Výsledky
Okresní přebor I. třídy
110. 10. 2017 17:00So. Nesuchyně ASo. Lány C11:7
106. 10. 2017 17:30RC Rakovník AKST Rakovník E5:13
107. 10. 2017 16:00
Herna Janov
So. Janov ASo. Nové Strašecí A9:9
108. 10. 2017 10:00SK Pavlíkov ASo. Rakovník A4:14
108. 10. 2017 18:00So. Rakovník BSo. Olešná A3:15
128. 10. 2017 10:00So. Hředle BTJ Čistá A15:3
201. 11. 2017 15:00So. Lány CTJ Čistá A14:4
215. 10. 2017 10:00So. Olešná ASo. Hředle B10:8
215. 10. 2017 18:00So. Rakovník ASo. Rakovník B17:1
213. 10. 2017 18:30So. Janov ASK Pavlíkov A11:7
213. 10. 2017 17:30KST Rakovník ESo. Nové Strašecí A14:4
215. 10. 2017 10:00So. Nesuchyně ARC Rakovník A9:9
320. 10. 2017 17:30RC Rakovník ASo. Lány C8:10
321. 10. 2017 16:00So. Nesuchyně ASo. Nové Strašecí A8:10
322. 10. 2017 10:00SK Pavlíkov AKST Rakovník E2:16
322. 10. 2017 18:00So. Rakovník BSo. Janov A5:13
322. 10. 2017 10:00So. Hředle BSo. Rakovník A9:9
322. 10. 2017 10:00TJ Čistá ASo. Olešná A1:17
429. 10. 2017 15:00So. Lány CSo. Olešná A8:10
412. 12. 2017 18:00So. Rakovník ATJ Čistá A17:1
427. 10. 2017 18:30So. Janov ASo. Hředle B4:14
427. 10. 2017 17:30KST Rakovník ESo. Rakovník B17:1
429. 10. 2017 10:00So. Nesuchyně ASK Pavlíkov A14:4
427. 10. 2017 17:30RC Rakovník ASo. Nové Strašecí A5:13
515. 10. 2017 16:00So. Lány CSo. Nové Strašecí A11:7
505. 11. 2017 10:00SK Pavlíkov ARC Rakovník A8:10
505. 11. 2017 18:00So. Rakovník BSo. Nesuchyně A2:16
505. 11. 2017 10:00So. Hředle BKST Rakovník E8:10
505. 11. 2017 10:00TJ Čistá ASo. Janov A3:15
505. 11. 2017 10:00So. Olešná ASo. Rakovník A4:14
612. 11. 2017 15:00So. Lány CSo. Rakovník A6:12
610. 11. 2017 18:30So. Janov ASo. Olešná A5:13
610. 11. 2017 17:30KST Rakovník ETJ Čistá A15:3
612. 11. 2017 10:00So. Nesuchyně ASo. Hředle B5:13
610. 11. 2017 17:30RC Rakovník ASo. Rakovník B13:5
611. 11. 2017 19:00SK Pavlíkov ASo. Nové Strašecí A7:11
719. 11. 2017 10:00SK Pavlíkov ASo. Lány C4:14
719. 11. 2017 15:30So. Rakovník BSo. Nové Strašecí A5:13
719. 11. 2017 10:00So. Hředle BRC Rakovník A11:7
719. 11. 2017 10:00TJ Čistá ASo. Nesuchyně A4:14
719. 11. 2017 10:00So. Olešná AKST Rakovník E5:13
719. 11. 2017 18:00So. Rakovník ASo. Janov A13:5
826. 11. 2017 15:00So. Lány CSo. Janov A11:7
824. 11. 2017 17:30KST Rakovník ESo. Rakovník A12:6
824. 11. 2017 18:00So. Olešná ASo. Nesuchyně A10:8
824. 11. 2017 17:30RC Rakovník ATJ Čistá A13:5
826. 11. 2017 14:00So. Hředle BSo. Nové Strašecí A12:6
826. 11. 2017 10:00SK Pavlíkov ASo. Rakovník B13:5
903. 12. 2017 15:30So. Rakovník BSo. Lány C5:13
903. 12. 2017 10:00So. Hředle BSK Pavlíkov A12:6
903. 12. 2017 10:00TJ Čistá ASo. Nové Strašecí A3:15
903. 12. 2017 10:00So. Olešná ARC Rakovník A8:10
903. 12. 2017 18:00So. Rakovník ASo. Nesuchyně A14:4
901. 12. 2017 18:30So. Janov AKST Rakovník E6:12
1010. 12. 2017 15:00So. Lány CKST Rakovník E5:13
1010. 12. 2017 10:00So. Nesuchyně ASo. Janov A10:8
1008. 12. 2017 17:30RC Rakovník ASo. Rakovník A5:13
1006. 12. 2017 18:00So. Olešná ASo. Nové Strašecí A11:7
1010. 12. 2017 10:00SK Pavlíkov ATJ Čistá A14:4
1010. 12. 2017 18:00So. Rakovník BSo. Hředle B4:14
1117. 12. 2017 10:00So. Hředle BSo. Lány C15:3
1117. 12. 2017 10:00TJ Čistá ASo. Rakovník B9:9
1117. 12. 2017 10:00So. Olešná ASK Pavlíkov A12:6
1117. 12. 2017 18:00So. Rakovník ASo. Nové Strašecí A12:6
1115. 12. 2017 18:30So. Janov ARC Rakovník A6:12
1115. 12. 2017 17:30KST Rakovník ESo. Nesuchyně A14:4
1218. 03. 2018 15:00So. Lány CSo. Hředle B6:12
1218. 03. 2018 18:00So. Rakovník BTJ Čistá A3:15
1218. 03. 2018 10:00SK Pavlíkov ASo. Olešná A11:7
1217. 03. 2018 16:00So. Nové Strašecí ASo. Rakovník A8:10
1216. 03. 2018 17:30RC Rakovník ASo. Janov A11:7
1218. 03. 2018 10:00So. Nesuchyně AKST Rakovník E5:13
1314. 01. 2018 10:00TJ Čistá ASo. Lány C1:17
1314. 01. 2018 10:00So. Hředle BSo. Olešná A10:8
1314. 01. 2018 18:00So. Rakovník BSo. Rakovník A0:18
1314. 01. 2018 10:00SK Pavlíkov ASo. Janov A11:7
1313. 01. 2018 16:00So. Nové Strašecí AKST Rakovník E5:13
1312. 01. 2018 17:30RC Rakovník ASo. Nesuchyně A7:11
1421. 01. 2018 15:00So. Lány CRC Rakovník A10:8
1420. 01. 2018 16:00So. Nové Strašecí ASo. Nesuchyně A8:10
1419. 01. 2018 17:30KST Rakovník ESK Pavlíkov A14:4
1419. 01. 2018 18:30So. Janov ASo. Rakovník B17:1
1421. 01. 2018 18:00So. Rakovník ASo. Hředle B12:6
1421. 01. 2018 10:00So. Olešná ATJ Čistá A18:0
1528. 01. 2018 10:00So. Olešná ASo. Lány C12:6
1528. 01. 2018 10:00TJ Čistá ASo. Rakovník A1:17
1528. 01. 2018 10:00So. Hředle BSo. Janov A8:10
1528. 01. 2018 18:00So. Rakovník BKST Rakovník E2:16
1528. 01. 2018 10:00SK Pavlíkov ASo. Nesuchyně A8:10
1527. 01. 2018 16:00So. Nové Strašecí ARC Rakovník A10:8
1603. 02. 2018 16:00So. Nové Strašecí ASo. Lány C9:9
1602. 02. 2018 17:30RC Rakovník ASK Pavlíkov A14:4
1604. 02. 2018 10:00So. Nesuchyně ASo. Rakovník B16:2
1602. 02. 2018 17:30KST Rakovník ESo. Hředle B11:7
1602. 02. 2018 18:30So. Janov ATJ Čistá A11:7
1604. 02. 2018 18:00So. Rakovník ASo. Olešná A11:7
1711. 02. 2018 18:00So. Rakovník ASo. Lány C8:10
1711. 02. 2018 10:00So. Olešná ASo. Janov A14:4
1711. 02. 2018 10:00TJ Čistá AKST Rakovník E6:12
1711. 02. 2018 10:00So. Hředle BSo. Nesuchyně A13:5
1711. 02. 2018 15:30So. Rakovník BRC Rakovník A2:16
1710. 02. 2018 10:00So. Nové Strašecí ASK Pavlíkov A10:8
1818. 02. 2018 15:00So. Lány CSK Pavlíkov A9:9
1817. 02. 2018 16:00So. Nové Strašecí ASo. Rakovník B15:3
1816. 02. 2018 17:30RC Rakovník ASo. Hředle B7:11
1818. 02. 2018 10:00So. Nesuchyně ATJ Čistá A12:6
1816. 02. 2018 17:30KST Rakovník ESo. Olešná A11:7
1816. 02. 2018 18:30So. Janov ASo. Rakovník A3:15
1923. 02. 2018 18:30So. Janov ASo. Lány C9:9
1925. 02. 2018 18:00So. Rakovník AKST Rakovník E8:10
1925. 02. 2018 10:00So. Nesuchyně ASo. Olešná A9:9
1925. 02. 2018 10:00TJ Čistá ARC Rakovník A9:9
1925. 02. 2018 10:00So. Nové Strašecí ASo. Hředle B11:7
1925. 02. 2018 15:30So. Rakovník BSK Pavlíkov A6:12
2004. 03. 2018 15:00So. Lány CSo. Rakovník B8:10
2004. 03. 2018 10:00SK Pavlíkov ASo. Hředle B8:10
2003. 03. 2018 16:00So. Nové Strašecí ATJ Čistá A13:5
2002. 03. 2018 17:30RC Rakovník ASo. Olešná A8:10
2004. 03. 2018 10:00So. Nesuchyně ASo. Rakovník A12:6
2002. 03. 2018 17:30KST Rakovník ESo. Janov A13:5
2109. 03. 2018 17:30KST Rakovník ESo. Lány C14:4
2109. 03. 2018 18:30So. Janov ASo. Nesuchyně A5:13
2111. 03. 2018 18:00So. Rakovník ARC Rakovník A11:7
2110. 03. 2018 16:00So. Nové Strašecí ASo. Olešná A6:12
2111. 03. 2018 10:00TJ Čistá ASK Pavlíkov A7:11
2111. 03. 2018 10:00So. Hředle BSo. Rakovník B17:1
2207. 01. 2018 15:00So. Lány CSo. Nesuchyně A9:9
2205. 01. 2018 17:30KST Rakovník ERC Rakovník A10:8
2216. 01. 2018 16:00
Herna Nové Strašecí
So. Nové Strašecí ASo. Janov A11:7
2207. 01. 2018 18:00So. Rakovník ASK Pavlíkov A15:3
2207. 01. 2018 10:00So. Olešná ASo. Rakovník B18:0
2207. 01. 2018 10:00TJ Čistá ASo. Hředle B4:14
Okresní přebor II. třídy
108. 10. 2017 14:00SK Pšovlky BSo. Hředle C4:14
108. 10. 2017 10:00So. Olešná BR. Třtice A10:8
115. 10. 2017 15:00FC JeseniceSo. Křivoklát A6:12
108. 10. 2017 14:00SK Skryje ASo. Nové Strašecí B9:9
106. 10. 2017 19:00So. Rakovník CPřílepy10:8
104. 10. 2017 18:00Žst. RakovníkSo. Nesuchyně B12:6
215. 10. 2017 17:00So. Hředle CSo. Nesuchyně B13:5
215. 10. 2017 10:00PřílepyŽst. Rakovník16:2
214. 10. 2017 19:00So. Nové Strašecí BSo. Rakovník C5:13
215. 10. 2017 15:00FC JeseniceSK Skryje A13:5
215. 10. 2017 17:30R. Třtice ASo. Křivoklát A6:12
215. 10. 2017 14:00SK Pšovlky BSo. Olešná B4:14
322. 10. 2017 10:00So. Olešná BSo. Hředle C13:5
319. 10. 2017 18:00So. Křivoklát ASK Pšovlky B15:3
322. 10. 2017 14:00SK Skryje AR. Třtice A7:11
320. 10. 2017 19:00So. Rakovník CFC Jesenice14:4
318. 10. 2017 18:00Žst. RakovníkSo. Nové Strašecí B7:11
318. 10. 2017 19:00So. Nesuchyně BPřílepy4:14
429. 10. 2017 17:00So. Hředle CPřílepy9:9
428. 10. 2017 19:00So. Nové Strašecí BSo. Nesuchyně B15:3
429. 10. 2017 15:00FC JeseniceŽst. Rakovník10:8
429. 10. 2017 17:30R. Třtice ASo. Rakovník C4:14
429. 10. 2017 14:00SK Pšovlky BSK Skryje A10:8
429. 10. 2017 10:00So. Olešná BSo. Křivoklát A15:3
502. 11. 2017 18:00So. Křivoklát ASo. Hředle C8:10
505. 11. 2017 14:00SK Skryje ASo. Olešná B8:10
503. 11. 2017 19:00So. Rakovník CSK Pšovlky B16:2
501. 11. 2017 18:00Žst. RakovníkR. Třtice A9:9
501. 11. 2017 19:00So. Nesuchyně BFC Jesenice10:8
505. 11. 2017 10:00PřílepySo. Nové Strašecí B9:9
612. 11. 2017 17:00So. Hředle CSo. Nové Strašecí B12:6
612. 11. 2017 15:00FC JesenicePřílepy7:11
612. 11. 2017 17:30R. Třtice ASo. Nesuchyně B12:6
612. 11. 2017 14:00SK Pšovlky BŽst. Rakovník9:9
612. 11. 2017 10:00So. Olešná BSo. Rakovník C9:9
609. 11. 2017 18:00So. Křivoklát ASK Skryje A9:9
719. 11. 2017 14:00SK Skryje ASo. Hředle C4:14
717. 11. 2017 19:00So. Rakovník CSo. Křivoklát A15:3
715. 11. 2017 18:00Žst. RakovníkSo. Olešná B8:10
715. 11. 2017 19:00So. Nesuchyně BSK Pšovlky B10:8
719. 11. 2017 10:00PřílepyR. Třtice A14:4
718. 11. 2017 15:00FC JeseniceSo. Nové Strašecí B7:11
826. 11. 2017 17:00So. Hředle CFC Jesenice13:5
826. 11. 2017 17:30R. Třtice ASo. Nové Strašecí B7:11
826. 11. 2017 14:00SK Pšovlky BPřílepy10:8
826. 11. 2017 10:00So. Olešná BSo. Nesuchyně B17:1
823. 11. 2017 18:00So. Křivoklát AŽst. Rakovník12:6
826. 11. 2017 14:00SK Skryje ASo. Rakovník C3:15
901. 12. 2017 19:00So. Rakovník CSo. Hředle C9:9
929. 11. 2017 18:00Žst. RakovníkSK Skryje A10:8
929. 11. 2017 19:00So. Nesuchyně BSo. Křivoklát A7:11
903. 12. 2017 10:00PřílepySo. Olešná B7:11
902. 12. 2017 19:00So. Nové Strašecí BSK Pšovlky B9:9
903. 12. 2017 15:00FC JeseniceR. Třtice A8:10
1010. 12. 2017 17:00So. Hředle CR. Třtice A11:7
1010. 12. 2017 14:00SK Pšovlky BFC Jesenice10:8
1010. 12. 2017 10:00So. Olešná BSo. Nové Strašecí B9:9
1007. 12. 2017 18:00So. Křivoklát APřílepy7:11
1010. 12. 2017 14:00SK Skryje ASo. Nesuchyně B9:9
1008. 12. 2017 19:00So. Rakovník CŽst. Rakovník14:4
1113. 12. 2017 18:00Žst. RakovníkSo. Hředle C8:10
1113. 12. 2017 19:00So. Nesuchyně BSo. Rakovník C2:16
1117. 12. 2017 10:00PřílepySK Skryje A18:0
1112. 12. 2017 18:00So. Křivoklát ASo. Nové Strašecí B7:11
1117. 12. 2017 15:00FC JeseniceSo. Olešná B9:9
1117. 12. 2017 17:30R. Třtice ASK Pšovlky B9:9
1218. 03. 2018 17:00So. Hředle CŽst. Rakovník8:10
1216. 03. 2018 19:00So. Rakovník CSo. Nesuchyně B11:7
1218. 03. 2018 14:00SK Skryje APřílepy8:10
1217. 03. 2018 19:00So. Nové Strašecí BSo. Křivoklát A11:7
1218. 03. 2018 10:00So. Olešná BFC Jesenice9:9
1218. 03. 2018 14:00SK Pšovlky BR. Třtice A4:14
1310. 01. 2018 19:00So. Nesuchyně BSo. Hředle C10:8
1310. 01. 2018 18:00Žst. RakovníkPřílepy8:10
1312. 01. 2018 19:00So. Rakovník CSo. Nové Strašecí B9:9
1314. 01. 2018 14:00SK Skryje AFC Jesenice12:6
1311. 01. 2018 18:00So. Křivoklát AR. Třtice A9:9
1314. 01. 2018 10:00So. Olešná BSK Pšovlky B16:2
1421. 01. 2018 17:00So. Hředle CSo. Olešná B7:11
1421. 01. 2018 14:00SK Pšovlky BSo. Křivoklát A8:10
1421. 01. 2018 17:30R. Třtice ASK Skryje A8:10
1421. 01. 2018 15:00FC JeseniceSo. Rakovník C4:14
1420. 01. 2018 19:00So. Nové Strašecí BŽst. Rakovník15:3
1421. 01. 2018 10:00PřílepySo. Nesuchyně B13:5
1528. 01. 2018 10:00PřílepySo. Hředle C8:10
1524. 01. 2018 19:00So. Nesuchyně BSo. Nové Strašecí B10:8
1524. 01. 2018 18:00Žst. RakovníkFC Jesenice13:5
1526. 01. 2018 19:00So. Rakovník CR. Třtice A13:5
1528. 01. 2018 14:00SK Skryje ASK Pšovlky B9:9
1525. 01. 2018 18:00So. Křivoklát ASo. Olešná B3:15
1604. 02. 2018 17:00So. Hředle CSo. Křivoklát A12:6
1604. 02. 2018 10:00So. Olešná BSK Skryje A13:5
1604. 02. 2018 14:00SK Pšovlky BSo. Rakovník C6:12
1604. 02. 2018 17:30R. Třtice AŽst. Rakovník13:5
1604. 02. 2018 15:00FC JeseniceSo. Nesuchyně B8:10
1603. 02. 2018 19:00So. Nové Strašecí BPřílepy10:8
1710. 02. 2018 19:00So. Nové Strašecí BSo. Hředle C11:7
1711. 02. 2018 10:00PřílepyFC Jesenice15:3
1707. 02. 2018 19:00So. Nesuchyně BR. Třtice A6:12
1707. 02. 2018 18:00Žst. RakovníkSK Pšovlky B11:7
1709. 02. 2018 19:00So. Rakovník CSo. Olešná B10:8
1711. 02. 2018 14:00SK Skryje ASo. Křivoklát A10:8
1818. 02. 2018 17:00So. Hředle CSK Skryje A11:7
1815. 02. 2018 18:00So. Křivoklát ASo. Rakovník C4:14
1818. 02. 2018 10:00So. Olešná BŽst. Rakovník15:3
1818. 02. 2018 14:00SK Pšovlky BSo. Nesuchyně B6:12
1818. 02. 2018 17:30R. Třtice APřílepy6:12
1817. 02. 2018 19:00So. Nové Strašecí BFC Jesenice8:10
1925. 02. 2018 15:00FC JeseniceSo. Hředle C11:7
1924. 02. 2018 19:00So. Nové Strašecí BR. Třtice A12:6
1925. 02. 2018 10:00PřílepySK Pšovlky B14:4
1921. 02. 2018 19:00So. Nesuchyně BSo. Olešná B5:13
1921. 02. 2018 18:00Žst. RakovníkSo. Křivoklát A7:11
1923. 02. 2018 19:00So. Rakovník CSK Skryje A17:1
2004. 03. 2018 17:00So. Hředle CSo. Rakovník C15:3
2004. 03. 2018 14:00SK Skryje AŽst. Rakovník11:7
2001. 03. 2018 18:00So. Křivoklát ASo. Nesuchyně B13:5
2004. 03. 2018 10:00So. Olešná BPřílepy7:11
2004. 03. 2018 14:00SK Pšovlky BSo. Nové Strašecí B11:7
2004. 03. 2018 17:30R. Třtice AFC Jesenice8:10
2111. 03. 2018 17:30R. Třtice ASo. Hředle C9:9
2111. 03. 2018 15:00FC JeseniceSK Pšovlky B12:6
2110. 03. 2018 19:00So. Nové Strašecí BSo. Olešná B5:13
2111. 03. 2018 10:00PřílepySo. Křivoklát A12:6
2107. 03. 2018 19:00So. Nesuchyně BSK Skryje A11:7
2107. 03. 2018 18:00Žst. RakovníkSo. Rakovník C6:12
2207. 01. 2018 17:00So. Hředle CSK Pšovlky B13:5
2204. 01. 2018 18:00R. Třtice ASo. Olešná B8:10
2207. 01. 2018 15:00So. Křivoklát AFC Jesenice7:11
2217. 03. 2018 19:00So. Nové Strašecí BSK Skryje A9:9
2207. 01. 2018 10:00PřílepySo. Rakovník C8:10
2203. 01. 2018 19:00So. Nesuchyně BŽst. Rakovník8:10
Okresní přebor III. třídy
106. 10. 2017 17:30So. Všetaty ATTC Nové Strašecí13:5
106. 10. 2017 17:30RC Rakovník BST Nouzov A1:17
115. 10. 2017 09:30B. SDH LubnáSo. Janov B13:5
115. 10. 2017 15:30So. Rakovník DSo. Křivoklát B11:7
108. 10. 2017 10:00So. Lány DSo. Olešná C9:9
108. 10. 2017 14:00So. Hředle DSK Hřebečníky12:6
224. 10. 2017 16:00TTC Nové StrašecíSK Hřebečníky12:6
215. 10. 2017 14:00So. Olešná CSo. Hředle D17:1
212. 10. 2017 18:00So. Křivoklát BSo. Lány D9:9
215. 10. 2017 17:00So. Janov BSo. Rakovník D11:7
213. 10. 2017 18:30ST Nouzov AB. SDH Lubná13:5
213. 10. 2017 17:30So. Všetaty ARC Rakovník B10:8
320. 10. 2017 17:30RC Rakovník BTTC Nové Strašecí8:10
322. 10. 2017 09:30B. SDH LubnáSo. Všetaty A11:7
322. 10. 2017 15:30So. Rakovník DST Nouzov A7:11
322. 10. 2017 10:00So. Lány DSo. Janov B13:5
322. 10. 2017 14:00So. Hředle DSo. Křivoklát B5:13
319. 10. 2017 18:00SK HřebečníkySo. Olešná C4:14
428. 10. 2017 16:00TTC Nové StrašecíSo. Olešná C10:8
426. 10. 2017 18:00So. Křivoklát BSK Hřebečníky8:10
429. 10. 2017 17:00So. Janov BSo. Hředle D14:4
427. 10. 2017 18:30ST Nouzov ASo. Lány D11:7
427. 10. 2017 17:30So. Všetaty ASo. Rakovník D7:11
427. 10. 2017 17:30RC Rakovník BB. SDH Lubná7:11
505. 11. 2017 09:30B. SDH LubnáTTC Nové Strašecí13:5
505. 11. 2017 15:30So. Rakovník DRC Rakovník B15:3
505. 11. 2017 10:00So. Lány DSo. Všetaty A9:9
505. 11. 2017 14:00So. Hředle DST Nouzov A4:14
502. 11. 2017 18:00SK HřebečníkySo. Janov B11:7
505. 11. 2017 14:00So. Olešná CSo. Křivoklát B12:6
611. 11. 2017 16:00TTC Nové StrašecíSo. Křivoklát B17:1
612. 11. 2017 17:00So. Janov BSo. Olešná C9:9
610. 11. 2017 18:30ST Nouzov ASK Hřebečníky15:3
610. 11. 2017 17:30So. Všetaty ASo. Hředle D14:4
610. 11. 2017 17:30RC Rakovník BSo. Lány D8:10
612. 11. 2017 09:30B. SDH LubnáSo. Rakovník D6:12
719. 11. 2017 15:30So. Rakovník DTTC Nové Strašecí14:4
719. 11. 2017 10:00So. Lány DB. SDH Lubná7:11
719. 11. 2017 14:00So. Hředle DRC Rakovník B9:9
716. 11. 2017 18:00SK HřebečníkySo. Všetaty A9:9
719. 11. 2017 14:00So. Olešná CST Nouzov A5:13
716. 11. 2017 18:00So. Křivoklát BSo. Janov B5:13
825. 11. 2017 16:00TTC Nové StrašecíSo. Janov B11:7
824. 11. 2017 18:30ST Nouzov ASo. Křivoklát B16:2
824. 11. 2017 17:30So. Všetaty ASo. Olešná C6:12
824. 11. 2017 17:30RC Rakovník BSK Hřebečníky8:10
826. 11. 2017 09:30B. SDH LubnáSo. Hředle D10:8
826. 11. 2017 18:30So. Rakovník DSo. Lány D12:6
903. 12. 2017 10:00So. Lány DTTC Nové Strašecí6:12
903. 12. 2017 14:00So. Hředle DSo. Rakovník D14:4
930. 11. 2017 18:00SK HřebečníkyB. SDH Lubná9:9
903. 12. 2017 14:00So. Olešná CRC Rakovník B11:7
930. 11. 2017 18:00So. Křivoklát BSo. Všetaty A8:10
903. 12. 2017 17:00ST Nouzov ASo. Janov B11:7
1009. 12. 2017 16:00TTC Nové StrašecíST Nouzov A6:12
1008. 12. 2017 17:30So. Všetaty ASo. Janov B9:9
1008. 12. 2017 17:30RC Rakovník BSo. Křivoklát B8:10
1010. 12. 2017 09:30B. SDH LubnáSo. Olešná C5:13
1010. 12. 2017 15:30So. Rakovník DSK Hřebečníky6:12
1010. 12. 2017 10:00So. Lány DSo. Hředle D11:7
1117. 12. 2017 14:00So. Hředle DTTC Nové Strašecí6:12
1114. 12. 2017 18:00SK HřebečníkySo. Lány D9:9
1117. 12. 2017 14:00So. Olešná CSo. Rakovník D16:2
1114. 12. 2017 18:00So. Křivoklát BB. SDH Lubná4:14
1117. 12. 2017 17:00So. Janov BRC Rakovník B12:6
1115. 12. 2017 18:30ST Nouzov ASo. Všetaty A15:3
1217. 03. 2018 16:00TTC Nové StrašecíSo. Hředle D8:10
1218. 03. 2018 10:00So. Lány DSK Hřebečníky5:13
1218. 03. 2018 18:30So. Rakovník DSo. Olešná C6:12
1218. 03. 2018 09:30B. SDH LubnáSo. Křivoklát B10:8
1216. 03. 2018 17:30RC Rakovník BSo. Janov B3:15
1216. 03. 2018 17:30So. Všetaty AST Nouzov A7:11
1311. 01. 2018 18:00SK HřebečníkyTTC Nové Strašecí8:10
1314. 01. 2018 14:00So. Hředle DSo. Olešná C8:10
1314. 01. 2018 10:00So. Lány DSo. Křivoklát B13:5
1314. 01. 2018 15:30So. Rakovník DSo. Janov B13:5
1314. 01. 2018 09:30B. SDH LubnáST Nouzov A4:14
1312. 01. 2018 17:30RC Rakovník BSo. Všetaty A7:11
1420. 01. 2018 16:00TTC Nové StrašecíRC Rakovník B9:9
1419. 01. 2018 17:30So. Všetaty AB. SDH Lubná9:9
1419. 01. 2018 18:30ST Nouzov ASo. Rakovník D8:10
1421. 01. 2018 17:00So. Janov BSo. Lány D8:10
1418. 01. 2018 18:00So. Křivoklát BSo. Hředle D9:9
1421. 01. 2018 14:00So. Olešná CSK Hřebečníky13:5
1528. 01. 2018 14:00So. Olešná CTTC Nové Strašecí13:5
1525. 01. 2018 18:00SK HřebečníkySo. Křivoklát B14:4
1528. 01. 2018 14:00So. Hředle DSo. Janov B7:11
1528. 01. 2018 10:00So. Lány DST Nouzov A4:14
1528. 01. 2018 15:30So. Rakovník DSo. Všetaty A15:3
1528. 01. 2018 09:30B. SDH LubnáRC Rakovník B8:10
1603. 02. 2018 16:00TTC Nové StrašecíB. SDH Lubná7:11
1602. 02. 2018 17:30RC Rakovník BSo. Rakovník D6:12
1602. 02. 2018 17:30So. Všetaty ASo. Lány D12:6
1602. 02. 2018 18:30ST Nouzov ASo. Hředle D14:4
1604. 02. 2018 17:00So. Janov BSK Hřebečníky9:9
1601. 02. 2018 18:00So. Křivoklát BSo. Olešná C8:10
1708. 02. 2018 18:00So. Křivoklát BTTC Nové Strašecí11:7
1711. 02. 2018 14:00So. Olešná CSo. Janov B11:7
1708. 02. 2018 18:00SK HřebečníkyST Nouzov A8:10
1711. 02. 2018 14:00So. Hředle DSo. Všetaty A11:7
1711. 02. 2018 10:00So. Lány DRC Rakovník B15:3
1711. 02. 2018 15:30So. Rakovník DB. SDH Lubná9:9
1817. 02. 2018 16:00TTC Nové StrašecíSo. Rakovník D10:8
1818. 02. 2018 09:30B. SDH LubnáSo. Lány D11:7
1816. 02. 2018 17:30RC Rakovník BSo. Hředle D13:5
1816. 02. 2018 17:30So. Všetaty ASK Hřebečníky7:11
1816. 02. 2018 18:30ST Nouzov ASo. Olešná C13:5
1818. 02. 2018 17:00So. Janov BSo. Křivoklát B8:10
1925. 02. 2018 17:00So. Janov BTTC Nové Strašecí9:9
1922. 02. 2018 18:00So. Křivoklát BST Nouzov A9:9
1925. 02. 2018 14:00So. Olešná CSo. Všetaty A13:5
1922. 02. 2018 18:00SK HřebečníkyRC Rakovník B12:6
1925. 02. 2018 14:00So. Hředle DB. SDH Lubná9:9
1925. 02. 2018 10:00So. Lány DSo. Rakovník D8:10
2003. 03. 2018 16:00TTC Nové StrašecíSo. Lány D7:11
2004. 03. 2018 18:30So. Rakovník DSo. Hředle D9:9
2004. 03. 2018 09:30B. SDH LubnáSK Hřebečníky13:5
2002. 03. 2018 17:30RC Rakovník BSo. Olešná C5:13
2002. 03. 2018 17:30So. Všetaty ASo. Křivoklát B4:14
2004. 03. 2018 17:00So. Janov BST Nouzov A7:11
2109. 03. 2018 18:30ST Nouzov ATTC Nové Strašecí13:5
2111. 03. 2018 17:00So. Janov BSo. Všetaty A11:7
2108. 03. 2018 18:00So. Křivoklát BRC Rakovník B15:3
2111. 03. 2018 14:00So. Olešná CB. SDH Lubná9:9
2108. 03. 2018 18:00SK HřebečníkySo. Rakovník D9:9
2111. 03. 2018 14:00So. Hředle DSo. Lány D12:6
2206. 01. 2018 16:00TTC Nové StrašecíSo. Všetaty A6:12
2205. 01. 2018 18:30ST Nouzov ARC Rakovník B16:2
2207. 01. 2018 17:00So. Janov BB. SDH Lubná5:13
2215. 03. 2018 18:00So. Křivoklát BSo. Rakovník D10:8
2207. 01. 2018 14:00So. Olešná CSo. Lány D16:2
2204. 01. 2018 18:00SK HřebečníkySo. Hředle D11:7
Okresní přebor IV. třídy
108. 10. 2017 17:00SK Pšovlky CSo. Branov11:7
108. 10. 2017 14:00SK ŠanovSK Skryje B13:5
107. 10. 2017 19:00So. Nové Strašecí CR. Třtice B10:8
106. 10. 2017 18:30So. Janov CSK Pavlíkov B11:7
115. 10. 2017 18:30ST Nouzov BSo. Křivoklát C15:3
115. 10. 2017 18:00So. Hředle EVelká Buková A10:8
108. 10. 2017 17:00So. KroučováSo. Všetaty B14:4
213. 10. 2017 18:00So. BranovSo. Všetaty B6:12
215. 10. 2017 18:00Velká Buková ASo. Kroučová5:13
212. 10. 2017 18:00So. Křivoklát CSo. Hředle E9:9
215. 10. 2017 10:00SK Pavlíkov BST Nouzov B4:14
213. 10. 2017 18:30R. Třtice BSo. Janov C16:2
210. 10. 2017 18:00SK Skryje BSo. Nové Strašecí C3:15
215. 10. 2017 17:00SK Pšovlky CSK Šanov6:12
322. 10. 2017 14:00SK ŠanovSo. Branov14:4
321. 10. 2017 19:00So. Nové Strašecí CSK Pšovlky C15:3
320. 10. 2017 18:30So. Janov CSK Skryje B6:12
320. 10. 2017 18:30ST Nouzov BR. Třtice B12:6
322. 10. 2017 18:00So. Hředle ESK Pavlíkov B8:10
322. 10. 2017 17:00So. KroučováSo. Křivoklát C14:4
319. 10. 2017 19:00So. Všetaty BVelká Buková A7:11
427. 10. 2017 18:00So. BranovVelká Buková A10:8
426. 10. 2017 18:00So. Křivoklát CSo. Všetaty B8:10
429. 10. 2017 10:00SK Pavlíkov BSo. Kroučová7:11
427. 10. 2017 18:30R. Třtice BSo. Hředle E9:9
424. 10. 2017 18:00SK Skryje BST Nouzov B7:11
429. 10. 2017 17:00SK Pšovlky CSo. Janov C6:12
429. 10. 2017 14:00SK ŠanovSo. Nové Strašecí C7:11
504. 11. 2017 19:00So. Nové Strašecí CSo. Branov18:0
503. 11. 2017 18:30So. Janov CSK Šanov7:11
503. 11. 2017 18:30ST Nouzov BSK Pšovlky C9:9
505. 11. 2017 18:00So. Hředle ESK Skryje B12:6
505. 11. 2017 17:00So. KroučováR. Třtice B12:6
502. 11. 2017 19:00So. Všetaty BSK Pavlíkov B10:8
505. 11. 2017 18:00Velká Buková ASo. Křivoklát C10:8
610. 11. 2017 18:00So. BranovSo. Křivoklát C10:8
612. 11. 2017 10:00SK Pavlíkov BVelká Buková A11:7
610. 11. 2017 18:30R. Třtice BSo. Všetaty B12:6
607. 11. 2017 18:00SK Skryje BSo. Kroučová11:7
612. 11. 2017 17:00SK Pšovlky CSo. Hředle E10:8
612. 11. 2017 14:00SK ŠanovST Nouzov B12:6
611. 11. 2017 19:00So. Nové Strašecí CSo. Janov C14:4
717. 11. 2017 18:30So. Janov CSo. Branov13:5
717. 11. 2017 18:30ST Nouzov BSo. Nové Strašecí C7:11
719. 11. 2017 18:00So. Hředle ESK Šanov7:11
719. 11. 2017 17:00So. KroučováSK Pšovlky C14:4
716. 11. 2017 19:00So. Všetaty BSK Skryje B7:11
719. 11. 2017 18:00Velká Buková AR. Třtice B6:12
716. 11. 2017 18:00So. Křivoklát CSK Pavlíkov B8:10
824. 11. 2017 18:00So. BranovSK Pavlíkov B11:7
824. 11. 2017 18:30R. Třtice BSo. Křivoklát C13:5
821. 11. 2017 18:00SK Skryje BVelká Buková A12:6
826. 11. 2017 17:00SK Pšovlky CSo. Všetaty B10:8
826. 11. 2017 14:00SK ŠanovSo. Kroučová7:11
825. 11. 2017 19:00So. Nové Strašecí CSo. Hředle E13:5
824. 11. 2017 18:30So. Janov CST Nouzov B2:16
901. 12. 2017 18:30ST Nouzov BSo. Branov10:8
903. 12. 2017 18:00So. Hředle ESo. Janov C13:5
905. 12. 2017 17:00So. KroučováSo. Nové Strašecí C7:11
930. 11. 2017 19:00So. Všetaty BSK Šanov2:16
903. 12. 2017 18:00Velká Buková ASK Pšovlky C10:8
930. 11. 2017 18:00So. Křivoklát CSK Skryje B6:12
903. 12. 2017 10:00SK Pavlíkov BR. Třtice B6:12
1008. 12. 2017 18:00So. BranovR. Třtice B9:9
1005. 12. 2017 18:00SK Skryje BSK Pavlíkov B11:7
1010. 12. 2017 17:00SK Pšovlky CSo. Křivoklát C11:7
1010. 12. 2017 14:00SK ŠanovVelká Buková A11:7
1009. 12. 2017 19:00So. Nové Strašecí CSo. Všetaty B11:7
1008. 12. 2017 18:30So. Janov CSo. Kroučová4:14
1008. 12. 2017 18:30ST Nouzov BSo. Hředle E16:2
1117. 12. 2017 18:00So. Hředle ESo. Branov9:9
1117. 12. 2017 17:00So. KroučováST Nouzov B11:7
1114. 12. 2017 19:00So. Všetaty BSo. Janov C9:9
1117. 12. 2017 18:00Velká Buková ASo. Nové Strašecí C4:14
1114. 12. 2017 18:00So. Křivoklát CSK Šanov3:15
1117. 12. 2017 10:00SK Pavlíkov BSK Pšovlky C11:7
1115. 12. 2017 18:30R. Třtice BSK Skryje B15:3
1206. 10. 2017 18:00So. BranovSK Skryje B12:6
1201. 10. 2017 17:00SK Pšovlky CR. Třtice B2:16
1201. 10. 2017 14:00SK ŠanovSK Pavlíkov B14:4
1215. 10. 2017 19:00So. Nové Strašecí CSo. Křivoklát C16:2
1215. 10. 2017 18:30So. Janov CVelká Buková A15:3
1229. 09. 2017 18:30ST Nouzov BSo. Všetaty B17:1
1201. 10. 2017 18:00So. Hředle ESo. Kroučová6:12
1317. 11. 2017 10:00So. KroučováSo. Branov14:4
1317. 11. 2017 19:00So. Všetaty BSo. Hředle E12:6
1317. 11. 2017 18:00Velká Buková AST Nouzov B5:13
1317. 11. 2017 18:00So. Křivoklát CSo. Janov C7:11
1317. 11. 2017 10:00SK Pavlíkov BSo. Nové Strašecí C1:17
1316. 11. 2017 18:30R. Třtice BSK Šanov10:8
1317. 11. 2017 18:00SK Skryje BSK Pšovlky C10:8
1416. 03. 2018 18:00So. BranovSK Pšovlky C11:7
1413. 03. 2018 18:00SK Skryje BSK Šanov4:14
1416. 03. 2018 18:30R. Třtice BSo. Nové Strašecí C11:7
1418. 03. 2018 10:00SK Pavlíkov BSo. Janov C9:9
1415. 03. 2018 18:00So. Křivoklát CST Nouzov B8:10
1418. 03. 2018 18:00Velká Buková ASo. Hředle E10:8
1415. 03. 2018 19:00So. Všetaty BSo. Kroučová4:14
1504. 01. 2018 19:00So. Všetaty BSo. Branov5:13
1507. 01. 2018 17:00So. KroučováVelká Buková A15:3
1507. 01. 2018 18:00So. Hředle ESo. Křivoklát C10:8
1505. 01. 2018 18:30ST Nouzov BSK Pavlíkov B13:5
1505. 01. 2018 18:30So. Janov CR. Třtice B3:15
1506. 01. 2018 19:00So. Nové Strašecí CSK Skryje B15:3
1507. 01. 2018 14:00SK ŠanovSK Pšovlky C14:4
1612. 01. 2018 18:00So. BranovSK Šanov7:11
1614. 01. 2018 17:00SK Pšovlky CSo. Nové Strašecí C1:17
1609. 01. 2018 18:00SK Skryje BSo. Janov C14:4
1612. 01. 2018 18:30R. Třtice BST Nouzov B11:7
1614. 01. 2018 10:00SK Pavlíkov BSo. Hředle E7:11
1611. 01. 2018 18:00So. Křivoklát CSo. Kroučová5:13
1614. 01. 2018 18:00Velká Buková ASo. Všetaty B7:11
1721. 01. 2018 18:00Velká Buková ASo. Branov11:7
1718. 01. 2018 19:00So. Všetaty BSo. Křivoklát C11:7
1721. 01. 2018 17:00So. KroučováSK Pavlíkov B14:4
1721. 01. 2018 18:00So. Hředle ER. Třtice B8:10
1719. 01. 2018 18:30ST Nouzov BSK Skryje B12:6
1719. 01. 2018 18:30So. Janov CSK Pšovlky C5:13
1720. 01. 2018 19:00So. Nové Strašecí CSK Šanov12:6
1826. 01. 2018 18:00So. BranovSo. Nové Strašecí C3:15
1828. 01. 2018 14:00SK ŠanovSo. Janov C15:3
1828. 01. 2018 17:00SK Pšovlky CST Nouzov B4:14
1823. 01. 2018 18:00SK Skryje BSo. Hředle E13:5
1826. 01. 2018 18:30R. Třtice BSo. Kroučová8:10
1828. 01. 2018 10:00SK Pavlíkov BSo. Všetaty B12:6
1825. 01. 2018 18:00So. Křivoklát CVelká Buková A8:10
1901. 02. 2018 18:00So. Křivoklát CSo. Branov11:7
1904. 02. 2018 18:00Velká Buková ASK Pavlíkov B9:9
1901. 02. 2018 19:00So. Všetaty BR. Třtice B2:16
1904. 02. 2018 17:00So. KroučováSK Skryje B16:2
1904. 02. 2018 18:00So. Hředle ESK Pšovlky C14:4
1902. 02. 2018 18:30ST Nouzov BSK Šanov10:8
1902. 02. 2018 18:30So. Janov CSo. Nové Strašecí C5:13
2009. 02. 2018 18:00So. BranovSo. Janov C13:5
2010. 02. 2018 19:00So. Nové Strašecí CST Nouzov B11:7
2011. 02. 2018 14:00SK ŠanovSo. Hředle E18:0
2011. 02. 2018 17:00SK Pšovlky CSo. Kroučová3:15
2006. 02. 2018 18:00SK Skryje BSo. Všetaty B9:9
2009. 02. 2018 18:30R. Třtice BVelká Buková A14:4
2011. 02. 2018 10:00SK Pavlíkov BSo. Křivoklát C12:6
2118. 02. 2018 10:00SK Pavlíkov BSo. Branov7:11
2115. 02. 2018 18:00So. Křivoklát CR. Třtice B7:11
2118. 02. 2018 18:00Velká Buková ASK Skryje B15:3
2115. 02. 2018 19:00So. Všetaty BSK Pšovlky C10:8
2118. 02. 2018 17:00So. KroučováSK Šanov10:8
2118. 02. 2018 18:00So. Hředle ESo. Nové Strašecí C3:15
2116. 02. 2018 18:30ST Nouzov BSo. Janov C10:8
2223. 02. 2018 18:00So. BranovST Nouzov B8:10
2223. 02. 2018 18:30So. Janov CSo. Hředle E9:9
2224. 02. 2018 19:00So. Nové Strašecí CSo. Kroučová9:9
2225. 02. 2018 14:00SK ŠanovSo. Všetaty B17:1
2225. 02. 2018 17:00SK Pšovlky CVelká Buková A6:12
2220. 02. 2018 18:00SK Skryje BSo. Křivoklát C11:7
2223. 02. 2018 18:30R. Třtice BSK Pavlíkov B16:2
2302. 03. 2018 18:30R. Třtice BSo. Branov10:8
2304. 03. 2018 10:00SK Pavlíkov BSK Skryje B15:3
2301. 03. 2018 18:00So. Křivoklát CSK Pšovlky C10:8
2304. 03. 2018 18:00Velká Buková ASK Šanov7:11
2301. 03. 2018 19:00So. Všetaty BSo. Nové Strašecí C3:15
2304. 03. 2018 17:00So. KroučováSo. Janov C12:6
2304. 03. 2018 18:00So. Hředle EST Nouzov B9:9
2409. 03. 2018 18:00So. BranovSo. Hředle E9:9
2409. 03. 2018 18:30ST Nouzov BSo. Kroučová11:7
2409. 03. 2018 18:30So. Janov CSo. Všetaty B11:7
2410. 03. 2018 19:00So. Nové Strašecí CVelká Buková A17:1
2411. 03. 2018 14:00SK ŠanovSo. Křivoklát C15:3
2411. 03. 2018 17:00SK Pšovlky CSK Pavlíkov B8:10
2406. 03. 2018 18:00SK Skryje BR. Třtice B8:10
2520. 03. 2018 18:00SK Skryje BSo. Branov10:8
2523. 03. 2018 18:30R. Třtice BSK Pšovlky C18:0
2525. 03. 2018 10:00SK Pavlíkov BSK Šanov6:12
2522. 03. 2018 18:00So. Křivoklát CSo. Nové Strašecí C4:14
2525. 03. 2018 18:00Velká Buková ASo. Janov C13:5
2522. 03. 2018 19:00So. Všetaty BST Nouzov B3:15
2525. 03. 2018 17:00So. KroučováSo. Hředle E16:2
2630. 03. 2018 18:00So. BranovSo. Kroučová6:12
2601. 04. 2018 18:00So. Hředle ESo. Všetaty B11:7
2630. 03. 2018 18:30ST Nouzov BVelká Buková A13:5
2630. 03. 2018 18:30So. Janov CSo. Křivoklát C10:8
2631. 03. 2018 19:00So. Nové Strašecí CSK Pavlíkov B10:8
2601. 04. 2018 14:00SK ŠanovR. Třtice B9:9
2601. 04. 2018 17:00SK Pšovlky CSK Skryje B9:9
Okresní přebor V. třídy
108. 10. 2017 10:00So. SkřivaňSo. Lány E18:0
108. 10. 2017 14:00So. Olešná DR. Třtice C7:11
107. 10. 2017 09:30ST Nouzov CSo. Janov D14:4
111. 10. 2017 10:00SK Skryje CSo. Nové Strašecí D1:17
115. 10. 2017 17:00TTC Rynholec AVelká Buková B14:4
111. 10. 2017 18:30TTC Rynholec BSo. Nesuchyně C18:0
213. 10. 2017 18:00So. Lány ESo. Nesuchyně C14:4
215. 10. 2017 16:00Velká Buková BTTC Rynholec B2:16
214. 10. 2017 10:00So. Nové Strašecí DTTC Rynholec A12:6
215. 10. 2017 10:00So. Janov DSK Skryje C17:1
215. 10. 2017 14:30R. Třtice CST Nouzov C6:12
215. 10. 2017 10:00So. SkřivaňSo. Olešná D12:6
322. 10. 2017 14:00So. Olešná DSo. Lány E10:8
321. 10. 2017 09:30ST Nouzov CSo. Skřivaň4:14
322. 10. 2017 10:00SK Skryje CR. Třtice C3:15
322. 10. 2017 17:00TTC Rynholec ASo. Janov D13:5
320. 10. 2017 18:30TTC Rynholec BSo. Nové Strašecí D9:9
322. 10. 2017 10:00So. Nesuchyně CVelká Buková B5:13
427. 10. 2017 18:00So. Lány EVelká Buková B10:8
428. 10. 2017 10:00So. Nesuchyně CSo. Nové Strašecí D7:11
429. 10. 2017 10:00So. Janov DTTC Rynholec B2:16
429. 10. 2017 14:30R. Třtice CTTC Rynholec A4:14
429. 10. 2017 10:00So. SkřivaňSK Skryje C18:0
429. 10. 2017 14:00So. Olešná DST Nouzov C4:14
504. 11. 2017 09:30ST Nouzov CSo. Lány E13:5
505. 11. 2017 10:00SK Skryje CSo. Olešná D13:5
505. 11. 2017 17:00TTC Rynholec ASo. Skřivaň9:9
503. 11. 2017 18:30TTC Rynholec BR. Třtice C12:6
505. 11. 2017 10:00So. Nesuchyně CSo. Janov D9:9
505. 11. 2017 16:00Velká Buková BSo. Nové Strašecí D6:12
610. 11. 2017 18:00So. Lány ESo. Nové Strašecí D6:12
612. 11. 2017 10:00So. Janov DVelká Buková B9:9
612. 11. 2017 14:30R. Třtice CSo. Nesuchyně C13:5
612. 11. 2017 10:00So. SkřivaňTTC Rynholec B11:7
612. 11. 2017 14:00So. Olešná DTTC Rynholec A4:14
613. 11. 2017 09:30ST Nouzov CSK Skryje C15:3
719. 11. 2017 10:00SK Skryje CSo. Lány E11:7
719. 11. 2017 17:00TTC Rynholec AST Nouzov C15:3
717. 11. 2017 18:30TTC Rynholec BSo. Olešná D12:6
719. 11. 2017 10:00So. Nesuchyně CSo. Skřivaň4:14
719. 11. 2017 16:00Velká Buková BR. Třtice C11:7
718. 11. 2017 10:00So. Nové Strašecí DSo. Janov D12:6
824. 11. 2017 18:00So. Lány ESo. Janov D11:7
826. 11. 2017 14:30R. Třtice CSo. Nové Strašecí D5:13
826. 11. 2017 10:00So. SkřivaňVelká Buková B14:4
826. 11. 2017 14:00So. Olešná DSo. Nesuchyně C13:5
825. 11. 2017 09:30ST Nouzov CTTC Rynholec B6:12
826. 11. 2017 10:00SK Skryje CTTC Rynholec A1:17
903. 12. 2017 17:00TTC Rynholec ASo. Lány E15:3
901. 12. 2017 18:30TTC Rynholec BSK Skryje C18:0
903. 12. 2017 10:00So. Nesuchyně CST Nouzov C7:11
903. 12. 2017 16:00Velká Buková BSo. Olešná D14:4
902. 12. 2017 10:00So. Nové Strašecí DSo. Skřivaň6:12
903. 12. 2017 10:00So. Janov DR. Třtice C9:9
1017. 12. 2017 16:30R. Třtice CSo. Lány E9:9
1010. 12. 2017 10:00So. SkřivaňSo. Janov D16:2
1010. 12. 2017 14:00So. Olešná DSo. Nové Strašecí D9:9
1009. 12. 2017 09:30ST Nouzov CVelká Buková B9:9
1010. 12. 2017 10:00SK Skryje CSo. Nesuchyně C10:8
1010. 12. 2017 17:00TTC Rynholec ATTC Rynholec B9:9
1115. 12. 2017 18:30TTC Rynholec BSo. Lány E15:3
1117. 12. 2017 10:00So. Nesuchyně CTTC Rynholec A4:14
1117. 12. 2017 16:00Velká Buková BSK Skryje C9:9
1116. 12. 2017 10:00So. Nové Strašecí DST Nouzov C10:8
1117. 12. 2017 10:00So. Janov DSo. Olešná D13:5
1117. 12. 2017 14:30R. Třtice CSo. Skřivaň4:14
1216. 03. 2018 18:00So. Lány ETTC Rynholec B6:12
1218. 03. 2018 17:00TTC Rynholec ASo. Nesuchyně C13:5
1218. 03. 2018 10:00SK Skryje CVelká Buková B6:12
1217. 03. 2018 09:30ST Nouzov CSo. Nové Strašecí D7:11
1218. 03. 2018 14:00So. Olešná DSo. Janov D6:12
1218. 03. 2018 10:00So. SkřivaňR. Třtice C14:4
1314. 01. 2018 10:00So. Nesuchyně CSo. Lány E8:10
1312. 01. 2018 18:30TTC Rynholec BVelká Buková B12:6
1314. 01. 2018 17:00TTC Rynholec ASo. Nové Strašecí D9:9
1314. 01. 2018 10:00SK Skryje CSo. Janov D4:14
1313. 01. 2018 09:30ST Nouzov CR. Třtice C12:6
1314. 01. 2018 14:00So. Olešná DSo. Skřivaň4:14
1419. 01. 2018 18:00So. Lány ESo. Olešná D9:9
1421. 01. 2018 10:00So. SkřivaňST Nouzov C13:5
1421. 01. 2018 14:30R. Třtice CSK Skryje C10:8
1421. 01. 2018 10:00So. Janov DTTC Rynholec A4:14
1420. 01. 2018 10:00So. Nové Strašecí DTTC Rynholec B10:8
1421. 01. 2018 16:00Velká Buková BSo. Nesuchyně C8:10
1528. 01. 2018 16:00Velká Buková BSo. Lány E10:8
1527. 01. 2018 10:00So. Nesuchyně CSo. Nové Strašecí D1:17
1526. 01. 2018 18:30TTC Rynholec BSo. Janov D15:3
1528. 01. 2018 17:00TTC Rynholec AR. Třtice C14:4
1528. 01. 2018 10:00SK Skryje CSo. Skřivaň1:17
1527. 01. 2018 09:30ST Nouzov CSo. Olešná D8:10
1602. 02. 2018 18:00So. Lány EST Nouzov C14:4
1604. 02. 2018 14:00So. Olešná DSK Skryje C8:10
1604. 02. 2018 10:00So. SkřivaňTTC Rynholec A12:6
1604. 02. 2018 14:30R. Třtice CTTC Rynholec B5:13
1604. 02. 2018 10:00So. Janov DSo. Nesuchyně C11:7
1603. 02. 2018 10:00So. Nové Strašecí DVelká Buková B18:0
1710. 02. 2018 10:00So. Nové Strašecí DSo. Lány E12:6
1711. 02. 2018 16:00Velká Buková BSo. Janov D12:6
1711. 02. 2018 10:00So. Nesuchyně CR. Třtice C8:10
1709. 02. 2018 18:30TTC Rynholec BSo. Skřivaň7:11
1711. 02. 2018 17:00TTC Rynholec ASo. Olešná D14:4
1711. 02. 2018 10:00SK Skryje CST Nouzov C10:8
1816. 02. 2018 18:00So. Lány ESK Skryje C17:1
1817. 02. 2018 09:30ST Nouzov CTTC Rynholec A3:15
1818. 02. 2018 14:00So. Olešná DTTC Rynholec B5:13
1818. 02. 2018 10:00So. SkřivaňSo. Nesuchyně C14:4
1818. 02. 2018 14:30R. Třtice CVelká Buková B9:9
1818. 02. 2018 10:00So. Janov DSo. Nové Strašecí D2:16
1925. 02. 2018 10:00So. Janov DSo. Lány E8:10
1924. 02. 2018 10:00So. Nové Strašecí DR. Třtice C17:1
1925. 02. 2018 16:00Velká Buková BSo. Skřivaň1:17
1925. 02. 2018 10:00So. Nesuchyně CSo. Olešná D16:2
1923. 02. 2018 18:30TTC Rynholec BST Nouzov C13:5
1925. 02. 2018 17:00TTC Rynholec ASK Skryje C15:3
2002. 03. 2018 18:00So. Lány ETTC Rynholec A6:12
2004. 03. 2018 10:00SK Skryje CTTC Rynholec B3:15
2003. 03. 2018 09:30ST Nouzov CSo. Nesuchyně C13:5
2004. 03. 2018 14:00So. Olešná DVelká Buková B6:12
2004. 03. 2018 10:00So. SkřivaňSo. Nové Strašecí D7:11
2004. 03. 2018 14:30R. Třtice CSo. Janov D5:13
2109. 03. 2018 18:00So. Lány ER. Třtice C16:2
2111. 03. 2018 10:00So. Janov DSo. Skřivaň1:17
2110. 03. 2018 10:00So. Nové Strašecí DSo. Olešná D14:4
2111. 03. 2018 16:00Velká Buková BST Nouzov C13:5
2111. 03. 2018 10:00So. Nesuchyně CSK Skryje C14:4
2109. 03. 2018 18:30TTC Rynholec BTTC Rynholec A6:12
2205. 01. 2018 18:00So. Lány ESo. Skřivaň6:12
2207. 01. 2018 14:30R. Třtice CSo. Olešná D7:11
2207. 01. 2018 10:00So. Janov DST Nouzov C5:13
2206. 01. 2018 10:00So. Nové Strašecí DSK Skryje C17:1
2207. 01. 2018 16:00Velká Buková BTTC Rynholec A3:15
2207. 01. 2018 10:00So. Nesuchyně CTTC Rynholec B8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline