Výsledky
Divize muži
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ADioss Nýřany A10:4
116. 09. 2017 10:00TJ Sokol Horažďovice ASKUŘ Plzeň A5:10
116. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Dobřany A4:10
114. 09. 2017 18:30TJ Union Plzeň BTJ Union Plzeň C8:10
116. 09. 2017 09:00KOC Sušice AKST Klatovy A9:9
107. 09. 2017 18:30TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Plzeň V. B10:2
230. 09. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. A10:7
230. 09. 2017 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. B1:10
230. 09. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice AKST Klatovy A10:5
230. 09. 2017 10:30SKUŘ Plzeň AKOC Sušice A10:1
230. 09. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň B10:7
230. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň C8:10
330. 09. 2017 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Plzeň V. B10:4
330. 09. 2017 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Plzeň V. A0:10
330. 09. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice AKOC Sušice A10:2
330. 09. 2017 15:30SKUŘ Plzeň AKST Klatovy A10:4
330. 09. 2017 14:00TJ Dobřany ATJ Union Plzeň C10:2
327. 09. 2017 19:00TJ Slavoj Stod ATJ Union Plzeň B6:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Union Plzeň B10:3
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň C9:9
414. 10. 2017 09:00KST Klatovy ATJ Dobřany A3:10
414. 10. 2017 09:00KOC Sušice ATJ Slavoj Stod A10:6
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Sokol Horažďovice A10:7
414. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany ASKUŘ Plzeň A0:10
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Union Plzeň C10:1
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Union Plzeň B6:10
514. 10. 2017 14:00KST Klatovy ATJ Slavoj Stod A10:2
514. 10. 2017 14:00KOC Sušice ATJ Dobřany A8:10
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Břasy ASKUŘ Plzeň A7:10
514. 10. 2017 14:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Horažďovice A4:10
628. 10. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. A10:3
628. 10. 2017 10:30SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
628. 10. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Břasy A10:5
628. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ADioss Nýřany A10:8
628. 10. 2017 09:00TJ Union Plzeň BKST Klatovy A6:10
628. 10. 2017 09:00TJ Union Plzeň CKOC Sušice A10:0
728. 10. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. B10:3
728. 10. 2017 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Plzeň V. A10:5
728. 10. 2017 14:00TJ Dobřany ADioss Nýřany A10:3
728. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Břasy A7:10
728. 10. 2017 14:00TJ Union Plzeň BKOC Sušice A10:5
728. 10. 2017 14:00TJ Union Plzeň CKST Klatovy A9:9
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. AKST Klatovy A10:2
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. BKOC Sušice A3:10
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň B10:7
811. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň C9:9
811. 11. 2017 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany A5:10
811. 11. 2017 10:30SKUŘ Plzeň ATJ Slavoj Stod A10:2
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. AKOC Sušice A10:2
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. BKST Klatovy A7:10
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Union Plzeň C10:4
911. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany ATJ Union Plzeň B9:9
911. 11. 2017 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Slavoj Stod A10:6
911. 11. 2017 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Dobřany A10:7
1025. 11. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. A3:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. B10:3
1025. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A5:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň CSKUŘ Plzeň A8:10
1025. 11. 2017 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Břasy A2:10
1025. 11. 2017 09:00KOC Sušice ADioss Nýřany A10:3
1125. 11. 2017 14:00TJ Dobřany ATJ Sokol Plzeň V. B10:0
1125. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Plzeň V. A5:10
1123. 11. 2017 18:30TJ Union Plzeň BSKUŘ Plzeň A0:10
1125. 11. 2017 14:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Horažďovice A10:7
1125. 11. 2017 14:00KST Klatovy ADioss Nýřany A10:2
1125. 11. 2017 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Břasy A3:10
1209. 12. 2017 09:00Dioss Nýřany ATJ Sokol Břasy A4:10
1209. 12. 2017 09:00SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Horažďovice A10:3
1209. 12. 2017 09:00TJ Dobřany ATJ Slavoj Stod A10:2
1209. 12. 2017 09:00TJ Union Plzeň CTJ Union Plzeň B9:9
1206. 01. 2018 09:00KST Klatovy AKOC Sušice A9:9
1209. 12. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Plzeň V. A1:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Břasy A10:5
1312. 01. 2018 19:00TJ Sokol Plzeň V. BDioss Nýřany A10:1
1313. 01. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1313. 01. 2018 09:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň A0:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň BTJ Dobřany A10:8
1313. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň CTJ Slavoj Stod A10:4
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Břasy A6:10
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ADioss Nýřany A10:0
1413. 01. 2018 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1413. 01. 2018 14:00KST Klatovy ASKUŘ Plzeň A3:10
1413. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň CTJ Dobřany A9:9
1413. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň BTJ Slavoj Stod A10:5
1527. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. A5:10
1527. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. B10:3
1527. 01. 2018 09:00TJ Dobřany AKST Klatovy A10:2
1527. 01. 2018 09:00TJ Slavoj Stod AKOC Sušice A7:10
1527. 01. 2018 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Břasy A10:0
1527. 01. 2018 10:30SKUŘ Plzeň ADioss Nýřany A10:2
1627. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Plzeň V. A9:9
1627. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. B10:2
1627. 01. 2018 14:00TJ Slavoj Stod AKST Klatovy A9:9
1627. 01. 2018 14:00TJ Dobřany AKOC Sušice A10:3
1627. 01. 2018 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Sokol Břasy A10:0
1627. 01. 2018 15:30TJ Sokol Horažďovice ADioss Nýřany A10:4
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Sokol Horažďovice A10:8
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. BSKUŘ Plzeň A1:10
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Břasy ATJ Dobřany A0:10
1724. 02. 2018 09:00Dioss Nýřany ATJ Slavoj Stod A3:10
1724. 02. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Union Plzeň B3:10
1724. 02. 2018 09:00KOC Sušice ATJ Union Plzeň C10:8
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Sokol Horažďovice A7:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ASKUŘ Plzeň A5:10
1824. 02. 2018 14:00Dioss Nýřany ATJ Dobřany A3:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Břasy ATJ Slavoj Stod A9:9
1824. 02. 2018 14:00KOC Sušice ATJ Union Plzeň B9:9
1824. 02. 2018 14:00KST Klatovy ATJ Union Plzeň C2:10
1910. 03. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. A1:10
1910. 03. 2018 09:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. B10:6
1910. 03. 2018 09:00TJ Union Plzeň BTJ Sokol Břasy A9:9
1910. 03. 2018 09:00TJ Union Plzeň CDioss Nýřany A10:2
1910. 03. 2018 09:00TJ Dobřany ATJ Sokol Horažďovice A10:6
1910. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Stod ASKUŘ Plzeň A4:10
2010. 03. 2018 14:00KOC Sušice ATJ Sokol Plzeň V. A3:10
2010. 03. 2018 14:00KST Klatovy ATJ Sokol Plzeň V. B9:9
2010. 03. 2018 14:00TJ Union Plzeň CTJ Sokol Břasy A5:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Union Plzeň BDioss Nýřany A10:2
2010. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Stod ATJ Sokol Horažďovice A9:9
2010. 03. 2018 14:00TJ Dobřany ASKUŘ Plzeň A9:9
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Dobřany A10:0
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Slavoj Stod A7:10
2124. 03. 2018 10:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň B10:0wo
2124. 03. 2018 10:30SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň C10:0
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Břasy AKST Klatovy A9:9
2124. 03. 2018 09:00Dioss Nýřany AKOC Sušice A7:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. BTJ Dobřany A2:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ATJ Slavoj Stod A10:0
2224. 03. 2018 15:30SKUŘ Plzeň ATJ Union Plzeň B10:0
2224. 03. 2018 15:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň C10:0wo
2224. 03. 2018 14:00Dioss Nýřany AKST Klatovy A10:7
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Břasy AKOC Sušice A10:5
Krajská soutěž 1.třídy
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta ASK Jiskra Domažlice B1:10
112. 09. 2017 19:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Kdyně A5:10
114. 09. 2017 18:30SKUŘ Plzeň BTJ Slavoj Stod B10:6
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Bor B4:10
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASK Nevid A10:8
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. CST DDM Stříbro A0:10
230. 09. 2017 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Plzeň V. C10:6
230. 09. 2017 08:30TJ Sokol Lhůta AST DDM Stříbro A10:7
230. 09. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Klabava A10:8
230. 09. 2017 08:00TJ Sokol Kdyně ASK Nevid A10:6
226. 09. 2017 18:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horní Bělá A10:5
230. 09. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Bor B7:10
330. 09. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BST DDM Stříbro A10:5
330. 09. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Plzeň V. C10:0
330. 09. 2017 13:00TJ Sokol Horažďovice BSK Nevid A10:5
330. 09. 2017 13:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Klabava A8:10
330. 09. 2017 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Bor B1:10
330. 09. 2017 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horní Bělá A10:7
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horní Bělá A8:10
414. 10. 2017 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Bor B4:10
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASKUŘ Plzeň B2:10
414. 10. 2017 09:00SK Nevid ATJ Slavoj Stod B8:10
414. 10. 2017 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horažďovice B10:7
414. 10. 2017 08:30TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Kdyně A10:7
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Bor B1:10
514. 10. 2017 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horní Bělá A9:9
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Slavoj Stod B9:9
514. 10. 2017 14:00SK Nevid ASKUŘ Plzeň B2:10
514. 10. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Kdyně A9:9
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horažďovice B10:5
628. 10. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Plzeň V. C8:10
628. 10. 2017 08:00
sokolovna Prapořiště
TJ Sokol Kdyně AST DDM Stříbro A10:4
628. 10. 2017 10:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B9:9
628. 10. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Lhůta A1:10
628. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Klabava A9:9
628. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bor BSK Nevid A10:0
727. 10. 2017 19:00TJ Sokol Horažďovice BST DDM Stříbro A10:0
728. 10. 2017 13:00
sokolovna Prapořiště
TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Plzeň V. C10:2
728. 10. 2017 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Lhůta A4:10
728. 10. 2017 15:00TJ Slavoj Stod BSK Jiskra Domažlice B1:10
728. 10. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Nevid A10:6
728. 10. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Klabava A10:2
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Klabava A10:7
811. 11. 2017 09:00ST DDM Stříbro ASK Nevid A10:2
811. 11. 2017 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Horní Bělá A10:5
811. 11. 2017 08:30TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Bor B4:10
811. 11. 2017 08:00TJ Sokol Horažďovice BSKUŘ Plzeň B5:10
811. 11. 2017 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Slavoj Stod B7:10
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Nevid A8:10
911. 11. 2017 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Klabava A10:4
911. 11. 2017 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Bor B9:9
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Horní Bělá A10:5
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Slavoj Stod B5:10
911. 11. 2017 13:00TJ Sokol Kdyně ASKUŘ Plzeň B2:10
1025. 11. 2017 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C10:3
1025. 11. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BST DDM Stříbro A8:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Horažďovice B10:6
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Kdyně A10:2
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klabava ASK Jiskra Domažlice B5:10
1025. 11. 2017 09:00SK Nevid ATJ Sokol Lhůta A1:10
1125. 11. 2017 15:00SKUŘ Plzeň BST DDM Stříbro A10:7
1125. 11. 2017 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Plzeň V. C10:7
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Kdyně A9:9
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horažďovice B10:0
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Lhůta A6:10
1125. 11. 2017 14:00SK Nevid ASK Jiskra Domažlice B4:10
1209. 12. 2017 09:00SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Lhůta A8:10
1209. 12. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horažďovice B9:9
1209. 12. 2017 10:00TJ Slavoj Stod BSKUŘ Plzeň B5:10
1209. 12. 2017 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Horní Bělá A10:0
1209. 12. 2017 09:00SK Nevid ATJ Sokol Klabava A9:9
1209. 12. 2017 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Plzeň V. C10:5
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSK Jiskra Domažlice B9:9
1313. 01. 2018 09:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Lhůta A6:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horažďovice B8:10
1313. 01. 2018 09:00SK Nevid ATJ Sokol Kdyně A6:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASKUŘ Plzeň B9:9
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Bor BTJ Slavoj Stod B10:0
1413. 01. 2018 14:00ST DDM Stříbro ASK Jiskra Domažlice B10:6
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Lhůta A5:10
1413. 01. 2018 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horažďovice B10:6
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Kdyně A10:7
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň B10:0
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Slavoj Stod B9:9
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Bor BST DDM Stříbro A10:0
1527. 01. 2018 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Klabava A7:10
1527. 01. 2018 10:00TJ Slavoj Stod BSK Nevid A10:3
1527. 01. 2018 08:00TJ Sokol Horažďovice BSK Jiskra Domažlice B10:8
1527. 01. 2018 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Lhůta A7:10
1627. 01. 2018 14:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Plzeň V. C10:0
1627. 01. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá AST DDM Stříbro A10:2
1627. 01. 2018 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Klabava A9:9
1627. 01. 2018 15:00SKUŘ Plzeň BSK Nevid A7:10
1626. 01. 2018 18:30TJ Sokol Kdyně ASK Jiskra Domažlice B8:10
1627. 01. 2018 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Lhůta A5:10
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice B10:4
1701. 02. 2018 19:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Kdyně A9:9
1724. 02. 2018 08:30SK Jiskra Domažlice BSKUŘ Plzeň B10:6
1724. 02. 2018 08:30TJ Sokol Lhůta ATJ Slavoj Stod B10:7
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
1724. 02. 2018 09:00SK Nevid ATJ Sokol Bor B4:10
1824. 02. 2018 14:00ST DDM Stříbro ATJ Sokol Horažďovice B10:8
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Kdyně A7:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta ASKUŘ Plzeň B10:0
1824. 02. 2018 14:00SK Jiskra Domažlice BTJ Slavoj Stod B9:9
1824. 02. 2018 14:00SK Nevid ATJ Sokol Horní Bělá A6:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Bor B2:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Klabava ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
1910. 03. 2018 09:00SK Nevid AST DDM Stříbro A10:7
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá ASK Jiskra Domažlice B6:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Bor BTJ Sokol Lhůta A10:5
1910. 03. 2018 10:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice B10:8
1910. 03. 2018 10:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Kdyně A10:6
2010. 03. 2018 14:00SK Nevid ATJ Sokol Plzeň V. C9:9
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Klabava AST DDM Stříbro A10:4
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Bor BSK Jiskra Domažlice B10:2
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá ATJ Sokol Lhůta A10:6
2010. 03. 2018 15:00TJ Slavoj Stod BTJ Sokol Horažďovice B5:10
2010. 03. 2018 15:00SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Kdyně A9:9
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. CSKUŘ Plzeň B10:7
2124. 03. 2018 09:00ST DDM Stříbro ATJ Slavoj Stod B10:7
2124. 03. 2018 08:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Horní Bělá A10:3
2124. 03. 2018 08:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Bor B0:10
2124. 03. 2018 08:30SK Jiskra Domažlice BTJ Sokol Klabava A7:10
2124. 03. 2018 08:30TJ Sokol Lhůta ASK Nevid A10:3
2224. 03. 2018 14:00ST DDM Stříbro ASKUŘ Plzeň B3:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. CTJ Slavoj Stod B7:10
2224. 03. 2018 13:00TJ Sokol Kdyně ATJ Sokol Horní Bělá A10:8
2224. 03. 2018 13:00TJ Sokol Horažďovice BTJ Sokol Bor B10:7
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta ATJ Sokol Klabava A10:0
2224. 03. 2018 14:00SK Jiskra Domažlice BSK Nevid A10:6
Krajská soutěž 2.tř.sk.A
106. 09. 2017 18:30TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Plzeň V. E8:10
116. 09. 2017 09:00Dioss Nýřany BSK Sokol Domažlice C6:10
116. 09. 2017 09:00Dioss Nýřany CSK Drahotín A10:8
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Bor CKOC Sušice B8:10
116. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Chodová Planá AKST Klatovy B10:4
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Stod C10:6
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Lhůta B - Trnová1:10
216. 09. 2017 14:00Dioss Nýřany BSK Drahotín A10:2
216. 09. 2017 14:00Dioss Nýřany CSK Sokol Domažlice C2:10
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Bor CKST Klatovy B1:10
216. 09. 2017 14:00TJ Slavoj Chodová Planá AKOC Sušice B6:10
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Lhůta B - Trnová3:10
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Stod C4:10
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Stod C7:10
330. 09. 2017 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Kdyně B10:5
330. 09. 2017 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Přeštice A10:1
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Bor CSK Drahotín A8:10
330. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Sokol Domažlice C10:2
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DDioss Nýřany B6:10
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. EDioss Nýřany C3:10
430. 09. 2017 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Přeštice A10:1
430. 09. 2017 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Kdyně B10:2
430. 09. 2017 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ASK Drahotín A5:10
430. 09. 2017 14:00TJ Sokol Bor CSK Sokol Domažlice C10:7
430. 09. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DDioss Nýřany C7:10
430. 09. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. EDioss Nýřany B5:10
514. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany BDioss Nýřany C9:9
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. D10:6
514. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Plzeň V. E10:6
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BSK Sokol Domažlice C10:7
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ASK Drahotín A1:10
514. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CKOC Sušice B5:10
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováKST Klatovy B3:10
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Plzeň V. E10:5
614. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Plzeň V. D10:3
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BSK Drahotín A1:10
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ASK Sokol Domažlice C3:10
614. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CKST Klatovy B5:10
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováKOC Sušice B3:10
728. 10. 2017 09:00KOC Sušice BKST Klatovy B7:10
727. 10. 2017 18:15SK Sokol Domažlice CTJ Slavoj Stod C10:6
728. 10. 2017 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:7
728. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Kdyně B10:3
728. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Přeštice A10:2
728. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Bor C10:8
728. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
828. 10. 2017 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Lhůta B - Trnová9:9
828. 10. 2017 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Stod C10:1
828. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Přeštice A10:1
828. 10. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Kdyně B10:5
828. 10. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Chodová Planá A10:6
828. 10. 2017 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Bor C10:3
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Chodová Planá A9:9
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany B1:10
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ADioss Nýřany C5:10
911. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Plzeň V. D10:4
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. E4:10
911. 11. 2017 09:00KOC Sušice BSK Sokol Domažlice C10:0
911. 11. 2017 09:00KST Klatovy BSK Drahotín A10:7
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BDioss Nýřany C6:10
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ADioss Nýřany B1:10
1011. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Plzeň V. E10:8
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Plzeň V. D10:5
1011. 11. 2017 14:00KOC Sušice BSK Drahotín A10:5
1011. 11. 2017 14:00KST Klatovy BSK Sokol Domažlice C10:2
1125. 11. 2017 09:00SK Sokol Domažlice CSK Drahotín A9:9
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. DKOC Sušice B6:10
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. EKST Klatovy B6:10
1125. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany BTJ Slavoj Stod C10:1
1125. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:4
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Bor C7:10
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Slavoj Chodová Planá A0:10
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. DKST Klatovy B1:10
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Plzeň V. EKOC Sušice B5:10
1225. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:1
1225. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany CTJ Slavoj Stod C10:8
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Bor C8:10
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Slavoj Chodová Planá A2:10
1309. 12. 2017 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Kdyně B3:10
1309. 12. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Bor C3:10
1309. 12. 2017 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Slavoj Chodová Planá A5:10
1309. 12. 2017 09:00KOC Sušice BDioss Nýřany B10:4
1309. 12. 2017 09:00KST Klatovy BDioss Nýřany C10:8
1309. 12. 2017 09:00
herna SK Jiskra Domažlice
SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Plzeň V. D10:3
1309. 12. 2017 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Plzeň V. E10:3
1409. 12. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Slavoj Chodová Planá A10:8
1409. 12. 2017 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Bor C7:10
1409. 12. 2017 14:00KOC Sušice BDioss Nýřany C10:2
1409. 12. 2017 14:00KST Klatovy BDioss Nýřany B10:3
1409. 12. 2017 14:00
herna SK Jiskra Domažlice
SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Plzeň V. E6:10
1409. 12. 2017 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Plzeň V. D10:2
1516. 12. 2017 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Plzeň V. D6:10
1516. 12. 2017 09:00
herna SK Jiskra Domažlice
SK Sokol Domažlice CDioss Nýřany B10:7
1516. 12. 2017 09:00SK Drahotín ADioss Nýřany C10:3
1516. 12. 2017 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Bor C10:6
1516. 12. 2017 09:00KST Klatovy BTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
1516. 12. 2017 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Kdyně B10:4
1516. 12. 2017 09:00
herna hostince Pod Maršálem,Lhůta
TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Přeštice A8:10
1616. 12. 2017 14:00SK Drahotín ADioss Nýřany B10:4
1616. 12. 2017 14:00
herna SK Jiskra Domažlice
SK Sokol Domažlice CDioss Nýřany C10:4
1616. 12. 2017 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Bor C10:4
1616. 12. 2017 14:00KOC Sušice BTJ Slavoj Chodová Planá A10:3
1616. 12. 2017 14:00
herna hostince Pod Maršálem,Lhůta
TJ Sokol Lhůta B - TrnováTJ Sokol Kdyně B6:10
1616. 12. 2017 14:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Přeštice A10:3
1713. 01. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:7
1713. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice B2:10
1713. 01. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice AKST Klatovy B1:10
1713. 01. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Bor C9:9
1713. 01. 2018 09:00SK Sokol Domažlice CTJ Slavoj Chodová Planá A2:10
1713. 01. 2018 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. D10:4
1713. 01. 2018 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Plzeň V. E10:7
1813. 01. 2018 14:00TJ Sokol Přeštice AKOC Sušice B2:10
1813. 01. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BKST Klatovy B1:10
1813. 01. 2018 14:00SK Drahotín ATJ Slavoj Chodová Planá A10:5
1813. 01. 2018 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Bor C6:10
1813. 01. 2018 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Plzeň V. D10:4
1813. 01. 2018 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Plzeň V. E10:6
1927. 01. 2017 09:00Dioss Nýřany CDioss Nýřany B2:10
1927. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Bor C6:10
1927. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Chodová Planá A7:10
1926. 01. 2018 18:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Kdyně B10:5
1927. 01. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Přeštice A10:0
1927. 01. 2018 09:00KOC Sušice BTJ Slavoj Stod C10:3
1927. 01. 2018 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
2027. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Bor C10:7
2027. 01. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Chodová Planá A10:8
2027. 01. 2018 14:00SK Drahotín ATJ Sokol Kdyně B10:0
2027. 01. 2018 14:00SK Sokol Domažlice CTJ Sokol Přeštice A10:4
2027. 01. 2018 14:00KST Klatovy BTJ Slavoj Stod C10:3
2027. 01. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:3
2124. 02. 2018 09:00KST Klatovy BKOC Sušice B7:10
2124. 02. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CSK Sokol Domažlice C10:6
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováSK Drahotín A10:5
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Plzeň V. D10:6
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Plzeň V. E6:10
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Bor CDioss Nýřany B4:10
2124. 02. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ADioss Nýřany C10:1
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováSK Sokol Domažlice C10:2
2224. 02. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CSK Drahotín A9:9
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Přeštice ATJ Sokol Plzeň V. D4:10
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Plzeň V. E9:9
2224. 02. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ADioss Nýřany B9:9
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Bor CDioss Nýřany C9:9
2310. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Bor C10:6
2310. 03. 2018 09:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Kdyně B10:2
2310. 03. 2018 09:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Přeštice A10:3
2310. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Slavoj Stod C0:10
2310. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
2310. 03. 2018 09:00SK Sokol Domažlice CKOC Sušice B4:10
2310. 03. 2018 09:00SK Drahotín AKST Klatovy B5:10
2410. 03. 2018 14:00Dioss Nýřany CTJ Sokol Kdyně B10:6
2410. 03. 2018 14:00Dioss Nýřany BTJ Sokol Přeštice A10:4
2410. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ETJ Slavoj Stod C7:10
2410. 03. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. DTJ Sokol Lhůta B - Trnová1:10
2410. 03. 2018 14:00SK Drahotín AKOC Sušice B10:8
2410. 03. 2018 14:00SK Sokol Domažlice CKST Klatovy B4:10
2523. 03. 2018 18:00SK Drahotín ASK Sokol Domažlice C10:2
2524. 03. 2018 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Plzeň V. D10:3
2524. 03. 2018 09:00KST Klatovy BTJ Sokol Plzeň V. E10:2
2524. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Stod CDioss Nýřany B10:8
2524. 03. 2018 09:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováDioss Nýřany C10:4
2524. 03. 2018 09:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Kdyně B10:1
2524. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Přeštice A10:0
2624. 03. 2018 14:00KST Klatovy BTJ Sokol Plzeň V. D10:4
2624. 03. 2018 14:00KOC Sušice BTJ Sokol Plzeň V. E10:3
2624. 03. 2018 14:00TJ Sokol Lhůta B - TrnováDioss Nýřany B7:10
2624. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Stod CDioss Nýřany C9:9
2624. 03. 2018 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Přeštice A10:2
2624. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Kdyně B10:4
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Kdyně BTJ Sokol Přeštice A5:10
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Bor CTJ Slavoj Stod C10:4
2707. 04. 2018 09:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
2707. 04. 2018 09:00Dioss Nýřany BKOC Sušice B3:10
2707. 04. 2018 09:00Dioss Nýřany CKST Klatovy B7:10
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Sokol Domažlice C10:2
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Drahotín A3:10
2807. 04. 2018 14:00TJ Slavoj Chodová Planá ATJ Slavoj Stod C10:7
2807. 04. 2018 14:00TJ Sokol Bor CTJ Sokol Lhůta B - Trnová10:6
2807. 04. 2018 14:00Dioss Nýřany CKOC Sušice B5:10
2807. 04. 2018 14:00Dioss Nýřany BKST Klatovy B4:10
2807. 04. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. ESK Sokol Domažlice C10:2
2807. 04. 2018 14:00TJ Sokol Plzeň V. DSK Drahotín A9:9
Krajská soutěž 2.tř.sk.B
116. 09. 2017 09:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Pocinovice A4:10
116. 09. 2017 09:00TJ Union Plzeň DTJ Hrádek A10:3
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Klabava B10:5
116. 09. 2017 09:00Bageta Dolany ATJ Město Zbiroh A2:10
116. 09. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Těně A6:10
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ASKUŘ Plzeň C10:3
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Mirošov ASK Rokycany A10:1
216. 09. 2017 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Klabava B10:0
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Hrádek A5:10
216. 09. 2017 14:00Bageta Dolany ATJ Sokol Těně A1:10
216. 09. 2017 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Město Zbiroh A9:9
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ASK Rokycany A10:0
216. 09. 2017 14:00TJ Sokol Mirošov ASKUŘ Plzeň C10:3
330. 09. 2017 10:00SK Rokycany ASKUŘ Plzeň C9:9
330. 09. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Nezvěstice A0:10
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Mirošov A4:10
330. 09. 2017 09:00TJ Hrádek ABageta Dolany A10:1
330. 09. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
330. 09. 2017 10:00ST DDM Stříbro BTJ Union Plzeň D4:10
330. 09. 2017 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Horní Bělá B10:3
430. 09. 2017 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Mirošov A0:10
430. 09. 2017 14:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Nezvěstice A2:10
430. 09. 2017 14:00TJ Hrádek ATJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
430. 09. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BBageta Dolany A10:2
430. 09. 2017 15:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Horní Bělá B6:10
430. 09. 2017 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Union Plzeň D10:7
514. 10. 2017 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Horní Bělá B10:5
514. 10. 2017 09:00Bageta Dolany AST DDM Stříbro B3:10
514. 10. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Pocinovice A2:10
512. 10. 2017 19:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Hrádek A10:3
514. 10. 2017 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Klabava B10:5
514. 10. 2017 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Město Zbiroh A10:4
514. 10. 2017 10:00SK Rokycany ATJ Sokol Těně A4:10
614. 10. 2017 14:00Bageta Dolany ATJ Sokol Pocinovice A1:10
614. 10. 2017 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn AST DDM Stříbro B10:6
614. 10. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Klabava B10:2
617. 10. 2017 18:30TJ Hrádek ATJ Sokol Mirošov A9:9
614. 10. 2017 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Těně A6:10
614. 10. 2017 15:00SK Rokycany ATJ Město Zbiroh A10:7
728. 10. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Těně A3:10
728. 10. 2017 09:00TJ Hrádek ASKUŘ Plzeň C10:6
728. 10. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BSK Rokycany A10:4
728. 10. 2017 10:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Nezvěstice A5:10
728. 10. 2017 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Mirošov A6:10
728. 10. 2017 09:00TJ Union Plzeň DBageta Dolany A10:0
728. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Dynamo Horšovský Týn A10:7
828. 10. 2017 14:00TJ Hrádek ASK Rokycany A10:3
828. 10. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BSKUŘ Plzeň C8:10
828. 10. 2017 15:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Mirošov A5:10
828. 10. 2017 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
828. 10. 2017 14:00TJ Union Plzeň DTJ Dynamo Horšovský Týn A10:2
828. 10. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá BBageta Dolany A10:0
911. 11. 2017 09:00Bageta Dolany ATJ Dynamo Horšovský Týn A1:10
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Union Plzeň D5:10
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Horní Bělá B10:4
911. 11. 2017 10:00SKUŘ Plzeň CST DDM Stříbro B10:4
911. 11. 2017 10:00SK Rokycany ATJ Sokol Pocinovice A5:10
911. 11. 2017 09:00TJ Hrádek ATJ Město Zbiroh A10:8
911. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Těně A9:9
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Horní Bělá B10:6
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Union Plzeň D8:10
1011. 11. 2017 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A6:10
1017. 11. 2017 18:00SK Rokycany AST DDM Stříbro B10:6
1011. 11. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Město Zbiroh A10:2
1011. 11. 2017 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Těně A7:10
1116. 11. 2017 18:30TJ Sokol Klabava BTJ Hrádek A9:9
1125. 11. 2017 10:00ST DDM Stříbro BTJ Město Zbiroh A10:4
1125. 11. 2017 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Těně A10:7
1125. 11. 2017 09:00TJ Union Plzeň DSKUŘ Plzeň C10:1
1125. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá BSK Rokycany A10:5
1125. 11. 2017 09:00Bageta Dolany ATJ Sokol Nezvěstice A0:11
1125. 11. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Mirošov A5:10
1225. 11. 2017 15:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Těně A11:7
1225. 11. 2017 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Město Zbiroh A10:2
1225. 11. 2017 14:00TJ Union Plzeň DSK Rokycany A10:2
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá BSKUŘ Plzeň C10:4
1225. 11. 2017 14:00TJ Sokol Mirošov ABageta Dolany A10:0
1225. 11. 2017 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Nezvěstice A4:10
1309. 12. 2017 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Mirošov A10:2
1309. 12. 2017 10:00SKUŘ Plzeň CBageta Dolany A10:0
1309. 12. 2017 10:00SK Rokycany ATJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
1309. 12. 2017 09:00TJ Union Plzeň DTJ Město Zbiroh A10:3
1309. 12. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Těně A3:10
1309. 12. 2017 09:00TJ Hrádek AST DDM Stříbro B10:4
1309. 12. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Pocinovice A7:10
1409. 12. 2017 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Dynamo Horšovský Týn A10:3
1409. 12. 2017 15:00SK Rokycany ABageta Dolany A11:0
1409. 12. 2017 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Město Zbiroh A7:10
1409. 12. 2017 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Těně A10:2
1409. 12. 2017 14:00TJ Hrádek ATJ Sokol Pocinovice A6:10
1409. 12. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BST DDM Stříbro B9:9
1516. 12. 2017 10:00TJ Sokol Pocinovice AST DDM Stříbro B10:2
1516. 12. 2017 09:00
Sokolovna Dobřív,č.p.200
TJ Hrádek ATJ Union Plzeň D8:10
1516. 12. 2017 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Horní Bělá B9:9
1516. 12. 2017 09:00TJ Město Zbiroh ABageta Dolany A10:0
1516. 12. 2017 09:00TJ Sokol Těně ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:7
1516. 12. 2017 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Nezvěstice A3:10
1516. 12. 2017 10:00SK Rokycany ATJ Sokol Mirošov A4:10
1616. 12. 2017 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Union Plzeň D4:10
1616. 12. 2017 14:00
Sokolovna Dobřív,č.p.200
TJ Hrádek ATJ Sokol Horní Bělá B7:10
1616. 12. 2017 14:00TJ Sokol Těně ABageta Dolany A10:0
1616. 12. 2017 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Dynamo Horšovský Týn A6:10
1616. 12. 2017 15:00SK Rokycany ATJ Sokol Nezvěstice A2:10
1616. 12. 2017 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Mirošov A5:10
1713. 01. 2018 10:00SKUŘ Plzeň CSK Rokycany A9:9
1713. 01. 2018 09:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Město Zbiroh A10:0
1713. 01. 2018 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Těně A10:8
1713. 01. 2018 09:00Bageta Dolany ATJ Hrádek A5:10
1713. 01. 2018 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Klabava B9:9
1713. 01. 2018 09:00TJ Union Plzeň DST DDM Stříbro B9:9
1713. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Pocinovice A4:10
1813. 01. 2018 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Město Zbiroh A10:0
1813. 01. 2018 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Těně A10:4
1813. 01. 2018 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Hrádek A9:9
1813. 01. 2018 14:00Bageta Dolany ATJ Sokol Klabava B0:10
1813. 01. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá BST DDM Stříbro B9:9
1813. 01. 2018 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Pocinovice A10:4
1927. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Union Plzeň D6:10
1927. 01. 2018 10:00ST DDM Stříbro BBageta Dolany A11:0
1927. 01. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:3
1927. 01. 2018 09:00TJ Hrádek ATJ Sokol Nezvěstice A8:10
1927. 01. 2018 09:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Mirošov A9:9
1927. 01. 2018 09:00TJ Město Zbiroh ASKUŘ Plzeň C9:9
1927. 01. 2018 09:00TJ Sokol Těně ASK Rokycany A10:2
2027. 01. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ABageta Dolany A10:0
2027. 01. 2018 15:00ST DDM Stříbro BTJ Dynamo Horšovský Týn A9:9
2027. 01. 2018 14:00TJ Sokol Klabava BTJ Sokol Nezvěstice A3:10
2027. 01. 2018 14:00TJ Sokol Mirošov ATJ Hrádek A10:0
2027. 01. 2018 14:00TJ Sokol Těně ASKUŘ Plzeň C10:5
2027. 01. 2018 14:00TJ Město Zbiroh ASK Rokycany A9:9
2115. 02. 2018 18:30TJ Sokol Těně ATJ Město Zbiroh A10:8
2124. 02. 2018 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Hrádek A10:2
2124. 02. 2018 10:00SK Rokycany ATJ Sokol Klabava B7:10
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Nezvěstice AST DDM Stříbro B10:2
2124. 02. 2018 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Pocinovice A7:10
2124. 02. 2018 09:00TJ Union Plzeň DBageta Dolany A10:0
2124. 02. 2018 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Horní Bělá B10:7
2224. 02. 2018 15:00SK Rokycany ATJ Hrádek A5:10
2224. 02. 2018 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Klabava B10:0
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Mirošov AST DDM Stříbro B10:4
2224. 02. 2018 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Sokol Pocinovice A10:3
2224. 02. 2018 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Union Plzeň D3:10
2222. 02. 2018 19:00TJ Sokol Horní Bělá BBageta Dolany A10:1
2310. 03. 2018 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ABageta Dolany A10:2
2310. 03. 2018 09:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Nezvěstice A11:2
2310. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Mirošov A9:9
2310. 03. 2018 10:00ST DDM Stříbro BSKUŘ Plzeň C9:9
2310. 03. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice ASK Rokycany A10:3
2310. 03. 2018 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Hrádek A10:5
2310. 03. 2018 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Klabava B9:9
2410. 03. 2018 14:00TJ Sokol Horní Bělá BTJ Sokol Nezvěstice A6:10
2410. 03. 2018 14:00TJ Union Plzeň DTJ Sokol Mirošov A10:4
2410. 03. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ASKUŘ Plzeň C10:5
2410. 03. 2018 15:00ST DDM Stříbro BSK Rokycany A10:8
2410. 03. 2018 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Klabava B10:7
2410. 03. 2018 14:00TJ Sokol Těně ATJ Hrádek A10:1
2522. 03. 2018 19:00TJ Hrádek ATJ Sokol Klabava B10:3
2524. 03. 2018 09:00TJ Město Zbiroh AST DDM Stříbro B5:10
2524. 03. 2018 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Pocinovice A8:10
2524. 03. 2018 10:00SKUŘ Plzeň CTJ Union Plzeň D5:10
2524. 03. 2018 10:00SK Rokycany ATJ Sokol Horní Bělá B10:8
2524. 03. 2018 09:00TJ Sokol Nezvěstice ABageta Dolany A10:0
2524. 03. 2018 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:2
2624. 03. 2018 14:00TJ Sokol Těně AST DDM Stříbro B10:4
2624. 03. 2018 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Pocinovice A9:9
2624. 03. 2018 15:00SK Rokycany ATJ Union Plzeň D3:11
2624. 03. 2018 15:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Horní Bělá B10:8
2624. 03. 2018 14:00TJ Sokol Mirošov ABageta Dolany A10:0
2624. 03. 2018 14:00TJ Sokol Nezvěstice ATJ Dynamo Horšovský Týn A10:3
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Mirošov ATJ Sokol Nezvěstice A9:9
2707. 04. 2018 09:00Bageta Dolany ASKUŘ Plzeň C10:8
2707. 04. 2018 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASK Rokycany A7:10
2707. 04. 2018 09:00TJ Město Zbiroh ATJ Union Plzeň D4:10
2707. 04. 2018 09:00TJ Sokol Těně ATJ Sokol Horní Bělá B10:1
2707. 04. 2018 10:00ST DDM Stříbro BTJ Hrádek A10:8
2707. 04. 2018 10:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Sokol Klabava B10:1
2807. 04. 2018 14:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASKUŘ Plzeň C10:0
2807. 04. 2018 14:00Bageta Dolany ASK Rokycany A1:10
2807. 04. 2018 14:00TJ Město Zbiroh ATJ Sokol Horní Bělá B10:4
2807. 04. 2018 14:00TJ Sokol Těně ATJ Union Plzeň D6:10
2807. 04. 2018 15:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Hrádek A10:2
2807. 04. 2018 15:00ST DDM Stříbro BTJ Sokol Klabava B10:6
Divize ženy
124. 09. 2017 09:00
herna TJ Sokol Horažďovice
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň B10:0wo
224. 09. 2017 09:00
herna TJ Sokol Horažďovice
TJ Sokol Horažďovice ATJ Sokol Plzeň V. C0:10
324. 09. 2017 09:00
herna TJ Sokol Horažďovice
TJ Sokol Horažďovice ATJ Union Plzeň B10:0wo
426. 11. 2017 09:00
herna TJ Union Plzeň
TJ Union Plzeň BTJ Sokol Plzeň V. C6:4
526. 11. 2017 09:00
herna TJ Union Plzeň
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A10:0wo
626. 11. 2017 09:00
herna TJ Union Plzeň
TJ Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A10:0wo
728. 01. 2018 09:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Sokol Horažďovice A10:0wo
728. 01. 2018 09:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Union Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A10:0
728. 01. 2018 09:00
herna TJ Sokol Plzeň V.
TJ Sokol Plzeň V. CTJ Union Plzeň B2:8
Český pohár,muži
110. 10. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec BTJ Sokol Pocinovice B7:3
110. 10. 2017 09:00SKUŘ Plzeň CSK Drahotín A4:6
110. 10. 2017 09:00TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Pocinovice A4:6
110. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Tachov ATJ Sokol Starý Plzenec A4:6
201. 11. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec BSKUŘ Plzeň A0:10
201. 11. 2017 09:00TJ Dynamo Horšovský Týn ATJ Sokol Bor B0:10
224. 10. 2017 19:30TJ Sokol Mirošov ASK Jiskra Domažlice B3:7
201. 11. 2017 09:00SK Drahotín AKOC Sušice A5:5
227. 10. 2017 19:00TJ Sokol Pocinovice ATJ Dobřany A2:8
202. 11. 2017 19:00TJ Zdemyslice ATJ Sokol Horažďovice A0:10
225. 10. 2017 18:30KOC Sušice BSKUŘ Plzeň B4:6
225. 10. 2017 18:00TJ Sokol Starý Plzenec AKST Klatovy A0:10
326. 11. 2017 09:00TJ Sokol Pocinovice BTJ Sokol Starý Plzenec A8:2
326. 11. 2017 09:00SKUŘ Plzeň CTJ Sokol Pocinovice A10:0
326. 11. 2017 09:00TJ Sokol Skomelno ASK Drahotín A5:5
326. 11. 2017 09:00TJ Sokol Starý Plzenec BTJ Slavoj Tachov A6:4
402. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bor BSKUŘ Plzeň A6:4
412. 01. 2018 18:00SK Jiskra Domažlice BKOC Sušice A6:4
406. 12. 2017 18:30TJ Sokol Horažďovice ATJ Dobřany A5:5
404. 01. 2018 18:30SKUŘ Plzeň BKST Klatovy A3:7
507. 01. 2018 09:00TJ Sokol Pocinovice BKOC Sušice B1:9
504. 01. 2018 18:00SKUŘ Plzeň CTJ Zdemyslice A4:6
507. 01. 2018 09:00SK Drahotín ATJ Sokol Mirošov A6:4
503. 01. 2018 18:00TJ Sokol Starý Plzenec BTJ Dynamo Horšovský Týn A2:8
604. 02. 2018 09:00KOC Sušice BSKUŘ Plzeň A1:9
604. 02. 2018 09:00TJ Zdemyslice AKOC Sušice A0:10
625. 01. 2018 18:00SK Drahotín ATJ Sokol Horažďovice A4:6
631. 01. 2018 18:00TJ Dynamo Horšovský Týn ASKUŘ Plzeň B4:6
714. 02. 2018 17:00TJ Sokol Bor BSK Jiskra Domažlice B7:3
713. 02. 2018 19:00TJ Dobřany AKST Klatovy A7:3
818. 02. 2018 09:00KOC Sušice ASKUŘ Plzeň A3:7
812. 02. 2018 18:30SKUŘ Plzeň BTJ Sokol Horažďovice A6:4
911. 03. 2018 09:00KST Klatovy ASKUŘ Plzeň A5:5
911. 03. 2018 09:00SKUŘ Plzeň BSK Jiskra Domažlice B10:0
1014. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bor BTJ Dobřany A6:4
1125. 03. 2018 09:00KST Klatovy ASKUŘ Plzeň B7:3
1208. 04. 2018 09:00KST Klatovy ATJ Dobřany A4:6
Baráž o KS 1.třídy
114. 04. 2018 09:00KOC Sušice BTJ Sokol Nezvěstice A4:10
221. 04. 2018 09:00TJ Sokol Nezvěstice AKOC Sušice B10:7
Baráž o KS 2.třídy
114. 04. 2018 14:00KOC Sušice CTJ Sokol Kdyně B9:9
114. 04. 2018 09:00TJ Sokol Přeštice ASKUŘ Plzeň D18:0wo
114. 04. 2018 09:00Bageta Dolany ATJ Sokol Domažlice A6:10
114. 04. 2018 09:00TJ ZdemysliceTJ Sokol Horní Bělá C10:4
114. 04. 2018 09:00TTC Planá ATJ Spartak Strašice A0:10
221. 04. 2018 14:00TJ Sokol Kdyně BKOC Sušice C10:7
221. 04. 2018 09:00SKUŘ Plzeň DTJ Sokol Přeštice A0:18wo
221. 04. 2018 09:00TJ Sokol Domažlice ABageta Dolany A10:8
221. 04. 2018 09:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Zdemyslice6:10
221. 04. 2018 09:00TJ Spartak Strašice ATTC Planá A10:3

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS