Výsledky
městský přebor
123. 09. 2016 18:00Sokol Sokolnice ATJ Holásky D7:11
123. 09. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CKST Oltec Brno C7:11
119. 09. 2016 18:30Sokol Líšeň BSokol Brno I C10:8
121. 09. 2016 18:30Sokol Brno I DSokol Líšeň A7:11
123. 09. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno ESK Slatina D12:6
228. 09. 2016 19:00TJ Holásky DSK Slatina D6:12
229. 09. 2016 18:30Sokol Líšeň AOrel Šlapanice A9:9
227. 09. 2016 18:30Sokol Brno I CSokol Brno I D10:8
227. 09. 2016 18:30KST Oltec Brno CSokol Líšeň B9:9
230. 09. 2016 18:00Sokol Sokolnice ATJ Brno-Bystrc C10:8
307. 10. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CTJ Holásky D8:10
303. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň BSokol Sokolnice A16:2
305. 10. 2016 18:30Sokol Brno I DKST Oltec Brno C11:7
304. 10. 2016 18:15Orel Šlapanice ASokol Brno I C7:11
307. 10. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno ESokol Líšeň A6:12
413. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň ASK Slatina D7:11
412. 10. 2016 18:30Sokol Brno I CTTC Moravská Slavia Brno E12:6
411. 10. 2016 18:30KST Oltec Brno COrel Šlapanice A12:6
426. 10. 2016 18:00Sokol Sokolnice ASokol Brno I D6:12
414. 10. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Líšeň B3:15
517. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň BTJ Holásky D13:5
519. 10. 2016 18:30Sokol Brno I DTJ Brno-Bystrc C12:6
518. 10. 2016 18:15Orel Šlapanice ASokol Sokolnice A11:7
521. 10. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno EKST Oltec Brno C10:8
519. 10. 2016 18:30SK Slatina DSokol Brno I C5:13
602. 11. 2016 19:00TJ Holásky DSokol Líšeň A10:8
601. 11. 2016 18:30KST Oltec Brno CSK Slatina D15:3
604. 11. 2016 18:00Sokol Sokolnice ATTC Moravská Slavia Brno E4:14
604. 11. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc COrel Šlapanice A7:11
631. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň BSokol Brno I D16:2
709. 11. 2016 18:30Sokol Brno I DTJ Holásky D5:13
708. 11. 2016 18:15Orel Šlapanice ASokol Líšeň B16:2
711. 11. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Brno-Bystrc C15:3
709. 11. 2016 18:30SK Slatina DSokol Sokolnice A12:6
710. 11. 2016 18:30Sokol Líšeň ASokol Brno I C8:10
823. 11. 2016 19:00TJ Holásky DSokol Brno I C8:10
822. 11. 2016 18:30KST Oltec Brno CSokol Líšeň A12:6
825. 11. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CSK Slatina D8:10
821. 11. 2016 18:30Sokol Líšeň BTTC Moravská Slavia Brno E9:9
823. 11. 2016 18:30Sokol Brno I DOrel Šlapanice A7:11
929. 11. 2016 18:15Orel Šlapanice ATJ Holásky D6:12
902. 12. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno ESokol Brno I D18:0wo
930. 11. 2016 18:30SK Slatina DSokol Líšeň B10:8
901. 12. 2016 18:30Sokol Líšeň ASokol Sokolnice A12:6
930. 11. 2016 18:30Sokol Brno I CKST Oltec Brno C7:11
1007. 12. 2016 19:00TJ Holásky DKST Oltec Brno C7:11
1007. 12. 2016 18:00Sokol Sokolnice ASokol Brno I C9:9
1009. 12. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Líšeň A0:18
1007. 12. 2016 18:30Sokol Brno I DSK Slatina D13:5
1006. 12. 2016 18:15Orel Šlapanice ATTC Moravská Slavia Brno E8:10
1116. 12. 2016 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Holásky D12:6
1114. 12. 2016 18:30SK Slatina DOrel Šlapanice A7:11
1124. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň ASokol Líšeň B3:15
1114. 12. 2016 18:30Sokol Brno I CTJ Brno-Bystrc C11:7
1113. 12. 2016 18:30KST Oltec Brno CSokol Sokolnice A16:2
1218. 01. 2017 19:00TJ Holásky DSokol Sokolnice A10:8
1217. 01. 2017 18:30KST Oltec Brno CTJ Brno-Bystrc C13:5
1218. 01. 2017 18:30Sokol Brno I CSokol Líšeň B14:4
1219. 01. 2017 18:30Sokol Líšeň ASokol Brno I D4:14
1218. 01. 2017 18:30SK Slatina DTTC Moravská Slavia Brno E6:12
1325. 01. 2017 18:30SK Slatina DTJ Holásky D9:9
1324. 01. 2017 18:15Orel Šlapanice ASokol Líšeň A10:8
1325. 10. 2016 18:30Sokol Brno I DSokol Brno I C10:8
1323. 01. 2017 18:30Sokol Líšeň BKST Oltec Brno C13:5
1320. 04. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Sokolnice A9:9
1401. 02. 2017 19:00TJ Holásky DTJ Brno-Bystrc C11:7
1422. 03. 2017 19:00Sokol Sokolnice ASokol Líšeň B5:13
1431. 01. 2017 18:30KST Oltec Brno CSokol Brno I D7:11
1401. 02. 2017 18:30Sokol Brno I COrel Šlapanice A12:6
1402. 02. 2017 18:30Sokol Líšeň ATTC Moravská Slavia Brno E8:10
1515. 02. 2017 18:30SK Slatina DSokol Líšeň A8:10
1517. 02. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ESokol Brno I C13:5
1514. 02. 2017 18:15Orel Šlapanice AKST Oltec Brno C7:11
1515. 02. 2017 18:30Sokol Brno I DSokol Sokolnice A10:8
1513. 02. 2017 18:30Sokol Líšeň BTJ Brno-Bystrc C17:1
1622. 02. 2017 19:00TJ Holásky DSokol Líšeň B8:10
1624. 02. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Brno I D7:11
1624. 02. 2017 18:00Sokol Sokolnice AOrel Šlapanice A4:14
1621. 02. 2017 18:30KST Oltec Brno CTTC Moravská Slavia Brno E4:14
1622. 02. 2017 18:30Sokol Brno I CSK Slatina D17:1
1702. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň ATJ Holásky D15:3
1701. 03. 2017 18:30SK Slatina DKST Oltec Brno C10:8
1703. 03. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ESokol Sokolnice A12:6
1728. 02. 2017 18:15Orel Šlapanice ATJ Brno-Bystrc C15:3
1701. 03. 2017 18:30Sokol Brno I DSokol Líšeň B10:8
1808. 03. 2017 19:00TJ Holásky DSokol Brno I D6:12
1806. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň BOrel Šlapanice A10:8
1810. 03. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc CTTC Moravská Slavia Brno E8:10
1810. 03. 2017 18:00Sokol Sokolnice ASK Slatina D6:12
1812. 04. 2017 18:30Sokol Brno I CSokol Líšeň A10:8
1922. 03. 2017 18:30Sokol Brno I CTJ Holásky D13:5
1923. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň AKST Oltec Brno C12:6
1922. 03. 2017 18:30SK Slatina DTJ Brno-Bystrc C9:9
1924. 03. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ESokol Líšeň B11:7
1911. 04. 2017 18:15Orel Šlapanice ASokol Brno I D8:10
2029. 03. 2017 19:00TJ Holásky DOrel Šlapanice A4:14
2029. 03. 2017 18:30Sokol Brno I DTTC Moravská Slavia Brno E13:5
2027. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň BSK Slatina D15:3
2031. 03. 2017 18:00Sokol Sokolnice ASokol Líšeň A9:9
2028. 03. 2017 18:30KST Oltec Brno CSokol Brno I C7:11
2104. 04. 2017 18:30KST Oltec Brno CTJ Holásky D12:6
2105. 04. 2017 18:30Sokol Brno I CSokol Sokolnice A12:6
2106. 04. 2017 18:30Sokol Líšeň ATJ Brno-Bystrc C10:8
2105. 04. 2017 18:30SK Slatina DSokol Brno I D6:12
2107. 04. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno EOrel Šlapanice A15:3
2219. 04. 2017 19:00TJ Holásky DTTC Moravská Slavia Brno E7:11
2218. 04. 2017 18:15Orel Šlapanice ASK Slatina D13:5
2225. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň BSokol Líšeň A8:10
2210. 02. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc CSokol Brno I C8:10
2221. 04. 2017 18:00Sokol Sokolnice AKST Oltec Brno C9:9
městská soutěž I.třídy
121. 09. 2016 18:30SK Slatina ESK Slatina F10:8
121. 09. 2016 18:30Sokol Líšeň CSKST Nový Lískovec A12:6
121. 09. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou AVSK Technika Brno B13:5
119. 09. 2016 18:15VSK Technika Brno ASokol Brno I E7:11
120. 09. 2016 18:30KST Oltec Brno ETJ Brno-Bystrc D11:7
123. 09. 2016 18:00Sokol Brno I FKST Oltec Brno D12:6
226. 09. 2016 18:30SK Slatina FKST Oltec Brno D8:10
230. 09. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Brno I F6:12
230. 09. 2016 18:30Sokol Brno I EKST Oltec Brno E7:11
226. 09. 2016 18:15VSK Technika Brno BVSK Technika Brno A6:12
228. 09. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Bílovice nad Svitavou A10:8
228. 09. 2016 18:30SK Slatina ESokol Líšeň C5:13
305. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň CSK Slatina F11:7
307. 10. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASK Slatina E11:7
303. 10. 2016 18:15VSK Technika Brno ASKST Nový Lískovec A14:4
304. 10. 2016 18:30KST Oltec Brno EVSK Technika Brno B14:4
307. 10. 2016 18:00Sokol Brno I FSokol Brno I E9:9
307. 10. 2016 18:30KST Oltec Brno DTJ Brno-Bystrc D11:7
410. 10. 2016 18:30SK Slatina FTJ Brno-Bystrc D10:8
414. 10. 2016 18:30Sokol Brno I EKST Oltec Brno D5:13
410. 10. 2016 18:15VSK Technika Brno BSokol Brno I F2:16
412. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec AKST Oltec Brno E8:10
412. 10. 2016 18:30SK Slatina EVSK Technika Brno A9:9
412. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň CSokol Bílovice nad Svitavou A11:7
521. 10. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASK Slatina F7:11
517. 10. 2016 18:15VSK Technika Brno ASokol Líšeň C7:11
518. 10. 2016 18:30KST Oltec Brno ESK Slatina E8:10
521. 10. 2016 18:00Sokol Brno I FSKST Nový Lískovec A17:1
521. 10. 2016 18:30KST Oltec Brno DVSK Technika Brno B15:3
521. 10. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Brno I E10:8
631. 10. 2016 18:30SK Slatina FSokol Brno I E9:9
631. 10. 2016 18:15VSK Technika Brno BTJ Brno-Bystrc D3:15
602. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec AKST Oltec Brno D13:5
602. 11. 2016 18:30SK Slatina ESokol Brno I F5:13
615. 11. 2016 18:30Sokol Líšeň CKST Oltec Brno E12:6
604. 11. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou AVSK Technika Brno A7:11
707. 11. 2016 18:15VSK Technika Brno ASK Slatina F10:8
708. 11. 2016 18:30KST Oltec Brno ESokol Bílovice nad Svitavou A6:12
718. 11. 2016 18:00Sokol Brno I FSokol Líšeň C15:3
711. 11. 2016 18:30KST Oltec Brno DSK Slatina E14:4
711. 11. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DSKST Nový Lískovec A8:10
711. 11. 2016 18:30Sokol Brno I EVSK Technika Brno B16:2
821. 11. 2016 18:30SK Slatina FVSK Technika Brno B15:3
821. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Brno I E6:12
823. 11. 2016 18:30SK Slatina ETJ Brno-Bystrc D9:9
823. 11. 2016 18:30Sokol Líšeň CKST Oltec Brno D13:5
825. 11. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASokol Brno I F7:11
821. 11. 2016 18:15VSK Technika Brno AKST Oltec Brno E11:7
929. 11. 2016 18:30KST Oltec Brno ESK Slatina F7:11
902. 12. 2016 18:00Sokol Brno I FVSK Technika Brno A14:4
918. 11. 2016 18:30KST Oltec Brno DSokol Bílovice nad Svitavou A12:6
902. 12. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Líšeň C8:10
902. 12. 2016 18:30Sokol Brno I ESK Slatina E10:8
928. 11. 2016 18:15VSK Technika Brno BSKST Nový Lískovec A8:10
1005. 12. 2016 18:30SK Slatina FSKST Nový Lískovec A12:6
1007. 12. 2016 18:30SK Slatina EVSK Technika Brno B12:6
1007. 12. 2016 18:30Sokol Líšeň CSokol Brno I E18:0wo
1009. 12. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ATJ Brno-Bystrc D8:10
1005. 12. 2016 18:15VSK Technika Brno AKST Oltec Brno D9:9
1006. 12. 2016 18:30KST Oltec Brno ESokol Brno I F3:15
1116. 12. 2016 18:00Sokol Brno I FSK Slatina F14:4
1111. 10. 2016 16:00KST Oltec Brno DKST Oltec Brno E8:10
1116. 12. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc DVSK Technika Brno A7:11
1116. 12. 2016 18:30Sokol Brno I ESokol Bílovice nad Svitavou A11:7
1112. 12. 2016 18:15VSK Technika Brno BSokol Líšeň C2:16
1114. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ASK Slatina E6:12
1225. 09. 2016 18:00SK Slatina FSK Slatina E10:8
1218. 01. 2017 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Líšeň C0:18
1216. 01. 2017 18:15VSK Technika Brno BSokol Bílovice nad Svitavou A6:12
1220. 01. 2017 18:30Sokol Brno I EVSK Technika Brno A10:8
1220. 01. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc DKST Oltec Brno E11:7
1220. 01. 2017 18:30KST Oltec Brno DSokol Brno I F4:14
1327. 01. 2017 18:30KST Oltec Brno DSK Slatina F5:13
1327. 01. 2017 18:00Sokol Brno I FTJ Brno-Bystrc D12:6
1324. 01. 2017 18:30KST Oltec Brno ESokol Brno I E7:11
1324. 10. 2016 18:30VSK Technika Brno AVSK Technika Brno B8:10
1305. 10. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASKST Nový Lískovec A9:9
1325. 01. 2017 18:30Sokol Líšeň CSK Slatina E13:5
1430. 01. 2017 18:30SK Slatina FSokol Líšeň C5:13
1401. 02. 2017 18:30SK Slatina ESokol Bílovice nad Svitavou A11:7
1401. 02. 2017 18:30SKST Nový Lískovec AVSK Technika Brno A5:13
1430. 01. 2017 18:15VSK Technika Brno BKST Oltec Brno E7:11
1418. 10. 2016 18:15Sokol Brno I ESokol Brno I F11:7
1403. 02. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc DKST Oltec Brno D10:8
1517. 02. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc DSK Slatina F10:8
1517. 02. 2017 18:30KST Oltec Brno DSokol Brno I E0:18wo
1517. 02. 2017 18:00Sokol Brno I FVSK Technika Brno B18:0
1514. 02. 2017 18:30KST Oltec Brno ESKST Nový Lískovec A12:6
1513. 02. 2017 18:15VSK Technika Brno ASK Slatina E10:8
1517. 02. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASokol Líšeň C6:12
1620. 02. 2017 18:30SK Slatina FSokol Bílovice nad Svitavou A12:6
1622. 02. 2017 18:30Sokol Líšeň CVSK Technika Brno A9:9
1622. 02. 2017 18:30SK Slatina EKST Oltec Brno E9:9
1622. 02. 2017 18:30SKST Nový Lískovec ASokol Brno I F5:13
1620. 02. 2017 18:15VSK Technika Brno BKST Oltec Brno D4:14
1624. 02. 2017 18:30Sokol Brno I ETJ Brno-Bystrc D11:7
1703. 03. 2017 18:30Sokol Brno I ESK Slatina F13:5
1703. 03. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc DVSK Technika Brno B12:6
1703. 03. 2017 18:30KST Oltec Brno DSKST Nový Lískovec A12:6
1703. 03. 2017 18:00Sokol Brno I FSK Slatina E11:7
1728. 02. 2017 18:30KST Oltec Brno ESokol Líšeň C6:12
1727. 02. 2017 18:15VSK Technika Brno ASokol Bílovice nad Svitavou A12:6
1806. 03. 2017 18:30SK Slatina FVSK Technika Brno A10:8
1810. 03. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou AKST Oltec Brno E5:13
1808. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň CSokol Brno I F9:9
1808. 03. 2017 18:30SK Slatina EKST Oltec Brno D13:5
1808. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec ATJ Brno-Bystrc D8:10
1806. 03. 2017 18:15VSK Technika Brno BSokol Brno I E4:14
1920. 03. 2017 18:15VSK Technika Brno BSK Slatina F4:14
1924. 03. 2017 18:30Sokol Brno I ESKST Nový Lískovec A7:11
1924. 03. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc DSK Slatina E9:9
1924. 03. 2017 18:30KST Oltec Brno DSokol Líšeň C13:5
1924. 03. 2017 18:00Sokol Brno I FSokol Bílovice nad Svitavou A17:1
1921. 03. 2017 18:30KST Oltec Brno EVSK Technika Brno A8:10
2027. 03. 2017 18:30SK Slatina FKST Oltec Brno E11:7
2027. 03. 2017 18:15VSK Technika Brno ASokol Brno I F5:13
2031. 03. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou AKST Oltec Brno D5:13
2029. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň CTJ Brno-Bystrc D7:11
2012. 04. 2017 18:30SK Slatina ESokol Brno I E6:12
2029. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec AVSK Technika Brno B12:6
2105. 04. 2017 18:30SKST Nový Lískovec ASK Slatina F14:4
2103. 04. 2017 18:15VSK Technika Brno BSK Slatina E1:17
2107. 04. 2017 18:30Sokol Brno I ESokol Líšeň C9:9
2107. 04. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc DSokol Bílovice nad Svitavou A12:6
2107. 04. 2017 18:30KST Oltec Brno DVSK Technika Brno A7:11
2107. 04. 2017 18:00Sokol Brno I FKST Oltec Brno E14:4
2213. 03. 2017 18:30SK Slatina FSokol Brno I F4:14
2225. 10. 2016 18:30KST Oltec Brno EKST Oltec Brno D5:13
2210. 04. 2017 18:15VSK Technika Brno ATJ Brno-Bystrc D9:9
2221. 04. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou ASokol Brno I E2:16
2219. 04. 2017 18:30Sokol Líšeň CVSK Technika Brno B14:4
2219. 04. 2017 18:30SK Slatina ESKST Nový Lískovec A9:9
městská soutěž II.třídy
122. 09. 2016 18:30Žižka Brno ASokol Modřice A11:7
123. 09. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc EOrel Šlapanice B13:5
123. 09. 2016 16:00Sokol Popůvky ASK Slatina G7:11
120. 09. 2016 18:00Sokol Židenice BSalesko Líšeň A12:6
121. 09. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Líšeň D12:6
121. 09. 2016 19:00TJ Holásky ESKST Nový Lískovec B14:4
230. 09. 2016 19:15Sokol Modřice ASKST Nový Lískovec B14:4
228. 09. 2016 18:30Sokol Líšeň DTJ Holásky E7:11
228. 09. 2016 17:00Salesko Líšeň ASKST Nový Lískovec C9:9
230. 09. 2016 18:30SK Slatina GSokol Židenice B9:9
225. 10. 2016 18:45Orel Šlapanice BSokol Popůvky A11:7
229. 09. 2016 18:30Žižka Brno ATJ Brno-Bystrc E13:5
307. 10. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Modřice A7:11
307. 10. 2016 16:00Sokol Popůvky AŽižka Brno A13:5
304. 10. 2016 18:00Sokol Židenice BOrel Šlapanice B17:1
305. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CSK Slatina G11:7
305. 10. 2016 19:00TJ Holásky ESalesko Líšeň A14:4
306. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Líšeň D11:7
414. 10. 2016 19:15Sokol Modřice ASokol Líšeň D11:7
412. 10. 2016 17:00Salesko Líšeň ASKST Nový Lískovec B9:9
414. 10. 2016 18:30SK Slatina GTJ Holásky E8:10
410. 10. 2016 18:00Orel Šlapanice BSKST Nový Lískovec C9:9
413. 10. 2016 18:30Žižka Brno ASokol Židenice B11:7
414. 10. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Popůvky A11:7
521. 10. 2016 16:00Sokol Popůvky ASokol Modřice A11:7
518. 10. 2016 18:00Sokol Židenice BTJ Brno-Bystrc E9:9
519. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CŽižka Brno A9:9
519. 10. 2016 19:00TJ Holásky EOrel Šlapanice B14:4
520. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BSK Slatina G10:8
519. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň DSalesko Líšeň A10:8
604. 11. 2016 19:15Sokol Modřice ASalesko Líšeň A11:7
604. 11. 2016 18:30SK Slatina GSokol Líšeň D13:5
601. 11. 2016 18:15Orel Šlapanice BSKST Nový Lískovec B12:6
603. 11. 2016 18:30Žižka Brno ATJ Holásky E2:16
604. 11. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc ESKST Nový Lískovec C14:4
604. 11. 2016 16:00Sokol Popůvky ASokol Židenice B5:13
708. 11. 2016 18:00Sokol Židenice BSokol Modřice A12:6
709. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Popůvky A11:7
709. 11. 2016 19:00TJ Holásky ETJ Brno-Bystrc E16:2
710. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BŽižka Brno A9:9
709. 11. 2016 18:30Sokol Líšeň DOrel Šlapanice B12:6
709. 11. 2016 17:00Salesko Líšeň ASK Slatina G10:8
825. 11. 2016 19:15Sokol Modřice ASK Slatina G12:6
822. 11. 2016 18:15Orel Šlapanice BSalesko Líšeň A10:8
824. 11. 2016 18:30Žižka Brno ASokol Líšeň D6:12
825. 11. 2016 18:15TJ Brno-Bystrc ESKST Nový Lískovec B9:9
825. 11. 2016 16:00Sokol Popůvky ATJ Holásky E7:11
822. 11. 2016 18:00Sokol Židenice BSKST Nový Lískovec C12:6
930. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Modřice A11:7
930. 11. 2016 19:00TJ Holásky ESokol Židenice B11:7
901. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Popůvky A12:6
930. 11. 2016 18:30Sokol Líšeň DTJ Brno-Bystrc E14:4
930. 11. 2016 17:00Salesko Líšeň AŽižka Brno A8:10
919. 12. 2016 18:30SK Slatina GOrel Šlapanice B10:8
1009. 12. 2016 19:15Sokol Modřice AOrel Šlapanice B12:6
1008. 12. 2016 18:30Žižka Brno ASK Slatina G11:7
1015. 12. 2016 17:30
Brno, Kotlanova 13
TJ Brno-Bystrc ESalesko Líšeň A7:11
1009. 12. 2016 16:00Sokol Popůvky ASokol Líšeň D8:10
1006. 12. 2016 18:00Sokol Židenice BSKST Nový Lískovec B9:9
1007. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CTJ Holásky E8:10
1114. 12. 2016 19:00TJ Holásky ESokol Modřice A13:5
1127. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BSKST Nový Lískovec C10:8
1104. 01. 2017 18:30Sokol Líšeň DSokol Židenice B7:9
1114. 12. 2016 17:00Salesko Líšeň ASokol Popůvky A4:14
1116. 12. 2016 18:30SK Slatina GTJ Brno-Bystrc E16:2
1113. 12. 2016 18:15Orel Šlapanice BŽižka Brno A10:8
1220. 01. 2017 19:15Sokol Modřice AŽižka Brno A11:7
1217. 01. 2017 18:15Orel Šlapanice BTJ Brno-Bystrc E12:6
1220. 01. 2017 18:30SK Slatina GSokol Popůvky A13:5
1218. 01. 2017 17:00Salesko Líšeň ASokol Židenice B6:12
1218. 01. 2017 18:30Sokol Líšeň DSKST Nový Lískovec C10:8
1219. 01. 2017 18:30SKST Nový Lískovec BTJ Holásky E6:12
1315. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Modřice A12:6
1325. 01. 2017 19:00TJ Holásky ESokol Líšeň D8:10
1325. 01. 2017 18:30SKST Nový Lískovec CSalesko Líšeň A9:9
1324. 01. 2017 18:00Sokol Židenice BSK Slatina G5:13
1327. 01. 2017 16:00Sokol Popůvky AOrel Šlapanice B16:2
1327. 01. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc EŽižka Brno A11:7
1403. 02. 2017 19:15Sokol Modřice ATJ Brno-Bystrc E13:5
1402. 02. 2017 18:30Žižka Brno ASokol Popůvky A11:7
1420. 02. 2017 19:00Orel Šlapanice BSokol Židenice B7:11
1403. 02. 2017 18:30SK Slatina GSKST Nový Lískovec C12:6
1401. 02. 2017 17:00Salesko Líšeň ATJ Holásky E4:14
1401. 02. 2017 18:30Sokol Líšeň DSKST Nový Lískovec B12:6
1515. 02. 2017 18:30Sokol Líšeň DSokol Modřice A15:3
1510. 02. 2017 18:00SKST Nový Lískovec BSalesko Líšeň A10:8
1515. 02. 2017 19:00TJ Holásky ESK Slatina G12:6
1515. 02. 2017 18:30SKST Nový Lískovec COrel Šlapanice B12:6
1514. 02. 2017 18:00Sokol Židenice BŽižka Brno A13:5
1517. 02. 2017 16:00Sokol Popůvky ATJ Brno-Bystrc E9:9
1624. 02. 2017 19:15Sokol Modřice ASokol Popůvky A9:9
1615. 03. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc ESokol Židenice B6:12
1623. 02. 2017 18:30Žižka Brno ASKST Nový Lískovec C11:7
1621. 02. 2017 18:15Orel Šlapanice BTJ Holásky E6:12
1624. 02. 2017 18:30SK Slatina GSKST Nový Lískovec B14:4
1622. 02. 2017 17:00Salesko Líšeň ASokol Líšeň D6:12
1701. 03. 2017 17:00Salesko Líšeň ASokol Modřice A11:7
1701. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň DSK Slatina G9:9
1702. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec BOrel Šlapanice B10:8
1701. 03. 2017 19:00TJ Holásky EŽižka Brno A8:10
1701. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec CTJ Brno-Bystrc E15:3
1728. 02. 2017 18:00Sokol Židenice BSokol Popůvky A10:8
1810. 03. 2017 19:15Sokol Modřice ASokol Židenice B13:5
1810. 03. 2017 16:00Sokol Popůvky ASKST Nový Lískovec C12:6
1810. 03. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc ETJ Holásky E7:11
1809. 03. 2017 18:30Žižka Brno ASKST Nový Lískovec B10:8
1807. 03. 2017 18:15Orel Šlapanice BSokol Líšeň D11:7
1810. 03. 2017 18:30SK Slatina GSalesko Líšeň A11:7
1924. 03. 2017 18:30SK Slatina GSokol Modřice A14:4
1912. 04. 2017 17:00Salesko Líšeň AOrel Šlapanice B15:3
1922. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň DŽižka Brno A15:3
1923. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec BTJ Brno-Bystrc E11:7
1922. 03. 2017 19:00TJ Holásky ESokol Popůvky A13:5
1922. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec CSokol Židenice B12:6
2031. 03. 2017 19:15Sokol Modřice ASKST Nový Lískovec C12:6
2028. 03. 2017 18:00Sokol Židenice BTJ Holásky E8:10
2031. 03. 2017 16:00Sokol Popůvky ASKST Nový Lískovec B13:5
2031. 03. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc ESokol Líšeň D18:0wo
2030. 03. 2017 18:30Žižka Brno ASalesko Líšeň A12:6
2028. 03. 2017 18:15Orel Šlapanice BSK Slatina G7:11
2104. 04. 2017 18:15Orel Šlapanice BSokol Modřice A12:6
2107. 04. 2017 18:30SK Slatina GŽižka Brno A9:9
2113. 01. 2017 18:15
ZŠ Laštůvkova 77, Brno-Bystrc
Salesko Líšeň ATJ Brno-Bystrc E10:8
2105. 04. 2017 18:30Sokol Líšeň DSokol Popůvky A13:5
2106. 04. 2017 18:30SKST Nový Lískovec BSokol Židenice B9:9
2105. 04. 2017 19:00TJ Holásky ESKST Nový Lískovec C11:7
2221. 04. 2017 19:15Sokol Modřice ATJ Holásky E10:8
2226. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec CSKST Nový Lískovec B8:10
2218. 04. 2017 18:00Sokol Židenice BSokol Líšeň D12:6
2221. 04. 2017 16:00Sokol Popůvky ASalesko Líšeň A9:9
2221. 04. 2017 18:15TJ Brno-Bystrc ESK Slatina G9:9
2220. 04. 2017 18:30Žižka Brno AOrel Šlapanice B7:11
městská soutěž III.třídy
123. 09. 2016 18:30KST Oltec Brno FTTC Moravská Slavia Brno F8:10
121. 09. 2016 16:30TJ Holásky FSKST Nový Lískovec D10:8
123. 09. 2016 18:30Sokol Brno I GSokol Židenice C15:3
123. 09. 2016 18:30SK Slatina HSokol Líšeň E8:10
121. 09. 2016 18:00Orel Šlapanice CSokol Popůvky B11:7
119. 09. 2016 18:30SK Slatina ISokol Sokolnice B9:9
229. 09. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno FSokol Sokolnice B13:5
229. 09. 2016 19:00Sokol Popůvky BSK Slatina I13:5
226. 09. 2016 18:30Sokol Líšeň EOrel Šlapanice C10:8
227. 09. 2016 18:00Sokol Židenice CSK Slatina H10:8
230. 09. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Brno I G1:17
230. 09. 2016 18:30KST Oltec Brno FTJ Holásky F10:8
305. 10. 2016 16:30TJ Holásky FTTC Moravská Slavia Brno F4:14
307. 10. 2016 18:30Sokol Brno I GKST Oltec Brno F13:5
307. 10. 2016 18:30SK Slatina HSKST Nový Lískovec D8:10
305. 10. 2016 18:00Orel Šlapanice CSokol Židenice C4:14
303. 10. 2016 18:30SK Slatina ISokol Líšeň E9:9
305. 10. 2016 19:00Sokol Sokolnice BSokol Popůvky B14:4
413. 10. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno FSokol Popůvky B12:6
410. 10. 2016 18:30Sokol Líšeň ESokol Sokolnice B7:11
411. 10. 2016 18:00Sokol Židenice CSK Slatina I11:7
414. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DOrel Šlapanice C15:3
414. 10. 2016 18:30KST Oltec Brno FSK Slatina H7:11
412. 10. 2016 16:30TJ Holásky FSokol Brno I G11:7
521. 10. 2016 18:30Sokol Brno I GTTC Moravská Slavia Brno F9:9
521. 10. 2016 18:30SK Slatina HTJ Holásky F12:6
519. 10. 2016 18:00Orel Šlapanice CKST Oltec Brno F12:6
517. 10. 2016 18:30SK Slatina ISKST Nový Lískovec D8:10
519. 10. 2016 19:00Sokol Sokolnice BSokol Židenice C12:6
520. 10. 2016 19:00Sokol Popůvky BSokol Líšeň E12:6
603. 11. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno FSokol Líšeň E16:2
601. 11. 2016 18:00Sokol Židenice CSokol Popůvky B10:8
604. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Sokolnice B7:11
604. 11. 2016 18:30KST Oltec Brno FSK Slatina I8:10
602. 11. 2016 16:30TJ Holásky FOrel Šlapanice C12:6
604. 11. 2016 18:30Sokol Brno I GSK Slatina H14:4
711. 11. 2016 18:30SK Slatina HTTC Moravská Slavia Brno F7:11
709. 11. 2016 18:00Orel Šlapanice CSokol Brno I G4:14
707. 11. 2016 18:30SK Slatina ITJ Holásky F3:15
711. 11. 2016 18:00Sokol Sokolnice BKST Oltec Brno F11:7
710. 11. 2016 19:00Sokol Popůvky BSKST Nový Lískovec D8:10
707. 11. 2016 18:30Sokol Líšeň ESokol Židenice C8:10
824. 11. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno FSokol Židenice C14:4
825. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Líšeň E7:11
825. 11. 2016 18:30KST Oltec Brno FSokol Popůvky B7:11
823. 11. 2016 16:30TJ Holásky FSokol Sokolnice B12:6
828. 11. 2016 17:00Sokol Brno I GSK Slatina I18:0
825. 11. 2016 18:30SK Slatina HOrel Šlapanice C7:11
930. 11. 2016 18:00Orel Šlapanice CTTC Moravská Slavia Brno F7:11
909. 10. 2016 17:00SK Slatina ISK Slatina H7:9
902. 12. 2016 18:00Sokol Sokolnice BSokol Brno I G8:10
901. 12. 2016 19:00Sokol Popůvky BTJ Holásky F11:7
928. 11. 2016 18:30Sokol Líšeň EKST Oltec Brno F10:8
929. 11. 2016 18:00Sokol Židenice CSKST Nový Lískovec D1:17
1008. 12. 2016 17:00TTC Moravská Slavia Brno FSKST Nový Lískovec D12:6
1009. 12. 2016 18:30KST Oltec Brno FSokol Židenice C11:7
1007. 12. 2016 16:30TJ Holásky FSokol Líšeň E11:7
1009. 12. 2016 18:30Sokol Brno I GSokol Popůvky B16:2
1009. 12. 2016 18:30SK Slatina HSokol Sokolnice B9:9
1007. 12. 2016 18:00Orel Šlapanice CSK Slatina I9:9
1112. 12. 2016 18:30SK Slatina ITTC Moravská Slavia Brno F5:13
1116. 12. 2016 18:00Sokol Sokolnice BOrel Šlapanice C13:5
1115. 12. 2016 19:00Sokol Popůvky BSK Slatina H9:9
1112. 12. 2016 18:30Sokol Líšeň ESokol Brno I G1:17
1113. 12. 2016 18:00Sokol Židenice CTJ Holásky F1:17
1116. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec DKST Oltec Brno F13:5
1219. 01. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno FKST Oltec Brno F15:3
1220. 01. 2017 18:30SKST Nový Lískovec DTJ Holásky F5:13
1217. 01. 2017 18:00Sokol Židenice CSokol Brno I G8:10
1216. 01. 2017 18:30Sokol Líšeň ESK Slatina H3:15
1219. 01. 2017 19:00Sokol Popůvky BOrel Šlapanice C9:9
1208. 02. 2017 19:00Sokol Sokolnice BSK Slatina I16:2
1327. 01. 2017 18:00Sokol Sokolnice BTTC Moravská Slavia Brno F4:14
1323. 01. 2017 18:30SK Slatina ISokol Popůvky B5:13
1325. 01. 2017 18:00Orel Šlapanice CSokol Líšeň E10:8
1327. 01. 2017 18:30SK Slatina HSokol Židenice C16:2
1327. 01. 2017 18:30Sokol Brno I GSKST Nový Lískovec D14:4
1325. 01. 2017 16:30TJ Holásky FKST Oltec Brno F13:5
1402. 02. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno FTJ Holásky F15:3
1403. 02. 2017 18:30KST Oltec Brno FSokol Brno I G4:14
1403. 02. 2017 18:30SKST Nový Lískovec DSK Slatina H11:7
1431. 01. 2017 18:00Sokol Židenice COrel Šlapanice C4:14
1430. 01. 2017 18:30Sokol Líšeň ESK Slatina I7:11
1402. 02. 2017 19:00Sokol Popůvky BSokol Sokolnice B7:11
1516. 02. 2017 17:00Sokol Popůvky BTTC Moravská Slavia Brno F8:10
1508. 03. 2017 18:00Sokol Sokolnice BSokol Líšeň E15:3
1513. 02. 2017 18:30SK Slatina ISokol Židenice C9:9
1515. 02. 2017 18:00Orel Šlapanice CSKST Nový Lískovec D7:11
1517. 02. 2017 18:30SK Slatina HKST Oltec Brno F10:8
1517. 02. 2017 18:30Sokol Brno I GTJ Holásky F10:8
1623. 02. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno FSokol Brno I G16:2
1622. 02. 2017 16:30TJ Holásky FSK Slatina H14:4
1624. 02. 2017 18:30KST Oltec Brno FOrel Šlapanice C9:9
1624. 02. 2017 18:30SKST Nový Lískovec DSK Slatina I13:5
1621. 02. 2017 18:00Sokol Židenice CSokol Sokolnice B7:11
1620. 02. 2017 18:30Sokol Líšeň ESokol Popůvky B6:12
1727. 02. 2017 18:30Sokol Líšeň ETTC Moravská Slavia Brno F2:16
1702. 03. 2017 19:00Sokol Popůvky BSokol Židenice C13:5
1703. 03. 2017 18:00Sokol Sokolnice BSKST Nový Lískovec D12:6
1727. 02. 2017 18:30SK Slatina IKST Oltec Brno F12:6
1701. 03. 2017 18:00Orel Šlapanice CTJ Holásky F7:11
1703. 03. 2017 18:30SK Slatina HSokol Brno I G8:10
1809. 03. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno FSK Slatina H12:6
1810. 03. 2017 18:30Sokol Brno I GOrel Šlapanice C17:1
1808. 03. 2017 16:30TJ Holásky FSK Slatina I15:3
1810. 03. 2017 18:30KST Oltec Brno FSokol Sokolnice B8:10
1810. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Popůvky B7:11
1807. 03. 2017 18:00Sokol Židenice CSokol Líšeň E10:8
1921. 03. 2017 18:00Sokol Židenice CTTC Moravská Slavia Brno F3:15
1920. 03. 2017 18:30Sokol Líšeň ESKST Nový Lískovec D10:8
1923. 03. 2017 19:00Sokol Popůvky BKST Oltec Brno F10:8
1927. 03. 2017 18:15Sokol Sokolnice BTJ Holásky F8:10
1910. 04. 2017 18:30SK Slatina ISokol Brno I G12:6
1922. 03. 2017 18:00Orel Šlapanice CSK Slatina H7:11
2030. 03. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno FOrel Šlapanice C14:4
2030. 10. 2016 17:00SK Slatina HSK Slatina I16:2
2031. 03. 2017 18:30Sokol Brno I GSokol Sokolnice B11:7
2029. 03. 2017 16:30TJ Holásky FSokol Popůvky B11:7
2031. 03. 2017 18:30KST Oltec Brno FSokol Líšeň E12:6
2031. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec DSokol Židenice C8:10
2107. 04. 2017 18:30SKST Nový Lískovec DTTC Moravská Slavia Brno F4:14
2104. 04. 2017 18:00Sokol Židenice CKST Oltec Brno F12:6
2103. 04. 2017 18:30Sokol Líšeň ETJ Holásky F10:8
2106. 04. 2017 19:00Sokol Popůvky BSokol Brno I G4:14
2107. 04. 2017 18:00Sokol Sokolnice BSK Slatina H10:8
2103. 04. 2017 18:30SK Slatina IOrel Šlapanice C8:10
2220. 04. 2017 17:00TTC Moravská Slavia Brno FSK Slatina I14:4
2219. 04. 2017 18:00Orel Šlapanice CSokol Sokolnice B7:11
2221. 04. 2017 18:30SK Slatina HSokol Popůvky B13:5
2221. 04. 2017 18:30Sokol Brno I GSokol Líšeň E8:10
2219. 04. 2017 16:30TJ Holásky FSokol Židenice C17:1
2221. 04. 2017 18:30KST Oltec Brno FSKST Nový Lískovec D10:8
městská soutěž IV.třídy
114. 09. 2016 18:15VSK Technika Brno CSokol Starý Lískovec A14:4
114. 09. 2016 16:30TJ Holásky GSKST Nový Lískovec E14:4
107. 09. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BOrel Židenice A14:4
112. 09. 2016 16:30TJ Holásky HSalesko Líšeň B18:0wo
114. 09. 2016 18:30Orel Šlapanice DSKST Nový Lískovec F6:12
116. 09. 2016 16:30VSK Technika Brno DSokol Židenice D5:13
222. 09. 2016 18:30SKST Nový Lískovec FVSK Technika Brno D16:2
221. 09. 2016 17:00Salesko Líšeň BOrel Šlapanice D17:1
222. 09. 2016 18:00Orel Židenice ATJ Holásky H6:12
223. 09. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Bílovice nad Svitavou B4:14
222. 09. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec ATJ Holásky G6:12
223. 09. 2016 19:15Sokol Modřice BVSK Technika Brno C4:14
316. 11. 2016 18:00TJ Holásky GSokol Modřice B15:3
330. 09. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSokol Starý Lískovec A14:4
326. 09. 2016 16:30TJ Holásky HSKST Nový Lískovec E10:8
326. 10. 2016 18:30Orel Šlapanice DOrel Židenice A8:10
330. 09. 2016 19:00VSK Technika Brno DSalesko Líšeň B3:15
329. 09. 2016 17:00Sokol Židenice DSKST Nový Lískovec F13:5
405. 10. 2016 17:00Salesko Líšeň BSokol Židenice D9:9
406. 10. 2016 18:00Orel Židenice AVSK Technika Brno D5:13
407. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec EOrel Šlapanice D14:4
406. 10. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec ATJ Holásky H14:4
407. 10. 2016 19:15Sokol Modřice BSokol Bílovice nad Svitavou B1:17
405. 10. 2016 18:15VSK Technika Brno CTJ Holásky G7:11
514. 10. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BVSK Technika Brno C12:6
510. 10. 2016 16:30TJ Holásky HSokol Modřice B9:9
512. 10. 2016 18:30Orel Šlapanice DSokol Starý Lískovec A10:8
514. 10. 2016 19:00VSK Technika Brno DSKST Nový Lískovec E6:12
513. 10. 2016 17:00Sokol Židenice DOrel Židenice A14:4
513. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec FSalesko Líšeň B10:8
620. 10. 2016 18:00Orel Židenice ASKST Nový Lískovec F11:7
621. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Židenice D7:11
620. 10. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec AVSK Technika Brno D9:9
621. 10. 2016 19:15Sokol Modřice BOrel Šlapanice D18:0wo
619. 10. 2016 18:15VSK Technika Brno CTJ Holásky H17:1
619. 10. 2016 16:30TJ Holásky GSokol Bílovice nad Svitavou B11:7
731. 10. 2016 16:30TJ Holásky HTJ Holásky G4:14
702. 11. 2016 18:30Orel Šlapanice DVSK Technika Brno C6:12
707. 11. 2016 18:15VSK Technika Brno DSokol Modřice B5:13
724. 11. 2016 17:00Sokol Židenice DSokol Starý Lískovec A13:5
704. 10. 2016 18:30SKST Nový Lískovec FSKST Nový Lískovec E9:9
702. 11. 2016 17:00Salesko Líšeň BOrel Židenice A10:8
811. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ESalesko Líšeň B10:8
818. 11. 2016 18:15Sokol Starý Lískovec ASKST Nový Lískovec F10:8
811. 11. 2016 19:15Sokol Modřice BSokol Židenice D8:10
824. 10. 2016 19:00VSK Technika Brno CVSK Technika Brno D15:3
809. 11. 2016 16:30TJ Holásky GOrel Šlapanice D17:1
811. 11. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BTJ Holásky H18:0wo
923. 11. 2016 18:30Orel Šlapanice DSokol Bílovice nad Svitavou B7:11
925. 11. 2016 19:00VSK Technika Brno DTJ Holásky G0:18
903. 11. 2016 17:00Sokol Židenice DVSK Technika Brno C6:12
924. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Modřice B14:4
923. 11. 2016 17:00Salesko Líšeň BSokol Starý Lískovec A13:5
924. 11. 2016 18:00Orel Židenice ASKST Nový Lískovec E4:14
1001. 12. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec AOrel Židenice A12:6
1002. 12. 2016 19:15Sokol Modřice BSalesko Líšeň B13:5
1030. 11. 2016 18:15VSK Technika Brno CSKST Nový Lískovec F12:6
1030. 11. 2016 16:30TJ Holásky GSokol Židenice D13:5
1002. 12. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BVSK Technika Brno D16:2
1028. 11. 2016 16:30TJ Holásky HOrel Šlapanice D18:0wo
1109. 12. 2016 19:00VSK Technika Brno DTJ Holásky H7:11
1108. 12. 2016 17:00Sokol Židenice DSokol Bílovice nad Svitavou B6:12
1108. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec FTJ Holásky G3:15
1107. 12. 2016 17:00Salesko Líšeň BVSK Technika Brno C4:14
1108. 12. 2016 18:00Orel Židenice ASokol Modřice B4:14
1120. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Starý Lískovec A15:3
1216. 12. 2016 19:15Sokol Modřice BSKST Nový Lískovec E15:3
1214. 12. 2016 18:15VSK Technika Brno COrel Židenice A17:1
1214. 12. 2016 16:30TJ Holásky GSalesko Líšeň B18:0wo
1216. 12. 2016 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSKST Nový Lískovec F16:2
1212. 12. 2016 16:30TJ Holásky HSokol Židenice D5:13
1214. 12. 2016 18:30Orel Šlapanice DVSK Technika Brno D5:13
1322. 12. 2016 17:00Sokol Židenice DOrel Šlapanice D15:3
1322. 12. 2016 18:30SKST Nový Lískovec FTJ Holásky H18:0wo
1321. 12. 2016 17:00Salesko Líšeň BSokol Bílovice nad Svitavou B4:14
1322. 12. 2016 18:00Orel Židenice ATJ Holásky G4:14
1329. 11. 2016 18:30SKST Nový Lískovec EVSK Technika Brno C7:11
1322. 12. 2016 17:00Sokol Starý Lískovec ASokol Modřice B10:8
1412. 01. 2017 17:00Sokol Starý Lískovec AVSK Technika Brno C5:13
1413. 01. 2017 18:30SKST Nový Lískovec ETJ Holásky G4:14
1412. 01. 2017 18:00Orel Židenice ASokol Bílovice nad Svitavou B8:10
1411. 01. 2017 17:00Salesko Líšeň BTJ Holásky H12:6
1412. 01. 2017 18:30SKST Nový Lískovec FOrel Šlapanice D11:7
1412. 01. 2017 17:00Sokol Židenice DVSK Technika Brno D16:2
1520. 01. 2017 19:00VSK Technika Brno DSKST Nový Lískovec F8:10
1518. 01. 2017 18:30Orel Šlapanice DSalesko Líšeň B7:11
1516. 01. 2017 16:30TJ Holásky HOrel Židenice A18:0wo
1520. 01. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSKST Nový Lískovec E15:3
1518. 01. 2017 16:30TJ Holásky GSokol Starý Lískovec A18:0
1518. 01. 2017 18:15VSK Technika Brno CSokol Modřice B18:0
1627. 01. 2017 19:15Sokol Modřice BTJ Holásky G5:13
1626. 01. 2017 17:00Sokol Starý Lískovec ASokol Bílovice nad Svitavou B8:10
1627. 01. 2017 18:30SKST Nový Lískovec ETJ Holásky H7:11
1626. 01. 2017 18:00Orel Židenice AOrel Šlapanice D9:9
1625. 01. 2017 17:00Salesko Líšeň BVSK Technika Brno D10:8
1626. 01. 2017 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Židenice D14:4
1702. 02. 2017 17:00Sokol Židenice DSalesko Líšeň B11:7
1703. 02. 2017 19:00VSK Technika Brno DOrel Židenice A18:0wo
1701. 02. 2017 18:30Orel Šlapanice DSKST Nový Lískovec E6:12
1730. 01. 2017 16:30TJ Holásky HSokol Starý Lískovec A5:13
1706. 01. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSokol Modřice B15:3
1701. 02. 2017 16:30TJ Holásky GVSK Technika Brno C10:8
1815. 02. 2017 18:15VSK Technika Brno CSokol Bílovice nad Svitavou B4:14
1817. 02. 2017 19:15Sokol Modřice BTJ Holásky H18:0wo
1816. 02. 2017 17:00Sokol Starý Lískovec AOrel Šlapanice D15:3
1817. 02. 2017 18:30SKST Nový Lískovec EVSK Technika Brno D8:10
1816. 02. 2017 18:00Orel Židenice ASokol Židenice D3:15
1815. 02. 2017 17:00Salesko Líšeň BSKST Nový Lískovec F10:8
1923. 02. 2017 18:30SKST Nový Lískovec FOrel Židenice A13:5
1923. 02. 2017 17:00Sokol Židenice DSKST Nový Lískovec E11:7
1924. 02. 2017 19:00VSK Technika Brno DSokol Starý Lískovec A3:15
1922. 02. 2017 18:30Orel Šlapanice DSokol Modřice B6:12
1920. 02. 2017 16:30TJ Holásky HVSK Technika Brno C3:15
1924. 02. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BTJ Holásky G6:12
2017. 10. 2016 16:30TJ Holásky GTJ Holásky H15:3
2001. 03. 2017 18:15VSK Technika Brno COrel Šlapanice D18:0
2003. 03. 2017 19:15Sokol Modřice BVSK Technika Brno D16:2
2002. 03. 2017 17:00Sokol Starý Lískovec ASokol Židenice D8:10
2015. 09. 2016 18:30SKST Nový Lískovec ESKST Nový Lískovec F10:8
2002. 03. 2017 18:00Orel Židenice ASalesko Líšeň B9:9
2108. 03. 2017 17:00Salesko Líšeň BSKST Nový Lískovec E12:6
2115. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Starý Lískovec A13:5
2109. 03. 2017 17:00Sokol Židenice DSokol Modřice B14:4
2124. 10. 2016 17:00VSK Technika Brno DVSK Technika Brno C6:12
2108. 03. 2017 18:30Orel Šlapanice DTJ Holásky G0:18wo
2106. 03. 2017 16:30TJ Holásky HSokol Bílovice nad Svitavou B5:13
2224. 03. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BOrel Šlapanice D18:0wo
2222. 03. 2017 16:30TJ Holásky GVSK Technika Brno D17:1
2215. 03. 2017 18:15VSK Technika Brno CSokol Židenice D14:4
2224. 03. 2017 19:15Sokol Modřice BSKST Nový Lískovec F0:18
2223. 03. 2017 17:00Sokol Starý Lískovec ASalesko Líšeň B7:11
2224. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec EOrel Židenice A14:4
2330. 03. 2017 18:00Orel Židenice ASokol Starý Lískovec A4:14
2329. 03. 2017 17:00Salesko Líšeň BSokol Modřice B5:13
2330. 03. 2017 18:30SKST Nový Lískovec FVSK Technika Brno C6:12
2330. 03. 2017 17:00Sokol Židenice DTJ Holásky G5:13
2331. 03. 2017 19:00VSK Technika Brno DSokol Bílovice nad Svitavou B6:12
2329. 03. 2017 18:30Orel Šlapanice DTJ Holásky H18:0wo
2403. 04. 2017 16:30TJ Holásky HVSK Technika Brno D6:12
2407. 04. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSokol Židenice D18:0wo
2405. 04. 2017 16:30TJ Holásky GSKST Nový Lískovec F13:5
2405. 04. 2017 18:15VSK Technika Brno CSalesko Líšeň B11:7
2407. 04. 2017 19:15Sokol Modřice BOrel Židenice A9:9
2406. 04. 2017 17:00Sokol Starý Lískovec ASKST Nový Lískovec E8:10
2521. 04. 2017 18:30SKST Nový Lískovec ESokol Modřice B15:3
2520. 04. 2017 18:00Orel Židenice AVSK Technika Brno C4:14
2519. 04. 2017 17:00Salesko Líšeň BTJ Holásky G6:12
2520. 04. 2017 18:30SKST Nový Lískovec FSokol Bílovice nad Svitavou B11:7
2520. 04. 2017 17:00Sokol Židenice DTJ Holásky H15:3
2521. 04. 2017 19:00VSK Technika Brno DOrel Šlapanice D18:0wo
2626. 04. 2017 18:30Orel Šlapanice DSokol Židenice D5:13
2624. 04. 2017 16:30TJ Holásky HSKST Nový Lískovec F0:18wo
2628. 04. 2017 18:30Sokol Bílovice nad Svitavou BSalesko Líšeň B10:8
2626. 04. 2017 16:30TJ Holásky GOrel Židenice A18:0wo
2626. 04. 2017 18:15VSK Technika Brno CSKST Nový Lískovec E14:4
2628. 04. 2017 19:15Sokol Modřice BSokol Starý Lískovec A9:7
městský přebor st žáci
107. 10. 2016 16:30Sokol Brno ITTC Moravská Slavia Brno B4:6
103. 10. 2016 17:15SKST Nový LískovecSalesko Líšeň2:8
106. 10. 2016 16:15SK SlatinaTJ Brno-Bystrc1:9
214. 10. 2016 17:45TTC Moravská Slavia Brno BTJ Brno-Bystrc2:8
226. 10. 2016 17:00Salesko LíšeňSK Slatina8:2
214. 10. 2016 16:30Sokol Brno ISokol Líšeň0:10
320. 10. 2016 17:45Sokol LíšeňTTC Moravská Slavia Brno B9:1
317. 10. 2016 17:15SKST Nový LískovecSokol Brno I9:1
318. 10. 2016 17:15TJ Brno-BystrcSalesko Líšeň5:5
404. 11. 2016 17:45TTC Moravská Slavia Brno BSalesko Líšeň4:6
404. 11. 2016 16:30Sokol Brno ISK Slatina9:1
403. 11. 2016 17:45Sokol LíšeňSKST Nový Lískovec5:5
507. 11. 2016 17:15SKST Nový LískovecTTC Moravská Slavia Brno B4:6
510. 11. 2016 16:15SK SlatinaSokol Líšeň5:5
508. 11. 2016 17:15TJ Brno-BystrcSokol Brno I6:4
625. 11. 2016 16:30Sokol Brno ISalesko Líšeň4:6
624. 11. 2016 17:45Sokol LíšeňTJ Brno-Bystrc1:9
621. 11. 2016 17:15SKST Nový LískovecSK Slatina7:3
701. 12. 2016 16:15SK SlatinaTTC Moravská Slavia Brno B3:7
729. 11. 2016 17:15TJ Brno-BystrcSKST Nový Lískovec8:2
730. 11. 2016 17:00Salesko LíšeňSokol Líšeň6:4
803. 02. 2017 17:45TTC Moravská Slavia Brno BSokol Brno I2:8
801. 02. 2017 17:00Salesko LíšeňSKST Nový Lískovec6:4
831. 01. 2017 17:15TJ Brno-BystrcSK Slatina9:1
914. 02. 2017 17:15TJ Brno-BystrcTTC Moravská Slavia Brno B8:2
916. 02. 2017 16:15SK SlatinaSalesko Líšeň0:10
916. 02. 2017 17:45Sokol LíšeňSokol Brno I5:5
1024. 02. 2017 17:45TTC Moravská Slavia Brno BSokol Líšeň3:7
1024. 02. 2017 16:30Sokol Brno ISKST Nový Lískovec4:6
1008. 03. 2017 17:00Salesko LíšeňTJ Brno-Bystrc7:3
1120. 03. 2017 18:30Salesko LíšeňTTC Moravská Slavia Brno B7:3
1102. 03. 2017 16:15SK SlatinaSokol Brno I1:9
1127. 02. 2017 17:15SKST Nový LískovecSokol Líšeň8:2
1210. 03. 2017 17:45TTC Moravská Slavia Brno BSKST Nový Lískovec8:2
1228. 03. 2017 17:00Sokol LíšeňSK Slatina9:1
1231. 03. 2017 16:30Sokol Brno ITJ Brno-Bystrc2:8
1322. 03. 2017 17:00Salesko LíšeňSokol Brno I7:3
1321. 03. 2017 17:15TJ Brno-BystrcSokol Líšeň7:3
1323. 03. 2017 16:15SK SlatinaSKST Nový Lískovec1:9
1431. 03. 2017 17:45TTC Moravská Slavia Brno BSK Slatina5:5
1427. 03. 2017 17:15SKST Nový LískovecTJ Brno-Bystrc4:6
1430. 03. 2017 17:45Sokol LíšeňSalesko Líšeň0:10
mětský přebor dorostenců
105. 01. 2017 17:00Sokol Brno ITJ Brno-Bystrc9:1
220. 12. 2016 18:00TTC Moravská Slavia BrnoSokol Brno I7:3
312. 01. 2017 17:30TJ Brno-BystrcTTC Moravská Slavia Brno2:8

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy