Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Regionální přebor I. třídy
116. 09. 2017 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ADioss Nýřany D12:6
116. 09. 2017 09:00DDM KaznějovTJ Sokol Vejprnice B6:12
116. 09. 2017 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ Kožlany9:9
109. 09. 2017 09:00TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Horní Bělá D16:2
116. 09. 2017 11:30TJ Sokol Vejprnice ATJ Baník Líně15:3
116. 09. 2017 09:00TJ Sokol Kralovice ASDH Hadačka9:9
230. 09. 2017 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Kralovice A9:9
230. 09. 2017 09:00Dioss Nýřany DSDH Hadačka10:8
209. 09. 2017 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Vejprnice A9:9
230. 09. 2017 09:00DDM KaznějovTJ Baník Líně18:0
230. 09. 2017 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Horní Bělá C9:9
230. 09. 2017 09:00TJ KožlanyTJ Sokol Horní Bělá D12:6
330. 09. 2017 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ASDH Hadačka10:8
330. 09. 2017 14:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Kralovice A3:15
330. 09. 2017 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Baník Líně18:0
330. 09. 2017 14:00DDM KaznějovTJ Sokol Vejprnice A9:9
330. 09. 2017 14:00Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Horní Bělá D12:6
330. 09. 2017 14:00TJ KožlanyTJ Sokol Horní Bělá C6:12
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horní Bělá C10:8
414. 10. 2017 09:00SDH HadačkaTJ Sokol Horní Bělá D9:9
414. 10. 2017 09:00TJ Sokol Vejprnice ASokol Vysoká Libyně8:10
414. 10. 2017 09:00TJ Baník LíněTJ Kožlany11:7
414. 10. 2017 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Vejprnice B10:8
414. 10. 2017 09:00Dioss Nýřany DDDM Kaznějov9:9
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Horní Bělá D12:6
514. 10. 2017 14:00SDH HadačkaTJ Sokol Horní Bělá C3:15
514. 10. 2017 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Kožlany13:5
514. 10. 2017 14:00TJ Baník LíněSokol Vysoká Libyně7:11
514. 10. 2017 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ADDM Kaznějov13:5
514. 10. 2017 14:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Vejprnice B5:13
628. 10. 2017 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Kralovice A7:11
628. 10. 2017 09:00DDM KaznějovSDH Hadačka3:15
628. 10. 2017 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ SHM Heřmanova Huť A9:9
628. 10. 2017 09:00TJ KožlanyDioss Nýřany D15:3
628. 10. 2017 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Vejprnice A11:7
628. 10. 2017 11:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ Baník Líně5:13
728. 10. 2017 14:00TJ Sokol Vejprnice BSDH Hadačka16:2
728. 10. 2017 14:00DDM KaznějovTJ Sokol Kralovice A5:13
728. 10. 2017 14:00Sokol Vysoká LibyněDioss Nýřany D16:2
728. 10. 2017 14:00TJ KožlanyTJ SHM Heřmanova Huť A6:12
728. 10. 2017 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Baník Líně12:6
728. 10. 2017 16:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Vejprnice A1:17
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Vejprnice A11:7
811. 11. 2017 09:00SDH HadačkaTJ Baník Líně11:7
811. 11. 2017 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Horní Bělá C5:13
811. 11. 2017 09:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Horní Bělá D12:6
811. 11. 2017 09:00TJ Sokol Vejprnice BSokol Vysoká Libyně9:9
811. 11. 2017 09:00DDM KaznějovTJ Kožlany7:11
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Baník Líně13:5
911. 11. 2017 14:00SDH HadačkaTJ Sokol Vejprnice A11:7
911. 11. 2017 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Horní Bělá D14:4
911. 11. 2017 14:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Horní Bělá C0:18
911. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Kožlany13:5
911. 11. 2017 14:00DDM KaznějovSokol Vysoká Libyně4:14
1025. 11. 2017 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Kralovice A7:11
1025. 11. 2017 09:00TJ KožlanySDH Hadačka14:4
1025. 11. 2017 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Vejprnice B15:3
1025. 11. 2017 11:30TJ Sokol Horní Bělá DDDM Kaznějov12:6
1025. 11. 2017 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ SHM Heřmanova Huť A8:10
1025. 11. 2017 09:00TJ Baník LíněDioss Nýřany D14:4
1125. 11. 2017 14:00Sokol Vysoká LibyněSDH Hadačka15:3
1125. 11. 2017 14:00TJ KožlanyTJ Sokol Kralovice A5:13
1125. 11. 2017 16:30TJ Sokol Horní Bělá CDDM Kaznějov14:4
1125. 11. 2017 16:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Vejprnice B11:7
1125. 11. 2017 14:00TJ Sokol Vejprnice ADioss Nýřany D15:3
1125. 11. 2017 14:00TJ Baník LíněTJ SHM Heřmanova Huť A7:11
1209. 12. 2017 09:00Dioss Nýřany DTJ SHM Heřmanova Huť A8:10
1209. 12. 2017 09:00TJ Sokol Vejprnice BDDM Kaznějov13:5
1209. 12. 2017 09:00TJ KožlanySokol Vysoká Libyně9:9
1216. 09. 2017 11:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Horní Bělá C11:7
1209. 12. 2017 09:00TJ Baník LíněTJ Sokol Vejprnice A11:7
1209. 12. 2017 09:00SDH HadačkaTJ Sokol Kralovice A8:10
1313. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ SHM Heřmanova Huť A13:5
1313. 01. 2018 09:00SDH HadačkaDioss Nýřany D16:2
1309. 09. 2017 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Vejprnice B9:9
1313. 01. 2018 09:00TJ Baník LíněDDM Kaznějov15:3
1313. 01. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CSokol Vysoká Libyně11:7
1313. 01. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ Kožlany11:7
1413. 01. 2018 14:00SDH HadačkaTJ SHM Heřmanova Huť A8:10
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Kralovice ADioss Nýřany D18:0
1413. 01. 2018 14:00TJ Baník LíněTJ Sokol Vejprnice B16:2
1413. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vejprnice ADDM Kaznějov13:5
1413. 01. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá DSokol Vysoká Libyně5:13
1413. 01. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Kožlany18:0
1527. 01. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ Sokol Kralovice A7:11
1527. 01. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá DSDH Hadačka10:8
1527. 01. 2018 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Vejprnice A8:10
1527. 01. 2018 09:00TJ KožlanyTJ Baník Líně11:7
1527. 01. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ SHM Heřmanova Huť A4:14
1527. 01. 2018 09:00DDM KaznějovDioss Nýřany D7:11
1627. 01. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ Sokol Kralovice A1:17
1627. 01. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá CSDH Hadačka18:0
1627. 01. 2018 14:00TJ KožlanyTJ Sokol Vejprnice A2:16
1627. 01. 2018 14:00Sokol Vysoká LibyněTJ Baník Líně10:6
1627. 01. 2018 14:00DDM KaznějovTJ SHM Heřmanova Huť A3:15
1627. 01. 2018 14:00TJ Sokol Vejprnice BDioss Nýřany D9:9
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice ATJ Sokol Vejprnice B12:6
1724. 02. 2018 09:00SDH HadačkaDDM Kaznějov15:3
1724. 02. 2018 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ASokol Vysoká Libyně11:7
1724. 02. 2018 09:00Dioss Nýřany DTJ Kožlany8:10
1724. 02. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Horní Bělá C5:13
1724. 02. 2018 09:00TJ Baník LíněTJ Sokol Horní Bělá D16:2
1824. 02. 2018 14:00SDH HadačkaTJ Sokol Vejprnice B13:5
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Kralovice ADDM Kaznějov12:6
1824. 02. 2018 14:00Dioss Nýřany DSokol Vysoká Libyně7:11
1824. 02. 2018 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Kožlany13:5
1824. 02. 2018 14:00TJ Baník LíněTJ Sokol Horní Bělá C6:12
1824. 02. 2018 14:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Horní Bělá D15:3
1910. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice ATJ Sokol Kralovice A6:12
1910. 03. 2018 09:00TJ Baník LíněSDH Hadačka11:7
1910. 03. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá CTJ SHM Heřmanova Huť A12:6
1910. 03. 2018 11:30TJ Sokol Horní Bělá DDioss Nýřany D11:7
1910. 03. 2018 09:00Sokol Vysoká LibyněTJ Sokol Vejprnice B8:10
1910. 03. 2018 09:00TJ KožlanyDDM Kaznějov12:6
2010. 03. 2018 14:00TJ Baník LíněTJ Sokol Kralovice A6:12
2010. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vejprnice ASDH Hadačka10:8
2010. 03. 2018 16:30TJ Sokol Horní Bělá DTJ SHM Heřmanova Huť A9:9
2009. 03. 2018 18:30TJ Sokol Horní Bělá CDioss Nýřany D18:0
2010. 03. 2018 14:00TJ KožlanyTJ Sokol Vejprnice B5:13
2010. 03. 2018 14:00Sokol Vysoká LibyněDDM Kaznějov10:8
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice ASokol Vysoká Libyně8:10
2124. 03. 2018 09:00SDH HadačkaTJ Kožlany13:5
2124. 03. 2018 09:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Horní Bělá C2:16
2124. 03. 2018 09:00DDM KaznějovTJ Sokol Horní Bělá D5:13
2124. 03. 2018 09:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Sokol Vejprnice A10:8
2124. 03. 2018 09:00Dioss Nýřany DTJ Baník Líně5:13
2224. 03. 2018 14:00SDH HadačkaSokol Vysoká Libyně6:12
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Kralovice ATJ Kožlany18:0
2224. 03. 2018 14:00DDM KaznějovTJ Sokol Horní Bělá C6:12
2224. 03. 2018 14:00TJ Sokol Vejprnice BTJ Sokol Horní Bělá D18:0
2224. 03. 2018 14:00Dioss Nýřany DTJ Sokol Vejprnice A0:18
2224. 03. 2018 14:00TJ SHM Heřmanova Huť ATJ Baník Líně5:13
Regionální přebor II. třídy
130. 09. 2017 09:00TJ SHM Heřmanova Huť BTJ Sokol Kralovice B13:5
130. 09. 2017 09:00Trnová BDioss Nýřany E1:17
214. 10. 2017 09:00TJ Sokol Kralovice BDioss Nýřany E11:7
223. 09. 2017 09:00Trnová ATrnová B17:1
328. 10. 2017 09:00Trnová BTJ SHM Heřmanova Huť B18:0
328. 10. 2017 11:30Dioss Nýřany ETrnová A7:11
411. 11. 2017 09:00TJ Sokol Kralovice BTrnová A7:11
511. 11. 2017 09:00TJ SHM Heřmanova Huť BDioss Nýřany E9:9
625. 11. 2017 09:00Trnová BTJ Sokol Kralovice B2:16
725. 11. 2017 09:00Trnová ATJ SHM Heřmanova Huť B10:8
813. 01. 2018 11:30Dioss Nýřany ETrnová B12:6
813. 01. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice BTJ SHM Heřmanova Huť B11:7
927. 01. 2018 09:00Dioss Nýřany ETJ Sokol Kralovice B5:13
923. 09. 2017 11:30Trnová BTrnová A1:17
1024. 02. 2018 09:00TJ SHM Heřmanova Huť BTrnová B18:0
1024. 02. 2018 09:00Trnová ADioss Nýřany E14:4
1110. 03. 2018 09:00Trnová ATJ Sokol Kralovice B13:5
1210. 03. 2018 11:30Dioss Nýřany ETJ SHM Heřmanova Huť B10:8
1324. 03. 2018 09:00TJ Sokol Kralovice BTrnová B16:2
1424. 03. 2018 09:00TJ SHM Heřmanova Huť BTrnová A9:9

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS