Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
121. 09. 2017 19:00TJ Sokol Chrudim BTJ Tesla Pardubice B10:5
123. 09. 2017 09:00TTC Skuteč ATTC Hlinsko10:3
123. 09. 2017 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Lokomotiva Pardubice A4:10
123. 09. 2017 09:00KST Linea Chrudim ATJ Trojovice A10:5
123. 09. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BKST SK US Steinerová Choceň z.s. B10:8
122. 09. 2017 18:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Slovan Moravská Třebová7:10
207. 10. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Česká Třebová A9:9
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Slovan Moravská Třebová10:3
218. 11. 2017 09:00TTC Skuteč ATTC Ústí nad Orlicí B10:8
218. 11. 2017 09:00TTC HlinskoKST SK US Steinerová Choceň z.s. B5:10
207. 10. 2017 09:00TJ Lokomotiva Pardubice ATJ Trojovice A10:6
207. 10. 2017 09:00TJ Jiskra Holice BKST Linea Chrudim A7:10
307. 10. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Slovan Moravská Třebová10:4
307. 10. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Sokol Česká Třebová A7:10
318. 11. 2017 13:30TTC Skuteč AKST SK US Steinerová Choceň z.s. B8:10
318. 11. 2017 13:30TTC HlinskoTTC Ústí nad Orlicí B10:7
307. 10. 2017 13:30TJ Lokomotiva Pardubice AKST Linea Chrudim A9:9
307. 10. 2017 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Trojovice A10:8
421. 10. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Trojovice A10:3
421. 10. 2017 09:00TJ Slovan Moravská TřebováKST Linea Chrudim A8:10
421. 10. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Lokomotiva Pardubice A4:10
421. 10. 2017 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTJ Jiskra Holice B10:5
421. 10. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Skuteč A3:10
421. 10. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BTTC Hlinsko10:6
521. 10. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST Linea Chrudim A10:7
521. 10. 2017 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Trojovice A9:9
521. 10. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Jiskra Holice B10:7
521. 10. 2017 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTJ Lokomotiva Pardubice A10:7
521. 10. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice BTTC Hlinsko3:10
521. 10. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Skuteč A9:9
604. 11. 2017 09:00TTC Skuteč ATJ Sokol Česká Třebová A9:9
604. 11. 2017 09:00TTC HlinskoTJ Slovan Moravská Třebová10:2
604. 11. 2017 09:00TJ Lokomotiva Pardubice ATJ Tesla Pardubice B10:4
604. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Chrudim B4:10
604. 11. 2017 09:00TJ Trojovice ATTC Ústí nad Orlicí B7:10
604. 11. 2017 09:00KST Linea Chrudim AKST SK US Steinerová Choceň z.s. B9:9
704. 11. 2017 13:30TTC Skuteč ATJ Slovan Moravská Třebová8:10
704. 11. 2017 13:30TTC HlinskoTJ Sokol Česká Třebová A10:5
704. 11. 2017 13:30TJ Lokomotiva Pardubice ATJ Sokol Chrudim B10:7
704. 11. 2017 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Tesla Pardubice B6:10
704. 11. 2017 13:30TJ Trojovice AKST SK US Steinerová Choceň z.s. B10:6
704. 11. 2017 13:30KST Linea Chrudim ATTC Ústí nad Orlicí B10:3
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Ústí nad Orlicí B10:8
802. 12. 2017 09:00TJ Slovan Moravská TřebováKST SK US Steinerová Choceň z.s. B10:6
802. 12. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Trojovice A10:6
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim BKST Linea Chrudim A10:5
802. 12. 2017 09:00TTC Skuteč ATJ Lokomotiva Pardubice A4:10
802. 12. 2017 09:00TTC HlinskoTJ Jiskra Holice B10:6
902. 12. 2017 13:30TJ Sokol Česká Třebová AKST SK US Steinerová Choceň z.s. B10:5
902. 12. 2017 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTTC Ústí nad Orlicí B8:10
902. 12. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice BKST Linea Chrudim A9:9
902. 12. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Trojovice A10:4
902. 12. 2017 13:30TTC Skuteč ATJ Jiskra Holice B10:8
902. 12. 2017 13:30TTC HlinskoTJ Lokomotiva Pardubice A3:10
1016. 12. 2017 09:00TJ Lokomotiva Pardubice ATJ Sokol Česká Třebová A10:1
1016. 12. 2017 09:00TJ Jiskra Holice BTJ Slovan Moravská Třebová10:3
1009. 12. 2017 09:00TJ Trojovice ATTC Skuteč A5:10
1009. 12. 2017 09:00KST Linea Chrudim ATTC Hlinsko10:8
1016. 12. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Tesla Pardubice B10:5
1016. 12. 2017 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTJ Sokol Chrudim B10:5
1116. 12. 2017 13:30TJ Lokomotiva Pardubice ATJ Slovan Moravská Třebová10:0
1116. 12. 2017 13:30TJ Jiskra Holice BTJ Sokol Česká Třebová A10:4
1109. 12. 2017 13:30TJ Trojovice ATTC Hlinsko6:10
1109. 12. 2017 13:30KST Linea Chrudim ATTC Skuteč A10:2
1116. 12. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Chrudim B10:5
1114. 12. 2017 18:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTJ Tesla Pardubice B10:5
1203. 03. 2018 09:00TJ Tesla Pardubice BTJ Sokol Chrudim B10:6
1203. 03. 2018 09:00TTC HlinskoTTC Skuteč A8:10
1203. 03. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice ATJ Jiskra Holice B10:0
1203. 03. 2018 09:00TJ Trojovice AKST Linea Chrudim A9:9
1203. 03. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTTC Ústí nad Orlicí B9:9
1203. 03. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Česká Třebová A10:7
1306. 01. 2018 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Tesla Pardubice B9:9
1306. 01. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Sokol Chrudim B5:10
1306. 01. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTTC Skuteč A7:10
1306. 01. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTTC Hlinsko10:4
1306. 01. 2018 09:00TJ Trojovice ATJ Lokomotiva Pardubice A6:10
1306. 01. 2018 09:00KST Linea Chrudim ATJ Jiskra Holice B10:4
1406. 01. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Tesla Pardubice B4:10
1406. 01. 2018 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Sokol Chrudim B10:3
1406. 01. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTTC Skuteč A10:5
1406. 01. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTTC Hlinsko10:7
1406. 01. 2018 13:30KST Linea Chrudim ATJ Lokomotiva Pardubice A0:10
1406. 01. 2018 13:30TJ Trojovice ATJ Jiskra Holice B9:9
1503. 02. 2018 09:00TJ Trojovice ATJ Sokol Česká Třebová A7:10
1503. 02. 2018 09:00KST Linea Chrudim ATJ Slovan Moravská Třebová10:6
1503. 02. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí B10:8
1503. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Holice BKST SK US Steinerová Choceň z.s. B1:10
1503. 02. 2018 09:00TTC Skuteč ATJ Tesla Pardubice B10:5
1503. 02. 2018 09:00TTC HlinskoTJ Sokol Chrudim B10:1
1603. 02. 2018 13:30KST Linea Chrudim ATJ Sokol Česká Třebová A10:6
1603. 02. 2018 13:30TJ Trojovice ATJ Slovan Moravská Třebová10:4
1603. 02. 2018 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Ústí nad Orlicí B2:10
1603. 02. 2018 13:30TJ Lokomotiva Pardubice AKST SK US Steinerová Choceň z.s. B10:6
1603. 02. 2018 13:30TTC HlinskoTJ Tesla Pardubice B10:7
1603. 02. 2018 13:30TTC Skuteč ATJ Sokol Chrudim B10:5
1717. 02. 2018 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATTC Skuteč A10:0
1717. 02. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTTC Hlinsko10:8
1713. 02. 2018 18:30TJ Tesla Pardubice BTJ Lokomotiva Pardubice A4:10
1717. 02. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim BTJ Jiskra Holice B10:2
1717. 02. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Trojovice A10:5
1717. 02. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. BKST Linea Chrudim A8:10
1817. 02. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTTC Skuteč A10:0
1817. 02. 2018 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATTC Hlinsko10:2
1817. 02. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim BTJ Lokomotiva Pardubice A0:10
1817. 02. 2018 13:30TJ Tesla Pardubice BTJ Jiskra Holice B10:4
1817. 02. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTJ Trojovice A10:8
1817. 02. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí BKST Linea Chrudim A10:7
1917. 03. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí BTJ Sokol Česká Třebová A10:4
1917. 03. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTJ Slovan Moravská Třebová6:10
1918. 03. 2018 09:00TJ Trojovice ATJ Tesla Pardubice B10:7
1918. 03. 2018 09:00KST Linea Chrudim ATJ Sokol Chrudim B10:7
1917. 03. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice ATTC Skuteč A10:0
1917. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Holice BTTC Hlinsko5:10
2017. 03. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. BTJ Sokol Česká Třebová A10:5
2017. 03. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí BTJ Slovan Moravská Třebová10:3
2018. 03. 2018 13:30KST Linea Chrudim ATJ Tesla Pardubice B10:0
2002. 03. 2018 17:00TJ Trojovice ATJ Sokol Chrudim B5:10
2017. 03. 2018 13:30TJ Jiskra Holice BTTC Skuteč A6:10
2017. 03. 2018 13:30TJ Lokomotiva Pardubice ATTC Hlinsko5:10
2107. 04. 2018 09:00TJ Sokol Česká Třebová ATJ Lokomotiva Pardubice A1:10
2107. 04. 2018 09:00TJ Slovan Moravská TřebováTJ Jiskra Holice B10:5
2107. 04. 2018 09:00TTC Skuteč ATJ Trojovice A10:6
2107. 04. 2018 09:00TTC HlinskoKST Linea Chrudim A7:10
2107. 04. 2018 09:00TJ Tesla Pardubice BTTC Ústí nad Orlicí B10:5
2107. 04. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim BKST SK US Steinerová Choceň z.s. B9:9
2207. 04. 2018 13:30TJ Slovan Moravská TřebováTJ Lokomotiva Pardubice A8:10
2207. 04. 2018 13:30TJ Sokol Česká Třebová ATJ Jiskra Holice B10:3
2207. 04. 2018 13:30TTC HlinskoTJ Trojovice A10:5
2207. 04. 2018 13:30TTC Skuteč AKST Linea Chrudim A4:10
2207. 04. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim BTTC Ústí nad Orlicí B10:5
2207. 04. 2018 13:30TJ Tesla Pardubice BKST SK US Steinerová Choceň z.s. B7:10
Krajský přebor A
124. 09. 2017 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče AKST Linea Chrudim B8:10
119. 09. 2017 18:30TJ Sokol Chrudim CTJ Tesla Pardubice C2:10
107. 10. 2017 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim D10:6
124. 09. 2017 09:00TTC Hlinsko BTTC Skuteč B10:7
121. 09. 2017 18:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Holice C10:3
208. 10. 2017 09:00KST Linea Chrudim BTJ Lokomotiva Pardubice B3:10
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Jiskra Holice C10:6
208. 10. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice CTTC Hlinsko B10:6
208. 10. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim CTTC Skuteč B10:3
308. 10. 2017 13:30KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Holice C10:3
308. 10. 2017 13:30TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Lokomotiva Pardubice B5:10
308. 10. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice CTTC Skuteč B10:7
308. 10. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim CTTC Hlinsko B4:10
421. 10. 2017 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Jiskra Heřmanův Městec A9:9
421. 10. 2017 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Chrudim D8:10
422. 10. 2017 09:00KST Linea Chrudim BTJ Tesla Pardubice C10:3
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Sokol Chrudim C4:10
521. 10. 2017 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim D10:1
521. 10. 2017 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Jiskra Heřmanův Městec A1:10
522. 10. 2017 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim C10:6
522. 10. 2017 13:30TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Tesla Pardubice C10:2
605. 11. 2017 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Lokomotiva Pardubice B10:8
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Holice C10:2
604. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Hlinsko B10:1
604. 11. 2017 09:00TJ Sokol Chrudim DTTC Skuteč B10:1
705. 11. 2017 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Holice C10:2
705. 11. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Lokomotiva Pardubice B10:3
704. 11. 2017 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATTC Skuteč B10:1
703. 11. 2017 19:30TJ Sokol Chrudim DTTC Hlinsko B7:10
803. 12. 2017 10:00TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Hlinsko B10:5
802. 12. 2017 09:00TJ Jiskra Holice CTTC Skuteč B6:10
803. 12. 2017 09:00KST Linea Chrudim BTJ Jiskra Heřmanův Městec A2:10
803. 12. 2017 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Sokol Chrudim D10:7
902. 12. 2017 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTTC Skuteč B10:0
901. 12. 2017 19:00TJ Jiskra Holice CTTC Hlinsko B9:9
903. 12. 2017 13:30KST Linea Chrudim BTJ Sokol Chrudim D10:8
903. 12. 2017 13:30TJ Sokol Proseč u Skutče ATJ Jiskra Heřmanův Městec A0:10
1012. 12. 2017 19:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Tesla Pardubice C10:1
1014. 12. 2017 16:45TJ Sokol Chrudim DTJ Sokol Chrudim C10:6
1017. 12. 2017 09:00TTC Hlinsko BKST Linea Chrudim B10:7
1017. 12. 2017 09:00TTC Skuteč BTJ Sokol Proseč u Skutče A10:4
1116. 12. 2017 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Chrudim C10:4
1116. 12. 2017 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Tesla Pardubice C10:0
1117. 12. 2017 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Proseč u Skutče A10:1
1117. 12. 2017 13:30TTC Skuteč BKST Linea Chrudim B6:10
1204. 03. 2018 09:00KST Linea Chrudim BTJ Sokol Proseč u Skutče A0:10
1204. 03. 2018 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim C10:8
1203. 03. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Jiskra Heřmanův Městec A2:10
1203. 03. 2018 09:00TTC Skuteč BTTC Hlinsko B10:4
1203. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Lokomotiva Pardubice B0:10
1306. 01. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BKST Linea Chrudim B10:2
1306. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Proseč u Skutče A3:10
1306. 01. 2018 09:00TTC Hlinsko BTJ Tesla Pardubice C9:9
1306. 01. 2018 09:00TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim C4:10
1406. 01. 2018 13:30TJ Jiskra Holice CKST Linea Chrudim B5:10
1406. 01. 2018 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Proseč u Skutče A10:4
1406. 01. 2018 13:30TTC Skuteč BTJ Tesla Pardubice C1:10
1406. 01. 2018 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Chrudim C10:8
1511. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Lokomotiva Pardubice B9:9
1511. 02. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Jiskra Holice C10:1
1504. 02. 2018 09:00TJ Tesla Pardubice CKST Linea Chrudim B2:10
1504. 02. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Proseč u Skutče A10:6
1611. 02. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim DTJ Lokomotiva Pardubice B1:10
1611. 02. 2018 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Jiskra Holice C10:0
1604. 02. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim CKST Linea Chrudim B10:5
1604. 02. 2018 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Proseč u Skutče A0:10
1717. 02. 2018 09:00TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Tesla Pardubice C10:4
1717. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Holice CTJ Sokol Chrudim C3:10
1717. 02. 2018 09:00TTC Hlinsko BTJ Jiskra Heřmanův Městec A1:10
1717. 02. 2018 09:00TTC Skuteč BTJ Sokol Chrudim D9:9
1817. 02. 2018 13:30TJ Jiskra Holice CTJ Tesla Pardubice C2:10
1817. 02. 2018 13:30TJ Lokomotiva Pardubice BTJ Sokol Chrudim C10:4
1817. 02. 2018 13:30TTC Skuteč BTJ Jiskra Heřmanův Městec A3:10
1817. 02. 2018 13:30TTC Hlinsko BTJ Sokol Chrudim D5:10
1917. 03. 2018 09:00TTC Hlinsko BTJ Lokomotiva Pardubice B10:8
1917. 03. 2018 09:00TTC Skuteč BTJ Jiskra Holice C10:3
1917. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Heřmanův Městec AKST Linea Chrudim B10:1
1917. 03. 2018 09:00TJ Sokol Chrudim DTJ Sokol Proseč u Skutče A10:4
2017. 03. 2018 13:30TTC Skuteč BTJ Lokomotiva Pardubice B0:10
2017. 03. 2018 13:30TTC Hlinsko BTJ Jiskra Holice C10:3
2017. 03. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim DKST Linea Chrudim B10:6
2017. 03. 2018 13:30TJ Jiskra Heřmanův Městec ATJ Sokol Proseč u Skutče A10:3
2108. 04. 2018 09:00TJ Tesla Pardubice CTJ Jiskra Heřmanův Městec A10:2
2121. 09. 2017 17:00TJ Sokol Chrudim CTJ Sokol Chrudim D10:2
2108. 04. 2018 09:00KST Linea Chrudim BTTC Hlinsko B0:10
2108. 04. 2018 09:00TJ Sokol Proseč u Skutče ATTC Skuteč B10:3
2208. 04. 2018 13:30TJ Sokol Chrudim CTJ Jiskra Heřmanův Městec A10:0
2208. 04. 2018 13:30TJ Tesla Pardubice CTJ Sokol Chrudim D10:3
2208. 04. 2018 13:30TJ Sokol Proseč u Skutče ATTC Hlinsko B3:10
2208. 04. 2018 13:30KST Linea Chrudim BTTC Skuteč B0:10
Krajský přebor B
122. 09. 2017 18:00TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice8:10
123. 09. 2017 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTTC Ústí nad Orlicí C3:10
128. 09. 2017 18:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Sudslava A9:9
123. 09. 2017 09:00TJ Vidlatá SečTJ Svitavy1:10
122. 09. 2017 18:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Lanškroun A8:10
123. 09. 2017 09:00TJ Sokol BorováTJ Jiskra Litomyšl B10:5
207. 10. 2017 09:00Orel OrliceTJ Sokol Borová5:10
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Jiskra Litomyšl B10:2
207. 10. 2017 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTTC Ústí nad Orlicí D10:8
207. 10. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Lanškroun A10:7
207. 10. 2017 09:00TJ Vidlatá SečOrel Vysoké Mýto A4:10
207. 10. 2017 09:00TJ SvitavyTJ Sokol Sudslava A10:5
307. 10. 2017 13:30Orel OrliceTJ Jiskra Litomyšl B10:8
307. 10. 2017 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Borová10:3
307. 10. 2017 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Lanškroun A5:10
307. 10. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTTC Ústí nad Orlicí D10:7
307. 10. 2017 13:30TJ SvitavyOrel Vysoké Mýto A7:10
307. 10. 2017 13:30TJ Vidlatá SečTJ Sokol Sudslava A10:8
421. 10. 2017 09:00TJ Sokol BorováTJ Vidlatá Seč10:8
421. 10. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Svitavy7:10
429. 10. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí DOrel Vysoké Mýto A10:8
429. 10. 2017 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Sudslava A10:7
421. 10. 2017 09:00Orel OrliceKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:1
421. 10. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí C10:8
521. 10. 2017 13:30TJ Sokol BorováTJ Svitavy10:3
520. 10. 2017 17:30TJ Jiskra Litomyšl BTJ Vidlatá Seč10:7
529. 10. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Sudslava A9:9
529. 10. 2017 13:30TJ Lanškroun AOrel Vysoké Mýto A6:10
521. 10. 2017 13:30Orel OrliceTTC Ústí nad Orlicí C10:3
521. 10. 2017 13:30TJ Sokol Žamberk AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:0
604. 11. 2017 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Borová4:10
604. 11. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Jiskra Litomyšl B8:10
604. 11. 2017 09:00Orel OrliceOrel Vysoké Mýto A10:7
604. 11. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Sokol Sudslava A10:6
605. 11. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Vidlatá Seč10:1
605. 11. 2017 09:00TJ Lanškroun ATJ Svitavy9:9
704. 11. 2017 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Jiskra Litomyšl B6:10
704. 11. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Borová3:10
704. 11. 2017 13:30TJ Sokol Žamberk AOrel Vysoké Mýto A10:3
704. 11. 2017 13:30Orel OrliceTJ Sokol Sudslava A10:1
705. 11. 2017 13:30TJ Lanškroun ATJ Vidlatá Seč10:3
705. 11. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Svitavy10:2
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol BorováTTC Ústí nad Orlicí D10:1
802. 12. 2017 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Lanškroun A9:9
802. 12. 2017 09:00Orel OrliceTJ Vidlatá Seč10:1
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Svitavy10:2
802. 12. 2017 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. COrel Vysoké Mýto A8:10
802. 12. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Sudslava A10:2
902. 12. 2017 13:30TJ Sokol BorováTJ Lanškroun A9:9
902. 12. 2017 13:30TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí D10:7
902. 12. 2017 13:30Orel OrliceTJ Svitavy10:0
902. 12. 2017 13:30TJ Sokol Žamberk ATJ Vidlatá Seč10:0
902. 12. 2017 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Sudslava A5:10
902. 12. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Vysoké Mýto A10:6
1016. 12. 2017 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Borová3:10
1016. 12. 2017 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Jiskra Litomyšl B10:3
1016. 12. 2017 09:00TJ Vidlatá SečKST SK US Steinerová Choceň z.s. C9:9
1016. 12. 2017 09:00TJ SvitavyTTC Ústí nad Orlicí C2:10
1017. 12. 2017 09:00TTC Ústí nad Orlicí DOrel Orlice6:10
1017. 12. 2017 09:00TJ Lanškroun ATJ Sokol Žamberk A10:1
1116. 12. 2017 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Jiskra Litomyšl B10:8
1116. 12. 2017 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Borová3:10
1116. 12. 2017 13:30TJ Vidlatá SečTTC Ústí nad Orlicí C2:10
1116. 12. 2017 13:30TJ SvitavyKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:4
1117. 12. 2017 13:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Žamberk A10:5
1117. 12. 2017 13:30TJ Lanškroun AOrel Orlice9:9
1202. 03. 2018 18:00TJ Sokol Žamberk AOrel Orlice7:10
1203. 03. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CKST SK US Steinerová Choceň z.s. C4:10
1228. 02. 2018 18:00TJ Sokol Sudslava AOrel Vysoké Mýto A9:9
1203. 03. 2018 09:00TJ SvitavyTJ Vidlatá Seč10:3
1202. 03. 2018 18:30TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí D10:6
1203. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Borová10:0
1306. 01. 2018 09:00TJ Sokol BorováOrel Orlice10:3
1306. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Žamberk A6:10
1314. 01. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí DKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:4
1314. 01. 2018 09:00TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí C10:6
1306. 01. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto ATJ Vidlatá Seč5:10
1306. 01. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Svitavy10:8
1406. 01. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl BOrel Orlice5:10
1406. 01. 2018 13:30TJ Sokol BorováTJ Sokol Žamberk A10:4
1414. 01. 2018 13:30TJ Lanškroun AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:4
1428. 09. 2017 18:00TTC Ústí nad Orlicí DTTC Ústí nad Orlicí C10:6
1406. 01. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Svitavy10:6
1406. 01. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava ATJ Vidlatá Seč10:4
1503. 02. 2018 09:00TJ Vidlatá SečTJ Sokol Borová6:10
1503. 02. 2018 09:00TJ SvitavyTJ Jiskra Litomyšl B6:10
1503. 02. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí D8:10
1503. 02. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Lanškroun A3:10
1503. 02. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. COrel Orlice10:6
1503. 02. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Sokol Žamberk A10:1
1603. 02. 2018 13:30TJ SvitavyTJ Sokol Borová7:10
1602. 02. 2018 18:00TJ Vidlatá SečTJ Jiskra Litomyšl B10:7
1603. 02. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí D10:7
1603. 02. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Lanškroun A4:10
1603. 02. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí COrel Orlice7:10
1603. 02. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Sokol Žamberk A10:8
1717. 02. 2018 09:00TJ Sokol BorováKST SK US Steinerová Choceň z.s. C10:4
1717. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Litomyšl BTTC Ústí nad Orlicí C10:8
1718. 02. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto AOrel Orlice6:10
1718. 02. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava ATJ Sokol Žamberk A10:1
1717. 02. 2018 09:00TJ Vidlatá SečTTC Ústí nad Orlicí D10:8
1717. 02. 2018 09:00TJ SvitavyTJ Lanškroun A5:10
1817. 02. 2018 13:30TJ Jiskra Litomyšl BKST SK US Steinerová Choceň z.s. C7:10
1817. 02. 2018 13:30TJ Sokol BorováTTC Ústí nad Orlicí C10:3
1818. 02. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto ATJ Sokol Žamberk A10:1
1818. 02. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava AOrel Orlice3:10
1817. 02. 2018 13:30TJ Vidlatá SečTJ Lanškroun A4:10
1817. 02. 2018 13:30TJ SvitavyTTC Ústí nad Orlicí D8:10
1909. 03. 2018 18:00TTC Ústí nad Orlicí DTJ Sokol Borová6:10
1919. 03. 2018 18:00TJ Lanškroun ATJ Jiskra Litomyšl B10:4
1917. 03. 2018 09:00TJ Vidlatá SečOrel Orlice10:7
1917. 03. 2018 09:00TJ SvitavyTJ Sokol Žamberk A8:10
1917. 03. 2018 09:00Orel Vysoké Mýto AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C4:10
1917. 03. 2018 09:00TJ Sokol Sudslava ATTC Ústí nad Orlicí C10:4
2023. 02. 2018 18:30TJ Lanškroun ATJ Sokol Borová10:7
2023. 03. 2018 18:30TTC Ústí nad Orlicí DTJ Jiskra Litomyšl B10:2
2017. 03. 2018 13:30TJ SvitavyOrel Orlice8:10
2017. 03. 2018 13:30TJ Vidlatá SečTJ Sokol Žamberk A6:10
2017. 03. 2018 13:30TJ Sokol Sudslava AKST SK US Steinerová Choceň z.s. C8:10
2017. 03. 2018 13:30Orel Vysoké Mýto ATTC Ústí nad Orlicí C5:10
2106. 04. 2018 18:00TJ Sokol BorováOrel Vysoké Mýto A10:4
2106. 04. 2018 18:00TJ Jiskra Litomyšl BTJ Sokol Sudslava A9:9
2107. 04. 2018 09:00KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Vidlatá Seč10:6
2107. 04. 2018 09:00TTC Ústí nad Orlicí CTJ Svitavy10:4
2107. 04. 2018 09:00Orel OrliceTTC Ústí nad Orlicí D10:4
2107. 04. 2018 09:00TJ Sokol Žamberk ATJ Lanškroun A6:10
2204. 04. 2018 18:00TJ Jiskra Litomyšl BOrel Vysoké Mýto A9:9
2207. 04. 2018 13:30TJ Sokol BorováTJ Sokol Sudslava A10:2
2207. 04. 2018 13:30TTC Ústí nad Orlicí CTJ Vidlatá Seč10:8
2207. 04. 2018 13:30KST SK US Steinerová Choceň z.s. CTJ Svitavy10:6
2207. 04. 2018 13:30TJ Sokol Žamberk ATTC Ústí nad Orlicí D9:9
2207. 04. 2018 13:30Orel OrliceTJ Lanškroun A5:10
Divize st. žactva
106. 04. 2018 18:30
herna Heřmanův Městec
TJ Jiskra Heřmanův MěstecTTC Ústí nad Orlicí2:8
114. 04. 2018 10:30
herna Heřmanův Městec
TTC Ústí nad OrlicíKST SK US Steinerová Choceň z.s6:4
110. 03. 2018 12:00
herna Heřmanův Městec
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Jiskra Heřmanův Městec4:6
114. 10. 2017 09:00
herna Chrudim
TJ Sokol ChrudimTJ Lanškroun A7:3
114. 10. 2017 10:30
herna Chrudim
TJ Lanškroun ATJ Tesla Pardubice A10:0
114. 10. 2017 12:00
herna Chrudim
TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim3:7
204. 11. 2017 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATTC Ústí nad Orlicí6:4
204. 11. 2017 09:00
herna Tesla Pardubice
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Chrudim1:9
204. 11. 2017 10:30
herna Tesla Pardubice
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Tesla Pardubice A5:5
204. 11. 2017 10:30
herna Tesla Pardubice
TTC Ústí nad OrlicíTJ Sokol Chrudim4:6
325. 11. 2017 09:00
herna Ústí n/O
TTC Ústí nad OrlicíTJ Lanškroun A10:0
325. 11. 2017 10:30
herna Ústí n/O
TJ Lanškroun AKST SK US Steinerová Choceň z.s0:10
325. 11. 2017 12:00
herna Ústí n/O
KST SK US Steinerová Choceň z.sTTC Ústí nad Orlicí4:6
325. 11. 2017 09:00
herna Heřmanův Městec
TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Tesla Pardubice A6:4
325. 11. 2017 10:30
herna Heřmanův Městec
TJ Tesla Pardubice ATJ Sokol Chrudim3:7
325. 11. 2017 12:00
herna Heřmanův Městec
TJ Sokol ChrudimTJ Jiskra Heřmanův Městec7:3
403. 12. 2017 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATJ Sokol Chrudim0:10
403. 12. 2017 09:00
herna Lanškroun
TTC Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Heřmanův Městec8:2
403. 12. 2017 10:30
herna Lanškroun
TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Lanškroun A10:0
403. 12. 2017 10:30
herna Lanškroun
TJ Sokol ChrudimTTC Ústí nad Orlicí4:6
522. 04. 2018 09:00
herna Lanškroun
TJ Lanškroun ATTC Ústí nad Orlicí0:10
522. 04. 2018 10:30
herna Lanškroun
TTC Ústí nad OrlicíTJ Tesla Pardubice A10:0
522. 04. 2018 12:00
herna Lanškroun
TJ Tesla Pardubice ATJ Lanškroun A3:7
510. 03. 2018 09:00
herna Choceň
KST SK US Steinerová Choceň z.sTJ Sokol Chrudim1:9
510. 03. 2018 10:30
herna Choceň
TJ Jiskra Heřmanův MěstecTJ Sokol Chrudim1:9
510. 03. 2018 12:00
herna Choceň
TJ Jiskra Heřmanův MěstecKST SK US Steinerová Choceň z.s8:2
631. 03. 2018 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice AKST SK US Steinerová Choceň z.s3:7
631. 03. 2018 09:00
herna Tesla Pardubice
TJ Lanškroun ATJ Jiskra Heřmanův Městec2:8
631. 03. 2018 10:30
herna Tesla Pardubice
TJ Tesla Pardubice ATJ Jiskra Heřmanův Městec2:8
631. 03. 2018 10:30
herna Tesla Pardubice
TJ Lanškroun AKST SK US Steinerová Choceň z.s3:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS