Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor 1. třídy
122. 09. 2017 19:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Starkoč8:10
129. 09. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Čáslav D13:5
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C11:7
116. 10. 2017 19:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Uhlířské Janovice B13:5
129. 09. 2017 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Kutná Hora C8:10
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Čáslav C4:14
203. 10. 2017 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Močovice A6:12
207. 10. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CSKP Olympia Kutná Hora A5:13
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Uhlířské Janovice A10:8
206. 10. 2017 18:15TJ Sokol StarkočTJ Sokol Zbraslavice A13:5
331. 10. 2017 19:00
Sokolovna Zbraslavice
TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Čáslav C6:12
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Starkoč11:7
314. 10. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav D13:5
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Močovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C5:13
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice B13:5
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Čáslav C4:14
428. 10. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Kutná Hora C9:9
430. 10. 2017 19:00
Sokolovna Močovice
TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Močovice A2:16
427. 10. 2017 17:00TJ Sokol StarkočSKP Olympia Kutná Hora A15:3
427. 10. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Uhlířské Janovice A9:9
504. 11. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Uhlířské Janovice A14:4
504. 11. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Zbraslavice A12:6
502. 11. 2017 19:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Starkoč4:14
501. 11. 2017 19:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Čáslav D12:6
504. 11. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C6:12
611. 11. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Čáslav C15:3
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Uhlířské Janovice B6:12
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kutná Hora C13:5
610. 11. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Močovice A11:7
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ASKP Olympia Kutná Hora A12:6
725. 11. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav CSKP Olympia Kutná Hora A14:4
724. 11. 2017 19:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice A10:8
724. 11. 2017 19:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Zbraslavice A12:6
725. 11. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Starkoč6:12
725. 11. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Čáslav D8:10
825. 09. 2017 19:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Čáslav C10:8
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol StarkočSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C17:1
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Uhlířské Janovice B8:10
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Kutná Hora C8:10
802. 12. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Močovice A9:9
908. 12. 2017 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Čáslav C4:14
909. 12. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora CSKP Olympia Kutná Hora A11:7
919. 09. 2017 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Uhlířské Janovice A8:10
908. 12. 2017 20:15SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Zbraslavice A15:3
909. 12. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Starkoč5:13
1006. 01. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Močovice A13:5
1004. 01. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Kutná Hora C11:7
1026. 09. 2017 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice B5:13
1005. 01. 2018 18:30TJ Sokol Zbraslavice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C9:9
1006. 01. 2018 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav D14:4
1113. 01. 2018 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav C12:6
1113. 01. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Zbraslavice A6:12
1113. 01. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Uhlířské Janovice A6:12
1113. 01. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BSKP Olympia Kutná Hora A6:12
1109. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Močovice A7:11
1227. 01. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Kutná Hora C14:4
1225. 01. 2018 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice B7:11
1224. 01. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT C6:12
1227. 01. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Čáslav D14:4
1226. 01. 2018 19:00TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Starkoč2:16
1309. 02. 2018 19:30
Sokolovna Čáslav
TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Zbraslavice A12:6
1309. 02. 2018 19:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Uhlířské Janovice A8:10
1303. 03. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav DSKP Olympia Kutná Hora A6:12
1302. 02. 2018 19:30SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Močovice A11:7
1310. 02. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Kutná Hora C7:11
1417. 02. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Uhlířské Janovice B15:3
1416. 02. 2018 18:30TJ Sokol Kutná Hora CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C1:17
1417. 02. 2018 13:00
Sokolovna Čáslav
TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Čáslav D10:8
1417. 02. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Starkoč5:13
1417. 02. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Zbraslavice A9:9
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Čáslav C5:13
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol Zbraslavice ASKP Olympia Kutná Hora A8:10
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Močovice A16:2
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav DTJ Sokol Kutná Hora C6:12
1523. 02. 2018 20:15SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Uhlířské Janovice B5:13
1610. 03. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C18:0
1610. 03. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Čáslav D11:7
1610. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Starkoč2:16
1609. 03. 2018 18:00TJ Sokol Močovice ATJ Sokol Zbraslavice A7:11
1610. 03. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Uhlířské Janovice A13:5
1715. 03. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav C7:11
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice ATJ Sokol Močovice A7:11
1716. 03. 2018 18:30TJ Sokol Zbraslavice ATJ Sokol Kutná Hora C12:6
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Uhlířské Janovice B16:2
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav DSKC Zruč nad Sázavou RABBIT C9:9
1818. 09. 2017 19:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Čáslav D18:0
1824. 03. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CTJ Sokol Starkoč6:12
1824. 03. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice BTJ Sokol Zbraslavice A5:13
1824. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice A11:7
1822. 03. 2018 18:00TJ Sokol Močovice ASKP Olympia Kutná Hora A9:9
1/107. 04. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora CTJ Sokol Starkoč5:10
1/107. 04. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CSKP Olympia Kutná Hora A10:0
1/213. 04. 2018 18:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Kutná Hora C9:4
1/214. 04. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora ATJ Sokol Čáslav C0:10wo
2/121. 04. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav CTJ Sokol Starkoč5:10
2/228. 04. 2018 09:00TJ Sokol StarkočTJ Sokol Čáslav C9:4
Regionální přebor 2. třídy
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Močovice B7:11
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Čáslav E1:17
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D17:1
104. 10. 2017 17:30SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Kácov A16:2
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Zbraslavice B14:4
206. 10. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Chlístovice A2:16
202. 10. 2017 18:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Malešov A4:14
207. 10. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DSKP Olympia Kutná Hora B0:18
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Uhlířské Janovice C14:4
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Kutná Hora D9:9
311. 10. 2017 19:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Kutná Hora D14:4
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Močovice B6:12
314. 10. 2017 13:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav E5:13
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Malešov ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D17:1
313. 10. 2017 19:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Kácov A11:7
426. 10. 2017 19:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Chlístovice A3:15
428. 10. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Zbraslavice B11:7
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Malešov A13:5
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Močovice BSKP Olympia Kutná Hora B3:15
425. 10. 2017 19:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Uhlířské Janovice C9:9
501. 11. 2017 18:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Uhlířské Janovice C16:2
508. 11. 2017 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Kutná Hora D17:1
504. 11. 2017 09:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Močovice B6:12
504. 11. 2017 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Čáslav E5:13
502. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kácov ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D12:6
617. 11. 2017 19:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Chlístovice A4:14
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Kácov A14:4
611. 11. 2017 09:00
Sokolovna Zbraslavice
TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Močovice B6:12
614. 11. 2017 18:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Malešov A4:14
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CSKP Olympia Kutná Hora B2:16
724. 11. 2017 18:00TJ Sokol Chlístovice ASKP Olympia Kutná Hora B10:8
725. 11. 2017 09:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Uhlířské Janovice C12:6
725. 11. 2017 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Kutná Hora D5:13
725. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Močovice B2:16
725. 11. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Čáslav E2:16
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Chlístovice A11:7
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Močovice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D9:9
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Kácov A11:7
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Zbraslavice B7:10
801. 12. 2017 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Malešov A12:6
906. 12. 2017 17:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Chlístovice A8:10
909. 12. 2017 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSKP Olympia Kutná Hora B6:12
904. 12. 2017 18:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Uhlířské Janovice C12:6
909. 12. 2017 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Kutná Hora D6:12
909. 12. 2017 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Močovice B9:9
1006. 01. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Malešov A9:9
1006. 01. 2018 13:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Zbraslavice B17:1
1006. 01. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Kácov A10:8
1006. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora DSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D13:5
1006. 01. 2018 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Čáslav E12:6
1113. 01. 2018 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Chlístovice A11:7
1113. 01. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Kutná Hora D8:10
1113. 01. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Uhlířské Janovice C12:6
1113. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kácov ASKP Olympia Kutná Hora B3:15
1119. 01. 2018 19:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Malešov A2:16
1204. 02. 2018 18:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Zbraslavice B14:4
1218. 01. 2018 19:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Kácov A16:2
1227. 01. 2018 13:00SKP Olympia Kutná Hora BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D12:6
1227. 01. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Čáslav E8:10
1227. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Močovice B1:17
1307. 02. 2018 19:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Chlístovice A7:11
1310. 02. 2018 14:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Uhlířské Janovice C14:4
1310. 02. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ESKP Olympia Kutná Hora B11:7
1310. 02. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Malešov A7:11
1310. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Zbraslavice B11:7
1428. 02. 2018 19:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Kácov A14:4
1417. 02. 2018 09:00TJ Sokol Zbraslavice BSKC Zruč nad Sázavou RABBIT D6:12
1416. 02. 2018 19:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Čáslav E3:15
1417. 02. 2018 13:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Močovice B14:4
1420. 02. 2018 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Kutná Hora D7:11
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Chlístovice A5:13
1523. 02. 2018 18:00TJ Sokol Kutná Hora DSKP Olympia Kutná Hora B11:7
1520. 02. 2018 19:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Malešov A10:8
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Zbraslavice B16:2
1518. 02. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Kácov A14:4
1610. 03. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice ASKC Zruč nad Sázavou RABBIT D12:6
1610. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Čáslav E7:11
1610. 03. 2018 09:00
Sokolovna Zbraslavice
TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Zbraslavice B9:9
1606. 03. 2018 19:00TJ Sokol Malešov ATJ Sokol Kutná Hora D7:11
1613. 03. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Uhlířské Janovice C12:6
1717. 03. 2018 13:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Chlístovice A8:10
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice CTJ Sokol Malešov A11:7
1716. 03. 2018 19:00TJ Sokol Kutná Hora DTJ Sokol Zbraslavice B10:8
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Kácov A10:8
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ESKC Zruč nad Sázavou RABBIT D15:3
1824. 03. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Čáslav E3:15
1824. 03. 2018 09:00SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DTJ Sokol Močovice B5:13
1819. 03. 2018 18:00TJ Sokol Kácov ATJ Sokol Kutná Hora D8:10
1824. 03. 2018 09:00TJ Sokol Zbraslavice BTJ Sokol Uhlířské Janovice C9:9
1824. 03. 2018 09:00TJ Sokol Malešov ASKP Olympia Kutná Hora B12:6
1/107. 04. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora BTJ Sokol Čáslav E4:10
1/107. 04. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice ATJ Sokol Močovice B9:9
1/214. 04. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ESKP Olympia Kutná Hora B10:0wo
1/214. 04. 2018 09:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Chlístovice A9:9
1/314. 04. 2018 15:00TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Chlístovice A9:0wo
2/118. 04. 2018 18:30TJ Sokol Močovice BTJ Sokol Čáslav E2:10
2/228. 04. 2018 09:00TJ Sokol Čáslav ETJ Sokol Močovice B9:2
Regionální přebor 3. třídy
128. 09. 2017 18:30TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Malešov B5:13
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora ETJ Sokol Chlístovice C10:8
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Kácov BSKP Olympia Kutná Hora C7:11
130. 09. 2017 16:00SKK HlízovTJ Sokol Uhlířské Janovice D10:8
130. 09. 2017 13:00TJ Sokol Močovice CSTC 2013 Církvice16:2
207. 10. 2017 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Chlístovice B13:5
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Močovice C5:13
207. 10. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora CSKK Hlízov13:5
206. 10. 2017 18:30TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Kácov B1:17
204. 10. 2017 19:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Kutná Hora E16:2
314. 10. 2017 13:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Kutná Hora E5:13
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Malešov B14:4
313. 10. 2017 18:00SKK HlízovTJ Sokol Chlístovice C18:0
313. 10. 2017 19:00TJ Sokol Močovice CSKP Olympia Kutná Hora C15:3
314. 10. 2017 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Uhlířské Janovice D17:1
431. 10. 2017 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Chlístovice B5:13
427. 10. 2017 18:00SKP Olympia Kutná Hora CSTC 2013 Církvice12:6
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Močovice C2:16
427. 10. 2017 18:00TJ Sokol Malešov BSKK Hlízov18:0
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora ETJ Sokol Kácov B1:17
530. 10. 2017 18:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Kácov B4:14
504. 11. 2017 09:00SKK HlízovTJ Sokol Kutná Hora E13:5
504. 11. 2017 13:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Malešov B16:2
503. 11. 2017 18:30STC 2013 CírkviceTJ Sokol Chlístovice C18:0
507. 11. 2017 19:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DSKP Olympia Kutná Hora C0:18
611. 11. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Chlístovice B13:5
610. 11. 2017 18:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice D2:16
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Malešov BSTC 2013 Církvice10:8
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora ETJ Sokol Močovice C4:14
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kácov BSKK Hlízov18:0
725. 11. 2017 13:00TJ Sokol Chlístovice BSKK Hlízov7:11
725. 11. 2017 09:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Kácov B15:3
725. 11. 2017 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Kutná Hora E16:2
725. 11. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Malešov B0:18
724. 11. 2017 18:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Chlístovice C18:0
824. 09. 2017 17:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Chlístovice B3:15
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Malešov BSKP Olympia Kutná Hora C12:6
802. 12. 2017 09:00TJ Sokol Kutná Hora ETJ Sokol Uhlířské Janovice D10:8
830. 11. 2017 18:30TJ Sokol Kácov BSTC 2013 Církvice8:10
802. 12. 2017 09:00SKK HlízovTJ Sokol Močovice C2:16
909. 12. 2017 13:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Chlístovice B13:5
908. 12. 2017 18:00STC 2013 CírkviceSKK Hlízov16:2
909. 12. 2017 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Kácov B1:17
909. 12. 2017 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Kutná Hora E16:2
907. 12. 2017 17:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Malešov B3:15
1006. 01. 2018 13:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Močovice C0:18
1006. 01. 2018 09:00SKK HlízovSTC 2013 Církvice4:14
1004. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Uhlířské Janovice D13:5
1006. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora ESKP Olympia Kutná Hora C7:11
1005. 01. 2018 18:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Chlístovice C15:3
1112. 01. 2018 18:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Chlístovice B11:7
1113. 01. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice CTJ Sokol Kutná Hora E3:15
1113. 01. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Kácov B8:10
1113. 01. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DSKK Hlízov0:18wo
1113. 01. 2018 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Močovice C8:10
1225. 01. 2018 18:30TJ Sokol Chlístovice BSTC 2013 Církvice5:13
1227. 01. 2018 13:00TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Uhlířské Janovice D14:4
1226. 01. 2018 18:00
Herna SKP Olympia
SKK HlízovSKP Olympia Kutná Hora C4:14
1225. 01. 2018 18:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Chlístovice C18:0
1227. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora ETJ Sokol Malešov B0:18
1310. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora ETJ Sokol Chlístovice B11:7
1309. 02. 2018 18:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Kácov B9:9
1310. 02. 2018 09:00TJ Sokol Chlístovice CSKK Hlízov1:17
1306. 03. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Močovice C6:12
1310. 02. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DSTC 2013 Církvice2:16
1422. 02. 2018 18:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Uhlířské Janovice D12:6
1417. 02. 2018 09:00STC 2013 CírkviceSKP Olympia Kutná Hora C7:11
1417. 02. 2018 09:30TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Chlístovice C18:0
1417. 02. 2018 09:00SKK HlízovTJ Sokol Malešov B7:11
1415. 02. 2018 18:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Kutná Hora E11:7
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Chlístovice B13:5
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora ESKK Hlízov11:7
1524. 02. 2018 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Močovice C14:4
1523. 02. 2018 18:00TJ Sokol Chlístovice CSTC 2013 Církvice2:16
1524. 02. 2018 09:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Uhlířské Janovice D18:0
1607. 03. 2018 18:00TJ Sokol Chlístovice BSKP Olympia Kutná Hora C6:12
1610. 03. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Chlístovice C10:8
1610. 03. 2018 09:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Malešov B16:2
1610. 03. 2018 14:00
Sokolovna Kutná Hora
TJ Sokol Močovice CTJ Sokol Kutná Hora E12:6
1610. 03. 2018 09:00SKK HlízovTJ Sokol Kácov B1:17
1717. 03. 2018 09:00SKK HlízovTJ Sokol Chlístovice B13:5
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kácov BTJ Sokol Močovice C8:10
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kutná Hora ESTC 2013 Církvice6:12
1717. 03. 2018 09:00TJ Sokol Malešov BTJ Sokol Uhlířské Janovice D12:6
1716. 03. 2018 18:00TJ Sokol Chlístovice CSKP Olympia Kutná Hora C0:18
1822. 09. 2017 17:00TJ Sokol Chlístovice BTJ Sokol Chlístovice C12:6
1823. 03. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Malešov B15:3
1824. 03. 2018 09:00TJ Sokol Uhlířské Janovice DTJ Sokol Kutná Hora E6:12
1824. 03. 2018 10:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Kácov B11:7
1824. 03. 2018 13:00TJ Sokol Močovice CSKK Hlízov16:2
1/107. 04. 2018 13:00STC 2013 CírkviceTJ Sokol Močovice C2:10
1/107. 04. 2018 09:00TJ Sokol Malešov BSKP Olympia Kutná Hora C10:8
1/214. 04. 2018 12:00TJ Sokol Močovice CSTC 2013 Církvice10:4
1/214. 04. 2018 12:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Malešov B10:3
1/320. 04. 2018 19:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Malešov B9:4
2/125. 04. 2018 18:00SKP Olympia Kutná Hora CTJ Sokol Močovice C4:10
2/228. 04. 2018 09:00TJ Sokol Močovice CSKP Olympia Kutná Hora C10:0wo

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS