Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky
Okresní přebor 1. třídy
105. 10. 2017 18:00TJ Sokol KoberovyBižuterie Jablonec n. N. D7:11
102. 10. 2017 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Železný Brod9:9
103. 10. 2017 18:30Spartak Rychnov CSpartak Rychnov A4:14
104. 10. 2017 18:30Spartak Rychnov BT.T.C. Jablonec nad Nisou A7:11
105. 10. 2017 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Jiskra Tanvald B9:9
106. 10. 2017 17:40TJ Spartak SmržovkaTJ Sokol Mukařov4:14
210. 10. 2017 18:00TJ Sokol MukařovBižuterie Jablonec n. N. D11:7
209. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald BTJ Spartak Smržovka13:5
211. 10. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ATJ Sokol Bratříkov C9:9
211. 10. 2017 18:00Spartak Rychnov ASpartak Rychnov B7:11
212. 10. 2017 17:30TJ Sokol Železný BrodSpartak Rychnov C16:2
212. 10. 2017 18:00TJ Sokol KoberovySK Jiřetín pod Bukovou8:10
316. 10. 2017 18:30SK Jiřetín pod BukovouBižuterie Jablonec n. N. D9:9
317. 10. 2017 18:30Spartak Rychnov CTJ Sokol Koberovy9:9
318. 10. 2017 18:30Spartak Rychnov BTJ Sokol Železný Brod4:14
319. 10. 2017 19:00TJ Sokol Bratříkov CSpartak Rychnov A9:9
320. 10. 2017 17:40TJ Spartak SmržovkaT.T.C. Jablonec nad Nisou A6:12
317. 10. 2017 18:00TJ Sokol MukařovTJ Jiskra Tanvald B15:3
419. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald BBižuterie Jablonec n. N. D9:9
423. 10. 2017 19:00TJ Sokol MukařovT.T.C. Jablonec nad Nisou A12:6
425. 10. 2017 18:00Spartak Rychnov ATJ Spartak Smržovka15:3
426. 10. 2017 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Sokol Bratříkov C16:2
426. 10. 2017 18:00TJ Sokol KoberovySpartak Rychnov B13:5
423. 10. 2017 18:30SK Jiřetín pod BukovouSpartak Rychnov C13:5
531. 10. 2017 18:30Spartak Rychnov CBižuterie Jablonec n. N. D7:11
501. 11. 2017 18:30Spartak Rychnov BSK Jiřetín pod Bukovou8:10
502. 11. 2017 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Koberovy5:13
503. 11. 2017 17:40TJ Spartak SmržovkaTJ Sokol Železný Brod4:14
531. 10. 2017 18:00TJ Sokol MukařovSpartak Rychnov A16:2
530. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald BT.T.C. Jablonec nad Nisou A4:14
606. 11. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DT.T.C. Jablonec nad Nisou A9:9
608. 11. 2017 18:00Spartak Rychnov ATJ Jiskra Tanvald B16:2
609. 11. 2017 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Sokol Mukařov13:5
609. 11. 2017 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Spartak Smržovka11:7
606. 11. 2017 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Bratříkov C14:4
607. 11. 2017 18:30Spartak Rychnov CSpartak Rychnov B6:12
715. 11. 2017 18:30Spartak Rychnov BBižuterie Jablonec n. N. D5:13
716. 11. 2017 19:00TJ Sokol Bratříkov CSpartak Rychnov C10:8
717. 11. 2017 17:40TJ Spartak SmržovkaSK Jiřetín pod Bukovou3:15
714. 11. 2017 18:00TJ Sokol MukařovTJ Sokol Koberovy9:9
713. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Železný Brod11:7
715. 11. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ASpartak Rychnov A17:1
820. 11. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DSpartak Rychnov A13:5
823. 11. 2017 17:30TJ Sokol Železný BrodT.T.C. Jablonec nad Nisou A12:6
823. 11. 2017 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Jiskra Tanvald B10:8
820. 11. 2017 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Mukařov10:8
821. 11. 2017 18:30Spartak Rychnov CTJ Spartak Smržovka11:7
822. 11. 2017 18:30Spartak Rychnov BTJ Sokol Bratříkov C11:7
930. 11. 2017 19:00TJ Sokol Bratříkov CBižuterie Jablonec n. N. D3:15
901. 12. 2017 17:40TJ Spartak SmržovkaSpartak Rychnov B0:18
928. 11. 2017 18:00TJ Sokol MukařovSpartak Rychnov C14:4
927. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald BSK Jiřetín pod Bukovou9:9
929. 11. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ATJ Sokol Koberovy6:12
929. 11. 2017 18:00Spartak Rychnov ATJ Sokol Železný Brod2:16
1007. 12. 2017 17:30TJ Sokol Železný BrodBižuterie Jablonec n. N. D9:9
1007. 12. 2017 18:00TJ Sokol KoberovySpartak Rychnov A11:7
1004. 12. 2017 18:30SK Jiřetín pod BukovouT.T.C. Jablonec nad Nisou A12:6
1005. 12. 2017 18:30Spartak Rychnov CTJ Jiskra Tanvald B3:15
1006. 12. 2017 18:30Spartak Rychnov BTJ Sokol Mukařov5:13
1007. 12. 2017 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Spartak Smržovka12:6
1111. 12. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DTJ Spartak Smržovka15:3
1112. 12. 2017 18:00TJ Sokol MukařovTJ Sokol Bratříkov C14:4
1111. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald BSpartak Rychnov B9:9
1113. 12. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ASpartak Rychnov C11:7
1113. 12. 2017 18:00Spartak Rychnov ASK Jiřetín pod Bukovou3:15
1114. 12. 2017 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Sokol Koberovy16:2
1215. 01. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DTJ Sokol Koberovy10:8
1218. 01. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodSK Jiřetín pod Bukovou9:9
1217. 01. 2018 18:00Spartak Rychnov ASpartak Rychnov C11:7
1217. 01. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ASpartak Rychnov B15:3
1215. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Bratříkov C8:10
1216. 01. 2018 18:00TJ Sokol MukařovTJ Spartak Smržovka11:7
1322. 01. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DTJ Sokol Mukařov7:11
1326. 01. 2018 17:40TJ Spartak SmržovkaTJ Jiskra Tanvald B6:12
1325. 01. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CT.T.C. Jablonec nad Nisou A10:8
1324. 01. 2018 18:30Spartak Rychnov BSpartak Rychnov A10:8
1323. 01. 2018 18:30Spartak Rychnov CTJ Sokol Železný Brod5:13
1322. 01. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Sokol Koberovy16:2
1429. 01. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DSK Jiřetín pod Bukovou12:6
1401. 02. 2018 18:00TJ Sokol KoberovySpartak Rychnov C14:4
1401. 02. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodSpartak Rychnov B17:1
1431. 01. 2018 18:00Spartak Rychnov ATJ Sokol Bratříkov C10:8
1431. 01. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ATJ Spartak Smržovka13:5
1429. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Mukařov5:13
1505. 02. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DTJ Jiskra Tanvald B15:3
1507. 02. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ATJ Sokol Mukařov9:9
1509. 02. 2018 17:40TJ Spartak SmržovkaSpartak Rychnov A6:12
1508. 02. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Železný Brod7:11
1507. 02. 2018 18:30Spartak Rychnov BTJ Sokol Koberovy2:16
1506. 02. 2018 18:30Spartak Rychnov CSK Jiřetín pod Bukovou5:13
1612. 02. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DSpartak Rychnov C17:1
1612. 02. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouSpartak Rychnov B15:3
1615. 02. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Sokol Bratříkov C15:3
1615. 02. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Spartak Smržovka17:1
1614. 02. 2018 18:00Spartak Rychnov ATJ Sokol Mukařov9:9
1614. 02. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ATJ Jiskra Tanvald B12:6
1721. 02. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ABižuterie Jablonec n. N. D7:11
1719. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald BSpartak Rychnov A8:10
1720. 02. 2018 18:00TJ Sokol MukařovTJ Sokol Železný Brod11:7
1723. 02. 2018 17:40TJ Spartak SmržovkaTJ Sokol Koberovy8:10
1722. 02. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CSK Jiřetín pod Bukovou8:10
1721. 02. 2018 18:30Spartak Rychnov BSpartak Rychnov C10:8
1826. 02. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DSpartak Rychnov B11:7
1827. 02. 2018 18:30Spartak Rychnov CTJ Sokol Bratříkov C8:10
1826. 02. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Spartak Smržovka15:3
1801. 03. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Sokol Mukařov13:5
1801. 03. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodTJ Jiskra Tanvald B14:4
1828. 02. 2018 18:00Spartak Rychnov AT.T.C. Jablonec nad Nisou A10:8
1907. 03. 2018 18:00Spartak Rychnov ABižuterie Jablonec n. N. D4:14
1907. 03. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ATJ Sokol Železný Brod3:15
1905. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald BTJ Sokol Koberovy11:7
1906. 03. 2018 18:00TJ Sokol MukařovSK Jiřetín pod Bukovou5:13
1909. 03. 2018 17:40TJ Spartak SmržovkaSpartak Rychnov C12:6
1908. 03. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CSpartak Rychnov B8:10
2012. 03. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DTJ Sokol Bratříkov C16:2
2014. 03. 2018 18:30Spartak Rychnov BTJ Spartak Smržovka15:3
2013. 03. 2018 18:30Spartak Rychnov CTJ Sokol Mukařov2:16
2012. 03. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouTJ Jiskra Tanvald B15:3
2015. 03. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyT.T.C. Jablonec nad Nisou A8:10
2015. 03. 2018 17:30TJ Sokol Železný BrodSpartak Rychnov A15:3
2119. 03. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. DTJ Sokol Železný Brod11:7
2121. 03. 2018 18:00Spartak Rychnov ATJ Sokol Koberovy5:13
2121. 03. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou ASK Jiřetín pod Bukovou5:13
2119. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald BSpartak Rychnov C9:9
2120. 03. 2018 18:00TJ Sokol MukařovSpartak Rychnov B16:2
2123. 03. 2018 17:40TJ Spartak SmržovkaTJ Sokol Bratříkov C5:13
2230. 03. 2018 17:40TJ Spartak SmržovkaBižuterie Jablonec n. N. D6:12
2229. 03. 2018 19:00TJ Sokol Bratříkov CTJ Sokol Mukařov14:4
2228. 03. 2018 18:30Spartak Rychnov BTJ Jiskra Tanvald B4:14
2227. 03. 2018 18:30Spartak Rychnov CT.T.C. Jablonec nad Nisou A7:11
2226. 03. 2018 18:30SK Jiřetín pod BukovouSpartak Rychnov A16:2
2229. 03. 2018 18:00TJ Sokol KoberovyTJ Sokol Železný Brod9:9
Okresní přebor 2. třídy
106. 10. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska ATJ Sokol Hamrska B15:3
102. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Bratříkov D13:5
104. 10. 2017 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.T.T.C. Jablonec nad Nisou B9:9
104. 10. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CSpartak Rychnov D5:13
104. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Loužnice1:17
102. 10. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ETJ Sokol Bratříkov E8:10
213. 10. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska BTJ Sokol Bratříkov E3:15
212. 10. 2017 18:30TJ Sokol LoužniceBižuterie Jablonec n. N. E9:9
210. 10. 2017 18:00Spartak Rychnov DTJ Jiskra Tanvald D14:4
211. 10. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BT.T.C. Jablonec nad Nisou C12:6
212. 10. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov DAutobrzdy Jablonec n. N.13:5
213. 10. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska ATJ Jiskra Tanvald C5:13
316. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Hamrska B18:0
318. 10. 2017 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.TJ Sokol Hamrska A11:7
318. 10. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Bratříkov D3:15
318. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald DT.T.C. Jablonec nad Nisou B4:14
316. 10. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ESpartak Rychnov D5:13
320. 10. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Sokol Loužnice7:11
427. 10. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska BTJ Sokol Loužnice2:16
424. 10. 2017 18:00Spartak Rychnov DTJ Sokol Bratříkov E11:7
401. 11. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BBižuterie Jablonec n. N. E7:11
425. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Bratříkov D4:14
427. 10. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska AT.T.C. Jablonec nad Nisou C12:6
423. 10. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald CAutobrzdy Jablonec n. N.10:8
501. 11. 2017 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.TJ Sokol Hamrska B14:4
501. 11. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Tanvald C3:15
501. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Hamrska A1:17
530. 10. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ETJ Sokol Bratříkov D11:7
503. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov ET.T.C. Jablonec nad Nisou B12:6
502. 11. 2017 18:30TJ Sokol LoužniceSpartak Rychnov D4:14
610. 11. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska BSpartak Rychnov D6:12
608. 11. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Loužnice9:9
609. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Sokol Bratříkov E10:8
610. 11. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska ABižuterie Jablonec n. N. E12:6
606. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald CTJ Jiskra Tanvald D18:0
608. 11. 2017 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.T.T.C. Jablonec nad Nisou C15:3
715. 11. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Hamrska B16:2
715. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald DAutobrzdy Jablonec n. N.4:14
713. 11. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ETJ Jiskra Tanvald C9:9
717. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Sokol Hamrska A14:4
716. 11. 2017 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Sokol Bratříkov D6:12
714. 11. 2017 18:00Spartak Rychnov DT.T.C. Jablonec nad Nisou B14:4
824. 11. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska BT.T.C. Jablonec nad Nisou B2:16
823. 11. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov DSpartak Rychnov D8:10
824. 11. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska ATJ Sokol Loužnice8:10
820. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Bratříkov E14:4
822. 11. 2017 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.Bižuterie Jablonec n. N. E9:9
822. 11. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CTJ Jiskra Tanvald D15:3
929. 11. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Hamrska B8:10
927. 11. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ET.T.C. Jablonec nad Nisou C14:4
901. 12. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov EAutobrzdy Jablonec n. N.5:13
930. 11. 2017 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Jiskra Tanvald C6:12
928. 11. 2017 18:00Spartak Rychnov DTJ Sokol Hamrska A16:2
929. 11. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Bratříkov D5:13
1008. 12. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska BTJ Sokol Bratříkov D6:12
1008. 12. 2017 18:30TJ Sokol Hamrska AT.T.C. Jablonec nad Nisou B6:12
1004. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald CSpartak Rychnov D10:8
1006. 12. 2017 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.TJ Sokol Loužnice9:9
1006. 12. 2017 18:30
Sokolovna Bratříkov
T.T.C. Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Bratříkov E3:15
1006. 12. 2017 18:00TJ Jiskra Tanvald DBižuterie Jablonec n. N. E0:18
1111. 12. 2017 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ETJ Sokol Hamrska B14:4
1115. 12. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Jiskra Tanvald D18:0
1114. 12. 2017 18:30TJ Sokol LoužniceT.T.C. Jablonec nad Nisou C11:7
1112. 12. 2017 18:00Spartak Rychnov DAutobrzdy Jablonec n. N.11:7
1113. 12. 2017 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Tanvald C5:13
1114. 12. 2017 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Sokol Hamrska A10:8
1219. 01. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska BTJ Sokol Hamrska A5:13
1218. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Jiskra Tanvald C5:13
1217. 01. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BAutobrzdy Jablonec n. N.4:14
1216. 01. 2018 18:00Spartak Rychnov DT.T.C. Jablonec nad Nisou C12:6
1218. 01. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Jiskra Tanvald D18:0
1215. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov EBižuterie Jablonec n. N. E11:7
1323. 01. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Sokol Hamrska B16:2
1322. 01. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ETJ Sokol Loužnice7:11
1324. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald DSpartak Rychnov D2:16
1324. 01. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CT.T.C. Jablonec nad Nisou B8:10
1324. 01. 2018 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.TJ Sokol Bratříkov D7:11
1322. 01. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Hamrska A17:1
1402. 02. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska BTJ Jiskra Tanvald C2:16
1402. 02. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska AAutobrzdy Jablonec n. N.5:13
1401. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DT.T.C. Jablonec nad Nisou C12:6
1431. 01. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BTJ Jiskra Tanvald D16:2
1430. 01. 2018 18:00Spartak Rychnov DBižuterie Jablonec n. N. E14:4
1401. 02. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Sokol Bratříkov E12:6
1508. 02. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Sokol Hamrska B14:4
1509. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ESpartak Rychnov D12:6
1505. 02. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ET.T.C. Jablonec nad Nisou B10:8
1508. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Jiskra Tanvald D17:1
1507. 02. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Hamrska A6:12
1507. 02. 2018 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.TJ Jiskra Tanvald C9:9
1616. 02. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska BAutobrzdy Jablonec n. N.4:14
1612. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald CT.T.C. Jablonec nad Nisou C15:3
1616. 02. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska ATJ Jiskra Tanvald D16:2
1615. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DBižuterie Jablonec n. N. E14:4
1614. 02. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Bratříkov E7:11
1613. 02. 2018 18:00Spartak Rychnov DTJ Sokol Loužnice14:4
1720. 02. 2018 18:00Spartak Rychnov DTJ Sokol Hamrska B15:3
1722. 02. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceT.T.C. Jablonec nad Nisou B9:9
1723. 02. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Sokol Bratříkov D9:9
1719. 02. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ETJ Sokol Hamrska A15:3
1721. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald DTJ Jiskra Tanvald C1:17
1721. 02. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CAutobrzdy Jablonec n. N.3:15
1802. 03. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska BT.T.C. Jablonec nad Nisou C10:8
1828. 02. 2018 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.TJ Jiskra Tanvald D12:6
1826. 02. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald CBižuterie Jablonec n. N. E17:1
1802. 03. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska ATJ Sokol Bratříkov E6:12
1801. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Sokol Loužnice11:7
1828. 02. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BSpartak Rychnov D8:10
1907. 03. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Hamrska B13:5
1906. 03. 2018 18:00Spartak Rychnov DTJ Sokol Bratříkov D9:9
1908. 03. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceTJ Sokol Hamrska A15:3
1906. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ETJ Jiskra Tanvald C3:15
1905. 03. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. EAutobrzdy Jablonec n. N.6:12
1907. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald DT.T.C. Jablonec nad Nisou C4:14
2016. 03. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska BTJ Jiskra Tanvald D15:3
2014. 03. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CBižuterie Jablonec n. N. E7:11
2014. 03. 2018 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.TJ Sokol Bratříkov E13:5
2012. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald CTJ Sokol Loužnice17:1
2016. 03. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska ASpartak Rychnov D7:11
2015. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DT.T.C. Jablonec nad Nisou B8:10
2122. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov DTJ Sokol Hamrska B16:2
2121. 03. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou BTJ Sokol Hamrska A8:10
2120. 03. 2018 18:00Spartak Rychnov DTJ Jiskra Tanvald C8:10
2122. 03. 2018 18:30TJ Sokol LoužniceAutobrzdy Jablonec n. N.6:12
2123. 03. 2018 18:00TJ Sokol Bratříkov ET.T.C. Jablonec nad Nisou C15:3
2119. 03. 2018 18:00Bižuterie Jablonec n. N. ETJ Jiskra Tanvald D18:0
2230. 03. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska BBižuterie Jablonec n. N. E3:15
2228. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald DTJ Sokol Bratříkov E0:18
2228. 03. 2018 19:00T.T.C. Jablonec nad Nisou CTJ Sokol Loužnice3:15
2228. 03. 2018 19:00Autobrzdy Jablonec n. N.Spartak Rychnov D14:4
2226. 03. 2018 18:00TJ Jiskra Tanvald CT.T.C. Jablonec nad Nisou B14:4
2230. 03. 2018 18:30TJ Sokol Hamrska ATJ Sokol Bratříkov D8:10

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy