Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1.třídy
130. 09. 2017 09:00KST Klatovy "C"ST Nýrsko "A"12:6
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Plánice "A"Ekomont Svrčovec "A"7:11
130. 09. 2017 09:00TJ Žichovice "A"TJ Sokol Klatovy "A"5:13
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"KST Klatovy "D"14:4
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "A"KOC Sušice "D"13:5
207. 10. 2017 09:00KST Klatovy "D"TJ Sokol Strážov "A"1:17
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "A"TJ Sokol Horažďovice "C"12:6
207. 10. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "A"TJ Žichovice "A"16:2
207. 10. 2017 09:00ST Nýrsko "A"TJ Sokol Plánice "A"11:7
211. 10. 2017 18:30KOC Sušice CKST Klatovy "C"6:12
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Plánice "A"KOC Sušice C6:12
314. 10. 2017 09:00TJ Žichovice "A"ST Nýrsko "A"5:13
314. 10. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "A"TJ Sokol Horažďovice "C"7:11
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "A"TJ Sokol Klatovy "A"11:7
314. 10. 2017 09:00KOC Sušice "D"KST Klatovy "D"10:8
421. 10. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "A"KOC Sušice "D"13:5
421. 10. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "A"TJ Sokol Strážov "A"7:11
421. 10. 2017 09:00ST Nýrsko "A"TJ Sokol Horažďovice "C"11:7
421. 10. 2017 09:00KOC Sušice CTJ Žichovice "A"16:2
421. 10. 2017 09:00KST Klatovy "C"TJ Sokol Plánice "A"12:6
528. 10. 2017 09:00TJ Žichovice "A"KST Klatovy "C"2:16
528. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"KOC Sušice C8:10
528. 10. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "A"ST Nýrsko "A"12:6
528. 10. 2017 09:00KOC Sušice "D"Ekomont Svrčovec "A"5:13
528. 10. 2017 09:00KST Klatovy "D"TJ Sokol Klatovy "A"2:16
604. 11. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "A"KST Klatovy "D"15:3
604. 11. 2017 09:00ST Nýrsko "A"KOC Sušice "D"16:2
604. 11. 2017 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Strážov "A"10:8
604. 11. 2017 09:00KST Klatovy "C"TJ Sokol Horažďovice "C"13:5
604. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plánice "A"TJ Žichovice "A"13:5
711. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"TJ Sokol Plánice "A"7:11
711. 11. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "A"KST Klatovy "C"8:10
729. 09. 2017 00:00KOC Sušice "D"KOC Sušice C5:13
711. 11. 2017 09:00KST Klatovy "D"ST Nýrsko "A"4:14
711. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "A"Ekomont Svrčovec "A"10:8
818. 11. 2017 09:00ST Nýrsko "A"TJ Sokol Klatovy "A"7:11
818. 11. 2017 09:00KOC Sušice CKST Klatovy "D"11:7
818. 11. 2017 09:00KST Klatovy "C"KOC Sušice "D"14:4
818. 11. 2017 09:00TJ Sokol Plánice "A"TJ Sokol Strážov "A"10:8
818. 11. 2017 09:00TJ Žichovice "A"TJ Sokol Horažďovice "C"8:10
925. 11. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "A"TJ Žichovice "A"17:1
925. 11. 2017 09:00KOC Sušice "D"TJ Sokol Plánice "A"7:11
929. 09. 2017 00:00KST Klatovy "D"KST Klatovy "C"4:14
925. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "A"KOC Sušice C9:9
925. 11. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "A"ST Nýrsko "A"11:7
1002. 12. 2017 09:00KOC Sušice CEkomont Svrčovec "A"12:6
1002. 12. 2017 09:00KST Klatovy "C"TJ Sokol Klatovy "A"7:11
1002. 12. 2017 09:00TJ Sokol Plánice "A"KST Klatovy "D"14:4
1002. 12. 2017 09:00TJ Žichovice "A"KOC Sušice "D"11:7
1002. 12. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"TJ Sokol Strážov "A"11:7
1109. 12. 2017 09:00KOC Sušice "D"TJ Sokol Horažďovice "C"4:14
1109. 12. 2017 09:00KST Klatovy "D"TJ Žichovice "A"8:10
1109. 12. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "A"TJ Sokol Plánice "A"10:8
1109. 12. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "A"KST Klatovy "C"9:9
1109. 12. 2017 09:00ST Nýrsko "A"KOC Sušice C10:8
1206. 01. 2018 09:00ST Nýrsko "A"KST Klatovy "C"7:11
1206. 01. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "A"TJ Sokol Plánice "A"7:11
1206. 01. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "A"TJ Žichovice "A"17:1
1206. 01. 2018 09:00KST Klatovy "D"TJ Sokol Horažďovice "C"6:12
1206. 01. 2018 09:00KOC Sušice "D"TJ Sokol Strážov "A"7:11
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "A"KST Klatovy "D"14:4
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"TJ Sokol Klatovy "A"8:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Žichovice "A"Ekomont Svrčovec "A"9:9
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plánice "A"ST Nýrsko "A"11:7
1313. 01. 2018 09:00KST Klatovy "C"KOC Sušice C8:10
1420. 01. 2018 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Plánice "A"11:7
1420. 01. 2018 09:00ST Nýrsko "A"TJ Žichovice "A"16:2
1420. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"Ekomont Svrčovec "A"10:8
1420. 01. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "A"TJ Sokol Strážov "A"10:8
1420. 01. 2018 09:00KST Klatovy "D"KOC Sušice "D"7:11
1527. 01. 2018 09:00KOC Sušice "D"TJ Sokol Klatovy "A"4:14
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "A"Ekomont Svrčovec "A"10:8
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"ST Nýrsko "A"6:12
1527. 01. 2018 09:00TJ Žichovice "A"KOC Sušice C5:13
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Plánice "A"KST Klatovy "C"9:9
1603. 02. 2018 09:00KST Klatovy "C"TJ Žichovice "A"18:0
1603. 02. 2018 09:00KOC Sušice CTJ Sokol Horažďovice "C"12:6
1603. 02. 2018 09:00ST Nýrsko "A"TJ Sokol Strážov "A"10:8
1603. 02. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "A"KOC Sušice "D"10:8
1603. 02. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "A"KST Klatovy "D"16:2
1710. 02. 2018 09:00KST Klatovy "D"Ekomont Svrčovec "A"4:14
1710. 02. 2018 09:00KOC Sušice "D"ST Nýrsko "A"7:11
1710. 02. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "A"KOC Sušice C9:9
1710. 02. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"KST Klatovy "C"7:11
1710. 02. 2018 09:00TJ Žichovice "A"TJ Sokol Plánice "A"4:14
1817. 02. 2018 09:00TJ Sokol Plánice "A"TJ Sokol Horažďovice "C"8:10
1817. 02. 2018 09:00KST Klatovy "C"TJ Sokol Strážov "A"13:5
1829. 09. 2017 00:00KOC Sušice CKOC Sušice "D"14:4
1817. 02. 2018 09:00ST Nýrsko "A"KST Klatovy "D"16:2
1817. 02. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "A"TJ Sokol Klatovy "A"6:12
1924. 02. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "A"ST Nýrsko "A"12:6
1924. 02. 2018 09:00KST Klatovy "D"KOC Sušice C5:13
1924. 02. 2018 09:00KOC Sušice "D"KST Klatovy "C"6:12
1924. 02. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "A"TJ Sokol Plánice "A"10:8
1924. 02. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"TJ Žichovice "A"14:4
2003. 03. 2018 09:00TJ Žichovice "A"TJ Sokol Strážov "A"6:12
2003. 03. 2018 09:00TJ Sokol Plánice "A"KOC Sušice "D"15:3
2029. 09. 2017 00:00KST Klatovy "C"KST Klatovy "D"12:6
2021. 03. 2018 18:00KOC Sušice CTJ Sokol Klatovy "A"14:4
2003. 03. 2018 09:00ST Nýrsko "A"Ekomont Svrčovec "A"10:8
2110. 03. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "A"KOC Sušice C7:11
2110. 03. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "A"KST Klatovy "C"6:12
2110. 03. 2018 09:00KST Klatovy "D"TJ Sokol Plánice "A"7:11
2110. 03. 2018 09:00KOC Sušice "D"TJ Žichovice "A"7:11
2110. 03. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "A"TJ Sokol Horažďovice "C"10:8
2217. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "C"KOC Sušice "D"9:9
2217. 03. 2018 09:00TJ Žichovice "A"KST Klatovy "D"16:2
2223. 03. 2018 18:00TJ Sokol Plánice "A"TJ Sokol Klatovy "A"8:10
2217. 03. 2018 09:00KST Klatovy "C"Ekomont Svrčovec "A"11:7
2217. 03. 2018 09:00KOC Sušice CST Nýrsko "A"12:6
Okresní přebor 2.třídy
130. 09. 2017 09:00ST Nýrsko "B"Tým Drslavice "A"10:0
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "B"TJ Sokol Strážov "B"8:2
130. 09. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"TJ Sokol Horažďovice "D"2:8
130. 09. 2017 09:00Peruň Janovice "A"SDH Dolany "A"7:3
130. 09. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "B"ST Nýrsko "C"6:4
130. 09. 2017 09:00AC Lhůta "A"Lapák Třebomyslice "B"9:1
207. 10. 2017 09:00ST Nýrsko "C"AC Lhůta "A"4:6
207. 10. 2017 09:00SDH Dolany "A"Ekomont Svrčovec "B"7:3
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"Peruň Janovice "A"1:9
207. 10. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "B"TJ Sokol Horažďovice "E"8:2
207. 10. 2017 09:00Tým Drslavice "A"TJ Sokol Klatovy "B"2:8
207. 10. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "A"ST Nýrsko "B"2:8
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "B"Lapák Třebomyslice "A"6:4
314. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"Tým Drslavice "A"3:7
314. 10. 2017 09:00Peruň Janovice "A"TJ Sokol Strážov "B"10:0
314. 10. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "B"TJ Sokol Horažďovice "D"4:6
314. 10. 2017 09:00AC Lhůta "A"SDH Dolany "A"8:2
314. 10. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "B"ST Nýrsko "C"5:5
421. 10. 2017 09:00SDH Dolany "A"Lapák Třebomyslice "B"4:6
421. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"AC Lhůta "A"0:10
421. 10. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "B"Ekomont Svrčovec "B"9:1
421. 10. 2017 09:00Tým Drslavice "A"Peruň Janovice "A"2:8
421. 10. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "A"TJ Sokol Horažďovice "E"9:1
421. 10. 2017 09:00ST Nýrsko "B"TJ Sokol Klatovy "B"8:2
528. 10. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"ST Nýrsko "B"0:10
528. 10. 2017 09:00Peruň Janovice "A"Lapák Třebomyslice "A"10:0
528. 10. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "B"Tým Drslavice "A"6:4
528. 10. 2017 09:00AC Lhůta "A"TJ Sokol Strážov "B"9:1
528. 10. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "B"TJ Sokol Horažďovice "D"4:6
528. 10. 2017 09:00ST Nýrsko "C"SDH Dolany "A"4:6
604. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"ST Nýrsko "C"3:7
604. 11. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "B"Lapák Třebomyslice "B"4:6
604. 11. 2017 09:00Tým Drslavice "A"AC Lhůta "A"0:10
604. 11. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "A"Ekomont Svrčovec "B"6:4
604. 11. 2017 09:00ST Nýrsko "B"Peruň Janovice "A"5:5
604. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "B"TJ Sokol Horažďovice "E"10:0
711. 11. 2017 09:00Peruň Janovice "A"TJ Sokol Klatovy "B"8:2
711. 11. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "B"ST Nýrsko "B"1:9
711. 11. 2017 09:00AC Lhůta "A"Lapák Třebomyslice "A"10:0
711. 11. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "B"Tým Drslavice "A"7:3
711. 11. 2017 09:00ST Nýrsko "C"TJ Sokol Strážov "B"4:6
711. 11. 2017 09:00SDH Dolany "A"TJ Sokol Horažďovice "D"7:3
818. 11. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "B"SDH Dolany "A"3:7
818. 11. 2017 09:00Tým Drslavice "A"ST Nýrsko "C"2:8
818. 11. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "A"Lapák Třebomyslice "B"3:7
818. 11. 2017 09:00ST Nýrsko "B"AC Lhůta "A"5:5
818. 11. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "B"Ekomont Svrčovec "B"5:5
818. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"Peruň Janovice "A"0:10
925. 11. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "B"TJ Sokol Horažďovice "E"6:4
925. 11. 2017 09:00AC Lhůta "A"TJ Sokol Klatovy "B"9:1
925. 11. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "B"ST Nýrsko "B"4:6
925. 11. 2017 09:00ST Nýrsko "C"Lapák Třebomyslice "A"5:5
925. 11. 2017 09:00SDH Dolany "A"Tým Drslavice "A"9:1
925. 11. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"TJ Sokol Strážov "B"5:5
1002. 12. 2017 09:00Tým Drslavice "A"TJ Sokol Horažďovice "D"6:4
1002. 12. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "A"SDH Dolany "A"2:8
1002. 12. 2017 09:00ST Nýrsko "B"ST Nýrsko "C"5:5
1002. 12. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "B"Lapák Třebomyslice "B"5:5
1002. 12. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"AC Lhůta "A"0:10
1002. 12. 2017 09:00Peruň Janovice "A"Ekomont Svrčovec "B"8:2
1109. 12. 2017 09:00AC Lhůta "A"Peruň Janovice "A"3:7
1109. 12. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "B"TJ Sokol Horažďovice "E"9:1
1109. 12. 2017 09:00ST Nýrsko "C"TJ Sokol Klatovy "B"4:6
1109. 12. 2017 09:00SDH Dolany "A"ST Nýrsko "B"4:6
1109. 12. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"Lapák Třebomyslice "A"7:3
1109. 12. 2017 09:00TJ Sokol Strážov "B"Tým Drslavice "A"7:3
1216. 12. 2017 09:00Lapák Třebomyslice "A"TJ Sokol Strážov "B"3:7
1216. 12. 2017 09:00ST Nýrsko "B"TJ Sokol Horažďovice "D"9:1
1216. 12. 2017 09:00TJ Sokol Klatovy "B"SDH Dolany "A"3:7
1216. 12. 2017 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"ST Nýrsko "C"2:8
1216. 12. 2017 09:00Peruň Janovice "A"Lapák Třebomyslice "B"7:3
1216. 12. 2017 09:00Ekomont Svrčovec "B"AC Lhůta "A"2:8
1306. 01. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "B"Ekomont Svrčovec "B"9:1
1306. 01. 2018 09:00ST Nýrsko "C"Peruň Janovice "A"0:10
1306. 01. 2018 09:00SDH Dolany "A"TJ Sokol Horažďovice "E"10:0
1306. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"TJ Sokol Klatovy "B"3:7
1306. 01. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "B"ST Nýrsko "B"2:8
1306. 01. 2018 09:00Tým Drslavice "A"Lapák Třebomyslice "A"7:3
1413. 01. 2018 09:00Tým Drslavice "A"ST Nýrsko "B"1:9
1413. 01. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "B"TJ Sokol Klatovy "B"8:2
1413. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"TJ Sokol Horažďovice "E"6:4
1413. 01. 2018 09:00SDH Dolany "A"Peruň Janovice "A"4:6
1413. 01. 2018 09:00ST Nýrsko "C"Ekomont Svrčovec "B"9:1
1413. 01. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "B"AC Lhůta "A"1:9
1520. 01. 2018 09:00AC Lhůta "A"ST Nýrsko "C"8:2
1520. 01. 2018 09:00SDH Dolany "A"Ekomont Svrčovec "B"7:3
1520. 01. 2018 09:00Peruň Janovice "A"TJ Sokol Horažďovice "D"10:0
1520. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"TJ Sokol Strážov "B"2:8
1520. 01. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "B"Tým Drslavice "A"5:5
1520. 01. 2018 09:00ST Nýrsko "B"Lapák Třebomyslice "A"8:2
1627. 01. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "A"TJ Sokol Klatovy "B"4:6
1627. 01. 2018 09:00Tým Drslavice "A"TJ Sokol Horažďovice "E"9:1
1627. 01. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "B"Peruň Janovice "A"1:9
1627. 01. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"Ekomont Svrčovec "B"6:4
1627. 01. 2018 09:00SDH Dolany "A"AC Lhůta "A"2:8
1627. 01. 2018 09:00ST Nýrsko "C"Lapák Třebomyslice "B"5:5
1703. 02. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "B"SDH Dolany "A"2:8
1703. 02. 2018 09:00AC Lhůta "A"TJ Sokol Horažďovice "D"10:0
1703. 02. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "B"TJ Sokol Strážov "B"3:7
1703. 02. 2018 09:00Peruň Janovice "A"Tým Drslavice "A"8:2
1703. 02. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"Lapák Třebomyslice "A"2:8
1703. 02. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "B"ST Nýrsko "B"5:5
1810. 02. 2018 09:00ST Nýrsko "B"TJ Sokol Horažďovice "E"10:0
1810. 02. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "A"Peruň Janovice "A"0:10
1810. 02. 2018 09:00Tým Drslavice "A"Ekomont Svrčovec "B"8:2
1810. 02. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "B"AC Lhůta "A"4:6
1810. 02. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"Lapák Třebomyslice "B"5:5
1810. 02. 2018 09:00SDH Dolany "A"ST Nýrsko "C"9:1
1917. 02. 2018 09:00ST Nýrsko "C"TJ Sokol Horažďovice "D"5:5
1917. 02. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "B"TJ Sokol Strážov "B"6:4
1917. 02. 2018 09:00AC Lhůta "A"Tým Drslavice "A"10:0
1917. 02. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "B"Lapák Třebomyslice "A"5:5
1917. 02. 2018 09:00Peruň Janovice "A"ST Nýrsko "B"5:5
1917. 02. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"TJ Sokol Klatovy "B"0:10
2024. 02. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "B"Peruň Janovice "A"6:4
2024. 02. 2018 09:00ST Nýrsko "B"Ekomont Svrčovec "B"8:2
2024. 02. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "A"AC Lhůta "A"2:8
2024. 02. 2018 09:00Tým Drslavice "A"Lapák Třebomyslice "B"5:5
2024. 02. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "B"ST Nýrsko "C"9:1
2024. 02. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"SDH Dolany "A"6:4
2103. 03. 2018 09:00SDH Dolany "A"TJ Sokol Strážov "B"8:2
2103. 03. 2018 09:00ST Nýrsko "C"Tým Drslavice "A"7:3
2103. 03. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "B"Lapák Třebomyslice "A"5:5
2103. 03. 2018 09:00AC Lhůta "A"ST Nýrsko "B"3:7
2103. 03. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "B"TJ Sokol Klatovy "B"4:6
2103. 03. 2018 09:00Peruň Janovice "A"TJ Sokol Horažďovice "E"10:0
2210. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"Ekomont Svrčovec "B"4:6
2210. 03. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "B"AC Lhůta "A"1:9
2210. 03. 2018 09:00ST Nýrsko "B"Lapák Třebomyslice "B"9:1
2210. 03. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "A"ST Nýrsko "C"5:5
2210. 03. 2018 09:00Tým Drslavice "A"SDH Dolany "A"0:10
2210. 03. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "B"TJ Sokol Horažďovice "D"6:4
2317. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"Tým Drslavice "A"7:3
2317. 03. 2018 09:00SDH Dolany "A"Lapák Třebomyslice "A"8:2
2317. 03. 2018 09:00ST Nýrsko "C"ST Nýrsko "B"4:6
2317. 03. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "B"TJ Sokol Klatovy "B"4:6
2317. 03. 2018 09:00AC Lhůta "A"TJ Sokol Horažďovice "E"10:0
2317. 03. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "B"Peruň Janovice "A"6:4
2424. 03. 2018 09:00Peruň Janovice "A"AC Lhůta "A"4:6
2424. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"Lapák Třebomyslice "B"1:9
2424. 03. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "B"ST Nýrsko "C"6:4
2424. 03. 2018 09:00ST Nýrsko "B"SDH Dolany "A"9:1
2424. 03. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "A"TJ Sokol Horažďovice "D"6:4
2424. 03. 2018 09:00Tým Drslavice "A"TJ Sokol Strážov "B"3:7
2531. 03. 2018 09:00TJ Sokol Strážov "B"Lapák Třebomyslice "A"5:5
2531. 03. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "D"ST Nýrsko "B"1:9
2531. 03. 2018 09:00SDH Dolany "A"TJ Sokol Klatovy "B"2:8
2531. 03. 2018 09:00ST Nýrsko "C"TJ Sokol Horažďovice "E"8:2
2531. 03. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "B"Peruň Janovice "A"6:4
2531. 03. 2018 09:00AC Lhůta "A"Ekomont Svrčovec "B"9:1
2607. 04. 2018 09:00Ekomont Svrčovec "B"Lapák Třebomyslice "B"8:2
2607. 04. 2018 09:00Peruň Janovice "A"ST Nýrsko "C"5:5
2607. 04. 2018 09:00TJ Sokol Horažďovice "E"SDH Dolany "A"0:10
2607. 04. 2018 09:00TJ Sokol Klatovy "B"TJ Sokol Horažďovice "D"8:2
2607. 04. 2018 09:00ST Nýrsko "B"TJ Sokol Strážov "B"7:3
2607. 04. 2018 09:00Lapák Třebomyslice "A"Tým Drslavice "A"6:4

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS