Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor
108. 10. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Klabava C14:4
107. 10. 2017 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Holoubkov A8:10
108. 10. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Osek u Rokycan A7:11
108. 10. 2017 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Břasy B12:6
108. 10. 2017 09:30SK Kornatice ACheznovice12:6
108. 10. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Skomelno A5:13
214. 10. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Skomelno A6:12
214. 10. 2017 16:00CheznoviceSK Rokycany B13:5
215. 10. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BSK Kornatice A8:10
215. 10. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Těně B9:9
215. 10. 2017 09:30TJ Sokol Holoubkov ATJ Sokol Podmokly9:9
215. 10. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Radnice12:6
321. 10. 2017 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Klabava C10:8
322. 10. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Podmokly12:6
322. 10. 2017 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Holoubkov A16:2
322. 10. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Osek u Rokycan A8:10
322. 10. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Břasy B11:7
322. 10. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ACheznovice15:3
428. 10. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CCheznovice10:8
429. 10. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Skomelno A5:13
429. 10. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ASK Rokycany B15:3
429. 10. 2017 09:30TJ Sokol Holoubkov ASK Kornatice A5:13
429. 10. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Těně B7:11
428. 10. 2017 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Podmokly14:4
505. 11. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Klabava C8:10
505. 11. 2017 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Radnice12:6
505. 11. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Spartak Strašice A7:11
505. 11. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Holoubkov A8:10
505. 11. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Osek u Rokycan A12:6
504. 11. 2017 16:00CheznoviceTJ Sokol Břasy B9:9
611. 11. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Břasy B9:9
612. 11. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ACheznovice11:7
612. 11. 2017 09:30TJ Sokol Holoubkov ATJ Sokol Skomelno A2:16
612. 11. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ASK Rokycany B14:4
611. 11. 2017 09:30TJ Sokol RadniceSK Kornatice A5:13
612. 11. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Těně B9:9
719. 11. 2017 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Klabava C18:0
719. 11. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Podmokly11:7
719. 11. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Radnice8:10
719. 11. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Spartak Strašice A11:7
718. 11. 2017 16:00CheznoviceTJ Sokol Holoubkov A11:7
719. 11. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Osek u Rokycan A8:10
825. 11. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Osek u Rokycan A8:10
826. 11. 2017 09:30TJ Sokol Holoubkov ATJ Sokol Břasy B10:8
826. 11. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ACheznovice16:2
825. 11. 2017 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Skomelno A3:15
826. 11. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklySK Rokycany B9:9
826. 11. 2017 14:00TJ Sokol Těně BSK Kornatice A9:9
910. 12. 2017 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Klabava C15:3
910. 12. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Těně B2:16
910. 12. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Podmokly10:8
909. 12. 2017 16:00CheznoviceTJ Sokol Radnice11:7
910. 12. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Spartak Strašice A10:8
910. 12. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Holoubkov A12:6
1016. 12. 2017 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Holoubkov A6:12
1017. 12. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Osek u Rokycan A6:12
1016. 12. 2017 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Břasy B13:5
1017. 12. 2017 09:30TJ Sokol PodmoklyCheznovice9:9
1017. 12. 2017 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Skomelno A10:8
1017. 12. 2017 09:30SK Kornatice ASK Rokycany B17:1
1114. 01. 2017 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Klabava C8:10
1114. 01. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno ASK Kornatice A13:5
1113. 01. 2017 16:00CheznoviceTJ Sokol Těně B9:9
1114. 01. 2017 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Podmokly10:8
1114. 01. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Radnice13:5
1114. 01. 2017 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Holoubkov A13:5
1220. 01. 2018 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Spartak Strašice A
1221. 01. 2018 09:30TJ Sokol Holoubkov ATJ Sokol Radnice
1221. 01. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Podmokly
1221. 01. 2018 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Těně B
1220. 01. 2018 16:00CheznoviceSK Kornatice A
1221. 01. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno ASK Rokycany B
1328. 01. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Klabava C
1328. 01. 2018 09:30SK Rokycany BCheznovice
1328. 01. 2018 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Břasy B
1328. 01. 2018 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Osek u Rokycan A
1328. 01. 2018 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Holoubkov A
1327. 01. 2018 09:30TJ Sokol RadniceTJ Spartak Strašice A
1403. 02. 2018 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Radnice
1404. 02. 2018 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Spartak Strašice A
1404. 02. 2018 09:30TJ Sokol Holoubkov ATJ Sokol Těně B
1404. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ASK Kornatice A
1404. 02. 2018 09:30TJ Sokol Břasy BSK Rokycany B
1403. 02. 2018 16:00CheznoviceTJ Sokol Skomelno A
1510. 02. 2018 16:00CheznoviceTJ Sokol Klabava C
1511. 02. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Břasy B
1511. 02. 2018 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Osek u Rokycan A
1511. 02. 2018 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Holoubkov A
1511. 02. 2018 14:00TJ Sokol Těně BTJ Spartak Strašice A
1511. 02. 2018 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Radnice
1617. 02. 2018 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Podmokly
1617. 02. 2018 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Těně B
1618. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice ASK Kornatice A
1618. 02. 2018 09:30TJ Sokol Holoubkov ASK Rokycany B
1618. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Skomelno A
1618. 02. 2018 09:30TJ Sokol Břasy BCheznovice
1725. 02. 2018 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Klabava C
1724. 02. 2018 16:00CheznoviceTJ Sokol Osek u Rokycan A
1725. 02. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Holoubkov A
1725. 02. 2018 09:30SK Rokycany BTJ Spartak Strašice A
1725. 02. 2018 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Radnice
1725. 02. 2018 14:00TJ Sokol Těně BTJ Sokol Podmokly
1803. 03. 2018 17:00TJ Sokol Klabava CTJ Sokol Těně B
1804. 03. 2018 09:30TJ Sokol PodmoklySK Kornatice A
1803. 03. 2018 09:30TJ Sokol RadniceSK Rokycany B
1804. 03. 2018 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Skomelno A
1804. 03. 2018 09:30TJ Sokol Holoubkov ACheznovice
1804. 03. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Břasy B
1911. 03. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Sokol Klabava C
1911. 03. 2018 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Holoubkov A
1910. 03. 2018 16:00CheznoviceTJ Spartak Strašice A
1911. 03. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Radnice
1911. 03. 2018 09:30SK Rokycany BTJ Sokol Podmokly
1911. 03. 2018 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Těně B
2017. 03. 2018 17:00TJ Sokol Klabava CSK Kornatice A
2018. 03. 2018 14:00TJ Sokol Těně BSK Rokycany B
2018. 03. 2018 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Skomelno A
2017. 03. 2018 09:30TJ Sokol RadniceCheznovice
2018. 03. 2018 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Břasy B
2018. 03. 2018 09:30TJ Sokol Holoubkov ATJ Sokol Osek u Rokycan A
2125. 03. 2018 09:30TJ Sokol Holoubkov ATJ Sokol Klabava C
2125. 03. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan ATJ Spartak Strašice A
2125. 03. 2018 09:30TJ Sokol Břasy BTJ Sokol Radnice
2124. 03. 2018 16:00CheznoviceTJ Sokol Podmokly
2125. 03. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno ATJ Sokol Těně B
2125. 03. 2018 09:30SK Rokycany BSK Kornatice A
2231. 03. 2018 17:00TJ Sokol Klabava CSK Rokycany B
2201. 04. 2018 09:30SK Kornatice ATJ Sokol Skomelno A
2201. 04. 2018 14:00TJ Sokol Těně BCheznovice
2201. 04. 2018 09:30TJ Sokol PodmoklyTJ Sokol Břasy B
2231. 03. 2018 09:30TJ Sokol RadniceTJ Sokol Osek u Rokycan A
2201. 04. 2018 09:30TJ Spartak Strašice ATJ Sokol Holoubkov A
Okresní soutěž I. třídy
114. 10. 2017 16:00TJ Baník Kříše ASK Němčovice A14:4
115. 10. 2017 09:30TJ Sokol DobřívSK Mostiště 2003 A13:5
115. 10. 2017 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Osek u Rokycan B12:6
115. 10. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Těně C8:10
115. 10. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Spartak Strašice B9:9
222. 10. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Spartak Strašice B2:16
222. 10. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Skomelno B12:6
221. 10. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Nevid B10:8
222. 10. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Hrádek B5:13
221. 10. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Dobřív10:8
329. 10. 2017 09:30TJ Sokol DobřívSK Němčovice A14:4
329. 10. 2017 09:30TJ Hrádek BTJ Baník Kříše A16:2
329. 10. 2017 09:30SK Nevid BSK Mostiště 2003 A4:14
329. 10. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Osek u Rokycan B10:8
329. 10. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Těně C12:6
405. 11. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Těně C1:17
404. 11. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Spartak Strašice B9:9
405. 11. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Skomelno B10:8
404. 11. 2017 16:00TJ Baník Kříše ASK Nevid B15:3
405. 11. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Hrádek B4:14
512. 11. 2017 09:30TJ Hrádek BSK Němčovice A14:4
512. 11. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Dobřív8:10
512. 11. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Baník Kříše A7:11
512. 11. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BSK Mostiště 2003 A9:9
512. 11. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Osek u Rokycan B10:8
619. 11. 2017 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Osek u Rokycan B3:15
619. 11. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Těně C13:5
618. 11. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Spartak Strašice B12:6
619. 11. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Skomelno B9:9
619. 11. 2017 09:30TJ Hrádek BSK Nevid B16:2
726. 11. 2017 09:30SK Nevid BSK Němčovice A13:3
726. 11. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Hrádek B8:10
726. 11. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Spartak Strašice B9:9
726. 11. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Baník Kříše A6:12
725. 11. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Mostiště 2003 A8:10
810. 12. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ASK Němčovice A15:3
809. 12. 2017 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Osek u Rokycan B15:3
810. 12. 2017 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Těně C10:8
810. 12. 2017 09:30TJ Hrádek BTJ Spartak Strašice B12:6
810. 12. 2017 09:30SK Nevid BTJ Sokol Skomelno B2:16
917. 12. 2017 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Němčovice A12:6
917. 12. 2017 09:30TJ Spartak Strašice BSK Nevid B13:5
917. 12. 2017 09:30TJ Sokol Těně CTJ Hrádek B3:15
916. 12. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Dobřív7:11
917. 12. 2017 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Baník Kříše A10:8
1014. 01. 2018 09:30SK Němčovice ATJ Baník Kříše A3:15
1014. 01. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Dobřív9:9
1013. 01. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Hrádek B8:10
1014. 01. 2018 09:30TJ Sokol Těně CSK Nevid B8:10
1014. 01. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Skomelno B9:9
1121. 01. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BSK Němčovice A
1121. 01. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Těně C
1121. 01. 2018 09:30SK Nevid BTJ Sokol Osek u Rokycan B
1121. 01. 2018 09:30TJ Hrádek BSK Mostiště 2003 A
1121. 01. 2018 09:30TJ Sokol DobřívTJ Baník Kříše A
1228. 01. 2018 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Dobřív
1227. 01. 2018 16:00TJ Baník Kříše ATJ Hrádek B
1228. 01. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ASK Nevid B
1227. 01. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Skomelno B
1228. 01. 2018 09:30TJ Sokol Těně CTJ Spartak Strašice B
1304. 02. 2018 09:30TJ Sokol Těně CSK Němčovice A
1304. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Osek u Rokycan B
1304. 02. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Mostiště 2003 A
1304. 02. 2018 09:30SK Nevid BTJ Baník Kříše A
1304. 02. 2018 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Dobřív
1411. 02. 2018 09:30SK Němčovice ATJ Hrádek B
1411. 02. 2018 09:30TJ Sokol DobřívSK Nevid B
1410. 02. 2018 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Skomelno B
1411. 02. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Spartak Strašice B
1410. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Sokol Těně C
1517. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BSK Němčovice A
1518. 02. 2018 09:30TJ Sokol Těně CSK Mostiště 2003 A
1518. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Baník Kříše A
1518. 02. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno BTJ Sokol Dobřív
1518. 02. 2018 09:30SK Nevid BTJ Hrádek B
1625. 02. 2018 09:30SK Němčovice ASK Nevid B
1625. 02. 2018 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Skomelno B
1625. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Sokol Dobřív
1624. 02. 2018 16:00TJ Baník Kříše ATJ Sokol Těně C
1625. 02. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ATJ Sokol Osek u Rokycan B
1704. 03. 2018 09:30SK Mostiště 2003 ASK Němčovice A
1703. 03. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan BTJ Baník Kříše A
1704. 03. 2018 09:30TJ Sokol Těně CTJ Sokol Dobřív
1704. 03. 2018 09:30TJ Spartak Strašice BTJ Hrádek B
1704. 03. 2018 14:00TJ Sokol Skomelno BSK Nevid B
1811. 03. 2018 09:30SK Němčovice ATJ Sokol Skomelno B
1811. 03. 2018 09:30SK Nevid BTJ Spartak Strašice B
1811. 03. 2018 09:30TJ Hrádek BTJ Sokol Těně C
1811. 03. 2018 09:30TJ Sokol DobřívTJ Sokol Osek u Rokycan B
1810. 03. 2018 16:00TJ Baník Kříše ASK Mostiště 2003 A
Okresní soutěž II. třídy
114. 10. 2017 14:00TJ Sokol Holoubkov BSK Líšná1:17
115. 10. 2017 09:30SK Kornatice BTJ Volduchy14:4
115. 10. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Sokol Hůrky A9:9
115. 10. 2017 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Sokol Osek u Rokycan C11:7
222. 10. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Sokol Mirošov B6:12
221. 10. 2017 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Spartak Strašice C6:12
222. 10. 2017 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Skomelno C8:10
221. 10. 2017 14:00TJ Sokol Holoubkov BSK Kornatice B3:15
329. 10. 2017 09:30SK Kornatice BSK Líšná8:10
329. 10. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Sokol Holoubkov B5:13
329. 10. 2017 09:30TJ VolduchyTJ Spartak Strašice C7:11
329. 10. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Sokol Hůrky A13:5
405. 11. 2017 09:30SK LíšnáTJ Sokol Osek u Rokycan C8:10
405. 11. 2017 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Mirošov B2:16
404. 11. 2017 14:00TJ Sokol Holoubkov BTJ Spartak Strašice C8:10
405. 11. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CSK Kornatice B8:10
512. 11. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CSK Líšná8:10
512. 11. 2017 09:30SK Kornatice BTJ Spartak Strašice C12:6
512. 11. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Sokol Holoubkov B14:4
512. 11. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Sokol Hůrky A15:3
619. 11. 2017 09:30SK LíšnáTJ Sokol Hůrky A16:2
619. 11. 2017 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Osek u Rokycan C7:11
619. 11. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BSK Kornatice B10:8
619. 11. 2017 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Spartak Strašice C9:9
726. 11. 2017 09:30TJ Spartak Strašice CSK Líšná2:16
726. 11. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Sokol Skomelno C16:2
726. 11. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Sokol Holoubkov B11:7
725. 11. 2017 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Volduchy3:15
810. 12. 2017 09:30SK LíšnáTJ Volduchy12:6
809. 12. 2017 14:00TJ Sokol Holoubkov BTJ Sokol Hůrky A13:5
810. 12. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CSK Kornatice B8:10
810. 12. 2017 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Sokol Mirošov B0:18
917. 12. 2017 09:30TJ Sokol Mirošov BSK Líšná15:3
917. 12. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Sokol Skomelno C9:9
916. 12. 2017 16:00TJ Sokol Hůrky ASK Kornatice B5:13
917. 12. 2017 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Holoubkov B10:8
1014. 01. 2018 09:30SK LíšnáTJ Sokol Holoubkov B
1014. 01. 2018 09:30TJ VolduchySK Kornatice B
1013. 01. 2018 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Sokol Skomelno C11:7
1014. 01. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Spartak Strašice C16:2
1121. 01. 2018 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Sokol Osek u Rokycan C
1121. 01. 2018 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Sokol Hůrky A
1121. 01. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Volduchy
1121. 01. 2018 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Holoubkov B
1228. 01. 2018 09:30SK LíšnáSK Kornatice B
1227. 01. 2018 14:00TJ Sokol Holoubkov BTJ Sokol Skomelno C
1228. 01. 2018 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Volduchy
1227. 01. 2018 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Sokol Mirošov B
1304. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CSK Líšná
1304. 02. 2018 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Volduchy
1304. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Sokol Holoubkov B
1304. 02. 2018 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Skomelno C
1411. 02. 2018 09:30SK LíšnáTJ Sokol Skomelno C
1411. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice CSK Kornatice B
1410. 02. 2018 14:00TJ Sokol Holoubkov BTJ Sokol Mirošov B
1410. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Sokol Osek u Rokycan C
1517. 02. 2018 16:00TJ Sokol Hůrky ASK Líšná
1518. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan CTJ Volduchy
1518. 02. 2018 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Mirošov B
1518. 02. 2018 09:30TJ Spartak Strašice CTJ Sokol Skomelno C
1625. 02. 2018 09:30SK LíšnáTJ Spartak Strašice C
1625. 02. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Sokol Mirošov B
1624. 02. 2018 14:00TJ Sokol Holoubkov BTJ Sokol Osek u Rokycan C
1625. 02. 2018 09:30TJ VolduchyTJ Sokol Hůrky A
1704. 03. 2018 09:30TJ VolduchySK Líšná
1703. 03. 2018 16:00TJ Sokol Hůrky ATJ Sokol Holoubkov B
1704. 03. 2018 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Osek u Rokycan C
1704. 03. 2018 09:30TJ Sokol Mirošov BTJ Spartak Strašice C
1811. 03. 2018 09:30SK LíšnáTJ Sokol Mirošov B
1811. 03. 2018 09:30TJ Sokol Skomelno CTJ Sokol Osek u Rokycan C
1811. 03. 2018 09:30SK Kornatice BTJ Sokol Hůrky A
1810. 03. 2018 14:00TJ Sokol Holoubkov BTJ Volduchy
Okresní soutěž III. třídy
114. 10. 2017 13:00TJ Baník Kříše BTJ Sokol Mirošov C6:12
115. 10. 2017 14:00Sokol Holoubkov CTJ Sokol Osek u Rokycan D13:3
115. 10. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Hůrky B17:1
115. 10. 2017 09:30SK Němčovice BTJ Sokol Těně D1:17
222. 10. 2017 15:30TJ Sokol Mirošov CTJ Sokol Těně D6:12
221. 10. 2017 09:30TJ Sokol Hůrky BSK Mostiště 2003 B10:8
221. 10. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Město Zbiroh B0:18
221. 10. 2017 13:00TJ Baník Kříše BSokol Holoubkov C13:5
329. 10. 2017 14:00Sokol Holoubkov CTJ Sokol Mirošov C1:17
329. 10. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Baník Kříše B13:5
329. 10. 2017 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Osek u Rokycan D18:0
329. 10. 2017 09:30SK Němčovice BTJ Sokol Hůrky B1:17
404. 11. 2017 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Těně D0:18
404. 11. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DSK Němčovice B17:1
404. 11. 2017 13:00TJ Baník Kříše BSK Mostiště 2003 B9:9
405. 11. 2017 14:00Sokol Holoubkov CTJ Město Zbiroh B2:16
512. 11. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Mirošov C8:10
512. 11. 2017 09:30SK Mostiště 2003 BSokol Holoubkov C12:6
512. 11. 2017 09:30SK Němčovice BTJ Baník Kříše B2:16
511. 11. 2017 17:00TJ Sokol Těně DTJ Sokol Osek u Rokycan D18:0
619. 11. 2017 15:30TJ Sokol Mirošov CTJ Sokol Hůrky B18:0
618. 11. 2017 13:00TJ Baník Kříše BTJ Sokol Těně D4:14
619. 11. 2017 14:00Sokol Holoubkov CSK Němčovice B17:1
619. 11. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BSK Mostiště 2003 B11:7
726. 11. 2017 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Mirošov C3:15
726. 11. 2017 09:30SK Němčovice BTJ Město Zbiroh B2:16
725. 11. 2017 17:00TJ Sokol Těně DSokol Holoubkov C15:3
725. 11. 2017 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Osek u Rokycan D17:1
810. 12. 2017 15:30TJ Sokol Mirošov CTJ Sokol Osek u Rokycan D13:5
809. 12. 2017 13:00TJ Baník Kříše BTJ Sokol Hůrky B17:1
810. 12. 2017 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Těně D4:14
810. 12. 2017 09:30SK Mostiště 2003 BSK Němčovice B17:1
917. 12. 2017 09:30SK Němčovice BTJ Sokol Mirošov C0:18
916. 12. 2017 17:00TJ Sokol Těně DSK Mostiště 2003 B15:3
916. 12. 2017 09:30TJ Sokol Hůrky BSokol Holoubkov C5:13
916. 12. 2017 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Baník Kříše B0:18
1014. 01. 2018 15:30TJ Sokol Mirošov CTJ Baník Kříše B13:5
1013. 01. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DSokol Holoubkov C2:16
1013. 01. 2018 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Město Zbiroh B
1013. 01. 2018 17:00TJ Sokol Těně DSK Němčovice B17:1
1120. 01. 2018 17:00TJ Sokol Těně DTJ Sokol Mirošov C
1121. 01. 2018 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Hůrky B
1121. 01. 2018 09:30TJ Město Zbiroh BTJ Sokol Osek u Rokycan D
1121. 01. 2018 14:00Sokol Holoubkov CTJ Baník Kříše B
1228. 01. 2018 15:30TJ Sokol Mirošov CSokol Holoubkov C
1227. 01. 2018 13:00TJ Baník Kříše BTJ Město Zbiroh B
1227. 01. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DSK Mostiště 2003 B
1227. 01. 2018 09:30TJ Sokol Hůrky BSK Němčovice B
1303. 02. 2018 17:00TJ Sokol Těně DTJ Sokol Hůrky B
1304. 02. 2018 09:30SK Němčovice BTJ Sokol Osek u Rokycan D
1304. 02. 2018 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Baník Kříše B
1304. 02. 2018 09:30TJ Město Zbiroh BSokol Holoubkov C
1411. 02. 2018 15:30TJ Sokol Mirošov CTJ Město Zbiroh B
1411. 02. 2018 14:00Sokol Holoubkov CSK Mostiště 2003 B
1410. 02. 2018 13:00TJ Baník Kříše BSK Němčovice B
1410. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Sokol Těně D
1517. 02. 2018 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Sokol Mirošov C
1517. 02. 2018 17:00TJ Sokol Těně DTJ Baník Kříše B
1518. 02. 2018 09:30SK Němčovice BSokol Holoubkov C
1518. 02. 2018 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Město Zbiroh B
1625. 02. 2018 15:30TJ Sokol Mirošov CSK Mostiště 2003 B
1625. 02. 2018 09:30TJ Město Zbiroh BSK Němčovice B
1625. 02. 2018 14:00Sokol Holoubkov CTJ Sokol Těně D
1624. 02. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Sokol Hůrky B
1703. 03. 2018 09:30TJ Sokol Osek u Rokycan DTJ Sokol Mirošov C
1703. 03. 2018 09:30TJ Sokol Hůrky BTJ Baník Kříše B
1703. 03. 2018 17:00TJ Sokol Těně DTJ Město Zbiroh B
1704. 03. 2018 09:30SK Němčovice BSK Mostiště 2003 B
1811. 03. 2018 15:30TJ Sokol Mirošov CSK Němčovice B
1811. 03. 2018 09:30SK Mostiště 2003 BTJ Sokol Těně D
1811. 03. 2018 14:00Sokol Holoubkov CTJ Sokol Hůrky B
1810. 03. 2018 13:00TJ Baník Kříše BTJ Sokol Osek u Rokycan D

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline