Výsledky
Extraliga mužů
118. 08. 2017 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSKST Borová-Liberec3:4 R: Tomanec Jan
A: Šlapák Miloš
106. 10. 2017 18:00KT PrahaTTC Ostrava 20160:4 R: Haralík Stanislav
A: Votípka Emanuel
118. 08. 2017 18:00TJ Ostrava KST ATTC ELIZZA Praha EUROMASTER4:2 R: Svobodová Vlasta
A: Jalůvka Jaroslav
117. 09. 2017 13:30SKST Charvát Baník HavířovDTJ Hradec Králové2:4 R: Petr Radim
A: Lesník Vladimír
201. 09. 2017 18:00
Borová
SKST Borová-LiberecDTJ Hradec Králové4:3 R: Kafka Pavel
A: Jirsa Pavel
215. 09. 2017 18:00TTC ELIZZA Praha EUROMASTERSKST Charvát Baník Havířov3:4 R: Votípka Emanuel
A: Haralík Stanislav
214. 08. 2017 17:00SF SKK EL Niňo PrahaSF SK Kotlářka EN Praha4:0 R: Hrdý Jiří
A: Hanek Stanislav
201. 09. 2017 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czKT Praha4:2 R: Sedláček Petr
A: Šlechta Roman
308. 09. 2017 18:00KT PrahaSKST Borová-Liberec3:4 R: Hanek Stanislav
A: Fuček Miloslav
308. 09. 2017 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTTC Ostrava 20160:4 R: Hrdý Jiří
A: Vondrová Iva
308. 09. 2017 18:00TJ Ostrava KST ASF SKK EL Niňo Praha1:4 R: Jalůvka Lumír
A: Lesník Vladimír
308. 09. 2017 18:00DTJ Hradec KrálovéTTC ELIZZA Praha EUROMASTER4:0 R: Tomanec Jan
A: Šlechta Roman
422. 09. 2017 18:00SKST Borová-LiberecTTC ELIZZA Praha EUROMASTER4:1 R: Sudek Petr
A: Zahradník Petr
402. 10. 2017 18:00
herna SKST Charvát Baník Havířov
SKST Charvát Baník HavířovSF SKK EL Niňo Praha0:4 R: Petr Radim
A: Skulina Bohumil
422. 09. 2017 18:00
herna TJ Ostrava KST Várenská 40a
TJ Ostrava KST ATTC Ostrava 20161:4 R: Manda Zdeněk
A: Jašek Milan
422. 09. 2017 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSF SK Kotlářka EN Praha4:2 R: Tomanec Jan
A: Bouček Stanislav
529. 09. 2017 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaKT Praha4:2 R: Haralík Stanislav
A: Fausek Jiří
529. 09. 2017 18:00TJ Ostrava KST ATJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz2:4 R: Petr Radim
A: Svobodová Vlasta
529. 09. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovTTC Ostrava 20161:4 R: Lesník Vladimír
A: Manda Zdeněk
529. 09. 2017 18:00DTJ Hradec KrálovéSF SKK EL Niňo Praha3:4 R: Tomanec Jan
A: Sedláček Petr
613. 10. 2017 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC ELIZZA Praha EUROMASTER4:0 R: Haralík Stanislav
A: Votípka Emanuel
613. 10. 2017 18:00TTC Ostrava 2016DTJ Hradec Králové4:0 R: Olbricht Jiří
A: Petr Radim
613. 10. 2017 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSKST Charvát Baník Havířov4:0 R: Šlechta Roman
A: Tomanec Jan
613. 10. 2017 18:00KT PrahaTJ Ostrava KST A4:1 R: Kotlorz Lukáš
A: Hanek Stanislav
719. 10. 2017 17:00SF SK Kotlářka EN PrahaSKST Borová-Liberec2:4 R: Haralík Stanislav
A: Votípka Emanuel
720. 10. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovKT Praha4:3 R: Jalůvka Lumír
A: Jalůvka Jaroslav
720. 10. 2017 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz2:4 R: Sedláček Petr
A: Tomanec Jan
720. 10. 2017 18:00
Kolín
TTC ELIZZA Praha EUROMASTERTTC Ostrava 20160:4 R: Jirásek Zdeněk
A: Vítek Josef
818. 10. 2017 18:00SKST Borová-LiberecSF SKK EL Niňo Praha1:4 R: Varcl Jan
A: Vrabec Jakub
803. 11. 2017 18:15TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTTC ELIZZA Praha EUROMASTER1:4 R: Šlechta Roman
A: Sedloň Josef
803. 11. 2017 18:00KT PrahaDTJ Hradec Králové1:4 R: Votípka Emanuel
A: Kotlorz Lukáš
827. 10. 2017 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Ostrava KST A1:4 R: Fausek Jiří
A: Vondrová Iva
910. 11. 2017 18:00TJ Ostrava KST ASKST Borová-Liberec4:2 R: Svobodová Vlasta
A: Jašek Milan
910. 11. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovSF SK Kotlářka EN Praha3:4 R: Manda Zdeněk
A: Petr Radim
910. 11. 2017 18:00
Kolín
TTC ELIZZA Praha EUROMASTERKT Praha4:3 R: Vítek Josef
A: Jirásek Zdeněk
910. 11. 2017 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ostrava 20160:4 R: Fausek Jiří
A: Kotlorz Lukáš
1024. 11. 2017 18:00
Borová
SKST Borová-LiberecTTC Ostrava 20161:4 R: Jirsa Pavel
A: Kafka Pavel
1012. 12. 2017 17:00
na Kotlářce
SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:1 R: Haralík Stanislav
A: Votípka Emanuel
1024. 11. 2017 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaDTJ Hradec Králové3:4 R: Kotlorz Lukáš
A: Vondrová Iva
1024. 11. 2017 18:00TJ Ostrava KST ASKST Charvát Baník Havířov4:2 R: Olbricht Jiří
A: Petr Radim
1101. 12. 2017 18:00SKST Charvát Baník HavířovSKST Borová-Liberec4:2 R: Jalůvka Lumír
A: Jalůvka Jaroslav
1108. 12. 2017 18:00
v Ostravě odklad MSJ
TJ Ostrava KST ADTJ Hradec Králové1:4 R: Jalůvka Lumír
A: Svobodová Vlasta
1101. 12. 2017 18:00TTC ELIZZA Praha EUROMASTERSF SK Kotlářka EN Praha2:4 R: Votípka Emanuel
A: Hanek Stanislav
1101. 12. 2017 18:00SF SKK EL Niňo PrahaKT Praha4:0 R: Haralík Stanislav
A: Hrdý Jiří
1101. 12. 2017 18:00TTC Ostrava 2016TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:1 R: Olbricht Jiří
A: Lesník Vladimír
1215. 12. 2017 18:00SKST Borová-LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz1:4 R: Zahradník Petr
A: Sudek Petr
1215. 12. 2017 18:00TTC Ostrava 2016KT Praha4:1 R: Olbricht Jiří
A: Petr Radim
1215. 12. 2017 18:00TTC ELIZZA Praha EUROMASTERTJ Ostrava KST A0:4 R: Haralík Stanislav
A: Slobodzianová Petra
1215. 12. 2017 18:00DTJ Hradec KrálovéSKST Charvát Baník Havířov4:0 R: Sedláček Petr
A: Tomanec Jan
1305. 01. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéSKST Borová-Liberec2:4 R: Tomanec Jan
A: Sedláček Petr
1305. 01. 2018 13:30SKST Charvát Baník HavířovTTC ELIZZA Praha EUROMASTER2:4 R: Manda Zdeněk
A: Lesník Vladimír
1305. 01. 2018 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaSF SKK EL Niňo Praha1:4 R: Haralík Stanislav
A: Hrdý Jiří
1305. 01. 2018 18:00KT PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz1:4 R: Kotlorz Lukáš
A: Hanek Stanislav
1412. 01. 2018 18:00SKST Borová-LiberecKT Praha4:1 R: Vrabec Jakub
A: Varcl Jan
1412. 01. 2018 18:00TTC Ostrava 2016SF SK Kotlářka EN Praha4:2 R: Manda Zdeněk
A: Jašek Milan
1407. 01. 2018 17:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Ostrava KST A4:0 R: Votípka Emanuel
A: Haralík Stanislav
1412. 01. 2018 18:00
Heverova 191, Kolín, 280 02, u kina, tělocvična SPŠ strojní v Kolíně
TTC ELIZZA Praha EUROMASTERDTJ Hradec Králové3:4 R: Jirásek Zdeněk
A: Vítek Josef
1526. 01. 2018 18:00
Heverova 191, Kolín, 280 02, u kina, tělocvična SPŠ strojní v Kolíně
TTC ELIZZA Praha EUROMASTERSKST Borová-Liberec4:3 R: Vítek Josef
A: Jirásek Zdeněk
1521. 01. 2018 10:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Charvát Baník Havířov4:0 R: Kotlorz Lukáš
A: Hrdý Jiří
1526. 01. 2018 17:30
Sportcentrum; Smilovice u Třince 168, 739 55 
TTC Ostrava 2016TJ Ostrava KST A4:0 R: Jalůvka Lumír
A: Jalůvka Jaroslav
1528. 01. 2018 15:00SF SK Kotlářka EN PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz2:4 R: Haralík Stanislav
A: Votípka Emanuel
1602. 02. 2018 18:00KT PrahaSF SK Kotlářka EN Praha4:2 R: Hanek Stanislav
A: Fuček Miloslav
1602. 02. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTJ Ostrava KST A4:3 R: Sedláček Petr
A: Šlechta Roman
1602. 02. 2018 18:00TTC Ostrava 2016SKST Charvát Baník Havířov4:1 R: Jalůvka Lumír
A: Jalůvka Jaroslav
1602. 02. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaDTJ Hradec Králové4:0 R: Votípka Emanuel
A: Vondrová Iva
1709. 02. 2018 18:00TTC ELIZZA Praha EUROMASTERSF SKK EL Niňo Praha1:4 R: Votípka Emanuel
A: Slobodzianová Petra
1709. 02. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéTTC Ostrava 20163:4 R: Sedláček Petr
A: Tomanec Jan
1709. 02. 2018 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz0:4 R: Olbricht Jiří
A: Lesník Vladimír
1709. 02. 2018 18:00TJ Ostrava KST AKT Praha4:2 R: Manda Zdeněk
A: Jašek Milan
1823. 02. 2018 18:00SKST Borová-LiberecSF SK Kotlářka EN Praha4:2 R: Zahradník Petr
A: Sudek Petr
1823. 02. 2018 18:00KT PrahaSKST Charvát Baník Havířov2:4 R: Kotlorz Lukáš
A: Hanek Stanislav
1823. 02. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czDTJ Hradec Králové0:4 R: Tomanec Jan
A: Sedláček Petr
1821. 02. 2018 16:00TTC Ostrava 2016TTC ELIZZA Praha EUROMASTER4:0 R: Lesník Vladimír
A: Svobodová Vlasta
1909. 03. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Borová-Liberec4:1 R: Kotlorz Lukáš
A: Vondrová Iva
1909. 03. 2018 18:00TTC ELIZZA Praha EUROMASTERTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz1:4 R: Haralík Stanislav
A: Votípka Emanuel
1908. 03. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéKT Praha4:0 R: Tomanec Jan
A: Sedláček Petr
1906. 02. 2018 18:00TJ Ostrava KST ASF SK Kotlářka EN Praha4:2 R: Olbricht Jiří
A: Petr Radim
2016. 03. 2018 18:00
Borová u Poličky, Borová 90, Sokolovna
SKST Borová-LiberecTJ Ostrava KST A1:4 R: Kafka Pavel
A: Jirsa Pavel
2005. 03. 2018 15:00SF SK Kotlářka EN PrahaSKST Charvát Baník Havířov3:4 R: Haralík Stanislav
A: Malík Tomáš
2016. 03. 2018 18:00KT PrahaTTC ELIZZA Praha EUROMASTER4:0 R: Votípka Emanuel
A: Haralík Stanislav
2018. 03. 2018 16:00TTC Ostrava 2016SF SKK EL Niňo Praha4:2 R: Olbricht Jiří
A: Jašek Milan
2130. 03. 2018 18:00TTC Ostrava 2016SKST Borová-Liberec4:0 R: Petr Radim
A: Svobodová Vlasta
2130. 03. 2018 18:00
v Hradci
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSF SKK EL Niňo Praha4:1 R: Vítek Josef
A: Bouček Stanislav
2130. 03. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéSF SK Kotlářka EN Praha1:4 R: Sedláček Petr
A: Tomanec Jan
2129. 03. 2018 18:00SKST Charvát Baník HavířovTJ Ostrava KST A4:1 R: Jalůvka Lumír
A: Jalůvka Jaroslav
2206. 04. 2018 18:00SKST Borová-LiberecSKST Charvát Baník Havířov0:4 R: Varcl Jan
A: Vrabec Jakub
2206. 04. 2018 18:00
v Hradci
DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST A4:1 R: Sedláček Petr
A: Tomanec Jan
2206. 04. 2018 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTTC ELIZZA Praha EUROMASTER4:1 R: Hrdý Jiří
A: Vondrová Iva
2208. 04. 2018 15:00KT PrahaSF SKK EL Niňo Praha2:4 R: Haralík Stanislav
A: Hanek Stanislav
2206. 04. 2018 18:40TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czTTC Ostrava 20160:4 R: Šlechta Roman
A: Bouček Stanislav
1/111. 04. 2018 18:00TTC Ostrava 2016SF SK Kotlářka EN Praha4:2 V: Petr Radim
R: Skulina Bohumil
A: Manda Zdeněk
1/111. 04. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST A2:4 V: Sedláček Petr
R: Tomanec Jan
A: Šlechta Roman
1/111. 04. 2018 18:00SKST Borová-LiberecTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz1:4 V: Zahradník Petr
R: Vrabec Jakub
A: Žid Jaromír
1/111. 04. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaSKST Charvát Baník Havířov4:0 V: Vondrová Iva
R: Hanek Stanislav
A: Menger Jaroslav
1/213. 04. 2018 18:00SF SK Kotlářka EN PrahaTTC Ostrava 20162:4 V: Haralík Stanislav
R: Hrdý Jiří
A: Hanek Stanislav
1/213. 04. 2018 18:00TJ Ostrava KST ADTJ Hradec Králové3:4 V: Jašek Milan
R: Skulina Bohumil
A: Gromnica Václav
1/213. 04. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSKST Borová-Liberec2:4 V: Šlechta Roman
R: Šlechta Roman
A: Sedloň Josef
1/213. 04. 2018 18:00SKST Charvát Baník HavířovSF SKK EL Niňo Praha1:4 V: Petr Radim
R: Manda Zdeněk
A: Karlík Jiří
1/316. 04. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéTJ Ostrava KST A4:1 V: Šlapák Miloš
R: Sedláček Petr
A: Tomanec Jan
1/316. 04. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSKST Borová-Liberec4:2 V: Šlechta Roman
R: Vítek Josef
A: Bouček Stanislav
2/110. 05. 2018 18:00TTC Ostrava 2016DTJ Hradec Králové4:1 V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
A: Petr Radim
2/110. 05. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:0 V: Fausek Jiří
R: Cankař Radek
A: Hrdý Jiří
2/211. 05. 2018 18:00TTC Ostrava 2016DTJ Hradec Králové4:0 V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
A: Petr Radim
2/211. 05. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz4:0 V: Haralík Stanislav
R: Cankař Radek
A: Kotlorz Lukáš
2/314. 05. 2018 18:00DTJ Hradec KrálovéTTC Ostrava 20162:4 V: Sedláček Petr
R: Tomanec Jan
A: Bouček Stanislav
2/314. 05. 2018 18:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czSF SKK EL Niňo Praha0:4 V: Jirásek Zdeněk
R: Vítek Josef
A: Šlechta Roman
3/121. 05. 2018 18:00TTC Ostrava 2016SF SKK EL Niňo Praha4:0 V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
A: Petr Radim
3/222. 05. 2018 18:00TTC Ostrava 2016SF SKK EL Niňo Praha4:0 V: Olbricht Jiří
R: Manda Zdeněk
A: Skulina Bohumil
3/324. 05. 2018 18:00SF SKK EL Niňo PrahaTTC Ostrava 20163:4 V: Hrdý Jiří
R: Haralík Stanislav
A: Votípka Emanuel
1. liga mužů
115. 09. 2017 18:00SKST Baník Havířov BTJ Ostrava KST B10:4 V: Jalůvka Jaroslav
116. 09. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Jamný Pavel
115. 09. 2017 18:30
v herně TTC MS Brno
TTC Moravská Slavia BrnoKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Janda Roman
102. 09. 2017 14:00
v herně DTJ Hradec Králové
DTJ Hradec Králové BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA9:9 V: Tomanec Jan
116. 09. 2017 15:00TTC Elizza Praha BSKST Warmnis Liberec B2:10 V: Votípka Emanuel
114. 09. 2017 18:00SF SKK EL Niňo Praha CAC Sparta Praha7:10 V: Slavata Josef
116. 09. 2017 14:00TJ Ostrava KST BTTC Siko Orlová10:1 V: Svobodová Vlasta
117. 09. 2017 10:00TTC Siko OrlováSKST Baník Havířov B5:10 V: Svobodová Vlasta
229. 09. 2017 18:00SKST Baník Havířov BSF SKK EL Niňo Praha C10:6 V: Jalůvka Lumír
230. 09. 2017 17:00TJ Ostrava KST BAC Sparta Praha10:3 V: Petr Radim
230. 09. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTTC Elizza Praha B10:2 V: Jamný Pavel
230. 09. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Halasová Anna
230. 09. 2017 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:7 V: Příhoda Tomáš
230. 09. 2017 16:30TTC Moravská Slavia BrnoDTJ Hradec Králové B10:6 V: Harna Tomáš
229. 09. 2017 17:00TTC Siko OrlováAC Sparta Praha10:6 V: Valenta Miloslav
301. 10. 2017 10:00SKST Baník Havířov BAC Sparta Praha10:4 V: Jalůvka Lumír
301. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST BSF SKK EL Niňo Praha C10:2 V: Petr Radim
301. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSKST Warmnis Liberec B10:4 V: Jamný Pavel
301. 10. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeTTC Elizza Praha B10:8 V: Janda Roman
301. 10. 2017 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sDTJ Hradec Králové B10:4 V: Schejbal Josef
301. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:4 V: Harna Tomáš
330. 09. 2017 12:00TTC Siko OrlováSF SKK EL Niňo Praha C10:5 V: Valenta Miloslav
414. 10. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA2:10 V: Haralík Stanislav
414. 10. 2017 15:00AC Sparta PrahaDTJ Hradec Králové B4:10 V: Hrdý Jiří
414. 10. 2017 15:00TTC Elizza Praha BKST SK US Steinerová Choceň z.s9:9 V: Slobodzianová Petra
414. 10. 2017 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Moravská Slavia Brno8:10 V: Zahradník Petr
413. 10. 2017 18:00SKST Baník Havířov BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:10 V: Valenta Miloslav
413. 10. 2017 18:00TJ Ostrava KST BTJ Agrotec Hustopeče10:3 V: Jašek Milan
414. 10. 2017 14:00TTC Siko OrlováSKST Mart Hodonín - Stavoimpex7:10 V: Svobodová Vlasta
515. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha CDTJ Hradec Králové B10:8 V: Haralík Stanislav
515. 10. 2017 10:00AC Sparta PrahaTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:8 V: Hrdý Jiří
515. 10. 2017 10:00TTC Elizza Praha BTTC Moravská Slavia Brno3:10 V: Slobodzianová Petra
515. 10. 2017 10:00SKST Warmnis Liberec BKST SK US Steinerová Choceň z.s4:10 V: Zahradník Petr
514. 10. 2017 15:00SKST Baník Havířov BTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Valenta Miloslav
515. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex7:10 V: Jašek Milan
515. 10. 2017 10:00TTC Siko OrlováTJ Agrotec Hustopeče10:6 V: Svobodová Vlasta
628. 10. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSF SKK EL Niňo Praha C10:2 V: Šural Václav
628. 10. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeAC Sparta Praha10:7 V: Šafařík Roman
627. 10. 2017 18:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Baník Havířov B10:4 V: Schejbal Josef
629. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTJ Ostrava KST B9:9 V: Dospíšil Jiří
628. 10. 2017 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC Elizza Praha B7:10 V: Tomanec Jan
628. 10. 2017 10:30DTJ Hradec Králové BSKST Warmnis Liberec B10:6 V: Sedláček Petr
629. 10. 2017 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Siko Orlová9:9 V: Schejbal Josef
729. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexAC Sparta Praha10:3 V: Šural Václav
729. 10. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeSF SKK EL Niňo Praha C10:5 V: Halas Pavel
728. 10. 2017 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Ostrava KST B7:10 V: Schejbal Josef
728. 10. 2017 15:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Baník Havířov B9:9 V: Dospíšil Jiří
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Warmnis Liberec B10:5 V: Tomanec Jan
729. 10. 2017 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Elizza Praha B10:7 V: Sedláček Petr
727. 10. 2017 18:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Siko Orlová7:10 V: Dospíšil Jiří
809. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha CTTC Elizza Praha B2:10 V: Vondrová Iva
811. 11. 2017 15:00AC Sparta PrahaSKST Warmnis Liberec B10:8
AK ČAST
V: Slavata Josef
811. 11. 2017 15:00SKST Baník Havířov BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:3 V: Petr Radim
811. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST BDTJ Hradec Králové B7:10 V: Jalůvka Jaroslav
811. 11. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Karasová Lenka
811. 11. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Juřík Miroslav
810. 11. 2017 18:00TTC Siko OrlováTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA8:10 V: Lesník Vladimír
912. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Warmnis Liberec B8:10 V: Vondrová Iva
912. 11. 2017 10:00AC Sparta PrahaTTC Elizza Praha B8:10
AK ČAST
V: Slavata Josef
912. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov BDTJ Hradec Králové B9:9 V: Petr Radim
912. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:7 V: Jalůvka Jaroslav
912. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTTC Moravská Slavia Brno10:5 V: Karasová Lenka
912. 11. 2017 10:00TJ Agrotec HustopečeKST SK US Steinerová Choceň z.s8:10 V: Juřík Miroslav
911. 11. 2017 15:30TTC Siko OrlováDTJ Hradec Králové B5:10 V: Lesník Vladimír
1025. 11. 2017 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSF SKK EL Niňo Praha C10:4 V: Schejbal Josef
1025. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia BrnoAC Sparta Praha10:3 V: Rampula Miroslav
1025. 11. 2017 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:10 V: Šlechta Roman
1025. 11. 2017 16:00DTJ Hradec Králové BTJ Agrotec Hustopeče10:4 V: Tomanec Jan
1026. 11. 2017 10:00TTC Elizza Praha BSKST Baník Havířov B9:9 V: Blažek Jan
1026. 11. 2017 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Ostrava KST B8:10 V: Vrabec Jakub
1024. 11. 2017 18:00SKST Warmnis Liberec BTTC Siko Orlová10:2 V: Vrabec Jakub
1126. 11. 2017 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sAC Sparta Praha9:9 V: Schejbal Josef
1126. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSF SKK EL Niňo Praha C10:1 V: Ostrý Jan
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Agrotec Hustopeče9:9 V: Šlechta Roman
1126. 11. 2017 10:00DTJ Hradec Králové BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex9:9 V: Tomanec Jan
1117. 11. 2017 12:30TTC Elizza Praha BTJ Ostrava KST B10:7 V: Blažek Jan
1125. 11. 2017 15:00SKST Warmnis Liberec BSKST Baník Havířov B10:5 V: Louda Václav
1125. 11. 2017 15:00TTC Elizza Praha BTTC Siko Orlová10:4 V: Blažek Jan
1206. 12. 2017 18:30TJ Ostrava KST BSKST Baník Havířov B10:6 V: Jalůvka Lumír
1209. 12. 2017 15:00TJ Agrotec HustopečeSKST Mart Hodonín - Stavoimpex3:10 V: Halasová Anna
1209. 12. 2017 15:00
v herně KST SK US St. Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Moravská Slavia Brno10:3 V: Janda Roman
1202. 12. 2017 11:00
v herně TJ Sokol PP Hradec Králové 2
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDADTJ Hradec Králové B8:10 V: Sedláček Petr
1209. 12. 2017 15:00SKST Warmnis Liberec BTTC Elizza Praha B5:10 V: Varcl Jan
1209. 12. 2017 15:00AC Sparta PrahaSF SKK EL Niňo Praha C3:10 V: Hrdý Jiří
1209. 12. 2017 15:30TTC Siko OrlováTJ Ostrava KST B1:10 V: Lesník Vladimír
1210. 12. 2017 10:00SKST Baník Havířov BTTC Siko Orlová10:7 V: Olbricht Jiří
1312. 01. 2018 18:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Baník Havířov B4:10 V: Vondrová Iva
1313. 01. 2018 15:00AC Sparta PrahaTJ Ostrava KST B6:10 V: Hrdý Jiří
1313. 01. 2018 12:30TTC Elizza Praha BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex3:10 V: Slobodzianová Petra
1313. 01. 2018 15:00SKST Warmnis Liberec BTJ Agrotec Hustopeče10:8 V: Veselka Jiří
1313. 01. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAKST SK US Steinerová Choceň z.s4:10 V: Tomanec Jan
1313. 01. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Bouček Stanislav
1312. 01. 2018 18:00AC Sparta PrahaTTC Siko Orlová10:6 V: Hrdý Jiří
1414. 01. 2018 10:00AC Sparta PrahaSKST Baník Havířov B6:10 V: Hrdý Jiří
1414. 01. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Ostrava KST B6:10 V: Vondrová Iva
1414. 01. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex7:10 V: Veselka Jiří
1414. 01. 2018 10:00TTC Elizza Praha BTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Slobodzianová Petra
1414. 01. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BKST SK US Steinerová Choceň z.s9:9 V: Bouček Stanislav
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC Moravská Slavia Brno10:6 V: Tomanec Jan
1413. 01. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Siko Orlová10:1 V: Vondrová Iva
1527. 01. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASF SKK EL Niňo Praha C10:6 V: Bouček Stanislav
1527. 01. 2018 16:00DTJ Hradec Králové BAC Sparta Praha10:3 V: Tomanec Jan
1527. 01. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Elizza Praha B5:10 V: Sedláček Petr
1527. 01. 2018 16:30TTC Moravská Slavia BrnoSKST Warmnis Liberec B10:8 V: Harna Tomáš
1526. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSKST Baník Havířov B10:2 V: Juřík Miroslav
1510. 12. 2017 17:00TJ Agrotec HustopečeTJ Ostrava KST B10:6 V: Halas Pavel
1527. 01. 2018 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTTC Siko Orlová10:0 V: Juřík Miroslav
1628. 01. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BSF SKK EL Niňo Praha C10:6 V: Tomanec Jan
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAAC Sparta Praha10:5 V: Bouček Stanislav
1628. 01. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoTTC Elizza Praha B10:8 V: Ostrý Jan
1628. 01. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Sedláček Petr
1621. 01. 2018 17:00TJ Agrotec HustopečeSKST Baník Havířov B7:10 V: Halas Pavel
1628. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Ostrava KST B10:0wo V: Juřík Miroslav
1628. 01. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeTTC Siko Orlová10:0 V: Halas Pavel
1724. 02. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex6:10 V: Votípka Emanuel
1724. 02. 2018 15:00AC Sparta PrahaTJ Agrotec Hustopeče4:10 V: Slavata Josef
1723. 02. 2018 18:00SKST Baník Havířov BKST SK US Steinerová Choceň z.s10:7 V: Jalůvka Jaroslav
1723. 02. 2018 18:00TJ Ostrava KST BTTC Moravská Slavia Brno4:10 V: Jašek Milan
1724. 02. 2018 15:00TTC Elizza Praha BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:2 V: Slobodzianová Petra
1724. 02. 2018 12:00SKST Warmnis Liberec BDTJ Hradec Králové B7:10 V: Žid Jaromír
1724. 02. 2018 15:30TTC Siko OrlováKST SK US Steinerová Choceň z.s1:10 V: Valenta Miloslav
1825. 02. 2018 10:00AC Sparta PrahaSKST Mart Hodonín - Stavoimpex9:9 V: Slavata Josef
1825. 02. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTJ Agrotec Hustopeče3:10 V: Votípka Emanuel
1825. 02. 2018 10:00TJ Ostrava KST BKST SK US Steinerová Choceň z.s3:10 V: Olbricht Jiří
1824. 02. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTTC Moravská Slavia Brno6:10 V: Jalůvka Jaroslav
1825. 02. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:4 V: Žid Jaromír
1825. 02. 2018 10:00TTC Elizza Praha BDTJ Hradec Králové B10:3 V: Slobodzianová Petra
1825. 02. 2018 10:00TTC Siko OrlováTTC Moravská Slavia Brno10:8 V: Valenta Miloslav
1910. 03. 2018 15:00TTC Elizza Praha BSF SKK EL Niňo Praha C10:5 V: Haralík Stanislav
1910. 03. 2018 11:00SKST Warmnis Liberec BAC Sparta Praha10:3 V: Kaněra Jan
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDASKST Baník Havířov B5:10 V: Šlechta Roman
1910. 03. 2018 15:00DTJ Hradec Králové BTJ Ostrava KST B10:4 V: Tomanec Jan
1910. 03. 2018 15:00KST SK US Steinerová Choceň z.sSKST Mart Hodonín - Stavoimpex10:4 V: Schejbal Josef
1910. 03. 2018 16:30TTC Moravská Slavia BrnoTJ Agrotec Hustopeče10:7 V: Halasová Anna
1910. 03. 2018 16:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATTC Siko Orlová10:3 V: Šlechta Roman
2011. 03. 2018 10:00SKST Warmnis Liberec BSF SKK EL Niňo Praha C9:9 V: Zahradník Petr
2011. 03. 2018 10:00TTC Elizza Praha BAC Sparta Praha10:7 V: Haralík Stanislav
2009. 03. 2018 18:00DTJ Hradec Králové BSKST Baník Havířov B10:7 V: Tomanec Jan
2009. 03. 2018 19:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDATJ Ostrava KST B8:10 V: Sedloň Josef
2011. 03. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Mart Hodonín - Stavoimpex8:10 V: Halasová Anna
2011. 03. 2018 10:00KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Agrotec Hustopeče10:5 V: Schejbal Josef
2011. 03. 2018 10:00DTJ Hradec Králové BTTC Siko Orlová10:3 V: Tomanec Jan
2124. 03. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha CKST SK US Steinerová Choceň z.s5:10 V: Hrdý Jiří
2124. 03. 2018 15:00AC Sparta PrahaTTC Moravská Slavia Brno7:10 V: Slavata Josef
2124. 03. 2018 14:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:2 V: Juřík Miroslav
2124. 03. 2018 15:00TJ Agrotec HustopečeDTJ Hradec Králové B10:6 V: Dospíšil Jiří
2124. 03. 2018 15:00SKST Baník Havířov BTTC Elizza Praha B7:10 V: Lesník Vladimír
2125. 03. 2018 10:00TJ Ostrava KST BSKST Warmnis Liberec B10:3 V: Manda Zdeněk
2124. 03. 2018 15:30TTC Siko OrlováSKST Warmnis Liberec B10:5 V: Petr Radim
2225. 03. 2018 10:00AC Sparta PrahaKST SK US Steinerová Choceň z.s5:10 V: Slavata Josef
2225. 03. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha CTTC Moravská Slavia Brno2:10 V: Hrdý Jiří
2225. 03. 2018 10:00TJ Agrotec HustopečeTJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA10:3 V: Dospíšil Jiří
2225. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexDTJ Hradec Králové B10:5 V: Juřík Miroslav
2223. 03. 2018 18:00TJ Ostrava KST BTTC Elizza Praha B6:10 V: Manda Zdeněk
2223. 03. 2018 18:00SKST Baník Havířov BSKST Warmnis Liberec B10:2 V: Lesník Vladimír
2225. 03. 2018 10:00TTC Siko OrlováTTC Elizza Praha B10:2 V: Petr Radim
2. liga mužů skupina A
116. 09. 2017 15:00TTC LitoměřiceTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Nedbal Václav
116. 09. 2017 15:00SKST Liberec CTatran KRPA Hostinné3:10 V: Varcl Jan
116. 09. 2017 16:00TJ Lokomotiva VršoviceSF SKK EL Niňo Praha D8:10 V: Blažek Jan
116. 09. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaST EUROMASTER Kolín5:10 V: Fuček Miloslav
116. 09. 2017 15:00
hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebTJ Sokol Bor Eissmann10:8 V: Volf Oldřich
116. 09. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanySK Pedagog ČB10:6 V: Homolka Rudolf
230. 09. 2017 15:00TTC LitoměřiceTJ Tatran Sedlčany8:10 V: Sekyra Jiří
230. 09. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemSK Pedagog ČB7:10 V: dohoda
230. 09. 2017 15:00SKST Liberec CSKST Cheb9:9 V: Zahradník Petr
230. 09. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Bor Eissmann10:0 V: Plecháč Jiří
230. 09. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Slavata Josef
230. 09. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha DST EUROMASTER Kolín0:10 V: Votípka Emanuel
301. 10. 2017 10:00TTC LitoměřiceSK Pedagog ČB10:4 V: Sekyra Jiří
301. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Tatran Sedlčany10:5 V: Dvořák Karel
301. 10. 2017 10:00SKST Liberec CTJ Sokol Bor Eissmann10:7 V: Zahradník Petr
301. 10. 2017 10:00Tatran KRPA HostinnéSKST Cheb7:10 V: Plecháč Jiří
301. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceST EUROMASTER Kolín1:10 V: Slavata Josef
301. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Votípka Emanuel
414. 10. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Michle Praha9:9 V: Homolka Rudolf
414. 10. 2017 13:30SK Pedagog ČBST EUROMASTER Kolín4:10 V: Řežáb Miroslav
414. 10. 2017 15:00SKST ChebTJ Lokomotiva Vršovice10:0 V: Haluška Pavel
414. 10. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannSF SKK EL Niňo Praha D10:5 V: Pour Pavel
414. 10. 2017 15:00TTC LitoměřiceSKST Liberec C10:4 V: Sekyra Jiří
414. 10. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTatran KRPA Hostinné4:10 V: Dvořák Karel
515. 10. 2017 10:00TJ Tatran SedlčanyST EUROMASTER Kolín7:10 V: Homolka Rudolf
515. 10. 2017 10:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Michle Praha10:0 V: Řežáb Miroslav
513. 10. 2017 18:30
sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
SKST ChebSF SKK EL Niňo Praha D10:1 V: Haluška Pavel
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Lokomotiva Vršovice10:2 V: Pour Pavel
515. 10. 2017 10:00TTC LitoměřiceTatran KRPA Hostinné10:5 V: Sekyra Jiří
515. 10. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Liberec C10:5 V: Dvořák Karel
628. 10. 2017 14:30SKST Liberec CTJ Tatran Sedlčany6:10 V: Varcl Jan
628. 10. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéSK Pedagog ČB10:3 V: Plecháč Jiří
628. 10. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Litoměřice4:10 V: Blažek Jan
628. 10. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha DTTC Bělá pod Bezdězem10:6 V: Hrdý Jiří
628. 10. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Cheb2:10 V: Slavata Josef
628. 10. 2017 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol Bor Eissmann10:7 V: Krejčí František
729. 10. 2017 10:00SKST Liberec CSK Pedagog ČB10:4 V: Varcl Jan
729. 10. 2017 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Tatran Sedlčany10:6 V: Plecháč Jiří
729. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTTC Bělá pod Bezdězem5:10 V: Blažek Jan
729. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTTC Litoměřice5:10 V: Hrdý Jiří
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Sokol Bor Eissmann1:10 V: Slavata Josef
729. 10. 2017 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Cheb4:10 V: Krejčí František
811. 11. 2017 15:00TJ Tatran SedlčanySKST Cheb6:10 V: Homolka Rudolf
811. 11. 2017 15:00SK Pedagog ČBTJ Sokol Bor Eissmann3:10 V: Tenglová Jaroslava
811. 11. 2017 15:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Michle Praha10:4 V: Nedbal Václav
811. 11. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemST EUROMASTER Kolín1:10 V: Dvořák Karel
811. 11. 2017 14:30SKST Liberec CTJ Lokomotiva Vršovice9:9 V: Žid Jaromír
811. 11. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéSF SKK EL Niňo Praha D10:1 V: Plecháč Jiří
912. 11. 2017 10:00TJ Tatran SedlčanyTJ Sokol Bor Eissmann10:7 V: Homolka Rudolf
912. 11. 2017 10:00SK Pedagog ČBSKST Cheb9:9 V: Tenglová Jaroslava
912. 11. 2017 10:00TTC LitoměřiceST EUROMASTER Kolín9:9 V: Nedbal Václav
912. 11. 2017 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Michle Praha10:1 V: Dvořák Karel
912. 11. 2017 10:00SKST Liberec CSF SKK EL Niňo Praha D10:5 V: Zahradník Petr
912. 11. 2017 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Lokomotiva Vršovice10:4 V: Plecháč Jiří
1025. 11. 2017 15:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Tatran Sedlčany6:10 V: Haralík Stanislav
1025. 11. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha DSK Pedagog ČB10:0 V: Vondrová Iva
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol Michle PrahaSKST Liberec C6:10 V: Fuček Miloslav
1025. 11. 2017 15:00ST EUROMASTER KolínTatran KRPA Hostinné10:5 V: Krejčí František
1025. 11. 2017 15:00SKST ChebTTC Litoměřice10:7 V: Průcha Petr
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Bělá pod Bezdězem10:4 V: Šoltés Juraj
1126. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva VršoviceSK Pedagog ČB3:10 V: Haralík Stanislav
1126. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Tatran Sedlčany8:10 V: Vondrová Iva
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Michle PrahaTatran KRPA Hostinné5:10 V: Fuček Miloslav
1126. 11. 2017 10:00ST EUROMASTER KolínSKST Liberec C10:2 V: Krejčí František
1125. 11. 2017 10:00SKST ChebTTC Bělá pod Bezdězem10:1 V: Průcha Petr
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bor EissmannTTC Litoměřice5:10 V: Šoltés Juraj
1209. 12. 2017 15:00TTC Bělá pod BezdězemTTC Litoměřice3:10 V: Kaňka Luděk
1209. 12. 2017 15:00Tatran KRPA HostinnéSKST Liberec C10:4 V: Plecháč Jiří
1209. 12. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Lokomotiva Vršovice10:7 V: Slavata Josef
1209. 12. 2017 15:00ST EUROMASTER KolínTJ Sokol Michle Praha10:1 V: Krejčí František
1209. 12. 2017 15:00TJ Sokol Bor EissmannSKST Cheb6:10 V: Pour Pavel
1209. 12. 2017 15:00SK Pedagog ČBTJ Tatran Sedlčany10:8 V: Duspiva Martin
1313. 01. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanyTTC Litoměřice1:10 V: Homolka Rudolf
1313. 01. 2018 15:00SK Pedagog ČBTTC Bělá pod Bezdězem8:10 V: Tenglová Jaroslava
1313. 01. 2018 16:00
Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
SKST ChebSKST Liberec C10:2 V: Štika Petr
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol Bor EissmannTatran KRPA Hostinné10:8 V: Šoltés Juraj
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Lokomotiva Vršovice8:10 V: Menger Jaroslav
1313. 01. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSF SKK EL Niňo Praha D10:0 V: Jirásek Zdeněk
1414. 01. 2018 10:00SK Pedagog ČBTTC Litoměřice4:10 V: Tenglová Jaroslava
1414. 01. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanyTTC Bělá pod Bezdězem9:9 V: Homolka Rudolf
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Bor EissmannSKST Liberec C10:3 V: Šoltés Juraj
1414. 01. 2018 10:00
Sport. hala při ZŠ, Česká 39/1 Františkovy Lázně
SKST ChebTatran KRPA Hostinné10:2 V: Štika Petr
1414. 01. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Lokomotiva Vršovice10:3 V: Jirásek Zdeněk
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaSF SKK EL Niňo Praha D10:6 V: Menger Jaroslav
1527. 01. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTJ Tatran Sedlčany1:10 V: Menger Jaroslav
1527. 01. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínSK Pedagog ČB10:2 V: Krejčí František
1527. 01. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceSKST Cheb7:10 V: Fuček Miloslav
1527. 01. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTJ Sokol Bor Eissmann9:9 V: Votípka Emanuel
1527. 01. 2018 15:00SKST Liberec CTTC Litoměřice5:10 V: Zahradník Petr
1527. 01. 2018 15:00Tatran KRPA HostinnéTTC Bělá pod Bezdězem10:7 V: Plecháč Jiří
1628. 01. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTJ Tatran Sedlčany10:3 V: Krejčí František
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaSK Pedagog ČB5:10 V: Menger Jaroslav
1628. 01. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha DSKST Cheb1:10 V: Haralík Stanislav
1628. 01. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTJ Sokol Bor Eissmann9:9 V: Fuček Miloslav
1628. 01. 2018 10:00Tatran KRPA HostinnéTTC Litoměřice10:8 V: Plecháč Jiří
1628. 01. 2018 10:00SKST Liberec CTTC Bělá pod Bezdězem10:3 V: Zahradník Petr
1724. 02. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanySKST Liberec C10:4 V: Homolka Rudolf
1724. 02. 2018 15:00SK Pedagog ČBTatran KRPA Hostinné7:10 V: Řežáb Miroslav
1724. 02. 2018 15:00TTC LitoměřiceTJ Lokomotiva Vršovice10:2 V: Sekyra Jiří
1724. 02. 2018 15:00TTC Bělá pod BezdězemSF SKK EL Niňo Praha D10:7 V: Zvěřina Jiří
1724. 02. 2018 15:00SKST ChebTJ Sokol Michle Praha10:2 V: Haluška Pavel
1724. 02. 2018 15:00TJ Sokol Bor EissmannST EUROMASTER Kolín7:10 V: Pour Pavel
1825. 02. 2018 10:00SK Pedagog ČBSKST Liberec C10:5 V: Řežáb Miroslav
1825. 02. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanyTatran KRPA Hostinné6:10 V: Homolka Rudolf
1825. 02. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Lokomotiva Vršovice9:9 V: Zvěřina Jiří
1822. 02. 2018 18:30TTC LitoměřiceSF SKK EL Niňo Praha D10:3 V: Zajíček Vladimír
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Sokol Michle Praha10:7 V: Pour Pavel
1825. 02. 2018 10:00
Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebST EUROMASTER Kolín10:7 V: Haluška Pavel
1910. 03. 2018 18:00
Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebTJ Tatran Sedlčany10:0 V: Průcha Petr
1910. 03. 2018 15:00TJ Sokol Bor EissmannSK Pedagog ČB10:2 V: Šoltés Juraj
1910. 03. 2018 15:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Litoměřice9:9 V: Slavata Josef
1910. 03. 2018 15:00ST EUROMASTER KolínTTC Bělá pod Bezdězem10:0 V: Jirásek Zdeněk
1910. 03. 2018 15:00TJ Lokomotiva VršoviceSKST Liberec C6:10 V: Blažek Jan
1910. 03. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha DTatran KRPA Hostinné10:4 V: Menger Jaroslav
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Bor EissmannTJ Tatran Sedlčany10:5 V: Šoltés Juraj
2011. 03. 2018 10:00
Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebSK Pedagog ČB10:3 V: Průcha Petr
2011. 03. 2018 10:00ST EUROMASTER KolínTTC Litoměřice10:4 V: Jirásek Zdeněk
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Michle PrahaTTC Bělá pod Bezdězem7:10 V: Slavata Josef
2011. 03. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha DSKST Liberec C9:9 V: Menger Jaroslav
2011. 03. 2018 10:00TJ Lokomotiva VršoviceTatran KRPA Hostinné10:3 V: Blažek Jan
2124. 03. 2018 15:00TJ Tatran SedlčanyTJ Lokomotiva Vršovice10:5 V: Šíp Martin
2124. 03. 2018 15:00SK Pedagog ČBSF SKK EL Niňo Praha D10:5 V: Tenglová Jaroslava
2124. 03. 2018 14:30SKST Liberec CTJ Sokol Michle Praha10:3 V: Vrabec Jakub
2124. 03. 2018 15:00Tatran KRPA HostinnéST EUROMASTER Kolín1:10 V: Plecháč Jiří
2124. 03. 2018 15:00TTC LitoměřiceSKST Cheb10:7 V: Sekyra Jiří
2124. 03. 2018 15:00TTC Bělá pod BezdězemTJ Sokol Bor Eissmann10:3 V: Dvořák Karel
2225. 03. 2018 10:00SK Pedagog ČBTJ Lokomotiva Vršovice10:5 V: Tenglová Jaroslava
2225. 03. 2018 10:00TJ Tatran SedlčanySF SKK EL Niňo Praha D8:10 V: Homolka Rudolf
2225. 03. 2018 10:00Tatran KRPA HostinnéTJ Sokol Michle Praha10:2 V: Plecháč Jiří
2225. 03. 2018 10:00SKST Liberec CST EUROMASTER Kolín6:10 V: Vrabec Jakub
2225. 03. 2018 10:00TTC Bělá pod BezdězemSKST Cheb4:10 V: Dvořák Karel
2225. 03. 2018 10:00TTC LitoměřiceTJ Sokol Bor Eissmann10:5 V: Sekyra Jiří
1/107. 04. 2018 16:00ST EUROMASTER KolínSKST Cheb5:9 V: Jirásek Zdeněk
1/214. 04. 2018 15:00
Sportovní hala při ZŠ, Česká 39/1, Františkovy Lázně
SKST ChebST EUROMASTER Kolín9:6 V: Průcha Petr
2. liga mužů skupina B
116. 09. 2017 17:00SKST Baník Havířov CTJ Ostrava KST C10:5 V: Svobodová Vlasta
116. 09. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BKST Blansko9:9 V: Mikulecký František
116. 09. 2017 14:00TTC Siko Orlová BASK Tatra Kopřivnice5:10 V: Lesník Vladimír
116. 09. 2017 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czKST Jeseník5:10 V: Kačer Radek
116. 09. 2017 14:00KST ZlínTJ Nový Jičín6:10 V: Pelnář Václav
116. 09. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:3 V: Harna Tomáš
230. 09. 2017 15:00SKST Baník Havířov CTTC Moravská Slavia Brno B10:4 V: Svobodová Vlasta
230. 09. 2017 11:00TJ Ostrava KST CMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:4 V: Jalůvka Jaroslav
230. 09. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BKST Zlín10:6 V: Juřík Adam
230. 09. 2017 16:00KST BlanskoTJ Nový Jičín3:10 V: Dospíšil Jiří
230. 09. 2017 16:30TTC Siko Orlová BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:3 V: Lesník Vladimír
230. 09. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceKST Jeseník10:8 V: Merenda Ladislav
301. 10. 2017 10:00SKST Baník Havířov CMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:6 V: Svobodová Vlasta
301. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST CTTC Moravská Slavia Brno B9:9 V: Jalůvka Jaroslav
301. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTJ Nový Jičín5:10 V: Juřík Adam
301. 10. 2017 10:00KST BlanskoKST Zlín5:10 V: Dospíšil Jiří
301. 10. 2017 10:00TTC Siko Orlová BKST Jeseník9:9 V: Lesník Vladimír
301. 10. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:5 V: Merenda Ladislav
414. 10. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:4 V: Laicmanová Věra
414. 10. 2017 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovKST Jeseník4:10 V: Makovický Michal
414. 10. 2017 14:00KST ZlínTTC Siko Orlová B10:5 V: Pelnář Václav
414. 10. 2017 15:00TJ Nový JičínASK Tatra Kopřivnice10:2 V: Šlechta Roman
414. 10. 2017 17:00SKST Baník Havířov CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B10:7 V: Bednářová Helena
414. 10. 2017 14:00TJ Ostrava KST CKST Blansko10:3 V: Jašek Milan
515. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Jeseník8:10 V: Laicmanová Věra
515. 10. 2017 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz5:10 V: Polák Jaromír
515. 10. 2017 10:00KST ZlínASK Tatra Kopřivnice10:4 V: Pelnář Václav
515. 10. 2017 10:00TJ Nový JičínTTC Siko Orlová B10:0 V: Šlechta Roman
515. 10. 2017 10:00SKST Baník Havířov CKST Blansko10:4 V: Bednářová Helena
515. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B9:9 V: Jalůvka Jaroslav
628. 10. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTTC Moravská Slavia Brno B6:10 V: Juřík Miroslav
628. 10. 2017 15:00KST BlanskoMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:4 V: Ostrý Jan
628. 10. 2017 14:00TTC Siko Orlová BSKST Baník Havířov C7:10 V: Svobodová Vlasta
628. 10. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceTJ Ostrava KST C10:5 V: Merenda Ladislav
628. 10. 2017 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czKST Zlín10:8 V: Tomanec Jan
628. 10. 2017 14:00KST JeseníkTJ Nový Jičín5:10 V: Veigl Jiří
729. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:4 V: Juřík Miroslav
729. 10. 2017 10:00KST BlanskoTTC Moravská Slavia Brno B9:9 V: Ostrý Jan
729. 10. 2017 10:00TTC Siko Orlová BTJ Ostrava KST C10:5 V: Svobodová Vlasta
729. 10. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceSKST Baník Havířov C5:10 V: Merenda Ladislav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czTJ Nový Jičín3:10 V: Tomanec Jan
729. 10. 2017 10:00KST JeseníkKST Zlín10:4 V: Cypra Vladislav
811. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Zlín10:1 V: Laicmanová Věra
811. 11. 2017 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Nový Jičín6:10 V: Makovický Michal
811. 11. 2017 17:00SKST Baník Havířov CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:1 V: Svobodová Vlasta
811. 11. 2017 14:00TJ Ostrava KST CKST Jeseník10:5 V: dohoda
811. 11. 2017 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTTC Siko Orlová B10:3 V: Šural Václav
811. 11. 2017 16:00KST BlanskoASK Tatra Kopřivnice8:10 V: Harna Tomáš
912. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Nový Jičín9:9 V: Laicmanová Věra
912. 11. 2017 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovKST Zlín10:5 V: Makovický Michal
912. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov CKST Jeseník10:5 V: Svobodová Vlasta
912. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST CTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:2 V: Manda Zdeněk
912. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BASK Tatra Kopřivnice10:2 V: Ševčík Petr
912. 11. 2017 10:00KST BlanskoTTC Siko Orlová B3:10 V: Harna Tomáš
1025. 11. 2017 14:00TTC Siko Orlová BTTC Moravská Slavia Brno B9:9 V: Petr Radim
1025. 11. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:7 V: Merenda Ladislav
1025. 11. 2017 12:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B5:10 V: Bouček Stanislav
1025. 11. 2017 14:00KST JeseníkKST Blansko10:3 V: Rak Tomáš
1025. 11. 2017 14:00KST ZlínSKST Baník Havířov C2:10 V: Pelnář Václav
1024. 11. 2017 19:00TJ Nový JičínTJ Ostrava KST C10:6 V: Kopecký Stanislav
1126. 11. 2017 10:00TTC Siko Orlová BMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:7 V: dohoda
1126. 11. 2017 10:00ASK Tatra KopřivniceTTC Moravská Slavia Brno B4:10 V: Merenda Ladislav
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czKST Blansko10:8 V: Bouček Stanislav
1126. 11. 2017 10:00KST JeseníkSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B6:10 V: Rak Tomáš
1126. 11. 2017 10:00KST ZlínTJ Ostrava KST C7:10 V: Pelnář Václav
1126. 11. 2017 10:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C9:9 V: Petr Radim
1209. 12. 2017 10:00TJ Ostrava KST CSKST Baník Havířov C4:10 V: Jalůvka Jaroslav
1209. 12. 2017 15:00KST BlanskoSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B1:10 V: Ostrý Jan
1209. 12. 2017 14:00ASK Tatra KopřivniceTTC Siko Orlová B4:10 V: Merenda Ladislav
1209. 12. 2017 14:00KST JeseníkTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:4 V: Veigl Jiří
1209. 12. 2017 15:00TJ Nový JičínKST Zlín10:1 V: Petr Radim
1209. 12. 2017 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTTC Moravská Slavia Brno B6:10 V: Makovický Michal
1313. 01. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Baník Havířov C3:10 V: Laicmanová Věra
1313. 01. 2018 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Ostrava KST C3:10 V: Makovický Michal
1313. 01. 2018 15:00KST ZlínSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B3:10 V: Pelnář Václav
1313. 01. 2018 15:00TJ Nový JičínKST Blansko10:5 V: Merenda Ladislav
1313. 01. 2018 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czTTC Siko Orlová B1:10 V: Tomanec Jan
1313. 01. 2018 14:00KST JeseníkASK Tatra Kopřivnice10:4 V: Cypra Vladislav
1414. 01. 2018 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Baník Havířov C5:10 V: Makovický Michal
1412. 01. 2018 18:00TTC Moravská Slavia Brno BTJ Ostrava KST C9:9 V: Laicmanová Věra
1414. 01. 2018 10:00TJ Nový JičínSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B9:9 V: Petr Radim
1414. 01. 2018 10:00KST ZlínKST Blansko8:10 V: Pelnář Václav
1414. 01. 2018 10:00KST JeseníkTTC Siko Orlová B10:7 V: Cypra Vladislav
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czASK Tatra Kopřivnice1:10 V: Tomanec Jan
1527. 01. 2018 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czTTC Moravská Slavia Brno B6:10 V: Bouček Stanislav
1527. 01. 2018 14:00KST JeseníkMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:4 V: Cypra Vladislav
1527. 01. 2018 14:00TTC Siko Orlová BKST Zlín9:9 V: Manda Zdeněk
1527. 01. 2018 14:00ASK Tatra KopřivniceTJ Nový Jičín3:10 V: Šmída Radek
1527. 01. 2018 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BSKST Baník Havířov C10:5 V: Karasová Lenka
1527. 01. 2018 15:00KST BlanskoTJ Ostrava KST C10:5 V: Rampula Miroslav
1628. 01. 2018 10:00KST JeseníkTTC Moravská Slavia Brno B10:1 V: Cypra Vladislav
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov9:9 V: Bouček Stanislav
1628. 01. 2018 10:00ASK Tatra KopřivniceKST Zlín6:10 V: Šmída Radek
1628. 01. 2018 10:00TTC Siko Orlová BTJ Nový Jičín2:10 V: Svobodová Vlasta
1628. 01. 2018 10:00KST BlanskoSKST Baník Havířov C6:10 V: Rampula Miroslav
1628. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTJ Ostrava KST C10:7 V: Ševčík Petr
1724. 02. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B3:10 V: Laicmanová Věra
1724. 02. 2018 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovKST Blansko9:9 V: Makovický Michal
1723. 02. 2018 18:00SKST Baník Havířov CTTC Siko Orlová B10:1 V: Svobodová Vlasta
1724. 02. 2018 14:00TJ Ostrava KST CASK Tatra Kopřivnice10:8 V: Lesník Vladimír
1724. 02. 2018 14:00KST ZlínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:2 V: Veselý Jiří
1724. 02. 2018 15:00TJ Nový JičínKST Jeseník10:3 V: Šlechta Roman
1825. 02. 2018 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B3:10 V: Makovický Michal
1825. 02. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno BKST Blansko10:2 V: Laicmanová Věra
1825. 02. 2018 10:00TJ Ostrava KST CTTC Siko Orlová B7:10 V: Lesník Vladimír
1825. 02. 2018 10:00SKST Baník Havířov CASK Tatra Kopřivnice10:6 V: Bednářová Helena
1825. 02. 2018 10:00TJ Nový JičínTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:1 V: Šlechta Roman
1825. 02. 2018 10:00KST ZlínKST Jeseník3:10 V: Veselý Jiří
1910. 03. 2018 14:00KST ZlínTTC Moravská Slavia Brno B10:4 V: Veselý Jiří
1910. 03. 2018 15:00TJ Nový JičínMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:2 V: Svobodová Vlasta
1910. 03. 2018 13:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czSKST Baník Havířov C1:10 V: Šlechta Roman
1910. 03. 2018 14:00KST JeseníkTJ Ostrava KST C4:10 V: Veigl Jiří
1910. 03. 2018 14:00TTC Siko Orlová BSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B5:10 V: Lesník Vladimír
1910. 03. 2018 14:00ASK Tatra KopřivniceKST Blansko10:1 V: Šmída Radek
2010. 03. 2018 09:30TJ Nový JičínTTC Moravská Slavia Brno B10:0 V: Svobodová Vlasta
2011. 03. 2018 10:00KST ZlínMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov10:5 V: Veselý Jiří
2011. 03. 2018 10:00KST JeseníkSKST Baník Havířov C3:10 V: Veigl Jiří
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.czTJ Ostrava KST C6:10 V: Šlechta Roman
2011. 03. 2018 10:00ASK Tatra KopřivniceSKST Mart Hodonín - Stavoimpex B4:10 V: Šmída Radek
2011. 03. 2018 10:00TTC Siko Orlová BKST Blansko10:4 V: Lesník Vladimír
2124. 03. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno BTTC Siko Orlová B10:5 V: Laicmanová Věra
2124. 03. 2018 14:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovASK Tatra Kopřivnice10:4 V: Makovický Michal
2124. 03. 2018 14:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:2 V: Karasová Lenka
2124. 03. 2018 16:00KST BlanskoKST Jeseník9:9 V: Harna Tomáš
2124. 03. 2018 17:00SKST Baník Havířov CKST Zlín10:5 V: Svobodová Vlasta
2124. 03. 2018 14:00TJ Ostrava KST CTJ Nový Jičín1:10 V: Jašek Milan
2225. 03. 2018 10:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTTC Siko Orlová B10:2 V: Makovický Michal
2225. 03. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno BASK Tatra Kopřivnice10:4 V: Laicmanová Věra
2225. 03. 2018 10:00KST BlanskoTJ Sokol PP Hradec Králové 2 C Atlantabar.cz10:8 V: Harna Tomáš
2225. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex BKST Jeseník9:9 V: Juřík Miroslav
2225. 03. 2018 10:00TJ Ostrava KST CKST Zlín5:10 V: Jašek Milan
2225. 03. 2018 10:00SKST Baník Havířov CTJ Nový Jičín1:10 V: Svobodová Vlasta
1/107. 04. 2018 15:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C8:9 V: Petr Radim
1/208. 04. 2018 16:00SKST Baník Havířov CTJ Nový Jičín3:9 V: Manda Zdeněk
1/315. 04. 2018 15:00TJ Nový JičínSKST Baník Havířov C9:3 V: Kopecký Stanislav
Kvalifikace o 2LM 2018/19
128. 04. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha DKST Blansko13:5 V: Haralík Stanislav
212. 05. 2018 15:00KST BlanskoSF SKK EL Niňo Praha D6:12 V: Dospíšil Jiří
3. liga mužů skupina A
116. 09. 2017 15:00TJ Union PlzeňSK Jiskra Domažlice5:10 V: Pinta Petr
116. 09. 2017 14:00KST RakovníkTJ Šanov2:10 V: Přibík Jan
116. 09. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaSF SKK EL Niňo Praha E7:10 V: Linert Martin
116. 09. 2017 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Vodňany10:6 V: Krejčí Miroslav
116. 09. 2017 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol České Budějovice10:1 V: Buchlovský Petr
116. 09. 2017 15:00TJ Sokol StudenáSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:7 V: Mastný Tomáš
230. 09. 2017 15:00TJ Union PlzeňTJ Sokol Studená7:10 V: Pinta Petr
230. 09. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE4:10 V: Baštář Ondřej
230. 09. 2017 14:00KST RakovníkTTC Libín Prachatice z.s.3:10 V: Mikeš Milan
230. 09. 2017 15:00TJ ŠanovTJ Sokol České Budějovice10:1 V: Jirásko Robert
230. 09. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaČZ Strakonice ELEKTROSTAV0:10 V: Linert Martin
230. 09. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Vodňany8:10 V: Haralík Stanislav
301. 10. 2017 10:00TJ Union PlzeňSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:3 V: Kasal Jaromír
301. 10. 2017 10:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Studená7:10 V: Baštář Ondřej
301. 10. 2017 10:00KST RakovníkTJ Sokol České Budějovice10:4 V: Mikeš Milan
301. 10. 2017 10:00TJ ŠanovTTC Libín Prachatice z.s.10:6 V: Jirásko Robert
301. 10. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Vodňany3:10 V: Linert Martin
301. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha EČZ Strakonice ELEKTROSTAV1:10 V: Haralík Stanislav
414. 10. 2017 15:00TJ Sokol StudenáČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:2 V: Mastný Tomáš
414. 10. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Vodňany10:3 V: Jirásek Zdeněk
414. 10. 2017 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Slavoj Praha10:2 V: Buchlovský Petr
414. 10. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceSF SKK EL Niňo Praha E8:10 V: Tenglová Jaroslava
414. 10. 2017 15:00TJ Union PlzeňKST Rakovník10:3 V: Kůs Pavel
414. 10. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Šanov4:10 V: Baštář Ondřej
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol Vodňany10:2 V: Mastný Tomáš
515. 10. 2017 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4 V: Herout Václav
515. 10. 2017 10:00TTC Libín Prachatice z.s.SF SKK EL Niňo Praha E10:7 V: Buchlovský Petr
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Slavoj Praha10:7 V: Tenglová Jaroslava
515. 10. 2017 10:00TJ Union PlzeňTJ Šanov7:10 V: Kůs Pavel
515. 10. 2017 10:00SK Jiskra DomažliceKST Rakovník10:3 V: Baštář Ondřej
628. 10. 2017 14:00KST RakovníkTJ Sokol Studená7:10 V: Čech Pavel
628. 10. 2017 15:00TJ ŠanovSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:5 V: Jirásko Robert
628. 10. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaTJ Union Plzeň2:10 V: Hanek Stanislav
628. 10. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha ESK Jiskra Domažlice4:10 V: Fuček Miloslav
628. 10. 2017 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTTC Libín Prachatice z.s.3:10 V: Krejčí Miroslav
628. 10. 2017 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol České Budějovice10:4 V: Vaněčková Eliška
729. 10. 2017 10:00KST RakovníkSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:8 V: Čech Pavel
729. 10. 2017 10:00TJ ŠanovTJ Sokol Studená10:1 V: Jirásko Robert
729. 10. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaSK Jiskra Domažlice1:10 V: Hanek Stanislav
729. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Union Plzeň10:6 V: Fuček Miloslav
729. 10. 2017 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol České Budějovice10:4 V: Krejčí Miroslav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol VodňanyTTC Libín Prachatice z.s.9:9 V: Vaněčková Eliška
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol StudenáTTC Libín Prachatice z.s.10:5 V: Růžková Veronika
811. 11. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol České Budějovice10:3 V: Němec Marek
811. 11. 2017 15:00TJ Union PlzeňČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:1 V: Panský Miroslav
811. 11. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol Vodňany10:3 V: Baštář Ondřej
811. 11. 2017 14:00KST RakovníkTJ Slavoj Praha10:0 V: Mikeš Milan
811. 11. 2017 15:00TJ ŠanovSF SKK EL Niňo Praha E10:1 V: Jirásko Robert
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol StudenáTJ Sokol České Budějovice10:2 V: Růžková Veronika
912. 11. 2017 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETTC Libín Prachatice z.s.5:10 V: Němec Marek
912. 11. 2017 10:00TJ Union PlzeňTJ Sokol Vodňany10:8 V: Panský Miroslav
912. 11. 2017 10:00SK Jiskra DomažliceČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:8 V: Baštář Ondřej
912. 11. 2017 10:00KST RakovníkSF SKK EL Niňo Praha E10:4 V: Mikeš Milan
912. 11. 2017 10:00TJ ŠanovTJ Slavoj Praha10:1 V: Svoboda Miloš
1025. 11. 2017 15:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol Studená1:10 V: Hanek Stanislav
1025. 11. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha ESKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE2:10 V: Hrdý Jiří
1025. 11. 2017 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVKST Rakovník9:9 V: Krejčí Miroslav
1025. 11. 2017 15:00TJ Sokol VodňanyTJ Šanov4:10 V: Jungvirt Josef
1025. 11. 2017 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Union Plzeň7:10 V: Buchlovský Petr
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceSK Jiskra Domažlice1:10 V: Řežáb Miroslav
1126. 11. 2017 10:00TJ Slavoj PrahaSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE4:10 V: Hanek Stanislav
1126. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol Studená3:10 V: Hrdý Jiří
1126. 11. 2017 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Šanov10:7 V: Krejčí Miroslav
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol VodňanyKST Rakovník10:5 V: Jungvirt Josef
1126. 11. 2017 10:00TTC Libín Prachatice z.s.SK Jiskra Domažlice10:4 V: Buchlovský Petr
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Union Plzeň3:10 V: Tenglová Jaroslava
1209. 12. 2017 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Union Plzeň7:10 V: Baštář Ondřej
1209. 12. 2017 15:00TJ ŠanovKST Rakovník10:3 V: Jirásko Robert
1208. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ETJ Slavoj Praha10:2 V: Vondrová Iva
1209. 12. 2017 15:00TJ Sokol VodňanyČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:5 V: Vaněčková Eliška
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol České BudějoviceTTC Libín Prachatice z.s.2:10 V: Tenglová Jaroslava
1209. 12. 2017 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Sokol Studená8:10 V: Němec Marek
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol StudenáTJ Union Plzeň10:5 V: Mastný Tomáš
1313. 01. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESK Jiskra Domažlice10:5 V: dohoda
1313. 01. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.KST Rakovník10:7 V: Buchlovský Petr
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Šanov1:10 V: Řežáb Miroslav
1313. 01. 2018 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Slavoj Praha10:2 V: Krejčí Miroslav
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol VodňanySF SKK EL Niňo Praha E9:9 V: Jungvirt Josef
1414. 01. 2018 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Union Plzeň2:10 V: dohoda
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol StudenáSK Jiskra Domažlice10:6 V: Mastný Tomáš
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol České BudějoviceKST Rakovník4:10 V: Řežáb Miroslav
1414. 01. 2018 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Šanov6:10 V: Buchlovský Petr
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Slavoj Praha10:3 V: Jungvirt Josef
1414. 01. 2018 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSF SKK EL Niňo Praha E10:4 V: Krejčí Miroslav
1527. 01. 2018 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Sokol Studená5:10 V: Krejčí Miroslav
1527. 01. 2018 15:00TJ Sokol VodňanySKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE5:10 V: Vaněčková Eliška
1527. 01. 2018 15:00TJ Slavoj PrahaTTC Libín Prachatice z.s.0:10 V: Hanek Stanislav
1527. 01. 2018 16:30SF SKK EL Niňo Praha ETJ Sokol České Budějovice10:5 V: Votípka Emanuel
1527. 01. 2018 14:00KST RakovníkTJ Union Plzeň5:10 V: Čech Pavel
1527. 01. 2018 15:00TJ ŠanovSK Jiskra Domažlice10:0 V: Jirásko Robert
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Sokol Studená2:10 V: Jungvirt Josef
1628. 01. 2018 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:4 V: Krejčí Miroslav
1628. 01. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha ETTC Libín Prachatice z.s.10:4 V: Haralík Stanislav
1628. 01. 2018 10:00TJ Slavoj PrahaTJ Sokol České Budějovice5:10 V: Hanek Stanislav
1628. 01. 2018 10:00TJ ŠanovTJ Union Plzeň10:4 V: Svoboda Miloš
1628. 01. 2018 10:00KST RakovníkSK Jiskra Domažlice10:8 V: Čech Pavel
1724. 02. 2018 15:00TJ Sokol StudenáKST Rakovník10:3 V: Mastný Tomáš
1724. 02. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Šanov2:10 V: dohoda
1724. 02. 2018 15:00TJ Union PlzeňTJ Slavoj Praha10:1 V: Pinta Petr
1724. 02. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceSF SKK EL Niňo Praha E10:5 V: Baštář Ondřej
1724. 02. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.ČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:4 V: Buchlovský Petr
1724. 02. 2018 14:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Sokol Vodňany6:10 V: Tenglová Jaroslava
1825. 02. 2018 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEKST Rakovník10:2 V: dohoda
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol StudenáTJ Šanov3:10 V: Mastný Tomáš
1825. 02. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceTJ Slavoj Praha10:2 V: Baštář Ondřej
1825. 02. 2018 10:00TJ Union PlzeňSF SKK EL Niňo Praha E2:10 V: Kirchman Ondřej
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol České BudějoviceČZ Strakonice ELEKTROSTAV2:10 V: Tenglová Jaroslava
1825. 02. 2018 10:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Vodňany4:10 V: Buchlovský Petr
1910. 03. 2018 15:00TTC Libín Prachatice z.s.TJ Sokol Studená6:10 V: Buchlovský Petr
1910. 03. 2018 14:00TJ Sokol České BudějoviceSKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE7:9 V: Tenglová Jaroslava
1910. 03. 2018 15:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVTJ Union Plzeň10:3 V: Krejčí Miroslav
1910. 03. 2018 15:00TJ Sokol VodňanySK Jiskra Domažlice6:10 V: Jungvirt Josef
1910. 03. 2018 15:00TJ Slavoj PrahaKST Rakovník2:10 V: Linert Martin
1910. 03. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha ETJ Šanov2:10 V: Votípka Emanuel
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol České BudějoviceTJ Sokol Studená4:10 V: Jungvirt Josef
2011. 03. 2018 09:30TTC Libín Prachatice z.s.SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE10:2 V: Buchlovský Petr
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol VodňanyTJ Union Plzeň10:6 V: Vaněčková Eliška
2011. 03. 2018 10:00ČZ Strakonice ELEKTROSTAVSK Jiskra Domažlice10:3 V: Krejčí Miroslav
2011. 03. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha EKST Rakovník1:10 V: Votípka Emanuel
2011. 03. 2018 10:00TJ Slavoj PrahaTJ Šanov0:10 V: Hanek Stanislav
2124. 03. 2018 15:00TJ Sokol StudenáTJ Slavoj Praha10:6 V: Mastný Tomáš
2124. 03. 2018 14:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINESF SKK EL Niňo Praha E9:9 V: Jirásek Zdeněk
2124. 03. 2018 14:00KST RakovníkČZ Strakonice ELEKTROSTAV10:1 V: Mikeš Milan
2124. 03. 2018 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Vodňany10:0 V: Jirásko Robert
2124. 03. 2018 15:00TJ Union PlzeňTTC Libín Prachatice z.s.2:10 V: Vlček Jaroslav
2124. 03. 2018 15:00SK Jiskra DomažliceTJ Sokol České Budějovice10:5 V: Baštář Ondřej
2225. 03. 2018 10:00SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINETJ Slavoj Praha10:3 V: Herout Václav
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol StudenáSF SKK EL Niňo Praha E8:10 V: Mastný Tomáš
2225. 03. 2018 10:00TJ ŠanovČZ Strakonice ELEKTROSTAV4:10 V: Jirásko Robert
2225. 03. 2018 10:00KST RakovníkTJ Sokol Vodňany6:10 V: Mikeš Milan
2225. 03. 2018 10:00SK Jiskra DomažliceTTC Libín Prachatice z.s.4:10 V: Baštář Ondřej
2225. 03. 2018 10:00TJ Union PlzeňTJ Sokol České Budějovice10:7 V: Vlček Jaroslav
1/107. 04. 2018 15:00TJ Sokol StudenáTJ Šanov9:8 V: Mastný Tomáš
1/214. 04. 2018 15:00TJ ŠanovTJ Sokol Studená9:3 V: Jirásko Robert
1/315. 04. 2018 10:00TJ ŠanovTJ Sokol Studená9:4 V: Jirásko Robert
3. liga mužů skupina B
116. 09. 2017 15:00SK ŠtětíTTC Ústí nad Labem B6:10 V: Hrádek Antonín
116. 09. 2017 15:00SKST Baník MostTJ Lomnice10:2 V: Houdková Helena
116. 09. 2017 15:00TJ StřížkovTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:6 V: Ehrenberger Květoslav
116. 09. 2017 15:00TTC Ústí nad Labem ATTC Litoměřice B10:6 V: Vašinová Karina
116. 09. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Liberec E10:8 V: Grill Josef
116. 09. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Roztoky9:9 V: Hanek Stanislav
230. 09. 2017 15:00SK ŠtětíSF SKK EL Niňo Praha F10:7 V: Hrádek Antonín
230. 09. 2017 15:00TTC Ústí nad Labem BTJ Sokol Roztoky10:7 V: Vašinová Karina
230. 09. 2017 15:00SKST Baník MostTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:5 V: Houdková Helena
230. 09. 2017 16:00TJ LomniceSKST Liberec E1:10 V: Haluška Pavel
230. 09. 2017 17:00TJ StřížkovTTC Ústí nad Labem A9:9 V: Ehrenberger Květoslav
230. 09. 2017 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Litoměřice B10:8 V:
301. 10. 2017 10:00SK ŠtětíTJ Sokol Roztoky10:8 V: Hrádek Antonín
301. 10. 2017 10:00TTC Ústí nad Labem BSF SKK EL Niňo Praha F10:3 V: Vašinová Karina
301. 10. 2017 10:00SKST Baník MostSKST Liberec E2:10 V: Houdková Helena
301. 10. 2017 10:00TJ LomniceTJ Sokol Mnichovo Hradiště1:10 V: Haluška Pavel
301. 10. 2017 10:00TJ StřížkovTTC Litoměřice B4:10 V: Ehrenberger Květoslav
301. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Ústí nad Labem A4:10 V: Školník Luboš
414. 10. 2017 15:00SF SKK EL Niňo Praha FTTC Ústí nad Labem A10:8 V: Slavata Josef
414. 10. 2017 16:00TJ Sokol RoztokyTTC Litoměřice B10:7 V: Hrádek Antonín
414. 10. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Střížkov3:10 V: Varcl Jan
414. 10. 2017 15:00SKST Liberec ETJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum6:10 V: Zahradník Petr
414. 10. 2017 15:00SK ŠtětíSKST Baník Most7:10 V: Obracaník Štefan
414. 10. 2017 15:00TTC Ústí nad Labem BTJ Lomnice10:2 V: Vašinová Karina
515. 10. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha FTTC Litoměřice B10:8 V: Slavata Josef
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol RoztokyTTC Ústí nad Labem A5:10 V: Hrádek Antonín
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum9:9 V: Varcl Jan
515. 10. 2017 10:00SKST Liberec ETJ Střížkov10:4 V: Zahradník Petr
515. 10. 2017 10:00SK ŠtětíTJ Lomnice10:4 V: Obracaník Štefan
515. 10. 2017 10:00TTC Ústí nad Labem BSKST Baník Most9:9 V: Vysoudil Jan
628. 10. 2017 15:00SKST Baník MostSF SKK EL Niňo Praha F10:5 V: Houdková Helena
628. 10. 2017 17:00TJ LomniceTJ Sokol Roztoky5:10 V: Volf Oldřich
628. 10. 2017 15:00TJ StřížkovSK Štětí10:7 V: Ehrenberger Květoslav
628. 10. 2017 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTTC Ústí nad Labem B10:2 V: Kouřil Lubomír
628. 10. 2017 15:00TTC Ústí nad Labem ATJ Sokol Mnichovo Hradiště8:10 V: Vašinová Karina
628. 10. 2017 15:00TTC Litoměřice BSKST Liberec E10:4 V: Sekyra Jiří
729. 10. 2017 10:00SKST Baník MostTJ Sokol Roztoky10:4 V: Houdková Helena
729. 10. 2017 10:00TJ LomniceSF SKK EL Niňo Praha F3:10 V: Volf Oldřich
729. 10. 2017 10:00TJ StřížkovTTC Ústí nad Labem B10:5 V: Ehrenberger Květoslav
729. 10. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSK Štětí10:5 V: Kouřil Lubomír
729. 10. 2017 10:00TTC Ústí nad Labem ASKST Liberec E9:9 V: Novák Jiří
729. 10. 2017 10:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:7 V: Sekyra Jiří
811. 11. 2017 16:30SF SKK EL Niňo Praha FTJ Sokol Mnichovo Hradiště9:9 V: Fuček Miloslav
811. 11. 2017 16:00TJ Sokol RoztokySKST Liberec E9:9 V: Kulich Vladimír
809. 11. 2017 18:00SK ŠtětíTTC Ústí nad Labem A6:10 V: Kozel Bohumil
811. 11. 2017 15:00TTC Ústí nad Labem BTTC Litoměřice B7:10 V: Vysoudil Jan
811. 11. 2017 15:00SKST Baník MostTJ Střížkov9:9 V: Houdková Helena
811. 11. 2017 16:00TJ LomniceTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Haluška Pavel
912. 11. 2017 10:00SF SKK EL Niňo Praha FSKST Liberec E7:10 V: Fuček Miloslav
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Sokol Mnichovo Hradiště5:10 V: Kulich Vladimír
912. 11. 2017 10:00SK ŠtětíTTC Litoměřice B4:10 V: Kozel Bohumil
929. 08. 2017 18:30TTC Ústí nad Labem BTTC Ústí nad Labem A8:10
912. 11. 2017 10:00SKST Baník MostTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum10:2 V: Houdková Helena
912. 11. 2017 10:00TJ LomniceTJ Střížkov1:10 V: Haluška Pavel
1025. 11. 2017 17:00TJ StřížkovSF SKK EL Niňo Praha F8:10 V: Ehrenberger Květoslav
1025. 11. 2017 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Sokol Roztoky10:4 V: Kouřil Lubomír
1024. 11. 2017 18:00TTC Ústí nad Labem ASKST Baník Most9:9 V: Vysoudil Jan
1025. 11. 2017 15:00TTC Litoměřice BTJ Lomnice10:1 V: Nedbal Václav
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSK Štětí10:1 V: Grill Josef
1025. 11. 2017 15:00SKST Liberec ETTC Ústí nad Labem B9:9 V: Louda Václav
1126. 11. 2017 10:00TJ StřížkovTJ Sokol Roztoky10:0wo V: Ehrenberger Květoslav
1126. 11. 2017 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSF SKK EL Niňo Praha F10:5 V: Kouřil Lubomír
1125. 11. 2017 10:00TTC Ústí nad Labem ATJ Lomnice10:0 V: Houdková Helena
1126. 11. 2017 10:00TTC Litoměřice BSKST Baník Most10:4 V: Nedbal Václav
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Ústí nad Labem B10:1 V: Grill Josef
1126. 11. 2017 10:00SKST Liberec ESK Štětí10:7 V: Vrabec Jakub
1209. 12. 2017 15:00TTC Ústí nad Labem BSK Štětí10:6 V: Vysoudil Jan
1209. 12. 2017 13:00TJ LomniceSKST Baník Most0:10 V: Haluška Pavel
1209. 12. 2017 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Střížkov9:9 V: Čeřovský Petr
1209. 12. 2017 15:00TTC Litoměřice BTTC Ústí nad Labem A10:7 V: Nedbal Václav
1209. 12. 2017 15:00SKST Liberec ETJ Sokol Mnichovo Hradiště3:10 V: Sudek Petr
1209. 12. 2017 16:00TJ Sokol RoztokySF SKK EL Niňo Praha F10:2 V: Hrádek Antonín
1313. 01. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha FSK Štětí10:5 V: Votípka Emanuel
1313. 01. 2018 16:00TJ Sokol RoztokyTTC Ústí nad Labem B7:10 V: Hrádek Antonín
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSKST Baník Most10:4 V: Grill Josef
1313. 01. 2018 15:00SKST Liberec ETJ Lomnice10:0 V: Veselka Jiří
1313. 01. 2018 15:00TTC Ústí nad Labem ATJ Střížkov6:10 V: Vašinová Karina
1313. 01. 2018 15:00TTC Litoměřice BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum9:9 V: Nedbal Václav
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol RoztokySK Štětí10:4 V: Hrádek Antonín
1414. 01. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha FTTC Ústí nad Labem B10:5 V: Votípka Emanuel
1414. 01. 2018 10:00SKST Liberec ESKST Baník Most10:5 V: Veselka Jiří
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Lomnice10:0 V: Varcl Jan
1414. 01. 2018 10:00TTC Litoměřice BTJ Střížkov10:0 V: Nedbal Václav
1414. 01. 2018 10:00TTC Ústí nad Labem ATJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum5:10 V: Novák Jiří
1527. 01. 2018 11:00TTC Ústí nad Labem ASF SKK EL Niňo Praha F10:7 V: Vašinová Karina
1527. 01. 2018 15:00TTC Litoměřice BTJ Sokol Roztoky10:4 V: Sekyra Jiří
1527. 01. 2018 15:00TJ StřížkovTJ Sokol Mnichovo Hradiště5:10 V: Ehrenberger Květoslav
1527. 01. 2018 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Liberec E10:3 V: Kouřil Lubomír
1527. 01. 2018 15:00SKST Baník MostSK Štětí10:5 V: Knebl Milan
1527. 01. 2018 16:00TJ LomniceTTC Ústí nad Labem B3:10 V: Haluška Pavel
1626. 01. 2018 18:00TTC Litoměřice BSF SKK EL Niňo Praha F10:5 V: Sekyra Jiří
1628. 01. 2018 10:00TTC Ústí nad Labem ATJ Sokol Roztoky10:2 V: Vašinová Karina
1628. 01. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Sokol Mnichovo Hradiště10:6 V: Kouřil Lubomír
1628. 01. 2018 10:00TJ StřížkovSKST Liberec E5:10 V: Ehrenberger Květoslav
1628. 01. 2018 10:00TJ LomniceSK Štětí3:10 V: Haluška Pavel
1628. 01. 2018 10:00SKST Baník MostTTC Ústí nad Labem B9:9 V: Houdková Helena
1724. 02. 2018 15:00SF SKK EL Niňo Praha FSKST Baník Most7:10 V: Vondrová Iva
1724. 02. 2018 16:00TJ Sokol RoztokyTJ Lomnice10:4 V: Hrádek Antonín
1724. 02. 2018 15:00SK ŠtětíTJ Střížkov10:5 V: Kozel Bohumil
1713. 02. 2018 18:30TTC Ústí nad Labem BTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum5:10 V: Vysoudil Jan
1724. 02. 2018 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Ústí nad Labem A10:1 V: Louda Václav
1724. 02. 2018 15:00SKST Liberec ETTC Litoměřice B2:10 V: Žid Jaromír
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol RoztokySKST Baník Most5:10 V: Hrádek Antonín
1824. 02. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ Lomnice10:4 V: Vondrová Iva
1825. 02. 2018 10:00TTC Ústí nad Labem BTJ Střížkov10:7 V: Houdková Helena
1819. 02. 2018 18:30SK ŠtětíTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum6:10 V: Kozel Bohumil
1825. 02. 2018 10:00SKST Liberec ETTC Ústí nad Labem A5:10 V: Žid Jaromír
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTTC Litoměřice B10:5 V: Louda Václav
1910. 03. 2018 14:00TJ Sokol Mnichovo HradištěSF SKK EL Niňo Praha F10:5 V: Grill Josef
1910. 03. 2018 15:00SKST Liberec ETJ Sokol Roztoky10:1 V: Zahradník Petr
1910. 03. 2018 15:00TTC Ústí nad Labem ASK Štětí10:5 V: Houdková Helena
1910. 03. 2018 15:00TTC Litoměřice BTTC Ústí nad Labem B10:1 V: Zajíček Vladimír
1910. 03. 2018 14:00TJ StřížkovSKST Baník Most5:10 V: Ehrenberger Květoslav
1910. 03. 2018 14:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Lomnice10:1 V: Kouřil Lubomír
2011. 03. 2018 10:00SKST Liberec ESF SKK EL Niňo Praha F10:6 V: Zahradník Petr
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ Sokol Roztoky10:0 V: Varcl Jan
2009. 03. 2018 18:00TTC Litoměřice BSK Štětí10:3 V: Zajíček Vladimír
2012. 09. 2017 18:30TTC Ústí nad Labem ATTC Ústí nad Labem B9:9 V: Vysoudil Jan
2011. 03. 2018 10:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumSKST Baník Most10:7 V: Kouřil Lubomír
2011. 03. 2018 10:00TJ StřížkovTJ Lomnice10:1 V: Ehrenberger Květoslav
2123. 03. 2018 18:30SF SKK EL Niňo Praha FTJ Střížkov10:1 V: Menger Jaroslav
2124. 03. 2018 16:00TJ Sokol RoztokyTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Kulich Vladimír
2124. 03. 2018 16:00SKST Baník MostTTC Ústí nad Labem A10:6 V: Houdková Helena
2124. 03. 2018 16:00TJ LomniceTTC Litoměřice B6:10 V: Haluška Pavel
2124. 03. 2018 15:00SK ŠtětíTJ Sokol Mnichovo Hradiště8:10 V: Obracaník Štefan
2124. 03. 2018 15:00TTC Ústí nad Labem BSKST Liberec E10:6 V: Vašinová Karina
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol RoztokyTJ Střížkov8:10 V: Kulich Vladimír
2225. 03. 2018 10:00SF SKK EL Niňo Praha FTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum2:10 V: Menger Jaroslav
2224. 03. 2018 10:00TJ LomniceTTC Ústí nad Labem A3:10 V: Haluška Pavel
2225. 03. 2018 10:00SKST Baník MostTTC Litoměřice B10:5 V: Houdková Helena
2225. 03. 2018 10:00TTC Ústí nad Labem BTJ Sokol Mnichovo Hradiště3:10 V: Vysoudil Jan
2225. 03. 2018 10:00SK ŠtětíSKST Liberec E9:9 V: Obracaník Štefan
1/107. 04. 2018 15:00TJ AŠ Mladá Boleslav SpoilercentrumTJ Sokol Mnichovo Hradiště0:9wo V: Kouřil Lubomír
1/208. 04. 2018 10:00TJ Sokol Mnichovo HradištěTJ AŠ Mladá Boleslav Spoilercentrum9:0wo V: Varcl Jan
3. liga mužů skupina C
116. 09. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Slovan Broumov10:4 V: Tomanec Jan
116. 09. 2017 10:00SKST Liberec DTJ Sokol Stará Paka8:10 V: Žid Jaromír
116. 09. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouLoko Depo Liberec7:10 V: Sudek Petr
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol ChrudimST EUROMASTER Kolín B9:9 V: Foltýn Lukáš
116. 09. 2017 15:00TTC Elizza Praha CAC Sparta Praha B0:10 V: Rochowanski Milan
112. 09. 2017 18:00TJ Tesla PardubiceTJ Jiskra Holice10:5 V: Švec Jaroslav
230. 09. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Tesla Pardubice9:9 V: Lučan Martin
230. 09. 2017 15:00TJ Slovan BroumovTJ Jiskra Holice6:10 V: Gombarčík Karel
230. 09. 2017 15:00SKST Liberec DTTC Elizza Praha C10:1 V: Zahradník Petr
230. 09. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaAC Sparta Praha B10:4 V: Oravec Jakub
230. 09. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol Chrudim10:1 V: Sudek Petr
230. 09. 2017 15:00Loko Depo LiberecST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Martenek Tomáš
301. 10. 2017 10:00DTJ Hradec Králové CTJ Jiskra Holice10:7 V: Lučan Martin
301. 10. 2017 10:00TJ Slovan BroumovTJ Tesla Pardubice6:10 V: Gombarčík Karel
301. 10. 2017 10:00SKST Liberec DAC Sparta Praha B9:9 V: Zahradník Petr
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaTTC Elizza Praha C10:7 V: Oravec Jakub
301. 10. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouST EUROMASTER Kolín B6:10 V: Sudek Petr
301. 10. 2017 10:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Chrudim10:4 V: Martenek Tomáš
414. 10. 2017 15:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Chrudim8:10 V: Zajíček Martin
414. 10. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceST EUROMASTER Kolín B9:9 V: Košťál Jiří
414. 10. 2017 15:00TTC Elizza Praha CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou9:9 V: Kotlorz Lukáš
414. 10. 2017 15:00AC Sparta Praha BLoko Depo Liberec10:5 V: Gaydoš Karel
414. 10. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CSKST Liberec D9:9 V: Bouček Stanislav
414. 10. 2017 15:00TJ Slovan BroumovTJ Sokol Stará Paka3:10 V: Gombarčík Karel
515. 10. 2017 10:00TJ Tesla PardubiceST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Zajíček Martin
515. 10. 2017 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Chrudim10:1 V: Košťál Jiří
515. 10. 2017 10:00TTC Elizza Praha CLoko Depo Liberec10:8 V: Kotlorz Lukáš
515. 10. 2017 10:00AC Sparta Praha BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5 V: Gaydoš Karel
515. 10. 2017 10:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol Stará Paka9:9 V: Bouček Stanislav
515. 10. 2017 10:00TJ Slovan BroumovSKST Liberec D3:10 V: Gombarčík Karel
628. 10. 2017 17:30SKST Liberec DTJ Tesla Pardubice7:10 V: Varcl Jan
628. 10. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Jiskra Holice6:10 V: Oravec Jakub
628. 10. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouDTJ Hradec Králové C9:9 V: Sudek Petr
628. 10. 2017 15:00Loko Depo LiberecTJ Slovan Broumov10:0 V: Martenek Tomáš
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol ChrudimTTC Elizza Praha C10:5 V: Foltýn Michal
628. 10. 2017 14:00ST EUROMASTER Kolín BAC Sparta Praha B1:10 V: Nutilová Vendula
729. 10. 2017 10:00SKST Liberec DTJ Jiskra Holice10:7 V: Varcl Jan
709. 11. 2017 18:00TJ Sokol Stará PakaTJ Tesla Pardubice1:10 V: Oravec Jakub
729. 10. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Slovan Broumov10:8 V: Sudek Petr
729. 10. 2017 10:00Loko Depo LiberecDTJ Hradec Králové C10:8 V: Louda Václav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimAC Sparta Praha B3:10 V: Foltýn Michal
729. 10. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín BTTC Elizza Praha C10:5 V: Nutilová Vendula
811. 11. 2017 15:00TJ Tesla PardubiceTTC Elizza Praha C6:10 V: Švec Jaroslav
811. 11. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceAC Sparta Praha B4:10 V: Švec Jan
811. 11. 2017 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Sokol Chrudim10:8 V: Šlechta Roman
811. 11. 2017 15:00TJ Slovan BroumovST EUROMASTER Kolín B4:10 V: Gombarčík Karel
811. 11. 2017 10:00SKST Liberec DTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:6 V: Žid Jaromír
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol Stará PakaLoko Depo Liberec10:8 V: Oravec Jakub
912. 11. 2017 10:00TJ Tesla PardubiceAC Sparta Praha B6:10 V: Švec Jaroslav
912. 11. 2017 10:00TJ Jiskra HoliceTTC Elizza Praha C8:10 V: Švec Jan
912. 11. 2017 10:00DTJ Hradec Králové CST EUROMASTER Kolín B8:10 V: Šlechta Roman
912. 11. 2017 10:00TJ Slovan BroumovTJ Sokol Chrudim6:10 V: Gombarčík Karel
910. 11. 2017 18:30SKST Liberec DLoko Depo Liberec10:7 V: Veselka Jiří
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:1 V: Oravec Jakub
1025. 11. 2017 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Tesla Pardubice7:10 V: Sudek Petr
1025. 11. 2017 15:00Loko Depo LiberecTJ Jiskra Holice10:4 V: Martenek Tomáš
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol ChrudimSKST Liberec D8:10 V: Foltýn Michal
1025. 11. 2017 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Stará Paka9:9 V: Krejčí František
1025. 11. 2017 15:00TTC Elizza Praha CDTJ Hradec Králové C10:4 V: Kotlorz Lukáš
1025. 11. 2017 16:30AC Sparta Praha BTJ Slovan Broumov10:1 V: Gaydoš Karel
1126. 11. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Jiskra Holice6:10 V: Sudek Petr
1126. 11. 2017 10:00Loko Depo LiberecTJ Tesla Pardubice10:4 V: Zahradník Petr
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Sokol Stará Paka5:10 V: Foltýn Michal
1126. 11. 2017 10:00ST EUROMASTER Kolín BSKST Liberec D9:9 V: Krejčí František
1126. 11. 2017 10:00TTC Elizza Praha CTJ Slovan Broumov10:1 V: Kotlorz Lukáš
1126. 11. 2017 10:00AC Sparta Praha BDTJ Hradec Králové C10:2 V: Havazík Ondřej
1209. 12. 2017 15:00TJ Slovan BroumovDTJ Hradec Králové C4:10 V: Gombarčík Karel
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol Stará PakaSKST Liberec D9:9 V: Oravec Jakub
1209. 12. 2017 15:00Loko Depo LiberecTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:4 V: Louda Václav
1209. 12. 2017 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Sokol Chrudim10:8 V: Krejčí František
1209. 12. 2017 15:00AC Sparta Praha BTTC Elizza Praha C10:0 V: Havazík Ondřej
1209. 12. 2017 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Tesla Pardubice6:10 V: Košťál Jiří
1313. 01. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceDTJ Hradec Králové C10:5 V: Zajíček Martin
1313. 01. 2018 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Slovan Broumov10:0 V: Švec Jan
1313. 01. 2018 15:00TTC Elizza Praha CSKST Liberec D10:2 V: Kotlorz Lukáš
1313. 01. 2018 15:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Stará Paka10:6 V: Gaydoš Karel
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol ChrudimTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5 V: Foltýn Lukáš
1313. 01. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BLoko Depo Liberec10:7 V: Nutilová Vendula
1414. 01. 2018 10:00TJ Jiskra HoliceDTJ Hradec Králové C3:10 V: Švec Jan
1414. 01. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Slovan Broumov10:1 V: Zajíček Martin
1414. 01. 2018 10:00AC Sparta Praha BSKST Liberec D10:7 V: Gaydoš Karel
1414. 01. 2018 10:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Stará Paka9:9 V: Kotlorz Lukáš
1414. 01. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:7 V: Nutilová Vendula
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimLoko Depo Liberec10:7 V: Foltýn Lukáš
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol ChrudimTJ Tesla Pardubice5:10 V: Foltýn Michal
1527. 01. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Jiskra Holice10:7 V: Krejčí František
1527. 01. 2018 15:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTTC Elizza Praha C10:7 V: Vrabec Jakub
1527. 01. 2018 15:00Loko Depo LiberecAC Sparta Praha B4:10 V: Žid Jaromír
1527. 01. 2018 15:00SKST Liberec DDTJ Hradec Králové C10:3 V: Zahradník Petr
1527. 01. 2018 15:00TJ Sokol Stará PakaTJ Slovan Broumov10:2 V: Oravec Jakub
1628. 01. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Tesla Pardubice10:5 V: Nutilová Vendula
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Jiskra Holice4:10 V: Zajíček Martin
1628. 01. 2018 10:00Loko Depo LiberecTTC Elizza Praha C4:10 V: Žid Jaromír
1628. 01. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouAC Sparta Praha B4:10 V: Sudek Petr
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Stará PakaDTJ Hradec Králové C10:8 V: Oravec Jakub
1628. 01. 2018 10:00SKST Liberec DTJ Slovan Broumov10:3 V: Zahradník Petr
1724. 02. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceSKST Liberec D10:4 V: Švec Jaroslav
1724. 02. 2018 15:00TJ Jiskra HoliceTJ Sokol Stará Paka10:1 V: Švec Jan
1724. 02. 2018 15:00DTJ Hradec Králové CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:4 V: Tomanec Jan
1724. 02. 2018 15:00TJ Slovan BroumovLoko Depo Liberec2:10 V: Gombarčík Karel
1724. 02. 2018 15:00TTC Elizza Praha CTJ Sokol Chrudim10:4 V: Fausek Jiří
1724. 02. 2018 15:00AC Sparta Praha BST EUROMASTER Kolín B10:7 V: Gaydoš Karel
1825. 02. 2018 10:00TJ Jiskra HoliceSKST Liberec D10:6 V: Košťál Jiří
1825. 02. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceTJ Sokol Stará Paka10:7 V: Švec Jaroslav
1825. 02. 2018 10:00TJ Slovan BroumovTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou7:10 V: Gombarčík Karel
1825. 02. 2018 10:00DTJ Hradec Králové CLoko Depo Liberec10:8 V: Tomanec Jan
1825. 02. 2018 10:00AC Sparta Praha BTJ Sokol Chrudim10:2 V: Gaydoš Karel
1822. 02. 2018 19:00
Heverova 191, Kolín
TTC Elizza Praha CST EUROMASTER Kolín B8:10 V: dohoda
1910. 03. 2018 15:00TTC Elizza Praha CTJ Tesla Pardubice9:9 V: Kotlorz Lukáš
1910. 03. 2018 15:00AC Sparta Praha BTJ Jiskra Holice10:3 V: Kubový Jan
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol ChrudimDTJ Hradec Králové C10:7 V: Foltýn Lukáš
1910. 03. 2018 14:00ST EUROMASTER Kolín BTJ Slovan Broumov10:3 V: Nutilová Vendula
1908. 03. 2018 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouSKST Liberec D5:10 V: Sudek Petr
1910. 03. 2018 15:00Loko Depo LiberecTJ Sokol Stará Paka10:4 V: Varcl Jan
2011. 03. 2018 10:00AC Sparta Praha BTJ Tesla Pardubice10:3 V: Havazík Ondřej
2011. 03. 2018 10:00TTC Elizza Praha CTJ Jiskra Holice10:7 V: Haralík Stanislav
2011. 03. 2018 10:00ST EUROMASTER Kolín BDTJ Hradec Králové C9:9 V: Nutilová Vendula
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol ChrudimTJ Slovan Broumov10:2 V: Foltýn Lukáš
2009. 03. 2018 18:30Loko Depo LiberecSKST Liberec D10:3 V: Varcl Jan
2011. 03. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad NisouTJ Sokol Stará Paka10:1 V: Sudek Petr
2124. 03. 2018 15:00TJ Tesla PardubiceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5 V: Švec Jaroslav
2124. 03. 2018 15:00TJ Jiskra HoliceLoko Depo Liberec10:6 V: Švec Jan
2124. 03. 2018 17:30SKST Liberec DTJ Sokol Chrudim10:3 V: Vrabec Jakub
2124. 03. 2018 15:00TJ Sokol Stará PakaST EUROMASTER Kolín B7:10 V: Oravec Jakub
2124. 03. 2018 15:00DTJ Hradec Králové CTTC Elizza Praha C10:5 V: Šlechta Roman
2124. 03. 2018 15:00TJ Slovan BroumovAC Sparta Praha B0:10wo V: Gombarčík Karel
2225. 03. 2018 10:00TJ Jiskra HoliceTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou10:5 V: Košťál Jiří
2225. 03. 2018 10:00TJ Tesla PardubiceLoko Depo Liberec9:9 V: Švec Jaroslav
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Stará PakaTJ Sokol Chrudim5:10 V: Oravec Jakub
2225. 03. 2018 10:00SKST Liberec DST EUROMASTER Kolín B10:6 V: Vrabec Jakub
2225. 03. 2018 10:00TJ Slovan BroumovTTC Elizza Praha C6:10 V: Gombarčík Karel
2225. 03. 2018 10:00DTJ Hradec Králové CAC Sparta Praha B5:10 V: Šlechta Roman
1/107. 04. 2018 11:00ST EUROMASTER Kolín BAC Sparta Praha B9:5 V: Krejčí František
1/208. 04. 2018 10:00AC Sparta Praha BST EUROMASTER Kolín B9:3 V: Havazík Ondřej
1/315. 04. 2018 10:00AC Sparta Praha BST EUROMASTER Kolín B9:5 V: Havazík Ondřej
3. liga mužů skupina D
116. 09. 2017 15:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Litomyšl9:9 V: Novák Aleš
115. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Mikulčice10:5 V: Mikulecký František
116. 09. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouHB Ostrov Havlíčkův Brod0:10 V: Veselská Zdeňka
116. 09. 2017 14:00TJ ChropyněTJ Sokol Lanžhot10:4 V: Topič Petr
116. 09. 2017 14:00TJ Sokol JemniceTJ Holásky9:9 V: Zelenková Anna
116. 09. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Brno I10:4 V: Vaculík Ladislav
230. 09. 2017 17:30TTC Ústí nad OrlicíTTC Moravská Slavia Brno C7:10 V: Pražák Zdeněk
230. 09. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Brno I3:10 V: Jirsa Pavel
230. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Sokol Jemnice10:2 V: Juřík Miroslav
230. 09. 2017 15:00TJ MikulčiceTJ Holásky10:2 V: Šural Václav
230. 09. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Chropyně2:10 V: Veselská Zdeňka
230. 09. 2017 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Sokol Lanžhot10:6 V: Kafka Pavel
301. 10. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Brno I0:10 V: Pražák Zdeněk
301. 10. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Moravská Slavia Brno C6:10 V: Jirsa Pavel
329. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Holásky10:3 V: Juřík Miroslav
301. 10. 2017 10:00TJ MikulčiceTJ Sokol Jemnice10:2 V: Šural Václav
301. 10. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Lanžhot4:10 V: Veselská Zdeňka
301. 10. 2017 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Chropyně10:3 V: Kafka Pavel
414. 10. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Chropyně10:2 V: Vaculík Ladislav
414. 10. 2017 15:00TJ Sokol Brno ITJ Sokol Lanžhot10:2 V: Janda Roman
414. 10. 2017 12:00TJ Sokol JemniceTJ Žďár nad Sázavou7:10 V: Růžková Veronika
414. 10. 2017 15:00TJ HoláskyHB Ostrov Havlíčkův Brod6:10 V: Manda Zdeněk
414. 10. 2017 15:00TTC Ústí nad OrlicíSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:7 V: Kodytek Pavel
414. 10. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Mikulčice4:10 V: Schejbal Josef
515. 10. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Lanžhot10:5 V: Vaculík Ladislav
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Brno ITJ Chropyně3:10 V: Janda Roman
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol JemniceHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Růžková Veronika
515. 10. 2017 10:00TJ HoláskyTJ Žďár nad Sázavou7:10 V: Manda Zdeněk
515. 10. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Mikulčice5:10 V: Kodytek Pavel
515. 10. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C9:9 V: Schejbal Josef
628. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTTC Moravská Slavia Brno C10:1 V: Mikulecký František
628. 10. 2017 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Brno I7:10 V: Valoušek Jindřich
628. 10. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTTC Ústí nad Orlicí10:1 V: Veselská Zdeňka
628. 10. 2017 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Jiskra Litomyšl10:1 V: Jonášová Tereza
628. 10. 2017 14:00TJ ChropyněTJ Sokol Jemnice10:5 V: Král Stanislav
628. 10. 2017 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Holásky6:10 V: Uher Antonín
727. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Sokol Brno I10:0 V: Mikulecký František
729. 10. 2017 10:00TJ MikulčiceTTC Moravská Slavia Brno C10:8 V: Valoušek Jindřich
729. 10. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Jiskra Litomyšl10:4 V: Veselská Zdeňka
729. 10. 2017 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Ústí nad Orlicí10:7 V: Jonášová Tereza
719. 11. 2017 10:00
herna TJ Holásky
TJ HoláskyTJ Chropyně10:0 V: Janda Roman
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Jemnice10:5 V: Uher Antonín
811. 11. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Sokol Jemnice10:2 V: Vaculík Ladislav
811. 11. 2017 15:00TJ Sokol Brno ITJ Holásky10:8 V: Rampula Miroslav
811. 11. 2017 17:30TTC Ústí nad OrlicíTJ Chropyně10:8 V: Neťuka Pavel
811. 11. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Lanžhot8:10 V: Schejbal Josef
811. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Žďár nad Sázavou10:2 V: Jamný Pavel
811. 11. 2017 14:00TJ MikulčiceHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Valoušek Jindřich
912. 11. 2017 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Holásky7:10 V: Vaculík Ladislav
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Brno ITJ Sokol Jemnice10:6 V: Rampula Miroslav
912. 11. 2017 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Lanžhot3:10 V: Neťuka Pavel
912. 11. 2017 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Chropyně9:9 V: Schejbal Josef
910. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Jamný Pavel
912. 11. 2017 10:00TJ MikulčiceTJ Žďár nad Sázavou10:8 V: Valoušek Jindřich
1025. 11. 2017 14:00TJ Žďár nad SázavouTTC Moravská Slavia Brno C10:4 V: Veselská Zdeňka
1025. 11. 2017 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Sokol Brno I10:3 V: Kafka Pavel
1025. 11. 2017 14:00TJ ChropyněSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:5 V: Topič Petr
1025. 11. 2017 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Mikulčice7:10 V: Uher Antonín
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol JemniceTTC Ústí nad Orlicí9:9 V: Zelenková Anna
1025. 11. 2017 15:00
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň Zámek Belcredi
TJ HoláskyTJ Jiskra Litomyšl10:6 V: Harna Tomáš
1126. 11. 2017 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Brno I10:3 V: Veselská Zdeňka
1126. 11. 2017 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTTC Moravská Slavia Brno C10:1 V: Kafka Pavel
1126. 11. 2017 10:00TJ ChropyněTJ Mikulčice9:9 V: Topič Petr
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol LanžhotSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C7:10 V: Uher Antonín
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol JemniceTJ Jiskra Litomyšl9:9 V: Zelenková Anna
1126. 11. 2017 10:00TJ HoláskyTTC Ústí nad Orlicí10:2 V: Harna Tomáš
1209. 12. 2017 15:00TJ Jiskra LitomyšlTTC Ústí nad Orlicí10:2 V: Schejbal Josef
1201. 12. 2017 18:00TJ MikulčiceSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:6 V: Valoušek Jindřich
1226. 11. 2017 18:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Žďár nad Sázavou10:3 V: Jonášová Tereza
1209. 12. 2017 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Chropyně10:7 V: Uher Antonín
1209. 12. 2017 15:00TJ HoláskyTJ Sokol Jemnice10:4 V: Rampula Miroslav
1209. 12. 2017 15:00TJ Sokol Brno ITTC Moravská Slavia Brno C10:5 V: Janda Roman
1313. 01. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Vaculík Ladislav
1313. 01. 2018 15:00TJ Sokol Brno ITJ Jiskra Litomyšl10:4 V: Janda Roman
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol JemniceSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C4:10 V: Zelenková Anna
1313. 01. 2018 15:00TJ HoláskyTJ Mikulčice6:10 V: Harna Tomáš
1313. 01. 2018 14:00TJ ChropyněTJ Žďár nad Sázavou10:3 V: Král Stanislav
1313. 01. 2018 13:15TJ Sokol LanžhotHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Uher Antonín
1413. 01. 2018 10:00TJ Sokol Brno ITTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Janda Roman
1414. 01. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Jiskra Litomyšl10:0 V: Vaculík Ladislav
1414. 01. 2018 10:00TJ HoláskySKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:2 V: Harna Tomáš
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol JemniceTJ Mikulčice5:10 V: Zelenková Anna
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotTJ Žďár nad Sázavou9:9 V: Uher Antonín
1414. 01. 2018 10:00TJ ChropyněHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Král Stanislav
1527. 01. 2018 14:00TJ ChropyněTTC Moravská Slavia Brno C10:5 V: Topič Petr
1527. 01. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Sokol Brno I10:8 V: Uher Antonín
1527. 01. 2018 14:00TJ Žďár nad SázavouTJ Sokol Jemnice10:1 V: Veselská Zdeňka
1527. 01. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Holásky10:1 V: Kafka Pavel
1527. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Mikulecký František
1527. 01. 2018 14:00TJ MikulčiceTJ Jiskra Litomyšl9:9 V: Juřík Miroslav
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotTTC Moravská Slavia Brno C10:4 V: Uher Antonín
1628. 01. 2018 10:00TJ ChropyněTJ Sokol Brno I10:2 V: Topič Petr
1628. 01. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Sokol Jemnice10:2 V: Kafka Pavel
1628. 01. 2018 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Holásky9:9 V: Veselská Zdeňka
1628. 01. 2018 10:00TJ MikulčiceTTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Hubáček Vojtěch
1626. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Jiskra Litomyšl10:7 V: Šural Václav
1724. 02. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno CSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C9:9 V: Vaculík Ladislav
1724. 02. 2018 15:00TJ Sokol Brno ITJ Mikulčice5:10 V: Rampula Miroslav
1724. 02. 2018 17:30TTC Ústí nad OrlicíTJ Žďár nad Sázavou1:10 V: Kodytek Pavel
1724. 02. 2018 15:00TJ Jiskra LitomyšlHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Schejbal Josef
1724. 02. 2018 14:00TJ Sokol JemniceTJ Chropyně10:3 V: Zelenková Anna
1724. 02. 2018 15:00TJ HoláskyTJ Sokol Lanžhot10:5 V: Janda Roman
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Brno ISKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:0 V: Rampula Miroslav
1825. 02. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Mikulčice10:8 V: Vaculík Ladislav
1825. 02. 2018 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Žďár nad Sázavou10:5 V: Schejbal Josef
1825. 02. 2018 10:00TTC Ústí nad OrlicíHB Ostrov Havlíčkův Brod2:10 V: Novák Aleš
1825. 02. 2018 10:00
v herně TJ Chropyně
TJ ChropyněTJ Holásky1:10 V: Topič Petr
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol JemniceTJ Sokol Lanžhot5:10 V: Zelenková Anna
1910. 03. 2018 14:00TJ Sokol JemniceTTC Moravská Slavia Brno C8:10 V: Zelenková Anna
1910. 03. 2018 15:00TJ HoláskyTJ Sokol Brno I10:2 V: Harna Tomáš
1910. 03. 2018 14:00TJ ChropyněTTC Ústí nad Orlicí10:3 V: Král Stanislav
1910. 03. 2018 14:30TJ Sokol LanžhotTJ Jiskra Litomyšl10:7 V: Uher Antonín
1910. 03. 2018 14:00TJ Žďár nad SázavouSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:2 V: Veselská Zdeňka
1910. 03. 2018 14:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Mikulčice10:3 V: Jonášová Tereza
2011. 03. 2018 10:00TJ HoláskyTTC Moravská Slavia Brno C10:3 V: Harna Tomáš
2009. 03. 2018 18:00TJ Sokol JemniceTJ Sokol Brno I10:6 V: Zelenková Anna
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol LanžhotTTC Ústí nad Orlicí10:5 V: Uher Antonín
2011. 03. 2018 10:00TJ ChropyněTJ Jiskra Litomyšl8:10 V: Král Stanislav
2011. 03. 2018 10:00HB Ostrov Havlíčkův BrodSKST Mart Hodonín - Stavoimpex C10:0 V: Jonášová Tereza
2011. 03. 2018 10:00TJ Žďár nad SázavouTJ Mikulčice10:3 V: Veselská Zdeňka
2124. 03. 2018 15:00TTC Moravská Slavia Brno CTJ Žďár nad Sázavou9:9 V: Vaculík Ladislav
2124. 03. 2018 15:00TJ Sokol Brno IHB Ostrov Havlíčkův Brod3:10 V: Rampula Miroslav
2124. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Chropyně10:5 V: Mikulecký František
2124. 03. 2018 15:00TJ MikulčiceTJ Sokol Lanžhot10:8 V: Šural Václav
2124. 03. 2018 15:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Jemnice10:5 V: Kodytek Pavel
2124. 03. 2018 15:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Holásky4:10 V: Schejbal Josef
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Brno ITJ Žďár nad Sázavou3:10 V: Rampula Miroslav
2225. 03. 2018 10:00TTC Moravská Slavia Brno CHB Ostrov Havlíčkův Brod4:10 V: Vaculík Ladislav
2224. 03. 2018 10:00TJ MikulčiceTJ Chropyně3:10 V: Šural Václav
2223. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CTJ Sokol Lanžhot10:6 V: Mikulecký František
2225. 03. 2018 10:00TJ Jiskra LitomyšlTJ Sokol Jemnice10:4 V: Schejbal Josef
2225. 03. 2018 10:00TTC Ústí nad OrlicíTJ Holásky10:3 V: Kodytek Pavel
1/107. 04. 2018 15:00HB Ostrov Havlíčkův BrodTJ Mikulčice9:0wo
1/208. 04. 2018 10:00TJ MikulčiceHB Ostrov Havlíčkův Brod0:9wo
3. liga mužů skupina E
114. 09. 2017 18:30TJ HolešovKST Vsetín1:10 V: Horák Mojmír
116. 09. 2017 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Zlín B10:2 V: Koušová Dagmar
116. 09. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC FRÝDLANT8:10 V: Hladil Marek
116. 09. 2017 14:00TJ Ostrava KST DTTC Poruba Ostrava2:10 V: Jašek Milan
116. 09. 2017 14:00KST Slezan OpavaTTC Bolatice10:5 V: Vícha Radomír
116. 09. 2017 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínSK Přerov5:10 V: Beneš Jan
230. 09. 2017 14:00TJ HolešovT. J. Sokol Olomouc Neředín9:9 V: Horák Mojmír
230. 09. 2017 14:00KST VsetínSK Přerov10:5 V: Zelený Miloslav
230. 09. 2017 14:00TJ Sokol ŠarovyKST Slezan Opava9:9 V: Uher Jaroslav
230. 09. 2017 14:00KST Zlín BTTC Bolatice10:6 V: Veselý Jiří
230. 09. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Ostrava KST D2:10 V: Hladil Marek
230. 09. 2017 14:00TTC FRÝDLANTTTC Poruba Ostrava10:2 V: Manda Zdeněk
301. 10. 2017 10:00TJ HolešovSK Přerov3:10 V: Horák Mojmír
301. 10. 2017 10:00KST VsetínT. J. Sokol Olomouc Neředín9:9 V: Vítková Hana
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC Bolatice10:4 V: Koušová Dagmar
301. 10. 2017 10:00KST Zlín BKST Slezan Opava5:10 V: Veselý Jiří
327. 09. 2017 18:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Poruba Ostrava4:10 V: Hladil Marek
301. 10. 2017 10:00TTC FRÝDLANTTJ Ostrava KST D10:0 V: Manda Zdeněk
414. 10. 2017 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTJ Ostrava KST D8:10 V: Holíková Vendula
414. 10. 2017 15:00SK PřerovTTC Poruba Ostrava9:9 V: Kovář Karel
414. 10. 2017 14:00KST Slezan OpavaTJ DDM Valašské Meziříčí10:1 V: Vícha Radomír
414. 10. 2017 14:00TTC BolaticeTTC FRÝDLANT7:10 V: Schimetzek Tomáš
414. 10. 2017 14:00TJ HolešovTJ Sokol Šarovy2:10 V: Horák Mojmír
414. 10. 2017 14:00KST VsetínKST Zlín B10:4 V: Hladil Marek
515. 10. 2017 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTTC Poruba Ostrava5:10 V: Holíková Vendula
515. 10. 2017 10:00SK PřerovTJ Ostrava KST D9:9 V: Kovář Karel
515. 10. 2017 10:00KST Slezan OpavaTTC FRÝDLANT10:5 V: Vícha Radomír
515. 10. 2017 10:00TTC BolaticeTJ DDM Valašské Meziříčí10:8 V: Schimetzek Tomáš
515. 10. 2017 10:00TJ HolešovKST Zlín B6:10 V: Horák Mojmír
515. 10. 2017 10:00KST VsetínTJ Sokol Šarovy6:10 V: Vítková Hana
628. 10. 2017 14:00TJ Sokol ŠarovyT. J. Sokol Olomouc Neředín10:2 V: Koušová Dagmar
628. 10. 2017 14:00KST Zlín BSK Přerov5:10 V: Veselý Jiří
628. 10. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Holešov10:6 V: Hladil Marek
628. 10. 2017 14:00TTC FRÝDLANTKST Vsetín4:10 V: Jalůvka Jaroslav
628. 10. 2017 09:30TJ Ostrava KST DKST Slezan Opava5:10 V: Jašek Milan
628. 10. 2017 14:00TTC Poruba OstravaTTC Bolatice10:1 V: Valenta Miloslav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovySK Přerov7:10 V: Koušová Dagmar
729. 10. 2017 10:00KST Zlín BT. J. Sokol Olomouc Neředín9:9 V: Veselý Jiří
727. 10. 2017 18:30TJ DDM Valašské MeziříčíKST Vsetín8:10 V: Hladil Marek
729. 10. 2017 10:00TTC FRÝDLANTTJ Holešov10:0 V: Jalůvka Jaroslav
729. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST DTTC Bolatice10:7 V: Jašek Milan
729. 10. 2017 10:00TTC Poruba OstravaKST Slezan Opava5:10 V: Valenta Miloslav
811. 11. 2017 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínKST Slezan Opava3:10 V: Holíková Vendula
811. 11. 2017 15:00SK PřerovTTC Bolatice8:10 V: Beneš Jan
811. 11. 2017 14:00TJ HolešovTJ Ostrava KST D7:10 V: Horák Mojmír
811. 11. 2017 14:00KST VsetínTTC Poruba Ostrava6:10 V: dohoda
809. 11. 2017 18:00TJ Sokol ŠarovyTJ DDM Valašské Meziříčí10:7 V: Koušová Dagmar
811. 11. 2017 14:00KST Zlín BTTC FRÝDLANT0:10 V: Pelnář Václav
912. 11. 2017 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTTC Bolatice5:10 V: Holíková Vendula
912. 11. 2017 10:00SK PřerovKST Slezan Opava0:10 V: Beneš Jan
909. 11. 2017 18:00TJ HolešovTTC Poruba Ostrava5:10 V: Horák Mojmír
910. 11. 2017 18:30KST VsetínTJ Ostrava KST D10:8 V: Hnátek Martin
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol ŠarovyTTC FRÝDLANT10:8 V: Koušová Dagmar
912. 11. 2017 10:00KST Zlín BTJ DDM Valašské Meziříčí10:8 V: Pelnář Václav
1025. 11. 2017 15:00TJ DDM Valašské MeziříčíT. J. Sokol Olomouc Neředín0:10wo V: Hladil Marek
1025. 11. 2017 14:00TTC FRÝDLANTSK Přerov10:5 V: Manda Zdeněk
1025. 11. 2017 14:00TJ Ostrava KST DTJ Sokol Šarovy9:9 V: Svobodová Vlasta
1025. 11. 2017 14:00TTC Poruba OstravaKST Zlín B10:4
AK ČAST
V: Lesník Vladimír
1025. 11. 2017 14:00KST Slezan OpavaTJ Holešov10:4 V: Vícha Radomír
1025. 11. 2017 14:00TTC BolaticeKST Vsetín6:10 V: Schimetzek Tomáš
1126. 11. 2017 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíSK Přerov0:10wo V: Hladil Marek
1126. 11. 2017 10:00TTC FRÝDLANTT. J. Sokol Olomouc Neředín10:4 V: Jalůvka Lumír
1125. 11. 2017 19:00TJ Ostrava KST DKST Zlín B10:5 V: Svobodová Vlasta
1126. 11. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTJ Sokol Šarovy10:4
AK ČAST
V: Lesník Vladimír
1126. 11. 2017 10:00KST Slezan OpavaKST Vsetín10:2 V: Vícha Radomír
1126. 11. 2017 10:00TTC BolaticeTJ Holešov10:8 V: Schimetzek Tomáš
1209. 12. 2017 14:00KST VsetínTJ Holešov10:3 V: Hnátek Martin
1207. 12. 2017 18:00KST Zlín BTJ Sokol Šarovy9:9 V: Veselý Jiří
1209. 12. 2017 14:00TTC FRÝDLANTTJ DDM Valašské Meziříčí10:2 V: Jalůvka Lumír
1209. 12. 2017 15:00TTC Poruba OstravaTJ Ostrava KST D10:6 V: Jašek Milan
1209. 12. 2017 15:00TTC BolaticeKST Slezan Opava1:10 V: Schimetzek Tomáš
1209. 12. 2017 15:00SK PřerovT. J. Sokol Olomouc Neředín10:3 V: Beneš Jan
1313. 01. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTJ Holešov10:2 V: Beneš Jan
1313. 01. 2018 15:00SK PřerovKST Vsetín7:10 V: Kovář Karel
1313. 01. 2018 12:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Šarovy10:3 V: Vícha Radomír
1313. 01. 2018 14:00TTC BolaticeKST Zlín B10:4 V: Schimetzek Tomáš
1312. 01. 2018 18:00TJ Ostrava KST DTJ DDM Valašské Meziříčí10:1 V: Valenta Miloslav
1313. 01. 2018 14:00TTC Poruba OstravaTTC FRÝDLANT6:10 V: Valenta Miloslav
1414. 01. 2018 10:00SK PřerovTJ Holešov10:1 V: Kovář Karel
1414. 01. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínKST Vsetín9:9 V: Beneš Jan
1414. 01. 2018 10:00TTC BolaticeTJ Sokol Šarovy9:9 V: Schimetzek Tomáš
1414. 01. 2018 10:00KST Slezan OpavaKST Zlín B10:0 V: Vícha Radomír
1414. 01. 2018 10:00TTC Poruba OstravaTJ DDM Valašské Meziříčí10:5 V: Valenta Miloslav
1414. 01. 2018 10:00TJ Ostrava KST DTTC FRÝDLANT10:4 V: Jašek Milan
1527. 01. 2018 14:00TJ Ostrava KST DT. J. Sokol Olomouc Neředín3:10 V: Jalůvka Jaroslav
1527. 01. 2018 14:00TTC Poruba OstravaSK Přerov10:7 V: Jašek Milan
1526. 01. 2018 18:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Slezan Opava2:10 V: Hladil Marek
1527. 01. 2018 14:00TTC FRÝDLANTTTC Bolatice6:10 V: Valenta Miloslav
1527. 01. 2018 14:00TJ Sokol ŠarovyTJ Holešov10:3 V: Uher Jaroslav
1525. 01. 2018 19:00KST Zlín BKST Vsetín10:7 V: Pelnář Václav
1628. 01. 2018 10:00TTC Poruba OstravaT. J. Sokol Olomouc Neředín6:10 V: Jašek Milan
1624. 01. 2018 18:15TJ Ostrava KST DSK Přerov10:3 V: Jalůvka Jaroslav
1628. 01. 2018 10:00TTC FRÝDLANTKST Slezan Opava2:10 V: Petr Radim
1628. 01. 2018 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíTTC Bolatice7:10 V: Hladil Marek
1627. 01. 2018 09:00
v herně TJ Holešov
KST Zlín BTJ Holešov10:5 V: Pelnář Václav
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol ŠarovyKST Vsetín10:5 V: Koušová Dagmar
1724. 02. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTJ Sokol Šarovy5:10 V: Holíková Vendula
1723. 02. 2018 18:00SK PřerovKST Zlín B10:6 V: Kovář Karel
1724. 02. 2018 14:00TJ HolešovTJ DDM Valašské Meziříčí10:5 V: Horák Mojmír
1717. 02. 2018 14:00KST VsetínTTC FRÝDLANT5:10 V: Černohorská Dana
1714. 02. 2018 18:00KST Slezan OpavaTJ Ostrava KST D10:3 V: Vícha Radomír
1724. 02. 2018 14:00TTC BolaticeTTC Poruba Ostrava4:10 V: Schimetzek Tomáš
1825. 02. 2018 10:00SK PřerovTJ Sokol Šarovy10:8 V: Kovář Karel
1825. 02. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínKST Zlín B10:7 V: Jemelka Libor
1815. 02. 2018 18:30KST VsetínTJ DDM Valašské Meziříčí4:10 V: Černohorská Dana
1825. 02. 2018 10:00TJ HolešovTTC FRÝDLANT2:10 V: Horák Mojmír
1825. 02. 2018 10:00TTC BolaticeTJ Ostrava KST D8:10 V: Schimetzek Tomáš
1821. 02. 2018 18:00KST Slezan OpavaTTC Poruba Ostrava10:4 V: Vícha Radomír
1910. 03. 2018 14:00KST Slezan OpavaT. J. Sokol Olomouc Neředín10:5 V: Vícha Radomír
1910. 03. 2018 14:00TTC BolaticeSK Přerov1:10 V: Schimetzek Tomáš
1908. 03. 2018 18:00TJ Ostrava KST DTJ Holešov10:2 V: Manda Zdeněk
1910. 03. 2018 14:00TTC Poruba OstravaKST Vsetín8:10 V: Jašek Milan
1910. 03. 2018 13:30TJ DDM Valašské MeziříčíTJ Sokol Šarovy2:10 V: Hladil Marek
1910. 03. 2018 14:00TTC FRÝDLANTKST Zlín B10:5 V: Jalůvka Jaroslav
2011. 03. 2018 10:00TTC BolaticeT. J. Sokol Olomouc Neředín8:10 V: Schimetzek Tomáš
2011. 03. 2018 10:00KST Slezan OpavaSK Přerov10:5 V: Vícha Radomír
2009. 03. 2018 18:00TTC Poruba OstravaTJ Holešov10:1 V: Jašek Milan
2011. 03. 2018 10:00TJ Ostrava KST DKST Vsetín1:10 V: Manda Zdeněk
2011. 03. 2018 10:00TTC FRÝDLANTTJ Sokol Šarovy5:10 V: Jalůvka Jaroslav
2011. 03. 2018 10:00TJ DDM Valašské MeziříčíKST Zlín B6:10 V: Hladil Marek
2124. 03. 2018 14:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTJ DDM Valašské Meziříčí10:5 V: Holíková Vendula
2124. 03. 2018 15:00SK PřerovTTC FRÝDLANT10:6 V: Beneš Jan
2120. 03. 2018 17:30TJ Sokol ŠarovyTJ Ostrava KST D9:9 V: Koušová Dagmar
2124. 03. 2018 14:00KST Zlín BTTC Poruba Ostrava10:6 V: Veselý Jiří
2124. 03. 2018 14:00TJ HolešovKST Slezan Opava6:10 V: Horák Mojmír
2124. 03. 2018 14:00KST VsetínTTC Bolatice6:10 V: Černohorská Dana
2225. 03. 2018 10:00SK PřerovTJ DDM Valašské Meziříčí10:6 V: Beneš Jan
2225. 03. 2018 10:00T. J. Sokol Olomouc NeředínTTC FRÝDLANT10:6 V: Holíková Vendula
2225. 03. 2018 10:00KST Zlín BTJ Ostrava KST D10:3 V: Veselý Jiří
2223. 03. 2018 17:30TJ Sokol ŠarovyTTC Poruba Ostrava9:9 V: Koušová Dagmar
2225. 03. 2018 10:00KST VsetínKST Slezan Opava6:10 V: Černohorská Dana
2225. 03. 2018 10:00TJ HolešovTTC Bolatice4:10 V: Horák Mojmír
1/107. 04. 2018 15:00TJ Sokol ŠarovyKST Slezan Opava7:9 V: Koušová Dagmar
1/208. 04. 2018 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Šarovy9:3 V: Vícha Radomír
Kvalifikace o 3LM 2018/19
128. 04. 2018 15:00TJ Jiskra Strážnice ATTC Říčany A10:8 V: Jamný Pavel
212. 05. 2018 15:00TTC Říčany ATJ Jiskra Strážnice A5:13 V: Pavelek Ladislav
Extraliga žen
102. 09. 2017 17:00TJ Sokol Nusle PrahaMSK Gumotex Břeclav1:6 V: dohoda
108. 10. 2017 10:00SKST Baník HavířovMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov1:6 V: Manda Zdeněk
108. 10. 2017 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAKST Hluk6:1 V: Jalůvka Jaroslav
102. 09. 2017 16:00
hala SKST Hodonín, Lipová alej 23B
TJ Sokol Kyjov - EurolampSK Dobré6:2 V: Juřík Miroslav
102. 09. 2017 16:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSVS Hradec Králové6:2 V: Karasová Lenka
203. 09. 2017 10:00SKST Baník HavířovKST Hluk6:0 V: Manda Zdeněk
207. 10. 2017 17:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVAMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov3:6 V: Jalůvka Jaroslav
201. 09. 2017 18:00
hala SKST Hodonín, Lipová alej 23B
TJ Sokol Kyjov - EurolampSVS Hradec Králové6:3 V: Juřík Miroslav
202. 09. 2017 10:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexSK Dobré6:0 V: Jamný Pavel
330. 09. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovTJ Sokol Kyjov - Eurolamp6:3 V: Makovický Michal
322. 10. 2017 10:00KST HlukSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Koušová Dagmar
330. 09. 2017 15:00MSK Gumotex BřeclavSKST Baník Havířov6:0 V: Karasová Lenka
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol Nusle PrahaCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA0:6 V: Menger Jaroslav
330. 09. 2017 12:00SVS Hradec KrálovéSK Dobré4:6 V: Malík Tomáš
429. 09. 2017 18:00KST HlukTJ Sokol Kyjov - Eurolamp2:6 V: Koušová Dagmar
418. 11. 2017 18:00MK Řeznovice TT Armex Moravský KrumlovSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Bíla Jindřich
401. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nusle PrahaSKST Baník Havířov1:6 V: Menger Jaroslav
429. 09. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA6:1 V: Karasová Lenka
514. 10. 2017 16:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexTJ Sokol Nusle Praha6:2 V: Juřík Adam
514. 10. 2017 16:00TJ Sokol Kyjov - EurolampMSK Gumotex Břeclav0:6 V: Juřík Miroslav
514. 10. 2017 17:00SK DobréKST Hluk6:1 V: Sedloň Josef
514. 10. 2017 11:00SVS Hradec KrálovéMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov4:6 V: Sedláček Petr
514. 10. 2017 15:00SKST Baník HavířovCDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA1:6 V: Lesník Vladimír
614. 10. 2017 11:00TJ Sokol Kyjov - EurolampTJ Sokol Nusle Praha6:2 V: Jamný Pavel
613. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín - StavoimpexMSK Gumotex Břeclav6:1 V: Juřík Adam
615. 10. 2017 10:00SVS Hradec KrálovéKST Hluk6:2 V: Sedláček Petr
613. 10. 2017 18:00SK DobréMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov3:6 V: Sedloň Josef
727. 10. 2017 18:00MSK Gumotex BřeclavSVS Hradec Králové6:0 V: Rampula Miroslav
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nusle PrahaSK Dobré1:6 V: Haralík Stanislav
729. 10. 2017 10:00CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVATJ Sokol Kyjov - Eurolamp6:1 V: Lesník Vladimír
729. 10. 2017 10:00SKST Baník HavířovSKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Jalůvka Lumír
727. 10. 2017 18:00KST HlukMK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov6:4 V: Koušová Dagmar
828. 10. 2017 15:00TJ Sokol Nusle PrahaSVS Hradec Králové5:5 V: Haralík Stanislav
828. 10. 2017 15:00MSK Gumotex BřeclavSK Dobré6:0 V: Rampula Miroslav
828. 10. 2017 15:00SKST Baník HavířovTJ Sokol Kyjov - Eurolamp6:1 V: Jalůvka Lumír
828. 10. 2017 17:30CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVASKST Mart Hodonín - Stavoimpex1:6 V: Lesník Vladimír
924. 11. 2017 18:00SK DobréSKST Baník Havířov