Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třída
129. 09. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Černošice A9:9
129. 09. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Úholičky A4:14
125. 09. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech C10:8
126. 09. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Viktoria Vestec A12:6
128. 09. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Středokluky A13:5
203. 10. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Středokluky A14:4
204. 10. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Roztoky C11:7
206. 10. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Lety A5:13
203. 10. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Únětice A16:2
206. 10. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Libčice B13:5
314. 10. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Černošice A9:9
313. 10. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C1:17
310. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Úholičky A11:7
312. 10. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech C13:5
310. 10. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Viktoria Vestec A1:17
417. 10. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Viktoria Vestec A7:11
420. 10. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Středokluky A14:4
417. 10. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Roztoky C9:9
420. 10. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Únětice A17:1
421. 10. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BSK Viktorie Ořech B11:7
527. 10. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Černošice A5:13
523. 10. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Libčice B7:11
524. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C5:13
524. 10. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Úholičky A3:15
525. 10. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ASK Viktorie Ořech C15:3
631. 10. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech C15:3
631. 10. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Viktoria Vestec A10:8
603. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Roztoky C16:2
604. 11. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Lety A12:6
603. 11. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Únětice A11:7
706. 11. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Černošice A2:16
707. 11. 2017 19:00TJ Sokol Lety ASK Viktorie Ořech B14:4
709. 11. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Libčice B5:13
707. 11. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C3:15
710. 11. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Úholičky A7:11
814. 11. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Úholičky A9:9
817. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Viktoria Vestec A14:4
818. 11. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Středokluky A13:5
817. 11. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Roztoky C1:17
813. 11. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Lety A6:12
921. 11. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Černošice A9:9
923. 11. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Únětice A13:5
921. 11. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ASK Viktorie Ořech B10:8
922. 11. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Libčice B6:12
924. 11. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Mníšek pod Brdy C3:15
1001. 12. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Úholičky A9:9
1002. 12. 2017 09:30TJ Sokol Libčice BSK Viktorie Ořech C15:3
1001. 12. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Viktoria Vestec A6:12
1027. 11. 2017 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Středokluky A12:6
1028. 11. 2017 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Roztoky C14:4
1107. 12. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Černošice A9:9
1105. 12. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Lety A6:12
1106. 12. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Únětice A15:3
1104. 09. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CSK Viktorie Ořech B10:8
1105. 12. 2017 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Libčice B11:7
1212. 12. 2017 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C3:15
1212. 12. 2017 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech B17:1
1215. 12. 2017 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Únětice A10:8
1213. 12. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Lety A7:11
1212. 12. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Roztoky C7:11
1309. 01. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Černošice A8:10
1311. 01. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Viktoria Vestec A12:6
1309. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lety ASK Viktorie Ořech C15:3
1308. 01. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Úholičky A5:13
1313. 01. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy C7:11
1416. 01. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Libčice B10:8
1419. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSK Viktorie Ořech B15:3
1416. 01. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Lety A14:4
1405. 01. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Roztoky C6:12
1417. 01. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Středokluky A10:8
1524. 01. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Černošice A6:12
1523. 01. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ASK Viktorie Ořech C13:5
1525. 01. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Úholičky A7:11
1522. 01. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C7:11
1526. 01. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Libčice B4:14
1630. 01. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ASK Viktorie Ořech B16:2
1603. 02. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Únětice A16:2
1602. 02. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Lety A15:3
1630. 01. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Středokluky A10:8
1602. 02. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Viktoria Vestec A15:3
1709. 02. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Černošice A4:14
1707. 02. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Úholičky A3:15
1708. 02. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy C0:18
1706. 02. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Libčice B10:8
1705. 02. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ASK Viktorie Ořech B6:12
1813. 02. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Únětice A15:3
1816. 02. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Lety A5:13
1817. 02. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Sokol Roztoky C12:6
1816. 02. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CTJ Sokol Středokluky A15:3
1813. 02. 2018 19:00TJ Úholičky ASK Viktorie Ořech C14:4
1920. 02. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Černošice A8:10
1921. 02. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C5:13
1920. 02. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Libčice B2:16
1922. 02. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CSK Viktorie Ořech B16:2
1920. 02. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Únětice A12:6
2027. 02. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Lety A 
2026. 02. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Sokol Roztoky C 
2002. 03. 2018 19:30SK Viktorie Ořech BTJ Sokol Středokluky A 
2028. 02. 2018 20:00TJ Sokol Libčice BTJ Viktoria Vestec A 
2002. 03. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy CSK Viktorie Ořech C 
2106. 03. 2018 19:00TJ Úholičky ATJ Sokol Mníšek pod Brdy C 
2109. 03. 2018 19:30SK Viktorie Ořech CTJ Sokol Libčice B 
2107. 03. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec ASK Viktorie Ořech B 
2106. 03. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky ATJ Sokol Únětice A 
2108. 03. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky CTJ Sokol Lety A 
2213. 03. 2018 19:45TJ Sokol Černošice ATJ Sokol Roztoky C 
2213. 03. 2018 19:00TJ Sokol Lety ATJ Sokol Středokluky A 
2212. 03. 2018 19:00TJ Sokol Únětice ATJ Viktoria Vestec A 
2204. 09. 2017 19:30SK Viktorie Ořech BSK Viktorie Ořech C13:5
2217. 03. 2018 09:30TJ Sokol Libčice BTJ Úholičky A 
Okresní přebor 2.třída
101. 10. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Roztoky D6:12
129. 09. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Lety B12:6
125. 09. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice D9:9
125. 09. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Úholičky B7:11
127. 09. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Libčice C10:8
126. 09. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D4:14
205. 10. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy D5:13
207. 10. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Černošice B10:8
205. 10. 2017 19:00TJ Úholičky BŘevnická sportovní s.r.o4:14
207. 10. 2017 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Slavoj Davle11:7
203. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lety BSK Viktorie Ořech D12:6
208. 10. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Viktoria Vestec B12:6
313. 10. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Roztoky D4:14
309. 10. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DSokol Rudná B5:13
309. 10. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Lety B3:15
311. 10. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Libčice D13:5
310. 10. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Úholičky B10:8
313. 10. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Libčice C10:8
419. 10. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Libčice C0:18wo
419. 10. 2017 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D4:14
421. 10. 2017 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Černošice B8:10
417. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lety BŘevnická sportovní s.r.o7:11
422. 10. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Slavoj Davle17:1
420. 10. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BSK Viktorie Ořech D15:3
523. 10. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Roztoky D5:13
523. 10. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Viktoria Vestec B5:13
525. 10. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.oSokol Rudná B12:6
524. 10. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Lety B8:10
527. 10. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Libčice D17:1
528. 10. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Úholičky B12:6
602. 11. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Úholičky B9:9
604. 09. 2017 09:30TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Libčice C5:13
631. 10. 2017 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D2:16
605. 11. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Černošice B10:8
603. 11. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BŘevnická sportovní s.r.o6:12
630. 10. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Slavoj Davle14:4
706. 11. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Roztoky D3:15
708. 11. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.oSK Viktorie Ořech D14:4
707. 11. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Viktoria Vestec B8:10
710. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSokol Rudná B9:9
711. 11. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Lety B9:9
709. 11. 2017 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice D15:3
816. 11. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Libčice D14:4
814. 11. 2017 19:00TJ Sokol Lety BTJ Úholičky B15:3
819. 11. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Libčice C11:7
817. 11. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D8:10
813. 11. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Černošice B5:13
813. 11. 2017 19:00TJ Slavoj DavleŘevnická sportovní s.r.o6:12
922. 11. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Roztoky D11:7
921. 11. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Slavoj Davle14:4
924. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DSK Viktorie Ořech D13:5
925. 11. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Viktoria Vestec B10:8
923. 11. 2017 19:00TJ Úholičky BSokol Rudná B9:9
925. 11. 2017 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Lety B12:6
1030. 11. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Lety B11:7
1003. 12. 2017 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Libčice D13:5
1001. 12. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Úholičky B11:7
1027. 11. 2017 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Libčice C7:11
1027. 11. 2017 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Mníšek pod Brdy D1:17
1029. 11. 2017 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Černošice B13:5
1105. 12. 2017 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Roztoky D15:3
1108. 12. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DŘevnická sportovní s.r.o11:7
1109. 12. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Slavoj Davle15:3
1107. 12. 2017 19:00TJ Úholičky BSK Viktorie Ořech D11:7
1108. 12. 2017 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice D12:6
1105. 12. 2017 19:00TJ Sokol Lety BSokol Rudná B8:10
1214. 12. 2017 19:45TJ Sokol Roztoky DSokol Rudná B8:10
1212. 12. 2017 19:00TJ Sokol Lety BTJ Viktoria Vestec B8:10
1216. 12. 2017 17:00TJ Sokol Libčice DSK Viktorie Ořech D8:10
1214. 12. 2017 19:00TJ Úholičky BTJ Slavoj Davle15:3
1216. 12. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CŘevnická sportovní s.r.o7:11
1215. 12. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Černošice B14:4
1312. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Roztoky D12:6
1309. 01. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice C8:10
1310. 01. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Úholičky B12:6
1308. 01. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Libčice D7:11
1308. 01. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Lety B9:9
1312. 01. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BSokol Rudná B8:10
1418. 01. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Viktoria Vestec B11:7
1421. 01. 2018 18:00Sokol Rudná BSK Viktorie Ořech D9:9
1416. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Slavoj Davle12:6
1420. 01. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DŘevnická sportovní s.r.o9:9
1418. 01. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Černošice B11:7
1420. 01. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy D6:12
1527. 01. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Roztoky D13:5
1526. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Úholičky B14:4
1523. 01. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BTJ Sokol Libčice D8:10
1524. 01. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Lety B12:6
1522. 01. 2018 19:00TJ Slavoj DavleSokol Rudná B9:9
1522. 01. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Viktoria Vestec B10:8
1601. 02. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky DSK Viktorie Ořech D9:9
1602. 02. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Slavoj Davle13:5
1604. 02. 2018 18:00Sokol Rudná BŘevnická sportovní s.r.o11:7
1630. 01. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Černošice B8:10
1603. 02. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Mníšek pod Brdy D6:12
1601. 02. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Libčice C7:11
1708. 02. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Roztoky D9:9
1704. 09. 2017 09:30TJ Sokol Libčice CTJ Sokol Libčice D13:5
1709. 02. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Sokol Lety B15:3
1706. 02. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BSokol Rudná B2:16
1707. 02. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Viktoria Vestec B12:6
1705. 02. 2018 19:00TJ Slavoj DavleSK Viktorie Ořech D4:14
1815. 02. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Slavoj Davle14:4
1812. 02. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DŘevnická sportovní s.r.o5:13
1816. 02. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Černošice B9:9
1818. 02. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Mníšek pod Brdy D10:8
1813. 02. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice C9:9
1817. 02. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Úholičky B6:12
1921. 02. 2018 20:00TJ Sokol Libčice DTJ Sokol Roztoky D8:10
1922. 02. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Sokol Lety B11:7
1924. 02. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSokol Rudná B 
1923. 02. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Viktoria Vestec B 
1920. 02. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BSK Viktorie Ořech D8:10
1921. 02. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Slavoj Davle14:4
2001. 03. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky DŘevnická sportovní s.r.o 
2026. 02. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Černošice B 
2026. 02. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Sokol Mníšek pod Brdy D 
2002. 03. 2018 19:00TJ Viktoria Vestec BTJ Sokol Libčice C 
2004. 03. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Úholičky B 
2027. 02. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Libčice D 
2106. 03. 2018 19:00TJ Sokol Lety BTJ Sokol Roztoky D 
2110. 03. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DSokol Rudná B 
2108. 03. 2018 19:00TJ Úholičky BTJ Viktoria Vestec B 
2110. 03. 2018 09:30TJ Sokol Libčice CSK Viktorie Ořech D 
2109. 03. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy DTJ Slavoj Davle 
2106. 03. 2018 19:45TJ Sokol Černošice BŘevnická sportovní s.r.o 
2215. 03. 2018 19:45TJ Sokol Roztoky DTJ Sokol Černošice B 
2214. 03. 2018 19:00Řevnická sportovní s.r.oTJ Sokol Mníšek pod Brdy D 
2212. 03. 2018 19:00TJ Slavoj DavleTJ Sokol Libčice C 
2212. 03. 2018 19:30SK Viktorie Ořech DTJ Úholičky B 
2217. 03. 2018 17:00TJ Sokol Libčice DTJ Viktoria Vestec B 
2218. 03. 2018 18:00Sokol Rudná BTJ Sokol Lety B 
Okresní přebor 3.třída
127. 09. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech F13:5
101. 10. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky ETJ Sokol Mníšek pod Brdy E11:7
114. 09. 2017 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Únětice B2:16
126. 09. 2017 19:00TJ Úholičky CSokol Rudná C11:7
130. 09. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Černošice C10:8
207. 10. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Černošice C9:9
202. 10. 2017 18:45Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech G8:10
202. 10. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky C18:0
204. 10. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Úholičky D11:7
206. 10. 2017 18:00
Sokolovna Středokluky
TJ Sokol Roztoky ETJ Sokol Středokluky B7:11
314. 10. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Roztoky E4:14
312. 10. 2017 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Středokluky B6:12
310. 10. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E10:8
314. 10. 2017 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Únětice B14:4
309. 10. 2017 18:45Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech E14:4
416. 10. 2017 18:45Sokol Rudná CTJ Sokol Černošice C12:6
416. 10. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech E12:6
418. 10. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech G11:7
418. 10. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky C8:10
422. 10. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky ETJ Úholičky D9:9
526. 10. 2017 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech F2:16
524. 10. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Roztoky E8:10
525. 10. 2017 18:30
sokolovna Středokluky
SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Středokluky B16:2
521. 10. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Mníšek pod Brdy E9:9
523. 10. 2017 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Únětice B11:7
604. 11. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FSokol Rudná C5:13
601. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Černošice C11:7
601. 11. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech E11:7
605. 11. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky ESK Viktorie Ořech G0:18
604. 09. 2017 19:00TJ Úholičky DTJ Úholičky C1:17
707. 11. 2017 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech F10:6
711. 11. 2017 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky D17:1
711. 11. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Roztoky E13:5
706. 11. 2017 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Středokluky B12:6
706. 11. 2017 18:45Sokol Rudná CTJ Sokol Únětice B14:4
818. 11. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Únětice B6:12
815. 11. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESokol Rudná C10:8
819. 11. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky ETJ Sokol Černošice C6:12
816. 11. 2017 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech E4:14
814. 11. 2017 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech G8:10
904. 09. 2017 09:30SK Viktorie Ořech GSK Viktorie Ořech F15:3
925. 11. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky C8:10
920. 11. 2017 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky D18:0
920. 11. 2017 18:45Sokol Rudná CTJ Sokol Středokluky B15:3
920. 11. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E10:8
1002. 12. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Mníšek pod Brdy E5:13
1029. 11. 2017 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Únětice B12:6
1003. 12. 2017 09:00TJ Sokol Roztoky ESokol Rudná C6:12
1028. 11. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Černošice C11:7
1004. 09. 2017 09:30SK Viktorie Ořech GSK Viktorie Ořech E15:3
1104. 09. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech F14:4
1104. 12. 2017 19:30TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech G4:14
1104. 12. 2017 18:45Sokol Rudná CTJ Úholičky D18:0
1104. 12. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Roztoky E10:8
1106. 12. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Středokluky B9:9
1211. 12. 2017 18:00SK Viktorie Ořech FTJ Sokol Středokluky B11:7
1213. 12. 2017 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Roztoky E16:2
1211. 12. 2017 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Úholičky D18:0
1211. 12. 2017 18:45Sokol Rudná CTJ Úholičky C10:8
1211. 12. 2017 19:30TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech E6:12
1308. 01. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CSK Viktorie Ořech F11:7
1313. 01. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GSokol Rudná C11:7
1309. 01. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Únětice B15:3
1311. 01. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Mníšek pod Brdy E2:16
1310. 01. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Roztoky E13:5
1421. 01. 2018 09:00TJ Sokol Roztoky ESK Viktorie Ořech F5:13
1417. 01. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Úholičky D15:3
1417. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Úholičky C8:10
1415. 01. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech G7:11
1420. 01. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ESokol Rudná C1:17
1522. 01. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CSokol Rudná C3:15
1527. 01. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Únětice B5:13
1527. 01. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Mníšek pod Brdy E17:1
1523. 01. 2018 19:00TJ Úholičky CTJ Sokol Středokluky B16:2
1525. 01. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Roztoky E9:9
1603. 02. 2018 09:30SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky D17:1
1604. 02. 2018 09:00TJ Sokol Roztoky ETJ Úholičky C2:16
1631. 01. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BSK Viktorie Ořech G3:15
1631. 01. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech E13:5
1629. 01. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Černošice C11:7
1705. 02. 2018 18:45Sokol Rudná CSK Viktorie Ořech F16:2
1705. 02. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E8:10
1702. 02. 2018 19:15SK Viktorie Ořech ETJ Sokol Středokluky B7:11
1710. 02. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Roztoky E12:6
1704. 09. 2017 19:00TJ Úholičky CTJ Úholičky D15:3
1812. 02. 2018 19:00SK Viktorie Ořech FTJ Úholičky C7:11
1815. 02. 2018 19:00TJ Úholičky DSK Viktorie Ořech G6:12
1818. 02. 2018 09:00TJ Sokol Roztoky ESK Viktorie Ořech E5:13
1814. 02. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Černošice C2:16
1812. 02. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BSokol Rudná C10:8
1919. 02. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BSK Viktorie Ořech F11:7
1919. 02. 2018 18:45Sokol Rudná CTJ Sokol Mníšek pod Brdy E12:6
1919. 02. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Sokol Roztoky E12:6
1924. 02. 2018 09:30SK Viktorie Ořech ETJ Úholičky D 
1924. 02. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Úholičky C 
2004. 09. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FSK Viktorie Ořech G0:18
2027. 02. 2018 19:00TJ Úholičky CSK Viktorie Ořech E 
2001. 03. 2018 19:00TJ Úholičky DTJ Sokol Černošice C 
2028. 02. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BSokol Rudná C 
2028. 02. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ETJ Sokol Únětice B 
2107. 03. 2018 19:00TJ Sokol Mníšek pod Brdy ESK Viktorie Ořech F 
2105. 03. 2018 19:00TJ Sokol Únětice BTJ Sokol Středokluky B 
2105. 03. 2018 18:45Sokol Rudná CTJ Sokol Roztoky E 
2105. 03. 2018 19:30TJ Sokol Černošice CTJ Úholičky C 
2104. 09. 2017 09:30SK Viktorie Ořech ESK Viktorie Ořech G6:12
2204. 09. 2017 09:30SK Viktorie Ořech FSK Viktorie Ořech E8:10
2217. 03. 2018 09:30SK Viktorie Ořech GTJ Sokol Černošice C 
2215. 03. 2018 19:00TJ Úholičky DSokol Rudná C 
2218. 03. 2018 09:00TJ Sokol Roztoky ETJ Sokol Únětice B 
2214. 03. 2018 19:00TJ Sokol Středokluky BTJ Sokol Mníšek pod Brdy E 

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline