Výsledky
Divize, muži
116. 09. 2017 17:00TJ Fryšták AKST Vsetín B9:9
116. 09. 2017 17:00KST Dolní Němčí AOrel Zlín6:10
116. 09. 2017 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Slavia Kroměříž10:7
116. 09. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceSK Spartak Hulín10:2
116. 09. 2017 17:30KST Zlín CTJ Bystřice pod Hostýnem A5:10
115. 09. 2017 18:00TJ Nivnice AST AMON Kunovice A5:10
230. 09. 2017 17:00TJ Fryšták ATJ Nivnice A4:10
230. 09. 2017 18:30KST Vsetín BST AMON Kunovice A10:5
230. 09. 2017 17:00KST Dolní Němčí AKST Zlín C10:3
230. 09. 2017 17:00Orel ZlínTJ Bystřice pod Hostýnem A10:3
230. 09. 2017 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Jiskra Otrokovice10:2
230. 09. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížSK Spartak Hulín10:1
301. 10. 2017 10:30TJ Fryšták AST AMON Kunovice A6:10
301. 10. 2017 14:30KST Vsetín BTJ Nivnice A10:7
301. 10. 2017 11:00KST Dolní Němčí ATJ Bystřice pod Hostýnem A10:5
301. 10. 2017 10:30Orel ZlínKST Zlín C10:4
330. 09. 2017 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BSK Spartak Hulín10:5
328. 09. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Jiskra Otrokovice10:5
411. 10. 2017 18:00TJ Nivnice ATJ Jiskra Otrokovice10:6
414. 10. 2017 17:00ST AMON Kunovice ASK Spartak Hulín10:1
412. 10. 2017 19:30KST Zlín CTJ DDM Valašské Meziříčí B8:10
414. 10. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Slavia Kroměříž6:10
414. 10. 2017 17:00TJ Fryšták AKST Dolní Němčí A3:10
414. 10. 2017 18:30KST Vsetín BOrel Zlín6:10
515. 10. 2017 10:30TJ Nivnice ASK Spartak Hulín10:1
513. 10. 2017 17:30ST AMON Kunovice ATJ Jiskra Otrokovice10:6
514. 10. 2017 10:00KST Zlín CTJ Slavia Kroměříž10:4
515. 10. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ DDM Valašské Meziříčí B10:6
515. 10. 2017 10:30TJ Fryšták AOrel Zlín0:10
515. 10. 2017 14:30KST Vsetín BKST Dolní Němčí A8:10
628. 10. 2017 17:00KST Dolní Němčí ATJ Nivnice A10:4
628. 10. 2017 17:00Orel ZlínST AMON Kunovice A10:8
628. 10. 2017 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Fryšták A10:4
628. 10. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížKST Vsetín B3:10
628. 10. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Zlín C10:6
628. 10. 2017 17:00SK Spartak HulínTJ Bystřice pod Hostýnem A4:10
729. 10. 2017 11:00KST Dolní Němčí AST AMON Kunovice A10:3
729. 10. 2017 10:30Orel ZlínTJ Nivnice A10:3
723. 10. 2017 19:00TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Vsetín B5:10
729. 10. 2017 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Fryšták A10:5
729. 10. 2017 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Bystřice pod Hostýnem A10:6
729. 10. 2017 10:30SK Spartak HulínKST Zlín C1:10
811. 11. 2017 17:00TJ Nivnice AKST Zlín C9:9
811. 11. 2017 17:00ST AMON Kunovice ATJ Bystřice pod Hostýnem A5:10
811. 11. 2017 17:00TJ Fryšták ATJ Jiskra Otrokovice4:10
807. 11. 2017 18:30KST Vsetín BSK Spartak Hulín10:0
811. 11. 2017 17:00KST Dolní Němčí ATJ DDM Valašské Meziříčí B10:1
811. 11. 2017 17:00Orel ZlínTJ Slavia Kroměříž10:4
912. 11. 2017 10:30TJ Nivnice ATJ Bystřice pod Hostýnem A6:10
912. 11. 2017 10:30ST AMON Kunovice AKST Zlín C10:3
909. 11. 2017 17:00TJ Fryšták ASK Spartak Hulín10:6
912. 11. 2017 10:00KST Vsetín BTJ Jiskra Otrokovice10:7
912. 11. 2017 11:00KST Dolní Němčí ATJ Slavia Kroměříž10:2
904. 11. 2017 13:00Orel ZlínTJ DDM Valašské Meziříčí B10:4
1025. 11. 2017 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Nivnice A9:9
1025. 11. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížST AMON Kunovice A10:8
1025. 11. 2017 17:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Dolní Němčí A1:10
1022. 11. 2017 18:30SK Spartak HulínOrel Zlín3:10
1025. 11. 2017 17:30KST Zlín CTJ Fryšták A10:4
1025. 11. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Vsetín B10:1
1125. 11. 2017 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BST AMON Kunovice A10:4
1126. 11. 2017 10:30TJ Slavia KroměřížTJ Nivnice A10:5
1123. 11. 2017 17:45TJ Jiskra OtrokoviceOrel Zlín2:10
1126. 11. 2017 10:30SK Spartak HulínKST Dolní Němčí A3:10
1125. 11. 2017 10:00KST Zlín CKST Vsetín B9:9
1126. 11. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Fryšták A10:4
1207. 12. 2017 18:30KST Vsetín BTJ Fryšták A10:0
1209. 12. 2017 17:00Orel ZlínKST Dolní Němčí A9:9
1209. 12. 2017 17:00TJ Slavia KroměřížTJ DDM Valašské Meziříčí B10:8
1229. 11. 2017 18:00SK Spartak HulínTJ Jiskra Otrokovice5:10
1209. 12. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Zlín C10:3
1209. 12. 2017 17:00ST AMON Kunovice ATJ Nivnice A6:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Nivnice ATJ Fryšták A10:3
1313. 01. 2018 17:00ST AMON Kunovice AKST Vsetín B9:9
1313. 01. 2018 17:30KST Zlín CKST Dolní Němčí A1:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AOrel Zlín5:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ DDM Valašské Meziříčí B9:9
1313. 01. 2018 17:00SK Spartak HulínTJ Slavia Kroměříž0:10
1414. 01. 2018 10:30ST AMON Kunovice ATJ Fryšták A10:8
1411. 01. 2018 17:30TJ Nivnice AKST Vsetín B5:10
1414. 01. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem AKST Dolní Němčí A10:8
1407. 01. 2018 11:00KST Zlín COrel Zlín10:6
1414. 01. 2018 10:30SK Spartak HulínTJ DDM Valašské Meziříčí B3:10
1414. 01. 2018 10:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Slavia Kroměříž7:10
1527. 01. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Nivnice A 
1527. 01. 2018 17:00SK Spartak HulínST AMON Kunovice A 
1527. 01. 2018 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Zlín C 
1527. 01. 2018 17:00TJ Slavia KroměřížTJ Bystřice pod Hostýnem A 
1527. 01. 2018 17:00KST Dolní Němčí ATJ Fryšták A 
1527. 01. 2018 17:00Orel ZlínKST Vsetín B 
1628. 01. 2018 10:30SK Spartak HulínTJ Nivnice A 
1617. 01. 2018 18:30TJ Jiskra OtrokoviceST AMON Kunovice A10:6
1628. 01. 2018 10:30TJ Slavia KroměřížKST Zlín C 
1627. 01. 2018 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BTJ Bystřice pod Hostýnem A 
1628. 01. 2018 10:30Orel ZlínTJ Fryšták A 
1628. 01. 2018 11:00KST Dolní Němčí AKST Vsetín B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Nivnice AKST Dolní Němčí A 
1724. 02. 2018 17:00ST AMON Kunovice AOrel Zlín 
1724. 02. 2018 17:00TJ Fryšták ATJ DDM Valašské Meziříčí B 
1724. 02. 2018 18:30KST Vsetín BTJ Slavia Kroměříž 
1724. 02. 2018 17:30KST Zlín CTJ Jiskra Otrokovice 
1724. 02. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem ASK Spartak Hulín 
1825. 02. 2018 10:30ST AMON Kunovice AKST Dolní Němčí A 
1825. 02. 2018 10:30TJ Nivnice AOrel Zlín 
1825. 02. 2018 14:30KST Vsetín BTJ DDM Valašské Meziříčí B 
1825. 02. 2018 10:30TJ Fryšták ATJ Slavia Kroměříž 
1825. 02. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Jiskra Otrokovice 
1824. 02. 2018 10:00KST Zlín CSK Spartak Hulín 
1910. 03. 2018 17:30KST Zlín CTJ Nivnice A 
1910. 03. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem AST AMON Kunovice A 
1910. 03. 2018 17:00TJ Jiskra OtrokoviceTJ Fryšták A 
1910. 03. 2018 17:00SK Spartak HulínKST Vsetín B 
1910. 03. 2018 18:30TJ DDM Valašské Meziříčí BKST Dolní Němčí A 
1910. 03. 2018 17:00TJ Slavia KroměřížOrel Zlín 
2011. 03. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem ATJ Nivnice A 
2010. 03. 2018 10:00KST Zlín CST AMON Kunovice A 
2011. 03. 2018 10:30SK Spartak HulínTJ Fryšták A 
2011. 03. 2018 10:00TJ Jiskra OtrokoviceKST Vsetín B 
2011. 03. 2018 10:30TJ Slavia KroměřížKST Dolní Němčí A 
2010. 03. 2018 10:00TJ DDM Valašské Meziříčí BOrel Zlín 
2124. 03. 2018 17:00TJ Nivnice ATJ DDM Valašské Meziříčí B 
2124. 03. 2018 17:00ST AMON Kunovice ATJ Slavia Kroměříž 
2124. 03. 2018 17:00KST Dolní Němčí ATJ Jiskra Otrokovice 
2124. 03. 2018 17:00Orel ZlínSK Spartak Hulín 
2124. 03. 2018 17:00TJ Fryšták AKST Zlín C 
2124. 03. 2018 18:30KST Vsetín BTJ Bystřice pod Hostýnem A 
2225. 03. 2018 10:30ST AMON Kunovice ATJ DDM Valašské Meziříčí B 
2225. 03. 2018 10:30TJ Nivnice ATJ Slavia Kroměříž 
2225. 03. 2018 10:30Orel ZlínTJ Jiskra Otrokovice 
2225. 03. 2018 11:00KST Dolní Němčí ASK Spartak Hulín 
2225. 03. 2018 14:30KST Vsetín BKST Zlín C 
2225. 03. 2018 10:30TJ Fryšták ATJ Bystřice pod Hostýnem A 
Krajská soutěž I.třídy, muži
116. 09. 2017 14:00TJ Holešov BTJ Jiskra Otrokovice B10:8
116. 09. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BOrel Ostrožská Nová Ves10:8
116. 09. 2017 17:00Sportcentrum BylniceTJ Sokol Kostelec12:6
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovStolní tenis Bílovice10:8
116. 09. 2017 17:00SK Slavičín AKST Dolní Němčí B14:4
116. 09. 2017 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSKST Slušovice A9:9
230. 09. 2017 17:30TJ Holešov BTJ Rožnov pod Radhoštěm14:4
230. 09. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BSKST Slušovice A11:7
230. 09. 2017 17:00SK Slavičín ATJ Bystřice pod Hostýnem B13:5
223. 09. 2017 10:00Orel Ostrožská Nová VesKST Dolní Němčí B12:6
230. 09. 2017 17:00Sportcentrum BylniceTJ Sokol Újezdec - Těšov8:10
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol KostelecStolní tenis Bílovice10:8
301. 10. 2017 14:00TJ Holešov BSKST Slušovice A13:5
301. 10. 2017 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Rožnov pod Radhoštěm11:7
301. 10. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BKST Dolní Němčí B8:10
324. 09. 2017 10:00SK Slavičín AOrel Ostrožská Nová Ves14:4
301. 10. 2017 11:00Sportcentrum BylniceStolní tenis Bílovice15:3
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol KostelecTJ Sokol Újezdec - Těšov11:7
414. 10. 2017 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Újezdec - Těšov6:12
414. 10. 2017 17:00SKST Slušovice AStolní tenis Bílovice10:8
414. 10. 2017 17:00SK Slavičín ASportcentrum Bylnice10:8
414. 10. 2017 17:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Kostelec13:5
410. 10. 2017 18:00TJ Holešov BTJ Bystřice pod Hostýnem B12:6
414. 10. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BOrel Ostrožská Nová Ves12:6
515. 10. 2017 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmStolní tenis Bílovice10:8
515. 10. 2017 10:30SKST Slušovice ATJ Sokol Újezdec - Těšov7:11
515. 10. 2017 10:00SK Slavičín ATJ Sokol Kostelec11:7
515. 10. 2017 11:00KST Dolní Němčí BSportcentrum Bylnice12:6
506. 10. 2017 19:00TJ Holešov BOrel Ostrožská Nová Ves10:8
515. 10. 2017 11:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Bystřice pod Hostýnem B15:3
628. 10. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Rožnov pod Radhoštěm11:7
628. 10. 2017 17:00Orel Ostrožská Nová VesSKST Slušovice A6:12
628. 10. 2017 17:00Sportcentrum BylniceTJ Holešov B13:5
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol KostelecTJ Jiskra Otrokovice B13:5
628. 10. 2017 17:00SK Slavičín ATJ Sokol Újezdec - Těšov9:9
628. 10. 2017 17:00Stolní tenis BíloviceKST Dolní Němčí B6:12
729. 10. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSKST Slušovice A6:12
729. 10. 2017 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Rožnov pod Radhoštěm10:8
729. 10. 2017 11:00Sportcentrum BylniceTJ Jiskra Otrokovice B13:5
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol KostelecTJ Holešov B12:6
729. 10. 2017 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovKST Dolní Němčí B11:7
729. 10. 2017 10:00SK Slavičín AStolní tenis Bílovice15:3
811. 11. 2017 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSK Slavičín A8:10
811. 11. 2017 17:00SKST Slušovice AKST Dolní Němčí B13:5
811. 11. 2017 17:30TJ Holešov BTJ Sokol Újezdec - Těšov11:7
811. 11. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BStolní tenis Bílovice9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BSportcentrum Bylnice8:10
811. 11. 2017 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Kostelec7:11
912. 11. 2017 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmKST Dolní Němčí B10:8
912. 11. 2017 10:30SKST Slušovice ASK Slavičín A9:9
912. 11. 2017 14:00TJ Holešov BStolní tenis Bílovice11:7
903. 11. 2017 19:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Újezdec - Těšov7:11
912. 11. 2017 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Kostelec13:5
912. 11. 2017 10:30Orel Ostrožská Nová VesSportcentrum Bylnice11:7
1025. 11. 2017 17:00Sportcentrum BylniceTJ Rožnov pod Radhoštěm13:5
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol KostelecSKST Slušovice A8:10
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Bystřice pod Hostýnem B12:6
1025. 11. 2017 17:00Stolní tenis BíloviceOrel Ostrožská Nová Ves12:6
1025. 11. 2017 17:00SK Slavičín ATJ Holešov B13:5
1025. 11. 2017 17:00KST Dolní Němčí BTJ Jiskra Otrokovice B10:8
1126. 11. 2017 11:00Sportcentrum BylniceSKST Slušovice A12:6
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol KostelecTJ Rožnov pod Radhoštěm4:14
1126. 11. 2017 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovOrel Ostrožská Nová Ves15:3
1126. 11. 2017 10:30Stolní tenis BíloviceTJ Bystřice pod Hostýnem B8:10
1126. 11. 2017 10:00SK Slavičín ATJ Jiskra Otrokovice B10:8
1126. 11. 2017 11:00KST Dolní Němčí BTJ Holešov B13:5
1209. 12. 2017 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Holešov B13:5
1209. 12. 2017 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Bystřice pod Hostýnem B4:14
1209. 12. 2017 17:00TJ Sokol KostelecSportcentrum Bylnice10:8
1202. 12. 2017 17:00Stolní tenis BíloviceTJ Sokol Újezdec - Těšov6:12
1209. 12. 2017 17:00KST Dolní Němčí BSK Slavičín A9:9
1209. 12. 2017 17:00SKST Slušovice ATJ Rožnov pod Radhoštěm12:6
1313. 01. 2018 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Holešov B13:5
1311. 01. 2018 18:15SKST Slušovice ATJ Jiskra Otrokovice B9:9
1313. 01. 2018 13:30TJ Bystřice pod Hostýnem BSK Slavičín A9:9
1307. 01. 2018 10:30KST Dolní Němčí BOrel Ostrožská Nová Ves16:2
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSportcentrum Bylnice16:2
1313. 01. 2018 17:00Stolní tenis BíloviceTJ Sokol Kostelec8:10
1414. 01. 2018 10:30SKST Slušovice ATJ Holešov B11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Jiskra Otrokovice B8:10
1414. 01. 2018 11:00KST Dolní Němčí BTJ Bystřice pod Hostýnem B13:5
1414. 01. 2018 10:30Orel Ostrožská Nová VesSK Slavičín A9:9
1414. 01. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceSportcentrum Bylnice7:11
1414. 01. 2018 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Sokol Kostelec12:6
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Rožnov pod Radhoštěm 
1527. 01. 2018 17:00Stolní tenis BíloviceSKST Slušovice A 
1527. 01. 2018 17:00Sportcentrum BylniceSK Slavičín A 
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol KostelecKST Dolní Němčí B 
1527. 01. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Holešov B 
1527. 01. 2018 17:00Orel Ostrožská Nová VesTJ Jiskra Otrokovice B 
1628. 01. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceTJ Rožnov pod Radhoštěm 
1628. 01. 2018 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSKST Slušovice A 
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol KostelecSK Slavičín A 
1628. 01. 2018 11:00Sportcentrum BylniceKST Dolní Němčí B 
1628. 01. 2018 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Holešov B 
1628. 01. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Jiskra Otrokovice B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Bystřice pod Hostýnem B 
1724. 02. 2018 17:00SKST Slušovice AOrel Ostrožská Nová Ves 
1724. 02. 2018 17:30TJ Holešov BSportcentrum Bylnice 
1724. 02. 2018 17:00TJ Jiskra Otrokovice BTJ Sokol Kostelec 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovSK Slavičín A 
1724. 02. 2018 17:00KST Dolní Němčí BStolní tenis Bílovice 
1825. 02. 2018 10:30SKST Slušovice ATJ Bystřice pod Hostýnem B 
1825. 02. 2018 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmOrel Ostrožská Nová Ves 
1825. 02. 2018 11:00TJ Jiskra Otrokovice BSportcentrum Bylnice 
1825. 02. 2018 14:00TJ Holešov BTJ Sokol Kostelec 
1825. 02. 2018 11:00KST Dolní Němčí BTJ Sokol Újezdec - Těšov 
1825. 02. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceSK Slavičín A 
1910. 03. 2018 17:00SK Slavičín ATJ Rožnov pod Radhoštěm 
1910. 03. 2018 17:00KST Dolní Němčí BSKST Slušovice A 
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Holešov B 
1910. 03. 2018 17:00Stolní tenis BíloviceTJ Jiskra Otrokovice B 
1910. 03. 2018 17:00Sportcentrum BylniceTJ Bystřice pod Hostýnem B 
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol KostelecOrel Ostrožská Nová Ves 
2011. 03. 2018 11:00KST Dolní Němčí BTJ Rožnov pod Radhoštěm 
2011. 03. 2018 10:00SK Slavičín ASKST Slušovice A 
2011. 03. 2018 10:30Stolní tenis BíloviceTJ Holešov B 
2011. 03. 2018 11:00TJ Sokol Újezdec - TěšovTJ Jiskra Otrokovice B 
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol KostelecTJ Bystřice pod Hostýnem B 
2011. 03. 2018 11:00Sportcentrum BylniceOrel Ostrožská Nová Ves 
2124. 03. 2018 17:00TJ Rožnov pod RadhoštěmSportcentrum Bylnice 
2124. 03. 2018 17:00SKST Slušovice ATJ Sokol Kostelec 
2124. 03. 2018 17:00TJ Bystřice pod Hostýnem BTJ Sokol Újezdec - Těšov 
2124. 03. 2018 17:00Orel Ostrožská Nová VesStolní tenis Bílovice 
2124. 03. 2018 17:30TJ Holešov BSK Slavičín A 
2124. 03. 2018 17:00TJ Jiskra Otrokovice BKST Dolní Němčí B 
2225. 03. 2018 10:30SKST Slušovice ASportcentrum Bylnice 
2225. 03. 2018 10:30TJ Rožnov pod RadhoštěmTJ Sokol Kostelec 
2225. 03. 2018 10:30Orel Ostrožská Nová VesTJ Sokol Újezdec - Těšov 
2225. 03. 2018 10:30TJ Bystřice pod Hostýnem BStolní tenis Bílovice 
2225. 03. 2018 11:00TJ Jiskra Otrokovice BSK Slavičín A 
2225. 03. 2018 14:00TJ Holešov BKST Dolní Němčí B 
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
116. 09. 2017 17:00TJ VidčeTJ Jiskra Otrokovice C12:6
116. 09. 2017 13:30KST Dolní Němčí COrel Uherské Hradiště10:8
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Nivnice B11:7
116. 09. 2017 17:00TJ Spartak HlukTJ Vlčnov7:11
116. 09. 2017 17:00SK Slavičín BSK Újezd12:6
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ DDM Valašské Meziříčí C16:2
230. 09. 2017 17:00TJ VidčeTJ Sokol Kostelec B10:8
230. 09. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
230. 09. 2017 13:30KST Dolní Němčí CSK Slavičín B12:6
230. 09. 2017 15:00Orel Uherské HradištěSK Újezd9:9
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Spartak Hluk11:7
230. 09. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Vlčnov12:6
301. 10. 2017 10:30TJ VidčeTJ DDM Valašské Meziříčí C13:5
301. 10. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Kostelec B13:5
301. 10. 2017 08:00KST Dolní Němčí CSK Újezd13:5
301. 10. 2017 10:00SK Slavičín BOrel Uherské Hradiště9:9
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Vlčnov8:10
301. 10. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Spartak Hluk5:13
414. 10. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Spartak Hluk12:6
414. 10. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vlčnov7:11
414. 10. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Horní Bečva12:6
414. 10. 2017 15:00SK ÚjezdTJ Nivnice B15:3
414. 10. 2017 17:00TJ VidčeKST Dolní Němčí C10:8
414. 10. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice COrel Uherské Hradiště11:7
515. 10. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Vlčnov7:11
515. 10. 2017 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Spartak Hluk7:11
515. 10. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Nivnice B11:7
515. 10. 2017 10:30SK ÚjezdTJ Sokol Horní Bečva8:10
515. 10. 2017 10:30TJ VidčeOrel Uherské Hradiště12:6
515. 10. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CKST Dolní Němčí C11:7
628. 10. 2017 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Kostelec B13:5
628. 10. 2017 17:00Orel Uherské HradištěTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Vidče9:9
628. 10. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Jiskra Otrokovice C5:13
628. 10. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Spartak Hluk5:13
628. 10. 2017 17:00TJ VlčnovSK Újezd12:6
729. 10. 2017 08:00KST Dolní Němčí CTJ DDM Valašské Meziříčí C9:9
729. 10. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Sokol Kostelec B4:14
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ Jiskra Otrokovice C11:7
729. 10. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Vidče9:9
729. 10. 2017 10:30TJ Spartak HlukSK Újezd9:9
729. 10. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Vlčnov9:9
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol Kostelec BSK Slavičín B16:2
811. 11. 2017 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Újezd11:7
811. 11. 2017 17:00TJ VidčeTJ Spartak Hluk12:6
811. 11. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Vlčnov9:9
811. 11. 2017 13:30KST Dolní Němčí CTJ Sokol Horní Bečva14:4
811. 11. 2017 17:00Orel Uherské HradištěTJ Nivnice B13:5
912. 11. 2017 10:30TJ Sokol Kostelec BSK Újezd11:7
912. 11. 2017 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CSK Slavičín B7:11
912. 11. 2017 10:30TJ VidčeTJ Vlčnov12:6
912. 11. 2017 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Spartak Hluk9:9
912. 11. 2017 08:00KST Dolní Němčí CTJ Nivnice B12:6
912. 11. 2017 10:30Orel Uherské HradištěTJ Sokol Horní Bečva8:10
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol Horní BečvaTJ Sokol Kostelec B9:9
1025. 11. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ DDM Valašské Meziříčí C7:11
1025. 11. 2017 17:00TJ Spartak HlukKST Dolní Němčí C8:10
1025. 11. 2017 17:00TJ VlčnovOrel Uherské Hradiště12:6
1025. 11. 2017 17:00SK Slavičín BTJ Vidče9:9
1025. 11. 2017 17:00SK ÚjezdTJ Jiskra Otrokovice C10:8
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol Horní BečvaTJ DDM Valašské Meziříčí C6:12
1126. 11. 2017 10:30TJ Nivnice BTJ Sokol Kostelec B6:12
1126. 11. 2017 10:30TJ Spartak HlukOrel Uherské Hradiště13:5
1126. 11. 2017 10:30TJ VlčnovKST Dolní Němčí C10:8
1126. 11. 2017 10:00SK Slavičín BTJ Jiskra Otrokovice C4:14
1126. 11. 2017 10:30SK ÚjezdTJ Vidče9:9
1209. 12. 2017 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Vidče11:7
1209. 12. 2017 17:00Orel Uherské HradištěKST Dolní Němčí C7:11
1209. 12. 2017 17:00TJ Nivnice BTJ Sokol Horní Bečva11:7
1209. 12. 2017 17:00TJ VlčnovTJ Spartak Hluk11:7
1209. 12. 2017 17:00SK ÚjezdSK Slavičín B9:9
1209. 12. 2017 11:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Kostelec B8:10
1313. 01. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Vidče11:7
1313. 01. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Jiskra Otrokovice C8:10
1313. 01. 2018 14:00SK Slavičín BKST Dolní Němčí C7:11
1313. 01. 2018 17:00SK ÚjezdOrel Uherské Hradiště11:7
1313. 01. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Sokol Horní Bečva7:11
1313. 01. 2018 17:00TJ VlčnovTJ Nivnice B4:14
1414. 01. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Vidče11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Jiskra Otrokovice C14:4
1414. 01. 2018 10:30SK ÚjezdKST Dolní Němčí C5:13
1414. 01. 2018 10:30Orel Uherské HradištěSK Slavičín B6:12
1414. 01. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Sokol Horní Bečva11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ Nivnice B8:10
1527. 01. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Sokol Kostelec B 
1527. 01. 2018 17:00TJ VlčnovTJ DDM Valašské Meziříčí C 
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaSK Slavičín B 
1527. 01. 2018 17:00TJ Nivnice BSK Újezd 
1527. 01. 2018 13:30KST Dolní Němčí CTJ Vidče 
1527. 01. 2018 17:00Orel Uherské HradištěTJ Jiskra Otrokovice C 
1628. 01. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Sokol Kostelec B 
1628. 01. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ DDM Valašské Meziříčí C 
1628. 01. 2018 10:30TJ Nivnice BSK Slavičín B 
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaSK Újezd 
1628. 01. 2018 10:30Orel Uherské HradištěTJ Vidče 
1628. 01. 2018 08:00KST Dolní Němčí CTJ Jiskra Otrokovice C 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BKST Dolní Němčí C 
1724. 02. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí COrel Uherské Hradiště 
1724. 02. 2018 17:00TJ VidčeTJ Sokol Horní Bečva 
1724. 02. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Nivnice B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Spartak HlukSK Slavičín B 
1724. 02. 2018 17:00SK ÚjezdTJ Vlčnov 
1825. 02. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CKST Dolní Němčí C 
1825. 02. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BOrel Uherské Hradiště 
1825. 02. 2018 08:00TJ Jiskra Otrokovice CTJ Sokol Horní Bečva 
1825. 02. 2018 10:30TJ VidčeTJ Nivnice B 
1825. 02. 2018 10:30SK ÚjezdTJ Spartak Hluk 
1825. 02. 2018 10:30TJ VlčnovSK Slavičín B 
1910. 03. 2018 17:00SK Slavičín BTJ Sokol Kostelec B 
1910. 03. 2018 17:00SK ÚjezdTJ DDM Valašské Meziříčí C 
1910. 03. 2018 17:00TJ Spartak HlukTJ Vidče 
1910. 03. 2018 17:00TJ VlčnovTJ Jiskra Otrokovice C 
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol Horní BečvaKST Dolní Němčí C 
1910. 03. 2018 17:00TJ Nivnice BOrel Uherské Hradiště 
2011. 03. 2018 10:30SK ÚjezdTJ Sokol Kostelec B 
2011. 03. 2018 10:00SK Slavičín BTJ DDM Valašské Meziříčí C 
2011. 03. 2018 10:30TJ VlčnovTJ Vidče 
2011. 03. 2018 10:30TJ Spartak HlukTJ Jiskra Otrokovice C 
2011. 03. 2018 10:30TJ Nivnice BKST Dolní Němčí C 
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol Horní BečvaOrel Uherské Hradiště 
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol Kostelec BTJ Sokol Horní Bečva 
2124. 03. 2018 17:00TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Nivnice B 
2124. 03. 2018 13:30KST Dolní Němčí CTJ Spartak Hluk 
2124. 03. 2018 17:00Orel Uherské HradištěTJ Vlčnov 
2124. 03. 2018 17:00TJ VidčeSK Slavičín B 
2124. 03. 2018 13:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Újezd 
2225. 03. 2018 10:30TJ DDM Valašské Meziříčí CTJ Sokol Horní Bečva 
2225. 03. 2018 10:30TJ Sokol Kostelec BTJ Nivnice B 
2225. 03. 2018 10:30Orel Uherské HradištěTJ Spartak Hluk 
2225. 03. 2018 08:00KST Dolní Němčí CTJ Vlčnov 
2225. 03. 2018 08:00TJ Jiskra Otrokovice CSK Slavičín B 
2225. 03. 2018 10:30TJ VidčeSK Újezd 
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
116. 09. 2017 17:00SK Spartak Hulín \"B\"TJ Sokol Mysločovice12:6
116. 09. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.15:3
116. 09. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B10:8
116. 09. 2017 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Holešov C10:8
116. 09. 2017 18:00T.J. Sokol VsetínKST Dolní Němčí D10:8
115. 09. 2017 17:30TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice C8:10
227. 09. 2017 19:00SK Spartak Hulín \"B\"TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem10:8
230. 09. 2017 17:00TJ Sokol MysločoviceST AMON Kunovice C4:14
230. 09. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BT.J. Sokol Vsetín14:4
230. 09. 2017 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.KST Dolní Němčí D8:10
230. 09. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Morkovice12:6
230. 09. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Holešov C16:2
301. 10. 2017 10:30SK Spartak Hulín \"B\"ST AMON Kunovice C3:15
301. 10. 2017 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem9:9
330. 09. 2017 10:00TJ Sokol Šarovy BKST Dolní Němčí D11:7
301. 10. 2017 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.T.J. Sokol Vsetín6:12
301. 10. 2017 10:30ST AMON Kunovice BTJ Holešov C15:3
301. 10. 2017 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Sokol Morkovice14:4
413. 10. 2017 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Sokol Morkovice10:8
414. 10. 2017 17:00ST AMON Kunovice CTJ Holešov C14:4
414. 10. 2017 18:00T.J. Sokol VsetínST AMON Kunovice B9:9
414. 10. 2017 13:30KST Dolní Němčí DTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B6:12
414. 10. 2017 17:00SK Spartak Hulín \"B\"TJ Sokol Šarovy B1:17
414. 10. 2017 17:00TJ Sokol MysločoviceTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.5:13
515. 10. 2017 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Holešov C14:4
515. 10. 2017 10:30ST AMON Kunovice CTJ Sokol Morkovice15:3
515. 10. 2017 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B7:11
515. 10. 2017 08:00KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice B6:12
515. 10. 2017 10:30SK Spartak Hulín \"B\"Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.10:8
515. 10. 2017 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Šarovy B9:9
628. 10. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem15:3
627. 10. 2017 18:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.ST AMON Kunovice C11:7
628. 10. 2017 17:00ST AMON Kunovice BSK Spartak Hulín \"B\"13:5
628. 10. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Sokol Mysločovice11:7
628. 10. 2017 17:00TJ Sokol MorkoviceT.J. Sokol Vsetín8:10
628. 10. 2017 17:00TJ Holešov CKST Dolní Němčí D11:7
728. 10. 2017 10:00TJ Sokol Šarovy BST AMON Kunovice C9:9
729. 10. 2017 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem10:8
729. 10. 2017 10:30ST AMON Kunovice BTJ Sokol Mysločovice13:5
724. 10. 2017 17:45TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BSK Spartak Hulín \"B\"17:1
729. 10. 2017 10:30TJ Sokol MorkoviceKST Dolní Němčí D10:8
729. 10. 2017 10:30TJ Holešov CT.J. Sokol Vsetín8:10
811. 11. 2017 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemT.J. Sokol Vsetín16:2
811. 11. 2017 17:00ST AMON Kunovice CKST Dolní Němčí D14:4
811. 11. 2017 17:00SK Spartak Hulín \"B\"TJ Sokol Morkovice13:5
811. 11. 2017 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Holešov C11:7
811. 11. 2017 17:30TJ Sokol Šarovy BST AMON Kunovice B8:10
811. 11. 2017 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B9:9
912. 11. 2017 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemKST Dolní Němčí D8:10
912. 11. 2017 10:30ST AMON Kunovice CT.J. Sokol Vsetín7:11
912. 11. 2017 10:30SK Spartak Hulín \"B\"TJ Holešov C10:8
912. 11. 2017 10:30TJ Sokol MysločoviceTJ Sokol Morkovice8:10
911. 11. 2017 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B18:0wo
912. 11. 2017 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.ST AMON Kunovice B7:11
1025. 11. 2017 17:00ST AMON Kunovice BTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem14:4
1025. 11. 2017 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BST AMON Kunovice C6:12
1025. 11. 2017 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Šarovy B11:7
1025. 11. 2017 17:00TJ Holešov CTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.12:6
1025. 11. 2017 18:00T.J. Sokol VsetínSK Spartak Hulín \"B\"13:5
1025. 11. 2017 13:30KST Dolní Němčí DTJ Sokol Mysločovice11:7
1105. 09. 2017 17:30ST AMON Kunovice BST AMON Kunovice C5:13
1126. 11. 2017 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem16:2
1126. 11. 2017 10:30TJ Sokol MorkoviceTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.5:13
1126. 11. 2017 10:30TJ Holešov CTJ Sokol Šarovy B10:8
1126. 11. 2017 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Mysločovice10:8
1118. 11. 2017 09:00KST Dolní Němčí DSK Spartak Hulín \"B\"14:4
1207. 12. 2017 19:30TJ Sokol MysločoviceSK Spartak Hulín \"B\"10:8
1209. 12. 2017 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Sokol Šarovy B6:12
1209. 12. 2017 14:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BST AMON Kunovice B9:9
1209. 12. 2017 17:00TJ Holešov CTJ Sokol Morkovice11:7
1209. 12. 2017 13:30KST Dolní Němčí DT.J. Sokol Vsetín6:12
1209. 12. 2017 17:00ST AMON Kunovice CTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem7:11
1313. 01. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemSK Spartak Hulín \"B\"15:3
1313. 01. 2018 17:00ST AMON Kunovice CTJ Sokol Mysločovice10:8
1313. 01. 2018 18:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Šarovy B14:4
1313. 01. 2018 13:30KST Dolní Němčí DTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.8:10
1305. 01. 2018 17:00TJ Sokol MorkoviceST AMON Kunovice B6:12
1313. 01. 2018 17:00TJ Holešov CTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B10:8
1414. 01. 2018 10:30ST AMON Kunovice CSK Spartak Hulín \"B\"15:3
1414. 01. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Sokol Mysločovice13:5
1411. 01. 2018 19:00KST Dolní Němčí DTJ Sokol Šarovy B13:5
1414. 01. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínTělovýchovná jednota Bojkovice z.s.11:7
1414. 01. 2018 10:30TJ Holešov CST AMON Kunovice B5:13
1412. 01. 2018 18:00TJ Sokol MorkoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B7:11
1527. 01. 2018 17:00TJ Sokol MorkoviceTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 
1527. 01. 2018 17:00TJ Holešov CST AMON Kunovice C 
1527. 01. 2018 17:00ST AMON Kunovice BT.J. Sokol Vsetín 
1527. 01. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BKST Dolní Němčí D 
1527. 01. 2018 17:30TJ Sokol Šarovy BSK Spartak Hulín \"B\" 
1518. 01. 2018 18:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Sokol Mysločovice9:9
1628. 01. 2018 10:30TJ Holešov CTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 
1628. 01. 2018 10:30TJ Sokol MorkoviceST AMON Kunovice C 
1628. 01. 2018 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BT.J. Sokol Vsetín 
1628. 01. 2018 10:30ST AMON Kunovice BKST Dolní Němčí D 
1619. 01. 2018 18:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.SK Spartak Hulín \"B\"10:8
1627. 01. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Mysločovice 
1724. 02. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Sokol Šarovy B 
1724. 02. 2018 17:00ST AMON Kunovice CTělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 
1724. 02. 2018 17:00SK Spartak Hulín \"B\"ST AMON Kunovice B 
1724. 02. 2018 17:00TJ Sokol MysločoviceTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 
1724. 02. 2018 18:00T.J. Sokol VsetínTJ Sokol Morkovice 
1724. 02. 2018 13:30KST Dolní Němčí DTJ Holešov C 
1825. 02. 2018 10:30ST AMON Kunovice CTJ Sokol Šarovy B 
1825. 02. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 
1825. 02. 2018 10:30TJ Sokol MysločoviceST AMON Kunovice B 
1825. 02. 2018 10:30SK Spartak Hulín \"B\"TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 
1825. 02. 2018 08:00KST Dolní Němčí DTJ Sokol Morkovice 
1825. 02. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínTJ Holešov C 
1910. 03. 2018 18:00T.J. Sokol VsetínTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 
1910. 03. 2018 13:30KST Dolní Němčí DST AMON Kunovice C 
1910. 03. 2018 17:00TJ Sokol MorkoviceSK Spartak Hulín \"B\" 
1910. 03. 2018 17:00TJ Holešov CTJ Sokol Mysločovice 
1910. 03. 2018 17:00ST AMON Kunovice BTJ Sokol Šarovy B 
1910. 03. 2018 17:00TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 
2011. 03. 2018 08:00KST Dolní Němčí DTJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 
2011. 03. 2018 11:00T.J. Sokol VsetínST AMON Kunovice C 
2011. 03. 2018 10:30TJ Holešov CSK Spartak Hulín \"B\" 
2011. 03. 2018 10:30TJ Sokol MorkoviceTJ Sokol Mysločovice 
2011. 03. 2018 10:30TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo BTJ Sokol Šarovy B 
2011. 03. 2018 10:30ST AMON Kunovice BTělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 
2124. 03. 2018 17:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemST AMON Kunovice B 
2124. 03. 2018 17:00ST AMON Kunovice CTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 
2124. 03. 2018 17:30TJ Sokol Šarovy BTJ Sokol Morkovice 
2124. 03. 2018 17:00Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Holešov C 
2124. 03. 2018 17:00SK Spartak Hulín \"B\"T.J. Sokol Vsetín 
2124. 03. 2018 17:00TJ Sokol MysločoviceKST Dolní Němčí D 
2208. 09. 2017 17:30ST AMON Kunovice CST AMON Kunovice B6:12
2225. 03. 2018 11:00TJ Stolní tenis Bystřice pod LopeníkemTJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 
2225. 03. 2018 10:30Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s.TJ Sokol Morkovice 
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Šarovy BTJ Holešov C 
2225. 03. 2018 10:30TJ Sokol MysločoviceT.J. Sokol Vsetín 
2225. 03. 2018 10:30SK Spartak Hulín \"B\"KST Dolní Němčí D 
Divize, ženy
116. 09. 2017 15:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov4:6
228. 10. 2017 14:00TJ HolešovT.J. Sokol Vsetín B2:8
313. 01. 2018 15:00TJ HolešovT.J. Sokol Vsetín B1:9
410. 03. 2018 14:00T.J. Sokol Vsetín BTJ Holešov 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline