Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
105. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda CSKST Úvaly B14:4
103. 10. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice ATTC Brandýs nad Labem E14:4
104. 10. 2017 18:30TTC Říčany CTJ Mnichovice A13:5
106. 10. 2017 18:30TTC Říčany DTJ Spartak Čelákovice B18:0
103. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Aero Odolena Voda B9:9
105. 10. 2017 19:30Sokol Přezletice CSKST Úvaly A9:9
210. 10. 2017 19:15SKST Úvaly BSKST Úvaly A3:15
210. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda BSokol Přezletice C11:7
213. 10. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Brandýs nad Labem D8:10
213. 10. 2017 19:00TJ Mnichovice ATTC Říčany D5:13
210. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem ETTC Říčany C5:13
212. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Sokol Líbeznice A9:9
317. 10. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice ASKST Úvaly B16:2
318. 10. 2017 18:30TTC Říčany CTJ Aero Odolena Voda C14:4
320. 10. 2017 18:30TTC Říčany DTTC Brandýs nad Labem E9:9
317. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Mnichovice A16:2
319. 10. 2017 19:30Sokol Přezletice CTJ Spartak Čelákovice B9:9
320. 10. 2017 19:15SKST Úvaly ATJ Aero Odolena Voda B10:8
424. 10. 2017 19:15SKST Úvaly BTJ Aero Odolena Voda B3:15
427. 10. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice BSKST Úvaly A11:7
427. 10. 2017 19:00TJ Mnichovice ASokol Přezletice C10:8
424. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem ETTC Brandýs nad Labem D5:13
426. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda CTTC Říčany D10:8
424. 10. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice ATTC Říčany C6:12
501. 11. 2017 18:30TTC Říčany CSKST Úvaly B14:4
503. 11. 2017 18:30TTC Říčany DTJ Sokol Líbeznice A11:7
531. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Aero Odolena Voda C11:7
502. 11. 2017 19:30Sokol Přezletice CTTC Brandýs nad Labem E13:5
503. 11. 2017 19:15SKST Úvaly ATJ Mnichovice A7:11
531. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Spartak Čelákovice B8:10
607. 11. 2017 19:15SKST Úvaly BTJ Spartak Čelákovice B7:11
610. 11. 2017 19:00TJ Mnichovice ATJ Aero Odolena Voda B7:11
607. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem ESKST Úvaly A6:12
609. 11. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda CSokol Přezletice C12:6
607. 11. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice ATTC Brandýs nad Labem D10:8
631. 10. 2017 18:00TTC Říčany CTTC Říčany D11:7
717. 11. 2017 18:30TTC Říčany DSKST Úvaly B15:3
714. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem DTTC Říčany C9:9
716. 11. 2017 19:30Sokol Přezletice CTJ Sokol Líbeznice A6:12
717. 11. 2017 19:15SKST Úvaly ATJ Aero Odolena Voda C13:5
714. 11. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda BTTC Brandýs nad Labem E15:3
717. 11. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Mnichovice A15:3
821. 11. 2017 19:15SKST Úvaly BTJ Mnichovice A4:14
821. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Spartak Čelákovice B8:10
826. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Aero Odolena Voda B12:6
821. 11. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice ASKST Úvaly A10:8
822. 11. 2017 18:30TTC Říčany CSokol Přezletice C14:4
824. 11. 2017 18:30TTC Říčany DTTC Brandýs nad Labem D7:11
928. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem DSKST Úvaly B18:0
930. 11. 2017 19:30Sokol Přezletice CTTC Říčany D8:10
901. 12. 2017 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany C10:8
928. 11. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Sokol Líbeznice A8:10
901. 12. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Aero Odolena Voda C10:8
901. 12. 2017 19:00TJ Mnichovice ATTC Brandýs nad Labem E7:11
1005. 12. 2017 19:15SKST Úvaly BTTC Brandýs nad Labem E3:15
1007. 12. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Mnichovice A13:5
1005. 12. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Spartak Čelákovice B14:4
1006. 12. 2017 18:30TTC Říčany CTJ Aero Odolena Voda B12:6
1008. 12. 2017 18:30TTC Říčany DSKST Úvaly A7:11
1005. 12. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem DSokol Přezletice C16:2
1114. 12. 2017 19:30Sokol Přezletice CSKST Úvaly B13:5
1115. 12. 2017 19:15SKST Úvaly ATTC Brandýs nad Labem D7:11
1112. 12. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda BTTC Říčany D15:3
1115. 12. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Říčany C7:11
1115. 12. 2017 19:00TJ Mnichovice ATJ Sokol Líbeznice A9:9
1112. 12. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Aero Odolena Voda C8:10
1209. 01. 2018 19:15SKST Úvaly BTJ Aero Odolena Voda C7:11
1209. 01. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Sokol Líbeznice A6:12
1212. 01. 2018 19:00TJ Mnichovice ATTC Říčany C7:11
1212. 01. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Říčany D13:5
1209. 01. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BTTC Brandýs nad Labem D12:6
1212. 01. 2018 19:15SKST Úvaly ASokol Přezletice C9:9
1329. 10. 2017 18:00SKST Úvaly ASKST Úvaly B18:0
1318. 01. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Aero Odolena Voda B7:11
1316. 01. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Spartak Čelákovice B10:8
1319. 01. 2018 18:30TTC Říčany DTJ Mnichovice A18:0
1317. 01. 2018 18:30TTC Říčany CTTC Brandýs nad Labem E10:8
1316. 01. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Aero Odolena Voda C11:7
1423. 01. 2018 19:15SKST Úvaly BTJ Sokol Líbeznice A4:14
1425. 01. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTTC Říčany C7:11
1423. 01. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ETTC Říčany D7:11
1426. 01. 2018 19:00TJ Mnichovice ATTC Brandýs nad Labem D4:14
1426. 01. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BSokol Přezletice C10:8
1423. 01. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BSKST Úvaly A14:4
1530. 01. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BSKST Úvaly B14:4
1502. 02. 2018 19:15SKST Úvaly ATJ Spartak Čelákovice B9:9
1501. 02. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Mnichovice A13:5
1521. 10. 2017 10:00TTC Brandýs nad Labem DTTC Brandýs nad Labem E4:14
1502. 02. 2018 18:30TTC Říčany DTJ Aero Odolena Voda C11:7
1531. 01. 2018 18:30TTC Říčany CTJ Sokol Líbeznice A11:7
1606. 02. 2018 19:15SKST Úvaly BTTC Říčany C4:14
1606. 02. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ATTC Říčany D12:6
1608. 02. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTTC Brandýs nad Labem D5:13
1606. 02. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ESokol Přezletice C10:8
1609. 02. 2018 19:00TJ Mnichovice ASKST Úvaly A8:10
1609. 02. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Aero Odolena Voda B11:7
1716. 02. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BSKST Úvaly B12:6
1713. 02. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Mnichovice A18:0
1716. 02. 2018 19:15SKST Úvaly ATTC Brandýs nad Labem E13:5
1715. 02. 2018 19:30Sokol Přezletice CTJ Aero Odolena Voda C7:11
1713. 02. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem DTJ Sokol Líbeznice A10:8
1708. 11. 2017 18:30TTC Říčany DTTC Říčany C8:10
1820. 02. 2018 19:15SKST Úvaly BTTC Říčany D14:4
1821. 02. 2018 18:30TTC Říčany CTTC Brandýs nad Labem D7:11
1820. 02. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ASokol Přezletice C13:5
1822. 02. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CSKST Úvaly A9:9
1820. 02. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Aero Odolena Voda B6:12
1823. 02. 2018 19:00TJ Mnichovice ATJ Spartak Čelákovice B10:8
1902. 03. 2018 19:00TJ Mnichovice ASKST Úvaly B15:3
1902. 03. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BTTC Brandýs nad Labem E9:9
1929. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda BTJ Aero Odolena Voda C11:7
1902. 03. 2018 19:15SKST Úvaly ATJ Sokol Líbeznice A13:5
1901. 03. 2018 19:30Sokol Přezletice CTTC Říčany C7:11
1927. 02. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem DTTC Říčany D13:5
2006. 03. 2018 19:15SKST Úvaly BTTC Brandýs nad Labem D1:17
2009. 03. 2018 18:30TTC Říčany DSokol Přezletice C8:10
2007. 03. 2018 18:30TTC Říčany CSKST Úvaly A12:6
2006. 03. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Aero Odolena Voda B8:10
2008. 03. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTJ Spartak Čelákovice B11:7
2006. 03. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ETJ Mnichovice A10:8
2113. 03. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem ESKST Úvaly B16:2
2116. 03. 2018 19:00TJ Mnichovice ATJ Aero Odolena Voda C10:8
2116. 03. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice BTJ Sokol Líbeznice A9:9
2113. 03. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda BTTC Říčany C13:5
2116. 03. 2018 19:15SKST Úvaly ATTC Říčany D15:3
2115. 03. 2018 19:30Sokol Přezletice CTTC Brandýs nad Labem D6:12
2220. 03. 2018 19:15SKST Úvaly BSokol Přezletice C5:13
2220. 03. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem DSKST Úvaly A12:6
2223. 03. 2018 18:30TTC Říčany DTJ Aero Odolena Voda B2:16
2221. 03. 2018 18:30TTC Říčany CTJ Spartak Čelákovice B12:6
2220. 03. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice ATJ Mnichovice A13:5
2222. 03. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda CTTC Brandýs nad Labem E10:8
Okresní přebor 2.třídy
102. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice BSokol Přezletice D17:1
103. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Spartak Čelákovice C9:9
105. 10. 2017 19:00TJ Sokol Mratín ATJ Jizera Káraný A12:6
106. 10. 2017 19:00TJ Mnichovice BTTC Říčany E9:9
104. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Sokol Líbeznice B10:8
106. 10. 2017 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Velké Popovice C9:9
212. 10. 2017 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Velké Popovice C7:11
212. 10. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Slavoj Veleň15:3
211. 10. 2017 18:30TTC Říčany ETTC Brandýs nad Labem F13:5
214. 10. 2017 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Mnichovice B8:10
218. 10. 2017 19:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Sokol Mratín A7:11
209. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Aero Odolena Voda D15:3
317. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda DSokol Přezletice D16:2
319. 10. 2017 19:00TJ Sokol Mratín ATJ Sokol Velké Popovice B7:11
320. 10. 2017 19:00TJ Mnichovice BTJ Spartak Čelákovice C6:12
318. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Jizera Káraný A11:7
320. 10. 2017 19:30TJ Slavoj VeleňTTC Říčany E11:7
316. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Sokol Líbeznice B9:9
426. 10. 2017 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Líbeznice B4:14
425. 10. 2017 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Velké Popovice C11:7
428. 10. 2017 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Slavoj Veleň17:1
427. 10. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice CTTC Brandýs nad Labem F9:9
423. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Mnichovice B8:10
424. 10. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Mratín A11:7
502. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mratín ASokol Přezletice D11:7
503. 11. 2017 19:00TJ Mnichovice BTJ Aero Odolena Voda D6:12
501. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Sokol Velké Popovice B3:15
503. 11. 2017 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Spartak Čelákovice C3:15
530. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Jizera Káraný A5:13
502. 11. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice BTTC Říčany E13:5
609. 11. 2017 19:30Sokol Přezletice DTTC Říčany E8:10
611. 11. 2017 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Sokol Líbeznice B5:13
610. 11. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Sokol Velké Popovice C13:5
606. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Slavoj Veleň12:6
607. 11. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda DTTC Brandýs nad Labem F14:4
609. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mratín ATJ Mnichovice B12:6
705. 12. 2017 19:30TJ Mnichovice BSokol Přezletice D15:3
715. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Sokol Mratín A10:8
717. 11. 2017 19:30TJ Slavoj VeleňTJ Aero Odolena Voda D6:12
720. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Sokol Velké Popovice B6:12
716. 11. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Spartak Čelákovice C13:5
715. 11. 2017 18:30TTC Říčany ETJ Jizera Káraný A7:11
823. 11. 2017 19:30Sokol Přezletice DTJ Jizera Káraný A4:14
824. 11. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice CTTC Říčany E16:2
820. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Sokol Líbeznice B14:4
821. 11. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Velké Popovice C7:11
823. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mratín ATJ Slavoj Veleň13:5
824. 11. 2017 19:00TJ Mnichovice BTTC Brandýs nad Labem F8:10
929. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem FSokol Přezletice D11:7
901. 12. 2017 19:45TJ Slavoj VeleňTJ Mnichovice B7:11
927. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Sokol Mratín A13:5
930. 11. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Aero Odolena Voda D11:7
929. 11. 2017 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Velké Popovice B10:8
909. 12. 2017 13:00TJ Jizera Káraný ATJ Spartak Čelákovice C10:8
1007. 12. 2017 19:30Sokol Přezletice DTJ Spartak Čelákovice C4:14
1013. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Jizera Káraný A10:8
1005. 12. 2017 18:30TJ Aero Odolena Voda DTTC Říčany E14:4
1007. 12. 2017 19:00TJ Sokol Mratín ATJ Sokol Líbeznice B2:16
1008. 12. 2017 19:00TJ Mnichovice BTJ Sokol Velké Popovice C7:11
1006. 12. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Slavoj Veleň9:9
1115. 12. 2017 19:45TJ Slavoj VeleňSokol Přezletice D14:4
1111. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTTC Brandýs nad Labem F11:7
1114. 12. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Mnichovice B11:7
1113. 12. 2017 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Mratín A14:4
1116. 12. 2017 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Aero Odolena Voda D7:11
1115. 12. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Sokol Velké Popovice B7:11
1211. 01. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Velké Popovice B0:18
1212. 01. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Aero Odolena Voda D4:14
1213. 01. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Sokol Mratín A12:6
1210. 01. 2018 18:30TTC Říčany ETJ Mnichovice B13:5
1211. 01. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTTC Brandýs nad Labem F15:3
1208. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Slavoj Veleň11:7
1315. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CSokol Přezletice D14:4
1319. 01. 2018 19:45TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Líbeznice B3:15
1317. 01. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTTC Říčany E14:4
1319. 01. 2018 19:00TJ Mnichovice BTJ Jizera Káraný A7:11
1318. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mratín ATJ Spartak Čelákovice C4:14
1316. 01. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Velké Popovice B5:13
1425. 01. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Aero Odolena Voda D7:11
1422. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Sokol Mratín A17:1
1426. 01. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Mnichovice B5:13
1427. 01. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ATTC Brandýs nad Labem F16:2
1424. 01. 2018 18:30TTC Říčany ETJ Slavoj Veleň12:6
1425. 01. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Sokol Velké Popovice C14:4
1501. 02. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BSokol Přezletice D14:4
1529. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTTC Říčany E11:7
1502. 02. 2018 19:45TJ Slavoj VeleňTJ Jizera Káraný A7:11
1531. 01. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Spartak Čelákovice C3:15
1521. 02. 2018 18:00
herna V.Popovice
TJ Mnichovice BTJ Sokol Velké Popovice B8:10
1501. 02. 2018 19:00TJ Sokol Mratín ATJ Aero Odolena Voda D9:9
1608. 02. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Sokol Mratín A7:11
1606. 02. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Mnichovice B14:4
1605. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTTC Brandýs nad Labem F12:6
1609. 02. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Slavoj Veleň11:7
1610. 02. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Sokol Velké Popovice C16:2
1607. 02. 2018 18:30TTC Říčany ETJ Sokol Líbeznice B8:10
1714. 02. 2018 18:30TTC Říčany ESokol Přezletice D14:4
1715. 02. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Jizera Káraný A9:9
1712. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Spartak Čelákovice C7:11
1716. 02. 2018 19:45TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Velké Popovice B4:14
1714. 02. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Aero Odolena Voda D8:10
1716. 02. 2018 19:00TJ Mnichovice BTJ Sokol Mratín A9:9
1822. 02. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Mnichovice B1:17
1822. 02. 2018 19:00TJ Sokol Mratín ATTC Brandýs nad Labem F15:3
1820. 02. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Slavoj Veleň11:7
1826. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Sokol Velké Popovice C11:7
1823. 02. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Sokol Líbeznice B8:10
1824. 02. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ATTC Říčany E18:0
1903. 03. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ASokol Přezletice D14:4
1928. 02. 2018 18:30TTC Říčany ETJ Spartak Čelákovice C16:2
1901. 03. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Sokol Velké Popovice B7:11
1926. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Aero Odolena Voda D9:9
1902. 03. 2018 19:45TJ Slavoj VeleňTJ Sokol Mratín A7:11
1928. 02. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Mnichovice B9:9
2008. 03. 2018 19:30Sokol Přezletice DTTC Brandýs nad Labem F5:13
2009. 03. 2018 19:00TJ Mnichovice BTJ Slavoj Veleň11:7
2008. 03. 2018 19:00TJ Sokol Mratín ATJ Sokol Velké Popovice C15:3
2006. 03. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Líbeznice B10:8
2005. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTTC Říčany E15:3
2009. 03. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CTJ Jizera Káraný A2:16
2116. 03. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice CSokol Přezletice D14:4
2117. 03. 2018 10:00TJ Jizera Káraný ATJ Sokol Velké Popovice B5:13
2114. 03. 2018 18:30TTC Říčany ETJ Aero Odolena Voda D14:4
2115. 03. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Sokol Mratín A12:6
2112. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice CTJ Mnichovice B6:12
2116. 03. 2018 19:45TJ Slavoj VeleňTTC Brandýs nad Labem F9:9
2222. 03. 2018 19:30Sokol Přezletice DTJ Slavoj Veleň5:13
2221. 03. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem FTJ Sokol Velké Popovice C16:2
2223. 03. 2018 19:00TJ Mnichovice BTJ Sokol Líbeznice B9:9
2222. 03. 2018 19:00TJ Sokol Mratín ATTC Říčany E9:9
2220. 03. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Jizera Káraný A10:8
2219. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice BTJ Spartak Čelákovice C18:0
1/105. 04. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice BTJ Aero Odolena Voda D14:4
1/210. 04. 2018 18:30TJ Aero Odolena Voda DTJ Sokol Líbeznice B11:7
1/315. 04. 2018 00:00TJ Sokol Líbeznice BTJ Aero Odolena Voda D21:15
Okresní přebor 3.třídy
106. 10. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Mratín B12:6
105. 10. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice DTTC Brandýs nad Labem G7:11
107. 10. 2017 10:00SKST Úvaly CTTC Říčany F17:1
107. 10. 2017 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Velké Popovice D9:9
103. 10. 2017 18:00TJ Sokol NehvizdyTJ Sokol Líbeznice C6:12
103. 10. 2017 19:15SKST Úvaly DASK Stará Boleslav7:11
213. 10. 2017 19:30TJ Sokol Mratín BASK Stará Boleslav10:8
210. 10. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice CSKST Úvaly D17:1
213. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Nehvizdy6:12
213. 10. 2017 18:30TTC Říčany FTJ Jizera Káraný B5:13
211. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem GSKST Úvaly C1:17
213. 10. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Líbeznice D9:9
319. 10. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Sokol Mratín B3:15
321. 10. 2017 10:00SKST Úvaly CTJ Spartak Čelákovice D11:7
321. 10. 2017 10:00TJ Jizera Káraný BTTC Brandýs nad Labem G8:10
317. 10. 2017 18:00TJ Sokol NehvizdyTTC Říčany F12:6
317. 10. 2017 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Velké Popovice D5:13
320. 10. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Líbeznice C11:7
427. 10. 2017 19:30TJ Sokol Mratín BTJ Sokol Líbeznice C4:14
427. 10. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice DASK Stará Boleslav6:12
427. 10. 2017 18:30TTC Říčany FSKST Úvaly D9:9
425. 10. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Nehvizdy12:6
427. 10. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Jizera Káraný B6:12
426. 10. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice DSKST Úvaly C4:14
504. 11. 2017 10:00SKST Úvaly CTJ Sokol Mratín B12:6
504. 11. 2017 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Líbeznice D6:12
531. 10. 2017 18:00TJ Sokol NehvizdyTJ Spartak Čelákovice D8:10
531. 10. 2017 19:15SKST Úvaly DTTC Brandýs nad Labem G3:15
503. 11. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTTC Říčany F11:7
531. 10. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Sokol Velké Popovice D10:8
610. 11. 2017 19:30TJ Sokol Mratín BTJ Sokol Velké Popovice D9:9
610. 11. 2017 18:30TTC Říčany FTJ Sokol Líbeznice C1:17
608. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem GASK Stará Boleslav17:1
610. 11. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice DSKST Úvaly D16:2
609. 11. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Sokol Nehvizdy7:11
611. 11. 2017 10:00SKST Úvaly CTJ Jizera Káraný B14:4
718. 11. 2017 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Mratín B12:6
714. 11. 2017 18:00TJ Sokol NehvizdySKST Úvaly C7:11
714. 11. 2017 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Líbeznice D3:15
717. 11. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTJ Spartak Čelákovice D2:16
714. 11. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice CTTC Brandýs nad Labem G9:9
717. 11. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTTC Říčany F13:5
824. 11. 2017 19:30TJ Sokol Mratín BTTC Říčany F17:1
822. 11. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Velké Popovice D17:1
824. 11. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Líbeznice C10:8
823. 11. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice DASK Stará Boleslav13:5
828. 10. 2017 18:00SKST Úvaly CSKST Úvaly D18:0
825. 11. 2017 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Nehvizdy10:8
928. 11. 2017 18:00TJ Sokol NehvizdyTJ Sokol Mratín B14:4
928. 11. 2017 19:15SKST Úvaly DTJ Jizera Káraný B4:14
901. 12. 2017 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly C0:18wo
924. 10. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Sokol Líbeznice D13:2
901. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Spartak Čelákovice D4:14
901. 12. 2017 18:30TTC Říčany FTTC Brandýs nad Labem G3:15
1008. 12. 2017 19:30TJ Sokol Mratín BTTC Brandýs nad Labem G6:12
1008. 12. 2017 18:30TJ Spartak Čelákovice DTTC Říčany F16:2
1007. 12. 2017 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Sokol Velké Popovice D15:3
1009. 12. 2017 10:00SKST Úvaly CTJ Sokol Líbeznice C9:9
1009. 12. 2017 10:00TJ Jizera Káraný BASK Stará Boleslav11:7
1005. 12. 2017 18:00TJ Sokol NehvizdySKST Úvaly D14:4
1112. 12. 2017 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Mratín B1:17
1115. 12. 2017 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Nehvizdy8:10
1112. 12. 2017 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Jizera Káraný B14:4
1115. 12. 2017 18:30TJ Sokol Velké Popovice DSKST Úvaly C1:17
1115. 12. 2017 18:30TTC Říčany FTJ Sokol Líbeznice D4:14
1113. 12. 2017 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Spartak Čelákovice D6:12
1212. 01. 2018 19:30TJ Sokol Mratín BTJ Spartak Čelákovice D11:7
1210. 01. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Líbeznice D6:12
1212. 01. 2018 18:30TTC Říčany FSKST Úvaly C7:11
1212. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Jizera Káraný B8:10
1209. 01. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Sokol Nehvizdy10:8
1212. 01. 2018 18:30ASK Stará BoleslavSKST Úvaly D14:4
1319. 01. 2018 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Mratín B10:8
1316. 01. 2018 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Líbeznice C0:18
1316. 01. 2018 18:00TJ Sokol NehvizdyTJ Sokol Velké Popovice D12:6
1320. 01. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTTC Říčany F11:7
1320. 01. 2018 10:00SKST Úvaly CTTC Brandýs nad Labem G9:9
1318. 01. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Spartak Čelákovice D12:6
1426. 01. 2018 19:30TJ Sokol Mratín BTJ Sokol Líbeznice D15:3
1426. 01. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DSKST Úvaly C4:14
1424. 01. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Jizera Káraný B4:14
1426. 01. 2018 18:30TTC Říčany FTJ Sokol Nehvizdy9:9
1431. 01. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DSKST Úvaly D13:5
1423. 01. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CASK Stará Boleslav13:5
1530. 01. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Sokol Mratín B14:4
1502. 02. 2018 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Velké Popovice D12:6
1530. 01. 2018 19:15SKST Úvaly DTTC Říčany F0:18
1530. 01. 2018 18:00TJ Sokol NehvizdyTTC Brandýs nad Labem G5:13
1503. 02. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Spartak Čelákovice D9:9
1503. 02. 2018 10:00SKST Úvaly CTJ Sokol Líbeznice D14:4
1609. 02. 2018 19:30TJ Sokol Mratín BSKST Úvaly C4:14
1608. 02. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Jizera Káraný B4:14
1609. 02. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Nehvizdy7:11
1607. 02. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GSKST Úvaly D10:6
1609. 02. 2018 18:30TTC Říčany FASK Stará Boleslav4:14
1609. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Líbeznice C8:10
1716. 02. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Mratín B7:11
1713. 02. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CTTC Říčany F14:4
1716. 02. 2018 18:30ASK Stará BoleslavTTC Brandýs nad Labem G8:10
1713. 02. 2018 19:15SKST Úvaly DTJ Spartak Čelákovice D3:15
1706. 02. 2018 18:00TJ Sokol NehvizdyTJ Sokol Líbeznice D9:9
1724. 02. 2018 14:00TJ Jizera Káraný BSKST Úvaly C7:11
1823. 02. 2018 19:30TJ Sokol Mratín BTJ Jizera Káraný B10:8
1810. 02. 2018 10:00SKST Úvaly CTJ Sokol Nehvizdy12:6
1822. 02. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DSKST Úvaly D14:4
1823. 02. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DASK Stará Boleslav6:12
1821. 02. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Líbeznice C4:14
1823. 02. 2018 18:30TTC Říčany FTJ Sokol Velké Popovice D12:6
1902. 03. 2018 18:30TTC Říčany FTJ Sokol Mratín B9:9
1902. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTTC Brandýs nad Labem G4:14
1927. 02. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CTJ Spartak Čelákovice D14:4
1902. 03. 2018 18:30ASK Stará BoleslavTJ Sokol Líbeznice D11:7
1906. 10. 2017 19:15SKST Úvaly DSKST Úvaly C1:17
1927. 02. 2018 18:00TJ Sokol NehvizdyTJ Jizera Káraný B12:6
2015. 03. 2018 19:30TJ Sokol Mratín BTJ Sokol Nehvizdy11:7
2012. 03. 2018 18:00TJ Jizera Káraný BSKST Úvaly D18:0
2010. 03. 2018 10:00SKST Úvaly CASK Stará Boleslav13:5
2008. 03. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DTJ Sokol Líbeznice C8:10
2009. 03. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DTJ Sokol Velké Popovice D7:11
2007. 03. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTTC Říčany F6:12
2114. 03. 2018 18:30TTC Brandýs nad Labem GTJ Sokol Mratín B7:11
2116. 03. 2018 18:30TTC Říčany FTJ Spartak Čelákovice D4:14
2116. 03. 2018 18:30TJ Sokol Velké Popovice DTJ Sokol Líbeznice D11:7
2113. 03. 2018 19:15TJ Sokol Líbeznice CSKST Úvaly C10:8
2116. 03. 2018 18:30ASK Stará BoleslavTJ Jizera Káraný B7:11
2113. 03. 2018 19:15SKST Úvaly DTJ Sokol Nehvizdy4:14
2223. 03. 2018 19:30TJ Sokol Mratín BSKST Úvaly D14:4
2220. 03. 2018 18:00TJ Sokol NehvizdyASK Stará Boleslav15:3
2224. 03. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Líbeznice C9:9
2224. 03. 2018 10:00SKST Úvaly CTJ Sokol Velké Popovice D11:7
2222. 03. 2018 19:45TJ Sokol Líbeznice DTTC Říčany F9:9
2223. 03. 2018 18:30TJ Spartak Čelákovice DTTC Brandýs nad Labem G15:3
zápis
1/103. 04. 2018 19:00TJ Sokol Líbeznice CTJ Jizera Káraný B16:2
1/214. 04. 2018 10:00TJ Jizera Káraný BTJ Sokol Líbeznice C9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline