Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize muži
115. 09. 2017 18:00TJ Sokol BludovTTC Mohelnice1:10
115. 09. 2017 18:30TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Čechovice5:10
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol BukSK Přerov B10:7
116. 09. 2017 10:00KST Jeseník BTTC Pramet Šumperk9:9
116. 09. 2017 10:00KST Město AlbrechticeT.J. Sokol Šternberk10:3
116. 09. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Jezernice4:10
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol BludovT.J. Sokol Olomouc Neředín B7:10
230. 09. 2017 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Jezernice4:10
226. 09. 2017 18:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Ondratice10:4
230. 09. 2017 10:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Čechovice5:10
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol BukKST Jeseník B7:10
230. 09. 2017 10:00SK Přerov BTTC Pramet Šumperk6:10
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Jezernice0:10
330. 09. 2017 15:00TTC MohelniceT.J. Sokol Olomouc Neředín B8:10
330. 09. 2017 17:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Šternberk10:8
330. 09. 2017 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Čechovice2:10
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol BukTTC Pramet Šumperk1:10
330. 09. 2017 15:00SK Přerov BKST Jeseník B8:10
414. 10. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BKST Jeseník B10:8
414. 10. 2017 10:00
herna SDH Hlinsko, Hlinsko č.p. 49 (bývalá škola)
TJ Sokol JezerniceTTC Pramet Šumperk4:10
414. 10. 2017 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Buk10:6
414. 10. 2017 11:00T.J. Sokol ŠternberkSK Přerov B7:10
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Ondratice10:7
414. 10. 2017 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Čechovice9:9
514. 10. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTTC Pramet Šumperk2:10
514. 10. 2017 15:00
herna SDH Hlinsko, Hlinsko č.p. 49 (bývalá škola)
TJ Sokol JezerniceKST Jeseník B7:10
514. 10. 2017 17:00KST Město AlbrechticeSK Přerov B8:10
514. 10. 2017 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Buk5:10
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Čechovice9:9
514. 10. 2017 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Ondratice10:4
628. 10. 2017 11:00TJ Sokol OndraticeT.J. Sokol Olomouc Neředín B4:10
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Jezernice10:3
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Bludov10:4
628. 10. 2017 10:00SK Přerov BTTC Mohelnice10:3
628. 10. 2017 10:00KST Jeseník BKST Město Albrechtice10:3
627. 10. 2017 18:00TTC Pramet ŠumperkT.J. Sokol Šternberk10:2
728. 10. 2017 17:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Jezernice10:8
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:7
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol BukTTC Mohelnice10:2
728. 10. 2017 15:00SK Přerov BTJ Sokol Bludov10:0
728. 10. 2017 17:00KST Jeseník BT.J. Sokol Šternberk10:4
728. 10. 2017 15:00TTC Pramet ŠumperkKST Město Albrechtice10:3
811. 11. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BKST Město Albrechtice10:2
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Šternberk10:6
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol BludovKST Jeseník B3:10
809. 11. 2017 18:00TTC MohelniceTTC Pramet Šumperk3:10
811. 11. 2017 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Buk10:7
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol ČechoviceSK Přerov B10:4
911. 11. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BT.J. Sokol Šternberk10:6
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol JezerniceKST Město Albrechtice10:3
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol BludovTTC Pramet Šumperk6:10
911. 11. 2017 15:00TTC MohelniceKST Jeseník B5:10
911. 11. 2017 17:00TJ Sokol OndraticeSK Přerov B9:9
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Buk10:5
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol BukT.J. Sokol Olomouc Neředín B2:10
1025. 11. 2017 10:00SK Přerov BTJ Sokol Jezernice10:3
1025. 11. 2017 10:00KST Jeseník BTJ Sokol Ondratice10:4
1025. 11. 2017 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Čechovice10:6
1025. 11. 2017 11:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Bludov10:3
1025. 11. 2017 11:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Mohelnice1:10
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol BukTJ Sokol Jezernice10:2
1125. 11. 2017 15:00SK Přerov BT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:5
1125. 11. 2017 17:00KST Jeseník BTJ Sokol Čechovice10:2
1125. 11. 2017 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Ondratice10:0
1125. 11. 2017 17:00KST Město AlbrechticeTTC Mohelnice4:10
1125. 11. 2017 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Bludov10:4
1209. 12. 2017 10:00TTC MohelniceTJ Sokol Bludov10:1
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Ondratice10:5
1202. 12. 2017 10:00SK Přerov BTJ Sokol Buk10:3
1209. 12. 2017 10:00TTC Pramet ŠumperkKST Jeseník B8:10
1209. 12. 2017 10:00T.J. Sokol ŠternberkKST Město Albrechtice10:5
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol JezerniceT.J. Sokol Olomouc Neředín B8:10
1313. 01. 2018 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Bludov10:2
1313. 01. 2018 10:00
Petřivalského 1, Přerov
TJ Sokol JezerniceTTC Mohelnice8:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol OndraticeKST Město Albrechtice9:9
1310. 01. 2018 19:00TJ Sokol ČechoviceT.J. Sokol Šternberk7:10
1313. 01. 2018 10:00KST Jeseník BTJ Sokol Buk10:4
1313. 01. 2018 10:00TTC Pramet ŠumperkSK Přerov B10:4
1413. 01. 2018 15:00
Petřivalského 1, Přerov
TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Bludov10:3
1413. 01. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTTC Mohelnice10:8
1413. 01. 2018 17:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Ondratice7:10
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol ČechoviceKST Město Albrechtice10:1
1413. 01. 2018 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Buk10:5
1413. 01. 2018 17:00KST Jeseník BSK Přerov B10:2
1527. 01. 2018 10:00KST Jeseník BT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:1
1527. 01. 2018 10:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Jezernice10:0
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol BukKST Město Albrechtice10:0
1527. 01. 2018 10:00SK Přerov BT.J. Sokol Šternberk10:2
1510. 02. 2018 11:00TJ Sokol OndraticeTJ Sokol Bludov10:2
1503. 02. 2018 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Mohelnice10:5
1627. 01. 2018 15:00TTC Pramet ŠumperkT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:2
1627. 01. 2018 17:00KST Jeseník BTJ Sokol Jezernice10:5
1627. 01. 2018 15:00SK Přerov BKST Město Albrechtice10:0
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol BukT.J. Sokol Šternberk10:3
1609. 02. 2018 19:00TJ Sokol ČechoviceTJ Sokol Bludov10:2
1603. 02. 2018 15:00TJ Sokol OndraticeTTC Mohelnice10:7
1724. 02. 2018 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Ondratice10:7
1724. 02. 2018 10:00
herna Cidemat Hranice, ul.Bělotínská, Hranice na Moravě
TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Čechovice10:7
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol BludovTJ Sokol Buk1:10
1724. 02. 2018 10:00TTC MohelniceSK Přerov B10:7
1724. 02. 2018 11:00KST Město AlbrechticeKST Jeseník B4:10
1724. 02. 2018 11:00T.J. Sokol ŠternberkTTC Pramet Šumperk2:10
1824. 02. 2018 15:00
herna Cidemat Hranice, ul.Bělotínská, Hranice na Moravě
TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Ondratice10:4
1826. 02. 2018 19:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Čechovice9:9
1824. 02. 2018 15:00TTC MohelniceTJ Sokol Buk9:9
1824. 02. 2018 15:00TJ Sokol BludovSK Přerov B8:10
1824. 02. 2018 17:00T.J. Sokol ŠternberkKST Jeseník B3:10
1824. 02. 2018 17:00KST Město AlbrechticeTTC Pramet Šumperk2:10
1910. 03. 2018 11:00KST Město AlbrechticeT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:4
1910. 03. 2018 11:00T.J. Sokol ŠternberkTJ Sokol Jezernice1:10
1910. 03. 2018 10:00KST Jeseník BTJ Sokol Bludov10:3
1910. 03. 2018 10:00TTC Pramet ŠumperkTTC Mohelnice10:0
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol BukTJ Sokol Ondratice10:8
1910. 03. 2018 10:00SK Přerov BTJ Sokol Čechovice8:10
2010. 03. 2018 17:00T.J. Sokol ŠternberkT.J. Sokol Olomouc Neředín B10:3
2010. 03. 2018 17:00KST Město AlbrechticeTJ Sokol Jezernice7:10
2010. 03. 2018 15:00TTC Pramet ŠumperkTJ Sokol Bludov10:2
2010. 03. 2018 17:00KST Jeseník BTTC Mohelnice10:2
2010. 03. 2018 15:00SK Přerov BTJ Sokol Ondratice10:1
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol BukTJ Sokol Čechovice4:10
2113. 03. 2018 18:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BTJ Sokol Buk9:9
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol JezerniceSK Přerov B3:10
2124. 03. 2018 11:00TJ Sokol OndraticeKST Jeseník B3:10
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol ČechoviceTTC Pramet Šumperk6:10
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol BludovKST Město Albrechtice6:10
2124. 03. 2018 10:00TTC MohelniceT.J. Sokol Šternberk10:3
2212. 02. 2018 18:15TJ Sokol JezerniceTJ Sokol Buk7:10
2224. 03. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín BSK Přerov B9:9
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol ČechoviceKST Jeseník B8:10
2224. 03. 2018 17:00TJ Sokol OndraticeTTC Pramet Šumperk4:10
2224. 03. 2018 15:00TTC MohelniceKST Město Albrechtice10:0wo
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol BludovT.J. Sokol Šternberk6:10
Krajský přebor 1
116. 09. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BKST Jeseník C8:10
126. 09. 2017 18:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Čechovice B10:5
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:4
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol TovačovTJ Chropyně B3:10
116. 09. 2017 10:00TJ Olympia BruntálKST Město Albrechtice B10:3
116. 09. 2017 10:00TJ PostřelmovSK Kolšov10:3
230. 09. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Postřelmov2:10
230. 09. 2017 10:00KST Jeseník CSK Kolšov10:8
230. 09. 2017 10:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Čechovice B10:4
230. 09. 2017 10:00TJ Olympia BruntálSportklub Štarnov9:9
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Tovačov10:4
230. 09. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Chropyně B4:10
330. 09. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BSK Kolšov3:10
330. 09. 2017 15:00KST Jeseník CTJ Postřelmov7:10
330. 09. 2017 15:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Čechovice B4:10
330. 09. 2017 14:00KST Město Albrechtice BSportklub Štarnov3:10
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Chropyně B1:10
330. 09. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Tovačov8:10
414. 10. 2017 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Tovačov9:9
414. 10. 2017 10:00SK KolšovTJ Chropyně B7:10
414. 10. 2017 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Jestřebí9:9
414. 10. 2017 08:00TJ Olympia BruntálT.J. Sokol Olomouc Neředín C9:9
414. 10. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Čechovice B10:6
414. 10. 2017 10:00KST Jeseník CSportklub Štarnov8:10
514. 10. 2017 15:00TJ PostřelmovTJ Chropyně B4:10
514. 10. 2017 15:00SK KolšovTJ Sokol Tovačov9:9
514. 10. 2017 14:00KST Město Albrechtice BT.J. Sokol Olomouc Neředín C5:10
514. 10. 2017 14:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Jestřebí10:7
514. 10. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BSportklub Štarnov7:10
514. 10. 2017 15:00KST Jeseník CTJ Sokol Čechovice B4:10
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Postřelmov6:10
608. 11. 2017 18:00
herna SK Kolšov
Sportklub ŠtarnovSK Kolšov7:10
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTTC Pramet Šumperk B10:7
628. 10. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CKST Jeseník C3:10
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol TovačovKST Město Albrechtice B10:6
628. 10. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Olympia Bruntál10:2
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol Čechovice BSK Kolšov10:4
728. 10. 2017 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Postřelmov2:10
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíKST Jeseník C9:9
728. 10. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTTC Pramet Šumperk B4:10
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol TovačovTJ Olympia Bruntál10:6
728. 10. 2017 17:00TJ Chropyně BKST Město Albrechtice B10:3
811. 11. 2017 10:00TJ PostřelmovKST Město Albrechtice B10:5
811. 11. 2017 10:00SK KolšovTJ Olympia Bruntál10:7
811. 11. 2017 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Tovačov10:5
811. 11. 2017 10:00KST Jeseník CTJ Chropyně B2:10
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Jestřebí9:9
811. 11. 2017 10:00Sportklub ŠtarnovT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:8
911. 11. 2017 15:00TJ PostřelmovTJ Olympia Bruntál7:10
911. 11. 2017 15:00SK KolšovKST Město Albrechtice B10:5
911. 11. 2017 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Chropyně B10:1
911. 11. 2017 15:00KST Jeseník CTJ Sokol Tovačov8:10
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol Čechovice BT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:5
911. 11. 2017 15:00Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Jestřebí10:4
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Postřelmov4:10
1025. 11. 2017 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSK Kolšov10:6
1021. 11. 2017 18:30TJ Sokol TovačovTJ Sokol Čechovice B7:10
1025. 11. 2017 10:00TJ Chropyně BSportklub Štarnov10:3
1025. 11. 2017 08:00KST Město Albrechtice BTTC Pramet Šumperk B10:2
1025. 11. 2017 08:00TJ Olympia BruntálKST Jeseník C3:10
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol JestřebíSK Kolšov10:5
1125. 11. 2017 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Postřelmov4:10
1123. 11. 2017 18:30TJ Sokol TovačovSportklub Štarnov10:7
1117. 11. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Čechovice B10:4
1125. 11. 2017 14:00KST Město Albrechtice BKST Jeseník C9:9
1125. 11. 2017 14:00TJ Olympia BruntálTTC Pramet Šumperk B10:5
1209. 12. 2017 10:00KST Jeseník CTTC Pramet Šumperk B10:0
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol Čechovice BSportklub Štarnov5:10
1209. 12. 2017 10:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Jestřebí10:1
1209. 12. 2017 10:00TJ Chropyně BTJ Sokol Tovačov10:4
1209. 12. 2017 10:00KST Město Albrechtice BTJ Olympia Bruntál10:7
1209. 12. 2017 10:00SK KolšovTJ Postřelmov9:9
1313. 01. 2018 10:00TJ PostřelmovTTC Pramet Šumperk B10:6
1313. 01. 2018 10:00SK KolšovKST Jeseník C5:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BKST Město Albrechtice B9:9
1313. 01. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovTJ Olympia Bruntál10:2
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTJ Sokol Jestřebí5:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Chropyně BT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:2
1413. 01. 2018 15:00SK KolšovTTC Pramet Šumperk B0:10
1413. 01. 2018 15:00TJ PostřelmovKST Jeseník C10:8
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Olympia Bruntál10:7
1413. 01. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovKST Město Albrechtice B10:8
1413. 01. 2018 17:00TJ Chropyně BTJ Sokol Jestřebí10:7
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol TovačovT.J. Sokol Olomouc Neředín C3:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTJ Postřelmov5:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Chropyně BSK Kolšov10:4
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol JestřebíKST Město Albrechtice B10:8
1527. 01. 2018 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Olympia Bruntál10:5
1503. 02. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BTTC Pramet Šumperk B2:10
1503. 02. 2018 10:00Sportklub ŠtarnovKST Jeseník C10:3
1627. 01. 2018 17:00TJ Chropyně BTJ Postřelmov10:2
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol TovačovSK Kolšov10:4
1627. 01. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CKST Město Albrechtice B10:3
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol JestřebíTJ Olympia Bruntál10:8
1603. 02. 2018 15:00Sportklub ŠtarnovTTC Pramet Šumperk B10:6
1603. 02. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BKST Jeseník C9:9
1724. 02. 2018 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Čechovice B10:7
1724. 02. 2018 10:00
Jedlí
SK KolšovSportklub Štarnov9:9
1724. 02. 2018 10:00TTC Pramet Šumperk BTJ Sokol Jestřebí10:2
1724. 02. 2018 10:00KST Jeseník CT.J. Sokol Olomouc Neředín C7:10
1724. 02. 2018 08:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Tovačov10:8
1724. 02. 2018 08:00TJ Olympia BruntálTJ Chropyně B5:10
1824. 02. 2018 15:00
Jedlí
SK KolšovTJ Sokol Čechovice B10:8
1824. 02. 2018 15:00TJ PostřelmovSportklub Štarnov10:3
1824. 02. 2018 15:00KST Jeseník CTJ Sokol Jestřebí10:5
1824. 02. 2018 15:00TTC Pramet Šumperk BT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:2
1824. 02. 2018 14:00TJ Olympia BruntálTJ Sokol Tovačov2:10
1824. 02. 2018 14:00KST Město Albrechtice BTJ Chropyně B5:10
1910. 03. 2018 08:00KST Město Albrechtice BTJ Postřelmov2:10
1910. 03. 2018 08:00TJ Olympia BruntálSK Kolšov9:9
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol TovačovTTC Pramet Šumperk B9:9
1910. 03. 2018 10:00TJ Chropyně BKST Jeseník C10:7
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol JestřebíTJ Sokol Čechovice B10:7
1910. 03. 2018 11:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CSportklub Štarnov10:3
2010. 03. 2018 14:00TJ Olympia BruntálTJ Postřelmov6:10
2010. 03. 2018 14:00KST Město Albrechtice BSK Kolšov10:4
2010. 03. 2018 17:00TJ Chropyně BTTC Pramet Šumperk B10:2
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol TovačovKST Jeseník C9:9
2010. 03. 2018 17:00T.J. Sokol Olomouc Neředín CTJ Sokol Čechovice B9:9
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol JestřebíSportklub Štarnov10:4
2124. 03. 2018 10:00TJ PostřelmovTJ Sokol Jestřebí10:3
2124. 03. 2018 10:00
herna TJ Sokol Jedlí
SK KolšovT.J. Sokol Olomouc Neředín C10:5
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol Čechovice BTJ Sokol Tovačov9:9
2124. 03. 2018 10:00
Sudova 21, Olomouc
Sportklub ŠtarnovTJ Chropyně B10:8
2124. 03. 2018 10:00TTC Pramet Šumperk BKST Město Albrechtice B10:7
2124. 03. 2018 10:00KST Jeseník CTJ Olympia Bruntál10:5
2224. 03. 2018 15:00
herna TJ Sokol Jedlí
SK KolšovTJ Sokol Jestřebí10:7
2224. 03. 2018 15:00TJ PostřelmovT.J. Sokol Olomouc Neředín C9:9
2224. 03. 2018 15:00
Sudova 21, Olomouc
Sportklub ŠtarnovTJ Sokol Tovačov10:8
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol Čechovice BTJ Chropyně B10:8
2224. 03. 2018 15:00KST Jeseník CKST Město Albrechtice B10:6
2224. 03. 2018 15:00TTC Pramet Šumperk BTJ Olympia Bruntál10:2
Kvalifikace o KP1
114. 04. 2018 10:00TJ Sokol DubickoTJ OP Prostějov10:8
228. 04. 2018 16:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Dubicko12:6
Krajský přebor 2A
116. 09. 2017 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Otaslavice13:5
122. 09. 2017 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Ondratice B5:13
121. 09. 2017 18:30T.J. Sokol Olomouc Neředín DSTK Hradčany7:11
116. 09. 2017 10:00Sportovní klub RakovTJ Sigma Cidemat Hranice11:7
115. 09. 2017 17:30T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Lutín13:5
116. 09. 2017 10:00SK Přerov CTJ Sokol Kojetín4:14
230. 09. 2017 10:00TJ OP ProstějovSK Přerov C12:6
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sokol Kojetín8:10
216. 10. 2017 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Šternberk B7:11
230. 09. 2017 08:30TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Lutín8:10
230. 09. 2017 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DSportovní klub Rakov13:5
230. 09. 2017 10:00STK HradčanyTJ Sigma Cidemat Hranice15:3
330. 09. 2017 15:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Kojetín6:12
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol OtaslaviceSK Přerov C9:9
302. 10. 2017 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Lutín4:14
330. 09. 2017 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Šternberk B11:7
330. 09. 2017 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DTJ Sigma Cidemat Hranice11:7
330. 09. 2017 15:00STK HradčanySportovní klub Rakov17:1
414. 10. 2017 10:00SK Přerov CSportovní klub Rakov14:4
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Cidemat Hranice12:6
414. 10. 2017 08:00T.J. Sokol Šternberk BT.J. Sokol Olomouc Neředín D12:6
414. 10. 2017 10:00TJ Sigma LutínSTK Hradčany11:7
414. 10. 2017 10:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Němčice nad Hanou12:6
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sokol Ondratice B8:10
514. 10. 2017 15:00SK Přerov CTJ Sigma Cidemat Hranice12:6
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol KojetínSportovní klub Rakov16:2
514. 10. 2017 14:00T.J. Sokol Šternberk BSTK Hradčany11:7
514. 10. 2017 15:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Olomouc Neředín D13:5
514. 10. 2017 15:00TJ OP ProstějovTJ Sokol Ondratice B10:8
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sokol Němčice nad Hanou9:9
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouSK Přerov C7:11
628. 10. 2017 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Kojetín12:6
628. 10. 2017 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DTJ OP Prostějov8:10
628. 10. 2017 10:00STK HradčanyTJ Sokol Otaslavice14:4
628. 10. 2017 10:00Sportovní klub RakovT.J. Sokol Šternberk B7:11
628. 10. 2017 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sigma Lutín5:13
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Kojetín6:12
728. 10. 2017 14:00TJ Sokol Ondratice BSK Přerov C11:7
728. 10. 2017 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DTJ Sokol Otaslavice10:8
728. 10. 2017 15:00STK HradčanyTJ OP Prostějov9:9
728. 10. 2017 15:00Sportovní klub RakovTJ Sigma Lutín5:13
728. 10. 2017 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceT.J. Sokol Šternberk B10:8
811. 11. 2017 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Šternberk B14:4
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sigma Lutín8:10
811. 11. 2017 10:00TJ OP ProstějovSportovní klub Rakov15:3
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sigma Cidemat Hranice9:9
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouT.J. Sokol Olomouc Neředín D8:10
802. 11. 2017 19:00TJ Sokol Ondratice BSTK Hradčany5:13
911. 11. 2017 15:00SK Přerov CTJ Sigma Lutín13:5
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Šternberk B14:4
911. 11. 2017 15:00TJ OP ProstějovTJ Sigma Cidemat Hranice14:4
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol OtaslaviceSportovní klub Rakov7:11
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouSTK Hradčany11:7
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Ondratice BT.J. Sokol Olomouc Neředín D10:8
1025. 11. 2017 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DSK Přerov C12:6
1025. 11. 2017 10:00STK HradčanyTJ Sokol Kojetín13:5
1025. 11. 2017 10:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Němčice nad Hanou6:12
1025. 11. 2017 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Ondratice B5:13
1025. 11. 2017 08:00T.J. Sokol Šternberk BTJ OP Prostějov12:6
1025. 11. 2017 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Otaslavice12:6
1125. 11. 2017 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DTJ Sokol Kojetín10:8
1125. 11. 2017 15:00STK HradčanySK Přerov C10:8
1125. 11. 2017 15:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Ondratice B6:12
1125. 11. 2017 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Němčice nad Hanou10:8
1125. 11. 2017 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Otaslavice13:5
1125. 11. 2017 15:00TJ Sigma LutínTJ OP Prostějov13:5
1208. 12. 2017 19:00TJ Sokol OtaslaviceTJ OP Prostějov6:12
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Němčice nad Hanou13:5
1207. 12. 2017 18:30STK HradčanyT.J. Sokol Olomouc Neředín D12:6
1209. 12. 2017 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceSportovní klub Rakov8:10
1201. 12. 2017 18:00TJ Sigma LutínT.J. Sokol Šternberk B11:7
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol KojetínSK Přerov C10:8
1313. 01. 2018 10:00SK Přerov CTJ OP Prostějov7:11
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Otaslavice10:8
1311. 01. 2018 18:30T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Němčice nad Hanou9:9
1313. 01. 2018 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Ondratice B15:3
1313. 01. 2018 10:00Sportovní klub RakovT.J. Sokol Olomouc Neředín D6:12
1313. 01. 2018 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceSTK Hradčany9:9
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol KojetínTJ OP Prostějov8:10
1413. 01. 2018 15:00SK Přerov CTJ Sokol Otaslavice11:7
1413. 01. 2018 15:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Němčice nad Hanou16:2
1413. 01. 2018 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Ondratice B11:7
1413. 01. 2018 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceT.J. Sokol Olomouc Neředín D8:10
1413. 01. 2018 15:00Sportovní klub RakovSTK Hradčany3:15
1527. 01. 2018 10:00Sportovní klub RakovSK Přerov C3:15
1527. 01. 2018 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Kojetín10:8
1527. 01. 2018 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DT.J. Sokol Šternberk B8:10
1527. 01. 2018 10:00STK HradčanyTJ Sigma Lutín8:10
1529. 01. 2018 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouTJ OP Prostějov5:13
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Otaslavice15:3
1627. 01. 2018 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceSK Přerov C8:10
1627. 01. 2018 15:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Kojetín8:10
1627. 01. 2018 15:00STK HradčanyT.J. Sokol Šternberk B13:5
1627. 01. 2018 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DTJ Sigma Lutín3:15
1601. 02. 2018 19:00TJ Sokol Ondratice BTJ OP Prostějov7:11
1626. 01. 2018 18:30TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sokol Otaslavice11:7
1724. 02. 2018 10:00SK Přerov CTJ Sokol Němčice nad Hanou9:9
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Ondratice B14:4
1724. 02. 2018 10:00TJ OP ProstějovT.J. Sokol Olomouc Neředín D15:3
1715. 02. 2018 18:30TJ Sokol OtaslaviceSTK Hradčany6:12
1724. 02. 2018 08:00T.J. Sokol Šternberk BSportovní klub Rakov15:3
1724. 02. 2018 10:00TJ Sigma LutínTJ Sigma Cidemat Hranice14:4
1824. 02. 2018 15:00TJ Sokol KojetínTJ Sokol Němčice nad Hanou12:6
1803. 03. 2018 10:00SK Přerov CTJ Sokol Ondratice B13:5
1801. 03. 2018 18:30TJ Sokol OtaslaviceT.J. Sokol Olomouc Neředín D5:13
1824. 02. 2018 15:00TJ OP ProstějovSTK Hradčany11:7
1824. 02. 2018 15:00TJ Sigma LutínSportovní klub Rakov15:3
1824. 02. 2018 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sigma Cidemat Hranice8:10
1910. 03. 2018 08:00T.J. Sokol Šternberk BSK Přerov C9:9
1910. 03. 2018 10:00TJ Sigma LutínTJ Sokol Kojetín14:4
1910. 03. 2018 10:00Sportovní klub RakovTJ OP Prostějov4:14
1910. 03. 2018 10:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ Sokol Otaslavice14:4
1910. 03. 2018 08:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DTJ Sokol Němčice nad Hanou7:11
1910. 03. 2018 10:00STK HradčanyTJ Sokol Ondratice B14:4
2010. 03. 2018 15:00TJ Sigma LutínSK Přerov C16:2
2010. 03. 2018 14:00T.J. Sokol Šternberk BTJ Sokol Kojetín10:8
2010. 03. 2018 15:00TJ Sigma Cidemat HraniceTJ OP Prostějov7:11
2010. 03. 2018 15:00Sportovní klub RakovTJ Sokol Otaslavice10:8
2010. 03. 2018 15:00STK HradčanyTJ Sokol Němčice nad Hanou10:8
2010. 03. 2018 14:00T.J. Sokol Olomouc Neředín DTJ Sokol Ondratice B3:15
2124. 03. 2018 10:00SK Přerov CT.J. Sokol Olomouc Neředín D14:4
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol KojetínSTK Hradčany12:6
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol Němčice nad HanouSportovní klub Rakov15:3
2124. 03. 2018 08:00TJ Sokol Ondratice BTJ Sigma Cidemat Hranice8:10
2124. 03. 2018 10:00TJ OP ProstějovT.J. Sokol Šternberk B11:7
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol OtaslaviceTJ Sigma Lutín5:13
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol KojetínT.J. Sokol Olomouc Neředín D16:2
2224. 03. 2018 15:00SK Přerov CSTK Hradčany15:3
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Ondratice BSportovní klub Rakov13:5
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol Němčice nad HanouTJ Sigma Cidemat Hranice7:11
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol OtaslaviceT.J. Sokol Šternberk B5:13
2224. 03. 2018 15:00TJ OP ProstějovTJ Sigma Lutín8:10
Krajský přebor 2B
116. 09. 2017 10:00KST Jeseník DTJ SPORT Javorník13:5
116. 09. 2017 10:00SVČ RýmařovTJ Granitol Moravský Beroun11:7
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Velké Losiny12:6
113. 09. 2017 18:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Dubicko11:7
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Olympia Bruntál B5:13
116. 09. 2017 10:00SK Kolšov BTJ Sokol Štíty8:10
230. 09. 2017 10:00KST Jeseník DSK Kolšov B6:12
230. 09. 2017 10:00TJ SPORT JavorníkTJ Sokol Štíty7:11
226. 09. 2017 19:00SVČ RýmařovTJ Olympia Bruntál B10:8
230. 09. 2017 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Vrbno pod Pradědem18:0
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol Nový MalínTTC Mohelnice B7:11
230. 09. 2017 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Dubicko6:12
330. 09. 2017 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Štíty7:11
330. 09. 2017 15:00TJ SPORT JavorníkSK Kolšov B5:13
326. 09. 2017 17:00
herna TJ Sokol Vrbno p. P.
SVČ RýmařovTJ Sokol Vrbno pod Pradědem14:4
330. 09. 2017 15:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Olympia Bruntál B10:8
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Dubicko6:12
330. 09. 2017 15:00TJ Sokol Velké LosinyTTC Mohelnice B2:16
411. 10. 2017 18:30SK Kolšov BTTC Mohelnice B7:11
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Dubicko9:9
414. 10. 2017 11:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Nový Malín3:15
414. 10. 2017 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Velké Losiny5:13
414. 10. 2017 10:00KST Jeseník DSVČ Rýmařov14:4
414. 10. 2017 10:00TJ SPORT JavorníkTJ Granitol Moravský Beroun5:13
520. 10. 2017 18:30SK Kolšov BTJ Sokol Dubicko8:10
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol ŠtítyTTC Mohelnice B12:6
514. 10. 2017 17:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Velké Losiny10:8
514. 10. 2017 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Nový Malín3:15
514. 10. 2017 15:00KST Jeseník DTJ Granitol Moravský Beroun12:6
514. 10. 2017 15:00TJ SPORT JavorníkSVČ Rýmařov6:12
628. 10. 2017 10:00SVČ RýmařovSK Kolšov B10:8
628. 10. 2017 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Štíty6:12
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol Nový MalínKST Jeseník D14:4
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ SPORT Javorník10:8
628. 10. 2017 10:00TTC Mohelnice BTJ Olympia Bruntál B17:1
628. 10. 2017 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Vrbno pod Pradědem13:5
728. 10. 2017 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Štíty9:9
728. 10. 2017 15:00TJ Granitol Moravský BerounSK Kolšov B9:9
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ SPORT Javorník16:2
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol Velké LosinyKST Jeseník D14:4
728. 10. 2017 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem17:1
728. 10. 2017 15:00TJ Sokol DubickoTJ Olympia Bruntál B11:7
811. 11. 2017 10:00SK Kolšov BTJ Olympia Bruntál B9:9
811. 11. 2017 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem13:5
811. 11. 2017 10:00KST Jeseník DTTC Mohelnice B9:9
811. 11. 2017 10:00TJ SPORT JavorníkTJ Sokol Dubicko6:12
811. 11. 2017 10:00SVČ RýmařovTJ Sokol Nový Malín6:12
811. 11. 2017 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Velké Losiny11:7
911. 11. 2017 15:00SK Kolšov BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem17:1
911. 11. 2017 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Olympia Bruntál B11:7
911. 11. 2017 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Dubicko4:14
911. 11. 2017 15:00TJ SPORT JavorníkTTC Mohelnice B2:16
911. 11. 2017 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Velké Losiny7:11
911. 11. 2017 15:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Nový Malín8:10
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol Nový MalínSK Kolšov B16:2
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Štíty5:13
1025. 11. 2017 10:00TTC Mohelnice BSVČ Rýmařov14:4
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol DubickoTJ Granitol Moravský Beroun12:6
1025. 11. 2017 11:00TJ Olympia Bruntál BKST Jeseník D10:8
1025. 11. 2017 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ SPORT Javorník4:14
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Štíty14:4
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol Velké LosinySK Kolšov B9:9
1125. 11. 2017 15:00TTC Mohelnice BTJ Granitol Moravský Beroun14:4
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol DubickoSVČ Rýmařov10:8
1125. 11. 2017 17:00TJ Olympia Bruntál BTJ SPORT Javorník14:4
1125. 11. 2017 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemKST Jeseník D4:14
1209. 12. 2017 10:00TJ SPORT JavorníkKST Jeseník D8:10
1201. 12. 2017 19:00TJ Granitol Moravský BerounSVČ Rýmařov6:12
1209. 12. 2017 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Nový Malín5:13
1209. 12. 2017 14:30TJ Sokol DubickoTTC Mohelnice B9:9
1209. 12. 2017 10:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Vrbno pod Pradědem16:2
1209. 12. 2017 15:00TJ Sokol ŠtítySK Kolšov B12:6
1313. 01. 2018 10:00SK Kolšov BKST Jeseník D17:1
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ SPORT Javorník12:6
1313. 01. 2018 10:00TJ Olympia Bruntál BSVČ Rýmařov8:10
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Granitol Moravský Beroun0:18
1313. 01. 2018 10:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Nový Malín11:7
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Velké Losiny15:3
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol ŠtítyKST Jeseník D16:2
1413. 01. 2018 15:00SK Kolšov BTJ SPORT Javorník15:3
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSVČ Rýmařov0:18
1413. 01. 2018 15:00TJ Olympia Bruntál BTJ Granitol Moravský Beroun9:9
1413. 01. 2018 15:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Nový Malín11:7
1413. 01. 2018 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Velké Losiny16:2
1527. 01. 2018 10:00TTC Mohelnice BSK Kolšov B15:3
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol DubickoTJ Sokol Štíty8:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Nový MalínTJ Olympia Bruntál B15:3
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Sokol Vrbno pod Pradědem16:2
1527. 01. 2018 10:00SVČ RýmařovKST Jeseník D8:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ SPORT Javorník11:7
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol DubickoSK Kolšov B13:5
1627. 01. 2018 15:00TTC Mohelnice BTJ Sokol Štíty12:6
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Olympia Bruntál B14:4
1627. 01. 2018 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Sokol Vrbno pod Pradědem18:0
1627. 01. 2018 15:00TJ Granitol Moravský BerounKST Jeseník D6:12
1627. 01. 2018 15:00SVČ RýmařovTJ SPORT Javorník14:4
1724. 02. 2018 10:00
Jedlí
SK Kolšov BSVČ Rýmařov6:12
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Granitol Moravský Beroun17:1
1724. 02. 2018 10:00KST Jeseník DTJ Sokol Nový Malín6:12
1724. 02. 2018 10:00TJ SPORT JavorníkTJ Sokol Velké Losiny9:9
1724. 02. 2018 11:00TJ Olympia Bruntál BTTC Mohelnice B5:13
1724. 02. 2018 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Dubicko0:18
1824. 02. 2018 15:00TJ Sokol ŠtítySVČ Rýmařov6:12
1824. 02. 2018 15:00
Jedlí
SK Kolšov BTJ Granitol Moravský Beroun6:12
1824. 02. 2018 15:00TJ SPORT JavorníkTJ Sokol Nový Malín3:15
1824. 02. 2018 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Velké Losiny13:5
1824. 02. 2018 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTTC Mohelnice B1:17
1824. 02. 2018 17:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Dubicko11:7
1910. 03. 2018 11:00TJ Olympia Bruntál BSK Kolšov B15:3
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemTJ Sokol Štíty4:14
1910. 03. 2018 10:00TTC Mohelnice BKST Jeseník D15:3
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol DubickoTJ SPORT Javorník14:4
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol Nový MalínSVČ Rýmařov12:6
1910. 03. 2018 10:00TJ Sokol Velké LosinyTJ Granitol Moravský Beroun13:5
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol Vrbno pod PradědemSK Kolšov B5:13
2010. 03. 2018 17:00TJ Olympia Bruntál BTJ Sokol Štíty10:8
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol DubickoKST Jeseník D13:5
2010. 03. 2018 15:00TTC Mohelnice BTJ SPORT Javorník14:4
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol Velké LosinySVČ Rýmařov9:9
2010. 03. 2018 15:00TJ Sokol Nový MalínTJ Granitol Moravský Beroun12:6
2124. 03. 2018 10:00
herna TJ Sokol Jedlí
SK Kolšov BTJ Sokol Nový Malín6:12
2124. 03. 2018 10:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Velké Losiny13:5
2124. 03. 2018 10:00SVČ RýmařovTTC Mohelnice B4:14
2124. 03. 2018 10:00TJ Granitol Moravský BerounTJ Sokol Dubicko3:15
2124. 03. 2018 10:00KST Jeseník DTJ Olympia Bruntál B11:7
2124. 03. 2018 10:00TJ SPORT JavorníkTJ Sokol Vrbno pod Pradědem12:6
2224. 03. 2018 15:00TJ Sokol ŠtítyTJ Sokol Nový Malín10:8
2224. 03. 2018 15:00
herna TJ Sokol Jedlí
SK Kolšov BTJ Sokol Velké Losiny13:5
2224. 03. 2018 15:00TJ Granitol Moravský BerounTTC Mohelnice B6:12
2224. 03. 2018 15:00SVČ RýmařovTJ Sokol Dubicko8:10
2224. 03. 2018 15:00TJ SPORT JavorníkTJ Olympia Bruntál B9:9
2224. 03. 2018 15:00KST Jeseník DTJ Sokol Vrbno pod Pradědem11:7
Český pohár, 1. stupeň
118. 02. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova BTJ OP Prostějov B0:10
123. 02. 2018 18:30Stolní tenis klub KomárnoTJ Sigma Cidemat Hranice A1:9
118. 02. 2018 00:00TJ Sigma Cidemat Hranice BTJ OP Prostějov A2:8
118. 02. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova ATJ Olympia Bruntál B3:7
118. 02. 2018 00:00TJ Sokol Ondratice CSTK Hradčany0:10
118. 02. 2018 00:00TJ Sigma Cidemat Hranice DTJ Sokol Nový Malín0:10
118. 02. 2018 00:00SDH Dětkovice BTJ Sokol Ondratice B4:6
101. 03. 2018 18:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Němčice nad Hanou8:2
118. 02. 2018 00:00TJ Sokol Brodek u Prostějova CTJ Sokol Kojetín1:9
118. 02. 2018 00:00TJ Sigma Cidemat Hranice CKST Město Albrechtice B0:10
118. 02. 2018 00:00TJ Sokol ČehoviceSDH Dětkovice A1:9
204. 03. 2018 00:00TJ OP Prostějov BTJ Sigma Cidemat Hranice A7:3
204. 03. 2018 00:00TJ Olympia Bruntál BTJ OP Prostějov A3:7
204. 03. 2018 00:00STK HradčanyTJ Sokol Nový Malín9:1
215. 03. 2018 18:30TJ Sokol Ondratice BTJ Olympia Bruntál A5:5
204. 03. 2018 00:00TJ Sokol DřevohosticeTJ Sokol Kojetín4:6
204. 03. 2018 00:00SDH Dětkovice AKST Město Albrechtice B0:10
318. 03. 2018 00:00TJ OP Prostějov BSK Přerov B1:9
318. 03. 2018 00:00STK HradčanyTJ OP Prostějov A5:5
329. 03. 2018 18:30TJ Sokol Ondratice BTJ Sokol Kojetín6:4
329. 03. 2018 18:00
herna Krnov
KST Město Albrechtice BTJ Sokol Ondratice A5:5
415. 04. 2018 10:00KST Město Albrechtice BTJ Sokol Ondratice B6:3
415. 04. 2018 10:00SK Přerov BSTK Hradčany6:0
515. 04. 2018 13:00KST Město Albrechtice BSTK Hradčany5:5
515. 04. 2018 13:00SK Přerov BTJ Sokol Ondratice B6:0
615. 04. 2018 16:00SK Přerov BKST Město Albrechtice B6:1
615. 04. 2018 16:00TJ Sokol Ondratice BSTK Hradčany6:2

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS