Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži (MS)
130. 09. 2017 17:00SKST Baník Havířov DTTC MG Odra GAS Vratimov10:7
130. 09. 2017 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Brušperk10:8
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ TŽ Třinec6:10
130. 09. 2017 17:00TJ OdryTJ Ostrava KST E10:6
130. 09. 2017 17:00TTC FRÝDLANT BSK - Svinov10:2
130. 09. 2017 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC Siko Orlová C9:9
229. 09. 2017 18:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Brušperk10:6
201. 10. 2017 10:00SK Stolní tenis PstružíTTC MG Odra GAS Vratimov5:10
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Ostrava KST E10:7
201. 10. 2017 10:00TJ OdryTJ TŽ Třinec6:10
201. 10. 2017 14:00TTC FRÝDLANT BTTC Siko Orlová C10:2
201. 10. 2017 14:00ASK Tatra Kopřivnice BSK - Svinov10:5
314. 10. 2017 17:00TTC MG Odra GAS VratimovSK - Svinov10:3
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol BrušperkTTC Siko Orlová C3:10
314. 10. 2017 15:00TJ TŽ TřinecTTC FRÝDLANT B4:10
314. 10. 2017 10:00TJ Ostrava KST EASK Tatra Kopřivnice B10:6
314. 10. 2017 17:00SKST Baník Havířov DTJ Sokol Kateřinky10:7
314. 10. 2017 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Odry2:10
415. 10. 2017 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC Siko Orlová C10:6
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol BrušperkSK - Svinov10:3
415. 10. 2017 10:00TJ TŽ TřinecASK Tatra Kopřivnice B9:9
415. 10. 2017 14:00TJ Ostrava KST ETTC FRÝDLANT B3:10
413. 10. 2017 18:00SKST Baník Havířov DTJ Odry10:7
415. 10. 2017 10:00SK Stolní tenis PstružíTJ Sokol Kateřinky10:2
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC MG Odra GAS Vratimov9:9
528. 10. 2017 17:00TJ OdryTJ Sokol Brušperk10:4
528. 10. 2017 17:00TTC FRÝDLANT BSKST Baník Havířov D10:4
528. 10. 2017 18:00ASK Tatra Kopřivnice BSK Stolní tenis Pstruží4:10
528. 10. 2017 17:00SK - SvinovTJ TŽ Třinec2:10
528. 10. 2017 17:00TTC Siko Orlová CTJ Ostrava KST E10:6
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol KateřinkyTJ Sokol Brušperk9:9
629. 10. 2017 10:00TJ OdryTTC MG Odra GAS Vratimov4:10
629. 10. 2017 14:00TTC FRÝDLANT BSK Stolní tenis Pstruží10:6
629. 10. 2017 14:00ASK Tatra Kopřivnice BSKST Baník Havířov D9:9
629. 10. 2017 10:00SK - SvinovTJ Ostrava KST E10:2
629. 10. 2017 10:00TTC Siko Orlová CTJ TŽ Třinec9:9
709. 11. 2017 17:30TTC MG Odra GAS VratimovTJ TŽ Třinec10:5
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol BrušperkTJ Ostrava KST E10:7
711. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov DSK - Svinov10:4
711. 11. 2017 15:30SK Stolní tenis PstružíTTC Siko Orlová C4:10
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol KateřinkyTTC FRÝDLANT B5:10
711. 11. 2017 17:00TJ OdryASK Tatra Kopřivnice B7:10
812. 11. 2017 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Ostrava KST E10:7
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol BrušperkTJ TŽ Třinec0:10
810. 11. 2017 18:00SKST Baník Havířov DTTC Siko Orlová C10:5
812. 11. 2017 10:00SK Stolní tenis PstružíSK - Svinov3:10
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol KateřinkyASK Tatra Kopřivnice B6:10
812. 11. 2017 10:00TJ OdryTTC FRÝDLANT B6:10
925. 11. 2017 17:00TTC FRÝDLANT BTTC MG Odra GAS Vratimov10:6
925. 11. 2017 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Sokol Brušperk10:7
925. 11. 2017 17:00SK - SvinovTJ Sokol Kateřinky10:7
925. 11. 2017 17:00TTC Siko Orlová CTJ Odry10:4
925. 11. 2017 15:00TJ TŽ TřinecSKST Baník Havířov D8:10
925. 11. 2017 10:00TJ Ostrava KST ESK Stolní tenis Pstruží10:6
1026. 11. 2017 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Sokol Brušperk10:1
1026. 11. 2017 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC MG Odra GAS Vratimov2:10
1026. 11. 2017 10:00SK - SvinovTJ Odry10:4
1026. 11. 2017 10:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Kateřinky10:4
1026. 11. 2017 10:00TJ TŽ TřinecSK Stolní tenis Pstruží10:4
1026. 11. 2017 14:00TJ Ostrava KST ESKST Baník Havířov D0:10
1109. 12. 2017 14:00SK Stolní tenis PstružíSKST Baník Havířov D5:10
1109. 12. 2017 17:00TJ OdryTJ Sokol Kateřinky10:5
1109. 12. 2017 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTTC FRÝDLANT B1:10
1108. 12. 2017 17:30TTC Siko Orlová CSK - Svinov10:8
1105. 12. 2017 19:00TJ Ostrava KST ETJ TŽ Třinec10:7
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol BrušperkTTC MG Odra GAS Vratimov4:10
1213. 01. 2018 17:00TTC MG Odra GAS VratimovSKST Baník Havířov D10:0
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol BrušperkSK Stolní tenis Pstruží10:2
1213. 01. 2018 15:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Kateřinky10:7
1213. 01. 2018 10:00TJ Ostrava KST ETJ Odry4:10
1213. 01. 2018 17:00SK - SvinovTTC FRÝDLANT B2:10
1213. 01. 2018 17:00TTC Siko Orlová CASK Tatra Kopřivnice B9:9
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol BrušperkSKST Baník Havířov D10:1
1314. 01. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovSK Stolní tenis Pstruží9:9
1314. 01. 2018 14:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Kateřinky10:2
1314. 01. 2018 10:00TJ TŽ TřinecTJ Odry10:0
1314. 01. 2018 10:00TTC Siko Orlová CTTC FRÝDLANT B10:5
1314. 01. 2018 10:00SK - SvinovASK Tatra Kopřivnice B10:1
1427. 01. 2018 17:00SK - SvinovTTC MG Odra GAS Vratimov 
1427. 01. 2018 17:00TTC Siko Orlová CTJ Sokol Brušperk 
1427. 01. 2018 17:00TTC FRÝDLANT BTJ TŽ Třinec 
1427. 01. 2018 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Ostrava KST E 
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol KateřinkySKST Baník Havířov D 
1427. 01. 2018 17:00TJ OdrySK Stolní tenis Pstruží 
1528. 01. 2018 10:00TTC Siko Orlová CTTC MG Odra GAS Vratimov 
1528. 01. 2018 10:00SK - SvinovTJ Sokol Brušperk 
1528. 01. 2018 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ TŽ Třinec 
1528. 01. 2018 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Ostrava KST E 
1528. 01. 2018 10:00TJ OdrySKST Baník Havířov D 
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol KateřinkySK Stolní tenis Pstruží 
1610. 02. 2018 10:00SKST Baník Havířov DSK Stolní tenis Pstruží 
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol KateřinkyTJ Odry 
1610. 02. 2018 17:00TTC FRÝDLANT BASK Tatra Kopřivnice B 
1610. 02. 2018 17:00SK - SvinovTTC Siko Orlová C 
1610. 02. 2018 15:00TJ TŽ TřinecTJ Ostrava KST E 
1610. 02. 2018 17:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Sokol Brušperk 
1724. 02. 2018 17:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Sokol Kateřinky 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol BrušperkTJ Odry 
1724. 02. 2018 10:00SKST Baník Havířov DTTC FRÝDLANT B 
1724. 02. 2018 14:00SK Stolní tenis PstružíASK Tatra Kopřivnice B 
1724. 02. 2018 15:00TJ TŽ TřinecSK - Svinov 
1724. 02. 2018 10:00TJ Ostrava KST ETTC Siko Orlová C 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol BrušperkTJ Sokol Kateřinky 
1825. 02. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovTJ Odry 
1825. 02. 2018 10:00SK Stolní tenis PstružíTTC FRÝDLANT B 
1823. 02. 2018 18:00SKST Baník Havířov DASK Tatra Kopřivnice B 
1825. 02. 2018 14:00TJ Ostrava KST ESK - Svinov 
1825. 02. 2018 10:00TJ TŽ TřinecTTC Siko Orlová C 
1910. 03. 2018 15:00TJ TŽ TřinecTTC MG Odra GAS Vratimov 
1910. 03. 2018 10:00TJ Ostrava KST ETJ Sokol Brušperk 
1910. 03. 2018 17:00SK - SvinovSKST Baník Havířov D 
1910. 03. 2018 17:00TTC Siko Orlová CSK Stolní tenis Pstruží 
1910. 03. 2018 17:00TTC FRÝDLANT BTJ Sokol Kateřinky 
1910. 03. 2018 18:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Odry 
2011. 03. 2018 14:00TJ Ostrava KST ETTC MG Odra GAS Vratimov 
2011. 03. 2018 10:00TJ TŽ TřinecTJ Sokol Brušperk 
2011. 03. 2018 10:00TTC Siko Orlová CSKST Baník Havířov D 
2011. 03. 2018 10:00SK - SvinovSK Stolní tenis Pstruží 
2011. 03. 2018 14:00ASK Tatra Kopřivnice BTJ Sokol Kateřinky 
2011. 03. 2018 14:00TTC FRÝDLANT BTJ Odry 
2124. 03. 2018 17:00TTC MG Odra GAS VratimovTTC FRÝDLANT B 
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol BrušperkASK Tatra Kopřivnice B 
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol KateřinkySK - Svinov 
2124. 03. 2018 17:00TJ OdryTTC Siko Orlová C 
2124. 03. 2018 10:00SKST Baník Havířov DTJ TŽ Třinec 
2124. 03. 2018 14:00SK Stolní tenis PstružíTJ Ostrava KST E 
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol BrušperkTTC FRÝDLANT B 
2225. 03. 2018 10:00TTC MG Odra GAS VratimovASK Tatra Kopřivnice B 
2225. 03. 2018 10:00TJ OdrySK - Svinov 
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol KateřinkyTTC Siko Orlová C 
2225. 03. 2018 10:00SK Stolní tenis PstružíTJ TŽ Třinec 
2223. 03. 2018 18:00SKST Baník Havířov DTJ Ostrava KST E 
KS I (MS)
130. 09. 2017 17:00Slavoj Český TěšínOrel Stará Bělá7:10
130. 09. 2017 17:00TTC Siko Orlová DTTC FRÝDLANT C10:5
130. 09. 2017 10:00TJ Nový Jičín BTJ TŽ Třinec B10:7
130. 09. 2017 17:00TJ Frenštát p. R.TTC Poruba Ostrava10:8
130. 09. 2017 17:00SSK Komorní LhotkaSK Slavia Orlová10:4
130. 09. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BOrel Paskov10:4
201. 10. 2017 11:00Slavoj Český TěšínTTC FRÝDLANT C10:5
201. 10. 2017 10:00TTC Siko Orlová DOrel Stará Bělá8:10
201. 10. 2017 10:00TJ Nový Jičín BTTC Poruba Ostrava7:10
201. 10. 2017 10:00TJ Frenštát p. R.TJ TŽ Třinec B10:7
201. 10. 2017 10:00SSK Komorní LhotkaOrel Paskov10:7
201. 10. 2017 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSK Slavia Orlová9:9
314. 10. 2017 17:00Orel Stará BěláSK Slavia Orlová10:2
314. 10. 2017 14:00TTC FRÝDLANT COrel Paskov10:6
314. 10. 2017 18:00TJ TŽ Třinec BSSK Komorní Lhotka10:6
314. 10. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTTC MG Odra GAS Vratimov B7:10
314. 10. 2017 17:00Slavoj Český TěšínTJ Nový Jičín B10:5
314. 10. 2017 17:00TTC Siko Orlová DTJ Frenštát p. R.9:9
415. 10. 2017 10:00Orel Stará BěláOrel Paskov10:7
415. 10. 2017 10:00TTC FRÝDLANT CSK Slavia Orlová10:6
410. 10. 2017 18:00TJ TŽ Třinec BTTC MG Odra GAS Vratimov B3:10
415. 10. 2017 14:00TTC Poruba OstravaSSK Komorní Lhotka10:7
415. 10. 2017 11:00Slavoj Český TěšínTJ Frenštát p. R.9:9
415. 10. 2017 10:00TTC Siko Orlová DTJ Nový Jičín B9:9
528. 10. 2017 10:00TJ Nový Jičín BOrel Stará Bělá6:10
528. 10. 2017 13:30TJ Frenštát p. R.TTC FRÝDLANT C9:9
528. 10. 2017 17:00SSK Komorní LhotkaSlavoj Český Těšín10:6
528. 10. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Siko Orlová D10:1
528. 10. 2017 17:00SK Slavia OrlováTJ TŽ Třinec B10:7
528. 10. 2017 17:00Orel PaskovTTC Poruba Ostrava9:9
629. 10. 2017 10:00TJ Nový Jičín BTTC FRÝDLANT C10:5
629. 10. 2017 10:00TJ Frenštát p. R.Orel Stará Bělá3:10
629. 10. 2017 10:00SSK Komorní LhotkaTTC Siko Orlová D6:10
629. 10. 2017 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSlavoj Český Těšín10:3
629. 10. 2017 10:00SK Slavia OrlováTTC Poruba Ostrava9:9
629. 10. 2017 10:00Orel PaskovTJ TŽ Třinec B10:6
711. 11. 2017 17:00Orel Stará BěláTJ TŽ Třinec B10:5
711. 11. 2017 14:00TTC FRÝDLANT CTTC Poruba Ostrava10:8
711. 11. 2017 17:00Slavoj Český TěšínSK Slavia Orlová10:7
708. 11. 2017 17:30TTC Siko Orlová DOrel Paskov9:9
711. 11. 2017 10:00TJ Nový Jičín BSSK Komorní Lhotka10:8
711. 11. 2017 17:00TJ Frenštát p. R.TTC MG Odra GAS Vratimov B6:10
812. 11. 2017 10:00Orel Stará BěláTTC Poruba Ostrava8:10
812. 11. 2017 10:00TTC FRÝDLANT CTJ TŽ Třinec B10:1
812. 11. 2017 11:00Slavoj Český TěšínOrel Paskov8:10
812. 11. 2017 10:00TTC Siko Orlová DSK Slavia Orlová10:5
812. 11. 2017 10:00TJ Nový Jičín BTTC MG Odra GAS Vratimov B6:10
812. 11. 2017 10:00TJ Frenštát p. R.SSK Komorní Lhotka10:4
925. 11. 2017 17:00SSK Komorní LhotkaOrel Stará Bělá8:10
925. 11. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC FRÝDLANT C7:10
925. 11. 2017 17:00SK Slavia OrlováTJ Nový Jičín B3:10
925. 11. 2017 17:00Orel PaskovTJ Frenštát p. R.10:0
925. 11. 2017 18:00TJ TŽ Třinec BSlavoj Český Těšín4:10
925. 11. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTTC Siko Orlová D9:9
1026. 11. 2017 10:00SSK Komorní LhotkaTTC FRÝDLANT C7:10
1026. 11. 2017 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BOrel Stará Bělá10:5
1026. 11. 2017 10:00SK Slavia OrlováTJ Frenštát p. R.10:4
1026. 11. 2017 10:00Orel PaskovTJ Nový Jičín B5:10
1026. 11. 2017 14:00TJ TŽ Třinec BTTC Siko Orlová D10:6
1026. 11. 2017 14:00TTC Poruba OstravaSlavoj Český Těšín10:7
1109. 12. 2017 17:00TTC Siko Orlová DSlavoj Český Těšín7:10
1109. 12. 2017 09:30TJ Frenštát p. R.TJ Nový Jičín B4:10
1109. 12. 2017 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BSSK Komorní Lhotka10:7
1109. 12. 2017 17:00Orel PaskovSK Slavia Orlová10:8
1109. 12. 2017 10:00TTC Poruba OstravaTJ TŽ Třinec B6:10
1109. 12. 2017 17:30TTC FRÝDLANT COrel Stará Bělá10:5
1213. 01. 2018 17:00
změna hrací místnosti ZŠ Stará Bělá
Orel Stará BěláSlavoj Český Těšín10:4
1213. 01. 2018 14:00TTC FRÝDLANT CTTC Siko Orlová D9:9
1213. 01. 2018 18:00TJ TŽ Třinec BTJ Nový Jičín B10:7
1213. 01. 2018 10:00TTC Poruba OstravaTJ Frenštát p. R.10:2
1213. 01. 2018 17:00SK Slavia OrlováSSK Komorní Lhotka10:4
1213. 01. 2018 17:00Orel PaskovTTC MG Odra GAS Vratimov B9:9
1314. 01. 2018 10:00TTC FRÝDLANT CSlavoj Český Těšín10:5
1314. 01. 2018 10:00
změna hrací místnosti ZŠ Stará Bělá
Orel Stará BěláTTC Siko Orlová D10:1
1314. 01. 2018 14:00TTC Poruba OstravaTJ Nový Jičín B10:2
1314. 01. 2018 14:00TJ TŽ Třinec BTJ Frenštát p. R.4:10
1314. 01. 2018 10:00Orel PaskovSSK Komorní Lhotka10:6
1314. 01. 2018 10:00SK Slavia OrlováTTC MG Odra GAS Vratimov B3:10
1427. 01. 2018 17:00SK Slavia OrlováOrel Stará Bělá 
1427. 01. 2018 17:00Orel PaskovTTC FRÝDLANT C 
1427. 01. 2018 17:00SSK Komorní LhotkaTJ TŽ Třinec B 
1427. 01. 2018 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTTC Poruba Ostrava 
1427. 01. 2018 10:00TJ Nový Jičín BSlavoj Český Těšín 
1423. 01. 2018 17:00TJ Frenštát p. R.TTC Siko Orlová D 
1528. 01. 2018 10:00Orel PaskovOrel Stará Bělá 
1528. 01. 2018 10:00SK Slavia OrlováTTC FRÝDLANT C 
1528. 01. 2018 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ TŽ Třinec B 
1528. 01. 2018 10:00SSK Komorní LhotkaTTC Poruba Ostrava 
1525. 01. 2018 17:00TJ Frenštát p. R.Slavoj Český Těšín 
1528. 01. 2018 10:00TJ Nový Jičín BTTC Siko Orlová D 
1610. 02. 2018 17:00Slavoj Český TěšínTTC Siko Orlová D 
1610. 02. 2018 10:00TJ Nový Jičín BTJ Frenštát p. R. 
1610. 02. 2018 17:00SSK Komorní LhotkaTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1610. 02. 2018 17:00SK Slavia OrlováOrel Paskov 
1610. 02. 2018 18:00TJ TŽ Třinec BTTC Poruba Ostrava 
1610. 02. 2018 17:00
Junácká 700/112, 724 00 Ostrava - Stará Bělá Tělocvična ZŠ
Orel Stará BěláTTC FRÝDLANT C 
1724. 02. 2018 17:00
Junácká 700/112, 724 00 Ostrava - Stará Bělá Tělocvična ZŠ
Orel Stará BěláTJ Nový Jičín B 
1724. 02. 2018 14:00TTC FRÝDLANT CTJ Frenštát p. R. 
1724. 02. 2018 17:00Slavoj Český TěšínSSK Komorní Lhotka 
1724. 02. 2018 17:00TTC Siko Orlová DTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1724. 02. 2018 18:00TJ TŽ Třinec BSK Slavia Orlová 
1724. 02. 2018 10:00TTC Poruba OstravaOrel Paskov 
1825. 02. 2018 10:00TTC FRÝDLANT CTJ Nový Jičín B 
1825. 02. 2018 10:00
Junácká 700/112, 724 00 Ostrava - Stará Bělá Tělocvična ZŠ
Orel Stará BěláTJ Frenštát p. R. 
1825. 02. 2018 10:00TTC Siko Orlová DSSK Komorní Lhotka 
1825. 02. 2018 11:00Slavoj Český TěšínTTC MG Odra GAS Vratimov B 
1825. 02. 2018 14:00TTC Poruba OstravaSK Slavia Orlová 
1825. 02. 2018 14:00TJ TŽ Třinec BOrel Paskov 
1910. 03. 2018 18:00TJ TŽ Třinec BOrel Stará Bělá 
1910. 03. 2018 10:00TTC Poruba OstravaTTC FRÝDLANT C 
1910. 03. 2018 17:00SK Slavia OrlováSlavoj Český Těšín 
1910. 03. 2018 17:00Orel PaskovTTC Siko Orlová D 
1910. 03. 2018 17:00SSK Komorní LhotkaTJ Nový Jičín B 
1910. 03. 2018 17:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Frenštát p. R. 
2011. 03. 2018 14:00TTC Poruba OstravaOrel Stará Bělá 
2011. 03. 2018 14:00TJ TŽ Třinec BTTC FRÝDLANT C 
2011. 03. 2018 10:00Orel PaskovSlavoj Český Těšín 
2011. 03. 2018 10:00SK Slavia OrlováTTC Siko Orlová D 
2011. 03. 2018 10:00TTC MG Odra GAS Vratimov BTJ Nový Jičín B 
2011. 03. 2018 10:00SSK Komorní LhotkaTJ Frenštát p. R. 
2124. 03. 2018 17:00Orel Stará BěláSSK Komorní Lhotka 
2124. 03. 2018 14:00TTC FRÝDLANT CTTC MG Odra GAS Vratimov B 
2124. 03. 2018 10:00TJ Nový Jičín BSK Slavia Orlová 
2124. 03. 2018 17:00TJ Frenštát p. R.Orel Paskov 
2124. 03. 2018 17:00Slavoj Český TěšínTJ TŽ Třinec B 
2124. 03. 2018 17:00TTC Siko Orlová DTTC Poruba Ostrava 
2225. 03. 2018 10:00TTC FRÝDLANT CSSK Komorní Lhotka 
2225. 03. 2018 10:00Orel Stará BěláTTC MG Odra GAS Vratimov B 
2225. 03. 2018 10:00TJ Frenštát p. R.SK Slavia Orlová 
2225. 03. 2018 10:00TJ Nový Jičín BOrel Paskov 
2225. 03. 2018 10:00TTC Siko Orlová DTJ TŽ Třinec B 
2225. 03. 2018 11:00Slavoj Český TěšínTTC Poruba Ostrava 
KS II.A (MS)
130. 09. 2017 17:00Orel Paskov BTJ Sokol Příbor4:10
130. 09. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Brušperk B10:8
130. 09. 2017 13:00TJ Nový Jičín CST Kozlovice9:9
130. 09. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Mořkov10:2
130. 09. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ TTC Vendryně8:10
130. 09. 2017 17:00TJ Sokol RopiceKST Dolní Lomná10:2
201. 10. 2017 10:00Orel Paskov BTJ Sokol Brušperk B4:10
201. 10. 2017 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Příbor9:9
229. 09. 2017 19:00TJ Nový Jičín CTJ Mořkov9:9
201. 10. 2017 10:00TJ TŽ Třinec CST Kozlovice5:10
201. 10. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BKST Dolní Lomná10:4
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol RopiceTJ TTC Vendryně10:8
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol PříborTJ TTC Vendryně7:10
314. 10. 2017 14:00TJ Sokol Brušperk BKST Dolní Lomná10:5
314. 10. 2017 17:00ST KozloviceSSK Komorní Lhotka B10:4
314. 10. 2017 17:00TJ MořkovTJ Sokol Ropice1:10
314. 10. 2017 17:00Orel Paskov BTJ Nový Jičín C2:10
314. 10. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ TŽ Třinec C10:1
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol PříborKST Dolní Lomná10:3
415. 10. 2017 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ TTC Vendryně10:4
415. 10. 2017 10:00ST KozloviceTJ Sokol Ropice7:10
410. 10. 2017 18:30TJ MořkovSSK Komorní Lhotka B7:10
415. 10. 2017 10:00Orel Paskov BTJ TŽ Třinec C10:6
415. 10. 2017 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Nový Jičín C10:3
528. 10. 2017 13:00TJ Nový Jičín CTJ Sokol Příbor5:10
528. 10. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Brušperk B9:9
528. 10. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BOrel Paskov B10:2
528. 10. 2017 17:00TJ Sokol RopiceSK Stolní tenis Pstruží B10:7
528. 10. 2017 18:00TJ TTC VendryněST Kozlovice1:10
528. 10. 2017 17:00KST Dolní LomnáTJ Mořkov5:10
627. 10. 2017 19:00TJ Nový Jičín CTJ Sokol Brušperk B10:8
629. 10. 2017 10:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Příbor10:3
629. 10. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BSK Stolní tenis Pstruží B10:4
629. 10. 2017 10:00TJ Sokol RopiceOrel Paskov B10:4
629. 10. 2017 10:00TJ TTC VendryněTJ Mořkov10:5
629. 10. 2017 10:00KST Dolní LomnáST Kozlovice6:10
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol PříborST Kozlovice10:3
711. 11. 2017 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Mořkov10:5
711. 11. 2017 17:00Orel Paskov BTJ TTC Vendryně10:7
711. 11. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BKST Dolní Lomná10:5
711. 11. 2017 13:00TJ Nový Jičín CSSK Komorní Lhotka B1:10
711. 11. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Sokol Ropice8:10
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol PříborTJ Mořkov10:6
812. 11. 2017 13:00TJ Sokol Brušperk BST Kozlovice9:9
812. 11. 2017 10:00Orel Paskov BKST Dolní Lomná10:5
812. 11. 2017 13:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ TTC Vendryně7:10
810. 11. 2017 19:00TJ Nový Jičín CTJ Sokol Ropice9:9
810. 11. 2017 16:00TJ TŽ Třinec CSSK Komorní Lhotka B10:7
925. 11. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Sokol Příbor10:7
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Brušperk B10:1
925. 11. 2017 18:00TJ TTC VendryněTJ Nový Jičín C4:10
925. 11. 2017 14:00KST Dolní LomnáTJ TŽ Třinec C7:10
925. 11. 2017 17:00ST KozloviceOrel Paskov B10:4
925. 11. 2017 17:00TJ MořkovSK Stolní tenis Pstruží B4:10
1026. 11. 2017 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Sokol Brušperk B9:9
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol RopiceTJ Sokol Příbor9:9
1021. 11. 2017 17:00TJ TTC VendryněTJ TŽ Třinec C10:8
1026. 11. 2017 10:00KST Dolní LomnáTJ Nový Jičín C10:6
1026. 11. 2017 10:00ST KozloviceSK Stolní tenis Pstruží B7:10
1021. 11. 2017 18:15TJ MořkovOrel Paskov B5:10
1109. 12. 2017 17:00SK Stolní tenis Pstruží BOrel Paskov B10:4
1109. 12. 2017 14:00TJ TŽ Třinec CTJ Nový Jičín C5:10
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol RopiceSSK Komorní Lhotka B10:7
1109. 12. 2017 17:00KST Dolní LomnáTJ TTC Vendryně6:10
1109. 12. 2017 17:00TJ MořkovST Kozlovice10:5
1109. 12. 2017 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Příbor10:4
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol PříborOrel Paskov B10:2
1213. 01. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BSK Stolní tenis Pstruží B7:10
1213. 01. 2018 17:00ST KozloviceTJ Nový Jičín C10:2
1213. 01. 2018 17:00TJ MořkovTJ TŽ Třinec C10:6
1213. 01. 2018 18:00TJ TTC VendryněSSK Komorní Lhotka B4:10
1213. 01. 2018 17:00KST Dolní LomnáTJ Sokol Ropice4:10
1314. 01. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BOrel Paskov B10:7
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol PříborSK Stolní tenis Pstruží B9:9
1314. 01. 2018 11:00TJ MořkovTJ Nový Jičín C9:9
1314. 01. 2018 10:00ST KozloviceTJ TŽ Třinec C10:7
1314. 01. 2018 10:00KST Dolní LomnáSSK Komorní Lhotka B0:10
1314. 01. 2018 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Ropice10:8
1427. 01. 2018 18:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Příbor 
1427. 01. 2018 17:00KST Dolní LomnáTJ Sokol Brušperk B 
1427. 01. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BST Kozlovice 
1427. 01. 2018 17:00TJ Sokol RopiceTJ Mořkov 
1427. 01. 2018 13:00TJ Nový Jičín COrel Paskov B 
1427. 01. 2018 14:00TJ TŽ Třinec CSK Stolní tenis Pstruží B 
1528. 01. 2018 10:00KST Dolní LomnáTJ Sokol Příbor 
1528. 01. 2018 10:00TJ TTC VendryněTJ Sokol Brušperk B 
1528. 01. 2018 10:00TJ Sokol RopiceST Kozlovice 
1528. 01. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Mořkov 
1528. 01. 2018 10:00TJ TŽ Třinec COrel Paskov B 
1526. 01. 2018 19:00TJ Nový Jičín CSK Stolní tenis Pstruží B 
1610. 02. 2018 17:00Orel Paskov BSK Stolní tenis Pstruží B 
1610. 02. 2018 13:00TJ Nový Jičín CTJ TŽ Třinec C 
1610. 02. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Sokol Ropice 
1610. 02. 2018 18:00TJ TTC VendryněKST Dolní Lomná 
1610. 02. 2018 17:00ST KozloviceTJ Mořkov 
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Brušperk B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol PříborTJ Nový Jičín C 
1724. 02. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ TŽ Třinec C 
1724. 02. 2018 17:00Orel Paskov BSSK Komorní Lhotka B 
1724. 02. 2018 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Sokol Ropice 
1724. 02. 2018 17:00ST KozloviceTJ TTC Vendryně 
1724. 02. 2018 17:00TJ MořkovKST Dolní Lomná 
1825. 02. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BTJ Nový Jičín C 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol PříborTJ TŽ Třinec C 
1825. 02. 2018 13:00SK Stolní tenis Pstruží BSSK Komorní Lhotka B 
1825. 02. 2018 10:00Orel Paskov BTJ Sokol Ropice 
1825. 02. 2018 11:00TJ MořkovTJ TTC Vendryně 
1825. 02. 2018 10:00ST KozloviceKST Dolní Lomná 
1910. 03. 2018 17:00ST KozloviceTJ Sokol Příbor 
1910. 03. 2018 16:00TJ MořkovTJ Sokol Brušperk B 
1910. 03. 2018 18:00TJ TTC VendryněOrel Paskov B 
1910. 03. 2018 17:00KST Dolní LomnáSK Stolní tenis Pstruží B 
1910. 03. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ Nový Jičín C 
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol RopiceTJ TŽ Třinec C 
2011. 03. 2018 11:00TJ MořkovTJ Sokol Příbor 
2011. 03. 2018 10:00ST KozloviceTJ Sokol Brušperk B 
2011. 03. 2018 10:00KST Dolní LomnáOrel Paskov B 
2011. 03. 2018 10:00TJ TTC VendryněSK Stolní tenis Pstruží B 
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol RopiceTJ Nový Jičín C 
2011. 03. 2018 14:00SSK Komorní Lhotka BTJ TŽ Třinec C 
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol PříborSSK Komorní Lhotka B 
2124. 03. 2018 14:00TJ Sokol Brušperk BTJ Sokol Ropice 
2124. 03. 2018 13:00TJ Nový Jičín CTJ TTC Vendryně 
2124. 03. 2018 14:00TJ TŽ Třinec CKST Dolní Lomná 
2124. 03. 2018 17:00Orel Paskov BST Kozlovice 
2124. 03. 2018 17:00SK Stolní tenis Pstruží BTJ Mořkov 
2225. 03. 2018 13:00TJ Sokol Brušperk BSSK Komorní Lhotka B 
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol PříborTJ Sokol Ropice 
2225. 03. 2018 10:00TJ TŽ Třinec CTJ TTC Vendryně 
2223. 03. 2018 19:00TJ Nový Jičín CKST Dolní Lomná 
2225. 03. 2018 13:00SK Stolní tenis Pstruží BST Kozlovice 
2225. 03. 2018 10:00Orel Paskov BTJ Mořkov 
KS II.B (MS)
123. 09. 2017 17:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:5
128. 09. 2017 10:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Hrabůvka5:10
130. 09. 2017 17:00TTC Bolatice BTJ Odry B10:3
130. 09. 2017 17:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Kateřinky B10:6
130. 09. 2017 17:00TTC HaťSK - Svinov B10:8
130. 09. 2017 17:00VSK VŠB - TU OstravaSKST Baník Havířov E10:2
201. 10. 2017 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Hrabůvka10:7
224. 09. 2017 10:00
v Radvanicích
TJ Sokol Radvanice-BartoviceKLUBsten Karviná8:10
201. 10. 2017 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Kateřinky B9:9
201. 10. 2017 10:00KST Slezan OpavaTJ Odry B10:2
201. 10. 2017 10:00TTC HaťSKST Baník Havířov E3:10
221. 09. 2017 19:30VSK VŠB - TU OstravaSK - Svinov B3:10
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceSK - Svinov B10:5
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol HrabůvkaSKST Baník Havířov E10:4
314. 10. 2017 10:00TJ Odry BTTC Hať9:9
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kateřinky BVSK VŠB - TU Ostrava8:10
314. 10. 2017 17:00TJ Sokol ZáblatíTTC Bolatice B7:10
314. 10. 2017 14:00KLUBsten KarvináKST Slezan Opava4:10
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceSKST Baník Havířov E4:10
409. 10. 2017 18:30TJ Sokol HrabůvkaSK - Svinov B6:10
415. 10. 2017 14:00TJ Odry BVSK VŠB - TU Ostrava10:8
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Hať9:9
415. 10. 2017 10:00TJ Sokol ZáblatíKST Slezan Opava6:10
413. 10. 2017 18:00KLUBsten KarvináTTC Bolatice B2:10
528. 10. 2017 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:7
528. 10. 2017 17:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Hrabůvka10:3
528. 10. 2017 17:00TTC HaťTJ Sokol Záblatí10:4
528. 10. 2017 17:00VSK VŠB - TU OstravaKLUBsten Karviná9:9
528. 10. 2017 17:00SK - Svinov BTJ Odry B10:3
528. 10. 2017 17:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Kateřinky B10:8
629. 10. 2017 10:00TTC Bolatice BTJ Sokol Hrabůvka10:8
629. 10. 2017 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Radvanice-Bartovice10:4
629. 10. 2017 10:00TTC HaťKLUBsten Karviná2:10
629. 10. 2017 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Záblatí9:9
629. 10. 2017 10:00SK - Svinov BTJ Sokol Kateřinky B10:2
627. 10. 2017 18:00SKST Baník Havířov ETJ Odry B10:3
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Odry B10:1
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Kateřinky B10:5
711. 11. 2017 17:00TJ Sokol ZáblatíSK - Svinov B9:9
711. 11. 2017 14:00KLUBsten KarvináSKST Baník Havířov E9:9
711. 11. 2017 17:00TTC Bolatice BTTC Hať10:1
711. 11. 2017 10:00KST Slezan OpavaVSK VŠB - TU Ostrava10:2
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Kateřinky B10:5
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Odry B10:6
812. 11. 2017 10:00TJ Sokol ZáblatíSKST Baník Havířov E9:9
810. 11. 2017 18:00KLUBsten KarvináSK - Svinov B8:10
812. 11. 2017 10:00TTC Bolatice BVSK VŠB - TU Ostrava10:2
812. 11. 2017 10:00KST Slezan OpavaTTC Hať10:0
925. 11. 2017 17:00TTC HaťTJ Sokol Radvanice-Bartovice4:10
925. 11. 2017 17:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Hrabůvka10:2
925. 11. 2017 17:00SK - Svinov BTTC Bolatice B0:10
925. 11. 2017 10:00SKST Baník Havířov EKST Slezan Opava10:6
925. 11. 2017 10:00TJ Odry BTJ Sokol Záblatí10:6
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kateřinky BKLUBsten Karviná6:10
1026. 11. 2017 10:00TTC HaťTJ Sokol Hrabůvka9:9
1026. 11. 2017 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Radvanice-Bartovice9:9
1026. 11. 2017 10:00SK - Svinov BKST Slezan Opava3:10
1024. 11. 2017 18:00SKST Baník Havířov ETTC Bolatice B8:10
1026. 11. 2017 14:00TJ Odry BKLUBsten Karviná10:6
1026. 11. 2017 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Záblatí9:9
1109. 12. 2017 14:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Záblatí10:7
1109. 12. 2017 17:00KST Slezan OpavaTTC Bolatice B10:5
1109. 12. 2017 17:00VSK VŠB - TU OstravaTTC Hať7:10
1106. 12. 2017 18:30SKST Baník Havířov ESK - Svinov B10:7
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Odry B10:6
1109. 12. 2017 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Hrabůvka10:2
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTJ Sokol Záblatí6:10
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol HrabůvkaKLUBsten Karviná10:2
1213. 01. 2018 10:00TJ Odry BTTC Bolatice B10:5
1213. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kateřinky BKST Slezan Opava2:10
1213. 01. 2018 17:00SK - Svinov BTTC Hať10:7
1213. 01. 2018 10:00SKST Baník Havířov EVSK VŠB - TU Ostrava10:2
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Záblatí10:5
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceKLUBsten Karviná8:10
1314. 01. 2018 10:00TJ Sokol Kateřinky BTTC Bolatice B10:6
1314. 01. 2018 14:00TJ Odry BKST Slezan Opava0:10
1312. 01. 2018 18:00SKST Baník Havířov ETTC Hať10:4
1314. 01. 2018 10:00SK - Svinov BVSK VŠB - TU Ostrava9:9
1427. 01. 2018 17:00SK - Svinov BTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1427. 01. 2018 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Hrabůvka 
1427. 01. 2018 17:00TTC HaťTJ Odry B 
1427. 01. 2018 17:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Sokol Kateřinky B 
1427. 01. 2018 17:00TTC Bolatice BTJ Sokol Záblatí 
1427. 01. 2018 17:00KST Slezan OpavaKLUBsten Karviná 
1528. 01. 2018 10:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1528. 01. 2018 10:00SK - Svinov BTJ Sokol Hrabůvka 
1528. 01. 2018 10:00VSK VŠB - TU OstravaTJ Odry B 
1528. 01. 2018 10:00TTC HaťTJ Sokol Kateřinky B 
1528. 01. 2018 10:00KST Slezan OpavaTJ Sokol Záblatí 
1528. 01. 2018 10:00TTC Bolatice BKLUBsten Karviná 
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol ZáblatíKLUBsten Karviná 
1610. 02. 2018 17:00TTC Bolatice BKST Slezan Opava 
1610. 02. 2018 17:00TTC HaťVSK VŠB - TU Ostrava 
1610. 02. 2018 17:00SK - Svinov BSKST Baník Havířov E 
1610. 02. 2018 10:00TJ Odry BTJ Sokol Kateřinky B 
1610. 02. 2018 17:00TJ Sokol HrabůvkaTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Bolatice B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol HrabůvkaKST Slezan Opava 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol ZáblatíTTC Hať 
1724. 02. 2018 14:00KLUBsten KarvináVSK VŠB - TU Ostrava 
1724. 02. 2018 10:00TJ Odry BSK - Svinov B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kateřinky BSKST Baník Havířov E 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Bolatice B 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceKST Slezan Opava 
1823. 02. 2018 18:00KLUBsten KarvináTTC Hať 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol ZáblatíVSK VŠB - TU Ostrava 
1825. 02. 2018 10:00TJ Sokol Kateřinky BSK - Svinov B 
1825. 02. 2018 14:00TJ Odry BSKST Baník Havířov E 
1910. 03. 2018 10:00TJ Odry BTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Hrabůvka 
1910. 03. 2018 17:00SK - Svinov BTJ Sokol Záblatí 
1910. 03. 2018 10:00SKST Baník Havířov EKLUBsten Karviná 
1910. 03. 2018 17:00TTC HaťTTC Bolatice B 
1910. 03. 2018 17:00VSK VŠB - TU OstravaKST Slezan Opava 
2011. 03. 2018 10:00TJ Sokol Kateřinky BTJ Sokol Radvanice-Bartovice 
2011. 03. 2018 14:00TJ Odry BTJ Sokol Hrabůvka 
2009. 03. 2018 18:00SKST Baník Havířov ETJ Sokol Záblatí 
2011. 03. 2018 10:00SK - Svinov BKLUBsten Karviná 
2011. 03. 2018 10:00VSK VŠB - TU OstravaTTC Bolatice B 
2011. 03. 2018 10:00TTC HaťKST Slezan Opava 
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceTTC Hať 
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol HrabůvkaVSK VŠB - TU Ostrava 
2124. 03. 2018 17:00TTC Bolatice BSK - Svinov B 
2124. 03. 2018 17:00KST Slezan OpavaSKST Baník Havířov E 
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol ZáblatíTJ Odry B 
2124. 03. 2018 14:00KLUBsten KarvináTJ Sokol Kateřinky B 
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol HrabůvkaTTC Hať 
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol Radvanice-BartoviceVSK VŠB - TU Ostrava 
2225. 03. 2018 10:00KST Slezan OpavaSK - Svinov B 
2225. 03. 2018 10:00TTC Bolatice BSKST Baník Havířov E 
2223. 03. 2018 18:00KLUBsten KarvináTJ Odry B 
2225. 03. 2018 10:00TJ Sokol ZáblatíTJ Sokol Kateřinky B 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline