Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Divize
116. 09. 2017 17:00Blatná AElektrostav Strakonice B2:10
116. 09. 2017 15:00VS Tábor ADDM Soběslav BANES A9:9
115. 09. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. ARUFA Bechyně A6:10
116. 09. 2017 15:00KST Orel AJiskra Třeboň A5:10
115. 09. 2017 18:00Libín Prachatice BProtivín A10:8
116. 09. 2017 15:00Přídolí AOST Velešín B10:8
201. 10. 2017 10:30Blatná APřídolí A6:10
222. 09. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BOST Velešín B10:3
230. 09. 2017 15:00VS Tábor ALibín Prachatice B9:9
229. 09. 2017 19:00DDM Soběslav BANES AProtivín A10:8
222. 09. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. AKST Orel A10:5
230. 09. 2017 13:00RUFA Bechyně AJiskra Třeboň A10:6
330. 09. 2017 17:00Blatná AOST Velešín B10:4
329. 09. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BPřídolí A10:4
301. 10. 2017 10:30VS Tábor AProtivín A10:7
325. 09. 2017 19:00DDM Soběslav BANES ALibín Prachatice B9:9
329. 09. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. AJiskra Třeboň A10:7
301. 10. 2017 10:30RUFA Bechyně AKST Orel A10:4
415. 10. 2017 15:00Přídolí AKST Orel A10:2
415. 10. 2017 11:00OST Velešín BJiskra Třeboň A10:5
413. 10. 2017 18:00Libín Prachatice BHluboká n. Vlt. A5:10
413. 10. 2017 17:00Protivín ARUFA Bechyně A4:10
414. 10. 2017 17:00Blatná AVS Tábor A7:10
406. 10. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BDDM Soběslav BANES A10:3
514. 10. 2017 15:00Přídolí AJiskra Třeboň A10:3
514. 10. 2017 19:00OST Velešín BKST Orel A9:9
515. 10. 2017 14:00Libín Prachatice BRUFA Bechyně A5:10
515. 10. 2017 10:30Protivín AHluboká n. Vlt. A6:10
515. 10. 2017 10:30Blatná ADDM Soběslav BANES A10:8
513. 10. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BVS Tábor A10:5
628. 10. 2017 15:00VS Tábor APřídolí A1:10
626. 10. 2017 19:00DDM Soběslav BANES AOST Velešín B10:3
620. 10. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. ABlatná A10:1
628. 10. 2017 13:00RUFA Bechyně AElektrostav Strakonice B8:10
628. 10. 2017 15:00KST Orel ALibín Prachatice B2:10
628. 10. 2017 15:00Jiskra Třeboň AProtivín A10:3
722. 10. 2017 10:30VS Tábor AOST Velešín B10:6
727. 10. 2017 19:00DDM Soběslav BANES APřídolí A8:10
727. 10. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. AElektrostav Strakonice B3:10
710. 11. 2017 20:00RUFA Bechyně ABlatná A10:3
729. 10. 2017 10:30KST Orel AProtivín A10:3
729. 10. 2017 10:30Jiskra Třeboň ALibín Prachatice B10:4
811. 11. 2017 15:00Přídolí ALibín Prachatice B10:2
811. 11. 2017 16:00OST Velešín BProtivín A10:5
811. 11. 2017 17:00Blatná AKST Orel A4:10
803. 11. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BJiskra Třeboň A10:6
811. 11. 2017 15:00VS Tábor AHluboká n. Vlt. A10:7
814. 11. 2017 19:00DDM Soběslav BANES ARUFA Bechyně A9:9
912. 11. 2017 10:30Přídolí AProtivín A10:0
902. 11. 2017 19:00OST Velešín BLibín Prachatice B10:3
912. 11. 2017 10:30Blatná AJiskra Třeboň A4:10
910. 11. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BKST Orel A10:5
912. 11. 2017 10:30VS Tábor ARUFA Bechyně A4:10
910. 11. 2017 19:00DDM Soběslav BANES AHluboká n. Vlt. A5:10
1017. 11. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. APřídolí A6:10
1025. 11. 2017 13:00RUFA Bechyně AOST Velešín B10:3
1025. 11. 2017 15:00KST Orel AVS Tábor A10:1
1025. 11. 2017 15:00Jiskra Třeboň ADDM Soběslav BANES A5:10
1024. 11. 2017 18:00Libín Prachatice BBlatná A10:8
1025. 11. 2017 16:30Protivín AElektrostav Strakonice B5:10
1124. 11. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. AOST Velešín B9:9
1126. 11. 2017 10:30RUFA Bechyně APřídolí A10:4
1126. 11. 2017 10:30KST Orel ADDM Soběslav BANES A7:10
1126. 11. 2017 10:30Jiskra Třeboň AVS Tábor A10:4
1126. 11. 2017 14:00Libín Prachatice BElektrostav Strakonice B3:10
1126. 11. 2017 10:30Protivín ABlatná A5:10
1208. 12. 2017 18:00Elektrostav Strakonice BBlatná A10:3
1206. 12. 2017 19:00DDM Soběslav BANES AVS Tábor A9:9
1208. 12. 2017 20:15RUFA Bechyně AHluboká n. Vlt. A10:4
1209. 12. 2017 15:00Jiskra Třeboň AKST Orel A10:8
1209. 12. 2017 15:00Protivín ALibín Prachatice B10:7
1214. 09. 2017 18:30OST Velešín BPřídolí A10:5
1313. 01. 2018 15:00Přídolí ABlatná A5:10
1313. 01. 2018 17:00OST Velešín BElektrostav Strakonice B10:6
1312. 01. 2018 18:00Libín Prachatice BVS Tábor A10:6
1313. 01. 2018 15:00Protivín ADDM Soběslav BANES A10:5
1313. 01. 2018 15:00KST Orel AHluboká n. Vlt. A10:5
1313. 01. 2018 15:00Jiskra Třeboň ARUFA Bechyně A0:10
1414. 01. 2018 11:00OST Velešín BBlatná A10:4
1414. 01. 2018 10:30Přídolí AElektrostav Strakonice B8:10
1414. 01. 2018 10:30Protivín AVS Tábor A9:9
1414. 01. 2018 14:00Libín Prachatice BDDM Soběslav BANES A6:10
1414. 01. 2018 10:30Jiskra Třeboň AHluboká n. Vlt. A10:0wo
1414. 01. 2018 10:30KST Orel ARUFA Bechyně A7:10
1527. 01. 2018 15:00KST Orel APřídolí A 
1527. 01. 2018 15:00Jiskra Třeboň AOST Velešín B 
1519. 01. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. ALibín Prachatice B 
1527. 01. 2018 13:00RUFA Bechyně AProtivín A 
1527. 01. 2018 15:00VS Tábor ABlatná A 
1523. 01. 2018 18:30DDM Soběslav BANES AElektrostav Strakonice B 
1628. 01. 2018 10:30Jiskra Třeboň APřídolí A 
1628. 01. 2018 10:30KST Orel AOST Velešín B 
1628. 01. 2018 10:30RUFA Bechyně ALibín Prachatice B 
1626. 01. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. AProtivín A 
1626. 01. 2018 19:00DDM Soběslav BANES ABlatná A 
1619. 01. 2018 19:00VS Tábor AElektrostav Strakonice B4:10
1724. 02. 2018 15:00Přídolí AVS Tábor A 
1724. 02. 2018 17:00OST Velešín BDDM Soběslav BANES A 
1724. 02. 2018 17:00Blatná AHluboká n. Vlt. A 
1716. 02. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BRUFA Bechyně A 
1723. 02. 2018 18:00Libín Prachatice BKST Orel A 
1724. 02. 2018 15:00Protivín AJiskra Třeboň A 
1825. 02. 2018 11:00OST Velešín BVS Tábor A 
1825. 02. 2018 10:30Přídolí ADDM Soběslav BANES A 
1823. 02. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BHluboká n. Vlt. A 
1825. 02. 2018 10:30Blatná ARUFA Bechyně A 
1825. 02. 2018 10:30Protivín AKST Orel A 
1825. 02. 2018 14:00Libín Prachatice BJiskra Třeboň A 
1909. 03. 2018 18:00Libín Prachatice BPřídolí A 
1910. 03. 2018 15:00Protivín AOST Velešín B 
1910. 03. 2018 15:00KST Orel ABlatná A 
1910. 03. 2018 15:00Jiskra Třeboň AElektrostav Strakonice B 
1902. 03. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. AVS Tábor A 
1910. 03. 2018 13:00RUFA Bechyně ADDM Soběslav BANES A 
2011. 03. 2018 10:30Protivín APřídolí A 
2011. 03. 2018 14:00Libín Prachatice BOST Velešín B 
2011. 03. 2018 10:30Jiskra Třeboň ABlatná A 
2011. 03. 2018 10:30KST Orel AElektrostav Strakonice B 
2011. 03. 2018 10:30RUFA Bechyně AVS Tábor A 
2009. 03. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. ADDM Soběslav BANES A 
2124. 03. 2018 15:00Přídolí AHluboká n. Vlt. A 
2124. 03. 2018 17:00OST Velešín BRUFA Bechyně A 
2124. 03. 2018 15:00VS Tábor AKST Orel A 
2124. 03. 2018 15:30DDM Soběslav BANES AJiskra Třeboň A 
2124. 03. 2018 17:00Blatná ALibín Prachatice B 
2116. 03. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BProtivín A 
2225. 03. 2018 11:00OST Velešín BHluboká n. Vlt. A 
2225. 03. 2018 10:30Přídolí ARUFA Bechyně A 
2223. 03. 2018 19:00DDM Soběslav BANES AKST Orel A 
2225. 03. 2018 10:30VS Tábor AJiskra Třeboň A 
2223. 03. 2018 18:00Elektrostav Strakonice BLibín Prachatice B 
2225. 03. 2018 10:30Blatná AProtivín A 
Krajský přebor A
127. 09. 2017 19:00Libín Prachatice CSKST Týn A4:10
130. 09. 2017 17:30Sokol Nová Ves ATJ Slovan Černý Dub A10:0
130. 09. 2017 10:00Sokol Vodňany BSpartak Kaplice A4:10
127. 09. 2017 18:30Sokol ČB BBlatná B5:10
201. 10. 2017 10:30Sokol Vodňany BBlatná B10:8
228. 09. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ASpartak Kaplice A1:10
229. 09. 2017 18:30Sokol Nová Ves ALibín Prachatice C10:7
201. 10. 2017 10:30SKST Týn AKST Orel B10:4
314. 10. 2017 15:00KST Orel BSokol Nová Ves A10:4
310. 10. 2017 19:00Libín Prachatice CSpartak Kaplice A4:10
306. 10. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ABlatná B9:9
314. 10. 2017 15:00Sokol Vodňany BSokol ČB B10:2
413. 10. 2017 18:00TJ Slovan Černý Dub ASokol ČB B10:4
415. 10. 2017 10:30Libín Prachatice CBlatná B10:5
415. 10. 2017 10:30KST Orel BSpartak Kaplice A6:10
415. 10. 2017 10:30SKST Týn ASokol Nová Ves A10:3
528. 10. 2017 15:00Spartak Kaplice ASKST Týn A10:6
528. 10. 2017 17:00Blatná BKST Orel B3:10
518. 10. 2017 18:30Sokol ČB BLibín Prachatice C3:10
515. 10. 2017 10:30Sokol Vodňany BTJ Slovan Černý Dub A10:3
629. 10. 2017 10:30Libín Prachatice CSokol Vodňany B4:10
625. 10. 2017 18:30Sokol ČB BKST Orel B4:10
622. 10. 2017 10:30Blatná BSKST Týn A5:10
627. 10. 2017 18:30Sokol Nová Ves ASpartak Kaplice A5:10
711. 11. 2017 15:00Sokol Nová Ves ABlatná B10:2
708. 11. 2017 18:30Sokol ČB BSKST Týn A4:10
711. 11. 2017 15:00Sokol Vodňany BKST Orel B10:1
701. 12. 2017 18:30TJ Slovan Černý Dub ALibín Prachatice C1:10
809. 11. 2017 18:30KST Orel BTJ Slovan Černý Dub A10:2
812. 11. 2017 10:30Sokol Vodňany BSKST Týn A10:0
810. 11. 2017 18:30Sokol Nová Ves ASokol ČB B10:5
816. 11. 2017 19:00Spartak Kaplice ABlatná B10:0
922. 11. 2017 18:30Sokol ČB BSpartak Kaplice A2:10
925. 11. 2017 15:00Sokol Nová Ves ASokol Vodňany B2:10
917. 11. 2017 17:30TJ Slovan Černý Dub ASKST Týn A1:10
925. 11. 2017 15:00Libín Prachatice CKST Orel B9:9
1011. 01. 2018 19:00SKST Týn ALibín Prachatice C10:3
1005. 01. 2018 18:30TJ Slovan Černý Dub ASokol Nová Ves A10:8
1013. 01. 2018 10:30Spartak Kaplice ASokol Vodňany B10:3
1013. 01. 2018 10:00Blatná BSokol ČB B10:3
1114. 01. 2018 10:30Blatná BSokol Vodňany B2:10
1119. 01. 2018 18:30Spartak Kaplice ATJ Slovan Černý Dub A10:0
1114. 01. 2018 10:30Libín Prachatice CSokol Nová Ves A10:5
1114. 01. 2018 10:30KST Orel BSKST Týn A2:10
1227. 01. 2018 15:00Sokol Nová Ves AKST Orel B 
1227. 01. 2018 15:00Spartak Kaplice ALibín Prachatice C 
1202. 02. 2018 19:30Blatná BTJ Slovan Černý Dub A 
1217. 01. 2018 18:30Sokol ČB BSokol Vodňany B1:10
1324. 01. 2018 18:30Sokol ČB BTJ Slovan Černý Dub A 
1328. 01. 2018 10:30Blatná BLibín Prachatice C 
1328. 01. 2018 10:30Spartak Kaplice AKST Orel B 
1309. 02. 2017 18:30Sokol Nová Ves ASKST Týn A 
1424. 02. 2018 15:00SKST Týn ASpartak Kaplice A 
1424. 02. 2018 15:00KST Orel BBlatná B 
1424. 02. 2018 15:00Libín Prachatice CSokol ČB B 
1416. 02. 2018 18:30TJ Slovan Černý Dub ASokol Vodňany B 
1525. 02. 2018 10:30Sokol Vodňany BLibín Prachatice C 
1525. 02. 2018 10:30KST Orel BSokol ČB B 
1525. 02. 2018 10:30SKST Týn ABlatná B 
1525. 02. 2018 10:30Spartak Kaplice ASokol Nová Ves A 
1610. 03. 2018 17:00Blatná BSokol Nová Ves A 
1610. 03. 2018 15:00SKST Týn ASokol ČB B 
1610. 03. 2018 15:00KST Orel BSokol Vodňany B 
1610. 03. 2018 15:00Libín Prachatice CTJ Slovan Černý Dub A 
1702. 03. 2018 18:30TJ Slovan Černý Dub AKST Orel B 
1711. 03. 2018 10:30SKST Týn ASokol Vodňany B 
1707. 03. 2018 18:30Sokol ČB BSokol Nová Ves A 
1711. 03. 2018 10:30Blatná BSpartak Kaplice A 
1824. 03. 2018 15:00Spartak Kaplice ASokol ČB B 
1824. 03. 2018 15:00Sokol Vodňany BSokol Nová Ves A 
1824. 03. 2018 15:00SKST Týn ATJ Slovan Černý Dub A 
1824. 03. 2018 15:00KST Orel BLibín Prachatice C 
Krajský přebor B
129. 09. 2017 18:00Spartak MAS Sez. Ústí APojbuky A5:10
130. 09. 2017 10:00SK Jindřichův Hradec AStaving Studená B3:10
128. 09. 2017 18:00Veselí n. Luž.Hluboká n. Vlt. B4:10
129. 09. 2017 19:00Borovany AVS Tábor B10:5
218. 09. 2017 19:00Veselí n. Luž.VS Tábor B10:8
201. 10. 2017 13:00Staving Studená BHluboká n. Vlt. B10:0wo
229. 09. 2017 19:00Pojbuky ASK Jindřichův Hradec A10:5
201. 10. 2017 10:30OST Kardašova Řečice ASpartak MAS Sez. Ústí A10:3
314. 10. 2017 10:00SK Jindřichův Hradec AOST Kardašova Řečice A8:10
313. 10. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BPojbuky A4:10
313. 10. 2017 19:00VS Tábor BStaving Studená B10:7
314. 10. 2017 15:00Borovany AVeselí n. Luž.10:6
415. 10. 2017 13:00Staving Studená BBorovany A10:4
415. 10. 2017 10:30VS Tábor BPojbuky A5:10
406. 10. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BOST Kardašova Řečice A6:10
413. 10. 2017 18:00Spartak MAS Sez. Ústí ASK Jindřichův Hradec A10:6
527. 10. 2017 18:00Spartak MAS Sez. Ústí AHluboká n. Vlt. B10:4
528. 10. 2017 16:30OST Kardašova Řečice AVS Tábor B10:4
528. 10. 2017 15:00Borovany APojbuky A1:10
523. 10. 2017 19:30Veselí n. Luž.Staving Studená B0:10
627. 10. 2017 19:00Pojbuky AVeselí n. Luž.10:1
609. 12. 2017 15:00OST Kardašova Řečice ABorovany A10:5
603. 11. 2017 18:00Spartak MAS Sez. Ústí AVS Tábor B10:4
627. 10. 2017 19:00SK Jindřichův Hradec AHluboká n. Vlt. B10:5
711. 11. 2017 10:00SK Jindřichův Hradec AVS Tábor B10:7
711. 11. 2017 15:00Borovany ASpartak MAS Sez. Ústí A8:10
711. 11. 2017 15:30Veselí n. Luž.OST Kardašova Řečice A5:10
709. 11. 2017 18:30Staving Studená BPojbuky A10:4
812. 11. 2017 10:30OST Kardašova Řečice AStaving Studená B4:10
810. 11. 2017 18:00Spartak MAS Sez. Ústí AVeselí n. Luž.10:3
810. 11. 2017 19:00SK Jindřichův Hradec ABorovany A10:6
810. 11. 2017 18:30Hluboká n. Vlt. BVS Tábor B10:8
926. 11. 2017 10:00Borovany AHluboká n. Vlt. B10:5
925. 11. 2017 15:30Veselí n. Luž.SK Jindřichův Hradec A4:10
916. 11. 2017 18:30Staving Studená BSpartak MAS Sez. Ústí A10:7
925. 11. 2017 10:00Pojbuky AOST Kardašova Řečice A10:8
1010. 01. 2018 19:00Pojbuky ASpartak MAS Sez. Ústí A10:6
1013. 01. 2018 18:00Staving Studená BSK Jindřichův Hradec A10:5
1005. 01. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. BVeselí n. Luž.10:2
1012. 01. 2018 19:00VS Tábor BBorovany A10:8
1114. 01. 2018 09:00VS Tábor BVeselí n. Luž.10:4
1112. 01. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. BStaving Studená B4:10
1112. 01. 2018 19:00SK Jindřichův Hradec APojbuky A6:10
1102. 02. 2018 18:00Spartak MAS Sez. Ústí AOST Kardašova Řečice A 
1227. 01. 2018 16:30OST Kardašova Řečice ASK Jindřichův Hradec A 
1227. 01. 2018 15:00Pojbuky AHluboká n. Vlt. B 
1227. 01. 2018 18:00Staving Studená BVS Tábor B 
1227. 01. 2018 15:30Veselí n. Luž.Borovany A 
1328. 01. 2018 10:30Borovany AStaving Studená B 
1326. 01. 2018 19:00Pojbuky AVS Tábor B 
1328. 01. 2018 10:30OST Kardašova Řečice AHluboká n. Vlt. B 
1326. 01. 2018 19:00SK Jindřichův Hradec ASpartak MAS Sez. Ústí A 
1416. 02. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. BSpartak MAS Sez. Ústí A 
1423. 02. 2018 19:00VS Tábor BOST Kardašova Řečice A 
1424. 02. 2018 15:00Pojbuky ABorovany A 
1424. 02. 2018 18:00Staving Studená BVeselí n. Luž. 
1525. 02. 2018 10:30Veselí n. Luž.Pojbuky A 
1525. 02. 2018 10:30Borovany AOST Kardašova Řečice A 
1525. 02. 2018 10:30VS Tábor BSpartak MAS Sez. Ústí A 
1523. 02. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. BSK Jindřichův Hradec A 
1609. 03. 2018 19:00VS Tábor BSK Jindřichův Hradec A 
1609. 03. 2018 18:00Spartak MAS Sez. Ústí ABorovany A 
1610. 03. 2018 16:30OST Kardašova Řečice AVeselí n. Luž. 
1610. 03. 2018 15:00Pojbuky AStaving Studená B 
1711. 03. 2018 13:00Staving Studená BOST Kardašova Řečice A 
1711. 03. 2018 10:30Veselí n. Luž.Spartak MAS Sez. Ústí A 
1711. 03. 2018 10:30Borovany ASK Jindřichův Hradec A 
1711. 03. 2018 10:30VS Tábor BHluboká n. Vlt. B 
1823. 03. 2018 18:30Hluboká n. Vlt. BBorovany A 
1824. 03. 2018 10:00SK Jindřichův Hradec AVeselí n. Luž. 
1823. 03. 2018 18:00Spartak MAS Sez. Ústí AStaving Studená B 
1824. 03. 2018 16:30OST Kardašova Řečice APojbuky A 
Krajská soutěž A
130. 09. 2017 15:00Protivín BSpartak Kaplice B0:10
130. 09. 2017 15:00OST Velešín CSK Malovice A10:7
127. 09. 2017 18:30Křemže - Holubov ASokol N. Ves B10:1
130. 09. 2017 09:00KST ZŠ Vyšší Brod ALhenice A10:7
130. 09. 2017 15:00Sokol Vodňany CProtivín C10:4
201. 10. 2017 10:30Sokol Vodňany CSpartak Kaplice B5:10
201. 10. 2017 10:30Protivín CLhenice A7:10
212. 10. 2017 18:00KST ZŠ Vyšší Brod ASokol N. Ves B6:10
229. 09. 2017 18:00SK Malovice AKřemže - Holubov A5:10
201. 10. 2017 10:30Protivín BOST Velešín C10:4
314. 10. 2017 15:00OST Velešín CSpartak Kaplice B7:10
311. 10. 2017 18:30Křemže - Holubov AProtivín B10:0
311. 10. 2017 18:00KST ZŠ Vyšší Brod ASK Malovice A3:10
314. 10. 2017 18:30Sokol N. Ves BProtivín C10:6
314. 10. 2017 15:00Sokol Vodňany CLhenice A1:10
413. 10. 2017 18:15Spartak Kaplice BLhenice A10:3
415. 10. 2017 10:30Sokol Vodňany CSokol N. Ves B5:10
413. 10. 2017 18:00SK Malovice AProtivín C10:5
415. 10. 2017 10:30KST ZŠ Vyšší Brod AProtivín B10:0wo
415. 10. 2017 10:30OST Velešín CKřemže - Holubov A4:10
518. 10. 2017 18:30Křemže - Holubov ASpartak Kaplice B10:7
526. 10. 2017 18:00KST ZŠ Vyšší Brod AOST Velešín C7:10
522. 09. 2017 17:30Protivín CProtivín B10:7
517. 10. 2017 18:00SK Malovice ASokol Vodňany C10:5
531. 10. 2017 18:30Lhenice ASokol N. Ves B10:3
629. 10. 2017 10:30Spartak Kaplice BSokol N. Ves B10:6
625. 10. 2017 18:00SK Malovice ALhenice A10:7
629. 10. 2017 10:30Protivín BSokol Vodňany C10:8
629. 10. 2017 10:30Protivín COST Velešín C10:4
625. 10. 2017 18:30Křemže - Holubov AKST ZŠ Vyšší Brod A10:0
711. 11. 2017 15:00KST ZŠ Vyšší Brod ASpartak Kaplice B6:10
711. 11. 2017 15:00Protivín CKřemže - Holubov A10:7
711. 11. 2017 15:00Sokol Vodňany COST Velešín C10:4
711. 11. 2017 15:00Protivín BLhenice A6:10
710. 11. 2017 18:00SK Malovice ASokol N. Ves B9:9
803. 11. 2017 19:00Spartak Kaplice BSK Malovice A10:4
812. 11. 2017 10:30Protivín BSokol N. Ves B9:9
807. 11. 2017 18:00OST Velešín CLhenice A3:10
812. 11. 2017 10:30Sokol Vodňany CKřemže - Holubov A9:9
812. 11. 2017 10:30Protivín CKST ZŠ Vyšší Brod A9:9
925. 11. 2017 15:00Spartak Kaplice BProtivín C10:5
925. 11. 2017 15:00KST ZŠ Vyšší Brod ASokol Vodňany C0:10wo
920. 11. 2017 18:30Lhenice AKřemže - Holubov A10:6
926. 11. 2017 11:30OST Velešín CSokol N. Ves B9:9
924. 11. 2017 18:00SK Malovice AProtivín B10:3
1013. 01. 2018 15:00Spartak Kaplice BProtivín B10:1
1012. 01. 2018 18:00SK Malovice AOST Velešín C10:6
1013. 01. 2018 15:00Sokol N. Ves BKřemže - Holubov A2:10
1013. 01. 2018 15:00Lhenice AKST ZŠ Vyšší Brod A9:9
1012. 01. 2018 17:30Protivín CSokol Vodňany C10:6
1114. 01. 2018 10:30Spartak Kaplice BSokol Vodňany C10:7
1114. 01. 2018 10:30Lhenice AProtivín C10:7
1112. 01. 2018 18:30Sokol N. Ves BKST ZŠ Vyšší Brod A6:10
1110. 01. 2018 18:30Křemže - Holubov ASK Malovice A9:9
1114. 01. 2018 10:30OST Velešín CProtivín B10:6
1227. 01. 2018 15:00Spartak Kaplice BOST Velešín C 
1227. 01. 2018 15:00Protivín BKřemže - Holubov A 
1226. 01. 2018 18:00SK Malovice AKST ZŠ Vyšší Brod A 
1227. 01. 2018 15:00Protivín CSokol N. Ves B 
1227. 01. 2018 15:00Lhenice ASokol Vodňany C 
1328. 01. 2018 10:30Lhenice ASpartak Kaplice B 
1326. 01. 2018 18:30Sokol N. Ves BSokol Vodňany C 
1328. 01. 2018 10:30Protivín CSK Malovice A 
1328. 01. 2018 10:30Protivín BKST ZŠ Vyšší Brod A 
1324. 01. 2018 18:30Křemže - Holubov AOST Velešín C 
1424. 02. 2018 15:00Spartak Kaplice BKřemže - Holubov A 
1424. 02. 2018 15:00OST Velešín CKST ZŠ Vyšší Brod A 
1423. 09. 2017 10:30Protivín BProtivín C8:10
1424. 02. 2018 15:00Sokol Vodňany CSK Malovice A 
1424. 02. 2018 15:00Sokol N. Ves BLhenice A 
1523. 02. 2018 18:30Sokol N. Ves BSpartak Kaplice B 
1525. 02. 2018 10:30Lhenice ASK Malovice A 
1525. 02. 2018 10:30Sokol Vodňany CProtivín B 
1525. 02. 2018 10:30OST Velešín CProtivín C 
1525. 02. 2018 10:30KST ZŠ Vyšší Brod AKřemže - Holubov A 
1610. 03. 2018 15:00Spartak Kaplice BKST ZŠ Vyšší Brod A 
1628. 02. 2018 18:30Křemže - Holubov AProtivín C 
1610. 03. 2018 15:00OST Velešín CSokol Vodňany C 
1610. 03. 2018 15:00Lhenice AProtivín B 
1610. 03. 2018 15:00Sokol N. Ves BSK Malovice A 
1709. 03. 2018 18:00SK Malovice ASpartak Kaplice B 
1709. 03. 2018 18:30Sokol N. Ves BProtivín B 
1711. 03. 2018 10:30Lhenice AOST Velešín C 
1707. 03. 2018 18:30Křemže - Holubov ASokol Vodňany C 
1711. 03. 2018 10:30KST ZŠ Vyšší Brod AProtivín C 
1824. 03. 2018 15:00Protivín CSpartak Kaplice B 
1824. 03. 2018 15:00Sokol Vodňany CKST ZŠ Vyšší Brod A 
1821. 03. 2018 18:30Křemže - Holubov ALhenice A 
1824. 03. 2018 15:00Sokol N. Ves BOST Velešín C 
1824. 03. 2018 15:00Protivín BSK Malovice A 
Krajská soutěž B
130. 09. 2017 17:00Třebohostice ASokol Milevsko10:2
125. 09. 2017 18:00TJ Sokol Mirotice AElektrostav Strakonice C5:10
120. 09. 2017 18:00Osek AŠumavan Vimperk A10:8
129. 09. 2017 18:00Cehnice ASKP Prachatice A6:10
129. 09. 2017 17:30Sokol Strakonice ABlatná C6:10
226. 09. 2017 20:00Sokol MilevskoSokol Strakonice A10:6
201. 10. 2017 15:00SKP Prachatice ABlatná C10:3
201. 10. 2017 16:30Šumavan Vimperk ACehnice A10:2
222. 09. 2017 18:00Osek AElektrostav Strakonice C10:6
226. 09. 2017 18:30Třebohostice ATJ Sokol Mirotice A10:6
317. 10. 2017 20:00Sokol MilevskoTJ Sokol Mirotice A10:8
311. 10. 2017 18:00Osek ATřebohostice A9:9
306. 10. 2017 18:00Cehnice AElektrostav Strakonice C1:10
313. 10. 2017 18:30Šumavan Vimperk ABlatná C10:3
318. 10. 2017 18:00Sokol Strakonice ASKP Prachatice A10:5
415. 10. 2017 10:30Sokol MilevskoSKP Prachatice A10:4
415. 10. 2017 16:30Šumavan Vimperk ASokol Strakonice A10:3
415. 09. 2017 18:00Elektrostav Strakonice CBlatná C10:4
413. 10. 2017 19:00Třebohostice ACehnice A10:0
404. 10. 2017 19:30Osek ATJ Sokol Mirotice A10:6
527. 10. 2017 18:00Osek ASokol Milevsko10:6
527. 10. 2017 18:00Cehnice ATJ Sokol Mirotice A5:10
528. 10. 2017 13:00Blatná CTřebohostice A3:10
520. 10. 2017 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Strakonice A10:4
528. 10. 2017 15:00SKP Prachatice AŠumavan Vimperk A8:10
629. 10. 2017 10:30Sokol MilevskoŠumavan Vimperk A5:10
627. 10. 2017 17:00Elektrostav Strakonice CSKP Prachatice A10:2
627. 10. 2017 19:00Třebohostice ASokol Strakonice A10:3
629. 10. 2017 14:00Blatná CTJ Sokol Mirotice A7:10
629. 10. 2017 10:30Osek ACehnice A10:3
703. 11. 2017 18:00Cehnice ASokol Milevsko8:10
711. 11. 2017 10:00Osek ABlatná C10:6
708. 11. 2017 18:00Sokol Strakonice ATJ Sokol Mirotice A10:6
711. 11. 2017 16:30SKP Prachatice ATřebohostice A8:10
725. 10. 2017 18:30Šumavan Vimperk AElektrostav Strakonice C1:10
812. 11. 2017 10:30Sokol MilevskoElektrostav Strakonice C10:7
810. 11. 2017 19:00Třebohostice AŠumavan Vimperk A10:7
812. 11. 2017 15:00SKP Prachatice ATJ Sokol Mirotice A10:6
815. 11. 2017 19:00Osek ASokol Strakonice A10:4
810. 11. 2017 18:00Cehnice ABlatná C4:10
925. 11. 2017 13:00Blatná CSokol Milevsko10:7
922. 11. 2017 18:00Sokol Strakonice ACehnice A10:4
925. 11. 2017 15:00SKP Prachatice AOsek A5:10
924. 11. 2017 18:30Šumavan Vimperk ATJ Sokol Mirotice A5:10
924. 11. 2017 18:00Elektrostav Strakonice CTřebohostice A10:4
1013. 01. 2018 15:00Sokol MilevskoTřebohostice A6:10
1005. 01. 2018 18:00Elektrostav Strakonice CTJ Sokol Mirotice A9:9
1005. 01. 2018 18:30Šumavan Vimperk AOsek A7:10
1013. 01. 2018 15:00SKP Prachatice ACehnice A10:3
1013. 01. 2018 13:00Blatná CSokol Strakonice A10:8
1112. 01. 2018 17:30Sokol Strakonice ASokol Milevsko10:3
1114. 01. 2018 14:00Blatná CSKP Prachatice A9:9
1112. 01. 2018 18:00Cehnice AŠumavan Vimperk A1:10
1112. 01. 2018 18:00Elektrostav Strakonice COsek A10:2
1111. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mirotice ATřebohostice A6:10
1225. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mirotice ASokol Milevsko 
1227. 01. 2018 17:00Třebohostice AOsek A 
1226. 01. 2018 18:00Elektrostav Strakonice CCehnice A 
1227. 01. 2018 13:00Blatná CŠumavan Vimperk A 
1227. 01. 2018 15:00SKP Prachatice ASokol Strakonice A 
1328. 01. 2018 15:00SKP Prachatice ASokol Milevsko 
1307. 02. 2018 17:30Sokol Strakonice AŠumavan Vimperk A 
1328. 01. 2018 14:00Blatná CElektrostav Strakonice C 
1319. 01. 2018 18:00Cehnice ATřebohostice A 
1318. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mirotice AOsek A7:10
1424. 02. 2018 15:00Sokol MilevskoOsek A 
1424. 02. 2018 15:00TJ Sokol Mirotice ACehnice A 
1424. 02. 2018 17:00Třebohostice ABlatná C 
1416. 02. 2018 17:30Sokol Strakonice AElektrostav Strakonice C 
1423. 02. 2018 18:30Šumavan Vimperk ASKP Prachatice A 
1525. 02. 2018 16:30Šumavan Vimperk ASokol Milevsko 
1525. 02. 2018 15:00SKP Prachatice AElektrostav Strakonice C 
1523. 02. 2018 17:30Sokol Strakonice ATřebohostice A 
1525. 02. 2018 10:30TJ Sokol Mirotice ABlatná C 
1523. 02. 2018 18:00Cehnice AOsek A 
1610. 03. 2018 15:00Sokol MilevskoCehnice A 
1610. 03. 2018 13:00Blatná COsek A 
1610. 03. 2018 15:00TJ Sokol Mirotice ASokol Strakonice A 
1610. 03. 2018 17:00Třebohostice ASKP Prachatice A 
1602. 03. 2018 18:00Elektrostav Strakonice CŠumavan Vimperk A 
1709. 03. 2018 18:00Elektrostav Strakonice CSokol Milevsko 
1711. 03. 2018 16:30Šumavan Vimperk ATřebohostice A 
1711. 03. 2018 15:00TJ Sokol Mirotice ASKP Prachatice A 
1709. 03. 2018 17:30Sokol Strakonice AOsek A 
1711. 03. 2018 14:00Blatná CCehnice A 
1824. 03. 2018 15:00Sokol MilevskoBlatná C 
1823. 03. 2018 18:00Cehnice ASokol Strakonice A 
1824. 03. 2018 15:00Osek ASKP Prachatice A 
1824. 03. 2018 15:00TJ Sokol Mirotice AŠumavan Vimperk A 
1824. 03. 2018 17:00Třebohostice AElektrostav Strakonice C 
Krajská soutěž C
130. 09. 2017 15:00SK Pedagog ČB BBechyně B10:2
130. 09. 2017 17:30SKST Týn BDDM Soběslav BANES C10:4
130. 09. 2017 18:00Staving Studená CSK Byňov A10:6
129. 09. 2017 19:00ST KD Dačice ASokol Suchdol A10:7
126. 09. 2017 19:00Jiskra Třeboň BKST Orel C4:10
230. 09. 2017 10:00Bechyně BKST Orel C10:8
206. 10. 2017 18:00Jiskra Třeboň BSokol Suchdol A7:10
222. 09. 2017 18:00SK Byňov AST KD Dačice A10:4
201. 10. 2017 10:30DDM Soběslav BANES CStaving Studená C2:10
201. 10. 2017 10:30SK Pedagog ČB BSKST Týn B10:1
314. 10. 2017 17:30SKST Týn BBechyně B10:8
314. 10. 2017 18:00Staving Studená CSK Pedagog ČB B7:10
313. 10. 2017 19:00DDM Soběslav BANES CST KD Dačice A6:10
310. 10. 2017 19:00Jiskra Třeboň BSK Byňov A10:7
314. 10. 2017 15:00Sokol Suchdol AKST Orel C10:8
413. 10. 2017 18:00Jiskra Třeboň BBechyně B10:3
406. 10. 2017 19:00ST KD Dačice AKST Orel C1:10
415. 10. 2017 10:30Sokol Suchdol AStaving Studená C10:6
406. 10. 2017 18:00SK Byňov ASKST Týn B10:4
415. 10. 2017 10:30SK Pedagog ČB BDDM Soběslav BANES C10:8
528. 10. 2017 18:00Staving Studená CBechyně B10:2
522. 10. 2017 09:30ST KD Dačice ASKST Týn B10:4
526. 10. 2017 18:30SK Pedagog ČB BJiskra Třeboň B10:2
525. 10. 2017 19:00KST Orel CDDM Soběslav BANES C10:3
520. 10. 2017 18:00SK Byňov ASokol Suchdol A3:10
629. 10. 2017 10:30Bechyně BSK Byňov A8:10
629. 10. 2017 10:30Sokol Suchdol ADDM Soběslav BANES C10:6
624. 10. 2017 18:00SK Pedagog ČB BKST Orel C2:10
619. 10. 2017 19:00SKST Týn BJiskra Třeboň B5:10
627. 10. 2017 19:30Staving Studená CST KD Dačice A10:5
709. 11. 2017 19:00ST KD Dačice ABechyně B10:3
711. 11. 2017 15:00Jiskra Třeboň BStaving Studená C6:10
701. 11. 2017 18:45KST Orel CSKST Týn B10:1
711. 11. 2017 15:00Sokol Suchdol ASK Pedagog ČB B8:10
729. 10. 2017 16:00DDM Soběslav BANES CSK Byňov A5:10
812. 11. 2017 10:30Bechyně BDDM Soběslav BANES C10:3
807. 11. 2017 18:00SK Byňov ASK Pedagog ČB B5:10
812. 11. 2017 10:30Sokol Suchdol ASKST Týn B10:2
812. 11. 2017 13:00Staving Studená CKST Orel C5:10
812. 11. 2017 10:30Jiskra Třeboň BST KD Dačice A10:4
925. 11. 2017 13:00Bechyně BSokol Suchdol A3:10
915. 11. 2017 19:00KST Orel CSK Byňov A10:4
922. 11. 2017 19:00DDM Soběslav BANES CJiskra Třeboň B6:10
924. 11. 2017 19:00ST KD Dačice ASK Pedagog ČB B5:10
923. 11. 2017 18:00SKST Týn BStaving Studená C5:10
1013. 01. 2018 13:00Bechyně BSK Pedagog ČB B3:10
1013. 01. 2018 15:00DDM Soběslav BANES CSKST Týn B9:9
1005. 01. 2018 18:00SK Byňov AStaving Studená C4:10
1013. 01. 2018 15:00Sokol Suchdol AST KD Dačice A10:2
1011. 01. 2018 19:00KST Orel CJiskra Třeboň B10:3
1110. 01. 2018 18:30KST Orel CBechyně B10:4
1114. 01. 2018 10:30Sokol Suchdol AJiskra Třeboň B10:6
1114. 01. 2018 10:00ST KD Dačice ASK Byňov A10:2
1114. 01. 2018 13:00Staving Studená CDDM Soběslav BANES C10:0
1114. 01. 2018 10:30SKST Týn BSK Pedagog ČB B5:10
1227. 01. 2018 13:00Bechyně BSKST Týn B 
1227. 01. 2018 15:00SK Pedagog ČB BStaving Studená C 
1220. 01. 2018 10:00ST KD Dačice ADDM Soběslav BANES C10:6
1219. 01. 2018 18:00SK Byňov AJiskra Třeboň B 
1226. 01. 2018 18:00KST Orel CSokol Suchdol A 
1328. 01. 2018 10:30Bechyně BJiskra Třeboň B 
1319. 01. 2018 18:00KST Orel CST KD Dačice A10:0
1328. 01. 2018 13:00Staving Studená CSokol Suchdol A 
1328. 01. 2018 10:30SKST Týn BSK Byňov A 
1328. 01. 2018 10:30DDM Soběslav BANES CSK Pedagog ČB B 
1424. 02. 2018 13:00Bechyně BStaving Studená C 
1424. 02. 2018 17:30SKST Týn BST KD Dačice A 
1424. 02. 2018 15:00Jiskra Třeboň BSK Pedagog ČB B 
1424. 02. 2018 15:00DDM Soběslav BANES CKST Orel C 
1424. 02. 2018 15:00Sokol Suchdol ASK Byňov A 
1516. 02. 2018 18:00SK Byňov ABechyně B 
1525. 02. 2018 10:30DDM Soběslav BANES CSokol Suchdol A 
1525. 02. 2018 10:30KST Orel CSK Pedagog ČB B 
1525. 02. 2018 10:30Jiskra Třeboň BSKST Týn B 
1525. 02. 2018 10:00ST KD Dačice AStaving Studená C 
1610. 03. 2018 13:00Bechyně BST KD Dačice A 
1610. 03. 2018 18:00Staving Studená CJiskra Třeboň B 
1610. 03. 2018 17:30SKST Týn BKST Orel C 
1610. 03. 2018 15:00SK Pedagog ČB BSokol Suchdol A 
1609. 03. 2018 18:00SK Byňov ADDM Soběslav BANES C 
1711. 03. 2018 10:30DDM Soběslav BANES CBechyně B 
1711. 03. 2018 10:30SK Pedagog ČB BSK Byňov A 
1711. 03. 2018 10:30SKST Týn BSokol Suchdol A 
1711. 03. 2018 10:30KST Orel CStaving Studená C 
1711. 03. 2018 10:00ST KD Dačice AJiskra Třeboň B 
1824. 03. 2018 15:00Sokol Suchdol ABechyně B 
1816. 03. 2018 18:00SK Byňov AKST Orel C 
1824. 03. 2018 15:00Jiskra Třeboň BDDM Soběslav BANES C 
1824. 03. 2018 15:00SK Pedagog ČB BST KD Dačice A 
1824. 03. 2018 18:00Staving Studená CSKST Týn B 
Divize
114. 10. 2017 10:00TTC KovářovProtivín9:1
114. 10. 2017 10:00Sokol ČBLhenice8:2
228. 10. 2017 10:00ProtivínSokol ČB4:6
228. 10. 2017 10:00VS TáborTTC Kovářov6:4
305. 11. 2017 10:00Sokol ČBVS Tábor2:8
311. 11. 2017 10:00LheniceProtivín5:5
425. 11. 2017 10:00VS TáborLhenice8:2
425. 11. 2017 10:00TTC KovářovSokol ČB7:3
509. 12. 2017 10:00LheniceTTC Kovářov0:10
509. 12. 2017 10:00ProtivínVS Tábor4:6
613. 01. 2018 10:00ProtivínTTC Kovářov2:8
613. 01. 2018 10:00LheniceSokol ČB5:5
727. 01. 2018 10:00Sokol ČBProtivín 
727. 01. 2018 10:00TTC KovářovVS Tábor 
824. 02. 2018 10:00VS TáborSokol ČB 
824. 02. 2018 10:00ProtivínLhenice 
910. 03. 2018 10:00LheniceVS Tábor 
910. 03. 2018 10:00Sokol ČBTTC Kovářov 
1024. 03. 2018 10:00TTC KovářovLhenice 
1024. 03. 2018 10:00VS TáborProtivín 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline