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sever Žatec D6:12
1209. 12. 2016 18:00SK Cítoliby AOÚ Blažim B Medvědi15:3
1209. 12. 2016 18:00TJ Sever Žatec CTJ Sokol Dobroměřice B11:7
1315. 12. 2016 18:30TJ Sokol Dobroměřice BKST Libědice B12:6
1314. 12. 2016 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sever Žatec C2:16
1316. 12. 2016 17:00TJ Sever Žatec DSK Cítoliby A11:7
1316. 12. 2016 18:00SK Cítoliby BTJ Sokol Peruc A5:13
1316. 12. 2016 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný COÚ Blšany u Loun A0:18
1315. 12. 2016 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Černčice A10:8
1405. 01. 2017 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Černčice A14:4
1405. 01. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BOÚ Blšany u Loun A13:5
1406. 01. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CTJ Sokol Peruc A12:6
1406. 01. 2017 18:00SK Cítoliby BSK Cítoliby A11:7
1406. 01. 2017 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sever Žatec C13:5
1404. 01. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sokol Dobroměřice B7:11
1512. 01. 2017 18:00KST Libědice BOÚ Blažim B Medvědi11:7
1512. 01. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Sever Žatec D11:7
1513. 01. 2017 18:00TJ Sever Žatec CSK Cítoliby B14:4
1513. 01. 2017 18:00SK Cítoliby ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný C13:5
1513. 01. 2017 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sokol Lenešice B14:4
1513. 01. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun AOÚ Výškov A8:10
1618. 01. 2017 18:00TJ Sokol Černčice AKST Libědice B5:13
1619. 01. 2017 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Peruc A9:9
1610. 01. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BSK Cítoliby A10:8
1620. 01. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CTJ Sever Žatec C5:13
1620. 01. 2017 18:00SK Cítoliby BTJ Sokol Dobroměřice B9:9
1620. 01. 2017 18:00TJ Sever Žatec DOÚ Blažim B Medvědi15:3
1726. 01. 2017 18:00KST Libědice BTJ Sever Žatec D3:15
1725. 01. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiSK Cítoliby B9:9
1726. 01. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Smolnice řeznictví Stříbrný C16:2
1727. 01. 2017 18:00TJ Sever Žatec CTJ Sokol Lenešice B14:4
1727. 01. 2017 18:00SK Cítoliby AOÚ Výškov A15:3
1727. 01. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Černčice A12:6
1803. 02. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun AKST Libědice B8:10
1803. 02. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Peruc A0:18
1802. 02. 2017 18:30OÚ Výškov ATJ Sever Žatec C6:12
1802. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Dobroměřice B14:4
1803. 02. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný COÚ Blažim B Medvědi10:8
1803. 02. 2017 18:00SK Cítoliby BTJ Sever Žatec D5:13
1909. 02. 2017 18:00KST Libědice BSK Cítoliby B11:7
1910. 02. 2017 18:00TJ Sever Žatec DTJ Smolnice řeznictví Stříbrný C14:4
1908. 02. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiTJ Sokol Lenešice B9:9
1909. 02. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BOÚ Výškov A15:3
1910. 02. 2017 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Černčice A14:4
1910. 02. 2017 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blšany u Loun A15:3
2016. 02. 2017 18:00KST Libědice BTJ Sokol Peruc A7:11
2017. 02. 2017 18:00SK Cítoliby AOÚ Blšany u Loun A11:7
2017. 02. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sever Žatec C1:17
2016. 02. 2017 18:30OÚ Výškov AOÚ Blažim B Medvědi12:6
2016. 02. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sever Žatec D7:11
2017. 02. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CSK Cítoliby B9:9
2101. 03. 2017 18:00KST Libědice BTJ Smolnice řeznictví Stříbrný C13:5
2121. 02. 2017 18:00SK Cítoliby BTJ Sokol Lenešice B9:9
2109. 03. 2017 18:30TJ Sever Žatec DOÚ Výškov A15:3
2123. 02. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Sokol Černčice A15:3
2124. 02. 2017 18:00TJ Sever Žatec COÚ Blšany u Loun A9:9
2124. 02. 2017 18:00TJ Sokol Peruc ASK Cítoliby A10:8
2203. 03. 2017 18:00SK Cítoliby AKST Libědice B16:2
2208. 03. 2017 18:00TJ Sokol Peruc ATJ Sever Žatec C9:9
2203. 03. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sokol Dobroměřice B2:16
2203. 03. 2017 18:00TJ Sokol Černčice AOÚ Blažim B Medvědi9:9
2201. 03. 2017 18:30OÚ Výškov ASK Cítoliby B13:5
2202. 03. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Smolnice řeznictví Stříbrný C10:8
2309. 03. 2017 18:00KST Libědice BTJ Sokol Lenešice B9:9
2310. 03. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný COÚ Výškov A7:11
2310. 03. 2017 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sokol Černčice A16:2
2308. 03. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiOÚ Blšany u Loun A10:8
2309. 03. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Sokol Peruc A13:5
2310. 03. 2017 18:00TJ Sever Žatec CSK Cítoliby A10:8
2417. 03. 2017 18:00TJ Sever Žatec CKST Libědice B13:5
2421. 03. 2017 18:00SK Cítoliby ATJ Sokol Dobroměřice B5:13
2417. 03. 2017 18:00TJ Sokol Peruc AOÚ Blažim B Medvědi12:6
2417. 03. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Sever Žatec D5:13
2417. 03. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ASK Cítoliby B3:15
2415. 03. 2017 18:30OÚ Výškov ATJ Sokol Lenešice B13:5
2523. 03. 2017 18:00KST Libědice BOÚ Výškov A13:5
2524. 03. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný CTJ Sokol Černčice A16:2
2524. 03. 2017 18:00SK Cítoliby BOÚ Blšany u Loun A5:13
2524. 03. 2017 18:00TJ Sever Žatec DTJ Sokol Peruc A10:8
2522. 03. 2017 18:00OÚ Blažim B MedvědiSK Cítoliby A4:14
2523. 03. 2017 18:30TJ Sokol Dobroměřice BTJ Sever Žatec C10:8
2630. 03. 2017 18:00KST Libědice BTJ Sokol Dobroměřice B4:14
2631. 03. 2017 18:00TJ Sever Žatec COÚ Blažim B Medvědi13:5
2631. 03. 2017 18:00SK Cítoliby ATJ Sever Žatec D9:9
2631. 03. 2017 18:00TJ Sokol Peruc ASK Cítoliby B13:5
2631. 03. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný C8:10
2631. 03. 2017 18:00TJ Sokol Černčice ATJ Sokol Lenešice B7:11
Okresní přebor 2.třídy
124. 09. 2016 10:00TJ Šroubárna ŽatecKST Libědice C10:8
122. 09. 2016 18:00SK Cítoliby CTJ Sokol Peruc B11:7
121. 09. 2016 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D2:16
123. 09. 2016 19:00TJ Sokol Líšťany AOÚ Blažim C Kačeři13:5
123. 09. 2016 18:30TK Chraberce AOÚ Blšany u Loun B13:5
119. 09. 2016 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Koštice A13:5
123. 09. 2016 18:00TJ Sokol TelceTJ Spartak Lubenec C13:5
230. 09. 2016 18:00
.
TJ Spartak Lubenec CTJ Šroubárna Žatec11:7
230. 09. 2016 18:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Koštice A12:6
229. 09. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun BSK Havran Kryry A8:10
229. 09. 2016 18:00OÚ Blažim C KačeřiTK Chraberce A8:10
228. 09. 2016 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Líšťany A3:15
229. 09. 2016 18:00SK Cítoliby CTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D8:10
230. 09. 2016 18:00TJ Sokol Peruc BKST Libědice C4:14
308. 10. 2016 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Peruc B15:3
301. 11. 2016 18:00KST Libědice CTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D10:8
307. 10. 2016 19:00TJ Sokol Líšťany ASK Cítoliby C12:6
307. 10. 2016 18:30TK Chraberce ATJ Sokol Černčice B7:11
303. 10. 2016 18:00SK Havran Kryry AOÚ Blažim C Kačeři14:4
307. 10. 2016 18:00TJ Sokol TelceOÚ Blšany u Loun B9:9
307. 10. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Koštice A18:0
414. 10. 2016 18:00TJ Sokol Koštice ATJ Šroubárna Žatec5:13
413. 10. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Spartak Lubenec C9:9
413. 10. 2016 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Telce6:12
412. 10. 2016 18:00TJ Sokol Černčice BSK Havran Kryry A4:14
413. 10. 2016 18:00SK Cítoliby CTK Chraberce A9:9
413. 10. 2016 18:00KST Libědice CTJ Sokol Líšťany A15:3
414. 10. 2016 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D4:14
522. 10. 2016 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D8:10
526. 10. 2016 19:00TJ Sokol Líšťany ATJ Sokol Peruc B15:3
521. 10. 2016 18:30TK Chraberce AKST Libědice C5:13
517. 10. 2016 18:00SK Havran Kryry ASK Cítoliby C12:6
521. 10. 2016 18:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Černčice B11:7
521. 10. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec COÚ Blažim C Kačeři13:5
521. 10. 2016 18:00TJ Sokol Koštice AOÚ Blšany u Loun B5:13
627. 10. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Šroubárna Žatec11:7
627. 10. 2016 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Koštice A14:4
626. 10. 2016 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Spartak Lubenec C6:12
627. 10. 2016 18:00SK Cítoliby CTJ Sokol Telce16:2
627. 10. 2016 18:00KST Libědice CSK Havran Kryry A10:8
628. 10. 2016 18:00TJ Sokol Peruc BTK Chraberce A3:15
627. 10. 2016 18:00TJ Sokol Líšťany ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný D4:14
705. 11. 2016 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Líšťany A5:13
704. 11. 2016 18:30TK Chraberce ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný D11:7
707. 11. 2016 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Peruc B15:3
704. 11. 2016 18:00TJ Sokol TelceKST Libědice C10:8
704. 11. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec CSK Cítoliby C11:7
704. 11. 2016 18:00TJ Sokol Koštice ATJ Sokol Černčice B5:13
703. 11. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun BOÚ Blažim C Kačeři12:6
810. 11. 2016 18:00
odloženo
OÚ Blažim C KačeřiTJ Šroubárna Žatec11:7
809. 11. 2016 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Blšany u Loun B8:10
810. 11. 2016 18:00SK Cítoliby CTJ Sokol Koštice A17:1
810. 11. 2016 18:00KST Libědice CTJ Spartak Lubenec C11:7
811. 11. 2016 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Telce8:10
810. 11. 2016 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DSK Havran Kryry A15:3
811. 11. 2016 19:00TJ Sokol Líšťany ATK Chraberce A10:8
919. 11. 2016 10:00TJ Šroubárna ŽatecTK Chraberce A10:8
914. 11. 2016 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Líšťany A12:6
918. 11. 2016 18:00TJ Sokol TelceTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D9:9
918. 11. 2016 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Spartak Lubenec C5:13
918. 11. 2016 18:00TJ Sokol Koštice AKST Libědice C4:14
915. 11. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun BSK Cítoliby C9:9
917. 11. 2016 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Černčice B3:15
1023. 11. 2016 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Šroubárna Žatec10:8
1029. 11. 2016 18:00SK Cítoliby COÚ Blažim C Kačeři12:6
1024. 11. 2016 18:00KST Libědice COÚ Blšany u Loun B11:7
1025. 11. 2016 18:00TJ Sokol Koštice ATJ Sokol Peruc B5:13
1025. 11. 2016 18:30TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DTJ Spartak Lubenec C15:3
1025. 11. 2016 19:00TJ Sokol Líšťany ATJ Sokol Telce9:9
1025. 11. 2016 18:30TK Chraberce ASK Havran Kryry A4:14
1103. 12. 2016 10:00TJ Šroubárna ŽatecSK Havran Kryry A6:12
1102. 12. 2016 18:00TJ Sokol TelceTK Chraberce A4:14
1102. 12. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Líšťany A14:4
1102. 12. 2016 18:00TJ Sokol Koštice ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný D3:15
1102. 12. 2016 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Blšany u Loun B8:10
1101. 12. 2016 18:00OÚ Blažim C KačeřiKST Libědice C5:13
1130. 11. 2016 18:00TJ Sokol Černčice BSK Cítoliby C4:14
1209. 12. 2016 18:00SK Cítoliby CTJ Šroubárna Žatec11:7
1208. 12. 2016 18:00KST Libědice CTJ Sokol Černčice B11:7
1208. 12. 2016 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Peruc B5:13
1208. 12. 2016 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DOÚ Blšany u Loun B18:0
1209. 12. 2016 19:00TJ Sokol Líšťany ATJ Sokol Koštice A11:7
1207. 04. 2017 18:30TK Chraberce ATJ Spartak Lubenec C10:8
1203. 04. 2017 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Telce12:6
1316. 12. 2016 18:00TJ Sokol TelceTJ Šroubárna Žatec11:7
1316. 12. 2016 18:00TJ Spartak Lubenec CSK Havran Kryry A7:11
1316. 12. 2016 18:00TJ Sokol Koštice ATK Chraberce A8:10
1315. 12. 2016 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Líšťany A12:6
1315. 12. 2016 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D3:15
1316. 12. 2016 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Černčice B16:2
1315. 12. 2016 18:00SK Cítoliby CKST Libědice C11:7
1406. 04. 2017 18:00KST Libědice CTJ Šroubárna Žatec6:12
1416. 01. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BSK Cítoliby C5:13
1405. 01. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DTJ Sokol Černčice B14:4
1405. 01. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Sokol Líšťany A4:14
1405. 01. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTK Chraberce A8:10
1406. 01. 2017 18:00TJ Sokol Koštice ASK Havran Kryry A1:17
1406. 01. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Telce11:7
1514. 01. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Spartak Lubenec C3:15
1513. 01. 2017 18:00TJ Sokol Koštice ATJ Sokol Telce7:11
1509. 01. 2017 18:00SK Havran Kryry AOÚ Blšany u Loun B12:6
1513. 01. 2017 18:30TK Chraberce AOÚ Blažim C Kačeři13:5
1513. 01. 2017 19:00TJ Sokol Líšťany ATJ Sokol Černčice B11:7
1512. 01. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DSK Cítoliby C15:3
1512. 01. 2017 18:00KST Libědice CTJ Sokol Peruc B16:2
1620. 01. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Šroubárna Žatec8:10
1620. 03. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DKST Libědice C18:0
1620. 01. 2017 10:00SK Cítoliby CTJ Sokol Líšťany A10:8
1620. 01. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BTK Chraberce A8:10
1619. 01. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiSK Havran Kryry A2:16
1619. 01. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Telce13:5
1607. 01. 2017 10:00TJ Sokol Koštice ATJ Spartak Lubenec C0:18
1728. 01. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Koštice A16:2
1728. 01. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec COÚ Blšany u Loun B13:5
1727. 01. 2017 18:00TJ Sokol TelceOÚ Blažim C Kačeři13:5
1723. 01. 2017 18:00SK Havran Kryry ATJ Sokol Černčice B16:2
1730. 01. 2017 18:30TK Chraberce ASK Cítoliby C11:7
1727. 01. 2017 19:00TJ Sokol Líšťany AKST Libědice C11:7
1726. 01. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DTJ Sokol Peruc B15:3
1802. 02. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DTJ Šroubárna Žatec14:4
1803. 02. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Líšťany A7:11
1802. 02. 2017 18:00KST Libědice CTK Chraberce A8:10
1802. 02. 2017 18:00SK Cítoliby CSK Havran Kryry A9:9
1801. 02. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Telce13:5
1802. 02. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiTJ Spartak Lubenec C3:15
1802. 02. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Koštice A15:3
1911. 02. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecOÚ Blšany u Loun B8:10
1910. 02. 2017 18:00TJ Sokol Koštice AOÚ Blažim C Kačeři9:9
1911. 02. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Černčice B9:9
1910. 02. 2017 18:00TJ Sokol TelceSK Cítoliby C12:6
1906. 02. 2017 18:00SK Havran Kryry AKST Libědice C13:5
1910. 02. 2017 18:30TK Chraberce ATJ Sokol Peruc B13:5
1910. 02. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DTJ Sokol Líšťany A16:2
2017. 02. 2017 19:00TJ Sokol Líšťany ATJ Šroubárna Žatec12:6
2013. 02. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DTK Chraberce A13:5
2017. 02. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BSK Havran Kryry A7:11
2016. 02. 2017 18:00KST Libědice CTJ Sokol Telce6:12
2016. 02. 2017 18:00SK Cítoliby CTJ Spartak Lubenec C7:11
2015. 02. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Koštice A13:5
2016. 02. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiOÚ Blšany u Loun B5:13
2125. 02. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecOÚ Blažim C Kačeři9:9
2121. 02. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Černčice B13:5
2124. 02. 2017 18:00TJ Sokol Koštice ASK Cítoliby C3:15
2125. 02. 2017 14:00TJ Spartak Lubenec CKST Libědice C11:7
2124. 02. 2017 18:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Peruc B7:11
2120. 02. 2017 18:00SK Havran Kryry ATJ Smolnice řeznictví Stříbrný D10:8
2124. 02. 2017 18:30TK Chraberce ATJ Sokol Líšťany A10:8
2203. 03. 2017 18:30TK Chraberce ATJ Šroubárna Žatec15:3
2203. 03. 2017 19:00TJ Sokol Líšťany ASK Havran Kryry A8:10
2202. 03. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DTJ Sokol Telce14:4
2203. 03. 2017 18:00TJ Spartak Lubenec CTJ Sokol Peruc B17:1
2202. 03. 2017 18:00KST Libědice CTJ Sokol Koštice A14:4
2202. 03. 2017 18:00SK Cítoliby COÚ Blšany u Loun B14:4
2201. 03. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BOÚ Blažim C Kačeři12:6
2311. 03. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Černčice B15:3
2309. 03. 2017 18:00OÚ Blažim C KačeřiSK Cítoliby C6:12
2309. 03. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BKST Libědice C10:8
2310. 03. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BTJ Sokol Koštice A11:7
2311. 03. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec CTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D18:0wo
2310. 03. 2017 18:00TJ Sokol TelceTJ Sokol Líšťany A6:12
2306. 03. 2017 18:00SK Havran Kryry ATK Chraberce A13:5
2420. 03. 2017 18:00SK Havran Kryry ATJ Šroubárna Žatec10:8
2417. 03. 2017 18:30TK Chraberce ATJ Sokol Telce15:3
2417. 03. 2017 19:00TJ Sokol Líšťany ATJ Spartak Lubenec C12:6
2417. 03. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DTJ Sokol Koštice A11:7
2416. 03. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Sokol Peruc B12:6
2416. 03. 2017 18:00KST Libědice COÚ Blažim C Kačeři15:3
2416. 03. 2017 18:00SK Cítoliby CTJ Sokol Černčice B15:3
2525. 03. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecSK Cítoliby C9:9
2522. 03. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BKST Libědice C12:6
2524. 03. 2017 18:00TJ Sokol Peruc BOÚ Blažim C Kačeři13:5
2523. 03. 2017 19:00OÚ Blšany u Loun BTJ Smolnice řeznictví Stříbrný D4:14
2524. 03. 2017 18:00TJ Sokol Koštice ATJ Sokol Líšťany A3:15
2525. 03. 2017 14:00TJ Spartak Lubenec CTK Chraberce A10:8
2524. 03. 2017 18:00TJ Sokol TelceSK Havran Kryry A5:13
2601. 04. 2017 10:00TJ Šroubárna ŽatecTJ Sokol Telce11:7
2627. 03. 2017 18:00SK Havran Kryry ATJ Spartak Lubenec C9:9
2631. 03. 2017 18:30TK Chraberce ATJ Sokol Koštice A17:1
2631. 03. 2017 19:00TJ Sokol Líšťany AOÚ Blšany u Loun B11:7
2630. 03. 2017 18:00TJ Smolnice řeznictví Stříbrný DOÚ Blažim C Kačeři13:5
2629. 03. 2017 18:00TJ Sokol Černčice BTJ Sokol Peruc B9:9
2630. 03. 2017 18:00KST Libědice CSK Cítoliby C10:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy