Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1.třídy
129. 09. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly ASKP Sever Ústí nad Labem F13:5
127. 09. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C7:11
129. 09. 2016 17:15TJ Slovan Chabařovice ATJ Brná nad Labem B3:15
129. 09. 2016 18:00TJ Pikron ATJ Brná nad Labem A7:11
130. 09. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Chemička Ústí nad Labem B2:16
206. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKP Sever Ústí nad Labem E13:5
203. 10. 2016 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Chemička Ústí nad Labem B7:11
206. 10. 2016 17:15TJ Slovan Chabařovice ATJ Pikron A2:16
204. 10. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly BTJ Brná nad Labem B13:5
206. 10. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C7:11
313. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DSKP Sever Ústí nad Labem F16:2
312. 10. 2016 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Dolní Zálezly A4:14
313. 10. 2016 18:00TJ Pikron ATJ Dolní Zálezly B15:3
313. 10. 2016 17:15TJ Slovan Chabařovice ATJ Chemička Ústí nad Labem B1:17
314. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Brná nad Labem A5:13
420. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Brná nad Labem A7:11
420. 10. 2016 17:15TJ Slovan Chabařovice ASKP Sever Ústí nad Labem E11:7
417. 10. 2016 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Dolní Zálezly B12:6
420. 10. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly ATJ Pikron A10:8
417. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C3:15
525. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D9:9
526. 10. 2016 17:00TJ Brná nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem F11:7
524. 10. 2016 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Dolní Zálezly A11:7
516. 12. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Dolní Zálezly B9:9
524. 10. 2016 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Slovan Chabařovice A13:5
603. 11. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Slovan Chabařovice A16:2
601. 11. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly BTJ Brná nad Labem A12:6
603. 11. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly ASKP Sever Ústí nad Labem E10:8
631. 10. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Pikron A4:14
601. 11. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Brná nad Labem B11:7
714. 12. 2016 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:8
710. 11. 2016 18:00TJ Pikron ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C12:6
707. 11. 2016 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem F12:6
707. 11. 2016 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Dolní Zálezly A5:13
710. 11. 2016 17:15TJ Slovan Chabařovice ATJ Dolní Zálezly B2:16
815. 11. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:8
815. 12. 2016 17:15TJ Slovan Chabařovice ATJ Dolní Zálezly A0:18
814. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FSKP Sever Ústí nad Labem E12:6
815. 11. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Chemička Ústí nad Labem B12:6
816. 11. 2016 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Pikron A7:11
924. 11. 2016 18:00TJ Pikron ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D13:5
923. 11. 2016 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem B7:9
925. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C6:12
921. 11. 2016 18:00TJ Brná nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem F13:5
924. 11. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly ATJ Dolní Zálezly B10:8
1001. 12. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Dolní Zálezly A3:15
1028. 11. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Slovan Chabařovice A9:9
1029. 11. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Brná nad Labem A13:5
1002. 12. 2016 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Brná nad Labem B8:8
1020. 12. 2016 18:00TJ Pikron ATJ Chemička Ústí nad Labem B13:5
1105. 12. 2016 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D6:12
1108. 12. 2016 18:00TJ Pikron ASKP Sever Ústí nad Labem E14:4
1105. 12. 2016 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Brná nad Labem B14:4
1108. 12. 2016 17:15TJ Slovan Chabařovice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C7:11
1106. 12. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly BSKP Sever Ústí nad Labem F16:2
1216. 01. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Dolní Zálezly A2:16
1217. 01. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Dolní Zálezly B10:8
1218. 01. 2017 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Slovan Chabařovice A15:3
1216. 01. 2017 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Pikron A13:5
1216. 01. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem E17:1
1327. 01. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D6:12
1323. 01. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Brná nad Labem A7:11
1326. 01. 2017 18:00TJ Pikron ATJ Slovan Chabařovice A18:0
1325. 01. 2017 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Dolní Zálezly B5:13
1324. 01. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Dolní Zálezly A13:5
1430. 01. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D6:12
1402. 02. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly ATJ Brná nad Labem B15:3
1431. 01. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly BTJ Pikron A13:5
1430. 01. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Slovan Chabařovice A17:1
1430. 01. 2017 18:00TJ Brná nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem E12:6
1506. 02. 2017 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:8
1510. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Slovan Chabařovice A13:5
1507. 02. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly BTJ Chemička Ústí nad Labem B7:11
1509. 02. 2017 18:00TJ Pikron ATJ Dolní Zálezly A10:8
1507. 02. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSKP Sever Ústí nad Labem F11:7
1616. 02. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C10:8
1613. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Brná nad Labem B6:12
1616. 02. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly ATJ Chemička Ústí nad Labem B9:9
1614. 02. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly BSKP Sever Ústí nad Labem E10:8
1616. 02. 2017 17:15TJ Slovan Chabařovice ATJ Brná nad Labem A6:12
1723. 02. 2017 17:15TJ Slovan Chabařovice ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D1:17
1712. 04. 2017 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Dolní Zálezly B7:11
1724. 02. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Dolní Zálezly A1:17
1723. 02. 2017 18:00TJ Pikron ASKP Sever Ústí nad Labem F18:0
1722. 02. 2017 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C7:11
1809. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Brná nad Labem B7:11
1807. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Pikron A15:3
1809. 01. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Chemička Ústí nad Labem B8:10
1809. 03. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly ATJ Brná nad Labem A17:1
1807. 03. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly BTJ Slovan Chabařovice A14:4
1916. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Dolní Zálezly B12:6
1916. 03. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly ATJ Slovan Chabařovice A17:1
1917. 03. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ESKP Sever Ústí nad Labem F12:6
1913. 03. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C9:9
1916. 03. 2017 18:00TJ Pikron ATJ Brná nad Labem B16:2
2023. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Pikron A6:12
2020. 03. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Brná nad Labem B15:3
2021. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CSKP Sever Ústí nad Labem E9:9
2010. 04. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Brná nad Labem A9:9
2021. 03. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly BTJ Dolní Zálezly A7:11
2130. 03. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. D10:8
2130. 03. 2017 17:15TJ Slovan Chabařovice ASKP Sever Ústí nad Labem F6:12
2127. 03. 2017 18:00TJ Brná nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. C3:15
2129. 03. 2017 17:00TJ Brná nad Labem BSKP Sever Ústí nad Labem E7:11
2127. 03. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem BTJ Pikron A11:7
2205. 04. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. DTJ Chemička Ústí nad Labem B4:14
2207. 04. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem ETJ Pikron A7:11
2205. 04. 2017 17:00TJ Brná nad Labem BTJ Brná nad Labem A10:8
2204. 04. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CTJ Slovan Chabařovice A11:7
2203. 04. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem FTJ Dolní Zálezly B6:12
Regionální přebor 2.třídy
130. 11. 2016 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Pikron B7:11
126. 09. 2016 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Dolní Zálezly D2:16
126. 09. 2016 17:45
odloženo
TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E4:14
126. 09. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno BTJ Dolní Zálezly C16:2
130. 11. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno CTTC Ústí nad Labem A5:13
206. 10. 2016 18:00TJ Pikron BINPEKO Krásné Březno C18:0
207. 10. 2016 17:30
odloženo
TTC Ústí nad Labem AINPEKO Krásné Březno B4:14
203. 10. 2016 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Dolní Zálezly C8:10
204. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Dolní Zálezly D11:7
205. 10. 2016 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Brná nad Labem D13:5
310. 10. 2016 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Pikron B3:15
311. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Brná nad Labem C15:3
313. 10. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly CTJ Dolní Zálezly D8:10
310. 10. 2016 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem CTTC Ústí nad Labem A10:8
312. 10. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno CINPEKO Krásné Březno B0:18
420. 10. 2016 18:00TJ Pikron BINPEKO Krásné Březno B3:15
419. 10. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno CTJ Chemička Ústí nad Labem C2:16
418. 10. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly DTTC Ústí nad Labem A13:5
419. 10. 2016 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Dolní Zálezly C8:10
417. 10. 2016 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E2:16
525. 10. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Pikron B12:6
527. 10. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly CTJ Brná nad Labem D12:6
509. 12. 2016 17:30TTC Ústí nad Labem ATJ Brná nad Labem C5:13
525. 10. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly DINPEKO Krásné Březno C17:1
524. 10. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno BTJ Chemička Ústí nad Labem C10:8
603. 11. 2016 18:00TJ Pikron BTJ Chemička Ústí nad Labem C11:7
631. 10. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno BTJ Dolní Zálezly D9:9
602. 11. 2016 17:00TJ Brná nad Labem CINPEKO Krásné Březno C13:5
631. 10. 2016 17:00TJ Brná nad Labem DTTC Ústí nad Labem A2:16
601. 11. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Dolní Zálezly C16:2
710. 11. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly CTJ Pikron B6:12
711. 11. 2016 17:30TTC Ústí nad Labem ATJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E5:13
709. 11. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno CTJ Brná nad Labem D11:7
707. 11. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno BTJ Brná nad Labem C14:4
708. 11. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly DTJ Chemička Ústí nad Labem C11:7
815. 12. 2016 18:00TJ Pikron BTJ Dolní Zálezly D7:11
814. 11. 2016 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Brná nad Labem C13:5
814. 11. 2016 17:00TJ Brná nad Labem DINPEKO Krásné Březno B3:15
815. 11. 2016 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. EINPEKO Krásné Březno C13:5
815. 12. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly CTTC Ústí nad Labem A13:5
925. 11. 2016 17:30TTC Ústí nad Labem ATJ Pikron B2:16
923. 11. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno CTJ Dolní Zálezly C10:8
921. 11. 2016 17:00INPEKO Krásné Březno BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E13:5
921. 11. 2016 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Brná nad Labem D16:2
922. 11. 2016 17:15TJ Dolní Zálezly DTJ Brná nad Labem C12:6
1019. 01. 2017 18:00TJ Pikron BTJ Brná nad Labem C16:2
1017. 01. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly DTJ Brná nad Labem D18:0
1017. 01. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Chemička Ústí nad Labem C9:9
1019. 01. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly CINPEKO Krásné Březno B8:10
1020. 01. 2017 17:30TTC Ústí nad Labem AINPEKO Krásné Březno C9:9
1125. 01. 2017 17:00INPEKO Krásné Březno CTJ Pikron B0:18
1123. 01. 2017 17:00TTC Ústí nad Labem AINPEKO Krásné Březno B2:16
1126. 01. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly CTJ Chemička Ústí nad Labem C6:12
1124. 01. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly DTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E7:11
1123. 01. 2017 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Brná nad Labem C4:14
1202. 02. 2017 18:00TJ Pikron BTJ Brná nad Labem D17:1
1201. 02. 2017 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E6:12
1231. 01. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly DTJ Dolní Zálezly C11:7
1203. 02. 2017 17:30TTC Ústí nad Labem ATJ Chemička Ústí nad Labem C7:11
1230. 01. 2017 17:00INPEKO Krásné Březno BINPEKO Krásné Březno C15:3
1306. 02. 2017 17:00INPEKO Krásné Březno BTJ Pikron B13:5
1306. 02. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem CINPEKO Krásné Březno C16:2
1310. 02. 2017 17:30TTC Ústí nad Labem ATJ Dolní Zálezly D2:16
1309. 02. 2017 17:15
odloženo
TJ Dolní Zálezly CTJ Brná nad Labem C9:9
1307. 02. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETJ Brná nad Labem D11:7
1416. 02. 2017 18:00TJ Pikron BTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E10:8
1413. 02. 2017 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Dolní Zálezly C1:17
1415. 02. 2017 17:00
odloženo
TJ Brná nad Labem CTTC Ústí nad Labem A15:3
1415. 02. 2017 17:00INPEKO Krásné Březno CTJ Dolní Zálezly D0:18
1413. 02. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem CINPEKO Krásné Březno B3:15
1520. 02. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Pikron B10:8
1521. 02. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly DINPEKO Krásné Březno B5:13
1522. 02. 2017 17:00INPEKO Krásné Březno CTJ Brná nad Labem C4:14
1524. 02. 2017 17:30TTC Ústí nad Labem ATJ Brná nad Labem D14:4
1523. 02. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E6:12
1609. 03. 2017 18:00TJ Pikron BTJ Dolní Zálezly C14:4
1607. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. ETTC Ústí nad Labem A14:4
1606. 03. 2017 17:00TJ Brná nad Labem DINPEKO Krásné Březno C9:9
1608. 03. 2017 17:00TJ Brná nad Labem CINPEKO Krásné Březno B3:15
1606. 03. 2017 17:45TJ Chemička Ústí nad Labem CTJ Dolní Zálezly D6:12
1714. 03. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly DTJ Pikron B6:12
1727. 03. 2017 17:45
herna Chemička ÚL C
TJ Brná nad Labem CTJ Chemička Ústí nad Labem C6:12
1713. 03. 2017 17:00INPEKO Krásné Březno BTJ Brná nad Labem D18:0
1715. 03. 2017 17:00INPEKO Krásné Březno CTJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. E0:18
1731. 03. 2017 17:30TTC Ústí nad Labem ATJ Dolní Zálezly C0:18
1823. 03. 2017 18:00TJ Pikron BTTC Ústí nad Labem A17:1
1823. 03. 2017 17:15TJ Dolní Zálezly CINPEKO Krásné Březno C14:4
1821. 03. 2017 18:00TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. EINPEKO Krásné Březno B6:12
1820. 03. 2017 17:00TJ Brná nad Labem DTJ Chemička Ústí nad Labem C2:16
1822. 03. 2017 17:00TJ Brná nad Labem CTJ Dolní Zálezly D5:13

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy