Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize mužů
116. 09. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Jiskra Jaroměř10:2
112. 09. 2017 18:00
předehrání dohodou
Baník Rtyně v P. ABaník Rtyně v P. B8:10
116. 09. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTatran Hostinné B4:10
105. 10. 2017 18:30
odložení dohodou 1.kola se souhlasem STK
Sokol StěžeryTTC Kostelec n.O.9:9
129. 08. 2017 08:00
předehrání dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol PP Hr. Králové 2 E10:8
116. 09. 2017 09:00TJ JičínTTC KB Vrchlabí3:10
223. 09. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2TJ Jičín10:1
223. 09. 2017 09:00Jiskra JaroměřTTC KB Vrchlabí8:10
223. 09. 2017 09:00Baník Rtyně v P. ASokol PP Hr. Králové 2 D5:10
223. 09. 2017 09:00Baník Rtyně v P. BSokol PP Hr. Králové 2 E9:9
223. 09. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Stěžery10:6
223. 09. 2017 09:00Tatran Hostinné BTTC Kostelec n.O.10:2
323. 09. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2TTC KB Vrchlabí9:9
323. 09. 2017 14:00Jiskra JaroměřTJ Jičín10:2
323. 09. 2017 14:00Baník Rtyně v P. ASokol PP Hr. Králové 2 E10:6
323. 09. 2017 14:00Baník Rtyně v P. BSokol PP Hr. Králové 2 D1:10
323. 09. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC Kostelec n.O.4:10
323. 09. 2017 14:00Tatran Hostinné BSokol Stěžery10:5
414. 10. 2017 09:00TJ JičínSokol Stěžery4:10
414. 10. 2017 09:00TTC KB VrchlabíTTC Kostelec n.O.10:8
414. 10. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 DDTJ-Slavia Hr. Králové D10:2
414. 10. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETatran Hostinné B3:10
414. 10. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Baník Rtyně v P. A10:0
414. 10. 2017 09:00Jiskra JaroměřBaník Rtyně v P. B6:10
514. 10. 2017 14:00TJ JičínTTC Kostelec n.O.5:10
514. 10. 2017 14:00TTC KB VrchlabíSokol Stěžery4:10
514. 10. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DTatran Hostinné B10:1
514. 10. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EDTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
514. 10. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Baník Rtyně v P. B10:1
514. 10. 2017 14:00Jiskra JaroměřBaník Rtyně v P. A10:8
621. 10. 2017 09:00Baník Rtyně v P. ATJ Jičín7:9
621. 10. 2017 09:00Baník Rtyně v P. BTTC KB Vrchlabí6:10
621. 10. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol Jaroměř-Josefov 21:10
621. 10. 2017 09:00Tatran Hostinné BJiskra Jaroměř9:9
612. 10. 2017 18:00
předehrání dohodou
Sokol StěžerySokol PP Hr. Králové 2 D10:8
621. 10. 2017 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr. Králové 2 E10:3
721. 10. 2017 14:00Baník Rtyně v P. ATTC KB Vrchlabí9:9
721. 10. 2017 14:00Baník Rtyně v P. BTJ Jičín10:8
721. 10. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DJiskra Jaroměř6:10
721. 10. 2017 14:00Tatran Hostinné BSokol Jaroměř-Josefov 24:10
710. 10. 2017 18:00
předehrání dohodou
Sokol StěžerySokol PP Hr. Králové 2 E9:9
719. 10. 2017 17:30
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O.Sokol PP Hr. Králové 2 D10:7
825. 11. 2017 09:00TJ JičínSokol PP Hr. Králové 2 D6:10
825. 11. 2017 09:00TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 E10:5
825. 11. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Sokol Stěžery10:5
825. 11. 2017 09:00Jiskra JaroměřTTC Kostelec n.O.3:10
825. 11. 2017 09:00Baník Rtyně v P. ADTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
825. 11. 2017 09:00Baník Rtyně v P. BTatran Hostinné B3:10
925. 11. 2017 14:00TJ JičínSokol PP Hr. Králové 2 E6:10
925. 11. 2017 14:00TTC KB VrchlabíSokol PP Hr. Králové 2 D5:10
925. 11. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2TTC Kostelec n.O.10:8
909. 11. 2017 18:00
předehrání dohodou
Jiskra JaroměřSokol Stěžery2:10
925. 11. 2017 14:00Baník Rtyně v P. ATatran Hostinné B9:9
925. 11. 2017 14:00Baník Rtyně v P. BDTJ-Slavia Hr. Králové D8:10
1002. 12. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTJ Jičín10:8
1030. 11. 2017 17:30
dohoda o předehrání
Tatran Hostinné BTTC KB Vrchlabí9:9
1002. 12. 2017 09:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v P. A10:0
1002. 12. 2017 09:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v P. B10:4
1002. 12. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Jaroměř-Josefov 25:10
1002. 12. 2017 08:00Sokol PP Hr. Králové 2 EJiskra Jaroměř10:6
1102. 12. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DTTC KB Vrchlabí10:3
1102. 12. 2017 14:00Tatran Hostinné BTJ Jičín10:7
1102. 12. 2017 14:00Sokol StěžeryBaník Rtyně v P. B10:1
1102. 12. 2017 14:00TTC Kostelec n.O.Baník Rtyně v P. A9:9
1102. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DJiskra Jaroměř10:7
1102. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Jaroměř-Josefov 21:10
1216. 12. 2017 09:00Jiskra JaroměřSokol Jaroměř-Josefov 22:10
1214. 09. 2017 18:00
povinné předehrání, termín dohodou
Baník Rtyně v P. BBaník Rtyně v P. A10:8
1216. 12. 2017 09:00Tatran Hostinné BDTJ-Slavia Hr. Králové D6:10
1216. 12. 2017 09:00TTC Kostelec n.O.Sokol Stěžery10:6
1230. 08. 2017 08:00
povinné předehrání, termín dohodou
Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol PP Hr. Králové 2 D10:7
1216. 12. 2017 09:00TTC KB VrchlabíTJ Jičín10:3
1306. 01. 2018 09:00TJ JičínSokol Jaroměř-Josefov 23:10
1306. 01. 2018 09:00TTC KB VrchlabíJiskra Jaroměř9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v P. A3:10
1306. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v P. B9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol StěžeryDTJ-Slavia Hr. Králové D10:5
1306. 01. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Tatran Hostinné B9:9
1406. 01. 2018 14:00TTC KB VrchlabíSokol Jaroměř-Josefov 22:10
1406. 01. 2018 14:00TJ JičínJiskra Jaroměř9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 EBaník Rtyně v P. A9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DBaník Rtyně v P. B2:10
1406. 01. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.DTJ-Slavia Hr. Králové D9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol StěžeryTatran Hostinné B10:3
1517. 02. 2018 09:00Sokol StěžeryTJ Jičín
1517. 02. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.TTC KB Vrchlabí
1517. 02. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 D
1517. 02. 2018 09:00Tatran Hostinné BSokol PP Hr. Králové 2 E
1517. 02. 2018 09:00Baník Rtyně v P. ASokol Jaroměř-Josefov 2
1517. 02. 2018 09:00Baník Rtyně v P. BJiskra Jaroměř
1617. 02. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.TJ Jičín
1617. 02. 2018 14:00Sokol StěžeryTTC KB Vrchlabí
1617. 02. 2018 14:00Tatran Hostinné BSokol PP Hr. Králové 2 D
1617. 02. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DSokol PP Hr. Králové 2 E
1617. 02. 2018 14:00Baník Rtyně v P. BSokol Jaroměř-Josefov 2
1617. 02. 2018 14:00Baník Rtyně v P. AJiskra Jaroměř
1703. 03. 2018 09:00TJ JičínBaník Rtyně v P. A
1703. 03. 2018 09:00TTC KB VrchlabíBaník Rtyně v P. B
1703. 03. 2018 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2DTJ-Slavia Hr. Králové D
1703. 03. 2018 09:00Jiskra JaroměřTatran Hostinné B
1703. 03. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 DSokol Stěžery
1703. 03. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC Kostelec n.O.
1803. 03. 2018 14:00TTC KB VrchlabíBaník Rtyně v P. A
1803. 03. 2018 14:00TJ JičínBaník Rtyně v P. B
1803. 03. 2018 14:00Jiskra JaroměřDTJ-Slavia Hr. Králové D
1803. 03. 2018 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Tatran Hostinné B
1803. 03. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ESokol Stěžery
1803. 03. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC Kostelec n.O.
1917. 03. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 DTJ Jičín
1917. 03. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETTC KB Vrchlabí
1917. 03. 2018 09:00Sokol StěžerySokol Jaroměř-Josefov 2
1917. 03. 2018 09:00TTC Kostelec n.O.Jiskra Jaroměř
1917. 03. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové DBaník Rtyně v P. A
1917. 03. 2018 09:00Tatran Hostinné BBaník Rtyně v P. B
2017. 03. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 ETJ Jičín
2017. 03. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 DTTC KB Vrchlabí
2017. 03. 2018 14:00TTC Kostelec n.O.Sokol Jaroměř-Josefov 2
2017. 03. 2018 14:00Sokol StěžeryJiskra Jaroměř
2017. 03. 2018 14:00Tatran Hostinné BBaník Rtyně v P. A
2017. 03. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové DBaník Rtyně v P. B
2107. 04. 2018 09:00TJ JičínDTJ-Slavia Hr. Králové D
2107. 04. 2018 09:00TTC KB VrchlabíTatran Hostinné B
2107. 04. 2018 09:00Baník Rtyně v P. ASokol Stěžery
2107. 04. 2018 09:00Baník Rtyně v P. BTTC Kostelec n.O.
2107. 04. 2018 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Sokol PP Hr. Králové 2 D
2107. 04. 2018 09:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 E
2207. 04. 2018 14:00TTC KB VrchlabíDTJ-Slavia Hr. Králové D
2207. 04. 2018 14:00TJ JičínTatran Hostinné B
2207. 04. 2018 14:00Baník Rtyně v P. BSokol Stěžery
2207. 04. 2018 14:00Baník Rtyně v P. ATTC Kostelec n.O.
2207. 04. 2018 14:00Jiskra JaroměřSokol PP Hr. Králové 2 D
2207. 04. 2018 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2Sokol PP Hr. Králové 2 E
Krajská soutěž 1. třídy
116. 09. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSparta Úpice10:2
116. 09. 2017 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Nemyčeves9:9
116. 09. 2017 09:00Sokol ValdiceTJ Dvůr Králové n.L.10:4
116. 09. 2017 09:00Baník VamberkTTC Nové Město n.M.10:4
119. 09. 2017 18:00
dohoda o odložení se souhlasem STK
Sokol Stará Paka BTJ Nová Paka7:10
101. 10. 2017 08:00
dohoda o odložení se souhlasem STK
Sokol České MeziříčíDTJ-Slavia Hr. Králové E7:10
223. 09. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BDTJ-Slavia Hr. Králové E10:3
223. 09. 2017 09:00Sparta ÚpiceSokol České Meziříčí6:10
223. 09. 2017 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Stará Paka B10:3
223. 09. 2017 09:00Sokol NemyčevesTJ Nová Paka3:10
223. 09. 2017 09:00Sokol ValdiceBaník Vamberk10:8
223. 09. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TTC Nové Město n.M.10:6
323. 09. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol České Meziříčí8:10
323. 09. 2017 14:00Sparta ÚpiceDTJ-Slavia Hr. Králové E10:0
323. 09. 2017 14:00Jiskra Nový BydžovTJ Nová Paka7:10
323. 09. 2017 14:00Sokol NemyčevesSokol Stará Paka B9:9
323. 09. 2017 14:00Sokol ValdiceTTC Nové Město n.M.10:3
323. 09. 2017 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Baník Vamberk9:9
415. 10. 2017 09:00
hraje se v herně Sokola Stěžery
DTJ-Slavia Hr. Králové EBaník Vamberk9:9
415. 10. 2017 09:00Sokol České MeziříčíTTC Nové Město n.M.10:3
414. 10. 2017 09:00Sokol Stará Paka BSokol Valdice2:10
414. 10. 2017 09:00TJ Nová PakaTJ Dvůr Králové n.L.9:9
414. 10. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BJiskra Nový Bydžov8:10
414. 10. 2017 09:00Sparta ÚpiceSokol Nemyčeves10:8
515. 10. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETTC Nové Město n.M.9:9
515. 10. 2017 14:00Sokol České MeziříčíBaník Vamberk10:7
514. 10. 2017 14:00Sokol Stará Paka BTJ Dvůr Králové n.L.9:9
514. 10. 2017 14:00TJ Nová PakaSokol Valdice9:9
514. 10. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol Nemyčeves10:8
514. 10. 2017 14:00Sparta ÚpiceJiskra Nový Bydžov10:8
621. 10. 2017 09:00Jiskra Nový BydžovDTJ-Slavia Hr. Králové E8:10
621. 10. 2017 09:00Sokol NemyčevesSokol České Meziříčí10:6
621. 10. 2017 09:00Sokol ValdiceSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:2
621. 10. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sparta Úpice10:5
621. 10. 2017 09:00Baník VamberkSokol Stará Paka B10:6
621. 10. 2017 09:00TTC Nové Město n.M.TJ Nová Paka4:10
721. 10. 2017 14:00Jiskra Nový BydžovSokol České Meziříčí10:2
721. 10. 2017 14:00Sokol NemyčevesDTJ-Slavia Hr. Králové E8:10
721. 10. 2017 14:00Sokol ValdiceSparta Úpice10:4
721. 10. 2017 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Jaroměř-Josefov 2 B10:4
721. 10. 2017 14:00Baník VamberkTJ Nová Paka10:6
721. 10. 2017 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol Stará Paka B4:10
826. 11. 2017 09:00
hraje se v herně Sokola Stěžery
DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Stará Paka B10:2
826. 11. 2017 09:00Sokol České MeziříčíTJ Nová Paka10:5
825. 11. 2017 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BBaník Vamberk10:8
825. 11. 2017 09:00Sparta ÚpiceTTC Nové Město n.M.7:10
825. 11. 2017 09:00Jiskra Nový BydžovSokol Valdice4:10
825. 11. 2017 09:00Sokol NemyčevesTJ Dvůr Králové n.L.9:9
926. 11. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Nová Paka9:9
926. 11. 2017 14:00Sokol České MeziříčíSokol Stará Paka B10:4
925. 11. 2017 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTTC Nové Město n.M.10:5
925. 11. 2017 14:00Sparta ÚpiceBaník Vamberk9:9
925. 11. 2017 14:00Jiskra Nový BydžovTJ Dvůr Králové n.L.5:10
925. 11. 2017 14:00Sokol NemyčevesSokol Valdice10:8
1002. 12. 2017 09:00Sokol ValdiceDTJ-Slavia Hr. Králové E10:3
1002. 12. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol České Meziříčí9:9
1002. 12. 2017 09:00Baník VamberkJiskra Nový Bydžov10:4
1002. 12. 2017 09:00TTC Nové Město n.M.Sokol Nemyčeves3:10
1002. 12. 2017 09:00Sokol Stará Paka BSokol Jaroměř-Josefov 2 B5:10
1002. 12. 2017 09:00TJ Nová PakaSparta Úpice10:5
1102. 12. 2017 14:00Sokol ValdiceSokol České Meziříčí10:8
1102. 12. 2017 14:00TJ Dvůr Králové n.L.DTJ-Slavia Hr. Králové E10:4
1102. 12. 2017 14:00Baník VamberkSokol Nemyčeves10:6
1102. 12. 2017 14:00TTC Nové Město n.M.Jiskra Nový Bydžov10:4
1102. 12. 2017 14:00Sokol Stará Paka BSparta Úpice10:8
1102. 12. 2017 14:00TJ Nová PakaSokol Jaroměř-Josefov 2 B10:8
1216. 12. 2017 09:00Sparta ÚpiceSokol Jaroměř-Josefov 2 B9:9
1216. 12. 2017 09:00Sokol NemyčevesJiskra Nový Bydžov4:10
1216. 12. 2017 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Valdice10:4
1216. 12. 2017 09:00TTC Nové Město n.M.Baník Vamberk9:9
1212. 12. 2017 18:00
předehrání dohodou
TJ Nová PakaSokol Stará Paka B10:5
1217. 12. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol České Meziříčí6:10
1307. 01. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Jaroměř-Josefov 2 B10:3
1307. 01. 2018 09:00Sokol České MeziříčíSparta Úpice9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol Stará Paka BJiskra Nový Bydžov5:10
1306. 01. 2018 09:00TJ Nová PakaSokol Nemyčeves10:0
1306. 01. 2018 09:00Baník VamberkSokol Valdice8:10
1306. 01. 2018 09:00TTC Nové Město n.M.TJ Dvůr Králové n.L.8:10
1407. 01. 2018 14:00Sokol České MeziříčíSokol Jaroměř-Josefov 2 B9:9
1407. 01. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESparta Úpice10:8
1406. 01. 2018 14:00TJ Nová PakaJiskra Nový Bydžov10:3
1406. 01. 2018 14:00Sokol Stará Paka BSokol Nemyčeves3:10
1406. 01. 2018 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol Valdice2:10
1406. 01. 2018 14:00Baník VamberkTJ Dvůr Králové n.L.9:9
1517. 02. 2018 09:00Baník VamberkDTJ-Slavia Hr. Králové E
1506. 02. 2018 18:00
předehrání dohodou
TTC Nové Město n.M.Sokol České Meziříčí
1517. 02. 2018 09:00Sokol ValdiceSokol Stará Paka B
1517. 02. 2018 09:00TJ Dvůr Králové n.L.TJ Nová Paka
1527. 01. 2018 09:00
předehrání dohodou
Jiskra Nový BydžovSokol Jaroměř-Josefov 2 B
1527. 01. 2018 09:00
předehrání dohodou
Sokol NemyčevesSparta Úpice
1617. 02. 2018 14:00TTC Nové Město n.M.DTJ-Slavia Hr. Králové E
1617. 02. 2018 14:00Baník VamberkSokol České Meziříčí
1617. 02. 2018 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Stará Paka B
1617. 02. 2018 14:00Sokol ValdiceTJ Nová Paka
1627. 01. 2018 14:00
předehrání dohodou
Sokol NemyčevesSokol Jaroměř-Josefov 2 B
1627. 01. 2018 14:00
předehrání dohodou
Jiskra Nový BydžovSparta Úpice
1704. 03. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové EJiskra Nový Bydžov
1704. 03. 2018 09:00Sokol České MeziříčíSokol Nemyčeves
1703. 03. 2018 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol Valdice
1703. 03. 2018 09:00Sparta ÚpiceTJ Dvůr Králové n.L.
1703. 03. 2018 09:00Sokol Stará Paka BBaník Vamberk
1703. 03. 2018 09:00TJ Nová PakaTTC Nové Město n.M.
1804. 03. 2018 14:00Sokol České MeziříčíJiskra Nový Bydžov
1804. 03. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Nemyčeves
1803. 03. 2018 14:00Sparta ÚpiceSokol Valdice
1803. 03. 2018 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Dvůr Králové n.L.
1803. 03. 2018 14:00TJ Nová PakaBaník Vamberk
1803. 03. 2018 14:00Sokol Stará Paka BTTC Nové Město n.M.
1917. 03. 2018 09:00Sokol Stará Paka BDTJ-Slavia Hr. Králové E
1917. 03. 2018 09:00TJ Nová PakaSokol České Meziříčí
1917. 03. 2018 09:00Baník VamberkSokol Jaroměř-Josefov 2 B
1917. 03. 2018 09:00TTC Nové Město n.M.Sparta Úpice
1917. 03. 2018 09:00Sokol ValdiceJiskra Nový Bydžov
1917. 03. 2018 09:00TJ Dvůr Králové n.L.Sokol Nemyčeves
2017. 03. 2018 14:00TJ Nová PakaDTJ-Slavia Hr. Králové E
2017. 03. 2018 14:00Sokol Stará Paka BSokol České Meziříčí
2017. 03. 2018 14:00TTC Nové Město n.M.Sokol Jaroměř-Josefov 2 B
2017. 03. 2018 14:00Baník VamberkSparta Úpice
2017. 03. 2018 14:00TJ Dvůr Králové n.L.Jiskra Nový Bydžov
2017. 03. 2018 14:00Sokol ValdiceSokol Nemyčeves
2108. 04. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové ESokol Valdice
2108. 04. 2018 09:00Sokol České MeziříčíTJ Dvůr Králové n.L.
2107. 04. 2018 09:00Jiskra Nový BydžovBaník Vamberk
2107. 04. 2018 09:00Sokol NemyčevesTTC Nové Město n.M.
2107. 04. 2018 09:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BSokol Stará Paka B
2107. 04. 2018 09:00Sparta ÚpiceTJ Nová Paka
2208. 04. 2018 14:00Sokol České MeziříčíSokol Valdice
2208. 04. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové ETJ Dvůr Králové n.L.
2207. 04. 2018 14:00Sokol NemyčevesBaník Vamberk
2207. 04. 2018 14:00Jiskra Nový BydžovTTC Nové Město n.M.
2207. 04. 2018 14:00Sparta ÚpiceSokol Stará Paka B
2207. 04. 2018 14:00Sokol Jaroměř-Josefov 2 BTJ Nová Paka
Krajská soutěž 2.třídy, sk.A
116. 09. 2017 09:00TJ Lázně BělohradJiskra Hořice10:4
116. 09. 2017 09:00Salamandr Hr. KrálovéDTJ-Slavia Hr. Králové F10:0
116. 09. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BTatran Hostinné C10:5
112. 09. 2017 18:00
předehrání dohodou
Sokol Stěžery BSokol PP Hr. Králové 2 F9:9
116. 09. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Nový Bydžov B10:8
126. 09. 2017 18:30
odložení dohodou se souhlasem STK
TJ Jičín BTJ Nová Paka B5:10
223. 09. 2017 09:00TJ Lázně BělohradTJ Jičín B10:8
223. 09. 2017 09:00Jiskra HořiceTJ Nová Paka B10:3
223. 09. 2017 09:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Chlumec n.C.10:4
223. 09. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FJiskra Nový Bydžov B10:4
223. 09. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BSokol Stěžery B10:4
223. 09. 2017 09:00Tatran Hostinné CSokol PP Hr. Králové 2 F10:3
323. 09. 2017 14:00TJ Lázně BělohradTJ Nová Paka B6:10
323. 09. 2017 14:00Jiskra HořiceTJ Jičín B9:9
323. 09. 2017 14:00Salamandr Hr. KrálovéJiskra Nový Bydžov B10:0
323. 09. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové FSokol Chlumec n.C.10:6
323. 09. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BSokol PP Hr. Králové 2 F9:9
323. 09. 2017 14:00Tatran Hostinné CSokol Stěžery B10:1
415. 10. 2017 09:00TJ Jičín BSokol Stěžery B6:10
415. 10. 2017 09:00TJ Nová Paka BSokol PP Hr. Králové 2 F5:10
414. 10. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.TTC KB Vrchlabí B10:6
414. 10. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BTatran Hostinné C6:10
414. 10. 2017 09:00TJ Lázně BělohradSalamandr Hr. Králové4:10
414. 10. 2017 09:00Jiskra HořiceDTJ-Slavia Hr. Králové F10:6
515. 10. 2017 14:00TJ Jičín BSokol PP Hr. Králové 2 F4:10
515. 10. 2017 14:00TJ Nová Paka BSokol Stěžery B9:9
514. 10. 2017 14:00Sokol Chlumec n.C.Tatran Hostinné C3:10
514. 10. 2017 14:00Jiskra Nový Bydžov BTTC KB Vrchlabí B6:10
514. 10. 2017 14:00TJ Lázně BělohradDTJ-Slavia Hr. Králové F5:10
514. 10. 2017 14:00Jiskra HořiceSalamandr Hr. Králové10:8
621. 10. 2017 09:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Jičín B10:0
621. 10. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTJ Nová Paka B10:0
621. 10. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Lázně Bělohrad5:10
621. 10. 2017 09:00Tatran Hostinné CJiskra Hořice10:0
622. 10. 2017 09:00Sokol Stěžery BSokol Chlumec n.C.3:10
622. 10. 2017 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FJiskra Nový Bydžov B3:10
721. 10. 2017 14:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Nová Paka B10:0
721. 10. 2017 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTJ Jičín B10:1
721. 10. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BJiskra Hořice10:3
721. 10. 2017 14:00Tatran Hostinné CTJ Lázně Bělohrad10:2
722. 10. 2017 14:00Sokol Stěžery BJiskra Nový Bydžov B10:8
730. 09. 2017 09:00
dohoda o předehrání
Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Chlumec n.C.9:9
826. 11. 2017 09:00TJ Jičín BSokol Chlumec n.C.7:10
826. 11. 2017 09:00TJ Nová Paka BJiskra Nový Bydžov B10:8
825. 11. 2017 09:00TJ Lázně BělohradSokol Stěžery B10:2
825. 11. 2017 09:00Jiskra HořiceSokol PP Hr. Králové 2 F7:10
825. 11. 2017 08:00Salamandr Hr. KrálovéTTC KB Vrchlabí B10:0
825. 11. 2017 08:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTatran Hostinné C3:10
926. 11. 2017 14:00TJ Jičín BJiskra Nový Bydžov B10:6
926. 11. 2017 14:00TJ Nová Paka BSokol Chlumec n.C.9:9
925. 11. 2017 14:00TJ Lázně BělohradSokol PP Hr. Králové 2 F5:10
925. 11. 2017 14:00Jiskra HořiceSokol Stěžery B10:4
925. 11. 2017 13:00Salamandr Hr. KrálovéTatran Hostinné C3:10
925. 11. 2017 12:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTTC KB Vrchlabí B10:1
1002. 12. 2017 09:00TTC KB Vrchlabí BTJ Jičín B9:9
1002. 12. 2017 09:00Tatran Hostinné CTJ Nová Paka B10:1
1003. 12. 2017 09:00Sokol Stěžery BSalamandr Hr. Králové10:8
1003. 12. 2017 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FDTJ-Slavia Hr. Králové F3:10
1002. 12. 2017 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Lázně Bělohrad8:10
1002. 12. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BJiskra Hořice9:9
1102. 12. 2017 14:00TTC KB Vrchlabí BTJ Nová Paka B5:10
1102. 12. 2017 14:00Tatran Hostinné CTJ Jičín B10:1
1103. 12. 2017 14:00Sokol Stěžery BDTJ-Slavia Hr. Králové F10:8
1103. 12. 2017 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSalamandr Hr. Králové7:10
1102. 12. 2017 14:00Sokol Chlumec n.C.Jiskra Hořice10:5
1102. 12. 2017 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Lázně Bělohrad10:8
1216. 12. 2017 09:00Jiskra HořiceTJ Lázně Bělohrad9:9
1216. 12. 2017 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FSalamandr Hr. Králové10:1
1216. 12. 2017 09:00Tatran Hostinné CTTC KB Vrchlabí B10:2
1217. 12. 2017 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FSokol Stěžery B10:2
1216. 12. 2017 09:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Chlumec n.C.10:5
1217. 12. 2017 09:00TJ Nová Paka BTJ Jičín B8:10
1307. 01. 2018 09:00TJ Jičín BTJ Lázně Bělohrad9:9
1307. 01. 2018 09:00TJ Nová Paka BJiskra Hořice10:5
1306. 01. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C.Salamandr Hr. Králové3:10
1306. 01. 2018 09:00Jiskra Nový Bydžov BDTJ-Slavia Hr. Králové F8:10
1307. 01. 2018 09:00Sokol Stěžery BTTC KB Vrchlabí B6:10
1307. 01. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTatran Hostinné C10:4
1407. 01. 2018 14:00TJ Nová Paka BTJ Lázně Bělohrad10:3
1407. 01. 2018 14:00TJ Jičín BJiskra Hořice10:5
1406. 01. 2018 14:00Jiskra Nový Bydžov BSalamandr Hr. Králové9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C.DTJ-Slavia Hr. Králové F10:5
1407. 01. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTTC KB Vrchlabí B10:6
1407. 01. 2018 14:00Sokol Stěžery BTatran Hostinné C4:10
1511. 02. 2018 09:00
termín změněn STK
Sokol Stěžery BTJ Jičín B
1511. 02. 2018 09:00
termín změněn STK
Sokol PP Hr. Králové 2 FTJ Nová Paka B
1517. 02. 2018 09:00TTC KB Vrchlabí BSokol Chlumec n.C.
1517. 02. 2018 09:00Tatran Hostinné CJiskra Nový Bydžov B
1517. 02. 2018 09:00Salamandr Hr. KrálovéTJ Lázně Bělohrad
1517. 02. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FJiskra Hořice
1611. 02. 2018 14:00
termín změněn STK
Sokol PP Hr. Králové 2 FTJ Jičín B
1611. 02. 2018 14:00
termín změněn STK
Sokol Stěžery BTJ Nová Paka B
1617. 02. 2018 14:00Tatran Hostinné CSokol Chlumec n.C.
1617. 02. 2018 14:00TTC KB Vrchlabí BJiskra Nový Bydžov B
1617. 02. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové FTJ Lázně Bělohrad
1617. 02. 2018 14:00Salamandr Hr. KrálovéJiskra Hořice
1704. 03. 2018 09:00TJ Jičín BSalamandr Hr. Králové
1704. 03. 2018 09:00TJ Nová Paka BDTJ-Slavia Hr. Králové F
1703. 03. 2018 09:00TJ Lázně BělohradTTC KB Vrchlabí B
1703. 03. 2018 09:00Jiskra HořiceTatran Hostinné C
1703. 03. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C.Sokol Stěžery B
1703. 03. 2018 09:00Jiskra Nový Bydžov BSokol PP Hr. Králové 2 F
1804. 03. 2018 14:00TJ Nová Paka BSalamandr Hr. Králové
1804. 03. 2018 14:00TJ Jičín BDTJ-Slavia Hr. Králové F
1803. 03. 2018 14:00Jiskra HořiceTTC KB Vrchlabí B
1803. 03. 2018 14:00TJ Lázně BělohradTatran Hostinné C
1803. 03. 2018 14:00Jiskra Nový Bydžov BSokol Stěžery B
1803. 03. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C.Sokol PP Hr. Králové 2 F
1917. 03. 2018 09:00Sokol Chlumec n.C.TJ Jičín B
1917. 03. 2018 09:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Nová Paka B
1918. 03. 2018 09:00Sokol Stěžery BTJ Lázně Bělohrad
1918. 03. 2018 09:00Sokol PP Hr. Králové 2 FJiskra Hořice
1917. 03. 2018 09:00TTC KB Vrchlabí BSalamandr Hr. Králové
1917. 03. 2018 09:00Tatran Hostinné CDTJ-Slavia Hr. Králové F
2017. 03. 2018 14:00Jiskra Nový Bydžov BTJ Jičín B
2017. 03. 2018 14:00Sokol Chlumec n.C.TJ Nová Paka B
2018. 03. 2018 14:00Sokol PP Hr. Králové 2 FTJ Lázně Bělohrad
2018. 03. 2018 14:00Sokol Stěžery BJiskra Hořice
2017. 03. 2018 14:00Tatran Hostinné CSalamandr Hr. Králové
2017. 03. 2018 14:00TTC KB Vrchlabí BDTJ-Slavia Hr. Králové F
2108. 04. 2018 09:00TJ Jičín BTTC KB Vrchlabí B
2108. 04. 2018 09:00TJ Nová Paka BTatran Hostinné C
2107. 04. 2018 09:00Salamandr Hr. KrálovéSokol Stěžery B
2107. 04. 2018 09:00DTJ-Slavia Hr. Králové FSokol PP Hr. Králové 2 F
2107. 04. 2018 09:00TJ Lázně BělohradSokol Chlumec n.C.
2107. 04. 2018 09:00Jiskra HořiceJiskra Nový Bydžov B
2208. 04. 2018 14:00TJ Nová Paka BTTC KB Vrchlabí B
2208. 04. 2018 14:00TJ Jičín BTatran Hostinné C
2207. 04. 2018 14:00DTJ-Slavia Hr. Králové FSokol Stěžery B
2207. 04. 2018 14:00Salamandr Hr. KrálovéSokol PP Hr. Králové 2 F
2207. 04. 2018 14:00Jiskra HořiceSokol Chlumec n.C.
2207. 04. 2018 14:00TJ Lázně BělohradJiskra Nový Bydžov B
Krajská soutěž 2.třídy, sk.B
114. 09. 2017 17:30
předehrání dohodou
TTC Kostelec n.O. BTTC Lhoty u Potšt.5:10
116. 09. 2017 09:00TJ NáchodSlovan Broumov B10:7
117. 09. 2017 09:00Sokol Stěžery CJiskra Jaroměř B6:10
108. 09. 2017 18:00
předehrání dohodou
Sparta Úpice BLokomotiva Trutnov10:6
116. 09. 2017 09:00Sokol LibchyněSokol Častolovice9:9
101. 10. 2017 09:00
odložení dohodou 1.kola se souhlasem STK
Sokol Česká SkaliceKPST Hr. Králové10:5
223. 09. 2017 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol Česká Skalice9:9
223. 09. 2017 09:00TTC Lhoty u Potšt.KPST Hr. Králové10:5
223. 09. 2017 09:00TJ NáchodSokol Libchyně10:3
223. 09. 2017 09:00Slovan Broumov BSokol Častolovice10:6
224. 09. 2017 09:00Sokol Stěžery CSparta Úpice B10:0
224. 09. 2017 09:00Jiskra Jaroměř BLokomotiva Trutnov10:2
323. 09. 2017 14:00TTC Kostelec n.O. BKPST Hr. Králové10:8
323. 09. 2017 14:00TTC Lhoty u Potšt.Sokol Česká Skalice10:3
323. 09. 2017 14:00TJ NáchodSokol Častolovice10:5
323. 09. 2017 14:00Slovan Broumov BSokol Libchyně10:5
324. 09. 2017 14:00Sokol Stěžery CLokomotiva Trutnov10:1
324. 09. 2017 14:00Jiskra Jaroměř BSparta Úpice B10:2
414. 10. 2017 09:00Sokol Česká SkaliceSparta Úpice B9:9
414. 10. 2017 09:00KPST Hr. KrálovéLokomotiva Trutnov9:9
414. 10. 2017 09:00Sokol LibchyněSokol Stěžery C8:10
414. 10. 2017 09:00Sokol ČastoloviceJiskra Jaroměř B7:10
414. 10. 2017 09:00TTC Kostelec n.O. BTJ Náchod10:5
414. 10. 2017 09:00TTC Lhoty u Potšt.Slovan Broumov B10:3
514. 10. 2017 14:00Sokol Česká SkaliceLokomotiva Trutnov10:1
514. 10. 2017 14:00KPST Hr. KrálovéSparta Úpice B10:3
514. 10. 2017 14:00Sokol LibchyněJiskra Jaroměř B7:10
514. 10. 2017 14:00Sokol ČastoloviceSokol Stěžery C10:6
514. 10. 2017 14:00TTC Kostelec n.O. BSlovan Broumov B10:3
514. 10. 2017 14:00TTC Lhoty u Potšt.TJ Náchod10:1
621. 10. 2017 09:00TJ NáchodSokol Česká Skalice10:3
621. 10. 2017 09:00Slovan Broumov BKPST Hr. Králové10:7
622. 10. 2017 08:30
dřívější začátek dohodou
Sokol Stěžery CTTC Kostelec n.O. B8:10
622. 10. 2017 09:00Jiskra Jaroměř BTTC Lhoty u Potšt.5:10
621. 10. 2017 09:00Sparta Úpice BSokol Libchyně8:10
621. 10. 2017 09:00Lokomotiva TrutnovSokol Častolovice3:10
721. 10. 2017 14:00TJ NáchodKPST Hr. Králové10:7
721. 10. 2017 14:00Slovan Broumov BSokol Česká Skalice8:10
717. 10. 2017 18:30
předehrání dohodou
Sokol Stěžery CTTC Lhoty u Potšt.9:9
722. 10. 2017 14:00Jiskra Jaroměř BTTC Kostelec n.O. B10:3
721. 10. 2017 14:00Sparta Úpice BSokol Častolovice8:10
721. 10. 2017 14:00Lokomotiva TrutnovSokol Libchyně9:9
825. 11. 2017 09:00Sokol Česká SkaliceSokol Libchyně9:9
825. 11. 2017 09:00KPST Hr. KrálovéSokol Častolovice9:9
825. 11. 2017 09:00TTC Kostelec n.O. BSparta Úpice B10:5
825. 11. 2017 09:00TTC Lhoty u Potšt.Lokomotiva Trutnov10:2
825. 11. 2017 09:00TJ NáchodSokol Stěžery C10:3
825. 11. 2017 09:00Slovan Broumov BJiskra Jaroměř B6:10
925. 11. 2017 14:00Sokol Česká SkaliceSokol Častolovice10:7
925. 11. 2017 14:00KPST Hr. KrálovéSokol Libchyně9:9
925. 11. 2017 14:00TTC Kostelec n.O. BLokomotiva Trutnov10:1
925. 11. 2017 14:00TTC Lhoty u Potšt.Sparta Úpice B10:2
925. 11. 2017 14:00TJ NáchodJiskra Jaroměř B10:2
925. 11. 2017 14:00Slovan Broumov BSokol Stěžery C8:10
1003. 12. 2017 14:00
změna začátku utkání dohodou
Sokol Stěžery CSokol Česká Skalice10:3
1003. 12. 2017 14:00
změna začátku utkání dohodou
Jiskra Jaroměř BKPST Hr. Králové9:9
1002. 12. 2017 09:00Sparta Úpice BTJ Náchod1:10
1002. 12. 2017 09:00Lokomotiva TrutnovSlovan Broumov B1:10
1002. 12. 2017 09:00Sokol LibchyněTTC Kostelec n.O. B7:10
1002. 12. 2017 09:00Sokol ČastoloviceTTC Lhoty u Potšt.10:8
1130. 11. 2017 19:00
předehrání dohodou
Sokol Stěžery CKPST Hr. Králové10:6
1103. 12. 2017 09:00
změna začátku utkání dohodou
Jiskra Jaroměř BSokol Česká Skalice8:10
1102. 12. 2017 14:00Sparta Úpice BSlovan Broumov B2:10
1102. 12. 2017 14:00Lokomotiva TrutnovTJ Náchod1:10
1102. 12. 2017 14:00Sokol LibchyněTTC Lhoty u Potšt.9:9
1102. 12. 2017 14:00Sokol ČastoloviceTTC Kostelec n.O. B10:7
1214. 12. 2017 18:00
předehrání dohodou
TTC Lhoty u Potšt.TTC Kostelec n.O. B10:6
1216. 12. 2017 09:00Slovan Broumov BTJ Náchod7:10
1217. 12. 2017 09:00Jiskra Jaroměř BSokol Stěžery C10:7
1216. 12. 2017 09:00Lokomotiva TrutnovSparta Úpice B10:7
1216. 12. 2017 09:00Sokol ČastoloviceSokol Libchyně10:8
1216. 12. 2017 09:00KPST Hr. KrálovéSokol Česká Skalice10:3
1306. 01. 2018 09:00Sokol Česká SkaliceTTC Kostelec n.O. B10:7
1306. 01. 2018 09:00KPST Hr. KrálovéTTC Lhoty u Potšt.9:9
1306. 01. 2018 09:00Sokol LibchyněTJ Náchod10:4
1306. 01. 2018 09:00Sokol ČastoloviceSlovan Broumov B3:10
1306. 01. 2018 09:00Sparta Úpice BSokol Stěžery C7:10
1306. 01. 2018 09:00Lokomotiva TrutnovJiskra Jaroměř B3:10
1406. 01. 2018 14:00KPST Hr. KrálovéTTC Kostelec n.O. B10:8
1406. 01. 2018 14:00Sokol Česká SkaliceTTC Lhoty u Potšt.9:9
1406. 01. 2018 14:00Sokol ČastoloviceTJ Náchod10:4
1406. 01. 2018 14:00Sokol LibchyněSlovan Broumov B9:9
1406. 01. 2018 14:00Lokomotiva TrutnovSokol Stěžery C5:10
1406. 01. 2018 14:00Sparta Úpice BJiskra Jaroměř B4:10
1517. 02. 2018 09:00Sparta Úpice BSokol Česká Skalice
1517. 02. 2018 09:00Lokomotiva TrutnovKPST Hr. Králové
1511. 02. 2018 09:00
termín změněn STK
Sokol Stěžery CSokol Libchyně
1511. 02. 2018 09:00
termín změněn STK
Jiskra Jaroměř BSokol Častolovice
1517. 02. 2018 09:00TJ NáchodTTC Kostelec n.O. B
1517. 02. 2018 09:00Slovan Broumov BTTC Lhoty u Potšt.
1617. 02. 2018 14:00Lokomotiva TrutnovSokol Česká Skalice
1617. 02. 2018 14:00Sparta Úpice BKPST Hr. Králové
1611. 02. 2018 14:00
termín změněn STK
Jiskra Jaroměř BSokol Libchyně
1611. 02. 2018 14:00
termín změněn STK
Sokol Stěžery CSokol Častolovice
1617. 02. 2018 14:00Slovan Broumov BTTC Kostelec n.O. B
1617. 02. 2018 14:00TJ NáchodTTC Lhoty u Potšt.
1703. 03. 2018 09:00Sokol Česká SkaliceTJ Náchod
1703. 03. 2018 09:00KPST Hr. KrálovéSlovan Broumov B
1703. 03. 2018 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol Stěžery C
1703. 03. 2018 09:00TTC Lhoty u Potšt.Jiskra Jaroměř B
1703. 03. 2018 09:00Sokol LibchyněSparta Úpice B
1703. 03. 2018 09:00Sokol ČastoloviceLokomotiva Trutnov
1803. 03. 2018 14:00KPST Hr. KrálovéTJ Náchod
1803. 03. 2018 14:00Sokol Česká SkaliceSlovan Broumov B
1803. 03. 2018 14:00TTC Lhoty u Potšt.Sokol Stěžery C
1803. 03. 2018 14:00TTC Kostelec n.O. BJiskra Jaroměř B
1803. 03. 2018 14:00Sokol ČastoloviceSparta Úpice B
1803. 03. 2018 14:00Sokol LibchyněLokomotiva Trutnov
1917. 03. 2018 09:00Sokol LibchyněSokol Česká Skalice
1917. 03. 2018 09:00Sokol ČastoloviceKPST Hr. Králové
1917. 03. 2018 09:00Sparta Úpice BTTC Kostelec n.O. B
1917. 03. 2018 09:00Lokomotiva TrutnovTTC Lhoty u Potšt.
1918. 03. 2018 09:00Sokol Stěžery CTJ Náchod
1918. 03. 2018 09:00Jiskra Jaroměř BSlovan Broumov B
2017. 03. 2018 14:00Sokol ČastoloviceSokol Česká Skalice
2017. 03. 2018 14:00Sokol LibchyněKPST Hr. Králové
2017. 03. 2018 14:00Lokomotiva TrutnovTTC Kostelec n.O. B
2017. 03. 2018 14:00Sparta Úpice BTTC Lhoty u Potšt.
2018. 03. 2018 14:00Jiskra Jaroměř BTJ Náchod
2018. 03. 2018 14:00Sokol Stěžery CSlovan Broumov B
2107. 04. 2018 09:00Sokol Česká SkaliceSokol Stěžery C
2107. 04. 2018 09:00KPST Hr. KrálovéJiskra Jaroměř B
2107. 04. 2018 09:00TJ NáchodSparta Úpice B
2107. 04. 2018 09:00Slovan Broumov BLokomotiva Trutnov
2107. 04. 2018 09:00TTC Kostelec n.O. BSokol Libchyně
2107. 04. 2018 09:00TTC Lhoty u Potšt.Sokol Častolovice
2207. 04. 2018 14:00KPST Hr. KrálovéSokol Stěžery C
2207. 04. 2018 14:00Sokol Česká SkaliceJiskra Jaroměř B
2207. 04. 2018 14:00Slovan Broumov BSparta Úpice B
2207. 04. 2018 14:00TJ NáchodLokomotiva Trutnov
2207. 04. 2018 14:00TTC Lhoty u Potšt.Sokol Libchyně
2207. 04. 2018 14:00TTC Kostelec n.O. BSokol Častolovice
Divize žen
107. 10. 2017 09:00SK Dobré DTesla Pardubice5:5
107. 10. 2017 09:00
herna SK Dobré
Slovan BroumovSokol Chrudim B5:5
107. 10. 2017 11:00
herna SK Dobré
Tesla PardubiceSlovan Broumov10:0
107. 10. 2017 11:00
herna SK Dobré
Sokol Chrudim BSK Dobré D2:8
107. 10. 2017 09:00Sokol Česká SkaliceTatran Hostinné6:4
217. 11. 2017 09:00Slovan BroumovSokol Česká Skalice1:9
217. 11. 2017 09:00
herna Slovanu Broumov
SK Dobré DTatran Hostinné7:3
217. 11. 2017 11:00
herna Slovanu Broumov
Sokol Česká SkaliceSK Dobré D8:2
217. 11. 2017 11:00
herna Slovanu Broumov
Tatran HostinnéSlovan Broumov8:2
217. 11. 2017 09:00Tesla PardubiceSokol Chrudim B7:3
317. 12. 2017 09:00Sokol Chrudim BSokol Česká Skalice0:10
317. 12. 2017 09:00
herna Sokola Chrudim
Tesla PardubiceTatran Hostinné0:10wo
317. 12. 2017 11:00
herna Sokola Chrudim
Sokol Česká SkaliceTesla Pardubice10:0wo
317. 12. 2017 11:00
herna Sokola Chrudim
Tatran HostinnéSokol Chrudim B7:3
317. 12. 2017 10:00
posunutí začátku utkání dohodou se souhlasem STK
Slovan BroumovSK Dobré D0:10
427. 01. 2018 09:00
předehrání dobodou
Tesla PardubiceSK Dobré D 
427. 01. 2018 09:00
herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
Sokol Chrudim BSlovan Broumov 
427. 01. 2018 11:00
herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
SK Dobré DSokol Chrudim B 
427. 01. 2018 11:00
herna Tesly Pardubice, předehrání dobodou
Slovan BroumovTesla Pardubice 
427. 01. 2018 09:00Tatran HostinnéSokol Česká Skalice 
525. 02. 2018 09:00Tatran HostinnéTesla Pardubice
525. 02. 2018 09:00
herna Tatranu Hostinné
Sokol Česká SkaliceSokol Chrudim B
525. 02. 2018 11:00
herna Tatranu Hostinné
Tesla PardubiceSokol Česká Skalice
525. 02. 2018 11:00
herna Tatranu Hostinné
Sokol Chrudim BTatran Hostinné
525. 02. 2018 09:00SK Dobré DSlovan Broumov
610. 03. 2018 09:00Sokol Česká SkaliceSlovan Broumov
610. 03. 2018 09:00
herna Sokola Česká Skalice
Tatran HostinnéSK Dobré D
610. 03. 2018 11:00
herna Sokola Česká Skalice
Slovan BroumovTatran Hostinné
610. 03. 2018 11:00
herna Sokola Česká Skalice
SK Dobré DSokol Česká Skalice
610. 03. 2018 09:00Sokol Chrudim BTesla Pardubice

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline