Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
DIVIZE
128. 09. 2017 19:00
1. předehrávka
TJ Batesta Chodov ATJ Batesta Chodov B10:2
130. 09. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Baník Sokolov A10:3
130. 09. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BKST Karlovy Vary A8:10
130. 09. 2017 09:00TJ Jiskra Březová ASK Toužim10:5
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Aš A10:3
130. 09. 2017 09:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary A8:10
214. 10. 2017 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Ostrov A10:1
214. 10. 2017 10:00TJ Batesta Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary A2:10
214. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Sokol Velká Hleďsebe A5:10
214. 10. 2017 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Aš A10:4
214. 10. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová A9:9
214. 10. 2017 09:00KST Karlovy Vary ASK Toužim10:2
314. 10. 2017 14:30TJ Batesta Chodov ATJ Slovan Karlovy Vary A10:4
314. 10. 2017 14:30TJ Batesta Chodov BTJ Ostrov A1:10
314. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Aš A10:3
314. 10. 2017 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A6:10
314. 10. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BSK Toužim10:6
314. 10. 2017 14:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A10:4
428. 10. 2017 09:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Březová A10:4
428. 10. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ASK Toužim10:2
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary B6:10
428. 10. 2017 09:00TJ Jiskra Aš AKST Karlovy Vary A2:10
428. 10. 2017 09:00
v Kynšperku
TJ Batesta Chodov ATJ Slavoj Kynšperk A10:2
428. 10. 2017 09:00
v Sokolově
TJ Batesta Chodov BTJ Baník Sokolov A9:9
528. 10. 2017 14:00TJ Ostrov ASK Toužim10:6
526. 10. 2017 17:30
v Březové
TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Březová A8:10
528. 10. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe AKST Karlovy Vary A3:10
528. 10. 2017 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Slovan Karlovy Vary B6:10
528. 10. 2017 14:00
v Sokolově
TJ Batesta Chodov ATJ Baník Sokolov A10:4
528. 10. 2017 14:00
v Kynšperku
TJ Batesta Chodov BTJ Slavoj Kynšperk A10:5
611. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Ostrov A9:9
611. 11. 2017 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary A4:10
611. 11. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov A6:10
611. 11. 2017 09:00KST Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B10:2
611. 11. 2017 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:8
611. 11. 2017 09:00SK ToužimTJ Jiskra Aš A10:2
711. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary A4:10
711. 11. 2017 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Ostrov A6:10
711. 11. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov B10:0
711. 11. 2017 14:00KST Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov A4:10
711. 11. 2017 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Jiskra Aš A10:4
711. 11. 2017 14:00SK ToužimTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:8
825. 11. 2017 09:00TJ Ostrov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:8
825. 11. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Jiskra Aš A10:0
825. 11. 2017 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Jiskra Březová A9:9
825. 11. 2017 10:00TJ Batesta Chodov BSK Toužim10:6
825. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Slovan Karlovy Vary B6:10
825. 11. 2017 09:00TJ Baník Sokolov AKST Karlovy Vary A3:10
925. 11. 2017 14:00TJ Ostrov ATJ Jiskra Aš A10:3
925. 11. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:7
925. 11. 2017 14:30TJ Batesta Chodov ASK Toužim10:2
925. 11. 2017 14:30TJ Batesta Chodov BTJ Jiskra Březová A9:9
925. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk AKST Karlovy Vary A5:10
925. 11. 2017 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Slovan Karlovy Vary B3:10
1009. 12. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Ostrov A2:10
1009. 12. 2017 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary A7:10
1009. 12. 2017 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Slavoj Kynšperk A10:4
1009. 12. 2017 09:00SK ToužimTJ Baník Sokolov A10:1
1021. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Batesta Chodov A2:10
1009. 12. 2017 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Batesta Chodov B3:10
1121. 09. 2017 18:00
1. předehrávka
TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary A1:10
1109. 12. 2017 14:00KST Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:3
1109. 12. 2017 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Baník Sokolov A10:7
1109. 12. 2017 14:00SK ToužimTJ Slavoj Kynšperk A6:10
1109. 12. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Batesta Chodov B10:7
1109. 12. 2017 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Batesta Chodov A6:10
1211. 01. 2018 19:00
2. předehrávka
TJ Batesta Chodov BTJ Batesta Chodov A0:10
1213. 01. 2018 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Slavoj Kynšperk A5:10
1213. 01. 2018 09:00KST Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B10:4
1213. 01. 2018 09:00SK ToužimTJ Jiskra Březová A10:5
1213. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Sokol Velká Hleďsebe A4:10
1213. 01. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Ostrov A10:6
1327. 01. 2018 09:00TJ Ostrov ATJ Batesta Chodov A9:9
1327. 01. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov B10:0
1327. 01. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slavoj Kynšperk A10:2
1327. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Baník Sokolov A10:8
1323. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary B9:9
1327. 01. 2018 09:00SK ToužimKST Karlovy Vary A10:8
1427. 01. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Batesta Chodov A8:10
1427. 01. 2018 14:00TJ Ostrov ATJ Batesta Chodov B10:2
1427. 01. 2018 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Slavoj Kynšperk A7:10
1427. 01. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Baník Sokolov A10:0
1427. 01. 2018 14:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary B10:4
1425. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Březová AKST Karlovy Vary A10:8
1510. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Ostrov A10:5
1510. 02. 2018 09:00SK ToužimTJ Slovan Karlovy Vary A6:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:5
1510. 02. 2018 09:00KST Karlovy Vary ATJ Jiskra Aš A10:6
1510. 02. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov A1:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Baník Sokolov ATJ Batesta Chodov B9:9
1610. 02. 2018 14:00SK ToužimTJ Ostrov A6:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Slovan Karlovy Vary A10:8
1610. 02. 2018 14:00KST Karlovy Vary ATJ Sokol Velká Hleďsebe A8:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Jiskra Aš A10:1
1610. 02. 2018 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Batesta Chodov A1:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Batesta Chodov B9:9
1724. 02. 2018 09:00TJ Ostrov ATJ Slavoj Kynšperk A10:4
1724. 02. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Baník Sokolov A10:5
1724. 02. 2018 10:00TJ Batesta Chodov ATJ Slovan Karlovy Vary B10:3
1724. 02. 2018 10:00TJ Batesta Chodov BKST Karlovy Vary A5:10
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Jiskra Březová A10:7
1724. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Aš ASK Toužim3:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A10:0
1824. 02. 2018 14:00TJ Ostrov ATJ Baník Sokolov A10:6
1824. 02. 2018 14:30TJ Batesta Chodov BTJ Slovan Karlovy Vary B5:10
1824. 02. 2018 14:30TJ Batesta Chodov AKST Karlovy Vary A10:5
1824. 02. 2018 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Jiskra Březová A5:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ASK Toužim7:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Ostrov A10:1
1910. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Aš ATJ Slovan Karlovy Vary A3:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Březová ATJ Batesta Chodov A10:5
1910. 03. 2018 09:00SK ToužimTJ Batesta Chodov B9:9
1910. 03. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk A10:6
1910. 03. 2018 09:00KST Karlovy Vary ATJ Baník Sokolov A10:3
2010. 03. 2018 14:00TJ Jiskra Aš ATJ Ostrov A9:9
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe ATJ Slovan Karlovy Vary A10:4
2010. 03. 2018 14:00SK ToužimTJ Batesta Chodov A3:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Jiskra Březová ATJ Batesta Chodov B10:2
2010. 03. 2018 14:00KST Karlovy Vary ATJ Slavoj Kynšperk A10:4
2010. 03. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary BTJ Baník Sokolov A10:3
2124. 03. 2018 09:00TJ Ostrov ATJ Slovan Karlovy Vary B10:8
2124. 03. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary AKST Karlovy Vary A6:10
2124. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk ATJ Jiskra Březová A6:10
2124. 03. 2018 09:00TJ Baník Sokolov ASK Toužim10:3
2123. 03. 2018 18:30TJ Batesta Chodov ATJ Sokol Velká Hleďsebe A10:0
2124. 03. 2018 10:00TJ Batesta Chodov BTJ Jiskra Aš A10:2
2211. 01. 2018 18:00
2. předehrávka
TJ Slovan Karlovy Vary ATJ Slovan Karlovy Vary B4:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Ostrov AKST Karlovy Vary A3:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Baník Sokolov ATJ Jiskra Březová A0:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Kynšperk ASK Toužim10:3
2224. 03. 2018 18:00TJ Batesta Chodov BTJ Sokol Velká Hleďsebe A10:1
2224. 03. 2018 14:30TJ Batesta Chodov ATJ Jiskra Aš A10:0
Krajský přebor 1. třídy
130. 09. 2017 09:00TJ Luby ATJ Slavoj Kynšperk B10:6
130. 09. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Loket nad Ohří A9:9
130. 09. 2017 10:00TJ Batesta Chodov CTJ Jiskra Březová B8:10
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Spartak Horní Slavkov A9:9
130. 09. 2017 09:00KST Karlovy Vary BTJ Ostrov B10:5
214. 10. 2017 09:00TJ Luby ATJ Sokol Velká Hleďsebe B4:10
214. 10. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Spartak Horní Slavkov A1:10
214. 10. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Batesta Chodov C10:5
214. 10. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Jiskra Březová B4:10
314. 10. 2017 14:00TJ Luby ATJ Spartak Horní Slavkov A6:10
314. 10. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Sokol Velká Hleďsebe B3:10
314. 10. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Jiskra Březová B8:10
314. 10. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Batesta Chodov C10:3
428. 10. 2017 09:00KST Karlovy Vary BTJ Batesta Chodov C6:10
428. 10. 2017 09:00TJ Ostrov BTJ Jiskra Březová B8:10
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slovan Karlovy Vary C9:9
428. 10. 2017 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Loket nad Ohří A8:10
528. 10. 2017 14:00KST Karlovy Vary BTJ Jiskra Březová B3:10
528. 10. 2017 14:00TJ Ostrov BTJ Batesta Chodov C8:10
528. 10. 2017 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Loket nad Ohří A9:9
528. 10. 2017 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slovan Karlovy Vary C9:9
611. 11. 2017 09:00TJ Luby AKST Karlovy Vary B4:10
611. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Ostrov B1:10
611. 11. 2017 10:30TJ Batesta Chodov CTJ Sokol Velká Hleďsebe B10:6
611. 11. 2017 11:30TJ Jiskra Březová BTJ Spartak Horní Slavkov A10:8
711. 11. 2017 13:00TJ Luby ATJ Ostrov B4:10
711. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk BKST Karlovy Vary B5:10
711. 11. 2017 15:00TJ Batesta Chodov CTJ Spartak Horní Slavkov A10:5
711. 11. 2017 16:30TJ Jiskra Březová BTJ Sokol Velká Hleďsebe B7:10
825. 11. 2017 09:00KST Karlovy Vary BTJ Sokol Velká Hleďsebe B5:10
825. 11. 2017 09:00TJ Ostrov BTJ Spartak Horní Slavkov A7:10
825. 11. 2017 09:00TJ Luby ATJ Slovan Karlovy Vary C3:10
825. 11. 2017 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Loket nad Ohří A1:10
925. 11. 2017 14:00KST Karlovy Vary BTJ Spartak Horní Slavkov A10:8
925. 11. 2017 14:00TJ Ostrov BTJ Sokol Velká Hleďsebe B7:10
925. 11. 2017 14:00TJ Luby ATJ Loket nad Ohří A4:10
925. 11. 2017 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Slovan Karlovy Vary C3:10
1009. 12. 2017 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CKST Karlovy Vary B10:5
1009. 12. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Ostrov B10:7
1009. 12. 2017 10:30TJ Batesta Chodov CTJ Luby A10:2
1009. 12. 2017 11:30TJ Jiskra Březová BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1109. 12. 2017 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Ostrov B10:7
1109. 12. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří AKST Karlovy Vary B10:5
1109. 12. 2017 15:00TJ Batesta Chodov CTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1109. 12. 2017 16:30TJ Jiskra Březová BTJ Luby A10:1
1213. 01. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Luby A6:10
1213. 01. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slovan Karlovy Vary C10:4
1213. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Batesta Chodov C10:4
1213. 01. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Sokol Velká Hleďsebe B6:10
1213. 01. 2018 09:00TJ Ostrov BKST Karlovy Vary B8:10
1327. 01. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Luby A10:5
1327. 01. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Slavoj Kynšperk B10:4
1327. 01. 2018 10:00TJ Batesta Chodov CTJ Slovan Karlovy Vary C7:10
1327. 01. 2018 09:00TJ Jiskra Březová BTJ Loket nad Ohří A10:8
1427. 01. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Luby A10:2
1427. 01. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1427. 01. 2018 14:00TJ Jiskra Březová BTJ Slovan Karlovy Vary C5:10
1427. 01. 2018 14:30TJ Batesta Chodov CTJ Loket nad Ohří A2:10
1510. 02. 2018 10:30TJ Batesta Chodov CKST Karlovy Vary B1:10
1510. 02. 2018 11:30TJ Jiskra Březová BTJ Ostrov B10:3
1510. 02. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Sokol Velká Hleďsebe B7:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Spartak Horní Slavkov A10:3
1610. 02. 2018 16:30TJ Jiskra Březová BKST Karlovy Vary B5:10
1610. 02. 2018 15:00TJ Batesta Chodov CTJ Ostrov B3:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Sokol Velká Hleďsebe B6:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Spartak Horní Slavkov A10:5
1724. 02. 2018 09:00KST Karlovy Vary BTJ Luby A10:2
1724. 02. 2018 09:00TJ Ostrov BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Batesta Chodov C10:8
1724. 02. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Jiskra Březová B0:10
1824. 02. 2018 14:00TJ Ostrov BTJ Luby A10:0
1824. 02. 2018 14:00KST Karlovy Vary BTJ Slavoj Kynšperk B10:0
1824. 02. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Batesta Chodov C10:7
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Jiskra Březová B4:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BKST Karlovy Vary B10:5
1910. 03. 2018 09:00TJ Spartak Horní Slavkov ATJ Ostrov B4:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Luby A10:4
1910. 03. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří ATJ Slavoj Kynšperk B10:0
2010. 03. 2018 14:00TJ Spartak Horní Slavkov AKST Karlovy Vary B6:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Velká Hleďsebe BTJ Ostrov B6:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří ATJ Luby A10:2
2010. 03. 2018 14:00TJ Slovan Karlovy Vary CTJ Slavoj Kynšperk B10:3
2124. 03. 2018 09:00KST Karlovy Vary BTJ Slovan Karlovy Vary C10:8
2124. 03. 2018 09:00TJ Ostrov BTJ Loket nad Ohří A3:10
2124. 03. 2018 09:00TJ Luby ATJ Batesta Chodov C2:10
2124. 03. 2018 09:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Jiskra Březová B2:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Ostrov BTJ Slovan Karlovy Vary C9:9
2224. 03. 2018 14:00KST Karlovy Vary BTJ Loket nad Ohří A6:10
2224. 03. 2018 14:00TJ Slavoj Kynšperk BTJ Batesta Chodov C2:10
2224. 03. 2018 13:00TJ Luby ATJ Jiskra Březová B4:10
Krajský přebor 2. třídy
130. 09. 2017 09:00TJ Luby BTJ Baník Svatava6:10
130. 09. 2017 09:00TJ Lomnice BTJ Baník Vintířov A10:8
130. 09. 2017 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Baník Sokolov B10:7
126. 09. 2017 19:00TJ Jiskra Aš BSKST Cheb B2:10
130. 09. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří BNK BFB Bochov10:5
214. 10. 2017 08:30SKST Cheb BTJ Luby B10:1
214. 10. 2017 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Baník Svatava1:10
214. 10. 2017 09:00TJ Lomnice BTJ Batesta Chodov D10:1
213. 10. 2017 17:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Sokolov B10:1
314. 10. 2017 12:30TJ Jiskra Aš BTJ Luby B10:7
314. 10. 2017 14:00SKST Cheb BTJ Baník Svatava10:3
314. 10. 2017 14:00TJ Lomnice BTJ Baník Sokolov B10:2
314. 10. 2017 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Batesta Chodov D10:6
428. 10. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Batesta Chodov D10:3
428. 10. 2017 09:00NK BFB BochovTJ Baník Sokolov B10:3
428. 10. 2017 08:30SKST Cheb BTJ Lomnice B10:6
428. 10. 2017 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Baník Vintířov A3:10
528. 10. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Sokolov B10:4
528. 10. 2017 14:00NK BFB BochovTJ Batesta Chodov D10:2
528. 10. 2017 12:30SKST Cheb BTJ Baník Vintířov A10:5
528. 10. 2017 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Lomnice B3:10
611. 11. 2017 08:30TJ Luby BTJ Loket nad Ohří B9:9
611. 11. 2017 09:00TJ Baník SvatavaNK BFB Bochov10:5
611. 11. 2017 10:00TJ Batesta Chodov DSKST Cheb B0:10
611. 11. 2017 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Jiskra Aš B10:7
711. 11. 2017 12:30TJ Luby BNK BFB Bochov10:7
711. 11. 2017 14:00TJ Baník SvatavaTJ Loket nad Ohří B10:8
711. 11. 2017 14:00TJ Batesta Chodov DTJ Jiskra Aš B8:10
711. 11. 2017 14:00TJ Baník Sokolov BSKST Cheb B1:10
825. 11. 2017 09:00TJ Loket nad Ohří BSKST Cheb B9:9
825. 11. 2017 09:00NK BFB BochovTJ Jiskra Aš B10:3
825. 11. 2017 08:30TJ Luby BTJ Lomnice B2:10
825. 11. 2017 09:00TJ Baník SvatavaTJ Baník Vintířov A10:2
925. 11. 2017 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Jiskra Aš B10:1
925. 11. 2017 14:00NK BFB BochovSKST Cheb B6:10
920. 11. 2017 19:00TJ Luby BTJ Baník Vintířov A10:7
925. 11. 2017 14:00TJ Baník SvatavaTJ Lomnice B5:10
1009. 12. 2017 09:00TJ Lomnice BTJ Loket nad Ohří B10:5
1009. 12. 2017 09:00TJ Baník Vintířov ANK BFB Bochov1:10
1009. 12. 2017 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Luby B8:10
1009. 12. 2017 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Baník Svatava0:10
1109. 12. 2017 14:00TJ Lomnice BNK BFB Bochov9:9
1109. 12. 2017 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Loket nad Ohří B5:10
1109. 12. 2017 14:00TJ Batesta Chodov DTJ Baník Svatava2:10
1109. 12. 2017 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Luby B4:10
1213. 01. 2018 09:00TJ Baník SvatavaTJ Luby B10:4
1213. 01. 2018 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Lomnice B7:10
1213. 01. 2018 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Batesta Chodov D4:10
1213. 01. 2018 09:00SKST Cheb BTJ Jiskra Aš B0:10wo
1213. 01. 2018 09:00NK BFB BochovTJ Loket nad Ohří B10:8
1327. 01. 2018 08:30TJ Luby BSKST Cheb B3:10
1327. 01. 2018 09:00TJ Baník SvatavaTJ Jiskra Aš B10:1
1327. 01. 2018 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Lomnice B7:10
1327. 01. 2018 09:00TJ Baník Sokolov BTJ Baník Vintířov A7:10
1427. 01. 2018 14:00TJ Luby BTJ Jiskra Aš B10:5
1427. 01. 2018 12:30TJ Baník SvatavaSKST Cheb B4:10
1427. 01. 2018 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Lomnice B0:10
1427. 01. 2018 14:00TJ Batesta Chodov DTJ Baník Vintířov A10:4
1510. 02. 2018 10:00TJ Batesta Chodov DTJ Loket nad Ohří B5:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Baník Sokolov BNK BFB Bochov1:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Lomnice BSKST Cheb B4:10
1510. 02. 2018 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Jiskra Aš B10:4
1610. 02. 2018 14:00TJ Baník Sokolov BTJ Loket nad Ohří B0:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Batesta Chodov DNK BFB Bochov3:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Baník Vintířov ASKST Cheb B1:10
1610. 02. 2018 14:00TJ Lomnice BTJ Jiskra Aš B9:9
1724. 02. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Luby B10:3
1724. 02. 2018 09:00NK BFB BochovTJ Baník Svatava1:10
1724. 02. 2018 08:30SKST Cheb BTJ Batesta Chodov D10:3
1724. 02. 2018 09:00TJ Jiskra Aš BTJ Baník Sokolov B10:1
1824. 02. 2018 14:00NK BFB BochovTJ Luby B9:9
1824. 02. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Svatava9:9
1824. 02. 2018 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Batesta Chodov D7:10
1824. 02. 2018 12:30SKST Cheb BTJ Baník Sokolov B10:1
1910. 03. 2018 08:30SKST Cheb BTJ Loket nad Ohří B10:1
1910. 03. 2018 09:00TJ Jiskra Aš BNK BFB Bochov6:10
1910. 03. 2018 09:00TJ Lomnice BTJ Luby B9:9
1910. 03. 2018 09:00TJ Baník Vintířov ATJ Baník Svatava6:10
2010. 03. 2018 14:00TJ Jiskra Aš BTJ Loket nad Ohří B10:8
2010. 03. 2018 12:30SKST Cheb BNK BFB Bochov10:3
2010. 03. 2018 14:00TJ Baník Vintířov ATJ Luby B9:9
2010. 03. 2018 14:00TJ Lomnice BTJ Baník Svatava10:8
2124. 03. 2018 09:00TJ Loket nad Ohří BTJ Lomnice B10:2
2124. 03. 2018 09:00NK BFB BochovTJ Baník Vintířov A9:9
2124. 03. 2018 08:30TJ Luby BTJ Batesta Chodov D8:10
2124. 03. 2018 09:00
v Bukovanech
TJ Baník SvatavaTJ Baník Sokolov B10:2
2224. 03. 2018 14:00NK BFB BochovTJ Lomnice B10:5
2224. 03. 2018 14:00TJ Loket nad Ohří BTJ Baník Vintířov A10:1
2224. 03. 2018 14:00
v Bukovanech
TJ Baník SvatavaTJ Batesta Chodov D2:10
2224. 03. 2018 12:30TJ Luby BTJ Baník Sokolov B10:6

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS