Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I. třídy
123. 09. 2017 16:00TJ BroumyTJ Olešná B12:6
130. 09. 2017 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Lokomotiva Zdice A11:7
126. 09. 2017 18:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Lokomotiva Zdice B1:17
130. 09. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák BTJ Záluží A12:6
130. 09. 2017 16:00TJ Chaloupky BTJ Praskolesy A10:8
207. 10. 2017 16:00TJ Chaloupky BSokol Nižbor B11:7
207. 10. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Praskolesy A10:8
207. 10. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Sokol Karlštejn A17:1
207. 10. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Lokomotiva Zdice B13:5
207. 10. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Olešná B17:1
314. 10. 2017 16:00Sokol Nižbor BTJ Broumy7:11
314. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Olešná B12:6
314. 10. 2017 10:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Žebrák B12:6
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Praskolesy A6:12
314. 10. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Chaloupky B5:13
421. 10. 2017 16:00Sokol Nižbor BTJ Záluží A14:4
421. 10. 2017 16:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Karlštejn A12:6
421. 10. 2017 16:00TJ Praskolesy ATJ Slovan Lochovice B8:10
421. 10. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Olešná B18:0
417. 10. 2017 18:30TJ Lokomotiva Zdice ATJ Broumy10:8
528. 10. 2017 13:00Sokol Nižbor BTJ Lokomotiva Zdice A10:8
521. 10. 2017 10:00TJ BroumyTJ Lokomotiva Zdice B9:9
528. 10. 2017 16:00TJ Praskolesy ATJ Olešná B16:2
528. 10. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Chaloupky B11:7
528. 10. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Záluží A10:8
604. 11. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ASokol Nižbor B6:12
604. 11. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Slovan Lochovice B7:11
604. 11. 2017 16:00TJ Chaloupky BTJ Olešná B16:2
604. 11. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Broumy13:5
603. 10. 2017 18:30TJ Lokomotiva Zdice BTJ Lokomotiva Zdice A7:11
711. 11. 2017 16:00Sokol Nižbor BTJ Lokomotiva Zdice B8:10
711. 11. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Žebrák B7:11
711. 11. 2017 16:00TJ BroumyTJ Praskolesy A11:7
711. 11. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Olešná B11:7
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Slovan Lochovice B4:14
825. 11. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice BSokol Nižbor B8:10
825. 11. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Olešná B10:8
825. 11. 2017 13:00TJ Chaloupky BTJ Broumy6:12
825. 11. 2017 16:00TJ Praskolesy ATJ Lokomotiva Zdice A7:11
825. 11. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Lokomotiva Zdice B8:10
902. 12. 2017 16:00Sokol Nižbor BTJ Sokol Žebrák B11:7
902. 12. 2017 16:00
herna Praskolesy
TJ Praskolesy ATJ Lokomotiva Zdice B9:9
902. 12. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Chaloupky B11:7
902. 12. 2017 16:00TJ BroumyTJ Záluží A16:2
902. 12. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Olešná B13:5
1009. 12. 2017 16:00
Herna Zaječov 126, Lidový dům Zaječov
TJ Olešná BSokol Nižbor B10:8
1009. 12. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Broumy3:15
1009. 12. 2017 13:00TJ Záluží ATJ Lokomotiva Zdice A2:16
1009. 12. 2017 13:00TJ Chaloupky BTJ Lokomotiva Zdice B11:7
1009. 12. 2017 16:00TJ Praskolesy ATJ Sokol Žebrák B10:8
1116. 12. 2017 16:00Sokol Nižbor BTJ Praskolesy A12:6
1116. 12. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Chaloupky B12:6
1116. 12. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Záluží A10:8
1116. 12. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Sokol Karlštejn A12:6
1116. 12. 2017 16:00TJ BroumyTJ Slovan Lochovice B10:8
1206. 01. 2018 16:00TJ Olešná BTJ Broumy2:16
1206. 01. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Slovan Lochovice B11:7
1206. 01. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Karlštejn A11:7
1206. 01. 2018 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Žebrák B5:13
1206. 01. 2018 16:00TJ Praskolesy ATJ Chaloupky B7:11
1313. 01. 2018 16:00Sokol Nižbor BTJ Chaloupky B12:6
1313. 01. 2018 13:00TJ Praskolesy ATJ Záluží A9:9
1313. 01. 2018 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Sokol Žebrák B2:16
1313. 01. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Slovan Lochovice B8:10
1313. 01. 2018 13:00TJ Olešná BTJ Lokomotiva Zdice A8:10
1420. 01. 2018 16:00TJ BroumySokol Nižbor B14:4
1417. 01. 2018 18:00TJ Olešná BTJ Lokomotiva Zdice B8:10
1420. 01. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Slovan Lochovice B10:8
1420. 01. 2018 16:00TJ Praskolesy ATJ Sokol Karlštejn A14:4
1420. 01. 2018 16:00TJ Chaloupky BTJ Záluží A17:1
1527. 01. 2018 13:00TJ Záluží ASokol Nižbor B7:11
1527. 01. 2018 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Chaloupky B4:14
1527. 01. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Praskolesy A11:7
1527. 01. 2018 16:00TJ Olešná BTJ Sokol Žebrák B8:10
1527. 01. 2018 16:00TJ BroumyTJ Lokomotiva Zdice A5:13
1603. 02. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice ASokol Nižbor B8:10
1624. 01. 2018 18:30TJ Lokomotiva Zdice BTJ Broumy9:9
1603. 02. 2018 16:00
Herna Zaječov 126, Lidový dům Zaječov
TJ Olešná BTJ Praskolesy A8:10
1603. 02. 2018 16:00TJ Chaloupky BTJ Slovan Lochovice B9:9
1603. 02. 2018 13:00TJ Záluží ATJ Sokol Karlštejn A9:9
1710. 02. 2018 13:00Sokol Nižbor BTJ Sokol Karlštejn A14:4
1710. 02. 2018 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Záluží A10:8
1710. 02. 2018 13:00TJ Olešná BTJ Chaloupky B6:12
1710. 02. 2018 16:00TJ BroumyTJ Sokol Žebrák B12:6
1710. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Lokomotiva Zdice B9:9
1817. 02. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice BSokol Nižbor B9:9
1817. 02. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Lokomotiva Zdice A7:11
1817. 02. 2018 16:00TJ Praskolesy ATJ Broumy8:10
1817. 02. 2018 16:00TJ Olešná BTJ Záluží A6:12
1817. 02. 2018 16:00TJ Slovan Lochovice BTJ Sokol Karlštejn A14:4
1924. 02. 2018 13:00Sokol Nižbor BTJ Slovan Lochovice B11:7
1924. 02. 2018 13:00TJ Olešná BTJ Sokol Karlštejn A6:12
1924. 02. 2018 16:00TJ BroumyTJ Chaloupky B12:6
1924. 02. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Praskolesy A15:3
1924. 02. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Sokol Žebrák B8:10
2003. 03. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák BSokol Nižbor B7:11
2003. 03. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Praskolesy A9:9
2002. 03. 2018 18:00TJ Chaloupky BTJ Lokomotiva Zdice A4:14
2003. 03. 2018 13:00TJ Záluží ATJ Broumy1:17
2001. 03. 2018 18:00
Herna TJ Slovan Lochovice - Lochovice 77, 26723 Lochovice
TJ Olešná BTJ Slovan Lochovice B8:10
2110. 03. 2018 13:00Sokol Nižbor BTJ Olešná B15:3
2106. 03. 2018 18:30TJ BroumyTJ Sokol Karlštejn A17:1
2110. 03. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice ATJ Záluží A7:11
2109. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Zdice BTJ Chaloupky B12:6
2110. 03. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák BTJ Praskolesy A10:8
2224. 03. 2018 16:00TJ Praskolesy ASokol Nižbor B7:11
2223. 03. 2018 18:00TJ Chaloupky BTJ Sokol Žebrák B13:5
2224. 03. 2018 13:00TJ Záluží ATJ Lokomotiva Zdice B5:13
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Karlštejn ATJ Lokomotiva Zdice A3:15
2224. 03. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice BTJ Broumy4:14
Okresní přebor II. třídy
130. 09. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Lokomotiva Zdice C12:6
130. 09. 2017 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Žebrák C7:11
103. 10. 2017 18:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Králův Dvůr C7:11
130. 09. 2017 13:00TJ Chaloupky CTJ Srbsko A12:6
207. 10. 2017 19:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Srbsko A11:7
207. 10. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Králův Dvůr C8:10
207. 10. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Hudlice C4:14
207. 10. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Zdejcina A9:9
314. 10. 2017 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Žebrák D9:9
314. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Žebrák C13:5
314. 10. 2017 10:00TJ Slovan Lochovice CTJ Srbsko A13:5
314. 10. 2017 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Chaloupky C8:10
421. 10. 2017 13:00TJ Chaloupky CTJ Slovan Lochovice C12:6
421. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Králův Dvůr C11:7
421. 10. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Zdejcina A13:5
421. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák D7:11
526. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Žebrák C4:14
528. 10. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Zdejcina A12:6
528. 10. 2017 10:00TJ Sokol Hudlice CTJ Srbsko A14:4
528. 10. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Karlštejn B11:7
604. 11. 2017 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Hudlice C4:14
604. 11. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Králův Dvůr C8:10
610. 10. 2017 18:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Žebrák D11:7
604. 11. 2017 16:00TJ Srbsko ATJ Zdejcina A7:11
711. 11. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák D13:5
711. 11. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Srbsko A12:6
711. 11. 2017 16:00TJ Zdejcina ATJ Chaloupky C3:15
711. 11. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Karlštejn B13:5
825. 11. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Hudlice C0:18
825. 11. 2017 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Zdejcina A8:10
818. 11. 2017 10:00TJ Chaloupky CTJ Lokomotiva Zdice C7:11
825. 11. 2017 16:00
V Chaloupkách 29, Srbsko
TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák D10:8
825. 11. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Žebrák C8:10
902. 12. 2017 16:00TJ Sokol Žebrák CTJ Srbsko A12:6
902. 12. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Chaloupky C4:14
902. 12. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Karlštejn B16:2
902. 12. 2017 16:00TJ Slovan Lochovice CTJ Zdejcina A10:8
1009. 12. 2017 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Lokomotiva Zdice C14:4
1005. 12. 2017 18:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák D4:14
1009. 12. 2017 10:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák C6:12
1009. 12. 2017 13:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Srbsko A17:1
1116. 12. 2017 16:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Králův Dvůr C7:11
1116. 12. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Karlštejn B15:3
1116. 12. 2017 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Slovan Lochovice C12:6
1109. 12. 2017 14:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Hudlice C4:14
1206. 01. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Sokol Hudlice C2:16
1206. 01. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák CTJ Slovan Lochovice C11:7
1206. 01. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Karlštejn B16:2
1206. 01. 2018 16:00
V Chaloupkách 29, Srbsko
TJ Srbsko ATJ Chaloupky C9:9
1313. 01. 2018 13:00
V Chaloupkách 29, Srbsko
TJ Srbsko ATJ Sokol Karlštejn B13:5
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Slovan Lochovice C11:7
1313. 01. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice CTJ Sokol Žebrák D13:5
1313. 01. 2018 16:00TJ Zdejcina ATJ Lokomotiva Zdice C6:12
1420. 01. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Zdejcina A12:6
1420. 01. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Hudlice C5:13
1420. 01. 2018 16:00
Lochovice 77, 26723 Lochovice, Sál Český dvůr (bývalé kino)
TJ Srbsko ATJ Slovan Lochovice C10:8
1420. 01. 2018 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Karlštejn B17:1
1527. 01. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Chaloupky C2:16
1527. 01. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Sokol Hudlice C6:12
1527. 01. 2018 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Žebrák C3:15
1527. 01. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Lokomotiva Zdice C13:5
1603. 02. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Lokomotiva Zdice C12:6
1603. 02. 2018 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Králův Dvůr C2:16
1603. 02. 2018 16:00
V Chaloupkách 29,Srbsko
TJ Srbsko ATJ Sokol Hudlice C1:17
1603. 02. 2018 16:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Slovan Lochovice C2:16
1710. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Chaloupky C18:0wo
1710. 02. 2018 16:00TJ Zdejcina ATJ Srbsko A10:8
1710. 02. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Lokomotiva Zdice C16:2
1713. 10. 2017 18:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Žebrák C5:13
1817. 02. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Králův Dvůr C6:12
1817. 02. 2018 16:00TJ Srbsko ATJ Lokomotiva Zdice C11:7
1817. 02. 2018 13:00TJ Chaloupky CTJ Zdejcina A13:5
1817. 02. 2018 16:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Hudlice C0:18wo
1924. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Slovan Lochovice C13:5
1924. 02. 2018 16:00TJ Zdejcina ATJ Sokol Karlštejn B14:4
1924. 02. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Chaloupky C5:13
1924. 02. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák DTJ Srbsko A11:7
1913. 02. 2018 18:00TJ Sokol Žebrák CTJ Sokol Králův Dvůr C4:14
2028. 02. 2018 18:00TJ Srbsko ATJ Sokol Žebrák C9:9
2003. 03. 2018 13:00TJ Chaloupky CTJ Sokol Žebrák D12:6
2003. 03. 2018 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Lokomotiva Zdice C7:11
2003. 03. 2018 16:00TJ Zdejcina ATJ Slovan Lochovice C9:9
2110. 03. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice CTJ Slovan Lochovice C6:12
2110. 03. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák DTJ Sokol Karlštejn B18:0wo
2110. 03. 2018 10:00TJ Sokol Žebrák CTJ Chaloupky C14:4
2110. 03. 2018 16:00TJ Srbsko ATJ Sokol Králův Dvůr C6:12
2224. 03. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr CTJ Chaloupky C12:6
2224. 03. 2018 13:00TJ Sokol Karlštejn BTJ Sokol Žebrák C5:13
2224. 03. 2018 13:00TJ Slovan Lochovice CTJ Sokol Žebrák D7:11
2224. 03. 2018 16:00TJ Sokol Hudlice CTJ Zdejcina A15:3
Okresní přebor III. třídy
130. 09. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Olešná C5:13
125. 09. 2017 18:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Lokomotiva Zdice D5:13
130. 09. 2017 16:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Záluží B17:1
130. 09. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Praskolesy B15:3
130. 09. 2017 16:00TJ Srbsko BTJ Sokol Králův Dvůr D15:3
207. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hudlice DTJ Srbsko B17:1
207. 10. 2017 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Králův Dvůr D1:17
207. 10. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Žebrák E8:10
207. 10. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Karlštejn C17:1
204. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Olešná C6:12
314. 10. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Lokomotiva Zdice D12:6
314. 10. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Olešná C11:7
314. 10. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Karlštejn C11:7
314. 10. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Králův Dvůr D7:11
314. 10. 2017 16:00TJ Srbsko BTJ Praskolesy B13:5
421. 10. 2017 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Hudlice D0:18
403. 11. 2017 18:00TJ Srbsko BTJ Záluží B10:8
419. 10. 2017 18:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Sokol Králův Dvůr D6:12
421. 10. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Olešná C9:9
421. 10. 2017 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Lokomotiva Zdice D15:3
528. 10. 2017 10:00TJ Sokol Hudlice DTJ Lokomotiva Zdice E15:3
528. 10. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Žebrák E7:11
528. 10. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Olešná C2:16
528. 10. 2017 18:00
TJ Srbsko
TJ Sokol Karlštejn CTJ Srbsko B4:14
528. 10. 2017 13:00TJ Praskolesy BTJ Záluží B6:12
604. 11. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Hudlice D6:12
604. 11. 2017 10:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Praskolesy B3:15
603. 11. 2017 18:00
V Chaloupkách 29, Srbsko
TJ Srbsko BTJ Olešná C8:10
604. 11. 2017 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Králův Dvůr D8:10
604. 11. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Lokomotiva Zdice E7:11
711. 11. 2017 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Žebrák E11:7
711. 11. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Lokomotiva Zdice E4:14
710. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Srbsko B5:13
711. 11. 2017 16:00TJ Praskolesy BTJ Olešná C0:18
711. 11. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Sokol Karlštejn C14:4
825. 11. 2017 10:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Sokol Hudlice D2:16
825. 11. 2017 16:00TJ Záluží BTJ Olešná C6:12
825. 11. 2017 13:00TJ Praskolesy BTJ Lokomotiva Zdice D2:16
825. 11. 2017 13:00
V Chaloupkách 29, Srbsko
TJ Srbsko BTJ Lokomotiva Zdice E3:15
825. 11. 2017 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Žebrák E3:15
902. 12. 2017 17:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Hudlice D1:17
902. 12. 2017 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Srbsko B12:6
902. 12. 2017 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Praskolesy B17:1
902. 12. 2017 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Záluží B10:8
902. 12. 2017 16:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Olešná C0:18wo
1006. 01. 2018 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Hudlice D3:15
1002. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Karlštejn C8:10
1006. 01. 2018 16:00TJ Záluží BTJ Lokomotiva Zdice E4:14
1006. 01. 2018 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Žebrák E7:11
1006. 01. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Srbsko B8:10
1113. 01. 2018 10:00
V Chaloupkách 29, Srbsko
TJ Srbsko BTJ Sokol Hudlice D6:12
1113. 01. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Praskolesy B9:9
1113. 01. 2018 16:00TJ Sokol Žebrák ETJ Záluží B11:7
1113. 01. 2018 10:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Lokomotiva Zdice E1:17
1113. 01. 2018 10:00TJ Olešná CTJ Lokomotiva Zdice D14:4
1220. 01. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Sokol Hudlice D7:11
1220. 01. 2018 13:00
herna ve Zdicích
TJ Olešná CTJ Lokomotiva Zdice E5:13
1220. 01. 2018 14:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Sokol Žebrák E8:10
1220. 01. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Záluží B3:15
1220. 01. 2018 13:00TJ Praskolesy BTJ Srbsko B6:12
1327. 01. 2018 10:00TJ Sokol Hudlice DTJ Praskolesy B18:0
1327. 01. 2018 16:00TJ Záluží BTJ Srbsko B12:6
1327. 01. 2018 10:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Sokol Karlštejn C9:9
1327. 01. 2018 13:00TJ Olešná CTJ Sokol Žebrák E13:5
1327. 01. 2018 16:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Lokomotiva Zdice E0:18
1403. 02. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Hudlice D2:16
1403. 02. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Lokomotiva Zdice D11:7
1403. 02. 2018 13:00
Herna Zaječov 126, Lidový dům Zaječov
TJ Olešná CTJ Sokol Králův Dvůr D14:4
1403. 02. 2018 10:00
Sokolovna Karlštejn
TJ Srbsko BTJ Sokol Karlštejn C11:7
1403. 02. 2018 16:00TJ Záluží BTJ Praskolesy B12:6
1510. 02. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Záluží B13:5
1510. 02. 2018 13:00TJ Praskolesy BTJ Sokol Karlštejn C18:0wo
1510. 02. 2018 10:00TJ Olešná CTJ Srbsko B12:6
1531. 01. 2018 17:00TJ Sokol Králův Dvůr DTJ Lokomotiva Zdice D15:3
1510. 02. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Žebrák E8:10
1617. 02. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Hudlice D3:15
1617. 02. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Sokol Králův Dvůr D17:1
1617. 02. 2018 13:00TJ Srbsko BTJ Lokomotiva Zdice D13:5
1617. 02. 2018 13:00TJ Olešná CTJ Praskolesy B10:8
1613. 02. 2018 18:00TJ Sokol Karlštejn CTJ Záluží B6:12
1724. 02. 2018 13:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Karlštejn C14:4
1722. 02. 2018 18:00TJ Olešná CTJ Záluží B13:5
1725. 02. 2018 10:00TJ Lokomotiva Zdice DTJ Praskolesy B12:6
1724. 02. 2018 13:00TJ Lokomotiva Zdice ETJ Srbsko B14:4
1724. 02. 2018 13:00TJ Sokol Žebrák ETJ Sokol Králův Dvůr D11:7
1803. 03. 2018 16:00TJ Sokol Hudlice DTJ Sokol Králův Dvůr D15:3
1803. 03. 2018 13:00TJ Srbsko BTJ Sokol Žebrák E10:8
1803. 03. 2018 13:00TJ Praskolesy BTJ Lokomotiva Zdice E0:18
1802. 03. 2018 17:00TJ Záluží BTJ Lokomotiva Zdice D9:9
1828. 02. 2018 18:00TJ Olešná CTJ Sokol Karlštejn C8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS