Výsledky
Divize
116. 09. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Vracov A10:5
116. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DSK Slatina - Brno A6:10
116. 09. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BTTC Koral Tišnov A8:10
112. 09. 2017 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:6
116. 09. 2017 17:30KST Blansko BOrel Silůvky A7:10
116. 09. 2017 17:00KST Oltec Brno AMK Řeznovice B4:10
230. 09. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice AKST Oltec Brno A10:3
230. 09. 2017 14:00TJ Sokol Vracov AMK Řeznovice B10:3
230. 09. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DKST Blansko B10:4
230. 09. 2017 17:30SK Slatina - Brno AOrel Silůvky A10:4
230. 09. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:7
230. 09. 2017 16:00TTC Koral Tišnov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B8:10
301. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice AMK Řeznovice B10:7
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vracov AKST Oltec Brno A10:8
330. 09. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DOrel Silůvky A10:2
330. 09. 2017 09:30SK Slatina - Brno AKST Blansko B10:5
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B2:10
301. 10. 2017 10:00TTC Koral Tišnov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:4
414. 10. 2017 17:00KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A4:10
414. 10. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:5
414. 10. 2017 17:30KST Blansko BTJ Sokol Brno I B6:10
414. 10. 2017 17:30Orel Silůvky ATTC Koral Tišnov A10:7
414. 10. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:1
414. 10. 2017 14:00
herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
TJ Sokol Vracov ASK Slatina - Brno A10:2
515. 10. 2017 10:30KST Oltec Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B3:10
513. 10. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A4:10
515. 10. 2017 10:00KST Blansko BTTC Koral Tišnov A2:10
515. 10. 2017 10:00Orel Silůvky ATJ Sokol Brno I B9:9
515. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice ASK Slatina - Brno A10:4
515. 10. 2017 10:00
herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
TJ Sokol Vracov ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:4
628. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DKST Oltec Brno A9:9
628. 10. 2017 17:30SK Slatina - Brno AMK Řeznovice B10:5
628. 10. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BTJ Jiskra Strážnice A9:9
628. 10. 2017 16:00TTC Koral Tišnov ATJ Sokol Vracov A10:2
628. 10. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Blansko B10:2
628. 10. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BOrel Silůvky A10:4
728. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DMK Řeznovice B4:10
728. 10. 2017 09:30SK Slatina - Brno AKST Oltec Brno A10:5
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BTJ Sokol Vracov A4:10
729. 10. 2017 10:00TTC Koral Tišnov ATJ Jiskra Strážnice A10:7
729. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AOrel Silůvky A10:2
728. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Blansko B10:2
811. 11. 2017 17:00KST Oltec Brno AKST Blansko B10:3
811. 11. 2017 18:00MK Řeznovice BOrel Silůvky A10:5
811. 11. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A2:10
811. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B7:10
811. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Brno I B10:7
811. 11. 2017 17:30SK Slatina - Brno ATTC Koral Tišnov A2:10
912. 11. 2017 10:30KST Oltec Brno AOrel Silůvky A10:7
910. 11. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Blansko B10:5
911. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:5
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vracov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A4:10
911. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTTC Koral Tišnov A8:10
911. 11. 2017 09:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Brno I B10:8
1025. 11. 2017 16:30TJ Sokol Brno I BKST Oltec Brno A9:9
1025. 11. 2017 16:00TTC Koral Tišnov AMK Řeznovice B10:3
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:6
1025. 11. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSK Slatina - Brno A10:5
1025. 11. 2017 16:00KST Blansko BTJ Jiskra Strážnice A6:10
1025. 11. 2017 17:30Orel Silůvky ATJ Sokol Vracov A5:10
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol Brno I BMK Řeznovice B9:9
1126. 11. 2017 10:00TTC Koral Tišnov AKST Oltec Brno A10:4
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ASK Slatina - Brno A10:4
1125. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:2
1126. 11. 2017 10:00KST Blansko BTJ Sokol Vracov A2:10
1126. 11. 2017 10:00Orel Silůvky ATJ Jiskra Strážnice A8:10
1209. 12. 2017 14:00TJ Sokol Vracov ATJ Jiskra Strážnice A6:10
1209. 12. 2017 10:30SK Slatina - Brno ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D5:10
1209. 12. 2017 16:00TTC Koral Tišnov ATJ Sokol Brno I B10:7
1229. 10. 2017 13:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:1
1209. 12. 2017 17:30Orel Silůvky AKST Blansko B10:2
1209. 12. 2017 18:00MK Řeznovice BKST Oltec Brno A10:7
1313. 01. 2018 17:00KST Oltec Brno ATJ Jiskra Strážnice A5:10
1313. 01. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Vracov A10:2
1313. 01. 2018 17:30KST Blansko BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D4:10
1313. 01. 2018 17:30Orel Silůvky ASK Slatina - Brno A10:8
1313. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Brno I B10:1
1313. 01. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTTC Koral Tišnov A10:8
1412. 01. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Jiskra Strážnice A10:6
1414. 01. 2018 10:30KST Oltec Brno ATJ Sokol Vracov A3:10
1414. 01. 2018 10:00Orel Silůvky ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D9:9
1414. 01. 2018 10:00KST Blansko BSK Slatina - Brno A2:10
1413. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Brno I B10:2
1414. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATTC Koral Tišnov A10:2
1527. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Oltec Brno A10:5
1527. 01. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BMK Řeznovice B10:6
1527. 01. 2018 16:30TJ Sokol Brno I BKST Blansko B10:2
1527. 01. 2018 16:00TTC Koral Tišnov AOrel Silůvky A10:1
1527. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Jiskra Strážnice A6:10
1527. 01. 2018 17:30SK Slatina - Brno ATJ Sokol Vracov A10:4
1627. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BKST Oltec Brno A10:4
1626. 01. 2018 19:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AMK Řeznovice B10:3
1628. 01. 2018 10:00TTC Koral Tišnov AKST Blansko B10:1
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol Brno I BOrel Silůvky A10:5
1627. 01. 2018 09:30SK Slatina - Brno ATJ Jiskra Strážnice A2:10
1627. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Vracov A4:10
1724. 02. 2018 17:00KST Oltec Brno ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D7:10
1724. 02. 2018 18:00MK Řeznovice BSK Slatina - Brno A10:7
1724. 02. 2018 16:30TJ Jiskra Strážnice ATJ Sokol Brno I B10:3
1724. 02. 2018 14:00
herna TJ Mikulčice, Mikulčice 506
TJ Sokol Vracov ATTC Koral Tišnov A10:4
1724. 02. 2018 17:30KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A2:10
1724. 02. 2018 17:30Orel Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B5:10
1823. 02. 2018 18:00MK Řeznovice BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:7
1825. 02. 2018 10:30KST Oltec Brno ASK Slatina - Brno A2:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Vracov ATJ Sokol Brno I B10:6
1825. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice ATTC Koral Tišnov A10:4
1825. 02. 2018 10:00Orel Silůvky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:6
1825. 02. 2018 10:00KST Blansko BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:9
1910. 03. 2018 17:30KST Blansko BKST Oltec Brno A5:10
1910. 03. 2018 17:30Orel Silůvky AMK Řeznovice B1:10
1910. 03. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Jiskra Strážnice A10:5
1910. 03. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Vracov A10:2
1910. 03. 2018 16:30TJ Sokol Brno I BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D4:10
1910. 03. 2018 16:00TTC Koral Tišnov ASK Slatina - Brno A9:9
2011. 03. 2018 10:00Orel Silůvky AKST Oltec Brno A10:5
2011. 03. 2018 10:00KST Blansko BMK Řeznovice B5:10
2010. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Jiskra Strážnice A10:5
2011. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Vracov A10:6
2011. 03. 2018 10:00TTC Koral Tišnov ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D10:8
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol Brno I BSK Slatina - Brno A4:10
2124. 03. 2018 17:00KST Oltec Brno ATJ Sokol Brno I B10:8
2124. 03. 2018 18:00MK Řeznovice BTTC Koral Tišnov A10:7
2124. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A10:5
2124. 03. 2018 17:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:8
2124. 03. 2018 16:30TJ Jiskra Strážnice AKST Blansko B10:0
2124. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vracov AOrel Silůvky A10:6
2223. 03. 2018 18:00MK Řeznovice BTJ Sokol Brno I B10:7
2225. 03. 2018 10:30KST Oltec Brno ATTC Koral Tišnov A4:10
2224. 03. 2018 09:30SK Slatina - Brno AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A7:10
2224. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B10:7
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vracov AKST Blansko B10:5
2225. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice AOrel Silůvky A9:9
1/131. 03. 2018 17:00TTC Koral Tišnov AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A3:9
1/131. 03. 2018 16:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Jiskra Strážnice A8:9
1/207. 04. 2018 16:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATTC Koral Tišnov A9:2
1/207. 04. 2018 16:00TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B9:4
2/121. 04. 2018 16:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Jiskra Strážnice A9:3
2/214. 04. 2018 16:00TJ Jiskra Strážnice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A7:9
Krajská soutěž I. třídy A
116. 09. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Hlubočany A6:10
116. 09. 2017 17:30TJ Holásky BSK Slatina - Brno B5:10
116. 09. 2017 17:00Orel Ivančice ATTC Koral Tišnov B10:0
116. 09. 2017 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:7
116. 09. 2017 10:00KST Blansko CSTK Zbraslavec A1:10
116. 09. 2017 17:30TJ Šošůvka AMK Řeznovice C8:10
230. 09. 2017 17:45TJ Cemo Mokrá ATJ Šošůvka A9:9
230. 09. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany AMK Řeznovice C10:4
230. 09. 2017 17:30TJ Holásky BKST Blansko C7:10
230. 09. 2017 13:30SK Slatina - Brno BSTK Zbraslavec A10:5
230. 09. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Sokol Rebešovice A9:9
230. 09. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C3:10
301. 10. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá AMK Řeznovice C10:7
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Šošůvka A10:5
330. 09. 2017 09:30TJ Holásky BSTK Zbraslavec A2:10
301. 10. 2017 10:30SK Slatina - Brno BKST Blansko C10:4
330. 09. 2017 10:00Orel Ivančice AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:3
301. 10. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Rebešovice A0:10
414. 10. 2017 17:30TJ Šošůvka ATJ Sokol Rebešovice A3:10
414. 10. 2017 18:00MK Řeznovice CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C7:10
414. 10. 2017 10:00KST Blansko COrel Ivančice A4:10
414. 10. 2017 17:30STK Zbraslavec ATTC Koral Tišnov B10:0
407. 10. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá ATJ Holásky B3:10
413. 10. 2017 19:00TJ Sokol Hlubočany ASK Slatina - Brno B5:10
515. 10. 2017 10:00TJ Šošůvka AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:8
513. 10. 2017 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Rebešovice A5:10
513. 10. 2017 18:30KST Blansko CTTC Koral Tišnov B10:1
515. 10. 2017 10:00STK Zbraslavec AOrel Ivančice A10:8
508. 10. 2017 12:00TJ Cemo Mokrá ASK Slatina - Brno B8:10
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Holásky B10:4
620. 10. 2017 18:00TJ Holásky BTJ Šošůvka A10:4
628. 10. 2017 13:30SK Slatina - Brno BMK Řeznovice C10:1
628. 10. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Cemo Mokrá A10:5
628. 10. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BTJ Sokol Hlubočany A2:10
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Rebešovice AKST Blansko C10:3
628. 10. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSTK Zbraslavec A6:10
724. 10. 2017 18:30TJ Holásky BMK Řeznovice C10:6
729. 10. 2017 10:30SK Slatina - Brno BTJ Šošůvka A10:3
728. 10. 2017 10:00Orel Ivančice ATJ Sokol Hlubočany A10:8
729. 10. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Cemo Mokrá A6:10
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Rebešovice ASTK Zbraslavec A10:8
729. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CKST Blansko C10:4
811. 11. 2017 18:00TJ Šošůvka AKST Blansko C10:5
811. 11. 2017 18:00MK Řeznovice CSTK Zbraslavec A9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá ATJ Sokol Rebešovice A3:10
811. 11. 2017 17:30TJ Sokol Hlubočany AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:6
807. 11. 2017 19:00TJ Holásky BOrel Ivančice A7:10
811. 11. 2017 13:30SK Slatina - Brno BTTC Koral Tišnov B10:2
912. 11. 2017 10:00TJ Šošůvka ASTK Zbraslavec A3:10
910. 11. 2017 18:00MK Řeznovice CKST Blansko C10:4
912. 11. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C5:10
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Hlubočany ATJ Sokol Rebešovice A4:10
911. 11. 2017 09:30TJ Holásky BTTC Koral Tišnov B10:2
912. 11. 2017 10:30SK Slatina - Brno BOrel Ivančice A10:4
1025. 11. 2017 17:00Orel Ivančice ATJ Šošůvka A10:3
1025. 11. 2017 16:00TTC Koral Tišnov BMK Řeznovice C4:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Holásky B10:6
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CSK Slatina - Brno B7:10
1025. 11. 2017 10:00KST Blansko CTJ Cemo Mokrá A10:6
1025. 11. 2017 17:30STK Zbraslavec ATJ Sokol Hlubočany A10:5
1125. 11. 2017 10:00Orel Ivančice AMK Řeznovice C10:8
1126. 11. 2017 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Šošůvka A5:10
1124. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rebešovice ASK Slatina - Brno B10:6
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Holásky B10:7
1124. 11. 2017 18:30KST Blansko CTJ Sokol Hlubočany A8:10
1126. 11. 2017 10:00TJ Cemo Mokrá ASTK Zbraslavec A2:10
1205. 12. 2017 18:30TJ Sokol Hlubočany ATJ Cemo Mokrá A10:3
1209. 12. 2017 13:30SK Slatina - Brno BTJ Holásky B10:1
1207. 12. 2017 17:30TTC Koral Tišnov BOrel Ivančice A0:10
1209. 12. 2017 14:30
Únanov 222, Budova orlovny,I.patro
KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Rebešovice A10:8
1206. 12. 2017 19:00STK Zbraslavec AKST Blansko C10:7
1209. 12. 2017 18:00MK Řeznovice CTJ Šošůvka A10:8
1313. 01. 2018 17:30TJ Šošůvka ATJ Cemo Mokrá A9:9
1313. 01. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Sokol Hlubočany A10:8
1313. 01. 2018 10:00KST Blansko CTJ Holásky B9:9
1313. 01. 2018 17:30STK Zbraslavec ASK Slatina - Brno B9:9
1313. 01. 2018 17:30TJ Sokol Rebešovice AOrel Ivančice A10:4
1313. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTTC Koral Tišnov B10:0
1412. 01. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Cemo Mokrá A9:9
1414. 01. 2018 10:00TJ Šošůvka ATJ Sokol Hlubočany A10:7
1414. 01. 2018 10:00STK Zbraslavec ATJ Holásky B10:3
1412. 01. 2018 18:30KST Blansko CSK Slatina - Brno B3:10
1414. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov COrel Ivančice A10:6
1412. 01. 2018 18:30TJ Sokol Rebešovice ATTC Koral Tišnov B10:0
1527. 01. 2018 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Šošůvka A10:2
1527. 01. 2018 11:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CMK Řeznovice C7:10
1527. 01. 2018 17:00Orel Ivančice AKST Blansko C10:5
1527. 01. 2018 16:00TTC Koral Tišnov BSTK Zbraslavec A1:10
1527. 01. 2018 18:00TJ Holásky BTJ Cemo Mokrá A10:3
1527. 01. 2018 13:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Hlubočany A10:5
1628. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Šošůvka A10:6
1628. 01. 2018 09:00TJ Sokol Rebešovice AMK Řeznovice C10:3
1628. 01. 2018 10:00TTC Koral Tišnov BKST Blansko C2:10
1627. 01. 2018 10:00Orel Ivančice ASTK Zbraslavec A10:5
1628. 01. 2018 10:30SK Slatina - Brno BTJ Cemo Mokrá A10:3
1627. 01. 2018 09:30TJ Holásky BTJ Sokol Hlubočany A9:9
1724. 02. 2018 17:30TJ Šošůvka ATJ Holásky B10:3
1725. 02. 2018 16:00MK Řeznovice CSK Slatina - Brno B0:10
1724. 02. 2018 14:00TJ Cemo Mokrá AOrel Ivančice A9:9
1717. 02. 2018 17:00TJ Sokol Hlubočany ATTC Koral Tišnov B10:0
1724. 02. 2018 10:00KST Blansko CTJ Sokol Rebešovice A3:10
1724. 02. 2018 15:30STK Zbraslavec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:4
1823. 02. 2018 18:00MK Řeznovice CTJ Holásky B6:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Šošůvka ASK Slatina - Brno B4:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Hlubočany AOrel Ivančice A7:10
1821. 02. 2018 18:30TJ Cemo Mokrá ATTC Koral Tišnov B10:1
1818. 02. 2018 10:00STK Zbraslavec ATJ Sokol Rebešovice A6:10
1823. 02. 2018 18:30KST Blansko CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C2:10
1910. 03. 2018 10:00KST Blansko CTJ Šošůvka A10:4
1910. 03. 2018 17:30STK Zbraslavec AMK Řeznovice C10:3
1910. 03. 2018 17:30TJ Sokol Rebešovice ATJ Cemo Mokrá A10:2
1910. 03. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Sokol Hlubočany A10:7
1910. 03. 2018 17:00Orel Ivančice ATJ Holásky B10:4
1910. 03. 2018 16:00TTC Koral Tišnov BSK Slatina - Brno B4:10
2011. 03. 2018 10:00STK Zbraslavec ATJ Šošůvka A10:3
2009. 03. 2018 18:30KST Blansko CMK Řeznovice C10:2
2011. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CTJ Cemo Mokrá A10:3
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Rebešovice ATJ Sokol Hlubočany A10:2
2011. 03. 2018 10:00TTC Koral Tišnov BTJ Holásky B5:10
2010. 03. 2018 10:00Orel Ivančice ASK Slatina - Brno B4:10
2124. 03. 2018 16:45TJ Šošůvka AOrel Ivančice A7:10
2124. 03. 2018 18:00MK Řeznovice CTTC Koral Tišnov B10:3
2124. 03. 2018 17:30TJ Holásky BTJ Sokol Rebešovice A1:10
2124. 03. 2018 13:30SK Slatina - Brno BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:6
2124. 03. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá AKST Blansko C4:10
2124. 03. 2018 17:30TJ Sokol Hlubočany ASTK Zbraslavec A5:10
2223. 03. 2018 19:00MK Řeznovice COrel Ivančice A4:10
2222. 03. 2018 17:30TJ Šošůvka ATTC Koral Tišnov B10:3
2225. 03. 2018 10:30SK Slatina - Brno BTJ Sokol Rebešovice A5:10
2224. 03. 2018 09:30TJ Holásky BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov C10:6
2223. 03. 2018 19:00TJ Sokol Hlubočany AKST Blansko C10:3
2214. 03. 2018 19:00STK Zbraslavec ATJ Cemo Mokrá A10:4
Krajská soutěž I. třídy B
117. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Brno-Bystrc A6:10
116. 09. 2017 09:30Orel Silůvky BTJ Agrotec Hustopeče B9:9
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATTC Moravská Slavia Brno D3:10
114. 09. 2017 19:00TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Lanžhot B8:10
116. 09. 2017 17:30SK Slatina - Brno CSKST Mart Hodonín Stavoimpex E5:10
116. 09. 2017 14:30KST Oltec Brno BTTC Komořany A2:10
230. 09. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice BKST Oltec Brno B10:1
230. 09. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc ATTC Komořany A10:4
230. 09. 2017 17:30Orel Silůvky BSK Slatina - Brno C9:9
230. 09. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E9:9
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Vracov B3:10
230. 09. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Lanžhot B10:2
330. 09. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTTC Komořany A10:4
322. 09. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc AKST Oltec Brno B10:0
301. 10. 2017 10:00Orel Silůvky BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E7:10
327. 09. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BSK Slatina - Brno C6:10
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Sokol Lanžhot B6:10
301. 10. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Vracov B9:9
414. 10. 2017 14:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Vracov B7:10
414. 10. 2017 17:30TTC Komořany ATJ Sokol Lanžhot B10:1
414. 10. 2017 17:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Kobylí A8:10
414. 10. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETTC Moravská Slavia Brno D1:10
414. 10. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice BOrel Silůvky B10:6
412. 10. 2017 18:00
herna ST Šafaříkova, Hustopeče
TJ Brno-Bystrc ATJ Agrotec Hustopeče B10:6
515. 10. 2017 10:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Lanžhot B3:10
515. 10. 2017 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Vracov B10:4
514. 10. 2017 10:00SK Slatina - Brno CTTC Moravská Slavia Brno D6:10
515. 10. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Sokol Kobylí A10:7
514. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Agrotec Hustopeče B7:10
514. 10. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc AOrel Silůvky B10:1
628. 10. 2017 17:30Orel Silůvky BKST Oltec Brno B10:2
628. 10. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Komořany A6:10
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí ATJ Jiskra Strážnice B10:6
628. 10. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Brno-Bystrc A5:10
628. 10. 2017 14:00TJ Sokol Vracov BSK Slatina - Brno C10:5
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E2:10
729. 10. 2017 10:00Orel Silůvky BTTC Komořany A7:10
727. 10. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BKST Oltec Brno B10:2
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Brno-Bystrc A7:10
729. 10. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Jiskra Strážnice B10:5
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vracov BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E8:10
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot BSK Slatina - Brno C7:10
811. 11. 2017 14:30KST Oltec Brno BSK Slatina - Brno C1:10
811. 11. 2017 17:30TTC Komořany ASKST Mart Hodonín Stavoimpex E10:6
811. 11. 2017 16:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Vracov B10:3
811. 11. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Lanžhot B10:1
818. 11. 2017 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Kobylí A4:10
811. 11. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTTC Moravská Slavia Brno D2:10
912. 11. 2017 10:30KST Oltec Brno BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E2:10
912. 11. 2017 10:00TTC Komořany ASK Slatina - Brno C10:2
911. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Lanžhot B9:9
907. 11. 2017 18:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Vracov B10:4
910. 11. 2017 19:00TTC Moravská Slavia Brno DOrel Silůvky B10:2
910. 11. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Kobylí A8:10
1025. 11. 2017 13:30TJ Sokol Kobylí AKST Oltec Brno B10:5
1025. 11. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTTC Komořany A10:5
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov BOrel Silůvky B8:10
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Agrotec Hustopeče B10:0
1025. 11. 2017 17:30SK Slatina - Brno CTJ Jiskra Strážnice B9:9
1025. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Brno-Bystrc A10:3
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí ATTC Komořany A3:10
1126. 11. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno DKST Oltec Brno B10:3
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Agrotec Hustopeče B9:9
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lanžhot BOrel Silůvky B10:8
1125. 11. 2017 10:00SK Slatina - Brno CTJ Brno-Bystrc A7:10
1126. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Jiskra Strážnice B10:2
1209. 12. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc ATJ Jiskra Strážnice B10:8
1209. 12. 2017 10:00TJ Agrotec Hustopeče BOrel Silůvky B10:2
1209. 12. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Sokol Kobylí A10:3
1209. 12. 2017 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Vracov B10:4
1209. 12. 2017 16:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ESK Slatina - Brno C10:7
1209. 12. 2017 17:30TTC Komořany AKST Oltec Brno B10:2
1313. 01. 2018 14:30KST Oltec Brno BTJ Jiskra Strážnice B2:10
1313. 01. 2018 10:30TTC Komořany ATJ Brno-Bystrc A9:9
1313. 01. 2018 17:30SK Slatina - Brno COrel Silůvky B10:3
1313. 01. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Agrotec Hustopeče B10:7
1306. 01. 2018 17:00
tělocvična ZŠ Kobylí
TJ Sokol Vracov BTJ Sokol Kobylí A8:10
1313. 01. 2018 17:30TJ Sokol Lanžhot BTTC Moravská Slavia Brno D6:10
1414. 01. 2018 10:00TTC Komořany ATJ Jiskra Strážnice B10:7
1414. 01. 2018 10:30KST Oltec Brno BTJ Brno-Bystrc A1:10
1414. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex EOrel Silůvky B10:5
1413. 01. 2018 10:00SK Slatina - Brno CTJ Agrotec Hustopeče B10:6
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Sokol Kobylí A7:10
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BTTC Moravská Slavia Brno D1:10
1527. 01. 2018 14:00
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
TJ Sokol Vracov BKST Oltec Brno B10:5
1527. 01. 2018 17:30TJ Sokol Lanžhot BTTC Komořany A6:10
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí ASK Slatina - Brno C10:3
1527. 01. 2018 17:30TTC Moravská Slavia Brno DSKST Mart Hodonín Stavoimpex E10:8
1527. 01. 2018 17:30Orel Silůvky BTJ Jiskra Strážnice B10:6
1523. 01. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Brno-Bystrc A2:10
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Lanžhot BKST Oltec Brno B10:5
1621. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BTTC Komořany A8:10
1628. 01. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno DSK Slatina - Brno C10:7
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí ASKST Mart Hodonín Stavoimpex E9:9
1627. 01. 2018 10:00
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionu
TJ Agrotec Hustopeče BTJ Jiskra Strážnice B4:10
1628. 01. 2018 10:00Orel Silůvky BTJ Brno-Bystrc A1:10
1724. 02. 2018 14:30KST Oltec Brno BOrel Silůvky B1:10
1724. 02. 2018 17:30TTC Komořany ATJ Agrotec Hustopeče B10:1
1724. 02. 2018 16:30TJ Jiskra Strážnice BTJ Sokol Kobylí A10:5
1724. 02. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc ATTC Moravská Slavia Brno D5:10
1724. 02. 2018 17:30SK Slatina - Brno CTJ Sokol Vracov B9:9
1724. 02. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Sokol Lanžhot B10:2
1825. 02. 2018 10:00TTC Komořany AOrel Silůvky B8:10
1825. 02. 2018 10:30KST Oltec Brno BTJ Agrotec Hustopeče B0:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Brno-Bystrc ATJ Sokol Kobylí A10:2
1824. 02. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice BTTC Moravská Slavia Brno D9:9
1825. 02. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETJ Sokol Vracov B9:9
1824. 02. 2018 10:00SK Slatina - Brno CTJ Sokol Lanžhot B10:8
1910. 03. 2018 17:30SK Slatina - Brno CKST Oltec Brno B10:3
1910. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex ETTC Komořany A10:0wo
1909. 03. 2018 18:30
Bzenecká 1538,Strážnice
TJ Sokol Vracov BTJ Jiskra Strážnice B8:10
1910. 03. 2018 17:30TJ Sokol Lanžhot BTJ Brno-Bystrc A2:10
1903. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí AOrel Silůvky B10:8
1910. 03. 2018 17:30TTC Moravská Slavia Brno DTJ Agrotec Hustopeče B10:2
2011. 03. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex EKST Oltec Brno B10:0wo
2010. 03. 2018 10:00SK Slatina - Brno CTTC Komořany A10:8
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Lanžhot BTJ Jiskra Strážnice B5:10
2004. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vracov BTJ Brno-Bystrc A8:10
2011. 03. 2018 10:00
herna MS Brno, Vojtova 12, Brno
Orel Silůvky BTTC Moravská Slavia Brno D6:10
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí ATJ Agrotec Hustopeče B9:9
2124. 03. 2018 14:30KST Oltec Brno BTJ Sokol Kobylí A0:10
2124. 03. 2018 17:30TTC Komořany ATTC Moravská Slavia Brno D6:10
2124. 03. 2018 17:30Orel Silůvky BTJ Sokol Vracov B10:7
2124. 03. 2018 10:00TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Lanžhot B10:5
2124. 03. 2018 16:30TJ Jiskra Strážnice BSK Slatina - Brno C4:10
2124. 03. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc ASKST Mart Hodonín Stavoimpex E10:1
2225. 03. 2018 10:00TTC Komořany ATJ Sokol Kobylí A9:9
2225. 03. 2018 10:30KST Oltec Brno BTTC Moravská Slavia Brno D0:10
2222. 03. 2018 18:30TJ Agrotec Hustopeče BTJ Sokol Vracov B10:3
2225. 03. 2018 10:00Orel Silůvky BTJ Sokol Lanžhot B6:10
2224. 03. 2018 10:00TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno C10:8
2222. 03. 2018 19:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Mart Hodonín Stavoimpex E4:10
Krajská soutěž II. třídy A
116. 09. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Brno-Bystrc B10:8
116. 09. 2017 13:30TJ Holásky CSK Kuřim B10:3
116. 09. 2017 17:30TTC Komořany BTTC Moravská Slavia Brno E5:10
112. 09. 2017 18:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:5
116. 09. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec AOrel Silůvky C10:5
116. 09. 2017 17:00TJ Lažánky ATJ Sokol Brno I C10:6
230. 09. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Lažánky A10:8
230. 09. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Sokol Brno I C8:10
230. 09. 2017 13:30TJ Holásky CTJ Jevišovka-Drnholec A2:10
230. 09. 2017 17:30SK Kuřim BOrel Silůvky C4:10
230. 09. 2017 17:30TTC Komořany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:7
230. 09. 2017 15:00TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:3
301. 10. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá BTJ Sokol Brno I C3:10
330. 09. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Lažánky A5:10
326. 09. 2017 19:00TJ Holásky COrel Silůvky C4:10
322. 09. 2017 19:00SK Kuřim BTJ Jevišovka-Drnholec A0:10
301. 10. 2017 10:00TTC Komořany BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D7:10
301. 10. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno EKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:3
414. 10. 2017 17:00TJ Lažánky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E3:10
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Brno I CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D9:9
414. 10. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATTC Komořany B10:2
414. 10. 2017 10:00Orel Silůvky CTTC Moravská Slavia Brno E10:5
414. 10. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Holásky C6:10
414. 10. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc BSK Kuřim B10:1
515. 10. 2017 10:30TJ Lažánky AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D8:10
513. 10. 2017 18:30TJ Sokol Brno I CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:0
515. 10. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATTC Moravská Slavia Brno E10:8
513. 10. 2017 19:00Orel Silůvky CTTC Komořany B10:0
515. 10. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá BSK Kuřim B10:3
514. 10. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BTJ Holásky C1:10
627. 10. 2017 18:30TJ Holásky CTJ Lažánky A9:9
628. 10. 2017 17:30SK Kuřim BTJ Sokol Brno I C2:10
604. 11. 2017 17:30TTC Komořany BTJ Cemo Mokrá B10:6
628. 10. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Brno-Bystrc B9:9
628. 10. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Jevišovka-Drnholec A2:10
628. 10. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DOrel Silůvky C10:5
729. 10. 2017 10:00TJ Holásky CTJ Sokol Brno I C3:10
729. 10. 2017 10:00SK Kuřim BTJ Lažánky A7:10
731. 10. 2017 18:00TTC Komořany BTJ Brno-Bystrc B6:10
724. 10. 2017 19:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Cemo Mokrá B10:8
729. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EOrel Silůvky C10:8
728. 10. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Jevišovka-Drnholec A6:10
811. 11. 2017 17:00TJ Lažánky ATJ Jevišovka-Drnholec A0:10
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Brno I COrel Silůvky C10:1
811. 11. 2017 17:00TJ Cemo Mokrá BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:2
811. 11. 2017 14:30TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D2:10
811. 11. 2017 13:30TJ Holásky CTTC Komořany B10:8
811. 11. 2017 17:30SK Kuřim BTTC Moravská Slavia Brno E8:10
905. 11. 2017 10:00TJ Lažánky AOrel Silůvky C4:10
910. 11. 2017 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Jevišovka-Drnholec A4:10
912. 11. 2017 09:00TJ Cemo Mokrá BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D4:10
911. 11. 2017 10:00TJ Brno-Bystrc BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:8
912. 11. 2017 10:00TJ Holásky CTTC Moravská Slavia Brno E10:6
912. 11. 2017 10:00SK Kuřim BTTC Komořany B9:9
1025. 11. 2017 17:30TTC Komořany BTJ Lažánky A8:10
1025. 11. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Sokol Brno I C6:10
1025. 11. 2017 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Holásky C9:9
1025. 11. 2017 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DSK Kuřim B10:5
1025. 11. 2017 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Cemo Mokrá B10:1
1025. 11. 2017 10:00Orel Silůvky CTJ Brno-Bystrc B9:9
1126. 11. 2017 10:00TTC Komořany BTJ Sokol Brno I C0:10
1126. 11. 2017 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Lažánky A9:9
1126. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ESK Kuřim B10:6
1125. 11. 2017 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Holásky C10:3
1126. 11. 2017 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Brno-Bystrc B10:2
1124. 11. 2017 19:00Orel Silůvky CTJ Cemo Mokrá B10:8
1209. 12. 2017 17:00TJ Brno-Bystrc BTJ Cemo Mokrá B10:4
1209. 12. 2017 17:30SK Kuřim BTJ Holásky C10:8
1209. 12. 2017 17:30TTC Moravská Slavia Brno ETTC Komořany B10:5
1228. 10. 2017 21:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E8:10
1209. 12. 2017 10:00Orel Silůvky CTJ Jevišovka-Drnholec A6:10
1209. 12. 2017 19:00TJ Sokol Brno I CTJ Lažánky A10:4
1313. 01. 2018 17:00TJ Lažánky ATJ Cemo Mokrá B9:9
1310. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Brno-Bystrc B10:7
1313. 01. 2018 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Holásky C10:1
1313. 01. 2018 10:00Orel Silůvky CSK Kuřim B10:8
1313. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETTC Komořany B8:10
1313. 01. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Moravská Slavia Brno E10:7
1412. 01. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Cemo Mokrá B10:3
1414. 01. 2018 09:00TJ Lažánky ATJ Brno-Bystrc B10:6
1412. 01. 2018 19:00Orel Silůvky CTJ Holásky C10:4
1414. 01. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ASK Kuřim B10:4
1413. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTTC Komořany B10:7
1414. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETTC Moravská Slavia Brno E4:10
1527. 01. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Lažánky A10:0
1527. 01. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Sokol Brno I C10:7
1527. 01. 2018 15:30TTC Komořany BTJ Jevišovka-Drnholec A0:10
1527. 01. 2018 17:30TTC Moravská Slavia Brno EOrel Silůvky C10:6
1527. 01. 2018 15:30TJ Holásky CTJ Cemo Mokrá B10:1
1527. 01. 2018 17:30SK Kuřim BTJ Brno-Bystrc B10:3
1627. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Lažánky A10:1
1628. 01. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Sokol Brno I C0:10
1628. 01. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Jevišovka-Drnholec A4:10
1628. 01. 2018 10:00TTC Komořany BOrel Silůvky C3:10
1628. 01. 2018 08:00SK Kuřim BTJ Cemo Mokrá B10:4
1628. 01. 2018 10:00TJ Holásky CTJ Brno-Bystrc B9:9
1724. 02. 2018 17:00TJ Lažánky ATJ Holásky C10:2
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol Brno I CSK Kuřim B10:3
1724. 02. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá BTTC Komořany B10:4
1724. 02. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc BTTC Moravská Slavia Brno E10:4
1724. 02. 2018 17:30TJ Jevišovka-Drnholec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:0
1724. 02. 2018 10:00Orel Silůvky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D3:10
1812. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTJ Holásky C10:6
1825. 02. 2018 09:00TJ Lažánky ASK Kuřim B6:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Brno-Bystrc BTTC Komořany B10:3
1825. 02. 2018 09:00TJ Cemo Mokrá BTTC Moravská Slavia Brno E10:6
1823. 02. 2018 19:00Orel Silůvky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:3
1825. 02. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec AKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D8:10
1910. 03. 2018 17:30TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Lažánky A10:0
1910. 03. 2018 10:00Orel Silůvky CTJ Sokol Brno I C3:10
1910. 03. 2018 14:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Cemo Mokrá B9:9
1910. 03. 2018 18:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Brno-Bystrc B10:3
1910. 03. 2018 16:00TTC Komořany BTJ Holásky C9:9
1910. 03. 2018 17:30TTC Moravská Slavia Brno ESK Kuřim B10:7
2009. 03. 2018 19:00Orel Silůvky CTJ Lažánky A10:7
2011. 03. 2018 10:00TJ Jevišovka-Drnholec ATJ Sokol Brno I C10:3
2010. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DTJ Cemo Mokrá B10:2
2011. 03. 2018 10:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ETJ Brno-Bystrc B7:10
2011. 03. 2018 10:30TTC Moravská Slavia Brno ETJ Holásky C10:5
2011. 03. 2018 09:30TTC Komořany BSK Kuřim B6:10
2124. 03. 2018 17:00TJ Lažánky ATTC Komořany B10:4
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol Brno I CTTC Moravská Slavia Brno E10:6
2124. 03. 2018 13:30TJ Holásky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E2:10
2124. 03. 2018 17:30SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:6
2124. 03. 2018 17:00TJ Cemo Mokrá BTJ Jevišovka-Drnholec A3:10
2124. 03. 2018 17:00TJ Brno-Bystrc BOrel Silůvky C1:10
2223. 03. 2018 18:30TJ Sokol Brno I CTTC Komořany B10:2
2223. 03. 2018 18:30TJ Lažánky ATTC Moravská Slavia Brno E10:7
2225. 03. 2018 10:00SK Kuřim BKST Sokol Znojmo-Orel Únanov E10:5
2216. 03. 2018 18:30TJ Holásky CKST Sokol Znojmo-Orel Únanov D10:7
2220. 03. 2018 18:30TJ Brno-Bystrc BTJ Jevišovka-Drnholec A10:6
2225. 03. 2018 09:00TJ Cemo Mokrá BOrel Silůvky C10:7
Krajská soutěž II. třídy B
116. 09. 2017 17:30Spartak Adamov AKST Vyškov A10:4
116. 09. 2017 17:30Orel Boskovice AKST Blansko D9:9
115. 09. 2017 18:30TJ Sokol Otnice ATJ Velešovice A10:5
116. 09. 2017 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Drnovice A10:3
116. 09. 2017 17:30SK Kuřim ASTK Zbraslavec B9:9
116. 09. 2017 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Brno-Židenice A2:10
230. 09. 2017 17:30Spartak Adamov ATriangl o.s. Rájec A10:7
227. 09. 2017 17:00KST Vyškov ATJ Sokol Brno-Židenice A5:10
230. 09. 2017 17:30Orel Boskovice ASK Kuřim A1:10
230. 09. 2017 15:00STK Zbraslavec BKST Blansko D10:0
230. 09. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Bučovice A4:10
230. 09. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Velešovice A2:10
317. 09. 2017 10:30Spartak Adamov ATJ Sokol Brno-Židenice A7:10
325. 09. 2017 19:00KST Vyškov ATriangl o.s. Rájec A10:4
301. 10. 2017 10:00STK Zbraslavec BOrel Boskovice A10:1
329. 09. 2017 18:30KST Blansko DSK Kuřim A3:10
301. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Drnovice A10:4
326. 09. 2017 18:00TJ Velešovice ATJ Sokol Bučovice A6:10
414. 10. 2017 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Bučovice A4:10
411. 10. 2017 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Drnovice A10:4
407. 10. 2017 15:00SK Kuřim ATJ Sokol Otnice A10:4
415. 10. 2017 14:00STK Zbraslavec BTJ Velešovice A9:9
414. 10. 2017 17:30Spartak Adamov AOrel Boskovice A10:3
414. 10. 2017 18:00KST Vyškov AKST Blansko D6:10
513. 10. 2017 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Drnovice A10:4
513. 10. 2017 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Bučovice A9:9
512. 10. 2017 19:00TJ Velešovice ASK Kuřim A6:10
513. 10. 2017 18:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Otnice A10:4
515. 10. 2017 10:00Spartak Adamov AKST Blansko D5:10
515. 10. 2017 11:00KST Vyškov AOrel Boskovice A10:2
628. 10. 2017 17:30Orel Boskovice ATriangl o.s. Rájec A3:10
628. 10. 2017 18:00KST Blansko DTJ Sokol Brno-Židenice A0:10
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ASpartak Adamov A10:3
628. 10. 2017 18:30TJ Velešovice AKST Vyškov A10:4
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Bučovice ASK Kuřim A6:10
628. 10. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ASTK Zbraslavec B4:10
729. 10. 2017 10:00Orel Boskovice ATJ Sokol Brno-Židenice A6:10
727. 10. 2017 18:30KST Blansko DTriangl o.s. Rájec A3:10
729. 10. 2017 10:00TJ Sokol Otnice AKST Vyškov A10:6
729. 10. 2017 10:30TJ Velešovice ASpartak Adamov A10:0
727. 10. 2017 19:00TJ Sokol Bučovice ASTK Zbraslavec B4:10
729. 10. 2017 11:00TJ Sokol Drnovice ASK Kuřim A3:10
811. 11. 2017 17:00Triangl o.s. Rájec ASK Kuřim A3:10
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ASTK Zbraslavec B9:9
811. 11. 2017 17:30Spartak Adamov ATJ Sokol Bučovice A10:8
811. 11. 2017 18:00KST Vyškov ATJ Sokol Drnovice A10:3
811. 11. 2017 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Otnice A10:4
811. 11. 2017 12:30KST Blansko DTJ Velešovice A1:10
910. 11. 2017 18:00Triangl o.s. Rájec ASTK Zbraslavec B6:10
910. 11. 2017 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ASK Kuřim A9:9
912. 11. 2017 10:00Spartak Adamov ATJ Sokol Drnovice A10:4
902. 11. 2017 18:00
Školni 711, Bučovice, Tělocvična ZŠ
KST Vyškov ATJ Sokol Bučovice A4:10
912. 11. 2017 10:00Orel Boskovice ATJ Velešovice A5:10
910. 11. 2017 18:30KST Blansko DTJ Sokol Otnice A4:10
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Otnice ATriangl o.s. Rájec A10:6
1025. 11. 2017 16:30TJ Velešovice ATJ Sokol Brno-Židenice A10:5
1025. 11. 2017 17:30TJ Sokol Bučovice AOrel Boskovice A10:5
1022. 11. 2017 18:30TJ Sokol Drnovice AKST Blansko D6:10
1025. 11. 2017 17:30SK Kuřim ASpartak Adamov A10:2
1025. 11. 2017 10:30STK Zbraslavec BKST Vyškov A10:1
1126. 11. 2017 10:00TJ Sokol Otnice ATJ Sokol Brno-Židenice A9:9
1126. 11. 2017 10:30TJ Velešovice ATriangl o.s. Rájec A10:4
1123. 11. 2017 19:00TJ Sokol Bučovice AKST Blansko D10:7
1126. 11. 2017 11:00TJ Sokol Drnovice AOrel Boskovice A10:3
1126. 11. 2017 10:00SK Kuřim AKST Vyškov A10:2
1123. 11. 2017 18:30STK Zbraslavec BSpartak Adamov A10:0
1209. 12. 2017 18:00KST Vyškov ASpartak Adamov A7:10
1204. 12. 2017 18:30KST Blansko DOrel Boskovice A10:6
1207. 12. 2017 18:30TJ Velešovice ATJ Sokol Otnice A10:6
1229. 11. 2017 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Bučovice A10:8
1209. 12. 2017 10:30STK Zbraslavec BSK Kuřim A8:10
1209. 12. 2017 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATriangl o.s. Rájec A10:7
1313. 01. 2018 17:00Triangl o.s. Rájec ASpartak Adamov A7:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Vyškov A10:0
1309. 01. 2018 18:00SK Kuřim AOrel Boskovice A10:2
1313. 01. 2018 10:00
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům Zbraslavec
KST Blansko DSTK Zbraslavec B0:10
1313. 01. 2018 17:30TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Otnice A10:6
1313. 01. 2018 17:30TJ Velešovice ATJ Sokol Drnovice A6:10
1412. 01. 2018 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ASpartak Adamov A10:2
1412. 01. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec AKST Vyškov A7:10
1414. 01. 2018 10:00Orel Boskovice ASTK Zbraslavec B2:10
1419. 12. 2017 18:00SK Kuřim AKST Blansko D10:1
1414. 01. 2018 11:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Otnice A3:10
1403. 01. 2018 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Velešovice A10:7
1527. 01. 2018 14:00TJ Sokol Bučovice ATriangl o.s. Rájec A10:1
1527. 01. 2018 18:00TJ Sokol Drnovice ATJ Sokol Brno-Židenice A1:10
1527. 01. 2018 17:30TJ Sokol Otnice ASK Kuřim A5:10
1527. 01. 2018 17:30TJ Velešovice ASTK Zbraslavec B1:10
1527. 01. 2018 17:30Orel Boskovice ASpartak Adamov A6:10
1527. 01. 2018 10:00
tělocvična SOŠ Vyškov, Sochorova 552/15
KST Blansko DKST Vyškov A2:10
1628. 01. 2018 11:00TJ Sokol Drnovice ATriangl o.s. Rájec A4:10
1626. 01. 2018 19:00TJ Sokol Bučovice ATJ Sokol Brno-Židenice A10:7
1628. 01. 2018 11:00SK Kuřim ATJ Velešovice A10:1
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Otnice ASTK Zbraslavec B9:9
1626. 01. 2018 18:30KST Blansko DSpartak Adamov A10:8
1628. 01. 2018 10:00Orel Boskovice AKST Vyškov A1:10
1724. 02. 2018 17:00Triangl o.s. Rájec AOrel Boskovice A10:4
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Brno-Židenice AKST Blansko D10:3
1724. 02. 2018 17:30Spartak Adamov ATJ Sokol Otnice A10:7
1724. 02. 2018 16:00KST Vyškov ATJ Velešovice A10:6
1703. 02. 2018 15:00SK Kuřim ATJ Sokol Bučovice A10:4
1724. 02. 2018 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Drnovice A10:3
1813. 02. 2018 18:30TJ Sokol Brno-Židenice AOrel Boskovice A10:6
1823. 02. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec AKST Blansko D10:4
1825. 02. 2018 13:00KST Vyškov ATJ Sokol Otnice A10:4
1825. 02. 2018 10:00Spartak Adamov ATJ Velešovice A3:10
1823. 02. 2018 17:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Bučovice A10:4
1801. 02. 2018 18:00SK Kuřim ATJ Sokol Drnovice A10:4
1910. 03. 2018 17:30SK Kuřim ATriangl o.s. Rájec A10:2
1910. 03. 2018 10:30STK Zbraslavec BTJ Sokol Brno-Židenice A9:9
1910. 03. 2018 17:30TJ Sokol Bučovice ASpartak Adamov A10:8
1909. 03. 2018 18:30TJ Sokol Drnovice AKST Vyškov A7:10
1910. 03. 2018 17:30TJ Sokol Otnice AOrel Boskovice A10:1
1908. 03. 2018 18:00TJ Velešovice AKST Blansko D10:1
2009. 03. 2018 17:30STK Zbraslavec BTriangl o.s. Rájec A10:4
2011. 03. 2018 10:00SK Kuřim ATJ Sokol Brno-Židenice A9:9
2011. 03. 2018 11:00TJ Sokol Drnovice ASpartak Adamov A4:10
2007. 03. 2018 18:00
tělocvična SOŠ Vyškov, Sochorova 552/15
TJ Sokol Bučovice AKST Vyškov A10:7
2011. 03. 2018 10:30TJ Velešovice AOrel Boskovice A10:3
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Otnice AKST Blansko D10:1
2124. 03. 2018 17:00Triangl o.s. Rájec ATJ Sokol Otnice A5:10
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Velešovice A10:3
2124. 03. 2018 17:30Orel Boskovice ATJ Sokol Bučovice A4:10
2118. 03. 2018 10:00KST Blansko DTJ Sokol Drnovice A10:0
2124. 03. 2018 17:30Spartak Adamov ASK Kuřim A3:10
2123. 03. 2018 18:30KST Vyškov ASTK Zbraslavec B7:10
2223. 03. 2018 18:00TJ Sokol Brno-Židenice ATJ Sokol Otnice A10:6
2223. 03. 2018 18:00Triangl o.s. Rájec ATJ Velešovice A10:8
2216. 03. 2018 19:00KST Blansko DTJ Sokol Bučovice A10:4
2225. 03. 2018 10:00Orel Boskovice ATJ Sokol Drnovice A10:5
2222. 03. 2018 18:15
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠ
KST Vyškov ASK Kuřim A4:10
2225. 03. 2018 10:00Spartak Adamov ASTK Zbraslavec B9:9
Krajská soutěž II. třídy C
116. 09. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ASK Baník Ratíškovice A10:4
116. 09. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
116. 09. 2017 17:30T.J. Sokol Hodonín ASKST Rohatec A10:3
114. 09. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CTJ Jiskra Strážnice C3:10
116. 09. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče CSKST Mart Hodonín Stavoimpex F7:10
116. 09. 2017 18:45TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Kobylí B3:10
227. 09. 2017 18:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Rakvice A10:7
223. 09. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Kobylí B9:9
230. 09. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
230. 09. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Mart Hodonín Stavoimpex F3:10
230. 09. 2017 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Vracov C10:4
230. 09. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Jiskra Strážnice C10:3
301. 10. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Kobylí B10:0
324. 09. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Rakvice A9:9
301. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F6:10
327. 09. 2017 19:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Agrotec Hustopeče C0:10
301. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Jiskra Strážnice C10:1
301. 10. 2017 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Vracov C4:10
405. 10. 2017 19:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Rakvice A9:9
414. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jiskra Strážnice C10:4
414. 10. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče CT.J. Sokol Hodonín A9:9
411. 10. 2017 18:30SKST Mart Hodonín Stavoimpex FSKST Rohatec A10:4
411. 10. 2017 18:15TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:7
414. 10. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
514. 10. 2017 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jiskra Strážnice C9:9
515. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Vracov C6:10
513. 10. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CSKST Rohatec A10:8
513. 10. 2017 19:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FT.J. Sokol Hodonín A4:10
512. 10. 2017 18:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
515. 10. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:4
628. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Rakvice A7:10
628. 10. 2017 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Kobylí B1:10
620. 10. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Slovan Hodonín A9:9
628. 10. 2017 16:30SKST Rohatec ASK Baník Ratíškovice A10:3
626. 10. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CTJ Agrotec Hustopeče C7:10
623. 10. 2017 18:30TJ Jiskra Strážnice CSKST Mart Hodonín Stavoimpex F4:10
729. 10. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Kobylí B10:8
729. 10. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Rakvice A0:10
729. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín ASK Baník Ratíškovice A10:4
729. 10. 2017 10:00SKST Rohatec ATJ Slovan Hodonín A10:6
724. 10. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CSKST Mart Hodonín Stavoimpex F6:10
729. 10. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Agrotec Hustopeče C3:10
807. 11. 2017 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Agrotec Hustopeče C9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí BSKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:7
811. 11. 2017 17:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Vracov C10:6
811. 11. 2017 17:00SK Baník Ratíškovice ATJ Jiskra Strážnice C9:9
810. 11. 2017 19:00TJ Sokol Klobouky u Brna AT.J. Sokol Hodonín A3:10
811. 11. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BSKST Rohatec A1:10
911. 11. 2017 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:6
912. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Agrotec Hustopeče C10:2
912. 11. 2017 10:00TJ Slovan Hodonín ATJ Jiskra Strážnice C10:2
912. 11. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Sokol Vracov C10:8
912. 11. 2017 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Rohatec A6:10
912. 11. 2017 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BT.J. Sokol Hodonín A0:10
1024. 11. 2017 19:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Rakvice A10:3
1025. 11. 2017 16:30SKST Rohatec ATJ Sokol Kobylí B9:9
1025. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Klobouky u Brna A3:10
1022. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
1025. 11. 2017 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Slovan Hodonín A9:9
1025. 11. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FSK Baník Ratíškovice A10:6
1126. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Kobylí B10:2
1126. 11. 2017 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Rakvice A10:8
1121. 11. 2017 18:30TJ Sokol Vracov CTJ Jevišovka-Drnholec B10:0
1126. 11. 2017 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Klobouky u Brna A10:6
1124. 11. 2017 18:00TJ Agrotec Hustopeče CSK Baník Ratíškovice A7:10
1126. 11. 2017 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Slovan Hodonín A10:3
1209. 12. 2017 10:00SK Baník Ratíškovice ATJ Slovan Hodonín A3:10
1205. 12. 2017 18:00TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Klobouky u Brna A2:10
1209. 12. 2017 16:30SKST Rohatec AT.J. Sokol Hodonín A8:10
1209. 12. 2017 17:30TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Vracov C10:4
1209. 12. 2017 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Agrotec Hustopeče C10:8
1209. 12. 2017 17:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Rakvice A10:6
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol Rakvice ATJ Slovan Hodonín A9:9
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kobylí BSK Baník Ratíškovice A7:10
1309. 01. 2018 19:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Klobouky u Brna A9:9
1309. 01. 2018 18:30SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1313. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vracov CT.J. Sokol Hodonín A2:10
1313. 01. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice CSKST Rohatec A5:10
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Slovan Hodonín A1:10
1413. 01. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ASK Baník Ratíškovice A3:10
1414. 01. 2018 10:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Sokol Klobouky u Brna A2:10
1412. 01. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Jevišovka-Drnholec B10:1
1414. 01. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CT.J. Sokol Hodonín A3:10
1414. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vracov CSKST Rohatec A4:10
1509. 01. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Vracov C4:10
1527. 01. 2018 17:30TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Kobylí B4:10
1527. 01. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče C10:4
1527. 01. 2018 15:30SKST Rohatec ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F9:9
1527. 01. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Slovan Hodonín A9:9
1527. 01. 2018 13:30TJ Jevišovka-Drnholec BSK Baník Ratíškovice A2:10
1625. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Sokol Rakvice A10:8
1628. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vracov CTJ Sokol Kobylí B4:10
1628. 01. 2018 10:00SKST Rohatec ATJ Agrotec Hustopeče C10:4
1619. 01. 2018 19:00T.J. Sokol Hodonín ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:6
1628. 01. 2018 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Slovan Hodonín A0:10
1628. 01. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ASK Baník Ratíškovice A8:10
1720. 02. 2018 19:00TJ Sokol Rakvice ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:7
1717. 02. 2018 13:00TJ Sokol Kobylí BTJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1724. 02. 2018 17:00TJ Slovan Hodonín AT.J. Sokol Hodonín A9:9
1724. 02. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice ASKST Rohatec A10:6
1724. 02. 2018 17:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Vracov C10:3
1724. 02. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Jiskra Strážnice C10:3
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí BTJ Sokol Klobouky u Brna A3:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
1825. 02. 2018 10:00SK Baník Ratíškovice AT.J. Sokol Hodonín A5:10
1825. 02. 2018 10:00TJ Slovan Hodonín ASKST Rohatec A8:10
1821. 02. 2018 19:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Sokol Vracov C10:8
1823. 02. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Jiskra Strážnice C10:8
1908. 03. 2018 18:30TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Rakvice A10:2
1910. 03. 2018 18:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Sokol Kobylí B10:4
1901. 03. 2018 18:00TJ Sokol Vracov CTJ Slovan Hodonín A1:10
1903. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CSK Baník Ratíškovice A9:9
1910. 03. 2018 17:30T.J. Sokol Hodonín ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:2
1907. 03. 2018 18:00SKST Rohatec ATJ Jevišovka-Drnholec B10:0
2009. 03. 2018 19:00SKST Mart Hodonín Stavoimpex FTJ Sokol Rakvice A10:6
2009. 03. 2018 18:00TJ Agrotec Hustopeče CTJ Sokol Kobylí B10:4
2011. 03. 2018 10:00TJ Jiskra Strážnice CTJ Slovan Hodonín A4:10
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vracov CSK Baník Ratíškovice A1:10
2011. 03. 2018 10:00SKST Rohatec ATJ Sokol Klobouky u Brna A10:5
2010. 03. 2018 12:00T.J. Sokol Hodonín ATJ Jevišovka-Drnholec B10:2
2124. 03. 2018 18:45TJ Sokol Rakvice AT.J. Sokol Hodonín A8:10
2124. 03. 2018 15:00TJ Sokol Kobylí BSKST Rohatec A5:10
2121. 03. 2018 17:45TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vracov C10:2
2124. 03. 2018 12:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Jiskra Strážnice C1:10
2124. 03. 2018 14:30TJ Slovan Hodonín ATJ Agrotec Hustopeče C10:0
2124. 03. 2018 17:00SK Baník Ratíškovice ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:3
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kobylí BT.J. Sokol Hodonín A10:0wo
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Rakvice ASKST Rohatec A9:9
2225. 03. 2018 10:30TJ Jevišovka-Drnholec BTJ Sokol Vracov C3:10
2225. 03. 2018 09:30TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Jiskra Strážnice C10:4
2221. 03. 2018 18:30SK Baník Ratíškovice ATJ Agrotec Hustopeče C10:5
2220. 03. 2018 18:00TJ Slovan Hodonín ASKST Mart Hodonín Stavoimpex F10:2
Divize ženy
114. 10. 2017 09:30
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Vranovice ATTC Moravská Slavia C7:3
114. 10. 2017 10:15
sokolovna Vranovice
SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Brno I A4:6
114. 10. 2017 11:00
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Klobouky u Brna AMSK Břeclav B6:4
109. 12. 2017 08:00
sokolovna Vranovice
MK Řeznovice CSKST Mart Hodonín Stavoimpex D0:10wo
214. 10. 2017 12:30
sokolovna Vranovice
TTC Moravská Slavia CMSK Břeclav B2:8
214. 10. 2017 13:15
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Klobouky u Brna A8:2
211. 11. 2017 08:00
sokolovna Vranovice
MK Řeznovice CTJ Sokol Vranovice A0:10wo
311. 11. 2017 09:30
sokolovna Vranovice
SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Vranovice A10:0
311. 11. 2017 10:15
sokolovna Vranovice
MSK Břeclav BTJ Sokol Brno I A2:8
311. 11. 2017 11:00
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Klobouky u Brna AMK Řeznovice C10:0wo
311. 11. 2017 11:45
sokolovna Vranovice
SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTTC Moravská Slavia C5:5
411. 11. 2017 12:30
sokolovna Vranovice
MK Řeznovice CMSK Břeclav B0:10wo
411. 11. 2017 13:15
sokolovna Vranovice
TTC Moravská Slavia CTJ Sokol Brno I A5:5
411. 11. 2017 14:00
sokolovna Vranovice
TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Klobouky u Brna A4:6
509. 12. 2017 09:30
herna SKST Hodonín
MSK Břeclav BSKST Mart Hodonín Stavoimpex D3:7
527. 01. 2018 08:30
herna MS Brno
TJ Sokol Brno I AMK Řeznovice C10:0wo
527. 01. 2018 08:00
herna MS Brno
TJ Sokol Klobouky u Brna ATTC Moravská Slavia C6:4
509. 12. 2017 11:45
herna SKST Hodonín
MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A4:6
627. 01. 2018 15:00
herna MS Brno
TTC Moravská Slavia CMK Řeznovice C10:0wo
609. 12. 2017 13:15
herna SKST Hodonín
TJ Sokol Vranovice ATJ Sokol Brno I A0:10
622. 01. 2018 18:30
herna SKST Hodonín
SKST Mart Hodonín Stavoimpex DTJ Sokol Klobouky u Brna A5:5
727. 01. 2018 09:30
herna MS Brno
TTC Moravská Slavia CTJ Sokol Vranovice A8:2
710. 02. 2018 09:00
tělocvična ZŠ Klobouky
TJ Sokol Brno I ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D5:5
727. 01. 2018 11:00
herna MS Brno
MSK Břeclav BTJ Sokol Klobouky u Brna A4:6
727. 01. 2018 11:45
herna MS Brno
TJ Sokol Vranovice AMK Řeznovice C10:0wo
827. 01. 2018 12:30
herna MS Brno
TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Brno I A2:8
827. 01. 2018 13:15
herna MS Brno
SKST Mart Hodonín Stavoimpex DMK Řeznovice C10:0wo
827. 01. 2018 14:00
herna MS Brno
MSK Břeclav BTTC Moravská Slavia C3:7
910. 02. 2018 09:30
tělocvična ZŠ Klobouky
TJ Sokol Klobouky u Brna ATJ Sokol Vranovice A6:4
910. 02. 2018 10:15
tělocvična ZŠ Klobouky
TJ Sokol Brno I ATTC Moravská Slavia C8:2
910. 02. 2018 11:00
tělocvična ZŠ Klobouky
MSK Břeclav BMK Řeznovice C10:0wo
910. 02. 2018 11:00
tělocvična ZŠ Klobouky
TJ Sokol Vranovice ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D4:6
1010. 02. 2018 11:45
tělocvična ZŠ Klobouky
TJ Sokol Brno I AMSK Břeclav B9:1
1010. 02. 2018 12:30
tělocvična ZŠ Klobouky
TTC Moravská Slavia CSKST Mart Hodonín Stavoimpex D5:5
1010. 02. 2018 13:15
tělocvična ZŠ Klobouky
MK Řeznovice CTJ Sokol Klobouky u Brna A0:10wo
1110. 03. 2018 09:30
herna MSK Břeclav
SKST Mart Hodonín Stavoimpex DMSK Břeclav B5:5
1110. 03. 2018 10:15
herna MSK Břeclav
MK Řeznovice CTTC Moravská Slavia C0:10wo
1109. 03. 2018 15:00
herna Kounicova Brno
TJ Sokol Brno I ATJ Sokol Vranovice A9:1
1110. 03. 2018 11:45
herna MSK Břeclav
TJ Sokol Klobouky u Brna ASKST Mart Hodonín Stavoimpex D7:3
1210. 03. 2018 12:30
herna MSK Břeclav
MK Řeznovice CTJ Sokol Brno I A0:10wo
1210. 03. 2018 09:30
herna MSK Břeclav
TTC Moravská Slavia CTJ Sokol Klobouky u Brna A7:3
1210. 03. 2018 11:45
herna MSK Břeclav
MSK Břeclav BTJ Sokol Vranovice A4:6
Kvalifikace o účast v divizi
107. 04. 2018 17:30SK Slatina - Brno BTJ Brno-Bystrc A9:9
213. 04. 2018 18:15TJ Brno-Bystrc ASK Slatina - Brno B6:10
Kvalifikace o účast v KS1
114. 04. 2018 09:00TJ Sokol Brno I CSTK Zbraslavec B10:3
214. 04. 2018 12:00TJ Slovan Hodonín ATJ Sokol Brno I C3:10
314. 04. 2018 16:00STK Zbraslavec BTJ Slovan Hodonín A5:10
Kvalifikace o účast v KS2
114. 04. 2018 09:00SK Kuřim BTJ Miroslav10:1
214. 04. 2018 12:00TJ Sokol Drnovice ATJ Miroslav10:5
314. 04. 2018 16:00SK Kuřim BTJ Sokol Drnovice A10:4
Český pohár 1. stupeň
115. 04. 2018 09:00KST Blansko BT.J. Sokol Svatobořice A8:2
115. 04. 2018 09:00TJ Sokol OstopoviceTJ Jevišovka-Drnholec1:9
215. 04. 2018 11:30T.J. Sokol Svatobořice ATJ Jevišovka-Drnholec2:8
215. 04. 2018 11:30KST Blansko BTJ Sokol Ostopovice8:2
315. 04. 2018 15:00TJ Sokol OstopoviceT.J. Sokol Svatobořice A4:6
315. 04. 2018 15:00TJ Jevišovka-DrnholecKST Blansko B5:5
428. 04. 2018 09:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ATJ Sokol Kyjov Eurolamp
428. 04. 2018 09:00KST VyškovTJ Cemo Mokrá
528. 04. 2018 11:30TJ Sokol Kyjov EurolampTJ Cemo Mokrá
528. 04. 2018 11:30KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AKST Vyškov
628. 04. 2018 15:00KST VyškovTJ Sokol Kyjov Eurolamp
628. 04. 2018 15:00TJ Cemo MokráKST Sokol Znojmo-Orel Únanov A
720. 04. 2018 19:00
tělocvična ZŠ Šitbořice
TJ Sokol VracovOrel Šitbořice10:0
728. 04. 2018 09:00SK PraceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
828. 04. 2018 11:30Orel ŠitbořiceKST Sokol Znojmo-Orel Únanov B
828. 04. 2018 11:30TJ Sokol VracovSK Prace
928. 04. 2018 15:00SK PraceOrel Šitbořice
928. 04. 2018 15:00KST Sokol Znojmo-Orel Únanov BTJ Sokol Vracov
1005. 05. 2018 09:00MK Řeznovice BT.J. Sokol Svatobořice B
1005. 05. 2018 09:00TJ Sokol Klobouky u BrnaSTK Zbraslavec
1105. 05. 2018 11:30STK ZbraslavecT.J. Sokol Svatobořice B
1105. 05. 2018 11:30MK Řeznovice BTJ Sokol Klobouky u Brna
1205. 05. 2018 15:00TJ Sokol Klobouky u BrnaT.J. Sokol Svatobořice B
1205. 05. 2018 15:00STK ZbraslavecMK Řeznovice B
KP družstev dorostenci A
126. 02. 2018 09:00SKST HodonínMK Řeznovice6:0
126. 02. 2018 09:00TJ Jiskra StrážniceSokol Brno I5:5
226. 02. 2018 11:00MK ŘeznoviceSokol Brno I6:4
226. 02. 2018 11:00SKST HodonínTJ Jiskra Strážnice6:0
326. 02. 2018 13:00TJ Jiskra StrážniceMK Řeznovice6:3
326. 02. 2018 13:00Sokol Brno ISKST Hodonín0:6
KP družstev dorostenci B
126. 02. 2018 09:00Klub stolního tenisu BlanskoMSK Břeclav6:1
126. 02. 2018 09:00TJ Sokol Klobouky u BrnaKlub stolního tenisu Blansko0:6
226. 02. 2018 11:00MSK BřeclavKlub stolního tenisu Blansko4:6
226. 02. 2018 11:00Klub stolního tenisu BlanskoTJ Sokol Klobouky u Brna6:0
326. 02. 2018 13:00TJ Sokol Klobouky u BrnaMSK Břeclav6:0wo
326. 02. 2018 13:00Klub stolního tenisu BlanskoKlub stolního tenisu Blansko3:6
Finále družstev dorostenci
1/126. 02. 2018 15:00SKST HodonínTTC Moravská Slavia Brno1:6
FINÁLE
10/126. 02. 2018 15:00Klub stolního tenisu BlanskoTJ Jiskra Strážnice6:0
O 3. MÍSTO
KP družstev dorostenky
120. 02. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Hodonín B3:1
120. 02. 2018 10:00MSK BřeclavSKST Dubňany2:3
220. 02. 2018 11:00SKST Hodonín BMSK Břeclav2:3
220. 02. 2018 11:00SKST Hodonín ATTC Moravská Slavia Brno3:2
320. 02. 2018 12:00MSK BřeclavSKST Hodonín A0:3
320. 02. 2018 12:00SKST DubňanySKST Hodonín B1:3
420. 02. 2018 13:00SKST Hodonín ASKST Dubňany3:0
420. 02. 2018 13:00TTC Moravská Slavia BrnoMSK Břeclav3:0
520. 02. 2018 14:00SKST DubňanyTTC Moravská Slavia Brno0:3
520. 02. 2018 14:00SKST Hodonín ASKST Hodonín B3:0
KP družstev starší žáci A
130. 03. 2018 09:00MK ŘeznoviceTJ Jiskra Strážnice B6:4
230. 03. 2018 11:00SKST HodonínMK Řeznovice6:4
330. 03. 2018 13:00TJ Jiskra Strážnice BSKST Hodonín3:6
KP družstev starší žáci B
130. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Strážnice ATTC Moravská Slavia Brno6:0
130. 03. 2018 09:00MSK BřeclavKST Vyškov5:5
230. 03. 2018 11:00TTC Moravská Slavia BrnoKST Vyškov6:2
230. 03. 2018 11:00TJ Jiskra Strážnice AMSK Břeclav6:0
330. 03. 2018 13:00MSK BřeclavTTC Moravská Slavia Brno2:6
330. 03. 2018 13:00KST VyškovTJ Jiskra Strážnice A0:6
Finále družstev starší žáci
1/130. 03. 2018 15:00TJ Jiskra Strážnice ASKST Hodonín6:2
FINÁLE
10/130. 03. 2018 15:00TTC Moravská Slavia BrnoMK Řeznovice2:6
O 3. MÍSTO
KP družstev starší žákyně
130. 03. 2018 09:00TJ Sokol Klobouky u BrnaTTC Moravská Slavia Brno0:3
130. 03. 2018 09:00MSK BřeclavKlub stolního tenisu Blansko3:2
230. 03. 2018 10:00TTC Moravská Slavia BrnoMSK Břeclav3:1
230. 03. 2018 10:00SKST Hodonín ATJ Sokol Klobouky u Brna3:1
330. 03. 2018 11:00MSK BřeclavSKST Hodonín A2:3
330. 03. 2018 11:00TTC Moravská Slavia BrnoKlub stolního tenisu Blansko3:1
430. 03. 2018 12:00SKST Hodonín AKlub stolního tenisu Blansko3:0
430. 03. 2018 12:00TJ Sokol Klobouky u BrnaMSK Břeclav3:2
530. 03. 2018 13:00Klub stolního tenisu BlanskoTJ Sokol Klobouky u Brna3:1
530. 03. 2018 13:00TTC Moravská Slavia BrnoSKST Hodonín A3:0

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline