Výsledky
Divize
123. 09. 2017 16:00TTC Litvínov ASKST Baník Most B7:10
123. 09. 2017 16:00SKST Teplice ATJ Krupka A1:10
123. 09. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sever Žatec B10:4
123. 09. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Děčín A2:10
123. 09. 2017 16:00TTC Litoměřice CSKP Sever Ústí nad Labem A10:2
123. 09. 2017 10:00TJ Sever Žatec AKST Jirkov A1:10
207. 10. 2017 10:00TJ Sever Žatec ATTC Litvínov A7:10
207. 10. 2017 16:00SKST Baník Most BKST Jirkov A9:9
207. 10. 2017 16:00SKST Teplice ATTC Litoměřice C7:10
207. 10. 2017 16:00TJ Krupka ASKP Sever Ústí nad Labem A4:10
207. 10. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sokol Filipov A10:5
207. 10. 2017 16:00TJ Sever Žatec BSKST Děčín A4:10
308. 10. 2017 10:00KST Jirkov ATTC Litvínov A10:3
308. 10. 2017 10:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec A10:6
308. 10. 2017 10:00SKST Teplice ASKP Sever Ústí nad Labem A10:7
308. 10. 2017 10:00TJ Krupka ATTC Litoměřice C10:7
308. 10. 2017 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Děčín A4:10
308. 10. 2017 10:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Filipov A9:9
421. 10. 2017 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Filipov A4:10
421. 10. 2017 16:00KST Jirkov ASKST Děčín A7:10
421. 10. 2017 16:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Lenešice A6:10
421. 10. 2017 16:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec B5:10
421. 10. 2017 16:00TTC Litvínov ASKST Teplice A10:3
421. 10. 2017 16:00SKST Baník Most BTJ Krupka A9:9
522. 10. 2017 10:00TJ Sever Žatec ASKST Děčín A4:10
522. 10. 2017 10:00KST Jirkov ATJ Sokol Filipov A10:5
522. 10. 2017 10:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec B10:6
522. 10. 2017 10:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Lenešice A10:6
522. 10. 2017 10:00TTC Litvínov ATJ Krupka A8:10
522. 10. 2017 10:00SKST Baník Most BSKST Teplice A10:8
604. 11. 2017 16:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec A9:9
604. 11. 2017 16:00TJ Krupka AKST Jirkov A9:9
604. 11. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litvínov A10:7
628. 10. 2017 16:00TJ Sever Žatec BSKST Baník Most B8:10
604. 11. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litoměřice C9:9
604. 11. 2017 16:00SKST Děčín ASKP Sever Ústí nad Labem A10:5
705. 11. 2017 10:00SKST Teplice AKST Jirkov A3:10
705. 11. 2017 10:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec A10:3
705. 11. 2017 10:00TJ Sokol Lenešice ASKST Baník Most B4:10
702. 11. 2017 18:00TJ Sever Žatec BTTC Litvínov A10:3
705. 11. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
705. 11. 2017 10:00SKST Děčín ATTC Litoměřice C7:10
818. 11. 2017 16:00TJ Sever Žatec ATTC Litoměřice C3:10
818. 11. 2017 16:00KST Jirkov ASKP Sever Ústí nad Labem A10:5
818. 11. 2017 16:00TTC Litvínov ATJ Sokol Filipov A9:9
818. 11. 2017 16:00SKST Baník Most BSKST Děčín A9:9
818. 11. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ASKST Teplice A6:10
818. 11. 2017 16:00TJ Krupka ATJ Sever Žatec B10:5
919. 11. 2017 10:00TJ Sever Žatec ASKP Sever Ústí nad Labem A10:8
919. 11. 2017 10:00KST Jirkov ATTC Litoměřice C10:6
919. 11. 2017 10:00TTC Litvínov ASKST Děčín A9:9
919. 11. 2017 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Filipov A9:9
919. 11. 2017 14:00TJ Sever Žatec BSKST Teplice A5:10
919. 11. 2017 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Lenešice A9:9
1002. 12. 2017 16:00TJ Sokol Lenešice ATJ Sever Žatec A10:5
1002. 12. 2017 16:00TJ Sever Žatec BKST Jirkov A1:10
1002. 12. 2017 16:00TJ Sokol Filipov ASKST Teplice A9:9
1002. 12. 2017 16:00SKST Děčín ATJ Krupka A10:5
1002. 12. 2017 16:00TTC Litoměřice CTTC Litvínov A10:5
1002. 12. 2017 16:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Baník Most B9:9
1103. 12. 2017 10:00TJ Sokol Lenešice AKST Jirkov A3:10
1119. 09. 2017 18:00TJ Sever Žatec BTJ Sever Žatec A7:10
1103. 12. 2017 10:00TJ Sokol Filipov ATJ Krupka A3:10
1103. 12. 2017 10:00SKST Děčín ASKST Teplice A10:4
1103. 12. 2017 10:00TTC Litoměřice CSKST Baník Most B10:5
1103. 12. 2017 10:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litvínov A10:7
1221. 01. 2018 10:00SKST Baník Most BTTC Litvínov A10:7
1221. 01. 2018 10:00TJ Krupka ASKST Teplice A10:3
1221. 01. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTJ Sokol Lenešice A7:10
1221. 01. 2018 10:00SKST Děčín ATJ Sokol Filipov A10:3
1221. 01. 2018 10:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATTC Litoměřice C9:9
1221. 01. 2018 10:00KST Jirkov ATJ Sever Žatec A10:4
1303. 02. 2018 16:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec A10:4
1303. 02. 2018 16:00KST Jirkov ASKST Baník Most B10:2
1303. 02. 2018 10:00TTC Litoměřice CSKST Teplice A10:8
1303. 02. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Krupka A5:10
1303. 02. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sokol Lenešice A7:10
1303. 02. 2018 16:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec B10:1
1404. 02. 2018 10:00TTC Litvínov AKST Jirkov A4:10
1404. 02. 2018 10:00TJ Sever Žatec ASKST Baník Most B10:6
1404. 02. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Teplice A0:10
1404. 02. 2018 10:00TTC Litoměřice CTJ Krupka A10:3
1401. 02. 2018 18:00SKST Děčín ATJ Sokol Lenešice A10:2
1427. 02. 2018 17:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec B10:0wo
1517. 02. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATJ Sever Žatec A7:10
1517. 02. 2018 16:00SKST Děčín AKST Jirkov A10:4
1517. 02. 2018 16:00TJ Sokol Lenešice ATTC Litoměřice C9:9
1517. 02. 2018 16:00TJ Sever Žatec BSKP Sever Ústí nad Labem A4:10
1517. 02. 2018 16:00SKST Teplice ATTC Litvínov A7:10
1517. 02. 2018 16:00TJ Krupka ASKST Baník Most B10:5
1618. 02. 2018 10:00SKST Děčín ATJ Sever Žatec A10:2
1618. 02. 2018 10:00TJ Sokol Filipov AKST Jirkov A5:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Sever Žatec BTTC Litoměřice C3:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice ASKP Sever Ústí nad Labem A2:10
1618. 02. 2018 10:00TJ Krupka ATTC Litvínov A10:4
1618. 02. 2018 10:00SKST Teplice ASKST Baník Most B7:10
1703. 03. 2018 16:00TJ Sever Žatec ASKST Teplice A10:7
1703. 03. 2018 16:00KST Jirkov ATJ Krupka A10:4
1703. 03. 2018 16:00TTC Litvínov ATJ Sokol Lenešice A10:5
1703. 03. 2018 16:00SKST Baník Most BTJ Sever Žatec B10:0
1703. 03. 2018 16:00TTC Litoměřice CTJ Sokol Filipov A10:2
1703. 03. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem ASKST Děčín A0:10
1804. 03. 2018 10:00KST Jirkov ASKST Teplice A10:2
1804. 03. 2018 10:00TJ Sever Žatec ATJ Krupka A10:8
1804. 03. 2018 10:00SKST Baník Most BTJ Sokol Lenešice A10:5
1804. 03. 2018 10:00TTC Litvínov ATJ Sever Žatec B10:2
1804. 03. 2018 10:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov A7:10
1804. 03. 2018 10:00TTC Litoměřice CSKST Děčín A9:9
1917. 03. 2018 16:00TTC Litoměřice CTJ Sever Žatec A5:10
1917. 03. 2018 16:00SKP Sever Ústí nad Labem AKST Jirkov A7:10
1917. 03. 2018 16:00TJ Sokol Filipov ATTC Litvínov A10:6
1917. 03. 2018 16:00SKST Děčín ASKST Baník Most B10:1
1917. 03. 2018 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Lenešice A10:5
1917. 03. 2018 16:00TJ Sever Žatec BTJ Krupka A10:7
2018. 03. 2018 10:00SKP Sever Ústí nad Labem ATJ Sever Žatec A10:5
2018. 03. 2018 10:00TTC Litoměřice CKST Jirkov A10:3
2018. 03. 2018 10:00SKST Děčín ATTC Litvínov A10:2
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Filipov ASKST Baník Most B10:7
2018. 03. 2018 10:00SKST Teplice ATJ Sever Žatec B10:2
2018. 03. 2018 10:00TJ Sokol Lenešice ATJ Krupka A9:9
2107. 04. 2018 16:00TJ Sever Žatec ATJ Sokol Lenešice A10:3
2107. 04. 2018 16:00KST Jirkov ATJ Sever Žatec B10:2
2107. 04. 2018 16:00SKST Teplice ATJ Sokol Filipov A10:8
2107. 04. 2018 16:00TJ Krupka ASKST Děčín A5:10
2107. 04. 2018 16:00TTC Litvínov ATTC Litoměřice C10:8
2106. 04. 2018 18:00SKST Baník Most BSKP Sever Ústí nad Labem A6:10
2208. 04. 2018 10:00KST Jirkov ATJ Sokol Lenešice A6:10
2221. 09. 2017 19:00TJ Sever Žatec ATJ Sever Žatec B8:10
2208. 04. 2018 10:00TJ Krupka ATJ Sokol Filipov A9:9
2208. 04. 2018 10:00
Po skončení utkání proběhne los o play-off
SKST Teplice ASKST Děčín A2:10
2208. 04. 2018 10:00SKST Baník Most BTTC Litoměřice C7:10
2208. 04. 2018 10:00TTC Litvínov ASKP Sever Ústí nad Labem A9:9
Krajský přebor I. třídy
109. 12. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceKST Jirkov B9:9
dvojička
128. 09. 2017 18:00TTC Roudnice AASK Lovosice A7:10
dvojička
105. 09. 2017 18:30SKST Teplice CSKST Teplice B10:8
dvojička
128. 10. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Spartak Lubenec A7:10
dvojička
111. 11. 2017 17:00KST Jirkov CKST Most A7:10
dvojička
107. 09. 2017 18:00SKST Baník Most CSKST Baník Most D10:8
dvojička
116. 09. 2017 15:00TTC Litvínov BTJ Krupka B10:5
dvojička
216. 09. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceSKST Baník Most C6:10
216. 09. 2017 16:00KST Jirkov BSKST Baník Most D10:8
216. 09. 2017 16:00TTC Roudnice AKST Jirkov C10:7
216. 09. 2017 16:00ASK Lovosice AKST Most A10:5
216. 09. 2017 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Dobroměřice A10:8
216. 09. 2017 16:00SKST Teplice BTJ Spartak Lubenec A6:10
317. 09. 2017 10:00TJ Sokol SpořiceSKST Baník Most D10:7
317. 09. 2017 10:00KST Jirkov BSKST Baník Most C8:10
317. 09. 2017 10:00TTC Roudnice AKST Most A10:1
317. 09. 2017 10:00ASK Lovosice AKST Jirkov C10:6
317. 09. 2017 13:00SKST Teplice CTJ Spartak Lubenec A5:10
317. 09. 2017 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Dobroměřice A9:9
430. 09. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceTTC Litvínov B10:6
430. 09. 2017 16:00KST Jirkov BTJ Krupka B10:4
430. 09. 2017 10:00SKST Teplice CSKST Baník Most C10:7
430. 09. 2017 16:00SKST Teplice BSKST Baník Most D10:8
430. 09. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov C10:5
430. 09. 2017 16:00KST Most ATJ Spartak Lubenec A9:9
501. 10. 2017 10:00TJ Sokol SpořiceTJ Krupka B10:4
501. 10. 2017 10:00KST Jirkov BTTC Litvínov B10:8
501. 10. 2017 13:00SKST Teplice CSKST Baník Most D7:10
501. 10. 2017 10:00SKST Teplice BSKST Baník Most C10:2
501. 10. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Most A7:10
501. 10. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov C10:3
614. 10. 2017 15:00TTC Litvínov BKST Jirkov C10:7
614. 10. 2017 16:00TJ Krupka BKST Most A4:10
614. 10. 2017 14:00SKST Baník Most CTJ Sokol Dobroměřice A3:10
614. 10. 2017 16:00SKST Baník Most DTJ Spartak Lubenec A9:9
614. 10. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceTTC Roudnice A10:8
614. 10. 2017 16:00KST Jirkov BASK Lovosice A9:9
715. 10. 2017 10:00TTC Litvínov BKST Most A5:10
715. 10. 2017 10:00TJ Krupka BKST Jirkov C2:10
715. 10. 2017 10:00SKST Baník Most CTJ Spartak Lubenec A4:10
715. 10. 2017 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Dobroměřice A3:10
715. 10. 2017 10:00TJ Sokol SpořiceASK Lovosice A9:9
715. 10. 2017 10:00KST Jirkov BTTC Roudnice A10:3
812. 10. 2017 18:00TTC Roudnice ATTC Litvínov B8:10
828. 10. 2017 16:00ASK Lovosice ATJ Krupka B10:2
828. 10. 2017 10:00SKST Teplice CTJ Sokol Spořice3:10
828. 10. 2017 16:00SKST Teplice BKST Jirkov B10:6
828. 10. 2017 16:00KST Jirkov CSKST Baník Most C7:10
828. 10. 2017 16:00KST Most ASKST Baník Most D9:9
929. 10. 2017 10:00TTC Roudnice ATJ Krupka B10:0
925. 10. 2017 18:00ASK Lovosice ATTC Litvínov B10:3
929. 10. 2017 13:00SKST Teplice CKST Jirkov B8:10
929. 10. 2017 10:00SKST Teplice BTJ Sokol Spořice10:7
929. 10. 2017 10:00KST Jirkov CSKST Baník Most D8:10
929. 10. 2017 10:00KST Most ASKST Baník Most C4:10
1011. 11. 2017 16:00TTC Litvínov BSKST Baník Most C7:10
1011. 11. 2017 16:00TJ Krupka BSKST Baník Most D5:10
1011. 11. 2017 16:00TJ Sokol SpořiceTJ Sokol Dobroměřice A10:4
1011. 11. 2017 16:00KST Jirkov BTJ Spartak Lubenec A9:9
1011. 11. 2017 16:00TTC Roudnice ASKST Teplice C10:5
1011. 11. 2017 16:00ASK Lovosice ASKST Teplice B8:10
1112. 11. 2017 10:00TTC Litvínov BSKST Baník Most D10:4
1112. 11. 2017 10:00TJ Krupka BSKST Baník Most C9:9
1112. 11. 2017 10:00TJ Sokol SpořiceTJ Spartak Lubenec A7:10
1112. 11. 2017 10:00KST Jirkov BTJ Sokol Dobroměřice A10:8
1112. 11. 2017 10:00TTC Roudnice ASKST Teplice B10:2
1112. 11. 2017 10:00ASK Lovosice ASKST Teplice C8:10
1221. 11. 2017 18:00
herna Sokol Bořislav
SKST Teplice CTTC Litvínov B10:5
1225. 11. 2017 16:00SKST Teplice BTJ Krupka B10:5
1225. 11. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Roudnice A10:7
1225. 11. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec AASK Lovosice A10:0
1225. 11. 2017 16:00KST Jirkov CTJ Sokol Spořice9:9
1225. 11. 2017 16:00KST Most AKST Jirkov B5:10
1323. 11. 2017 18:00TJ Krupka BSKST Teplice C4:10
1326. 11. 2017 10:00SKST Teplice BTTC Litvínov B9:9
1326. 11. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice AASK Lovosice A9:9
1326. 11. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Roudnice A10:3
1312. 09. 2017 18:00KST Jirkov CKST Jirkov B10:8
1318. 11. 2017 16:00KST Most ATJ Sokol Spořice6:10
1409. 12. 2017 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATTC Litvínov B9:9
1409. 12. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Krupka B10:4
1409. 12. 2017 16:00KST Jirkov CSKST Teplice C10:7
1409. 12. 2017 16:00KST Most ASKST Teplice B10:8
1409. 12. 2017 16:00SKST Baník Most CTTC Roudnice A9:9
1409. 12. 2017 16:00SKST Baník Most DASK Lovosice A10:8
1510. 12. 2017 10:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Krupka B10:0
1510. 12. 2017 10:00TJ Spartak Lubenec ATTC Litvínov B10:3
1510. 12. 2017 10:00KST Jirkov CSKST Teplice B6:10
1510. 12. 2017 10:00KST Most ASKST Teplice C10:4
1510. 12. 2017 10:00SKST Baník Most CASK Lovosice A10:7
1510. 12. 2017 10:00SKST Baník Most DTTC Roudnice A8:10
1610. 02. 2018 16:00KST Jirkov BTJ Sokol Spořice10:8
dvojička
1613. 01. 2018 16:00ASK Lovosice ATTC Roudnice A9:9
dvojička
1607. 09. 2017 18:30SKST Teplice BSKST Teplice C10:4
dvojička
1624. 02. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Dobroměřice A9:9
dvojička
1610. 03. 2018 16:00KST Most AKST Jirkov C10:7
dvojička
1611. 09. 2017 18:00SKST Baník Most DSKST Baník Most C10:5
dvojička
1606. 01. 2018 16:00TJ Krupka BTTC Litvínov B3:10
dvojička
1706. 01. 2018 16:00SKST Baník Most CTJ Sokol Spořice10:1
1706. 01. 2018 16:00SKST Baník Most DKST Jirkov B5:10
1706. 01. 2018 16:00KST Jirkov CTTC Roudnice A8:10
1706. 01. 2018 16:00KST Most AASK Lovosice A6:10
1706. 01. 2018 18:30TJ Sokol Dobroměřice ASKST Teplice C10:8
1706. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice B10:6
1807. 01. 2018 10:00SKST Baník Most DTJ Sokol Spořice7:10
1807. 01. 2018 10:00SKST Baník Most CKST Jirkov B10:5
1807. 01. 2018 10:00KST Most ATTC Roudnice A10:7
1807. 01. 2018 10:00KST Jirkov CASK Lovosice A2:10
1807. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Teplice C10:2
1807. 01. 2018 10:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Teplice B1:10
1913. 01. 2018 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Spořice3:10
1913. 01. 2018 16:00TJ Krupka BKST Jirkov B2:10
1913. 01. 2018 16:00SKST Baník Most CSKST Teplice C10:4
1913. 01. 2018 16:00SKST Baník Most DSKST Teplice B5:10
1913. 01. 2018 16:00KST Jirkov CTJ Sokol Dobroměřice A6:10
1913. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Most A10:4
2014. 01. 2018 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Spořice6:10
2014. 01. 2018 10:00TTC Litvínov BKST Jirkov B9:9
2013. 01. 2018 12:00SKST Baník Most DSKST Teplice C8:10
2013. 01. 2018 12:00SKST Baník Most CSKST Teplice B10:3
2014. 01. 2018 10:00KST Most ATJ Sokol Dobroměřice A5:10
2014. 01. 2018 10:00KST Jirkov CTJ Spartak Lubenec A9:9
2127. 01. 2018 16:00KST Jirkov CTTC Litvínov B10:7
2124. 01. 2018 18:00KST Most ATJ Krupka B10:3
2127. 01. 2018 16:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Baník Most C9:9
2127. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most D10:2
2127. 01. 2018 16:00TTC Roudnice ATJ Sokol Spořice4:10
2127. 01. 2018 16:00ASK Lovosice AKST Jirkov B10:7
2228. 01. 2018 10:00
herna Litvínov
KST Most ATTC Litvínov B10:7
2228. 01. 2018 10:00KST Jirkov CTJ Krupka B10:3
2228. 01. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ASKST Baník Most C8:10
2228. 01. 2018 10:00TJ Sokol Dobroměřice ASKST Baník Most D10:3
2228. 01. 2018 10:00ASK Lovosice ATJ Sokol Spořice10:6
2228. 01. 2018 10:00TTC Roudnice AKST Jirkov B10:8
2310. 02. 2018 16:00TTC Litvínov BTJ Sokol Dobroměřice A10:4
2310. 02. 2018 16:00TJ Krupka BTJ Spartak Lubenec A3:10
2310. 02. 2018 10:00SKST Teplice CKST Jirkov C10:7
2310. 02. 2018 16:00SKST Teplice BKST Most A10:8
2310. 02. 2018 16:00TTC Roudnice ASKST Baník Most C7:10
2310. 02. 2018 16:00ASK Lovosice ASKST Baník Most D10:6
2411. 02. 2018 10:00TJ Krupka BTJ Sokol Dobroměřice A2:10
2410. 02. 2018 10:00TTC Litvínov BTJ Spartak Lubenec A7:10
2411. 02. 2018 10:00SKST Teplice BKST Jirkov C10:8
2411. 02. 2018 13:00SKST Teplice CKST Most A5:10
2411. 02. 2018 10:00ASK Lovosice ASKST Baník Most C7:10
2411. 02. 2018 10:00TTC Roudnice ASKST Baník Most D10:4
2522. 02. 2018 18:00
horní herna
TTC Litvínov BTTC Roudnice A10:7
2524. 02. 2018 16:00TJ Krupka BASK Lovosice A8:10
2524. 02. 2018 16:00TJ Sokol SpořiceSKST Teplice C9:9
2524. 02. 2018 16:00KST Jirkov BSKST Teplice B10:7
2524. 02. 2018 16:00SKST Baník Most CKST Jirkov C10:5
2524. 02. 2018 16:00SKST Baník Most DKST Most A10:7
2621. 02. 2018 17:30TJ Krupka BTTC Roudnice A1:10
2608. 02. 2018 18:00TTC Litvínov BASK Lovosice A9:9
2625. 02. 2018 10:00KST Jirkov BSKST Teplice C10:6
2625. 02. 2018 10:00TJ Sokol SpořiceSKST Teplice B6:10
2625. 02. 2018 10:00SKST Baník Most DKST Jirkov C5:10
2625. 02. 2018 10:00SKST Baník Most CKST Most A10:4
2710. 03. 2018 16:00SKST Baník Most CTTC Litvínov B10:1
2710. 03. 2018 16:00SKST Baník Most DTJ Krupka B5:10
2710. 03. 2018 16:00TJ Sokol Dobroměřice ATJ Sokol Spořice6:10
2710. 03. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec AKST Jirkov B10:8
2708. 03. 2018 18:00SKST Teplice CTTC Roudnice A6:10
2710. 03. 2018 16:00SKST Teplice BASK Lovosice A10:7
2811. 03. 2018 10:00SKST Baník Most DTTC Litvínov B5:10
2811. 03. 2018 10:00SKST Baník Most CTJ Krupka B10:3
2811. 03. 2018 10:00TJ Spartak Lubenec ATJ Sokol Spořice10:2
2811. 03. 2018 10:00TJ Sokol Dobroměřice AKST Jirkov B9:9
2811. 03. 2018 10:00SKST Teplice BTTC Roudnice A9:9
2811. 03. 2018 13:00SKST Teplice CASK Lovosice A3:10
2924. 03. 2018 16:00TTC Litvínov BSKST Teplice C10:1
2924. 03. 2018 16:00TJ Krupka BSKST Teplice B1:10
2924. 03. 2018 16:00TTC Roudnice ATJ Sokol Dobroměřice A5:10
2924. 03. 2018 16:00ASK Lovosice ATJ Spartak Lubenec A10:4
2924. 03. 2018 16:00TJ Sokol SpořiceKST Jirkov C1:10
2917. 03. 2018 16:00KST Jirkov BKST Most A10:8
3025. 03. 2018 13:00SKST Teplice CTJ Krupka B10:1
3025. 03. 2018 10:00TTC Litvínov BSKST Teplice B9:9
3025. 03. 2018 10:00ASK Lovosice ATJ Sokol Dobroměřice A10:6
3025. 03. 2018 10:00TTC Roudnice ATJ Spartak Lubenec A9:9
3014. 09. 2017 18:00KST Jirkov BKST Jirkov C8:10
3025. 03. 2018 10:00TJ Sokol SpořiceKST Most A10:5
Krajský přebor II.tř. sk.A
129. 09. 2017 18:00ST Kopisty ASKST Baník Most E7:11
126. 09. 2017 18:00KST Libědice ATTC Litvínov C15:3
129. 09. 2017 18:00OÚ Blažim Tygři AKST Jirkov D8:10
129. 09. 2017 18:00TJ Sever Žatec CTJ Baník Meziboří A8:10
129. 09. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Březenecká Chomutov A12:6
130. 09. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín AKST Most B10:8
207. 10. 2017 10:00SKST Baník Most EKST Most B9:9
207. 10. 2017 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASokol Horní Jiřetín A8:10
206. 10. 2017 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Klášterec nad Ohří A13:5
204. 10. 2017 17:30KST Jirkov DTJ Sever Žatec C11:7
206. 10. 2017 18:30KST Libědice AOÚ Blažim Tygři A13:5
206. 10. 2017 18:00ST Kopisty ATTC Litvínov C4:14
314. 10. 2017 10:00SKST Baník Most ETTC Litvínov C10:8
313. 10. 2017 18:00OÚ Blažim Tygři AST Kopisty A12:6
313. 10. 2017 18:00TJ Sever Žatec CKST Libědice A13:5
313. 10. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Jirkov D12:6
314. 10. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Baník Meziboří A13:5
309. 10. 2017 18:00KST Most BTJ Baník Březenecká Chomutov A16:2
421. 10. 2017 10:00SKST Baník Most ETJ Baník Březenecká Chomutov A9:9
420. 10. 2017 18:00TJ Baník Meziboří AKST Most B12:6
418. 10. 2017 17:30KST Jirkov DSokol Horní Jiřetín A15:3
420. 10. 2017 18:30KST Libědice ATJ Klášterec nad Ohří A11:7
420. 10. 2017 18:00ST Kopisty ATJ Sever Žatec C8:10
420. 10. 2017 18:00OÚ Blažim Tygři ATTC Litvínov C9:9
503. 11. 2017 18:00OÚ Blažim Tygři ASKST Baník Most E11:7
503. 11. 2017 18:00TJ Sever Žatec CTTC Litvínov C7:11
503. 11. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AST Kopisty A13:5
504. 11. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín AKST Libědice A5:13
530. 10. 2017 18:00KST Most BKST Jirkov D8:10
504. 11. 2017 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Baník Meziboří A4:14
611. 11. 2017 10:00SKST Baník Most ETJ Baník Meziboří A13:5
608. 11. 2017 17:30KST Jirkov DTJ Baník Březenecká Chomutov A9:9
610. 11. 2017 18:30KST Libědice AKST Most B7:11
610. 11. 2017 18:00ST Kopisty ASokol Horní Jiřetín A5:13
610. 11. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATTC Litvínov C7:11
610. 11. 2017 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Sever Žatec C13:5
717. 11. 2017 18:00TJ Sever Žatec CSKST Baník Most E9:9
717. 11. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří AOÚ Blažim Tygři A10:8
718. 11. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATTC Litvínov C6:12
713. 11. 2017 18:00KST Most BST Kopisty A12:6
718. 11. 2017 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov AKST Libědice A7:11
710. 11. 2017 18:00TJ Baník Meziboří AKST Jirkov D13:5
825. 11. 2017 10:00SKST Baník Most EKST Jirkov D12:6
824. 11. 2017 18:30KST Libědice ATJ Baník Meziboří A12:6
824. 11. 2017 18:00ST Kopisty ATJ Baník Březenecká Chomutov A2:16
825. 11. 2017 16:00TTC Litvínov CKST Most B10:8
824. 11. 2017 18:00OÚ Blažim Tygři ASokol Horní Jiřetín A14:4
824. 11. 2017 18:00TJ Sever Žatec CTJ Klášterec nad Ohří A12:6
901. 12. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ASKST Baník Most E14:4
902. 12. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Sever Žatec C3:15
927. 11. 2017 18:00KST Most BOÚ Blažim Tygři A10:8
902. 12. 2017 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATTC Litvínov C5:13
901. 12. 2017 18:00TJ Baník Meziboří AST Kopisty A17:1
929. 11. 2017 17:30KST Jirkov DKST Libědice A11:7
1009. 12. 2017 10:00SKST Baník Most EKST Libědice A2:16
1008. 12. 2017 18:00ST Kopisty AKST Jirkov D5:13
1009. 12. 2017 13:00TTC Litvínov CTJ Baník Meziboří A7:11
1008. 12. 2017 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Baník Březenecká Chomutov A15:3
1008. 12. 2017 18:00TJ Sever Žatec CKST Most B15:3
1008. 12. 2017 17:30TJ Klášterec nad Ohří ASokol Horní Jiřetín A6:12
1116. 12. 2017 10:00Sokol Horní Jiřetín ASKST Baník Most E7:11
1111. 12. 2017 18:00KST Most BTJ Klášterec nad Ohří A10:8
1116. 12. 2017 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Sever Žatec C10:8
1115. 12. 2017 18:00TJ Baník Meziboří AOÚ Blažim Tygři A11:7
1113. 12. 2017 17:30KST Jirkov DTTC Litvínov C11:7
1114. 12. 2017 17:30KST Libědice AST Kopisty A13:5
1213. 01. 2018 10:00SKST Baník Most EST Kopisty A8:10
1213. 01. 2018 16:00TTC Litvínov CKST Libědice A7:11
1210. 01. 2018 17:30KST Jirkov DOÚ Blažim Tygři A14:4
1212. 01. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Sever Žatec C11:7
1213. 01. 2018 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov ATJ Klášterec nad Ohří A9:9
1208. 01. 2018 18:00KST Most BSokol Horní Jiřetín A14:4
1315. 01. 2018 18:00KST Most BSKST Baník Most E10:8
1320. 01. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Baník Březenecká Chomutov A6:12
1319. 01. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Baník Meziboří A8:10
1319. 01. 2018 18:00TJ Sever Žatec CKST Jirkov D9:9
1319. 01. 2018 18:00OÚ Blažim Tygři AKST Libědice A4:14
1320. 01. 2018 16:00TTC Litvínov CST Kopisty A13:5
1427. 01. 2018 16:00TTC Litvínov CSKST Baník Most E14:4
1426. 01. 2018 18:00ST Kopisty AOÚ Blažim Tygři A5:13
1426. 01. 2018 18:30KST Libědice ATJ Sever Žatec C16:2
1424. 01. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Klášterec nad Ohří A11:7
1426. 01. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ASokol Horní Jiřetín A13:5
1427. 01. 2018 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov AKST Most B10:8
1503. 02. 2018 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov ASKST Baník Most E14:4
1529. 01. 2018 18:00KST Most BTJ Baník Meziboří A10:8
1503. 02. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín AKST Jirkov D5:13
1502. 02. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Libědice A8:10
1502. 02. 2018 18:00TJ Sever Žatec CST Kopisty A17:1
1503. 02. 2018 16:00TTC Litvínov COÚ Blažim Tygři A13:5
1610. 02. 2018 10:00SKST Baník Most EOÚ Blažim Tygři A9:9
1610. 02. 2018 16:00TTC Litvínov CTJ Sever Žatec C5:13
1609. 02. 2018 18:00ST Kopisty ATJ Klášterec nad Ohří A3:15
1609. 02. 2018 18:30KST Libědice ASokol Horní Jiřetín A12:6
1607. 02. 2018 17:30KST Jirkov DKST Most B14:4
1609. 02. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ATJ Baník Březenecká Chomutov A12:6
1716. 02. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ASKST Baník Most E9:9
1717. 02. 2018 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov AKST Jirkov D12:6
1712. 02. 2018 18:00KST Most BKST Libědice A4:14
1717. 02. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín AST Kopisty A13:5
1717. 02. 2018 13:00TTC Litvínov CTJ Klášterec nad Ohří A8:10
1716. 02. 2018 18:00TJ Sever Žatec COÚ Blažim Tygři A10:8
1824. 02. 2018 10:00SKST Baník Most ETJ Sever Žatec C11:7
1823. 02. 2018 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Klášterec nad Ohří A6:12
1824. 02. 2018 15:00TTC Litvínov CSokol Horní Jiřetín A10:8
1823. 02. 2018 18:00ST Kopisty AKST Most B12:6
1823. 02. 2018 18:30KST Libědice ATJ Baník Březenecká Chomutov A11:7
1821. 02. 2018 17:30KST Jirkov DTJ Baník Meziboří A15:3
1928. 02. 2018 17:30KST Jirkov DSKST Baník Most E12:6
1902. 03. 2018 18:00TJ Baník Meziboří AKST Libědice A4:14
1903. 03. 2018 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov AST Kopisty A14:4
1926. 02. 2018 18:00KST Most BTTC Litvínov C9:8
1903. 03. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín AOÚ Blažim Tygři A11:7
1902. 03. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří ATJ Sever Žatec C14:4
2014. 03. 2018 18:00
odloženo
SKST Baník Most ETJ Klášterec nad Ohří A8:10
2009. 03. 2018 18:00TJ Sever Žatec CSokol Horní Jiřetín A10:8
2020. 03. 2018 18:00
odloženo - jarní pr.
OÚ Blažim Tygři AKST Most B8:10
2010. 03. 2018 16:00TTC Litvínov CTJ Baník Březenecká Chomutov A6:12
2027. 02. 2018 18:30ST Kopisty ATJ Baník Meziboří A8:10
2009. 03. 2018 18:30KST Libědice AKST Jirkov D13:5
2122. 03. 2018 18:30KST Libědice ASKST Baník Most E6:12
2114. 03. 2018 17:30KST Jirkov DST Kopisty A15:3
2116. 03. 2018 18:00TJ Baník Meziboří ATTC Litvínov C10:8
2117. 03. 2018 14:00TJ Baník Březenecká Chomutov AOÚ Blažim Tygři A14:4
2112. 03. 2018 18:00KST Most BTJ Sever Žatec C9:9
2117. 03. 2018 10:00Sokol Horní Jiřetín ATJ Klášterec nad Ohří A8:10
2224. 03. 2018 10:00SKST Baník Most ESokol Horní Jiřetín A10:8
2223. 03. 2018 17:30TJ Klášterec nad Ohří AKST Most B12:6
2223. 03. 2018 18:00TJ Sever Žatec CTJ Baník Březenecká Chomutov A16:2
2223. 03. 2018 18:00OÚ Blažim Tygři ATJ Baník Meziboří A8:10
2222. 03. 2018 18:00TTC Litvínov CKST Jirkov D11:7
2223. 03. 2018 18:00ST Kopisty AKST Libědice A9:9
Krajský přebor II.tř. sk.B
125. 09. 2017 18:00TJ Krupka CSokol Libochovice A10:8
129. 09. 2017 18:00TTC Roudnice BST Baroni Třebívlice A8:10
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Smolnice A4:14
130. 09. 2017 16:00TTC Duchcov ASKP Sever Ústí nad Labem C15:3
129. 09. 2017 18:00TTC Ústí nad Labem CSKST Teplice D9:9
130. 09. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Terezín B18:0
206. 10. 2017 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Terezín B11:7
207. 10. 2017 10:00SKST Teplice DTJ Sokol Bořislav A11:7
202. 10. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Ústí nad Labem C11:7
206. 10. 2017 18:00TJ Smolnice ATTC Duchcov A5:13
206. 10. 2017 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Lenešice B9:9
202. 10. 2017 18:00TJ Krupka CTTC Roudnice B9:9
313. 10. 2017 18:00TTC Roudnice BSokol Libochovice A13:5
313. 10. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Krupka C6:12
314. 10. 2017 16:00TTC Duchcov AST Baroni Třebívlice A10:8
313. 10. 2017 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Smolnice A13:5
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ASKP Sever Ústí nad Labem C6:12
312. 10. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BSKST Teplice D8:10
420. 10. 2017 18:00Sokol Libochovice ASKST Teplice D4:14
416. 10. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Terezín B16:2
420. 10. 2017 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Bořislav A9:9
420. 10. 2017 18:00ST Baroni Třebívlice ATTC Ústí nad Labem C10:8
416. 10. 2017 18:00TJ Krupka CTTC Duchcov A3:15
420. 10. 2017 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Lenešice B11:7
503. 11. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BSokol Libochovice A15:3
504. 11. 2017 16:00TTC Duchcov ATTC Roudnice B12:6
503. 11. 2017 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Krupka C10:8
504. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav AST Baroni Třebívlice A9:9
502. 11. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Smolnice A4:14
512. 11. 2017 10:00
ODLOŽENO
SKST Teplice DSKP Sever Ústí nad Labem C11:7
610. 11. 2017 18:00Sokol Libochovice ASKP Sever Ústí nad Labem C9:9
610. 11. 2017 18:00TJ Smolnice ASKST Teplice D10:8
610. 11. 2017 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Terezín B15:3
606. 11. 2017 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Bořislav A6:12
610. 11. 2017 18:00TTC Roudnice BTTC Ústí nad Labem C7:11
610. 11. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BTTC Duchcov A5:13
718. 11. 2017 16:00TTC Duchcov ASokol Libochovice A15:3
717. 11. 2017 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Sokol Lenešice B9:9
718. 11. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ATTC Roudnice B8:10
716. 11. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Krupka C11:7
718. 11. 2017 10:00SKST Teplice DST Baroni Třebívlice A12:6
713. 11. 2017 18:00
herna Smolnice
SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Smolnice A6:12
824. 11. 2017 18:00Sokol Libochovice ATJ Smolnice A7:11
824. 11. 2017 18:00ST Baroni Třebívlice ASKP Sever Ústí nad Labem C11:7
820. 11. 2017 18:00TJ Krupka CSKST Teplice D3:15
828. 11. 2017 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Terezín B15:3
824. 11. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Bořislav A10:8
825. 11. 2017 16:00TTC Duchcov ATTC Ústí nad Labem C4:14
901. 12. 2017 18:00TTC Ústí nad Labem CSokol Libochovice A5:13
902. 12. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ATTC Duchcov A2:16
930. 11. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Sokol Lenešice B6:12
902. 12. 2017 10:00SKST Teplice DTTC Roudnice B11:7
929. 11. 2017 17:30
ODLOŽENO, Herna TJ Krupka
SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Krupka C12:6
901. 12. 2017 18:00TJ Smolnice AST Baroni Třebívlice A13:5
1008. 12. 2017 18:00Sokol Libochovice AST Baroni Třebívlice A8:10
1004. 12. 2017 18:00TJ Krupka CTJ Smolnice A7:11
1008. 12. 2017 17:00TTC Roudnice BSKP Sever Ústí nad Labem C10:8
1008. 12. 2017 18:00TJ Sokol Lenešice BSKST Teplice D4:14
1009. 12. 2017 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Terezín B18:0
1008. 12. 2017 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Sokol Bořislav A9:9
1116. 12. 2017 16:00TJ Sokol Bořislav ASokol Libochovice A5:13
1114. 12. 2017 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Ústí nad Labem C9:9
1116. 12. 2017 10:00SKST Teplice DTTC Duchcov A6:12
1113. 12. 2017 18:00
ODLOŽENO, Herna TJ Sokol Lenešice
SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Lenešice B3:15
1113. 12. 2017 18:00TJ Smolnice ATTC Roudnice B13:5
1115. 12. 2017 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Krupka C12:6
1212. 01. 2018 18:00Sokol Libochovice ATJ Krupka C11:7
1212. 01. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATTC Roudnice B7:11
1212. 01. 2018 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Lenešice B14:4
1207. 01. 2018 17:00
herna Duchcov
SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Duchcov A3:15
1213. 01. 2018 10:00SKST Teplice DTTC Ústí nad Labem C8:10
1211. 01. 2018 18:00TJ Sokol Terezín BTJ Sokol Bořislav A6:12
1318. 01. 2018 18:00TJ Sokol Terezín BSokol Libochovice A8:10
1319. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bořislav ASKST Teplice D5:13
1319. 01. 2018 16:00TTC Ústí nad Labem CSKP Sever Ústí nad Labem C3:15
1320. 01. 2018 16:00TTC Duchcov ATJ Smolnice A8:10
1319. 01. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice BST Baroni Třebívlice A8:10
1319. 01. 2018 18:00TTC Roudnice BTJ Krupka C11:7
1426. 01. 2018 18:00Sokol Libochovice ATTC Roudnice B6:12
1422. 01. 2018 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Lenešice B5:13
1426. 01. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATTC Duchcov A3:15
1426. 01. 2018 18:00TJ Smolnice ATTC Ústí nad Labem C9:9
1422. 01. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CTJ Sokol Bořislav A13:5
1427. 01. 2018 10:00SKST Teplice DTJ Sokol Terezín B18:0wo
1503. 02. 2018 10:00SKST Teplice DSokol Libochovice A16:2
1531. 01. 2018 18:00TJ Sokol Terezín BSKP Sever Ústí nad Labem C4:14
1503. 02. 2018 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Smolnice A9:9
1502. 02. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CST Baroni Třebívlice A10:8
1503. 02. 2018 16:00TTC Duchcov ATJ Krupka C17:1
1502. 02. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice BTTC Roudnice B11:7
1620. 12. 2017 18:00Sokol Libochovice ATJ Sokol Lenešice B10:8
1609. 02. 2018 18:00TTC Roudnice BTTC Duchcov A11:7
1605. 02. 2018 18:00TJ Krupka CTTC Ústí nad Labem C9:9
1609. 02. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Sokol Bořislav A9:9
1609. 02. 2018 18:00TJ Smolnice ATJ Sokol Terezín B13:5
1605. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CSKST Teplice D4:14
1719. 02. 2018 18:00
ODLOŽENO
SKP Sever Ústí nad Labem CSokol Libochovice A12:6
1717. 02. 2018 10:00SKST Teplice DTJ Smolnice A11:7
1715. 02. 2018 18:00TJ Sokol Terezín BST Baroni Třebívlice A7:11
1717. 02. 2018 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Krupka C15:3
1716. 02. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CTTC Roudnice B8:10
1717. 02. 2018 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Lenešice B9:9
1823. 02. 2018 18:00Sokol Libochovice ATTC Duchcov A5:13
1823. 02. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice BTTC Ústí nad Labem C9:9
1823. 02. 2018 18:00TTC Roudnice BTJ Sokol Bořislav A14:4
1819. 02. 2018 18:00TJ Krupka CTJ Sokol Terezín B14:4
1823. 02. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ASKST Teplice D8:10
1823. 02. 2018 18:00TJ Smolnice ASKP Sever Ústí nad Labem C16:2
1902. 03. 2018 18:00TJ Smolnice ASokol Libochovice A14:4
1926. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem CST Baroni Třebívlice A9:9
1910. 03. 2018 13:00
ODLOŽENO
SKST Teplice DTJ Krupka C12:6
1901. 03. 2018 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Roudnice B4:14
1903. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bořislav ATJ Sokol Lenešice B8:10
1902. 03. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CTTC Duchcov A0:18
2009. 03. 2018 18:00Sokol Libochovice ATTC Ústí nad Labem C9:9
2010. 03. 2018 16:00TTC Duchcov ATJ Sokol Bořislav A11:7
2009. 03. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice BTJ Sokol Terezín B13:5
2009. 03. 2018 18:00TTC Roudnice BSKST Teplice D11:7
2001. 03. 2018 17:00TJ Krupka CSKP Sever Ústí nad Labem C8:10
2009. 03. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ATJ Smolnice A5:13
2116. 03. 2018 18:00ST Baroni Třebívlice ASokol Libochovice A8:10
2116. 03. 2018 18:00TJ Smolnice ATJ Krupka C13:5
2112. 03. 2018 17:00SKP Sever Ústí nad Labem CTTC Roudnice B13:5
2117. 03. 2018 10:00SKST Teplice DTJ Sokol Lenešice B13:5
2115. 03. 2018 18:00TJ Sokol Terezín BTTC Duchcov A3:15
2117. 03. 2018 16:00TJ Sokol Bořislav ATTC Ústí nad Labem C10:8
2223. 03. 2018 18:30Sokol Libochovice ATJ Sokol Bořislav A9:9
2223. 03. 2018 18:00TTC Ústí nad Labem CTJ Sokol Terezín B12:6
2224. 03. 2018 16:00TTC Duchcov ASKST Teplice D10:8
2223. 03. 2018 18:00TJ Sokol Lenešice BSKP Sever Ústí nad Labem C10:8
2223. 03. 2018 18:00TTC Roudnice BTJ Smolnice A7:11
2219. 03. 2018 18:00TJ Krupka CST Baroni Třebívlice A8:10
Krajský přebor II.tř. sk.C
128. 09. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Děčín B6:12
129. 09. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BGPD Benešov nad Ploučnicí A5:13
127. 09. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AINPEKO Krásné Březno A14:4
128. 09. 2017 18:00SK Štětí BTJ Sokol Filipov B11:7
129. 09. 2017 18:00SK Malá Veleň ATTC Roudnice C8:10
125. 09. 2017 18:00SKST Bechlín AKST Kalich Litoměřice A10:8
206. 10. 2017 18:00SKST Děčín BKST Kalich Litoměřice A17:1
206. 10. 2017 18:00TTC Roudnice CSKST Bechlín A17:1
206. 10. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BSK Malá Veleň A12:6
205. 10. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ASK Štětí B10:8
206. 10. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Chemička Ústí nad Labem A3:15
205. 10. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9
313. 10. 2017 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Děčín B1:17
313. 10. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Terezín A11:7
312. 10. 2017 18:00SK Štětí BGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9
313. 10. 2017 18:00SK Malá Veleň AINPEKO Krásné Březno A10:8
309. 10. 2017 18:00SKST Bechlín ATJ Sokol Filipov B6:12
313. 10. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATTC Roudnice C10:8
427. 10. 2017 18:00
Odloženo
SKST Děčín BTTC Roudnice C14:4
420. 10. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BKST Kalich Litoměřice A12:6
419. 10. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ASKST Bechlín A13:5
420. 10. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Malá Veleň A12:6
419. 10. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASK Štětí B5:13
420. 10. 2017 18:00
Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Chemička Ústí nad Labem A6:12
503. 11. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Děčín B1:17
502. 11. 2017 18:00SK Štětí BSKP Sever Ústí nad Labem B14:4
503. 11. 2017 18:00SK Malá Veleň ATJ Sokol Terezín A12:6
523. 10. 2017 18:00SKST Bechlín AGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12
503. 11. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice AINPEKO Krásné Březno A10:8
503. 11. 2017 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Filipov B13:5
610. 11. 2017 18:00SKST Děčín BTJ Sokol Filipov B15:3
609. 11. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ATTC Roudnice C5:13
608. 11. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AKST Kalich Litoměřice A14:4
609. 11. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ASKST Bechlín A13:5
617. 11. 2017 18:00
ODLOŽENO - Herna TTC Ústí n/L - Krčínova 6, Ústí n/L - areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna Policie
SKP Sever Ústí nad Labem BSK Malá Veleň A10:8
610. 11. 2017 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Štětí B14:4
716. 11. 2017 18:00SK Štětí BSKST Děčín B3:15
716. 11. 2017 18:00SK Malá Veleň ATJ Chemička Ústí nad Labem A8:10
715. 11. 2017 18:00SKST Bechlín ASKP Sever Ústí nad Labem B8:10
715. 11. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Terezín A4:14
717. 11. 2017 18:00TTC Roudnice CGPD Benešov nad Ploučnicí A13:5
717. 11. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BINPEKO Krásné Březno A11:7
824. 11. 2017 18:00SKST Děčín BINPEKO Krásné Březno A12:6
824. 11. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Filipov B13:5
823. 11. 2017 18:00TJ Sokol Terezín ATTC Roudnice C8:10
824. 11. 2017 18:00
Změna pořadatelství
KST Kalich Litoměřice ASKP Sever Ústí nad Labem B10:8
820. 11. 2017 18:00SKST Bechlín ATJ Chemička Ústí nad Labem A2:16
823. 11. 2017 18:00SK Štětí BSK Malá Veleň A14:4
901. 12. 2017 18:00
Herna SKST Děčín
SK Malá Veleň ASKST Děčín B1:17
929. 11. 2017 18:00SKST Bechlín ASK Štětí B4:14
901. 12. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Chemička Ústí nad Labem A6:12
901. 12. 2017 18:00TTC Roudnice CSKP Sever Ústí nad Labem B8:10
901. 12. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Sokol Terezín A12:6
930. 11. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno AGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10
1008. 12. 2017 18:00SKST Děčín BGPD Benešov nad Ploučnicí A18:0
1007. 12. 2017 18:00TJ Sokol Terezín AINPEKO Krásné Březno A12:6
1008. 12. 2017 18:00
Změna pořadatelství
TJ Sokol Filipov BSKP Sever Ústí nad Labem B9:9
1008. 12. 2017 18:00
Změna pořadatelství
TTC Roudnice CTJ Chemička Ústí nad Labem A6:12
1007. 12. 2017 18:00SK Štětí BKST Kalich Litoměřice A13:5
1008. 12. 2017 18:00SK Malá Veleň ASKST Bechlín A15:3
1111. 12. 2017 18:00SKST Bechlín ASKST Děčín B1:17
1115. 12. 2017 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Malá Veleň A9:9
1115. 12. 2017 18:00TTC Roudnice CSK Štětí B7:11
1115. 12. 2017 18:00TJ Sokol Filipov BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1114. 12. 2017 18:00INPEKO Krásné Březno ASKP Sever Ústí nad Labem B9:9
1115. 12. 2017 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATJ Sokol Terezín A8:10
1212. 01. 2018 18:00SKST Děčín BTJ Sokol Terezín A13:5
1212. 01. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKP Sever Ústí nad Labem B11:7
1211. 01. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Chemička Ústí nad Labem A14:4
1212. 01. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BSK Štětí B6:12
1212. 01. 2018 18:00TTC Roudnice CSK Malá Veleň A12:6
1210. 01. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ASKST Bechlín A12:6
1319. 01. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ASKST Děčín B6:12
1315. 01. 2018 18:00SKST Bechlín ATTC Roudnice C4:14
1319. 01. 2018 18:00SK Malá Veleň ATJ Sokol Filipov B12:6
1318. 01. 2018 18:00SK Štětí BINPEKO Krásné Březno A6:12
1319. 01. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9
1319. 01. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Terezín A11:7
1426. 01. 2018 18:00SKST Děčín BSKP Sever Ústí nad Labem B17:1
1422. 01. 2018 17:00TJ Sokol Terezín ATJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1426. 01. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASK Štětí B4:14
1425. 01. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ASK Malá Veleň A13:5
1425. 01. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BSKST Bechlín A14:4
1426. 01. 2018 18:00TTC Roudnice CKST Kalich Litoměřice A8:10
1502. 02. 2018 18:00TTC Roudnice CSKST Děčín B10:8
1502. 02. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ATJ Sokol Filipov B9:9
1529. 01. 2018 18:00SKST Bechlín AINPEKO Krásné Březno A4:14
1501. 02. 2018 18:00SK Malá Veleň AGPD Benešov nad Ploučnicí A6:12
1501. 02. 2018 18:00SK Štětí BTJ Sokol Terezín A8:10
1502. 02. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKP Sever Ústí nad Labem B8:10
1609. 02. 2018 18:00SKST Děčín BTJ Chemička Ústí nad Labem A13:5
1609. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSK Štětí B4:14
1608. 02. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ASK Malá Veleň A11:7
1609. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKST Bechlín A13:5
1608. 02. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno AKST Kalich Litoměřice A13:5
1609. 02. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BTTC Roudnice C10:8
1720. 02. 2018 18:00
ODLOŽENO
TJ Sokol Filipov BSKST Děčín B6:12
1716. 02. 2018 18:00TTC Roudnice CINPEKO Krásné Březno A6:12
1716. 02. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice AGPD Benešov nad Ploučnicí A11:7
1712. 02. 2018 18:00SKST Bechlín ATJ Sokol Terezín A6:12
1716. 02. 2018 18:00SK Malá Veleň ASKP Sever Ústí nad Labem B15:3
1715. 02. 2018 18:00SK Štětí BTJ Chemička Ústí nad Labem A9:9
1823. 02. 2018 18:00SKST Děčín BSK Štětí B9:9
1823. 02. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASK Malá Veleň A16:2
1821. 02. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BSKST Bechlín A13:5
1822. 02. 2018 18:00TJ Sokol Terezín AKST Kalich Litoměřice A10:8
1823. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ATTC Roudnice C11:7
1822. 02. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Filipov B11:7
1901. 03. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ASKST Děčín B10:8
1902. 03. 2018 18:00TJ Sokol Filipov BGPD Benešov nad Ploučnicí A8:10
1902. 03. 2018 18:00TTC Roudnice CTJ Sokol Terezín A14:4
1902. 03. 2018 18:00
herna INPEKO Krásné Březno -Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07 , Pekárna INPEKO - 2.NP
SKP Sever Ústí nad Labem BKST Kalich Litoměřice A6:12
1902. 03. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ASKST Bechlín A16:2
1902. 03. 2018 18:00SK Malá Veleň ASK Štětí B2:16
2009. 03. 2018 18:00SKST Děčín BSK Malá Veleň A13:5
2008. 03. 2018 18:00SK Štětí BSKST Bechlín A15:3
2007. 03. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem AKST Kalich Litoměřice A9:9
2009. 03. 2018 18:00SKP Sever Ústí nad Labem BTTC Roudnice C10:8
2008. 03. 2018 18:00TJ Sokol Terezín ATJ Sokol Filipov B9:9
2028. 02. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí AINPEKO Krásné Březno A5:13
2116. 03. 2018 18:00GPD Benešov nad Ploučnicí ASKST Děčín B4:14
2115. 03. 2018 18:00INPEKO Krásné Březno ATJ Sokol Terezín A14:4
2116. 03. 2018 18:00
Změna pořadatelství
SKP Sever Ústí nad Labem BTJ Sokol Filipov B6:12
2116. 03. 2018 18:00
Změna pořadatelství
TJ Chemička Ústí nad Labem ATTC Roudnice C11:7
2116. 03. 2018 18:00KST Kalich Litoměřice ASK Štětí B11:7
2112. 03. 2018 18:00SKST Bechlín ASK Malá Veleň A9:9
2223. 03. 2018 18:00SKST Děčín BSKST Bechlín A17:1
2223. 03. 2018 18:00SK Malá Veleň AKST Kalich Litoměřice A6:12
2222. 03. 2018 18:00SK Štětí BTTC Roudnice C8:10
2223. 03. 2018 18:00TJ Chemička Ústí nad Labem ATJ Sokol Filipov B14:4
2222. 03. 2018 17:30
herna INPEKO Krásné Březno -Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07 , Pekárna INPEKO - 2.NP
SKP Sever Ústí nad Labem BINPEKO Krásné Březno A10:8
2222. 03. 2018 18:00TJ Sokol Terezín AGPD Benešov nad Ploučnicí A9:9
Český pohár - I. stupeň
1/131. 08. 2017 18:00
herna Terezín
T.J. Sokol Terezín BTTC Duchcov2:8
1/102. 09. 2017 15:00
herna Libědice
KST Libědice BTTC Roudnice B0:10
1/130. 08. 2017 18:00
herna Výškov
OÚ Výškov AKST Most A4:6
1/102. 09. 2017 10:00
herna Libědice
KST Libědice CT.J. Sokol Terezín A0:10
1/102. 09. 2017 15:00
herna Kopisty
ST KopistyKST Libědice A2:8
2/105. 09. 2017 18:00
herna Duchcov
TJ KrupkaTTC Duchcov3:7
2/105. 09. 2017 18:00
herna Roudnice
TTC Roudnice BKST Most A3:7
2/109. 09. 2017 15:00
herna Terezín
TTC Roudnice AT.J. Sokol Terezín A4:6
2/108. 09. 2017 18:00
herna Libědice
KST Libědice ATTC Litvínov3:7
3/124. 09. 2017 10:00
herna Duchcov
TTC DuchcovKST Most A2:8
3/124. 09. 2017 10:00
herna Terezín
T.J. Sokol Terezín ATTC Litvínov3:7

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline