Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Krajská divize
123. 09. 2017 16:00SKST Liberec GSKST Liberec H7:10
123. 09. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:7
123. 09. 2017 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A1:10
123. 09. 2017 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:6
127. 09. 2017 18:30TJ Spartak Chrastava ALoko Depo Liberec B10:4
123. 09. 2017 10:00SKST Liberec FTJ Jiskra Raspenava A8:10
207. 10. 2017 16:00SKST Liberec GSKST Liberec F8:10
207. 10. 2017 16:00SKST Liberec HTJ Jiskra Raspenava A5:10
207. 10. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Spartak Chrastava A7:10
203. 10. 2017 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ALoko Depo Liberec B9:9
207. 10. 2017 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Turnov A7:10
207. 10. 2017 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:2
308. 10. 2017 10:00SKST Liberec GTJ Jiskra Raspenava A8:10
308. 10. 2017 10:00SKST Liberec HSKST Liberec F10:8
308. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Nový Bor ALoko Depo Liberec B10:6
306. 10. 2017 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Spartak Chrastava A9:9
308. 10. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A3:10
308. 10. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ATJ Sokol Turnov A10:2
420. 10. 2017 18:30SKST Liberec FTJ Sokol Turnov A10:3
421. 10. 2017 16:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:2
421. 10. 2017 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:2
421. 10. 2017 16:00Loko Depo Liberec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A2:10
421. 10. 2017 16:00SKST Liberec GTJ Jiskra Nový Bor A10:8
419. 10. 2017 18:15SKST Liberec HTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
521. 10. 2017 10:00SKST Liberec FTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:5
521. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Sokol Turnov A10:2
522. 10. 2017 11:00TJ Spartak Chrastava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A6:10
521. 10. 2017 10:00Loko Depo Liberec BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:6
522. 10. 2017 10:00SKST Liberec GTJ Lokomotiva Česká Lípa A9:9
522. 10. 2017 10:00SKST Liberec HTJ Jiskra Nový Bor A3:10
604. 11. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec F10:6
604. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Raspenava A9:9
604. 11. 2017 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec G10:6
604. 11. 2017 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ASKST Liberec H10:3
604. 11. 2017 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Spartak Chrastava A6:10
604. 11. 2017 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ALoko Depo Liberec B6:10
705. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Jiskra Raspenava A10:7
703. 11. 2017 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec F3:10
705. 11. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec H4:10
705. 11. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ASKST Liberec G10:0
704. 11. 2017 10:00
herna Loko Depo Liberec
TJ Sokol Turnov ALoko Depo Liberec B7:10
703. 11. 2017 18:30TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Spartak Chrastava A10:5
817. 11. 2017 18:30
Home credit aréna Liberec
SKST Liberec FTJ Spartak Chrastava A10:3
818. 11. 2017 16:00TJ Jiskra Raspenava ALoko Depo Liberec B10:1
818. 11. 2017 18:00SKST Liberec GTJ Sokol Turnov A10:6
818. 11. 2017 18:00SKST Liberec HTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:5
818. 11. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:1
818. 11. 2017 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A3:10
919. 11. 2017 14:00SKST Liberec FLoko Depo Liberec B10:4
918. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Spartak Chrastava A10:2
919. 11. 2017 10:00SKST Liberec GTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:5
919. 11. 2017 10:00SKST Liberec HTJ Sokol Turnov A10:0
919. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A3:10
917. 11. 2017 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:1
1002. 12. 2017 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BSKST Liberec F4:10
1002. 12. 2017 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ATJ Jiskra Raspenava A10:1
1002. 12. 2017 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Nový Bor A10:7
1002. 12. 2017 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:2
1002. 12. 2017 15:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec G4:10
1002. 12. 2017 16:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec H7:10
1103. 12. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Raspenava A4:10
1103. 12. 2017 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ASKST Liberec F10:4
1103. 12. 2017 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Lokomotiva Česká Lípa A8:10
1101. 12. 2017 18:30TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Nový Bor A10:3
1103. 12. 2017 11:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec H0:10
1102. 12. 2017 10:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec G5:10
1221. 09. 2017 18:20SKST Liberec HSKST Liberec G10:7
1220. 01. 2018 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Jiskra Nový Bor A8:10
1220. 01. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:2
1220. 01. 2018 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Sokol Turnov A10:8
1216. 01. 2018 18:30Loko Depo Liberec BTJ Spartak Chrastava A10:5
1220. 01. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec F9:9
1317. 01. 2018 19:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec H10:6
1303. 02. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Nový Bor A10:8
1303. 02. 2018 15:00Loko Depo Liberec BTJ Lokomotiva Česká Lípa A6:10
1303. 02. 2018 16:00TJ Sokol Turnov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:3
1303. 02. 2018 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A3:10
1329. 08. 2017 18:00SKST Liberec FSKST Liberec G10:4
1403. 02. 2018 10:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Nový Bor A4:10
1402. 02. 2018 18:45TJ Spartak Chrastava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A7:10
1402. 02. 2018 18:30TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:4
1404. 02. 2018 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A4:10
1405. 09. 2017 18:30SKST Liberec FSKST Liberec H10:8
1405. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Raspenava ASKST Liberec G10:5
1517. 02. 2018 16:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec F10:4
1509. 02. 2018 18:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ATJ Jiskra Raspenava A9:9
1517. 02. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Spartak Chrastava A9:9
1517. 02. 2018 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ALoko Depo Liberec B10:4
1517. 02. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec G10:8
1517. 02. 2018 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec H10:6
1616. 02. 2018 18:30TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec F6:10
1617. 02. 2018 10:00TJ Sokol Turnov ATJ Jiskra Raspenava A10:4
1618. 02. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ATJ Spartak Chrastava A10:4
1618. 02. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BLoko Depo Liberec B4:10
1616. 02. 2018 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ASKST Liberec G10:6
1618. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor ASKST Liberec H8:10
1702. 03. 2018 18:30SKST Liberec FTJ Jiskra Nový Bor A10:1
1723. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Lokomotiva Česká Lípa A7:10
1703. 03. 2018 16:00SKST Liberec GTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:4
1703. 03. 2018 16:00SKST Liberec HTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A7:10
1703. 03. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Turnov A10:7
1703. 03. 2018 16:00Loko Depo Liberec BTJ Sokol Jablonec nad Jizerou A2:10
1803. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Jiskra Nový Bor A9:9
1828. 02. 2018 18:00SKST Liberec FTJ Lokomotiva Česká Lípa A10:3
1804. 03. 2018 10:00SKST Liberec HTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:0
1804. 03. 2018 10:00SKST Liberec GTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A4:10
1804. 03. 2018 10:00
herna Sokol Turnov
Loko Depo Liberec BTJ Sokol Turnov A4:10
1804. 03. 2018 11:00TJ Spartak Chrastava ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A8:10
1917. 03. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava ASKST Liberec F2:10
1917. 03. 2018 16:00Loko Depo Liberec BTJ Jiskra Raspenava A5:10
1917. 03. 2018 16:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec G10:8
1917. 03. 2018 16:00TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec H10:6
1915. 03. 2018 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Nový Bor A9:9
1916. 03. 2018 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ATJ Lokomotiva Česká Lípa A10:6
2017. 03. 2018 10:00Loko Depo Liberec BSKST Liberec F7:10
2016. 03. 2018 18:45TJ Spartak Chrastava ATJ Jiskra Raspenava A5:10
2016. 03. 2018 18:30TJ Sokol Jablonec nad Jizerou ASKST Liberec G10:3
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec H3:10
2018. 03. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno ATJ Jiskra Nový Bor A10:4
2018. 03. 2018 10:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou BTJ Lokomotiva Česká Lípa A9:9
2108. 04. 2018 14:00SKST Liberec FTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:2
2107. 04. 2018 15:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A2:10
2107. 04. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Turnov A10:2
2107. 04. 2018 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A10:7
2126. 03. 2018 18:15SKST Liberec GTJ Spartak Chrastava A10:0
2107. 04. 2018 16:00SKST Liberec HLoko Depo Liberec B10:8
2207. 04. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou B10:6
2223. 03. 2018 18:30SKST Liberec FTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno A7:10
2206. 04. 2018 18:30TJ Lokomotiva Česká Lípa ATJ Sokol Turnov A10:1
2208. 04. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor ATJ Sokol Jablonec nad Jizerou A4:10
2228. 03. 2018 18:20SKST Liberec HTJ Spartak Chrastava A10:4
2208. 04. 2018 10:00SKST Liberec GLoko Depo Liberec B4:10
Krajský přebor 1. třídy
103. 10. 2017 18:15TJ Sokol Nová Ves n. P. AKST Victory Liberec A5:10
130. 09. 2017 16:00TJ Sokol Semily ASKST Cvikov A9:9
130. 09. 2017 16:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec I10:5
130. 09. 2017 16:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Liberec J9:9
130. 09. 2017 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Turnov B9:9
130. 09. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Bratříkov A10:3
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Cvikov A0:10
229. 09. 2017 18:30TJ Sokol Semily AKST Victory Liberec A9:9
201. 10. 2017 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Liberec J5:10
228. 09. 2017 16:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Liberec I10:7
229. 09. 2017 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Bratříkov A10:4
201. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Turnov B10:3
314. 10. 2017 16:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Turnov B7:10
314. 10. 2017 16:00SKST Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A10:3
315. 10. 2017 15:00SKST Liberec IJiskra Kamenický Šenov A5:10
315. 10. 2017 15:00SKST Liberec JTJ Jiskra Nový Bor B9:9
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ACvikováček Cvikov A5:10
314. 10. 2017 14:30TJ Sokol Semily ATJ Doksy - Mimoň A10:4
415. 10. 2017 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Bratříkov A8:10
414. 10. 2017 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Turnov B10:6
414. 10. 2017 10:00SKST Liberec ITJ Jiskra Nový Bor B8:10
414. 10. 2017 10:00SKST Liberec JJiskra Kamenický Šenov A6:10
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Doksy - Mimoň A10:4
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Semily ACvikováček Cvikov A8:10
528. 10. 2017 16:00Cvikováček Cvikov AKST Victory Liberec A10:6
528. 10. 2017 16:00TJ Doksy - Mimoň ASKST Cvikov A3:10
528. 10. 2017 10:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:4
528. 10. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Semily A10:7
525. 10. 2017 18:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec I10:4
528. 10. 2017 18:00
herna SKST Liberec
SKST Liberec JTJ Sokol Bratříkov A10:5
605. 11. 2017 10:00Cvikováček Cvikov ASKST Cvikov A8:10
607. 11. 2017 18:00TJ Doksy - Mimoň AKST Victory Liberec A9:9
627. 10. 2017 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Semily A10:3
614. 11. 2017 18:30TJ Jiskra Nový Bor BTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:2
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec J3:10
627. 10. 2017 18:30TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec I7:10
711. 11. 2017 16:00KST Victory Liberec ASKST Liberec I10:4
711. 11. 2017 16:00SKST Cvikov ASKST Liberec J10:7
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Turnov B10:6
711. 11. 2017 15:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Bratříkov A10:5
711. 11. 2017 16:00Cvikováček Cvikov AJiskra Kamenický Šenov A6:10
711. 11. 2017 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Jiskra Nový Bor B7:10
812. 11. 2017 10:00KST Victory Liberec ASKST Liberec J9:9
811. 11. 2017 10:00SKST Cvikov ASKST Liberec I10:5
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Bratříkov A10:6
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Turnov B4:10
812. 11. 2017 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B2:10
812. 11. 2017 10:00TJ Doksy - Mimoň AJiskra Kamenický Šenov A7:10
925. 11. 2017 16:00Jiskra Kamenický Šenov AKST Victory Liberec A10:3
925. 11. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Cvikov A10:7
925. 11. 2017 16:00TJ Sokol Turnov BCvikováček Cvikov A9:9
925. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Doksy - Mimoň A10:8
926. 11. 2017 15:00SKST Liberec ITJ Sokol Nová Ves n. P. A10:8
926. 11. 2017 15:00SKST Liberec JTJ Sokol Semily A6:10
1024. 11. 2017 18:30Jiskra Kamenický Šenov ASKST Cvikov A10:2
1021. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Nový Bor BKST Victory Liberec A10:4
1022. 11. 2017 17:30
Herna TJ Doksy
TJ Sokol Turnov BTJ Doksy - Mimoň A9:9
1024. 11. 2017 18:30TJ Sokol Bratříkov ACvikováček Cvikov A10:2
1025. 11. 2017 10:00SKST Liberec ITJ Sokol Semily A6:10
1025. 11. 2017 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Nová Ves n. P. A10:3
1109. 12. 2017 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Sokol Semily A6:10
1109. 12. 2017 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Doksy - Mimoň A10:8
1109. 12. 2017 16:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Nový Bor B10:5
1109. 12. 2017 15:30TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Bratříkov A10:6
1109. 12. 2017 10:00SKST Liberec ISKST Liberec J10:4
1110. 12. 2017 11:00KST Victory Liberec ASKST Cvikov A7:10
1213. 01. 2018 15:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Nová Ves n. P. A7:10
1213. 01. 2018 16:00SKST Cvikov ATJ Sokol Semily A10:4
1213. 01. 2018 12:00SKST Liberec JTJ Doksy - Mimoň A10:5
1213. 01. 2018 16:00TJ Sokol Turnov BJiskra Kamenický Šenov A7:10
1213. 01. 2018 15:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Jiskra Nový Bor B8:10
1213. 01. 2018 15:00SKST Liberec ICvikováček Cvikov A10:3
1313. 01. 2018 10:00SKST Cvikov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:4
1314. 01. 2018 10:00KST Victory Liberec ATJ Sokol Semily A10:5
1313. 01. 2018 09:00SKST Liberec JCvikováček Cvikov A10:1
1313. 01. 2018 09:00SKST Liberec ITJ Doksy - Mimoň A10:3
1312. 01. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov AJiskra Kamenický Šenov A4:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Jiskra Nový Bor B5:10
1427. 01. 2018 17:30TJ Sokol Turnov BKST Victory Liberec A10:7
1427. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ASKST Cvikov A3:10
1427. 01. 2018 16:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec I10:6
1427. 01. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec J10:6
1427. 01. 2018 16:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:5
1427. 01. 2018 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Semily A3:10
1526. 01. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov AKST Victory Liberec A10:7
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BSKST Cvikov A6:10
1528. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor BSKST Liberec I10:6
1526. 01. 2018 19:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec J10:7
1528. 01. 2018 10:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Nová Ves n. P. A5:10
1528. 01. 2018 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Semily A7:10
1610. 02. 2018 16:00TJ Sokol Semily ATJ Sokol Nová Ves n. P. A10:7
1610. 02. 2018 16:00TJ Doksy - Mimoň ACvikováček Cvikov A10:8
1610. 02. 2018 16:00
18.03.2018 10:00
TJ Jiskra Nový Bor BJiskra Kamenický Šenov A6:10
1610. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Turnov B10:2
1623. 09. 2017 16:00SKST Liberec JSKST Liberec I10:7
1610. 02. 2018 16:00SKST Cvikov AKST Victory Liberec A10:4
1724. 02. 2018 16:00KST Victory Liberec ACvikováček Cvikov A7:10
1724. 02. 2018 16:00SKST Cvikov ATJ Doksy - Mimoň A2:10
1724. 02. 2018 16:00TJ Sokol Nová Ves n. P. AJiskra Kamenický Šenov A1:10
1724. 02. 2018 16:00TJ Sokol Semily ATJ Jiskra Nový Bor B10:6
1725. 02. 2018 15:00SKST Liberec ITJ Sokol Turnov B10:7
1716. 02. 2018 18:00
herna Bratříkov
TJ Sokol Bratříkov ASKST Liberec J10:4
1824. 02. 2018 10:00SKST Cvikov ACvikováček Cvikov A10:8
1825. 02. 2018 10:00KST Victory Liberec ATJ Doksy - Mimoň A8:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Sokol Semily AJiskra Kamenický Šenov A1:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ATJ Jiskra Nový Bor B10:3
1824. 02. 2018 10:00SKST Liberec JTJ Sokol Turnov B10:7
1824. 02. 2018 08:30SKST Liberec ITJ Sokol Bratříkov A10:2
1911. 03. 2018 15:00SKST Liberec IKST Victory Liberec A10:5
1909. 03. 2018 18:30SKST Liberec JSKST Cvikov A6:10
1911. 03. 2018 17:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Nová Ves n. P. A6:10
1910. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Semily A8:10
1910. 03. 2018 16:00Jiskra Kamenický Šenov ACvikováček Cvikov A10:5
1910. 03. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor BTJ Doksy - Mimoň A5:10
2010. 03. 2018 10:00
herna KST Victory Liberec
SKST Liberec JKST Victory Liberec A10:2
2010. 03. 2018 10:00SKST Liberec ISKST Cvikov A10:7
2009. 03. 2018 18:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Sokol Nová Ves n. P. A7:10
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Turnov BTJ Sokol Semily A3:10
2011. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor BCvikováček Cvikov A10:7
2009. 03. 2018 18:30Jiskra Kamenický Šenov ATJ Doksy - Mimoň A10:6
2124. 03. 2018 16:00KST Victory Liberec AJiskra Kamenický Šenov A9:9
2121. 03. 2018 18:15SKST Cvikov ATJ Jiskra Nový Bor B10:6
2123. 03. 2018 19:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Turnov B6:10
2124. 03. 2018 16:00TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Bratříkov A9:9
2124. 03. 2018 14:30TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec I6:10
2124. 03. 2018 16:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec J10:4
2224. 03. 2018 10:00SKST Cvikov AJiskra Kamenický Šenov A6:10
2225. 03. 2018 10:00KST Victory Liberec ATJ Jiskra Nový Bor B10:5
2225. 03. 2018 13:30
Herna Sokol Turnov
TJ Doksy - Mimoň ATJ Sokol Turnov B10:2
2225. 03. 2018 10:00Cvikováček Cvikov ATJ Sokol Bratříkov A6:10
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Semily ASKST Liberec I6:10
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Nová Ves n. P. ASKST Liberec J4:10
Krajský přebor 2. třídy
123. 09. 2017 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Turnov D10:7
123. 09. 2017 17:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Jiskra Nový Bor C9:9
120. 09. 2017 18:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C9:9
125. 09. 2017 18:30SKST Liberec LSKST Liberec K4:10
123. 09. 2017 16:30TJ Spartak Chrastava BTJ Lokomotiva Česká Lípa B8:10
119. 09. 2017 17:30TJ Sokol Vesec ATJ Jiskra Tanvald A10:8
203. 10. 2017 18:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Vesec A5:10
207. 10. 2017 14:30TJ Sokol Turnov DTJ Jiskra Tanvald A7:10
207. 10. 2017 17:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Spartak Chrastava B10:5
207. 10. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Lokomotiva Česká Lípa B4:10
207. 10. 2017 16:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec L10:5
202. 10. 2017 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec K9:9
307. 10. 2017 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Jiskra Tanvald A10:5
307. 10. 2017 10:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Vesec A5:10
308. 10. 2017 10:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Lokomotiva Česká Lípa B8:10
308. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Spartak Chrastava B10:4
307. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Raspenava BSKST Liberec K10:4
306. 10. 2017 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CSKST Liberec L3:10
421. 10. 2017 16:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec L10:8
421. 10. 2017 15:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec K10:6
421. 10. 2017 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Raspenava B3:10
418. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C7:10
421. 10. 2017 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Sokol Bratříkov B10:6
421. 10. 2017 16:00TJ Sokol Turnov DTJ Jiskra Nový Bor C1:10
521. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vesec ASKST Liberec K10:2
521. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Tanvald ASKST Liberec L10:4
522. 10. 2017 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C8:10
520. 10. 2017 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Raspenava B9:9
521. 10. 2017 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Jiskra Nový Bor C6:10
524. 10. 2017 18:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Bratříkov B4:10
604. 11. 2017 17:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Sokol Vesec A10:5
604. 11. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Jiskra Tanvald A10:4
602. 11. 2017 18:30TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Turnov C6:10
604. 11. 2017 16:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Turnov D9:9
604. 11. 2017 14:30SKST Liberec LTJ Spartak Chrastava B10:1
604. 11. 2017 14:30SKST Liberec KTJ Lokomotiva Česká Lípa B5:10
705. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Jiskra Tanvald A9:9
705. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Vesec A9:9
704. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Turnov D10:4
703. 11. 2017 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Turnov C10:3
704. 11. 2017 10:00SKST Liberec LTJ Lokomotiva Česká Lípa B5:10
704. 11. 2017 10:00SKST Liberec KTJ Spartak Chrastava B9:9
815. 11. 2017 18:00TJ Sokol Vesec ATJ Spartak Chrastava B10:7
818. 11. 2017 15:30TJ Jiskra Tanvald ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:5
818. 11. 2017 16:00TJ Sokol Turnov CSKST Liberec L10:4
818. 11. 2017 15:00TJ Sokol Turnov DSKST Liberec K10:3
818. 11. 2017 17:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Jiskra Raspenava B3:10
818. 11. 2017 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:3
918. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Lokomotiva Česká Lípa B10:8
914. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Spartak Chrastava B10:2
918. 11. 2017 10:00TJ Sokol Turnov CSKST Liberec K7:10
918. 11. 2017 10:00TJ Sokol Turnov DSKST Liberec L10:2
919. 11. 2017 10:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:4
919. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Jiskra Raspenava B9:9
1029. 11. 2017 18:30TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Vesec A9:9
1027. 11. 2017 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Tanvald A10:8
1002. 12. 2017 16:00SKST Liberec LTJ Sokol Bratříkov B10:6
1002. 12. 2017 16:00SKST Liberec KTJ Jiskra Nový Bor C10:7
1002. 12. 2017 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Turnov C9:9
1002. 12. 2017 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Turnov D10:3
1130. 11. 2017 18:30TJ Jiskra Raspenava BTJ Jiskra Tanvald A10:6
1101. 12. 2017 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Vesec A10:6
1102. 12. 2017 10:00SKST Liberec LTJ Jiskra Nový Bor C10:1
1102. 12. 2017 10:00SKST Liberec KTJ Sokol Bratříkov B10:5
1103. 12. 2017 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Turnov D9:9
1101. 12. 2017 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Turnov C10:5
1221. 09. 2017 18:00TJ Sokol Turnov DTJ Sokol Turnov C4:10
1220. 01. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Bratříkov B10:7
1218. 01. 2018 19:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Raspenava B3:10
1220. 01. 2018 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Spartak Chrastava B1:10
1209. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Vesec A10:8
1211. 09. 2017 18:30SKST Liberec KSKST Liberec L10:8
1331. 01. 2018 18:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Turnov C10:6
1303. 02. 2018 14:30TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Turnov D10:2
1303. 02. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Bratříkov B3:10
1303. 02. 2018 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Nový Bor C4:10
1302. 02. 2018 18:30SKST Liberec LTJ Jiskra Raspenava B10:3
1303. 02. 2018 14:30SKST Liberec KTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:8
1403. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Turnov C10:6
1403. 02. 2018 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Turnov D10:1
1402. 02. 2018 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Bratříkov B4:10
1404. 02. 2018 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Nový Bor C10:8
1403. 02. 2018 10:00SKST Liberec KTJ Jiskra Raspenava B10:8
1426. 01. 2018 18:15SKST Liberec LTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:8
1517. 02. 2018 16:00SKST Liberec LTJ Sokol Vesec A10:5
1517. 02. 2018 16:00SKST Liberec KTJ Jiskra Tanvald A10:6
1517. 02. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Spartak Chrastava B9:9
1509. 02. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:3
1517. 02. 2018 17:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Sokol Turnov C10:4
1517. 02. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Turnov D10:6
1617. 02. 2018 10:00SKST Liberec KTJ Sokol Vesec A10:8
1617. 02. 2018 10:00SKST Liberec LTJ Jiskra Tanvald A10:4
1616. 02. 2018 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Spartak Chrastava B6:10
1617. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Lokomotiva Česká Lípa B10:0
1618. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor CTJ Sokol Turnov C10:6
1618. 02. 2018 10:00TJ Sokol Bratříkov BTJ Sokol Turnov D6:10
1703. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vesec ATJ Sokol Bratříkov B5:10
1703. 03. 2018 16:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Jiskra Nový Bor C5:10
1703. 03. 2018 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Jiskra Raspenava B10:6
1703. 03. 2018 16:00TJ Sokol Turnov DTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C8:10
1703. 03. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec L10:8
1703. 03. 2018 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec K10:4
1820. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Sokol Bratříkov B10:6
1803. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Jiskra Nový Bor C9:9
1803. 03. 2018 10:00TJ Sokol Turnov DTJ Jiskra Raspenava B3:10
1803. 03. 2018 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:8
1802. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BSKST Liberec L10:5
1804. 03. 2018 11:00TJ Spartak Chrastava BSKST Liberec K7:10
1917. 03. 2018 15:00TJ Spartak Chrastava BTJ Sokol Vesec A10:7
1917. 03. 2018 16:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Jiskra Tanvald A7:10
1917. 03. 2018 16:00SKST Liberec LTJ Sokol Turnov C10:5
1917. 03. 2018 13:00SKST Liberec KTJ Sokol Turnov D10:3
1917. 03. 2018 16:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Sokol Bratříkov B10:2
1917. 03. 2018 18:00TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Nový Bor C9:9
2016. 03. 2018 19:00TJ Lokomotiva Česká Lípa BTJ Sokol Vesec A10:8
2018. 03. 2018 11:00TJ Spartak Chrastava BTJ Jiskra Tanvald A10:3
2017. 03. 2018 10:00SKST Liberec KTJ Sokol Turnov C3:10
2017. 03. 2018 10:00SKST Liberec LTJ Sokol Turnov D10:3
2016. 03. 2018 18:30TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Bratříkov B10:1
2017. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Raspenava BTJ Jiskra Nový Bor C10:4
2107. 04. 2018 15:00TJ Sokol Vesec ATJ Jiskra Raspenava B10:8
2103. 04. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C3:10
2107. 04. 2018 17:00TJ Sokol Bratříkov BSKST Liberec L10:7
2107. 04. 2018 16:00TJ Jiskra Nový Bor CSKST Liberec K10:7
2107. 04. 2018 16:00TJ Sokol Turnov CTJ Spartak Chrastava B6:10
2107. 04. 2018 14:00TJ Sokol Turnov DTJ Lokomotiva Česká Lípa B1:10
2207. 04. 2018 10:00TJ Jiskra Tanvald ATJ Jiskra Raspenava B7:10
2207. 04. 2018 10:00TJ Sokol Vesec ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C10:4
2208. 04. 2018 10:00TJ Jiskra Nový Bor CSKST Liberec L10:8
2208. 04. 2018 10:00TJ Sokol Bratříkov BSKST Liberec K8:10
2207. 04. 2018 10:00TJ Sokol Turnov DTJ Spartak Chrastava B5:10
2207. 04. 2018 10:00TJ Sokol Turnov CTJ Lokomotiva Česká Lípa B8:10
Krajská divize žen
114. 01. 2018 09:00TJ Spartak ChrastavaJiskra Kamenický Šenov B3:2
114. 01. 2018 09:00SKST Liberec BTTC Hrádek nad Nisou2:3
114. 01. 2018 09:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Jiskra Nový Bor0:5
114. 01. 2018 11:00TTC Hrádek nad NisouJiskra Kamenický Šenov A4:1
114. 01. 2018 11:00Jiskra Kamenický Šenov BSKST Liberec B0:5
114. 01. 2018 11:00TJ Sokol Turnov BTJ Spartak Chrastava3:2
114. 01. 2018 13:00Jiskra Kamenický Šenov BTJ Jiskra Nový Bor0:5
114. 01. 2018 13:00TJ Sokol Turnov BJiskra Kamenický Šenov A2:3
114. 01. 2018 13:00TJ Spartak ChrastavaSKST Liberec B1:4
114. 01. 2018 15:00TJ Jiskra Nový BorTTC Hrádek nad Nisou4:1
114. 01. 2018 15:00Jiskra Kamenický Šenov AJiskra Kamenický Šenov B3:2
203. 12. 2017 09:00TJ Jiskra Nový BorSKST Liberec B5:0
203. 12. 2017 09:00TTC Hrádek nad NisouTJ Spartak Chrastava3:2
203. 12. 2017 09:00Jiskra Kamenický Šenov BTJ Sokol Turnov B3:2
203. 12. 2017 11:00TJ Sokol Turnov BTTC Hrádek nad Nisou3:2
203. 12. 2017 11:00TJ Spartak ChrastavaTJ Jiskra Nový Bor1:4
203. 12. 2017 11:00SKST Liberec BJiskra Kamenický Šenov A2:3
203. 12. 2017 13:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Spartak Chrastava4:1
203. 12. 2017 13:00TJ Jiskra Nový BorTJ Sokol Turnov B5:0
203. 12. 2017 13:00TTC Hrádek nad NisouJiskra Kamenický Šenov B5:0
203. 12. 2017 15:00SKST Liberec BTJ Sokol Turnov B4:1
318. 02. 2018 09:00Jiskra Kamenický Šenov BTJ Spartak Chrastava3:2
318. 02. 2018 09:00TTC Hrádek nad NisouSKST Liberec B1:4
318. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Nový BorJiskra Kamenický Šenov A4:1
318. 02. 2018 11:00Jiskra Kamenický Šenov ATTC Hrádek nad Nisou3:2
318. 02. 2018 11:00SKST Liberec BJiskra Kamenický Šenov B5:0
318. 02. 2018 11:00TJ Spartak ChrastavaTJ Sokol Turnov B2:3
318. 02. 2018 13:00TJ Jiskra Nový BorJiskra Kamenický Šenov B5:0
318. 02. 2018 13:00Jiskra Kamenický Šenov ATJ Sokol Turnov B5:0
318. 02. 2018 13:00SKST Liberec BTJ Spartak Chrastava3:2
318. 02. 2018 15:00TJ Sokol Turnov BSKST Liberec B0:5
318. 02. 2018 15:00TTC Hrádek nad NisouTJ Jiskra Nový Bor1:4
318. 02. 2018 15:00Jiskra Kamenický Šenov BJiskra Kamenický Šenov A0:5
425. 03. 2018 09:00TTC Hrádek nad NisouTJ Sokol Turnov B2:3
425. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Nový BorTJ Spartak Chrastava4:1
425. 03. 2018 09:00Jiskra Kamenický Šenov ASKST Liberec B3:2
425. 03. 2018 11:00SKST Liberec BTJ Jiskra Nový Bor2:3
425. 03. 2018 11:00TJ Spartak ChrastavaTTC Hrádek nad Nisou0:5
425. 03. 2018 11:00TJ Sokol Turnov BJiskra Kamenický Šenov B3:2
425. 03. 2018 13:00TJ Spartak ChrastavaJiskra Kamenický Šenov A0:5
425. 03. 2018 13:00TJ Sokol Turnov BTJ Jiskra Nový Bor1:4
425. 03. 2018 13:00Jiskra Kamenický Šenov BTTC Hrádek nad Nisou1:4
Český pohár, 1. stupeň
130. 08. 2017 10:00SKST Liberec LTJ Sokol Mukařov9:1
116. 09. 2017 08:00TJ Sokol Turnov DSKST Liberec J2:8
131. 08. 2017 19:30SKST Liberec MTJ Sokol Bratříkov C2:8
108. 09. 2017 18:30ST FrýdlantKST Victory Liberec A1:9
116. 09. 2017 16:00Sportovní organizace Slaná u SemilSKST Liberec K3:7
116. 09. 2017 15:00SKST Liberec OTJ Sokol Turnov C3:7
113. 09. 2017 18:30SKST Liberec NTJ Sokol Vesec0:10
112. 09. 2017 18:00KST Victory Liberec BTJ Sokol Bratříkov B1:9
223. 09. 2017 10:00SKST Liberec LTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno0:7
224. 09. 2017 19:00SKST Liberec JTJ Sokol Bratříkov A3:6
221. 09. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Turnov A3:7
224. 09. 2017 17:00KST Victory Liberec ASKST Liberec H1:8
223. 09. 2017 12:00SKST Liberec KTJ Lokomotiva Česká Lípa0:10
224. 09. 2017 15:00TJ Sokol Turnov CSKST Liberec I2:7
224. 09. 2017 17:00TJ Sokol VesecTJ Sokol Turnov B6:4
222. 09. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov BSKST Liberec G1:6
326. 09. 2017 19:30TJ Sokol Bratříkov ATJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno1:7
329. 09. 2017 18:00SKST Liberec ITJ Lokomotiva Česká Lípa1:9
301. 10. 2017 17:00TJ Sokol VesecSKST Liberec G2:6
301. 10. 2017 17:00TJ Sokol Turnov ASKST Liberec H3:7
413. 10. 2017 19:00
Herna TJ Jablonec n/N. - Mšeno
SKST Liberec HTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno0:7
415. 10. 2017 16:00TJ Lokomotiva Česká LípaSKST Liberec G6:3
509. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Česká LípaTJ Bižuterie Jablonec nad Nisou - Mšeno1:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS