Výsledky
Divize muži
125. 09. 2017 19:00SK Start Praha ASlovan KST Bohnice A2:10
127. 09. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Orion Praha A10:6
126. 09. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTTC Elizza Praha D10:7
125. 09. 2017 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Nusle Praha A5:10
125. 09. 2017 19:15TTC Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:4
126. 09. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha BAC Sparta Praha C7:10
203. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice AAC Sparta Praha C6:10
204. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Michle Praha B10:2
205. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Praha A9:9
202. 10. 2017 19:00TTC Elizza Praha DTTC Elizza Praha E10:6
206. 10. 2017 18:15TJ Orion Praha ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:8
202. 10. 2017 19:00SK Start Praha ASF SKK EL Niňo Praha G3:10
309. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha GSlovan KST Bohnice A10:4
310. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXSK Start Praha A10:5
309. 10. 2017 19:15TTC Elizza Praha ETJ Orion Praha A5:10
309. 10. 2017 19:15TTC Praha ATTC Elizza Praha D10:5
309. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Nusle Praha A10:8
312. 10. 2017 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A9:9
417. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A6:10
419. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha AAC Sparta Praha C7:10
416. 10. 2017 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Michle Praha B10:3
425. 10. 2017 19:15TJ Orion Praha ATTC Praha A9:9
416. 10. 2017 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha E10:8
418. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX9:9
531. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXSlovan KST Bohnice A10:5
530. 10. 2017 19:15TTC Elizza Praha ESF SKK EL Niňo Praha G9:9
530. 10. 2017 19:15TTC Praha ASK Start Praha A10:7
531. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Orion Praha A10:7
524. 10. 2017 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha D10:4
501. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Sokol Nusle Praha A5:10
607. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Nusle Praha A7:10
606. 11. 2017 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A6:10
610. 11. 2017 18:15TJ Orion Praha AAC Sparta Praha C6:10
606. 11. 2017 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Michle Praha B9:9
610. 11. 2017 18:00SF SKK EL Niňo Praha GTTC Praha A10:5
607. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTTC Elizza Praha E10:0
713. 11. 2017 19:15TTC Elizza Praha ESlovan KST Bohnice A4:10
713. 11. 2017 19:15TTC Praha ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:4
714. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha BSF SKK EL Niňo Praha G4:10
713. 11. 2017 18:45AC Sparta Praha CSK Start Praha A10:1
715. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ Orion Praha A10:6
716. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha D10:4
821. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ATTC Elizza Praha D10:3
824. 11. 2017 18:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Nusle Praha A1:10
820. 11. 2017 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A5:10
822. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha GAC Sparta Praha C6:10
821. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Sokol Michle Praha B8:10
820. 11. 2017 19:15TTC Elizza Praha ETTC Praha A4:10
927. 11. 2017 19:15TTC Praha ASlovan KST Bohnice A6:10
927. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha E10:2
930. 11. 2017 18:45AC Sparta Praha CTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:5
929. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASF SKK EL Niňo Praha G8:10
912. 12. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASK Start Praha A10:6
927. 11. 2017 19:00TTC Elizza Praha DTJ Orion Praha A10:1
1005. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ATJ Orion Praha A10:4
1004. 12. 2017 19:00SK Start Praha ATTC Elizza Praha D2:10
1006. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Nusle Praha A10:2
1005. 12. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:8
1004. 12. 2017 19:15TTC Elizza Praha EAC Sparta Praha C2:10
1004. 12. 2017 19:15TTC Praha ATJ Sokol Michle Praha B8:10
1115. 12. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha BSlovan KST Bohnice A10:5
1114. 12. 2017 18:45AC Sparta Praha CTTC Praha A10:1
1113. 12. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha E10:6
1114. 12. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:7
1111. 12. 2017 19:00TTC Elizza Praha DSF SKK EL Niňo Praha G10:3
1111. 12. 2017 19:15TJ Orion Praha ASK Start Praha A8:10
1209. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ASK Start Praha A9:9
1212. 01. 2018 18:15TJ Orion Praha ASF SKK EL Niňo Praha G0:10
1208. 01. 2018 19:00TTC Elizza Praha DTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX10:5
1211. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATTC Elizza Praha E10:4
1210. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Praha A10:4
1211. 01. 2018 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Michle Praha B10:3
1318. 01. 2018 18:45AC Sparta Praha CSlovan KST Bohnice A10:7
1318. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A10:3
1315. 01. 2018 19:15TTC Praha ATJ Sokol Nusle Praha A10:7
1323. 10. 2017 19:00TTC Elizza Praha ETTC Elizza Praha D1:10
1316. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Orion Praha A10:2
1315. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha GSK Start Praha A10:2
1423. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ASF SKK EL Niňo Praha G 
1422. 01. 2018 19:00SK Start Praha ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 
1426. 01. 2018 18:15TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha E 
1422. 01. 2018 19:00TTC Elizza Praha DTTC Praha A 
1425. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Michle Praha B 
1424. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AAC Sparta Praha C 
1531. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASlovan KST Bohnice A 
1501. 02. 2018 18:45AC Sparta Praha CTJ Sokol Nusle Praha A 
1529. 01. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Elizza Praha D 
1529. 01. 2018 19:15TTC Praha ATJ Orion Praha A 
1529. 01. 2018 19:15TTC Elizza Praha ESK Start Praha A 
1530. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXSF SKK EL Niňo Praha G 
1620. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 
1619. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTTC Elizza Praha E 
1619. 02. 2018 19:00SK Start Praha ATTC Praha A 
1623. 02. 2018 18:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Michle Praha B 
1619. 02. 2018 19:00TTC Elizza Praha DAC Sparta Praha C 
1622. 02. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 
1701. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASlovan KST Bohnice A 
1728. 02. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATTC Elizza Praha D 
1701. 03. 2018 18:45AC Sparta Praha CTJ Orion Praha A 
1726. 02. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha BSK Start Praha A 
1726. 02. 2018 19:15TTC Praha ASF SKK EL Niňo Praha G 
1726. 02. 2018 19:15TTC Elizza Praha ETJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 
1806. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ATTC Elizza Praha E 
1806. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTTC Praha A 
1805. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Michle Praha B 
1805. 03. 2018 19:00SK Start Praha AAC Sparta Praha C 
1809. 03. 2018 18:15TJ Orion Praha ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 
1805. 03. 2018 19:00TTC Elizza Praha DTJ Sokol Nusle Praha A 
1912. 03. 2018 19:00TTC Elizza Praha DSlovan KST Bohnice A 
1915. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ATJ Orion Praha A 
1914. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ASK Start Praha A 
1915. 03. 2018 18:45AC Sparta Praha CSF SKK EL Niňo Praha G 
1912. 03. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha BTJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 
1912. 03. 2018 19:15TTC Praha ATTC Elizza Praha E 
2020. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ATTC Praha A 
2019. 03. 2018 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Michle Praha B 
2020. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXAC Sparta Praha C 
2019. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 
2019. 03. 2018 19:00SK Start Praha ATJ Sokol Nusle Praha A 
2023. 03. 2018 18:15TJ Orion Praha ATTC Elizza Praha D 
2106. 04. 2018 18:15TJ Orion Praha ASlovan KST Bohnice A 
2102. 04. 2018 19:00TTC Elizza Praha DSK Start Praha A 
2105. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ASF SKK EL Niňo Praha G 
2104. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ATJ AVIA Čakovice A ALIMPEX 
2105. 04. 2018 18:45AC Sparta Praha CTTC Elizza Praha E 
2102. 04. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha BTTC Praha A 
2210. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ATJ Sokol Michle Praha B 
2209. 04. 2018 19:15TTC Praha AAC Sparta Praha C 
2209. 04. 2018 19:15TTC Elizza Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A 
2210. 04. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXTJ Sokol Nusle Praha A 
2209. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha GTTC Elizza Praha D 
2209. 04. 2018 19:00SK Start Praha ATJ Orion Praha A 
1. třída A muži (KS-1A)
122. 09. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Střížkov C10:3
127. 09. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Pankrác A8:10
127. 09. 2017 18:45TTC Klánovice ATJ AVIA Čakovice B9:9
127. 09. 2017 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Michle Praha C10:3
126. 09. 2017 18:30AC Sparta Praha ETJ Sokol Nusle Praha C7:10
126. 09. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Elizza Praha F10:5
202. 10. 2017 19:15TJ Střížkov CTTC Elizza Praha F8:10
202. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B3:10
205. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha CAC Sparta Praha E7:10
204. 10. 2017 18:45TJ AVIA Čakovice BTJ AVIA Čakovice D8:10
205. 10. 2017 19:15TJ Pankrác ATTC Klánovice A3:10
203. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:4
311. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Střížkov C10:5
311. 10. 2017 18:45TTC Klánovice ASF SKK EL Niňo Praha H10:8
311. 10. 2017 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Pankrác A8:10
310. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha ETJ AVIA Čakovice B9:9
310. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Michle Praha C10:7
311. 10. 2017 18:45TTC Elizza Praha FTJ Sokol Nusle Praha C10:8
423. 10. 2017 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Nusle Praha C3:10
418. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Elizza Praha F10:1
418. 10. 2017 18:45TJ AVIA Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice B5:10
419. 10. 2017 19:15TJ Pankrác AAC Sparta Praha E6:10
417. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ AVIA Čakovice D10:3
418. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Klánovice A2:10
501. 11. 2017 18:45TTC Klánovice ATJ Střížkov C10:2
503. 11. 2017 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
531. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha ESF SKK EL Niňo Praha H3:10
531. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Pankrác A10:0
501. 11. 2017 18:45TTC Elizza Praha FTJ AVIA Čakovice B7:10
530. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Michle Praha C4:10
606. 11. 2017 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Michle Praha C4:10
608. 11. 2017 18:45TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Nusle Praha C10:2
609. 11. 2017 19:15TJ Pankrác ATTC Elizza Praha F7:10
606. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Lokomotiva Vršovice B9:9
608. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BAC Sparta Praha E10:3
608. 11. 2017 18:45TTC Klánovice ATJ AVIA Čakovice D10:0wo
715. 11. 2017 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Střížkov C10:4
714. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha ETTC Klánovice A9:9
714. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:1
715. 11. 2017 18:45TTC Elizza Praha FSF SKK EL Niňo Praha H8:10
713. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Pankrác A4:10
715. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ AVIA Čakovice B10:7
820. 11. 2017 19:15TJ Střížkov CTJ AVIA Čakovice B7:10
823. 11. 2017 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Michle Praha C9:9
823. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Nusle Praha C10:5
822. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTTC Elizza Praha F7:10
822. 11. 2017 18:45TTC Klánovice ATJ Lokomotiva Vršovice B10:7
822. 11. 2017 18:30TJ AVIA Čakovice DAC Sparta Praha E8:10
928. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha ETJ Střížkov C9:9
928. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice D10:3
929. 11. 2017 18:45TTC Elizza Praha FTTC Klánovice A1:10
927. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:6
928. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha CSF SKK EL Niňo Praha H6:10
929. 11. 2017 18:45TJ AVIA Čakovice BTJ Pankrác A10:7
1004. 12. 2017 19:15TJ Střížkov CTJ Pankrác A1:10
1020. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha HTJ AVIA Čakovice B10:1
1006. 12. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Michle Praha C3:10
1006. 12. 2017 18:45TTC Klánovice ATJ Sokol Nusle Praha C10:6
1006. 12. 2017 18:30TJ AVIA Čakovice DTTC Elizza Praha F10:3
1005. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha ETJ Lokomotiva Vršovice B2:10
1112. 12. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Střížkov C10:4
1113. 12. 2017 18:45TTC Elizza Praha FAC Sparta Praha E6:10
1111. 12. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ AVIA Čakovice D10:3
1114. 12. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha CTTC Klánovice A1:10
1113. 12. 2017 18:45TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B9:9
1114. 12. 2017 19:15TJ Pankrác ASF SKK EL Niňo Praha H3:10
1208. 01. 2018 19:15TJ Střížkov CSF SKK EL Niňo Praha H1:10
1211. 01. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B10:4
1210. 01. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice BTTC Klánovice A9:9
1208. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ AVIA Čakovice D10:3
1208. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CAC Sparta Praha E10:4
1210. 01. 2018 18:45TTC Elizza Praha FTJ Lokomotiva Vršovice B10:7
1317. 01. 2018 18:45TTC Elizza Praha FTJ Střížkov C10:2
1316. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Sokol Nusle Praha C8:10
1316. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha ETJ Sokol Michle Praha C9:9
1327. 10. 2017 18:00TJ AVIA Čakovice DTJ AVIA Čakovice B1:10
1317. 01. 2018 18:45TTC Klánovice ATJ Pankrác A10:7
1317. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSF SKK EL Niňo Praha H2:10
1422. 01. 2018 19:15TJ Střížkov CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
1422. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTTC Klánovice A 
1425. 01. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ AVIA Čakovice D 
1424. 01. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice BAC Sparta Praha E 
1422. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Lokomotiva Vršovice B 
1422. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha F 
1529. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ Střížkov C 
1531. 01. 2018 18:45TTC Elizza Praha FTJ Sokol Michle Praha C 
1530. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ AVIA Čakovice B 
1530. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha ETJ Pankrác A 
1531. 01. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice DSF SKK EL Niňo Praha H 
1531. 01. 2018 18:45TTC Klánovice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
1619. 02. 2018 19:15TJ Střížkov CTTC Klánovice A 
1621. 02. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ AVIA Čakovice D 
1619. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha HAC Sparta Praha E 
1622. 02. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ Lokomotiva Vršovice B 
1621. 02. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice BTTC Elizza Praha F 
1619. 02. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Nusle Praha C 
1726. 02. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Střížkov C 
1726. 02. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTJ AVIA Čakovice B 
1728. 02. 2018 18:45TTC Elizza Praha FTJ Pankrác A 
1727. 02. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BSF SKK EL Niňo Praha H 
1727. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
1728. 02. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice DTTC Klánovice A 
1805. 03. 2018 19:15TJ Střížkov CTJ AVIA Čakovice D 
1807. 03. 2018 18:45TTC Klánovice AAC Sparta Praha E 
1807. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Lokomotiva Vršovice B 
1805. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTTC Elizza Praha F 
1808. 03. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ Sokol Nusle Praha C 
1807. 03. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Michle Praha C 
1914. 03. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice BTJ Střížkov C 
1912. 03. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Pankrác A 
1912. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CSF SKK EL Niňo Praha H 
1914. 03. 2018 18:45TTC Elizza Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
1913. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTTC Klánovice A 
1913. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha ETJ AVIA Čakovice D 
2019. 03. 2018 19:15TJ Střížkov CAC Sparta Praha E 
2021. 03. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Lokomotiva Vršovice B 
2021. 03. 2018 18:45TTC Klánovice ATTC Elizza Praha F 
2021. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ Sokol Nusle Praha C 
2019. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Sokol Michle Praha C 
2022. 03. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ AVIA Čakovice B 
2105. 04. 2018 19:15TJ Pankrác ATJ Střížkov C 
2104. 04. 2018 18:45TJ AVIA Čakovice BSF SKK EL Niňo Praha H 
2102. 04. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B 
2102. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Klánovice A 
2104. 04. 2018 18:45TTC Elizza Praha FTJ AVIA Čakovice D 
2103. 04. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BAC Sparta Praha E 
2209. 04. 2018 19:15TJ Střížkov CTJ Lokomotiva Vršovice B 
2210. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha ETTC Elizza Praha F 
2211. 04. 2018 18:30TJ AVIA Čakovice DTJ Sokol Nusle Praha C 
2211. 04. 2018 18:45TTC Klánovice ATJ Sokol Michle Praha C 
2211. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BTJ AVIA Čakovice B 
2209. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha HTJ Pankrác A 
1. třída B muži (KS-1B)
126. 09. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BSK OAZA Praha A10:5
125. 09. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Sokol Michle Praha D10:7
127. 09. 2017 19:00PSK Olymp Praha ATJ Slavoj Praha B9:9
122. 10. 2017 18:00TJ Pankrác BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:5
125. 09. 2017 18:30TTC Praha BAC Sparta Praha D9:9
125. 09. 2017 19:15TJ Střížkov BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:1
203. 10. 2017 19:15SK OAZA Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A8:10
202. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha DTJ Střížkov B4:10
203. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTTC Praha B10:3
204. 10. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Pankrác B10:7
203. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha DPSK Olymp Praha A10:8
205. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Nusle Praha B9:9
309. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSK OAZA Praha A10:7
311. 10. 2017 19:00PSK Olymp Praha ASlovan KST Bohnice B10:5
312. 10. 2017 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Michle Praha D10:4
312. 10. 2017 18:00TTC Praha BTJ Slavoj Praha B6:10
309. 10. 2017 19:15TJ Střížkov BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX9:9
309. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AAC Sparta Praha D10:5
417. 10. 2017 19:15SK OAZA Praha AAC Sparta Praha D8:10
417. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A6:10
418. 10. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Střížkov B9:9
419. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha DTTC Praha B4:10
419. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Pankrác B9:9
416. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BPSK Olymp Praha A10:7
530. 10. 2017 19:00PSK Olymp Praha ASK OAZA Praha A9:9
502. 11. 2017 19:15TJ Pankrác BTJ Sokol Nusle Praha B9:9
502. 11. 2017 18:00TTC Praha BSlovan KST Bohnice B9:9
530. 10. 2017 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Michle Praha D10:2
530. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Slavoj Praha B8:10
530. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha DTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX9:9
607. 11. 2017 19:15SK OAZA Praha ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:6
608. 11. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BAC Sparta Praha D5:10
608. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A10:7
609. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Střížkov B4:10
606. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTTC Praha B10:8
608. 11. 2017 19:00PSK Olymp Praha ATJ Pankrác B9:9
716. 11. 2017 19:15TJ Pankrác BSK OAZA Praha A7:10
716. 11. 2017 18:00TTC Praha BPSK Olymp Praha A10:2
713. 11. 2017 19:15TJ Střížkov BTJ Sokol Nusle Praha B10:1
713. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASlovan KST Bohnice B10:2
713. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha DTJ Sokol Michle Praha D10:4
714. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Slavoj Praha B7:10
823. 11. 2017 19:30SK OAZA Praha ATJ Slavoj Praha B7:10
822. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX7:10
823. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BAC Sparta Praha D1:10
820. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A8:10
822. 11. 2017 19:00PSK Olymp Praha ATJ Střížkov B3:10
823. 11. 2017 19:15TJ Pankrác BTTC Praha B1:10
930. 11. 2017 18:00TTC Praha BSK OAZA Praha A10:3
927. 11. 2017 19:15TJ Střížkov BTJ Pankrác B10:3
927. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita APSK Olymp Praha A10:4
927. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha DTJ Sokol Nusle Praha B10:5
928. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXSlovan KST Bohnice B9:9
929. 11. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Michle Praha D9:9
1006. 12. 2017 19:30SK OAZA Praha ATJ Sokol Michle Praha D10:5
1007. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Slavoj Praha B10:3
1004. 12. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:7
1006. 12. 2017 19:00PSK Olymp Praha AAC Sparta Praha D5:10
1007. 12. 2017 19:15TJ Pankrác BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A7:10
1007. 12. 2017 18:00TTC Praha BTJ Střížkov B7:10
1111. 12. 2017 19:15TJ Střížkov BSK OAZA Praha A10:0
1111. 12. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATTC Praha B3:10
1111. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha DTJ Pankrác B9:9
1112. 12. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXPSK Olymp Praha A9:9
1113. 12. 2017 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Sokol Nusle Praha B10:6
1112. 12. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha DSlovan KST Bohnice B10:6
1211. 01. 2018 19:30SK OAZA Praha ASlovan KST Bohnice B7:10
1210. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Sokol Nusle Praha B7:10
1210. 01. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BPSK Olymp Praha A10:6
1209. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Pankrác B10:7
1208. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha DTTC Praha B10:6
1208. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Střížkov B9:9
1315. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ASK OAZA Praha A10:7
1315. 01. 2018 19:15TJ Střížkov BAC Sparta Praha D8:10
1318. 01. 2018 18:00TTC Praha BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX10:8
1318. 01. 2018 19:15TJ Pankrác BTJ Slavoj Praha B7:10
1317. 01. 2018 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Michle Praha D10:5
1315. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BSlovan KST Bohnice B10:4
1425. 01. 2018 19:15SK OAZA Praha ATJ Sokol Nusle Praha B 
1425. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BPSK Olymp Praha A 
1424. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Pankrác B 
1424. 01. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BTTC Praha B 
1423. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Střížkov B 
1422. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1529. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha DSK OAZA Praha A 
1529. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 
1529. 01. 2018 19:15TJ Střížkov BTJ Slavoj Praha B 
1501. 02. 2018 18:00TTC Praha BTJ Sokol Michle Praha D 
1501. 02. 2018 19:15TJ Pankrác BSlovan KST Bohnice B 
1531. 01. 2018 19:00PSK Olymp Praha ATJ Sokol Nusle Praha B 
1622. 02. 2018 19:15SK OAZA Praha APSK Olymp Praha A 
1619. 02. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Pankrác B 
1622. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTTC Praha B 
1619. 02. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Střížkov B 
1621. 02. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1622. 02. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXAC Sparta Praha D 
1727. 02. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXSK OAZA Praha A 
1726. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha DTJ Slavoj Praha B 
1726. 02. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Michle Praha D 
1726. 02. 2018 19:15TJ Střížkov BSlovan KST Bohnice B 
1701. 03. 2018 18:00TTC Praha BTJ Sokol Nusle Praha B 
1701. 03. 2018 19:15TJ Pankrác BPSK Olymp Praha A 
1808. 03. 2018 19:15SK OAZA Praha ATJ Pankrác B 
1807. 03. 2018 19:00PSK Olymp Praha ATTC Praha B 
1805. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Střížkov B 
1808. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
1805. 03. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha DAC Sparta Praha D 
1807. 03. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 
1914. 03. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BSK OAZA Praha A 
1913. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Michle Praha D 
1912. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha DSlovan KST Bohnice B 
1912. 03. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Sokol Nusle Praha B 
1912. 03. 2018 19:15TJ Střížkov BPSK Olymp Praha A 
1915. 03. 2018 18:00TTC Praha BTJ Pankrác B 
2022. 03. 2018 19:15SK OAZA Praha ATTC Praha B 
2022. 03. 2018 19:15TJ Pankrác BTJ Střížkov B 
2021. 03. 2018 19:00PSK Olymp Praha ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2019. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BAC Sparta Praha D 
2022. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 
2019. 03. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha DTJ Slavoj Praha B 
2102. 04. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha DSK OAZA Praha A 
2104. 04. 2018 19:15TJ Slavoj Praha BSlovan KST Bohnice B 
2103. 04. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXTJ Sokol Nusle Praha B 
2102. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha DPSK Olymp Praha A 
2102. 04. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ATJ Pankrác B 
2102. 04. 2018 19:15TJ Střížkov BTTC Praha B 
2212. 04. 2018 19:15SK OAZA Praha ATJ Střížkov B 
2212. 04. 2018 18:00TTC Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A 
2212. 04. 2018 19:15TJ Pankrác BAC Sparta Praha D 
2211. 04. 2018 19:00PSK Olymp Praha ATJ AVIA Čakovice C ALIMPEX 
2209. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha BTJ Slavoj Praha B 
2212. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice BTJ Sokol Michle Praha D 
2. třída A muži (KS-2A)
127. 09. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Michle Praha E10:5
125. 09. 2017 18:30AC Sparta Praha GTJ Sokol Petrovice I. A2:10
129. 09. 2017 18:00SK HAMR ATJ Slavoj Praha C10:6
125. 09. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Žižkov A10:5
128. 09. 2017 19:15TJ Pankrác CSF SKK EL Niňo Praha I10:6
128. 09. 2017 18:45TJ Malešice ASlovan KST Bohnice C10:4
202. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ESlovan KST Bohnice C6:10
202. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Malešice A10:7
205. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Pankrác C8:10
204. 10. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTTC Klánovice B6:10
203. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASK HAMR A10:5
204. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II AAC Sparta Praha G10:6
309. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha GTJ Sokol Michle Praha E4:10
313. 10. 2017 18:00SK HAMR ATJ Sokol Běchovice II A5:10
309. 10. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Petrovice I. A4:10
312. 10. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Slavoj Praha C10:7
312. 10. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Žižkov A10:3
312. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CSF SKK EL Niňo Praha I10:7
416. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ESF SKK EL Niňo Praha I6:10
419. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ASlovan KST Bohnice C5:10
418. 10. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Malešice A5:10
417. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Pankrác C6:10
418. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATTC Klánovice B10:6
416. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha GSK HAMR A4:10
503. 11. 2017 18:00SK HAMR ATJ Sokol Michle Praha E7:10
530. 10. 2017 19:00TTC Klánovice BAC Sparta Praha G10:4
502. 11. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Běchovice II A7:10
502. 11. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Petrovice I. A10:5
502. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Slavoj Praha C10:5
501. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Žižkov A10:2
607. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Žižkov A10:3
608. 11. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CSF SKK EL Niňo Praha I7:10
607. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASlovan KST Bohnice C10:7
608. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Malešice A9:9
606. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha GTJ Pankrác C10:4
608. 11. 2017 19:00SK HAMR ATTC Klánovice B2:10
713. 11. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Michle Praha E10:4
716. 11. 2017 19:15TJ Pankrác CSK HAMR A10:3
716. 11. 2017 18:45TJ Malešice AAC Sparta Praha G10:7
716. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Běchovice II A10:3
714. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Petrovice I. A10:3
716. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Slavoj Praha C3:10
822. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Slavoj Praha C3:10
821. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Žižkov A9:9
822. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ASF SKK EL Niňo Praha I10:3
820. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha GSlovan KST Bohnice C0:10
824. 11. 2017 18:00SK HAMR ATJ Malešice A5:10
820. 11. 2017 19:00TTC Klánovice BTJ Pankrác C10:6
930. 11. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Michle Praha E5:10
930. 11. 2017 18:45TJ Malešice ATTC Klánovice B2:10
930. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CSK HAMR A10:4
927. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha IAC Sparta Praha G10:1
930. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Běchovice II A6:10
929. 11. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Petrovice I. A8:10
1007. 12. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Petrovice I. A10:5
1006. 12. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Slavoj Praha C6:10
1004. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha GTJ Sokol Žižkov A10:3
1008. 12. 2017 18:00SK HAMR ASF SKK EL Niňo Praha I3:10
1004. 12. 2017 19:00TTC Klánovice BSlovan KST Bohnice C8:10
1007. 12. 2017 19:15TJ Pankrác CTJ Malešice A10:8
1114. 12. 2017 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Michle Praha E10:8
1114. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Pankrác C10:5
1111. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITTC Klánovice B10:5
1114. 12. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov ASK HAMR A9:9
1113. 12. 2017 19:15TJ Slavoj Praha CAC Sparta Praha G10:5
1112. 12. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Běchovice II A10:5
1209. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Sokol Běchovice II A10:4
1209. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. AAC Sparta Praha G10:6
1210. 01. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CSK HAMR A5:10
1211. 01. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATTC Klánovice B0:10
1209. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha ITJ Pankrác C10:5
1211. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Malešice A9:9
1318. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Michle Praha E7:10
1318. 01. 2018 18:45TJ Malešice ASF SKK EL Niňo Praha I10:6
1318. 01. 2018 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Žižkov A
Řeší STK
1315. 01. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Slavoj Praha C7:10
1319. 01. 2018 18:00SK HAMR ATJ Sokol Petrovice I. A1:10
1315. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha GTJ Sokol Běchovice II A5:10
1425. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha EAC Sparta Praha G 
1424. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ASK HAMR A 
1423. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATTC Klánovice B 
1424. 01. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Pankrác C 
1425. 01. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Malešice A 
1422. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha ISlovan KST Bohnice C 
1529. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Michle Praha E 
1501. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Žižkov A 
1501. 02. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Slavoj Praha C 
1501. 02. 2018 19:15TJ Pankrác CTJ Sokol Petrovice I. A 
1529. 01. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Sokol Běchovice II A 
1502. 02. 2018 18:00SK HAMR AAC Sparta Praha G 
1619. 02. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha ESK HAMR A 
1619. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha GTTC Klánovice B 
1621. 02. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Pankrác C 
1620. 02. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Malešice A 
1621. 02. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CSlovan KST Bohnice C 
1622. 02. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ASF SKK EL Niňo Praha I 
1701. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Michle Praha E 
1726. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Slavoj Praha C 
1701. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Petrovice I. A 
1701. 03. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Sokol Běchovice II A 
1701. 03. 2018 19:15TJ Pankrác CAC Sparta Praha G 
1726. 02. 2018 19:00TTC Klánovice BSK HAMR A 
1805. 03. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha ETTC Klánovice B 
1809. 03. 2018 18:00SK HAMR ATJ Pankrác C 
1805. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha GTJ Malešice A 
1807. 03. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ASlovan KST Bohnice C 
1806. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ASF SKK EL Niňo Praha I 
1807. 03. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Žižkov A 
1914. 03. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Michle Praha E 
1915. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov ATJ Sokol Petrovice I. A 
1912. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha ITJ Sokol Běchovice II A 
1915. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CAC Sparta Praha G 
1915. 03. 2018 18:45TJ Malešice ASK HAMR A 
1915. 03. 2018 19:15TJ Pankrác CTTC Klánovice B 
2019. 03. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Pankrác C 
2019. 03. 2018 19:00TTC Klánovice BTJ Malešice A 
2023. 03. 2018 18:00SK HAMR ASlovan KST Bohnice C 
2019. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha GSF SKK EL Niňo Praha I 
2021. 03. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Žižkov A 
2020. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Slavoj Praha C 
2103. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ATJ Sokol Michle Praha E 
2104. 04. 2018 19:15TJ Slavoj Praha CTJ Sokol Běchovice II A 
2105. 04. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov AAC Sparta Praha G 
2102. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha ISK HAMR A 
2105. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice CTTC Klánovice B 
2105. 04. 2018 18:45TJ Malešice ATJ Pankrác C 
2209. 04. 2018 00:00TJ Sokol Michle Praha ETJ Malešice A 
2212. 04. 2018 19:15TJ Pankrác CSlovan KST Bohnice C 
2209. 04. 2018 19:00TTC Klánovice BSF SKK EL Niňo Praha I 
2213. 04. 2018 18:00SK HAMR ATJ Sokol Žižkov A 
2209. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha GTJ Slavoj Praha C 
2211. 04. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II ATJ Sokol Petrovice I. A 
2. třída B muži (KS-2B)
125. 09. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice ETJ Lokomotiva Vršovice C10:4
125. 09. 2017 19:00TTC Elizza Praha GAC Sparta Praha F10:8
126. 09. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Pankrác D10:0
125. 09. 2017 19:15TJ Orion Praha BTTC Klánovice C10:3
126. 09. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:6
126. 09. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTJ ABC Branik A9:9
203. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ ABC Branik A7:10
204. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CSlovan KST Bohnice D8:10
204. 10. 2017 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Petrovice I. B10:7
205. 10. 2017 19:15TJ Pankrác DTJ Orion Praha B3:10
203. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha FTJ Sokol Nusle Praha D2:10
202. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice ETTC Elizza Praha G10:4
309. 10. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTJ Lokomotiva Vršovice C3:10
312. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ AVIA Čakovice E9:9
309. 10. 2017 19:15TJ Orion Praha BAC Sparta Praha F10:1
310. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Pankrác D10:5
310. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Klánovice C10:4
310. 10. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:6
417. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:5
418. 10. 2017 19:00TTC Klánovice CTJ ABC Branik A6:10
419. 10. 2017 19:15TJ Pankrác DSlovan KST Bohnice D5:10
417. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha FTJ Sokol Petrovice I. B10:7
416. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice ETJ Orion Praha B7:10
417. 10. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Nusle Praha D6:10
502. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
530. 10. 2017 19:15TJ Orion Praha BTTC Elizza Praha G10:2
531. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ AVIA Čakovice E10:4
531. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DAC Sparta Praha F2:10
531. 10. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ Pankrác D10:6
501. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Klánovice C2:10
607. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Klánovice C10:5
609. 11. 2017 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:2
607. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha FTJ ABC Branik A6:10
606. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice ESlovan KST Bohnice D10:5
607. 11. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Petrovice I. B10:6
609. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Orion Praha B10:6
713. 11. 2017 19:15TJ Orion Praha BTJ Lokomotiva Vršovice C7:10
714. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Sokol Nusle Praha D7:10
714. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTTC Elizza Praha G10:0
714. 11. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ AVIA Čakovice E10:6
715. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CAC Sparta Praha F10:7
715. 11. 2017 19:00TTC Klánovice CTJ Pankrác D10:6
821. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Pankrác D10:5
821. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha FTTC Klánovice C6:10
820. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9:9
821. 11. 2017 19:15TTC Elizza Praha GTJ ABC Branik A4:10
823. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DSlovan KST Bohnice D10:6
820. 11. 2017 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Petrovice I. B10:2
928. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Lokomotiva Vršovice C6:10
928. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Orion Praha B2:10
928. 11. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Nusle Praha D6:10
929. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTTC Elizza Praha G10:7
908. 12. 2017 19:00TTC Klánovice CTJ AVIA Čakovice E9:9
930. 11. 2017 19:15TJ Pankrác DAC Sparta Praha F8:10
1005. 12. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CAC Sparta Praha F10:8
1004. 12. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice ETJ Pankrác D10:5
1007. 12. 2017 19:00TTC Elizza Praha GTTC Klánovice C10:3
1007. 12. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:3
1004. 12. 2017 19:15TJ Orion Praha BTJ ABC Branik A9:9
1005. 12. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. BSlovan KST Bohnice D10:4
1112. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Lokomotiva Vršovice C10:4
1112. 12. 2017 19:30TJ ABC Branik ATJ Sokol Petrovice I. B10:4
1113. 12. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Orion Praha B3:10
1113. 12. 2017 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Nusle Praha D3:10
1114. 12. 2017 19:15TJ Pankrác DTTC Elizza Praha G9:9
1112. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha FTJ AVIA Čakovice E10:8
1209. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ AVIA Čakovice E10:5
1209. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha FTTC Elizza Praha G10:6
1211. 01. 2018 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Nusle Praha D6:10
1210. 01. 2018 19:00TTC Klánovice CTJ Orion Praha B4:10
1210. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Petrovice I. B10:8
1209. 01. 2018 19:30TJ ABC Branik ASlovan KST Bohnice D10:7
1316. 01. 2018 19:30TJ ABC Branik ATJ Lokomotiva Vršovice C10:6
1316. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C10:6
1316. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTTC Klánovice C9:9
1315. 01. 2018 19:15TJ Orion Praha BTJ Pankrác D10:1
1318. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DAC Sparta Praha F8:10
1316. 01. 2018 18:30TTC Elizza Praha GTJ AVIA Čakovice E10:7
1423. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTTC Elizza Praha G 
1422. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Nusle Praha D 
1423. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha FTJ Orion Praha B 
1425. 01. 2018 19:15TJ Pankrác DTJ Sokol Petrovice I. B 
1424. 01. 2018 19:00TTC Klánovice CSlovan KST Bohnice D 
1424. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ ABC Branik A 
1531. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Lokomotiva Vršovice C 
1530. 01. 2018 19:30TJ ABC Branik ATTC Klánovice C 
1530. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Pankrác D 
1530. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BAC Sparta Praha F 
1529. 01. 2018 19:15TJ Orion Praha BTJ AVIA Čakovice E 
1501. 02. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Elizza Praha G 
1620. 02. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Nusle Praha D 
1619. 02. 2018 00:00TTC Elizza Praha GTJ Orion Praha B 
1619. 02. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice ETJ Sokol Petrovice I. B 
1620. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha FSlovan KST Bohnice D 
1622. 02. 2018 19:15TJ Pankrác DTJ ABC Branik A 
1621. 02. 2018 19:00TTC Klánovice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 
1728. 02. 2018 19:00TTC Klánovice CTJ Lokomotiva Vršovice C 
1728. 02. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Pankrác D 
1727. 02. 2018 19:30TJ ABC Branik AAC Sparta Praha F 
1727. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ AVIA Čakovice E 
1727. 02. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTTC Elizza Praha G 
1726. 02. 2018 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Nusle Praha D 
1806. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Orion Praha B 
1808. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ Sokol Petrovice I. B 
1805. 03. 2018 00:00TTC Elizza Praha GSlovan KST Bohnice D 
1805. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice ETJ ABC Branik A 
1806. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 
1808. 03. 2018 19:15TJ Pankrác DTTC Klánovice C 
1915. 03. 2018 19:15TJ Pankrác DTJ Lokomotiva Vršovice C 
1914. 03. 2018 19:00TTC Klánovice CAC Sparta Praha F 
1914. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ AVIA Čakovice E 
1913. 03. 2018 19:30TJ ABC Branik ATTC Elizza Praha G 
1913. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Nusle Praha D 
1913. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ Orion Praha B 
2020. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CTJ Sokol Petrovice I. B 
2019. 03. 2018 19:15TJ Orion Praha BSlovan KST Bohnice D 
2022. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTJ ABC Branik A 
2019. 03. 2018 00:00TTC Elizza Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 
2019. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice ETTC Klánovice C 
2020. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha FTJ Pankrác D 
2103. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha FTJ Lokomotiva Vršovice C 
2105. 04. 2018 19:15TJ Pankrác DTJ AVIA Čakovice E 
2104. 04. 2018 19:00TTC Klánovice CTTC Elizza Praha G 
2104. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CTJ Sokol Nusle Praha D 
2103. 04. 2018 19:30TJ ABC Branik ATJ Orion Praha B 
2103. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice DTJ Sokol Petrovice I. B 
2210. 04. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice CSlovan KST Bohnice D 
2210. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. BTJ ABC Branik A 
2209. 04. 2018 19:15TJ Orion Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C 
2212. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha DTTC Klánovice C 
2209. 04. 2018 00:00TTC Elizza Praha GTJ Pankrác D 
2209. 04. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice EAC Sparta Praha F 
3. třída A muži (RS-1A)
127. 09. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Malešice B2:10
129. 09. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSK Slivenec A10:8
125. 09. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Zelená Liška A10:3
129. 09. 2017 18:00TJ Kyje AKK Konstruktiva Praha A10:7
127. 09. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Lokomotiva Vršovice D1:10
125. 09. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Střížkov D10:5
205. 10. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Střížkov D10:0
205. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSlovan KST Bohnice F3:10
202. 10. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
204. 10. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Kyje A10:7
205. 10. 2017 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Michle Praha F5:10
204. 10. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Sokol Petrovice I. C9:9
313. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Malešice B2:10
309. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTTC Elizza Praha H10:2
313. 10. 2017 18:00TJ Kyje ASK Slivenec A9:9
311. 10. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Zelená Liška A5:10
309. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FKK Konstruktiva Praha A10:6
312. 10. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Lokomotiva Vršovice D5:10
419. 10. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Lokomotiva Vršovice D10:5
416. 10. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Střížkov D8:10
418. 10. 2017 19:15TJ Zelená Liška ASlovan KST Bohnice F4:10
419. 10. 2017 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:4
418. 10. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Kyje A5:10
420. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Michle Praha F4:10
530. 10. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Malešice B10:8
503. 11. 2017 18:00TJ Kyje ATJ Sokol Petrovice I. C10:7
501. 11. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATTC Elizza Praha H6:10
530. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FSK Slivenec A10:3
502. 11. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Zelená Liška A10:6
502. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DKK Konstruktiva Praha A10:5
609. 11. 2017 18:45TJ Malešice BKK Konstruktiva Praha A10:2
608. 11. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Lokomotiva Vršovice D4:10
609. 11. 2017 19:30SK Slivenec ATJ Střížkov D10:0
608. 11. 2017 18:30TTC Elizza Praha HSlovan KST Bohnice F10:8
610. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
606. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Kyje A10:8
717. 11. 2017 18:00TJ Kyje ATJ Malešice B5:10
715. 11. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Michle Praha F1:10
713. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Petrovice I. C7:10
716. 11. 2017 19:15TJ Střížkov DTTC Elizza Praha H4:10
716. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DSK Slivenec A10:1
713. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Zelená Liška A10:5
823. 11. 2017 18:45TJ Malešice BTJ Zelená Liška A10:0
820. 11. 2017 19:30SK Slivenec AKK Konstruktiva Praha A10:6
822. 11. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Lokomotiva Vršovice D5:10
824. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Střížkov D10:8
820. 11. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FSlovan KST Bohnice F10:3
824. 11. 2017 18:00TJ Kyje ATJ Sokol Břevnov Hradčany A10:3
929. 11. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Malešice B0:10
927. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Kyje A10:5
930. 11. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Michle Praha F10:7
930. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Petrovice I. C10:6
927. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATTC Elizza Praha H8:10
929. 11. 2017 19:15TJ Zelená Liška ASK Slivenec A5:10
1007. 12. 2017 18:45TJ Malešice BSK Slivenec A10:2
1006. 12. 2017 18:30TTC Elizza Praha HTJ Zelená Liška A10:1
1008. 12. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. CKK Konstruktiva Praha A10:2
1004. 12. 2017 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1008. 12. 2017 18:00TJ Kyje ATJ Střížkov D7:10
1006. 12. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASlovan KST Bohnice F1:10
1111. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Malešice B10:5
1114. 12. 2017 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:6
1114. 12. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Kyje A9:9
1111. 12. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Michle Praha F7:10
1113. 12. 2017 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Petrovice I. C3:10
1114. 12. 2017 19:30SK Slivenec ATTC Elizza Praha H10:6
1211. 01. 2018 18:45TJ Malešice BTTC Elizza Praha H9:9
1208. 01. 2018 19:30SK Slivenec ATJ Sokol Petrovice I. C10:5
1210. 01. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Michle Praha F0:10
1208. 01. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Kyje A9:9
1211. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Břevnov Hradčany A10:2
1212. 01. 2018 19:00TJ Střížkov DSlovan KST Bohnice F4:10
1318. 01. 2018 19:15TJ Střížkov DTJ Malešice B6:10
1315. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Lokomotiva Vršovice D9:9
1317. 01. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany AKK Konstruktiva Praha A4:10
1319. 01. 2018 18:00
Herna Elizza Praha, Brandlova 1386/21, Praha 4
TJ Kyje ATJ Zelená Liška A10:3
1315. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FSK Slivenec A10:2
1319. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTTC Elizza Praha H8:10
1425. 01. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Petrovice I. C 
1424. 01. 2018 18:30TTC Elizza Praha HTJ Sokol Michle Praha F 
1425. 01. 2018 19:30SK Slivenec ATJ Kyje A 
1424. 01. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Sokol Břevnov Hradčany A 
1422. 01. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ASlovan KST Bohnice F 
1425. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Střížkov D 
1501. 02. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Malešice B 
1501. 02. 2018 19:15TJ Střížkov DKK Konstruktiva Praha A 
1529. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Zelená Liška A 
1531. 01. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ASK Slivenec A 
1502. 02. 2018 18:00
Herna Elizza Praha, Brandlova 1386/21, Praha 4
TJ Kyje ATTC Elizza Praha H 
1529. 01. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Petrovice I. C 
1622. 02. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Michle Praha F 
1623. 02. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Kyje A 
1621. 02. 2018 18:30TTC Elizza Praha HTJ Sokol Břevnov Hradčany A 
1619. 02. 2018 00:00SK Slivenec ASlovan KST Bohnice F 
1621. 02. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Střížkov D 
1619. 02. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Lokomotiva Vršovice D 
1726. 02. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Malešice B 
1701. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Zelená Liška A 
1701. 03. 2018 19:15TJ Střížkov DSK Slivenec A 
1726. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTTC Elizza Praha H 
1728. 02. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Sokol Petrovice I. C 
1702. 03. 2018 18:00TJ Kyje ATJ Sokol Michle Praha F 
1808. 03. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Kyje A 
1805. 03. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Sokol Břevnov Hradčany A 
1809. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CSlovan KST Bohnice F 
1807. 03. 2018 18:30TTC Elizza Praha HTJ Střížkov D 
1805. 03. 2018 00:00SK Slivenec ATJ Lokomotiva Vršovice D 
1807. 03. 2018 19:15TJ Zelená Liška AKK Konstruktiva Praha A 
1914. 03. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATJ Malešice B 
1912. 03. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ASK Slivenec A 
1915. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTTC Elizza Praha H 
1915. 03. 2018 19:15TJ Střížkov DTJ Sokol Petrovice I. C 
1912. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Michle Praha F 
1914. 03. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Kyje A 
2022. 03. 2018 18:45TJ Malešice BTJ Sokol Břevnov Hradčany A 
2023. 03. 2018 18:00TJ Kyje ASlovan KST Bohnice F 
2019. 03. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FTJ Střížkov D 
2023. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Lokomotiva Vršovice D 
2021. 03. 2018 18:30TTC Elizza Praha HKK Konstruktiva Praha A 
2019. 03. 2018 00:00SK Slivenec ATJ Zelená Liška A 
2102. 04. 2018 00:00SK Slivenec ATJ Malešice B 
2104. 04. 2018 19:15TJ Zelená Liška ATTC Elizza Praha H 
2102. 04. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha ATJ Sokol Petrovice I. C 
2105. 04. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice DTJ Sokol Michle Praha F 
2105. 04. 2018 19:15TJ Střížkov DTJ Kyje A 
2102. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice FTJ Sokol Břevnov Hradčany A 
2212. 04. 2018 18:45TJ Malešice BSlovan KST Bohnice F 
2211. 04. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany ATJ Střížkov D 
2213. 04. 2018 18:00TJ Kyje ATJ Lokomotiva Vršovice D 
2209. 04. 2018 19:00TJ Sokol Michle Praha FKK Konstruktiva Praha A 
2213. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. CTJ Zelená Liška A 
2211. 04. 2018 18:30TTC Elizza Praha HSK Slivenec A 
3. třída B muži (RS-1B)
125. 09. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Nové Vysočany A10:4
127. 09. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ESF SKK EL Niňo Praha J8:10
126. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
125. 09. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy APSK Olymp Praha B10:4
126. 09. 2017 18:30AC Sparta Praha HTJ Sokol Nusle Praha E6:10
123. 10. 2017 19:00SK Start Praha BTJ AVIA Čakovice F10:0
202. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ AVIA Čakovice F10:4
204. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Start Praha B10:7
204. 10. 2017 19:00PSK Olymp Praha BAC Sparta Praha H9:9
203. 10. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Dolní Měcholupy A3:10
204. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Žižkov B10:7
202. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSlovan KST Bohnice E10:4
311. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nové Vysočany A10:5
312. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B9:9
309. 10. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ASF SKK EL Niňo Praha J10:0wo
310. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha HTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:5
313. 10. 2017 19:00SK Start Praha BPSK Olymp Praha B9:9
309. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Nusle Praha E10:3
416. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Nusle Praha E8:10
418. 10. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ AVIA Čakovice F10:3
417. 10. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASK Start Praha B7:10
417. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha JAC Sparta Praha H4:10
416. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK Dolní Měcholupy A10:7
418. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Žižkov B10:6
502. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nové Vysočany A8:10
530. 10. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ASlovan KST Bohnice E10:1
531. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha HTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B4:10
503. 11. 2017 19:00SK Start Praha BSF SKK EL Niňo Praha J3:10
530. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:3
501. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha EPSK Olymp Praha B9:9
606. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany APSK Olymp Praha B9:9
607. 11. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Nusle Praha E10:8
607. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ AVIA Čakovice F10:5
606. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSK Start Praha B10:4
608. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice EAC Sparta Praha H6:10
609. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Dolní Měcholupy A7:10
713. 11. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nové Vysočany A10:2
714. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha HTJ Sokol Žižkov B10:4
716. 11. 2017 19:00SK Start Praha BSlovan KST Bohnice E8:10
713. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B6:10
715. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESF SKK EL Niňo Praha J5:10
715. 11. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
820. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:2
823. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha JPSK Olymp Praha B10:2
820. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Nusle Praha E10:8
808. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ETJ AVIA Čakovice F9:9
823. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BSK Start Praha B10:4
820. 11. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy AAC Sparta Praha H9:9
928. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha HTJ Sokol Nové Vysočany A6:10
901. 12. 2017 19:00SK Start Praha BSK Dolní Měcholupy A10:8
927. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Žižkov B10:8
929. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESlovan KST Bohnice E10:3
929. 11. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B7:10
928. 11. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASF SKK EL Niňo Praha J4:10
1004. 12. 2017 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASF SKK EL Niňo Praha J3:10
1004. 12. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:0
1006. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice EPSK Olymp Praha B10:5
1007. 12. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ Sokol Nusle Praha E2:10
1004. 12. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ AVIA Čakovice F7:10
1005. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha HSK Start Praha B10:5
1114. 12. 2017 19:00SK Start Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A4:10
1111. 12. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice FAC Sparta Praha H7:10
1113. 12. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha ESK Dolní Měcholupy A4:10
1113. 12. 2017 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Žižkov B1:10
1112. 12. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ASlovan KST Bohnice E3:10
1114. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:6
1208. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B10:3
1211. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha JSlovan KST Bohnice E6:10
1209. 01. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Žižkov B4:10
1210. 01. 2018 19:00PSK Olymp Praha BSK Dolní Měcholupy A0:10
1210. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha EAC Sparta Praha H9:9
1208. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice FSK Start Praha B4:10
1315. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice FTJ Sokol Nové Vysočany A8:10
1319. 01. 2018 19:00SK Start Praha BTJ Sokol Nusle Praha E10:1
1316. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha HPSK Olymp Praha B10:1
1315. 01. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Suchdol-Sedlec A10:0
1318. 01. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BSF SKK EL Niňo Praha J10:8
1317. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B2:10
1422. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASlovan KST Bohnice E 
1422. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ Sokol Žižkov B 
1422. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha JSK Dolní Měcholupy A 
1423. 01. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec AAC Sparta Praha H 
1424. 01. 2018 19:00PSK Olymp Praha BSK Start Praha B 
1424. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ AVIA Čakovice F 
1531. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Nové Vysočany A 
1529. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice FPSK Olymp Praha B 
1502. 02. 2018 19:00SK Start Praha BTJ Sokol Suchdol-Sedlec A 
1530. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha HSF SKK EL Niňo Praha J 
1529. 01. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1501. 02. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BSlovan KST Bohnice E 
1619. 02. 2018 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ATJ Sokol Žižkov B 
1621. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ESK Dolní Měcholupy A 
1619. 02. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BAC Sparta Praha H 
1619. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha JSK Start Praha B 
1620. 02. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ AVIA Čakovice F 
1621. 02. 2018 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Nusle Praha E 
1728. 02. 2018 19:00PSK Olymp Praha BTJ Sokol Nové Vysočany A 
1728. 02. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A 
1726. 02. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice FSF SKK EL Niňo Praha J 
1702. 03. 2018 19:00SK Start Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1727. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha HSlovan KST Bohnice E 
1726. 02. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Žižkov B 
1805. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK Dolní Měcholupy A 
1808. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BAC Sparta Praha H 
1807. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ESK Start Praha B 
1805. 03. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BTJ AVIA Čakovice F 
1805. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Nusle Praha E 
1806. 03. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec APSK Olymp Praha B 
1913. 03. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Sokol Nové Vysočany A 
1914. 03. 2018 19:00PSK Olymp Praha BSF SKK EL Niňo Praha J 
1914. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
1912. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice FSlovan KST Bohnice E 
1916. 03. 2018 19:00SK Start Praha BTJ Sokol Žižkov B 
1913. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha HSK Dolní Měcholupy A 
2019. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nové Vysočany AAC Sparta Praha H 
2019. 03. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ASK Start Praha B 
2022. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BTJ AVIA Čakovice F 
2021. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Nusle Praha E 
2019. 03. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BPSK Olymp Praha B 
2019. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Suchdol-Sedlec A 
2102. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha JTJ Sokol Nové Vysočany A 
2103. 04. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B 
2104. 04. 2018 19:00PSK Olymp Praha BSlovan KST Bohnice E 
2104. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha ETJ Sokol Žižkov B 
2102. 04. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice FSK Dolní Měcholupy A 
2106. 04. 2018 19:00SK Start Praha BAC Sparta Praha H 
2209. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nové Vysočany ASK Start Praha B 
2210. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha HTJ AVIA Čakovice F 
2209. 04. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy ATJ Sokol Nusle Praha E 
2212. 04. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov BPSK Olymp Praha B 
2211. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ETJ Sokol Suchdol-Sedlec A 
2209. 04. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BSF SKK EL Niňo Praha J 
4. třída A muži (RS-2A)
125. 09. 2017 19:15SK OAZA Praha BTJ Střížkov E10:6
127. 09. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Lokomotiva Vršovice E4:10
129. 09. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Klánovice D8:10
127. 09. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Žižkov C9:9
126. 09. 2017 19:15PSK Olymp Praha CTTC Elizza Praha I8:10
127. 09. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Běchovice II B4:10
205. 10. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Běchovice II B4:10
202. 10. 2017 19:00TTC Elizza Praha ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:7
205. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CPSK Olymp Praha C10:5
202. 10. 2017 19:00TTC Klánovice DTJ ABC Branik B8:10
202. 10. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:2
202. 10. 2017 19:15SK OAZA Praha BTJ Sokol Nusle Praha F10:1
311. 10. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Střížkov E10:7
313. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ESK OAZA Praha B3:10
311. 10. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Lokomotiva Vršovice E9:9
310. 10. 2017 19:15PSK Olymp Praha CTTC Klánovice D1:10
311. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Žižkov C9:9
311. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Elizza Praha I10:8
419. 10. 2017 19:15TJ Střížkov ETTC Elizza Praha I8:10
419. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Běchovice II B10:7
416. 10. 2017 19:00TTC Klánovice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:1
416. 10. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice EPSK Olymp Praha C10:4
418. 10. 2017 19:30SK OAZA Praha BTJ ABC Branik B10:8
418. 10. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:6
503. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Střížkov E7:10
501. 11. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Nusle Praha F10:3
531. 10. 2017 19:15PSK Olymp Praha CSK OAZA Praha B1:10
501. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Lokomotiva Vršovice E10:7
501. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BTTC Klánovice D10:6
505. 11. 2017 17:30TTC Elizza Praha ITJ Sokol Žižkov C2:10
609. 11. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Žižkov C7:10
606. 11. 2017 19:00TTC Klánovice DTTC Elizza Praha I10:5
606. 11. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Běchovice II B6:10
606. 11. 2017 19:30SK OAZA Praha BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:3
608. 11. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FPSK Olymp Praha C10:0
610. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ ABC Branik B3:10
715. 11. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Střížkov E3:10
714. 11. 2017 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:4
715. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Nusle Praha F10:1
715. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BSK OAZA Praha B10:5
713. 11. 2017 18:30TTC Elizza Praha ITJ Lokomotiva Vršovice E5:10
716. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Klánovice D9:9
823. 11. 2017 19:15TJ Střížkov ETTC Klánovice D2:10
820. 11. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Žižkov C5:10
820. 11. 2017 19:30SK OAZA Praha BTTC Elizza Praha I10:1
822. 11. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Běchovice II B8:10
824. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C3:10
822. 11. 2017 19:00TJ ABC Branik BPSK Olymp Praha C10:0
928. 11. 2017 19:15PSK Olymp Praha CTJ Střížkov E6:10
929. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ ABC Branik B10:8
929. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:3
930. 11. 2017 19:15TTC Elizza Praha ITJ Sokol Nusle Praha F10:1
930. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CSK OAZA Praha B10:7
927. 11. 2017 19:00TTC Klánovice DTJ Lokomotiva Vršovice E10:5
1007. 12. 2017 19:15TJ Střížkov ETJ Lokomotiva Vršovice E5:10
1004. 12. 2017 19:30SK OAZA Praha BTTC Klánovice D10:7
1006. 12. 2017 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Sokol Žižkov C10:2
1008. 12. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETTC Elizza Praha I6:10
1006. 12. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Běchovice II B10:6
1005. 12. 2017 19:15PSK Olymp Praha CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C5:10
1113. 12. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Střížkov E5:10
1113. 12. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II BPSK Olymp Praha C10:1
1112. 12. 2017 19:00TTC Elizza Praha ITJ ABC Branik B9:9
1114. 12. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:2
1111. 12. 2017 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Nusle Praha F10:2
1111. 12. 2017 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ESK OAZA Praha B4:10
1211. 01. 2018 19:15TJ Střížkov ESK OAZA Praha B8:10
1208. 01. 2018 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Sokol Nusle Praha F10:3
1208. 01. 2018 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E10:1
1211. 01. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ ABC Branik B9:9
1211. 01. 2018 19:00TTC Elizza Praha IPSK Olymp Praha C8:10
1210. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C10:7
1317. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Střížkov E2:10
1317. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Elizza Praha I10:6
1316. 01. 2018 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Žižkov C9:9
1317. 01. 2018 19:00TJ ABC Branik BTTC Klánovice D10:7
1319. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Lokomotiva Vršovice E2:10
1317. 01. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha FSK OAZA Praha B4:10
1425. 01. 2018 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Nusle Praha F 
1422. 01. 2018 19:30SK OAZA Praha BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 
1422. 01. 2018 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETJ ABC Branik B 
1422. 01. 2018 19:00TTC Klánovice DPSK Olymp Praha C 
1425. 01. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1422. 01. 2018 18:45TTC Elizza Praha ITJ Sokol Běchovice II B 
1529. 01. 2018 00:00TTC Elizza Praha ITJ Střížkov E 
1531. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Žižkov C 
1531. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTTC Klánovice D 
1530. 01. 2018 19:15PSK Olymp Praha CTJ Lokomotiva Vršovice E 
1531. 01. 2018 19:00TJ ABC Branik BSK OAZA Praha B 
1502. 02. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Nusle Praha F 
1622. 02. 2018 19:15TJ Střížkov ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 
1621. 02. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ ABC Branik B 
1619. 02. 2018 19:30SK OAZA Praha BPSK Olymp Praha C 
1619. 02. 2018 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1619. 02. 2018 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Běchovice II B 
1622. 02. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTTC Elizza Praha I 
1701. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Střížkov E 
1726. 02. 2018 00:00TTC Elizza Praha ITTC Klánovice D 
1728. 02. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Lokomotiva Vršovice E 
1728. 02. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CSK OAZA Praha B 
1727. 02. 2018 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Nusle Praha F 
1728. 02. 2018 19:00TJ ABC Branik BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 
1808. 03. 2018 19:15TJ Střížkov ETJ ABC Branik B 
1809. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EPSK Olymp Praha C 
1807. 03. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
1805. 03. 2018 19:30SK OAZA Praha BTJ Sokol Běchovice II B 
1805. 03. 2018 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Elizza Praha I 
1805. 03. 2018 19:00TTC Klánovice DTJ Sokol Žižkov C 
1912. 03. 2018 19:00TTC Klánovice DTJ Střížkov E 
1915. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Lokomotiva Vršovice E 
1912. 03. 2018 00:00TTC Elizza Praha ISK OAZA Praha B 
1914. 03. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ Sokol Nusle Praha F 
1914. 03. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 
1913. 03. 2018 19:15PSK Olymp Praha CTJ ABC Branik B 
2022. 03. 2018 19:15TJ Střížkov EPSK Olymp Praha C 
2021. 03. 2018 19:00TJ ABC Branik BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
2023. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Běchovice II B 
2021. 03. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTTC Elizza Praha I 
2019. 03. 2018 19:30SK OAZA Praha BTJ Sokol Žižkov C 
2019. 03. 2018 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETTC Klánovice D 
2102. 04. 2018 18:45TJ Lokomotiva Vršovice ETJ Střížkov E 
2102. 04. 2018 19:00TTC Klánovice DSK OAZA Praha B 
2105. 04. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov CTJ Sokol Nusle Praha F 
2102. 04. 2018 00:00TTC Elizza Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky E 
2104. 04. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II BTJ ABC Branik B 
2104. 04. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CPSK Olymp Praha C 
2212. 04. 2018 19:15TJ Střížkov ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C 
2210. 04. 2018 19:15PSK Olymp Praha CTJ Sokol Běchovice II B 
2211. 04. 2018 19:00TJ ABC Branik BTTC Elizza Praha I 
2213. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ETJ Sokol Žižkov C 
2211. 04. 2018 18:00TJ Sokol Nusle Praha FTTC Klánovice D 
2209. 04. 2018 19:30SK OAZA Praha BTJ Lokomotiva Vršovice E 
4. třída B muži (RS-2B)
128. 09. 2017 18:45AC Sparta Praha ISK Vršovice A10:4
127. 09. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Petrovice I. D10:0
127. 09. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ASK Dolní Měcholupy B10:8
126. 09. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK HAMR B9:9
125. 09. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSlovan KST Bohnice G3:10
126. 09. 2017 18:00TJ Malešice CSK OAZA Praha C10:6
206. 10. 2017 18:45SK Vršovice ASK OAZA Praha C9:9
204. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Malešice C5:10
204. 10. 2017 19:00SK HAMR BTJ Lokomotiva Vršovice F10:5
205. 10. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Nové Vysočany B10:3
203. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Kbely A5:10
205. 10. 2017 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D8:10
311. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Vršovice A10:1
311. 10. 2017 18:30TJ Sokol Kbely AAC Sparta Praha I10:2
310. 10. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Petrovice I. D10:8
309. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK Dolní Měcholupy B10:4
312. 10. 2017 18:45TJ Malešice CSK HAMR B10:8
311. 10. 2017 19:30SK OAZA Praha CSlovan KST Bohnice G10:3
420. 10. 2017 18:45SK Vršovice ASlovan KST Bohnice G7:10
418. 10. 2017 19:00SK HAMR BSK OAZA Praha C7:10
419. 10. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Malešice C9:9
417. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Lokomotiva Vršovice F10:5
419. 10. 2017 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Nové Vysočany B10:3
418. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Kbely A5:10
501. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ASK Vršovice A10:3
531. 10. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D1:10
530. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FAC Sparta Praha I2:10
502. 11. 2017 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Petrovice I. D10:3
502. 11. 2017 19:30SK OAZA Praha CSK Dolní Měcholupy B3:10
501. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GSK HAMR B4:10
610. 11. 2017 18:45SK Vršovice ASK HAMR B3:10
609. 11. 2017 19:15SK Dolní Měcholupy BSlovan KST Bohnice G1:10
607. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK OAZA Praha C10:8
609. 11. 2017 18:45AC Sparta Praha ITJ Malešice C7:10
608. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Lokomotiva Vršovice F10:3
608. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Nové Vysočany B10:7
714. 11. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK Vršovice A10:7
713. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Kbely A3:10
716. 11. 2017 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D10:4
713. 11. 2017 19:30SK OAZA Praha CAC Sparta Praha I7:10
715. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Petrovice I. D7:10
715. 11. 2017 19:00SK HAMR BSK Dolní Měcholupy B10:8
824. 11. 2017 18:45SK Vršovice ASK Dolní Měcholupy B5:10
821. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK HAMR B9:9
823. 11. 2017 18:45AC Sparta Praha ISlovan KST Bohnice G10:3
822. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK OAZA Praha C10:4
822. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Malešice C3:10
821. 11. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Lokomotiva Vršovice F7:10
927. 11. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK Vršovice A10:5
930. 11. 2017 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Nové Vysočany B10:5
927. 11. 2017 19:30SK OAZA Praha CTJ Sokol Kbely A10:7
929. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D6:10
929. 11. 2017 19:00SK HAMR BAC Sparta Praha I6:10
901. 12. 2017 19:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Petrovice I. D10:5
1008. 12. 2017 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Petrovice I. D7:10
1007. 12. 2017 18:45AC Sparta Praha ISK Dolní Měcholupy B10:8
1006. 12. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK HAMR B9:9
1006. 12. 2017 18:30TJ Sokol Kbely ASlovan KST Bohnice G10:8
1005. 12. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK OAZA Praha C10:7
1004. 12. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Malešice C3:10
1114. 12. 2017 18:45TJ Malešice CSK Vršovice A10:3
1111. 12. 2017 19:30SK OAZA Praha CTJ Lokomotiva Vršovice F10:7
1113. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Nové Vysočany B10:2
1113. 12. 2017 19:00SK HAMR BTJ Sokol Kbely A10:6
1111. 12. 2017 00:00SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D5:10
1112. 12. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. DAC Sparta Praha I3:10
1212. 01. 2018 18:45SK Vršovice AAC Sparta Praha I5:10
1209. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D6:10
1211. 01. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Sokol Kbely A5:10
1210. 01. 2018 18:00SK HAMR BTJ Sokol Nové Vysočany B10:6
1210. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Lokomotiva Vršovice F10:7
1208. 01. 2018 19:30SK OAZA Praha CTJ Malešice C7:10
1315. 01. 2018 19:30SK OAZA Praha CSK Vršovice A10:1
1318. 01. 2018 18:45TJ Malešice CSlovan KST Bohnice G10:3
1315. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK HAMR B6:10
1316. 01. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSK Dolní Měcholupy B6:10
1317. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Petrovice I. D10:6
1317. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DAC Sparta Praha I10:8
1426. 01. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 
1425. 01. 2018 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Kbely A 
1423. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Sokol Nové Vysočany B 
1425. 01. 2018 19:15SK Dolní Měcholupy BTJ Lokomotiva Vršovice F 
1424. 01. 2018 19:00SK HAMR BTJ Malešice C 
1424. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GSK OAZA Praha C 
1531. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GSK Vršovice A 
1529. 01. 2018 00:00SK OAZA Praha CSK HAMR B 
1501. 02. 2018 18:45TJ Malešice CSK Dolní Měcholupy B 
1529. 01. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Petrovice I. D 
1530. 01. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BAC Sparta Praha I 
1531. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 
1623. 02. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Kbely A 
1621. 02. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Sokol Nové Vysočany B 
1622. 02. 2018 18:45AC Sparta Praha ITJ Lokomotiva Vršovice F 
1620. 02. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DTJ Malešice C 
1619. 02. 2018 00:00SK Dolní Měcholupy BSK OAZA Praha C 
1621. 02. 2018 19:00SK HAMR BSlovan KST Bohnice G 
1728. 02. 2018 19:00SK HAMR BSK Vršovice A 
1728. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GSK Dolní Měcholupy B 
1726. 02. 2018 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Petrovice I. D 
1701. 03. 2018 18:45TJ Malešice CAC Sparta Praha I 
1726. 02. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 
1727. 02. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Sokol Kbely A 
1809. 03. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Sokol Nové Vysočany B 
1807. 03. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ATJ Lokomotiva Vršovice F 
1807. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DTJ Malešice C 
1808. 03. 2018 18:45AC Sparta Praha ISK OAZA Praha C 
1806. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSlovan KST Bohnice G 
1805. 03. 2018 00:00SK Dolní Měcholupy BSK HAMR B 
1912. 03. 2018 00:00SK Dolní Měcholupy BSK Vršovice A 
1914. 03. 2018 19:00SK HAMR BTJ Sokol Petrovice I. D 
1914. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GAC Sparta Praha I 
1912. 03. 2018 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 
1915. 03. 2018 18:45TJ Malešice CTJ Sokol Kbely A 
1912. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FTJ Sokol Nové Vysočany B 
2023. 03. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Lokomotiva Vršovice F 
2020. 03. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BTJ Malešice C 
2021. 03. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ASK OAZA Praha C 
2021. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSlovan KST Bohnice G 
2022. 03. 2018 18:45AC Sparta Praha ISK HAMR B 
2020. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK Dolní Měcholupy B 
2103. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. DSK Vršovice A 
2102. 04. 2018 00:00SK Dolní Měcholupy BAC Sparta Praha I 
2104. 04. 2018 19:00SK HAMR BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D 
2104. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice GTJ Sokol Kbely A 
2102. 04. 2018 00:00SK OAZA Praha CTJ Sokol Nové Vysočany B 
2105. 04. 2018 18:45TJ Malešice CTJ Lokomotiva Vršovice F 
2213. 04. 2018 18:45SK Vršovice ATJ Malešice C 
2209. 04. 2018 19:00TJ Lokomotiva Vršovice FSK OAZA Praha C 
2210. 04. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany BSlovan KST Bohnice G 
2211. 04. 2018 18:30TJ Sokol Kbely ASK HAMR B 
2211. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DSK Dolní Měcholupy B 
2212. 04. 2018 18:45AC Sparta Praha ITJ Sokol Petrovice I. D 
5. třída A muži (RS-3A)
128. 09. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Malešice D9:9
127. 09. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Praha Podolí A9:9
127. 09. 2017 18:30TTC Praha DTJ Zelená Liška B3:10
126. 09. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F6:10
126. 09. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Kbely B10:5
125. 09. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D0:10wo
205. 10. 2017 18:45TJ Malešice DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D4:10
205. 10. 2017 19:00TJ Sokol Kbely BSF SKK EL Niňo Praha K10:3
206. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Petrovice I. E6:10
205. 10. 2017 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B9:9
204. 10. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATTC Praha D10:1
205. 10. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Nusle Praha G10:7
311. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Malešice D10:1
311. 10. 2017 18:30TTC Praha DTJ Sokol Nové Vysočany C2:10
310. 10. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Praha Podolí A9:9
310. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Zelená Liška B10:3
311. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:1
309. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Kbely B4:10
419. 10. 2017 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Kbely B9:9
420. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D8:10
419. 10. 2017 19:00TJ Zelená Liška BSF SKK EL Niňo Praha K7:10
418. 10. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Petrovice I. E10:0
419. 10. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Suchdol-Sedlec B6:10
418. 10. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTTC Praha D10:3
501. 11. 2017 18:30TTC Praha DTJ Malešice D4:10
531. 10. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nusle Praha G10:8
531. 10. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Nové Vysočany C4:10
531. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Praha Podolí A10:2
530. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Zelená Liška B10:3
502. 11. 2017 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:7
609. 11. 2017 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:5
606. 11. 2017 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Kbely B6:10
608. 11. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D10:6
609. 11. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CSF SKK EL Niňo Praha K4:10
608. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Petrovice I. E10:4
610. 11. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTTC Praha D10:6
714. 11. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Malešice D10:2
714. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETTC Praha D10:6
716. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Nusle Praha G10:6
713. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nové Vysočany C9:9
716. 11. 2017 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Praha Podolí A9:9
715. 11. 2017 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F6:10
823. 11. 2017 18:45TJ Malešice DTJ Zelená Liška B10:5
822. 11. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:2
823. 11. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Kbely B10:4
822. 11. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D6:10
822. 11. 2017 18:30TTC Praha DSF SKK EL Niňo Praha K8:10
821. 11. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Petrovice I. E10:7
928. 11. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Malešice D10:5
927. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:1
927. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTTC Praha D10:8
930. 11. 2017 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Nusle Praha G10:3
901. 12. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
930. 11. 2017 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Praha Podolí A10:8
1007. 12. 2017 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Praha Podolí A10:6
1007. 12. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Zelená Liška B10:4
1006. 12. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:8
1006. 12. 2017 18:30TTC Praha DTJ Sokol Kbely B10:6
1005. 12. 2017 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D9:9
1005. 12. 2017 19:15TJ Sokol Petrovice I. ESF SKK EL Niňo Praha K5:10
1113. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Malešice D10:3
1111. 12. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Petrovice I. E10:4
1114. 12. 2017 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Suchdol-Sedlec B10:2
1115. 12. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTTC Praha D3:10
1112. 12. 2017 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nusle Praha G10:8
1113. 12. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nové Vysočany C10:3
1211. 01. 2018 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Nové Vysočany C5:10
1210. 01. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Nusle Praha G10:3
1211. 01. 2018 19:00TJ Zelená Liška BTTC Praha D5:10
1212. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Suchdol-Sedlec B9:9
1211. 01. 2018 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Petrovice I. E9:9
1208. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DSF SKK EL Niňo Praha K10:7
1315. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Malešice D10:5
1315. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Kbely B10:5
1316. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F10:8
1316. 01. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Zelená Liška B5:10
1317. 01. 2018 18:30TTC Praha DTJ Sokol Praha Podolí A10:4
1317. 01. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Nové Vysočany C10:4
1425. 01. 2018 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Nusle Praha G 
1425. 01. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTTC Praha D 
1424. 01. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Suchdol-Sedlec B 
1425. 01. 2018 19:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Petrovice I. E 
1426. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FSF SKK EL Niňo Praha K 
1425. 01. 2018 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1501. 02. 2018 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Malešice D 
1529. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 
1529. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Zelená Liška B 
1530. 01. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Praha Podolí A 
1530. 01. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Nové Vysočany C 
1531. 01. 2018 18:30TTC Praha DTJ Sokol Nusle Praha G 
1622. 02. 2018 18:45TJ Malešice DTTC Praha D 
1621. 02. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Suchdol-Sedlec B 
1622. 02. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Petrovice I. E 
1621. 02. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ASF SKK EL Niňo Praha K 
1619. 02. 2018 00:00TJ Zelená Liška BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1623. 02. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Kbely B 
1702. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Malešice D 
1701. 03. 2018 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Zelená Liška B 
1726. 02. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Praha Podolí A 
1726. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Nové Vysočany C 
1727. 02. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Nusle Praha G 
1728. 02. 2018 18:30TTC Praha DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B 
1808. 03. 2018 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B 
1807. 03. 2018 18:30TTC Praha DTJ Sokol Petrovice I. E 
1807. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha GSF SKK EL Niňo Praha K 
1808. 03. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
1807. 03. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Sokol Kbely B 
1805. 03. 2018 00:00TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Zelená Liška B 
1912. 03. 2018 00:00TJ Zelená Liška BTJ Malešice D 
1916. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Praha Podolí A 
1915. 03. 2018 19:00TJ Sokol Kbely BTJ Sokol Nové Vysočany C 
1912. 03. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Nusle Praha G 
1912. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTTC Praha D 
1913. 03. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Sokol Suchdol-Sedlec B 
2022. 03. 2018 18:45TJ Malešice DTJ Sokol Petrovice I. E 
2020. 03. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BSF SKK EL Niňo Praha K 
2021. 03. 2018 18:30TTC Praha DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
2021. 03. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Sokol Kbely B 
2022. 03. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 
2021. 03. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Zelená Liška B 
2104. 04. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí ATJ Malešice D 
2102. 04. 2018 00:00TJ Zelená Liška BTJ Sokol Nové Vysočany C 
2106. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FTJ Sokol Nusle Praha G 
2105. 04. 2018 19:00TJ Sokol Kbely BTTC Praha D 
2102. 04. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DTJ Sokol Suchdol-Sedlec B 
2102. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha KTJ Sokol Petrovice I. E 
2212. 04. 2018 18:45TJ Malešice DSF SKK EL Niňo Praha K 
2210. 04. 2018 19:15TJ Sokol Petrovice I. ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D 
2210. 04. 2018 18:30TJ Sokol Suchdol-Sedlec BTJ Sokol Kbely B 
2211. 04. 2018 18:30TTC Praha DTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F 
2211. 04. 2018 18:45TJ Sokol Nusle Praha GTJ Zelená Liška B 
2212. 04. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany CTJ Sokol Praha Podolí A 
5. třída B muži (RS-3B)
129. 09. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HSF SKK EL Niňo Praha L10:8
125. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Běchovice II C10:8
126. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ ABC Branik C10:6
127. 09. 2017 19:15TJ Orion Praha CTTC Praha C10:0
125. 09. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ASK Slivenec B10:3
129. 09. 2017 19:00TJ Pankrác ESK Start Praha C10:7
206. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha LSK Start Praha C10:3
202. 10. 2017 19:30SK Slivenec BTJ Pankrác E5:10
204. 10. 2017 18:30TTC Praha CVŠSK MFF Praha A10:4
202. 10. 2017 19:00TJ ABC Branik CTJ Orion Praha C10:4
202. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Sokol Žižkov D7:10
206. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HTJ AVIA Čakovice G6:10
312. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice GSF SKK EL Niňo Praha L10:2
312. 10. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DSlovan KST Bohnice H10:6
311. 10. 2017 19:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Běchovice II C10:3
309. 10. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ATJ ABC Branik C10:6
326. 10. 2017 19:15TJ Pankrác ETTC Praha C10:2
309. 10. 2017 19:00SK Start Praha CSK Slivenec B7:10
416. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha LSK Slivenec B9:9
418. 10. 2017 18:30TTC Praha CSK Start Praha C10:8
416. 10. 2017 19:00TJ ABC Branik CTJ Pankrác E2:10
416. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CVŠSK MFF Praha A10:3
420. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Orion Praha C3:10
423. 10. 2017 18:30TJ AVIA Čakovice GTJ Sokol Žižkov D5:10
502. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DSF SKK EL Niňo Praha L9:9
501. 11. 2017 19:15TJ Orion Praha CTJ AVIA Čakovice G10:7
530. 10. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ASlovan KST Bohnice H10:3
503. 11. 2017 19:00TJ Pankrác ETJ Sokol Běchovice II C10:3
530. 10. 2017 19:00SK Start Praha CTJ ABC Branik C9:9
531. 10. 2017 19:30SK Slivenec BTTC Praha C10:4
608. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTTC Praha C10:6
606. 11. 2017 19:00TJ ABC Branik CSK Slivenec B5:10
606. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK Start Praha C10:1
610. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Pankrác E2:10
609. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice GVŠSK MFF Praha A10:2
609. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Orion Praha C10:5
715. 11. 2017 19:15TJ Orion Praha CSF SKK EL Niňo Praha L10:6
713. 11. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Žižkov D4:10
721. 11. 2017 19:00
herna AVIA Čakovice, Jizerská 328/4
TJ Pankrác ETJ AVIA Čakovice G10:4
713. 11. 2017 19:00SK Start Praha CSlovan KST Bohnice H10:2
713. 11. 2017 19:30SK Slivenec BTJ Sokol Běchovice II C10:7
715. 11. 2017 18:30TTC Praha CTJ ABC Branik C10:5
821. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ ABC Branik C10:7
820. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CTTC Praha C10:2
824. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HSK Slivenec B10:5
823. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice GSK Start Praha C9:9
823. 11. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Pankrác E7:10
822. 11. 2017 19:15TJ Orion Praha CVŠSK MFF Praha A10:3
927. 11. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ASF SKK EL Niňo Praha L5:10
901. 12. 2017 19:00TJ Pankrác ETJ Orion Praha C9:9
927. 11. 2017 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Žižkov D0:10
901. 12. 2017 18:30SK Slivenec BTJ AVIA Čakovice G0:10
929. 11. 2017 18:30TTC Praha CSlovan KST Bohnice H9:9
927. 11. 2017 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Běchovice II C6:10
1005. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Běchovice II C10:8
1008. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice HTJ ABC Branik C10:4
1007. 12. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice GTTC Praha C9:9
1007. 12. 2017 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Slivenec B10:0
1006. 12. 2017 19:15TJ Orion Praha CSK Start Praha C10:2
1004. 12. 2017 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Pankrác E2:10
1115. 12. 2017 19:00TJ Pankrác ESF SKK EL Niňo Praha L10:2
1111. 12. 2017 19:00SK Start Praha CVŠSK MFF Praha A4:10
1112. 12. 2017 19:30SK Slivenec BTJ Orion Praha C7:10
1122. 11. 2017 18:30TTC Praha CTJ Sokol Žižkov D1:10
1111. 12. 2017 19:00TJ ABC Branik CTJ AVIA Čakovice G8:10
1111. 12. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II CSlovan KST Bohnice H10:4
1208. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha LSlovan KST Bohnice H10:7
1208. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ AVIA Čakovice G10:6
1208. 01. 2018 19:00TJ ABC Branik CTJ Sokol Žižkov D10:4
1210. 01. 2018 18:30TTC Praha CTJ Orion Praha C10:6
1211. 01. 2018 19:30SK Slivenec BVŠSK MFF Praha A10:4
1208. 01. 2018 19:00SK Start Praha CTJ Pankrác E4:10
1315. 01. 2018 19:00SK Start Praha CSF SKK EL Niňo Praha L10:6
1319. 01. 2018 19:00TJ Pankrác ESK Slivenec B10:5
1315. 01. 2018 19:00VŠSK MFF Praha ATTC Praha C10:6
1317. 01. 2018 19:15TJ Orion Praha CTJ ABC Branik C10:4
1318. 01. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ Sokol Běchovice II C10:5
1318. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice GSlovan KST Bohnice H10:5
1422. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ AVIA Čakovice G 
1426. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Žižkov D 
1422. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Orion Praha C 
1422. 01. 2018 19:00TJ ABC Branik CVŠSK MFF Praha A 
1424. 01. 2018 18:30TTC Praha CTJ Pankrác E 
1422. 01. 2018 19:30SK Slivenec BSK Start Praha C 
1529. 01. 2018 00:00SK Slivenec BSF SKK EL Niňo Praha L 
1529. 01. 2018 19:00SK Start Praha CTTC Praha C 
1502. 02. 2018 19:00TJ Pankrác ETJ ABC Branik C 
1529. 01. 2018 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Sokol Běchovice II C 
1531. 01. 2018 19:15TJ Orion Praha CSlovan KST Bohnice H 
1501. 02. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTJ AVIA Čakovice G 
1619. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Sokol Žižkov D 
1622. 02. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice GTJ Orion Praha C 
1623. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HVŠSK MFF Praha A 
1619. 02. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ Pankrác E 
1619. 02. 2018 19:00TJ ABC Branik CSK Start Praha C 
1621. 02. 2018 18:30TTC Praha CSK Slivenec B 
1728. 02. 2018 18:30TTC Praha CSF SKK EL Niňo Praha L 
1726. 02. 2018 00:00SK Slivenec BTJ ABC Branik C 
1726. 02. 2018 19:00SK Start Praha CTJ Sokol Běchovice II C 
1702. 03. 2018 19:00TJ Pankrác ESlovan KST Bohnice H 
1726. 02. 2018 19:00VŠSK MFF Praha ATJ AVIA Čakovice G 
1728. 02. 2018 19:15TJ Orion Praha CTJ Sokol Žižkov D 
1805. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Orion Praha C 
1808. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DVŠSK MFF Praha A 
1808. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice GTJ Pankrác E 
1809. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HSK Start Praha C 
1805. 03. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CSK Slivenec B 
1805. 03. 2018 19:00TJ ABC Branik CTTC Praha C 
1912. 03. 2018 19:00TJ ABC Branik CSF SKK EL Niňo Praha L 
1914. 03. 2018 18:30TTC Praha CTJ Sokol Běchovice II C 
1912. 03. 2018 00:00SK Slivenec BSlovan KST Bohnice H 
1912. 03. 2018 19:00SK Start Praha CTJ AVIA Čakovice G 
1916. 03. 2018 19:00TJ Pankrác ETJ Sokol Žižkov D 
1912. 03. 2018 19:00VŠSK MFF Praha ATJ Orion Praha C 
2019. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha LVŠSK MFF Praha A 
2021. 03. 2018 19:15TJ Orion Praha CTJ Pankrác E 
2022. 03. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DSK Start Praha C 
2022. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice GSK Slivenec B 
2023. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTTC Praha C 
2019. 03. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CTJ ABC Branik C 
2102. 04. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II CSF SKK EL Niňo Praha L 
2102. 04. 2018 19:00TJ ABC Branik CSlovan KST Bohnice H 
2104. 04. 2018 18:30TTC Praha CTJ AVIA Čakovice G 
2102. 04. 2018 00:00SK Slivenec BTJ Sokol Žižkov D 
2102. 04. 2018 19:00SK Start Praha CTJ Orion Praha C 
2106. 04. 2018 19:00TJ Pankrác EVŠSK MFF Praha A 
2209. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha LTJ Pankrác E 
2209. 04. 2018 19:00VŠSK MFF Praha ASK Start Praha C 
2211. 04. 2018 19:15TJ Orion Praha CSK Slivenec B 
2212. 04. 2018 19:15TJ Sokol Žižkov DTTC Praha C 
2212. 04. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice GTJ ABC Branik C 
2213. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice HTJ Sokol Běchovice II C 
6. třída A muži (RS-4A)
125. 09. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Slovan Svoboda7:10
123. 10. 2017 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:0
127. 09. 2017 18:30TTC Praha ETJ Kyje B2:10
126. 09. 2017 19:00TJ Zelená Liška CSF SKK EL Niňo Praha N10:3
125. 09. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DAC Sparta Praha J5:10
129. 09. 2017 19:00TJ Střížkov FSlovan KST Bohnice I10:6
202. 10. 2017 19:00TJ Slovan SvobodaSlovan KST Bohnice I10:1
202. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha JTJ Střížkov F5:10
204. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha NTJ Sokol Běchovice II D10:5
206. 10. 2017 18:00TJ Kyje BTJ Zelená Liška C10:4
225. 10. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTTC Praha E2:10
202. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Lokomotiva Vršovice G4:10
312. 10. 2017 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Slovan Svoboda9:9
312. 10. 2017 18:30TTC Praha ETJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E9:9
311. 10. 2017 19:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:1
309. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Kyje B4:10
313. 10. 2017 19:00TJ Střížkov FSF SKK EL Niňo Praha N10:5
313. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice IAC Sparta Praha J4:10
416. 10. 2017 19:00TJ Slovan SvobodaAC Sparta Praha J10:2
416. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha NSlovan KST Bohnice I5:10
420. 10. 2017 18:00TJ Kyje BTJ Střížkov F5:10
418. 10. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Sokol Běchovice II D5:10
416. 10. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Zelená Liška C2:10
419. 10. 2017 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTTC Praha E5:10
502. 11. 2017 18:30TTC Praha ETJ Slovan Svoboda9:9
531. 10. 2017 19:00TJ Zelená Liška CTJ Lokomotiva Vršovice G10:5
530. 10. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E6:10
503. 11. 2017 19:00TJ Střížkov FTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:0
503. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Kyje B10:4
530. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha JSF SKK EL Niňo Praha N6:10
606. 11. 2017 19:00TJ Slovan SvobodaSF SKK EL Niňo Praha N9:9
610. 11. 2017 18:00TJ Kyje BAC Sparta Praha J9:9
608. 11. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSlovan KST Bohnice I2:10
606. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Střížkov F6:10
609. 11. 2017 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Sokol Běchovice II D2:10
609. 11. 2017 18:30TTC Praha ETJ Zelená Liška C10:8
716. 11. 2017 19:00TJ Zelená Liška CTJ Slovan Svoboda6:10
713. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DTTC Praha E2:10
708. 12. 2017 19:00TJ Střížkov FTJ Lokomotiva Vršovice G10:3
714. 11. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:8
713. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha JTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:0
713. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha NTJ Kyje B8:10
820. 11. 2017 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Kyje B6:10
822. 11. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BSF SKK EL Niňo Praha N0:10
820. 11. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EAC Sparta Praha J10:5
823. 11. 2017 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GSlovan KST Bohnice I10:5
823. 11. 2017 18:30TTC Praha ETJ Střížkov F9:9
822. 11. 2017 19:00TJ Zelená Liška CTJ Sokol Běchovice II D10:5
927. 11. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Slovan Svoboda6:10
901. 12. 2017 19:00TJ Střížkov FTJ Zelená Liška C10:7
901. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ITTC Praha E9:9
927. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha JTJ Lokomotiva Vršovice G2:10
930. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha NTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E8:10
908. 12. 2017 19:00
Heleny Malířové 14, Praha 6
TJ Kyje BTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:1
1020. 12. 2017 19:00
Heleny Malířové 14, Praha 6
TJ Slovan SvobodaTJ Sokol Břevnov Hradčany B10:2
1004. 12. 2017 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Kyje B10:7
1007. 12. 2017 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GSF SKK EL Niňo Praha N9:9
1007. 12. 2017 18:30TTC Praha EAC Sparta Praha J10:3
1005. 12. 2017 19:00TJ Zelená Liška CSlovan KST Bohnice I10:4
1004. 12. 2017 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Střížkov F10:6
1115. 12. 2017 19:00TJ Střížkov FTJ Slovan Svoboda7:10
1115. 12. 2017 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Běchovice II D8:10
1111. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha JTJ Zelená Liška C10:8
1113. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha NTTC Praha E4:10
1115. 12. 2017 18:00TJ Kyje BTJ Lokomotiva Vršovice G6:10
1113. 12. 2017 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E0:10
1208. 01. 2018 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E10:7
1210. 01. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Lokomotiva Vršovice G4:10
1219. 01. 2018 18:00TJ Kyje BTTC Praha E10:3
1209. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha NTJ Zelená Liška C4:10
1208. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha JTJ Sokol Běchovice II D10:8
1212. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Střížkov F8:10
1319. 01. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Slovan Svoboda7:10
1319. 01. 2018 19:00TJ Střížkov FAC Sparta Praha J7:10
1315. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DSF SKK EL Niňo Praha N10:7
1318. 01. 2018 19:00TJ Zelená Liška CTJ Kyje B10:7
1318. 01. 2018 18:30TTC Praha ETJ Sokol Břevnov Hradčany B10:4
1318. 01. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E5:10
1422. 01. 2018 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Lokomotiva Vršovice G 
1422. 01. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETTC Praha E 
1424. 01. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Zelená Liška C 
1426. 01. 2018 18:00TJ Kyje BTJ Sokol Běchovice II D 
1422. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha NTJ Střížkov F 
1422. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha JSlovan KST Bohnice I 
1529. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha JTJ Slovan Svoboda 
1502. 02. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ISF SKK EL Niňo Praha N 
1502. 02. 2018 19:00TJ Střížkov FTJ Kyje B 
1529. 01. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Sokol Břevnov Hradčany B 
1529. 01. 2018 00:00TJ Zelená Liška CTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
1501. 02. 2018 18:30TTC Praha ETJ Lokomotiva Vršovice G 
1619. 02. 2018 19:00TJ Slovan SvobodaTTC Praha E 
1622. 02. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Zelená Liška C 
1619. 02. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Běchovice II D 
1621. 02. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Střížkov F 
1623. 02. 2018 18:00TJ Kyje BSlovan KST Bohnice I 
1619. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha NAC Sparta Praha J 
1726. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha NTJ Slovan Svoboda 
1726. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha JTJ Kyje B 
1702. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Sokol Břevnov Hradčany B 
1702. 03. 2018 19:00TJ Střížkov FTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
1726. 02. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Lokomotiva Vršovice G 
1726. 02. 2018 00:00TJ Zelená Liška CTTC Praha E 
1805. 03. 2018 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Zelená Liška C 
1808. 03. 2018 18:30TTC Praha ETJ Sokol Běchovice II D 
1808. 03. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Střížkov F 
1805. 03. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESlovan KST Bohnice I 
1807. 03. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BAC Sparta Praha J 
1809. 03. 2018 18:00TJ Kyje BSF SKK EL Niňo Praha N 
1916. 03. 2018 18:00TJ Kyje BTJ Slovan Svoboda 
1912. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha NTJ Sokol Břevnov Hradčany B 
1912. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha JTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
1916. 03. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Lokomotiva Vršovice G 
1916. 03. 2018 19:00TJ Střížkov FTTC Praha E 
1912. 03. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DTJ Zelená Liška C 
2019. 03. 2018 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Sokol Běchovice II D 
2019. 03. 2018 00:00TJ Zelená Liška CTJ Střížkov F 
2022. 03. 2018 18:30TTC Praha ESlovan KST Bohnice I 
2022. 03. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GAC Sparta Praha J 
2019. 03. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ESF SKK EL Niňo Praha N 
2021. 03. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Kyje B 
2104. 04. 2018 19:00TJ Sokol Břevnov Hradčany BTJ Slovan Svoboda 
2106. 04. 2018 18:00TJ Kyje BTJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E 
2102. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha NTJ Lokomotiva Vršovice G 
2102. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha JTTC Praha E 
2106. 04. 2018 19:15Slovan KST Bohnice ITJ Zelená Liška C 
2106. 04. 2018 19:00TJ Střížkov FTJ Sokol Běchovice II D 
2209. 04. 2018 19:00TJ Slovan SvobodaTJ Střížkov F 
2209. 04. 2018 19:10TJ Sokol Běchovice II DSlovan KST Bohnice I 
2209. 04. 2018 00:00TJ Zelená Liška CAC Sparta Praha J 
2212. 04. 2018 18:30TTC Praha ESF SKK EL Niňo Praha N 
2212. 04. 2018 19:30TJ Lokomotiva Vršovice GTJ Kyje B 
2209. 04. 2018 19:00TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ETJ Sokol Břevnov Hradčany B 
6. třída B muži (RS-4B)
129. 09. 2017 18:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Kbely C2:10
125. 09. 2017 19:30SK Slivenec CVŠSK MFF Praha B10:7
125. 09. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha MSK HAMR C9:9
111. 10. 2017 18:30TTC Praha FTJ Sokol Nové Vysočany D1:10
127. 09. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ AVIA Čakovice H6:10
126. 09. 2017 19:30SK OAZA Praha DKK Konstruktiva Praha B10:5
203. 10. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CKK Konstruktiva Praha B10:8
205. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice HSK OAZA Praha D6:10
204. 10. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Praha Podolí B5:10
206. 10. 2017 18:00SK HAMR CTTC Praha F10:3
204. 10. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BSF SKK EL Niňo Praha M1:10
206. 10. 2017 18:00TTC Elizza Praha JSK Slivenec C1:10
309. 10. 2017 00:00SK Slivenec CTJ Sokol Kbely C8:10
313. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha MTTC Elizza Praha J10:2
312. 10. 2017 18:30TTC Praha FVŠSK MFF Praha B5:10
311. 10. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK HAMR C8:10
309. 10. 2017 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Nové Vysočany D10:2
312. 10. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ AVIA Čakovice H10:0
417. 10. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CTJ AVIA Čakovice H10:5
418. 10. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DKK Konstruktiva Praha B9:9
420. 10. 2017 18:00SK HAMR CSK OAZA Praha D10:2
418. 10. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Praha Podolí B1:10
420. 10. 2017 18:00TTC Elizza Praha JTTC Praha F2:10
417. 10. 2017 18:30SK Slivenec CSF SKK EL Niňo Praha M1:10
530. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha MTJ Sokol Kbely C10:1
502. 11. 2017 18:30TTC Praha FSK Slivenec C10:8
501. 11. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTTC Elizza Praha J10:3
531. 10. 2017 19:30SK OAZA Praha DVŠSK MFF Praha B10:4
502. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha BSK HAMR C5:10
502. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice HTJ Sokol Nové Vysočany D1:10
607. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Nové Vysočany D10:4
610. 11. 2017 18:00SK HAMR CTJ AVIA Čakovice H10:4
608. 11. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BKK Konstruktiva Praha B2:10
610. 11. 2017 18:00TTC Elizza Praha JSK OAZA Praha D1:10
607. 11. 2017 19:30SK Slivenec CTJ Sokol Praha Podolí B10:7
607. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha MTTC Praha F10:5
716. 11. 2017 18:30TTC Praha FTJ Sokol Kbely C5:10
715. 11. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSF SKK EL Niňo Praha M0:10
715. 11. 2017 19:30SK OAZA Praha DSK Slivenec C10:3
716. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Elizza Praha J10:3
716. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice HVŠSK MFF Praha B10:7
715. 11. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DSK HAMR C3:10
821. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CSK HAMR C2:10
822. 11. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Nové Vysočany D5:10
824. 11. 2017 18:00TTC Elizza Praha JTJ AVIA Čakovice H3:10
823. 11. 2017 19:30SK Slivenec CKK Konstruktiva Praha B10:5
820. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha MSK OAZA Praha D10:7
823. 11. 2017 18:30TTC Praha FTJ Sokol Praha Podolí B8:10
929. 11. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ Sokol Kbely C10:7
930. 11. 2017 19:30SK OAZA Praha DTTC Praha F10:4
930. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha BSF SKK EL Niňo Praha M2:10
930. 11. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice HSK Slivenec C5:10
929. 11. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTTC Elizza Praha J10:7
901. 12. 2017 18:00SK HAMR CVŠSK MFF Praha B10:2
1005. 12. 2017 18:30TJ Sokol Kbely CVŠSK MFF Praha B10:4
1008. 12. 2017 18:00TTC Elizza Praha JSK HAMR C7:10
1008. 12. 2017 18:30SK Slivenec CTJ Sokol Nové Vysočany D10:7
1004. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha MTJ AVIA Čakovice H10:2
1007. 12. 2017 18:30TTC Praha FKK Konstruktiva Praha B10:6
1006. 12. 2017 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK OAZA Praha D9:9
1113. 12. 2017 19:30SK OAZA Praha DTJ Sokol Kbely C1:10
1114. 12. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Praha Podolí B9:9
1114. 12. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice HTTC Praha F10:4
1111. 12. 2017 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DSF SKK EL Niňo Praha M1:10
1115. 12. 2017 18:00SK HAMR CSK Slivenec C10:5
1113. 12. 2017 19:00VŠSK MFF Praha BTTC Elizza Praha J10:7
1209. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kbely CTTC Elizza Praha J8:10
1210. 01. 2018 19:00VŠSK MFF Praha BSK Slivenec C5:10
1212. 01. 2018 18:00SK HAMR CSF SKK EL Niňo Praha M9:9
1210. 01. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTTC Praha F7:10
1211. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice HTJ Sokol Praha Podolí B5:10
1211. 01. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BSK OAZA Praha D9:9
1318. 01. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Kbely C10:2
1318. 01. 2018 19:30SK OAZA Praha DTJ AVIA Čakovice H10:2
1317. 01. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTJ Sokol Nové Vysočany D9:9
1318. 01. 2018 18:30TTC Praha FSK HAMR C1:10
1319. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha MVŠSK MFF Praha B10:1
1316. 01. 2018 19:30SK Slivenec CTTC Elizza Praha J10:2
1423. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kbely CSK Slivenec C 
1426. 01. 2018 18:00TTC Elizza Praha JSF SKK EL Niňo Praha M 
1424. 01. 2018 19:00VŠSK MFF Praha BTTC Praha F 
1426. 01. 2018 18:00SK HAMR CTJ Sokol Praha Podolí B 
1424. 01. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DSK OAZA Praha D 
1425. 01. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice HKK Konstruktiva Praha B 
1501. 02. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice HTJ Sokol Kbely C 
1501. 02. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BTJ Sokol Nové Vysočany D 
1529. 01. 2018 00:00SK OAZA Praha DSK HAMR C 
1531. 01. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BVŠSK MFF Praha B 
1501. 02. 2018 18:30TTC Praha FTTC Elizza Praha J 
1529. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha MSK Slivenec C 
1620. 02. 2018 18:30TJ Sokol Kbely CSF SKK EL Niňo Praha M 
1619. 02. 2018 00:00SK Slivenec CTTC Praha F 
1623. 02. 2018 18:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Praha Podolí B 
1621. 02. 2018 19:00VŠSK MFF Praha BSK OAZA Praha D 
1623. 02. 2018 18:00SK HAMR CKK Konstruktiva Praha B 
1621. 02. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ AVIA Čakovice H 
1728. 02. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DTJ Sokol Kbely C 
1701. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice HSK HAMR C 
1701. 03. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BVŠSK MFF Praha B 
1726. 02. 2018 00:00SK OAZA Praha DTTC Elizza Praha J 
1728. 02. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BSK Slivenec C 
1701. 03. 2018 18:30TTC Praha FSF SKK EL Niňo Praha M 
1806. 03. 2018 18:30TJ Sokol Kbely CTTC Praha F 
1805. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha MTJ Sokol Praha Podolí B 
1805. 03. 2018 00:00SK Slivenec CSK OAZA Praha D 
1809. 03. 2018 18:00TTC Elizza Praha JKK Konstruktiva Praha B 
1807. 03. 2018 19:00VŠSK MFF Praha BTJ AVIA Čakovice H 
1809. 03. 2018 18:00SK HAMR CTJ Sokol Nové Vysočany D 
1916. 03. 2018 18:00SK HAMR CTJ Sokol Kbely C 
1914. 03. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DVŠSK MFF Praha B 
1915. 03. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice HTTC Elizza Praha J 
1915. 03. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BSK Slivenec C 
1912. 03. 2018 00:00SK OAZA Praha DSF SKK EL Niňo Praha M 
1914. 03. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BTTC Praha F 
2020. 03. 2018 18:30TJ Sokol Kbely CTJ Sokol Praha Podolí B 
2022. 03. 2018 18:30TTC Praha FSK OAZA Praha D 
2019. 03. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha MKK Konstruktiva Praha B 
2019. 03. 2018 00:00SK Slivenec CTJ AVIA Čakovice H 
2023. 03. 2018 18:00TTC Elizza Praha JTJ Sokol Nové Vysočany D 
2021. 03. 2018 19:00VŠSK MFF Praha BSK HAMR C 
2104. 04. 2018 19:00VŠSK MFF Praha BTJ Sokol Kbely C 
2106. 04. 2018 18:00SK HAMR CTTC Elizza Praha J 
2104. 04. 2018 18:30TJ Sokol Nové Vysočany DSK Slivenec C 
2105. 04. 2018 19:00TJ AVIA Čakovice HSF SKK EL Niňo Praha M 
2105. 04. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha BTTC Praha F 
2102. 04. 2018 00:00SK OAZA Praha DTJ Sokol Praha Podolí B 
2210. 04. 2018 18:30TJ Sokol Kbely CSK OAZA Praha D 
2211. 04. 2018 19:00TJ Sokol Praha Podolí BKK Konstruktiva Praha B 
2212. 04. 2018 18:30TTC Praha FTJ AVIA Čakovice H 
2209. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha MTJ Sokol Nové Vysočany D 
2209. 04. 2018 00:00SK Slivenec CSK HAMR C 
2213. 04. 2018 18:00TTC Elizza Praha JVŠSK MFF Praha B 
7. třída A muži (RS-5A)
128. 09. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Dolní Měcholupy C4:10
129. 09. 2017 18:00SK HAMR DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT4:10
129. 09. 2017 18:30SK Slivenec DTJ ABC Branik D10:1
205. 10. 2017 19:00TJ ABC Branik DSF SKK EL Niňo Praha O10:7
204. 10. 2017 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTSK Slivenec D10:1
205. 10. 2017 18:30TTC Praha HSK HAMR D5:10
205. 10. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CAC Sparta Praha K10:3
309. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha KSK Dolní Měcholupy C4:10
313. 10. 2017 18:30SK Slivenec DTTC Praha H10:4
311. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha OTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT4:10
420. 10. 2017 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ ABC Branik D10:1
419. 10. 2017 18:30TTC Praha HSF SKK EL Niňo Praha O5:10
419. 10. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CSK HAMR D10:8
503. 11. 2017 18:00SK HAMR DAC Sparta Praha K10:6
530. 10. 2017 19:30SK Slivenec DKK Konstruktiva Praha C9:9
502. 11. 2017 19:00TJ ABC Branik DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT0:10
610. 11. 2017 18:30SK Dolní Měcholupy CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT10:8
609. 11. 2017 18:30TTC Praha HTJ ABC Branik D10:1
609. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CSF SKK EL Niňo Praha O10:3
606. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha KSK Slivenec D6:10
717. 11. 2017 18:00SK HAMR DSK Dolní Měcholupy C7:10
715. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha OAC Sparta Praha K8:10
722. 11. 2017 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTTTC Praha H10:1
824. 11. 2017 18:30SK Dolní Měcholupy CTTC Praha H10:1
823. 11. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ ABC Branik D10:1
824. 11. 2017 18:00SK HAMR DSK Slivenec D10:4
927. 11. 2017 19:30SK Slivenec DSK Dolní Měcholupy C7:10
928. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha OSK HAMR D3:10
930. 11. 2017 19:00TJ ABC Branik DAC Sparta Praha K2:10
929. 11. 2017 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTKK Konstruktiva Praha C10:1
1007. 12. 2017 18:30KK Konstruktiva Praha CTTC Praha H10:8
1004. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha KTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT2:10
1005. 12. 2017 19:30SK Slivenec DSF SKK EL Niňo Praha O10:2
1114. 12. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha OSK Dolní Měcholupy C10:8
1114. 12. 2017 19:00TJ ABC Branik DSK HAMR D6:10
1114. 12. 2017 18:30TTC Praha HAC Sparta Praha K4:10
1212. 01. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CKK Konstruktiva Praha C10:2
1210. 01. 2018 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTSK HAMR D10:2
1224. 01. 2018 18:30TJ ABC Branik DSK Slivenec D 
1317. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha OTJ ABC Branik D10:4
1315. 01. 2018 19:30SK Slivenec DTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT5:10
1319. 01. 2018 18:00SK HAMR DTTC Praha H10:3
1315. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha KKK Konstruktiva Praha C5:10
1426. 01. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CAC Sparta Praha K 
1425. 01. 2018 18:30TTC Praha HSK Slivenec D 
1424. 01. 2018 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTSF SKK EL Niňo Praha O 
1501. 02. 2018 19:00TJ ABC Branik DSK Dolní Měcholupy C 
1529. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha OTTC Praha H 
1502. 02. 2018 18:00SK HAMR DKK Konstruktiva Praha C 
1619. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha KSK HAMR D 
1622. 02. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha CSK Slivenec D 
1621. 02. 2018 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTTJ ABC Branik D 
1728. 02. 2018 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTSK Dolní Měcholupy C 
1701. 03. 2018 19:00TJ ABC Branik DTTC Praha H 
1726. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha OKK Konstruktiva Praha C 
1726. 02. 2018 00:00SK Slivenec DAC Sparta Praha K 
1809. 03. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CSK HAMR D 
1805. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha KSF SKK EL Niňo Praha O 
1808. 03. 2018 18:30TTC Praha HTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 
1915. 03. 2018 18:30TTC Praha HSK Dolní Měcholupy C 
1915. 03. 2018 19:00TJ ABC Branik DKK Konstruktiva Praha C 
1912. 03. 2018 00:00SK Slivenec DSK HAMR D 
2023. 03. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CSK Slivenec D 
2023. 03. 2018 18:00SK HAMR DSF SKK EL Niňo Praha O 
2019. 03. 2018 18:30AC Sparta Praha KTJ ABC Branik D 
2022. 03. 2018 18:30KK Konstruktiva Praha CTJ Mladí veteráni - VSK ČVUT 
2105. 04. 2018 18:30TTC Praha HKK Konstruktiva Praha C 
2104. 04. 2018 19:00TJ Mladí veteráni - VSK ČVUTAC Sparta Praha K 
2102. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha OSK Slivenec D 
2213. 04. 2018 18:30SK Dolní Měcholupy CSF SKK EL Niňo Praha O 
2213. 04. 2018 18:00SK HAMR DTJ ABC Branik D 
2209. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha KTTC Praha H 
7. třída B muži (RS-5B)
127. 09. 2017 19:00KST OBO PrahaTTC Klánovice E2:10
127. 10. 2017 18:00TJ Kyje CTTC Praha G10:6
120. 10. 2017 18:45SK Vršovice BSF SKK EL Niňo Praha P3:10
206. 10. 2017 18:30TTC Klánovice ESF SKK EL Niňo Praha P4:10
203. 10. 2017 18:30AC Sparta Praha LTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G9:9
313. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GKST OBO Praha8:10
313. 10. 2017 18:00TJ Kyje CAC Sparta Praha L10:0
313. 10. 2017 18:45SK Vršovice BTTC Praha G10:5
401. 11. 2017 18:30TTC Praha GSF SKK EL Niňo Praha P10:5
418. 10. 2017 19:00KST OBO PrahaTJ Kyje C1:10
503. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GTTC Klánovice E1:10
503. 11. 2017 18:45SK Vršovice BAC Sparta Praha L10:2
610. 11. 2017 18:30TTC Klánovice ETTC Praha G10:4
607. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha LSF SKK EL Niňo Praha P5:10
608. 11. 2017 19:00KST OBO PrahaSK Vršovice B7:10
610. 11. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GTJ Kyje C10:7
724. 11. 2017 18:00TJ Kyje CTTC Klánovice E5:10
715. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha PKST OBO Praha10:4
821. 11. 2017 18:30AC Sparta Praha LTTC Praha G6:10
808. 12. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GSK Vršovice B10:6
901. 12. 2017 18:45SK Vršovice BTJ Kyje C5:10
929. 11. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha PTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G9:9
930. 11. 2017 18:30TTC Praha GKST OBO Praha10:4
1008. 12. 2017 18:30TTC Klánovice EAC Sparta Praha L10:4
1008. 12. 2017 18:00TJ Kyje CSF SKK EL Niňo Praha P10:1
1115. 12. 2017 18:45SK Vršovice BTTC Klánovice E1:10
1114. 12. 2017 18:30TTC Praha GTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G2:10
1112. 12. 2017 18:30AC Sparta Praha LKST OBO Praha1:10
1212. 01. 2018 18:30TTC Klánovice EKST OBO Praha10:2
1211. 01. 2018 18:30TTC Praha GTJ Kyje C6:10
1208. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha PSK Vršovice B9:9
1318. 01. 2018 19:15SF SKK EL Niňo Praha PTTC Klánovice E5:10
1319. 01. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GAC Sparta Praha L10:3
1424. 01. 2018 19:00KST OBO PrahaTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 
1423. 01. 2018 18:30AC Sparta Praha LTJ Kyje C 
1425. 01. 2018 18:30TTC Praha GSK Vršovice B 
1529. 01. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha PTTC Praha G 
1502. 02. 2018 18:00TJ Kyje CKST OBO Praha 
1623. 02. 2018 18:30TTC Klánovice ETJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 
1620. 02. 2018 18:30AC Sparta Praha LSK Vršovice B 
1701. 03. 2018 18:30TTC Praha GTTC Klánovice E 
1726. 02. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha PAC Sparta Praha L 
1702. 03. 2018 18:45SK Vršovice BKST OBO Praha 
1702. 03. 2018 18:00TJ Kyje CTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 
1809. 03. 2018 18:30TTC Klánovice ETJ Kyje C 
1807. 03. 2018 19:00KST OBO PrahaSF SKK EL Niňo Praha P 
1915. 03. 2018 18:30TTC Praha GAC Sparta Praha L 
1916. 03. 2018 18:45SK Vršovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky G 
2023. 03. 2018 18:00TJ Kyje CSK Vršovice B 
2023. 03. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GSF SKK EL Niňo Praha P 
2021. 03. 2018 19:00KST OBO PrahaTTC Praha G 
2103. 04. 2018 18:30AC Sparta Praha LTTC Klánovice E 
2102. 04. 2018 00:00SF SKK EL Niňo Praha PTJ Kyje C 
2213. 04. 2018 18:30TTC Klánovice ESK Vršovice B 
2213. 04. 2018 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky GTTC Praha G 
2211. 04. 2018 19:00KST OBO PrahaAC Sparta Praha L 
Divize ženy
102. 10. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ Košíře7:3
126. 09. 2017 19:00TJ ABC Branik CTJ Lokomotiva Vršovice B9:1
126. 09. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ AVIA Čakovice C4:6
126. 09. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B4:6
127. 09. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha CSlovan KST Bohnice C3:7
129. 09. 2017 18:45TJ Sokol Nusle Praha CTTC Elizza Praha B6:4
205. 10. 2017 19:00TJ KošířeTTC Elizza Praha B0:10
204. 10. 2017 19:15Slovan KST Bohnice CTJ Sokol Nusle Praha C3:7
206. 10. 2017 19:15TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BSF SKK EL Niňo Praha C9:1
203. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice CTJ AVIA Čakovice B2:8
205. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice BTJ Lokomotiva Vršovice A4:6
219. 09. 2017 19:00TJ ABC Branik BTJ ABC Branik C5:5
310. 10. 2017 19:00TJ ABC Branik CTJ Košíře8:2
310. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Vršovice ATJ ABC Branik B5:5
310. 10. 2017 19:00TJ AVIA Čakovice BTJ Lokomotiva Vršovice B9:1
310. 10. 2017 19:15SF SKK EL Niňo Praha CTJ AVIA Čakovice C