Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor I.třídy
116. 10. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Žehuň B12:6
107. 10. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Poděbrady A13:5
106. 10. 2017 18:30TJ Dvory ATJ Sokol Loučeň A7:11
106. 10. 2017 18:00TJ Seletice AAFK Nymburk A2:16
105. 10. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ASK Městec Králové A8:10
103. 10. 2017 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Lysá nad Labem A12:6
212. 10. 2017 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
209. 10. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sadská D8:10
210. 10. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Spartak Pečky A9:9
211. 10. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Seletice A8:10
213. 10. 2017 19:00TTC Poděbrady ATJ Dvory A14:4
213. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Krchleby C9:9
321. 10. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTTC Žehuň B14:4
320. 10. 2017 18:30TJ Dvory ATJ Lokomotiva Nymburk C1:17
320. 10. 2017 18:00TJ Seletice ATTC Poděbrady A11:7
319. 10. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Loučeň A11:7
317. 10. 2017 18:30TJ Sadská DAFK Nymburk A6:12
318. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ASK Městec Králové A4:14
426. 10. 2017 19:00TTC Žehuň BSK Městec Králové A2:16
424. 10. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Lysá nad Labem A12:6
425. 10. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sadská D5:13
427. 10. 2017 19:00TTC Poděbrady ATJ Spartak Pečky A13:5
427. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Seletice A12:6
428. 10. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Dvory A12:6
503. 11. 2017 18:30TJ Dvory ATTC Žehuň B2:16
503. 11. 2017 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Krchleby C5:13
502. 11. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Lokomotiva Nymburk C10:8
531. 10. 2017 18:30TJ Sadská DTTC Poděbrady A9:9
501. 11. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Loučeň A14:4
530. 10. 2017 18:30SK Městec Králové AAFK Nymburk A11:7
609. 11. 2017 19:00TTC Žehuň BAFK Nymburk A8:10
608. 11. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ASK Městec Králové A2:16
610. 11. 2017 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Lysá nad Labem A7:11
610. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sadská D11:7
611. 11. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Spartak Pečky A12:6
610. 11. 2017 18:30TJ Dvory ATJ Seletice A7:11
717. 11. 2017 18:00TJ Seletice ATTC Žehuň B8:10
721. 11. 2017 18:45
odloženo se souhlasemOSST
TJ Spartak Pečky ATJ Dvory A15:3
714. 11. 2017 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Krchleby C7:11
701. 12. 2017 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Lokomotiva Nymburk C4:14
713. 11. 2017 18:30SK Městec Králové ATTC Poděbrady A14:4
714. 11. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Loučeň A13:5
806. 12. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC Žehuň BTJ Sokol Loučeň A13:5
824. 11. 2017 19:00TTC Poděbrady AAFK Nymburk A11:7
824. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CSK Městec Králové A3:15
825. 11. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Lysá nad Labem A10:8
824. 11. 2017 18:30TJ Dvory ATJ Sadská D2:16
824. 11. 2017 18:00TJ Seletice ATJ Spartak Pečky A7:11
930. 11. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Žehuň B16:2
928. 11. 2017 18:30TJ Sadská DTJ Seletice A13:5
929. 11. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Dvory A13:5
927. 11. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Krchleby C8:10
928. 11. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Lokomotiva Nymburk C14:4
929. 11. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ATTC Poděbrady A3:15
1007. 12. 2017 19:00TTC Žehuň BTTC Poděbrady A6:12
1019. 12. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Loučeň A13:5
1009. 12. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby CAFK Nymburk A12:6
1008. 12. 2017 18:30TJ Dvory ASK Městec Králové A5:13
1008. 12. 2017 18:00TJ Seletice ATJ Sokol Lysá nad Labem A6:12
1007. 12. 2017 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sadská D11:7
1112. 12. 2017 18:30TJ Sadská DTTC Žehuň B12:6
1113. 12. 2017 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Spartak Pečky A8:10
1111. 12. 2017 18:30SK Městec Králové ATJ Seletice A15:3
1112. 12. 2017 18:00AFK Nymburk ATJ Dvory A18:0
1113. 12. 2017 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Krchleby C7:11
1121. 12. 2017 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TTC Poděbrady ATJ Lokomotiva Nymburk C10:8
1211. 01. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Lokomotiva Nymburk C10:8
1212. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Krchleby C14:4
1210. 01. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Dvory A12:6
1209. 01. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Seletice A15:3
1208. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Spartak Pečky A15:3
1210. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sadská D11:7
1326. 01. 2018 19:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Žehuň B12:6
1316. 01. 2018 18:30TJ Sadská DSK Městec Králové A5:13
1318. 01. 2018 18:45TJ Spartak Pečky AAFK Nymburk A8:10
1322. 01. 2018 00:00
odloženo se souhlasem OSST
TJ Seletice ATJ Sokol Loučeň A12:6
1319. 01. 2018 18:30TJ Dvory ATTC Poděbrady A5:13
1320. 01. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Lokomotiva Nymburk C12:6
1425. 01. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Sokol Krchleby C12:6
1426. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Dvory A14:4
1426. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Seletice A13:5
1424. 01. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Spartak Pečky A7:11
1423. 01. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Sadská D13:5
1422. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Lysá nad Labem A18:0
1529. 01. 2018 18:30SK Městec Králové ATTC Žehuň B14:4
1531. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem AAFK Nymburk A6:12
1530. 01. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Sokol Loučeň A12:6
1501. 02. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATTC Poděbrady A10:8
1502. 02. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Lokomotiva Nymburk C6:12
1502. 02. 2018 18:30TJ Dvory ATJ Sokol Krchleby C9:9
1608. 02. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Dvory A16:2
1610. 02. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Seletice A11:7
1609. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Spartak Pečky A10:8
1609. 02. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Sadská D11:7
1607. 02. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Sokol Lysá nad Labem A7:11
1606. 02. 2018 18:00AFK Nymburk ASK Městec Králové A10:8
1713. 02. 2018 18:00AFK Nymburk ATTC Žehuň B12:6
1712. 02. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Sokol Loučeň A17:1
1714. 02. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATTC Poděbrady A9:9
1706. 03. 2018 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská DTJ Lokomotiva Nymburk C
1715. 02. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Krchleby C12:6
1716. 02. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Dvory A14:4
1822. 02. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Seletice A
1823. 02. 2018 18:30TJ Dvory ATJ Spartak Pečky A
1824. 02. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sadská D
1823. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem A
1823. 02. 2018 19:00TTC Poděbrady ASK Městec Králové A
1821. 02. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň AAFK Nymburk A3:15
1928. 02. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATTC Žehuň B
1927. 02. 2018 18:00AFK Nymburk ATTC Poděbrady A
1926. 02. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Lokomotiva Nymburk C
1928. 02. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Sokol Krchleby C
1927. 02. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Dvory A
1901. 03. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Seletice A
2008. 03. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Spartak Pečky A
2009. 03. 2018 18:00TJ Seletice ATJ Sadská D
2009. 03. 2018 18:30TJ Dvory ATJ Sokol Lysá nad Labem A
2010. 03. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CSK Městec Králové A
2009. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CAFK Nymburk A
2009. 03. 2018 19:00TTC Poděbrady ATJ Sokol Loučeň A
2116. 03. 2018 19:00TTC Poděbrady ATTC Žehuň B
2114. 03. 2018 18:00TJ Sokol Loučeň ATJ Lokomotiva Nymburk C
2113. 03. 2018 18:00AFK Nymburk ATJ Sokol Krchleby C
2112. 03. 2018 18:30SK Městec Králové ATJ Dvory A
2114. 03. 2018 19:00TJ Sokol Lysá nad Labem ATJ Seletice A
2113. 03. 2018 18:30TJ Sadská DTJ Spartak Pečky A
2222. 03. 2018 19:00TTC Žehuň BTJ Sadská D
2222. 03. 2018 18:45TJ Spartak Pečky ATJ Sokol Lysá nad Labem A
2223. 03. 2018 18:00TJ Seletice ASK Městec Králové A
2223. 03. 2018 18:30TJ Dvory AAFK Nymburk A
2224. 03. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby CTJ Sokol Loučeň A
2223. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk CTTC Poděbrady A
Okresní přebor II.třídy
102. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Sokoleč10:8
103. 10. 2017 18:00AFK Nymburk BSTC Opočnice A12:6
106. 10. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Lysá nad Labem B8:10
105. 10. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Písková Lhota5:13
106. 10. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Krchleby D7:11
105. 10. 2017 18:30TJ Sadská ETJ Předhradí10:8
212. 10. 2017 18:00TJ Sokol SokolečTJ Předhradí9:9
214. 10. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sadská E12:6
213. 10. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaSK Městec Králové B13:5
212. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Seletice B15:3
212. 10. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Hořátev13:5
209. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DAFK Nymburk B5:13
320. 10. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Sokoleč12:6
320. 10. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Lokomotiva Nymburk D9:9
319. 10. 2017 18:00TJ Seletice BSTC Opočnice A8:10
320. 10. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Lysá nad Labem B11:7
319. 10. 2017 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Písková Lhota9:9
319. 10. 2017 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Krchleby D9:9
426. 10. 2017 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Krchleby D9:9
427. 10. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Předhradí8:10
426. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sadská E13:5
426. 10. 2017 19:00STC Opočnice ASK Městec Králové B5:13
423. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Seletice B15:3
427. 10. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Hořátev15:3
503. 11. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Sokoleč12:6
502. 11. 2017 18:00TJ Seletice BAFK Nymburk B3:15
503. 11. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Lokomotiva Nymburk D15:3
502. 11. 2017 18:30TJ Sadská ESTC Opočnice A10:8
502. 11. 2017 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Lysá nad Labem B13:5
504. 11. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Písková Lhota13:5
609. 11. 2017 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Písková Lhota7:11
609. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Krchleby D8:10
609. 11. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Předhradí8:10
606. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sadská E11:7
610. 11. 2017 18:00AFK Nymburk BSK Městec Králové B11:7
610. 11. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Seletice B10:8
716. 11. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Sokoleč3:15
717. 11. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Hořátev13:5
716. 11. 2017 18:30TJ Sadská EAFK Nymburk B5:13
716. 11. 2017 18:30TJ PředhradíTJ Lokomotiva Nymburk D9:9
718. 11. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DSTC Opočnice A11:7
717. 11. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Lysá nad Labem B11:7
823. 11. 2017 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Lysá nad Labem B13:5
823. 11. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Písková Lhota7:11
820. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Krchleby D6:12
824. 11. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Předhradí12:6
824. 11. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sadská E7:11
823. 11. 2017 18:00TJ Seletice BSK Městec Králové B6:12
901. 12. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Sokoleč13:5
930. 11. 2017 18:30TJ Sadská ETJ Seletice B13:5
930. 11. 2017 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Hořátev11:7
902. 12. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DAFK Nymburk B15:3
901. 12. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Lokomotiva Nymburk D11:7
930. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BSTC Opočnice A15:3
1021. 12. 2017 18:00
odloženo ser souhlasem OSST
TJ Sokol SokolečSTC Opočnice A13:5
1004. 12. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Lysá nad Labem B14:4
1008. 12. 2017 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Písková Lhota13:5
1008. 12. 2017 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Krchleby D13:5
1007. 12. 2017 18:00TJ Seletice BTJ Předhradí10:8
1008. 12. 2017 18:30SK Městec Králové BTJ Sadská E13:5
1114. 12. 2017 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Sokoleč4:14
1114. 12. 2017 18:30TJ PředhradíSK Městec Králové B7:11
1116. 12. 2017 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Seletice B7:11
1115. 12. 2017 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Hořátev8:10
1114. 12. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BAFK Nymburk B6:12
1114. 12. 2017 19:00STC Opočnice ATJ Lokomotiva Nymburk D8:10
1211. 01. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTJ Lokomotiva Nymburk D16:2
1211. 01. 2018 19:00STC Opočnice AAFK Nymburk B5:13
1211. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Hořátev12:6
1212. 01. 2018 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Seletice B11:7
1213. 01. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DSK Městec Králové B6:12
1211. 01. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Sadská E6:12
1318. 01. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Sokoleč8:10
1318. 01. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Krchleby D13:5
1319. 01. 2018 18:30SK Městec Králové BTJ Sokol Písková Lhota12:6
1318. 01. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Lysá nad Labem B9:9
1319. 01. 2018 18:30TJ Sokol HořátevSTC Opočnice A10:8
1319. 01. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Lokomotiva Nymburk D13:5
1425. 01. 2018 18:00TJ Sokol SokolečAFK Nymburk B11:7
1422. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Hořátev15:3
1425. 01. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Seletice B12:6
1425. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BSK Městec Králové B8:10
1426. 01. 2018 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sadská E14:4
1427. 01. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Předhradí11:7
1503. 02. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Sokoleč9:9
1501. 02. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Sokol Písková Lhota10:8
1501. 02. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Lysá nad Labem B9:9
1502. 02. 2018 18:30SK Městec Králové BSTC Opočnice A12:6
1501. 02. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Lokomotiva Nymburk D7:11
1502. 02. 2018 18:30TJ Sokol HořátevAFK Nymburk B3:15
1608. 02. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sokol Hořátev16:2
1620. 02. 2018 18:00
odloženo se souhlasem OSST
AFK Nymburk BTJ Seletice B16:2
1605. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DSK Městec Králové B3:15
1608. 02. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sadská E9:9
1608. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Předhradí10:8
1609. 02. 2018 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Krchleby D14:4
1716. 02. 2018 19:15TJ Sokol Písková LhotaTJ Sokol Sokoleč11:7
1717. 02. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Lysá nad Labem B9:9
1715. 02. 2018 18:30TJ PředhradíSTC Opočnice A
1715. 02. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Lokomotiva Nymburk D9:9
1721. 02. 2018 18:30
odloženo se souhlasem OSST
SK Městec Králové BAFK Nymburk B10:8
1715. 02. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Hořátev8:10
1827. 02. 2018 18:00
odloženo se souhlasemOSST
TJ Sokol SokolečTJ Seletice B
1823. 02. 2018 18:30TJ Sokol HořátevSK Městec Králové B
1823. 02. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Sadská E
1819. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Předhradí
1822. 02. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Krchleby D
1822. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Písková Lhota
1901. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Sokol Sokoleč
1902. 03. 2018 19:15TJ Sokol Písková LhotaSTC Opočnice A
1903. 03. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Lokomotiva Nymburk D
1901. 03. 2018 18:30TJ PředhradíAFK Nymburk B
1901. 03. 2018 18:30TJ Sadská ETJ Sokol Hořátev
1902. 03. 2018 18:30SK Městec Králové BTJ Seletice B
2008. 03. 2018 18:00TJ Sokol SokolečSK Městec Králové B
2008. 03. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Sadská E
2009. 03. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Předhradí
2009. 03. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Krchleby D
2005. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DTJ Sokol Písková Lhota
2008. 03. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Lysá nad Labem B
2115. 03. 2018 19:00STC Opočnice ATJ Sokol Sokoleč
2115. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem BTJ Lokomotiva Nymburk D
2116. 03. 2018 19:15TJ Sokol Písková LhotaAFK Nymburk B
2117. 03. 2018 09:00TJ Sokol Krchleby DTJ Sokol Hořátev
2115. 03. 2018 18:30TJ PředhradíTJ Seletice B
2115. 03. 2018 18:30TJ Sadská ESK Městec Králové B
2222. 03. 2018 18:00TJ Sokol SokolečTJ Sadská E
2223. 03. 2018 18:30SK Městec Králové BTJ Předhradí
2222. 03. 2018 18:00TJ Seletice BTJ Sokol Krchleby D
2223. 03. 2018 18:30TJ Sokol HořátevTJ Sokol Písková Lhota
2223. 03. 2018 18:00AFK Nymburk BTJ Sokol Lysá nad Labem B
2219. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk DSTC Opočnice A
Okresní přebor III.třídy
102. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ESTC Opočnice B12:6
104. 10. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Spartak Pečky B7:11
104. 10. 2017 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Lysá nad Labem D0:18
105. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Poděbrady B14:4
105. 10. 2017 18:30ACS Přední LhotaAFK Nymburk C2:16
107. 10. 2017 10:30TTC Žehuň CTJ Sokol Loučeň B13:5
213. 10. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Loučeň B13:5
213. 10. 2017 18:00AFK Nymburk CTTC Žehuň C8:10
209. 10. 2017 19:00TTC Poděbrady BACS Přední Lhota10:8
210. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Lysá nad Labem C6:12
212. 10. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Dvory B15:3
209. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Poříčany A7:11
318. 10. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ASTC Opočnice B11:7
318. 10. 2017 18:00TJ Dvory BTJ Lokomotiva Nymburk E8:10
319. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Spartak Pečky B12:6
319. 10. 2017 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Lysá nad Labem D4:14
321. 10. 2017 10:30TTC Žehuň CTTC Poděbrady B17:1
321. 10. 2017 10:00TJ Sokol Loučeň BAFK Nymburk C1:17
427. 10. 2017 00:00
herna AFK Nymburk
AFK Nymburk CSTC Opočnice B13:5
423. 10. 2017 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Loučeň B12:6
424. 10. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Žehuň C8:10
426. 10. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BACS Přední Lhota13:5
423. 10. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem C2:16
425. 10. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Dvory B15:3
501. 11. 2017 18:00TJ Dvory BSTC Opočnice B2:16
502. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Poříčany A12:6
502. 11. 2017 18:30ACS Přední LhotaTJ Lokomotiva Nymburk E6:12
504. 11. 2017 10:30TTC Žehuň CTJ Spartak Pečky B12:6
504. 11. 2017 10:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Lysá nad Labem D7:11
503. 11. 2017 18:00AFK Nymburk CTTC Poděbrady B12:6
610. 11. 2017 19:00STC Opočnice BTTC Poděbrady B16:2
607. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DAFK Nymburk C6:12
609. 11. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Loučeň B15:3
606. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Žehuň C5:13
608. 11. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany AACS Přední Lhota15:3
608. 11. 2017 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Lysá nad Labem C3:15
716. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CSTC Opočnice B12:6
716. 11. 2017 18:30ACS Přední LhotaTJ Dvory B9:9
718. 11. 2017 10:30TTC Žehuň CTJ Sokol Poříčany A12:6
718. 11. 2017 10:00TJ Sokol Loučeň BTJ Lokomotiva Nymburk E6:12
718. 11. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Spartak Pečky B12:6
713. 11. 2017 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem D9:9
824. 11. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem D10:8
823. 11. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Poděbrady B6:12
820. 11. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk EAFK Nymburk C6:12
822. 11. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Loučeň B11:7
822. 11. 2017 18:00TJ Dvory BTTC Žehuň C2:16
823. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CACS Přední Lhota14:4
930. 11. 2017 18:30ACS Přední LhotaSTC Opočnice B3:15
902. 12. 2017 10:30TTC Žehuň CTJ Sokol Lysá nad Labem C7:11
902. 12. 2017 10:00TJ Sokol Loučeň BTJ Dvory B16:2
901. 12. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Poříčany A11:7
927. 11. 2017 19:00TTC Poděbrady BTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
928. 11. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Spartak Pečky B11:7
1008. 12. 2017 19:00STC Opočnice BTJ Spartak Pečky B12:6
1004. 12. 2017 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Lysá nad Labem D10:8
1006. 12. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Poděbrady B13:5
1006. 12. 2017 18:00TJ Dvory BAFK Nymburk C2:16
1007. 12. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Loučeň B17:1
1007. 12. 2017 18:30ACS Přední LhotaTTC Žehuň C4:14
1116. 12. 2017 10:30TTC Žehuň CSTC Opočnice B9:9
1116. 12. 2017 10:00TJ Sokol Loučeň BACS Přední Lhota6:12
1115. 12. 2017 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem C8:10
1111. 12. 2017 19:00TTC Poděbrady BTJ Dvory B11:7
1112. 12. 2017 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Poříčany A10:8
1114. 12. 2017 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Lokomotiva Nymburk E13:5
1212. 01. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Lokomotiva Nymburk E10:8
1211. 01. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Poříčany A9:9
1209. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Dvory B14:4
1208. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
1212. 01. 2018 18:00AFK Nymburk CACS Přední Lhota15:3
1213. 01. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BTTC Žehuň C1:17
1320. 01. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BSTC Opočnice B8:10
1320. 01. 2018 10:30TTC Žehuň CAFK Nymburk C6:12
1318. 01. 2018 18:30ACS Přední LhotaTTC Poděbrady B7:11
1318. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Sokol Lysá nad Labem D14:4
1317. 01. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Spartak Pečky B7:11
1317. 01. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Lokomotiva Nymburk E12:6
1426. 01. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Poříčany A10:8
1422. 01. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Dvory B13:5
1425. 01. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem C7:11
1423. 01. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DACS Přední Lhota14:4
1422. 01. 2018 19:00TTC Poděbrady BTTC Žehuň C7:11
1426. 01. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Loučeň B11:7
1502. 02. 2018 18:00
herna STC Opočnice
STC Opočnice BAFK Nymburk C10:8
1503. 02. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BTTC Poděbrady B5:13
1503. 02. 2018 10:30TTC Žehuň CTJ Sokol Lysá nad Labem D17:1
1507. 02. 2018 18:30
odloženo se souhlasem OSST
ACS Přední LhotaTJ Spartak Pečky B5:13
1501. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Lokomotiva Nymburk E12:6
1531. 01. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Poříčany A3:15
1609. 02. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Dvory B15:3
1607. 02. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem C11:7
1605. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk EACS Přední Lhota12:6
1608. 02. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTTC Žehuň C11:7
1606. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Sokol Loučeň B18:0
1605. 02. 2018 19:00TTC Poděbrady BAFK Nymburk C11:7
1712. 02. 2018 19:00TTC Poděbrady BSTC Opočnice B10:8
1716. 02. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Sokol Lysá nad Labem D
1717. 02. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BTJ Spartak Pečky B7:11
1717. 02. 2018 10:30TTC Žehuň CTJ Lokomotiva Nymburk E13:5
1715. 02. 2018 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Poříčany A3:15
1715. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTJ Dvory B18:0
1823. 02. 2018 19:00STC Opočnice BTJ Sokol Lysá nad Labem C
1821. 02. 2018 18:00TJ Dvory BACS Přední Lhota9:9
1821. 02. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATTC Žehuň C
1819. 02. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Sokol Loučeň B8:10
1822. 02. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BAFK Nymburk C
1820. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTTC Poděbrady B10:8
1927. 02. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DSTC Opočnice B
1926. 02. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Spartak Pečky B
1902. 03. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Lokomotiva Nymburk E
1903. 03. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Poříčany A
1903. 03. 2018 10:30TTC Žehuň CTJ Dvory B
1901. 03. 2018 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Lysá nad Labem C
2009. 03. 2018 19:00STC Opočnice BACS Přední Lhota
2008. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CTTC Žehuň C
2007. 03. 2018 18:00TJ Dvory BTJ Sokol Loučeň B
2007. 03. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany AAFK Nymburk C
2005. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETTC Poděbrady B
2008. 03. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BTJ Sokol Lysá nad Labem D
2115. 03. 2018 18:45TJ Spartak Pečky BSTC Opočnice B
2113. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem DTJ Lokomotiva Nymburk E
2112. 03. 2018 19:00TTC Poděbrady BTJ Sokol Poříčany A
2116. 03. 2018 18:00AFK Nymburk CTJ Dvory B
2117. 03. 2018 10:00TJ Sokol Loučeň BTJ Sokol Lysá nad Labem C
2117. 03. 2018 10:30TTC Žehuň CACS Přední Lhota
2223. 03. 2018 19:00STC Opočnice BTTC Žehuň C
2222. 03. 2018 18:30ACS Přední LhotaTJ Sokol Loučeň B
2222. 03. 2018 18:30TJ Sokol Lysá nad Labem CAFK Nymburk C
2221. 03. 2018 18:00TJ Dvory BTTC Poděbrady B
2221. 03. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany ATJ Sokol Lysá nad Labem D
2219. 03. 2018 18:00TJ Lokomotiva Nymburk ETJ Spartak Pečky B
Okresní přebor IV.třídy
107. 10. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň E16:2
105. 10. 2017 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň D2:16
104. 10. 2017 18:00TJ Seletice CTJ Sokol Kostomlaty12:6
104. 10. 2017 19:00STC Opočnice CTJ Sokol Poříčany B15:3
102. 10. 2017 18:30TJ Sadská FAFK Nymburk D10:8
211. 10. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sadská F11:7
210. 10. 2017 20:00TJ Sokol KostomlatySTC Opočnice C3:15
209. 10. 2017 18:30TTC Žehuň DTJ Seletice C8:10
213. 10. 2017 19:00TTC Žehuň ETJ Dvory C7:11
214. 10. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Lokomotiva Nymburk G8:10
319. 10. 2017 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk F3:15
318. 10. 2017 18:00TJ Seletice CTTC Žehuň E14:4
318. 10. 2017 19:00STC Opočnice CTTC Žehuň D9:9
316. 10. 2017 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Kostomlaty6:12
320. 10. 2017 18:00AFK Nymburk DTJ Sokol Poříčany B11:7
424. 10. 2017 20:00TJ Sokol KostomlatyAFK Nymburk D8:10
423. 10. 2017 18:30TTC Žehuň DTJ Sadská F15:3
427. 10. 2017 19:00TTC Žehuň ESTC Opočnice C4:14
428. 10. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Seletice C11:7
428. 10. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Dvory C12:6
501. 11. 2017 18:00TJ Seletice CTJ Lokomotiva Nymburk G11:7
501. 11. 2017 19:00STC Opočnice CTJ Lokomotiva Nymburk F15:3
530. 10. 2017 18:30TJ Sadská FTTC Žehuň E14:4
503. 11. 2017 18:00AFK Nymburk DTTC Žehuň D6:12
501. 11. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Sokol Kostomlaty10:8
606. 11. 2017 18:30TTC Žehuň DTJ Sokol Poříčany B16:2
610. 11. 2017 19:00TTC Žehuň EAFK Nymburk D8:10
606. 11. 2017 18:30
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sadská F9:9
630. 11. 2017 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk GSTC Opočnice C9:9
609. 11. 2017 18:00TJ Dvory CTJ Seletice C6:12
715. 11. 2017 19:00STC Opočnice CTJ Dvory C14:4
713. 11. 2017 18:30TJ Sadská FTJ Lokomotiva Nymburk G2:16
715. 11. 2017 17:30AFK Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk F16:2
715. 11. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň E8:10
714. 11. 2017 20:00TJ Sokol KostomlatyTTC Žehuň D5:13
824. 11. 2017 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Kostomlaty11:7
825. 11. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Poříčany B12:6
825. 11. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GAFK Nymburk D12:6
823. 11. 2017 18:00TJ Dvory CTJ Sadská F13:5
822. 11. 2017 18:00TJ Seletice CSTC Opočnice C10:8
927. 11. 2017 18:30TJ Sadská FTJ Seletice C5:13
901. 12. 2017 18:00AFK Nymburk DTJ Dvory C13:5
929. 11. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk G5:13
928. 11. 2017 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Lokomotiva Nymburk F8:10
927. 11. 2017 18:30TTC Žehuň DTTC Žehuň E17:1
1009. 12. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Žehuň D3:15
1009. 12. 2017 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Kostomlaty14:4
1007. 12. 2017 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Poříčany B12:6
1006. 12. 2017 18:00TJ Seletice CAFK Nymburk D12:6
1006. 12. 2017 19:00STC Opočnice CTJ Sadská F12:6
1121. 12. 2017 18:00
odloženo se souhlasem OSST
AFK Nymburk DSTC Opočnice C10:8
1113. 12. 2017 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Seletice C6:12
1112. 12. 2017 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Dvory C6:12
1111. 12. 2017 18:30TTC Žehuň DTJ Lokomotiva Nymburk G8:10
1115. 12. 2017 19:00TTC Žehuň ETJ Lokomotiva Nymburk F9:9
1212. 01. 2018 19:00TTC Žehuň ETJ Lokomotiva Nymburk G6:12
1208. 01. 2018 18:30TTC Žehuň DTJ Dvory C14:4
1209. 01. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Seletice C5:13
1210. 01. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BSTC Opočnice C9:9
1212. 01. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Sadská F14:4
1315. 01. 2018 18:30TJ Sadská FTJ Sokol Poříčany B3:15
1317. 01. 2018 19:00STC Opočnice CTJ Sokol Kostomlaty16:2
1317. 01. 2018 18:00TJ Seletice CTTC Žehuň D7:11
1318. 01. 2018 18:00TJ Dvory CTTC Žehuň E10:8
1320. 01. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Lokomotiva Nymburk F15:3
1425. 01. 2018 18:00
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Dvory C15:3
1426. 01. 2018 19:00TTC Žehuň ETJ Seletice C4:14
1422. 01. 2018 18:30TTC Žehuň DSTC Opočnice C15:3
1423. 01. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Sadská F12:6
1424. 01. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BAFK Nymburk D8:10
1502. 02. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Sokol Kostomlaty5:13
1526. 01. 2018 18:00
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Sadská FTTC Žehuň D1:17
1531. 01. 2018 19:00STC Opočnice CTTC Žehuň E14:4
1531. 01. 2018 18:00TJ Seletice CTJ Lokomotiva Nymburk F9:9
1501. 02. 2018 18:00TJ Dvory CTJ Lokomotiva Nymburk G7:11
1610. 02. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Seletice C12:6
1610. 02. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FSTC Opočnice C9:9
1609. 02. 2018 19:00TTC Žehuň ETJ Sadská F9:9
1605. 02. 2018 18:30TTC Žehuň DAFK Nymburk D14:4
1606. 02. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Sokol Poříčany B14:4
1721. 02. 2018 18:30
odloženo se souhlasem OSST
TJ Sokol Poříčany BTTC Žehuň D
1716. 02. 2018 18:00AFK Nymburk DTTC Žehuň E10:8
1708. 02. 2018 18:30
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sadská F14:4
1714. 02. 2018 19:00STC Opočnice CTJ Lokomotiva Nymburk G9:9
1714. 02. 2018 18:00TJ Seletice CTJ Dvory C11:7
1822. 02. 2018 18:00TJ Dvory CSTC Opočnice C
1824. 02. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sadská F
1822. 02. 2018 18:30
přeloženo se souhlasem OSST
TJ Lokomotiva Nymburk FAFK Nymburk D
1823. 02. 2018 19:00TTC Žehuň ETJ Sokol Poříčany B
1819. 02. 2018 18:30TTC Žehuň DTJ Sokol Kostomlaty
1927. 02. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTTC Žehuň E
1928. 02. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Lokomotiva Nymburk F
1902. 03. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Lokomotiva Nymburk G
1926. 02. 2018 18:30TJ Sadská FTJ Dvory C
1928. 02. 2018 19:00STC Opočnice CTJ Seletice C
2007. 03. 2018 18:00TJ Seletice CTJ Sadská F
2008. 03. 2018 18:00TJ Dvory CAFK Nymburk D
2010. 03. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTJ Sokol Poříčany B
2010. 03. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTJ Sokol Kostomlaty
2009. 03. 2018 19:00TTC Žehuň ETTC Žehuň D3:15
2112. 03. 2018 18:30TTC Žehuň DTJ Lokomotiva Nymburk F
2113. 03. 2018 20:00TJ Sokol KostomlatyTJ Lokomotiva Nymburk G
2114. 03. 2018 18:30TJ Sokol Poříčany BTJ Dvory C
2116. 03. 2018 18:00AFK Nymburk DTJ Seletice C
2112. 03. 2018 18:30TJ Sadská FSTC Opočnice C
2221. 03. 2018 19:00STC Opočnice CAFK Nymburk D
2221. 03. 2018 18:00TJ Seletice CTJ Sokol Poříčany B
2222. 03. 2018 18:00TJ Dvory CTJ Sokol Kostomlaty
2224. 03. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk GTTC Žehuň D
2224. 03. 2018 09:00TJ Lokomotiva Nymburk FTTC Žehuň E

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline